♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 12 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 12 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 12 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 12 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 12 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 12 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Home alone - Vé & O. - Page 12 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 12 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 12 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#276TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 1:41 pm

Nem mozdul. Legalábbis elsőre... Aztán úgy néz ki csak megmoccan, és ahogy belenéz a szemeimbe, szinte látom a szemein túl, a belőle villódzó, mélyen rejlő fáradtságot.
Elmosolyodom.

- Már csak néhány perc.. - suttogom, de igazából ellenállok a késztetésnek hogy a homlokára egy óvó csókot nyomjak. Vagy jóleső... Nézőpont kérdése.
Aztán ahogy a keze felfut az arcomon, mégis erősödik az a tudat, hogy...

...hogy nem akarok elszakadni tőle.
Rohadtul nem...
Többé már nem.
Mégis...

- Ez rohadt nagy szerencse, mert én meg egyenesen megdöglöm érted. - válaszul. Egy félresikerült vigyor kíséretében, mégis aztán ahogy mozdul, én is veszem azt a cseppet sem őszinte mozdulatot, hogy megmérkőzzek a saját oldali kilinccsel.
Hallom, ahogy az ő oldalán is enged.
Aztán megkerülöm... már a kocsit, és teljes figyelemmel beérve minden percében segítem az előrejutást.
Igen, még a kulcsokkal is...
És igen, szerencsénk volt, mert a hajnali.. talán munkába induló.. akárki, már első szavamra tartotta az ajtót, így leegyszerűsödött hogy egyszerűen betereljem.
Persze kívülről ez egész másképp is kinézhetett...

A lépcső... az újabb kulcsok, a nyíló ajtó.. már nem kihívás.
Sokkal inkább már az az új terep, mert ahogy ő belép, és otthonosan mozog a környezetben, én vagyok az aki elsőre a nappalibejáratnál megtorpanok.
Egyszerűen képtelen vagyok bármit kezdeni magammal...

Az ahogy felém fordul, egy egyszerű bólintásra futja, és ahogy eltűnik....

... igen, azt hiszem már megvan mire van szükségem.

Ellépkedek a dobozig. AZIG.. a dobozig. Ahol a dugicigit tartja, és magamhoz véve a rózsaszín öngyújtót, kilépkedek a teraszra.
Most még a felkelőbe hajló nap se tudna megakasztani.

Lobban a láng.. száll a füst, megelégedést kap a hiányérzet.
Én meg megkönyöklök. A korláton. Előredőlve. Csakúgy, mint alig néhány órával ezelőtt, mégis teljesen más emberként.
Férjként...
Apaként...

Olyan szavak amiket még fel se tudok fogni...


Újra szívok a cigarettából, és a forró füst legalább ismerős. Megnyugtat.
Az egész helyzet megnyugtat, valahol... kivéve az, hogy holnap mennie kell. Ma...
Hogy az a faszfej....
NewYork.
Grid...
Hogyan tovább.
Lassan őrlik magukat a gondolatok, de inkább még kényszerű massza az egész, mint kialakult tiszta tervek. Lehetőségek... Inkább. Verziók?? Talán.
Aztán már csak arra kapom fel a fejem, ha hallom az ajtó nyílását hátulról.
Mégsem indulok meg felé, bízom benne, megkeres.
Még tartozik nekem...
Még be akarom hajtani.
Az utolsó csókomat.
Mára biztosan...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#277TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 4:33 pm

Érzem, ahogy a vízsugarak megszabadítják a bőrömet a homoktól és az izzadtságtól. Jól esik a víz érintése, és a fáradtság is csábít a maradásra, de nem akarok a zuhany alatt sokat időzni. Csak pár perc az egész.
A fürdőből már fekete bugyiban és egy fekete XXL-es Metallica pólóban csattogok ki. Kétszer beleférek, de hálóingnek tökéletes. Combközépig eltakar.
A nappaliba érve körbenézek. Ville után kutatnak a szemeim, vajon hol lehet. Aztán megpillantom magas alakját az erkélyen. Kimasírozok hozzá. Mezítláb lépek ki az erkély kövére, és állok meg mögötte. Ha nem fordul meg, hátulról hozzásimulok, és köré fonom a karjaimat a karjai alatt, hogy átöleljem. Az arcomat a hátának döntöm.
- Szia... – suttogom mosolyogva bele az éjszakába. - Isten hozott itthon... Bocs… Konfettit most épp nem tudok szórni, de majd bepótolom. – dünnyögöm és elvigyorodom az orrom alatt.
Őrület, mennyire hiányzott. Pedig megfogadtam annak idején mérgemben, hogy nem fog érdekelni. Kész voltam átlépni egy olyan életbe, amiben ő nincs. Azt hiszem, a szívem mélyén mindig is hiányzott volna.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#278TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 5:54 pm

Kellemes az érzés... mondhatom hogy váratlanul ér...
Úgy ólálkodik mint egy macska... mégis hosszú mosolyt ránt ki a szájszélemen.
Kellemesen belesimulok.. kiegyenesedve, az ölelésébe, de csak miután tisztán érzem hogy alkalmazkodott.
Csak úgy fordulok meg a kezei között. Szembe vele.

