♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Vote_lcaprave in the grave. George & Keegan - Page 2 Voting_barrave in the grave. George & Keegan - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Vote_lcaprave in the grave. George & Keegan - Page 2 Voting_barrave in the grave. George & Keegan - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 rave in the grave. George & Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#26TémanyitásTárgy: Re: rave in the grave. George & Keegan   rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2023 3:13 am

Művész...
Hát van érzéke a kiscsajnak, meg kell hagyni, vagyis nem csak a lába köze jó.

- Ja. Csak még nem fedeztek fel mint Picassot. - vigyorgom, és büszke vagyok az intellektusomra, meg a névre, amit legalább megjegyeztem.
Persze a fasz tudja ki az.
(a nyilvánvalón kívül.)

Megszívom az orromat, miközben a kis tyúk önállósítja magát és belépked, nekem meg tudom hova visz a móka.
Neeem, még nem a gombához. A szemközti fali frigidert keresem, jó öreg, ellenben remekül hűt.
Belevigyorgok az ajtóból kiáramló fénybe, és hogy ne mondja hogy smucig vagyok, nyakon fogok két üveg jóféle pofa sört.
Nem... az olcsóbbik fajtából.
(az a haveroknak van)

- Nesze! - tolom elé, ha kell, a téglaasztalon simán lekaphatja a kupakot.
Ha nem, egyelőre az asztalra teszem, jó lesz majd nekem, később, talán.

- Gombám, van. - ülök meg aztán mégis előtte, fel a tégla asztalon, széttárt lábaim között az övéi figyelnek, és a kezemben a söröm. - Meg ezernyi más nyalánkság, azt akarsz?? - a szemöldökeim kérdeznek, a szám viszont már rányal, ahogy az ajkaimra kerül a hevülettől gyöngyöző, jópofa hideg sör.

Gyereknap van! VÁLASZTHATSZ!

Szóval beleiszom.

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Keegan B. Windsor

Keegan B. Windsor

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Ákombákom
Location : Las Vegas
Posts : 62

#27TémanyitásTárgy: Re: rave in the grave. George & Keegan   rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 21, 2023 9:10 am

Átveszem a kezéből a sört. Milyen figyelmes. Én kibaszott hősöm.
-Köszönöm-vigyorgok rá angyalian.
Lecsapom a kupakját és már bele is kortyolok. Ahhh de jól esik.
Egy szórakozott mosollyal az arcomon figyelem ahogy leül közre fogva a lábaimat.
-Igen... az a kedvencem...-szintetikus szaroktól jutottam már kórházba, de a jó kis gomba mindig hű társam volt.
Őszintén nem számítottam rá, hogy ilyen jól alakul majd az estém. Gondoltam néhány potya pia után dugok egyet egy jelentéktelen sráccal... vagy lánnyal aztán haza tiplizek. De ez így sokkal murisabb...
Iszok még egy kortyot mielőtt előre hajolok és belemarkolok a pólója anyagába. Közelebb húzom magamhoz.
-Aztán remélem már összeszedted magad.. mert lenne még egy kis dolgod.-beszélek az ajkai közé majd csók nélkül elengedem a pólóját és visszadőlök a kanapéra. Még korántsem végeztem vele mára. Szóval nagyon remélem, hogy a sör után nem fog horkolva kidőlni a gecibe.. akkor megint csak egy újabb szájhőssel lenne dolgom.
Vissza az elejére Go down

George Andrew Goodwin

George Andrew Goodwin

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : kisstílű díler
Location : LV
Posts : 108

#28TémanyitásTárgy: Re: rave in the grave. George & Keegan   rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 1:48 am


- Jólvan... - szélesre húz a mosolyom, de még nem rohanok sehova. Megkapod amit akarsz.. Angyalom.. de előtte még...

Megint beleiszok.. a sörbe.. de nem tágítok a szemeiből. Tetszik nekem... Ne lett volna nyilvánvaló? Még bármit el tudnék képzelni vele. Inkább többször. De mielőtt a dolog tényleg kiéleződne, ő az aki beelőz.
Már azt hittem sose kérsz rá!

Megint húz a vigyorom, ahogy elhagyja a közelem, de aztán kézenfekvő hogy mi az ami jön. Üveg alja koppan a seggem mellett a téglaasztalon, és ahogy felállok, a lábaival a lábam között, csak épp hogy fölé magasodom, mielőtt..  átemelném, és elhúzok a folyosó fele.

A széf... nem az orr előtt van. Nem holmi befutó tyúkoknak dorbélozásul, más se kéne, mint hogy kirámoljanak. Vagy épp lenyúlják a lóvét, aztán vihetem Frank elé csupaszon a seggem, aki nekem is beújít egy olyan széép hosszú heget, amivel az új szukáját megörvendeztette.
Egyeseknél ez a móka...

Pittyegem be a 6 darab számot, a zár máris enged, alig ideig keresek, nem akarom megvárakoztatni ezt a kis szépséget, így hamar ki is keresem, melyik tasak a gomba.
Nyomban kimarok belőle úgy egy-két szárított fejet, - lehet többet - és beleszórom egy.. Hát egy jóval kisebbe.

Ujjaim közt a zacskó. A kis nő, talán még a kanapén ülhet, de az is lehet hogy ellődörgött. Kódorgott.
Pisálni is kéne, de sanszosan azt meghagyom később.
Ez valami sokkal fontosabb.

- Szóval mondd, hogy szépenkéred. - engedem ki a zacskót, vállal támasztva az ajtókeretet, de innen tisztán a szemeibe nézek, ahogy a cuccot két ujjal az irányába tartom.
Tisztán?? Részben.
Ettől még nem kell hogy könyörögjön.
Elég ha idejön érte.

Meglássuk.

_________________


George Andrew Goodwin

Hot blood... Passion... The eternal hunter...

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#29TémanyitásTárgy: Re: rave in the grave. George & Keegan   rave in the grave. George & Keegan - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

rave in the grave. George & Keegan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» George & Keegan - Az áru és az Angyal...
» Keegan Bexley Windsor
» Csillag vagy fecske. Jerry & Keegan
» George Andrew Goodwin
» George A. Goodwin - Raktárlakás és egyéb hülyeségek...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros :: Szórakozónegyed, Night Clubok-