♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Műsoron a kávé  - Page 3 Vote_lcapMűsoron a kávé  - Page 3 Voting_barMűsoron a kávé  - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Műsoron a kávé  - Page 3 Vote_lcapMűsoron a kávé  - Page 3 Voting_barMűsoron a kávé  - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Műsoron a kávé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Tyler Christiansen

admin
Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Solve problems.
Location : LV
Posts : 167

#51TémanyitásTárgy: Re: Műsoron a kávé    Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2019 5:06 pm

Valahol épp szorosabbra fonódik teste körül a szorításom, a férfiasságomnak ringó csípő olaj a tűzre. Minden rezdülését érzem ágyékommal, és mocskosul kívánom... Ujjaim fülledt hevességgel keresik alhas tájékon az utat az árván maradt fehérneműbe, akadozó lélegzetem pedig fülét csiklandozza finom lúdbőrt csalva elő...
Aztán egy hörrdüléssel csúszik tenyerem combjai közé, bőrömön érzem azt a forróságot, arcom a tincsei közé fúrom.
Egyetlen pillanatig képes vagyok csak arra koncentrálni, hogy mostmár tényleg ne fojtsam meg, és nyakába csókolva kezdem el a zuhanykabin fele tolni.
- Ki kell ábrándítanom... - akad el légzésem, és ölén nyugvó tenyerem önkéntelenül is nekifeszül az izzó forróságnak. - Engem kibaszottul jobban érdekel a szex. - fontos az őszinteség. Amúgy is roppant ritka egy olyan szakmában, mint az enyém.
Kicsit távolodok csak el, hogy a melltartó kapcsát kibújtassam a helyéről, és kitárjam a zuhanykabin ajtaját.
Kapaszkodok az edzett üvegbe, miközben tenyerem önkéntelenül is előbb feszülő farkamra simìt, majd megelégelve a nadrágot, kioldom övem.
Fortuna rá a tanúm, hogy én elképesztően igyekszek úriember lenni minden elcseszett alkalommal, de valahogy az égiek humorából sosem jön össze.
Kell egy nagy levegő, meg mégegy, és még a ráadás is. A mai nap idill forgatókönyvébe már tényleg csak két dolog hiányzik. Az egyikkel tömve az éjjeli fiókom, a konyhaszekrényem, és a dealerem zsebe, a másiknak pedig a védjegyemmé vált félmosolyommal állom el az útját a zuhanykabin ajtajába támaszkodva...

_________________
Műsoron a kávé  - Page 3 V4yT71N
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#52TémanyitásTárgy: Re: Műsoron a kávé    Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2019 1:46 pm


Tyler& Sapphire



*Minden érintés egyre forróbb, bőrömet csókoló levegő hűvös, lehelete pedig csiklandoz…kellemes borzongás szalad át rajtam, nyomot hagyva a testemen. Ennek ellenére bolondozom, ami a lényem része, pedig…az ujjai kitartóan azon munkálkodnak, hogy megszabadítsanak minden őt akadályozó ruhaneműtől s már ez is éppen elég lenne ahhoz, hogy kéjesen hátradőlve élvezzem ki minden percét. Forró, puha tenyere azonban belém fojtja a szót. Muris, s mégis izgalmas, hogy ilyen közel vagyunk egymáshoz, hogy bőrünk a másikét simogatja, s még mindig magázódunk. Talán ezért izgalmasabb mintha rögtön egymásnak estünk volna. *-Ha hiszi ha nem, nem ábrándultam ki. * Felkacagok  az igényeinek ismertetésén, főleg azon ahogy egyetlen szóval képes sürgőssé tenni azok kielégítését. Rajtam ne múljon. Ráhajolok a mellkasára és nyelvemmel ízlelem meg, kezeim a nadrág kérdés megoldásán fáradoznak, lejjebb és lejjebb tolva azt. S aztán hagyom, hogy a maradékot ő rúgja le…s tenyerem arra a bájdorongra simul ami reményeim szerint még forróbbá teszi a hangulatot. Ujjaim körbezárják, magamhoz húzom…így vezeti a nő a pasit a farkánál fogva…*






