♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#51TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 8:17 pm

Az ágy lágyan ring alattunk, ahogy Allen ölén lovagolok. Jólesőn nyögdécselek, miközben a melleimet markolássza. Kezeim lefutnak az alkarján, elengedik, és helyette felsőteste oldalán találnak fogást kapaszkodni.
Fáradhatatlanul lököm magam rajta, mámorosan lágy ritmusban. Olykor le-le pillantok rá, látnom kell azt a szép férfiarcát; édesen, odaadóan néz rám, amikor épp találkozik a pillantásunk. Közben megőrjítenek a torkából előtörő mély morranások és nyögések. A fejem aztán újra hátra hanyatlik, élvezettől ködös tekintetem a mennyezetre tapad, de lehunyom a szemem és csak élvezem őt magamban, ahogy ki-be járkál bennem. Nincs ennél csodálatosabb érzés a földön…
Gyorsítok a tempómon, a testem izzadságcseppektől gyöngyözik, egyre erősebben zihálok, de nem lassítok, kitartóan hajtom magunkat előre.
Érzem, ahogy vágytól pulzáló hüvelyem egyre inkább ráfeszül Allen engem tökéletesen kitöltő férfiasságára. Az én ritmusomra tombol bennem, és ettől teljesen elszáll az agyam. Szikrák pattognak a szemeim előtt, adrenalin száguld az ereimben, mint a perzselő láva.
Egyre mélyebben és mélyebben lököm magam Allenre, azt akarom, hogy tövig belém fúródjon. Olyan elképesztő kéjt okoz, hogy minden lendülés után levegőért kapok.
Percek múlva a körmeim Allen bőrébe vájnak, a gerincem kemény ívben hátrafeszül, érzem, iszonyú közel a kielégülés. Minden izmom összerándul.
Egyre gyorsabban és hevesebben mozgok rajta, és a következő pillanatban az orgazmus úgy csap le, mint egy óriási fényvillanás, ami egy hurrikán erejével sodor magával.
Sikoltva, hördülve nyögöm a nevét az éjszakába.
Alig kapok levegőt. Úgy kapaszkodom az oldalába, mintha az életem múlna rajta. Addig nem állok le, és omlok rá ernyedten Allen forró testére, míg ő is el nem élvez, és élvezete utolsó cseppjét is belém nem lövelli.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#52TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 9:44 pm


Csak figyelem... a fejét ahogy hátracsuklik.. ahogy a teste élvezettel teli táncot jár, és ahogy a kezei lecsúsznak és fogást keresnek a testemen, az enyém is, egy utolsó éleset marva bele végigcsúszik az oldalán, és a mozgásától hajtva megkapaszkodik a derekán. Minél inkább érezni akarom őt... Minden rezdülést.. minden mozdulatát.. A testéből lejátszó jelzéseket, minden reszketést, minden apró részletet...
És ahogy érzem egyre inkább gyorsul, az egész fokozódni kezd, a ritmus elemészt, egyre inkább érzem, hogy én is... biztosra veszem hogy vele élvezek.
Egyre vadabbul nyomul.. a teste egyre inkább sietve mozog az enyémen, és ahogy a körmei a bőrömbe marnak, én felsikoltok, de hangja nincsen, hirtelen áramcsapás száguld át a gerincemen, és ahogy kiáltani kezd, az én kezeim is szorosabban marnak a bőrébe, egyre inkább segítve a mozgást, egyre vehemensebben, csak mozdul.. és mozdul.. és megint.. egyszerűen megőrjít vele, és a következő pillanatban összeszorítva a szemeimet, a magasba nyögve én is elélvezek...

Hosszú percekbe telik... Talán, pedig óráknak tűnnek. A szívem kalapál, a tüdőm falja magába az oxigént, ő meg a mellkasomon fekszik. Ő is hallhatja... ha a mellkasomra terül a feje, a szívem majd ki.. UGRIK.. a helyéről, olyan isteni volt élvezni vele. A szám mosolyog.. vagy inkább már falánk vigyorba húzódik, ahogy a kezeim átölelik, csak lazán és finoman, hogy itt ne hagyjon, el ne engedjen, és ahogy az érzés csitul, az (ki)elégedett dobolás már nem játszik olyan intenzíven a fejemben, a kezem lassan simogatóba vált.
Még mindig lihegek, de igyekszem összeszedni magam. Minden gondolatom. Mindent amit mondani akarnék, vagy amit akarok hogy elhangozzon. Annyira sokminden akar utat törni a nyelvemen... egyszerre, de mégis...
Mégis...

- Örülök neki... hogy átjöttél.. - ez az első. Ami sikerül a veszett ködön túl, és ha felemelkedik és a szemeimbe néz, a nyakam felfelé mozdul, hogy óvatosan, de szerelemtől fűtve újra a szájára tépjek. Nem akarom hogy itthagyjon.. Nem akarom hogy elhagyjon.. Nem akarom hogy mozduljon.. Azt akarom hogy maradjon itt. VELEM! És töltsük ugyanígy ezt az egész éjszakát.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#53TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 10:26 pm

Az arcom szaporán süllyedő és emelkedő mellkasán fekszik, a szíve a fülem alatt ver vad iramú tamtamot. Hasonlóan az enyémhez.
Allen egész teste tűzforró, ahogy rajta heverészek kimerülten. Ha akarnék se tudnék mozdulni, úgy kimerített az iménti elsöprő orgazmus. Az ágyékom még mindig lüktet tőle.
Allen a karjai közé ölel, és közben kedvesen simogatja a hátamat. Jókorát sóhajtok. Szeretem ezt az érzést, ahogyan babusgat.
„Örülök neki... hogy átjöttél..”
A szavaira lassan felemelem a fejem és felé fordulok, hogy a szemeibe mosolyoghassak.
Amint érzékelem, hogy meg szeretne csókolni, erőtlenül feljebb tornászom magam, hogy odanyújtózzam hozzá, a szájáért. Történjen holnaptól akármi, ez az éjszaka még a mienk.
Nem tudom mit válaszolhatnék. Sok mindent. Többek közt, hogy „Én is.” vagy hogy „Akkor használjuk ki ezt az időt.”
Nagyon esélyem sincs felelni, amit nem is bánok. Vajon van fogalma arról, milyen jól tud csókolni? Egyik felől elhatározom magam, hogy viselkedni fogok, a másikról meg… összedől az elhatározásom keservesen felépített bástyája.
Pokolra fogok jutni...
Szívem szerint addig csókolnám, amíg már a tulajdon nevére sem emlékszik, amíg újra vágy nem ébred benne, amíg újra el nem ragadja a vad izgalom, hogy már nem bír magával, amíg… amíg lehet.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#54TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 1:22 am

Csak csókolom és csókolom... mintha nem lenne holnap.. tegnap, és úgy egészében a világ se lenne... A magaménak akarom.. Magamnak... És hogy volt e már így bármivel?? Soha az életben!

Elengedem, de csak mert mondani akarok.. még valamit.. beszélnem kell. Nyelnem kell, a fejem még mindig a levegőben, csak a szemeibe bámulok, és azok között váltogatom a tekintetem.
A kezeim felkúsznak. El, a testéről, most az arcát ölelik körbe. Muszáj... Muszáj, csak most az egyszer.. soha többet, de MOST.. az egyszer.. csak MOST! Hogy megkérjem...
És hagyom elszabadulni az érzést...

Lehunyom a szemem, talán erőt merítek. Talán csak időt kérek, időre van szükségem, nem hogy dűlőre jussak, hanem hogy képes legyek, képes, csak EGYSZER nem a helyes dolgot tenni! Muszáj megtennem..

- Szeretném.. - a hangom akad. Nyelnem kell. Az egyik kezem elereszti az arcát, és a homlokán simít végig a haja oldalán. Csak most az EGYSZER! -
Azt szeretném..
- és nyelek. Talán a fejem teszi ezt velem?? NEMÉRDEKEL! Lehunyom a szemeimet. - Szeretném ha nem kéne erről lemondanunk.. Soha többet. - a szemeim ráncolnak. Csukva. Nem ez az amit mondani akarok. Tényleg.. Aztán megnyitom őket.

- Szeretném ha velem maradnál..

És kimondtam. De talán félek... Félek attól, ami a válasza lenne, így azt, hogy válaszolni tudjon megelőzve újra a számra húzom és egy forró, és kimerítő csókban részesítem.
Talán nem is akarom hallani ami a válasza lenne...
Mert úgyis tudom.
De nem élhetek nélküle.

