♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 7 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 7 Voting_barA New Yorki meló - Page 7 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 7 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 7 Voting_barA New Yorki meló - Page 7 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 7 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 7 Voting_barA New Yorki meló - Page 7 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#151TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2020 4:30 pm

Egy röpke pillanatra abbahagyom az ajkai tépázását, és a szemeibe nézek.
- Remélem ez nem panasz volt. – morranom Ville szájára vigyorogva, miközben a kezem még mindig odalent simogatja.
Egy újabb gyengéd és mohó csók landol azon a szép száján.
- Ne csodálkozz, hogy így rá vagyok kattanva a férjemre. Vagy két napig nem láttam azt a helyes képét. – duruzsolom tovább a szemeibe, miközben ő a tarkómnál fogva tartja a fejemet. Imádom, ahogy és amikor beletúr a hajamba. Ha nem kívánnám ilyen eszeveszetten, és nem lennék begerjedve, simán csak elolvadnék az ölelésében. De iszonyúan lüktet bennem a vágy, hogy úgy szeressem, ahogy csak tőlem telik, és zúdítsam rá azt a gyönyört, amit képes vagyok adni neki.
Még utoljára a szájába furakszik a nyelvem az övét keresve, majd elválva tőle, ha Ville keze enged, lesiklom a testéről, le az öle fölé, és egyszerűen csak végignyalom forró, nedves nyelvemmel a férfiasságát, hogy a következő pillanatban ráboruljak és a számba vegyem.
Élvetegen és elmélyülten szopogatom; szeretgetem az ajkaimmal és a nyelvemmel. Akár órákig is képes lennék ezt művelni, annyira szeretnék neki adni, és épp ennyire élvezem is, hogy a számban érzem a keménységét.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#152TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2020 5:13 pm

Szélesre húz a vigyorom...
Csak alig a száján, az ajkait szinte súrolva mormolom.

- Egy percig se.. - vigyorgom megint, azzal újra csókolom, ha ő nem előzne meg.
De aztán megint mondanivalója van, és én... tetszik is. Már hogyne tetszene!

- Csak két nap volt...?? - alig leheletnyi erővel kérdezem, mert muszáj felnyögjek. Csak egy kicsit, betalált, de aztán újra vigyorra húz a szám, és megint az övére kapok.
Tisztára egy örökkévalóságnak tűnt...

A nyelve megint furakszik, az enyém meg súlyosan hadakozik vele. De akkor meglép.. MeglépNE, érzem ahogy surranna ki a kezemből, de egy pillanatig még nem eresztem.
Muszáj... valamit tudnia kell...
Elszakadok, a lélegzetem már tőle reszket, de muszáj újra elvigyorduljak.

- Ha ennek vége.. sikítani fogsz!! - ez ígéret. Azzal ha még mindig menne, engedi a kezem, helyette inkább a pulcsiba kap bele, és a pulcsi-póló kombót egyszerűen lehúzom.
Így már sokkal kényelmesebb...
Aztán amikor nekikezd...

Hátraesem, de a számon letörölhetetlen vigyor trónol.
Az ujjaim látatlanul is a haját keresik, a szemem azon az elbaszott plafonon kajtat, de aztán lehunyom őket. Elképzelem.. Őt... Ahogy működik, ahogy itt van velem... Hogy szeret.
Hogy végre szeret.

És ahogy ujjaim a haja közé fűznek, muszáj hogy néha óvatosan, de megtépjem.
Baszottul isteni ez a reggel...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#153TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Dec. 11, 2020 6:42 pm

Hogy sikítani fogok?
Elvigyorodom, a szemeim sötéten villannak.
- Úúú, most aztán jól beszoptam. – döngöm mély altomon, és még egy röpke csókot préselek a szájára, mielőtt leborulnék áldozni az ölébe. De előtte is hagyom, hadd dobja le magáról a fölsőjét. Úgy fest, neki így kényelmesebb. Én nem akartam ezzel bíbelődni, neeem. Én egyből a lényegre, akartam térni – arra a kisfickóra, akinek a jelek szerint nagyon hiányoztam.
Ville már biztosan rájött, hogy egyik legkedvesebb elfoglaltságom, hogy őt cumizom. Benne van a top 3-ban.
Lehajtom a fejem, hogy Ville keménységét a számba vegyem, és ameddig csak tudom, beszívjam. Majd megemelem a fejem, hogy visszahúzzam az ajkaimat róla, és megnyalogathassam a makkhát. Élvetegen kóstolgatja és köröz rajta a nyelvem. Aztán bekapom, szívogatni kezdem, miközben szorgalmasan nyalogatom is. Az ujjaim sem unatkoznak; fel-le mozogva a lüktető merevségen gyúrják azt, le-le nyúlva a golyókra, és azokat is megsimogatva.
Enyhén megemelem a fejem, mire Ville ágaskodó szerszáma kisiklik a számból
- Ahh... – halk, jóleső sóhaj forró levegője teríti be, amint felmorranok attól, ahogy Ville a hajammal babrál. Totál felajz vele. Szinte dorombolok az ujjai alatt.
Már veszem is vissza a számba a farkát. Az ajkaim fel-alá járnak rajta, gyengéden szorító markommal együtt.
Mennyei…!!!

