♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 8 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 8 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 8 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 8 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 8 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 8 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Home alone - Vé & O. - Page 8 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 8 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#176TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 7:24 pm


Épp jókor... Pont jókor dudál be az a kocsi a helyzetbe, vagy nemjókor, ez igazából nézőpont kérdése.
Jól esik mégis nem... egy kósza numerában ellőni a petárdát a jelen helyzetben, és őszintén.. talán jól is esik, hogy visszakapom egy kicsit a fejemet.
Az irányítást.

Köszörülök, már a torkomon, de még mindig itt a nyelvemen a csókjának íze, pedig sanszosan, csak én képzelek bele többet.
A kocsi mégis megállt. Ez vitathatatlan, és ahogy az előbbiekben bemerült tényt egy elnyomott sóhajtással elnyelem, igyekszem visszatérni az eredeti tervekre:
Csillagok.

Talán én vagyok az első aki elhátrálok tőle, talán csak egy lépést, de még soha, semmi nem esett ennyire rosszul.
Mégis megteszem.
És ahogy az ép kezem belefűződik az eddig talán mindvégig a nyakamban fűződő kezére, egyetlen pördítésével indulok el a taxi felé.
Vele...
Ha jön velem.

Nyitom az ajtót, őt betuszkolom, vagy akár magától száll be és követem.
Szépen elkényelmesedve ér utol az az illat. (eddig is kapargatta a halántékomat, csak eddig mással voltam elfoglalva. )
Szóval kellemeset szippantok bele.... és lassan engedem ki.  

- Hú, ez mesés. - engedem el, habár meg se karcolja a korábbi terveimet.
- Akad még belőle? - kérdezem, habár senki sem jótékonysági intézmény, de azért nem árt tudni a körülményeket.
A nagy izgalomra...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#177TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 9:30 pm

Ville kézen fogva navigál a taxihoz, és kinyitja előttem az ajtót. Egészen hölgynek érzem magam a gesztustól. Ha nem vigyáz, még hozzászokom ahhoz, hogy körülzsong és kiszolgál.
Bebújok az utastérbe – jó tömény, jellegzetes szag terjeng idebent, a füvet akár vágni lehetne… -, és leteszem a hátsómat az ülésre. Ville mellém pattan.
- Üdvi... – köszönök oda a raszta fickónak.
Drága férjem egyből a lényegre tér, „Akad még belőle?” Halkan felnevetek. Erre a néhány másodpercre inkább elfordulok tőle és kipillantok az ablakon. Ne már megsértődjön azon, hogy kiröhögöm.
Megértem a vágyódását… Egy ilyen izgalmaktól túlcsorduló nap után kell, hogy elhangolja az agyát.
- Naná, öregem! Én magam sodortam. Szolgáld ki magad. - nyújtja hátra a cigarettásdobozt a sofőr. - Egyébként hová lesz az út?
Sunyulva figyelem Villet, ahogy kihúz egy szálat (vagy elmarja az egész dobozt???). Asszem most jön csak jól az a strasszköves, rózsaszín öngyújtó…
- Valami csendes helyre, ahol lehet látni a csillagokat. – felelem a nagyurat megelőzve, hadd tömködje a szájába a cigarettát nyugodtan. Koncentrálódjon csak erre. Meg a gyújtogatásra.
- Hát, cicám, olyan a városban nincs. Legfeljebb odakint a sivatagban.
- Oké. – a következő pillanatban hirtelen ötlettől vezérelve mozdulok. A sofőr mögé húzódok, és hátulról a képébe tolok 200 ropogós dolcsit. - Másfél órára kölcsön vennénk a kocsit. – másfél, mert okos nőként gondolok az utazással elbarmolt időre is… Majd én intézkedem. Ville meg csak szívjon a túlvégen.
A feka srác szemei gúvadnak a Franklin ikrekre, mire kikapja őket az ujjaim közül.
- Szépségem, hogy lásd kivel van dolgod, legyem 300, és elviszlek titeket a város széléig, ott beugrom az öreg féllábú Joe kocsmájába úúúgy másfél órácskára, aztán addig tiétek a verda. De egy karcolás sem eshet rajta, mert tudom ám kik vagytok és hol keresselek!
A táskámból már húzom is elő az újabb százast, hogy előre nyújtsam. Nyúlna érte, de én az ujjaim között tartva elrántom a keze elől.
- A-A! – rázom meg a fejem - Ennyibe a hallgatás is belefér… Nem is láttál minket… Pláne nem a környéken...
- Oké! Regie bátyó tudja tartani a száját. De nem ám összecsunyázzátok nekem a hátsóülést!
- Majd igyekszünk... – döngöm szemét vigyorral, és rákacsintok.
Hagyom, hogy kikapja az ujjaim közül a százast.
Visszacsúszok a helyemre, a taxi meg rögvest elindul kifelé a városból.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#178TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 02, 2020 11:10 pm


Meglep a hirtelen vendégszeretet. Őszintén mondom, nem találkoztam ilyennel az elmúlt 20 év alatt.
Mégis azt gondolom, legalább mi, műélvezők tartsunk össze.

- Kösssz... barátom.. - vigyorodom el, és már ki is húzom a magam számára legtökéletesebb szálat. Ha már szívesen adja...
Végig is szagolom, bár nemigazán érdekelt ez már az elmúlt időkben, most mégis, ezt is érintette a változás.
És ahogy a kérdés elhangzik, és már nyitnám a számat, October megelőz a következőkkel.
A 'cicám' szóra azért megáll a szőr a karomon, de résen vagyok, és már az illat is enged, ha már... ilyen szívélyes a fickó, ne rúgassam ki magunkat az első percben, pláne ne mondjak le egy ilyen nyalánkságról.
Ezért elnyelem.

A következőkben viszont ahogy October üzletelni kezd... megáll a kezemben a szál. Lefagyok. Először. Bamba képet is vághatok, de ahogy aztán utolér a felismerés, szélesre húz a vigyorom.
Megemelem a seggem, de csak annyira hogy a másik zsebembe férjen a kezem, elvégre a gyújtómnak valahol ott kell lennie. És sikerül is. Végül beleakad az ujjam, és engedve a mozdulatnak, lassan kihúzom.

Figyelem a szöveget, hagyom Octobert érvényesülni.
Kő pattan, a láng csak alig világít a szál alatt, tudom hogy fél tőle, és ahogy jobb kézzel megnyomom félig a lehúz gombot, az első jóleső szívás után, a füstöt már kifelé engedem.
Beszarás....
Erre most oltárira szükségem volt.
Csak a második szippantás után engedem előre.

- Ne fossál be, nem lopjuk el a kocsid. - és vigyorgok. Némileg már megnyugodva a járdán hagyott kérdésben. Kellemes bizsergés jár át, felszabadulva az ereimben.
Már korántsincs ott az a követelő tűz.

- Jobb lesz mint új korában, ha meg mégsem... - adok el egy kibúvót - veszek neked egyet! - kacsintok rá a tükörben.
Hogy honnan ez a jó barátság??
Sehonnan. De a kocsira szükségünk van - úgy néz ki - és bármit hajlandó vagyok megtenni érte.
Ha kell, kiperkálom.
HOLNAP!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#179TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 03, 2020 12:26 am

Villere pillantok. Igen? Mindjárt kocsit vesz? Ennyire jó az a cigi?
- Csábító az ajánlat haver, - vihog bele a sofőr a visszapillantóba - de ez a verda pótolhatatlan családi örökság. Csak hozzátok vissza egyben az én Kicsikémet, és nem akasszuk össze a bajszunkat.
Ő sanszosan arra gondol, "Ezek a hülye rockerek", de szerintem meg ő szívta már el totál az agyát. Visszautasít egy új kocsit? Mit tud ez a járgány? Talán ez Kitt a Knight Rider-ből?
Mondjuk Ville se teljesen ép, ha már úgy osztogatja a kocsikat, mint Bud Spencer a pofonokat.
Kábé 15 percig furikázunk, mire kiérünk a város szélére. Regie behajt az említett kocsma előtti parkolóba. A bejárat felett ott világít neonkéken a "Joe's bar" felirat.
- Másfél óra múlva nekem itt legyetek! Az óra ketyeg! Tik-tak! - így Regie, mire kipattan a volán mögül, de még visszahajol. - Érezzétek jól egymást! Hehehe! - ezzel megcélozza az ivót.
- Kösz Regie! - szólok utána.
A slusszkulcs ott himbálózik a helyén. Vilkere pillantok, aztán harsányan felnevetve kinyitom a kocsiajtót. Kiugrok, majd csapódik is mögöttem. Nevetve kerülöm meg az autót, hogy bevessem magam az anyósülésre. Várakozón figyelem Ville minden lépését, azt, hogy mit csinál; jön-e, és magához ragadja a kormányt, vagy nem.
Azt hiszem, remek kis éjszaka elébe nézünk.
- Húzz bele, Szivi! - sürgetem a férjecskémet kacarászva, ha még nem ült volna a volán mögé.
Ha beül, én közben lerúgom a tűsarkú cipőimet. Ville felé fordulok, és felhúzom a lábaimat az ülésre, hogy átöleljem a térdeimet. Fölülük vigyorgom Villere. Határozottan jól érzem magam.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#180TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 03, 2020 3:37 pm


Meglepődöm a szövegen. Nem a bajusz kérdésében, és még csak nem is a Kicsikém összetételen, hisz nekem is megvan a 'Kicsikém'. Csak inkább meglep a hirtelen szívélyesség, nem ezt szoktam meg az utóbbi időkben. Vagy úgy az elmúlt huszonsok évben.
Többet kéne járnom emberek közé...

- Meglesz! - bököm rá, de csak hogy megnyugodjon a kérdésben, őszintén nemszándékom szétverni.
Ha nem muszáj.

Az út további részében viszont még mindig fogom a kezét.
Néha rápillantok, egy jóleső mosoly kíséretében, néha meg mélyeket szívva a szálból az elsuhanó képeket figyelem. Nem jelentenek semmit.
Ő viszont annál többet jelent.
Aztán megparkolunk valahol, érzem hogy a kocsi megáll.
A figura kiugrik, vigéckedik, és egyből kiadja az ukázt.
Hát jó....
Ha másfél óra, talán sikerülni fog, talán nem, de mindvégig csak a hátát figyelem ahogy távolodik.

Mikor October kiugrik, csak ráncol a szemem. Innen bentről figyelem, ahogy megkerüli a kocsit, és ha megvan a cél, már én is kerülök vissza, hogy berakjam magam a kormány mögé.

HÚ!
Már másodszor...

- Soha nem vezettem még taxit... - ráncol a szemem, és közben keresek. Valami megfoghatót, a kormányon kívül, de nem is lesz ez annyira nehéz.
Hogy mikor vezettem utoljára??
LA után??
Vagy előtte vagy tíz  évvel...
Azt mondják mint a biciklizés.
Hát akkor... ÁLLJUNK NEKI!

Nyög a sebváltó, szenved a motor.
Oké, ezt azért egyszerűbb ha nem vagyok betépve, de most se fogjon ki rajtam..

