♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_lcapAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Voting_barAz éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#51TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2022 9:18 am




Engedem. Persze, hogy engedem. Ebben a percben úgy érzem, bármit és mindent megtehet velem, amit csak akar. Nem azért, mert akármiről legyen szó, nekem el kell viselnem és hagyni, hogy történjen... hanem azért, mert talán én is szeretném.
Az óvatos mozdulat, amivel hozzám ér. A tekintete, ami engem figyel, és mégsem éhesen vizsgál. Mind csak erősíti bennem, hogy ezt én is szeretném. Akkor is, ha a szemeibe nem tudok nézni. De végül nem is kell, mert az ő arca is változik, közelebb kerül és... és én meg sem próbálom elrejteni vagy akár elnyomni magamban, hogy mennyire jól esik minden érintése, mozdulata, csókja. Egyértelmű nem?
Még ha nem is látja, ahogy az én szemeim is lecsukódnak, minden mást hallania, éreznie kell. A halk, jóleső sóhajt, ami kicsúszik valamikor a harmadik apró csók környékén. És azt is, ahogy már nem egyszerűen bújok hozzá, hanem szinte próbálok beleolvadni a közelségébe.  
Jól vagyok, jól vagyok, jól vagyok.
Tényleg jól.
Jó érzés.
Kivéve az, amikor befejezi. Akkor minden egyszerre zúdul be a fejembe. Még a szavaival sem vagyok képes foglalkozni a hangzavartól.
Tudod, mi történt a falak között, ugye? Azért vagy ilyen óvatosan velem? Mintha bármelyik pillanatban összetörhetnék? De nem kell aggódni... veled más... Ő sosem ér hozzám ilyen óvatosan. Ő sosem csókol... nem így... nem az arcomon...
De mindezt megtartom magamnak. Visszanyelem a szavakat, kényszerítve őket, hogy odabent maradjanak a sötétben, titkok között, ahova tartoznak és végül megadom a választ a kérdésére. Nem, nem elég.
- Még... - kérlelem csendesen, továbbra is félig lesütve tartva a tekintetem csak egy-egy lopott pillanatban nézve fel rá.
- Szeretném, ha... - kérhetek én egyáltalán bármit? Van jogom hozzá? - ...ha megcsókolnál - pontosítok végül, ahogy erőt veszek magamon és a karjaim a nyaka köré fonom. Most már egészen másképp kapaszkodok, simulok hozzá. Még ha bátorságom nincs is, hogy én tegyem meg és ne csak kérleljem, tényleg szeretném.
- Kérlek, Oliver...
Biztos vagyok benne, hogy más lesz. Hogy elűzi Stevent. Elűz mindent, ha most megcsókol.  



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#52TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 12:19 am

Érzem... A testében, habár nem tudom mi lesz a következő lépés.
Tőle...
Bármi lehet, mégsem tart ez vissza hogy óvatos legyek, és mégsem töri ketté az igyekezetemet.
Mindent meg szeretnék neki mutatni...
Mindent amit én érzek...
És ahogy végül... mégiscsak megszólal, alig pillanatokkal azután hogy befejeztem, a szavaira hirtelen dübörögni kezd a szívem.
De olyan hangosan, hogy betölti a fülemet.
Csak a szemei között váltogatom a tekintetem, és próbálok rájönni... próbálok rájönni hogy tényleg azt hallottam e amit vélek.
Vagy csak a képzeletem játszik velem.
A vágyaim, amik elhomályosítanak, de ahogy csak nézem a szemeit... és a karjai is felfutnak a nyakamon rátapadva a testemre, lassan egyértelművé válik számomra is, hogy ő is (ezt) akarja.
Nagyot kell nyelnem.

Akkorára sikerül, hogy hangja is lesz, de aztán nagyon is tudom mit fogok tenni.
Hogy mi az amit akarok.

Ezért lassan közeledem...
Ugyanolyan lassan mint korábban, csak most egész más a cél.
A szemeim valahol félúton hunynak le, ott ahol már egészen biztos hogy nem visszakozik nem kell félnem.
(pedig simán visszavonulnék ha mindezek mellett bármit éreznék a testében)
De ha nem...

Amikor elérik az ajkaim, egy darabig nem török beljebb.
Nem török rá, minden percében kiélvezem, ahogy a vér még mindig a fülembem hangoskodik.
De aztán...
Ha nem érzek ellenvetést továbbra sem, csak lassan... csak egész finoman, kóstolgatni kezdem az ajkait.
Csak egy.. meg egy újabb érintés... és egy következő...
Lassú pillanatokba húzva, ahogy csak tartom a kezeimben, és érzem.. figyelem a legapróbb jeleket is.
Bármit... ami azt mondja álljak le.

És a nyelvem.. csak rövid percekkel később, csak ha nem ellenkezik, finoman kér bebocsátást.
Minden vágyam hogy akár csak egy pillanatra is de érezzem.
Hogy végigsimíthassak az övén.

Deee... ha bárhol is úgy érzem közben elég volt, lassú ütemben vonulok vissza.
Bármelyik pillanatban.

Vagy akár azonnal.
Ha kéne.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#53TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 9:09 am




