♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#26TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2020 6:31 pm

„Szeretném azt hinni, hogy a következőt majd nem szúrom el.”
- Allen, figyelj, ezen teljesen felesleges rágódnod. Főleg, hogy az sem biztos, hogy a te gépezetedben volt a hiba. – persze, lefogadom, hogy más tényezők is közrejátszottak. Szerintem túl remek srác ahhoz, hogy ne akarjon valaki vele lenni.
Eközben megjelenik az asztalunknál egy másik pincérnő, és megköszönöm a kávét, mire mosolyogva tölt.
Csak azután folytatom, hogy magunkra hagyott minket.
Ismét Allen tekinteté fürkészem.
- Azt értem, hogy szerinted te szúrtad el, mert nem kérted meg rá, hogy maradjon, de én rajtad kívülálló tényezőkre gondoltam. Valaminek történnie kellett, hogy csak úgy… huss… lelépett egy másik fickóval. Ha annyira szuper volt minden köztetek, csak arra tudok tippelni, hogy a kedves ex a semmiből felbukkant és beleköpött az egészbe. Iiigen, ez gyakran előfordul, Isten tudja, hány ilyen sztorit ismerek közelről, basszus, velem is megesett. Igazából mindegy is. A másik, amire még gondolok, hoggy..... A hölgyike tudta, hogy Te… tudod… melyik csapatban játszol? Vagy sosem árultad el neki, hogy őelőtte mások érdekeltek? – ez fontos kérdés a dolog szempontjából, és foglalkoztat is.
Az utolsó mondatnál lehalkítom a hangomat. Noha alig van vendég az étteremben, és azok is jó messzire ücsörögnek tőlünk, nem kell itt semmit nagy dobra verni.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#27TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2020 2:38 pm

Csorog a kávé, sötét és forró massza, és azt hiszem ez most jót fog tenni. Legbelülről érzem.
Még neki is öntenek, amikor én már iszom. Keserűn, és feketén, általában nem így szoktam, de most így érzem a legjobbnak. Kellemesen is forgatja fel a gyomromat.

Koppan a csésze alja az asztalon, amikor újabb kérdés kerül fel, vagy legalábbis... valamiféle megállapítás féle. Nevezhetném annak is.

- October nagyon is jól tudta mi a helyzet... És én is... vagy legalábbis eddig azt hittem.   - kényszerűen mosolyodom el. De nem is igazán akarom felhozni ezt okként. Boldogok lehettünk volna.. Mi ketten.. ÉRZEM!

- De mindegy is... Mindez már mindegy.. - adom fel végül. - Nem akarok az lenni aki másokat hibáztat. Már rég nem vagyok az. A saját bőrömön tanultam meg, hogy az élet, csak azt adja meg, amiért harcolsz és megküzdesz. És ezúttal nem küzdöttem eléggé.. - mosolyodom el. Mert igazából.. pont így is gondolom. Csak épp nem most akarom feltenni a kérdést: miért nem.
Ez a válasz még várat magára.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#28TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2020 4:46 pm

Szóval October. Egyáltalán nem mond semmit ez a név, bár valóban különös és ritka.
- Nem is kell másokat hibáztatnod, de ennyire magadat sem kéne okolni. Annyi minden független tőlünk. Minden tényezőt mi sem irányíthatunk. – jegyzem meg, és lassan belekortyolok a kávémba. Még gőzölög a forróságtól – nem rég főhetett le.
Közben a hölgyike szervírozza a vacsoránkat is, majd széles mosolyával sarkon pördül. Nem kellett sokat várni a kiszolgálásra, azt hiszem Allen nagy örömére.
Ha a szerelmi szál csúnya véget is ért, abban viszont igazán szerencsés, hogy olyan barátja van, aki annak ellenére sem fordult el mellőle, hogy megtudta, Allen homoszexuális. Az ember rokonai és barátai általában sokkot kapnak egy ilyen hírtől. Elkezdenek undorodni és megpattannak, mintha leprások lennénk.
- Innen már csak előre van, nem igaz? – mosolyodom rá az asztal fölött. Költői kérdés, nem kell megválaszolnia.
Tekinthetne erre újrakezdésként is; újra felfedezhetné, hogy kicsoda is valójában. Ha már épp össze van zavarodva önmagát illetően.
- Lefogadom, hogy ez mindkettőtöknek nehéz időszak, de gondolom, azért továbbra is barátok maradtok. – magyarázom, és az ujjaim közé veszem a tányérról a hot dogomat.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#29TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 1:35 pm



Irányítás... Annyira fura ezt így viszont hallani, mégis valahol igazat kell adnom neki. Akárhogy is, de ezt muszáj belátni...

