♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Vote_lcapMenekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Voting_barMenekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#51TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 6:47 pm

Alig fél szemmel követem ahogy elterül magától a szövetkabát. Én már nem is tudom, az öltönykabátomat hol hagytam el, a taxiban?? Vagy itt van valahol az egyik fotelben?? Ez a részlet most nem számít.

- Vagyis akkor egy dupla.. - ezt már csak az orrom előtt engedem, nem tisztem a.. alapesetben a whiskey, de most jól fog jönni. 2x2 üveg landol a kezemben, mielőtt fölállok. Akkor jön csak a következő részlet.

- Menj csak.. - mosolyodom rá, csak az egyik lecsavart kupak mögül, máris csurog az ital a pohár ölébe. És mellé a másik is.
A kezemben a poharakkal, egy pillanatra elmélázom. Alig fordultam meg, szembe a fürdőszoba csukott ajtajával, azon derengek, hogy valóban ezt akarom e. Akarok e újabb emlékeket. Akarom e a sárba taposni mindazt.. ami köztünk volt. Az emlékét. A mélybe.
De alig néhány újabb pillanattal később, rá kell eszméljek: ez az egyetlen lehetőség. Nincs más. Ezért amint kijön az említettből, hosszú mosollyal lépek alig egy lépésnyit elé, és adom át az egyik poharat.

- Egy tökéletes éjszakára! - koccintom hozzá az enyémet, aztán úgy ahogy van, az egészet legurítom.
Na nem, azért az aljában még akad valamicske.

Leülök, de csak mert ő helyet foglalt a kanapé karfán. Nem messze tőle.
A poharat szorongatom.

- Nemigazán tudom.. - sóhajtok fel. - Egy hét.. kettő... - tippelgetek - vagy ameddig elhúzódnak a felvételek. - nézek bele a poharamban keringő maradék italra és megpörgetem. Aztán egyetlen húzásra iszom meg.

Pohár alja koppan a kis dohányzóasztalon, aztán felállok, és hozzá lépkedek.
Egész az orra elé, közel, és belenézek a szemeibe.

- Vagyis ha jól szórakozunk, lesz még rá alkalom. - mosolyodom el, azzal hozzá hajolok.

És megcsókolom.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#52TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 8:33 pm

Elveszem Allentől a kitöltött italt, és megköszönöm.
- Egy tökéletes éjszakára. – ismétlem meg a szavai nyomán, és én is a poharához koccintom a sajátomat. Halkan cseng az üveg.
Kényelmesen üldögélek a kanapén, és belekortyolok a whiskybe. Nem iszom meg egy húzóra, még marad jócskán az ujjaim között.
Ezalatt Allen megválaszolja a kérdésemet. Enyhe félmosolyra húzódik a szám fél sarka. Azt hiszem örülök annak, hogy még marad egy rövid ideig New Yorkban. Sosem tudhatjuk hogyan alakulnak majd a dolgok. Ha esetleg mindkettőnk jól érezte magát ma este, amíg itt van, megismételhetnénk. Elvégre mindketten szabadok vagyunk.
Nekem még nem örült ki a poharam. A combomon melengetem a talpát, miközben Allen beszél, majd megissza a saját italát, és elém lép.
Megcsókol, én pedig örömmel fogadom a közeledését. Örülök, hogy ő kezdeményezett, nem akartam ajtóstul rontani a házba. Én még legurítottam volna az utolsó két kortyomat, és csak aztán tettem volna meg az első lépést. De így is tökéletes. Legalább már bizonyos, hogy valóban akarja. Hogy ezt akarja.
Csak az ajkaink érintik egymást. Kedvesen, odaadón csókolom viszont.
Majd aztán, ha elválna tőlem, és ad pár másodpercet, felegyenesedem. De csak hogy gyorsan kihörpintsem a maradék alkoholt, majd lehajolva elérjem a dohányzóasztalkát és letehessem a poharat a kezemből.
Azonnal fordulok is vissza Allen felé. Két tenyerem az arcára simul, és most én vagyok az, aki birtokba veszi az ő száját. Szenvedélyesen. Forró izgalom kezd éledni bennem.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#53TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 5:11 pm

