♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#151TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2020 12:41 pm

„Akkor csináljuk...” - hangzanak el Ville szavai, és lassan eltávolodunk egymástól, de épp csak annyira, hogy megfogja a kezemet.

- Csináljuk. – biccentek rá mosolyogva.

Még utoljára egymás szemébe nézünk, és elindulunk befelé az apró kápolnába kéz a kézben.

Minden egyes lépéssel egy új, ismeretlen jövőbe lépek. Még mindig ugyanúgy izgulok, mint előbb, de legalább nem parázok. Imádom a zenét, de most még ez a nyenyere is idegsít, ami a háttérben zeng. Mázli, hogy lehalkítják, mert tényleg nekem is az az érzésem lassan, hogy temetkezni jövök, nem házasodni.

Belépve egy alacsony növésű fickó terebélyes, jól betanult mosolya fogad; szerinte biztos fáj az arca az egész napos bájolgástól.

Vigyorogva köszönök. Ville bazmeg hová hoztál?...

„Csak nem házasodni??” - kérdi a fickó, én meg kis híján elröhögöm magam Ville beköpött válaszán. Dinka.

A marka rászorít a kezemre; tudom ez a fajta szorítás minek a jele. Na meg a szövege és a hanghordozása is elég árulkodó. Az ujjaim ráfognak a kezére, nyugtatólag, visszatartólag.

- Csak nyugi... - suttogom oda neki.

Azt hiszem, jobb lesz innét mielőbb eltávolítani Villet – a saját érdekében. Meg aztán… nekem se sok kedvem van a traumatológián, vagy esetleg a sitten tölteni a nászéjszakát, legalább az hadd nézzen ki valahogy, ha már feketében kell esküdöm.

Amikor Ville elenged, először megáll bennem az ütő, hogy odacsap, de csak a tárcájáért nyúl, és megpróbálja lefizetni a ceremóniamestert. Jó fiú... Mármint azért, hogy nem üt.

A pasi vigyorog, de látom a szemében a megjelenő zavart. Igen, igen, morci a vőlegény, nem bírja a smúzolást.

- Lehetne, hogy a legegyszerűbben és a leggyorsabban megoldjunk egy szimpla polgári esküvőt? Nem kell semmilyen körítés. Igen, igen, akarjuk egymást jóban-rosszban, csók, aláírás és visszlát. – magyarázom mérföldekkel kedvesebben leendő férjecskémnél. Én is rohadtul szabadulnék. Oké, azt mondtam nem számít a miliő, de basszus, az a giccsparádé, ami itt van, megfekszi a rocker gyomrát.

- Természetesen! Bármit lehet, ha ez az óhajuk. Kérem, jöjjenek beljebb, és fáradjanak az oltárhoz.

Ha Ville hagyja, visszanyúlok a kezéért, hogy vele együtt sétáljak az oltárhoz. Ha jön.

- Kérném szépen az engedélyt.

Engedélyt? Miféle engedélyt keres rajtunk? A vőlegényre sanditok. Villeee???

Az eskető várakozik az emelvényen, én meg értetlenül pillogok. Eszre is veszi rajtam, hogy nem világos a dolog.

- Hát tudják, az állami engedélyt, hogy összeházasodhatnak. Online is lehet igényelni, miután regisztráltak. Anélkül érvénytelen a házasság.

Nabazmeg ez egyre jobb... Mire azt a papírt megkapjuk... Én nem vagyok hajlandó még egyszer visszajönni ide, még dokumentummal sem.

- Ahha... És ha utólag beszereznénk és eljuttatnánk? Nem lennénk hálátlanok, ha most egy kicsit rugalmasan kezelné a helyzetet. - Könyörgöm, csak tűnjünk már innen. - Hozzájárulunk a kápolna marketingjéhez egy képpel. - mondom, mire kérdőn Villehez fordulok. - Te mit mondasz?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#152TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2020 5:40 pm


A keze.. az ujjai... minden percben nyugalomra intenek. Talán ezért is vagyok képes megőrizni a hidegvéremet. Miatta... Ha ő nem lenne itt, én se lennék, és az... egy egészen másik élet lenne. Egy sokkal rosszabb...
Talán pont hogy ez is közrejátszhat.
Ezért megteszem az első lépést, amit a sok ilyen tetű általában akar. PÉNZT! Pénzt a hallgatásért, pénzt hogy ne fusson a sajtóhoz, és ha Grid módszerei általában átlátszóak is, rá kellett jönnöm a hosszú évek alatt, hogy ez az egyetlen megoldás.
Vagy az ököl.
Ez egy elbaszott világ...

Nem dúskálok, őszintén szólva egy pár adag áránál több nincs is épp nálam, de hajlandó vagyok azt az utolsó centig is rá költeni. Hogy hallgasson. Hogy csak fogja be a pofáját, ne zaklasson, és ne zaklassa... Octobert.
Így is elég nehéz ez mindkettőnknek, nem kellenek a felesleges félelmek.
Csak adja ki azt az átkozott papírt!

De October ráérez. Átveszi az ukázt, és ahogy mellettem magyarázni kezd, nem mondom azt hogy nem vagyok hálás ezért.
Még ha ezt a próbát nekem is kellett volna kiállni.
Fail... 1.

Azután az események olyan gyorsan zajlanak, hogy én csak kapkodom a fejem.
Próbálom jegyezni a szavakat, 'jóban-rosszban.. csók.. viszlát... Oltár...' És még 'engedély' is??
Először azt hiszem egy másik világba csöppentem. Egy olyanba, aminek épp most léptünk át a kapuján, de aztán rá kell jönnöm, hogy ez csak VEGAS! A mocskosabbik oldala, mert nem mindenkinek az a mocsok ha a földön fetrengve végzed.
Grid mindig is ettől tartott távol minket.
Vagy engem legalábbis biztosan.

Nagyot sóhajtok, de az előbbi hév lassan kétségbeesésbe fordul át. Már nem is olyan vonzó a dolog hogy elvegyem, vagyis nem az hogy elvegyem, még mindig megdöglöm érte, hanem az, hogy itt és MOST! Ebben a környezetben.
Ennek nem pont így kéne történnie, nem??
Rajta is érzem a feszengést.
És nem akarom hogy bármiben is kellemetlenséget kelljen szenvednie.

Hirtelen reagálok, talán pont közvetlenül utána, mielőtt a balfasz megmukkanhatna.
Belekapok October kezébe, és hirtelen húzom magammal hátrébb.
Hozzá hajolok.. bele a szemeibe... és a kezét továbbra sem engedem, de egyszerűen tudnom kell!

- Figyelj, tudom hogy ezt akartuk.. MINDKETTEN! És még mindig akarom, hajlandó vagyok ezt a.. - pillantok fel a távolabbi ürgére - faszkalapot is elviselni ha azt mondod itt és most mehet... Bármit elviselek hogy végre viselhesd a nevemet.. - gyenge mosoly fényét tükrözik a szájszéleim. Mert ígyvan! - De ez... - utalok a lehetetlen környezetre - elég Neked? Biztos hogy elég?? - ráncolnak a szemeim.
Nem tudom mi ez az érzés ami nyom itt legbelül. Lehet csak képzelem, vagy az is hogy belőle olvasok. Talán csak egy újabb elbaszott félelem, nem tőle, csak hogy kevés vagyok, kevés amit nyújthatok, de tudnom kell.
Nem kényszeríteném semmire!

Az az utolsó lenne amit megtennék..

- Nos... most lesz esküvő?? Nem lesz? - a barom szavai rántanak vissza. De csak alig egy percre, ha a szemeimbe néz, ha biztosít... akkor azonnal intézem a következőket.