- Mindjárt indulunk... - biztosítom, a szálat egyensúlyozva a fogaim között és vagy harmadikra sikerül is sebességbe raknom.
Elbaszott csotrogány...
Legalább automata váltós lenne.
Azzal csendben kigurulunk a parkolóból.

A kedvenc helyemre érkezve, nem szereti a köveket.
Két keréken ez mennyivel könnyebb...
De ahogy Steve-nek adtam a motort, nem fogom tőle visszakérni.
Rossz dolgokra emlékeztetett.
Amik azóta jókká váltak...

Mégis zötykölődünk a sivatag peremén, a lámpa itt alig ad elegendő fényt, még szerencse hogy a hold félig a segítségünkre van.
Aztán mégis elérem azt a részt, ami után már ezzel nem próbálkoznék.
És valamikor ekkor fogy el a cigim.

Kipöckölöm a csikket, a motor megadta magát, pihen.
Én meg October felé fordulok.

- Sose gondoltam volna .. hogy egyszer egy taxit fogok vezetni... -fordulok előre. - Az esküvőm napján, egy kőrengetegen. - tartom a terepet az üvegen túl.

- Az összes lehetetlennek tűnt helyzet... - és nevetek. Döccenősen, mégis képtelenül a dolog abszurdításán.
Ki gondolta volna...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#181TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 03, 2020 4:29 pm

Hogy ne legyen panasz, meg persze a saját érdekem is – na nem mintha félnék, amiért Ville ül a kormánynál –, de magamra csattintom a biztonsági övet, miközben gurulni kezdünk kifelé a parkolóból. Néha kimegy a fejemből, hogy már nem csak én vagyok a testemben, és egy másik lényre is vigyáznom kell. Már nem vagánykodhatok és lazulhatok felelőtlenül.
Szívesen hallgatnék zenét, de nem nyúlok a rádióhoz, nem akarom Villet vezetés közben zavarni, hadd koncentráljon, annyira elmélyülten navigálja a verdát. Látom rajta. Tetszik, ahogy megoldja, mindenhez olyan határozottan nyúl hozzá. Asszem, még ezt is izgatónak találom.
Az anyósülésen kuporogva, csak csendben vigyorogva figyelem a mozdulatait, és azt, ahogy ott ül mellettem. Nem tudom, hogy a hormonok teszik-e, de még ettől a jelenettől is elérzékenyülök. Amit ebben a pillanatban érzek, az vegytiszta csodálat. Csodálom a férfit. Most olyan vagány így. Ha tudná milyen sokat jelent ez nekem! Hogy milyen boldoggá tesz ezzel az egésszel, pedig „csak kidöcögünk a sivatagba”. Az Ő olvasatában talán. De nálam ez a történés teljesen máshogy hat, A Nagy Ő elvisz kirándulni, hogy kettesben romantikázhassunk valahol az éjszakában. Nincs ennél szebb ajándék!!! A lány-korszakomból ezek a dolgok totál kimaradtak; ilyen-olyan okokból.
Sötét van, az út rögös és homokos, csak a taxi fénypászmái világítják meg előttünk a terepet. Nekem bárhol, jó, csak Villel lehessek, és lehetőleg kettesben. Nagyon nincs most kedvem másokhoz. Ez a mi éjszakánk.
- Hááát… Te akartál új dolgokat csinálni... – dünnyögöm vigyorogva az anyósülésről, miután leállítja a motort, és megérkezünk az általa választott helyre.
Hogy kényelmesebben legyek, leoldom magamról a biztiövet. Susogva röppen vissza a vájatba.
- Nekem annyira bejön, hogy Te vagy a sofőr. – magyarázom, az arcomon ott virít leplezetlenül a boldog mosoly. Jóóó, én is vezethetnék, hamarosan úgyis visszakapom a jogsimat – a bunkók bevonták 3 hónapra –, de így olyan más, ha az ember lányát a pasija (most már a férje) elviszi erre-arra kirándulni.
- Mmmm… Mit szólnál egy saját dzsiphez? Egy maffiózós feketéhez? Azzal aztán kirándulgathatnánk mindenfelé. Ééés nem uccsó sorban, baromi dögösen állna rajtad. – bazsalygom Ville mellől, miközben az arcát fürkészem, és beharapom az alsó ajkam, ahogy elképzelem magam előtt, miféle szemkápráztató, békés tájakon, hegyeken, sivatagban, tavak és erdőkben kirándulunk vele. Én áldozni tudnék Ville lábai előtt, ha ez megtörténne. Persze semmit sem erőltetnék rá. De álmodozni még szabad.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#182TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 03, 2020 5:17 pm


"Hááát… Te akartál új dolgokat csinálni..."

Jogos, de ez baromira nem volt a pakliban...
Mégsem teszem szóvá. Talán mert a szemembe akad az a boldog fény a szemeiben, ami így, még a félsötétben is világít. Még soha, senki nem nézett rám így....
Nyelni akarok. Sikerül is, de ahogy az arcán ott ragyog az a pír, őszintének kell lennem, feledteti minden bánatomat.
Már ha volt bánat egyáltalán...

- Hát... - vakargatom meg a tarkóm az azt követő gondolatra - Gregnek van egy GMC-je, de én nem tudom mit kezdenék egy akkora döggel. HATALMAS! - guvadnak a szemeim, ültem már benne legalább egyszer, de még mindig nem tudom mit eszik benne. Felesleges farokkiterjesztés. Nekem nem kell olyan. Nincs... szükségem rá.
Valami másra viszont van.

- Tudod baromi új ez még nekem - ráncolom a szemeim - piszok rég nem vezettem, a motoron kívül mást. Azt is csak Veled... - való igaz. Hogy a légkör kellemes?? Kellemesen nyugodt. Bizsergetően meleg. És igen, tisztában vagyok vele - valahol - hogy csak a kiadós adag fű miatt nem akarok újra rárepülni, mégis.. jóleső ez a csendes néhány perc vele. Még akár órákat is képes lennék itt eltölteni. Csak hallgatni a néma csendet...
És a lélegzését.
Felemelő...
Pláne a mostani helyzetben.

- Persze azt gondolom Te nem vágysz többé kétkerékre - fordulok rá - és ezt teljesen megértem, különben is.. - még nem merem kimondani, csak a pillantásom jelez. Még nem tudnék megküzdeni egy teljesen új élet képeivel. De biztos hogy fogok. TUDOM! Érzem...
Nyelek, szóval inkább másképp folytatom.

- Majd találunk valamit... -fordulok vissza a szélvédőre, amire eszembe jut még valami. Kiegészítésként.

- Ami nem egy taxi lessz! - és vigyorgok. Már a szemeibe.
De eszembejut még valami más is.

- Menjünk?? - intek fejjel oldalra kifele - Vaggy... - na a vagy, elég sokféle mindent takar. A vágyait... a terveit... mindazt amit szándékozik, vagy amit tenni akar, de... Én igazából teljesen benne vagyok. Mindenben.
Akár hogy megnézzük a csillagokat.
Emlékezetes lesz!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#183TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 03, 2020 6:24 pm

- Jól van… Hát akkor az uracskám nem kap terepjárót nászajándékba. Pedig boldogan megleptem volna eggyel, ha az lett volna a kívánsága. De ííígy…. Mást kell kitalálnom. – magyarázom banditamosolyommal az arcomon. Tényleg bármit megadnék neki; azt sem tudom hogyan járhatnék Ville kedvében. Szeretek adni. Neki meg főleg.
A két kerék részemről valóban sztornó. Esetleg csak akkor jöhet újra szóba, ha a bennem lakó kismanó, végre idekint lesz. Ennek a gondolatnak csak azért nem adok hangot, mert már megtanultam, hogy Ville viszket a baba témától. Feleslegesen nem hoznám rá a frászt, nem szúrnám el ezt a kellemes estét.
„Majd találunk valamit, ami nem taxi lesz.”
Felnevetek.
- Otthon, Helsinkiben van egy Fiat 500 bogárhátúm. Ha esetleg egy ilyen jobban bejön, mint egy gépszörny… – ezzel az ölembe húzom a táskámat és előmatatom belőle a mobilomat, hogy pár pöttyintéssel megtaláljam és megmutathassam az ééén „kicsikémet”. - Nézd...
Közelebb húzódom Ville-hez, hogy elé nyújthassam a világító kijelzőt, amin ott kéklik a kocsim. Még ez is a hozomány része. Egy csajos kisautó.
- Jaanaval, az unokanővéremmel sokat kirándultunk benne. – mesélem, mint egy mellékesen. - Tudod, a csajjal, aki most Mickkel jár. – hogy miért fűzöm mindezt hozzá? Mert úgy észlelem, hogy Ville mintha kissééé… kellemesen be lenne szívva. Ez a nagy nyugalom a füves cigi csodája. Pedig lett volna 1-2 pikáns ötletem mostanra, ahogy így ücsörgünk kettecskén a kocsiban, de így inkább elnapolom a férj-becserkészést.
A mobilomat visszacsúsztatom a táskámba, aztán belebújtatom a lábaimat a fekete cipőimbe. Mezítláb mégsem merek kint sétálgatni, hiába homokos a terep. Bánat tudja mibe léphetek bele.
A kérdésére a válasz...
- Menjünk. – mosolyodom rá. - ...De előtte….. – jobbommal az arcához nyúlok, az ujjaim gyengéden megfogják az állát, és magam felé fordítom, hogy odahajolhassak hozzá. Muszáj egy apró, forró, szerelmes csókot préselnem a szájára.
- Most már mehetünk. – búgom vigyorogva Ville ajkaira, aztán elhúzódóm tőle, hogy kinyissam a kocsi ajtaját és kilépjek a sivatag homokjába.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#184TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 04, 2020 2:16 pm

 
Elmosolyodom... El az ötleten, és valahol.. biztos vagyok benne hogy a dolog kapargatja a halántékomat, de abban is, hogy ezt nem most fogom eldönteni. Fogjuk... Most már... De baromi nehéz lesz megszokni... Hogy nem egyedül döntök. Pedig élvezem... TOTÁL ÉLVEZEM!

Aztán mégis sikerül meglepnie. Egy fotóval, ami hamar ott is végzi az orrom előtt, és most van a második alkalom hogy elvigyorodom. Amióta megálltunk.
Tetszik az a kép.. de inkább Ő tetszik rajta, meg a fejembe játszó képzet, milyen felfedező is lehet ő valójában. Ezt az oldalát akartam megismerni. Mindig is. A kockáztató felét! Az élményekre éheset.. és még ha.. rám is telepedett most némi nyugalom, akkor is, eleminek érzem, hogy ahogy közelebb jön és megcsókol, a karom felfűződjön a tarkóján, lágyan körbeölelve, csak hogy a számon tartsam. Nem vad.. de kiadós és mély csókot kap tőlem. Egy kellemes.. beleszusszanásnyi és csendben háborgó erővel. Akarom őt... Ezt biztosan érzem, minden sejtemben, most mégis.. képes vagyok vele teljesíteni a terveket.
Szóval csillagok...