Az érzés... a meleg... régi emlékeket ébreszt, mégis annyira más. Az alkohol kezdi feloldani a véremet, örömmel társul a legutóbbi néhány pohár mellett, és újult erőre kapva érzem, ahogy megdob(ogtat)ja a szívem. És nem csak amiatt izzadok.
Amikor elválik, vagy én elválok, ösztönös erővel érzem ahogy hátratol. Az alkohol lecsúszik, én csak egész közelről nézem, azután a pohár landol a dohányzón, és megint felegyenesedik.
A szemeivel nézek farkasszemet.
De akkor újra mozdul, most ő, érzem az arcomon felcsúszó kezeit, és én önkéntelenül is belesimulok. Jól esik ahogy az ajkai megint érintenek. Egyre erőteljesebb, az enyém meg válaszol. A testem felsimul az övére, ösztönösen, a kezeim a derekán futnak körbe, hogy azonnal a póló alá nyúljak, és ha ad nekem szabad lehetőséget, egyszerűen lerántsam és a földre ejtsem.

Elmosolyodok. Már ha hagy elég időt, aztán újra a szájára nyúlok ha nem ő előzött meg, de már érzem ahogy lassan csúszik az én ingem is. Már ha tényleg érzem. Ha nem csak erre vágyok a leginkább, hogy érezzem, és képes legyek elveszni benne. Az ölelésében.
Akárhogy.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#54TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 6:12 pm

A csókja forró és nedves. És ahogy hozzám simul, egészen felajz. Halkan rámorranok a szájára.
Egy pillanatra elengedik az ajkaim az övéit, csak míg készségesen a magasba emelem a karjaimat, hogy megszabadítson a pólómtól. A szám már találna is vissza az övére, de Allen az, aki megelőz. Mit sem bánok. Gyengéd, mégis vad csókokat váltunk.
Előbb is összefuthattunk volna...
Az ujjaim eközben elkezdik sorban kigombolni az ingét. Kihúzom a szövetet a nadrágja derekából, majd az utolsó gombot is kioldom. Ahogy szétnyílik csodás, szálkás izomzatú felsőtestén az anyag, két tenyerem alá kúszik a szövetnek, rá a két vállára, és lesimítom róla. Az ing a padlón, a háta mögött ér földet.
- Itt akarod? A kanapén? Vagy menjünk a hálóba? – tudakolom a szemeit fixírozva, épp csak annyira leválva a szájáról, hogy felelni tudjon.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#55TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 6:41 pm

Érzem az ingemen az ujjai nyomát. A vér kezd forrni bennem, felidézve egy régi éjszakát, és üdvözölve egy újat, a régi ismertet, egy lehetőséget, és én nem habozok belevetni magam.
Itt.. igazából már tudom mit kell tennem. Diktál a vér.. az ösztön, az ismerős lépések. Egészen más mint alig néhány nappal ezelőtt, és most pont erre van szükségem.
Érzem ahogy anyag csúszik le a vállaimon, a kezeit a mellkasomon, és az enyéim is az ő testén futnak fel. Egyszerűen éreznem kell... Minden porcikájában, ízében, amikor félbeszakít egy kérdés.
És igaza van.
Én invitáltam meg.

- Gyere... fürödjünk... - akaszkodom bele a kezébe, és ha hagyja magát, magammal húzom a zuhany felé.

Belépve az ajtón, csak alig engedem el, amíg megnyitom a csapot. Kellemesre állítom be. Azzal.. ha ő is partner benne, megbontom az övet.. letolom a gatyám, és belépek.
Magammal vonva őt magát is.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#56TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 11, 2020 8:32 am

Allen megfogja a kezem én pedig készségesen lépek utána. Közben is végigfuttatom az alakján a tekintetemet. Tetszik a mozgása és a teste.
Odabent a fürdőszobában gondolkodás nélkül vetkőzni kezdek. Bontom az övem, majd én is megszabadulok a nadrágomtól, az alsómtól és a zokniktól.
Pillanatokkal később anyaszült meztelenül lépek be hozzá a párásodó zuhanykabinba.
Szembe fordulok Allennel, és két tenyerem finoman, mégis határozottan a csípőjére tapad. Egy utolsó vágyakozó pillantást vetek a szemeibe, és ismét szájon csókolom. Eleinte csak az ajkaim játszanak a száján, majd a nyelvem is gyengéd, de merész felfedezőútra indul.
Eközben a testünk egészen összeér. A mellkasom, a combom és az ágyékom az övéhez simul. Érzem a bőre tapintását és a porcikáit magamon. Igen, a férfiasságát is, ahogy finoman az enyémhez préselődik.
Tudom, azt mondta törődésre vágyik, de pontosan mi is az, amit akar? Mi esne igazán jól neki?
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#57TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2020 3:50 pm

