♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_rcap 
Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_rcap 
Derek Moretti
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#101TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:02 pm

- Jó.. jó... Ha mindenképpen bele akarsz magyarázni valami isteni sugallatot hát tessék. - sóhajtok másodszor az egészbe. - A lényeg annyi, hogy itt vagyunk.. nem!?? - kérdezem, de igazából nem is várok válaszokat. Azt hisz amit akar. Felőőlem...

Mégis valahogy belecsavarodok a következő feltevésbe, miszerint.. Harmadik!??

- Maradjunk annyiban hogy több mint kétséges. - szívom meg az orromat, de a cipőm talpa máris találkozik a fa színével, nekem meg eszemben sincs tovább dumálni. Itt vagyunk. Végre.
Le is teszem, nem mintha annyira nehéz lett volna, de túl sokat kérdez. Nekem meg nem mindig jönnek a válaszok...

- Mondjuk. - felelek megint, végtére is a "kinyitás.." fogalma elég kétséges, de legalább be lehet menni.
Ekkor kerülnek csak az orromba azok a fényesek, a telinek tűnő hold fénye, még mindig visszaverődik a darabokon.

Hagyom hogy belépjen, és csak lassan lépkedek utána. Nem akarom hogy siessen, azt se hogy orra essen valami izében, de nála a mobil, és én csak a feje fölött figyelem ahogy lassan végigpásztázza a környéket. Nem is rossz!
Amint elindul a tűzrakó fele, én még mindig az ajtóban állok. Az a gyenge fény, ami beszűrődik a hold érdeme, és ahogy elnézem, nem is véletlen vannak ott azok a csengők! Ahogy beáll a rövid szélcsend, némi szürkületet vezetnek be a helységbe. Na remek..

Aztán lassacskán szöszmötölni kezd. Fogalmam sincs róla mit csinál, takarja a háttérben, de valamivel zörög. Ezeddig biztos, aztán az újabb felém irányuló lelkesedése ad némi rálátást.
Mégsem osztom az örömét, vagyis hát nyilvánosan nem, csak amint meghallom ropogni a tüzet, tolom be az ajtót a hátam mögött, és lassú léptekkel megközelítem. Leguggolok.
Egy szót se szólok, még.. de két tenyerem a tűz felé engedem és élvezem ahogy az ujjaim lassan életre kelnek. Kurvára kezdtek már elfagyni a hidegben.

- Nehéz lehet ez neked. - szólalok meg aztán a semmiből, de nem jelzek mire is gondolok. Alig néhány másodpercig. - A tűzzel.. - nézek felé mellettem, de nem mosolygok. Egyszerűen csak figyelem a lángokat visszatükröző szemeket. - Láttam a hátad.. - osztom aztán meg vele visszafordulva a tűzre, de fogalmam sincs miért. Talán mert azt akarom hogy tudja. Hogy megértem. Biztos ez? - Rossz lehetett.. - nem a megfelelő fogalmazás, de igen. Valahogy erre gondolok.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#102TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:05 pm

A tűz ropog. A narancsszínű lángokba feledkezem. Melegítik az arcom. Jólesik. De nem tudnak átverni.
Ville mellém guggol, és a tenyereit a lángok felé tartja. A szemem sarkából látom. A baritonja egyszercsak megtöri a közénk beállt csöndet. Ekkor fordulok felé. Először nem értem. A szemeim összeszűkülnek, miközben a tekintetét fürkészem. De aztán a száját elhagyja az a szó.
Ő nem mosolyog, de én igen. Beletörődőn. Nem tudom mit mondhatnék. Az igazság az, hogy nem is nagyon akarok mit hozzáfűzni.
A szemei mégis megragadnak, és elidőzöm bennük. Ezek a hideg férfiúi szemek, mintha az övéi is tükrök lennének, olyan tisztán verődnek vissza bennük a lobogó lángok.
- Szóval láttad. – ismétlem meg búgva, mintegy tudomásul véve. Elhallgatok, és nem szólok többet, csak a csizmám szárát kezdem kioldani. Óvatosan lehúzom a sajgó lábfejemről.
A tűz fényénél látom, hogy szépen megduzzadt. Még a zoknit sem kell levennem, hogy megnézzem belilult-e. Inkább nem akarom látni, de így most kényelmes, megszabadulva a lábbelitől. Félreteszem. A párjából is kibújok.
- Hát… Nem volt egy leányálom. – tekintek fel ismét Ville-re. Nem mulasztok el egy lágy mosolyt címezni mellé. - Ne haragudj, de… nem szeretnék ebbe jobban belemenni. – mondom halkan. Remélem megérti.
- Ne rontsuk el az estét. Itt a vityillód, inkább… élvezd. – vigyorodom rá cinkosan.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#103TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:05 pm

Az a mosoly... Nem tudom mit képzeljek bele. Örömet?? Azt semmiképpen se. Fájdalmat? Valahogy ellentmond a késztetésnek, a megszokásnak vagy úgy az egésznek, de aztán el is felejtek töprengeni ezen.
Ahogy megszólal, valami nem késztet hogy beszéljek. Talán csak egy egész kicsit bólintok, de talán még az se fér bele.
Aztán lassan figyelni kezdem. Csúszik a cipzár, kiszabadul a lába, és most érzem először hogy tényleg ideje volt már. Hogy biztonságos helyre kerüljön.

Aztán mégis beszélni kezd. És ekkor vonultatom csak vissza rá a szemeimet. A kezeim egymást dörzsölik, akárhogy is, tényleg kurva jól esik a meleg, az amit ő mond, mégis sokkal jobban érdekel.

- Bocs.. én nem akartam. - villantok vissza a tűzre, végül is nem lényeges. Vagy igen?? Nem, nem az. Ha nem akar beszélni róla. - Szóval.. - lököm fel aztán magam talán túl hirtelen is állóba és ekkor fordulok csak meg hogy jobban szemügyre vegyem a terepet. Nemsok minden van itt, azt a keveset is bevilágítják a fények, de most legalább rendesen láthatok.
Szék.. asztal.. ágy. Ami kintről is nyilvánvaló volt, szőrme.. ami még jól jöhet, és...
Arrébb gyaloglok és igyekszem feltúrni az egyik sarkot. Valami szekrénynek néz ki, vagy legalábbis valami olyan akart lenni belőle, de ahogy felhajtom az újabb lógó bőr.. cuccot, egy kosár van ott, némi.. hát egyszer még kaja volt, most már inkább betont lehet törni vele.

