♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 13 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 13 Voting_barA New Yorki meló - Page 13 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 13 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 13 Voting_barA New Yorki meló - Page 13 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#301TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2022 9:45 pm

Ville egyszerre váratlanul, de lassan eltol magától, én pedig mosolyogva engedek a kérésnek, és hátrébb vonulok tőle. Azaz lesiklom az öléből.
Az az emberfeletti sebesség, amivel a gatyájától próbál megszabadulni… Muszáj elvigyorodnom.
- Ez az... Vetkőzz, Villám. – döngöm mély altomon, játékos gúnnyal, de akkoris szeretetteljesen, és persze jól szórakozva.
Nem sok mindenre hagy időt. Olyan szélsebesen akciózik.
És máris anyaszült meztelen. A tekintetem sunyin beszkenneli a testét; a meztelen férfitest látványának hatására beharapom az alsó ajkamat. Már ezzel felizgat.
Ville ujjai eközben a csuklómra fonódnak, és ismét magához húz.
Egy kedves csók landol a hasamon, a köldököm csiklandós tájékán, mire hátrahanyatlik a fejem, és e röpke pillanatra behunyom a szemem, miközben kurta, halk kacajt hallatok. Mert jól esik ez a forró, szeretetteljes gesztus.
Ahogy ott állok előtte, még mindig nadrágban, ismét Villere nézek. A mosolyom és fénytől ragyogó szemeim elárulják mennyire szerelmes vagyok belé és mennyire vágyom rá.
A keze már nyúl is a farmerom gombjáért. Ahogy ezzel és a cipzárral babrál, két kézzel merészen beletúrok a hajába, mintegy megsimogatva.
Ha Ville letolja a lábaimon a nadrágot, megsegítem a munkáját. Kilépek a bokáim köré gyűrt anyagból, és azonnal félrerúgom.
A fekete bugyi még rajtam van, de azt is menesztem. Lassú, élveteg kézmozdulattal húzom le a combjaimon, mintegy incselkedve Villel, hadd legeltesse rajtam a szemét, miközben én is teljesen meztelenné válok. Nincs mit szégyellnem előtte. Valójában… Szeretem, amikor néz. Ahogyan néz…
Aztán a bugyi is a padlóra hullik, és röppen a nadrágom után.
Ahogy ott ül az ágy szélén, Ville az ölébe húzna, de nekem más gondolatom és vágyam támad.
Lehajolok hozzá, és megtámaszkodom a két térdén. Mélyen a szemeibe nézek, miközben sötét, cinkos mosoly trónol az arcomon.
Ekkor szájon csókolom; hosszan, tüzesen és végzetes szerelemmel.
Két térdét lassan széjjelebb nyitom, hogy közvetlenül előtte, a lábai között a földre ereszkedhessek.
Elválok az ajkaitól és a szemébe nézek.
Ha hagyja, hogy a magam módján szeretgessem kicsit… akkor a következő pillanatban elszakítom a tekintetemet az övétől, és az ölébe hajolok.
Az ajkaim puha, kényeztető csókokkal illetik a férfiasságát, majd gyengéden az ujjaim közé veszem, és a nyelvemmel is megnyalintom.
Nem nézek föl Villre; teljesen az ölébe temetkezem. Ha engedi.
Eleinte csak puszilgatom és csiklandozom a nyelvemmel a meredező, bársonyos porcikát, aztán a számba veszem. Egyre mélyebben, és mélyebben, azán egyre határozottabban megszopogatom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#302TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 03, 2022 11:39 pm

Szélesre húz a vigyorom..
Legalábbis lefogadom, ahogy a hangja betör az egészbe, de ha egyszer minél hamarabb meg akarok szabadulni tőle, a gatyámtól, mert már brutálisan nyomott.
És amúgy is, semmi nem akarom hogy akadályozzon mellette...

De amikor húznám közelebb, vissza a korábbi helyzetbe, valami megakadályoz. És nem ő az...
Hogy emlékek?? Elfogadás? Egy megújult érzés...?? Nem tudom mi száll meg.
Egyszerűen csak érzem... És ahogy egy csók végzi a hasán, pont a köldöke alatt, és ahogy felnevet, kellemes bizsergés fut át a gerincemen.
Istenem de mennnyire szeretem...

Elmosolyodok, ez biztos, még talán ott a bőrébe, de tudom mi az amire vágyom.
Őrá.
Nem kapkodok, de nem is egy nyugdíjasklub a védjegyem. Ahogy fog.. kapaszkodik belém, én meg a nadrágot intézem, egészen megújult érzések... Ahogy a hajamba túr... elmosolyodom, ahogy megérint... nem ő, az újdonság szele, muszáj... Muszáj hogy újra közelebb húzzam. Óvatosan, mégis erőteljesen kap rá a csípőjére-fenekére a kezem, csak hogy közelebb húzzam. Mielőtt levenné a bugyiját...
Éreznem kell... Egyszerűen muszáj éreznem, és ahogy beletemetem az arcomat... a bőrébe.. a csukott szám, ott, a csípőcsontja mellett a fekete csipke pántján, kell hogy még egyszer belé szagoljak.
Lassan simítom végig az arcom jobb felével, egész felfele a derekán.

Azután már csúszik is le az a bugyi... amikor elengedem, és ahogy a kezem újra fog az övén, már nem a csuklóján, már az ujjai közé fűzöm az enyémeket, és úgy hívom, invitálom közelebb, ő viszont megáll ...

Először nem értem.
Másodszor elég belenéznem a szemeibe, ahogy elém hajol, ördögi fény csillog benne, és tudom hogy rábízhatom.
Amúgy is Rábíznám magam...

A csókja.. a szemei... mind sokat ígérnek, és nekem eszemben sincs ellene menni. Amint letérdel... amikor megértem... és ahogy az ajkai megérintenek... végtelen levegőt szívok be.
Aztán megindul a szája, a nyelve, egyre eltökéltebben az én kezeim meg lassan belefutnak a hajába, csak hogy érezzem, és egy újabb végtelen sóhajjal kiengedek.
Piszkosul élvezek, mindent amit velem tesz.