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#154TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeKedd Feb. 09, 2021 12:28 am

Hangos felnevetés késztet. Mégis sikerül valahogy odabenn tartania, talán ahogy hirtelen tűnik el, és rákap az ízére, mégis valahogy automatikusan jön a mozdulat, hogy felülről mindent ledobjak.
Kényelmesen esek vissza...
A kezem... megintcsak a hajába kap, annyira szeretem... érezni az ujjaim között, hogy ittvan, lecsukódik a szemem, és csak élvezem.
Valahogy az billent ki amikor hallom ahogy felmorog.
Szélesre húz a vigyorom, és nem tudok.. képtelen vagyok ellenállni, hogy félkönyékre emelkedjek, és úgy hódoljak az élvezetnek tovább.
Csakis őt figyelve.

- Ha nem azt csinálnád amit, már ezzel a hanggal teljesen felizgatnál.. - vigyorgok, de épeszűen biztos a tényben, hogy mi váltotta ki belőle, a hajában markoló tenyerem köré tekerem a tincseit, és újra megtépem.
Csak alig...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#155TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeKedd Márc. 09, 2021 9:21 pm

Az ajkaim lágyan elhagyják a férfiasságát. Muszáj, hogy elvigyorodjak Ville szavaira. A szemeimet lehunyva tartom, és ahogy a hajammal babrál, a kezének döntöm a fejemet. Szeretem, egyszerűen imádom, ahogy a tincseimmel játszik, és érezhetem magamon az ujjai érintesét. Teljesen el tud vele kábítani.
Nincsenek rá szavak, milyen boldog vagyok, hogy velem van. Pár napja még nem hittem, hogy ez lehetséges lehet. Hogy újra együtt leszünk. Ő és én. Egy pár megint.
Lassú mozdulattal felkúszom a testére, miközben apró csókokkal hintem végig a hasát, felfelé haladva a mellkasára, hogy ott is kedves csókokkal illessem, miközben átemelem a lábai fölött a sajátomat. Megtérdelve mellette, rásimulok Villere. Az arcom az övé fölött lebeg a félhomályban. Csak milliméterekre vagyok tőle, érzem a leheletét.
Lemosolygom rá, majd gyengéd, puha csókokkal szeretgetik meg a száját az ajkaim.
Minden egyes pillanatot, amit vele töltök, az emlékezetembe akarom vésni. Az illatát, az ízét, a belőle áradó hőt, a bőre tapintását. Kitörölhetetlenül.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#156TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Május 20, 2021 3:12 pm

Az ahogy simul... maga a tudat hogy végre itt van velem... felbecsülhetetlen.
Ha csak itt ülne, mellettem... csak csöndben... ha csak érezném az illatát.. ha belélegezném... az sem tölthetne el nagyobb élvezettel, így amikor érzem hogy mozdul, és felfele kúszik, én jóleső levegőt kiengedve eleresztem a haját, hogy újra hanyatt dőljek.
Lassan simítok végig a vállától az oldalán... Éreznem kell. Muszáj éreznem! A körvonalait... az érintését... A bőre melegét, a leheletének csiklandozását, és ahogy fölém ül, egy távoli, mélyen rejlő ujjongó kábulat hosszú mosolyba húzza az ajkaimat.
Érte nyúlok, az álla vonaláért ahogy fölém emelkedik.

- Őrülten hiányoztál.. - suttogom. Csak egész halkan, hogy ne hallja meg. - Ne hagyj többet magamra.. - a szemei között pásztázik a tekintetem a félsötétben, aztán nem bírom tovább. Újra a szájára kapok, és lassan... töredelmesen, de minden szerelmemet/féltésemet belekényszerítve megcsókolom.
Akarom hogy végre teljességében érezzem...
Minden.. egyes.. őrjítő... mozzanatát.
Minden pillanatát.. Hogy megéljem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#157TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 2:23 pm