De ha nem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#153TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimePént. Ápr. 24, 2020 9:02 pm

Óóó… Ha tudnám, hogy Ville bukásként éli meg a közbenjárásomat, azonnal felvilágosítanám, hogy egyáltalán nem az; elvégre mi egy csapat vagyunk és összejátszunk – amikor Ő nem tud mit mondani, beszélek én, és amikor én halok ki, Ő lép a tettek mezejére. Kiegészítjük egymást.
Egyszercsak elkapja a kezeimet, és visszább ránt az elemvénytől, hogy némileg kettesben legyünk az illetéktelen fülek előtt.
Tudom, hogy Ő is épp annyira vágyik rám, mint én őrá, de egyértelműen frusztrálja a hely, a fickó, az egész mindenség, ami itt veszi körül. Na meg... Kár tagadni, engem sem villanyoz fel túlzottan, mert jócskán hiányérzetet ébreszt bennem. Nem érdekelnek a több ezer dolláros csillivilli, puccos esküvők, de ez a szervezetlenség, rohanás… és a körülmények… Baromi nehezen vagyok képes lélekben felzárkózni és átélni a „naaaagy” eseményt. Egyáltalán nem hibáztatom Villet, egyszerűen imádom azért, hogy felmerült benne a házasság ötlete és vette a bátorságot nőül kérni.
Ahogy én érzem a zaklatottságát, úgy Ő is megsejti az én viszolygásomat.
És akkor közbeszól a kisember… Félbe is szakítja az első megszülető gondolatomat.
„Nos... most lesz esküvő?? Nem lesz?”
- Maga aztán türelmetlen a javából. – jegyzem meg felé fordulva. Nem mosolygok, ennek ellenére a hangom nagyon békés és kedves. - Adna pár percet? Kérem... – és ezzel a pillantásom visszatér Ville arcára, a szemeire. Őszinte szeretnék vele lenni.
Finoman megrázom a fejem, aztán halkan, szelíden beszélni kezdek.
- Én is akarom; mindennél jobban szeretnék a feleséged lenni. De azt.. nem akarom, hogy egy vadidegen ember legyen a tanúnk, és nem akarom úgy végigállni a ceremóniát, hogy közben csak az jár a fejemben, hogy mindjárt kiütöm a papot a szemüvege mögül… Egyedül arra akarok gondolni közben, hogy milyen boldog vagyok, amiért a tiéd leszek… Szeretnék… Szeretnék igazi menyasszony lenni, olyan, aki végigizgulja a nagy napot, hogy elég szép lesz-e neked, miközben a barátnői hülyére sminkelik… Szeretnék fehér ruhában odasétálni hozzád az oltár elé és fogadalmat tenni… Szeretném, ha ott lennének velünk a barátaink; a banda, Ravin, Mick és az unokanővérem… Szeretném, ha az az este egyszerű, meghitt de különleges lenne, csak kettőnkről szólna, és örömmel emlékeznénk rá… De csak ha Te is szeretnéd. – néhány másodpercre elhallgatok, a lélektükreit vizslatom, majd folytatom.
- De ha már itt vagyunk... ne legyen hiába ez a felhajtás. Csináljuk meg az adminisztrációt; reggel szeretnék már Mrs. Wallowként ébredni. Elvégre ezért jöttünk. Nem? – mosolyodom Villere, és rászorítok a kezére. - New York után pedig, ha benne vagy, és csakis akkor… megtarthatnánk a mi valódi nagy napunkat. Nem kell eget verő felhajtás. Csak egy kicsit adjuk meg a módját. Magunk miatt. Annyi megjár nekünk... És igazad van... Őt itt... - célzok a törpére - legszívesebben én is megfejelném. - egészen lehalkítom a hangomat, tuti, hogy csak Ville hallja a legvégét.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#154TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 25, 2020 5:52 pm


"Én is akarom; mindennél jobban szeretnék a feleséged lenni. "

A szavai a mellkasomban dübörgést keltenek. Ismerős dübörgést. Mégis minden ízében figyelem, minden szavát, azt amire tényleg vágyik, és az általa vetített képek valahogy előhúznak belőlem egy eddig ismeretlen oldalt. Én is szeretném... Szeretném látni őt ahogy felém lépked, szeretném látni azt a gyönyörűséget, aki valójában Ő. Aki ő most is, de teljesen másképp süt belőle, amikor belülről is sugárzik.
Észre se veszem, de elmosolygom az érzést.

Aztán... aztán ahogy eltelik az a néhány másodperc és folyik tovább, engem is megerősít. Megerősít az egészben hogy miért is vagyunk itt, és hogy akármi is történjen, én itt, helyben, ebben a minutumban, de elveszem!
Akárki is akar közénk állni...
Vagy legyen akármi az.  

Még játszanak a fejemben az utolsó szavai, sőt még a végére kiugró mosoly is egész biztosan ott figyel, de hamar törlöm le ahogy a faszfejhez fordulok és már részletezem is, hogyan is fog ez kinézni.
Nem érdekel az ellenkező szöveg.

- Akkor megmondom hogy lesz! - szín komoly vagyok. A hangom döng, bele a villódzó fények keltette éjszakába. - Először is hanyagolunk mindenféle papírt. Engedélyeket, meg ilyenek. - csak hogy tudja miről is beszélek. Közben még mindig fogom Octobert és vele együtt közelebb lépkedek. - Biztos hogy vannak kapcsolatai, ma kitöltjük amit kell, holnap meg szépen ugraszt valakit, aki elintéz mindent. Teljes titokban. - egyelőre - Nem értesíti a sajtót, és kurvára nem értesít senkit, amíg azt nem mondom, lehet. Utána felhasználhatja a baszott fényképeit, engem nem érdekel. - pillantok Octoberre, megerősítésre várok. - Holnap az ügyvédeim felkeresik egy titoktartási szerződéssel, és kereken 5000 dollárral. Amit.. ha jófiú lesz, készpénzben kap, szóval még az adóval se kell törődnie.. - biccentek rá. - És ha megszegi, természetesen még a gatyáját is leperelem, szóval jó lesz ezt átgondolni! - tartok rövid szünetet. Bassza meg, ezt pont így csinálta Grid! Vagy ezernyi alkalommal voltam jelen... - Szóval most.. - pillantok megint Octoberre mintha az egész a világ legtermészetesebb dolga lenne - szükségünk lesz két gyűrűre, amit szívesen választanánk ki a lehetségesekből, és igényt tartok a legszebb virágcsokorra is, ami fellelhető itt az éjszaka közepén! - szerény voltam?? Szerény voltam. A magam közegében. És várom, hogy a fickó minden ellenkezés nélkül hozza is a megbeszélteket. Ha már a pénz az úr.... ebben a világban, legalább használjuk ki.
Addig meg jöhetnek a papírok!


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#155TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 25, 2020 7:53 pm

...És akkor Ville átveszi az irányítást. Amit csöppet se bánok. Én túl szerény vagyok az effélékhez, bezzeg Ő! Jóóó határozottan odabasz a lovak közé, hogy csak nézek, mint gyújtogató a vizes szalmára.
Tanakodva pislogok rá felfelé, egészen rátapad a két szemem. Próbálom kitalálni, kihez készülök épp feleségül menni – Gridhez??? Hinnye!!!
Hát nem mondom, felizgatott. Már nem Grid, hanem Ville határozott fellépése. Ez megint csak valami új tőle. Annak ellenére, hogy tudom, hol szedte magára ezt a stílust, tetszik! Méghozzá annyira tetszik, hogy itt helyben meg tudnám mászni. De a belső tüzes indíttatás csupán egy sunyi vigyorban vetül ki a képemre.
Jaja, Ő lesz az én férjem! – mondom a saját fejemben, méghozzá rohadt elégedett hangon.
A ceremóniamester is úgy leblokkol első pillanatra, kábé, mint én. Szerintem ő leragadt az 5000 dollárnál.
- Egy zseni vagy!... – sutyorgom oda Villenek veszettül vigyorogva, miközben a kezem a kezében pihen.
A kisfickóhoz fordulok, arra az esetre, ha még gondolkodna.
- Én a maga helyében elfogadnám az ajánlatot. – döngöm, és pimaszul a szemébe kacsintok.
- Ó, hogyne! Hogyne! - lelkesül fel az ábrázata – Öröm a leendő férjével üzletet kötni! - és Villere néz – A dokumentumokat vegye elintézettnek, Mr. Wallow, és máris hozom, amit kért... Amit csak óhajtanak! - ezzel lelép az emelvényről és eltűnik balra egy rózsaszínnel lefüggönyözött boltív alatt.
- Fúúú… Ezért olyan nászéjszakát kapsz... – búgom Ville szemeibe ravasz mosolygással, ahogy ott álldogálunk kéz a kézben az oltár állványa előtt.
Nem várat meg minket a pasas, alig két perc alatt már elő is kerül egy fekete bársonnyal bélelt gyűrűtartó tálcával és egy hófehér virágcsokorral. Az édes illat nyomban megcsapja az orromat.
- Aaah!!! Gyöngyvirág!!! A kedvencem!!! – lelkendezem, a széles vigyor ketté vágja egyből az arcomat. Épp hogy csak nem tapsikolok meg ugrándozok kitörő örömömben, mint egy kislány, pedig kedvem lenne.
Látom az eskető ábrázatán is, hogy jól esik neki a reakcióm. Főleg azok után, hogy meg akartam fejelni.
- Hölgyem, ez a magácskáé. - nyújtja át egy óvatos kézmozdulattal a csokrot, én pedig sugárzó vigyorral és egy kedves köszönömmel megtoldva átveszem tőle.
Aztán Villere pillantok határtalan boldogságtól ragyogó szemekkel.
- Köszönöm…! – suttogom, majd a csokrot az orromhoz emelem, és egy mély lélegzettel beleszippantok a gyöngyvirágok közé.
- Nos, itt vannak a karikagyűrűk. - int a kezével a tálca fölött, mire nekem meg is akad a szemem valamin.
- Nééézd! – topografálok mutatóujjal szolidan az egyik karikagyűrűpárra - Ők olyan cukiiik! – persze ha Villenek más az elképzelése, nem zárkózom el semmi elől. Fontos, hogy neki is tetsszen, ha már egy életen át viselnie kell.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#156TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 26, 2020 3:46 pm


"Egy zseni vagy!"