Képtelen vagyok...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#55TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 9:56 am

„Szeretném ha velem maradnál..”
Csendesen hallgatom a szavait, miközben egyik kezével az arcomat cirógatja.
A mellkasán heverek, a tekintetem a szemeibe veszve fürkészik őt, mire ismét az ajkaira húz. Amíg lehet csókolom, hosszan, szenvedélyesen, átadva magam neki; ma éjjel még az övé akarok lenni.
Tökéletesen értem mire kér, mert én is pontosan ugyanezt érzem, ugyanerre vágyom, de az együttlétünk bizsergető utóérzetének vörös tűzfátyla alatt is tudja az eszem, hogy helyesen kell döntenünk; az meg nem egyenlő azzal, amit akarunk.
Percekkel később finoman levonulok a szájáról, hogy válaszolhassak. Hatalmasat sóhajtok előtte.
- Akármennyire szeretlek, és akármennyire szeretnék veled maradni… nem mondhatok igent. Részben Ville miatt, de nem csak az ő felbukkanása az ok… Tudod... Van egy vadabb, nyersebb részem, amivel még nem találkoztál, mert előtted moderálom magam… Ez a részem például legszívesebben rád förmedne, hogy… hogy kúrd szét a seggem és basszál meg olyan keményen, mint még soha senkit. De én ilyet neked nem merek mondani, és inkább visszafogom magam, mert félek, hogy megbántalak, vagy a frászt hozom rád... Elnyomok… elrejtek előled bizonyos késztetéseket, mert nem akarlak elveszíteni. És… és ismerlek annyira, hogy tudjam, te is ezt fogod tenni, amikor találkozol majd egy vonzó pasival, akire rágerjedsz. Inkább visszautasítod, csakhogy engem ne bánts…. Csak azt mondom… ha együtt maradunk, és ennél is jobban egymásba bonyolódunk, tartok tőle, hogy idővel mindketten elveszítjük önmagunkat. Mert annyira törődünk a másikkal, hogy inkább lemondunk érte arról, amire igazán vágyunk. Viszont ettől... meg fogunk zakkanni. - halkan, és lassan beszélek, a pillantásom nem ereszti a szemeit.
Tudom, ez nem vigasztalja Allent, de épp annyira szenvedek, mint ő.
Óvatos mozdulattal lecsusszanok oldalra a testéről, és hozzá bújva mellé heveredem az ágyon. Egyik karommal felkönyöklök, és megtámasztom a fejem, a másik kezem a mellkasára fekszik a szíve fölé.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#56TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 5:03 pm




Támaszkodik. Még mindig. A mellkasomon, és bár elszakadt, valami külső él jelzi, hogy most valami nagyon nem jó fog következni. Amit nemakarok... Pedig jól tudom.. valahol én is, hogy ez nem egy tisztességes kérés... Nem tisztességes vele, és nem az magammal szemben sem. Hogy maradhatna velem, ha egyszer másfelé húzza a szíve.. Hogyan is kérhetném... Mégis... Egyszerűen muszáj volt megkérdezzem. Muszáj volt megkérjem. Csak hogy tudjam.. hogy tudjam, semmi esély.. Még ha mindig is éreztem ezt legbelül.


Mégis valami teljesen másvalami fogad. Észérvek? Annak kéne lenniük. Legalábbis azt hihetném... De helyette...

Csak sóhajtok ahogy lekúszik rólam és elhelyezkedik mellettem. A karjaim engedik. Nem tartják vissza. Nem ellenkeznek, nem mondják neki azt, hogy ne csinálja ezt. Pedig szeretném...
Mégis az észérveknek kell dönteniük.
A meglepődés most mégis sokkal erősebb.

Csak a plafont bámulom, az odakintről sötéten játszó árnyékokat, mintha azok választ adhatnának mindenre. Pedig a fejemben fogalmazódnak a kérdések. És talán nekem kéne válaszolni rájuk.
: Miért.

Aztán mégis csak összeszedem magam, egy kiadós, utolsó sóhajt húzok a tüdőmbe, és felé fordítom a fejemet. Talán már némileg testtel is felé dőlök.

- Soha nem gondoltam azt.. - csak óvatosan beszélek. Lassan és kimérten, nem akarom megbántani. - hogy azt érzed meg kell játszanod magad előttem. - csak figyelem a szemeit. Nem vádlón, inkább részben értetlenül. Vajon miről tanúskodik ez?? - Mármint ne érts félre, nem bántani akarlak. - most már biztosan felhúzódok, félkönyékre én is, és úgy nézek a szemeibe. - Csak én azt hittem mi jók vagyunk. Egyek vagyunk. - nyelek vele - Soha nem hittem volna hogy úgy érzed bármit is takargatnod kell előttem... - tartom még mindig a szemeit - Én úgy szeretlek ahogy vagy. Azt a lányt szeretem aki idebenn lakozik. - csatlakozik másik kezem a mellkasára. Nem azért hogy újra szexre hívjam, csak hogy megértsen. Amit a legutóbbi 4 napban tanított nekem, azt még nem tanította senki más. És én szárnyallok az érzésben. - Nem érdekel hogy mi az ami nem tetszik. Nem érdekel hogy van e ott benn valami ami azt gondolod nekem nem tetszik. Azt gondolom, hogy ez egy szerződés... Két ember között. Annak a szerződése, hogy bármi is történik, bármi ami nem esik jól, vagy nem... kellemes, kitartanak egymás mellett. - tartom még mindig a szemeit.
Csak rövid szünetet tartok. Csak hogy újra átgondoljam amit még mondani akarok, de közben ne hagyjam hogy félbe szakítson. Ezeket ki kell mondanom.
Muszáj...

- Soha nem kérném tőled hogy azt tedd, amit nem akarsz. - rövid szünet - Ha azt mondod ez volt az utolsó, ha meg akarod próbálni Ville-el, bármennyire is rossz érzéseim vannak az irányába, mert nem bízok benne, mert féltelek, nem fogok ellenállni. - nyelek. - Csak azt akarom hogy tudd.. hogy ha nem jönne össze.. ha mégis... meggondolod, tudd. Én itt fogok várni Rád. - és szabad kezem újra végigsimít a haján. Nem tudom ezt jobban elmondani. Nem tudom jobban.. érzékeltetni, mennyire is vágyom rá. Várok rá. Ha kell, egy örökkévalóságig. Nem számítanak a mondvacsinált indokok. De minden döntését tiszteletben kell tartanom. És az előbb épp ezt felejtettem el.
Ideje most helyrehoznom.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#57TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 7:28 pm

Amikor Allen felém fordul, és beszélni kezd, csak a szemeit nézem.
„...hogy meg kell játszanod magad előttem.”
Megjátszani? Ez a szó keményen cseng az én fülemben, és úgy hat, mintha tőrt döfne belém. Az arcom megrándul, és a tekintetem összeszűkül, de nem szólok közbe. Türelmesen várom, hogy elmondja, amit gondol. Ám a folytatás sem kellemesebb, a gyomromat összerántja, „Csak én azt hittem mi jók vagyunk. Egyek vagyunk.”
Egyfelől mégis megnyugtató, elveszi az előbbiek élét az, hogy „úgy szeretlek, ahogy vagy”, de azt kijelenteni, hogy „Nem érdekel, hogy van e ott benn valami ami azt gondolod nekem nem tetszik.” könnyű, amíg nem tudja mi az, ami valójában bennem lakozik. Kurvára nem vagyok angyal.
Rövid csend áll be kettőnk közé. Én csak heverek az oldalamon, a tekintetemmel a szemeiben, valahogy az a sejtésem, hogy még kikívánkozik belőle pár dolog, ezért meg sem szólalok. Amúgy sem tudnék, az agyam egyszerűen zsibbadásig kattog; próbálom felfogni mi történik, mit jelentenek a szavai.
Felülök, a lábaimat törökülésbe rendezem, és magamra húzom a pléd hozzám legközelebbi sarkát, hogy valamelyest takarja meztelen testemet. A szemeim visszatalálnak a tekintetébe.
- Sajnálom… Ne haragudj. Nem akarom, hogy úgy érzed, elárultalak, vagy a kapcsolatunkat. Én csak... – enyhén elvigyorodom, kurta, halk nevetést hallatok mellé. - ...igyekeztem viselkedni, mert egy böszme ufónak érzem magam ebben a kifinomult közegben és a világodban. – Allen egyik kezéért nyúlok és az ölembe vonom, hogy két tenyerembe zárjam.
És Ville? Világos, hogy Allen aggódik értem, hálás is vagyok a törődéséért, de mindentől ő sem védhet meg.
- Tudom jól, hogy nem egy szent, de… ki szeretném deríteni, mit érzek pontosan iránta, és azt, hogy működik-e még a baleset előtti életem. Tudnom kell... – a pillantásom szomorúvá válik, bűnbánóvá. Nem akarok Allennek fájdalmat okozni, pedig tudom, hogy épp ezt teszem. Viszont én is épp úgy szenvedek; nem akarom elhagyni, nem akarom, hogy ennyi legyen, de nem játszhatok két férfival.
Szelíden Allenre mosolyodom. Hogy várna rám? Ugyan… Ez képtelenség.
- Ne ígérj felelőtlenül… Nem várom, nem is várhatom el, hogy várj rám. Ha feltűnne egy helyes srác, és bejön, csak kapd el, és légy boldog. Rendben? – ugyanazt kérem tőle, amit ő tőlem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#58TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2020 10:51 pm