- Na MOST!!! mehetünk... - engedem el... már a száján... Vagy még?? Ahogy elvigyorodom.
És ha nem vagyok tartóztatva a kérdésben, egyszerűen kilököm az oldalamon az ajtót és kilépek.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#185TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 04, 2020 7:01 pm

Beleolvadok az ölelésbe, amivel magához húz, amivel ott tart magánál, míg szenvedélyes csókot váltunk. Szeretem amikor ilyen határozott, és ilyen módon tudatja velem, hogy akar engem.
Az egésszel csak annyi a baj, hogy minden egyes érintésével és csókjával pokolian felizgat. Legszívesebben a bánatom szállna ki a kocsiból… Innen nem lenne nagy művelet az ölébe ülni, és hülyére csókolni, vagy… csak lebukni a kormány alá… Igen, ez az, ehhez lenne csak igazán kedvem!
„Na MOST!!! mehetünk...” – zengi.
Egyetértenééék, ha nem valami egészen más indíttatás munkálna bennem.
Sunyin a szemeibe vigyorgom, miközben halkan rákuncogok a szájára. Nem akarok elhúzódni tőle, nem akarom, hogy kiszálljon a kocsiból. Még nem.
- Sietsz valahová? – kérdezem gonoszdi mosollyal a képemen, és a szám lassan elsiklik az ajka fölött.
A nyakához hajolok, hozzá fúrom az arcomat, és forrón, aprón bele-bele csókolok a bőrébe. Közben belélegzem az illatát. Mennyei illata van. Számomra nincs ennél finomabb az egész világon.
Mmm… Lófaszt megyünk mi most sétálgatni… A leghülyébb ötlet. A csillagok és ez a homoktenger megvárnak.
Nászéjszakai előzetesre vágyom. Majd megveszek azért, hogy megérinthessem a teste minden egyes porcikáját. A kezemmel, az ajkaimmal...
- Csak mert… itt és most úgy lecumiználak... – búgom vágytól fűtött, rekedtes altomon, miközben hozzábújva, az orrom hegyével cirógatom a nyakát.
Jobb tenyerem ezalatt rásimul a távolabbi térdére, aztán lassan megindul felfelé a combján, a farmernadrágja anyagán.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#186TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 05, 2020 5:30 am

 
Már fognám a kilincset... Egész biztos, az indíttatás megvan. Vagy legalábbis a szándék. Az elhatározás inkább... De aztán.. Az ahogy nem ereszt, ahogy még mindig ott figyel a számon, bennem is megmozdít valamit. Még meg se kell szólalnia!
Mégis megteszi...
És amikor megteszi...

Nem is tudom hogy a felismerés, vagy maga a szája a nyakamon az ami lassú ritmusra gerjeszt. Vánszorog a vérem, de belül mégis őrült tombolásba kezd.
Egy csók.. meg mégegy... lecsukódik a szemem.
Egész.. kiélezetten érzem, és az egész teljesen megborít...
Elvigyorodik a szám.. egész biztosan, de az is lehet az egész csak a fejemben létezik. Őrülten akarom őt!!! Ez már egészen biztos, mégis hagyom hogy csendben lépkedjen az érzékeimen, mert ez teljesen megőrjít. És most érzékelem csak IGAZÁN!

- Azt tudod... hogy megveszek érted..  igaz?? - egész csendesen kérdezem, de azért a hangom kellően mély. Magától adja az érzeteket, szinte meg se kell mozdulnom. Kéne...
A szám mosolyog.. most már biztos, élesben is, és ahogy kitör belőle az a további szöveg... fű ide vagy oda, de megmerevedem.
Kipattannak a szemeim.
Először azon gondolkodom tényleg ezeket mondta e, nem e egy újabb flash játszadozik velem, de ahogy csókol... ahogy az ajkainak érintése újabb és újabb idegeket mozgat meg, és ahogy a keze megindul...
Nyelnem kell.
Tudatosul az érzés, hogy tényleg nem csalódtam.. ö.. hallucináltam.
Ahogy csúszik a keze, a szemeim újra lecsukódnak, megint nyelnem kell, de aztán újra hosszú mosoly köszön ki az arcomon.

- Szóval azt mondod.. ez a feleség dolga..?? - vigyorodom el. - Hogy a férjének eleget tegyen..? - és ha elég ügyes voltam, az útközben a hátán végigsimuló kezem úgy jutott el a tarkójáig, komolyan a hajába fűzve, hogy az utolsó pillanatokban a szememre húzhassam.
Pont mikor megnyílik a szemem.

- Istenemre mondom, imádni fogom!! - húznak a szemeim résnyire, és a következőkben nincs kecmec, másik kezem, még ha sérült is, miközben a szám lassan lecsap az övére, hogy a korábbiakkal vetekedve de megújult erővel tépje meg, a kezem is munkálkodik, ahogy lassan lefűződik az engem érintő vállán... végig az oldalán, szinte minden porcikájában érintve, a feszesre húzott fenekén át, és ha nem áll ellen... vagy nem akadályoz meg benne, hirtelen erővel kap rá a combjára előttem, lassan kúszik föl a lábán, a ruha alá férkőzve, és ha sikerül... a derekáig felgyűrnöm, rászorítva a lábára, szemvillanás alatt húzom az ölembe.

Tudom mit mondott... Érzem... Talán már ő is érzi maga alatt, de muszáj éreznem. Akár csak néhány percig... vagy tovább... Ahogy felettem ül... térdel... A kezeit a nyakamon... vagy a mellkasomon... A lélegzetét.. A száját a számban... ahogy a teste nyom...
Egyszerűen megveszek minden porcikájáért...
Ami csak hozzám ér, szinte lángol a testemen.

Baromira élvezem....

És ha még mindig enged nekem, újra csúszik a kezem, és lágyan mar a fél-csupasz fenekébe.
Megveszekedett egy érzés.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#187TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 05, 2020 2:09 pm

„Azt tudod... hogy megveszek érted..  igaz??”
- Ühümm! – morranom a nyakába mosolyogva, miközben csókolgatom az álla alá bújva, és a jobbom felsimít a combján. Lassan. Egészen az öléig, de nem érintem meg az érzékeny részen. Az ujjaim aztán gyengéden rászorítanak a hajlatnál. Kicsit elidőznek ott, majd a tenyerem visszakúszik a térde felé.
- ...és igyekezni fogok, hogy egy életen át így is maradjon… mert mindennél jobban szeretlek. - döngöm forró lehelettel a bőrére, és oldalra döntöm a fejem, hogy most a nyaka másik oldalára vándoroljon a szám. Puha, apró csókokkal érintem.
Amikor felbúg az az isteni mélységű baritonja, nem nézek fel rá, de kihallom a hangjából, hogy elégedetten vigyorog. Engem már ennyivel kurvára felizgat.
„Szóval azt mondod.. ez a feleség dolga..?? Hogy a férjének eleget tegyen..?”
- Aham, egy feleség kötelessége, hogy imádja a férjét, mindent megadjon neki, és hülyére kefélje, amikor csak teheti…… Az meg külön mázli, hogy főzni alig kell rád. – dünnyögöm heherészve, miközben a nyakán vannak az ajkaim, de aztán megérzem a tarkómon a hajamba túrni az ujjait.
Halkan felnyögök, ahogy a tincseimnél fogva elhúzza magától a fejem. Lángoló tűzzel a tekintetében néz a szemeimbe, én pedig izgalomtól pirosló arccal mosolygom vissza rá. Forr a vérem, bizsereg a bőröm az érintésétől.
Kis híján leolvad rólam a bugyi attól, amilyen szenvedélyesen fal a csókjaival. Nekem van a legistenibb és legördögibb férjem! Mindig elcsattan az agyam attól, ahogy átveszi az irányítást a testem fölött… Egyenesen elalélok tőle. Fél pillanat alatt hoz vele lázba. A nyelvem utat talál a szájába, és egyik csók beleolvad a másikba. Teljesen rágyógyulok az ajkaira, mindent beleadok a csókcsatába, és gondoskodom róla, hogy Ő is épp ennyire élvezze.
A szájába sóhajtok, ahogy a keze végigsimít rajtam, majd határozott mozdulattal rámar a combomra és felgyűri a derekamig a szoknyámat. Perzselő tenyere alatt tüzek gyúlnak a bőrömön, az agyamig árad, elöntve hihetetlen boldogsággal.
Odavagyok azért, ahogy kifejezve a kívánalmát, áthúz az ölébe. A szemeim lehunyva, a szám a száján jár, és közben elvarázsolva engedelmeskedem a kezei utasításának. Leejtve a lábfejeimről a tűsarkú cipőket, óvatosan átügyeskedem magam az ölébe. Csak amikor leülök a combjaira, háttal a kormánynak, válok le nedves ajkairól, nyitom fel a pilláimat, és nézek enyhe zihálással a szemeibe.
Kissé szűkösnek találom így a helyet, de nem baj… Nem sokára orvoslom, ám előtte még...
Jólesőn felsóhajtok, ahogy a marka a fenekemen matat. A szívem veszettül kalapál, egészen kimelegedtem, és minden sejtem lüktet – fogalma sincs róla, hogy fel tud ajzani.
Kezeim a vállain pihennek, kapaszkodom. Mélyen Ville lélektükreibe fúrom a pillantásomat, miközben banditamosoly költözik az arcomra.
- Jól gondold meg a saját kocsi ötletét… – döngöm, és visszahajolok a nyakához, hogy kedvesen, finoman megcsókoljam az ádámcsutkáját. - Bármelyik este kijöhetnénk ide… a tópartra, vagy akárhová… és istenieket szeretkezhetnénk benne… – újabb puszit lehelek a nyakára - A hátsóülésen… A motorháztetőn… Meg még… a kormány alatt is tudnám hogyan kényeztetni a sofőrt... – és egy újabba csók landol, most már az állán.
Sajnálom, azt hiszem Ville egy kéjkórost vett nőül. Vagy csak tényleg ennyire imádom, hogy képtelen vagyok betelni vele. Ez utóbbi 1000000000000000%.
Határozottan érzem a magam alatt ébredező férfierőt, a gerjedelmét, érzékien nyomja az ágyékomat. A lélegzetem is elakad egy pillanatra, ahogy végiggondolom mi keményedik odalent…
- Az én férjemnek akkor sem maradhat el a legénybúcsúja... – vigyorodom Villere sejtelmesen, aztán oldavást pillantok, a műszerfalra, hogy megkeressem és egy ügyes gombnyomással bekapcsoljam a rádiót. A fülledt utasteret azonnal betölti a zene vadító lüktetése.
Visszafordulok életem értelméhez, és olyan szerelmesen pásztázom az arcát, azokat a fantasztikus, zöld szemeit, mint ahogy még talán sosem nézett rá senki.
A dallam jótékonyan bekúszik a porcikáimba, mire mozdulok… Az ágyékom előrelendül Ville combjain, ahogy alattam ül… Ha veszi az adást, talán leesik neki, hogy privát öltánc van kinézőben.
Hozzá dörgölőzködve ring előre-hátra az ölem rajta, és a tenyerében a popsim, miközben a fejemet oldalra vetem.
Fel kell vennem az ütemet...
A tekintetem kitartón kapaszkodik Ville jégzöld, csillogó szemeibe.
Érzem a férfiasságát, tagadhatatlanul feszül a farmerján keresztül is, én pedig szemérmetlenül hozzányomakodom. Kell, hogy érintse a szeméremdombomat, még ha csak a bugyi csipkéjén át – érezni akarom.
Jobbommal tovább kapaszkodom a vállán, míg balom ujjaival szigorúan hátrafésülöm a homlokomból a hajam. Néhány másodpercre megtartom a pózt, mintha csak fél kézzel kapaszkodva lovagolnám meg az én férjecskémet. Közben is cinkos mosoly játszik a csókjaitól duzzadt ajkaimon.
Ez csak a bemelegítés... Ha hagyja, hogy kényeztessem, még több szórakoztató élvezetet zúdítanék rá.
Lassan lehajolok oldalra, lenyúlok az ülés és az ajtó közé, hogy kitapogassam a háttámla állítógombját. Ha nem ütközöm ellenállásba, Villet egyetlen csavarintással küldöm félig-meddig hanyatt. Hirtelen dől alatta hátra az ülés támlája, és talán meglepődik a pillanatnyi zuhanás élményétől. Halkan felnevetek.
Máris sokkal jobb... Kell a hely az erotikus vonagláshoz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#188TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 05, 2020 5:04 pm