Aztán lassan dőlök hátra.. csak elterülök az ágyon a hátam mögött, és csak hagyom... hagyom hogy minden porcikámban játsszon az érzete...
Iszonyúan élvezem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#303TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 04, 2022 11:01 am

Talán még el is mosolyodnék, amikor Ville lassan elfekszik hanyatt az ágyon. Nagyon szeretem kényeztetni; szeretem, amikor boldog és jól érzi magát.
Az ujjaim, a nyelvem és az ajkaim csak gyengéden és puhán, a legnagyobb tisztelettel szeretgetik az érzékeny testrészt. Percek telhetnek el így, mire magára hagyom az alaposan megcsókolgatott porcikát.
Elhúzódóm Ville ágyékától, de csak azért, hogy odahajolhassak a combjához, és lassan végigpuszilgassam annak belső felét.
Ajkaim következő apró csókja már az alhasát éri. Majd a hasát. Közben óvatosan felemelkedem a lábai között, de a testét illető csókocskák nem maradnak abba. Ahogy egyre feljebb haladnak, a testem lassan Ville testére siklik.
Végig puszilom a jobb oldalát, és még a bordái alatt gyengéden beleharapok az ajkaimmal a bőrébe.
Egyre feljebb kúszom Villen. A mellkasát is behintem a szám érintésével, miközben a jobb kezem sem rest. Szelíd simogatással becézem végig a testét.
Felérek az álla alá, a nyakához. Ide is apró csókokat kap. Ezalatt is magán érezheti a hajamat, ahogy a tincsek csiklandozva végigsöpörnek a bőrén.
Egész testemmel fölé kerültem már, és a mellkasára dőlve hozzá simulok.
Az ajkaim útja Ville száján érnek véget.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#304TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2022 11:19 am

A plafon ott van a szemeim előtt, de csak alig néhány pillanatig figyelem, aztán engedek az érzésnek.
Lecsukódnak a szemeim...
Hogy vigyorgok?? Még talán azt is. De néha belenyögök.. érzem... Lehet hangosan, nem érzékelem, a kezem csak jár a haján, a tincsei simogatását az ujjaim között élvezem, és a múlt démonait elengedve, most csakis rá koncentrálok. Az érzetére...  

Aztán amikor már erősebben nyögök fel, ott a késztetés, hogy azt mondjam csinálja még... Végezzen ki... Isteni lenne elengedni az ösztönöket, de most egészen más az amit akarok. Ő többet érdemel. Én érdemlek többet.
Vele.

Ezért amikor résen van és mozdul, én is rásegítek, markolom a bőrét, a csókjai kereszttüzében, a karja köré kulcsolódnak a kezeim, és ahogy megint csókol... csiklandoz?? Az egyik pontot elnevetem, és máris sokkal kisebb a feszültség...
És amikor végre megjelenik a közelemben.... végre láthatom is, nem csak érezhetem, a csókja után, muszáj belevigyorogjak a szemeibe.

- Már azt hittem tényleg eldöntötted hogy kikészítesz.. - vigyorgom. Vagy mosoly az? Nem számít, nem lényeges. Ami a biztos, hogy emelkedik az ép kezem, és ahogy egyre csak figyelem, a szemeit.. a száját... mindent amit kívánok belőle, lassan végigsimítok a haja vonalán, hogy az arcomba lógó vastag tincset végül a füle mögé rendezzem, de útközben a másik kezem is útra kel.
Végig a testén.. szinte látatlanban is magamba falva a körvonalait, minden gödröt, kiemelkedést, vagy puha részletét, amikor aztán megállok a fenekén, és amennyire a mellkasa engedi fölöttem, egy kiadós sóhajt szívok be.

- Szeretlek... - talán hangja sincsen. Talán csak a szám mozog, de nem tágítok a szemeiből, miközben... HA... a lábai a két oldalamon fekszenek, - vagy ha nem, hát felsegítem - belepréselve magam csak hogy hátráljak az ágyba, a teste alatt a farkamra fog a kezem, és kiadósan lassan... miközben a szám megint emelkedik, hozzá, hogy a csókja érintse az enyémet, -  és ha nincs egyéb más mozdulata - lassan belé vezetem.

Lassan merülök el benne... Olyan lassan.. ami máskor csak kínlódással teli mozzanat lenne, most viszont minden egyes pillanatát kiélvezem.
Érezni akarom, minden porcikájában...

És ha sikerül, a szájába nyögök.
Pusztító tapasztalatban van részem...

A szerelem szárnyaié...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#305TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2022 3:01 pm

„Már azt hittem tényleg eldöntötted, hogy kikészítesz.”
Az ajkaimat összeszorítva és az orromat ráncolva vigyorgok szembe Villel.
- Ühüm, nagy a kísértés... – dünnyögöm halkan.
Kitartóan szemezek Villel; csak fürkészem közelről azokat a szép szemeit és az arcát. Nincs olyan része, amit ne imádnék, és nincs olyan tulajdonsága, amiért ne tudnám szeretni.
Csibészes vigyorom mosollyá lényegül, amikor megérint, hogy a hajamat a fülem mögé tűrje.
Elönt a forróság, amint megérzem a másik kezét gyengéden végigvándorolni a testemen.
Képtelen vagyok kiszakadni a tekintetéből. Aztán az ajkai mozdulnak, és elhangzik az a varázsszó, amitől a szívem gyorsabban kezd kalapálni, valahányszor meghallom.
„Szeretlek..”
Szivi, mit nem mondasz!
- Nem hibáztatlak... – lehelem Ville szájára finom mosolygás közepette a választ.
Hát még én mennyire szeretem Őt, de mondják ezt el helyettem az érintéseim, a csókjaim és a mozdulataim, amint lehetőségük adódik.
Ahogy helyezkedni kezd alattam, és lecsúszik az ölemhez a keze, megsejtem mi a szándéka. Megtámaszkodom a válla fölött az ágyon, és némileg feljebb emelkedem. A combjaim is az oldalához simulnak, mintegy kitárulva és egyben közrezárva a testét. Kellő teret kap a keze az irányításhoz, mire megérzem a férfiasságát a titkos járatomhoz igazodni. Minden porcikám boldogan üdvözli a testének a közeledését.
Ville feje ekkor megemelkedik – nem kell nagy erőfeszítést tennie, mert az arcom ott lebeg az övé fölött, és a szánk nyomban puhán össze is forr. Ugyanebben a pillanatban érzem meg, amint óvatosan belém hatol. Egy pillanatra elakad a gyönyörű érzettől a lélegzetem. Tetőtől talpig beleborzongom. Egyetlen másodpercre még a pilláimat is lehunyom.
Szinte az övével egyszerre hangtalan, könnyed nyögés szökik ki a torkomon; csupán sóhajként simít végig a férjem száján.
Az ágyékom egészen visszaereszkedik az ölére, hogy teljesen magamba fogadjam a szerszámát.
A válla fölött támaszkodom, és lassan lovagolni kezdek rajta; ringó, hullámzó, könnyed mozdulatokkal. Közben is odahajolok hozzá, és az ajkaim folyamatosan apró, szerelmes csókokkal szeretgetik az övéit.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#306TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2022 3:58 pm

