♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Derek Osbourne Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Derek Osbourne Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Derek Osbourne Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Derek Osbourne Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Derek Osbourne Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Derek Osbourne Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Derek Osbourne Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Derek Osbourne Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Derek Osbourne Vote_lcapDerek Osbourne Voting_barDerek Osbourne Vote_rcap 
Alessandra Clark
Derek Osbourne Vote_lcapDerek Osbourne Voting_barDerek Osbourne Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Derek Osbourne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Derek Osbourne

Derek Osbourne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 4

#1TémanyitásTárgy: Derek Osbourne   Derek Osbourne Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 7:56 am

Derek Osbourne
Las Vegas, Nevada
1991.március.31
25
A Sunrise Ave utcasarki vegyesbolt eladója
Civilians
Shia Labeouf
Derek Osbourne Shia-labeouf-6.nocrop.w408.h670

Amit jó ha tudunk...


Áh, édes Krisztus reméltem, hogy ezt nem kell leírnom. De ha már elkezdtem nem hagyom abba csak úgy. Kezdjük a könnyű résznél ami a kinézetem. Egy nyolcvan magas vagyok, nem igazán sportolok, mégis néhány domború izommal rendelkezem. Talán az áruátvételek teszik, nem tudom. A hajamat mindig másképp hordom, általában rövidre vágva, de megesik, hogy a vállamat súrolja. A színe mindenesetre sötétbarna, a szemeim is erre az árnyalatra hajlanak bár zöldes beütéssel. Mint egy sáros pocsolya amire ráesett egy levél. Ruhaként olyat hordok ami kényelmes, nem nagyon érdekel az idő.
Na a viselkedésem. Huhhh bázzeg...
Nem tudom jellemezni magam egyszerűen bocs. Tényleg, nem tudok mit mondani. Úgy változik, ahogy a helyzet kívánja. Általában melóban mozgékony, szorgalmas vagyok, sokat dumálva. Könnyen felhúzom magam, ha valami nem úgy sikerül, de nem tombolok. Legalább is meló közben. Néha túl sokat beszélek, hülyeséget és akkor lehetetlen lelőni. Egyesek ezt viccesnek találják, mások bosszantónak. Is-is. Kibaszott hangulat ingadozásaim szoktak lenni, néha totál magamba fordulok, aztán elkezdek vidám lenni és a következő percben üvölteni akarok. Az emberek és idegeneke előtt a barátságos és vicces formám hozom, csupán a rokonok és közeli barátok szokták látni, mikor eltűnik ez az énem.
Mindezek mellett meg lehet bennem bízni, de csak egy bizonyos fokig. Ha úgy hozza a sors, elég görény vagyok. Mindig a magam kenyerét kenegetem, vagy hogy mondják.

Ha van még mit mondanod...