Azt akarom, hogy mindent elűzzön. Azt akarom, hogy az évekkel ezelőtt feje tetejére állt világ visszabillenjen a helyére. Azt akarom, hogy elérje, biztonságban érezzem magam mellette. Hogy megcsókoljon.
Meg sem fordul a fejemben, hogy visszavonulót fújjak vagy eltoljam magamtól. Akkor pedig főleg nem, amikor már majdnem... már csak egy egészen kicsi kell... és megkapom az első, óvatos érintést. Az apró kóstolót. Éreznie kell, ahogy valamivel szorosabban fonódnak a karjaim és azt is, ahogy elmosolyodok.
Az egész túl jó, túl kellemes és ami mindennél fontosabb, semmi köze nincs ahhoz a mocskos érzéshez, amiből az utóbbi két évem állt. Ez annál sokkal tisztább, őszintébb és... és egészen szédítő.
- Oliver... - suttogom az ajkaiba, válaszul a nyelve finom kérlelésre, hiszen a nevét kimondva meg is adtam a lehetőséget, hogy többet kapjon.
Hogy én is többet kapjak. Valahol, minden mellett még így emlékeztetnem kell magam, hogy ez a perc az enyém is. Ezt én is élvezem és főleg, szabad élveznem. Úgyhogy teljesen átadom magam neki. A csóknak. A nyelvünk különös, édes táncának. Már nem csak hagyom, hogy megtörténjen, már nem csak várok rá, hanem teszek érte.
Valószínűleg képtelenség már, hogy közelebb legyek hozzá, de attól még mindig próbálkozok. A karjaim a nyaka körül. Az, hogy lábujjhegyen állok ellőtte, hátha így még több jut. ...és az, ahogy az egész testem, ami szép lassan szinte felforrósodik, teljesen hozzásimul és ott van még egy kezdetleges, apró...
De aztán beüt valami. Nem miatta. Nem tesz semmi rosszat, ami indokolná, mégis olyan érzés lesz úrrá rajtam, mintha egy vödör jeges vizet öntöttek volna a nyakamba és ez azonnal lehűt.
Oda a jó érzés, oda a ködös élvezet. Továbbra is kapaszkodok bele, el nem ereszteném, de az édes ajkaktól elválok és egészen lehajtom a fejem. Félelem? A saját testem reakciójától? Elcseszett emlékek? Szégyen? Nem is tudom. De azt igen, hogy mik azok a szavak, amik azonnal kikívánkoznak.
- Akarod, hogy bármi... mást csináljak? - továbbra sem nézek fel rá, de közel vagyok hozzá. Érezheti, hogy még mindig hevesen ver a szívem, emelkedik és süllyed a mellkasom. Csak most mindennek más az oka, mint volt másodpercekkel ezelőtt.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#54TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 12:55 pm

Az ahogy válaszol... Az AMIKOR válaszol... teljesen felszabadít bennem mindent. Minden kétkedést, minden óvatos törődést, és habár minden egyes percében figyelek rá, továbbra is teljesen kiélezetten, már nem várok ellencsapást. Már nem számítok az ellenkezésre, ellenvetésre, egyszerűen csak csókolom, minden ösztönöm szabadon engedve, szinte magam is ráfonódva a testére, ahogy az ujjaim engedik, az állán, és hátrafutnak a feje hátuljára, a tarkóján tartva finoman, és lassan, mégis teljes beleéléssel.


Az eszembe kéne hogy jusson, hogy hülyeséget csinálok. Végtelen nagy ökörséget. Hisz alig csak szabadult az elnyomó karok alól, és én...

Akkor támadok amikor a leggyengébb.

Másfelől viszont.. ellenállhatatlan a késztetés. A lehetőség... A kérése... hogy akár egy kicsit is.. de nagyságrendileg közelebb legyek hozzá.
Közelebb álljak hozzá.  
Benn, a lelkében..
Mert bármit megtennék neki.
Ezúttal biztosan ...
Mégsem hibázhatok.
Nem.. lenne... szabad.
Mégis...
...ahogy hirtelen valami megváltozik, a korábbi gondolatok futótűzként robbannak a fejembe.
Ekkor már tudom hogy valami baj van.
Valamit elrontottam.
Hibáztam.
Nem én, hanem a helyzet az ami a hiba volt.
Óriási nagy baklövés, így ahogy megjelenik a szájából az a kitörő pár szó, ahogy a teste elenged, az enyém hirtelen feszül össze.
Rettegek.  

És nem ő az aki ennek az okozója.

- Hogy mi!?? DEHOGY! - olyan hirtelen engedem el, mintha ott se lett volna. Mintha nem is tartottam volna. Mintha az előbbi mennybéli percek, meg se történtek volna, és talán az én reakcióm az amitől félek. Amitől rettegek.
Hogy nem tudom... nem tudtam... mi is amit csinálok.
Hogy mi az amit tennem kell.
Mert ez... biztosan nem az.
És nyelnem kell, egy rettentő gyorsat, mire újra észbe kapok, és mozgásra bírom a fogaskereket, hogy végre tényleg a helyes lépéseket tegyék.
Azt ami szükséges.
És nem azt amire vágyakozom...

Megköszörülöm a torkom, és tudatosulva hogyan is tettem, most lépek csak közelebb.
A jobb kezem lassan felcsatlakozik a felkarjára - ha tud -, és körülölelve csak lassan simít rajta végig.
(Talán még ez is eltúlzott reakció. Nem tudhatom...
Semmit nem tudhatok.
És ez kikészít.)


- Benji... ne haragudj... nem készültem fel... Nem készültem fel.. Rád... Nem készültem fel arra hogy tudjam hogyan is lépjek, hogy nehogy azt hidd... Én nem akarok tőled semmi ilyesmit. - hazugság. - Vagyis... - korrigálok. Volt már ilyen nehéz egy helyzet?? Valaha is. Nem tudok rá visszaemlékezni. Mégis.. JÓL.. akarom csinálni. Neki jól. Nem akarom hogy megijedjen... Mégse állok túl jól a szavak terén. Hát még a tettekben!
Inkább lehunyom a szemeimet, és ha ő nem akadályoz meg benne, adok magamnak néhány rövid pillanat gondolkodási időt.
OKÉ!

- Nagyon szeretném... Majd egyszer. De nem most. Ne kapkodjuk el. Semmit sem kapkodhatunk el, mert.. - és itt nyelek, mert nemegészen tudom hogyan is mondjam el. Mégis próbálkozom. - Azt akarom hogy Te is élvezd. Majd egyszer. A jövőben, most csak... - és simítok végig csak egész lassan a karján, a szemeimmel is figyelve, amíg elérek a csuklójáig.

- Most csak legyen elég ennyi.. oké? - pillantok fel a szemeibe, szemeire, ahogy hagyja nekem.