Bár nem hallom, hogy mit motyog, de biztos vagyok benne, hogy valamit mondott. A lehelete megcsiklandozta a számat.
Ha értettem volna, azt válaszoltam volna, hogy „Arra mérget vehetsz...”
Belemosolygom az érzésbe. Ville tekintetébe mélyed a pillantásom, de a következő pillanatban már meg is csókol. Én pedig beleolvasok. Az érintésébe, a közelségébe, a csókjába. Mintegy beleszédülve a belőle áradó forróságba és a lényéből sugárzó szenvedélybe.
Az ujjaim közben is hol a halántékát és az arcát cirógatják két oldalról, hol a fürtjei közt babrálnak.
Hogy rohadtul hiányzott, ne legyen kétséges a számára, és az se, hogy majd megbolondulok érte.
- Ha ma nem jössz, én tuti megzavarodok... – morranom a szájára vigyorogva, és már csókolom is tovább. Olyan hevesen, mintha egyetlen csók nem is lenne elég.
Igazából… Nem is.
Minden ízemben őrülten vágyom rá, és eszemben sincs leplezni.
Ha Ville enged, felülök az ölében, és lehúzom magamról a fekete, pántos, rövid kis hálóinget. Nyomban el is hajítom.
A könnyű anyag úgy száll, mintha soha nem is viseltem volna.
Meztelen felsőtestem visszasimul Ville meleg mellkasára, ahogy ismét rádőlök, hogy elérjem azt a szemtelen de csinos kis száját.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#158TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 3:48 pm

Széles mosolyba húz a szám... Inkább vigyor volt az, de nem lényeges. De amikor továbbra is csókol tovább, csakis akkor eresztem, amikor érzem, felülni készül.
Lassan simítják végig a tenyereim... Kétoldalt... a két combján...
Nem tudom láttam e már valaha ilyen gyönyörűt... Éreztem e ezt... ennyire élesen....
És amikor végül fogást találok, csak érzéssel, a  csípőcsontján, a szemeim szinte felfalják, ahogy az a gyengén fénylő cucc lassan utat talál át a fején, és megadja magát..
Kiemelkedő sóhajt húzok magamba...
Talán cselekednék, talán ő az aki megelőz.
Gyorsan kerül újra fölém, így ahogy a szám újra rákóstol a száján, kezeim tovább vándorolnak, fel a csupasz hátán....

Alig pillanatokkal később szorítok csak meg finoman a két felkarján.
Nem akarom, mégis gyengén tolom hátrébb, elszakadok, csak épp annyira, hogy képes legyek a szemeibe nézni.

- Pokoli volt nélküled. - tartom a tekintetét - Soha többé nem akarom kipróbálni... - és ez talán hosszú hónapokat ölel fel, de én még mindig csak tartom, a szemeimtől alig távol, hogy aztán újra a tarkójára csússzon a markom, és én is hozzá emelkedve újra megcsókoljam.

Másik kezem közben már a fenekénél játszadozik.
Minél előbb meg akarom szabadítani attól az... izétől.

Igen, a bugyi az.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#159TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 5:23 pm

Ahogy Ville a két felkaromnál fogva tart az ölében, a szavaira a szemeibe mosolygom.
Nekem sem volt leányálom. – suhan át a fejemben a hiányának a régi fájó emléke, de ahogy jött, engedem is tovább menni. Nincs rá szükségem. A mostra akarok koncentrálni. Boldog akarok lenni. Az is vagyok; és örülök Ville jelenlétének. Egyszerűen csak piszkosul élvezek minden vele töltött pillanatot. Talán még jobban is, mint a… szakítás előtt. Volt idő, amikor nem hittem, hogy képes leszek vele egy levegőt szívni – még annak a gondolatától is irtóztam, hogy találkozzam vele, hogy nap mint lássam a stúdióban, és együtt dolgozzam vele. De az értelem elhatározása egy dolog; és más amit a szív valójában diktál.
Ez utóbbi egyre azt dübörgi, hogy ”Szeresd és imádd, amíg élsz.” Nekem Ő a minden.
Ez van.
Amíg lehet, abban a röpke pár másodpercben a jeges lélektükreit csodálom. Aztán már nyúl is a tarkómhoz.
- Talán emlékszel… „Míg a halál el nem választ”... De még az sem tud elszakítani Tőled. – búgom halkan válaszul a szájára.
Rafinált, magabiztos mosolyra görbülnek az ajkaim, amikor épp kisajátítja őket. Azt hiszem hiányzik a cigarettaillat, ami mindig körüllengte, a csókjainak a jellegzetes íze.
Persze eszemben sincs panaszkodni.
A nyelvem lassan vív az övével, mikor megérzem a fenekemen matatni a kezét.
Az öléhez dörzsölöm az ágyékomat. Ahogy megérzem magam alatt a férfiasságát, halkan belemorranok a szájába. Basszus… mennyire akarok már szeretkezni vele.
Szinte lángol az agyam a vágytól.
Na igen. Mostanra már nem csak az lángol. Egész testemben lüktetek. Miatta… Érte...
Kénytelen vagyok lecsusszanni oldalra – közben is végig a testéhez simulva –, épp csak annyira, hogy meg tudjunk szabadulni a bugyimtól.
Ha Ville intézkedik, a kezem az övével együtt tolja lefelé a falat anyagot a combomon. Ezalatt is szakadatlanul és mohón falom az ajkait.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#160TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 5:58 pm

"Talán emlékszel… „Míg a halál el nem választ”..."

