♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#26TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2022 8:56 pm

Hogy az idő hogy telik... nem érzékelem. Vagy csak a bennem tomboló sürgetés nem engedi hogy egy pillanatra is másra figyeljek, rajta kívül, mert ő hozhatja a megváltást.
Ahogy a Poklot is, ha ellenszegül, de talán pont ezért is még-kiélezettebb rá a figyelmem.
Ahogy próbálok minden mást is szemmel tartani magunk körül.
Nem egyszerű művelet.

De azután mégis úgy tűnik megértett.
Én meg nem tudom örülök e. Nem tudom nem e kisebb kockázat visszacipelni a kerítéshez, és ott... és ott... Vajon képes lenne felmászni az alig lelógó kötélen??

A kérdés nem hagy bizonyosságot nyerni, de még csak tippeket sem, mert aztán azonnal megindul.
Én meg... mert a karját nem engedem -óvatosan, de azért a kezeim között tartom- követem, amikor kibukkanunk egy fekete szökőkútnál.

Még sohasem jártam erre. A kertnek ezt a részét nem ismerem, a mi "fajtánknak" tilos volt még csak megközelíteni is a leburkolt tereket és valahogy nem is állt soha szándékomban beleütni az orrom a "gazdagok" dolgába.
Talán mert így a biztonságos.
Most viszont...

A terep ismerete nélkül, a kamerákról sincs fogalmam, így azonnal összekenem az ábrázatom, újra -vélhetőleg- szétkenve rajta a megmaradt feketeséget.
Legalább nehezítsük meg!
Egyszerűbb lesz átjutni a határon...

Aztán mégis a bizonytalan lépések, a szövege, emlékeztetnek arra, hogy legyek sokkal, de sokkal óvatosabb, így amikor leül, ott a kút közelében, egyszerűen elé gugolok.
De nem érintem meg.
Mint ahogy azt el is várja tőlem.

- Benji.. csak egy kicsit bírd ki még... oké..? - suttogom - Mindjárt.. mindjárt aludhatsz, csak egy kicsit bírd ki... A kedvemért... - a hangom halk, biztosan benne hogy csak ő hallja, és ha egy bólintást kapok, vagy csak egy szemmel igenlést, én magam is bólintok, és laposkúszásban közelítem meg az említettet.

Tapogatok... meg is van a panel.
Még gondolkodok mielőtt nyomok.
Az száguld át a fejemen, hogy mi az amivel még tetőzhetek. Amivel még bővíthetem a bűnlajstromot, ám aztán arra jutok... Már úgyis bőven mindegy.
Ezért gyorsban kezdek el zongorázni a billentyűk között.
Pitty..pity... beeeep.
Pitty..pitty.. Beeep.
Pitty.. BEEEEP!

Olyan hirtelen csap a légtérbe az a visító hang, hogy engem is azonnal kővé dermeszt.
De csak egy hosszú pillanatig.
Kapcsolok, és a következőkben kapkodva a pólóm szélével letörlöm az ujjlenyomatot..

- Húzzunk el innen! - rohanok vissza a fiúhoz, ha ő közben nem kapott idegrohamot, már rángatom is magam után, be a bozótos sűrűjébe!
Muszáj, hogy minél távolabb legyünk innen!
Már hallom a kutyákat!

- Sietnünk kell!! - csak a száguldásban köpöm magam mögé, már ha ott van mögöttem, vagy nem ütköztünk bármi akadályba.

Ha mégis...
.. muszáj leszek kezelni a részleteket.
És GYORSAN!
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#27TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2022 9:29 pm



- A kedvedért... - az egész egy sóhajjal jön ki, miközben alig nézek rá. Vagyis hát, felé nézek, de valahogy keresztül rajta. Végül inkább újra megdörzsölöm az arcom és amikor egyedül maradok, szép lassan felhúzva a lábaimat, átölelem saját magam.
Így most jó.
Jobb.
De aztán jönnek a hangok. Először az a halk, idegesítő pityegés, apró tűszúrások a fülemnek és már magamban számolok is vissza... valójában fogalmam sincs, meddig és miért, viszont meglesz az eredménye. Amikor a riasztó felvisít, csak megfeszülök, de a pánik elkerül. Nem mozdulok és ezúttal tényleg kicsit rángatni kell, hogy talpra álljak. Hogy menjek. Hogy szedjem a lábaimat. A fejemben pedig egyetlen lemez pörög újra és újra. Nem szabad maradnom kell nem szabad maradnom kell nem szabad... maradnom kell.
Valószínűleg valamikor már motyogni is kezdem az orrom alatt, de egyszerűen... képtelen vagyok ellenkezni. Minden kész káosz körülöttem, én pedig sodródok az árral. Mert ez kell tennem. Ezt mondják. Még ha most valaki mástól is származnak a szavak.
Fogalmam sincs, merre megyünk. Nem tudok figyelni, tényleg csak hagyom, hogy minden megtörténjen körülöttem. Akkor is, amikor az ház közvetlen környezete fényárba borul. Amikor a kutyák ugatása sérteni kezdi a fülem. Amikor a riasztó hangja tovább visít. Az egész között szinte hallani vélem Stevent, ahogy a nevem kiáltja, de egy részem tudja, hogy nem hallhatom... minden más túl hangos és amúgy is, már közelebb vagyunk a szabadsághoz, mint magához a házhoz.
Nekem pedig maradnom kell. Viszont Oliver ölelést ígért és alvást. Steven pedig egy hatalmas verést, talán ezúttal az övcsattal. De Oliverhez oda tudok bújni és az... jó. Steven meg magához rántana, mielőtt a földre lökne, hogy megrúgjon... Oliver pedig a tenyerembe csókolna és nem fájna semmi...


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#28TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2022 2:01 pm

Sohasem nézek akciófilmeket... Talán azért nem, mert nem az én világom. A sok lövöldözés... a harcok, a verekedések... A jó küzd a rossz ellen, vagy épp... épp nem is tudod ki-hova tartozik az adott pillanatban.
Most.. pont így érzem magam.
Aki egy komplett akciófilmbe keveredett, és nem látja a kiutat.
Nem tudja hol rontotta el... vagy mikor jön a csapó, az átverés ígérete, egy üveg márkás pezsgővel megcsapkodva a melle alatt.
Pedig nem is ihatnám meg azt a pezsgőt...

Útban kifelé... Vagy legalábbis reményeim szerint tényleg kifelé tartunk, nem inkább a rácsok mögé, őt végig a kezeim között tartva valamiként, újra elrejtőzök a kapu közeli bokorban.
Itt már bővebben ismerős a terep, és a fiú nem mondott hülyeséget amikor azt mondta, alig egy ember marad a kapuknál.
A zajt és káoszt kihasználva csak lapítok a zöld mögött, és ő is ottvan velem.
Nem szól,  nem tiltakozik, ahogy ránézek, abban se vagyok biztos hogy tényleg tudja mi folyik körülötte.
És talán most nem is bánom. Így könnyebb. Neki is, de talán nekem is így az egyszerűbb, mint megvívni vele a miérteket.
Pedig tudom hogy lesz egy köröm még emiatt...
De KÉSŐBB!!

Az utolsó rádióadás akkor hangzik el, amikor befut az a járőr.
Ha lehet még jobban lapítok, mert egész rossz emlékeket ébreszt.
Korántsem kellemeseket.
De amint leegyeztetik az.. adatokat, már tart is az utolsó... előtti ember is a a riasztás felé.
Csak egy egészen fiatal fiú marad.. Egy zöldfülű... Gondolom.. új lehet, mert nemigazán láttam még a nappali műszakon, így amikor bevonul a kajibába, és úgy sejtem teljesíti amire utasították, vagyis figyeli a monitoron a képeket, tudom, hogy most jött el az utolsó alkalom.
Az utolsó, amikor eldől hogy kiszabadulunk innen, vagy mindenki mehet a maga helyére.
Én a cella rácsai mögé, a fiú pedig egy sokkal rosszabb helyre.
Ezért fogom magam és belemélyesztem az ujjaimat a felsője anyagába - nem agresszíven, nem is rángatom, csak mélyen, hogy a szemeimbe húzzam és egész tisztán beszéljek.
Komolyan.