- És köszönöm. Rettentően élveztem. - mosolyodok fel rá.
Ha hagyja nekem, ha nem, rettentően boldog vagyok. Egy újult érzés előszelével, és senki nem tudná lemosni ezt a boldogságot.
Még ha...
ott is van a háttérben, hogy talán nem a legjobb ötlet volt.
Mégis képes vagyok továbblépni.
Muszáj.
Mert fontos dolgok forognak kockán.
Ő a legfontosabb.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#55TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 2:18 pm




Nem számít, mit válaszolt. Egyedül vagyok. Újra. A saját fejemben talán sokkal inkább, mint a valóságban, de ez már nem számít. Amint elenged, abban a pillanatban lezárok, valahol még saját magam elől is. Csak állok előtte, közel mozdulatlanul, reménykedve abban, hogy láthatatlan vagyok. A fejem lehajtva, a karjaim magam mellett és nincs erőm... semmire.
Várom, hogy teljenek a másodpercek, történjen bármi, valami, akármi, vagy tehessem, amit kell és legyen vége. Fogalmam sincs, hogyan lett a csodás percekből már megint egy börtön, de így van és nem változtathatok rajta.
Meg sem rezzenek, amikor a karomhoz ér és bár a késztetés ott van, hogy még inkább lehajtsam a fejem, még inkább... meghunyászkodjak előtte... ennél jobban már nem tudok. Persze hallom, ahogy megköszörüli a torkát - most jön az, hogy meggondolta magát és mégis...? - és érzem a lassú simítást. Az egész mellé a szavai mintha a nyakamba szakadnának. És én hallgatok, hallgatom.
Nem fog menni, Oliver. Nem fog... én erre soha nem leszek képes... nem fogom tudni élvezni... ne várd... soha... - annyi mindent mondanék neki, de nem vagyok képes beszélni vele. A fejemen kívül nem.
Az egyetlen reakcióm, hogy amint leér a keze a csuklómhoz, alig észrevehetően megrándul az ujjam. Aztán elhangzik a kérdés és ki tudok csikarni magamból egy bólintást. Végül pedig a mozdulat, amivel emelem a szabad kezem és éppen csak egyetlen ujjal simítok a kezére a csuklómnál. Apró nyitás, de azt hiszem, sokat jelent.
Jól leszek.
Csak hagynia kell még egy egészen kis időt, amíg semmi mást nem csinálok, mint állok előtte, lehajtott fejjel és az az egy ujjam simogatóan jár a kezén. Persze egy részem szeretné megölelni, újra hozzábújni, de nem lennék rá képes. Az most túl sok lenne.
- Mosolyogsz - ez az első szavam. Hallottam a hangjából kicsendülni a mosolyt, ahogy beszélt és valahol segít. Ahogy elképzelem a mosolyát és hozzáteszem a tényhez, hogy élvezte.
Én is... én is élveztem...
- Máskor is megcsókolhatsz majd - szólalok meg és végre, végre, végre képes vagyok feljebb emelni a fejem és eljutni az arcáig. Mosoly még nincs, de nem látszik semmiféle végtelen szomorúság vagy szégyen a szemeimben.
- Az első csókom után... az első, ami egy fiúval volt... lényegében az orromra csapta az ajtót... - oké, lehetséges, hogy nem kellene arról beszélnem, mikor más csókolt meg, de legalább próbálkozok. Mesélni mindent és bármit.
- Te legalább nem teszel ki az ajtó elé - és itt is van a mosoly. Halvány, alig görbül a szám sarka, de van és mellé még a szemeibe is képes vagyok belenézni. Csak futólag. Egy-egy másodpercig.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#56TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 4:53 pm

Nem tudom hol veszett el... Elveszett e igazán, nem az érzés, mert az itt van, az a belső boldogság, valahol... azok a csodás korábbi percek, mégis valami baljós sötét felhő lepi be.
Talán amikor eljut a tudatomig a testéből szóló reakció...

Újra egyedül érzem magam... Legbelül. Valahol tanácstalanul, nyitottan, mégis eszközök nélkül, és piszkosul egy kiábrándító érzés...
Mélyen.  
Mégis próbálkozom.
Muszáj próbálkoznom, ezért ahogy a kezéért nyúlok - habár nem vagyok biztos benne ezúttal nem e hibázom - inkább egy óvatos, félő cselekedet ahogy végigsimítom, egy megnyugtató, mint meggondolt, tudatos reakció.
De úgy tűnik.. nem vétettem nagyot. Mert ahogy a másik keze megemelkedve lassan simogatni kezd, már én is elmosolyodom.
Megint...

"Mosolyogsz"

Aztán az az egy szó ami kilendít. Tényleg? - kapom fel a fejem, de nem színlelt a reakció. Tényleg boldoggá tett. Belül.
És akkor is, amikor újra rám figyel, már messzibe szállnak a korábbi kétségek.
Pláne ahogy folytatja a többivel.
Még hangosan fel is nevetek!

Talán ez sem a legjobb ami most történhet, mégis oldja a korábbi feszültségeket.
A vicceskedés, és hogy őszinte legyek.. szinte élvezettel megyek bele a játékába.

- Nos... azt mondják a kicsinek is örülni kell, nem?? - vigyorogok fel még mindig, vagy talán újra, ahogy a következő pillanatban már a kezére figyelek, az ujjára, ahogy a csuklóját ölelő kezemen simogat.
Hirtelen ötlettől vezérelve engedem a karját, és inkább a simító kezére fogok rá.
Vigyázva.. óvatosan... szeretve...
Majd ha nem érzek ellenkezést a testében, egyszerűen az ujjai közé fűzöm az enyémeket.
Csak azután nézek fel rá.

- Vagyis kitüntetettnek érzem magam, amiért én kaptam a második csókodat. - mosolygok.
És csak tartom a szemeit.
Örökké is tudnám így tartani, deeeeeeeee....

- Deeee... - amint eltelik egy kis idő, egy kiadós sóhaj is kerül bele, ahogy az ujjai közét még mindig szorítom. Érzéssel. - Valamit tudnom kell. - és most jönnek a komoly kérdések. A legkomolyabbak.
VÉRkomolyak.
Az életünk függhet tőle.
Mindkettőnké.
Ezért mielőtt megemlítem, kitépek a szemeiből, és valahol a kettőnk közötti teret fixírozom.
Figyelem.
Inkább.
De Őt, nem engedem el.
Aztán pillantok csak fel rá.

- Ha én most... elmegyek... csak néhány órára... Addig rendben leszel? - csak óvatosan kérdezem meg. Jórészt bármit megtennék, hogy ittmaradhassak, vele, akár egész nap, de egy valamit tudnunk kell.

- Muszáj lenne megnéznem a hátrahagyott állapotokat. Hogy gyanakszanak e.. - ha fél, ha reszket, ha bármi történne, az ujjaimon érezni fogom. De ettől még meg kell történnie.
És MOST!  