A szavain szélesre húz a mosolyom... Tudnék valaha szabadulni tőle?? Nincsenek kétségeim... Rabul ejtett... És ahogy engedelmeskedve az ösztönnek, a kezeim újra átveszik a szerepet, szinte meg se hallom, mégis érzem az ajkamra lehelt szavait.

De nem most van itt az idő, hogy ezen elmosolyodjak. Helyette érzek...
Minden egyes porcikáját, ahogy befogad a teste, azt az őrjítő kívánt meleget, és ahogy teljesen elmerülök benne, nem tudok ellenállni egy magától kitörő nyögésnek.
A Mennyországba érkeztem...
Pont itt.. a karjaiban...
És amikor mozgásba kezd...
Alig szakadva el tőle, a szájától, az ajkaimat végig az övéin tartva, két tenyerem körbefut az arcának két oldalán, és szorosan a szemeimben tartom....

De aztán újra megcsókolom...
Jónéhány mozdulattal később, fokozódik a vágy, a bennem tomboló érzések, és ha érzem a testében hogy nem áll ellen, ha partner, ha enged nekem, hirtelen, de mégsem annyira hogy baja essen, ép kezem a hátam mögé fut hogy megtámasztva az ágyon felüljek, és őt az ölemben megállásra kényszerítsem...

Halmozottan lihegek a szemeibe...
Aztán elvigyordok, nyelek, minden porcikám kívánja a folytatást akár már a következő percben, de helyette körülfutnak körülötte a karjaim, a nyakába bújva szorosan ölelem, de aztán... engedelmeskedve az érzéseknek, ha a vállaimon támasztékot vesz, újra mozgásba segítem..

Soha.. soha... SOHA.. nem fogom elfelejteni ezt a napot!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#307TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 11, 2022 5:07 pm

Halkan zihálok, nyöszörgök lovaglás közben, ahogy érzem Ville szerszámát lassú ütemben, de hosszan ki-be mozogni bennem. Egek... Ez a legcsodálatosabb érzés; hogy teljesen összefonódhatok és olvadhatok Villel. A férjemmel.
A férjem... Hacsak erre gondolok, már ettől átjár a forróság. Még mindig különös érzés ez. Csak nehezen szokom hozzá a gondolathoz, és szerintem még nagyon sokáig újdonság lesz számomra a kapcsolatunk új dimenziója. De imádom ezt az új helyzetet; és biztos vagyok benne, hogy rengeteg meglepetést tartogat számunkra. Ami pedig a világ hajadonjait illeti, szerintem nemzetközi gyásznapot fognak tartani, amikor megtudják, hogy Ville megnősült.
A gondolatra halkan és röviden elnevetem magam Ville karjai között. Biztosan nem érti miért van ez. Nem is kell. Elég, ha csak azt tudja, hogy…
- Szeretlek... – lehelem mosolyogva a szájára, miközben egészen közelről veszek el a pillantásában.
Az arcom pirosan ég, a szoba levegőjét trópusi hőségnek érzem.
Ville is szaporán veszi a levegőt, mire a következő pillanatban felül az ágyon. Nem gátlom meg benne. Ahogy észlelem mit szeretne, a csípőm megáll, és vele együtt egyenesedem fel.
A tekintetünk közben is összekapaszkodik; jégzöld szemei gyémántként csillognak. Tartom, hogy Ő a leggyönyörűbb férfi ezen a bolygón, és én nem tudom Őt nem szeretni.
Rengeteget jelent minden egyes érintés, csók, mosoly és találkozó pillantás.
Ahogy a karjai körém záródnak, teljesen hozzásimulok a felsőtestéhez, mire ő a nyakamba fúrja az arcát. Magamon érzem a leheletét is - mindegyik csiklandozva gurul végig a bőrömön.
Az én karjaim átbújnak a hóna alatt és így ölelem át. A tenyereim a hátára simulnak.
A homlokomat a vállára döntöm, és megkapaszkodva Villeben, köré igazgatom a lábaimat. Átkulcsolom velük.
Ahogy ismét mozogni kezd és folytatja velem a szeretkezést, a tenyereim ezzel egyidőben megindulnak fel-alá a hátán. Csak simogatom, és közben élvetegen sóhajtozom a karjaiban.
Az ölem átveszi az ő ágyékának lassú, de határozott ütemét, behunyom a szemem. Vele mozgom. Beleszédülök a gyönyörbe, a szobát tűzforrónak érzem magunk körül.
Ahogy a férfiassága újra és újra a mélyembe hatol, olykor kicsalja belőlem, hogy vágyódva nyögjem a bőrére a nevét.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#308TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 18, 2022 7:20 pm

Egyszer valaki azt mondta: talán egyszer majd megtudod. Nem tudom ki volt... melyik éjszakán, tiszta volt, vagy sűrű ködbe szabott, a biztos, hogy a mai napig még csak nem is emlékeztem.
És most honnan jött elő?? Még most se tudom egyenesen csak érzem.
A légkör... a száguldó tűz... a szoba négy sarkának levegőjében... Az ereim végtelen lüktetésében, ahogy szétfolyó ütemben hullámzik, aztán magával ragadva tör össze, ismeretlen vizekre vitorlázik, csak beborít, és teljesen magába terel. És én élvezem hogy engedek neki.
NEKI!
Ahogy belefolyok az ölelésének gyűrűjében... és elvesztem a világ körvonalait.
Csakis a karjai tartanak össze...
És... imádom...
Ahogy mozog.. ahogy mozdul.. ahogy a kezeim érintik, és ahogy az ujjaim egyre csak tapogatóznak a testén, fel és le, és körbe, és ahogy minden pillanatában eggyé válok vele.