A szavai azok, amik végül kiölnek belőlem mindent. Minden emléket... Mindent ami a múlthoz tartozik, minden félelmet és kétséget, és azonnal visszarántanak a jelenbe.
Talán pont ezért is van, hogy a tarkójáért kapok, talán amúgy is megtettem volna, mert rettentően hiányzott.
Teljesen belefeledkezem...
A teste keltette érzésbe... a belőle áradó hőbe, a szenvedélybe...
Csak pillanatokból is tudja mit akarok tőle, és ahogy engedelmeskedik, ahogy mozdul... amikor lecsúszik rólam, csak én is feljebb emelkedve, de egy pillanatra sem eresztve a száját, segítek, hogy minél hamarabb megszabadulhasson a bugyijától.

A bal combjáért nyúlok, és egy pillanatig sem engedve, azonnal visszahúzom. Át a hasamon.
Csakis ekkor engedem el az enyémre kényszerített száját.

- Többé nem szabadulsz tőlem.. - a hangom meleg... de karcos, feszült a lélegzetem, és ahogy újra emelkedem és érte kapok, a másik kezem csatlakozva az előzőhöz, újra a csípőjére marok, és alig igazodva alatta, megemelem.

Ha hagyja... csak lassan merülök el benne...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#161TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Május 21, 2021 9:05 pm

Imádom Ville sokatmondó tekintetét. Nemcsak hogy eszméletlenül szép szemei vannak, rengeteg mindent ki tudok olvasni belőlük – lelki kívánalmai mellett tüzes vágyát is látom bennük, ami engem is feltüzel.
Amikor magára vonja a combomat, a porcikáim automatikusan reagálnak a hívására.
„Többé nem szabadulsz tőlem.”
Mélyen búgó szavaira elvigyorodom.
- Nem is ezért mentem hozzád. – milliméterekről döngöm rá halk, rekedt altomon a szájára.
Hagyom, hogy újfent éhes csókkal illessen.
De aztán leheletnyire távolodom tőle.
- Ez így egyébként is.... – búgom lehunyt pillákkal, majd az ajkam újfent merészen rákóstol az övére - ...totál helytelen…. – újabb élveteg csókot kap - ...mert TE nem fogsz szabadulni tőlem...
Reggelig tudnám így csókolni, szorosan hozzásimulva, miközben a puszta létezést élvezem mellette.
A csípőmnél fogva gyengéden magára ültet. A szívem nagyot dobban, ahogy fölé kerülök. Nem ez lesz az első együttlétünk, Isten tudja hányan túl vagyunk már, de… még mindig képes elönteni a zavart pír az arcomat. Ez Ő. Ilyen hatással van rám.
A szája után az arcát halmozzák el kedves csókokkal az ajkaim. Aztán a mellkasán megtámaszkodva a tenyereimmel, ülő helyzetbe tolom magam.
A csípőmön pihenő egyik kezéért nyúlok. Az ujjaim finoman ráfognak, és elemelem onnan. Hogy az arcomhoz húzzam.
A kezének döntöm az arcomat. Lágyan nekidörzsölöm. Érezni akarom a bőre tapintását.
Egészen bele is feledkezem a meleg, bársonyos érzetbe.
Lehunyom a pilláimat, és úgy fordítom a markát, hogy apró puszikat préselhessek a tenyerébe.
Lassan mozogni kezdek az ölén.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#162TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeVas. Aug. 15, 2021 11:38 am


Elvigyorodom. Elvigyorodnék, ha valami nem diktálna belül.
Őrülten akarom őt. Egyszerűen megveszek érte.
Így hát...
.. mozdulok, és ha nincs ellenére, ha nem ellenkezik, lassan magamra húzom...

A pont amikor megérzem... visszafogott lélegzetemen túl is szétárad az ereimben. Teret kap az elismerés... A hála... Amiért újra itt van velem, és a testem is könyörtelenül hálálkodik.
Mélyről jövő sóhaj szakad fel a mellkasonon, és muszáj nyelnem. Érezni a szája ízét... az ajka tapintását... a nyelvének simító mozdulatait, beteljesült álomként az őrületben...
Végtelenül hálás vagyok... Hálás...
Akárkinek.
Bárkinek hálás vagyok!
És ahogy megkapaszkodik a mellkasomon és felül.. ahogy a kezemért nyúl, én engedelmeskedem, és
kimerülhetetlenül figyelik a szemeim amire készül.
Az arcának simogatását... A bőre tapintását szétáradva érzem, a bőrének melegét....
És akkor megindul...

Önkéntelenül is nyögésbe fúl az első mozdulat.
De csakis őt figyelem.
Egyszerűen képtelen vagyok levenni róla a szemeimet, aztán már csak felsóhajtok...
A csípőjén még mindig fogó kezem lassan hátrasimul... belekerekedik a fenekére... aztán a combján lassan előre vonul, hogy ne bírjam tovább, az érzés sikít a fejemben, és muszáj... muszáj hogy újra érezzem, ezért felülök hozzá.