Követ... és én minden ízében, porcikájában, le sem veszem róla a szemeimet. Még akkor sem amikor már ott áll előttem.
A víz vastagon teríti a párát körbe, minden csupa víz, mégis tudom hogy itt kell lennem.
Kívánom... És ez biztosan cseng az ereimben.
A kezeim a hátára fonódnak ahogy újra megcsókol. Biztosan érzem.. odalenn is.. és ahogy a nyelve könnyű játékba kezd, az enyém is rákap.. az ízére, ahogy a kezeim letérnek a fenekére.
Szorosan marok bele. De nem fájdalmasan, csak hogy tudja, mennyire akarom.

Most... pokolian.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#58TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2020 4:58 pm

Miközben egyre csak csókolom, és lágyan de mégis szenvedélyesen masszírozza a szám az ajkait, két tenyerem a derekáról felkúszik a hátára, és simogatni kezdem.
És ahogy megérzem magamon az ő kezeit, ahogy határozottan megmarkolja a hátsómat, vágytól fűtve morranok a szájába. A testünk teljesen egymáséra simul a mozdulattól.
Már tisztán érezheti, hogy keményedik a szerszámom. Nekifeszül a combjának.
A tenyereim csak simogatják, kényeztetik, az ujjaim pedig meg-meggyúrják a hátát.
Mostanra már kevélyen lüktet a vér az ereimben. Mindenestül kívánom.
A nyelvem magára hagyja az övét, és a szám is milliméterekre távolodik. Mélyen csodás égkék szemeibe nézek.
- Megfordulsz… vagy mást szeretnél? – tudakolom, hogy az aktus melyik szerepére vágyik leginkább.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#59TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 12:51 am

Rámsimul. Ami méginkább felajz, mégis egyre jobban akarom. A felejtést.. az átélést.. magát a könnyedséget, az élményt... Őt akarom.... A számban.. a véremben... az ereimben... Akárhol, csak érezzem!

Érzem ahogy keményedik, és én is... nálam is.. egyre kifinomultabb a cél.
A tenyere egyre csak jár, a nyelvem az övével hadakozik, és ahogy végül elenged, alig eszmélve fel, már meglódult lélegzettel a szemeibe meredek.

Nem kell válaszolnom. Nem is tudnék. Nem is akarok.
Csak visszahúzom a fenekéről a kezeimet, és a csípőcsontjára akaszkodok fel.
A szemeibe nézek. Még mindig, és ahogy végül beszélnek a szemeim, helyettem, úgy végignyalva a mellkasán, egyre lejjebb ereszkedem.
Egészen addig a bizonyos pontig.

Aztán a számba veszem.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#60TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 10:42 am

Nem vártam, hogy Allen elém ereszkedjen, mégis megteszi. Ködös tekintettel pillantok le rá, már maga a látvány is felizgat.
Teljesen belekeményedek a szájába, miközben ajkaival cirógatja a szerszámomat. Egészen… technikás.
Kegyetlenül jól esik, amit odalent művel.
A kezem magától megindul és az ujjaim kedvesen belefésülnek a nedves hosszú tincsei közé.
Az arcomat aztán a plafon felé fordítom, behunyom a szememet és felsóhajtok.
Egy darabig csak élvezem a kényeztetést.
Nagyot nyelek. Érzem, hogy lassan közeledik a holtpont.
Kinyitom a szemem és ismét lepillantok rá.
- Allen... kérlek ne tovább... – döngöm rekedten.
Hacsak nem akarja, hogy a szájába élvezzek.
Az ujjaim a felkarjára fonódnak, és felhúzom őt magamhoz. Ha hagyja.
Nem érdekel, hogy előtte még a saját férfiasságom járt a szájában, megcsókolom. De úgy, hogy tudja, mennyire kívánom őt.
- Van gumid? – tudakolom aztán, hogy az ajkaim eltávolodnak az övéitől. - Én a ma estére nem így készültem...
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#61TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 1:18 pm

Kellemes... Maga az érzés... az ismerős.. a repülés...
Vele együtt repülök...
Aztán már csak a kezeit érzem... A hangja elszáll a semmibe, de jól tudom, mi a jel.
Ezért befejezem, és hozzá ereszkedem. Rácsókolok az ajkain.