- Nekem elég ha Te ittvagy... - óriásit sóhajtok, vele tengernyi feszültség távozik ki a légtérbe. A kezeim.. igen, az épben a cigivel, de vigyázva rá, teljesen, én is körbeölelem.
A füst csak a háta mögött a derekánál gomolyog. Én meg a szemeibe nézek. Mosollyal... Mélyen...

- Még jössz egy csókkal, aztán a Tiéd a puha ágy.. - mosolygom. Még emlékszem... Minden egyes percre amit ott töltöttünk. A régiekre is... De a mai... Sokkal élesebb.

- Mikor kell kelned..?? - ezt már gyenge ringásokkal ahogy tartom a kezeimben, talán észre se veszem. Talán csak automatikus a reakció. Hogy mikor jön a végzet?? Túúúl közel van már az.
Mégsem menekülök...
Egyszerűen beletörődtem.
Akárhogy is legyen az..


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#279TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2020 6:54 pm

„Nekem elég ha Te itt vagy...”
Nem látja, de a szavai mosolyt csalnak az arcomra.
Ahogy érzékelem a mozdulatot, hogy megfordulna a karjaim között, engedek neki. Elemelem a fejemet a hátáról és a karjaim lazítanak a szorításon. De csak míg szembe fordul velem.
Mindig megmosolyogtat a felismerés, hogy mennyivel magasabb nálam. Majdnem vigyorogva pislogok fel rá, miközben két tenyerem a derekán pihen.
Annyira kellemes, megnyugtató és biztonságérzetet adó, ahogy végtelen óvatossággal magához ölel. Régen ezzel ismeretlen, vad tüzeket szított bennem, most viszont kábító békével áraszt el. Mintha minden a helyén lenne.
- Egy csók az ágyért? Nekem jó üzletnek tűnik. – magyarázom boldog ívbe gördülő ajkakkal, miközben a szemeit fixírozom. De csak egy darabig. Az arcomat ráhajtom a mellkasára.
- Nyugi, meg fogod kapni a jó éjt puszidat. – dünnyögöm a testének simulva.
Egek… normális esetben tuti rágerjednék, de most még ehhez is fáradt vagyok. Ennyire fáradt vagyok.
„Mikor kell kelned..??”
Én sem veszem észre, ahogy ringani kezd. Csak automatikusan felveszem azt a lassú és lágy mozgást. Egészen andalító. Ha nem vigyáz, még itt kint elaltat.
- Reggel 5-kor. 6-ra oda kell érnem a villába, hogy legyen időm még összecsomagolni, mielőtt kimennénk a reptérre. - tudatosan ügyelek arra, hogy ne ejtsem ki Allen nevét a számon. Ismerem annyira Villet, hogy tudjam, egy ilyen apróság is rá milyen hatással van. Nem akarom, hogy felhúzza magát, vagy hogy feleslegesen utálja Allent. Mindketten szörnyen fontosak nekem.
Felsóhajtok. Eszembe jut, hogy Allennel megint lesz egy komoly, és nem épp vidám beszélgetésünk. Már előre utálom magam azért, amiért elcseszem a napját.
- Ahogy tudlak, felhívlak. Oké? De előtte rád írok SMS-ben, hogy számíts rá. Nehogy rosszkor zavarjalak. - magyarázom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#280TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 11:50 am

Elvigyorodok...
Igazából most képes lennék bármiért csókot kérni, de most ez a leglogikusabb opció.
Ne szalaszd el a lehetőségeket...

Aztán ahogy a mellkasomra bújik, már én is szilárdabban tartom. Jól esik... Ahogy hozzám ér... Ahogy ha szöveten túl is, de érinti a bőrömet. És egész másféle jólesettség ez mint korábban. Ez most olyan.. békés... Megnyugtató... Biztonságos...
Semmi baj nem jöhet.

Alig hajolva csak, a feje búbjára helyezem az államat. Csak épp hogy érintem, de muszáj megjegyeznem ezt a pillanatot.
Az elkövetkező időkre...

Aztán mégis betör valami más. A reggel... Amit marhára nem várok, de tudom hogy el kell jönnie, és jobb.. ha ismerem a részleteket.
Kevésbé... nyugtalanító...
És az is ami utána jön.

- Akarod hogy elvigyelek?? - bár a korábbiakra kérdezek, mégse marad az utóbbi se megválaszolatlanul.

- Bármikor hívhatsz... Bármikor felveszem.. - most veszem csak észre.. a ringást.. és most ahogy tudatosul, talán méginkább rájátszom az egészre. Olyan... bensőséges...
Ahogy az következő csók is a feje búbján.
Minden pillanatot ki akarok élvezni...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#281TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 1:25 pm