- Ez így alakult... - halkulok el - Azt hiszem nincs mit ezen ragozni... - csak egykedvűen jegyzem meg, elvégre nem akarok most erről beszélni. Azt hiszem....
A korábbi borúság szele valahogy összességében tűnt el a fejemből, hátrahagyva viszont az inkább maradandó alkohol ködét, és igen, tudom és érzem, hogy a korábbi hideg, meg ez a feketeség azért segítségemre van a regenerálódásban, mégis, még mindig túl laza a kép. Most mégsem tudok emiatt aggódni. Igazából... egész jól érzem magam.
Mondhatni.

Megérkezik aztán a vacsoránk, és már a kellemes illat is felborzolja bennem a kedélyeket. A gyomrom savassága megkordul, és alighogy lekerül elénk, én úgy rontok rá, mint aki vagy egy hete nem evett. Pedig alig volt... vagy 12 óra...

A következő kérdés, vagy inkább megállapítás már teli szájjal ér. El is szégyellem magam, némileg, ezért csendben leteszem a hotdogot, és még mielőtt teliszájjal beszélnék, szépen lassan összedörzsölöm a kezeimet. Egy nyelés, és csak utána válaszolok.

- Ami azt illeti még nemegészen tudom hogyan fognak zajlani a továbbiak... - automatikusan ráncolom a szemeimet - Igazából az élet se könnyíti meg a dolgokat, most két hétig együtt kell dolgozzunk, egy lemezfelvételen, bár a munka többségi részét sikerült leadni egy barátnak. - pillantok fel rá. - Egy másik barát.. - helyesbítek, elvégre igen, végül is igaza van. Szerencsés vagyok. Vannak barátaim. Nem vagyok egyedül, igazából sosem voltam. És October is... szeretném azt hinni hogy ez a dolog majd rendeződik kettőnk között. Valamerre biztosan...
Muszáj rendeződnie...

- Vagyis... valahol kell lennie megoldásnak. Előbb-utóbb biztosan. -  sóhajtok bele, és ez az egy ad menedéket. Minden egyes percben. Órában, vagy napokban mérve, de biztos vagyok benne, egyszer... majd túl leszünk ezen.
Mert így kell lennie...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#30TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 2:23 pm

Nem tudom mennyire jó ötlet beszéltetni Allent, egyértelmű, hogy piszkosul ki van éhezve. Talán hagynom kéne nyugodtan burkolni. De érdekel is, hogy mi van vele, hogyan éli meg a történéseket, és ha tudok, szívesen segítek – egy kellemes, baráti csevej formájában persze.
Bízom benne, hogy könnyít az érzésein, ha kibeszélgeti magából a nehézségeket és a kételyeit.
Na igen. Ha együtt dolgoznak a lánnyal, akkor az csak tetézi a helyzetet - plusz egy nehezítés nekik.
Csak azután szólalok meg, hogy lenyeltem a számban lévő falatot.
- Hát, valóban jó nagy próbatétel elé került a barátságotok. Ha igazán erős, akkor nem csak külön-külön, de együtt is túl fogtok jutni ezen a problémán. Addig is itt a remek alkalom, hogy rájöjj ki vagy valójában. – magyarázom, és ismét beleharapok a hot dogba.
Szóval lemezfelvételek...
- Akkor ezek szerint egy stúdióban dolgozol? Csak nem hangmérnök vagy? – tudakolom kicsit elkanyarodva a szakítástól.
Ez az első, ami eszembe jut a lemezfelvételekről.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#31TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 3:46 pm

 
"... Ki vagy valójában..."

Ez a mondat, még hosszú percekkel később is ott villódzik a fejemben. Nem tudom. Igazából... semmit sem tudok. Rá kell jöjjek... hogy eddig túl könnyen vettem az életet, túl lazán, túl.. biztosnak, lehet hogy mégis apámnak volt igaza ebben.(?) Talán mégsem kéne lezárni bizonyos kapukat. Talán csak engednem kéne, hogy az impulzusok..... Felőröljenek.

Még most, ebben az állapotban is képes vagyok azt hinni, hogy minden ami kívül esik a kényelmi zónámon, veszélyt jelenthet. És valahol jelent is. Ismeretlen. De most valahogy Octobernek sikerült felborítania az egész világomat. És ez a lépés beszédes. Talán mégsem kéne ellenállnom...

- Nem tudom, talán apámnak van igaza.. - már újra az étel mellől beszélek, bele a szünetekbe. - Lehet tényleg adnom kéne egy esélyt. Házasságnak.. gyereknek... Ki tudja.. - költői kérdések. Szimpla alkoholgőzös megállapítás, a határozatlanság szele. Mert most.. ebben a pillanatban igazán szabadnak érzem magam. Olyannak aki bármit megtehet.
(és talán bármire is képes.)

Aztán az a másik dolog is beütközik. Némi nyugodtsággal már...

- Nem, nem egészen. - mosolyodom el. - Próbáltam azt a szakmát, de rá kellett jönnöm, hogy ahhoz túl botfülű vagyok. - nevetek fel, még mindig az ujjaim között szorongatva azt a hot dogot.