- .. mert ha nem, több időnk van. - és ezek a tények. Talán fájó, de tények. Senki nem gondolhatta, egyikünk sem, hogy innen a világ el van rendezve. Még most kezdődnek csak az IGAZÁN hadi állapotok! És bármit megtennék, hogy ha csak egy kicsit is, de halogassam őket.
Mégis már az előszobaajtón kopogtatnak.
És én nem fordíthatok hátat.
Nem lehet.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#57TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 5:54 pm




Igen. A kicsinek is örülni kell. Mint a nevetésének, ami még inkább elszakít attól az előbbi kellemetlen érzéstől. Nem tűnik el teljesen, kell még idő, hogy felengedjek, de apró lépések, egyik a másik után. Ahogy a simítás és az a történet is egy ilyen lépés volt részemről, úgy lesz most az, ahogy a kezünket figyelem. A pillanatot, ahogy összefűzi az ujjainkat.
- Kitüntetett és különleges vagy. A második. Ühüm... A második, aki nem lány. De az nem számít, ugye? - vágok valamiféle grimaszt, de ott is csillog valamiféle hamisság a szemeimben a szó lehető legjobb értelmében. Oké, bevallom, most kicsit furán érzem magam. Nem rossz értelemben, de mégiscsak különös ilyesmiről beszélni. De amíg rajta nem látok rossz irányba változást, addig jól vagyok.
Tényleg. Egyre jobban, ahogy telnek a másodpercek, amikor hol a szemeit figyelem, hol a kezünket.
De aztán elhangzik az, amiről annyira próbáltam nem tudomást venni. Ami az egészet kirobbantotta. Hogy létezik a külvilág. És hiába volt a csók, hiába reméltem, hogy helyre billen tőle minden, csak ideiglenes volt. Ha a szavai nem lennének kellően baljóslatúak, az, hogy nem néz a szemeimbe, rám hozza a frászt. Egyszerre húznám el a kezem és szorítanám.
Végül utóbbi győz. Erővel szorítom éppen csak egy-egy másodpercre engedve, hogy érezni lehessen a remegést. Talán az is inkább az erőtől van és nem a félelemtől. Vagy csak egyszerűbb ezt hazudni magamnak.
- Jól vagyok egyedül. Egyedül... oké - mondom, de úgy tűnik, a szorításra megy el az erőm, mert a szavaimban nincs sok belőle.
Gyanakszanak? Több időnk? Minél tovább beszél, annál inkább rázom a fejem, újra meg újra, mintha meg sem akarnám hallani, amit mond. Jól vagyok egyedül, de nem akarom, hogy oda tegye be a lábát.
- Nem mehetsz - nyöszörgés a hangom, nem több.
Mit csinál, ha tudják? Ha tudja? Ha nem vagyok ott? Ha nem tud visszaadni? Vissza kell adnia! Azt mondani, hogy az utcán talált rám és akkor rendben lesz minden! Csak vele kell lennem, ha úgy alakul! Utána szökni! És ott lenni, ha...
De mindezt nem tudom kimondani. Csak a fejem rázom. Egyre inkább szorítom a kezét. És remegek.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#58TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 7:27 pm

Rövid mosolyba húz az arcom.

- A második aki nem lány.. Hm... Azt hiszem ebben kiegyezhetünk. - folytatom a megkezdett játékot, de szinte tiszta, hogy a végtelenségig nem tehetem.
És talán még nem jött el az a perc, amikor szabadon megengedhetem, de az idő szorít.. és még ha az órámat nem is nézem, tudom, hogy a túl sok késés feltűnést kelthet.
Ezért!

Úgy vágok bele, hogy szemernyi bizonyítékom sincs arra, hogy a következőkben nem jutunk újra a startmezőre. Mégis.. tudnom kell... Egyszerűen tudnom kell, hogy nem lesz baj. Hogy nem gondolja meg magát, és tűnik el, egyik percről a másikra, visszatérve ODA! Azt nem bírnám ki... Ép ésszel, vagy akár tettek nélkül és akkor biztos, hogy én húznám végül a rövidebbet.
Ezért tudnom kell...
Bármi is történik, tudnom kell.

És... nem sokban különböztek az elméleteim.

Ahogy érzem a kezéből a reszketést.. a testében, egyszerre megingok a döntésemben.
Az is felmerül... hogy mennyi idő is lenne, gyorsban összepakolni mindent, mindent ami csak számít az életben - ami nem is annyira sok - beülni Sally-be, és meg se állni az államhatárig.
Vagy mégtovább...
Mégis kiváró a reakció. Részemről, és továbbra is csak figyelem, mennyi az esélye, hogy itthagyhatom. Csak egy ideig...
De aztán nem kerüli el a figyelmem az se ahogy tiltakozni kezd.
A szavaim ellen, vagy ellenem, az nem derül ki, egyelőre, de elég maga a reakció, hogy ez újra a másik irányba dobja a mércét.
Óriásit sóhajtok, de csak belül.
Kívül viszont....

Még mindig érzem ahogy remeg, de nem foglalkozom vele.
Vagyis de. Foglalkozom, talán pont ezért cselekszem, és az egymást ölelő kezünknél fogva - ha hagyja magát - húzom közelebb, és azt továbbra sem engedve el, csak a mellkasomra húzom, és a másik karommal ölelem át. Csak annyira hogy újra az arca mellé hajolhassak (vagy a feje tetejére, attól függ hogyan érkezik a testemre) és újra suttogni kezdjek.

- Nem lesz baj... Benji nem lesz baj.... Bízz bennem.... - alig nyelek. - Ha bármit is tudnának... - de nem érzem érdemesnek kimondani hogy ééén már egy fogdában ücsörögnék, ő viszont újra ott lenne. Túl fájdalmas a gondolat. Helyette.. - Nem tudnak semmit... Semmit se tudnak... Vigyáztam... Vigyáztunk.. - újra és újra kiemelem, mert így volt. Remélem. - Csak tudnom kell... be kell mennem, ahogy szoktam.... Hogy ne tereljem ránk a gyanút... Megérted? - a hangom kérdő, de nem kérdésnek szánom. Igazából nincs más lehetőségünk.
Csak Sally.
És az államhatár.