Soha nem imádtam még ennyire....

Aztán valamikor az egész egyre sürgetőbb ütemet vesz. De én még nem akarom elengedni. Nem volt még elég belőle, ezért egyszerűen megállítom. Nem kapkodok, csak lassan az ölemben megállásra bírom, mert pihennem kell, és ahogy lefűzöm a karjait a testemről, a kezeit előre húzom, hogy a tenyereimbe fogjam össze, és a végtelen lihegésben azt valamennyire visszakényszerítve a számhoz húzzam, hogy egy végeláthatatlan csókot nyomjak rá.
Csak ekkor nézek vissza fel a szemeibe, és láthatja a szemeimben a lángoló tüzeket.
Csakis érte égnek. A lényéért.
Az övé vagyok. Teljesen.
Azt mondják örökre, és ha nem enged el... bármit is csinálok vagy teszek.. Ha kitart mellettem, nem leszek többé egyedül...
Soha.

Hogy mindez csak hamis képzelgés?? Nem érdekel. Most nem számít semmi más sem. Csak hogy vele vagyok. Mellette...
Végre és végleg.
És ahogy - esetleg - érzem a feszülést a testében... hogy újra indulna, csak egy végtelen sóhajjal engedve a késztetésnek, újra hagyom hogy meginduljon.

De minden pillanatában vele - vagy nélküle - nyögök fel.
Már csak pillanatokra vagyok...
A szemeim csukva, és csak ha hallom őt... vagy érzem a testében.. minden egyes percben a bőrére fogva, csak vele együtt engedek el.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#309TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2022 10:13 am

Villenek különösen jó érzéke van arra, hogy akkor szakítsa félbe a dolgokat, amikor épp kezd igazán jó lenni.
Amikor lesiklanak rólam a karjai és megállít, felemelem a fejem a válláról és a szemeibe nézek.
Egészen kipirultam, és kimelegedtem. A szívem vadul ver. Nyelnem is kell. Ez a kis pillanatnyi szusszanás talán nekem sem jön rosszul.
Ránk vetül a széles ablakon át érkező délutáni napfény. Érzem, ahogy melegen beterít.
Lágyan elmosolyodom, amikor Ville egy puha csókkal illeti a kezeimet, amiket épp finoman a markában tart. Amint ismét a szemeimbe néz, láthatja, hogy szerelmes mosolyom még mindig kitart az arcomon.
- Sosem hagylak el... – suttogom halkan, és ha engedi, odahajolok hozzá, hogy egy apró, kedves csókot nyomjak a szájára, mialatt a kezeim a kezeiben leereszkednek kettőnk közé.
Az ujjaim az ujjaira fognak, és miközben Ville ajkait csókolom, lassan mozogni kezdek az ölében.
Az ujjaim egyre erősebben kapaszkodnak az övéiben; jóleső, élveteg sóhajok, majd elfojtott nyögések szöknek ki a torkomból. Kénytelen vagyok a homlokomat az övének támasztani, ahogy egyre közelebb kerülök a forró élvezet tetőfokához. A pilláimat is lehunyom.
Mostanra már úgy kapaszkodom a kezébe lovaglás közben, mintha az életem múlna rajta.
Amikor elér a kielégülés, a férjem nevét nyögöm. Egész testemben megfeszülök, aztán minden porcikám erős remegésben enged ki.
Zihálva, izzadt, forrós, reszkető testtel simulok Villehez.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#310TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeHétf. Márc. 28, 2022 5:12 pm

Hogy az egész megtörténhetett?? Soha nem hittem benne. Mégis itt van. Pont a karjaimban, és ahogy szétszakít az élvezet, közvetlenül vele, utána, még hosszú pillanatokig csak élvezem, a testének kimerült megrángásait.
Soha nem tudnának lebeszélni erről a napról...

Percek telhetnek el, de gyönyörbe szakadt óráknak tűnnek.
Az ujjai még mindig az ujjaim között figyelnek, ha ő nem húzta el, én nem engedem el őket, a lehető legnagyobb felületen érezni akarom.
És csak lihegek... Nyelem a levegőket, és...

...ha csak ő nem mozdul meg, én egy másik világban ragadok.
Az ő szavai nyomán...

- És tényleg... -  újabb hosszú percekkel később, ha ő nem sürgetett, vagy nem szólalt meg, mégis visszatér a valóság. Részben. Részben pedig azonnal vigyorgásra késztet, már-már nevetés, vihogás, de a karjaim közül még mindig nem engedem ki. Csak egyszerűen ölelem. Boldogan... önfeledten... és végtelen belefeledkezéssel...
Minden szavát igaznak gondolom.
A legmélyebb igazságnak...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#311TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 7:36 am

- És tényleg??? – döngöm a szeretkezéstől elpilledten, finoman reszelős hangon. Én vagyok az, aki ezen halkan elneveti magát. Ja. Ez meg milyen válasz már?… Hát olyan Ville-féle válasz.
Tetőtől talpig remegek még mindig. Hosszú percekig visszhangzik még a porcikáimban az együttlétünk kellemes érzete, és rám telepszik az azt kísérő kellemes zsibbadtság.
Csendben vigyorgok. Boldog vagyok. Nincsenek rá szavak mennyire.
A homlokomat Ville vállára hajtom. Egészen hozzábújok és beleolvadok az ölelésébe, ahogyan ölel a karjaival. A lábaim még mindig körülötte kulcsolódnak.
Nekem tökéletesen jó így, ha neki is.
Kezeim kibújnak az ujjai közül, és a karjai alatt a hátára siklanak. Komótosan, dédelgetve cirógatni, és simogatni kezdem a bőrét.
Hatalmasat sóhajtok. Talán érzi, ahogy a levegő végigsimít a mellkasán is.
Kis idő elteltével felemelem a fejem a válláról, és egy apró csókot préselek rá, majd halántékkal visszadőlök oda.
- Annyira jó veled... – suttogom mosolyogva magam elé.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#312TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 29, 2022 1:06 pm

Elvarázsolt... Az egész féleszű érzés, és ahogy csendben megbújik a nyakamon, én automatikusan dőlök, dörzsölődök féligmeddig hozzá...
Érezni akarom...