- Vettem helyette egy stúdiót. - végül is.. Nyílt titok. - És hagyom hogy a nálam hozzáértőbbek dolgozhassanak. - mosolygom újra, aztán megint harapok. Az utolsó falat - az elsőből - úgy csúszik le, mintha soha ott se lett volna a kezemben.
Persze nemkevésbé kívánatos a MÁSODIK!  

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#32TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 4:09 pm

„Lehet tényleg adnom kéne egy esélyt. Házasságnak.. gyereknek...”
- Persze, ez is egy járható út. – felelem egy könnyed mosollyal az arcomon - Nem kell az ilyesmit most eldöntened. Rengeteg időd van, hogy rájöjj mit is szeretnél igazán. Viszont ha tényleg foglalkoztat a család gondolata, kár lenne elzárkóznod a nőktől. Idővel biztosan találkozol valakivel, akivel szintén meg van köztetek a közös nevező és a vonzódás. Elvégre 8 milliárdan élünk ezen a bolygón. – magyarázom.
Lassan eszegetem a hot dogot, nem akarok rohanni, viszont Allen már el is tüntette az elsőt.
- Hű! Szóval vettél egy saját stúdiót. Ez szuper! Lefogadom sok munka adódik vele. – lövésem sincs hogyan mennek a dolgok egy stúdióban, az egy külön világ, de nagyon felelősségteljes feladatkörnek gondolok egy saját stúdiót üzemeltetni és fenntartani.
- Ezek szerint New Yorki vagy. – tippelem meg. Ha már itt a munkahelye…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#33TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 4:28 pm

Nem számít... Most nem érdekel. Próbálok ellenállni, hogy jelenleg érdekeljen, ezért jól is jön a hirtelen váltás. Ez a téma már sokkal hálásabb...

- Hát... - akadok el - ami azt illeti nem panaszkodom. A hirtelen befutott legutóbbi megrendelés rendesen kihajtotta belőlem a szuszt, szóval muszáj lesz sikerülnie. - magyarázom. - Ha már ennyit dolgoztam vele.. - hálás téma. Kikerülve a szorosabb összefüggéseket, igazából jól esik egy kis kellemes... csevegés. Mint ahogyan régen...
És a befutó újabb kérdés is az.

- Igazából... nem. - akadok meg a beszédben, mert ezzel az erővel newyorki is lehetnék.

- Illetve még nem. - mosolyodok el. - De erősen gondolkozok rajta hogy ide költözzek. -  ráncolnak maguktól a szemeim, de most valahogy kevésbé kívánatossá vált az a második adag. Nem a feszültség miatt.. egyszerűen eltelített.

- Vegas túl messze van.. - fektetem így el mégis a másikat. - És lehet hogy Octobernek igaza van.. Ki fognak készíteni a röpködések. - törlöm meg a mellékelt szalvétával a kezeimet.

- Ha beindul az egész... - ez persze már csak vágyott remény, de az utóbbi napokban nem is kerültek olyan messze azok a remények. SŐT! Egyre közelebb érzem őket. Mint ahogy azt is hogy lassan dönteni kell.
Talán mindkettőnknek úgy lenne a legjobb..
Egy darabig.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#34TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 4:44 pm

Szóval nem New Yorki, de ha beindul, akkor talán ideköltözik. Logikus lépés.
És valójában vegasi... Pár éve elugrottunk a haverokkal abba a városba, hogy felfedezzük és jól megnézzük magunknak egy tivornyás, hosszúra nyúlt hétvége alkalmával. Jópofa emlékek kötnek ahhoz a városhoz.
Viszont akad itt egy kis apróság, ami igencsak megüti a fülem, és nem biztos, hogy el tudok mellette sétálni szó nélkül. Barátként fel is hívom rá a figyelmét.
- Allen… Ne haragudj, de hallod magad? Nem rosszból mondom, csak feltűnt, hogy nagyon sokat adsz mások véleményére. Talán túl sokat is… „Lehet, hogy apámnak van igaza”, „lehet, hogy Octobernek van igaza”… Mi van, ha senkinek sincs igaza? Egy kicsit kapcsolódj le másokról. Itt egyedül az a kérdés, hogy TE mit akarsz. A SAJÁT belsőhangod mit mond? Ne a többiekére hallgass, ők csak fecsegnek. Egyedül te tudod, mi a legjobb neked. Senki más. Csak összezavarnak. – magyarázom az üres tányérom fölött.
Egyébként is ki a fene az az October? Valami szinkronszínésznő?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#35TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 5:20 pm

A szavai elgondolkodtatnak. Csak, és kizárólag az evés befejezte után. Jótékonyan tolom el magamtól a megmaradt vagy fél hotdogot, és megtámaszkodom az asztalon, magam előtt egymás elé fektetve a kezeimet.
Alig előre dőlök, de nem tűnik fel. Csakis a szemeibe nézek, és...

