♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_rcap 
Leon Williams
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_rcap 
Derek Moretti
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_lcapMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Voting_barMi jut eszedbe róla.. - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mi jut eszedbe róla..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
SzerzőÜzenet

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#176TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:03 pm

Mélység

(Ja azon én is, meg a visszafogott humorával, a Simpson családon is Very Happy Neeem! Majd megböklek az ujjammal és ilyen Perselus Pitonosan "Tááárd fel titkaidat!")

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#177TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:09 pm

Zuhanás

(Uhh, na azt rohadt régen láttam, de igen. Az sem utolsó. Smile Erre én meg majd felhúzom a pólómat. Aztán: "Ja, hogy nem a didkóim?" xD *user gyógyszere kezd elgurulni*)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#178TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:12 pm

Halál

(De mondjuk a Furcsa Amcsikat és a Firka Villát rühellem, az Archer meg számomra kicsit unalmas, bár ettől függetlenül jó kis sorozat Very Happy Én meg majd mint hűséges mellpárti, enyhén ledöbbent arccal próbálok magamhoz térni *ezen user így kedveli*)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#179TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:17 pm

Ami halott, nem halhat meg többé

(Öhh, Archer még számomra nézhető kategória, de akkor inkább a Holdfény Város. Smile *Sátáni kacaj* Mondtam, hogy olyan kis könnyen elterelhető a figyelmed. Razz)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#180TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:20 pm

Születéstől fogva, halottnak vagy ítélve

(Abból talán egy részt láttam Razz Nem ér mellel elterelni a figyelmem xD Mert az szexi ha egy nő a mellét mutogatja, persze ha én meglóbálnám amit szokás, akkor én perverz köcsög lennék xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#181TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:27 pm

Az élet rendje

(Nekem bejött. Bár csak egy évada van, meg vannak benne elcsépelt hülyeségek, de jópofa. Very Happy Dehogynem! Ez teljesen szabályos, kérem szépen! Főleg, ha valaki annyira kurvára nem szégyenlős, mint én. nyalóka Elhiszed, hogy engem nem hoznál zavarba? Wink)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#182TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:36 pm

A halál záróakordja

(Túl sokadik sorozat lenne amit néznék, most elvagyok a GOT-al Very Happy De hát akkor is Very Happy csúnya dolog engem így kihasználni xD Elhiszem Very Happy Én se vagyok valami szégyellős, egyszer úgy sétáltam be a nővérem szobájába, hogy törölköző hiányába, egy zoknival takartam el amit kellett xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#183TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:45 pm

Minden vég egy új kezdet

(Ezek a kurva nagy bölcsességek, honnan jönnek belőlem? heee | Ahh, én már kurvára elvesztettem a fonalat, hány sorozatot nézek. xD És az elszomorító, hogy rengeteg vár még arra, hogy elkezdjem. hehe Amíg otthon laktam én rendszeresen egy szál pendelyben szaladgáltam amint bejött a jó idő. Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#184TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:50 pm

És minden kezdet a végbe vezet

(Egy egész Poe költemény bújt meg benned Razz Ha a Family Guyt meg az ilyeneket nem számoljuk akkor én csak egyet xD Én csak pendelybe alszok Razz Egészséges és kényelmes Very Happy )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#185TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:55 pm

Szuiciditás

(Milyen szavak jönnek elő belőlem, tisztára elámulok magamtól néha. XD2 Hohh, kismiska vagy akkor. Very Happy Nézz Vikingeket! Meg Walking Deadet, én most erre a kettőre vagyok rápörögve nagyon. para Én csak nyáron, bár már most olyan buzimeleg van..)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#186TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 7:58 pm

Pesszimizmus

(Büszke vagyok rád, szép nagy szókincsed van Wink Vikingeknek az első évadát végignéztem, a Walking Deadből meg csak a képregényt követem Razz Megjegyzés: tudom ki fog meghalni Negan által xDDD Én ezt még jól viselem Smile )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#187TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:03 pm

Elkeserítő realitás

(Ugye? Igyekszem sokat olvasni. Very Happy Meg rejtvényt fejtek. Smile Jaaaj, csak az elsőt? Menj tovább! *-* Öhh, elvileg Negan a filmben nem fog megölni senkit, csak kibaszottul kurvamódon szarráagyalja. Very Happy Hááát, én most szerintem klimaxolok, de valami elmondhatatlanul kiborulok tőle.)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#188TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:09 pm