- Ha nagyon éhes vagy ezt még megeheted. - veszem ki a zsemlét és megkocogtatom a fa oldalfalon - És ha minimum olyan a harapásod mint egy hiénáé. - nem nevetek, mégis viccesnek szánom.
A darabot visszadobom, aztán mégis tovább keresek. Zacskók.. Mégis mi a fasznak ez??  De aztán megyek tovább.
És akkor kerül elő az az üveg...

Meglepődöm. Elsősorban, aztán megint kattogni kezd a fejem. Átlátszó.. víz színű... Víz??

- Most vagy szerencsénk lesz.. - lépek oda vissza hozzá, de azért félkézzel lerántom az ágyról azt a szőrt és a feneke mellé terítem. Ha igazkodik ő is simán rátelepedhet. - Vagy valami fagyálló és itt döglünk meg. - ülök le mellé, rántom ki a kupakot és meglöttyenve az a cucc benne, a tűz felé emelem.

- Kéred az első kortyot vagy áldozzam fel én magam. - nem is kérdés. - Csirió! - emelem meg és mielőtt egy mukkot is szólhatna, fogom magam és meghúzom az üveget!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#104TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:07 pm

A szerény mosoly még ott van az arcomon.
- Semmi gond. – búgom visszanézve a lángok felé. Ville ekkor felkel mellőlem és felderíti a kis helyiséget.
A tűz hamar bemelegíti idebent a levegőt. Míg Ville mögöttem kutakodik, én leveszem magamról a dzsekimet.
A hangjára hátrapillantok a vállam fölött. Ott ál a komódnál, és a falhoz ütögeti a zsemlét. Muszáj röhögcsélnem.
- Fegyvernek is jó lesz. – duruzsolom, majd előrefordulok. Nem veszem sértésnek az elképzelését, van itt más, ami ehető. Nem, nem Ville-re gondolok. Az ölembe húzom a dzsekim, hogy kivegyem a mellzsebéből a beígért KitKat-ot. Még nem bontom ki.
Csak hallgatom, ahogy a műanyag zacskók szorgosan zizegnek Ville keze ügyében, mire kisvártatva visszatér a kandalló elé. Valamit hoz magával. Egy barna szőrme terül el a padlón, és leteszi magát rá. Másik kezében megcsillan egy üveg.
Sunyin somolygom az orrom alatt. Nem hiszem, hogy fagyálló lenne. De aztán nem tudhatjuk. Elkértem volna, hogy beleszaglásszak, mielőtt beleiszunk, de Ville megelőzött, és úgy döntött, Ő inkább élesben teszteli.
- Na? Milyen? Füstjelezzek a mentőknek? – tudakolom vigyorogva, miközben Őt figyelem.
Mobil híján, nagy szarban lennénk, ha Ville benyel valami emberi fogyasztásra alkalmatlan löttyöt.
Még a csomagolásában töröm ketté a csokoládét, és csak aztán kezdik az ujjaim lefejteni róla a zörgő papírt. Ville felé kínálom. Övé az egyik fele, ha kéri. Nem fog jobban megártani neki, mint az itókája.
- Neked mid van? – kérdezem. Gondolom a pia ízéből már rájött, hogy micsoda.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#105TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:10 pm

- Hát ha majd erre téved egy kardszárnyú bálna jó lesz.. - rájövök hogy hülyeséget mondtam - Ööö.. vagyis kardfogú tigris. - dumálok már csak a szekrénynek és a korábbi fegyvernek látszó tárgy visszaesik a helyére. Kibírja az még itt az elkövetkező évszázadot is.

De ekkor akad a kezembe még valami más is. A sok.. tököm se tudja minek szemét mellett, egy üveg.. hát valami. Ami még akármi lehet, mégis rászorítok a nyakára és visszatelepedek mellé.
Alig ülök le, még mindig az az üveg foglalkoztat. Nem mert ki lennék éhezve, vagy alkoholistákat megszégyenítő sebességgel van szükségem némi töltetre, egész egyszerűen csak.. érdekel.
Talán pont ezért is talán másért kezdem meg én magam a tesztet. Az hogy először a lány gigáján toljam le az több mint lehetetlen ezért magad uram ha szolgád nincsen, én meg mindig utólag gondolkodom. Hátha lemaradunk még valamiről!

Alig csurog le az a cucc a torkomon, egyből megérzem hogy ez nem víz lesz! Nem is fagyálló, vagyis.. elvileg, teli a pofazacskóm, de még ízlelgetem amikor kitör belőle az a kérdés. Ekkor kap el a dolog vége, ez kibaszottul ÉGET! Kár érte, de önkéntelen cselekedet, ahelyett hogy végül a torkomon nyomnám le, az egész kitör és belespriccel a tűzbe. Az meg fellobban mérgében!

- BASSZA MEG! - ugrok hátra, remélem a lány is, de hirtelenjében nincs a fejemben hogy érte kapjak, mégis csak egy pillanatnyi reakció. Aztán újra csendes minden.

- Akibaszottkurvaélet, fingom sincs mi ez, de valami kurva erős! - forgatom az üveget, amikor találok rajta egy szétaszott darab szöveget és betűzni kezdem. - Paaaaaalinnnnkaaa... Az meg mi a faszom!!? - nézek fel Octoberre, de fingom sincs hogy ő tájékozottabb e vagy mindketten csak állunk hülyén. De ami biztos, hogy a csoki tuti kinn végezte a szőnyegen. Vagy szőr.. Vagy mi a faszom az...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#106TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:11 pm