Felül, de én nem mozdulok. Már az is beszédes ahogy távolságot tart, maga elé kapja a pokrócot, de én nem tudok mit kezdeni vele. Akarok egyáltalán?? Fura és megmagyarázhatatlan érzések... Épp annyira furák, mint ez itt.. kettőnk között, mégse mondhatnám azt, hogy egy fikarcnyival is kevésbé szeretem. Még mindig ugyanolyannak látom őt. Kívül-belül gyönyörűnek.. És nem érdekel ha megcsalnak az érzések, most ebben akarok hinni. Eldöntöttem.

"Sajnálom… Ne haragudj. Nem akarom, hogy úgy érezd, elárultalak, vagy a kapcsolatunkat. Én csak... ...igyekeztem viselkedni, mert egy böszme ufónak érzem magam ebben a kifinomult közegben és a világodban. "

Csak a szemeit figyelem. Minden egyes rezdülést, rándulást, és csak akkor tépem el róla a tekintetem, amikor a kezemért nyúl, és a kezeibe zárja.

"Tudom jól, hogy nem egy szent, de… ki szeretném deríteni, mit érzek pontosan iránta, és azt, hogy működik-e még a baleset előtti életem. Tudnom kell... "

Újra a szemeibe nézek, és amikor folytatja, mégtovább már muszáj gondolkodóba esnem.
Ugyan hogyan is folytathatnám...

Csak gondolok egyet, és kihúzom a kezem az övéi közül. Nem kapkodva, csak jelzem, cselekedni akarok, ha engedi, felülök én is vele szemben. Hogy hogy.. nem számít, de én nem takarózok. Nem érzem szükségesnek. Minden egyes porcikát ismer belőlem.
És megtámaszkodva a térdeimen(vagy az ágyon), a szemeivel egy magasságba engedek.

- Nem akartalak bántani. Nem akartalak megbántani.. Ezt tudod... ugye!?? - a szemeim kérdeznek. És csakis akkor folytatják, ha valahogy jelez.. bólint vagy igenel, nekem ez a legfontosabb szempont. Az elsődleges.

- Tiszteletben tartom azt aki vagy. Akárki is vagy... vagy amit gondolsz, hogy én nem ismerek belőled. Mert így szeretném. - mosolyodom el, csak halványan, talán látszatja sincsen, talán csak a szemeim beszélnek, mondanak el mindent. De azok biztos elmondanak. - Ha azt mondod Ville megbízható, hiszek Neked. Nem tehetek másként. Nem is tehetnék. De tudnod kell, hogy attól még féltelek. - rövid a szünet - Nekem meg azt kell tudnom, hogy ha valami balul sül el, ha valami nem sikerülne, nem fogsz... - itt akadok el. Hogy is fogalmazzak.. Aztán csak megindul a vége. Valamiféleképpen. - ... mondvacsinált indokok miatt nem visszajönni hozzám. - gyenge szünet - Barátként... - emelem ki - Vagy akár szeretőként, ezt majd az élet elrendezi...

És hogy valóban így gondolom e?? Szeretném azt hinni. Szeretném azt hinni, hogy mindez nem véletlen. Hogy eltervezett. Hogy célja van vele. Az Univerzumnak, vagy akármi is aki rendelkezzen, de biztosan tudom... nem tekinthető kárba veszett időnek. Mert akármi is legyen, ő még mindig itt van mellettem. Társként... És vele nem lehetek magányosan.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#59TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 11:59 am

A tekintetem Allen szemeiben nyugodnak, elengedem a kezét és hagyom hadd üljön fel.
„Nem akartalak bántani. Nem akartalak megbántani.. Ezt tudod... ugye!??”
A vonásai is kérdeznek, én pedig némán bólogatok. Tudom nagyon jól, hogy ő a legutolsó ember ezen a világon, aki nekem ártani akar.
Aztán meg… Ville és a megbízhatóság? Ezekre a szavakra a szemöldököm önkéntelenül enyhén megrándul. Nem egy stabil férfi, akivel jövőt lehetne építeni, ezzel totálisan tisztában vagyok – nem is tervezek vele még együtt élni sem, nemhogy házasságot meg családot. Én szépen visszaszivárgok majd a régi otthonomba, őfelsége pedig maradhat nyugodtan a stúdió fölötti lakásban, azután is, hogy megszületik a baba. Nem várok tőle semmit.
Villenek vannak dögivel hülye dolgai, tudom, elfogadtam, plusz a múltja teljes egészében jókora vakfolt előttem, ráadásul valamiért megint túllőtte magát, és a szarságai ellenére valami mégis húz hozzá. Azt viszont nem mondhatom, hogy ugyanúgy szeretem, mint régen, mert nem. Minden megváltozott; mi és a körülményeink.
„De tudnod kell, hogy attól még féltelek.”
Hatalmasat sóhajtok, szélesen, lágyan Allen szemeibe mosolygom. Nem is ő lenne, ha nem féltene.
„Nekem meg azt kell tudnom, hogy ha valami balul sül el, ha valami nem sikerülne, nem fogsz… mondvacsinált indokok miatt nem visszajönni hozzám.”
Még ezek után is visszavársz?
Csak nézem Allent, és belefeledkezem azokba a kristálykék szemeibe. Igazából most tudatosodik bennem, hogy mennyire szerethet. Milyen nő lenne képes elhagyni egy ilyen csodálatos férfit, mint Ő? A lányok többsége hozzá hasonló párról álmodnak, én meg elszalasztom az élet ajándékát.
Amiket önmagunk megtagadásáról mondtam neki, ő talán máshogy látja, talán nem ért meg e téren, de ezek az én fejemben nagyon is valós és durva félelmek. Nem akarok neki ártani, épp úgy, ahogy ő sem nekem.
Amennyire lehet, odaaraszolok hozzá, teljesen közel. Két kezem lassan mozdul, és a tenyereim az arcára simulnak, hogy a következő pillanatban gyengéden megcsókolhassam. Már ha engedi.
Hosszú másodpercekig kóstolgatom az ajkait, mire elválok tőlük, és a homlokomat az övének döntöm.
- Az ígéretekért nem vagyok oda, de egyet biztosra mondhatok... Hogy rendben van… Ha kiderül, hogy Villel nem működik, Te és én innen folytatjuk azt, ami kialakult közöttünk. Ha a Nagyszellem is úgy akarja. – biztosítom halkan de mély bizonyossággal afelől, amit tudni szeretne. - Nem fogok nem visszajönni...Szívem szerint el sem mennék. Valóban hiányzik a régi életem, de az újba is beleszerettem.
A kezeim hátrasiklanak az arcáról, és a karjaimmal átölelem a nyakát.
- Én nem fogom hagyni, hogy a kapcsolatunk megszakadjon, hogy ami köztünk van, ez a kötelék elhalványuljon, csak mert Ville felbukkant… Szeretném ha ugyanúgy módot találnánk a közös időtöltésekre; a találkozásokra, a látogatásokra, és a szórakozásra, mint eddig… Így vagy úgy, de mi összetartozunk, és ha Villenek nem tetszik, ha választás elé állít, ő fogja a rövidebbet húzni, ezt akár írásba is adom. - egyszer ő már elment, addig Allen végig itt volt mellettem a legnehezebb időkben; ez olyasmi, amit sosem felejtek el. Remélem Allen nem úgy éli meg ezt a helyzetet, hogy Villet választom helyette. Mert ez nem ilyen egyszerű.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#60TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 2:03 pm

Közeledik... Én meg egy percig sem állok ellen. Nem is akarnám... Élvezem amikor itt van a közelemben, amikor beszívhatom az illatát, és hogy ha most ez még az utolsó is....
Nem akarok ebben gondolkozni...