©️

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Tyler Christiansen

admin
Tyler Christiansen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Solve problems.
Location : LV
Posts : 167

#53TémanyitásTárgy: Re: Műsoron a kávé    Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2019 3:55 pm

Tüdőmből mélyen hördülök fel, a forró ajkak mellkasomon simítanak játékosan, de ami ennél is észvesztőbb, az a férfiasságomra záródó ujjak szorítása. Ez a nő tökéletesen tudja, hogy őrjítsen meg, gyorsan, hatékonyan, és visszavonhatatlanul...
Rátenyerelek egy gyors mozdulattal a fali panelre, és a kellemesen langyos víz sem tud észhez téríteni. Veszett ügy...
Nekinyomom a csempének, ajkaim nyakára tapadnak, csípőm sürgető fájdalmas muszájjal feszül ujjainak.
Agyam hátsó szegletében ugyan motozik valami arról, hogy az egész Föld bolygó hálás lenne, ha nem sikerülne reprodukálódnom...
Ennek teljes ignorálásával fedezem fel testét, a nőies íveket, tenyerem mellére siklik finom játszadozással, ujjaim sürgető vággyal mélyednek fenekébe. Megőrjít az illata, az akadozó zihálása, a hosszú nedves fekete hullámok lágy kontrasztja a kaotikus tetoválásokon átkanyarogva, ahogy haja bőrére tapad. Az a forróság, ami árad öléből, mikor kezem combjai közé siklik, önkéntelen is élesebben veszem a levegőt.
Egyetlen pillanatig keresem csak eltökélten a kacér szempárt, de ez inkább egy diszkrét pótcselekvés, mielőtt combjai alá nyúlva kissé feljebb tornáznám, hogy ideális helyzetbe kerüljün.
Elsietett, határozottan... És pontosan ez benne azaz igazán mocskosan kívánatos, fülledt vággyal terhes űzöttség. Ajkai közé eresztem az elégedett mordulást, mikor farkam végre utata talál pár kínzó csípőmozdulat után.

_________________
Műsoron a kávé  - Page 3 V4yT71N
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#54TémanyitásTárgy: Re: Műsoron a kávé    Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 19, 2019 12:58 pm


Tyler& Sapphire



*Torokhangon kaccantok fel a hördülésre, mely szavak nélkül is dicsér, sürget...a mozdulat mellyel mind jobban feszül az ujjaimhoz, nem különben. Nem leszek semmi jónak elrontója, s noha egy apró és elhaló hang a fejemben próbál némileg észhez nyöszörögni, nem hagyom magam. Türelmetlen legyintéssel intem félre, annál is inkább mert a nyakamon pásztázó ajkak csak fokozzák a hangulatom. Az izgalom csalogatta verejtékcseppjeim keverednek a ránk zúduló vízével, de nem ettől a gondolattól kapom az ihletet az övéi megkóstolására. Hogy melyik érintése az ami végül ajkaimat a bőrére tapasztja nem tudom, de nem is érdekel. A testemet felfedező ujjak lassan de biztosan olyan helyekre jutnak el a sötét minták vezette útvesztő nyomán, melyek az enyémeket is sürgetőbb és lelkesebb gyömöszölésre sarkallják. Ezzel aztán borul minden...az egyetlen rám vetülő pillantásra, vadmacskásan a levegőbe harapok és összekoccintom a fogaimat. Kénytelen vagyok elengedni ott és megkapaszkodni amott, fent a nyakába fonódva, hajába túrva. Combjaimmal átölelem a derekát, próbálom a céltáblát kereszttűzbe igazítani...a sikert elégedett dorombolás kíséri a...farkas morgása mellett. *






©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#55TémanyitásTárgy: Re: Műsoron a kávé    Műsoron a kávé  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Műsoron a kávé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-