Hallom én... egy kézszorítással jelzek is a kezén, de egy percig se engedem a szilárd tartást. Csakis a fickó szemeibe nézek. Választ várok. És úgy őszintén, ha erre nem harap rá, nincs mit keresnünk itt tovább, akkor jöhetnek más tervek.
De ráharap.
És ezt talán October ösztönzése is adja.
Vagy már alapból más az ütem ahogy elhangzik az összeg, és máris nyert az ügyem.
Csak a kibaszott média maradjon ki...!!!

A fickó eltűnik, és én csak ekkor engedek le. Nem csípem az ilyeneket, SŐT, még csak nem is használtam.. soha, de jelen esetben nem látok más megoldást.
Csak az egyszerűt... de legalább eredményeset, és ezúttal úgy tűnik nyert is ez az opció.
Már megkönnyebbült hévvel fordulok oda October-hez, egész míg meg nem szólal.
Na akkor már NEM vagyok (olyan) nyugodt!

Azt mondanám a szavai, de inkább a SZEME(!!) az ami őrült vágyat kelt! Talán az ujjaim szorításán is érezheti, vagy csak helyettem beszél a szemem.. de elmosolyodok... A szám már nyílna is, de akkor belép megint az ürge, és az eszembe jut miért is vagyunk itt.
Ezért egyszerűen csak rákacsintok.
És ha akar, a szám hangtalan tátogásáról olvashat: Behajtom!!!

A hirtelen illat engem is meglódít. Kellemes... De méginkább az a megjelenő fény a szemeiben, és innen tudom: ez bármit megért...
Véletlen boldogság szalad át az ereimen, és máris veszett az a korábbi kedvetlen hangsúly. Jól érzem magam... Már remekül. ISTENIEN!!
És mindehhez csak a mosolya kellett.

Felé nyúlok, hozzá, és a letörölhetetlen mosolyon túl a képemen, a virágjából kiveszek egyetlen szálat, de csak egyetlent, aztán fogom magam és a hajába tűzöm, a füle fölött.  

- Na így már tökéletes.. - mosolygom, azzal ahogy megjelennek a gyűrűk, hagyom hogy kedvére válogasson. Szeretném ha Ő választana egyet, bár megakad a szemem valamin. Valamin ami nem enged.
Én viszont engedem, beleakadva az ő jelöltjébe.
Az a másik hang mégis szólongat.

- Hm.- jelentem ki töprengésemet a dolog felett. De a szemem csak visszaakad az előbbi két félre.
Aztán engedem magam.

- Tudod nekem.. erről jutsz az eszembe... - emelem ki azt a "szépséges" darabot, és az ujjaim között megforgatom. - Ahogy a párja is beszédes.. - helyezem vissza, rejtett mosollyal az arcomon, mert való igaz, de mert nem akarom hogy kényszernek érezze, inkább azt akarom hogy ő válasszon.

- De Te ehhez jobban értesz.. - ez viszont igaz. És hogy élő nyomatékot is adjak a ténynek, a feje oldalára, a hajába nyomok egy őszinte csókot.
Csakmert... hogy érezze hogy szeretem.
És én is érezni akarom.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#157TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 26, 2020 5:58 pm

Amikor Ville néma szájjal közli, hogy „behajtja” a nászéjszakát, ravaszdin összehúzom a szemeimet és cinkosan rávigyorodom, mintha csak azt felelném, hogy Helyes, már alig várom. A libidómat ez a giccsparáde se tudja lenullázni.
Kézbe veszem a csokrot, és amikor Ville odanyúl, kíváncsian követi a tekintetem a kezét, vajon mit csinál. Amikor kihúz egy szálat a gyöngyvirágok közül, és puha érintéssel betűzi a fülem fölé a hajamba, egészen elvörösödöm a gesztustól.
Meglepetten pislogok rá; az ilyesmit megint csak nem néztem volna ki belőle. Még a végén kiderül, hogy az őrült énje romantikus lelket takar.
Csak nézek a szemeibe, a fejem búbjáig merülve a gyengéd érzelmekbe, és csak arra gondolok; te jó ég, mennyire szeretem!
Egy pironkodó, de hálás mosollyal fordulok el tőle a gyűrűk felé.
Arra a sokatmondó „Hm.”-re kibukik belőlem egy halk, röpke kacaj. Aztán végül is kiderül, hogy neki sokkal jobb érzéke van a szépre, mint nekem; és az Ő választása valóban sokkal inkább hozzánk illőbb.
"De Te ehhez jobban értesz.."
Halkan elnevetem magam.
- A jelek szerint mégsem... - döngöm heherészve. Aztaaa! De jó szemed van!
- Ezeket mintha tényleg csak nekünk hagyták volna itt. – már nem is érdekelnek azok a gyűrűk, amik elsőre elvakítottak a csillogásukkal.
- Tökéletesek! – mosolyodom lelkesen Villere. Már látom is magam előtt, hogy milyen jól áll az a fekete karika az ujján. Rockerhez méltó darab.
- Legyenek ők. – bazsalygom, miközben visszafordulok a tálca felé, hogy még legeltessem rajtuk a tekintetemet pár másodpercig.
Sosem akarnám, hogy olyan gyűrűt kelljen hordania, amitől viszketést kap. Hogy szívecske? Meg pink? Villen??? Hahaha!... Nem is értem mit gondoltam. Annyira már nekem sem tetszenek.
A gyűrűpárról ismét Villere pillantok, és hatalmas lélegzetet veszek.
- Hát akkor… Én készen állok. Ha Te is. – búgom, és az ujjaim finom erővel rászorítanak a kezére, ha még fogja a kezemet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#158TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2020 4:18 pm


Rámosolygok. Mert örülök a döntésének, mégha érte és miatta, bármit is viseltem volna egy örök életre. De ennél tökéletesebbet aligha választhatott, mégse teszem szóvá csak egy karcoló mosoly virít a szememben, ahogy  szavai után újra a fickó felé fordulok.

- Mi készen állunk! - szólítom fel - Mindketten... - mosolygok October fele, és visszaszorítok a kezére, de csak mert jólesik. És mert jólesik... ez az egész vele. Ami jönni fog.... BAROMIRA AKAROM!!! És ahogy az az újra a fickó mellé kerülő nő, hosszú mosollyal az asztalon fekvő kis tálkára helyezi a gyűrűket, én még egyszer utoljára, megköszörülöm a torkomat.
Szabad emberként...
De Őérte örömmel adom a szabadságomat....

- Hát akkor... - fűzi a tag, én meg feszült figyelemmel képedek. Figyelek. Minden egyes szóra, és ahogy elhangzanak sorba, a szívem lassan dübörögni kezd. Egyre valóságosabb ez az egész... És ez ismeretlen örömre gerjeszt.
Octoberre nézek... elmosolyodom.
"Hűség... végtelen... összeköt... szerelem... "  
Valahogy ő jelenti nekem mindet.
Aztán a következő szólításra újra a fickóra nézek.
Megnedvesedik a kezem a kezében, mégsem engedem el.
Örökké fogni akarom...

- Kedves Jegyesek! Házassági szándékotokat a törvényben előírt módon bár nem jelentettétek be, de ezt majd megoldjuk. - és vigyorog - Mindazonáltal megállapítom hogy mivel házasságkötéseteknek törvényes akadálya nincs... Bízom benne... Hát kezdjünk neki! -  én viszont már csak Octobert figyelem. Egyszerűen elvarázsol az a belőle áradó illat...
Még ha sanszosan csak a virága is a bűnös...

- A házasság megkötéséhez és érvényességéhez előttem és a tanútok előtt - pillant a mellette álló nőre - szükséges hogy egybehangzó kijelentést tegyetek.
Mindkettőtöket arra kérem, hogy a legőszintébb érzése szerint egyértelmű ,,igen"-nel vagy ,,nem"-mel szíveskedjen válaszolni.


Remeg a lábam.

- Kijelented-e Menyasszony, October Soininen, hogy az itt jelenlévő vőlegényeddel, Ville Wallow-al házasságot kötsz!??

És ekkor akar csak igazán kiugrani a szívem. Csak a szemeibe bámulok. Mélyen. Már mindkét kezét szorongatom, szemben állva vele, és valami azt súgja, belül, ez az a mérföldkő amihez megérkeztem. Ami keresztbevágja az egész eddigi életem...
És én örömmel ugrok neki.