 
"... mindennél jobban szeretlek"

A keze... Az érzete...
Ha az érzés nem töltené ki az érzékeket, most elmosolyodnék. Sőt, talán már mosolygom is! A kezének játéka a nadrágon át, teljesen feltüzel... A szája a bőrömön... Ezernyi szikra pattog bennem...
Azt hiszem felnyögök... De már összekeveredik a képzelet és a jelen, és már képtelen vagyok különbséget tenni... A szájára figyelek... Minden egyes érintés... Ahogy beszél... a nyakamat a szájából kitörő levegő csiklandozza végig... Még a gerincem is beleremeg. Nyelnem kell.. És cselekednem.
Nem figyelem mit teszek. Vagy mit mondok, csak a hatás tombol felettem.
De ahogy válaszol...

"Aham, egy feleség kötelessége, hogy imádja a férjét, mindent megadjon neki, és hülyére kefélje, amikor csak teheti…… Az meg külön mázli, hogy főzni alig kell rád. "

Elvigyorodok... Még ott, bele a levegőbe, tetszik ahogy ecsetel. Még pont azelőtt hogy a szemeimbe húznám.

- Azt hiszem tetszik... - vidulok, de eddig tart a józan ész.. Vagy csak az illúziója, eddig tud magávalragadni az ésszerűség...
Nem bírok magammal... nem bírom tovább...

Csókolnom kell... meg kell hogy érintsem.... Muszáj hogy lassú intenzitással, teljességgel érezve falja őt a nyelvem, hogy simítsa... újra és újra, sortűzként játsszon az érzete a fejemben.
Egyszerűen megveszek tőle... Minden csókjától, minden egyes puha érintés, és ami kemény...
...az én vagyok.

Ahogy készséggel átkúszik az ölembe, a vágy pattanásig feszül. Az ész már rég elvesztette a gyeplőket, és most nincs is rá szükségem... Most vele vagyok... Egy, vele... Egy test, megkettőzött lélek... És ahogy mozdul... ahogy eltépi magát a számról, megnyomódva a testemen, a helye, a hiánya, fájdalmas szükségletet szül.
Vissza akarom kapni....
Mégis hagyom hogy irányítson, most bármit hagynék neki...

Újramozdul... indul... ahogy a másik tenyerem is csatlakozva az előbbihez megint megtalálja az utat a feneke felé... Egyszerűen csiklandozón érzem az ujjaim alatt, csiklandozóan izgató... És ahogy az ajkai újra támadásba lendülnek, és amit beszél...

"Jól gondold meg a saját kocsi ötletét… - Bármelyik este kijöhetnénk ide… a tópartra, vagy akárhová… és istenieket szeretkezhetnénk benne… - A hátsóülésen… A motorháztetőn… Meg még… a kormány alatt is tudnám hogyan kényeztetni a sofőrt.."

Belenyögök... De hogy a szavai azok amik erre késztetnek, vagy megint az ajkainak érintése, az már kiesett. Ami a biztos hogy még feszesebben nyúlok rá a feneke bőrére, és önkéntelenül belemarok.
Én nyögök fel ahogy az ujjaim mélyen belemélyednek, és ahogy dörzsölőn érint odalenn...

- Még... meggondolom... - nyökögöm, de valami azt súgja teljes egészében hogy meg fog győzni végül.

De moccan... mozdul, még... és ahogy beindul a zene, csak a háttérből érzékelem.
Annál inkább a visszatérő szemeit, a szám az ajkaira kívánkozik, vagy a csupaszon meredező melleire... a bőrére, lassan kapar vissza az emlékeimben.. Mégis ami elveszi az eszem, az a dörzsölése. És nagyokat lélegezve, szemeim tövig falva a látványt, egyik kezem elengedve az ülés hátratoló karjáért nyúl.
Megtalálom...
Lassan siklunk hátra.. én még csak nem is érzem, de Ő egyre inkább táncol az ölemben, az én tüdőm meg levegőre szomjazik.
Beleveszek az érzésbe.. a testének áramvonalába... a mozdulatainak súlyába, ahogy néha rám nyomódik, és ahogy súrlódik... nemcsak a kezeimben...
Aztán egyszerűen csak én esek hátra.
Megijedek.
Mintha zuhannék, bele a vakvilágba, de aztán földet érek, és ahogy felnevet, hangos zeneként cseng a nevetése.
Én is elvigyorodok. Ez biztos.
De ahogy tovább mozog az ölemben, az ujjaim lefűződnek.. súrlódón a combjain, egészen a térdéig érve, majd vissza fel, amíg újra el nem érem.
A fenekét...

Még ha a sérült kezem bele is nyilall.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#189TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeKedd Május 05, 2020 7:52 pm

Ville szemeibe kapaszkodó tekintettel mosolygom töretlenül rá.
Irgalmatlanul nyomja a csiklómat a gatyájában dudorodó keménység, és én egyre csak dörzsölöm magam hozzá a zene észvesztő, forró ritmusára. Istentelenül jólesik az odalenti nyomás, egészen lázba hozza az ágyékomat. Forrongva lüktet, Ville után epekedve, de most nem a saját kielégülésem jár az eszemben; felejthetetlen éjszakát akarok adni Villenek. Szeretni, imádni és kényeztetni akarom.
Mégsem tudom leplezni, hogy én is pokolian élvezem, ami történik.
Kéjes nyögés szakad fel a torkomból, ahogy a fenekemet markolássza, majd a combomat simogatja. Legszívesebben megdugatnám magam vele, de csakis az Ő élvezetére koncentrálok.
Teljesen elsodor a hangszóróból áradó varázs, a dob szívdobbanásszerű lüktetése - a vérem folyama átveszi. A testemet és az elmémet is átmossa a dal vérforraló üteme. Valamiféle emelkedett, végtelenül kellemes tudatállapotba repít. Ha volt is bennem bármiféle gátlás, azokat eloszlatta.
Ez a szenvedélyes éjszaka most mindenestül a taxi szűkös belterében sűrűsödik. az idő is mintha megállt volna.
A csípőm körbe-körbe kezd táncolni, egyre bátrabb és vadabb ívekben. Felgyűrt ruhám aljáért nyúlok, és lassan lehúzom magamról. A cipzár susogva nyílik szét a hátamon a mozdulattól, végül a kezeim, ahogy a magasba nyújtom őket, hogy megszabaduljak a ruhámtól, a kocsi mennyezetébe ütköznek.
A fekete szövetet aztán leejtem az anyósülésre mellém.
Rádőlök Ville testére. Az ajkaim éheznek rá, muszáj rámarnom a szájára, újra és újra finoman megharapdálnom. Aztán ha nem akadályoz meg benne, két tenyérrel megtámaszkodom a mellkasán, és enyhén feljebb nyomom magam tőle. A zene ritmusára meglóbálom a fejem, és a szálldosó hollófekete hajtincseim csiklandozva, leheletfinoman csapnak az arcába.
Fellököm magam a testéről, és felegyenesedem az ölében. Hátranyúlok a melltartóm csatjáért, és most ez a darab hullik le rólam.
Cinkos banditamosoly ég az arcomon, ahogy csakis Őt nézem. Szinte felnyársalom kéjtől ragyogó pillantásommal.
Eközben meztelen melleim feltárulkozva ringnak előtte, ahogy a két tenyeremmel a magasba nyújtózom, és megérintem a tetőt a fejem fölött. A mellkason lassan köröz, a testem kéjesen kígyózik.
Csöppet sem zavar, ha leplezetlenül legelteti rajtam a szemét, élvezem a tekintetét magamon, a pőre halmaimon – nincs olyan porcikám, amit szégyellnék előtte.
Jobbra-balra dobálom közben a fejem, a hajam zuhataga egyik oldalról a másikra lebben. Közben is a plafonra tapadnak a tenyereim.
Ha Ville esetleg meg szeretne érinteni, simogatni, nem bánom, boldog sóhajjal és szerelmes mosollyal fogom viszonozni, ha nem élvezkedő, elégedett nyöszörgéssel, doromboló sóhajokkal
Mostanra már a bugyim anyagát átnedvesítette a saját izgalmam. Érzem odalent, hogy csatakos. Tetőtől talpig átjár a forróság, mintha lávában fürdenék.
A rádió eközben átvált a következő számra.
Lassabb, elegánsabb, de ugyanolyan csábítgató mozdulatokban rezdülnek a porcikáim. Az ujjaim gyengéden érintik a kocsi tetejének vásznát.
Nem is tudtam, hogy ennyire szeretek táncolni. Legalábbis ilyen formában. Gyakrabban kéne ezt csinálnom. Feltéve, ha Villenek is bejön. Örömmel szórakoztatnám esténként ilyenképp is.
Istentelen mámorral tekergek a férjem ölében. Mintha sosem érne véget ez az éjszaka.
Ha nem heveskedik, és hagy kéjelegni, továbbzakatol a mókavonat...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#190TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 2:44 am

 
Ahogy mozdul.. ahogy mozog, egyre jobban érzem... Nem őt, benne... Érzem a testét ahogy egyre inkább megfeszül a kezeimben, és tudom mi készül.
Lepillantok..
Le a lábaink közé, ahogy egyre inkább nyomul, ahogy nyomja magát nekem, és az érzés...
Szinte megfulladok.

Nyelnem kell, megint nyelnem.
Az ujjaim még erősebben marnak a fenekére, és ahogy körbe mozdul.. a hatás nem marad el. MÉÉG élesebben érzem ahogy a porcikája megbicsaklik a szerszámomon. A farkam már kitörné a gatyám.. ha tehetné, de még nem adok neki megkönnyebbülést. A kezeim a derekára csúsznak... csak amint a ruha enged.. ahogy csúszik, fel, a szemeim szinte minden falatjában követik... Aztán újra le, végigcsúszva a kezeim a csípőjét ölelik körbe..