„Akarod hogy elvigyelek??”
Ahogy a mellkasába temetem az arcomat, széles mosollyal sóhajtok fel. De jó is lenne!
Jól esik, hogy gondol rá, a szavai melegséggel öntenek el. Elképzelem, hogy ő visz a villához; egyfelől nagyon meghitt. Másrészt viszont… Nem tudom, neki ez hogy esne. Tudom, hogy nem kedveli Allent. Biztos tök szar lenne neki látni, ahogy besétálok Allen házába. A harmadik pedig… Beugrik, hogy nálunk Regie kocsija. Valami nem tiszta itt. Kezd összeállni a kép, hogy talán nem kéne az autónak nálunk lennie. Kényelmes lenne használni reggel, de okos döntésnek már nem mondanám.
- Szuper lenne... – búgom halkan Ville karjai közt. Egészen elringat. - De inkább juttasd vissza valahogy Regienek a kocsit. Lécci… Lééécci... Legalább ebből ne legyen már gebasz... – elég volt a felesleges problémákból. Bármit megadnék egy nyugodt időszakért.
- Okééé... – suttogom ezt arra, hogy bármikor hívhatom. Lehunyom a pilláimat, és hagyom, hogy továbbringasson. Érzem, ahogy egy kedves csók landol a fejem búbján. Mosolyt rajzol az arcomra.
Még egy kicsit szeretnék így maradni. Kettesben. Ahogy magához ölel. Persze, még lusta is vagyok a tetejében, hogy elinduljak és elvonszoljam magam az ágyig.
Egy darabig hallgatok, de aztán mégis kikívánkozik belőlem valami. Elvigyorodom.
- Mondtam én, hogy kell egy saját verda. – dünnyögöm.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#282TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 1:54 pm

Nagyot sóhajtok... Mindig annyit aggodalmaskodik... De lehet hogy igaza van. Lehet hogy nekem is... talán jobb lenne tisztán csinálni a dolgokat. Mostantól...

- Rendbenvan.. - még mindig nem eresztem a feje búbját. Csak a hajába beszélek bele. És az a csók... Igen, az is magától jön... Mert szeretem. Pokolian szeretem...
Aztán a dünnyögése az ami mosolyra sarkall.

- Okkééé, megmondtad... Most boldog vagy..?? - mosolygom. De a hangsúlyból rájöhet, hogy viccnek szánom, pedig...

... Megmondta.
Igaz.

- De akkor erre majd visszatérünk... - sóhajtok nagyot, és bár rohadtul semmi kedvem, mégis csak a két felkarjára fogok, lassan.. óvatosan, hogycsak egy kicsit.. eltoljam magamtól és belenézhessek a szemeibe.

- Minden meg fog változni... Én is meg fogok változni... Idővel.. - mosolygok, de nem vagyok hülye. Tudom hogy akarom. Tudom, hogy mindent akarok vele, de...
Előbb még le kell zárjam a régi életem.
Valahogy...

Mert üdvözölni akarom az újat!
Eldöntöttem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#283TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 2:38 pm

„Most boldog vagy..??”
- Az hát. – bukik ki belőlem a kurta nevetés.
Lassan elhajolok tőle, amint megfogja a két karomat, és gyengéden eltol magától. Felpillantok a szemeibe.
„Minden meg fog változni... Én is meg fogok változni... Idővel..”
Ha Ville hagyja, és leoldódnak az ujjai a felkaromról, a kezeim felfutnak az arcára, és két tenyerembe zárom azt, miközben cinkos mosolyt küldök felé.
- Ugye tudod, hogy abba a zakkant fickóba zúgtam bele, akit megismertem? Azt a verzióját is imádom, aki most vagy. Úgyhogy csak csínján azzal a megváltozással. Nem kell túl tolni. Még a végén halálra fogom unni magam melletted. – magyarázom vigyorogva.
A lényeg, hogy végtelenül értékelem az igyekezetét, de nem akarom, hogy erőltesse. A változások amúgy is megtörténnek maguktól. Észre sem fogja venni. Ahogy én is csak akkor érzékelem magamon, amikor visszatekintek a múltamra. Ez már csak ilyen.
Lábujjhegyre magasodom, és a szájára préselek egy csókot. Nem csak egy röpkét. Hanem egy igazi, hosszú, szerelmes csókot. Elnyújtott másodpercekig csüngök az ajkain és kóstolgatom azokat. Aztán közben rájövök, hogy basszus… Ahhoz is dög fáradt vagyok, hogy ráizguljak, pedig oda vagyok érte meg vissza. Ha már nem akarom helyben megmászni Villet, az már tényleg a vég.
Ha enged, lassan leválok az ajkáról.
- Jössz velem aludni, vagy még maradnál inkább? – tudakolom halkan. Én már tényleg nem bírom cérnával tovább.
Miattam azonban nem kell eldobnia a cigarettáját. Már ha még nem égett le. De egy újra is rágyújthat. Illetve… Otthon van. Az egész lakás az övé, bármelyik zugát birtokba veheti. Bármit kezdhet benne, amihez csak kedve van.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#284TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 3:22 pm

Hagyom, ahogy idomul... Hagyom, ahogy ereszkedik, és ahogy a kezei felfutnak az arcomon, először nem veszem észre, de biztos belesimulok. Bele a tenyereibe, csak hogy minden porcikámon érezzem.
Tényleg akarom...
Még akkor is amikor beszél.
Akkor MÉGINKÁBB!

De aztán mégis elvigyorodom.

- Hát akkor.. - veszek panaszos sóhajt - muszáj lesz valami igggazán extravagánsat kitaláljak, hogy kielégítsem az igényeidet! - és vigyorgok. Hogy miért??? Mert akad egy-két ötletem. Ha tényleg elunná... ha ellaposodna... Ha...

De tovább gondolni már nincs időm, vagy csak én nem akarom erre pazarolni a perceket, inkább hajolok ahogy emelkedik. Csak csókolom.. szerelmesen... és napestig is tudnám csókolni, amíg csak tehetem, de aztán ennek is eljön a vége.
Elengedem, de csakmert érzem benne a kimerültséget.
A kezeim viszont még mindig - újra - tartják a derekán.