Az óvszerek tömege a fürdőszoba belső fiókjában fekszik. Alapellátás... Ahogy a síkosító hiányát, némi babaolaj helyettesíti..
Megbontom a csomagot. Az egyik gumit. A zacskó megadva magát esik a földre.
Belépek... Rászorítok.. még vagy kétszer, amíg az ajkait veszem célba, aztán felöltöztetem.

Az olaj ott figyel a zuhanyzó melletti mosdószélen, én pedig a füleibe suttogok.

- Nem kell óvatosnak lenned... - mosolyodom el a füle mögött - Nagyon...

Azzal újra a szájára csókolok, és megfordulok a kezeiben.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#62TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 1:42 pm

Allen óvszert szerez, én pedig hagyom, hogy rám húzza.
A fülembe suttogott szavaiba beleborzongok. Nem akarok fájdalmat okozni neki. De minden mást pokolian akarok.
Miután megfordul, mögé lépek, és most már babaolajos ujjamat lassan becsúsztatom az ánuszába, hogy gyengéden felkészítsem a testét az aktusra. Finoman, érzéssel járatom az ujjamat, majd néhány másodperccel később csatlakozik hozzá egy másik is. Amikor úgy érzékelem, hogy Allen kellően ellazult és kitágult, ágyékommal a fenekének simulok.
Először csak hagyom, hogy érezze, amint ágaskodó férfiasságom hozzá ér a farához, majd a következő pillanatban irányba állítom magam, és egy mély levegővétellel óvatosan behatolok.
Tenyereim Allen derekát fogják, és közben a vállát csókolgatom.
Adok neki időt, hadd szokjon meg, aztán lassú ütemben mozogni kezdek.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#63TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 5:04 pm

Érzem.. Mindent érzek... És fellángol bennem az az ismerős tűz. Egyenesen lüktet!

Nagy levegőt szívok be.. azzal kiengedem.. Homlokom koppan a falon... A szemeim csukódnak, azzal elengedem..
Felnyögök.. Néha.. Néha meg csak élvezem...
Ahogy azt is ahogy a hátamra simul. A jobb kezem hátrafut, a fejem mellett, a hajamra még mindig ömlik a víz..
És akkor mozdul..
Alig emelkedem.. Csak az első pillanat, aztán a magasba emelkedik a fejem. Az arcomba lövell a víz, az ajkait a vállamon érzem, az én ujjaim meg a vállán simítanak végig. Belé kapaszkodok. Minden egyes pillanatban, a vállára hajlik a fejem, és vele együtt mozdulok.
Mindvégig. Minden pillanatban, minden ízében élvezem.
Teljesen elveszek az érzésben...
Teljesen a magáévá tesz.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#64TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 13, 2020 7:12 pm

Allen tarkója a vállamra dől, és a teste az én ütememre mozdul. Valahányszor nekem feszíti a fenekét, teljesen magába fogad. Mintha száz kéz, száz száj munkálkodna rajtam; a lüktető péniszemen végigfutó ingerek hatására tetőtől talpig izzani kezdek.
Egyre mélyülnek, keményednek és gyorsulnak a döféseim, és nagyokat, nehezeket sóhajtok a másik oldalon a válla fölött, a füle mellett. Szoros és meleg a járata, egészen az eszemet veszi. Pulzál a halántékom, dobol a vér a fülemben, ahogy a szívem vadul pumpál.
Csak mozgok és mozgok benne, olykor jóleső, halk nyögés szakad ki a torkomon.
Két tenyerem a csípőjéről előrekúszik a hasára. Simogatón. Néhány másodpercig megpihennek ott, nyitott ujjakkal, aztán felcsúsznak a mellkasára. Muszáj bebarangolniuk a felsőtestét, érezni, simogatni akarom. Adni akarok neki… Meghálálni, hogy az ánusza micsoda isteni gyönyört okoz.
Miközben két tenyeremmel még mindig kitartóan becézgetem, gyúrom a mellkasát és a hasát, a nyakába csókolok, majd az ajkaim rátévednek a fülcimpájára, hogy finoman megcsócsálják. Közben is bele-bele morranok a fülébe.
Teljesen egymáshoz tapadunk, ahogy ölelem. Talán a ránk zúduló víz teszi, de mintha ő is lángolna az ölelésemben.
Idefentről, a válla fölül aztán lepillantok az ölére. Látom, ahogy minden egyes döfésemre megrándul a férfiassága. Míg bal karom a felsőtestére kulcsolódik, jobb kezem levonul, és rámarkolok a szerszámára. Veszettül lázba hoz, tébolyító, hogy a tenyeremben érzem a merevségét.
Újabb csókokkal borítom be a vállát és a nyakát, közben pedig nagy élvezettel masszírozom a férfiasságát. Azt akarom, hogy velem együtt élvezzen el.
Érzem, hogy rohamosan közeledem az orgazmushoz.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#65TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2020 8:04 pm