Véletlen (vagy végtelen?) mosoly szalad ki a képemen, és ahogy megint nyelek, mielőtt felelne, a szívem dübörgése betölti a fejemet. Szinte semmit se hallok. Pedig figyelek. Csakis azt a kiélezett szót.. már ha elhangzik, csakis azt hallom meg.
Ha a fickó tovább beszél, sanszosan elkések, mert teljesen beleragadtam az érzésbe.
Magával ragadt a pillanat.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#159TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2020 7:07 pm

Életem szerelme, Ville itt áll velem szemben, fogja a kezeimet, és épp örök hűséget készül fogadni. Lehetnék még ennél is boldogabb? Mintha a hetedik mennyországban lennék.
A szemeit nézem elmélyülten, érzelmesen. Meghat a zöld lélektükreiben csillámló néma boldogság és rajongás. Az enyémekben sem ég más.
A ceremóniamester szavaira gyorsabb ütemben kezd verdesni a szívem, és elönt a forróság. Muszáj nagy levegőt vennem, nehogy elszédüljek, és összeessek a nagy izgalom súlya alatt.
- Kijelented-e Menyasszony, October Soininen, hogy az itt jelenlévő vőlegényeddel, Ville Wallow-al házasságot kötsz!??
Ragyogó arccal pislogok fel Villere, tekintem szilárdan az övébe kapaszkodik.
- Igen!A leghatározottabban igen! Az ajkaim szélesen mosolyognak, a hangom a végletekig határozott.
Nem látom magam kívülről, de elképzelem milyen felnőttnek látszódhatom most. Új életet kezdek… Csak azt ne felejtsem el, hogy Ville egy egészen másik univerzumból való, és minden rendben lesz. Ha Ő képes arra, hogy hozzám kösse magát, akkor én is képes vagyok arra, hogy egy életen át vigyázzak rá, gondoskodjak róla és olyan társa legyek, amilyet megérdemel.
Fogalmam sincs, mit tartogat a közös jövőnk, de már nagyon várom, hogy elkezdődjön.
A kisfickó folytatja, most Villere vándorol a tekintete.
- És te vőlegény, Ville Wallow, kijelented-e, hogy az itt jelenlévő menyasszonnyal, October Soininennel, házasságot kötsz?
Már azért megérdemli az 5000 dollárt, hogy ki tudta mondani a nevemet; a legtöbb amerikainak beletörik a nyelve.
Érzem, hogy Ville tenyere izzad a markomban. Bíztatón rászorítanak az ujjaim a kezére, jelezve, hogy nincs miért aggódnia. Még ha némán is, de ünnepélyesen fogadom, hogy könnyű dolga lesz velem: sosem fogom leküldeni kenyérért a közértbe, nem állítom sarokba, ha nem mosogat el maga után, és ha pornót akar nézni, ámen.
A pasas vár Ville megerősítésére.
Ehm… Ville, most Te jössz... – lágyan elvigyorodom, és fejjel az oltár felé biccentek.
Na? Mi lesz? Csak nem meggondoltad közben?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#160TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2020 1:14 am


"Igen!"

A szemeibe ragadtam... Arra a hosszú pillanatra.
A szívem még mindig dönget, és nem is akarom korlátozni a dübörgésében.
Amúgy se tudnám...
Csak a szemeibe feledkezem, és meg se hallom a következő szavakat.
Se a nevem, se azt hogy nekem kéne...
Na igen...
Miért pont ez menne simán.

Aztán a vigyora ami észre térít, meg az a biccentés, és a fickóra kapva a fejem, majd vissza, elvigyorodom.

- IGEN! - vágom rá azonnal. Na jó, csak pillanatok múlva. - Örökre... - és vigyorgom. Tovább. Különben se tudná lemosni a vigyorgásomat, és ahogy a tag folytatja, én még mindig a szemeit nézem. Ha agyonver se bírnám ki nélküle.

- Megállapítom, hogy October Soininen Wallow és Ville Wallow az egybehangzó "igen" kijelentésük alapján Nevada állam törvénye értelmében házastársak. Megkérlek, hogy a szóban elhangzott akaratot a házassági lapon aláírásotokkal is erősítsétek meg. Először a feleséget, majd a férjet kérem aláírásra.

De nem engedem. Ott leragadtam hogy October Soininen WALLOW.
És az a féktelen mosoly még mindig ott trónol a fejemen.
Tuti hogy fel kell ráznia hogy elengedjem.  

A kérdés hogy sikerül e neki...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#161TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2020 10:41 am

„IGEN!”
Egyetlen szó, én mégis beleremegek. Kimondta. Itt helyben hivatalosan kijelentette. Tényleg engem akar… Egy életre.
A világ legszerencsésebb nője vagyok; elvégre tudom, micsoda gesztus ez Villetől, egy olyan férfitól, mint Ő. Tisztában vagyok vele, Ő nem házasodik csak úgy, egykönnyen, nem mond le a függetlenségéről, a szabadságáról, holmi nőkért. Most mégis hajlandó hozzám kötni magát; engem választott. Különlegesnek érzem magam ettől.
Könnyek gyűlnek a szemeim sarkába. Most úgy megcsókolnám, de tudom, annak az ideje még nem jött el. Ki fogom bírni az esketés végéig.
Ville kitartóan szorongatja a kezemet, mosolyog, és ugyanaz a mélységes szerelem süt a tekintetéből, mint az enyémből.
Közben a fickó folytatja, az eszem pedig nem jut tovább annál, hogy „October Soininen Wallow”.
October Soininen Wallow... Istenem! De gyönyörűen hangzik!
Boldogan és büszkén fogom viselni a nevét ettől a perctől kezdve.
Csak mosolygom Villere, teljesen elmerülve a lélektükreiben. Ha képes lennék szavakba ölteni, mennyire szeretem, megtenném, de sajnos a létező szavak az érzelmeim nyomába sem érnek.
A ceremóniamester megköszörüli a torkát. Fene se tudja, mióta állunk így, egymás kezét szorongatva, némán, csak mosolyogva a másik szemeibe.
A fickó vár néhány másodpercet, aztán újra próbálkozik.
- Öhm… Mrs. Wallow… Megtenné, kérem, hogy aláírja?
Óóóó… Mrs. Wallow... Olyan varázslatosan cseng. Fejben még kóstolgatom a hangzását. Élvezettel.
Kell egy kis idő, mire észhez térek és kapcsolok. Halkan elnevetem magam.
- Hát persze. – felelem széles mosolygás közepette, de még mindig Ville gyönyörű zöld szemeiben kalandozik a tekintetem.
Ha Ville, vagyis… most már a férjem, enged, finoman kivonom a markából a kezemet; legalábbis próbálom. Nekem is nehezemre esik Őt elengednem, de most szükségem van a bal kezemre egy szignó erejéig.
Az eskető mutatóujja a megfelelő helyre bök a papíron, mire az ujjaim közé veszem az odakészített tollat, és a vonalra írom, szép, tisztán olvasható betűkkel: „October Soininen Wallow”.
Nagyon kell koncentrálnom, mert remeg az izgalomtól a kezem.
Te jó ég!!! Hihetetlen! Megtettem… Megtörtént. Férjhez mentem. Ráadásul nem is akárkihez… Ville Deadman Wallowhoz. Kezdek is kételkedni abban, hogy ez a valóság. Csak álmodom… De nem akarok felébredni ebből az álomból.
Leeresztem a tollat, és teszek egy lépést oldalvást, hogy Ville is odaférhessen az emelvényhez.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#162TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2020 1:22 pm

 
Látom a szemeit... Nézem a szemeit...
Ugyanaz tündököl benne, amit az enyém is tükrözhet...

Igen... igen, igen.. IGEN!!!
3X-osan IS!!!
Vagy már 4?? Elmosolyodom, de csak a fejemben rejlő hülye gondolatra. Akár vagy 1000x is kimondanám újra, csak hogy érezze mennyire kell nekem!
És talán... pont hogy ezek a gondolatok foglalkoztatnak, ahogy újra elveszek egy eszmében, és amikor szabadulna, még mindig nem engedem el.
Kit érdekelnek holmi aláírások!!??

De nevet.. és a szavait érzem, hallom, valamikor ekkor térek észre, és muszáj megszívni az orromat. Csakhogy most nem belső indíttatás késztet, csak épp nemakarok... nyilvánosan... hogy nézne ki az a képeken??
Ezért nyelek egyet.. helyette, és engedik a kezeim, de végig, mindvégig csak Őt figyelem, ahogy elfordul és... aláír.

Időbe telik míg én is ráveszem magam. Nem mert ne akarnám, csak mindig is taszítottak ezek a hivatalos intézkedések, de ezúttal örömmel teszek eleget.
Szépen alákarcolom - jelenleg - olvashatóan.

