♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 14 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 14 Voting_barA New Yorki meló - Page 14 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 14 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 14 Voting_barA New Yorki meló - Page 14 Vote_rcap 
Derek Moretti
A New Yorki meló - Page 14 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 14 Voting_barA New Yorki meló - Page 14 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 14 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 14 Voting_barA New Yorki meló - Page 14 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#326TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 5:06 pm

Azt hittem egyszer eljön majd az a pillanat amikor elég lehet belőle, de NEM!
Belőle sosem elég, sose tudnám visszautasítani, és ahogy ő is leplezetlenül adja magát nekem, teljesen feltüzel az érzés.
Mééég jobban szeretem, mééég jobban akarom Őt, és ahogy belecsókol a számon, ő az aki megelőz benne, semmire se várva már valamivel keményebben rontok rá. Nem vadul, de azért kellő hévvel, ahogy azzal az alig néhány lépéssel őt magát hátrakényszerítem, és a hideg csempén érezheti a kemény falat.
Hogy miért?? Megszokás?? Vagy egyszerűen csak élvezem ahogy megborzong a kezeimben??
Nem lényeges.
Alig egy töredéknyi másodpercre eresztem el, csak amíg.. újra végigfuttatom a szemei között a tekintettem, éhesen.. RÁ... éhesen, aztán talál is újra vissza.
Mélyen csókolom őt... alaposan... kellemesen, vadul, és kielégíthetetlenül, mert csakis ő az aki az én szomjamat oltja, minden pillanatában a percnek....

És aztán újra a nyakán térve le, már magamba falom.. harapdálom, ahogy előre csúszik a fenekéről az egyik kezem, körülölelve azt a tökéletes kerekséget, és a combjára marva az oldalamra emelem.

Érezheti... igen... hogy nagyon is nem hagy már hidegen...
Már ha eddig megtette volna.  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#327TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 6:12 pm

Egy pillanatra óhatatlanul összerezzenek Ville karjaiban, de csak mert a hideg csempének préselődik a hátam, ahogy a testével gyengéden nekitaszít.
Szenvedélyes csókja egészen elkábít, ha nem simulna nekem, lehet össze is rogynék – a térdeimben a gyengeség azóta állandó jelenség a közelében, amióta először megcsókolt, ott fenn a hegyekben a szakadék szélén.
Valószínűleg tisztában van vele, milyen hatással van rám. Szeretem, amikor elcsábít.
Ahogy lassan megindul a szája a nyakam felé, szinte öntudatlanul billentem félre a fejemet. Lehunyom a szememet, miközben Ville törzsében kapaszkodnak az ujjaim, nehogy tényleg összeessek a selymes és egyben kínzó gyönyörtől.
Az ajkainak érzéki játéka a nyakamon, és határozott markának simítása a fenekemen majd a combomon csak tovább izzítja bennem a forróságot.
Elmosolyodom a nyakunkba zúduló vízpermet alatt. A combom a csípőjére tapad, miután magára vonta, és megérzem odalent kettőnk közt a keménységét is.
Akarom Villet. Akarok mindent, ami Ő maga. Nekem Ő az Újvilág, a Minden, és ezen semmi sem képes változtatni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#328TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2022 3:57 pm

A bőre illata... A testének simogatása, egyszerűen a szőrszálainak csiklandozása is kitérít a hitemből.
Tetszik ahogy adja magát.. ahogy szeret engem, ahogy enged nekem... és ahogy lassan ízlelve a bőrét, és ő készséggel enged, térek lejjebb... Már nyelvvel megfordulva a mellén, én is hátrálok csak egy kicsikét, valamelyest, hogy a teste kanyarulatát megőrizzem.
Mégsem engedem ki a combját a kezemből.
Szinte bármelyik pillanatban képes lennék hogy végre megérezzem.
Csalogat a vágy... pattognak a szikrák, ahogy a mellbimbóit kerítem, és érzem, élvezem a testéből a reszketéseket.
Mégis a combján érintő kezem, - ahogy a másik már a csempén támaszkodik mögötte - lassan csúszik a bőrén újra le, hátra, hogy újra körbeölelve a fenekét, odalenn hátul, betaláljak a lábai közé.
Egyszerűen csak végigsimítom..  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#329TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 3:02 pm

Villenek nagyon jó képessége van arra, hogy felébressze bennem az érintése és a csókjai iránt az étvágyat... Fenét! A valódi farkaséhséget. Már maga a gondolat is pusztítóan izgató, hogy akar engem.
Határozottan több szexben lett részem, mióta megismertem. Nem tehetek róla, a gondolatra halkan felnevetek a ránk zubogó meleg víz alatt, pont amikor a nyelvével csiklandozza a mellem.
Nyomban elharapom a kitörő kuncogást, majd egy hatalmasat sóhajtok. Egész lényem beleborzong a forró és szoros ölelésébe, aztán megérzem az ujjait lesiklani a legérzékenyebb porcikámra.
Óhatatlan, vágyakozó sóhajként szökik ki a számon Ville neve, miközben lehunyom a szemeim és a kupám a csempének dől.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#330TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2023 2:09 pm



- Valami azt súgja, hogy örökké tudnám ezt élvezni...