- Azt hiszem maradok még... Egy kicsit.. Csak hogy átgondoljak néhány dolgot.. - váltogatom a szemei között a tekintetem, de akarom hogy tudja, hogy nem róla van szó. Bízhat bennem. Soha nem hagynám el. Csakhogy... muszáj a helyére tennem néhány gondolatot.

Vagy legalábbis megkeresni a "hogyan"-okat.  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#285TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2020 10:21 pm

Röviden felnevetek.
- Ne viccelj. Te maga vagy a megtestesült extravagancia. - sanszos, hogy Ville képtelen lesz valaha is unalmassá válni. És ez nem panasz. Szeretem, hogy ilyen... hirtelen es lökött. Ez az ő védjegye. Persze szüksége van valakire, aki ott van neki hátvednek, vagy épp fekvőrendőrnek.
Muszáj éreznem a száját az enyémen, akármilyen fáradt is vagyok. Így most már jól fogok aludni. Azt akarom, hogy a csókja legyen az utolsó emlék, amivel ágyba bújok.
És hogy még maradna? Megértem. Hosszú es izgalmakkal teli volt a mai nap. Na meg piszok kimerítő.
Egyetlen gondolat erejéig sem merül fel bennem, hogy Ville megpattanna az éj leple alatt.
- Jól van. - mondom halkan, miközben Ville szemeibe nézek. Tenyereim lesiklanak az arcáról. Le, az egyik kezére. Óvatosan, gyengéden a tiz ujjam közé veszem, majd a számhoz emelem a kezét, hogy a tenyerébe csókolhassak.
- Majd jössz. - döngöm fel a szemeibe, kedvesen mosolyogva.
Lassú, rövid léptekkel kezdek távolodni tőle, mignem a keze kicsúszik az ujjaim közül.
Visszasétálok a lakásba, de még mielőtt eltűnnék a hálószobában, az ajtóból még visszapillantok Villere, és cimzek neki egy búcsúmosolyt, ha épp rámnéz. Aztán bemegyek, az ajtót nem csukom be magam után, résnyire nyitva hagyom. Gondolok Villere. Odacsattogok az ágy melle, felmászok rá, és befoglalom az egyik oldalát. Elnyulok a paplanon, de még összeszedem az erőm utolsó morzsáit, hogy beállitsam a mobilomon az ebresztőt és rendeljek online reggelre egy taxit.
A telefonom halkan koppan mellettem az éjjeliszekrényen. Az oldalamra gördülök, össuehúzom magam csecsemőpózba, és lehunyom a szemem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#286TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2020 3:01 pm

Ahogy az ujjai lecsúsznak az arcomon, fájó hiányt hagynak maguk után. Persze tudom, csak én képzelem.. de akkor is... most örökké akarom érezni, és nem segít a holnapi nap sem.
Mégis hagyom hogy magamra hagyjon, de jólesik az a csók a markomban.
Akaratlanul is elmosolyodom.

Aztán ahogy távolodni kezd, hirtelen megingok a döntésemben. Valami hátsó szándékú él felhozza a korábbi képeket, milyen jó is volt.. mellette elaludni, hogy mellette ébredjek, de hamar beleszívok inkább a maradék cigarettába.
Jókora sóhaj hagyja el a tüdőmet.

Csak a szemei elvesztése után fordulok vissza az erkély felé. Újra megkönyöklök, és hagyom a gondolataimat... hogy szabadon száguldozzanak.
Eszembe jut a mai nap... A reggel...  (inkább délután) amikor ébredtem. Az ahogy vártam, az üvegen túl, a megbeszélés reményében, és az ahogy kiviharzottam a teremből. Ahogy vagy száz szálra nyeltem a füstöt amíg csak ideértem, és ahogy megült mellettem már a fotel karfáján.
Ahogy átölelt... a bennem tomboló érzéseket... és a döntést, amikor megcsókolom... Amikor engedett, és amikor olyan pillanatok alatt kaptam az ölembe. A 'megállj', amit tudtam épp időben érkezett el, és az újabb csók az asztalon túl...

Érzem hogy elmosolyodom.

De aztán ott van már Grid is... A belőle sütő kényszerű szöveg, az ahogy bántja... ahogy én ütöm, és ahogy valami feltörni szándékozik, mélyről. A feltörő érzelmek.
Aztán itt az erkélyen megint... Ahogy ő... és az a szöveg... Ahogy valami kettétörik bennem. Ahogy patakzanak az arcomon a könnyek, ő mégis képes maradásra bírni...
Senki más nem képes rá....
Amikor először szeretkeztünk úgy igazán, életem kitörölhetetlen pillanata volt. Örökre emlékszem majd rá, soha.. senki nem veheti el tőlem, és ahogy húzza az agyamat...

Újabb mosoly virít a képemen, ahogy aztán már a fürdővíz melegét érzem.
Onnan már minden olyan gyorsan történt...
Esküvő.. csillogás.. szavak...
Egy feka nagyfejű raszta és a sivatag pora..
És onnan már minden más.
Más ember vagyok.
Érzem.
A kérdés, ki tudok e békülni ezzel a mássággal.