Csak élvezettel fogadom a csókját. És adom át az enyémet. Minden szerelmemmel, mégse csábítással, vagy vissza a karjaimba hívással, megértettem hogy ez most az ő ideje. Az ő ideje hogy döntsön. Hogy válasszon, hogy tapasztaljon. És akárhogy is kell hogy ez kinézzen, én nem fogom akadályozni benne...
Úgy lesz, ahogy lennie kell...

A homloka az enyémen finom és meleg. Kellemes. Mondhatnám talán hogy a lecsengési időszak, mégis valahogy egész másféleképpen kellemes. Jól esik... Finom... És jól esik a közelsége.
Még akkor is amikor beszél.

Lassú mosoly vonul ki a számon, talán még a szemeim is csukva. Szeretem amit mond nekem. Szeretek eljátszani a képpel de tudom ez még a jövő zenéje. És nem sírhatunk valami olyan miatt ami talán el sem érkezik. Ő mindig itt lesz nekem. És ez az egy a legfontosabb.

Amikor a kezei eleresztenek, csak akkor nyílik meg a szemem. Az övéibe nézek. Csakis szeretetet sugároznak az enyéim. Mosolyt... egy cseppet sem szomorkodó elfogadást. Nem akarom hogy miattam nyugtalankodjon. Amíg ő van, én megleszek.

- Én is ezt szeretném... - ha lehet, most méghosszabb mosoly vonul ki az arcomon, és igen, talán most mondhatom azt, hogy a végletekig boldog vagyok. Akármiként, vagy akárhogyan, most tényleg egynek érzem magam vele. Akárhogy is alakuljon. Ezt az egyet senki nem veheti el tőlem... Őt senki nem veheti el tőlem...
Örökké az enyém...
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#61TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 3:44 pm

„Én is ezt szeretném...”
Boldog mosolyra görbül a szám, a szemeim a szemeibe mosolyognak a válasz hallatán.
- Jól van... Rajtam nem fog múlni. – felelem halkan.
Ahogy itt ücsörgöm az ágyon, szorosan a közelében, nyaka köré font karokkal, odabújok hozzá, hogy még inkább magamhoz ölelhessem. Az arcom az arcához simul.
- Nagyon szeretlek. – suttogom a füle mellett. Muszáj elmondanom neki. Újra és újra. Hogy ne felejtse el.
Csak ölelem. Hosszan és elmerülten a közelségében, az illatában, a testéből áradó kellemes melegségben, és Isten tudja mennyi idő után vagyok hajlandó bontani ezt a jóleső ölelést, hogy ismét elcsíphessem a tekintetét.
- Figyelj… Lehetne, hogy holnap reggel Jonas elvigyen a lakásomra? – tudakolom. - Szeretnék egy kicsit szétnézni. Estére visszaérek.
Egy napra szívesen off-olnám magam. Délután még nem akartam egyedül lenni, de most kifejezetten hívogat a csendes magány. Ki kell ürítenem a fejem, le szeretnék nyugodni, és a lakásom erre úgy érzem, kifejezetten tökéletes kis zug. A kutya sem fog ott zavarni. Na nem mintha itt bárki zavarna, csendes a ház, de ez mégis Allen otthona.
Azt hiszem, a megbeszélést is le fogom fújni. Úgysem fog ott olyasmi elhangozni, amit telefonon ne lehetne elmondani. Semmi erőm és lelkületem a stúdióban viháncolni a többiekkel, és Grid fejét sem nagyon akarom látni. Kedvem zéró egy újabb vele való személyes ütközethez – nagyon jól tudom, hogy többek közt ez is vár(na) rám.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#62TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 6:25 pm

Megölel, és piszokul jól esik. Jól esik, csak érezni... A szemeim lecsukódnak, ismét, és csak élvezem. Élvezem a bőrét a bőrömön, a teste melegét... az illatát, ami a hajából áramlik a tüdőmbe, és most mégis másképp élvezem. Jótékonyan terít el. A tudatomat.. a fejemet, és vele a szívemet.. Akárhogy is hangozzék ez.. Szeretem ezt a pillanatot vele. Szeretem egyáltalán... vele.
És ahogy a száját elhagyja az a két szó, egy kiadósat és jónagyot sóhajtok.
A kezeim már a háta mögé állapodva állnak meg.

- Én is... - ezt még szabad... Ennyit még igen... nem?? És ahogy csendben beleveszek, csak lélegzem, szabadon és halkan, elfelejtem felfogni a múló időket.
Csak amikor kibontakozik, akkor térek észre.
Viszont amikor megszólal, összezavarodok.

- P... Persze. - engedem. Merthogy ez csak természetes. De a többi.. - De nem úgy volt hogy holnap lesz a megbeszélésetek?? - nem mintha közöm lenne hozzá, vagy úgy egyáltalán felügyelni akarnám, csak azt mondta.. azért kellett hazajönnünk, New Yorkból, azért volt az a kis idő szűkre szabva, mert beszélnie kell. A menedzserrel. Persze nem tartozik beszámolási kötelezettséggel...

- Vagy.. vagy majd onnan?? - teljesen elveszek. Hogy miért?? Magam sem tudom. És úgy őszintén, még nem is igazán fogom hogy mit hogyan kellene. Korábban.. korábban terveztem hogy esetleg rákérdezek és elkísérem. De hogy most...

Most talán nem lenne tisztességes.
És ezt jól tudom.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#63TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2020 9:27 pm

Ahogy némileg elhúzódom Allentől, a karjaim leoldódnak a nyaka körül.
„Nem úgy volt hogy holnap lesz a megbeszélésetek??”
Bólintok.
- De igen… Viszont nem sok kedvem van most bájologni a többiekkel. – vonom meg a vállam. - Griddel még annyi se. Telefonon is el tud érni. Ha fontos, majd hív, és az éterben is le tud cseszni. Nem kell ahhoz látnia a képemet… Szívesen lazítanék egyet inkább. A „főni” faszságai nélkül is zsong az agyam. – magyarázom.
Sóhajtok egy nagyot.
- Figyelj csak… – fürkészem a szemeit, miközben némi lányos zavarral küzdök. - Bánnád, ha itt aludnék veled? – kérdezem óvatosan. - Szeretnék potyázni, amíg lehet… Lehet? – ha nem, megértem. Ez eseteben még szájon puszilom Allent, jó éjt kívánok, és lesiklom az ágyról, hogy felkapkodjam a padlóról a pizsimet. Felöltözök és szép csendben visszaszivárgok a szobámba.
Ha viszont igent mond, lelkesen rávigyorodom egy "Szuper!" felkiáltással, és nyomban becsusszanok mellette a paplan alá, hogy kényelembe helyezzem magam az ágy egyik felén.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#64TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 27, 2020 7:17 pm

"De igen… Viszont nem sok kedvem van most bájologni a többiekkel. Griddel még annyi se. Telefonon is el tud érni. Ha fontos, majd hív, és az éterben is le tud cseszni. Nem kell ahhoz látnia a képemet… Szívesen lazítanék egyet inkább. A „főni” faszságai nélkül is zsong az agyam."

A szavai kielégítik a kíváncsiságomat. Félig... De mert úgy igazából semmi ráhatásom nincsen, és talán neki is jobb, hogy ha megteheti inkább pihen, csak egy egyszerű bólintással válaszolok.

- Rendben van. - engedem el, de azzal következik valami más is. Egy sokkal.. lényegesebb kérdés, mármint számomra is, és ahogy beszámol, ahogy ecsetel, maga az ötlet az első pillanatban nem tudom hogyan érint. Mármint oké, vágyom rá, efelől semmi kétségem, de hogy jó ötlete e....
Aztán az eszembe ötlik az ő szövege, még akkor, alig egy órája az ajtóban, amikor én tettem fel a kérdést. És a válasza: Fogalmam sincs...Csak azt tudom, hogy nagyon szeretném, és...szeretnék veled lenni, ameddig lehet...

És én is valahogy pont ugyanígy érzek.
Akármi is legyen a végkifejlet...

Elmosolyodom, de talán nem is telt annyi időbe. A szemeim őszinték mint mindig, és talán a következő pillanatokban még mindig csak figyelem, de aztán egy kényelmes sóhajt eleresztve újabb mosoly játszik meg a szemeimben.

- Hát persze.. Maradj csak... - azzal ahogy ő is cselekszik, újabb adag levegőt nyelve intézkedem, és máris igazítom a takarót. Úgy ahogy vagyok, csúszok meg alatta. Mégse visz rá a lélek, vagy akármi is legyen az, hogy messzire legyek tőle, így ha hagyja, ha nem húzódik el, vagy nem kér az ellenkezőjére, ahogy (és ha) az oldalára fekszik, én mögé helyezkedem, és nagykifliként átölelem.
Szeretném érezni az illatát...
Mielőtt elalszom.
Most.. utoljára...