- Idefigyelj Benjamin... - megint tévesztek. De most nem jut el a tudatomig. - Ez az utolsó esélyünk.. kérlek... ne rontsuk el... - hogy könyörgök? Talán a szemeim látszatnak valami effélét, mégis igyekszem a legutolsó mértékig megtartani a tiszta gondolatokat.
Minden egyetlen lapra teszek fel.

- Csak kövess.. - futtatom a szemei között a tekintetem, folyamatosan, mintegy felmérve, vajon tényleg ért engem?? Bíznom kell benne hogy nem történik semmi... nem-kiszámítható.
Ezért egy utolsó levegő veszek, és...

- Gyere! - suttogom, azzal ahogy elengedem, az ingét/felsőjét, csak akkor fogom meg a kezét, ha lemaradna, vagy ha ő nyúl értem, ha csak tisztán jön mögöttem, akkor egész alacsonyra bújva, haladva, lépkedek, csak pontosan tisztában vele hol is húzódnak a kamerás holt-terek, és hol van az.. ahol a kisházban ülő fickó nem láthat meg...
Szinte már egész guggolásszerűen teszem meg azt az utolsó néhány métert...
ÉS!

Kijutva már a felhajtó hideg aszfaltján már sokkal sebessebbre veszem a lépteket.
Már fogom a fiú kezét...
Biztosan, egyre inkább sietek.. futok.. rohanok, csak annyira hogy ő ne essen el, de a lehető leggyorsabb iramot igyekszem diktálni, amíg el nem érjük a birtok közeli, kerítéseket kívülről borító bokrok tömegét.
Itt már... igyekszem erőteljesen lassítani...
Aztán...
... megállni.
És ha ő még mindig rendben ottvan velem, akkor engedek csak most először, az első, szabadoneresztett vigyornak. Hosszú mosoly... hangtalan nevetésnek, de szélesre húz a fogsorom, és csak fürdőzöm az adrenalin adta boldog löketben.
Pedig még néhány lépés biztosan lesz Sally...
Amíg a megfelelő távolságba jutunk.

Vagyis ha nem történik útközben semmi, a következő pillanatban nem tétovázom tovább, a kocsi felé vesszük az irányt.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#29TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2022 2:49 pm



Megállás nélkül viaskodnak a gondolatok a fejemben és már kezdem azt hinni, hogy soha nem szakad vége. De egyetlen szó kell, hogy beálljon a teljes csend idebent, mégpedig az a bizonyos, teljesen komolyan hangzó "Benjamin". A nevem és az, ahogy tart maga előtt, elég. Igaz, hogy csak szótlanul pislogok rá, most már az egész testem megfeszülve, de... figyelek. Tényleg figyelek, amennyire tőlem telik és még bólintok is. Értem, hogy fontos. Értem, hogy csak lépkednem kell utána. Az megy.
Oké, kell egy pillanat, amíg csak őt figyelem, mielőtt megindulnék mögötte, de teljesen egyedül követem. Megbújva, összehúzva magam, egy pisszenés nélkül. Mert azt mondta, ezt kell tennem én pedig figyeltem rá.
Figyeltem... figyelek... igaz, egy perccel később már csupán arra, hogy a kezem fogja és húz maga után és fut és én is futok és akkor is mennék tovább a lendülettel, amikor ő már megállt. Nézek rá, először kicsit értetlenül, majd... elveszve a látványban, csillogó szemekkel gyönyörködök benne. Benne és abban, ahogy a lassan hajnalodó, halvány fényekben itt áll előttem és boldogan mosolyog.
Nem mondom, hogy felengedek, tudom, érzem, hogy valami nagyon nincs rendben, mégis nyugodtan megyek mellette, a kezébe, majd egy kicsivel később már a karjába kapaszkodva, félig nekidőlve. Amikor pedig elérjük a kocsit, készségesen és nagyjából egyedül mászok be. Egy részem még így is a lábrészt célozná meg, ponyva rám... de nem, ez most nem az az alkalom. Szóval maradok az ülésen, majd ahogy csukódik utánam az ajtó, már koppan is a fejem az üvegen. Csak halkan, de a lényeg, hogy elengedtem magam.
- Szia... Sally - suttogom, ahogy már szinte ösztönösen simogatom magam mellett az ülést, pont, mint pár nappal ezelőtt. Még akkor is jár a kezem, amikor Oliver beszáll és a kocsi indul.
Ha bárki megkérdezné, fogalmam sincs, meddig bámulok a semmibe magam elé. Lehet csak pár másodperc, lehet, hogy percek, de végül úgyis megszólalok.
- Oliver... most már aludhatok...? Megígérted - a szemeim csukva, de azért próbálok ébren maradni, amíg nem szól. Amíg nem kapok engedélyt. Végül így vagy úgy, de teljes természeteséggel dőlök végig az ölésen, összekuporodva a lehető legkisebbre, mégis valahogy teljesen kifacsart pózban.
- Hazaviszel? - kérdezem, de úgy igazán egyetlen dolog érdekel; hogy a fejem az ölében legyen. Semmi más az ég világon. Nem érdekel a káosz, amit magunk mögött hagyunk. Nem érdekel a most már nagyjából lecsillapodott remegésem. És főleg nem érdekel a rossz érzés, ami ott motoszkál bennem, mindössze meg kellene ragadnom.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#30TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2022 4:47 pm

Hogy elég távol álltam e meg?? Biztosnak kell lennem benne. Biztosan tart a tudat, hogy idáig nem lát el, se a puccos kamerarendszer, se a közlekedési kamrák látképe, csak egy egészen kis utca a rejtek. Egy egészen kicsike...
Amint meglátom Sally-t, ér a második boldog löket.
Már teljességben mosolygok, amikor segítek neki beszállni, nyitom az anyósoldali ajtót előtte, és én magam.. visszakerülök a sofőroldal fele.
Mennyire egy ismerős helyzet..
Csak most a szabadság ígéretével.

Sokkal lazábban rendeződnek a fejemben a gondolatok.
Valahogy most nem tudok azzal foglalkozni hogy mi lesz később.. hogy hogyan lesz, mi lesz tovább?? Most csak a siker érzése édeslik a számban, annak ténye, hogy többé nem bánthatják, és ahogy magam mögött is becsapom az ajtót a megfelelő oldalon, egy pillanatra csak ülök és csak a fiút figyelem.
Nem boldog... De idővel majd azzá lesz.
Mégis talán kissé hosszúra nyúlt az a pillanat.

A motor indul, Sally készségesen adja magát, és ahogy ő beleveszve a csend ködébe nem szólal meg, én sem érzem szükségesnek beszélni.
Egyelőre.
Így fel is fordulok a legközelebbi útra.
Idő telik amikor meghallom a hangját.
Felé kapom a fejem, de látom mennyire fáradt. Kimerült.. Talán részben még lebeg, ezért -és nem csak ezért- végre szabadjára engedem.

- Persze.. Aludj csak.. - mosolygom, habár igazából nem lát belőle, mégis magával hozza a tudat..
Innen már semmi baj nem lesz..
Eldől.. és ahogy csendben elfekszik a lábamon, igazából... először váratlanul ér.
Másodszor... hamar rendezem fejben a részletet, és egy rövid.. torokköszörülés után, hagyom.
Csak csendben vezetek tovább.

Már alig vagyunk távol, talán két sarok se lehet amikor újra hallom a hangját.
Elgondolkozom hogyan is feleljek.
Aztán...
Csakis az őszinteség.

- Igen. - biccentem, de alig figyelek rá egy pillanatra. Fontos hogy teljes mértékben az utat figyeljem.
A biztonságért.
A biztonságáért...

- Hozzám... haza. - foytatom. - Ha megfelel. - most már egy kisebb mosolyt is engedek, és néhány rövid újabb pillanatot, de mivel épp zöldre vált a lámpa, az utolsó fordulónál már automatikusan fordulok, és be is parkolok a lakásom elé.
Szinte teljesen kivilágosodott.