Újra szívom a cigarettát, de a parázs már egészen az ujjaimig ér.
Elkap a késztetés hogy bemenjek még egy szálért, de tudom, akkor egész reggelig itttart a képzelet.
És én érezni akarom a teste melegét mellettem.
Így elhalasztom a gondolkodást.

Újabb mosoly a messzeségnek... csak mert tudom, boldog vagyok, és hálás.. és szerelmes... Aztán lepöckölve az eldörzsölt csikket mégiscsak megindulok, és cseppnyi zajt se engedve, csak lerugdosom a bakancsaimat.
Ismeretlen a terep, habár mégis ismerős.
Lerántom magamról a pólót, valahol az ismert fotel környékén ejtem le, aztán halkan betolom az ajtót.
Alszik...
Ha lehet mégcsendesebben osonok be.
Talán soha nem voltam még ennyire csendes, bekúszok... be az ágyra, csak a takaróra rá, mellette, és az oldalamra fekve talán csak percekig figyelem az arcát.
Lehet órák...
De napok is eltelhetnek..
Mutatóujjam csendben végigsimít az arca oldalán...
elmosolyodom, aztán végleg elengedem.

Elengedem az egész nap eseményeit.
Holnaptól új élet lesz...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#287TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2020 5:05 pm

Nagyon halk neszezések… Aztán enyhén ringani kezd alattam a matrac. Valahol mélyen, nagyon mélyen tudat alatt érzékelem, amikor Ville mellém fekszik. Mintha megcirógatná az arcomat. Önkéntelen mosolyra görbül a szám, talán még fel is sóhajtok halkan. Végül teljesen elragad az ólomsúlyú álom. Totál kiüt.
***
Túl hamar csendül fel a mobilomon az ébresztő. A zene kellemes, de az ébredés pillanata annál kelletlenebb, még rohadtul tudnék aludni. Hagyom, hadd zenéljen a ketyere. A hasamon fekszem, és  meg sem mozdulok. Pedig tudom, hogy kéne. Valami kegyetlen nehéz erőt venni magamon és felülni, majd elindulni készülődni.
Végül mégis sikerül felnyitnom a pilláimat, és kitapogatni az éjjeli szekrényen a mobilt, csakhogy elhallgattassam.
Az arcomat visszafordítom Ville felé. Jól megnézem, hunyorgok ezerrel a hajnali félhomályban, hogy lássam, tényleg ő az mellettem.
És tényleg ő az… Muszáj elvigyorodnom. Aztán azon kezdek morfondírozni, hogy még hagyom aludni – ha alszik –, és csak az után ébresztem fel, hogy összeszedelőzködtem.
Hadd pihenjen... – ezzel a gondolattal kúszom le nagyon lassan az ágyról. Settenkedve, lábujjhegyen surranok a szekrényhez, és a lehető legkisebb, legcsendesebb mozdulatokkal nyitom ki az ajtaját, hogy kitapogassam a ruháimat, amit ma magamra kapok.
Nesztelenül hagyom el a hálót, és fordulok be a fürdőszobába. Ahhoz képest, hogy milyen kótyagos vagyok, elég hamar felrántom az aznapi gúnyát, és még egy hangyányi sminkre is futja; fekete szemceruza és csókolom.
Ha Ville még szunyál, visszamászok mellé az ágyba. Enyhe illatfelhő leng körül; japán cseresznyevirág.
- Ville… – suttogom halkan, miközben mellette hasalok. - Lassan indulnom kell... – lehelem a szavakat óvatosan, és ujjvégeimmel megérintem a halántékát, hogy megcirógassam. Félresimítom az arcába ereszkedő kósza, göndör fürtöket.
Ha nem ébredne fel, tovább szövegelek. Mindenképp el szeretnék tőle búcsúzni indulás előtt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#288TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2020 6:07 pm

Zsibong... Valami zsibong... És nem áll le.
Kurvára nincs kedvem hozzá, a legszívesebben levágnám a polcról.. szekrényről, vagy akárhonnan is jön a zene, de aztán magától elhalkul.
Csendesen fordulok vissza a magányba...

Később... Vagy legalábbis csak gondolom hogy később, finom érintés térít észre.
Lehet mégse aludtam??
Aztán valami isteni is bekúszik az orromon át...
Ez már inkább ad okot az emlékezésre, így lassan térek vissza újra a valóságba.
A tudat... Az amit hallottam... A tények....
Ha nem is a lényeg, de abban biztos vagyok hogy ő van itt velem.
Újra...

- Szia.. - elmosolyodom. A szemeim még csukva, és komoly akaraterő kell hogy ki is nyissam őket.
De miatta megéri...

A kezem mozdul, de vele én is fordulok, oldalra, az oldalamra, oda ahol őt vélem. És csak találomra, de mégis sikerül és rátalál a kezem, finoman a feje oldalán, a hajába túrva, hogy a mozdulattal együtt magamhoz húzzam.
Csak egy kellemes csók... Ennyi amit akarok tőle..
És ha sikerül, már nekem is sikerül megnyitni a szemeimet, és lebirkóznak a további gondolatok.

- Már..?? - hülye kérdés. Hisz megmondta. Másodikra talán már értelmesebbre is futja, és vele vagy ő ellenében, de lassan felülök.