Minden egyes mozdulata az egekbe reptet. Az ahogy mozdul.. ahogy mozog mögöttem... Minden egyes lökésre összerándul a testem. De nem a fájdalom dolgozik. Nem csak a fájdalom. Egyszerűen elveszi az eszem... Teljesen átadom magam. Hogy mikor vagy hogyan, vagy egyáltalán megteszi e, de a magasba emelkedik a fejem, és teljesen ráfekszem, ránehezedek a vállán.
Teljesen kitisztít... Magával repít, ahogy a nyelvét érzem, és ahogy megérzem a kezeit.. A bőrömön, de aztán körülfogva odalenn, a fogaim még szélesebb ütemet vesznek, ahogy szétárad a testemben.
Az én kezem is az ujjaira siklik. Rászorítok, automatában segítem, és nemsok időre van már szükségem, hogy nálam is robbanjon az érzés. Hogy én felrobbanjak. De hogy ő...
Megérzem a rángásokat. Az én testem is rángani kezd, de hogy előtte vagy utána, de én is elrepülök. Ott a kezeiben.

Aztán fáradtan hajolok még mindig a vállán.

Van néhány pillanatra szükségem, amíg képes vagyok erőt venni magamon, és visszahanyatlok homlokkal a csempére.
Teljesen kielégültem.
De megszólalni még nemakarok.
Lehet nem is menne.
Csak lihegek.
A csempe visszaveri a lélegzetem, de mégis...
Egyszerűen szükségem volt most erre.

És... és boldog vagyok


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#66TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzer. Nov. 25, 2020 11:07 pm

Érzem, ahogy megfeszül a markomban, és megrázkódik a karjaim között. Vele egy időben araszt el az élvezet. Az adott pillanatban jólesően, halkan nyögve belemorranok a nyakába, rá a vállára.
Ahogy megfeszült izmaim elengednek, lassan kicsusszanok a testéből. Újabb apró csókót lehelek a vállára, miközben Allen homlokkal nekidől a hideg csempének. Eddigre már elengedtem odalent, és a kezeim visszavonultak a derekára.
Gyengéden, kedvesrn érintem, miközben bőszen záporozik ránk a zuhanyrózsából a meleg víz.
Nem akarok megszolalni és felesleges beszéddel beleronditani ebbe a fantasztikus pillanatba. Még fürdőzöm a kielégülésben és Allen közelségében.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#67TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2020 12:39 am

 
Elhagy, és ez most kellemes érzéssel tölt el. Sajgó.. de kellemes érzéssel.
Ahogy a csókját megérzem a vállamon. Emlékeztet...
Elvigyorodom, de még mindig nehezemre esik megmozdulni.
Aztán...

Érzem a kezeit a testemen, és ismeretlen erő ösztönöz. Talán egy emlék.. vagy valami annál sokkal több, csak megfordulok a kezeiben, és lassú.. elnyújtott csókot húzok meg a száján.