- Mit mondasz... Velem tartasz? - és most már teljes mértékben az övé a figyelmem. Nem érdekel más. Nem érdekel az a macska, ott a messzi háttérben ami egy másiknak riszállja épp magát, és az a fiú sem, túl vagy három házon baseball sapkában, aki lefogadom hogy díler lehet.
Megszokás...
..és rutin.
Engem mégis a közeljövő érdekel.

Így ha fel is ül, mozdul, ha hezitálást látok, csak kinyújtom felé hívón a tenyerem.
Onnan majd mindent elrendezünk...
Valahogy.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#31TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2022 5:30 pm



Lehetséges, hogy bealszok még a két kérdés között is, nem csak miután megkapom az engedélyt vagy éppen a válaszom. De így most jó. Az út elringat, nem mintha valójában szükségem lenne ilyesmire. Csak a közelségére, hogy a fejem ott legyen, ahol épp jónak érzem és kész.
Na jó, valójában talán arra is szükségem volt, hogy megerősítsen, hazavisz. Igaz, azt még én sem igazán tudom, melyik "haza" is él éppen a fejemben, de megnyugtat. Ez elég, nem?
Így amikor leáll a motor, már ülök is fel, készen arra, hogy kiszálljak, hiszen megérkeztünk, de... de megakad a mozdulat, miután kipillantottam a szélvédőn.
Nem otthon vagyok. Nem jó helyen. Valószínűleg a kétkedést és bizonytalanságot azonnal le is lehet olvasni az arcomról. De azért megrázom a fejem. Alig láthatóan, egyszer majd még egyszer, de tényleges tiltakozás nincs hozzá.
Csak csend.
Ekkor már kizárólag a felém nyújtott kezet nézem, teljesen némán. Végül jön pár kósza pillantás. Újra ki a szélvédőn, majd ismét a kezére, magunk mögé, várva, hogy felbukkanjon... valaki. Dühösen, kiabálva. De semmi ilyesmi nem történik, én pedig megállapodok Oliver szemeiben. Nem a keze az, ami átbillent a képzeletbeli határon, hanem a tekintete.
- Igen - jön megkésve ennyi, de most, miután kiszállunk a kocsiból, már nem bújok, nem kapaszkodok, de még csak nem is fogom a kezét.
- Nem fogok elfutni - ígérem, bár hogy honnan jön a gondolat, hogy amúgy talán meg kellene tennem... úgy értem, futni... arról fogalmam sincs. Csak kimondtam, mert a szavak felvillantak a fejemben és mert már könnyebb összetenni őket hangosan is.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#32TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2022 9:47 pm

Hogy bizonyos vagyok e?? Nem ez a legjobb szó. Bármiben is, hisz elég annyi hogy megmakacsolja magát, hogy hirtelen lépjen és máris beüt a krach.
De talán...
nyertem még időt.
Egy kicsikét.
Mert ahogy nem fog a tenyeremre, mégis válaszol, és vélhetően.. kinyomja az oldalán az ajtót, ahogy én is megteszem, valamivel sebesebben kerülök, hogy időben ottlegyek, mellette, amikor végleg kiér.
A szemeibe nézek, de azok nem beszélnek. Egyelőre.
Beszél helyettük más, ő maga, és ahogy kijelenti amit, nem tudom hogy ez megnyugtató e.
Mármint hogy ki kell jelenteni.
De ettől még mosolygok.

- Rendben - mosolygom a szemeibe, de szeretnék közölni mást is.

- Akkor most ha velem jössz, igérem, kialudhatod magad, egy puha ágyban, ami sokkal kényelmesebb mint Sally, és ha éhes vagy... - hagyom nyitottan a mondatot, de talán nem kell hogy válaszoljon.
Talán elég egyetlen pillantás
Hogy megértett. Hogy beleegyezik. Hogy nem élek... kényszerrel, mert az a legutolsó amivel élnék vele szemben.
Mégis.
Jószerével tudom hogy a kezében az életem.
És a vallomásáéban.
Ha úgy esne.
Szóval...

- Jössz?? - kérdezem újabb mosollyal, aztán megindulok.
Bízom benne követ.
Fel a lépcsőkön, csörren a kulcs, és ha még mindig nem maradtam egyedül, a zár is enged pont ott, az első emeleten.
És kitárul az ajtó.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#33TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 8:24 am



Válaszolni akarok. Válaszolnom kellene. Nem vagyok éhes. Aludni szeretnék. Melletted...? Megrázom a fejem egyszerűen a saját, ki tudja, honnan feltörő gondolatomra, de észbekapok. Nem a szavakra vonatkozik a fejrázás és nem akarom, hogy azt higgye.
- Oké - mondok végül ennyit egy szinte már fájdalmasan halvány mosollyal az arcomon. De attól még mosoly. Az első ma, amiről úgy érzem, a sajátom. Hiszen pont olyan, mint én. Halvány, éppen csak ott bujkál, de legalább őszinte, annyira, amennyire én őszinte lehetek.
Végül még egy bólintás és kissé leszegett fejjel követem.
A lépcsőn felfelé már egyetlen különös gondolat jár a fejemben. Miért nincs rajtam már megint cipő? Amíg a zár nyílik, én csak ácsorgok, megmozgatom párszor a lábujjaimat, mintha ellenőrizném, hogy tényleg nem csal-e a szemem. De nem.
- Úgy tűnik... ez már rendszer lesz... - motyogom magamnak, majd mielőtt akár egy pillantást is vetnék arra, mi van az ajtó mögött, egy valamivel szórakozottabb mosollyal nézek fel Oliverre. Majd le a lábaimra. Újra megmozgatva a lábujjaim, hogy értse, miről beszélek.
Az egészre persze az agyam már el is akarna barangolni, de féken tartom. Muszáj. Semmi értelme azon agyalni, hogy most épp másom nincs, csak a nyaklánc a nyakamban, a fehér póló alatt megbújva és a bokszeralsó. No meg a kötés a kezemen. Nem akarok ilyesmivel foglalkozni. Meg amúgy is, mi értelme lenne? Holnap... vagyis ma... miután aludtam itt egy jót... vissza kell mennem. Addigra pedig talán már kiigazodok a saját gondolataim között és nem egyiktől csapódok a másikig...
Úgyhogy most csak átlépem a küszöböt, körbejár a tekintetem és... nem is tudom. Kicsi, mégis elfog valamiféle elveszettség érzése. Kérdés nélkül lépek közelebb Oliverhez és máris ott a mozdulat, amivel a kezéért nyúlok. Ahhoz képest, hogy mennyire nem akartam még hozzá sem érni a kocsiból kiszállva, most megint kapaszkodok. Csak vigyen el egy ágyig. Csak ne zavarja, hogy koszos a lábam. Csak feküdhessek le és legyen ott velem még egy kicsit, mint ahogy az én szobámban tette.
- Nem veszem le... jó? - kezdem húzni a póló alját a bekötött kezemmel, hogy minél többet takarjon. Valami rémlik, hogy valamiért nem vehetem most le, de meg nem tudnám mondani, miért.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#34TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 12:55 pm

Zavaros... Az egész helyzet, de igyekszem nem gondolni bele. Soha nem raboltam még el.. senkit, mert nevezzük nevén azt ami, még ha készségesen is jött velem, bár kérdések közé szorul, mi is a készség a jelenlegi állapotban.
És mi a tiszta beleegyezés.

Igyekszem nem ezeken törni a fejem.
Azon töröm inkább, hogy nem hagyhattam ott. Hogy nem hagyhattam hogy azt tegye, az a mocsok, tovább, amit talán eddig is tett, vagy amit tenni fog. A jövőben.
Jól ismerem a fajtáját ..

Az azt követő gondolatoknak tisztán útját állom. Az emlékeknek, helyette elértük az ajtót, azt a bizonyosat, és a helyére eresztve a kulcsot, csendben megfordítom.