Azzal ha nem történik semmi más, lehunyom a szemeimet.

Nem olyan nap volt mint amire számítottam... de nem mondhatom hogy panaszkodhatok.
Az élet és az ő tréfás játékai...

.. ismét újra csak egy ember vagyok akit kifogott.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#65TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 27, 2020 8:08 pm

Befészkelem magam a puha paplan alá, és ahogy Allen mellém fekszik, az oldalára heveredve, miközben rám néz, értem az indíttatását. Az oldalamra fordulok, neki háttal, és várom, hogy hozzám simulva átöleljen. Amikor megérzem meztelen mellkasát a hátamon, a testét a testemen; a belőle áradó hőt, a bőre bársonyos érintését, a kaját magamon, halkan felkuncogok. Nagyon jó érzés!
Kellemes, andalító melegségben lebegek, jól esik az ölelésében és a közelségében elveszni. Biztonságban érzem magam; végtelen nyugalom jár át. Mellette mintha nem is létezne az őrült külvilág. Teljesen el is feledkezem arról, hogy az ilyesmi lassan tiltás számba megy, mint a tánc a Footloose-ban.
Behunyom a szemem, és elengedek egy könnyű, boldog sóhajt. Engem sem kell ringatni, szinte azonnal elnyom az álom.
***
Reggel madárcsicsergés ébreszt.
Lassan felnyitom a pilláimat, és álmosan megdörzsölöm az arcomat. A másik oldalamon ébredtem, mint amin elaludtam. Allen hanyatt fekszik mellettem. Rámosolyodom. A tekintetem az ajkaira vándorol. Elkap az alattomos sóvárgás, Istenem, de szájon csókolnám! De tudom, mától jósági fogadalom van érvényben.
Tovább fürkészem szakállal keretezett édes ajkait, amik annyi gyönyört képesek okozni, és ábrándozom közben.
Naaa… Csak egy aprócska puszit… Naaa!
Grrr!!! Nem! Nem lehet!
Ééés ha mégis? Ugyan ki tudná meg? A hülye hangok a fejemben felbujtósdit játszanak.
Igaz… Ugyan ki szerezne tudomást egy lopott csókról? A média? Hehehe…
Na ugye!
Pfúúú, de utálom magam.
Nem mozdulok, csak csendben magamban latolgatom a lehetőségeimet; lopkodni vagy nem lopkodni. Erről eszembe is jut mindjárt egy ősi Soininen bölcsesség, amit most találtam ki; a lopkodós pitsát előbb megbasszák, mint ahogy utolérik a sánta kutyát.
Ámen.
Hangtalan sóhaj hagyja el a mellkasom.
Felkönyöklöm a párnán, és csak nézelődöm kábán a szobában, míg arra várok, hogy Allen is felébredjen.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#66TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 1:38 am

Mint a bunda... Úgy aludtam. Hogy álmodtam e?? Tudja a fene. Nem is igazán férkőzik ilyesmi a fejembe, amikor halk hang tör be a füleim közé. Madarak.. Aztán a következő: Az ablak!
A nyitva maradt ablak nem túl jó ómen ha henyélnél, de ezúttal... már nincs ott a karjaimban, de visszatörekszik az emléke. Fel. És megnyitom a szemeimet.

A szembe ablakban a gyenge szél tényleg fújdogálja a függönyöket, de valami más is feltűnik. Valaki néz. Engem néz... És ahogy automatikusan is irányba figyelek, szemközt találkozom a szemeivel.
Elmosolyodok.

- Jó reggelt.. - mosolygok tovább - Mióta vagy fenn?? - nyújtózkodom. Csak mert így kívánja a testem, és nem is habozok neki-mellé egy kellemes nyögést is engedni. Még el se jut a fejemig - nem is akarom - hogy a mai nap más lesz. A mai naptól más lesz. Minden. Egyszerűen még nem akarom ezt felfogni.
Ráér amikortól már minden muszáj.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#67TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 9:32 am

- Szia... – mosolyodom szembe Allennel, ahogy megébred és rám néz. - Nem régóta… Hogy aludtál? – tudakolom, elvégre nem csak hogy volt egy hívatlan hálótársa, de a tetejében megint felültünk az érzelmi hullámvasútra.
Bele sem akarok gondolni, hogy mától hozzá sem nyúlhatok. Az óvatlan gondolatra mintha meginogna az ébredés utáni jó kedvem, de nem akarom hagyni, hogy megint rám telepedjen a bánat és elcsessze a napomat. Elvileg ma jónak is kell történnie; talán kiderül, a Főni mit döntött a New Yorki melóval kapcsolatban. Talán elmondja két lebaszás között, hogy oké, enyém a meló. Talán azt mondja, hogy szorri. Ám ez esetben nem fogom a seggem a földhöz verni. Jusse adom meg neki ezt az örömöt.
Erről jut eszembe New York… Nem lesz könnyű menet. Nem is tudom mibe kapaszkodhatnék, hogy ne akarjak Allennel kikezdeni. A távolságtartás egy faszság, nem akarom kerülni, nem is fogom. De amikor a közelében vagyok… Óóó…! Ha tudná, hogy legszívesebben… Igen, azt…
Meg persze most sem lenne ellenemre egy kis ébredés utáni furulyázgatás. Egész koncertet adnék neki… Barokk stílusban.
Az arcomba nyomom a tenyerem, és megdörzsölöm a képem. Fúúú, bakker…!
Ha már azt sugalltam Villenek a játszótéren, hogy megpróbáljuk a dolgot, illene hűségesnek lennem. És Allent sem kéne csábítgatnom, úgy sokkal nehezebb lesz mindenkinek minden; többek közt az egymásról való leszokás. Úgy érzem magam, mint egy drogos, akinek már most elvonási tünetei vannak. Határozottan jót fog tenni az egynapos, ingermentes, önkéntes száműzetés a lakásomon.
- Óóó, basszus... – szisszenek fel, aztán hanyatt gördülök a párnán, a tekintetem a mennyezetre tapad. - Fel kéne kelni... hogy felhívjam Gridet… mielőbb.
Aztán jön az erőt adó elhatározás, és ülőhelyzetbe tápászkodom.
Allen felé fordulok.
- Na jó… Megyek. Összeszedem magam... A konyhában ütközünk. – vigyorodom rá, és odahajolok hozzá, hogy egy puszit nyomjak a szája sarkára. Szívem szerint pár centivel arrébb adtam volna, de „jónak kell lennem”.
Kisiklok a paplan alól, odacsattogok a padlón heverő pizsamámhoz és magamra kapkodom a nadrágot meg a felsőt, aztán visszabaktatok a szobámba, hogy megeresszem a reggeli hívást Gridnek.
Talán még túl korán van neki és ezért nem veszi fel – van Isten… -, úgyhogy hangüzit hagyok neki:
- Szia Grid! Bocs, valószínűleg ki fogsz akadni, de... nagyon szarul vagyok, úgyhogy kihagynám a mai megbeszélést. Tényleg ne haragudj… Annak semmi értelme, hogy végigrókázom. Telefonon bármikor elérhetsz, ha úgy van... Ma egész nap a régi lakásomon leszek… csakhogy tudj róla. Szia. – ezzel leteszem.
Hatalmas lélegzetet veszek, és a ruhásszekrényhez lépek, hogy felmarjak valami ruhát, aztán beveszem maga a fürdőbe, hogy összeszedelőzködjek.
Körülbelül 20 perc múlva már a konyhában ücsörgöm az asztalnál egy csésze meleg kakaó társaságában, amit Shonte készített.
A reggelit még Allennel tölteném, egyébként sem szeretnék köszönés nélkül lelépni a villából.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#68TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 6:30 pm



- Azt hiszem... azt hiszem remekül.. - ráncolom a szemem, de nem igazi intézett reakció talán csak még a reggel fénye, de rá már sokkal világosabban tekintek.

- És Te?? - egy mosoly keretezi a kérdést, egy olyan őszinte. Talán most.. életemben először aludtam úgy, hogy valaki mellett, de úgy valaki mellett, hogy hozzá is bújok. Úgy igazán... és az emlék még most is kellemes érzésekkel tölt el...
Visszajátszik a hajának illata...

De mégis az arcának megdörzsölése zökkent ki a megvalósult álomvilágból. Na meg az a kötőszó.

- Mi a baj? - kérdezem, de hamar választ is kapok a kérdésre. Viszont már el is tűnik. Még azelőtt hogy megérinthetném. És talán... talán ez a helyes lépés. Annak kell lennie...