- De ahhoz... ahhoz tudnom kell, hogy biztonságban vagy... Hogy ittmaradsz, és nem csinálsz semmi... hülyeséget... érted? Nekem Te vagy a legfontosabb... semmi más nem számít, és nem is fog, ha.. - de nem mondok többet.
Inkább csak az ölelő karommal kicsit rászorítok.
Akarom hogy tudja.
Hogy mennyit is jelent nekem.
A közelsége.
És az hogy végre biztonságban tudhatom.

- Tudnom kell, hogy nem lépsz ki innen. - nyelek, és valamiért itt most vége ennek a beszédnek. Szükségem van rá. Szükségem van a reakciójára, a szavaira vagy a teste beszédére, az egyetlen dologra ami valóban számít.
Az, hogy bízom benne.
És muszáj hogy ennek az egynek hihessek.  
Mert ha nem....
... akkor feleslegessé vált minden.

Minden.. egyes.... elbaltázott... lépés.
És feleslegessé vált az életem...
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#59TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2022 8:16 pm




Miért nem maradhatott minden nyugodt? Még a csók után is... visszahoztam. Beszéltem. Mosolyogtam. Ő pedig nevetett és jó érzés volt hallgatni. De innen már nem fog menni. Nem tudom még egyszer megcsinálni, kizárni a világot és csak kettőnkre koncentrálni.
Akkor sem megy, amikor újra az ölelésébe húz. Segít, jobb, a remegés minden egyes a mellkasába szuszogott lélegzetvétellel csitulni érződik, a szemeim csukva, de akkor sem az igazi. Pedig próbálkozok. A hangjára figyelni és arra, hogy lényegében a tincseim közé beszél. Mert igen, megint összehúztam magam, csak egy kicsit és fúrom a fejem, mintha ő lenne az egyetlen menedékem a világon.
- Nem m... - kezdek bele, miután elfogynak nála a szavak, de nem bírom kimondani egyben. Kell egy nagy levegőt vennem, majd elhúzódnom tőle. Teljesen. Kilépni az öleléséből, elengedni a kezét, lépni kettőt hátra és ugyanúgy valahol elnézni mellette, mint az első találkozásunk alkalmával csináltam.
Piszkosul próbálok erősnek tűnni. Ahogy kell. Ahogy tanultam. Ahogy elvárt. Ami ahhoz kell, hogy most el tudjam engedni.
- Nem megyek sehova - bólintok aprót szinte már fájdalmasan összeszedetten, és még ha nem is teszem hozzá, elég ígéret szaga van az egésznek.
Tényleg ígéret lenne?
Azt hiszem.
Talán.
- Nyugton maradok. Itt leszek. Pont itt. Oké? - már felé sem nézek, ahogy beszélek. Hátrébb és távolabb kerülök, vissza az ágyra. Egyenesen a közepébe, mint ahogy otthon csináltam már annyiszor, miközben sokszor Steven az ajtóban állt és figyelt.
De most csak ketten vagyunk. Az ágy viszont így is egy biztos pontnak tűnik. Egy stabil és biztonságos szigetnek, miközben minden más veszélyes vadállatokkal van tele. Én pedig nem törődve velük, sőt, Oliverrel sem, csak ráérősen, láthatatlan formákat kezdek rajzolgatni magam mellett a takaróra.
- Jól vagyok így. Itt. Egyedül - teszem még hozzá, fel sem pillantva. Hiába hazugság valahol, már annyiszor hagyta el különböző formában a szám, hogy igaznak tűnik.
Annyira, hogy az egész után el sem kezdek könyörögni... ne felejtsen el visszajönni hozzám. Vagy értem. Bárhogy is lesz.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#60TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 12:23 pm

Meglep. Az első reakció. Elkeserít?? Nincs most időm gondolkozni az elméleten, az idő szorít, és minden egyes átkozott perc ellenem dolgozik. Így akárhogy is, de kénytelen vagyok. Engedni. Engedni neki... Elengedni. Akárhogy is dönt, vagy tudja kezelni a helyzetet, tudná...és én bízok benne.
Mennie kell!

Vagyis nem lépek vissza. Közelebb. Hagyom hogy csak álljon ott, mintha az a rengeteg idő el se telt volna, mindaz amit átéltünk, és talán pont ilyen fájdalmas az a startmező.
Mégse lépek.
Valami azt súgja nem kéne, és most hallgatok az ösztöneimre.
Muszáj hallgatnom rájuk...

Aztán bólint. Én meg csak automatikusan visszabólintok.
És kísérnek hozzá a szavak is....

- Jól van. - erősítem meg én is, de nem nyúlok utána. Pedig a legszívesebben megtenném, újra átölelném, még úgy utoljára, DE!

- Oké. - erősítem meg utána, ugyanolyan nyugodtan, és ugyanolyan tétlenül, ahogy ő teszi nekem, és kényelmetlen az érzés. Mégis magamra erőltetem.
Mert tudom hogy most így lesz a legjobb..
Remélem.

Aztán hátrál, egyre csak hátrál, és ahogy végül eléri az ágyat, akkor tudatosul csak az egész, hogy talán... bízhatok benne.
Mégis mardosnak a kétségeim.
Talán valamit érzek, talán csak a félelem játéka ez, mégis megindulnak aztán a lábaim. Csak előre, és kis lépésekkel, alig közeledem, de igazából nem is hozzá. Csak csökkentem a köztünk lévő távolságot, és alig néhány maradékra az ágytól állok meg.

- Benji... én most le kell fürödjek... tiszta ruhát húzok, semmi nem utalhat a mi kis.. - de nem fűzöm tovább. Talán értelme sem lenne, olyan... most pont olyan, mint aki egy másik világban ragadt.
Ezért helyette nyelnem kell.

- Oké. - mondok ki csak ennyit, és ha úgy ítélem meg nem lesz baj, alig 2-3 lépéssel hátra, hátrálva közelítem meg a fürdőszobát.


Ha nem történik semmi, odabentről vízcsobogás hallatszik.
Olyan gyors vagyok, mint talán még sohasem.
Gyorsban ledörzsölöm, a tükörben a képemről az utolsó megmarad fekete foltok nyomát, a hajam is tisztára mosom, nehogy csak.. egy termésmaradvány vagy virág valamelyik fáról is elárulhasson, aztán megtörölközve, és magamra tekerve a törölközőt, visszatérek a szobába.