Imádom hogy érinthetem... Imádom, hogy csak az enyém, örökre.. és egyszerűen beleszédülök az érzésbe, senki ne mondja nekem hogy ez csak a fű!
Aztán közelebb jön... megint.. az ajkam mohón kap utána, de csak alig ad nekem. Csak néhány csók.. érintés.. pár kisebb harapás, amikor már nem bírom tovább, érte nyúlok, és én is megtépem.
A kezeim még mindig nem mozdulnak a testéről.. Alul... a csípőjén, a fenekén.. hol a combjain száguldoznak végig, és néha.. nem készakarva, de biztosan haladva a hüvelykujjaim útközben a bugyija szélein is végigsimítanak..
A lábai között.

Aztán megint eltűnik... A teste egyre vadabbul vonaglik, az én gerincem meg befeszül, ahogy szabadulnék.. ahogy kitörnék, nem a teste által zárt ölelésből, hanem csak a gatyám szűkéből. Már egyre inkább fáj... szorít.. Szabadulnék, de elvonja a figyelmemet. Ahogy a háta mögé nyúl, és már esik is le az a szövet. A kezeim újult erőt vesznek, és indulnak vissza, fel.. fel a hasának ívén... magamba falva a bőrét, szemeimmel csak mindvégig követem, és ahogy végre elérem, a melleit.. csak élvezettel marok bele.
Belenyögök.. Talán.. talán az egészet csak képzelem, mégse érdekel. Újra rámarkolok... Aztán már tovább nem maradok a helyemen, erőt veszek magamon, feltolom magam, de csak annyira, hogy végre a számmal is érezhessem. Felpréselem szinte a kormányra.. A hátát, ahogy élvezettel veszi birtokba a nyelvem, a bimbóját... csak egy kóstolást, egyszerűen ÉREZNEM KELL!!
És ahogy visszaesek, eddig tartott a kitartás, csak a kezeim veszik át újra az érintő szerepet, hogy a magaménak akarjam őket.

Aztán az egyik, mégis mást akar. Nem én intézem, csak hozza a pillanat, ahogy az egyik magára hagyja a melleket, és újra végigcsúszik a hasán, hogy továbbhaladva lefele, hogy végre a bugyiján érintsem.. A bugyiján keresztül.. ott a lábai között..
Lehunyom a szemem, ahogy csak az érzékeimnek élek. Ahogy érzékelek. Ahogy a kocsi vastag ködében, csak magamba szívom az örömöket, és ahogy önállósodnak az ujjaim, nem kérlelnek, a következő mozdulatnál, már a bugyijába törnek.
Szétvet az izgalom ahogy megérzem a benne rejlő forróságot..

Kiszárad a szám... már csakis oda vágyom.. Végigszalad az ajkamon a nyelvem, ahogy még mindig a kezemet nézem, aztán fel a szemeibe.

- Akarlak! - és ennyi.
Többre nem is futja, de ha enged, ha mozdul... muszáj hogy legalább bele kóstoljak! Így vagy úgy, de megteszem!  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#191TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 10:13 am

Imádom, ahogy végigsimítja két tenyerével a bőrömet, a testem szinte énekel neki, ahogy érint. Minden egyes érintése újabb hullámzó mozdulatra sarkall.
És amikor megmarkolja a melleimet… Belesóhajtok az utastér fülledt levegőjébe, és hátrabicsaklik a fejem. Az ujjaim a kocsi kárpitját szántják a magasban.
Lágyan ide-oda ring, kígyózik a törzsem, meleg, felhőpuha tenyereiben a melleim kerek halmaival.
Belemosolygom az éjszakába.
Csak akkor nézek megint előre, amikor megérzem, hogy Ville hirtelen felül. Nekitaszít a kormánynak, és az ajkai közé szippantja az egyik mellbimbómat, majd rányalint a nyelvével.
Mintha villám csapna belém – a kéjgyöngyöm is fellüktet tőle titkos, izzó zugában. Felnyögök, és a karjaim a magasból a vállaira ereszkednek.
Visszalököm őfelségét az eldöntött ülésre, erre Ő a combjaim közé csúsztatja a kezét. Halkan felnyögök, kegyetlenül kellemes a csiklandozása.
Megragadom a pólóját és felgyűröm a felsőtestén, és ha engedi, ha felemeli a karjait, lehámozom róla. Ez a is hanyagul repül az anyósülésre.
Újra találkozik a tekintetünk, mire jeges borzongás fut végig a hátamon.
Baszki, miért vagy ilyen kiállhatatlanul szexi és izgató? – mustrálom végig a csupasz, teletetovált felsőtestét, majd azt a csodás férfiarcát megint.
„Akarlak!” - döngi pokolmélyen a baritonja.
Gonoszan elvigyorodom. Vagyis csak vigyorodnék. Az arcomra fagy a vonás, ahogy a keze most besiklik a bugyimba, és megérzem végigsimítani a szeméremdombom csupaszságán.
- Úúúh... – szökik ki a számon a sóhaj, miközben beleborzongok az érintésébe.
Egyszerűen elveszi az eszemet ez a pasi. Nyomban fölé dőlök; az arcom az övé fölött lebeg. Gerjedelemtől parázsló szemekkel nézek le rá.
- Én is sok mindent akarok... – mordulok a szájára. Teljesen felhergelt, remélem ez világos. - Többek közt leszopni a férjemet… Igen. Jól hallottad. – ezt is épp annyira akarom, mint hogy belém nyomja magát és megdöngessen.
Mohón kapok a szájáért, kiéhezve csókolom, a nyelvem lázasan üzekedik az ő nyelvével.
Eközben jobb kézzel lenyúlok kettőnk közé és végre lecsapok a nadrágjára. Megsimítom a kemény dudorodást – felizgat, ami ott vár. Ezalatt végig úgy habzsolom Ville ajkait, mint aki hosszú évek óta most látja viszont először.
Lassan hátrébb csusszanok a lábain, amennyire tehetem, hogy még inkább az öléhez férjek.
Lehúzom a cipzárját, és merev farka szinte kiugrik, amint szétnyílik a nadrágja.
Nem markolok rá azonnal, csupán végigsimítanak párszor rajta az ujjaim. Kemény, mint a kő. A makk csúcsát síkosnak érzem a pár cseppnyi előnedvtől, ami ott gyöngyözik rajta. Hüvelyujjammal masszírozó, körkörös mozdulatokkal szétken ott.
Muszáj a számba vennem, megbolondulok, ha nem tehetem, ha nem ízlelhetem, ha nem szopogathatom…
Ha Ville engedi, félig-meddig letornázom magam róla. Bal kezemmel benne kapaszkodom – jobb markomban nagy becsben tartott férfiassága ágaskodik -, és egyik lábamat leteszem a padlóra, míg a másikkal feltérdelek az anyósülésre. Így elég helyem van végre, hogy lebukhassak az ölébe és ráborulhassak a szerszámára.
Az ujjaim finom, de szoros gyűrűként zárulnak köré, mire komótos csuklómozdulatokkal húzogatni kezdem rajta a bőrt. A számba veszem a makkot. Hol szorgalmasan megszopogatom, szívogatom, hol pedig forrón nyalogatom, mint a fagylaltot, vagy csak körbe-körbe járatom rajta a nyelvem...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#192TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 1:16 pm

 
És már repül a pólóm... A kettő közötti érzés teljesen kiesett.
Élvezem ahogy a kezei érintenek, ahogy végighaladnak a bőrömön...
Mégis tudom hova vágyom igazán...
A lábai közé...
És ahogy az ujjam nem kér bebocsátást, önálló célra törve nem kérdez, hideg áramlás szalad rajtam végig ahogy betörök az anyag mögé.

Felnyögök... De sanszosan csak egyedül én érzem, mert ahogy kiszökik mellé az a szó, amit a valóság tükröz, azonnal színre is lép, és vissza, a helyemre kényszerít.

Elvigyorodom. Egyenest bele a szemeibe, de hogy akarom e?? Az Isten bassza meg, DE MÉG MENNYIRE!!! Csak egyszerűen megveszek ha nem érinthetem!!! És rohadtul belekóstolnék!

De lecsap, a számra először, és ahogy az enyém felveszi vele a ritmust, a kezem már ki is csúszott.. Újra a fenekén érintem, az ép, vastagon marja magába az épp az ujjai közé került bőrfelületet, és megtépem. Most képtelen vagyok megítélni fáj e, de teljesen elvette az eszemet.

Aztán megint indul... Megérzem a gatyámon a kezeit, és belenyögök a fogai közé. A szám egy pillanatra enged, még ha az övé tovább is dolgozik, hallom a cipzárt, a gombom robbanását, és végre a szabadság..
Elvigyorodom... bele a csókba, a száján, és ahogy végre megérint, hirtelen áramütés szalad át a testemen.
Hogy érzi vagy nem, nemérdekel... Megfeszülök... befeszülök, az első percben, de rohadtul nem a félelem az ami reszket. Már majd meg.. döglöm érte, a fejemben már a farkamra kívánom, újra érezni belül.. a forróságát... ahogy körbeölel... Muszáj nyelnem, még ott a száján, bele a csókba, a szám nem mozdul, egyszerűen képtelen vagyok, hagyom hogy rendelkezzen vele, és ahogy eltűnik, a hiánya pokolian éget...

De annál inkább lángol fel, ahogy végre megérzem. Ott alul... a farkamon. A fejem visszaesik... a fejtámla tartja meg, és a szám elvigyorodik. Aztán egy újabb rándulás, ahogy az ujjai is érintenek, ahogy táncolnak, csak egész másfajta tánc már ez.
Élvezem az ajkait... a nyelvét... kiélezetten érzem, és tudom hogy ez csak a fű.. de nem. Nem csak a fű. Ez a Vele vegyes képzelet..
Nem látom, de érzem a testének pozitúráját...
Ahogy csupasz fenékkel meredezik ott a másik ülésen, és egyszerre lennék kettő... Lennék az is, aki hátulról mögé áll..  végigsimít azon az isteni testrészen, és az ujjaival beférkőzik... Először ide, de aztán oda is... Hogy is mondta ott a kádnál??? Teljesen elveszi az eszem... és ahogy a nyelve csak egyre jár, a szája szopogat, a kezeim újult útra kelnek, és az egyik végigsimít az engem fogó vállán.. fel a karján, hogy végigtapintva a tarkóján belefűződjek a hajába és a markomba szorítsak pár tincset.
Nem tépem meg. Nem kényszerítem, mégis éreznem kell az ujjaim között...
Aztán a másik, a sérült siet ennek segítségére, a fejére fut, hogy érezze a mozgást, miközben a korábbi lassan vesz visszautat a hátán csúszva végig, és alig nyújtózva, de azért mozdulva az ülésben, átfutva azon a derekán függő mély kanyarulaton megérzi a tomporát.
Kényszeredetten kap bele a bugyija pántjának szélébe.
Alá csuklik... nyelnem kell... és ahogy nem bírok tovább vele, egyszerűen rátekerem a kezemre.
Csak bízom benne hogy őt is szorítja odalenn...