Óriási sóhajjal esik vissza a párnára a fejem, és megint a plafont bámulom. Hosszú pillanatokig, de az is lehet hogy percek. Mégis a hirtelen jött puszi zökkent ki, de még épp elég gyors ahhoz, hogy ne tudjak utánakapni.

A fenébe...

Nem 'merek' odanézni amikor a cuccaiért hajolgat. Pedig minden ízében érzékelem, mégis...

- Rendben... - csakis ennyi törik ki. Egy újabb korai-fáradt sóhajjal is megtoldva és amint csukódik, csapódik utána az ajtó, magamnak még engedélyezek.. néhány percet, csak néhányat, hogy a tegnap este eseményeit egy csokorba fogjam.
Muszáj elvesznem csak egyetlen pillanatra...

Sok idővel később, vagy már nem is annyira sokkal, egy zuhany, hajmosás, és teljesen új öltözet után, magam is kicsattogok a konyhába. Ott, Shonte gyanús pillantgatásokat vet rám. De mosolyog... Én meg nemértem.
Ráncolok... de aztán annyiban hagyom az egészet. Kihúzok egy széket October mellett, és rendre leülök.
Már landol is előttem a tejeskávém. Úgy ahogy szeretem.

- Köszönöm.. - mosolygok most én fel rá, de aztán egy zsemléért nyúlok, és minden további szó nélkül félbe vágva, megkennem. Vajjal. Kell most az energia...
És mielőtt még végeznék, vagy pont hogy utána, arra eszmélek, hogy mindkettő engem néz. October is meg Shonte is.

- Mivan!?? - áll meg a kés a kezemben, lehet hogy a fejem gyűrött, a boldogságnak szikrányi jele se lengi be, de attól még... nem kéne hogy mindenki ezen őrlődjön.
Igazából nekem se kéne.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#69TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2020 7:50 pm

Már messziről Allenre mosolyodom, amint feltűnik a konyhában.
Nem kerüli el a figyelmemet, hogy Shonte valamiért nagyon figyelgeti, gyanús pillantásokat vet rá. Én hol Allenre hol Shontéra nézek a kakaóm és a kiflim fölött, nem igazán értem mi történik.
Aztán Allen megelégeli a női tekinteteket.
„Mivan!??”
Megvonom a vállam, szám előtt a csészével.
- Semmi. Mi lenne. – mondom, mire Shonte somolyogva elfordul tőlünk. Egy darabig csak pislogok utána. Biztosan észrevett valamit, amit én nem.
- Figyelj csak... - tekintek ismét Allenre - Kábé hétre visszaérek. Megvársz a vacsival? – tudakolom, és belekortyolok párat a reggeli itókámba. Édes, sűrű és krémes, finoman érzem benne a fahéjat. Shonte mennyeien készíti.
Nem sietek. Kényelmesen elnyammogok a kiflimen és lassacskán kortyolgatom mellé a kakaómat.
- Köszi még egyszer, hogy elengeded Jonast. – mosolygok hálásan Allenre, aztán felkelek a székről, miután végzek. Az üres tényért és csészét bepakolom a mosogatógépbe.
- Köszönöm a reggelit, nagyon finom volt. – intézem ezeket a szavakat Shontéhoz, aztán visszalépek az asztalhoz, Allen mellé.
- Akkor… megyek is. Kíváncsi vagyok hogy áll a lakás. Remélem Jaana nem takarította ki a téridő kontinuumból… Ha bármi van, tudod, telón egész nap elérsz... Na de most már tényleg lépek. – ezzel odahajolok hozzá, és ha nem ütközök ellenállásba, nyomok egy puszit az arcára. - Szia... Jó légy, és legyen nagyon szép napod. – címzek hozzá még egy kedves mosolyt búcsúzásul. - Szia Shonte! – ezzel magamra kapom a szék támlájáról a fekete bőrdzsekimet és a táskámat, aztán kisétálok a konyhából. Jonas már az udvaron vár.

Köszönöm a gamét! nyali
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#70TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2020 3:36 am

" Semmi. Mi lenne. "

October szavai... Én viszont.. az egészet inkább Shontehoz intéztem, viszont ő egy mindentudó mosolyt eleresztve vissza a dolgára fordul.
Hát... elengedem. Én is. Mert nincs itt semmi műsor, nincs amiben kételkedjen, vissza a vajamhoz fordulok, meg a zsemléhez, amikor October szavai törnek be oldalról.
Csak másodikra figyelek.

- Persze. - mosolygom rá. De olyan nemigazi mosoly ez, mégse képmutató, vagy egyáltalán megjátszott, inkább azt mondanám kedves, de lelombozott. Merthogy nemsok okom van örülni.

A reggeli rendben telik. Tovább. Egyikünk se beszél, és ez Shonténak is feltűnhetett, vagy legalábbis az a korábbi fékezhetetlen jókedve egy idő után kiesett, és felvette azt a minden napon szokásos általános érzületet.

Aztán megint October...

- Ez csak természetes... Én ma úgyis itthon töltöm a napot. - való igaz. Mivel alapjában véve benne volt a pakliban hogy elkísérem, elszerveztem a mai napról minden mást. Így hát ma a pihenésé a főszerep. Nekem is.. Lesz mit bepótolni...

Végez.. én alig még egy zsemlével követem. Vagyis még maradok, a tányéromon még a fél harapnivaló, amikor... közelebb jön és egy puszi végzi a képemen. Én meg bátran odanyújtom.

- Rendben. - nyugtázom a dolgot. - Neked is, és... - akadok el. - Vigyázz Magadra..! - ezt már csak utána kiáltom, amikor belekapva a dzsekibe elszelel. Én  meg... nekem meg a zsemle a számban, méginkább megkeseredik. Nem is tudom mi zavar igazán...

Csak rágok, mint egy kérődző vad, de egyetlen szót se szólok. Ami valakinek feltűnik. És miért is ne tűnne fel, hisz mindig is anyám helyett anyám volt, ha kellett, ha nem.

- Nagyon nyomottnak tűnik az Úrfi... - Shonte hangja tör be alig pár perccel később a képbe. Octobernek már biztosan hűlt helye, hallottam a főkapu jelző pittyegését a háttérben.
Felé nézek.. de úgy őszintén fogalmam sincs róla mit is mondjak.
Először.

- Pedig én azt hittem.. - de elharapja a végét. A szemei viszont egészen más képet festenek. Kíváncsivá tett. Komolyan, pedig nem szokott ilyet.
A szemeim ráncolnak.

- Miről beszélsz..?? - érdeklődnek. Valami turpisság van a háttérben, ESKÜSZÖM, ő soha nem tudott előttem lódítani. Valami ilyen hatással voltunk mi egymásra ketten.

- Hát.. tudja.. - habozik. Az én szemeim meg keskeny csíkká húznak össze.

- Hallgatlak! - erősítem meg. Már valamivel erőteljesebb felhanggal, jelezve, hogy ha valamit mondani akar, mondja most, vagy hallgasson örökre.
És úgy tűnik hatott a felhatalmazó hangnem.

- Tudja nem akartam én hallgatózni.. meg leskelődni sem, tudja hogy én olyat nem szoktam. - és keresztet vet - de tudja az éjjel kimentem, mert megint.. szerintem coyote-ot fogott az a szomszéd kutya, tudja! Az amelyik a Richardsonéknál folyton a száját tépi ..

- Shonte? - jelzem, nem ver át, tudom hogy vetít előttem, most nincs kedvem a felesleges szócséplésekhez. Ezen a reggelen: Nincs.

Elhallgat. Megint olyan kis pisze az orra, mint amikor a ritka alkalmakkor, amikor valamiért megfedem. Gyerekkoromban, még egészen másképpen folytak ezek a beszélgetések. Akkor ő tanított, és ő volt az aki megfedett, de az évek alatt a dolgok változtak. Mégse, soha, egy percig sem emelt volna hangot, vagy akár orrot érte.
Nemhiába szerettem.

- Hát azt akartam mondani hogy végre örültem, hogy a lány és maga... maga és a lány.. - bök orral az elhagyott ajtó fele - szóval hallottam hogy maguk.. ketten... - de nem fejezi be. Talán jobb is. Mindannyiunknak. - Szóval én azt hittem hogy ma ki fog CSATTANNI az egészségtől, az örömtől, mert egy ilyen lány.. én megmondtam már Úrfi, nem terem minden réten, erre.... - és itt elakad. Én meg nem tudom mit mondjak.

- ... úgy lógatja itt az orrát mint egy folyami veréb. - és befejezi. - Mi történt!??