Az én lakásom össze se hasonlítható a korábbi palotához...
Legalábbis ahogy én sejtem, a belső bútorozott terek soha nem kerültek a szemem elé, de azért akadnak sejtéseim.
Mégis ez az ami elégséges. Egy embernek.
Semmi felesleges cicoma, nagyképűsködés, egó keltette kielégítő értelmetlenségek, csak az egyszerű és mindennapos életvitel.
Soha nem volt szükségem ennél többre.

- Érezd csak otthon magad. - mondom ki, de amint elhagyta a számat ez a pár szó, már érzem hogy erős a párhuzam. Valószerűtlen.

Mégis csak elejtem az egyik komódon a kulcsomat, és ahogy a lábaira esik a tekintetem, elszégyellem magam.
Erről megfeledkeztem.

- Holnap veszek Neked cipőt! - jelentem ki. Kicsit erőteljesebben is mint kéne. - Meg ami kelleni fog... még. - veszik a lendület, de most gondolok csak igazán bele, mennyire elhamarkodottan is cselekedtem.
Az égvilágon semmije se maradt...
Rajtam kívül.

A kiszolgáltatottság érzése egyszerre veti ketté a gondolataimat, de igyekszem lenyelve eltűntetni őket, és egy mosolyt is, véletlenszerűen felpréselni az arcomon.

-...az enyémek túl nagyok lennének... - folytatom, egybefűzve bele, de aztán meglep ahogy közelebb lép.
Nem is lep meg igazán, inkább csak... letekintek, a kezemet fogó kezére, és a második pillanatban rászorítok. Érzéssel.

- Örülök neki hogy ittvagy. - ezt már tiszta, őszinte mosollyal engedem, de ahogy a pólóját kezdi markolászni, hamar kapok észbe.

- PERSZE! Hogyne.. - vágom rá, kicsit hirtelenebbül mint kéne, de aztán észbekapok.


- Figyelj! Adjak esetleg egy... - gondolkodom - rövidnadrágot!?? - kérdezem - Nagy lesz, de... - akadok meg - csak hogy ne érezd kényelmetlenül magad. - ráncolom a szemöldökeimet, de hogy mit is akartam ebből kihozni!?? Hogy ne érezze kellemetlenül magát. Igen! Biztosan, ezért...

És csak akkor cselekszem ha tényleg kér, ha nem viszont...
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#35TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 1:26 pm



Holnap... holnap már otthon leszek. Nem? Vagyis nem kell cipőt vennie nekem és mást sem. Jól leszek. Jól vagyok. Nem történik semmi...
Az agyam a legkisebb erőfeszítés nélkül áll rá a jól begyakorolt szavakra és minden lényegében futószalagon suhan végig a fejemben. Kívülről viszont alig reagálom le az elhangzottakat. Mindössze felpillantok rá a lábaimról, talán megrándul a szám széle, valami mosolykezdeményt jelezve, de aztán már ott sem vagyok. Fejben, nem. De mellette állok és a kezem nyúl az övéért. Annyira óvatos minden mozdulatom, alig érek hozzá az ujjaihoz és a tenyeréhez. Csak az apró szorítás után fogom rendesen.
És ekkor már a pólóm alját markolászva képes vagyok tényleg rá figyelek. Nem jár tovább a tekintetem a lakáson és még a lábaimat sem vizsgálom. Nagyjából még a szemeim is rajta tartom, akkor is, amikor a nadrágról beszél.
- Steven szokta... - kezdek bele teljesen meggondolatlanul, de valami megállít. Megint. Összeszorítom a szám, visszanyelem a szavakat, becsukom a szemeimet.
- Nadrág. Jól hangzik - bólintok rá és már húzom is el a kezem az övéből. Vagyis inkább engedem, hogy kiessen. Hagyom, hogy menjen és keressen egy nadrágot nekem. Addig én szépen elhátrálok a legközelebbi falig, nekinyomom a hátam, majd engedek annak az apró ösztönnek, hogy a tenyerem is rásimítsam magam mellett.
Nem érzem magam kényelmetlenül. Nem feszengek... nem biztos, hogy tudnék... de valahogy az egész fura. Megint becsukom a szemem és csak hallgatom, bármi is szűrődik ki hozzám.
- Aludhatok... bárhol... Csak kérlek... ne hagyj egyedül - továbbra is csukott szemmel beszélek - azt sem tudom, hogy hall-e -, de nem érzem úgy, hogy muszáj lenne ennél jobban figyelnem.
Jól vagyok, amíg mellettem marad. Itt a földön... egy kanapén... vagy matracon... vagy mellette az ágyában... vagy akármi... Fejben mindent felsorolok, amit el tudok képzelni, hogy jó lehet, de én sem tudom eldönteni, hogy mindez hangosan kérdés vagy kijelentés lenne. Kérdezném, hogy bármelyik jó-e neki? Vagy csak tudatnám, hogy bármi jó nekem? Így inkább meg sem próbálom kipréselni a szavakat.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#36TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 2:36 pm

Azt hallottam amit hallottam?? Tényleg azt akarom hallani amit hallottam??
Talán nem bírok megbirkózni az érzéssel, talán képtelen vagyok, egyszerűen belegondolni mi-hogyan is lehet, ez az egyetlen ok, amiért képes vagyok ezen tovább lépni.
Ennek kell lennie.
Nyelek... ezt még érzem.
És ahogy másról kezd beszélni, talán hibázom, de talán ez az egyetlen dolog amit tehetek. Ép ésszel.
Hogy ne akarjam fellógatni azt a szörnyeteget...

Kicsúszik a keze a kezemből, én meg akkor kapok észbe, bólintok.
Azonnal megyek is, feltúrni az egyik szekrényemet, és keresni valamit.. ami legalább gumis. 46-os cipővel nem próbálkozom, amúgy sem szükséges, de azért egy zoknit.. oké, ez is biztos hogy nagy lesz, azért még utánakapva mellékelek.
A kezembe gyűrve azt a katonazöld nadrágot -a kedvencem- lépek vissza újra felé.
Miután nyikorogva csukódott az a megfáradt darab szekrényajtó a hátam mögött.

Az hogy már a fal mellett áll, talán meglep. Talán teljesen természetesnek veszem, a régi időkből, mégsem érzem szükségét a felszínre engedni.
Csak közvetlenül előtte állok meg.

- Nem hagylak egyedül Benji... - mosolygom - többé már nem... - tartom rajta a tekintetem, vagy már a szemeiben, ha közben már mégis engem néz. - Megígértem. - biccentem mellé, aztán...
...aztán átnyújtom azt a nadrágot.
A zoknival egyetemben.

- Lehet hogy nagy.. - de nem érzem szükségét több magyarázkodásnak. Ennyi épp elég belőle, ha elveszi.. ha felveszi... ha eltűnik előlem, én mindig, még mindig csak ott állok.
A hűlt helyének képe előtt.
És talán azon tanakodom, hogyan is lépjek.

Pedig nagyon is jól tudom mi a következő lépés...