És végigsimítom. A lábai között... És újra... És újra és újra végighúzom a kezem, oda és vissza, amíg nem érzem a belőle áradó forróságot. A feszültséget...
Akarom hogy feltüzeljem. Mert soha nem elég belőle.
És ahogy végül gondolok egyet, és elengedem a combját az oldalamon, a térdeim újult erőt vesznek, és magára hagyva a melleit - csak egy időre - az ajkaim lassan siklanak le a hasán, hogy végül elé guggolva a nyelvemre vegyem.

Mélyen.. és ellentmondást nem tűrően dugom belé a nyelvemet.
Azt akarom hogy élvezze... Újra és újra élvezzen, és én is élvezzem vele.
Ezért mélyen belé nyalok.




...

Az idő vele megszűnik létezni. Mellette. Talán nem is kéne foglalkoznom vele, sose tettem, most mégis szeretném ha minden pillanat, csak itt és most létezne, csak vele a karjaimban, és nem létezne semmi más.
Mégis...
Csak eljön az a pillanat is, amikor én is kifulladok, legalábbis úgy néz ki, amikor sok - vagy kevés - idővel később, már úgy zuhanok be fejjel előre a hideg párnára, - még mindig vigyorgás közepette - mintha ez az élet, ez a tökéletes, mindig is ilyen könnyű... és kellemesen bizsergető lett volna.
Mert most az.
És ezt soha a büdös életben, soha többé nem akarom elengedni...

Aztán egy bealvással valamikor most mégis valahogy sikerül.

Hoppá.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#331TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeKedd Május 30, 2023 11:25 am

Lassan kinyitom a szememet. A testem minden porcikája szeretkezésünk jóleső fáradtságától zsibbad.
Ville mellettem fekve, vagyis pontosan előttem szuszog. Ő az első, akit meglátok. Elmosolyodom a gondolatra, hogy őfelsége is becsületesen kimerült a legutóbbi közös testedzésünk során. Én a magam részéről asszem örülök, ha lábra tudok állni.
Késő délután van, a nap nemsokára megindul lenyugodni. A narancssárgás fénysugarak, amik bevetülnek az ablakon keresztül, már lapos szögben esnek ránk, és nem tűznek olyan melegen, mint napközben – érzem a bőrömön.
Felemelem a fejem, és komótosan Ville oldalához simulok, hogy finoman a mellkasára dőlhessek. Ráfektetem az államat a testén pihenő kezemre, és csak fürkészem a karját borító tetoválásokat, a nyakát, majd az arcára téved a pillantásom.
Nincs szívem felébreszteni, annyira cuki ahogy alszik. Akár egy kiterített pucér béka. Tökre olyan, mint bármelyik normális ember, aki mélykómába esett egy jobbféle numera után.
Elvigyorodom. Nem is tudja mennyire nem lóg ki a sorból amikor nincs magánál.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#332TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeSzer. Jún. 07, 2023 2:48 am

Lehet, holnapig aludnék. Lehet, ha nem érzem meg azt a finom simogatást, még kellemesen kómázom, benn a sötétségben, mégis eljön az az idő amikor valami sokkal jobban hívogat.
Egy annyira imádott nő képe...
Szóval fogom magam, és lassan felkeljre fogom a szemeimet.
Nehezemre esik, de!

- Csak álmodom még, vagy megint egy angyalt látok.

Dünnyögöm.
Hogy nyálas?? Inkább művészi. Legyen, hogy a szabadsággal éljek, de ezúttal eszemben sincs visszafogni.
Szóval fogom magam, és lassan fordulok egy felet, felé, és csak úgy, ha ő is mozdul velem, hogy aztán végül éppen szemben legyek vele.
Az arcával....
És ne is túl távol.
Nagyon....

Csak letapogatom.

A szemeimmel, természetesen, de fogalmam sincs - tényleg! - hogy láttam e már valaha ennél szebbet.

És minden egyes ébren töltött percben tudnám élvezni...

De ettől még!