- Tényleg igaza volt.. - vigyorgom... még mindig, habár a testének békéje eléggé elveszi a vigyorgásomat. És csak a másodikra idomul hozzá...
Ahogy a karjaim átfutnak a teste körül...

Az én homlokom-arcom is a nyaka gödrébe dől, amennyire csak megtehetem, de csak hallgatok. Tovább. Mert ez ilyen.. jó így... Kellemes... Beletemetkezve.. Belefeledkezve, a minden tökéletes érzésbe. Mert ezt képes vagyok, most, ebben a pillanatban nagyon is elhinni...
És nem is engedem el....


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#313TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2022 7:08 pm

Csak némán mosolygom lehunyt pilláim alatt. Még mindig Ville vállán pihenek.
Szívem szerint sosem hagynám el a szobát. Mintha mágikus erővel bírna, és kizárná mindazt a sok gonoszt és nehézséget, ami odakint vár ránk a való világban. A hotel biztonságos falain kívül. Nem akarok belegondolni, hogy vége a New York-i munkának, és vissza kell térnünk Vegasba. Semmi kedvem hozzá.
Hatalmas lélegzetet veszek. Ami inkább beillik egy hosszú, vágyakozó sóhajnak. Máris nyugalom és szabadság után sóvárgom, pedig még javában tartanak.
Felemelem a fejem Ville válláról. Épp csak annyira, hogy az orrom hegyével elérjem, és lassú mozdulatokkal megcirógathassam az orrom hegyével a bőrét, majd néhány apró puszit préseljek oda, ahol az imént még a halántékom nyugodott.
Fészkalódni kezdek az ölében. A lábaim kezdenek elzsibbadni, úgyhogy gondolok egyet, és ha hagyja magát, gyengéd, nőies erővel hanyatt döntöm az ágyra, miközben halk kuncogást hallatok.
Oldalvást lesiklom a testéről, mellé heveredve, és szorosan az oldalához simulok, amennyiben engedett nekem. Ekkor végre kinyújthatom a lábaimat. Megváltás.
Ha Ville hagyja, a fejemet visszadöntöm a mellkasára, a szíve fölé, mire a tenyerem a hasára simul.
Nem szólok egy szót sem. Csupán hallgatom a szívverését.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#314TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2022 3:54 pm

Mozdul... és ahogy csendben végigsimít a vállamon, újra mosoly hagyja el a fogaimat.
Bele a bőrébe, és még ha semmi kedvem.. is előbújni onnan, hogy előmerészkedjem, ahogy ő viszont meglök, nyilvánvalóvá teszi, hogy ő viszont kér belőlem.
Miért is nem tölt ez el ellenkezéssel...

Hangosan nevetek, ahogy a hátam csapódik az ágyon.
Csak bele a légtérbe, még ha ő közben meg is lép, engedem, és ahogy megint helyezkedik, az oldalamon, érzem a tenyerét a hasamon, felvillanyoz, mégis, valamit mondanom kell.
És én most akarom mondani.  

Annyit mocorgok csak, hogy ha enged nekem, én valamelyest az oldalamra forduljak, és ha ő is, és megfekszik mellettem, csak örök mosollyal szinte centikről, de.. belenézek a szemeibe.
Képtelen vagyok nem mosolyogni.

- Egyszer azt mondták nekem... - emelkedik a szabad kezem, a másik közben ha tudott, az ő alul fekvő kezének ujjai közé kéredzkedett. Befűződött. Mert érintenem kell. Akarom.

- Azt mondták egyszer majd talán megtudom ez az egész.. mennyivel is többet jelent.. - a szabad kezemmel az arcára simítok. Lassan figyelem, az ujjaimat, ahogy végigsiklanak, a másik továbbra is csak szorít a másik kezében. - Egész idáig nem értettem... - és tényleg - De most... Lehoztad nekem a csillagokat.. - lehet hogy költői szóképpel élek, de ő.. nem fog ezért megorrolni. Egyszerűen csak azt érzem hogy égek. Belül. És mindvégig, amíg ittvan a közelemben. És soha, senkinek nem adnám ezt az érzést.
Nem adnám fel.
SOHA!

Ahogy fogom magam, és egy csókot nyomok az összefűzött, magamhoz húzott ujjunkra.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#315TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 5:43 pm

Hogy lehoztam neki a csillagokat?
Ezen széles mosolyra húzódik a szám.
- Ha valaminek igazán örülök, az a boldogságod. – döngöm, miközben Ville egy apró puszit nyom az ujjainkra, amik épp egymásba kapaszkodnak. A tekintetemmel követem a mozdulatát, és közben is megcirógatom az arcát a hüvelykujjammal. Dédelgetőn, kedvesen, mégis játékosan.
- Figyelj csak… Nem lenne kedved este elmenni valahova szórakozni? – tudakolom halkan, másodpercekkel később, mire beharapom az alsó ajkamat. Tudom, merész kérdés ez Ville felé. Félek is, nehogy kiborítsam a bilit nála.
- Valószínűleg lebuknánk, hogy újra együtt vagyunk, deee… mi is csinálhatnánk valami jópofát. – magyarázom.
Hatalmas szemeket meresztve pislogok Villere, szinte könyörgöm neki, hogy menjünk el valahova és szórakozzunk egyet. Mint más normális párok. Mégha mi nem is számítunk normálisnak.
Na? Vajon mit mond erre? Valszeg semmit, csak simán világgá szökik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#316TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2022 11:55 pm

Boldogság .. Mindig is egy szitok szó volt, egy elérhetetlen, azt a cseppnyi boldogságot az anyag súllya alatt, mindig felváltotta valami más.
De most...