Ville Wallow...

És eltávolodva a papírtól újra a kezeiért nyúlok.

Csak a hátérből érzékelem, ahogy a nő is ugrik, aláfirkál valamit, és csak azt remélem az egészben, hogy nem most hagytam rá az egész vagyonom.
Nemigazán tudok gondolkodni.

- A hűségnek, a szeretetnek, és a végtelenségnek szimbólumát most húzzátok fel egymás ujjára, már mint feleség és férj.
Legyen ez a gyűrű biztosíték, hogy életetek végéig hűséges és szerető társai lesztek egymásnak.
Aztán jöhet a csók!
- és felderül az arca.
Csak a háttérből érzékelem, mert hogy Octobert még mindig nem engedem, csak amikor az orrunk elé kerül a tálca, őt megelőzve nyúlok az ezüstszínű gyűrű fele, rá egy csókot nyomok, mindvégig a szemeibe, és végtelen mosollyal az arcomon a - felém nyújtott?? - kezéért nyúlok hogy az ujjára húzzam.

- Szeretlek... - csak alig halhatóan suttogok. Csak úgy jön magától. És rákacsintok.
Most már nem remeg a lábam. Szilárd tartást kapok. Tudom hogy mit akarok.
Azt akarom hogy örökké jelképezzen.

És észre se vettem.. azt a háttérben útközben felhangzó halk zenét, mégis valahogy kellemes érzésekkel tölt el.
Jólesik a lelkemnek.
És most... először... érzem, hogy nekem is van lelkem.
Már tudom.
És ezt csakis neki köszönhetem.
Az egész életemet.
Sose lehetek elég hálás.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#163TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2020 5:37 pm

Zakatoló szívvel figyelem, ahogy Ville aláír. Annyira hihetetlen ez az egész… Nem is igazán merem elhinni a történéseket.
„Aztán jöhet a csók!”
Ó, ha tudná a kisfickó, mennyire örülök, amiért rövidre fogta az eskető szöveget!
Ville ujjai között pihen a kezem, ahogy felemeli kettőnk közé. Enyhén reszketnek az ujjaim.
Amikor Ville a gyűrűért nyúl, és ráhúzza a megfelelő ujjamra, alig kapok levegőt. Elképzelni sem tudtam soha, hogy ez ilyen felemelő érzés; ahogy a hideg fém felcsúszik a kezemre, és a bőrömre simulva örökre hozzáköt valakihez. Közel sem olyan érzetet ébreszt bennem, mint egy átlagos gyűrű, amit csak divatból visel az ember.
Lassan kigördülnek a szememből a boldogság könnyei. Férjnél vagyok, Mrs. Wallow vagyok. És kába az örömtől.
Az ezüstös karikáról felpillantok Villere. Rámosolyodom; süt a szememből a szerelem.
Most rajtam a sor. Az odakészített bársonypárnácskáról elveszem a fekete gyűrűt, és Ville ép kezét vonva magamhoz, annak gyűrűsujjára fűzöm rá.
Újabb lágy mosollyal tekintek vissza az arcára, amint végzek a mozdulattal.
Most fogom csak fel, hogy… van valakim. És ez a kapcsolat már nem csak az érzelmek szintjén létezik, hanem mindenki számára egyértelműen látható, világi nyoma is van.
- Mostantól férj és feleség vagytok… - kontráz rá az eskető - Na mi lesz? Megcsókolhatod a menyasszonyt.
Csak vigyorgom Ville-re, csillogó szemekkel, várom, hogy odahajoljon hozzám, és az ajkai is megpecsételjék ezt a különleges eseményt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#164TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2020 1:51 am


A keze.. az izmai... érzem hogy remegnek. Én is remegnék... ha nem érezném elrendeltnek, így csak lágyan elmosolyodom.
Felpillantok a szemeibe....
Talán ekkor csordogálnak ki a könnyek, amire nyelnem kell, de méginkább mosolyra húz a szám, és alighogy elengedem, újra mozdulok, csakhogy lágyan és finoman, de letörölgessem őket.
Tudom hogy nem szomorú. (Remélem! Very Happy)
Mégis késztet hogy megöleljem, de ezúttal... viselkedem.
Újabb torokköszörülésbe fojtom és csak figyelem, ahogy az ő ujjai is mozdulnak.
A másik karika.
A sötétebb...
És ahogy lassan csúszik fel az ujjamon, először csak az ujjait, de aztán a szemeit figyelem, és újra elmosolyodom.
Nagyon szeretném már megcsókolni...
Bármit megadnék érte.
Na?? Na!?? Lehet már???
És ahogy elhangzik végre az a mondat, egy pillanat alatt cselekszem.

Úgy rontok rá, mintha évek óta nem éreztem volna. És valahogy így is van. Így... még sohasem éreztem.
Lehet csak egy rövid csók dukál, de én érzelmeknek engedelmeskedem.
Olyan érzelmeknek amik boldogok... kicsattanóak és hevesek.
Nem kegyelmeznek...
Teljes testében átölelem ahogy egyre mélyebben csókolom. Nem ledugva a nyelvem a torkán, de azért minden porcikámban érzékelem.
Nem hagyom hogy bárki is megszakítson. Hogy félbeszakítson...
Akár csak egy összenyomott virág...
Nem vagyok képes hogy mérlegeljek.
Egyszerűen BOLDOG VAGYOK!

- Mrs... Wallow... - talán hosszú percek is eltelhettek, a háttérben - talán - vaku villant, vagy a kis csitri zavarba ejtett nevetése, nem érdekel.
Csak a homlokának támasztom a fejem, a szemeim csukva.. és bár belül fel alá futkosva érzem, mégsem csattan ki a mosolyom a fejemen. Egyszerűen csak nyelnem kell.

- Hallottad milyen szépen szól..?? - és ekkor már elmosolyodom. Szélesen. Vad öröm tör ki a képemen, mégsincs kedvem eltávolodni.
Pedig valami azt súgja muszáj lesz!
És egy.. a háttérből jövő hang.. egy torokköszörülés?? Igyekszik halkan, de figyelmeztet.
Ez.. még nem az az alkalom.
 
- Az egyéb szükségeseket a holnapi nap folyamán intézem, és ha megkapom az adatokat, - és a pénzt... De ezt már nem teszi hozzá - amint a házasság hivatalosan is érvényre lép, a megfelelő dátummal eljuttatom a papírokat.  

Ekkor kezdek csak gondolkodni.
Talán nem lenne jó ha a stúdióba érkezne. Steve mindig annyira kíváncsi, így....

- Hozzád.. mehet..?? - kérdezem, de még mindig a homlokán támaszkodom. És csak ezután húzom el magam.
Nem mert akarom, hanem mert egyszerűen kell. Egyezkednem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#165TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2020 10:05 am

Alig vigyorodom el a fickó szavaira, Ville máris lendül és az ajkait a számra forrasztja. Úgy fest, Ő is épp annyira türelmetlen már, mint én.
A karjaim azonnal a nyaka köré futnak, közben a kezemben még mindig ott fehérlik a gyöngyvirág-csokor. A testem egészen hozzásimul.
Azt hiszem, ilyen szenvedélyes csókot sem mostanában látott a rögtönzött tanúnk, és az esketőnk. Szerintem belevörösödnek.
A szemeim be vannak hunyva, ahogy járnak az ajkaim Ville száján, de biztos vagyok benne, hogy a háttérben egész fotósorozat készül rólunk. A fene megette.
„Mrs... Wallow...” - búgja Ville csóktól megduzzadt ajkaimra, miután Isten tudja mikor elszakadunk egymástól, de a homloka az enyémnek dől.
„Hallottad milyen szépen szól..??”
- Valaki mintha most nagyon büszke lenne magára... – döngöm, és én is elvigyorodom. - De igazad van. Valóban nagyon szépen hangzik.
Villenek van is miért büszkélkednie; asszonyt csinált belőlem.
- Szeretlek... – suttogom.
A szemeim Ville zöld íriszeit csodálják, csendesen mosolygom a férjemre, még ellennék így egy jó darabig, örömmel fürdőznék a pillanat varázsában, de hallom, hogy a kisfickó megköszörüli a torkát. És a részletek…
„Hozzád.. mehet..??”
- Úgy érted… hozzánk? Az már a Te otthonod is. Ha szeretnéd… – magyarázom halkan. - Egy kulcs mindenképp jár. – bazsalygom még mindig mosolyogva. Akkor van a lakáson, maikor csak akar, de az sem zavar, ha továbbra is a stúdió fölött szeretne kérózni, jó ha ezt tudja. Nem akarok semmit ráerőltetni.
Ekkor eltávolodik tőlem, én pedig már nyúlok is a táskámba, hogy előhúzzak egy darab papírt és tollat a rejtekéből. Ilyesmi mindig van nálam. Mint a legnagyobb túlélőknél általában. Felfirkantom rá az esketőnek a címet.