- Lehet hogy igazad van. - alig egy lehelésnyire tűnik ki - Lehet hogy pont ezért szerettem jobban anno Afrikában.. - számomra észrevétlenül mosolyodok el. - Ott annyira egyszerű volt minden.. - csak suttogok. - Lehet oda kéne visszamenni..?? - költői kérdésnek hatott. Mindazok mellett, hogy jól tudom, hogy az egyszerű menekülés lenne. Ahogy megtettem már régen is. Apám elől... Az egyetlen ahová nem értek el az erős kezek, és ahelyett hogy szembeszálltam volna vele, egyszerűen megvártam míg... Feladja.

A gondolat szöget üt a fejembe, már ha ne tette volna meg már ő maga a szavaival. Mégis, még mindig nem engedem a szemeit, de nem tudom, önmagamat látom e bennük, vagy egyszerűen lehetőséget. Segítséget... Bármit ami válaszokat adhat, vagy talán csak felteszi a megfelelő kérdéseket. Vajon akarok e válaszolni ezekre... Vagy talán nem e épp ez a jövő záloga. Mindenesetre érdekelni kezdett. Nem csak a lehetőség.. ő maga is...

- És te? - a semmiből kérdezek vissza. De nem terelés, valóban érdekel. - Úgy érzed ott vagy ahol lenned kell?? - és továbbra is kitartóan csak figyelem. Nem kellemetlenül, nem is elvadulva, csak érdeklődően. Komolyan kíváncsivá tett mi az amit még adhat nekem. Mit taníthat. Vagy hogyan viszonyulnak a tapasztalatok. Talán mindannyian tanulhatunk egymástól.
Nem erről szól ez!??
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#36TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 5:41 pm

Félretolom magam előtt az üres tányért, rajta az összegyűrt szalvétával.
Hagyom, hogy Allen a tekintetembe fúrja a pillantását, magamban meg is kell jegyeznem, hogy nagyon szép kék szemei vannak.
Zavartalanul tartom a tekintetét, és közben várom a válaszát. Jönnek is az elgondolkodón hangzó szavak.
„Lehet oda kéne visszamenni..??”
- Ezt szeretnéd? Ha igen, mi tart vissza? – érdeklődöm. - Igazából rengeteg lehetőséged van, hogy mihez is kezdj magaddal. Felnőtt független férfi vagy, aki ránézésre is jól álló. Nem sok akadályát látom annak, hogy azt tedd, amit akarsz. – döngöm a szemeibe.
És hogy én?
- Ühüm! – bólintok. - Határozottan kijelenthetem, hogy ott vagyok, ahol lennem kell. Remekül érzem magam a bőrömben, és ott, ahol vagyok, elvégre azt csinálom, amit szeretek. Minden percben igyekszem erre törekedni. – felelem egyszerűen. - A többiekre csak akkor adok, ha azt érzem, hogy valóban a jó szándék beszél belőlük, és építő jellegű a véleményük. – fűzöm hozzá, és a kávés csészémért nyúlok, hogy kihörpintsem belőle az utolsó pár apró kortyot.
Az üres csésze aztán hangtalanul landol az asztalon.
- Te talán nem érzed úgy, hogy jó helyen lennél? - kérdezem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#37TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 6:03 pm

Lehetőségek.. A lehetőségek töménytelenek. Mindig is azok voltak. Csak egy idő után megtanítják neked ezt nem észrevenni. Kizárni a lehetetlent, a mások... szemében lehetetlent, és ezzel képes vagy te is lemondani róluk. Pedig mindvégig ott figyelnek a fejed felett! Csak képesnek kell lenned kinyitni a szemeidet...

- Átgondolom.  - mosolyodom el, de mindez most elég. Valóban át fogom. Nem most, nem ebben a percben, és nem is az.. ital hatása alatt, de egyszerűen tudnom kell. Meg kell keresnem, hogy mi is az, amit akarok. Tudnom kell merre tovább.

Talán épp erre vagyok kíváncsi nála is. Érdekel, mert... érdekel.
És ahogy a válasz elhagyja a száját, megnyugodva veszem tudomásul, hogy...

- Akkor szerencsés vagy.  - mosolyodom el. Biztos vagyok benne. Tudom. Hogy irigylem e?? Nem ez a legmegfelelőbb szó. Inkább.. szeretnék ott állni ahol ő. Teljesen. És egy napon talán el is érhetem ezt. Egy kevésbé elátkozott napon.

- Azt tudom, hogy tettem olyan dolgokat, amiket nem feltétlenül magam miatt tettem meg.  - ezek tények. - De azt is tudom, hogy minden egyes percben arra törekszem, hogy boldog életem legyen.  - mosolyodom el ismét.