Egész... még két óráig.  - nézem meg az órámat a karomon, és biztos kell legyek...
Biztosnak kell lennem benne, hogy nem tudják hol van..
Hogy nem gyanúsítanak, ezért...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#37TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 3:17 pm



Érzem és tudom, hogy előttem áll, de továbbra sem moccanok. Még a szemem sem nyitom ki, amíg el nem hangzik, hogy igen... megígérte. Többször volt már, hogy ezzel a szóval mosolyra késztetett, de most nem jön magától, én pedig nem erőltetem. Csak egy halk köszönettel elveszem a felém nyújtott ruhákat és abban a pillanatban emlékeztetem magam, hogy most elvonulhatok. Nem kell előtte állnom. Senki nem kényszerít rá, hogy itt öltözzek.
Mondanám, hogy ez azt is jelenti, hogy megkeresem a legközelebb csukható ajtót és ott öltözök, de valójában csak megkerülöm őt és valahol mögötte ülök le. Bárhova. Ha nincs más, akkor a földre, hogy kicsit talán több időt beleölve, mint szükséges lenne, felhúzzam a zoknikat, majd a nadrágot is. Különösen figyelve rá, hogy a pólót megint tökéletesen igazítsam a helyére és semmi ne látszódjon ki, mert...
...mert valószínűleg be van kékülve az oldalam.
Igen, ez az. Elmosolyodok az orrom alatt, amint eljutok a felismeréshez. Ez zavart. Hogyha le kell vennem a pólót, akkor Oliver megláthatja Steven rúgásának a nyomát és az... baj.
- Oké... Kész vagyok - jelentem ki, de még igazgatom a felvett ruhákat. Még egy kicsit feljebb húzom a nadrágot. Még egy kicsit le a póló. Úgy nézek végig magamon, mintha nem is én lennék, de végül ott a bólintás, mielőtt felnéznék.
Tényleg, kész vagyok.
Aludni.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#38TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 3:42 pm

A hangja ér a tudatomig amikor először megfordulok. Nem azért mert attól tartok szégyenlős lenne, vagy épp én szégyelném, vagy egész mások az okok.. egyszerűen csak elvesztem a fejemben.
így is némi fáziskéséssel reagálok csak, és ahogy megfordulok, hirtelenjében biccentek, aztán megindulok, nem is olyan messze, az ablak elé az ágyamhoz.
Elég... feldúltan hagytam itt az este -nemhiába- így csak most veszem idejét hogy kissé rendbeszedjem.
De valamit még tudnom kell.

- Nem zavar ha... - akad félbe. Aztán vissza, hátrafordulok, felé a vállam fölött.

- Akarod hogy áthúzzam?? - kérdezem, és ha igenlő a válasz, olyan gyors vagyok mint még soha életemben.
Ha viszont nem, újabb biccentéssel jelzem hogy megértettem, és ahogy csendben visszahajtom a takaró tetejét, már felráztam a párnákat, a puha fekhely tárt karokkal vár rá, és ha bekúszik, csak csendben betakarom.
Eszemben sincs mellébújni... Hozzá... Érni.
Ha úgy akarja, felfekszem a paplanon.
De csak ha úgyakarja.
Ha mégsem, ottvan szemben az az egész kényelmes fotel.
A lábaim még épp elférnek keresztbefűzve az ágy alsó-szélen.
Ezért ha nincs semmi egyéb, odamerészkedem.
És kell egy pokróc.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#39TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 4:00 pm



Gondolkodás nélkül rázom meg a fejem. Nem zavar, maradhat az ágynemű. Még egy kicsit várok, figyelem őt és... és már ágyban is vagyok. Megszokásból húzódok a matrac legszélére, a lehető legkisebb helyet foglalva. A lábaim felhúzva magamhoz, a sérült kezem a mellkasomnál, a másikkal a takaró tetejét szorongatom és még még még még egy kicsit feljebb húzom.
Lehet, hogy most épp nem fázok, de jól esik beburkolni magam.
De a mosolyom még a takaró széle fölött így is látható. Ahogy mindent leszámítva a hangom is viszonylag határozott, amikor arra kerül a sor, hogy akár egy lépést is távolabb akarna menni tőlem.
- Maradj - szinte azonnal beszélek és még egy kicsit nem csukom be a szemem. Igaz, a fejem fúrom, bele a párnába, amennyire lehet, de azért fél szemem rajta. Csak még egy kicsit...
- Tudom, hogy... nem bántasz - teszem hozzá most már sokkal csendesebben, mint az előbb szóltam. Csak a mosoly tűnt el. Nem mintha számítana. Nem igazán... ugye? Úgyis csak annyit várok meg, hogy mellém kerüljön és hagyom lecsukódni a szemeimet.
Nem igazán kell dolgoznom azon, hogy kikapcsoljon az agyam. Megy magától is. Mintha napokat aludtam volna már át, de közben mégis fáradt vagyok, mint akitől megvontak minden pihenést. Az már a megszokott rész, hogy néha mocorgok és lehetséges, hogy nyöszörgök kicsit álmomban. De semmi eget rengető. Semmi, amiért aggódni kellene. Nem mindenki alszik nyugodtan.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#40TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 5:28 pm

Már épp fordulnék.. Lépnék hátra, amikor megszólít.
Bár alapból az volt a terv, hogy nem megyek túl messzire, csak ha szüksége lenne valamire, mégis a pillanat megállít.
Nem kell kérdezősködjek.
Elég ránézzek, halljam a szavait, és meggondolom magam.
Felfekszek a takaróra, lecsúsztatom a lábaimat, most nem érdekel mennyire vagyok koszos.
Majd reggel letusolok.

Csak annyira húzódok közel, amennyire nem veszélyes.
Nem nekem, inkább ő az akit nem akarok megijeszteni, és ahogy csendben elfekszem a hátamon, és az egyik karomat -aztán talán a másikat is- a fejem alá gyűröm, csak a plafont figyelem, amíg már hallom hogy hortyogni kezd.
Na jó, nem is igazán hallom, inkább csak képzelem, mégis csak elmosolyodom.
Nem magán a tényen, hanem azon hogy... végre megléptem.
És most ér csak utol mennyire egy veszélyes lépés is volt...
Mégis feltölt... Úgy igazán...
És nem tudok keseregni a végkimenetelen.


Talán órák telhettek el, talán én is elbóbiskoltam, amikor a telefonom hangja ébreszt.
Talán szerencsés az automata ébresztő beállítása általános esetben, most nemigen érzem annak.
Hirtelen ugrom, már amennyire tudok, és felfogom a helyzetet, a telefont is megtalálom valahol a komódon a kulcsok mellett, de időbe telik mire leállítom.
6 óra múlt.. Reggel..
Nekem meg muszáj lesz hamarosan indulnom.  
Ezért nem fekszem már vissza...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#41TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 5:55 pm



Jólesően üres a fejem. Nem álmodok, csak a nagy semmi van és ez most kellemes. Mégis egy nagy adag görccsel a gyomromban térek magamhoz. A szemeim még csukva, csak a testem van megfeszülve az elsőtől az utolsó porcikámig, és mindez így is marad egészen addig, amíg a hang el nem hal.
...és megbizonyosodok róla, hogy nem érkezik semmi más.
Nincs csapkodás, nincs kiabálás csak a csend körülöttem. Meg a takaró a nyakamig húzva. A bekötött kezem. Szép lassan felrémlik pár dolog a tegnapi napról. Egyáltalán nem olyan tisztán, mint szeretném és valójában nem vagyok benne biztos, hogy mi volt álom és mi nem.
Végül nyílik a szemem és minden körülöttem megerősít abban, hogy piszkosul nem ott vagyok, ahol lennem kell. Hogy talán semmi nem volt álom, minden valóság és minden... basssszameg!
Úgy ülök fel az ágyon, mintha apró áramütés érne minden másodperc után, amit fekve töltök. A hátam a támlának nyomva, a lábaim felhúzva a mellkasomhoz és megállás nélkül jár körbe a tekintetem a szobában. És mindez ellenére szinte hallom a fejemben anya hangját, ahogy rám szól, miszerint válogassam meg a szavaim. Általában válaszolok neki, csak gondolatban, hiszen a szavak is a fejemben hangoznak. De most nem érdekel. Most...
- Mit keresek itt? Oliver? Steven keresni... aggódni fog - a fejemben kész káosz van, aggodalom és félelem és talán egy cseppnyi pánik, de a hangom nyugodt. Legalábbis igyekszek, hogy az legyen. Nem mintha az, ahogy itt ülök, a szokásosnál is kuszább hajjal, összehúzva magam, lényegében beleolvadva az ágy végébe, bármit megerősítene ebből.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#42TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 7:07 pm

Nem voltam elég gyors. Ezt már közvetlenül a mozdulata után érzem, és elnyomok, csak fejben egy "kurvaanyádat" a történésre, amiért nem gondoltam erre.. úgy két és fél órával ezelőtt.
Hiba volt.

- Hé.. Hé.. Nyugalom... - próbálom megnyugtatón. Igyekszem, habár az én fejem, ha lehet méginkábbb feszültséggel teli, tekintve hogy fogalmam sincs róla mit is tegyek.
Hogyan bírjam... megnyugvásra. Legalább.