És ahogy a nyelve újra mozdul, egy újabb sóhajjal karöltve, hirtelen nagy levegőt szívok be.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#193TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 3:19 pm

Újra és újra lehúzom a makkjáról a bőrt, egészen a farka tövéig, Óóó, ha Ville tudná, hogy mennyire imádom, ahogy itt ágaskodik az arcomban...
Amikor megérzem a kezét a fejemen, az ujjait a hajamban, elmosolyodom. Nem pillantok fel rá, csak csendesen, szorgalmasan és elmélyülten serénykedem tovább jó feleség módjára.
Mikor megelégelem Ville kemény, forró rúdjának a nyalogatását, ráhajolok, és olyan mélyen a
számba veszem, amennyire csak tudom.
Lehunyom a pilláimat, és azon vagyok, hogy tövig nyeljem férjecském legjobb cimboráját.
Mmm… Odavagyok a bársonyosságáért és az ízéért... Ha képes lennék rá, órákig csak szopogatnám.
A másik kezemmel a hozzám közelebbi combját cirógatom, simogatom. Az ujjaim a belső felén szaladgálnak. Ville nagyra nőtt szerszáma meg-megugrik a számban, ahogy O betűt formáló ajkaim egyre csak szorgosan szánkázgatnak a teljes hosszán.
Fel-le mozog a fejem az ölében, néha hangosat cuppan a szám az azt megtöltő vastag hímtagon.
A jobb csuklóm is dolgozik - a markomba zárva szorítom és masszírozom egyszerre.
Végigfut rajtam a lázas remegés, amint Ville tenyere lesiklik a hátamon, és megérzem a bugyim pántjával babrálni. Belefűzi a kezét, és ránt egyet a darabon. A szövet belevág odalent a húsomba, rászorít a csiklómra, és egy kicsit kellemetlen az érzés. Nem tudom Ville mit szeretne. Talán letépni rólam?
A combját simítgató kezemmel most hátranyúlok - miközben mennyei farka a számban dagadozik –, és amennyire tehetem, letolom a fenekemről a fekete csipkét.
A combom közepéig sikerül lecsúsztatnom, az ágyékomból is kibújik.
Csupasz fenékkel domborítok az anyósülésen. Ha valaki most benézne a szélvédőn… De egy ilyen istentelenül élvezetes esemény kellős közepén pironkodjon, meg tököljön az, akit az anyja varjútejen nevelt.
Nem érdekel semmi…
Egyre csak bólogatok, miközben az ajkaim egyre erősebben szorítják a fantasztikus férfiúi porcikát. Egészen síkos a nyálamtól.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#194TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 4:10 pm


Ahogy rám.. szop... Ahogy a teljes száját érzem, a garatot.. a fogai csak alig karcolnak...
Nyelnem kell, és újra lecsukódik a szemem. A testem szédítő ütemben kavarog, és muszáj elvigyorodnom az érzésre...
Jól csinálja... NAGYON.. jól csinálja!!!
Az eszembe jut az a régi kép.. milyen finoman.. óvakodva is kapott rám anno a fürdőben, hosszú mosolyt ránt végig az arcomon.
Kizárom a gondolatot miért ilyen jó... miért lehet.. Mi változhatott... Csak a mostban lélegzem, és egy felhangzó nagy sóhajjal igyekszem is a tudtára adni mennyire is jó az amit művel.
A kezem lágyan masszíroz a haján. Az egyik... A másik már elvándorolt, mert muszáj érintenem, és kényszeredetten.. nem kapok más választást, fűződöm bele a bugyijának pántjába, hátha sikerül megszabadulnom tőle.
De a segítségemre lesz. A szemeim már nyitva, ahogy látnom kell ahogy intézkedik, és amint szabad a terep, már semmi sem tart vissza - még ő sem, ha akarna - hogy azonnal lendülve egy percre felemelkedjek, és a kezem élét a lábai között húzzam végig.
Muszáj éreznem azt ahogy nedvesedik.. Azt ahogy forrón húz, ahogy engem akar, hogy felkészült hogy érezzen..
Egyszerűen csak muszáj ÉREZNEM!!!
És ahogy visszaesek, visszaránt a lendület, ő még mindig kezel, de én nem engedek, már csurig csatakos kezem belemar a fél fenekébe ahol elérem.

- Akarlak... Rohadtul akarlak... KÉRLEK! - már-már könyörgöm. Még soha nem könyörögtem senkinek. Szexért sem, de egész más se rémlik, mégis, ha látom hogy enged, ha elengedi a farkamat, cselekszem.
Egy pillanat alatt emelem a seggem, amíg helyezkedik, és tolom lejjebb a gatyámat. Úgy a térdemig. Csak hogy ne szorítson annyira..
És ha enged.. ha hajlandó, és ha látom benne, érte nyúlva a tenyereim már szorulnak is fel a derekára, hogy a mozdulatban segítsem, hogy fölém térdeljen, és alig várom végre hogy maga cselekedjen, és csúsztasson végre magába.
Egyszerűen MEGŐRÜLÖK érte!!!

Ha viszont nem enged... ezúttal nem akadékoskodom.
Csak visszaejtem a fejemet, ahogy az ő szája egyre jár, és átadva magam az érzésnek csak engedem, szárnyalok amíg bele nem robbanok.

Akárhogy is, de iszonyúan élvezetes ez az este!
A reggel még nemgondoltam volna...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#195TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzer. Május 06, 2020 6:27 pm

Szenvedélyes, de gyengéd szeretőként szeretkezik a szám a szerszámával. Részemről ez a hódolat egy formája; bárhol és bármikor a legvadabb örömmel tenném ezt meg Villenek, ha ez lenne a óhaja. Azonnal térdre ereszkednék előtte, és csak szeretném. A legtöbb nő talán lealacsonyítónak és megalázónak érzi a térdepelve való szopást, vagy simán magát az örömszerzésnek ezt a fajtáját, de ez hogy lehetne már megalázó? Amit most teszek, abban a legcsodásabb földi érzelmek koncentrálódnak; szerelem, mélységes tisztelet és feltétlen bizalom. Amit mi művelünk, nem csupán nyers, állatias aktus. Villehez fűző gyengéd érzelmeim és a rajongásom lángoló, örök tűzzel töltik meg.
Alig csúsztatom lejjebb a combomon a bugyimat, Ville felsőteste megemelkedik, és a combjaim közé siklik a keze. Ahogy megsimítja nedvesen lüktető ágyékomat, rejtekében a vágytól megduzzadt, pulzáló csiklómmal, forró levegővel, hangosan nyögök rá a szerszámára.
- Óhhh… Ville!... – zihálom, muszáj pár lélegzetet vennem. Istenem... Már alig bírok magammal. Egyszerűen magamban akarom érezni. De még kényeztetni akarom. Adni akarok neki valami csodálatosat; egy olyan éjszakát, amit nem mostanában felejt el.
Behunyom a szemem, és onnan folytatom a műveletet, ahol abbahagytam. Az ajkaim visszacsúsznak merev férfiasságára, hogy puhán maguk közé fogadják, és odabent a nyelvem körbeficánkolhassa.
Jelenleg… ennél aligha tudnám jobban a tudtára adni, hogy megőrülök érte, hogy úgy imádom, majd belepusztulok, és Ő jelenti számomra a világmindenséget.
Miközben a bájdorongján munkálkodom, mozgatni kezdem az ölemet a kezén. Hozzádörgölöm magam – kegyetlenül sajog már a vágy, akarom, hogy dörzsöljön, hogy belém hatoljon, hogy pokoli gyönyörrel gyötörje a barlangomat. Sírni tudnék, annyira epekedek őérte. Egyre többet kívánok belőle.
Az ujjai elhagynak és keményem belemarkolnak csupasz fenekembe. Aztán a szavai… A baritonja...
„KÉRLEK!”
Erre az egy szóra, attól, ahogy mondja… - kihallom belőle a könyörgést - összerándul a gyomrom. Irgalmatlanul csiklandoz odabent.
Villere kapom a pillantásomat. Azonnal elképeszt… Az, hogy akar. Hogy ennyire akar. Hatalmas szemekkel pislogok rá, de csak pár röpke másodpercig. Képtelen vagyok ellenállni a hívásnak, nem eleget tenni a kívánságának.
Az ajkaim a férfiasságának csúcsát érintik, innen pislogok fel rá. Vadul lüktet a szívem, dübörög, a vérem felforr, ahogy a baritonja a fülemben visszhangzik. „KÉRLEK!”
- Amit csak akarsz... – suttogom.
Mielőtt szabadon engedem ágaskodó fegyverét, és lehúzódom az öléből, egy utolsó búcsúcsókot nyomok a keménységére. Nyugi szivi, nem megyek messze.
Ville nyomban felül, és a hátsóját megemelve lejjebb tolja a farmerját magán.
Figyelem, mit művel, és szemtelen élvezettel tölt el a félmeztelen látványa – térdig letolt gatyában hever előttem. Fúúú, baszki... Beharapom az alsó ajkamat, s közben én is lejjebb taszítom a bugyimat, hogy megszabaduljak tőle. Az egyik lábammal kilépek belőle, így már csak a másik bokámon csüng. Lerántom, aztán tüstént lehajítom a padlóra.
Ville két perzselő tenyere már tapad is a derekamra, hogy visszanavigáljon az ölébe. Látom, érzem rajta, hogy türelmetlen; határozott fogással, mégis óvatosan igyekszik.
Bal kezemmel megkapaszkodom a vállában, és jobb lábammal máris áttérdelek fölötte.
Ráülök, és előre-hátra kezdem mozgatni a csípőmet, hogy a farkához simítsam a combjaim kitárulkozó közét. Aztán lenyúlok, és gyengéden megfogom a hímtagot, hogy a síkos vénuszdombom járatához igazítsam.
Reszketve ereszkedem bele Ville kőmerev dákójába.
Két tenyerem az alhasán fekszik, a fejemet hátrahajtom, a tekintetem a mennyezetre akad, mire hosszú, elégedett, mély hangú nyögés szakad ki a torkomból, amint megnyitja magának az utat és szétfeszítve odabent, egészen belém csúszik.
- Óédesistenem...!
Ha már most ilyen kurva jó érzés, holt biztos, hogy talán egy perc, és sikongatva fogok ficánkolni Ville póznáján.
A szemeim elszakadnak a plafontól, és a férjem tekintete után kutatnak. Amikor meglelik, összefonódnak vele.
Rámosolygom. Szerelmesen. Az arcom rákvörös színben ég. De csak mert rohadt melegem van. Belülről lángolok.
Az ujjhegyeim a hasát cirógatják, amikor előre mozdítom a csípőmet, és lovagolni kezdek rajta.
Kényelmesen lomha ütemben csúszkálok a férfiasságán; sóhajtozásom és nyöszörgésem adja Ville tudtára, milyen mennyei érzés, ahogy újra meg újra kitölt, és felnyársal, miután rendre lehúzódom róla, míg csak a makkja marad bennem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#196TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2020 1:41 pm


A nyelve táncol... tovább, az én ujjaim viszont önálló útjukra kelnek... Muszáj érintenem.. simítanom ahogy forrón, nedvesen tüzel, és amint érzem a feneke az ujjaimon járni kezd, engem is elkap a gépszíj!!
Isteni a szája, de én a TESTÉT AKAROM!!!
Egyszerűen megdöglöm érte, és ahogy az ujjaim is besegítenek.. a csiklóján sikálja a kezem, élből nyomom jobban hozzá magam, rásegítek a dörzsölésre, de aztán a fizika enged. A testem nem bírja már tovább a tartást, kényszeredetten esik vissza.