Egy kimerítő.. és hosszúra nyújtott csókra.
És átölelem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#163TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 12:59 pm

Ahogy Ville felül hozzám, a karjaim automatikusan a vállára siklanak és átölelem a nyakát.
Érzem az ölelését, amint átkulcsolja a derekamat. Egészen beleolvadok az ölelésébe. És abba a hosszú, elnyújtott, lágy csókba, amivel illet. Halványan belemosolygom, miközben az ajkaim szerelmesen viszonozzák a gyengédséget.
Tetőtől talpig átjár az öröm és a beteljesedett vágyakozás lángoló forrósága.
Lassan mozgok Ville ölében, semmit sem akarok elsietni. Határtalanul boldog vagyok, és a legkevésbé sem akarom, hogy véget érjen ez a pillanat.
A leggyengédebb szeretőként szeretkezik velem. Mindent tudok abból, ahogy megérint, ahogy velem bánik… Tudom, hogy fontos vagyok neki, és nem csak egy kósza hóbort, ami köztünk történik.
Halk sóhajok hagyják el a torkomat, miközben a homlokomat az övének döntöm.
Ezerszer is elsuttognám, mennyire szeretem, de szavak helyett inkább csak újra és újra apró csókokat préselek a szájára.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#164TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 1:45 pm

Az alig néhány óra ezelőtt történései elszállnak a semmibe. Mintha mindig itt lennék. Itt lettem volna, ezekben a karokban, ebben az ölelésben, ebben a boldogságban.
Soha nem gondoltam volna hogy egyszer eljön ez a pillanat.. egy ilyen pillanat... Egyáltalán érezhetem, és most... hogy körülölel, egész halmozottan érzem.
Minden mozdulata.. minden rezzenése mintha egy lenne velem. Én váltam a részévé, eggyek lettünk, ha nincs itt, annyira értelmetlenné válik minden.
És ez most bebizonyosodott.
A hangja.. a halk nyögései, az általam elnyelt minden szusszanás, egyszerre telíti be a szobát, és én nem akarok szabadulni innen.. Többé nem akarok szabadulni...

Aztán hirtelen változik meg minden...
Érzem a testéből áradó jeleket, a finom reszketéseit, aztán egyre erőteljesebbek, egyre jobban szorítom, egyre inkább, hogy tartást engedjek, és ahogy kitör... ahogy megcsuklik, én is egy nyeléssel engedve a helyzetnek, a részévé válok az élvezetének.
Vele együtt élvezek el...

Hosszúra nyúlik az utána töltött pillanat. A szemeim csukva, a homlokom még mindig az övén támaszkodik, és lihegek... de nem engedem el. Képtelen vagyok elengedni.
Nem is akarom, csak ha mozdul... ha kényelmetlenné válik neki a helyzet, egy szélesre húzott mosolyomon túl, csak lassan nyitom meg a szemeimet, hogy megemelkedve az arcom az övéibe nézhessek.
De mielőtt szólna, vagy én szólhatnék, egy hosszú, mégis annál könnyedebb csókot nyomok a száján.
Muszáj... ezt a pillanatot a lehető legtöbb ideig kitartani...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#165TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 2:50 pm

Ahogy egyre gyorsabban lovagolok Ville ölében, megszaporodnak a sóhajaim és a nyögéseim. Képtelen vagyok visszatartani őket, amikor annyira jólesik ez a könnyed, de mégis forró együttlét.
Egyre erősebben ölelem Ville nyakát, a mellkasom dübörög, a bőröm lángol, miközben a homlokom még mindig az övének dől. Fel sem fogom, de halkan zihálom a nevét, újra és újra.
Közben is apró csókokat lopok a férjemtől.
Szinte biztos, hogy Ville érzi bennem, hogy közeledem a csúcs felé. Sírni tudnék, annyira jó Vele...
Ahogy magához ölel… szorítva… Őrületes. Érzem a teste rezdüléseiből, hogy hamarosan Őt is elragadja az élvezet végső hullámcsapása.
Minden ízemben hevesem megrázkódom, aztán megfeszülök, és jólesően felnyögök a pillanatban, amikor elélvezek.
A homlokom még mindig az övét érinti. Ahogy Ő képtelen elengedni, úgy én sem tudom őt.
Csendesen lihegek. Akárcsak Ville.
A pilláim lehunyva, de közben is a kimondhatatlan boldogság mosolya görbül az arcomon.
Ville tarkóján egyszer csak játszani kezdenek az ujjaim a hajtincseivel. Szórakozva babrálom és pödörgetem a göndör fürtöket.
Ekkor néz rám, és talál a tekintetembe szélesen mosolyogva. Hangtalanul elnevetem magam, mire újabb hosszú csókot présel a számra.
Halkan belekuncogok a manőverbe. Nem tehetek róla.
Aztán ha eltávolodik az ajkaimtól, ismét találkozik a pillantásunk. A tekintetem csodálattal telve barangolja be az arcát, a vonásait, közben pedig balom ujjvégeivel kevesen félrecirógatom izzadt homlokából a rakoncátlan tincseket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#166TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 4:11 pm