- Köszönöm... - csak alig egy suttogásra futja, és egy hosszú mosoly. Egy kellemes.. egy megfáradt.. egy elégedett.. egy hazaérkezett...
Óriási sóhaj tör ki a tüdőmből.
A karjaim nem tudom mikor futottak fel a nyaka köré, de végigsimítok a vizes haján.
A tarkójánál...
Azzal egy következő sóhajjal elengedem, és a szappanért nyúlok.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#68TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2020 5:46 pm

Igencsak kellemesek ezek a percek. Amikor mellé ültem a bárban, nem gondoltam, hogy itt végezzük a zuhany alatt.
Hagyom, hogy megforduljon a karjaim között. És talán még lágyan bele is mosolyodom a csókjába, amivel gyengéden a számat illeti. Kellemes lezárása ez az aktusunknak.
De amikor halkan megköszöni, az arcomra szabadon szétterül az iménti néma mosoly. Valóban csodálatos volt az együttlét, nekem is nagyon jó volt. Arról nem is beszélve, hogy örülök, amiért Allen is élvezte. Le sem tagadhatná, hogy egészen átjárta és kimosta belőle a napi feszültséget. Azt a problémát, amivel betévedt a bárba. Alig pár óra telhetett el a találkozásunk óta, de mintha kicserélték volna. És ez így is van jól.
Még mindig a szemeibe nézek, amikor a nyakam köré futnak a karjai és végigsimít a fejem hátulján. Két kezem emelkedik, és tíz ujjvégem megcirógatja a vállait és a két felkarját. Majd ahogy a szappanért nyúl, leoldom körülötte a kezeimet, hogy tehesse, amit épp gondol.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#69TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Nov. 26, 2020 10:19 pm

A fürdés gondolata nem miatta talál meg. Egy percig se bánom a korábbiakat, és még az emlékek se bántanak, alap.. szükség.
Aztán mégis a vízcsobogás közben pillantok fel rá.
(Már ha még ott van valahol és/vagy követi a példám.)

- Van kedved velem tölteni az egész éjszakát?? - egyszerűen szalad ki. Nem mintha tudatos megfogalmazás lenne, inkább egy benyomás. - Dumálunk.. rendelünk valami kaját, nézünk valami atom filmet vagy játszunk egy kis xbox-on?? Asszem a hotel kínálatában akad ilyen. Tudod.. csak lazulunk... - csúszik végig a szappan, nem rajta, rajtam, és a víz felé emelem a fejemet. Kell hogy kimossa belőle a fáradságot. Lazulni akarok... semmi kötöttség, szabályok, egyszerűen a mélybe akarok taposni mindent. Csak pár órára... Ameddig csak lehet. Ahogyan régen...

A kérdés, partner e benne.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#70TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Nov. 27, 2020 5:55 pm

Az óvszertől már megszabadultam; kihajoltam a kabinból és az ajtaja mellett posztoló kis szemetesládába dobtam.
Visszafordulva Allenhez én is nekiláttam a célzott zuhanyzásnak.
A víz susogásával teli csendet az ő hangja töri meg.
Némileg feljebb vonul a fél szemöldököm. Hangyányit meglep a kérdése, azt hittem, ez csak egy szimpla, de annál kellemesebb együttlét lesz. Persze nem mondom, hogy nem esik jól, amiért nem küld el azonnal.
Szélesen a szemeibe mosolyodom, miközben két tenyeremmel kisimítom a hajamból a vizet.
- Szívesen veled töltöm. – felelem. De csak mert látom a tekintetében, hogy valóban erre vágyik. Hogy reggelig vele legyek.
- Szuper. Mit szólnál egy pizza és egy film kombóhoz? Csípem a videójátékokat, mint mindenki más, de most nem érzek ahhoz lendületet. – vallom be vigyorogva. Inkább csak lazítsunk egy film alatt. Bármit szívesen elnézek.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#71TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2020 1:23 am



- Nekem jó. - csak fél foggal engedem, és kiütközik a szemeimben egy újabb, kellemesnek ható mosoly.
Egész... megtáltosodtam.
Egész... másképp látom az életet, és hajlamos vagyok hinni azt, hajlandó.. hogy ezzel majd minden megváltozik.
Muszáj megváltoznia.

A fürdés hátralévő része, egész eseménytelenül zajlott.
Mármint.. nem fura hogy nem ismerem, egész.. ismerősnek tűnik a háttér.
Csak ott nyugalom volt, meleg... és TV-nek szinte nyoma se, de most elüldözöm a régi emlékeket.
Nyitott akarok lenni az újra.
Új... élet.

Ezért amikor kilépek, és magamra kapom a fürdő köntösömet - a hajamat is egy törölközőbe csavarva - ha ő is végzett, átnyújtok felé is egyet.
Aztán elhagyom a fürdőt.

