♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_lcapWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Voting_barWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_lcapWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Voting_barWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_lcapWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Voting_barWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_lcapWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Voting_barWhat if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#26TémanyitásTárgy: Re: What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)   What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 11:26 am

Aztán mégis megszólal.. A hangja távolról jön, mintha nem is itt lenne. Nem válaszolok, csak rándul a szám az egészre, aztán mégis rám néz.
Lassú.. valami sejti benne, hogy fél lábbal már teljesen máshol van, mégse zavar. Ahogy ellöki magát és mocorogni kezd, én csak figyelem, és ahogy elvetődik az ölemben, két karom csak megemelkedem a magasba. Nem akarom hogy a füst rámenjen.
Elhelyezkedik.. én meg csak ekkor engedek újra le. Kényelmes.. Az érzés, ahogy itt van az ölemben és a fejére simul a kezem. A haja puha.. finom, és kellemes illatokkal tölt el, én meg csak egy kiadósat sóhajtok ahogy figyelem.

- Szép álmokat.. - suttogom, de nem tudom hogy meghallja e. Nem is lényeges, én csak újra szívok a cigimbe, és hagyom elernyedni az érzést. Kurvára isteni ez az este... És én rohadtul nem kívánnék ennél többet!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)   What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 11:27 am

Hallom Ville lágy hangját. Valahogy most sokkal… finomabb, vagy csak halkabb. Valamit mondott még. Elköszönt volna? Azt hiszem, de megesküdni rá nem mernék, hogy meg is történt.
Ahogy a saját tetteimnek és a szövegelésemnek sem vagyok egyáltalán tudatában. Nálam már elvonultak hazulról. Mégis működik még valami, mert némi halovány választ dünnyögök.
- Még nem… – hatalmas sóhajjal veszek levegőt, amit hosszan kifújok. Elárulja, hogy nekem most nagyon jó így. - …alszom…
Megrezzen a fejem Ville combján, ahogy apró mozdulatokkal igazgatom kényelembe az arcomat a farmerja szövetén.
Ezzel a tudatom végleg nyaralni vonult mára.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#28TémanyitásTárgy: Re: What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)   What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2016 11:27 am

"Nem alszik.." A hangja mosolyra gerjeszt, én mégsem hiszek neki. Most a válla vonalán... a karján simul végig lassan a kezem, és ahogy végül elengedem egy hatalmas sóhajt veszek. Lassan tölt el engem is a füst elégedettséggel, de biztosra veszem hogy nem a füst az oka.
A fejem hátraesik.. hátra a háttámlára, újra a plafon virít előttem, én mégsem látom. Csak lassan nyugszom meg. Nem folyik át rajtam az idő...

Hogy mikor.. vagy mennyi idő telik el mire újra észretérek, azt nem tudom. Nem is igazán hat meg, csak annyit érzek elgémberedtem, de nincs az a pénz amiért felkelteném. A csikk.. már a végét járva hajolok előre, hogy az asztal szélén eldörzsöljem, aztán tanulmányozom a helyzetet. Nem a legbonyolultabb feladat...
Fél kezem lassan oldalra dőlve a térdei alá kap, míg a másik a vállát támasztja meg, és lassan véve az ütemet megemelem. Elindulok vele.. Be a szobám ajtaján, az ágy összetúrt, de nem érdekel ez a részlet, és lassan az ágy jobb oldalára teszem.
Csak ezután veszem le a cipőit, egy mozdulat a takaró... csendben betakarom vele, aztán még egy simítás a homlokán... Kizárt dolognak tartom hogy felébredne, ezért követi egy csókom is a haján.
Csak azután lépek ki az erkélyre...

A korábbi sör a kezemben.. már meleg, az este mégis csendes. Szeretem...
Mégis elrántanak a gondolatok.

Hogy meg tud változni minden. Egyetlen este alatt...
Még nem volt, hogy ez a mocskos élet, egy teljesen más pofáját mutassa nekem..


Kifújom a közben valahogy kezembe akadt füstömet, és megtámaszkodom inkább a korláton. Félkönyéken.
Most valahogy olyan nyugodt minden.. Mint amilyen már kurva rég volt.
Megszívom az orromat, és igen, talán el is mosolyodok közben, ahogy fél kézzel a cigarettát tartva megdörzsölöm az üveget tartó kezemet. Szeretem ezt a világot. TETSZIK! Örülök hogy megmutatta nekem… - sóhajtom útközben, de ez a levegő most nem tartalmaz bánatot. Sem önsajnálatot. Lemondást, vagy feladott életet, egyszerűen nem tartalmaz semmit. Végtelenül semmit.. Az a semmi valahogy mégis boldogsággal tölt el..

Már csak két szippantás, ennyi még jutott, amíg mélyre húzom az utolsó megmaradt korty sörömet, aztán a tövig szívott cigarettát elpöccintem az erkély alá. Az üveg marad, ott az egyik fém kisasztalon, azzal feltolva magam a korláttól, belépek.

Egy büdös szót se szólok. Nincs miért beszélnem, nem érdekel a szemétdomb, majd holnap visszatér a régi menet, csak belépek azon az ajtón.
Óvatos vagyok. Nem akarom hogy felébredjen, csak egy pillanatra figyelem, aztán egy újabb sóhajt eleresztve lerántom magamról a pólót. Két bakancs koppan a padlón halkan, aztán a gatya is lassan csúszik le, aztán..
A takarót lassan emelem meg. Nem mintha szükséges lenne, csak a megszokás, és mellé fekszem, hanyatt, ahogy eldobva valahol félúton azt a cuccot, a fejem alá fűzöm inkább a kezeimet.
A plafont bámulom. És csak hallgatom... A szuszogását.. a lélegzését.. azt hogy itt van velem. Aztán felé fordulok, csak a szemét figyelem.. az arcát, a haját, ahogy levegőt vesz..
Nem vagyok egyedül. És most tényleg nem. Megint mosolygok.. és egy utolsó lélegzettel visszafordulva a plafonra lehunyom a szemeimet. Onnan már nem maradt meg semmi…




THE END

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#29TémanyitásTárgy: Re: What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)   What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)
» Home alone - Vé & O.
» Tell the wolves I'm home
» Ice, ice baby - The first date

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: mi lenne, ha...-