Várnám, hogy Ville lenyelje az itókát, és válaszoljon, aztán kivegye a kezemből a csokoládét, de valahogy egyik sem történik meg.
Jó mélyen megdönti az üveget, akármi is van benne, Ville szája tele van vele. Meg kell hagyni, bátor.
Leeresztem a kezem, amelyikben a csokit tartom, és szembe nézek a lángokkal.
Ekkor történik meg az, amire most a legkevésbé voltam felkészülve. Ville egyenesen beleköpi a tűzbe az alkoholt. A lángok ettől erőre kapva lobbannak fel és lázadva szembecsapnak velünk.
Felsikkantok ijedtemben. Reflexből fordulok oldalra és vetődöm hasra a szőrmén. A kezeimmel takarom a fejem. A csokit elejtettem, és most ott hever valahol közöttünk a padlón.
Vadul ver a szívem, minden porcikámban reszketek, pedig nincs hideg. Sőt! Ver a víz.
Nem mozdulok, csak fekszem megdermedve, fejre kulcsolt karokkal. Erre valami nehéz a hátamra szakad, a földhöz présel, és ahogy a tűz zabálni kezdi a húsom, belemar a fájdalom.
Zihálok. Csak egy emlék… Egy átkozott emlék, és fantomfájdalom. Nem akarok felkelni. Azt akarom, hogy elmúljon. És nem akarom, hogy Ville lássa, itatom az egereket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#107TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:11 pm

NézNÉK.. fel Octoberre, de nem találom. Nincs.. ott...
És ekkor kapok csak észbe...

Az üveg úgy repül el, hogy csak a hangja visszhangzik ahogy a cucc kiloccsanva a földre ide-oda gurgulázik. Én viszont már kis híján fölé görnyedek és lassan kezdem kapisgálni a történteket. A RETKES..KIBASZOTT FASSZOPÓ KURVA ÉLETBE!!!!

- Hé... - próbálom megérinteni, szinte már ott fekszem félig mellette de nem tudom mi lesz a reakció. Talán megrázkódik, talán hisztériás rohamot kap, egyikre se vagyok felkészülve. Ha viszont nem tiltakozik, öt ujjam lassan fonódik fel a felkarjára. - Hé te lány.. ne haragudj.. jó?? - próbálkozom valami rohadtul elmebeteggel, de egyszerűen fingom sincs mihez kezdjek - October.. Nincs baj.. Már nincs.. boccs.. - ha az érintés nem válik be, mint valami hülye kapálózom körbe, a hátát simogatnám.. de pont a hátát?? Aztán visszakapom a kezem és helyette összezárnak az ujjaim. - Már nincs veszély.. Már.. nincs.. Akarod hogy.. hogy eloltsam..? - próbálom lehalkítani a hangomat. Próbálok valamit tenni.. Valamit... De mégis mi a faszomat csináljak???

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#108TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:12 pm

Érzem Ville érintését a karomon, hallom mit magyaráz a fülembe, de eszemben sincs felnézni a padlóról. Meg kell nyugodnom. Muszáj. Nem akarom, hogy lássa, hogy itt bőgök.
Mély lélegzetet veszek. Aztán egy újabbat.
Végül hanyatt lököm magam, és kiterülök a prémen. Két tenyeremet az arcomba nyomom.
Nyugi...
- Baszki… – motyogom, miközben felülök. Szaporán kitörölgetem a könnyeket a szemeimből, majd szétnézek. Az üveget keresem. Áh, megvan!
Ha Ville mellettem ül, ha fekszik, tök mindegy. Áthajolva fölötte nyúlok utána. A fele pia tócsában virít a padlón.
- Kár érte. – mondom halkan, mire az ujjaim az üveg nyakára fonódnak, és visszaülve a fenekemre, magamhoz veszem. - Mit mondtál? Mi a franc ez? – a számhoz emelem, mire merészen meghúzom.
Ahogy a folyadék végigmossa a nyelvem, a szájpadlásom és megégeti a torkom, köhögve eresztem le az üveget. Az öklömet a számhoz szorítom.
- Ez kurva erős! – nagyokat csimmogva állapítom meg én is. Megint könnybe lábad a szemem, de most a pálesztől. Erre szükségem volt.
Jócskán van még a tüzes vízből, lötyög az üveg alján. Ville orra elé dugom.
- Ne oltsd el. De ne is adj rá kakaót, ha megkérhetlek. – dörmögöm, bár kissé bosszúsan, mégis felmászik egy halovány vigyor a képemre. Kedvem lenne röhögni magamon. Meg azt hiszem Ville-n is.
- Ne vágj már ilyen beszart fejet. – szipogok egy rövidet, és beletörlöm az orrom a kézfejembe.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#109TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:18 pm

Aztán mégis történik valami. Legalább...

Elrántom a kezem ahogy eldobja magát. A keze még betemeti az arcát, de nem sürgetem. A kurva életbe! A faszomba hogy ebbe nem gondoltam bele! Mintha legalábbis lett volna időm gondolkodni...

Aztán felül, én meg még mindig nem moccanok. Csak ott fekszem, félig, mellette, és aztán lassan indulok el ülőbe, de pont akkor hajol fölém és.. Inkább még maradok.
Csak hagyom ahogy átnyúl fölöttem, és szemmel követem amikor az üveg nyakára kap. Ekkor esek én is hanyatt.

- Valami pal.. palinka vagy mi. - beszélem a plafonnak, de a sziluettje kirajzolódik a tűzben. - Vigyázz vele. Kurva erős. - magyarázom, de azt is látom hogy gondolkodás nélkül húzza meg. Erős lány...

Köhögni kezd, én meg nagyot sóhajtok.

- Ezt mondtam. - egyezek bele, de aztán erőt veszek magamon és fellököm magam vissza ülőbe.

- Okkééé, bocs.. nemdirekt volt.. - kapok rá az orrom elé túrt üvegre - Tudom én hogy.. - de elharapom a végét.
A szemeimbe néz. - elvileg - Én meg az övéibe, amikor megint megszólal.