- Jó estét!
A pulton üldögélve nézek fel az újságomból. Egy baseball sapkás fickó gyalogol be, zsebre vágott kezekkel. Te utolsó paraszt, kurva illetlen dolog. Enyhe mosolyt erőltetek az arcomra és biccentek. A fickó elindul a sörös sor felé. Nem foglalkozom vele. A pult mögötti tévék mind a biztonsági kamerák felvételeit mutatja. Feleslegesek. Aki innen lop, az tényleg kurva nagy bajba van. Szóval én továbbra is az újságot bújom, ami nem épp a mai. Tekintve, hogy Carmen Electra peckes cickói néznek vissza rám. A csaj pedig épp felfal a tekintetével. Nem mai a kép, deee...
Hatásos lent délen.
Behajtom a lapokat majd a lábaimat átlököm a pult belső részébe, kis híján lerúgva a pénztárgépet. A gurulós székre zuttyanva várom, hogy a fickó megvegye amit akar. A pult mögül nem látom, csak a tévéken keresztül nézem.
Még mindig a sörök között válogat. Ne kotorássz már basszalak meg, hanem vedd meg aztán húzz a pöcsbe!!
Az egyik monitoron még az óra is felvillan. Kilenc óra ötven. Tíz perc és zárok. Vicces, mert fél órája váltottam a délutános srácot. Nekem este más dolgom se lesz, mint a raktárból minden cuccot átforgatni és feltölteni a polcokat. Nem épp a legjobb meló, de jól fizet. Reggel kilencig maradok, mivel a reggeles srác lebetegedett. Általában úgy dolgozunk, hogy már reggel négykor nyit a kolléga, akit aztán délben vált a másik, őt pedig én este nyolckor.
Most azonban mind megszoptuk a reggeles miatt. Pár napja dolgozok itt, még nem tudom a nevüket. Egyik se egy dumagép. Hiba.
Ez a fasz viszont végre megérkezett. Barátságos mosollyal felpattanok a székből. Remélem megrohadsz a söreiddel együtt, te bestiális, baseball sapkás, faszköcsög.
Lehúzom a három, hatos pakk sört majd beütöm az árat.
- Húsz dollár, hetven.
A csávó előhúzza a tárcáját és kiszámolja a pénzt. Mielőtt letenné elém, megszólal.
- Új vagy itt?
Annyira nem figyelek, hogy csupán laposan pislantok egyet. Aztán leesik, hogy hozzám beszél. Baszd meg, Carmen még mindig a kancsóidon jár az agyam! Még mázli, hogy a faszinger nem lát a pult alá...
- Ahhmm...ja. Egy hete űzöm az ipart itt.
- Azért nem vagy ismerős. - vigyorog a fickó.
Igazi nyolcvan karátos, macsó kamionos vicsor. Szívem szerint megcsapnám. Ma kibaszott ellenszenves vagyok. A kurva reggelis csávó miatt. Remélem elég hevesen csuklik az anyja.
- Na és hogy tetszik?
Baszd meg, neked is most támad kedved beszélgetni! Na, mindegy Derek, te abba úgy is jó vagy...
- Volt már rosszabb is. Csendes. És ez jó.
- Ritka a csend Vegasba, mi?
Legyintek egyet. Beletrafált.
- Ne is mond...öhhmmm nem baj, ha tegezlek...
- Dehogyis, nyugodtan! - mosolyodik el a fickó.
Mertél volna mást mondani... na most még a fejem is elkezdett fájni. Carmen dudái eltünedeznek és felváltja Fakopáncs Frici heves csőr játéka, ami dobogva baszódik az agyamba. Remélem annak a köcsög madárnak is csuklik az anyja.
- És eddig is eladó voltál?
Persze, zárás előtt beszélgessünk. Na mindegy, a fickó mégiscsak leállt dumálni, legalább telik picit az idő. És már kevésbé idegesítő.
- Nem. Mekis voltam két évig. Szerintem az olajszag beleégett a pórusomba azóta is.
- Részvétem.
- Nem olyan rossz a világ leggonoszabb helyén dolgozni. - vigyorodok el a tréfámon.
A Super Size Me óta tényleg ezt a helyet tartom a pokol első bugyrának. A fickó úgy látszik, vágja a viccet és a filmet, mert kontrázik.
- Titeket is meglátogatott Morgan Spurlock?
- Nem tudok róla. Mikor azt a filmet forgatta, még javában sulis voltam.
- Mókás lett volna.
- Ja, kurvára. - mormogom az orrom alatt majd elhúzom a szám. - Nem küldenélek, de tíz óra és zárnom kell a boltot. A főnököm letépi a tököm, ha visszanézi a felvételeket és meglátja, hogy egy vevő miatt nem húzom le a rolót a mai napra.
A fickó bólint majd egy utolsó mosolyt eresztve, biccent és lelép. Még elbámulok utána ahogy elmegy a kirakat ablak előtt majd eltűnik. Felemelem a jobb kezem és beintek a saját nyúzott tükörképemnek. Olyan szakáll fedi a pofám, hogy nem is huszonötnek tűnök, hanem negyvennek.
Hát kezdődjék az esti műszak...


_________________
Derek Osbourne Giphy

SAY WHAAAAAAT?
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#2TémanyitásTárgy: Re: Derek Osbourne   Derek Osbourne Icon_minitimeKedd Nov. 22, 2016 9:54 am

Elfogadva!

Kedves Derek!

HŰDESZERETNÉKABBAABOLTBAJÁRNIAHOLTEDOLGOZOL!!! hehe *.*
Attól, hogy vannak hirtelen hangulatingadozásaid, én bírom a búrád. Nagyon is! Very Happy
Na meg a dumád. XD2
Egyszerű srác vagy, mégis van benned valami egészen imádnivaló.
A bolti eladók élete sem könnyű, sok hülyével akadhatnak össze még a pult mögül is, de erről Te biztosan sokat tudnál mesélni.
Arra azért kíváncsi vagyok mit tennél egy rosszabb napodon azzal, akit bolti lopáson kapsz.

Plecsni a homlokodon, úgyhogy máris mehetsz randalírozni Vegas utcáin. Wink

Az avatárfoglalásodat rendezem.

Jó játszadozást és érezd jól magad itt!
Vissza az elejére Go down
 

Derek Osbourne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Karakter ügyek ∷ :: karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Old-timers-