Újra húz a mosolyom és nem tudok ellenállni újra a szónak.

- Szeretlek. - és még egy csók  Az összefűzött ujjainkra, és évekig tudnám csak figyelni. Örökké tudnék itt feküdni és csak létezni, egész életem végéig, de akkor újabb pár szó az ami közbevág.

Először nem vagyok biztos benne, hogy azt hallom amit. De aztán amikor újra próbálkozik vele, végül is...
Hosszúba húz a mosolyom.
Pont mielőtt megcsókolnám, de előtte még tudnia kell..

- Mindenkinek meg akarom mutatni hogy az enyém vagy..! - vigyorgom, és na aztán jön az a csók.
Az a hosszú és erőteljes, ami maga egy nagy: IGEN! Vagy legalábbis egy oké. Annyi biztosan, ahogy elvigyorgom a végét, a csóknak, még ott a száján, lélekerő kell hogy elengedjem.
Nem is olyan kis erő.

- Mire gondoltál?? - ezt már csak amikor hátrébb húzom a fejem hogy a szemeibe nézhessek, mert azért jóóó a biztosíték.
Vagy legalábbis nem árt.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#317TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 7:41 am

Ahogy Ville kezében nyugszik az enyém, egészen meleg a marka. Kimondhatatlanul jó érzéssel tölt el az érintése. Akárcsak a közelsége.
A válasza meglep, és ez a meglepettség ki is ülne az arcomra, ha épp nem kapnék tőle csókot. Átadom magam a szerelem ezen megnyilvánulásának - az ajkaim egyszerre fogadják és viszonozzák Ville határozott közeledését.
A következő pillanatban pedig megérzem a számon, ahogy elvigyorodik. Az érzet engem is mosolyra késztet.
Majd amikor eltávolodik az ajkaimtól:
- Tééényleeeg??? - kérdezek vissza, miközben a fél szemöldököm felszökik a homlokomra, kábé a teljes hitetlenség fokáig.
- Ugye tudod, hogy megtaláltad a világ legjobb indokát, miért vidd el a csajodat bulizni? - magyarázok halkan heherészve. Nem is tudja mennyire bejön a reakciója, noha egészen más válaszra számítottam - erőteljes vonakodásra, amolyan szemforgatós-jajnemározgatósra.
Villenek fogalma sincs, mennyire boldoggá tett most. Hacsak a szemem eleven ragyogásából és az arcomon szélesen szétterülő vigyorból nem jön rá.
- Arra gondoltam, - kezdem óvatosan, hiszen Ville mégis csak Ville - hogy a bennünk élő kölyköket szabadon ereszthetnénk a coney islandi vidámparkban. - Ville annyi szarságon ment keresztül gyerekkorában, ideje lenne néhány szép emléket begyűjtenie; vagyis inkább bepótolnia azt, ami kimaradt gyermeki éveiből, mert van egy olyan sejtésem, hogy a szülei nemigen vitték ilyen helyekre. És ha már itt vagyunk NY-ban, ráadásul tök szabadon, kettesben, ki kell használnunk a lábunk előtt heverő lehetőséget.
Ha esetleg Villet kicsit győzködnöm kellene, mi mással tenném, mint...
- Felülhetnénk a hullámvasútra, az óriáskerékre; betegre kajálhatnánk magukat vattacukorral, hot doggal; aztán lőhetnél nekem olyan hatalmas plüssmacit, vagy ha nem megy, akkor majd én lövök neked egyet; utána meg andaloghatnánk a tengerparton. - szerintem az egyik legtökéletesebb esti program lenne.
- Na mit mondasz? - csüngök Villen kérlelő és reménykedő pillantással ostromolva.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#318TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 11:11 pm

Szélesre húz a vigyorom. Mindig meg tud lepni.. fel tud vidítani, és talán ezt imádom benne a legjobban. Mégis igaza van. Valahol igaza, ííígy..

..amikor ki is tér az azt követőkre, valahogy mégszélesebb vigyor terül szét a fejemen.

- MEGVETTÉL! - olyan hirtelen dobom ki, és olyan meggyőződötten, hogy még én is meglepődnék. Persze ellenállhatatlan dolognak tűnik, csak vele, kicsit élvezni az életet, és belátom.. most valahogy nagyon is az. Képtelen lennék ellenkezni.
Mert...
Semmire se vágyok jobban.
Csakhogy!

- Deee őrült az aki fegyvert ad a kezembe.. - és elnevetem. Hangosan, vihogva, semmi nem érdekelve, mert most így is van. A szabadság ígérete, vele, valami hihetetlen módon feltölt.
IMÁDOM!
Akárcsak őt.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#319TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 12:47 pm

- Hát ez csúcs! – lelkendezek fejszéles vigyorral a képemen, épp csak nem tapsikolok örömömben. Amúgy megtenném, de perpill a lehető legjobb helyen tartózkodnak az ujjaim; Ville ujjai közt.
- Azért ezt sem hittem volna, hogy egyszer majd a NAAAGY Faszagyerek-Deadman-nal fogok vidámparkot látogatni. – vihogok az orrom alatt. - Ez annyira tuti már! – na itt végem van. Egyszerűen kibukik belőlem a nevetés. De csak mert baromi jó kedvem van, és alig várom, hogy végre este legyen. Ville és én egy vidámparkban fogunk randalírozni. Az agyam eldobom.
- Ezalegszebbnászajándékamitegynőaférjétőlkaphat!!! – jelentem ki hirtelen, egy szuszra elhadarva, mivel úgy elsöpör a hév. Annyira boldoggá tett! Már-már eszelősnek is beillő vigyoromat nem lehet lekaparni az ábrázatomról. Olyan szinten be vagyok zsongva.
Asszem beütött a második gyerekkor. És pont nem fogok miatta bocsit kérni.
- De addigis… – döngöm már halkan, mire lassú mozdulattal közelebb hajolok Villehez. A vigyorom is átváltozik valami mássá; rejtélyes mosollyá lágyul. - ...hosszú még a délután… Szeretkezhetnél velem a zuhany alatt. – pajkos pillantásom Ville szájára vándorol, majd visszatér a szemébe, és még közelebb bújok hozzá, hogy szerelmesen és a közelségére sóvárogva gyengéden megcsókoljam.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#320TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 3:02 pm