- Te nem láttad magad... - sóhajtok megint bele, de már jóval felkészültebben húzom meg az üveget. Még mindig mar.. csak már kurvára nem érdekel. - Jobb is. - ezt már csak dünnyögöm, talán hogy ne hallja meg, de megint a számnál az üveg és rányomok egy második kört. Hagyok azért neki is bőven.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#110TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:19 pm

Elvigyorodom. Gunyorosan.
- Pálinka. – javítom ki Ville kiejtését. Volt szerencsém a szerhez még a magyarországi turnékon. - Ti brandy-nek hívjátok.
Ahogy legurítok egy jól sikerült kortyot, egyből felforrósít belülről. A hő felszalad az arcomba. Idővel az agyamat is el fogja érni.
Ville felé kínálom az üveget. Elveszi. A bocsánatkérésére csak felsóhajtok.
Véletlen volt. Visszahangzik a fülemben a baritonja.
- Tudom. – felelem kurtán.
Hogy nem láttam magam?
- Nem. Én ott voltam. – dörmögöm állva Ville pillantását. Igyekszem visszatemetni ezeket az istenverte emlékeket oda, ahonnan kiszabadultak. Nem akarok rájuk gondolni. De az nem jelenti, hogy nem nyomakodnak folyton elő.
Rohadtul szeretném rövidre zárni ezt a témát. Míg Ville iszogat mellettem, ádáz keresésbe kezdek. Körbe-körbe nézelődöm. A szemeim a csokoládé után kutatnak. Meg is találom, ott hever a szőrmén, még mindig a piros papírban. Ville majdnem ráfeküdt. Érte kapok. Bassza meg, kell a boldogsághormon.
- Csokit „paaaaalinkaaa”-ért? – utánozom Ville egykori próbálkozását. Én cinizmussal oldom a feszültséget, meg egyébként is szerves része a modoromnak.
A kibontott édességet az orra elé dugom. Többször nem kérdem meg.
Az oldalamra heveredek szembe Ville-vel, miközben a könyökömön támaszkodom.
Letörök egy darab csokoládét, és a számba dugom. Jóízűen elmajszolom, míg ez az önjelölt gyújtogató a páleszt pusztítja.
- Reggelre ha leapad a bokám, én visszamegyek a motorhoz, és megnézem. Hátha orvosolható a nyűge. – jelentem ki határozottan. Sokkal közelebb van, mint az országút. És nappal még látok is. Reménykedem benne, hogy helyre tudom pofozni. Amennyiben olyan baja van.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#111TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:23 pm

Brandy.. - csap vissza a fülemben. Nekem erről egész más emlékeim vannak. Asszem...

- Mindenesetre ütős cucc! - kapok rá az üvegre és már másodszorra sokkal meggondoltabban, de alig pár kortyot nyelek le. Ha megszokod nem is rossz! Vagy legalábbis.. kezd tetszeni...

A hangja nem győz meg. A rövid válaszok. De nem is tudom miről akarom győzködni magam. Hogy nem vagyok bűnös?? Talán. Nem, egy barom vagyok, egy utolsó idióta, de bűnösnek.. Nem bűnös. - hallom az ítéletet.

Nevetni kezd, vagy csak úgy csinál hogy bagatelizálja a helyzetet, de ez komoly dolog. Nagyon is az. Mégis semmit se tehetek.

- Tudom. - bólintok egy leheletnyit, de a szemeit még mindig nem engedem. Már hogy a jóóó kurva életbe ne tudnám! Hogy is volt az a "nembűnös" kategória??

Aztán már csak az tűnik fel mellettem ahogy nyüzsög.. miközben alkoholba fojtom a bűnömet, és csak ekkor engedem vissza az üveget.

- Mit keresel?? - kérdezem, nem rémlik hogy valamit elhagytunk volna. Csak amikor megtalálja jönnek elő az emlékek.
A papírra nézek, majd vissza megint mögé a szemeibe. A szemem végigpásztáz rajta gyorsban ahogy elterül előttem, de aztán lekoccintom a szőrmére az üveget.

- Tiszta üzletnek tűnik.. - nyúlok érte, de mielőtt elérném, meggondolom magam - De, meghagyom neked. - változik a dolog, azzal végigcsúsztatva a szőrön, átnyújtom neki az üveget. Kell..nem kell.. Szabad a vásár amíg még van belőle!

- És mit szólsz ahhoz ha együtt maradunk.. együtt - hangsúlyozom - keresünk valami helyet ahol ezek a kis mocsok retkek is működnek.. - dőlök hátra hogy a farmerzsebemhez férjek és előhúzzam azt a vacakot. Szóval ez volt ami nyomott ennyire!
Aztán hirtelen dobom el.
Nem messzire, csak le a szőrmére.

- És jelentünk Gridnek hogy küldjön valami faszom mentőhelikoptert, mert én egy dekát se vagyok hajlandó már gyalogolni. - vissza a szemeibe, de tök komolyan gondolom. Már hogy a picsába ne, lejártunk egy egész maratont!
Még ha kurvára is élveztem az egészet...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#112TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:23 pm

Azért leteszem közénk a csokit. A közösbe. Ha Ville mégis meggondolná magát. Rendes tőle, hogy inkább meghagyná nekem az egészet, de én nagyon szívesen megosztom vele.
- Kösz. – mondom, aztán az üvegért nyúlok, és nem törődve az erejével belekortyolok. Akármennyire ellenállnék az önkéntelen reakciónak, az arcizmaim összerándulnak.
- Tekintve, hogy a horror és a katasztrófafilmekben is mindig szétválnak, aztán nem élik túl… – vigyorodom el a javaslaton, miszerint maradjunk együtt. - Jól van. Oké. Nem gombászok szólóban.
Én sem szívesen engedném el egyedül Ville-t. Frász tudja kivel mi történne, a másiknak meg fogalma sem lenne róla. Bár... Kettőnk közül én vagyok az ügyesebb. Ájulás, fej- és bokasérülés, megspékelve némi tűzesettel. Ma valahogy szorgalmasan voltam szerencsétlen. Vagy csak így jár az, aki Ville-vel lóg? Birdie-vel sem különebb egyébként. Birdie-vel még a sitten is megfordultam. De jó madárhoz illően ő volt a rácsok mögött.
Jobb, ha elterülök és nem mozdulok. Mai jelszó: éljünk túl pálinkával.
Még egy kisebb korty, és visszanyújtom az üveget Ville-nek.
- Mentőhelikopter… – ugrik ki belőlem egy röpke nevetés. - Ennyire sürgős, hogy lelépj innen? Egy vontatóval is beérem.
Nem mondom, én is hazamennék, örömmel vennék egy hatalmas forró fürdőt, kajánék, de megkaptuk, amit kértünk, és itt csipogunk. Lehetne sokkal rosszabb is a helyzetünk.
Kezd elzsibbadni a karom, amin könyöklök. Felülök, a hajamból kihúzom a hajgumit, visszarejtem a nadrágzsebembe, aztán az ujjaimmal beletúrok a kiszabaduló hollótincsek közé, hogy megigazgassam őket. A dzsekimért nyúlok, és párnaszerűre hajtogatom, hogy a következő pillanatban hanyatt dőljek rá. A kezeim a hasamon, míg a sérült lábam a felhúzott térdemen pihen.
A mennyezeten vidáman táncolnak az árnyak, amiket a lobogó lángok fénye mázol oda.
- De Te beszélsz Griddel. – fordulok Ville felé sunyi mosolygással.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#113TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:30 pm

Rövid mosoly szalad át a fejemen, de még mindig az arcát figyelem. Látom ahogy a lángok fénylő táncot járnak benne, és azt is ahogy megfintorodik az érzésre. Pálinka.. - tanulom a nevet, de aztán..
Aztán megint muszáj nevetnem.