- Igen, ittvagy.. Nálam.. - próbálom az előzőekhez mérten, és csak próbálom, már ha nem látom benne hogy a közeledésemre méginkább félne, csak egész lassan, és kiszámíthatóan egy-egy lassú lépést megtenni felé.
Csak semmi hirtelen mozdulat!

- Steven keresni fog.. igen... de nem talál meg. Nem hagyom.. - hogy odaérek e, már tisztes közelségbe, de persze még mindig megfelelően távol ahhoz, hogy bőven biztonságban érezze magát, Tőlem...
Az csak rajta múlik.

- Semmire nem emlékszel.. ?- kérdezek, de óvatosan. És ha nem is, vagy akár igen, mégis taglalni kezdem. Csak egész lassan...

- Nem hagyhattalak ott... Nem tehettem... Szemen kellett volna köpjem.. saját magam. Ha hagyom hogy még egyszer, akár egyetlen ujjal is hozzád érjen... - hogy mit értek ez alatt?? Magam sem tudom. Talán mert nem akarom tudni. Nem akarom felidézni, végiggondolni, mégis minden idegsejt a testemben egyszerűen azt diktálja, hogy nagyon is tisztában vagyok vele.
Csak épp nem akarom látni.
Belátni.
Nem tudom mihez kezdenék vele...
Most mégis a fiúra kell koncentrálnom.
Ha odaérek, közel, egyszerűen csak leengedem a nyugalomra intő kezeimet, és teljesen kihúzom magam.
Nem fenyegetőn, mintegy megadón. Elismerően. Teljes.. mértékben az ő oldalán állva, segítően.
Vagy legalábbis az én fejemben így hangzik mindez.
De hogy az övében...

- Ne haragudj amiért nem tudtam elviselni.

Csak ott állok. Egy szemernyit se mozdulok. Az, hogy benne van az ügyben hogy rajtabukom, valahogy nem féltem kockáztatni. Később se bántam meg, már itt, az ágyon fekve, a plafont fixirozva miközben ő ott volt mellettem, és most, itt, szemben állva vele, csak ugyanezeket mondhatom.
Mégis..
A legnagyobb félelmem az, hogy túl erős a blokk.
Warren megmondta. Figyelmeztetett. Én meg egyszerűen köptem mindenre és eljátszottam az egészet.
Talán oltári nagy hibát követtem el...
Végzeteset.
Mégis minden.. cseppje.. megérte.
Még ha csak egy éjszaka is volt.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#43TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 7:49 pm



Nyugalom. Persze. Teljesen nyugodt vagyok, nem látszik? Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy meg sem rezzenek, ahogy egyre közelebb lépked. Pontosan tudom, hogy maradjak mozdulatlan, ha épp muszáj és most erre van szükség. A fejem úgyis kitölti Steven és az, amit tehet. Csak amikor Oliver szájából elhangzik a neve, akkor furakszik be mellé a nagybátyám vigyora is, amivel közli, úgyis megtalál...
Fogalmad sincs, hogy ketten vannak. Pénzzel, kapcsolatokkal, hatalommal. Hogy mindennek a része vagyok. Egy... árucikk... - legszívesebben kimondanám. De nem tehetem meg, nem keverhetem bele és magamat sem áshatom még mélyebbre a bajban.
- Emlékszek. Álmokra - próbálok a jelenre koncentrálni egy kicsit és elkergetni a rémképeket. - Talán valóságra. Nem is tudom - préselem ki magamból a szavakat, csupán annyi időre engedve el a lábaimat, amiket átkarolok, hogy a hajamba túrjak az ép kezemmel. Majd a végére megint ott van a pillanat, amikor megdörzsölöm az arcom.
Hamarosan az egész mozdulatsor újra és újra ismétlődik, miközben beszél és én próbálom összerakni a darabokat. Szóval ez is valóság volt és mellette még sok más is. Nem jó. Nagyon nem jó. Nagyon-nagyon-nagyon nem...
- Nem kellett volna. Nem kellett volna veled jönnöm - csak magamnak beszélek, de legalább nem őt hibáztatom. Én voltam az, aki jött, pedig maradhattam volna.
De valójában már az egész telefon dolog rossz ötlet volt. Sőt az első perctől az utolsóig minden egy hatalmas hiba. Már az is, hogy a fán elbújva válaszoltam neki. És erre jött rá, hogy ígéreteket tett, amiket nem tarthat be. Én pedig mint valami naiv gyerek, bízni kezdtem benne.
Most pedig itt vagyok a lakásán, mindennél nagyobb bajban ő pedig arról beszél, hogy nem hagyhatott ott.
- ...arról nem is tudtál volna! - fejezem be helyette a magyarázkodását. Ha ügyesebb vagyok, ha jobban csinálom, nem is tudott volna róla, ha Steven még egyszer megüt vagy megver vagy... mást tesz.
De ezt nem tudja, igaz? A... mást. Nem tudhatja. Nem mondtam. Nem mondtam volna el... soha. Minden erőmet összeszedem, hogy az arcára nézzek, tényleg rá, ne csak el mellette és próbálom kiolvasni a válaszokat. Meggyőzni magam, hogy csak az ütésekről tud.
Nem mintha túl sokra jutnék.
- Nem haragszok... de vissza kell mennem - nem, már nem azt akarom, hogy visszavigyen. Nem akarok már semmit tőle. Ez nem olyan, mint az a kis szökés Sallyvel. Ez egy egészen másik szint és én hatalmas bajban vagyok.
- Bármit is mondtam, Oliver... bármire is gondolod, hogy rájöttél... felejtsd el. Nincs semmi bajom, oké? Jól vagyok. Jó helyen vagyok. Nem látod? Otthon teljesen jó. Nem történt semmi - jövök a megszokott szöveggel, még ha mindez szinte már nevetséges is, tekintve, hogy a bekötött kezem lengetem a szavaimhoz. Mert igen, már mozog a kezem és a lábaim is. Ki az ágyból. Csak szép lassan, nem feltűnően, de mégis haladok és amint talpon vagyok - talpon kell lennem! -, már húzom is ösztönből a póló alját. Nem láthatja meg az oldalamon a sérülést. Nem láthatja. Nem csavarodhatott meg rajtam annyira a felső. Egyszerűen csak nem és kész!
Pedig még szinte a bőr is húzódik a rúgás nyomán és minden mozdulat fáj, de oh... bár ennyi lenne a bajom! Egy kis sérülés, ami majd helyrejön magától, mint annyi másik gyógyult már meg rajtam az évek alatt.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#44TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 9:30 pm

Már ott állok, mellette.
Nem szökött meg, és nem tűnt még el, szemvillanások alatt.
De hogy a jövő...

Ahogy kimászik az ágyból viszont, riadóra kapcsolja az érzékeimet.
Mégse tehetek semmit. Ezt az egyet tudom, hogy semmit se tehetek, mégsem vagyok hajlandó arrébb menni, vagy kilépni az útjából, egyszerűen útjára engedni, szabadon, mert kell hogy itt tudjam a közelemben.
Legalább még egy kicsit...
De akkor..

Nem jönnek a szavak, valami viszont azt súgja tettekkel kell beszéljek.
Közhely lenne? Mégis maguktól indulnak meg a lábaim, csak azt az egy.. vagy két lépést előre, nem hagyom hogy kikerüljön, beborítom, a lényemmel biztosan, és ha nem kapálózik vagy lök félre az első pillanatban, vagy akár menekülne, egyszerűen a mellkasomra húzom.
Csak akkor állok meg, ha az első pillanatokban löki félre a kezeim.
Ha számít rá.
Ha késve reagál viszont, már nem állíthat meg.
Mindkét karom átfut a teste köré, nem szorítom vagy kényszerítem, csak ha akadékoskodik, ha futna vagy útközben menekülne csak akkor nem hagyom.
Csak szilárdan tartom.
Nem szorosan, inkább biztosan, és csak ha megnyugodott... ha nem küzd, vagy harcol ellenem, csak akkor eresztem le a fejem, a haja mellé a füléhez, és halkan belesuttogom.