October Soininen
Meyer Street 8. 1/A
Las Vegas
88901


Egyelőre a lánykori nevem használnám, nem kell, hogy bárkinek feltűnjön a változás. Maradjon még minden titokban.
Ezzel átnyújtom a ceremóniamesternek a cetlit.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#166TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2020 5:30 pm

 
- Nem.... Rád vagyok büszke. - suttogom még a száján. - Hogy az enyém vagy... - szélesen elmosolyodom, de eszemben sincs elengedni, vagy akár korlátozni a mosolygásomat. Ezúttal szabadon engedem. Szabadon mint a madár... Mások előtt...
NEMÉRDEKEL!
És amint elhangzik az az azt követő szó.... már egészen másképp szól..
Beleborzongok.

De félbeszakítanak. És mert ez fontos, mert HIVATALOSAN IS AKAROM!!! ezért feláldozom a pillanatot, és hagyom hogy lépjünk tovább.
Pedig beleragadnék... Vele örökre.
És mert az tutibiztos hogy Steve-ék között a dolognak híre kelne - és még meg kell rágni a Gridet érintőket - inkább úgy gondolom Octobernél jobb helye lenne. A papíroknak.
Ezért...

Amit arra felel viszont hihetetlenül meglep. Még nem is gondoltam bele...
Most van másodszor... - vagy sokadszor?? - hogy a szemeibe ragadok. A fejemen ott figyel az az idióta mosoly, az a bolond, de.. most baromira nem szégyellem.
Csak lenézek magam elé...

- Igen.. hozzánk.. - még mindig mosolygom. Milyen őrült lesz megszokni ezt...
És még a pillanat közben, valami... masszívan kapargatni kezdi az elmém.
De ezzel nemmost fogok foglalkozni.

- Rendben. - a fickó vágja rá. Amint átveszi a papírdarabot. - Akkor amint minden rendben, értesítem.
Most rám néz. Vár valamit.

- Ha kapok egy telefonszámot. - teszi hozzá fellelkesülten.
Én meg lassan kapcsolok.
Összehúzom a szemem.
Gondolkodom, de mert most egész más köti le a fejemet, mégis inkább az egyszerűt választom.
Elengedem October kezeit, és felé intek, adja vissza a papírt.
Ha megkapom, felvésem rá a személyes telefonom.
Lehet hiba lesz.
(Max eldobom. )

- Akkor minden megvan?? Mehetünk?? Lelépnénk már. - kacsintok Octoberre.
NaNÁHOGY!
ÉREZNI AKAROM!

- Minden. - engedi el, és nekem se kell több. Azonnal October kezébe kapok, gyűrű karcolja a gyűrűt, és magammal rántom.
Ha jön, ki egész a kápolna elejéig, - szinte futok - ki a félsötétbe. És csak ekkor fűződnek fel a kezeim az arcán.
Széles vigyort eresztenek az ajkaim.

- Istenem, de vártam már ezt.. - mosolygom, és újra rácsapok. Csak most méginkább belefeledkezve... elvetemülten.... távol a kíváncsi szemek elől....
Egész hajnalig tudnám csókolni....
És ha nem avatkozik közbe... sanszosan... be is áll a reggel.

Vagy nem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#167TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzer. Ápr. 29, 2020 6:46 pm

„Akkor minden megvan?? Mehetünk?? Lelépnénk már.”
Hűűű de türelmetlen valaki! Oké, dettó, mint én. Csak vigyorgok, amikor Ville rám kacsint.
Én is amondó vagyok, hogy húzzunk már innen a pinyóba. Alig várom, hogy kettesben lehessek a férjemmel. Hát… Mire ezt a gondolatot és megnevezést megszokom…
Ahogy a fickó rábólint, hogy minden megvan, Ville már el is kapja a kezem. Egy röpke „Viszlát!”-ot még sikerül odaköszönnöm, és már suhanok is utána, a kijárat felé. Megérem Villel tartani az iramot, de igyekszem – a tűsarkút ennyiből utálom. Nem lehet benne futni, viszont fegyvernek tökéletes.
Kiérve a kápolna előtti szabad ég alá, Ville nyomban két tenyerébe zárja az arcomat. Halkan a szemeibe kuncogok.
„Istenem, de vártam már ezt..”
Válaszolnék, hogy „Én is!”, de nem hagy rá időt, nyomban a számra forrasztja az ajkait. Mohón viszonozom a csókját, a kezeim a derekára tapadnak. A virág még mindig nálam díszeleg. Azt nem hagyom. Imádom az illatát, és egyébként is, Villetől kaptam. Nagy becsben tartom.
Fene tudja, lehet, még mindig figyelnek minket bentről, vagy az út túloldaláról, de valahogy a körülöttem lévő világ kiesik, nem érdekel. Számomra csak Ville van; Ő jelenti nekem az egész univerzumot.
Annyira magával ragad és elbűvöl, hogy teljesen elveszítem az időérzékemet, lövésem sincs mióta álldogálhatunk ölelkezve, csókolózva a járda kellős közepén. Csak azt tudom, hogy képtelen vagyok betelni vele; a lényével, a közelségével, az érintésével, az ajkaival. Ha tehetném, megállítanám az időt. Nem akarom, hogy eljöjjön a reggel, nem akarok elválni tőle, fél pillanatra sem, nemhogy… napokra. Már ha valóban meglátogat New Yorkban. Bízom benne, hogy utánam jön; hogy nem hagyja magára az asszonykáját.
Ha elengedi a számat, az ajkaimat összemasszírozom, elzsibbadtak. Érzem a számban az ízét, és nagyon szeretem. Igyekszem ezt az emléket mindenestül jó alaposan magamba szívni. Hogy is mondta odabent? Az övé vagyok...
- Mihez lenne kedved?... Irány haza, vagy elmenjünk valahova? – tudakolom, aztán elvigyorodom, ahogy beugrik egy ötlet. - Esetleg… egy sztriptízbárba? Bármelyik csajt lefizetem neked. Akár többet is, ha szeretnéd. Elvégre jár a legénybúcsú... – döngöm cinkosan rámosolyogva a szájára. Rohadtul nem viccelek. Bármit megtennék neki, és érte.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#168TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2020 3:29 pm


Reggelig csókolnám... Ha hagyná.
De én is, talán mégis én vagyok az aki a felhevült hév végeztével alábbhagyom a csókomat, és mégis sikerül elszakítani a szám...
De vigyorgok.
Ez az egy biztos, és ahogy levegőhöz jutok, szóhoz...

- A feleségem vagy... A feleségem... - épphogy levegőért kapok - Vágod ezt!!?? - és már nevetem. Bele a körülöttünk függő messze zajos éjszakába.
Most nem érdekel hogy ki lát meg.

Ahogy az ő ajka is vöröslik.. szinte a bőrömön érzem a forróságát.. a teltségét, és igen, azok a gondolatok is megindulnak, de még egészen mást akarok.
Előbb.
És nem azt amiről ő beszél.
Furának is veszem, mégse hagyom hogy kilátsszon az arcomon, vagy elveszítsem a pillanatot, egyszerűen csak elvigyorodom, a szemeim még csukva, de aztán teszek az ellenkezőjéről.

- Nekem nem kell másik csaj... Te kellesz!! - rántom közelebb a derekánál fogva. Teljesen rá a testemre. - Egyedül a feleségemre van szükségem és senki másra! - muszáj még kimondanom ezt a szót. Minél többször.. hogy elhiggyem. Hogy érezzem, hogy felfogjam!
A jövőnket! Mert van JÖVŐNK!
Ezúttal.

- Nos.. mit szólnál ahhoz haaa.. hazaesünk és átszeretkezzük az egész hátralévő éjszakát, vaaagy... - töröm ketté. Mert én bármelyiket de iszonyúan kívánom vele! - vagy fogunk egy taxit, és levadászunk néhány csillagot!??
Kettesben...
- még mindig a derekát fogom, valahogy útközben körbe is öleltem, és érdekes módon már nem is fáj a kezem.
Ő tette ezt velem...
Most mindent Ő!