- Csakhát...  - nyúlok én is a kávémért, talán egyszerű pótcselekvés. - Van amikor az élet közbeszól.  -  még mindig mosolygok. Azért... Aztán fogom és felhörpintem a maradékot. A kávémból.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#38TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 6:53 pm

„Tettem olyan dolgokat, amiket nem feltétlenül magam miatt tettem meg.”
Persze, ebbe mindannyian beleesünk – néha azért teszünk meg valamit, hogy megfeleljünk valakinek, vagy azért, mert szerelmesek vagyunk, és mindenképp adni akarunk a másiknak, vagy csak kötelességből.
„De azt is tudom, hogy minden egyes percben arra törekszem, hogy boldog életem legyen.”
Erre mosolyogva rábólintok, mintha csak azt felelném, „Helyes.”
Mindannyian erre törekszünk. Ez az egyetlen, amit tehetünk, az ösztöneink ebbe az irányba terelnek minket.
És hogy a nagybetűs Élet néha közbeszól?
Egy apró mozdulattal megvonom a vállam.
- Előfordul, de az mégsem jelenti a totális véget. Mindig adódnak új lehetőségek és irányvonalak. Bennünk mindig ébrednek új vágyak, amiket követhetünk. A te esetedben is számtalan ajtó van, amin beléphetsz. Csak választanod kell, melyik érdekel vagy tetszik a legjobban. – ha a szívügyeket most félreteszi, megértem. Helyette viszont ott van a karrier, amit építhet. Idővel pedig ismét beköszönthet a szerelem a mindennapjaiba, és újrakezdheti egy másik emberrel (legyen az nő vagy férfi) a közös életet. Előbb-utóbb mindenki megtalálja a helyét és a neki való párt.
Kedvesen Allenre mosolyodom.
- Na? Hogy érzed magad így vacsora után? Jobban van a fejed? – tudakolom.
Feltételezem, hogy a szédülése alábbhagyott, és a gyomra is örül most.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#39TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 12:55 am

Csak az üres poharamat bámulom. Kívülről, jóideig. Nem mintha a kávé helye válaszokat adna, de nem is arra várok. Gondolkodom... Aztán az ő szavai vernek ki.
Felé mosolygok.

- Igazából azt hiszem, igenis jót tett ez a bögre. - a fülébe kapaszkodva emelem meg.

- És persze az étel se volt elhanyagolható, szóval már nem lesz baj.. kösz! - újra mosolygok, és tényleg. Egész... megnyugodtam. Talán a társaság teszi... (Vagy az is.)

- Ahogy aaa.... társaságot is... - mosolyodom el. - Nem is tudom mi lett volna ha egész este a hotel üres hideg falát kell bámulnom. - már vigyorgok. - Talán eret vágok?? - nevetem el, de mindez csak léha kitaláció. Inkább szomorúra szabott filmek, mint valódi megoldás, vagy fékezhetetlen érzések, mégis jobb.. nem pár ajtóval arrébb elmélkedni. Egyedül...
Talán attól tartok mi lesz ha meglátom...

Vagy valami teljesen mástól.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#40TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 2:40 pm

Hogy eret vágna magán a hotelszobában?
Enyhe vigyorra rándul a szám fél sarka.
- Nem hiszem. Egyáltalán nem olyan srácnak tűnsz, akit csak így lenyom egy kis szívügy. – teljesen kiengedem a vigyoromat - Tényleg sokkal jobb színben vagy már. – mondom elismerően.
Jó látni és hallani, hogy nevet. Nem lesz itt gond, túl lesz rajta.
- Hát… Szívesen csevegnék még veled, komolyan… de vár rám 16 eget rengetően fannntasztikus fogalmazás a „Hogyan veszett el a házim” témában. Iiigen… ne mondják a kölykök, hogy sótlan vagyok. De meglesz ennek a lazulásnak a böjtje. Legközelebb esztétikai elemzést iratok velük a kortárs amerikai negatív utópikus regényekről. – magyarázom, mire kurtán felhorkantok a nevetéstől.
Persze csak hülyülök; nem szoktam halálra szadizni a „gyerekeimet”. Egész jól kijövünk egymással. De azért úgy gondoltam, hogy biztosra megyek és jól leiszom magam, mielőtt beleolvasnék az írásaikba.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#41TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 4:00 pm

Én is elvigyorodok. Nem.. nemolyan. Ebben igaza van. De azért a hatás kellett, és végül is.. tényleg nem bánom hogy nem egyedül szomorkodom fejemben az elmúlt képeivel, mert mindez csak kicsinál. Tudom és érzem. Volt már részem benne...

De aztán a következő szavak lelohasztják a jókedvemet. Oké, igaza van, nem tölthetjük itt az egész éjszakát, de azért...

- Igen.. én is megyek.. - némi zavar is keveredik bele, de csak mert megzavart a hirtelen váltás.

- Viszont most én fizetek. Ez így korrekt! Egy-egy. - emelem meg a szemem, és kézzel jelzem is az ominózus felszolgáló hölgynek, hogy kérnénk is a számlát.
Ha nincs ellenkezés, alig pár pillanaton belül már kapjuk is, én pedig rendre kiterítem elé a kért összeget.
Meg némi pluszt.

Ha viszont volt...