Dekadens

(Az jó Very Happy én csak marha sokat olvasok Smile Néztem volna tovább, de amin ment adó, hirtelen kivették tőlünk. Újra megkéne néznem az első évadot, hogy formába legyek Very Happy Ha egy szöges baseball ütővel valakit jól megpicsáznak slungból, aligha éli túl xD mindenesetre tudom ki lesz az áldozata Razz Nekem is baszott meleg van, de tényleg fapofával tűröm)

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#189TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:18 pm

Vankuj

(Én kb nem nézek tévét. Comedy meg Discovery aztán helószia. Very Happy Engem annyira nem érdekel, Derylt úgysem írhatják ki a sorozatból. Very Happy *elkalandozó gondolatok...* Te nem vagy ember. Razz)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#190TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:22 pm

Csalódott

(Itt is kb. annyi Very Happy Nyugi, Deryl épségben marad, bár a képregénybe nem is szerepel Shocked Jól viselek minden időt, az esőt szeretem a legjobban Very Happy )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#191TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:26 pm

Mindennapos

(pajti hurrá Gondoltam, túl jó pasi, hogy meg merjék játszani, hogy megölik. Very Happy Ahhh, azt én is csípem! pajti pp pp pp pp )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#192TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeVas. Május 29, 2016 8:30 pm

Általános

(Mocsok lennék, ha elmondanám ki lesz a szerencsétlen? xDDD Jeee, ez az pp pp pp pp pp pp pp pp pp )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#193TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 5:16 pm

Unalmas

(Mint említettem, nem igazán az érdekel. Very Happy Szóval elmondhatod. Very Happy Azt is tudtam, hogy a GOT-ban Havas Úr nem fog meghalni, pedig nem olvasom a könyvet. Very Happy Jaaaj, ma annyira örültem, hogy zuhé volt!)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#194TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 5:28 pm

Életunt

(Glenn Very Happy Pont ma néztem Trónok Harcát, egész jó kis vigyorba szaladt tőle a képem Very Happy Itt meg ragyogott a nap és gatyarohasztó meleg volt *user egésznap csak egy fekete farmerba volt* )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#195TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 5:49 pm

Savanyú

(Háááát, lehet, hogy képregénytől eltérnek megint. Glennek is eléggé nagy rajongótábora van, meg terhes a buxája... heee Hmmm Wink Itt éjjel dirdurrcsittcsatt, napközben rothadás, aztán műszak végi cigi: baszod, kapok levegőt! Nézem a padot, csurom víz, esik megint. De most megint kipucsította magát a nap. :/)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#196TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 5:53 pm

Ízetlen

(Hát majd meglátjuk Very Happy ez a hmm mi volt? Very Happy Itt este dörgött meg villámlott, de egy csepp nem esett Very Happy Engem meg cseszegetett reggel a szomszéd xD kisétáltam a teraszra, egy száll farmerba inni a kávém, az meg ott bámult az udvarból xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#197TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 5:58 pm

Rossz szakács

(Így-így. Smile Ja semmi, csak elképzeltem. Tudod, én ilyen vizuális állatfaj vagyok. Very Happy Miért nem szóltál be neki? Very Happy)
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#198TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:01 pm

Plusz munka

(Na és elégedett vagy a látvánnyal? xD Mert utána én szopattam Very Happy neki támaszkodtam a korlátnak, hogy lássa a hátam, aztán elkezdtem nyújtozkódni xD Mint valami rossz férfiprosti xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Jensen

Elizabeth Jensen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : LV
Posts : 351

#199TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:04 pm

Fáradtság

(Hát, nem panaszkodom. lc Jajj de rossz vagy! XD2 )
Vissza az elejére Go down

Don Heckley

Don Heckley

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 323

#200TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitimeHétf. Május 30, 2016 6:07 pm

Álom

(Lehet igazából annyira nem tetszene Razz Áh, szerintem élvezte xD )

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: Mi jut eszedbe róla..   Mi jut eszedbe róla.. - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mi jut eszedbe róla..

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: csevegő-