Hogy végül hozzáhajolok e egy csókra, az csakis rajta múlik.
Ha képes, hogy megszakítson benne.
A csodálatban...
A múzsámmá vált.
Az egyszeri, és megismételhetetlen Istennőmmé, és nem félek ezt bevallani.

Igazából most semmitől se félek.....


Még tőle sem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#333TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimePént. Jún. 09, 2023 11:46 am

Türelmesen, de ravasz pillantással fürkészem Ville-t, miközben várom, hogy felébredjen és kinyissa a szemeit.
Ahogy találkozik a tekintetünk, szélesebb vigyorra húzódik a szám.
A dünnyögésére szorosan összeszorítom az ajkaimat, hogy elfojtsam a kitörni készülő röhögést. Apám, ezt a dumát! A naaaaagy zord Deadman miket mond már… Míg aludtam, suttyomban megnézte volna az Alkonyatot, és átragadt rá a nyál??? Mi a szösz???
Minden esetre nem akarom azzal megbántani, hogy fetrengek mellette a röhögéstől, elvégre tudom milyen érzékeny. Inkább méltósággal és csendben fulladozva tűröm a bókot.
Nos, ettől függetlenül, ha én angyal vagyok, akkor Ő csakis egy szerencsés ördög lehet. Ez tény. És ahogy elnézem, ezt Ő is így érzi.
- Szivi, én nem csak egy angyal vagyok, hanem egy komplett mennybéli cirkuszi társulat. Úgyhogy kösd fel a gatyád... – döngöm, miközben a képemen komisz mosoly díszeleg még mindig, majd ahogy Ville oldalvást fordul, én is leheveredek róla, hogy szemben legyek vele. A tekintetemet le nem venném az arcáról. És ami ezután jön, az ellen eszemben sincs tiltakozni.
Amikor a szája eléri az enyémet, én még mindig mosolygok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#334TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimePént. Jún. 09, 2023 2:32 pm

Felnevetek.

- Na jah... Cirkuszolni azt nagyon tudsz... - vigyorgom. - Már ha emlékeim nem csalnak... - fordulok vissza, a hátamra, még mindig vigyorogva, és eljátszom a gondolattal, hogy ugyan most mire is gondolok.
Az alap... hangoskodására, nem is olyan rég, a fürdőszobában, amit annyira imádok... vagy sokkal inkább valami más, még régen... az igenis... útközben halovánnyá vált emlékeimben, amikoris...

...De nem akarok ezeken gondolkozni.
A mai egy teljesen más világ....

Az egész... egyszerűen kifordult önmagából.

Egy nagyon is elképesztő felé.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#335TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Jún. 10, 2023 11:44 am

Hogy én? Cirkuszolni? Halvány lila gőzöm sincs mire gondolhat.
- Hehehe... Csak sikerült rájönnöd mi a rejtett képességem. – dünnyögöm, és miután Ville a hátára heveredett, a jobb kezem ujjai játékosan lépkedni kezdenek felfelé a mellkasán.
- És ha már cirkusz… Ugye nem felejtetted el hová megyünk ma este? – farkasvigyorra húzom a számat, remélem nem gondolta meg magát.
- Megígérted! Illetve azt mondtad, hogy “megvettelek.” – fűzöm hozzá gyorsan, mielőtt nekiállna nyammogni, hogy mégsem vevő a vidámparkozásra. Pedig már úgy elterveztem milyen veszett jól fogok mulatni.
Bősz szempillarezegtetéssel várom, hogy megerősítsen.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#336TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 1:48 pm

Az ahogy csiklandoz... eddig sosem ismert kellemességgel tölt el... Hazaérkeztem.... Valami ilyesmi érzés, és... NEM LEHET NÁLAM SENKI BOLDOGABB!!!
Hangosan felvigyorognék, de elrejtem, helyette csak a szemeire fordulok, és talán.... mindent kiolvashat belőle.
Ha egyáltalán figyel...

- Nem, nem felejtettem el. - most már tényleg vigyorgok. - De muszáj lesz valamit ennünk is, mert egy egész.. DINOSZAURUSZT fel tudnék falni!! - és az, ahogy a szempilláit rebegteti, komolyan elvarázsol..
Egyik kezem, a másik, nem az ami épp a fejem mögött figyel, a kezéért nyúl, az ujjaiért, a karjáért, csak hogy közelebb húzzam, és ha nem kapok akadályokat közben, én is emelkedem, hogy ha enged, a számhoz húzzam, csak egy rövid, de mégis annál mélyebb csókra.

A legszívesebben napokig nem másznék ki az ágyból vele....

De...

.. megígértem??

LEGYEN!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#337TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-