Elterülve az ágyon, vagyis inkább csak megülve, a hátamat a támlának döntöm. Kezem azonnal kajtat a távirányítóért, a tv-t belövöm, és azonnal fel is tárul a kínálat.
Ha közben ő is befutott, csak részben elmosolyodom, de nem hajtok rá rögtön, a lehetőségekre, inkább csak eldobom az irányítót, és arrébb csúszok.  

Hagyom hogy ő is elhelyezkedjen.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#72TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2020 10:06 pm

Megköszönöm a köntöst, és átveszem Allentől, hogy azonnal bele is bújjak a hotel nevével ellátott hófehér puhaságába. Vizes hajamat jó alaposan megtörlöm egy törölközővel, majd tíz ujjammal fésűként szaporán rendbe rakom, majd összegumizom.
Kilépve a fürdőszobából Allen már az agyon hever a bekapcsolt TV előtt. Ahogy megjelenek a helyiségben, már arrébb is csúszik. Halványan vigyorogva dobom le magam mellé és támasztom meg a hátamat az agytámlán meg a párnán.
- Én is köszönöm. Mennyei volt ez a zuhanyzás. - fordulok Allen felé szélesen elmosolyodva. - Nem hittem, hogy ma este ilyesmiben lesz részem. Megmondom őszintén, hónapok óta nem voltam együtt senkivel. Nem sok sráccal alakul ki az összhang hozzá ilyen rövid idő alatt. - vallom be. Ezt veheti bóknak is. Nyugodtan, mert az. Allennel könnyű együtt lógni és együtt lenni is. Nincs nyomás, sem elvárások, sem kötöttségek, és természetesen a személyisége is fantasztikus. Ezt nyugodtan ki merem jelenteni azon ízelítő alapján, amit eddig belőle kaptam.
- Figyelj csak, nincs véletlenül kesudió a minibárban? Már ha nem bunkóság, hogy megkérdem.
Ha a válasz az, hogy van, és ha Allen nem bánja, ki is szolgálom magam. Nem kell felkelnie.
Kiveszem a szekrénykéből a zacskót, felbontom, és a tartalmát átöntöm két whiskys pohárba, csakhogy ne zörögjünk szemezgetés közben.
Visszatérek az ágyhoz, és az egyik poharat átnyújtom Allennek, majd visszatelepszem mellé.
Hogy mit nézünk a tv-ben, rábízom.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#73TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 09, 2020 1:29 am

 
Meglep... Mármint az első szavai, de aztán ahogy folytatja én is elmosolyodom.
Csak nézem a szemeit.. az arcát... és be kell valljam, nem is olyan rossz!
Tetszik nekem...

- Én is élveztem..  - azt hiszem ez egyértelmű, és igazából... akár szívesen megismételném. Egyszer...

Csak alig újabb mosolyra futja, amikor beütközik az a következő kérdés. Na igen.. én is megéheztem..

- Szerintem valamit biztos találsz... - fordítom a fejem a támlán, és ahogy eltűnik, a fejemet előre engedem, csak hogy a rajta lévő törölközővel megtöröljem a hajam. Aztán eldobom, valahol láb felé ér földet.
Magammal is rántom aztán a szoba telefonját.

Amikor befut, az ölemben landol a pohár, de valami szilárdabb is jól esne.

- Akkor pizza!?? - a szemöldökeim kérdezik, és ha bólint.. vagy beszél.. valamelyik, már tárcsázom is a recepció számát, hogy ne maradjunk túl sokáig éhen.
Gyors megegyezés, hogy ki-mit eszik.

- Azt mondták egy fél óra. - dobom el, és akadok máris a távirányítóra.
Csakhogy...  itt valami még érdekel.
Ezért a kezemben maradva esik vissza.

- Mesélj még..  - valahogy a semmiből. - A gyerekeidről..  - figyelem. Aztán észbekapok. - Mármint a diákjaidról.  - vigyorgom. - Szabályosan sugárzol amikor róluk beszélsz! - vigyorgom. És hogy miért?? Talán mert jó hallani. Jó emlékezni. Vagy egyszerűen csak jó kiszakadni, ebből a világból, egy egészen másikba. Pont erre van most szükségem.
És mi másért is vagyunk most itt..
Ha nem élvezni.
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Nash Calhoun

Nash Calhoun

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Irodalomtanár
Location : NY
Posts : 42