Csiklandoz... talán ez az első benyomás amit érzek, csiklandoz...
Könnyű mosoly vonul fel az arcomon, talán észre sem veszem, de jólesik ez a kis... játék.
Könnyű és könnyed, és ahogy újra nyelek, egy nagy... eget rengető megelégedéssel sóhajtom ki az utolsó mozzanatot mielőtt a szemeibe nézek.
Hogy a csók?? Teljesen automatikusan jött, és ahogy végül kuncog.. és nevet... felér minden épeszű zenével.
Semmivel nem cserélném el...
Soha, a büdös életben semmivel!
Azután ahogy a szemeimbe néz, és simogatni kezd... önmagától emelkedik eleresztve a jobb kezem, és húzom végig az arca oldalát, felsimulva lágyan a tenyerem.
Még mindig nem jutok szóhoz.. mit mondanék... De aztán...

- Ide tartottam... - nem mond semmit, nekem mégis annyira sokat jelent. Nyelnem kell.
Ha nem izeg mozog, egy percig sem segítem, hogy lassan elváljunk, és megfeküdjön az oldalamon.
De ha igen...

Még mindig nemjutok szóhoz...  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#167TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 4:39 pm

Amikor Ville megszólal, és azt mondja, „Ide tartottam…”, enyhén meglep, hiszen ez nem az a mondat, amit szex után általában benyög az ember a közösbe.
Rávágnám, hogy „és ide is értél”, de úgy érzem, bőven van ott még más is, ahonnét az előbbi néhány szó jött.
Ville köztudottan nem nagydumás, úgyhogy amikor ehhez hasonló történik, mármint hogy Őfelsége szólni kíván, hagyni kell. Ezt már megtanultam.
Ville arcát fürkészem, miközben még mindig az ölében üldögélek. Nekem tökéletesen jó így, kényelmes, tekintetemben pedig ott az érdeklődés és a türelmes várakozás. Mondani szeretnél valamit?
Abbahagyom a homloka cirógatását, és bal karom visszafekszik a vállára, hogy ismét két karommal öleljem a nyakát.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#168TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeSzer. Aug. 25, 2021 5:16 pm

Nem szól... Valamiért én sem beszélek, csak jobb tenyerem lassan lefűződik az arcáról, és a nyakába temetem a fejemet.
A homlokom lágyan simítja végig a válla vonalát...
Aztán mégis meggondolom magam.

Mire felnézek a szemeibe, újra, a mosolyom már töretlen.
Senki nem lenne most képes egy percre sem kizökkenteni...

- Annyira... - kéredzkedik ki. De aztán elengedem. Abbahagyom... Nem mert kéne, egyszerűen mert másképp folytatom... Kezdem.

Újabb sóhaj, leszegem a szemeimet, de aztán újra fel, RÁ.

- Annyira tökéletes... Ez. MI. - tartom. A szemeit, benne az enyémeket. - Ha tudom hogy ide tartok, hamarabb érkezem.. - mosolyodom megint el, de képtelen vagyok, nem újabb csókot lopni. Csak egy kicsikét.

- Minden megérte... - még a száján engedem, de semmi.. az égvilágon semmi kedvem elengedni.
És nem is távolodom. Kivéve ha kell.
Csak megint mosolygok.
Ott... a száján...
A csukott szemeimen túl.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#169TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 2:22 pm

Kíváncsian figyelek, mi lesz ebből, aztán Ville belekezd, miközben a pillantásunk összeforr.
Rámosolyodom. Mintegy egyetértően. Szerintem is tökéletes ez az este.
Hagyom, hogy megint megcsókoljon. El kell vigyorodnom a manőverre, de aztán a mélyenszántó bölcselkedés helyett inkább csak sóhajtok egy nagyot, jólesőt.
Hamarabb érkezni? Ezen halványan elvigyorodom. Gondolom nem arra céloz, hogy meg kellett volna sürgetnie idefelé a pilótát, hogy tekerje gyorsabban a biciklit.
Ugyan, dehogy érkezett volna hamarabb. Régen Ville teljesen más ember volt. Az a fajta fickó volt. aki a párkapcsolatosdi és a vele járó dolgok puszta gondolatától is kiütést kapott.
Minden pont úgy volt jó, ahogy történt. A múlt eseményei eredményezték a jelent. Ha csak egy picit is belepiszkál az eseményekbe, az Ő és az én életem is totál más irányt vesz, lefogadom.
Én valójában semmit nem csinálnék másként, még az Allennel töltött napokat sem tenném megnemtörténtté. Most annyira mély békét és boldogságot érzek, hogy még az egykori borzalmak is jelentéktelennek tűnnek.
- Itt vagy, és nekem csak ez számít. – döngöm halkan a szájára. - Igazi kaland volt Téged megismerni, a barátodnak lenni… Meg a kufircpartnerednek. – bukik ki belőlem egy halk, rövid nevetés a mondat végén, miközben a homlokom még mindig az övének dől.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#170TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 5:07 pm

Elvigyorodok...
De csak az ő szavai húzzák magukkal, talán még útközben megnyílik a szemem.
Aztán a mosoly alább hagy. Komolyan gondolom.