Feldob az öröme. Igazából az erdményezi az enyémet, és valahogy annyira természetes egy érzés. Megnyugtató...
Még szélesebb a vigyorom, tetszik ahogy az övé is felkerekedik, de ahogy kimondja azokat az utolsó előtti szavakat, már nem bírok magammal, újra megcsókolom.
Nem vadul.. de hosszan.. kíméletlenül, és élvezetesen.
Mintha soha nem akarnám abbahagyni, és igazából nem is akarom.
De mégis ő az aki lelép, eltép vagy leállít, vagy csak kibújik az ölelésemből, amikor
nem várt szavakkal ajándékoz meg.
Nem lehetne ennél fényesebb ez a délután...

- Mmmm... Már azthittem meg se kérsz rá.. - vigyorgom, már a szája előtt közvetlen, de nem hagyom sokáig hogy csábítgasson, megint a szájáért nyúlok, csak most lassan.. az ajkaimmal egyre becézgetve, újra meg újra belekapva az övéibe, de nem hagyom sokáig parlagon, gyorsan határozatot hozok..

A szájával együtt kelek fel... Tornázom fel magam, már ha engedi, őt is magammal húzva, csalogatva, talpraállok, és ahogy a fürdőszobát keresem, inkább csak megérzésre mint szemmel, amint megtalálom, meg is indulok az irányba.
Őt magát végig a számon kóstolgatom és ízlelem, ha ő... nem döntött útközben másként.
Akkor... biztos hogy így vagy úgy, de belépkedek vele.
Egész a zuhanyig.
És ott... na ott talán majd folyathatjuk tovább a megkezdetteket.
Semmit se akarok jobban!


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#321TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 5:14 pm

„Mmmm... Már azthittem meg se kérsz rá..”
- Mert ilyesmire kérni kell? – búgja vissza kacéran a mély altom, de Ville nem sok időt hagy az évődésre és a cinkos somolygásra, ugyanis lágy gyengédséggel megkóstoltatja velem az ajkait. Finomak, puhák és kedveskedők. Bűbájjal bírnak. A legártatlanabb érintésüktől is egyenesen lángra lobban az egész lényem, az elmém pedig egy egészen más állapotba kerül. Mintha egy egészen más, varázslatos, fénnyel és színekkel teli leheletkönnyű világban lebegnék.
Sohase hittem, hogy képes vagyok szerelmet érezni bárki iránt, főleg ilyen elemi szintűt, de amióta találkoztam Villel, ez a meggyőződésem megdőlt.
Az, amit iránta érzek, annyira fáj, hogy már szinte halálos. Beleőrülnék, ha elveszíteném. Olyan élettel teli szerelemmel szeretem ezt a férfit, amiről csak a nagy regényekben lehet olvasni, és amely érzés csak a szerencsés keveseknek adatik meg az életben.
Villel együtt emelkedem fel az ágyon. Az ajkaim közben is az övéin csüngenek. Nem akarok elválni tőlük.
- Szeretlek... – suttogom nagyon halkan, akaratlanul, futólag, de máris visszaforrnak az ajkaim oda, ahonnan épp elváltak az óvatlan pillanatban.
A testem Ville mozdulatait követi, és mielőtt lesiklanék vele szinkronban az ágyról, kihasználok minden másodpercet, egy sem veszhet kárba – muszáj hozzásimulnom, a combommal, a felsőtestemmel; muszáj megérintenem, az ujjvégeimmel lassan végigcirógatni az oldalát.
Aztán lecsusszanok az összegyűrt ágytakaróról. Amint talajt érzek a talpam alatt, talán halványan még bele is mosolyodom a csókba. De a művelet egyáltalán nem zökkenthet ki ebből az érzelmes kábulatból és a tudatból, hogy mennyire élvezem én ezt az egészet. Szavak nincsenek rá milyen boldog vagyok.
Egészen hozzábújok Villehez. A testem tetőtől talpig az övéhez simul. Nyúlán alakja hódítón magasodik fölém miközben a belőle áradó hő mintha oltalmazón venne körül. Én legalábbis így érzékelem. Én sem vagyok erősebb más nőknél – épp úgy Ville rabjául estem, mint bármelyikük.
Ville biztosan betájolta a fürdőszoba ajtaját, mert komótosan terelni kezd arra. Háttal araszolok, közben is a száját csókolom, és két kézzel megkapaszkodom a derekában.
Olykor fel-fel nyitom a pilláimat, csakhogy lopva tájékozódjak, de aztán nyomban hunyom is be a szemeimet, hogy átadjam magam a szerelmes mámornak.
Vajon tudja, hogy az ő csókjai a legfinomabbak?
A lábaim az övéivel összhangban lépkednek, míg szép lassan betalálunk a fürdőszobába.
Talán egy néma, röpke kuncogás is kikéredzkedik, ahogy Ville társaságában belépek a zuhanykabinba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#322TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2022 12:40 pm

Csíkba húz a vigyorom. Mégse válaszolok. Nem kell... Beszéljenek inkább a tettek, és ahogy egyre csak kóstolgatom, a száját, egyre ízletesebben, fogom magam és most tényleg cselekszem is.
Őt is felhúzom magammal...

Hallom ám a szavait.. bele is vigyorgok útközben, most hogy a szájába, vagy még épp a szája fölött, nem világos, de helyettem a szemeim beszélnek.
Kipurcannék ha csak egy percre is elveszíteném...
Most mégis tovább az út, egész a fürdő fele, mert hát.. az Asszony ezt kérte tőlem, és amit a nő akar.. ez a nő, az kőbe vésett!! El is vigyorodok újra a saját gondolataimon.
Ki gondolta ezt még alig fél éve...