Sebtében szedek össze némi cuccot. Tisztát... a szokásosat.. a "minden rendben van, semmi sem változott" típusút...
Aztán visszatérek a fürdőbe és magamra húzom őket.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#61TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 1:01 pm




Nem kell erőlködnöm azon, hogy még ha nem is teljesen, nem mindent kizárva, de lekapcsoljak. Az egész hátrálással, az ágy közepén ülve, az apró rajzoló mozdulatokkal, magától jön. Éppen csak annyira vagyok még képben minden mással, hogy egy-egy apró bólintással jelezzem, hallom, hogy beszél. De nem nézek fel rá, jól vagyok a szemembe hullott tincsek takarásában. Még az irányába sem próbálok lesni.
Az már más kérdés, hogy a bólintás ellenére mennyi jut el a szavaiból ténylegesen a tudatomig.
A fürdő az megvan. Oké. Menjen csak. Minden más pedig úgyis oda vezet, hogy mennie kell. El. Ki. Oda kell mennie és az én fejem máris újra zsongani kezd. Tompán, kellemetlenül, de nem túlzottan zavaróan. Még úgy sem, hogy végig különböző rémképek tolulnak elém arról, hogy mi minden történhet vele. Az egészből pedig a legfontosabb részlet, hogy én nem leszek ott. Nem leszek mellette, hogy kirángassam belőle. Nem leszek ott... cserealapnak, ha tényleg bajban lenne.
Az egész spirálból, amibe kerülök egyetlen dolog rángat ki, mégpedig az, amikor Oliver abba a törölközőbe csavarva megjelenik. A sietős mozdulatokra kapom fel a fejem, de egészen másért kezdi követni a tekintetem. Nincs a szemeimben semmi különös, nem igazán rá nézek, meg sem fordul az előbbi csók, vagy valójában bármi más a fejemben, egyszerűen csak... figyelem. Mert itt van és most képes vagyok rá. Mert jól esik.
Majd ahogy eltűnik, még egy kicsit maradok az ajtót lesve mielőtt visszatérnék a gondolataimhoz. És főleg ahhoz az ígérethez, amit ha úgy vesszük, neki tettem. Bármit is mond a fejem, bármit súgnak az ösztöneim, bármennyire is mennék, hogy pusztán azzal, hogy ott vagyok, kihúzhatom a bajból, nyugton kell maradnom. Idebent.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#62TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 1:23 pm

Csak akkor lépek ki, amikor már minden rendben. Minden útra kész.
Ő ott ül még az ágyon...
Én meg ugyanolyan lassan lépkedek felé, mint ahogy azt korábban is, minden esetben tettem, és egyszerűen leülök az ágy szélére. Nem közel hozzá, de épp elég közelségben, hogy ne tudjon figyelmen kívül hagyni.

Bár sürget az idő, mégis megadom neki azt a néhány másodpercet csendben. Amíg megszokja, hogy ittvagyok, és...

Ahogy a lábaim között előrelógva összedörzsölöm a kezeimet, a figyelmem teljesen máshová összpontosul. Rá. Őt figyelem, fejjel felé fordulva, mégsem nézek rá. Csak maximum a kezeire, vagy az ágyra előtte, és ha neki úgy a kényelmes, akkor úgy beszélek.

- Nyugodtan fürödj le... ha szeretnél... Találsz benn törölközőt.. tisztát...  A hűtőben nem sok kaja van, de majd küldetek pizzát. Megbeszélem a futárral, hogy az ajtó előtt rakja le, és kopogjon.. egyet... és két kicsit. - az ujjammal a levegőben mutatom. Még akkor is, ha még most sem néz rám. Csak belül sóhajtok.

- Igyekszem... jövök amint tudok. Te csak... - most jönnek a nem-egyszerű szavak. - Érezd otthon magad. - biccentek. - Már amennyire lehet.. - nézek körül, de nem most lesz hogy ezen örlődjek, mennyire is más... ez a közeg.
De legalább biztonságos.

Aztán hirtelen állok fel, de elég lassan ahhoz hogy ne ijedjen meg, és odalépek, az egyetlen polcomhoz. Ahol egyetlen könyv fekszik el.
A kezembe veszem.. belelapozok.. és az eszembe jut, hogy abbahagytam, valahol az első néhány oldalnál. És az eszembe jut az is, hogy ő hogyan ecsetelte. Ott a fánál.
És elmosolyodik bennem az érzés.

Igen, talán én is.

- Tudom hogy szereted.. - lépek aztán vissza, és leülök, oda a korábbi helyemre. - Sajnos nem sok másom van, tudod a munka... - és a kifogások. Rájövök, így nem mondok többet.

- Majd beszerzünk Neked... - és itt megint elmosolyodok.
Hogy hogyan? Vagy mikor?
Bármikor és azonnal. Akár már ma délután, néhány ruhával is megtoldva.
Haaa... nem követ senki.
De ezt már nem mondom ki.

- 4 után jövök... A késő esti munkát lemondom, az nem lesz feltűnő. - biccentek újra. - Ha bármi baj lenne.. - csak sebtében gondolkozom, nemigazán van más lehetőségem.
Újra felállok, és ellépkedek a komódhoz a telefonomig.
Felveszem... megforgatom a kezemben... és beütöm a kódot.
Nemsok más lehetőségem van.

- Ezt itthagyom... - nyújtom felé le, de ha nem nyúl azonnal utána, akkor leülök vissza mellé. És úgy tartom tovább felé.

- A kód egyszerű. 1..2..3..4..  Ha felveszed.. ne szólj bele.. Csak ha hallod a hangomat. Ha nem én vagyok, nyomd ki nyugodtan. Én majd befele menet veszek egy feltöltőset.
Azonnal felhívlak, onnan majd tudod a számot.
- biccentek újra rá.