- Jó volt... - nyelek. - Jó volt Neked megmutatni a világot.. - rövid mosoly fut szanaszét, de hamar korrigálom. Nyelek...

- És pokoli volt elveszíteni. - most még a múlt is.. Az elmúlt időszak, elveszíti a jelentőséget. Semmisé válik. Határozatlanná. Olyanná ami nem követel áldozatot, olyanná ami semmit sem jelent. Csakis a mostban teljesedik ki a pillanat.
És eszemben sincs bánkódni.

- Azt hittem... Azt hittem a Pokolra fogok jutni. Hogy ez a keresztem. Hogy ez nem lehet másként, de Te... - akad meg a tüdőmben a lélegzet, és képtelen vagyok folytatni.
Ezért inkább kiengedem.
Hatalmas sóhajjal szakad ki, és ellököm tőle a fejem.
De csak hogy a szemeibe nézhessek.

- Visszaadtad a világomat... - csúszik végig újra az arca oldalán a kezem, és képtelen vagyok nem engedni.
Az érzelmeknek.
Nem érdekel ki-mit gondol.

- Sose hagyj elmenni.... - koccan megint a homlokom az övének, és ahogy a szemeim újra lecsukódnak, egész beszívom, mélyen a testének illatát.
Mindig emlékezni akarok rá...
Örökre.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#171TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 27, 2021 2:38 pm

Némán hallgatom Villet. Jó ezeket a szavakat hallani. Tőle hallani. A legtöbben nem is sejtik, milyen mélységei vannak az ő lelkének.
Nem is olyan régen még teljesen lehetetlennek tartottam, hogy mi ketten ilyenekről beszélgessünk.
Ahogy elemeli a fejét tőlem és rám néz, én is a szemeibe pillantok.
Amikor ismét megérinti az arcomat, önkéntelenül is mosolyra húzódik a szám. A legapróbb érintése is nagy hatással van rám.
Ekkor a homlokával visszadől, mire az ujjaim cirógatni kezdik a tarkóját.
- Ha ez vigasztal... nincs akkora mázlid, hogy megszabadulj tőlem. Túlságosan odáig vagyok érted; te elképzelni nem tudod mennyire, én meg elmondani. – magyarázom vigyorogva.
- Meglepne, ha azt mondanám, hogy ha épp nem lenne úton a fiad, vagy a lányod, tökre örülnék, ha összekalapálnánk egy miniatűr rockert?… Csak mert pont így érzek. Melletted a legőrültebb és legfélelmetesebb dolgokra is képesnek érzem magam. És szeretnék még nagyon sok mindent átélni veled. Röviden, nagyon bírom, hogy az életem része vagy. – a szelíd vigyor még mindig ott feszül az arcomon, miközben még mindig Villet ölelik a karjaim.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#172TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 27, 2021 4:12 pm

Rövid kaccanás tör fel a lelkemből. A szemeim még mindig csukva, de mégis valahol szórakoztat. Elképeszt. Az az optimizmus ami belőle árad. Egyszerűen fülig szerelmes vagyok bele.
 
Ellököm tőle újra a fejem, hogy megint a szemeibe nézhessek. Látni akarom Őt. Teljes valójában. A bőrének illatában, a karjai ölelésében. Tudni akarom hogy itt van velem... Hogy nem csak álmodom...
Egy újabb.. valószerűtlen (anyagos) képzelgés...
De biztos vagyok benne, hogy tényleg Őt érzem.

Az újabb szavai nyomán, egy pillanatra előtérbe kerül minden... olyan mozzanat, ami felett hajlamos voltam eddig elsiklani.
Muszáj megint vigyorognom, de... amikor befejezte... és eltelik az az újabb néhány hosszúra húzott csendes pillanat, valahogy érdemesnek érzem megszólalni.
Egyszerűen muszáj.

- Azt hiszem várom... - nem egyértelmű?? Nekem sem teljesen. - Rettegek... - és tényleg. - de várom. - tartok a szemeibe, és valamiért... eszemben sincs elengedni. Talán arra várok mondja azt, hogy semmi baj nem lesz. Hogy menni fog. Hogy nem leszek mindig ennyire.. elcseszett, és nem fogok... nem lesz igaza Gridnek, és nem fogok elbaszni egy gyereket.
Hogy nem fogok elfutni...
Soha többé....

Igaz ez?