A teste teljesen rám simul, és ez mégizgatóbb dolog a tényben. Csendben lépkedek.. minden zaj, vagy hallható indok nélkül, tolom őt.. magam előtt.. vagy épp húzom magammal, ahogy hagyja nekem, és ép karom átfonódik a dereka körül...
Egy percig sem engedem el...
Nem is tudnám, képtelen lennék, és ahogycsendben becsámpázunka  fürdőszobába, a zuhanykabin kapaszkodós ajtaját, már a másik, szabad kezemmel húzom el.

Sikerül belépni, úgy, hogy továbbra sem engedem el, mégsem esik egyikünk se hasra. Kész siker! Ezen elnevetem magam, csakis ekkor engedve, de a karom a dereka körül még mindig nem enged el.

- Mondtam már mennyire szeretlek!?? - a fejem elhúzódik, a szemem viccesen ráncol. A szemöldököm is. A felhők között érzem magam, a Mennyország sűrűjében, és nem tudna onnan kirángatni, most őszintén, senki más.
És rettentően élvezem.
Elnevetem, de szabad kezem nyitja is a csapot, az eső hullik.. legalábbis számítok a kellemes vízcseppekre, amikor...

HIDEG!!!

- BASSZA MEG!!!

Úgy ugrok fel, ami több mint ösztönös, mintha az egész korábbi kába levegővétel meg se történt volna. De.. HIDEG!!
És rohadtul nem erre számítottam.
De hogy ő..(??)


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#323TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2022 2:26 pm

„Mondtam már mennyire szeretlek!??”
Hehe...
- Nem elégszer. – döngöm incselkedve, miközben konokul tartom Ville pillantását, és az arcomra sejtelmes mosoly függeszkedik.
Ville, miközben egyik karjával épp ölel, másik kezével matatni kezd mellettem a csap után. Lélekben rákészülök, hogy óóó de jó lesz, ahogy a langymeleg víz végignyalja a testemet, aztán szép lassan a finom trópusi zuhatagban szeretkezni kezdünk...
Ahha, persze. Ezt az élvezetes víziót a jóember egyetlen mozdulattal nyírja ki.
A nyakamba zúdul a hideg víz. Ó, iiigen, ez az! Ez kell a kicsi finneknek! … Lófaszt! Hát én ebbe megfagyok! Ez a finn már a vegasi klímához van szokva.
Az eddigi játékos, vidám mosoly hirtelen olvad le a képemről, a szemeim meg kiguvadnak.
- Ville baszki…! – sikkantom nyögve, a cidritől megrázkódva, ahogy az élesen hideg víz végigzáporozik a testemen, ami percekkel ezelőtt még kellemesen fel volt fűtve. De most má’ nincs.
Ahogy túl vagyok a sokkhatás első másodpercein, elnevetem magam. Remélem, Ville közben gyorsan belövi a meleg vizet is.
Akaratlanul is közelebb húzódom hozzá, és teljes testtel az övére tapadok, mintha ez bármit is megoldana.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#324TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2022 5:27 pm

Hangosan felnevetek... Már-már nyerítek, pedig nem őt nevetem ki. Rohadt hideg volt, nem tagadom, ahogy útközben elengedtem, már két kézzel kapok is a csapokért, hogy még mielőtt teljesen lehűlne, eltekerjem.
Vagy pont hogy én.

Másodikra már nem hibázok. Merek hinni benne, és ahogy most nem is a forrót, hanem a kettőt egyben lövöm be, kellemesre tekerem a hőfokot.

- Ö.. második próbálkozás?? Ér?? - a szemeim kérdeznek, de a testem érzékeli ahogy nagyon is közelebb lépkedett, és azt az utolsó pár centimétert -vagy lehet csak milliméter az- már én magam közelítem meg hozzá.
Aztán egy szó nélkül átölelem.
Először a hátát, de aztán a kezeim, egyből csúsznak is le a fenekére...
Finoman, mégis erővel marok bele.

- Hmm... Egy kis melegítés..? - kérdezem, de talán nem várom meg a válaszokat. Az is lehet hogy maga a teste beszél nekem, és ahogy az arcommal.. lassan.. először az egyik, majd az arca másik oldalát is végigsimítom, a következőben letérek az egyik válla gödrére, és odanyomom a következő csókot.
Meg aztán a nyakára is... Oldalt...
Meg mégfeljebb...
Aztán...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#325TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2022 8:07 pm

Máris sokkal kellemesebb, hogy átölel. Mosolyogva olvadok a karjai közé. Az érintése már önmagában felfűt, még mielőtt a meleg víz is zubogni kezdene ránk.
„Egy kis melegítés..?” - jön a cinkos kérdés. Én meg...
- Mmm… Jöhet... – döngöm elégedetten, miután Ville két kézzel rámarkol a hátsómra.
Hangtalanul felsóhajtok. Szeretem ezt az érzést. Szeretem, ahogy érint; ahogy a testemmel bánik.
Épp felfelé pislogok rá, a szemeibe mosolygom, mire lehajol hozzám, és nagyon lassan az arcomhoz simítja az övét. Lehunyom a szemem, és csak élvezem a pillanatot, a kábító történéseket; a vállamat, majd a nyakamat illető pihe könnyű, finom csókokat.
Önkéntelenül billen félre a fejem, mintegy felkínálva Ville ajkainak a nyakam.
A derekán nyugvó kezeim a hátára vonulnak. Aztán a gerince vonalán lassan fel és le kezdenek szánkázni az ujjvégeim, mintegy cirógatva a bőrét, miközben patakzik rajtunk a víz.
Minden érzékemmel figyelek, a legapróbb érintéséről sem akarok lemaradni. Még az is varázsos, ahogy a hasunk, a mellkasunk és a combjaink egyszerűen csak összesimulnak; ártatlanul.
Tetőtől talpig megborzongok.
Ha az ajkai elhagyják a nyakamat, és feljebb érkeznek, felnyitom a pilláimat, és Ville szerelemtől fátylas, vágyakozó tekintetemmel találkozhat egy futó másodpercre. Mert a következő pillanatban én vagyok az, aki a szájáért nyújtózkodik. A csókja annyira finom, meleg és puha, hogy képtelenség vele betelni - függővé tesz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#326TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-