- Kár hogy ez korábban nem jutott eszedbe. El is hagyhattalak volna. Valahol a sűrűben... - még mindig mosolygok, de nem lep meg amiért mindig a saját feje után megy. Tetszik nekem..

Visszaveszem az üveget, és amint megszabadultam attól a szartól ami úgy nyomott odalenn, máris jön a remek ötlet. Mert miért is ne!? Legalább valami hasznunk legyen már belőle, ha az a balfasz folyton ott lebzsel a környéken és nekem eszembe sincs nem szívatni.
Megérdemli!

- Sose elégedj meg a középszerűvel.. - kúszik ki egy hosszúnak tűnő mosolyom és belekacsintok a szemeibe. Kelll.. az a helikopter. Még ha csak szófordulat is volt az egészre.

Aztán ahogy kibontja a haját, csak figyelem. Még mindig az üveg nyakát szorongatja a jobb kezem, de valamiért eszemben nincs elengedni. Jól esik a meleg. Oldalról.. félig, mégis csak figyelek.
Aztán azt is ahogy eldől. Megint meghúzom az üveget, de már csak jelzés értékkel. Valahogy félre is teszem, nem mert ne lenne már benne csak valamiért elég volt belőle, koppan az alja a fa padlózaton, de aztán meggondolom a műveletet. Távolabb a tűztől...

Amint elheveredett valahogy rajtam is erőt vesz egy késztetés. Hogy álmos lennék?? Nem egészen. Talán.. Nem tudom... Mégis csak én is elheveredem vissza az oldalamra, alig messze tőle és a tenyeremmel megtámasztom a fejemet. Csak a lányt figyelem...

- Igen.. én. - egyezek bele - Nekem nem mer ellent mondani. - őt nézem. A szemeit.. a tükröket.. a lángokat. A hollófekete haját.. az illatot, és az egész ellazult voltát. Egy érzés kezd körvonalazódni az ereimben. Egy érzés aminek nem akarok ellenállni. Egy olyan aminek ha akarnék se menne. Pont ezért, megszívom az orromat és a torkom szomjas egy cigire, mégse emelkedem fel. Valamiért.. nem.
Helyette...

- Meg akarlak csókolni...

- az én hangom. De nem én irányítok. Mintha menne.. Csak várok. Ha nem szólal meg... - de nem akarom hogy megint kiüsselek. - a hangom ellazult, kellemes, nincs követelés benne. Csak egyetlen egy dolog van. Az amit tenni akarok!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#114TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:31 pm

Ville elfekszik mellettem, én meg elnevetem magam azon, amit állít. Más körülmények közt az orra alá dörgölném, hogy szemtelenül öntelt, de csak tisztában van a tényekkel.
- Tudom, hogy nem mer. Ezért is vagy TE a legalkalmasabb a feladatra. Az én bűverőm csak egy vontatóig hatna rá, de a Tiéd… A hegyet is lebontatná érted. – kuncogok halkan, ahogy szórakozottan magyarázok.
Ville-t nézem. Összefonódik a pillantásunk. Mintha megváltozna valami a szemeiben, abban, ahogyan rám néz.
Aztán a szavai… Valami félelmetesen érzéki abban, ahogyan kiejti őket. Így, a lobogó tűz reszkető árnyaiban olyan, mint egy csábító démon.
Hirtelen szökik a vér az arcomba, a zavar felpumpálja, ahogyan a szívemet is gyorsabb kalimpálásra ösztökéli.
Még mindig Ville arcát fürkészem. A tekintetem megigézve időzik azokon a szép, jéghideg szemein. Elkap az ellenállhatatlan vágy, hogy… utánajárjak, indul-e az a kurva motor. De aztán belém nyilall a felismerés; addig sokáig kéne futnom, és az sem biztos, hogy megtalálnám. Ezzel lábon is lőttem magam.
Felismerem a helyzetben rejlő lehetőséget. Ez is egy újabb próbatétel. Mennyire vagyok képes leküzdeni a félelmeimet. De ha csak egy játék? Mint a múltkori? Akkor nincs mitől tartanom. Vagy csak magamnak akarok magyarázatokat koholni, hogy ne legyen bűntudatom, ha… én is akarnám.
Mélyről feltörő, titokzatos ösztönzést érzek. Valami olyasmit, amit akkor éjjel a lakásomon. Tiltakozhatnék, hazudhatnék. De bolondság lenne. Csak magamat csapnám be. A félelem olyan, mintha személyes amulettként vinném magammal mindenhova. Abba kapaszkodom, hogy megóv. De mitől is? Most valahogy jelentéktelennek tűnik az egész.
Nem válaszolok Ville-nek. Felkönyöklök. Épp csak annyira húzom fel magam, hogy odafúrhassam az arcomat az övéhez, és olyat tegyek, amire a pillanat ihletett ösztönzése és az agyamat jótékonyan bódító alkohol együtt sarkall. Én vagyok az, aki...
A szám egyszerűen az övére forr. Csupán az ajkaim kóstolgatják, a nyelvem nem tolakodik.
Nem teljesen vagyok ura a testemnek, valami irányít. Az egyik tenyerem gyengéd törődéssel simul Ville arcára, miközben elvarázsoltan, lehunyt pillákkal csókolom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#115TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:41 pm

Csak figyelem... Ahogy beszél. A nevetése... Biztos hogy elmosolyodom az érzésre, de síkra nem tudnám megmondani. És ekkor kapnak utat a szavak.
Az én szavaim, biztos vagyok benne. És hogy milyen jelentéssel bírnak? Fura.. Talán nem éreztem ilyet soha életemben.