Felállok, de csak a számla rendezése után. Ha elindul, csakis utána indulok meg, de alighogy kiérünk az ajtón, és nem figyelnek már információra éhes, fülek, hirtelen állok meg mellette.

- Tudom hogy azt mondtad... menned kell. - csak előre beszélek. A gyenge esőben, de nem fordulok felé. Még. - De én örülnék neki ha velem tartanál. - és csak ekkor fordulok rá. Rá, az arcára mellettem. Kell még magyaráznom? Ha igen, megteszem. Minden további nélkül.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#42TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 4:29 pm

- Rendben, köszi. – mosolyodom rá az asztal fölött.
Meg kell hagyni, nekem is jól esett a könnyű utóvacsora.
Miután Allen rendezi a számlát és felállunk a helyünkről, majd távozunk az étteremből, odakint jócskán meglepnek a szavai, amikkel megállít.
Szemben állok vele, a pillantását fürkészem, közben meg szemerkél a fejünkre az eső a bejárat előtt.
Nem kell a döntésen túl sokat gondolkodnom. Nem is teszem.
- Azt hiszem, a kölykök potya jó jegye ráér. – mosolyodom Allenre.
A kis genyók hadd rágják csak a kefét, vajon mit szólok a remekműveikhez. Állítom, a legvadabb és legbődületesebb dolgok várnak rám azokon a lapokon.
- Szóval megdumáltál. Örömmel veled tartok. – fűzöm hozzá, a mosolyom mit sem lankad. Egyértelmű, hogy mérföldekkel szívesebben töltöm Allen társaságában az időmet, mint kortárs írópalánták szellemeivel.
Hogy mit gondolok a meghívásról? Nem is tudom. Egyelőre semmire nem asszociálok azon kívül, hogy két újdonsült barát beszélget egy jót.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#43TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 5:14 pm

Felém fordul, és már ezt eleve jó jelnek veszem. Nyitottnak. Végül is... Igy én is szembefordulok vele.

- Oké.. - mosolyodom el. Már nyúlnék a taxiért, de még valamit muszáj megemlítenem.

- De tudnod kell, hogy most nem szerelemre van szükségem, hanem törődésre. Szórakozásra... Ígéretek nélkül... - ezt még le kell szögezzem. - Szóval ha feljössz... Nem kezeskedhetek a holnapért. - ez így korrekt. Mindig így korrekt. Minden tekintetben, és most sem... most sem akarom hogy hiú ábrándokba kergesse magát. Szükségem van erre. Szükségem van, RÁ! De csak erre az egy estére. Egyelőre... A többit meg majd meglátjuk.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#44TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 5:29 pm

Hogy is mondtam? Hogy két újdonsült barát beszélget egy jót? Ez a jelek szerint jóval több lesz ennél.
Hogy meglepődök-e? Kicsit sem.
Csak fürkészem Allen szemeit, és azon gondolkodom… Igazából a számon van, hogy megkérdezem, Valóban ezt szeretnéd?, de nem kell hangosan kimondanom.
Allen nagyon határozottnak hat. Ez válasz a kérdésemre. Nincsenek kétségeim afelől, hogy tényleg ezt akarja.
Mai jelszó, „törődés, szórakozás, és zéró ígéret”.
- Rendben van. Ez teljesen korrekt. – felelem, miközben barátságos, kedves mosolyom töretlenül ott trónol az arcomon. - Nekem tökéletesen megfelel. - fűzöm hozzá, csakhogy biztosra vehesse, megértettem és... elfogadom a meghívását.
Úgy vélem, ez egy nagyon kellemes éjszaka lesz. Mindenképp annak ígérkezik.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#45TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 11:36 pm

Beszédesek a szemei. Az enyémek meg könnyedén válaszolnak. Igen, erre van szükségem. Partner vagy benne?? És az övé is, azonnal válaszol. Még mielőtt megszólalhatna.

- Rendben.. - mosolyodom én is el, és még vagy hosszú pillanatokig csak nézem a szemeit.
Aztán a háttérben feltűnik az a világító taxi.
Egyöntetűen lépek ki, már nem fenyeget a borulás veszélye, és egyszerűen leintem.
A kocsi kihajt a járdaszélre, én meg egyszerűen lépek oda az esőben, és kinyitom neki az ajtót.
Igen... neki...

Ha beszáll, beszáll. Ha a másik oldal jobban hívja, nem zárom el a lehetőséget, én is berakom magam. Ha csapódnak az ajtók, finoman hajolok oda a sofőrhöz.

- A Pláza hotel lesz.. - és már azonnal csúsztatom is oda neki a húszast. Tudom hogy sok lesz.. de nem érdekel.
Azzal hátradőlök az ülésben.