- Basszameg.. - a kötőszó. De igen, aztán hamarosan sikerül hogy tényleg, rendesen is észretérjek.
Megdörzsölöm a szemeimet.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#289TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2020 6:54 pm

Már épp azon agyalok, mivel ébresszem fel, mi az, amitől mindjárt kipattannának a szemei. Elvigyorodom. Épp bedobnám a Villeee… A feleséged van itt. kártyát, de már ébredezik. Mázli. Máskülönben tuti infarktust kap. Lefogadom, annyira friss neki az élmény, hogy fel sem fogta mit művelt tegnap. Elrángatott egy kurvára rózsaszín kápolnába. Ő volt, nem én.
Köszön, és mozdul. Ahogy oldalra fordul, és megérinti a a fejem, nem látja, de az arcomon széles mosoly trónol. Azzal hajolok oda hozzá, hogy kedves, gyengéd csókkal ébresszem.
- Szia... – lehelem rá az ajkaira az után, hogy milliméterekre válok tőle.
Ahogy kinyitja a szemeit, a tekintetünk találkozik a homályban. A szemébe mosolygom, aztán elhúzódom tőle, épp csak annyira, hogy felülhessen, miközben dohog.
Ha lenne időnk, istenesen elhálnám vele a nászéjszakát, de most erről le kell tennem.
- Még van pár percünk. Majd hív a taxis, ha itt van az épület előtt. – magyarázom az ágyon ücsörögve, miközben a balomra támaszkodom. - Figyelj csak… A konyhapulton, a sarokban...Csak óvatosan az infókkal, csajszi. Túl sok lesz az így őfelségének hajnalban, közvetlenül ébredés után. - Hagytam pénzt a mézesbödönben. Ha szükséged lenne valamire… Ugyanis tök üres a frigó. – oké, oké, tudom, Villet kábé ez izgatja a legkevésbé. De akkor is. A férjemet csak nem hagyom ellátmány nélkül rögtön a házasságunk első napján!

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#290TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 9:05 am

" Még van pár percünk. Majd hív a taxis, ha itt van az épület előtt."

Nem vigasztal. Persze tudom én hogy mennie kell, de attól még nem.
Újradörzsölöm a szemeimet, de nem biztos hogy azért, mert tényleg szükség van rá hogy felébredjek.
Fent vagyok. Ébren...
És túlságosan is valós minden, pedig bármit megadnék ha csak álom lenne.
Egy kényszerű álom...

És az se segít sokat, amikor mellébeszélésbe kezd.
Vagy valami olyan...

Szeretnék valami ésszerűt válaszolni. Valami épeszűt. Mégse jön semmi jelentőségteljes, helyette inkább kevernek a fejemben a gondolatok.
Csak tartsd szem előtt a LÉNYEGET!

- Csak pár nap és jövök utánad. Max egy. Vagy kettő... - bővítem, de ki a franc tudja mennyi idő míg letudom ezt az egészet.
Bízom benne minél hamarabb.

- Szóval készülj, nemsokáig cincoghatsz.. - már maga a gondolat széles belső mosolyt húz a fejemre. Ami ha nem vigyázok, az arcomon is kitör. És nemvigyázok. Pláne amikor újra mozdulok, és nem volt még elég belőle, felé nyúlok, hogy újra csókoljam.
Már ha nem ütközöm ellenállásba tőle...
És csókolnám is, ameddig csak lehet, igazából... sose elég belőle.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#291TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 9:46 am

Biztosra veszem, hogy hallotta, amit mondtam. Úgy rémlik, már máskor is volt ilyen. Hát jól van. Ha bármi gebasz van, vagy ha valamit nem tud, gondolom úgyis rám csörög. Nagyfiú, jól meglesz. Eddig is megvolt.
- Ne várass meg sokáig. – dünnyögöm vigyorogva.
És mondá az Úr: „nemsokáig cincoghatsz.”
- Valóban? – bazsalygom, miközben felém nyúl, hogy megcsókoljon.
Közelebb hajlok hozzá, sőt, feltérdelek, és ahogy a szánk összetapad, négykézláb odakúszok hozzá, hogy befészkeljem magam az ölébe, ha hagyja.
Szembe ülök vele, a lábaim a dereka köré fonódnak, míg a karjaim a nyaka köré. Csak csókolni akarom, amíg tehetem. Kár, hogy nincs túl sok időnk; akár még más is beleférne. De majd minden be lesz pótolva.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#292TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 11:03 am

És mozdul... Nekem meg eszemben sincs nem rásegíteni, most már tényleg messze az az álmosság...
Ahogy átfutnak a lábai a derekam körül, kellemesen rásegítek.
És csak azután fut vissza, az egyik, az amelyik épségben megúszta Gridet, vissza a feneke alá... felé.
Aztán megint a lába szárán simít végig...

Túúúl kellemes a reggel, és eszemben sincs abbahagyni. Hogy mennie kell?? Lehet. Hogy fontos?? Ez sokkal fontosabb annál, és ahogy és HA még mindig hagyja hogy csókoljam, a szám önkéntelenül is lekúszik a nyakán.
Egyszerűen embertelen ahogy ez a nő elveszi az eszemet...
És akármit is tesz, ha nem állít le, nem én leszek az aki keresztbevág mindent.
Az biztos hogy rászolgálok a nevemre!