Aztán mégis meglep amikor ő lép először. Nem tiltakozik, nem dől ki egykettőre, csak egy kicsit.. piros... El is mosolyodnék az érzésre, de a szemei fogva tartanak.

Még akkor is azokat nézem, ahogy moccan. Ahogy lassan, de mégis közeledni kezd. A leheletét érzem a homlokomon, beteríti az egész arcomat, és ahogy érint, lecsukódik a szemem.
Tetszik az ajka ahogy lágyan kóstolgat. Félénken.. mégis érzek valami elemit benne. Nem támadok, nem teperem le, csak.. válaszolok. Lágyan, nem keményen.. csak csókolom, ahogy én is részben hozzá emelkedem, de aztán az arcomra csúszik a keze...
Az érintés mindent megváltoztat. Most én mozdulok, nem kényszerítően, de lassan emelkedem feljebb, őt is magammal emelve, és az én kezem, lassan fonódik fel az arcomon az övére.
Ekkor támadok csak én is lendületbe...
Nem agresszív, csak szenvedélyes. Nem vad, nem követelő indulat, egyszerűen csak felé mozdul a testem és bebocsátást kér. Egyre elmélyültebben, a szájába.. a fogai közé.. a nyelvem...

Lassan hajolok fölé, ha ő visszadől és engedi nekem. Hogy miért?? A pálinka?? A lángok?? A meleg..? Nem érdekel. Egyszerűen csak kell! Most rohadtul és jobban mint bármi ebben a percben..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#116TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:43 pm

Hogy mi teszi ezt velem? Az egész helyzet? A hegyi levegő? Ville közelsége? Az alkohol? Vagy talán mind együtt? Fogalmam sincs.
Bármi is ez, kísérteties… Érzem, hogy belém illő. Gyökeresen új, de jó érzés. Hirtelen mindez sokkal értékesebbnek tűnik bárminél. Hacsak egy rövid időre is, de elvesznek a sivár elvek belőlem, és én üdvözölve fogadom ezt az állapotot.
Csak egy csók, de… olyan tiszta és izgalmas. Minden érzékemet eltölti. Az ajkamon, a tenyeremben, az ujjaimon, az ereimben vibrál.
Nem akarom, hogy megtörjön ez az édes révület. Megadva önmagam viszonzom Ville szenvedélyes csókját, elmerülve a pillanat misztériumában. Teljesen elragad a belőle sugárzó, felszabadultan hullámzó érzékiség. Szinte perzsel.
A marka meleg, ahogy a kezemre siklik. Valahogy most minden érzékem olyan éles. A bőre a bőrömön, az ajka az én ajkamon. És amikor a nyelve átcsusszan, hogy ráleljen az enyémre, rémülten levegőért kapnék. Mégsem húzódom el, képtelen vagyok rá, annak ellenére, hogy a félelem finom borzongása megremegtet, ahogy Ville közelebb húzódik hozzám és a teste az enyémhez simul. Ebben a félelemben van valami… örömteli. Tetőtől talpig lúdbőrzöm.
Valahányszor a nyelvem megszökne előle, Ő megtalálja, és játékos tánccal kezdi űzni.
Szédülök a kábulattól. Ville mintha megérezné, s lassan visszadönt a szőrmére. Behódolok a szándékának. Csak fekszem, és magamba fogadom az élményt. Azt akarom, hogy csókoljon. Újra és újra. Az ajka forró, lágy és nedves. Én is fel akarom fedezni az Övét, és felbátorodva vívni kezdek a nyelvemmel.
A tenyerem még mindig azon a szép férfiúi arcon nyugszik. Valahogy ott felejtettem. Aztán a másik kezem is mozdul, és ráfekszik Ville oldalára.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#117TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:44 pm

Lassan tör utat a nyaka felé a kezem. Be a haja mögé.. csak lassan, szorosan simítva fel azt a forró bőrt követelővé váló ujjaim alatt. Ahogy megadja magát nekem és eldől... Felszít és egyben megnyugtat.
Most nem vétkezem. Ő is akarja.. érzem!
És ahogy rövid idő után ő is táncba kezd, már nem fogom vissza, én is szabadon engedem.

Nem figyelem az időt, mégis ki a faszt érdekel! Az övé minden figyelmem. Ahogy a vér lassú forrásba kezd az ereimben, a hő.. az érzék, az oldalamon megjelenő keze... Megrázkódom, de csak újra az övéért kap a nyelvem és máris többet követel.
Ekkor.. csak rövid idő után engedem csak el...

Erőre van szükségem, de mégis elszakadok tőle. De nem tépem el. Lassan hagyja el a nyelvét a nyelvem, a száját a száj, de a homlokát még az enyémen érzem, és..
Újabb erőfeszítés, amikor már centiméterekre távolodom tőle. De nem húzódom el vagy ülök fel. Csak megnyitom a szemeimet és ekkor nézek bele az övéibe.

- Ez.. egy igazi csók.. - suttogom, a hangom rekedtes, mégis még nekem is új ez a helyzet. Ez az egész. És valami folyamatosan dübörög bennem. De nem tudnám megmondani mégis mi a fene ez. Mi a fasz ez az egész…

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#118TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:44 pm

Rájövök, az ösztön valami természetes és… csalhatatlan. A testem válik a lelkemmé, ahogy Ville megízlelteti velem a szenvedélyét. Mohón csókol, és én igyekszem ugyanilyen hévvel viszonozni. Az érzékeim úgy lobognak, mint a tűz a kandallóban.
Aztán Ville lassú visszavonulót fúj, és az ajkaink elválnak. A homloka az enyémnek dől.
Némán zihálva veszem a levegőt. Ha Ő nem szakítja meg a csókot, inkább megfulladok, mintsem én hagyjam abba. Teljesen megrészegített. Hová is tettem az eszem. Ahh... Már tudom. Leforráztam pálinkával. Mégsem vennék rá mérget, hogy csak az a ludas.
Egek…
A szemeimet is kinyitom. Ville csillogó pillantása vetül rám.
Ez egy igazi csók. visszhangzik a fülemben a baritonja.
De vajon kinek mondja? Nekem? Vagy…
Az arcán nyugvó tenyerem eközben lecsúszik a felkarjára. Még mindig szomjazva lélegzem. Egészen felzaklatott. Érzem, hogy ég az arcom, a szívem meg őrülten tamtamol a mellkasomban. De… de jó.
A tekintetem a leugrik a szájára, majd vissza a szemeire, és ott is maradnak, amíg úgy nem dönt, hogy fel nem ül, vagy vissza nem gördül a szőrmére.
Valamit válaszolnom kéne, de megkukultam. Hiába minden igyekezetem, nem jönnek a szavak. Az ajkaim jólesően lüktetnek, még őrzik az iménti csók emlékét, mely így elvarázsolt.
Nagyot nyelek. Meg sem merek moccanni Ville alatt.
- Ville… – búgom aztán, ahogy ismét megtalálom önmagam. - Azt hiszem… belefeküdtél a csokiba. – a hangom lágy és halk, de a vége érezhetően nevetésbe akar hajlani.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#119TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:44 pm