Belemarok a fenekébe.. csak mert muszáj hogy valahol érintsem, és utat is tör az a megveszekedett sóhaj... BÁRMIT!!!... megadnék, csak hogy újra érezzem.. Most! Azonnal!!! És ahogy úgy tűnik végre enged, olyan gyorsan szabadulok meg a gatyámtól, mintha ott se lett volna.
A kezeim érte nyúlnak. Minél előbb érezni akarom.. és ahogy rám ül.. és a teste mozdul az ölemben, a szemeim szinte felfalják a mozdulatot.
Visszamarad a lélegzetem ahogy végül magába vezet...

Csak akkor hunyom le a szemeimet, amikor végre megérzem őt...
A fejem visszaesik, hátra, felnyögök ahogy átölel, és úgy érzem hazaérkeztem. Megérkeztem. Azzal a nővel, aki szinte minden pillanatában az életnek elveszi az eszemet, és én képes vagyok érte akár a lelkemet is eladni.
Ha lenne egyáltalán lelkem..
A hangja utat nyit, felfelé az elmémben, és ahogy mozdul... szinte ezernyi nyelvvel ölel körbe, forró katlanként akar magábaszippantani.  
A szemeim megnyílnak, ahogy érzem engem néz... Látni akarom.. Látnom KELL!!! A kezeim a derekán ölelnek... simítanak, kaparnak amikor kell, és ahogy félig felemelkedem, csak hogy mélyebben ülhessen bennem és én egyre inkább érezzem, ahogy mozdul.. minden mozdulatát, újabb és újabb nyomásokba törve, szinte minden pillanatában felnyögök.
Teljesen ki tudna kergetni a világból...
A fű.. vele, ahogy szétolvasztja az érzékeimet, nem tudom volt e valaha.. valakivel.. ezzel együtt is ennyire jó. Szinte mártózkodom az érzésben. Ahogy és ha meghajol.. az ajkamra csókol, és vissza.
Beleremegek.. szinte az egész testem reszket, de lefogadom csak belülről érzem.

Aztán muszáj hogy felemelkedjek. Újra szorítsam, rákóstoljak a melleire, talán a mozgásban is megakadályozom, de nem érdekel. Egyszerűen éreznem KELL!! Ahogy az ujjaim hátracsúsznak a fenekére, és feszesen marnak bele. Ahogy a teste megfeszül, negatív hajlatba törve, a hátában a kormány, de én csak játszadozom a bimbóival, megszívom, harapom, és a nyelvem kergeti körbe, aztán elengedve esek vissza.
Kifáradtam... elfáradtam... de muszáj, hogy újra mozduljon rajtam, ezért kezeim a csuklóira fűzve, elemelem a hasamról őket, és rátámasztom a mellkasomra. Ott támaszt vehet.. És ahogy továbbra sem engedem a szemeit, látni akarom őt, az ujjaim megint a seggére futnak. Akarom hogy úgy emelkedjen és süllyedjen.
Csak most fel... és le...
A kezeim segítik benne.
Egyszerűen megveszek érte...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#197TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Május 07, 2020 5:40 pm

Ahogy rám néz vágytól izzó szemekkel, még inkább felforrósodik az ágyékom. Elképesztő gerjedelmet szít bennem pusztán a tekintetével.
Egyik kezem mozdul, és felsiklik a hasán, a két melle között, fel az állán, hogy mutatóujjammal leheletgyengéden megérintsem a száját. Lassan húzom végig az ajkain az ujjhegyemet - csiklandós érzést hagy maga után a cirógatás. Aztán az ujjam leír még egy kört a pirosló, puha felületen. Mintha csak rajzolgatnék.
Muszáj elmosolyodnom, miközben az ujjam útját és Ville ajkainak a vonalát követi a pillantásom.
Lehajolok hozzá, egészen ráereszkedem a mellkasára. Érzéki, szerelmes csókot préselek a szájára, ami talán még kellemesen bizsereg az előbbi simogatástól.
A csípőm közben is tartja a mozgás ütemét, előre-hátra ring, hogy járassam magamban az acélosan duzzadó férfiasságot. Egészen köré szorulok.
Kéjes sóhajtozásom összevegyül Ville elégedett morranásaival és nyögéseivel. Magamba szívom minden egyes kiadott hangját.
Én is fel-felsikkantok, valahányszor megmozdítja az ölét alattam, hogy még inkább belém nyomuljon, vagy hogy én ülhessek egyre mélyebbre benne.
Két marka a derekamon fog, és én csak lovaglok rajta. Olykor kénytelen vagyok lehunynom a pilláimat. Látom magam előtt pattogni azokat a beígért csillagokat. A szivárvány minden színében szikráznak.
Meg nem egyenesedtem fel a felsőtestéről… Közben is oda-odahajolok a szájára, hogy rövid, komótos, édes csókokat váltsunk.
Aztán milliméternyire válok tőle, és ha tehetem, ha nyitva vannak a szemei, egyenesen csillámló lélektükreibe nézek.
- Szeretlek…. Szeretlek, Ville Deadman Wallow... – suttogom a szájára, és máris oldalra billentem a fejem, hogy a másik irányból is csókkal illessem.
Visszalököm magam róla ülőhelyzetbe, de alig egyenesedem fel, ő is jön velem. A hátam a kormánynak préselődik.
Az őrjöngő őrület közelébe ránt, és a torkomat hangos nyögés hagyja el, ahogy birtokba veszi a halmaimat és megszopogatja a merevedő mellbimbómat.
Újra meg újra belenyögöm a nevét a párás, fülledt félhomályba. Mintha kínlódnék, pedig ez a leggyönyörűbb kín, amit valaha átéltem.
Finoman ráharap az érzékeny gombocskára, és a nyelve is körécsapódik… Majd megdöglök, úgy élvezem! Válaszul egyre erősebben nyomom, dörgölöm az ülepemet hozzá.
Olyannyira sikamlós a kéjbarlangom, hogy könnyedén csúszkálok a férfiasságán. Amennyire csak tudom, magamba préselem, a fenekem izmait is összeszorítom, hogy minél keményebben hágjam a férjem isteni rúdját.
Egyre csak zihálok az ölében, ömlik rólam a víz, a hajam csatakos tincsekben tapad a halántékomra és a nyakamba.
Teljesen ráhajolok a kormányra, a hátam már ívben hajlik, a fejem hátravetem. A melleim domborulatai ettől szemérmetlenül egészen felkínálkoznak.
A karjaim Ville nyaka köré futnak, az ujjaim beletúrnak a tarkóján a hajába. Nyöszörögve markolászom a tincseit. Egy élesen elsikkantott ”Édesem…!!!” szökik ki a számon.
Miközben még mindig a bimbócskákat szívogatja, a kezeim feljebb túrnak a hajkoronájában, felszántanak a feje búbjára. Nem tépem a fürtjeit, de egészen görcsös és heves az érintés.
Amikor észlelem, hogy visszahanyatlana az ülésre, kiengedem az ölelésemből, és megkönnyebbülve lélegzem fel a zokogás határán, amiért csodás ajka már nem gyötri a mellem. Vagy pont, hogy arra vágyom, csinálja még… mert pokoli jó… Teljesen elvette az eszem! A mellemet szopogatta, de odalent lüktettem tőle.
Az eddig fenekem dobjait markolászó kezei most elengednek, és kedvesen a csuklóimra fognak. Mielőtt Ville a mellkasára húzná a kezeimet, az ujjaimat az ujjai közé fűzöm. Csak néhány másodpercig hadd foghassam a kezét. Ilyenképp is érezni akarom, hogy Ő a párom. Velem van, és összetartozunk.
Mosolyra rántja az arcomat a gyűrűsujjamon villanó fényesség; az ezüst karika látványa. Pár másodpercig csak azt nézem; ábrándosan.
Eközben mindkét hüvelykemmel megcirógatom Ville kezét, a sebesültre különösen vigyázok, vele igyekszem a leggyengédebben bánni.
Végül szót fogadok őfelsége szándékának; a tekintetem visszatalál arra a jóképű arcára, fölé dőlök, és a tenyereimmel megtámasztom magam a mellkasán.
Két izzadt, határozott marka megint a hátsómra fog, megragad és új ritmust diktál. Fel-le mozgat magán, és én készségesen követem az irányítást. A fekete tincsek ettől előre-hátra ugrándoznak, libbennek a vállaim fölött.
A karjaim megremegnek, behajlítom őket, és kénytelen vagyok ráereszkedni Ville felsőtestére. A fenekem ettől még jobban kidomborodik, bele a férfiúi tenyerekbe.
Forró, izzadtságtól gyöngyöző arcomat a nyaka és a válla kanyarulatába temetem. Vad pihegésem perzselő levegőt áraszt a bőrére.
Közvetlenül a füle mellett szűkölök a közeledő gyönyör fenyegetése alatt.
- Ville……... Ville… Úristen! – a hangom halk és rekedt.
Kapkodva falom a levegőt, a sírás fojtogat, de csak mert annyira éles a kéjmámor.
Kibaszottul élvezem a farkát!
- Kérlek… Kérlek… Kérlek... – fogalmam sincs miért könyörgöm, mit akarok tőle, talán csak arra vágyom, hogy az ölelésébe zárjon és erősen magához szorítson, amikor elélvezek rajta.
Az ujjaim a vállába vájnak, ahogy kapaszkodom benne, és közben nem csak az ajkaimmal, de a fogaimmal is a nyakába harapok. Menten megveszek! Az orgazmus megállíthatatlanul tombolni készül az altestemben.
Ágyékom izomfalai földöntúlian bizseregnek az odabenn munkálkodó hímtag kevély dörzsöléseitől.
Nem bírom tovább…
Hirtelen egész testemben összerándulok. Még a lábujjaimat is ökölbe zárom.
Pusztító, mindent elsöprő erejű robbanással megyek el. Hatalmasat nyögök Ville vállára, részben bele az ülésbe.
Tisztán érezheti, ahogy a szerszámát tüzes lávafolyam árasztja el a hüvelyemben.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#198TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2020 3:49 am

   
Fellüktet az ajkam ahogy hozzá ér... Összepréselem a szám, de nem azért hogy akadályozzam benne, amint fordul, kellemesen megnyitom neki hogy hozzám férjen. Egy csók követi az ujja hegyén... Tőlem...
De már ereszkedik is hozzám és ahogy a száját közeledni érzem, én is hozzá emelkedem, csak hogy minél előbb falhassa magába a szám.
Egyszerűen képtelen vagyok ellenállni neki.. Nem engedni... Engedelmeskedni...  Most bármit megtehetne, kérhetne, akár a szolgájává tehetne, a lábai elé ereszkednék...

Az ajkai alól kifutó pára, a nyögései.. a bőrömről visszhangot vetnek. A szemeibe ragadok... Máramikor hagyja nekem, és újra nyelek, amikor nem csókolja épp a nyelvemet, és én sem akadok el az övében.
Az ujjaim még mindig a bőrébe marnak... Egyszerűen KELL, hogy érintsem... Hogy érezzem.. minden porcikámban, és amikor kicsúszik a száján az a néhány szó...