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#293TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 11:20 am

Ahogy Ville ajkai a nyakamon kalandoznak, önkéntelenül félrehajtom a fejemet, hogy még inkább hozzám férjen. Kellemes, vágyakozó sóhajt csal elő belőlem.
- A francba... – dohogom.
Teljesen rásimulok a felsőtestére, a saját pólóm szövetén keresztül is érzem a bőréből áradó hőt.
Ha tudok, felé fordulok és a szemeibe nézek.
- Remélem késni fog a taxis... – döngöm mély, baljóslatú altomon, és a következő pillanatban mohón rákapok a szájára. Az ajkaim kiéhezve harapják és marják, két tenyerem eközben az arcára vándorol.
Nem akarok úgy lelécelni NY-ba, hogy nem szeretkeztem vele.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#294TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 12:37 pm

A szavai.. lehet hogy azok is hagynak némi árnyékot, de sokkal jobban érvényesül az, ahogy felfekszik a testemen.
Ez méginkább beindít...
A kezeim hamar hátrahagyják odalenn, de csak hogy azonnal a póló alá nyúljak, ahogy érzem vérengző vadként harap, és nem is várok sokat, csak annyira húzódom el, hogy azonnal lekapjam.
Valahol a külső körleten ér földet.

És megint a szája... Vissza. A kezeim élesen marnak a derekába, de aztán vissza fel a melleire térek. A melltartón keresztül is szorosan tépem, és ha érzem benne, ha továbbra se ellenkezik, a következő pillanatban már kész is a haditervem.
Vele az ölemben araszolok az ágy széle felé...
Egyszerűen megemelem... és ha hagyja hogy csak egy percre de talpra állítsam, besegít vagy sem, azonnal rángatom is le a nadrágot. A bugyijával együtt...
Aztán az enyém is enged.... A cipzár sebesen csúszik le... És ahogy újra az ölembe kapom, a köztes fal adja a hátának a támasztékot, ahogy megemelve azonnal belé hatolok.
Kellemesen nyögök fel a felszabadító érzésre...

És ha továbbra sincs ellenvetés, felfűződve a testére azonnal meg is indulok..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#295TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 1:45 pm

Emelem a karjaimat, hogy mielőbb megszabadíthasson a felsőmtől. Nem érdekel, hogy most öltöztem fel. Szeretkezni akarok vele, isten tudja mikor látom legközelebb. Bánom, hogy csak perceink vannak...
És már csókol is tovább; ugyanazzal a vad hévvel, amivel én falom az ajkait.
Észre sem veszem közben, hogy navigál; a testem szófogadón engedelmeskedik neki. Lehúz az ágyról, talpra állok, és a nadrágomat már le is szedte rólam.
Zihálva kapkodom a levegőt, miközben ő kioldja és letolja a saját nadrágját. A következő, amit érzékelek, hogy ölbe kap, és háttal a hideg falnak taszít. Belenyögök a szájába.
A nyelvem a nyelvvel vív, két karommal a nyaka, míg a lábaim a dereka körül kapaszkodnak.
Elszakadok a szájától, és hangos, elégedett nyögésre késztet a csípőmozdulatával, amivel teljesen belém nyomja magát.
Szeretem azt a pusztító, sötét, önző szenvedélyt, amit rám zúdít, és amivel mindig leigáz. Sosem fogom elfelejteni neki, hogy ő az a férfi, aki mellett túlnőttem a gátlásaimon és a félelmeimen, aki mellett úgy tűntek el a pánikrohamaim, hogy észre sem vettem.
A bőröm lángol és máris verejtékben úszik. A szám türelmetlenül és kiéhezetten habzsolják az ajkait, de közben is néha el-elválok tőle, hogy levegőért kapjak, és belenyögjem a hajnalba az élvezetemet, miközben a magáévá tesz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#296TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2020 2:15 pm

Sűrűn mozdulok. Kérlelhetetlen ösztön űz, habár minden pillanatában tudom és érzem, hogy ő van itt velem, mégis jólesik szabadjára engedni a valódi énemet... A múltat... A mégis belé habarodottat, és jólesik hogy ő együtt élvez(i) velem.

Szélesre húz a vigyorom.. valamikor.. két mozdulat között, de aztán újra magával ránt a vágy. A szájára csókolok.. megint. Csak alig egy pillanatra állok meg, csak hogy a száját keményebben is megtépjem, hogy közben igazítsak rajta egyet, és most még azt se érzem hogy a sérült kezem fáj. Pedig fog..! De nem érdekel. Semmi mást nem akarok, csak a nyögéseit a fülemben, a sikítását, az élvezetét, az érzést, hogy tudja én teszem ezt vele, és most bármit megadnék ezért.
Neki adnám az egész életem...
És amíg fel nem sikít, biztosan nem állok le.  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#297TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2020 9:37 am