Még mindig a lányt nézem, a szemeit.. ahogy a keze lecsúszik a karomon. Érzem...
Nehezemre esik elengedni.. Nehezemre esik nem folytatni... De KELL!!! Valami ezt darálja bennem és én igyekszem újra és újra rá figyelni.
Csak tartom a pillantását, még akkor is amikor eltéved a szeme. Egy mosoly szele csiklandoz odabenn, de túl nagy a feszültség ahhoz hogy szabadjára engedjem.
Helyette..

Hirtelen lököm fel magam, és elfordulok tőle. Csak amíg megnyugszom. Csak amíg visszatér az eszem. Mi a.. fasz..!
Aztán mégis az ö hangja töri meg a csendet.

Hirtelen kapom oda a fejem, először rá, aztán az oldalamra ahogy.. Na igen, az az olvadt szar, a piros papírral együtt ott figyel a kabátomon amire, pillanatnyi undor fog el.

- Bassza meg.. - szürcsölöm, de aztán belekeveredik valami nevetésféle. Érte nyúlok, lefejtem.. a papír a benne ragadt cuccal találkozik a szőrmével, én meg.. tiszta csoki a kezem, de inkább lehúzom a kabátot. Bassza meg...

- Azt hiszem ez is megsínylette a mi kis.. - de nem mondok többet. Helyette visszanézek a szemeibe és talán azt várom hogy ő mondja meg. De mégis.. mi a faszomat tudna mondani!?

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#120TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:45 pm

Hálás vagyok Ville-nek, hogy befejezte. Mégis… A csókot valahol a csodálatos és az isteni közé sorolnám.
Ville fellöki magát rólam és visszahúzódik a helyére. Én meg hatalmasat sóhajtok, konkrétan megkönnyebbülve. Egy pillanatig csak bámulom a plafont, de aztán ránézek és meglátom az oldalán virító csokipapírt.
Míg Ville szemrevételezi magát, miközben káromkodik, én is felülök.
- Várj. – döngöm mosolyogva. Míg ő készül megszabadulni a dzsekijétől, én addig hátradőlök, hogy a farmerom zsebéből előhúzzak két papírzsebkendőt.
- Add csak ide. – nyúlok Ville felé, a kabátját kérem. Ha megkapom, az ölembe húzom. Az egyik zsepit meg átnyújtom cserébe. Ami nálam marad, azt megrázom, hogy szétnyíljon. Négyzet alakúra hajtogatom, és nagy gondossággal kezdem törölgetni vele a dzsekiről az elkenődött édességet. Nem mintha Ő ne tudná megoldani, de addigis lefoglalom magam.
Ville szavai hallatán felpillantok rá, de a kezeim közben is dolgoznak.
- Hát… Meg. – vigyorodom el. Nyomban zavart pírba fut az arcom. Inkább a dzsekivel foglalatoskodom. Még egypár kézmozdulat, és a csokifoltnak hűlt helye.
Ville sem találja a megfelelő szót a mondat végére, én meg pláne nem. Amúgysem tudom mit mondjak. És ahogy látom, Ő is hasonló problémával küzd.
- Tessék. – adnám vissza a ruhadarabot a tulajdonosának, ha elveszi tőlem.
A maszatos papírzsepit összegyűröm, és behajítom a lángok közé.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#121TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:45 pm

Mocorog. Ezt csak a háttérben érzékelem, de ahogy a kabátomért kér, rápillantok és áttolom neki. Valamire készül azzal az izével.. Lefogadom. és ahogy felém nyomódik a másik fele, elveszem és én is törölgetni kezdem a kezemet. Bassza meg...

Aztán beszél... Csak akkor amikor én is beszélek, megint pirul, és nekem egyre jobban tetszik a színe. Mégis csak egy nagyot sóhajtok, mélyre szívom a levegőmet, és ekkor jön elő az a korábbi érzés. Egy másfajta éhség. Éhség a cigire.

Alighogy végzek a kezemmel, persze nem kinyírom őket, a zsebkendőt bedobom a tűzbe és csak figyelem ahogy a lángok elnyelik az egészet.
Ekkor kapom vissza a kabátomat. Zavar a néma kuss. Részben. De részben az zavar hogy én miért nem beszélek.
Az ölemben a dzseki, a zsebében kajtat a kezem, elő a doboz, az öngyújtóval nem töketlenkedem, dobom is félre, és egyetlen, vékony rövidke szálat a farakásból kimentek és meggyújtom a végét.
De távol a lánytól.. Természetesen.

- Szépen tönkretettem a csokidat. - szólalok aztán mégis hosszúnak tűnő idő után meg. - Ugrott a vacsorád.. - most már egy mosolyt is szabadjára eresztek és lassan tovatűnik az érzés. Mééég kéne belőle.