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#173TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 27, 2021 6:09 pm

Zsibbadni kezdenek a lábaim, ezért Ville köré igazgatom őket, miközben még mindig az ölében üldögélek.
Jól esik a teste közelsége, a belőle áradó hő; szinte betakar és melegen tart.
Hogy retteg? De várja?
Apró, de szapora fejmozdulatokkal bólogatni kezdek. Totál megértem Villet.
- Dettó. Én is be vagyok szarva. De kurvára. – vallom be, miközben a szám szögletében ott bujkál a cinkos vigyor. - De én is várom. És bizakodó vagyok. – magyarázom.
- Micknek is ment. Illetve megy. Szerintem mi sem nagyon fogjuk elcseszni; se a szülősködést, se a gyereket hehehe… Képzeld csak el, mennyi mindent taníthatsz neki. Kreatív és értékes dolgokat. És ha esetleg fiú lesz, akkor a csajozás fortélyait is….. Ha viszont lány, én magam fogom lebeszélni a zakkant rocker csávókról. – döngöm el bazsalyogva az utolsó mondatot mintegy cinkelésként, a képemen banditamosollyal, hogy aztán a következő másodpercben kuncogva szájon pusziljam Villet.
A manőver után szélesen és jókedvűen a szemébe mosolygom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#174TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 27, 2021 7:56 pm

Mocorog... mozog, és én útjára engedem. Még akkor is, amikor a lába siklik a derekam köré, engem is szorít a bakancs.. a nadrág... de most nem érdekel.
Csak ölelem...
De akkor bólogatni kezd.
Szorosan tartom... de érzem a testéből a határozatlanságot. Aztán a szavaiból is...
Én is megijedek.
Gombóc gyűlik a torkomban, de a belőle feltörő jókedv, az a mosoly, a nevetése, belőlem is előcsalogat valami derültséget.
Vagyis... inkább csak szeretnék az lenni.
Nyelnem kell, felpréselt mosollyal követőben, de aztán már csattan is az a csók.
Inkább puszi az...
Én meg...
Kihasználom a helyzetet, hogy megint meneküljek.

- Várj, kicsit... - kapom el a derekát, és lassan segítem, hogy emelve a fenekét, inkább mellém kerüljön. - Csak szorít a nadrág. - mosolygom (kényszerrel). A FENÉKET! Ha enged, lecsúszom az ágy oldalán és lehajolva a bakancsaimhoz megbontom őket.
Egytől egyig lerúgdosom.
Aztán a gatyát is.
Ami épp elég idő,
... ahhoz, hogy némi kapaszkodót leljek.
Keressek. Inkább.
Vagy legalábbis képes legyek feltérdelve visszamászni hozzá.
Az oldalamon dőlök el, szembe vele, és a könyököm megtámasztja a fejemet.
És valamit mondani kéne.
Kéne??
De nem jön.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#175TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitimePént. Aug. 27, 2021 9:26 pm

Szinte leemel magáról, én meg lendülök a mozdulattal, és leszállok az öléből. Hagyom, hadd tegye, amit akar. Elvégre nem  üldögélhetünk reggelig így.
Némán, de hosszan felsóhajtok. Megint a kínos csend, megint ezek a pillanatok, és tudom jól mi okozza. Én, azzal, hogy csak dumálok, meg az úton lévő gyerek. Pedig egyszer szembe kell néznie a ténnyel, nem tehetünk úgy, mintha nem létezne. Egyelőre megfeledkezhetúnk róla, de nemsokára már nem, mert látványos nyoma lesz.
Ville csak a bakancsétól és a nadrágtól szabadzl meg, pedig egy pillanatra már befizettem volna rá, hogy fogja magát és kimegy az ajtón, aztán hellószia.
Percekkel ezelőtt arra kért, ne engedjem el, de én meg nem vagyok az a csaj, aki könyörög egy pasinak, hogy ne hagyja el.
Ha Ville mégis szabadulna a kötelékből... én soha nem kényszeríteném rá, hogy velem maradjon, ha nem akar. Egyszer már elhagyott. Tudom milyrn. Mádodszorra nem érne meglepetésként,még ha pokolian fájna is.
Meglennék.
Ahogy tollászkodik, ő nem tudja, de én lélekben rákészülök a legrosszabbra. Annyira beszédesek a reakciói.
Titkon örülök, amikor visszatér az ágyra és elfekszik mellettem.
Én is elheveredem eközben, és a felsőtestemre húzom a paplant.
Egyik kezemmel benyúlok a párnám alá, és előhúzom alóla azt a bilincset, amit még ma délután vettem, ahogy beígértem
A levegőbe emelem, hogy Ville jól lássa.
- Mit gondolsz, erre szükség lesz? Csakhogy ne tudj megpattanni az éj leple alatt... - vigyorodom el gonoszdin - Mondjuk nem ezt a célt szolgálná eredetileg, de legyünk rugalmasak. - magyarázom. Megtörve ezzel a kettönk közé beállt csendet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#176TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-