Bárcsak több időnk lenne. Bárcsak átszeretkezhetném vele a napot. Bárcsak ne kéne mennem…
Még itt van velem, de már most fáj a hiánya. Szerintem elment az eszem.
Minden egyes lökése mennyei élvezetet okoz, és képtelen vagyok nem hangot adni neki.
Szaporán lihegek az ölében, a karjai közt, és a tudat, amint belém hasít, hogy ő hozzám tartozik, ő a férjem, én pedig az asszonya vagyok, még inkább felajz.
Az arcomat a mennyezet felé fordítom és hangos nyögéssel élvezek el, mialatt ő bennem jár.
A tenyereim izzadnak, a combjaim remegnek, őt szorítják. Muszáj megkapaszkodnom Villeben, Színes csillagok cikáznak a szeme előtt.
Ha velem együtt ér a csúcsra, és utána leengedi a lábaimat a padlóra, hatalmasat szusszanok.
- Baszki... – morranom zihálva, kimerülten, rekedten, de elégedetten, miközben két karom még mindig a vállán pihen.
Egészen kimelegedtem.
Fogalma sincs róla, mennyi mindent jelent nekem, ahogy talán azt sem tudja, hogy úgy ahogy van – kívül-belül –, lenyűgöz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#298TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeKedd Aug. 18, 2020 4:58 pm

És felsikít...
Ha lehet, mégerősebben tolok, holott egy belső hang figyelmeztet: sokkal óvatosabbnak kéne lennem..
Mégis képtelen vagyok engedelmeskedni.
Még két-három lökés, aztán...

Felkenődve a testére térek vissza a valóságba.
A mellkasom a falnak préseli, és nincs is kedvem.. indíttatásom elemelkedni róla, de tudom hogy KELL.. hogy muszáj.. ezért még mielőtt a talpaira engedném, muszáj hogy még valamit megosszak vele.

- Csak hogy emlékezz..  mit hagysz itt.. - és vigyorgok. Nem mert kötelező lenne, hanem mert egyszerűen szétárad az ereimben, és képtelen vagyok nem vigyorogni.
Boldog vagyok....
És még akkor is, amikor leengedem, tartom ahogy a karjai még a nyakam körül futnak.

- New Yorkban folytatjuk.. - kacsintok, és a szám máris az övére kap, egy megtépő, mégis a végletekig mély, és érzelmes csókra.
Én is akarok emlékezni...
Minden percére.
És csakis akkor engedem el, eresztem, ha felhangzik a dudálás, a telefonja, vagy ő kéri tőlem.
Nekem tökéletesen jó így...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#299TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeSzer. Aug. 19, 2020 8:53 am

„Csak hogy emlékezz.. mit hagysz itt..”
Keserűn elvigyorodom.
- Hát ez nem segít. – döngöm a szemeibe.
Sóhajtok egyet. Az altestem kellemesen zsibbad Ville hevétől, és szerencse, hogy mögöttem a fal, előttem pedig ő, mert így van támasztékom, és rogyok össze az élvezet utáni elgyengüléstől.
Válaszolnék arra, hogy New Yorkban majd folytatjuk, de megelőz. Szerintem tudja, hogy úgy tudja leghamarabb betapasztani a számat, ha megcsókol. Néha úgy érzem, kimondottan ezt a célt szolgálja a manőver.
Muszáj elvigyorodnom a gondolatra, miközben az ajkai az enyémeket kényeztetik.
- ...Ezzzt... én is így gondoltam. – duruzsolom, miután szabadon engedi a számat, ami jólesőn bizsereg a csókjától.
Még maradnék, így, a karjai közt, a közelében. De megcsörren a mobilom.
- Bakker… Itt a taxi. – anélkül is tudom, hogy rápillantanék az éjjeliszekrényen heverő telefon kijelzőjére.
Ha Ville enged, oldalra dőlök és felveszem a telefont. Valóban a taxis az; közli, hogy itt van az épület bejárat előtt. Megköszönöm neki, majd hozzáfűzöm, hogy 5 perc, és lent vagyok. Bontom a vonalat, és hatalmas, kérlelő szemekkel kezdem ostromolni Villet.
- Lekísérsz? – tudakolom - Persze nem így. – fűzöm hozzá gyorsan, heherészve.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#300TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitimeHétf. Szept. 07, 2020 2:41 pm

Hogy nem segít..??
Jótékony kacsintás ül ki a szememen, de nemtudnám azt mondani hogy tudatos reakció. Mégis a következő csók ami befojt, ez se tudatos, és amikor meghallom a telefont, csakis akkor engedem szabadjára. A száját. A többbivelmééég... Mégis hagyom hogy felvegye a telefont.

Csak figyelem, miközben beszél, de a szemeit továbbra sem engedem el. Már ha ő sem az enyémeket, és az a feltörő sóhaj, csak akkor kerül szabadon, mikor tudatosul a tény, hogy ideje...
...engednem.

Vagyis a kezeim is megnyílnak.

- Persze. - ezt csak köztes, a lihegést elnyomva engedem, de közben hagyom hogy ő is rendezze magát.
Az én cipzárom kerül vissza a helyére, közvetlenül a gatya után, a pólóm.. a pólóm kinn lehet valahol a nappaliban ha az emlékeim nem csalnak, mégis csak akkor futok ki érte, ha ő előbb... Szóval ha ő megelőzött kifelé.

Csakis akkor bújok bele.

- Azt tudod hogy pokolian fogsz hiányozni... ugye..? - csak őt figyelve engedem, ha esetleg fel és le száguldozik, összekapva a cuccát, de valamiért én nem mozdulok. Talán ezzel odázom a pillanatot. Azt akarom hogy megálljon. Egy pillanatra. Csak egy pillanatra...

És hogy az a pillanat örökké tartson...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#301TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-