Hogy vége?? Igazából még annyi mindent mondanék. Rengeteget.
Mesélnék.. ecsetelnék, elmagyaráznék, elmondanám az érzéseimet, vele és a dologgal kapcsolatban, de nincs most erre idő.
Szorongat a kényszerűség.
És nekem muszáj adni magam.
Nem tehetek másként.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#63TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 1:56 pm




Bólintások. Apró, egymás követő bólintások minden mondat után, ami elhangzik tőle. Még úgy is, hogy a fejem nem emelem fel. Pedig érzem, hogy figyel és illene ránéznem, de... nem is tudom. Pedig az előbb már figyeltem, most viszont újra könnyebb csak rejtőzködve létezni.
- Fürdés. Pizza. Otthon - ismétlem végül el csendesen, talán csak magamnak, már azután, hogy felállt az ágyról.
De ezúttal még a késztetés sincs ott, hogy kövessem a tekintetemmel, viszont hallom... hallom egy könyv lapjait! Ez pedig elég ahhoz, hogy alig észrevehetően, félig-meddig titokban, de fellessek. Elég kíváncsivá tesz, hogy mi lehet az, amiről így beszél... és felkúszik egy mosoly az arcomra. Ennyi kellett. Egy könyv és máris mosolygok, sőt, nyújtom felé a kezem. Félig azért, hogy elvegyem tőle a regényt, félig pedig azért, hogyha már ott vagyok, akkor megsimogassam a kezét, ha tudom.
- Nem kell költened ilyesmire. Jól vagyok - állítom és már megint nem nézek rá. De nem zárkóztam vissza, nincs lehajtva teljesen a fejem, csak a köteté a figyelmem, ennyi az egész.
Még a telefont sem nagyon akarom elvenni tőle, amikor viszont már mellettem ül és továbbra is ott van, hát lecserélem rá a könyvet. Utóbbi megy mellém, biztonságban tudva és a készüléket tartom a kezemben.
Magyaráz, figyelek, de én egy kicsit másik irányba indulok.
- Van Wi-Fi? - csúszik ki a kérdés, ahogy az ujjam máris rátalál a ritmusra, csak végigfut az első két menün, próbálom én is ellenőrizni. De választól függetlenül hamar leteszem magam mellé, a másik oldalra, messze a könyvtől. Láthatóan egész jól kezdek itt bekuckózni, mintha sosem akarnék kimászni az ágyból ezek után.  
- Viselkedni fogok - adom a tanult választ, még ha itt szó sem volt ilyesmiről. - Vagyis hogy... értem és oké. Megleszek. Fürdés, pizza, otthon... könyv és telefon - ismétlem, most már kiegészítve újabb szavakkal, mellé pedig egy halvány mosollyal.
Valljuk be, most már egy cseppel több élet van a hangomban, mint eddig volt.
- Te pedig vigyázz magadra. ...és ne felejts el visszajönni, oké?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#64TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 2:55 pm

 Az a mosoly.... Talán az a legszebb a mai napban...
Nem beszélve a keze érintése...
Oké, a csók sem volt kellemetlen, de mégis. Most, egészen másképpen örülök, annak hogy végre nyit felém. Újra.
Nekem is felcsúszik, de meg nem mondom hogy az övé nyomán, vagy egyszerűen az emlékek kerítettek hatalmukba. Viszont már tudom, hogy hogyan tegyem boldoggá... Mivel... Felhőtlenné... Ideiglenesen legalábbis. És jóleső érzéssel tölt el, már belül bizsereg amikor még csak lépkedek.

- Majd nem költünk... - ülök le, ahogy átnyújtom a könyvet. Habár egyáltalán nem lenne megterhelő. - Ismerek egy jó könyvtárat. - átragad rám az öröme, és lehet, véletlenszerűen, vagy egyáltalán nem tervezem, de a mosolyom mögül egyet rákacsintok.
Mert miért ne.
Még akkor is ha közben egyáltalán nem néz rám.
Mert lopva talán mégis .(?)

Azután végül mégis valami más is az eszembe jut.
Az, hogy mi lesz ha valami olyan történik amiről tudnom kell, és más lehetőség híján, csak egyetlen dolog van amit megléphetek.
Elmenni venni egyet már nem fér bele.
Időben.
Ezért... átnyújtom az enyémet, és amikor érte nyúl.. legalább megszólal.
A következő jó kezdet.

- Wifi nincs, de van rajta internet. A cégé. Korlátlan. Nyugodtan használd. - talán elmosolyodom megint, talán tudom, hogy simán megbeszélem Adammel. Ő nem az a szőrös szívű. Na meg amúgy sem korlátoz semmiben.
Amíg rendben elvégzem a munkám.
(meg néha másokét is.)

Aztán ahogy leteszi a mobilt, én valahogy lezárásként bólintok.
Nem tudom a "viselkedni fogok" jeligére, vagy csak úgy általánosan, de ettől még.. értem. És oké. Csak érezze jól magát.
A körülményekhez képest...
És amikor újra végigsorol, már jóval őszintébb a mosolyom.
és bizalmasabb... és nyugodtabb...
És boldogabb.
Csak ennyi kellett.
Ahogy újra jóleső a mosolya.

Aztán mégis meglep a következőkkel...
Hirtelen szalad végig, rajtam egy nem várt és fura érzés.
Aggódik értem...
Még soha... senki... nem aggódott értem, és talán most van az amikor megvilágosodik.
Talán épp ezért... volt a korábbi irracionális történet, és ezzel felteszi az i-re a pontot.
Végtelen hullámban fut rajtam végig....
Valami melegségféle, valami új és kellemes, és képtelen vagyok, egyszerre kényszerít mosolygásra és meghatódásra a dolog felett.
Talán ezért is van, hogy valamivel hirtelenebbül is cselekszem.
Nem kapkodva, vagy gyorsan, inkább meggondolatlanul.
Emelkedik a kezem, a karom, és ahogy ott ül tőlem jobbra, ahogy felé fordulok testtel velem szemben, valahogy magától fut körbe a fején a karom, és lassú mozdulattal - ha nem tépi inkább ki magát -  húzom közelebb.
Csak a hajába beszélek, csókolok, hosszan, a feje búbján, ahogy muszáj még valamit kimondanom.
Összeszorítom a szemeimet.

- Nem hagylak többé el... és vigyázni fogok... Megígérem! - azzal.. ha tudok, csillapítok a szorításomon, a karom elenged, és ha nem menekül el azonnal tőlem, lejjebb csúszok a fején, hogy a homlokaink összeérjenek.
(Ha mégis, akkor már távolabbról, ültömben kezdek bele.)