- Ezzel még tartoztam Neked...

És csak ha enged... továbbra is.. ha nem rugdos újra el, csak akkor folytatom.
Mert van még mit mondanom.

De csak ha nem taszít el.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#45TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2022 9:58 pm



Az első pillanatban bennakad a levegőt a tüdőmben, ahogy magához húz és ölel. Nem tudom, miért, de így történik. Nem próbálok küzdeni vagy menekülni. Csak hagyom, hogy megtörténjen és még ha úgy is kezdem, hogy a kezeim szinte remegnek, olyan erősen szorítom ökölbe, a másodpercek múlásával eljutok addig, hogy felengedjek.
Hiszen jó érzés!
Az ujjaim kiegyenesednek és hamarosan az utat is megtalálják kettőnk között a mellkasához. Pontosan úgy kapaszkodok belé, a felsőjébe, ahogy az este tettem. Mondanám, hogy legalább ezúttal tudatos mozdulatról van szó, de nem igazán. Pont úgy ösztönből jön, mint akkor is. És ugyanúgy jó érzés.
Az egyetlen különbség, hogy most tisztában vagyok vele, ezzel az ég világon semmi nincs megoldva. Az agyam ugyanúgy azzal bombáz, hogy vissza kell mennem és minél hamarabb teszem meg, annál jobb. Egyszerűen nem lehet megoldani mindent egy öleléssel. Akkor sem, ha ilyen jó érzés... akkor sem, ha már majdnem elhiszem, hogy itt biztonságos. De miért ne lehetne az? Egy kicsit igazán kiélvezhetem az ölelést és a lélegzetét a fülem mellett. A suttogott szavait...
Bárcsak elbújhatnék itt örökre! A karjaiban.
- Oliver - mindössze ennyi. A neve, ennyire futja és semmivel sem többre.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#46TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2022 11:17 am

Bekúsznak a kezei, és én egyáltalán nem bánom...
Nem bánok semmit.
Csak engedem, és ahogy kimondom azt a néhány szót, a többi valahogy bennragad.
Egyelőre.

Csak azután szakad ki, ha érzem a testében ellazult.
Teljesen.
Csak ekkor ölelek rá, még nagyobb szeretettel...
de nem távozom a füle mellől. Akarom hogy tudja.

- Ne gondold azt... hogy nem gondoltam végig. Minden egyes percet. - hazudok. Mert nem volt ilyen. - Hogy nem jártál a fejemben... többször is, mint az megengedett. - veszek alig lélegzetet, de itt az idő hogy kimondjam. Az utolsó alkalom. Lehet... - Hogy tudnék úgy élni... tudva hogy ott nem jó Neked... Hogy tudnálak nem.. - de itt nyelnem kell. Ezért nyelek. - Hogy tudnálak nem szeretni, mert nem. - hadarom el a végét. Pedig nem akarok kapkodni. Mégse vagyok ura a perceknek. Megfelelően nem. Mert túlságosan is félek attól ami történhet.
Hogy mit tehet vele...
És nem akarom elengedni.

Alig hirtelen szünet áll be, de tudom hogy még nem végeztem.
Még korántsem végeztem.

- Azt akarom hogy soha.. semmitől ne kelljen félned. És ezért bármit meg fogok tenni ..  utolsó leheletemig küzdök ha kell. - túlzottan drámai?? Nem érdekelnek most a szóképek. Egyszerűen szabadjára engedek mindent. Még ha el is fogom veszíteni. - Nem érdekel ki-mit mond. Vagyhogy mit mondasz Te. A száddal... Mert ez az amit megérdemelsz. - veszek újabb levegőt, de tudom hogy még nincs vége. Akár estig is tudnám sorolni ha kell.
És képes is lennék rá... A cél érdekében.

- Benji nem hagyhatlak oda visszamenni... Nem hagyhatom azt, hogy újra tönkretegyen.. Az a világ... Nem hagyhatom azt, hogy megint magába rántson. Hogy elsodorjon.. tőlem...
Egyszerűen nem hagyhatom..
- ereszt el a hangom, de ha bármit érzek a testében, a végszót is kimondom.
Nem várhatok vele...

- Ne tartsd vissza... Hagyd hogy összetörjön... Hogy újjá születhess.....
Tartalak...


És onnan ismeretlenné válik minden.
Borzalmasan és feszítően ismeretlenné...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#47TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2022 1:16 pm



Én... csak kapaszkodok. Semmi másra nem vagyok képes, mint az utolsó csepp erőmmel is kapaszkodni belé. Az agyam folyamatosan ismételgeti, hogy semmit nem tud, vissza kell mennem, soha többet nem beszélni vele. Talán ki sem mozdulni a szobámból, létezni a könyveimmel, várni a napfényt, hogy beszűrődjön a képzeletbeli rácsok között... Igen, így a legbiztonságosabb.
A valódi tiltakozás viszont kimerül annyiban, hogy valahova a felsőjébe fúrva a fejem, néha megrázom. Nem arra, ami elhangzik, csak... nem és kész.
De végül valami változik. Fogalmam sincs, melyik pillanat az, amikor az ő szavai kezdenek odabent visszhangozni a futószalagon érkező káosz helyett, de végül teljesen elnyomnak minden kételyt. És egy pillanatig, csak egy röpke, de valahol csodás pillanatig mindent elhiszek, amit mond.
Elhiszem, hogy gondolt rám. Elhiszem, hogy sokszor eszébe jutottam. Elhiszem, hogy nem tudna a tudattal élni. Elhiszem, hogy nem tudna nem... hogy tudna... talán tudna... vagy már most is...
- Nem mondhatsz ilyet - szólok közbe. Nem mondhatja, hogy... nemtudnanemszeretni. Egyszerűen csak nem. Nem ismer, nem tudja, mi történt, nem tudja, miket tettem és mennyire... romlott és sérült és hibás és rossz vagyok. Még egy apró ütésig is eljutok, hogy tudassam vele, mennyire komolyan beszélek. Igaz a bekötött kezem használom és az is igaz, hogy sok erő nincs benne, inkább nekikoppan a mellkasának kettőnk között, mintsem tényleg megütném.
Talán most kellene folytatnom, hangot adni a belém ütött gondolatoknak, amik még mindig odabent kavarognak, még ha éppen csendben is teszik azt. De képtelen vagyok rá. Mert még több érkezik, még többet mond, még több szép szó, ami már megint elkezdi velem elhitetni, hogy lehet más körülöttem a világ.
Bennem pedig felszakad valami. Valami, ami végül a biztatásának hála hangos zokogás formájában tör utat magának. Utálom magam érte, de nem tudom visszatartani. Ezen a ponton már nem is kapaszkodok és arra is szükség van, hogy tényleg tartson, megtartson, mert a lábaimból is kifut az erő. Egyszerűen csak... összeomlok itt és most, a karjaiban.
Egy örökkévalóság, mire legalább egy kicsit elcsendesedek és még több, mire ténylegesen elkezdenek fogyni a könnyek.
- Fáj... minden... mindig... és nem akarom... soha nem akartam... soha... - az egész, az, hogy hangosan és tiszta fejjel elismerem, baj van, mindennél rosszabb érzés. Mégis tudom, hogy elviselhetetlen lett volna, ha most visszatuszkolom őket a tudatom mélyére. Itt vannak. Kész. Kimondtam. Elismertem. Kezdjen velük, amit akar.
... mert én nem tudok.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#48TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2022 4:32 pm

Szeretném néha azt gondolni, hogy túl sokat ismerek. Hogy túl jól ismerem... Az érzést. Amikor egyik pillanatban még azt hiszed minden rendben, a másikban egy pillanat alatt rántják ki alólad a világodat, azt amiben eddig hittél, amivel eddig áltattad magad, és rájössz hogy az egész csak áltatás. Hamis.. képzelet... Mégsem olyan egyszerű ez...
Az én emlékeim... teljesen mások. Biztos vagyok benne, hogy még csak közel sem járok az övéhez, mégis ismerős a cél. Nagyon is jól tudom milyen itt... Az út végén, mennyire is... felszabadító.... Fájdalmas? Az is. Ijesztő?? Az is. Néha kétségbeejtő, meglepetéssel teli, és nem csak jó... meglepetésekkel. Sőt, sokszor rossszakkal a leginkább. De legalább tudom, hogy ez tényleg ÉN.. vagyok. Nem egy álomkép, nem egy hazugságokkal teljes, még ha sokszor én is vagyok az aki hazudok. Én voltam...  Erre az egyre figyelek, hogy már soha... ne tudjam áltatni magam. Ne legyek rá képes...
Ennél én sokkal többet érdemlek...