A kocsi meg kihajt az útra.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#46TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 9:59 am

Azután, hogy kinyitja előttem a kocsiajtót, barátságos, de sokatmondó mosolyt címzek felé.
Elfogadom a gesztust, miért is ne tenném, hiszen nincs az egymás felé kifejezett udvariasságban semmi különös, így hát beszállok a taxiba.
Beljebb csusszanok az ülésen, mire Allen is csatlakozik mellém. Aztán indulunk a Pláza Hotelba.
- Rég jártam azon a környéken. – jegyzem meg, mintegy megtörve a motorzúgással elegy csendet. „Rég”. Ez elég relatív. Talán egy hónapja volt.
- Néha el szoktam vinni a kölyköket a Central Parkba egy-egy kirándulásra, amikor jó idő van. A műelemzés és a gondolkodás sokkal jobban megy nekik kint a szabadban, mint a tanteremben. – magyarázom elvigyorodva, miközben a rohanó épületekről Allen felé pillantok.
- De a pár napos túrázások alatt is mindig egészen megtáltosodnak... Ha a kultúra annyira nem is nyűgözi le őket, mint kéne, legalább a sátrazásért odavannak. Ki hinné. – érdekesek a srácaim. Ha azt tantárgyat, amit tanítok, nem is szívlelik, csak kötelezettségből és muszájból tanulják, szerény személyemet szerencsére bírják. Az iskolai kirándulásokon rendre kiharcolják, hogy én legyek az egyik kísérő tanár.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#47TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 4:31 pm

 
"Rég jártam azon a környéken."

A szavai újként érnek, mégis elmosolyodom ahogy felé nézek. És ahogy folytatja is...
Az jár a fejemben, hogy csodálom mennyire lelkes. Régi időket idéz vissza, azokat amikor még minden egyes nap, nekem is, maga  a csoda volt. Nem tudom miért engedtem el őket... Már nem is tudom....

- Biztos te vagy a kedvencük.. - csak rövid engeszteléssel engedem el, mivel kétségem se fér ehhez. Nekem is ő lenne... Már maga ahogy beszél... róluk, ahogy látszik az a fény a szemeiben...
És ekkor húzódik le a taxi a hotel előtt. Vagy azután, miután válaszolt.
Én kiszállok, feltételezem ő is megteszi a másik oldalon. Mégis bevárom. És csak vele, mellette indulok el, a duplaszárnyas ajtó felé. Az üveg kitárul előttünk, én meg egy egyszerű biccentéssel mondok köszönetet az ajtónállónak.
Hogy zavar e hogy nyilvánosan látnak?? Vele?? Nemigazán. Igazából engem sosem zavart ez a részlet, inkább apám volt az aki mindig is óva intett, vagy legalábbis ő így nevezi ezt.
"Ha nem figyelsz oda, megteszem a szükséges lépéseket."
És ez sose jelentett nála jót..

Megközelítve a liftet, még mindig figyelek, hogy mellettem haladjon.
Előttünk egy idős pár, ők már hívták a liftet, én ekkor rámosolygok a hátuk mögött.
Talán ő visszamosolyog rám, talán zavart, nem tudom hogy csinált e már ilyet, én az utóbbi időben már nem annyira.. gyakran.

Búg a lift, miután beszálltunk, az idős pár mosolyogva méreget, de nem gondolnak semmi rosszra. Még a nagy csönd se zavar meg senkit, ám ahogy megáll a lift, és ők kilépnek, mi ketten maradunk.

- Csináltál már ilyet?? - csak minden ellenérzés nélkül fordulok oldalról felé. - így.. a semmiből... - tartom még mindig azokat a szemeket - jársz klubbokba, vagy valami...? Vagy a tartós kapcsolatok híve vagy. - igazából csak érdekel. - Semmit sem tudok rólad. - mosolyodom el. - Úgy igazán.. - azzal csilingel a lift, és megnyílik előttünk az ajtó.


 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#48TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 6:57 pm