- Cserébe holnap jövök eggyel! - jön a mentő ötlet, de hogy csokival vagy vacsorával e... Ezen most nem egészen akarok gondolkodni. Talán nem tetszene amit találni fogok.
Vagy pont hogy igen...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#122TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:45 pm

Amint visszakerül a dzseki Ville-hez, kikapja belőle a cigarettát. Kezdtem hiányolni az ujjai közül a füstölgő szálat, elvégre Ville már elég hosszú ideje nem nyúlt hozzá. Más dolga volt. Sunyi somolygás bujkál az orrom alatt a gondolatra. Aztán el is engedem mindkettőt. A gondolatot is, meg a gunyoros vigyorkezdeményt.
- Áh, rá se ránts. – mosolyodom rá kedvesen.  Ő is mosolyog, ami azért valljuk be, megnyugtat. A történtek után. Mintha valamiféle feszültséget éreznék Ville felől áradni. De hát… én is az vagyok. Voltam. Most már lecsillapodtak a kedélyek. Megint minden a helyén odabent.
Úszott a csokim. Na és? Tényleg nem történt semmi. Nem ez volt a legmegrázóbb a mai napban. Ezt a helyezést a bokaficam érdemelte ki. Ha ez a csoki volt az ára annak a… csóknak, akkor nem került sokba.
- Ha annyira megéheznék, még mindig mehetek gombászni. – heherészek.
A saját dzsekimhez fordulok, hogy megigazgassam, mint a párnát. Aztán az oldalamra heveredem. A karomat a fejem alá tolom, miközben összegömbölyödöm a komótosan ropogó tűz előtt. Jólesik, ahogy árad rám a melege.
Nagyot sóhajtok.
- Holnap. – ismétlem meg halkan, kissé réveteg hangon. A holnap sokmindent jelent. A lakásomat, kaját, forró fürdőt. Szép reményeim szerint.
Csak pislogok. De egyre nehezebben megy minden egyes pislantással kinyitni a szemem.
Fáradt vagyok. És azt hiszem, álmos is.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#123TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:46 pm

Újra elmosolyodom. A véletlenszerűen jött viccesnek szánt szövegen, de nem nevetek.
A cigaretta ott füstöl a kezemben, másik kézzel támaszkodom magam mellett, és habár a dzseki ott fekszik mellettem én mégis a lányt figyelem.

- Reméljük arra nem kerül sor.. - fogalmazok félhangerővel és a tűzbe nézek amikor megint motozni kezd. De nem nézek oda. Csak figyelem a nyaldosó lángok tomboló ködét, elképzelem. Milyen amikor égetnek... Amikor régen játszottam velük a kezemmel, sose gondoltam bele. Milyen az amikor a húsodból esznek.
Aztán rövid mélázás után újra mozdulok és néhány fahasábot teszek a tűzre. Csönd van. Csak a tűz ropogása öleli az egészet körbe és én megszívom az orromat.
A kabátomért nyúlok, de nem tudom miért, nem is tervezem, azzal kiegyengetve az egészet, az összegömbölyödött alakjára terítem.
Csak ezután dőlök el mellette. Távol, de egy karnyújtásnyira elérem. Elérném.. ha úgy esne, én mégis csak a szőrmére koccantom a fejem, és beleszívva a cigibe talán alszik már, de őt figyelem.
Nem tudom mit keresek benne. Keresek e valamit, vagy egyáltalán mit akarok tőle. Csak figyelem. És valahogy most megnyugtat az érzés...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#124TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:46 pm

Csak heverek Ville mellett, összegömbölyödve, felé fordulva. Egyre nehezebbek a szemhéjaim, szinte ólomsúlyúak.
Álmos homályfátyol mögül figyelem, ahogy mocorog és dob még pár fát a tűzre. A ringó lángok ropogása andalító.
A tűz… A… tűz… Motoszkál bennem valami halvány figyelmeztetés, de elhallgat.
A következő percben viszont valami puhát és meleget érzek rám terülni. Azt hiszem Ville dzsekije az. A félig lehunyt pillák alól, kábán állapítom meg, szinte félálomban. Férfias parfüm illata kúszik belőle az orromba. Igen, biztos, hogy az Ő dzsekije az.
A kedves gesztus mosolyt csal az arcomra. Elmotyognék egy köszönömöt, de egészen más lesz belőle, pedig ott van bennem az erős szándék, ahogy az is, hogy szóljak, Ő így fázni fog később, ha elalszik a tűz.
Kikívánkozik belőlem egy ásítás. A bőrkabát alól kibújik a kezem, hogy eltakarja a számat.
- Jó éjt… Ville. – lehelem aztán halkan, és engedek az álommanó csábításának.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#125TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:47 pm

A cigaretta. Na igen, ott a probléma forrása. A tegnap este emléke, ahogy mélyen szívom fel a parazsat az orrom előtt, a lány képével a háttérben, az még megvan. Talán mélázom.. megtettem.. valamit furcsát kerestem benne, valami olyat ami eddig még egyikbe se volt. De aztán feladtam az egészet.
A hátamra dőltem, valahogy a plafont figyelve. Az árnyakat.. a fényt.. a játékot, a csendet.. és a nyugalmat amiben már pokoli rég nem volt részem. És tetszett. Igen, azt hiszem kurva rég óta először élveztem ezt az érzést.
El is vigyorodhattam volna. Megtehettem volna, hogy szabadjára engedem  mennyire tetszik hogy végre megint érzek.. a meleget.. a csöndet.. és úgy a világot körülöttem, de valahogy elveszett az érzés. Nem, nem a ködben. Valami álomszerű követelő sűrűben, ami nem jelentette be az érkezését.

A cigaretta... Igen, másnap amikor kinyitottam a szemem, a félig égett vége ott fekszik mellettem. Nem volt forró.. se nem meleg, nem gyújtott fel, sőt még a szőrmét se perzselte meg, egész egyszerűen - valószínűleg fordultam. Épp időben.

A kurva életbe.. - visongja fel a fejem amikor a kintről beszűrődő fényben felemelem hogy körbenézzek. Ekkor találom meg a laposra préselt cigarettát...
Egyetlen mozdulat az egész. Csak egyetlen ahogy belekapok, visszaeresztve a fejemet megforgatom a szemeim előtt, és rájövök pont most kéne hinnem abban a valamiben. Abban amire a lány azt mondja hinni kell.

- A faszt... - dobom el inkább a csikket, be a szénné égett tűz közepébe, és nagyot köhögök ahogy feltornázom magam. Kibaszott bagó...

A lány vagy felébred mellettem vagy nem. Ha mocorog, akkor is megborzongok, ahogy a testemet átjárja a - valószínű - hajnali hideg, mégis feltornázom magam és kinézek a közel fagyossá váló elülső ablakon. Semmi nem változott. Egyedül már nincs koromsötét. Ennyi.
Hát akkor talán lassan érdemes lenne elindulni. Ha nem akarunk kockára fagyni idebenn...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#126TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-