Kérdéseket tesz fel. Pedig nem szokott. Nem szokott kérdőre vonni, érdeklődni, érdeklődni igen, de nem ilyen viszonylatokban.
Én meg...
... eldobom a kést.

Megijed. Pedig nagyon nem annak szántam, nem méregnek, vagy bármiféle jelnek hogy vegyen vissza, ne.. kombináljon, vagy szőjön terveket, egész egyszerűen nem is tudom mit mondjak.
Helyette...

- Jaj, ne haragudj, nem azért volt mert.. - állok fel, de csak megijedve, elvégre muszáj hogy biztosítsam. Ekkor enged csak ő is le.
Én meg egy nagy sóhajjal visszaülök.
Kifújok... Aztán odaintek magammal szembe.


- Leülnél?? - kérlelem. És talán a szemeimből is olvashat, mennyire szükségem is van most rá, valakire, így meg is teszi.
Csendben húzza be maga alatt a széket.

Két könyékkel az asztalra könyöklök, és belefűzve az ujjaimat a homlokomnál a hajamba, megtámasztom a fejemet. A hajam végig az asztalra hullik.

Nem törhetek össze.. Nem dőlhetek össze...

Mondogatom magamnak, és bízom benne elhiszem.
Muszáj elhinnem.
Muszáj lesz.

- Tudod.. - csak alig néhány perc néma csönd után válaszolok. - Van valami amit még soha nem mondtam el neked. - tartok rövid szünetet - Nem azért mert nem értenéd meg - vagy mégis - vagy mert titkolnám, de egyszerűen így tartottam jónak. - nézek fel a szemeibe.

- Shonte, én a férfiakat szeretem. - megáll. Szinte látom hogy a légzése is visszamarad, talán fel se fogta. Talán nem is hisz a fülének, vagy egyszerűen sokként érte a reakció. De.

- Azért nem mondtam el, mert az apám ezt kérte tőlem. Követelte! Azt akarja hogy ne mondjam el senkinek, és feltételeket szabott. Ha meg akarom tartani a céget, tudod.. miután ő.. - de csak a szemeimmel jelzem - Akkor meg kell házasodnom. Amint csak lehet.
Még mindig nem jut szóhoz. Pedig hagyok neki időt, de a szemei beszédesek. Még mindig csak a felfogás határán lebeg. Én meg nem tehetek mást, folytatom.


- October úgy robbant be az életembe, mint egy METEOR! Tarolt mindent, jórészt engem is, én eddig azt hittem.. azt hittem.. - hogy is fogalmazzak.. Ráncol a szemem. - Szóval én azt hittem engem ez nem... izgat. - keresem a megfelelő szót. De valami azt súgja túllőttem a célon. Ezért leplezve a hibát hamar folytatom. - De úgy néz ki mégis... SŐT! Nagyon is.. - a szemeim újra ráncolnak. - Csakhát...


- Hát akkor mi a baj!?? - virul fel az arca. Azt hiszem megértett. Legalábbis az utolsó részletet biztosan.

- Megőrülök érte.. - engedem ki kétségbeesetten. - De úgy tűnik.. ez nem annyira... kölcsönös.. - engedem teljességgel, talán meg se gondolom mit is beszélek. Pedig valahol ez az igazság.

- Méghogy nem kölcsönös, én nem efféléről hallottam a jeleket.. - és újra felvirágzik az arcán az az az összeboronálós tekintet. Vagy hogyis nevezzem meg...

- Nem.. sajnos nem.. - rántom vissza a valóságba, a fejemet is belerázva az egészbe - Az csak egy különleges este volt.. - engedem el. Én is szeretnék hinni benne.. hogy mindez majd elmúlik, és az egész folyik tovább, a lehető legjobb mértékben... De nem tehetem. Nem tehetem ezt meg magammal.

Rövid néma csönd áll be. Szinte a szemein keresztül látnám a fejében száguldani a fogaskerekeket, ha egyáltalán képes lennék a szemébe nézni. Ha nem magamat siratnám.... Egy el nem jövő életet...

- Nem értem én magukat fiatalokat.. - aztán az ő hangja ránt ki. Az önsajnálatból, és a merengésből a lehetetlenen. - Itt az egész világ! A lábuk előtt hever, mindent megtehetnek, pokoli szerencsések! És túlbonyolítanak mindent... - és most ő rázza a fejét. Ahogy feláll. Részben hátat fordít, mintha indulna kifele, de az ajtóban még megáll. Visszafordul.. és belenéz a szemeimbe.

- Tudja Úrfi.. nekem mondhat akármit. Hihet magáról akármit.. Hogy ki érdekli vagy ki nem. De én leéltem már sok hosszú évet. Láttam sok mindent. De olyat mint maguk ketten... Még sohasem. Magukat az Isten is egymásnak teremtette! - és már a mutatóujját is bevetve figyelmeztet. - És ha Ön hagyja elmenni... Akkor a legnagyobb ökör a világon! - talán igaza lehet valamiben. - És nem az a fiú akit én felneveltem... - a szemei őszintén csengenek. Azzal megfordul... és kisétál.

Én meg... ottmaradok egy ültő helyemben. Kétségekkel. Gondolatokkal. Ellenérvekkel, és logikátlan döntésekkel. Mind, egyszerre akarnak teret kapni a fejemben. Én meg... képtelen vagyok engedni nekik...

Pedig lehet hogy kéne...




( Hoppá van! Wink )

THE END

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#71TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 13, 2020 10:54 pm

*IDE.. illesztve *


Egész nap Shonte szavai játszanak vissza a fejemben. Verőfényes a nap, forrón tűz, és igazán szokatlan ez újra New York után, így - na meg hogy kicsit magányomban lehessek - egy szál shortban a medence szélén fetrengek.
Igazából... egy nyugágy komoly fogságában...

A fejem viszont nem hagy nyugodni. Nemcsak a fejem, úgy igazán.. sokkal inkább azok a gondolatok, amikkel azt hittem már végeztem. Vagyis tegnap estig azt hittem. Amíg meg nem jelent az ajtóm előtt...
Most viszont...
A reggel emléke kitörölhetetlen pecsétként vonul bele az idilli képbe, de valamiért hajlamos vagyok.. ezt csak egy ócska hibának venni. Egy hibának, amit elkövettem. Amiért nem marasztaltam. Erősebben. És egy olyan hibának, amit még képes vagyok semmissé tenni. Hiszek benne!
Teljes erőmből hiszek neki...
És ahogy a következőkben már a víz hűvöse nyaldossa a testemet, a hullámok között, az egész, kezd élő és lélegző képzetté válni. Ha hazaér.. megmondom neki. Megmondom, hogy nem érdekel. Küzdeni fogok érte. Hiába mondtam mást, hiába tettem ígéreteket, egyszerűen... Nem érzem élőnek magam nélküle.
És ez meglep. Rendkívül.. újszerű érzés az egészben.


Alig órákkal később, még az ebéd se tudja kimosni a fejemből a gondolatot. Egyszerű gépként kanalazom a levest, arcmimikák nélkül.. érzelmek nélkül, és úgy tűnik most Shonte se akar győzködni az ellenkezőjéről. Talán ő is érzi valamiféleképpen, mennyire nehéz is ez a helyzet.
Hogy mennyire nehezen élem meg.
És való igaz.
Talán még életemben nem ütköztem ilyen nehézségekbe, és most...
nem is igazán tudom hogyan kezeljem.
Azt az egyet tudom, hogy meg kell szerezzem őt!


Újabb órák telnek el.. napsütés.. könyvek.. némi zenehallgatás Randall King új szerzeménye, meg kell mondjam TETSZIK!
De már alig várom hogy a nap letérjen a horizont szélére, hogy újra beköszönjön az este, és én végre újra láthassam őt. És reményeim szerint... színt vallhassak előtte.
Amikor hirtelen telefon fogad.

Benn hagytam, a lakásban, így Emilio szalad vele utánam. Én megköszönöm, és érte nyúlok. Megnézem a nevet, de nem ír semmit, így egyszerűen felveszem.

- Igen??

- Mr. Payne?? Itt Maurice Florentini beszél. A három nap múlva esedékes felvételekkel kapcsolatban keresem, igaz, megbeszéltünk már mindent, de a film feltételei változtak, így érdeklődnék hogy megoldható lenne hogy egy nappal előbb kezdjünk?? - és néma csönd. - Tudom hogy ez így váratlan, de nem lennék hálátlan. - újabb néma szünet következik be a hallottakban, én meg elgondolkozok. Mennyire tudnék időben.. felkészülni. A hangmérnökök felvétele, az asszisztenciáé, a további emberek... és October. Ő igazából az egyetlen állandó a képben, ha feltétlenül muszáj, majd utánam jön. Akár visszaküldöm érte a gépet.