És még mindig csak a szemeit bámulom.
Szeretnék messzire veszni benne.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#169TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 30, 2020 6:08 pm

„A feleségem vagy... A feleségem… Vágod ezt!!??”
Villel nevetek, amint levegőhöz hagy jutni.
- Te úristen…! Fel se fogom… És Te vágod, hogy a férjem vagy? A FÉRJEM??? – kacagok a karjai közt, és a vállának döntöm a homlokomat, hozzábújok.
A külvilág az összes járókelőjével nem tud érdekelni most.
Házas vagyok... – ezt a gondolatot azt hiszem még naggggyon sokáig nem fogom tudni megszokni. De nem mintha ne imádnám. Odavagyok érte; az új státuszomért, az érzésért, és nem utolsósorban… a férjemért. A legelképesztőbb férfit kaptam ajándékba az élettől!
Csak akkor pillantok ismét fel rá, amikor elhagyják a száját a következő szavak.
„Nekem nem kell másik csaj... Te kellesz! Egyedül a feleségemre van szükségem és senki másra!”
Fülig érő vigyor költözik az arcomra, és elönt a jóleső, bizsergető, szerelmes melegség.
- Óh… Akkor én most azonnal el is szégyellem magam, mert még mindig az a kép él bennem rólad, amikor egy szál kelj fel Jancsiban közlekedsz a konyhában, nyomodban egy szöszivel. – magyarázom heherészve.
A kezdetek… Jó ég! Mekkorát változtunk azóta…
A kezeim felemelkednek a derekáról, és a karjaim a nyaka köré kanyarodnak.
- Tudod… akkor és ott meg nem mondtam volna, hogy egy nap az a dilinyós péró báró lesz a mindenem. – kacagok fel megint. Hűűű baszki… Micsoda helyzetek voltak azok!
A szemeit fixírozom. Azokat a szép, csillogó, hidegzöld szemeit.
- Szóval nem kellenek sztrip csajok… Mert elég az asszony... – döngöm cinkos mosollyal az ajkamon, aztán lábujjhegyre magasodom, és egy apró puszit nyomok a szájára. - A végén még én leszek kénytelen táncolni az uraságnak. – ki tudja, még akár meg is lepném egy magánszámmal. Akkor is jár neki egy becsületes legénybúcsú. Én meg húzhatom a csíkot táncleckéket venni „Drágám, főzőtanfolyamra mentem!” fedőfelkiáltással.
És akkor a kérdés, hogy innen merre menjünk. Haza, vagy…???
- Tudod mit? Imádnám átszeretkezni veled az éjszakát, deee... vadásszunk inkább csillagokat. Utána is lesz időm álomba szeretgetnem téged. – búgom boldog mosolyommal az ajkaira.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#170TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimePént. Május 01, 2020 2:43 pm


Jól esik vele... Ez az egész...
A felszabadult nevetés, vagy egy hónapnyi feszültséget eresztek le vele. Egy egész hónap...
És ahogy a vállamnak dől, még önkéntelenül is a tarkójára, a hajába csúszik a kezem. Lágyan magamhoz ölelem...
Egész míg el nem hangzik az a szó.
Inkább ötlet.
Egy hülye ötlet.
Egy NAGYON hülye ötlet!!!
És még mielőtt belelovalná magát, igyekszem keresztbe is vágni a gondolatot, hogy tudja, csakis Őrá van szükségem. Senki másra.
De kontráz.
És igaz ami igaz, voltak meredek 'bal'lépések, így elvigyorodom.

- Azoknak az időknek már vége... - engedem el. Már nem vigyorgok. - Kellékek voltak... Használati... tárgy.. - eresztem el, mert miért pont neki vetítsek. - Nem is szeretem a szőkét... - ráncol a szemem. Hogy büszke vagyok?? Most már nemannyira. Megvilágításba kerül egy másik élet, de az is én voltam. Egykor. És nincs mit ezen szépíteni.

- Persze ha azt akarod hogy mostantól gatyát vegyek, akkor szólnod kell! - szélesednek ki a fogaim. Hogy menne e? Kétséges. De próbálkozni azért szabad.. És hogy őszinte legyek most egész sokmindenre hajlandó lennék.. Neki!
De amikor a kezei felfutnak a nyakamon, és az orromat suhintja az a virág, az illat.. Még mindig a szemeibe vigyorgok ahogy tovább ecseteli.

- Naaaaaa, látod ez már egy sokkal tetszetősebb ötlet!! - és már mégszélesebben vigyorgok, pont a puszi után, csak már egész másképp. Ez az ötlet kifejezetten TETSZIK!!

- Ezt megvettük! - kiáltom rá, és ha lehetőségem van, a szájáról most én lopok egy jóleső csókot. Csak ezt nemmélyítjük úgy el.
(Sajnos.)
De ami utána jön... az elkövetkezők kérdése, ott már akad némi fogalom, így ha már közös a döntés, hozzuk meg hát közösen, lássuk ő merrefelé hajlik.
És maradnak a csillagok...

- Hát jó... - egyezem bele. Nem mintha ez nekem ne tetsző ötlet lenne, mégis, még mindig a derekát szorongatom.

- Akkor valamelyikünknek kéne hívni egy taxit.. - ecsetelem.. közvetlenül rá a szájára, de hogy elengedjem... az egy lehetetlennek tűnő opció.
Jelenleg biztosan.

A telefon meg végig ott figyel a zsebemben, arra várva hogy valaki kezelésbe vegye. És tárcsázzon.
Csakhogyúgy történjen valami.
De sanszosan nemén leszek az aki annyira siet.
Annyira jó most így...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#171TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimePént. Május 01, 2020 5:33 pm

„Nem is szeretem a szőkét...”
- Világos. A feketékre buksz. – dünnyögöm vigyorogva.
„Persze ha azt akarod, hogy mostantól gatyát vegyek, akkor szólnod kell!”
Felnevetek, és megrázom a fejem.
- Abban nyomatod, amiben csak akarod. – deee lehet, hogy ezt a kijelentést kissé elhamarkodtam. - Na várj… most esett le. – hatalmas szemeket meresztek rá. - Basssszki… Te most állandóan pucérkodni fogsz odahaza??? Naneeeeeeeee… Bármit, csak azt neeeee. Lécci… Imádom a természetes férfiszépségedet, de a 24 órás nudlizásra még nem vagyok felkészülve. – vihogom.
Mondjuk… ha nem vagyok épp otthon, az sem érdekel, ha a konyha közepén helikopterezik a micsodájával.
És akkor a magánszám… Ahha, valahogy sejtettem, hogy az majd bejövős lesz. Meglátjuk. Egy csomó táncstúdió van Vegasban, még a lakáshoz közel is akad. A Youtube-os házi megoldás nem játszik, mert most, hogy egy fedél alatt élünk majd, minden lépésemet látni fogja, és hülyére röhögi magát, ha nekiállok odahaza riszálódni.
Aztán pedig a nagy kérdés, hogy merre tovább…
Nem minden este van alkalmam Villel csillagokat lesni, úgyhogy természetesen ezt választom.
Nekem is nagyon jól esik így, a férjem karjai közt létezni, szívesen elidőznék az ölelésében reggelig. Ha tehetném, az időt is megállítanám, vagy elnyújtanám az éjszakát, hogy minél tovább tartson.
„Akkor valamelyikünknek kéne hívni egy taxit.. ”
Hááát… Ha ő nem nyúl a telefonért, akkor majd én.
Komisz vigyorgással, a szemeit fixírozva, csúsztatom a szabad kezem a zsebébe. O-óóó… Vajon mit találok ott? Legszívesebben inkább Őt venném kezelésbe, és nem a mobilját. De jóóó… Egy darabig még kibírom rosszalkodás nélkül – nem matatok feleslegesen odabent. Ezzel a gondolattal is csak magamat hergelem fel.
Ha nincs zár a telón, tárcsázom a taxit, 551-5151, és fingom nincs melyik utcában vagyunk, amikor a diszpécser azt kérdi, hová kérem a taxit, de körbenézek, és a pink reklámtábla majd kisüti a szemem. „Bellami eskető kápolna”. A vonal végén a csajszi biztosít arról, hogy néhány perc múlva ideér hozzánk a legközelebbi szabad taxijuk.
Megköszönöm, és ezzel visszacsúsztatom Ville zsebébe a ketyerét.
A másik karom eközben végig a nyaka körül pihen. Megszállottan szorongatom a csokrot is.
- Pár perc... – búgom halkan Ville szájára, miután visszafordulok hozzá. - Abba belefér egy s más... – kuncogom, és az ajkaimmal finoman ráharapok az alsó ajkára.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#172TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 6:11 am


- A feketékre... - utána ismétlem.. NaNÁ! Pontosan csak EGY... feketére!
De tudja ezt ő nagyon jól, már kedvére ecseteltem, ezért aztán egy rövid, szélesre húzó vigyorral válaszolok.
Nem is válasz ez, inkább csak egy reakció az azt követőkre, elvégre... tetszik az a hirtelen jött rémület, ami megjelenik a szemeiben.
Fel is nevethetek hangosan... messzire hangzóan, beleemelve a fejem a magaslati éjszakába.

Aztán belekarolok, át a nyakát, és bár alig távolodott tőlem, mégis közelebb húzom és egy csókot nyomok, közvetlenül a homloka közepére.