A szemeim helyettem beszélnek.
Sugároznak az övéibe, egy senki lennék nélküle.. Tudom.. érzem... Egy elfeledett emlék... De talán csak én magam vagyok aki felejtettem, ez mégse tudja most felülírni az érzékeket.

A szemeim követik ahogy visszavonul. De nem hagyom sokáig magára, most én emelkedem, csak hogy kóstolhassam, hogy érezzem.. a melleinek ívét.. az ízét.. az aromáját.. a bőrét, és egyszerűen beleragadok az érzésbe. A testének, ahogy beszél nekem.. Ahogy megremeg... Néha... Ahogy rámzár.. odalenn..
Imádom ahogy reszket...
A teste csak úgy könyörög: még.. MÉG!!
Szinte minden porcikámban kiélezetten érzem...

A gravitáció mégis közbeszól. Vagy a (ki)tartás, visszaesem, de így is cselekszem.
Ahogy a kezeim ráfűződnek az övéire, az övéi visszafutnak rám... Érzem a gesztust.. elmosolyodom, ahogy az enyém is érte nyúl, és a szemeim követnek minden mozdulatot. De aztán vissza a szemeire...

Ahogy rámtámaszkodik, végül.. kiadós levegőt húzok a tüdőmbe. Aztán végre megindul.. Csak fel és le... és én csak figyelem, ahogy a kezeim újrakapnak a bőrén. Segítenek... segítik a mozgást.. de aztán előre dől, a nyakamba bújik a feje, és az én szemeim megint lecsukódnak....
Érezni akarom... Érezni, ahogy nekem nyomódik... Ahogy teljességgel az enyém, hogy birtoklom, pedig most biztosra veszem, hogy ő birtokol engem.
Meg vagyok róla győződve..

Aztán a hangja ahogy a fülembe tör... egész közelről... elhúzódik a szám. De nem fintor ez, jótékony szenvedély... A mozgás fokozódik... ösztönösen erőteljesebb tempóra vált.. és az én csípőm is belejátszik. Elé megyek... Alá... Ahogy egyre inkább csapódok az övébe, és ahogy érzem a teste feszülni kezd, egyre szorosabban préselődik a testemen már tudom, közeledik, ezért én is egyre feszesebben engedek, a szám már liheg... Pedig egyáltalán nem érzem, az ujjaim a fenekén marnak, ő... sanszosan belém harap, mert csak a fájdalmat érzem, ami mégegy jóleső lökést ad a testemen, és ahogy érzem a teste robbanni készül, az én szemeim fennakadnak.. elengedek... és vele együtt... sanszosan vele együtt, vagy alig utána én is belerobbanok.
Szinte szétpattint az élvezet...

Aztán... aztán csak lihegek. Még mindig kitart a fű, a fejem lebeg, a testem lebeg, a lelkem meg.. együtt szárnyal az övével, de a tüdőm csak zihál, a mozgás megállt, én benne, de rohadtul nem akarom elengedni...
A karjaim.. a karjaim nehézkesek, mégis, nem én irányítom őket, de mégis felfekszenek körbeölelve a testén.
A szemeim csukva... még mindig, a mellkasom versenyre kel az övével, egymás ellen futva, és a következő pillanatban kinyitom a szemem, egy kocsi tetejével nézek farkasszemet, és ha mozdul.. ha esetleg van ereje és emelkedik, csakis akkor az övével, és elvigyorodom. Már-már nevetek...
Bele a szemeibe...

- Szeretlek.. - suttogom... - Szeretlek, szeretlek .. SZERETLEK!! - két tenyerembe veszem a fejét, csak hogy a számra húzzam, egy mély, de csak alig futó csókra, különben megfulladok, én is, ő is, de ahogy újra eltépem, még mindig szikrázó szemekkel vigyorgok a szemeibe.
Egyszerűen megpusztulnék nélküle...
Mégis... valamit el kell mondanom.

- Sajnálom... - már rég lefagyott az a vigyor. A helyét valami aggodalomféle vette át. Megbánás?? - sajnálom hogy magadra hagytalak... Átkozott legyen az a nap! Őrült hiba volt..! - az izzadt arcát még mindig a kezeimben tartom, és a szemeiben váltogatom a tekintetemet. Hogy honnan a nagy vallomás?? Nem tudom. Talán csak a drog beszél belőlem, de talán pont ő az a drog! És én minden pillanatában az életnek tőle akarok függeni..
Nem akarom hogy elengedjen...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#199TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2020 10:38 am

Az élvezet legkegyetlenebb fájdalma nyilall az ágyékomba és szorít rá Ville férfiasságára. A belső robbanás pillanatában kemény görcsbe feszül a testem, úgy érzem menten összeroppanok a gyönyör  forró áradatában.
A fogaimat Ville nyakába mélyesztem kínomban, de aztán elengedem és hangosan felnyögök.
Közben érzem az ölemben, hogy Ő is jön – perzselő szerszáma csak úgy lüktet bennem, ahogy az izomjátékai egyre vadulnak. Aztán kíméletlenül a csúcsra hág. Olyan istenien jóleső forrósággal telít el odabent, hogy szinte elalélok.
Teljes testemmel nehezedem Villere. Úgy simulok dübörgő mellkasára, mintha csak ráolvadnék. Egészen körbeölel és elnyel a belőle áradó hő.
Azt hiszem… ekkorát még LA-ban sem élveztem, pedig az a menet sem volt semmi...
Rohadtul elfáradtam. A testem erősen remeg, miközben szaporán zihálok Ville nyakába bújva.
A bőröm lángol, nedves az izzadtságtól, és kellemesen hűsnek hat a szellő, ahogy be-belebben a lehúzott szélvédőn át és végigcirógat rajtam.
Balom ujjaival a másik vállán kapaszkodom, csüngök. Minden erőm elhagyott, szükségem van néhány másodpernyi pihenésre, hogy képes legyek megmozdulni.
Odafordulok Ville nyakához, és apró, puha csókokkal hintem be ott, ahol az imént a fogaim marták. Kérlek, ne haragudj…, úgy sajnálom. Nem akartam fájdalmat okozni.
Megkísérlem felemelni a fejem, hogy a szemeibe nézhessek - hihetetlen, hogy még ez is olyan nehezen megy most.
A szavaira szélesen szembe mosolyodom vele, mire két tenyerébe zárja az arcomat. Én is szeretlek… De még mennyire! Határtalan boldogság jár át. Fene tudja, mikor éreztem magam így utoljára.
Ekkor odahúz magához egy röpke csókra. Hálás vagyok érte, hogy hamar szabadon engedi a számat, mert még mindig kapkodva veszem a levegőt. Akárcsak ő. Ki vagyok szomjazva az oxigénre.
Fényesen ragyogó szemeivel néz rám, miközben vigyorog. Tudom, hogy épp annyira élvezi az együttlétünket, az estét, mint én.
De aztán valami megváltozik a tekintetében. A vonásai közé némi komorság költözik.
„Sajnálom… sajnálom, hogy magadra hagytalak... Átkozott legyen az a nap! Őrült hiba volt..!”
Ezekre a szavakra egy lágy, szelíd mosoly a válaszom. Még mindig a tenyereiben tart, én pedig mélyen belenézek a lélektükreibe.
- Akkoriban sok szarság történt egyszerre... – kezdek bele - Tudom, hogy téged is megviseltek az események, és megértem, hogy időre volt szükséged. – magyarázom a szemeibe. Rég megbocsátottam neki, és azt is elfelejtettem már, hogy valamikor haragudtam rá.
Két alkarom a vállára fekszik, támaszt találva rajta. A kezeimmel pont elérem Villet.
Az ujjaimmal megsimítom kétoldalt az arcát, felfutnak a halántékára, majd a homlokára is, és felváltva, hol itt, holott cirógatják, miközben félreterelgetik a nedves hajtincseket.
- Ne kárhoztasd magad, jó?... Engedd el, ami történt. Már régen volt. – fésülnek az ujjaim a hajába. Egyszerűen csak szeretem simogatni és érinteni Őt.
- Itt vagy, és velem vagy… Nekem csak ez számít… A most. – az elmúlt két nap történései, attól a perctől kezdve, hogy megpillantottam a villa előtt, vagyis, inkább felkenődve a kocsira, felülírtak bennem minden vele kapcsolatos fájdalmat.
- Ami volt, elmúlt. Oké? – újabb kedves, szeretetteljes mosolyt címzek Villenek, és odahajolok hozzá. - Szeretlek... – döngicsélem, mire apró csókot préselek az ajkaira. - Szeretlek... – egy következő puszi cuppan rajtuk, aztán még egy, és még egy… és még egy…
Halkan rákuncogok a szájára, miközben a sajátom még érinti.
- Mmm... ééééés mondtam már, hogy szeretlek? – ezt nem tudom elégszer elmondani neki. Azt akarom, hogy tudja, Ő a mindenem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#200TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2020 5:08 pm

   
Jól esik ahogy a nyakamba csókol... Elmosolyodom, habár nemigen érzékelem most ahogy elnyúlik a szám. Mégis... valamit muszáj hogy a szemeibe mondjak.. Tudnia kell!
Fenomenálisan szeretem, és valami belső késztetés, valami elemi, ellenállhatatlanul üvölt hogy ezt megosszam vele.
És még valami más is...
Hogy honnan jön... nem értem.. Hogy miért pont most.. talán mert most képtelen vagyok ellenállni bárminek, szabadon áramlik. Mélyről.. Rettentő mélyről, minden érzelem. És még ha tudom is.. ha beszéltük, ha már az enyém,  bizonyította nekem, akkor is, valamiféle aggodalom, valami mély és gyökeres, kényelmetlenül szégyenkezik.
Képtelen vagyok nem szabadjára engedni ezt az oldalam..
Pedig...
pedig.
Mindennél jobban szeretem.

Beszél hozzám, és én figyelek minden szóra. Könnyed vagyok, pokolian fáradt... De befogadom.
Ahogy az ujjainak érintései kellemes lángra gyújtanak, de egészen másfajta ez a láng. Nem tomboló.. Szeretetteljes... olyan, amit még egyik alkalom után sem éreztem... Még talán vele sem..
Békességet...

Nagy sóhajt húzok a tüdőmbe, mintha csak egyszerre akarnám megtölteni az egészet a hiányzó oxigénnel. És valahogy így is van.. Csak épp.. most a felelősséget engedem el, a felelősség érzését.
Vele nem nehéz... A szavaival nem nehéz...
És már újra mosolygom.
Bele a szemeibe, készséggel fogadva mindet egyes újabb csókot. És vele adva is...
Én is csókolom.. úja és újra, minden kör után... Csókolnám a száját.. a karját... a kezét.. a testét... De most mind csak szerelmesen tenném.
Belébújnék.
És nem szégyellem.
Szerelmes vagyok.
Őrülten... megveszekedetten, és emberileg lehetetlenül, de elepedek érte.
És ez most baromira nem leplezem.
Örökké tudnék így feküdni...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-