#74TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 02, 2021 5:57 pm

- Pompás. - jegyzem meg, miközben elégedetten konstatálom, hogy körülbelül fél óra múlva befut a pizza. Mi tagadás, egészen megéheztem, ám addigis itt van a kesudió.
Allen azt kéri, hogy meséljek a "gyerekeimről". Bedobok pár szem éhségcsillapítót, aztán vigyorra fut a szám.
- Valahol fején találtad a szöget, mert olykor valóban a gyerekeimnek érzem őket. Legalábbis felelősnek érzem magam azért, akivé válnak. És persze nem csak emiatt... Akármilyen hülyén is hangzik ez, néha inkább a kishúgaimnak és kisöcséimnek érzem őket, mert olyan bizalommal képesek hozzám fordulni. Néha tanácsra van szükségük, néha meg csak arra, hogy valaki meghallgassa őket. És megkeresnek. Némelyik diákomról többet tudok, mint a saját szülei... Amit pedig csodálok bennük, hogy hebrencs természetükhöz képest elég elfogadók. Tudják, hogy meleg vagyok. Az egyikőjük spontán rákérdezett óra közben, hogy az vagyok-e, mert azt rebesgetik. Képzelheted... Én meg válaszoltam. Még csak meg sem rökönyödtek. Valószínűleg már tudták. De ezek a gyerekek sokra értékelik az őszinteséget, és azt, hogy valaki anélkül képes őket meghallgatni és tanácsot adni nekik, hogy úgy éreznék, épp ki vannak oktatva. - újabb adag rágcsálnivalót tolok a számba.
- Hát... Minden esetre - folytatom szélesen mosolyogva, majdnem vigyorogva - a színvallásom határozottan fordulópont volt a diákjaimmal való kapcsolatomban. Kezdetben ugyanis, mikor még én voltam "az új tanár", meggyűlt a bajom ezekkel a gézengúzokkal. Egy percig sem állítom, hogy nem próbáltak meg kiiktatni, mint tanerőt, de idővel rájöttek, hogy "jééé, ez a tag talán normális." - mesélem nevetve, majd észbe kapok.
- Ehm. Bocs. Nem szoktam ennyit beszélni a diákjaimról meg a munkámról. Általában a kutyát sem érdekli, hogy irodalomtanár vagyok. - nevetem el magam halkan, röviden, de jólesően. - Jobbára én vagyok az, aki másokat meghallgat. - fűzöm hozzá, és egy barátságos mosolyt címzek Allennek, még mielőtt lyukat beszélnék a hasába.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#75TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 03, 2021 2:58 pm

Elmosolyodom... Egyszerűen JÓ hallgatni. Jó, újra fürdőzni azokban az érzésekben, amiket egykor, én is, ott, éreztem. Ilyenkor borzasztóan hiányoznak a régi idők...
Lehet a füligmosoly kiül az én arcomra is, de ahogy tovább mesél, az elhangzottakkal egyidőben akad lassan vissza. Talán mert ezek egész MÁS.. féle emlékek.

- Szerencsés vagy. - megint mosolygom. Talán hosszú idővel is azután, hogy végzett. De muszáj vissza, előre tekintenem.
Miközben persze tömöm  számba a kesudiót.
(Oké, azért nem teli szájjal beszélek. Csak közte.)

- Bár ilyen elfogadó lenne mindenki.. - sóhajtom, de nem kötöm az orrára miért is teszem. Talán mert nem rontanám a hangulatot. Apámmal. Ezért inkább más mederbe terelem a gondolataimat.
Újra mosolygok.

- De ne szabadkozz, jó hallgatni.. - lököm meg vállal, csak úgy viccelődve de már elűztem a bánatot, csakis mosolygok rá.

- Tetszik hogy ennyire feltölt.. felvillanyoz, hogy ennyi energia árad belőled amikor beszélsz róluk. - már vigyorgom. - Jó apa lennél. - mosolygom. És ez biztos. A megfigyeléseimben biztos vagyok.

- És amúgy?? Mit csinálsz még amikor nem tanítasz... - félbehagyom - időtöltések.. hobbik..? - csak úgy lazán kérdezősködöm, ahogy a film, - amit én választottam - közben már elindult a tv-n, de az csak háttérhatás. Nem is igazán a film érdekel.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Menekülőút a véletlen szigetén   Menekülőút a véletlen szigetén - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Menekülőút a véletlen szigetén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-