- Nem foglak bezárni.... Soha többé nem hagyom, hogy bárki bezárjon. Bízok Benned. És ugyanezt kérem Tőled. Csak bízz bennem... Itt leszek! - és aztán... ha a homlokomon érzem ellököm magam tőle, ha nem, akkor csak előveszem az ajtó kulcsát, amit még a telefonnal ragadtam magammal, és a tenyeréért nyúlva, ha hagyja, lassan belehelyezem.

- A Tiéd az irányítás... Csak kérlek zárd be az ajtót...

Azzal ha nem történik semmi olyan amiért érdemes vagy kell maradnom, lassan feltolom magam az ágyról.

És ugyanolyan lassan, megközelítem a kijáratot.
Ki csak akkor lépek, ha nincs más ok, amiért maradnom kellett volna.
De ha nincs... végig az jár a fejemben, amíg megközelítem Sally-t, hogy mit kellett volna még elmondanom.
Mert nagyon sokat...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#65TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 3:50 pm




Alig-alig pillantok rá fel, a könyv jobban érdekel és miközben már a könyvtárról beszél, én az első oldalakat lapozgatom. Nem olvasok, nem igazán, csak nézem a szavakat, ahogy mondatokat alkotnak, néha megsimogatom őket, és még ha tudom is, hogy őrültség, esküszöm érzem a festéket okozta recéket az ujjaim alatt... és mosolygok.
De attól figyelek. Tényleg! A könyvtár akkor is jól hangzik, ha nem reagálok rá. Csak a telefon rángat ki a nagy elmerültségből és az, hogy kénytelen vagyok elvenni. Onnan már sodródok. Most a jó értelemben. Átfutom azt a pár menüt, majd le is kerül mellém a készülék. Őszintén fogalmam sincs, mit akarok kezdeni most, hogy majd hozzáférek a nethez, de valahogy megnyugtat a tudat, hogy ott van és ha akarok valamit... ha igazán akarom... rákereshetek.
De nem most, egyelőre láthatóan elég is volt ennyi a telefonból. Még itt van ő előttem én pedig hagyom, hogy jöjjenek a szavak, amik megfogalmazódnak a fejemben. Ráadásul akkor sem visszakozok, amikor a mosoly mellé először csak a nagy csendet kapom.
Majd a mozdulatot. Ahogy közelebb húz. Magához. Nem tudom, miért, de egyáltalán nem zárkózok be. Meg sem fordul a fejemben, hogy talán kellene... Közelebb vagyok... és csak mosolygok. A szavaira. A tetteire. A csókokra a hajamba. Az apró mozzanatokra.
-... bízok... - suttogom behunyt szemekkel. Egyszerűen jó érzés minden, ami történik és ezúttal már valahogy könnyebben is eresztem el. Nem kell lekapcsolnom hozzá az agyam, hogy meg tudjak birkózni a ténnyel, mennie kell.
Hamarosan már hezitálás nélkül fonódnak az ujjaim a kulcsok köré, ahogy bólintok. És mosolygok. Rá. Pedig tudom, hogy amint csukódik majd mögötte az ajtó, már sehol nem lesz ez az egész nyugalom. Tudom, hogy az agyam felpörög majd és újra visszatér a régi lemez, de ahogy mondtam neki, viselkedni fogok. Bezárom az ajtót mögötte és bent maradok.
Fürdés. Pizza. Otthon. Könyv. Telefon.
Menni fog.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#66TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2022 4:56 pm

Alig érem el Sally-t, a korábbi kezdeti nyugalom, egyhuzamban szakad le a vállaimról.
Még arra van erőm, energiám, hogy az ajtót bevágjam a hátam mögött, de ahogy a biztos talajt érzem magam alatt, az egész elenged, és hirtelen... elhagynak a lábaim.
Elhagy az erő... előtör a pánik...
Előtör minden... ami az elmúlt órákban történt, minden bizonytalanság... kétségbeesés... minden hirtelen cselekedet, félelem, reszketés, és minden-minden, ami csak átfordult útközben a bőröm alatt, és a koncentrálás, a kitartás, nem hagyta hogy elveszítsem a terepet.
Ebben az egy átkozott pillanatban mindent elengedek.
Kiengedek..

Ráborulok a kormányon, ahogy karjaim a tetejében kapaszkodnak, és igen... most nem vagyok büszke... Habár... biztosra veszem, Warren most mondana valami nagyon bölcset... mondjuk megcsapkodná a vállam, vagy egyszerűen gratulálna, hogy ezúttal sem fojtottam el magamban mindent. És hogy egyszerűen erős vagyok...
Kell az a pár, néma perc...
Hogy most ne legyek erős, hogy gyenge legyek, hogy hagyjam, hogy átjárjanak a kétségek, a kétségbeesés, a kételyek.. a tehetetlenség az irányíthatatlan életem felett, és hogy képes legyek szembenézni az ismeretlennel. Mert nagyon is nem tudom mi az ami jönni fog... Hogy mi jöhet. És...
...egyszerűen tudnom kell kezelni.
Kezelni fogom.
TUDNI FOGOM!

Ezért amikor véget ér az egész kihagyott lendület, csak felemelkedem a karjaimról, és egy óriásit fújtatok.
Végigsimítok a kormányon.. egészen a kerekén, kétoldalt le, és aztán meggyőzöm magam.
Menni fog.

- Sally... azt hiszem mi ketten maradtunk hogy megoldjuk ezt a helyzetet.. - és igaz. Tudom, hogy igaz. Nem tolhatom át a felelősséget senkire, csakis az én döntésem volt.
És büszke vagyok rá...
Valahol büszke.
Mert megmentettem.
Tudom.
Most már csak életben kell tartanom....
Valahogy.

Azzal fordul a kulcs, és csendesen elengedve a korábbi gondolatokat, épp hogy alig hátranézek, - ez egy nyugalmas környék - aztán kihajtok az útra.

Onnan már minden ugyanolyan mint egy bármelyik másik napon.
Csak.. épp... nemugyanolyan...

Mert sokkalta jobb annál....




Next episode...
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#67TémanyitásTárgy: Re: Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?    Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?  - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Egy - nagyon nem - átlagos hétfő éjszaka
» Csak egy egyszerű este volt...
» Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie
» Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-