- Tetszik ahogy azt mondod.. "odahaza".. - idézem, de a széles vigyor nem akar távozni a fejemről, mégis újra a számra húzom. A homlokát...
Szeretni fogom megszokni ezt a formát, olyan.. 'bensőséges'...

De máris törik a légkör, ahogy képbe kerül egy esetleges ötlet, mert az hogy őt táncolni lássam!?? Hogy is akarhatnék többet! Most mégis a jelen a cél. Többnyire, hogy a következő utunk hova vezessen, ééés...
...csillagok.  
Okééé.. csak előbb ahhoz engedni kéne...
De KINEK van kedve hozzá!  
Ő viszont lép.
És nem mondom azt hogy nem vigyorgok bele a műveletbe.
Helyezkedhetnék... igen, mondhatnám azt hogy 'egy kicsit jobbra', ahogyan régen .. de ESKÜ, most JÓ leszek! Legalábbis amennyire képes vagyok, és amíg még mindig tartok a szemeibe, hagyom, hogy kedvére tapogatózzon.

- De tudnod kell hogy Neked kell fizetned, mert nálam egy árva vas se maradt.. - vigyorgom. A szemeibe. KITARTOTT LETTEM, BASSZA MEG!
Újra vihogni támad kedvem a gondolatra, de nem teszem, csak széles a vigyor a fejemen, ahogy ő viszont önállósítja magát és máris rendeli a taxit.
Jókislány...  
Vagyis...
Most már Asszony.
Elvigyorodom.

A telefon csúszik vissza, ami nem kevésbé kellemes, újra a szemeimé a szeme, de az a pajzán fény ami megjelenik benne... keményen próbára teszi az önérzetemet.
Nemkülönben a szája...  
Ahogy belém harap, a szemem hirtelen csukódik le, és minden izmom megfeszülve, villámcsapásként tartja vissza a pillanatot.

- Ha ezt tovább műveled, lesznek itt csillagok, csak egész más viszonylatban..! - a szemeim még csukva. Nem is merem még kinyitni őket, nem tőle félek, inkább önmagamtól. Kell.. hogy visszafogjam a bennem dúló ösztönöket, mert nem lenne szép vége.
Itt... kinn.. a nyílt utcán...
Semmi se számít...
Sohase számított...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#173TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 10:33 am

Látom Ville ábrázatán, abban, ahogy vigyorog, csípi, amint épp ott tapogatok a zsebében.
Óóó, igen, tudom én… ”Kicsit jobbra.” – mindig csak jobbra… Régi szép idők.
Ha tudná, hogy de megmatatnám! Viszont nem otthon vagyunk, itt az utcán fokozottan kell magam türtőztetnem. Pedig legszívesebben ráugranék.
És miután hívom a taxit...
„De tudnod kell hogy Neked kell fizetned, mert nálam egy árva vas se maradt.”
- Jól van... – vigyorgom gonoszdin a szemeibe - Majd ledolgozod „odahaza”… természetben. – magyarázom, és muszáj elnevetnem magam. Aztán folytatom, de már valamelyest komolyabb hangon, noha a jókedvem, a lelkesedésem még javában tombol, és a vigyorom sem múlik.
Két karommal a nyaka körül mélyen a szemeibe nézek.
- Jó ha tudod, hogy egész jól nősültél. A csaj nem csak okos, dögös, tehetséges, imádnivaló, és persze szerény... meg látens nimfomán, de még gazdag is. A hozománya kábé 2,5 milla, plusz egy csinos lakás Helsinkiben. Ennyiből azért elvegetálunk, nem? – kérdezem cinkos mosollyal az arcomon.
Fogalmam sincs Ville hogy áll anyagilag, nem is érdekel, de az biztos, hogy boldogan megosztom vele, amim van.
A telefont visszacsúsztatom a zsebébe, és még mindig erős bennem az indíttatás, hogy veszélyes, „férfias” helyeken nyúlkáljak. És mivel ez csak fokozódik, kénytelen vagyok kiélnem a vágyaimat egy gyengéd szájharapás formájában.
Nem úgy fest, mintha Ville panaszkodna érte...
„Ha ezt tovább műveled, lesznek itt csillagok, csak egész más viszonylatban..!”
Banditamosolyom továbbra is ott trónol a képemen.
- Bocsi, ez van… Teljesen rá vagyok kattanva a férjemre. – duruzsolom a szájára epekedéstől rekedtes hangon. - Ha nem az utcán lennénk, én most úgy neked esnék… Még a csillagok is lepotyognának szégyenükben az égről. - tudom, hogy nem rég szexeltünk, de bassza meg, képtelen vagyok betelni vele.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#174TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 5:33 pm


Szóval ledolgozom....
Nem is olyan hülye ötlet, a szemem ráncolón beleakad a képzetbe, de az aztán jött nevetése fellazít.
Én is nevetni kezdek.

- Fogj szavamon. - kacsintok rá, mert ha csak ezen múlik... De a derekát még mindig nem engedem, a csípőjét, két karral ölelem körbe, és a kezeim jótékonyan nyugszanak persze a fenekén. Félig.
Kellemes ez az időtöltés vele.

De aztán folyik tovább, és ami akkor következik...
Szélesre húz megint a vigyorom.
Ujjaim mégerősebben kapaszkodnak a fenekébe.

- Tudtam én hova kell berakni a seggem, egy szavad se lehet! - és vigyorgom tovább, bár ha a dolgok többségével rohadtul de egyetértek, a pénz soha nem tartozott a számító dolgok közé. A fontos. A lényeges. A szükséges 'rossz' egy szelete, hogy ne dögölj éhen.
(És ne kínozzanak az elvonási tünetek.)

Engem most viszont egy egész másféle tünet kínoz.
Ez is elvonási, de inkább csak őt vonja meg tőlem, és ahogy rendesen rá is játszik az egészre...
Istenemre mondom, tomboló erők játszanak bennem.
Egész mint ott fenn, a lakásán...
A felfokozottság szele.
Mégis jótékonyan hat ahogy folytatás helyett beszélni kezd.
A hévre...

- Jó ha tudod, hogy a férjed is... - még mindig csiklandoz ez a szó... Jótékonyan. - Veszettül de Rád van kívánva, és őt nem érdekli az utca... általában... - nyelek egyet, a szemem még mindig csukva, de nem is merészelem kinyitni őket. Egyelőre még nem. - Szóval nem biztos hogy jó ötlet hergelni.. - megint nyelek - a háborgó sárkányt... - való igaz... Tudom, hogy csak játszik.... Tudom, hogy nem kéne.. De képtelen vagyok parancsolni a bennem dúló ösztönöknek, pláne ha a karjaimban tarthatom.
Rosszabb hatású mint a DROG!
Egyenesen az életemet is odaadnám érte...
Egyetlen csókjáért...

Aztán mégis elkapom az ajkát, az ajkammal, de csak egy röpke csókot csórok le róla. Ennek ellenére nem bírok magammal... A végét lágyan megtépem.

Ez fog állni a sirfeliratomon: "A Halott Ember, akit egy NŐ tartott életben!
Egészen eddig... "



_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#175TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 6:22 pm

„Szóval nem biztos hogy jó ötlet hergelni.. a háborgó sárkányt..”
- Jól van naaa... – vigyorgok Ville szájára.
Szinte biztos vagyok benne, hogy őfelsége épp annyira nekem tudna esni, mint ahogy én neki. Ebben a pillanatban borzasztó vonzó opció a hazamenetel, ugyanakkor a szerelmes romantikázás a csillagos ég alatt is az. Senki nem mondta, hogy az egyiknek ki kell zárnia a másikat. Csillagászkodás után is el tudom látni a kedves férjuram baját… Ühmm… Vagy közben???
Nah, jó… Nyugalom…
Minden esetre kész mázli, hogy most az egyszer Villet is érdekli, hogy az utcán vagyunk. Nem szeretnék közszemérem sértő módon feltűnni valamelyik helyi szennylap címoldalán.
Amikor az ajkai hirtelen elmarják a számat, nyomban elönt a forróság, újult lendülettel.
Ville sem panaszkodhat, ő is épp eléggé próbára teszi az önuralmamat.
Behunyom a szemem és átadom magam a pillanatnyi élvezetnek. Annyira elmerülök ebben a röpke csókban, hogy észre sem veszem, amikor egy sárga taxi gördül mellénk. Csak a felcsattanó kurta dudaszóra térek észhez. Ijedtemben még össze is rezzenek Ville karjaiban. Basszus!
Zakatoló szívvel pillantok félre oldalvást Ville arcáról. A fekete taxisofőr fejszéles vigyorral bámul ránk a lehúzott szélvédő fölött.
- Nektek lesz a fuvar, gyerekek? - tudakolja.
Mit érzek a kocsiból kiszivárogni... Csak nem füvet???

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#176TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-