„Biztos te vagy a kedvencük..”
Jól ízűen felnevetek.
- Hát remélem is! – mindent megteszek azért, hogy ne csak rend és fegyelem legyen az órán, de el is lazulhassanak, szórakozhassanak miközben a fejükbe igyekszem csepegtetni a tudást. Főni és haver vagyok egy személyben. Ezek a „kis” gézengúzok még azzal is tisztában vannak, hogy meleg vagyok, és ennek ellenére engem kértek fel osztályfőnöknek idénre. Minden egybevéve ez az osztály egy egészen jól működő és jópofa mikrotársadalom.
Ahogy kissé elmélázom, meg is érkezünk a hotelhoz.
Kiszállok a taxiból, és Allen oldalán lépek be az épületbe. Elnézve őt, úgy látom csöppet sem zavarja, hogy velem, egy másik férfival mutatkozik. Ez így jobb is, kényelmesebb, megnyugtatóbb. Nekem is az a normális, ha nem titkolom ki vagyok. Nem feszélyez, és nem is érdekel mások mit gondolnak rólam, ha egy férfival látnak.
A liftre várva az idős pár mögött Allennel egymásra pillantunk, és laposan, cinkosan visszamosolyodom rá. A zavar vagy a szégyen szikrányi jelét sem láthatja rajtam. Teljesen nyugodt vagyok, és remekül érzem magam.
A liftbe beszállva, már a pár felé is intézek egy-egy röpke kedves mosolyt. Fene tudja mi jár a fejükben, talán haveroknak, esetleg munkatársaknak gondolnak minket.
Miután magunkra hagynak, és Allennel kettesben maradunk, ő töri meg a csendet.
A szemeibe nézek. Igaza van, szinte semmit nem tud rólam. De ezen igyekszem változtatni.
Csilingel a lift, az ajtó széthúzódik előttünk, és kilépünk a széles folyosóra.
Szelíd mosoly ül az arcomon, miközben válaszolok az elhangzott kérdésekre.
- Még senki hotelszobájába nem mentem fel, de igen, néha napján eljárok szórakozni, és ha úgy adódik, hogy megismerkedem valakivel, akivel megvan a közös hang és a kellő vonzalom, akkor nem zárkózom el a kellemes este lehetősége elől. Nem vagyok nagy élvhajhász, de olykor kifejezetten jól esik együtt lenni valakivel. Főleg kötöttségek nélkül….. Lassan már egy éve, hogy szólózom. Semmi bajom a komoly kapcsolatokkal, sem a szerelemmel, sőt! Nagy rajongójuk vagyok, de nem üldözök semmit, nem keresek senkit. Most épp olyan korszakomat élem, hogy csak élvezem a szabadságot és a futó kalandokat. – magyarázom a lehető legőszintébben, miközben Allen mellett lépkedek. Figyelem merre mutatja az utat, hol a szobája.
- A bárban valóban nem ismerkedési szándékkal ültem melléd. - vallom be vigyorogva - De aztán azért fogadtam el a meghívásodat, mert nagyon szimpatikus vagy, amellett persze, hogy vonzó is, és mert biztos vagyok benne, hogy te is tényleg ezt szeretnéd. - ezt már valószínűleg a szobájának az ajtaja előtt állva mondom neki, egyenesen a szemeibe fordulva.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#49TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 8:17 pm

Kilépek a folyosón, tudatosodva hogy ő is követ. Egy pillanatra sem engedem el. Egy pillanatra sem hagyom hogy hátráljon, hogy a háttérbe szoruljon, végig szeretném ha itt jönne mellettem.
Egyenrangú partnerként.
A szavaira pedig elmosolyodom.

- Én se gondoltam hogy itt végezzük a napot. Így.. - mosolygom - De tetszel. És nem félek kimondani, hogy igen, most ez az amire szükségem van. Rád. - már az ajtó előtt állva mosolygok fel, csúszik be a lapka, enged a zár, az ajtó meg kitárul.

Szeretem ezeket az önműködő hoteleket... Nem kell bajlódnod a villanykapcsolással, megteszi azt az automatika, és ahogy előre lépve belépek, kitárom az ajtót hogy ő is követhessen. A szoba egyszerű. De nem is tárlatvezetésre vagyunk itt, így amint csukom is a háta mögött, nyilvánvalóvá válik az első kérdés.

- Iszol valamit?? - mosolygom, és ha igenlő a válasz, azonnal feltárom a minibárt. Igazából lehet hogy nem fog megártani egy kis lazítás.
Még egy kevés...

..nekem se.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#50TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2020 1:44 pm

Allen szavai egyáltalán nem hoznak zavarba. Sőt, inkább jól esnek.
Még utoljára az ajtó előtt, mielőtt belépnénk a lakrészébe, rámosolyodom.
- Hát… Őszintén szólva egyáltalán nem bánom, hogy így alakultak a dolgok. – döngöm.
Mindenképp remek este elé nézünk mindketten, és nem mellesleg egy igen kellemes jelenséget ismerhettem meg a személyében.
Miután kinyitja az ajtót, követem a szobába, de persze csak az után, hogy beinvitált.
Odabent levetem a fekete szövetkabátomat és a kanapé karfájára fektetem.
Allen ekkor itallal kínál.
- Köszönöm, elfogadom. Legyen ugyanaz, amit te iszol. – felelem. Nem vagyok válogatós, és legyen az akármi, jól fog esni, segíteni fog ellazulni, noha neme ez az első alkalom, hogy belemennék egy kölcsönös szimpátián alapuló egyéjszakás légyottba.
- Használhatnám a fürdőszobát egy percre? – kérdezem, még mielőtt átnyújtaná a poharat, és még mielőtt leülnék.
Ha igen, és Allen megmutatja az irányt, merre is találom a helyiséget, eltűnök odabent egy fél pillanatra, hogy rendbe szedjem magam.
Nem váratom meg, Allen nem sokáig marad egyedül. Hamar csatlakozom hozzá, és leülök a kanapé egyik felére.
- Meddig tervezel New Yorkban maradni? – tudakolom. Csak mert érdekel.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-