És ő is.

Az ahogy tiltakozik... a szavaival, aztán érzem azt az örlődést a tetteiben is, nem engedem el. Nem hagyok igazat neki, nem hagyom hogy szabaduljon... Mert nincs igaza... Tudom! Tudom.... inkább sejtem.. mi játszódik benne... És minden pillanatában szeretnék a segítségére lenni. Csak azzal, hogy kitartok mellette. Tartom... És bármi áron...

Amikor végül zokogni kezd, hirtelen erősödik meg bennem a tartás. Belül is, de főként a karjaimban, és ahogy a teste elernyed, a karjaim átveszik az őt tartó szerepet, és ha lehet még szorosabban ölelem, ahogy a könnyei patakzani kezdenek...
A fejem engedi őt.. az arcom már nem bújik be mellette hanem a mellkasomra hajtott fejére emelem, a feje tetejére az államat, és csak úgy.. biztosítom... védem... bármitől megvédem... és bárki ellen...
És kitartok ameddig csak lehetséges...

Az idő telik, de igazából nem számolom a perceket. Az esetleges órákat sem, csakis rá figyelek, őt figyelem, és ahogy a zokogása apadni kezd, csak ha újra tartanak a lábai, eresztem vissza a talpára.
Ha nem, akkor továbbra is csak szorítom.
És csak ott, a feje fölött, vagy ha eltávolodna tőlem, csak leemelve róla az államat, és a homlokának döntve válaszolok.

- Nem hibáztál.. Te semmiben nem hibáztál.. Nem tehetsz róla... Te nem tehetsz semmiről... - ismételgetem, és hiába tudom, tisztában vagyok vele, hogy ő itt az áldozat az egészben, mégis - vagy pont ezért - mérhetetlen a fájdalom. Még nekem is.
Pedig.

Pedig én már magam mögött hagytam mindezt.
Azt hittem.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#49TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2022 6:37 pm




Sajnálom. Sajnálom. Sajnálom. Legszívesebben ezt ismételgetném neki és a végtelenségig kérném a bocsánatát, amiért már megint itt tartunk. Hogy ölel és neki kell helyettem is erősnek lennie. Tartania, míg én sírok és teljesen szétesek a karjaiban.
De valójában csak a beismerés jön, hogy baj van és nem akarom többet... hogy ki akarok szabadulni...
Csakhogy semmivel nem érzem magam jobban, akkor sem igazán, amikor elfogynak a könnyek és képes vagyok megállni a saját lábamon. Pedig ekkor már tényleg elég csak tovább ölelnie, mantráznia, hogy nem az én hibám és ezáltal a világnak egy egészen kicsit, de jobbnak kellene lennie körülöttem. Hiszen az agyam már csendben van! Kizárólag az ő szavai visszhangoznak odabent... de attól még tudom, amit.
Tudom, hogy ha jól viselkedtem volna, az egész nem történik meg vagy legalábbis nem úgy... Akkor semmi nem fájna ennyire, hiszen én kértem mindent, ami rossz.
Mégis, valahol jól esik hallani tőle az ellenkezőjét...
- Egy roncs vagyok - igen, ezek az első szavaim, miután képes vagyok elhúzni a fejem a mellkasától, csupán annyi időre, hogy a kézfejemmel megtöröljem az arcom és hiába nincs már hova visszakozni, azért megpróbálom eltüntetni a könnyeim nyomát.
- Semmim nincs Oliver... csak ami rajtam van. Még nevem sincs! Semmire nem vagyok jó... Semmire, csak arra, hogy meghúzzam magam és... hogy megtegyem, amit Steven mond - bólintok aprót, újra a mellkasának dőlve, elveszve az ölelésben.
Mert ölelnie kell! Szükségem van rá.
...és még ha nem is adok az egésznek hangot, ha eszemben sincs részletezni, mit akar általában Steven, az én szemeim előtt lejátszódik. Kuszán, tömörítve, apró villanások formájában, de minden ott van és az egészet kívülről, az első sorból nézem. Mintha nem is én lennék valójában, mégis látom, érzem, emlékszem. Arra, ahogy előtte térdelek. Ahogy alatta fekszem és rám térdelve tart nyugton. Ahogy a fülembe morog és suttog. Ahogy a lábujjaim is görcsbe szorulnak, hogy kibírjam. Ahogy utána magamra hagy.
Ennyi. Ezt tudom. Tűrni. ...és nagy ritkán küzdeni ellene... szinte könyörögni a verésért.
- Biztos vagy benne, hogy így is megéri? Engem... szeretni? - próbálok a jelenben maradni. A karjaira figyelni. Arra, ahogy levegőt vesz. És arra, hogy vajon ha eléggé lecsendesítem a gondolataim, vajon hallom-e, ahogy ver a szíve.
Ha igen... talán a dobogásból azt is megtudom, komolyan mondta-e az egészet. Hogy nemtudnanemszeretni.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#50TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2022 2:14 am

Érzem ahogy mozdul, és én szabadon engedem.
Nem a karjaimmal, csak a fejem az ami enged, hagyja hogy kissé... összeszedje magát, érzem a testében, ahogy nyugszik... csendesedik, felismer.
Beismer.
És én...
...figyelem minden rezdülését.

Arra nem számítok, amikor beszélni kezd. Arra amit, és megvan az első levegővétel, hogy cáfoljam a hallottakat, de aztán az egész valahol kialszik.
Talán azért, mert újra nekem dől, én meg beszéd helyett csak nyelek.
Akkor amikor beáll az a néma csönd, de ahogy aztán mégis tovább folytatja, egy pillanatra megdermedek.
És nem azért mert bármi is ne lenne igaz.
Sokkal inkább a pillanat heve, de a következő másodpercben...

Megint nyelek, de már tudom mi az amire készülök.
Lassan fonódnak le a karjaim a háta mögül, habár el nem tolom, vagy engedem, hagyom ott a mellkasomon, és ahogy a tenyereim előre törnek, lassan megkeresik az arcának ívét... az állának két oldalát, és ha enged a lassú késztetésnek, az arcát lomhán a szemeimbe emelem.
Akarom hogy tudjon róla mennyire is megéri minden...
Nekem...
Így ha bele is néz a szemeimbe, vagy ha nem, csak tartom, az állcsontjánál fogva, azután lassan lehuny a szemem, és úgy közeledem, a homlokához, egy rá nyomott csókra.
Aztán a szeme mellett...
Lejjebb.. az arca oldalán egy újabb...
Csak egész lassan...
Aztán közvetlen az orra mellett..
És a másik oldalon.
Majd megint a szeme.
Csak ezután húzódom el...
Ha mindezt hagyta nekem, de az utolsó lépést már nem teszem meg.
Csak eltávolodom, vissza a korábbi helyemre, és csak onnan figyelek, nézek a szemeibe, lassan váltogatva közöttük a tekintetem.

- Ez.. elég bizonyíték..?? - a szám beszél, de nem merek tovább lépni.
Félek.
Nem merek a szájára csókolni, mert félek attól, amit még a gondolataim sem mernek kimondani.
Félek attól, hogy tényleg.
És félek attól is, hogy bármivel is (meg)bánthatom.
Így semmit se teszek.
Csak tartom a kezeimben, és ha tudok, a szemeire figyelek.

És ha tudok, a szemeibe.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Egy - nagyon nem - átlagos hétfő éjszaka
» Csak egy egyszerű este volt...
» Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie
» Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-