- PERSZE! - vágom rá hirtelen nagy hévvel - Minden megoldható nem lesz probléma!

- Ááá, tudtam én hogy Ön az én emberem! - és vigyorog. Idáig hallom a hangján. Csakhogy nekem most nincs kedvem nevetni. - Nem leszek hálátlan, ezt biztosra veheti.

- Rendben. - ezt már mondta. - Akkor két nap múlva reggel 7?? - Inkább kérdezem mint mondom. Ő a megrendelő -  jelenleg - ő diktálja a feltételeket.  

- Legyen 6! - vágja rá.

- Rendben. - biccentek rá. - Akkor kedden reggel 6-kor várjuk a feltételeivel. Köszönöm hogy hívott! - ezt elköszönésnek szánom.

- Ottleszek! - megint vigyorog - Előre is kösz az együttműködést!

- Nincs mit.

- Akkor viszlát kedden.

- Viszlát! - fűzök csak ennyit hozzá, és még mindig hallgatom ahogy szétkapcsol a vonal.
Octobernek az este szólnom kell.

Elfektetem a telefont és azon jár az agyam.. hogyan oldjam meg ezt az egészet. Hogy adjam e meg neki ezt a lehetőséget. Hogy döntsön. Hogy akar e velem jönni, vagy csak... utánam. És egy mélyen rejlő belső késztetés azt súgja, minél hamarabb távolítom el innen, az nekem...
.. de aztán kirázom a fejemből ezt a gondolatot.
Nem verhetem át.
Nem mondhatok neki valótlant, még akkor sem, ha önös érdekeim így kívánják.

Újra ránézek a telefonra, és az eszembe ötlik hogy felhívom. Hogy beszámolok. Mindenről. De aztán arra is gondolok, hogy nyugalmat keresni ment oda, nem azért hogy én vagy bárki zaklassa, ezért aztán inkább visszaejtem az asztalra.
Ennek ellenére egy darabig még figyelem.


Újabb idő telik el, én megint a következő könyvembe temetkezem, de nem is igazán tudok figyelni arra mit is olvasok. Szinte percenként nézem a telefont, figyelem az időt, a múlását, hogy mikor érkezik végre, de a hirtelen beszökő csippanás kizökkent. Kiránt. Úgy elsőben, de aztán hirtelen nyúlok a telefonért.

Megdobban a szívem ahogy először meglátom a nevet, aztán már lapozom is fel az irományt.


From: Octi
To: Allen

Szia! Ne haragudj, befigyelt pár váratlan dolog. Kérlek, ne várj meg a vacsorával, ma itt éjszakázom a lakásban; vendégem van. Délután még Grid is beugrott. Jól összerúgtuk a port, de legalább a NY-i meló megvan. Az elmaradt vacsit ígérem bepótoljuk. Wink Lécci ne aggódj, minden oké. Holnap ütközünk. cupp



Sokáig nézem még az orrom előtt álló szöveget, és nem tudom mi az ami zavar... Először. De aztán újra végigolvasom... és lassan a helyére kerül minden....

"ma itt éjszakázom a lakásban; vendégem van."

Az egész... hihetném azt, hogy csak én értem félre. Ringathatnám magam abba a tévképzetbe, hogy itt teljesen másról van szó. Hogy lehetne Ravin... vagy az unokatestvére, Jaana.. De valami belső sugallat nem hagyja hogy kikerüljem az igazat. VELE van! És ezt mélyen a zsigereimben érzem.  

Leesik a telefon, le a hasamon, de a kezem még mindig nem ereszti. Kapaszkodom. Egy eltervezett jövőbe, ami egyre inkább hadakozik a tényekkel: elkéstem.
Teljesen elkéstem...
És nem is igazán tudnám megfogalmazni mi is az amit most érzek.

Érzelmek kavarognak a bensőmben. Düh és harag... arra a mocsokra... Kétségbeesés és sajnálat, önmagamra értve, a szerelem és a veszteség eszetlen keveredése .. a beletörődő sugallat, a feladás... a ráeszmélés kérdése .. Hogyan is rontottam el... mikor, miért, és mi volt az amiért nem cselekedtem, és egyszerűen belezavarodom az egészbe...Teljesen leüt magáról... Kiüt. Megtépáz... Tehetetlenné tesz.
Ha nem szégyellném, talán még sírnék is. Eleresztenék néhány könnycseppet, de a tudatosodás nem engedi hogy ilyesmit tegyek. Azt mondtam támogatni fogom.. Mindenben. Azt mondtam szeretni fogom... Bármit is tesz, vagy bárhogy érzi azt hogy neki jó, hogy hogy alakul az élete, nem másíthatom meg ezt a döntést. Az nem én lennék... Ha cserbenhagynám. Ha magára hagynám.. Csakmert én.. képtelen vagyok elszámolni az érzelmeimmel...

Hosszú percekig gondolkodhatok, de őszintén óráknak tűnnek. Lehet azok is, mert amikor újra kézbe veszem a telefont, már besötétedett körülöttem.
Megtörlöm a szemeimet, és visszaírok.

Nagy... és mérhetetlenül mély levegőt veszek.
Lassan fújom ki....

"Rendben." - írom le a szót, de aztán nem is tudom hogyan is folytassam. Most érik csak még kényszerítőbbé az az opció, hogy holnap magammal vigyem. Egy szó nélkül. Aztán majd adhatnék magyarázatokat, kitalálhatnék valami mást, hogy félreértettem, és én azt hittem már holnap kezdünk...
De aztán rájövök, csak magamat csapnám be.
Nincs értelme..
Már nincs.
Vesztettem.
És a veszteség érzése soha nem gondoltam volna hogy ennyire fájdalmas..

Újra a mobilra nézek, és próbálom összeszedni a gondolataimat.
Csak tényszerűen.

"Maurice Florentini ma telefonált. Azt kérte kezdjük egy nappal előbb a felvételeket, így bár holnaputánra terveztük az indulást, nekem muszáj már holnap odamennem. Elintézni a szükségeseket." - néma szünet. De csak a gondolataim között.
"Akarsz velem jönni??" - biggyesztem oda aztán a végső szöveget.
De aztán úgy érzem még valamit szükséges hozzátennem.

"Vagy ha úgy akarod másnap visszaküldhetem érted a gépet."

És pont. Nem több. Azt hiszem ennél többet már nem tehetek.
Mindent megtettem amire lehetőségem volt.
Tiszta lelkiismerettel kezdhetek új életet.

Mert új idők jönnek.
Muszáj nekik.



* --- *
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#72TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 10, 2020 3:34 pm

Lehet hogy elveszek a gondolataim között... Lehet hogy kesergek. De az is lehet hogy egyszerű zombiként élem meg a következő perceket, mert azután már csak a következő csipogás ráz ki.
Felveszem a telefont, de már nem sietek sehova. Nincs miért... Nincs kiért.
Nyomom a gombot.. megnézem, és némán elolvasom az üzenetet.

 

From: Octi
To: Allen

Köszi, aranyos vagy, de semmi szükség rá. Inkább veled mennék. Smile
Kora hajnalban visszamegyek a villába összecuccolni.



Vagyis hajnal... - ejtem vissza újra a hasamra le, és egy kiadós ütem levegőt a tüdőmbe szívva, hagyom... hogy a problémák elszáguldjanak.
Muszáj lesz összeszedni magam.


Talán újabb percekbe telik, lehet fél óra is, mire feltápászkodom. Belépkedek a házba, Shontenak jelzem, hogy egyedül vacsorázom, nem kellenek a plusz terítékek, azzal ugyanolyan ütemben, magányosan és néma csendben, elfogyasztom az elém rakott ételt.
Már csak egy gyors zuhany vár...
Meg némi bepakolás, a sporttáskámat hamarjában szórom be, de közben mindvégig a holnapi nap teendőire kényszerítem a fejemet.
Kaptam pár telefonszámot is... A legjobb - munkanélküli - hangmérnökök a környéken, és még a közvetítőkkel is fel kell vennem a kapcsolatot az asszisztensek ügyében. Muszáj hogy minden rendben menjen...
Most teszem le az alapokat a nevemért.
Így... elterülve már a szobában.. az ágyban.. nem engedek a feltörni akaró emlékeknek.
Alig egy nappal ezelőttig, mennyire is jól éreztem itt magam.


Innen már csak.. majd a vekker ver fel.





_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#73TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban
» Végkövetkeztetés - avagy a jövő és egyéb történések...
» Grid - Történések sorozata
» Vegas után NY - Allen & Octi
» Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-