♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_rcap 
Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_rcap 
Derek Moretti
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_rcap 
Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#126TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:09 pm

Az éjszaka közepén egyszer felébredtem. Felemeltem a fejem és körbenéztem. Ville a hátán fekve aludt, a fa parazsa pedig még izzott a kandallóban.
Közelebb húzódtam Ville-hez, épp csak annyira, hogy a kabátját átterítsem rá is, hogy mindkettőnket betakarjon. Visszaheveredtem, néhány percig csak bambultam magam elé, aztán visszaaludtam.

Kellemetlen hideg borzongatja végig a testem. Lassacskán kezdek ébredezni, de még csukva tartom a szemeimet. Hallom, hogy Ville mocorog mellettem, aztán köhög egyet. Én csak lusta vagyok felnyitni a pilláimat, még vonz az alvás utáni bódult kábaság.
Hiába volt a fejem alatt a dzsekim, mégis elfeküdtem a nyakam. Érzem, hogy húzza a zsibbadt fájdalom.
- Jó reggelt… – dünnyögöm halkan, miközben lassan kinyitom a szemeimet. Nagy nehezen feltornázom magam ülő helyzetbe Ville mellett. A mozdulattól a dzsekije lecsúszik az ölembe.
Az egyik kezemen támaszkodom a hátam mögött, míg a másikkal a nyakamat masszírozom. Nemcsak kaját akarok, de egy kiadós masszázst is.
Jólesően felsóhajtok, ahogy finoman megtornáztatom a nyakam, jobbra-balra ingatva a fejem, majd a pillantásomat körbehordom a helyiségben. Az ablakon betör a reggeli napfény.
Valami motoszkál bennem. Aztán rájövök, hogy fázik a lábam. Hát persze. Lehúztam a csizmám. A bokámat méregetem. Leapadt. Körözni kezdek vele. Már nem gyötör a fájdalom. Sokkal jobban van, aminek igazán örülök.
- Ez szuper! – duruzsolom, és lelkesen a csizmáimért nyúlok, hogy beléjük bújjak.
Miután végzek, Ville felé fordulok. Eszembe jut, hogy még mindig az ölemben hever a dzsekije.
- Kösz. – mosolyodok rá a kócos hollófürtök közül, miközben átnyújtom neki. Ha elveszi, a sajátomat kapom kézbe, és a zsebéből előmatatom a mobilomat, hogy beüzemeljem. Nem láttam értelmét egész éjjel bekapcsolva hagyni, spórolni akartam az energiájával, hátha találunk ma egy helyet, ahol van térerő.
Még mindig a szőrmén ücsörgöm. Öltözködöm, de valami eszméletlenül komótosan. Igyekszem, tudom, hogy mennünk kell, de még félig alszom.
- Jól aludtál? – kérdezem eközben Ville-től. Nem tudom mennyire van beszédes kedvében így ébredés után, úgyhogy inkább nem érdeklődöm a hátsója hogyléte felől, meg aztán nem szeretném, ha félreértené.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#127TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:11 pm

Nem tudom hogy került rám... A kabát, a gombja a számba lóg, ezért félig kiköpdösöm. Ekkor kap el az a rohadt köhögőgörcs. Grid mindig azt mondja ne cigizzek. Azt mondja mi a faszt fog ő csinálni ha engem elkap a kaszás ürge, de én meg hozzávágom: LESZAROM! Felőlem kiteheti a pelyhes kis seggét az útszélére!

Ennyit Gridről, kurvára nem akarom rápazarolni a reggelemet. Pláne ahogy meghallom azt a motozást mellettem, előjön a tegnap este. A láááány...

Nem mosolygok, nem is fordulok rá, fáj a seggem, de csak fellököm magam mellőle hogy kivizslassak az ablakon. Ekkor jut csak el hozzám az előbbi szavainak értelme. Nem szoktam jó reggelt kívánni. Nem szoktam senki mellett elaludni. Vagy egyáltalán felébredni valaki mellett, ezért valahogy ki is esik az "illem".

- Neked is.. - dünnyögöm, de egy újabb köhögésbe fullad a második fele. Akurvaélet!

Aztán még mindig motoz.. ujjong, én csak a környéket figyelem aztán mikor visszafordulok az ablak mellett vetül csak a szemem a csizmára.

- Vagyis ma nem lesz szükséged öszvérre?? - erős a késztetés hogy elvigyorogjam, a képem mégis hajnalszerűen hideg. De talán látja a szemeimet. Aztán visszafordulok az ablakhoz.

- Két esélyünk van, vagy elindulunk, minél hamarabb vagy újra tüzet kell rakjak, mert belénk fagy még a szar is. Korán van. - állapítom meg, pedig nincs órám. Kurva korán! Ezt valami belső hang mondatja nekem, ami jelez.. ezúttal nem húztam ki a delet és rohadtul tudna még aludni!

De akkor megint a hangja kúszik be a fülembe. Megfordulok.. a kabátra nézek, és ekkor lépek csak közelebb.

- Én kösz. - veszem át, és hirtelen ráz ki a hideg ahogy magamra rángatom.
De akkor megint a hangját hallom, és erre visszatér a "jómodorom".

- Hát ha azt a test a test mellett technikát alkalmazzuk biztos jobban ment volna. - próbálom tartani a hideg pofát, de ahogy a cigimért nyúlok, elmosolyodom.
Ekkor kattan a doboz, újabb szál a kézbe, zsebben a gyújtó és a felhangzó apró láng kereszttüzében végre füst éri a torkomat. Ez hiányzott már olyan pokolian az egészből!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#128TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:12 pm

Ville az ablaknál áll, és onnan tekint felém.
- Nem. De vontatóra annál inkább. – felelem még a szőrmén ücsörögve. Előhalászom a farmerom zsebéből a hajgumit, és amennyire tudom, az ujjaimmal hátrafésülöm a tincseimet, valami rendezettféle formába, hogy aztán lófarokba fogjam, mint előző nap.
Ville visszafordul az ablakhoz, miközben folytatja. Olyan szenvtelen az ábrázata, meg a hangja, hogy… nagyon.
- Még alszom, és azt álmodom, hogy besoroztak a seregbe. – dünnyögöm kótyagosan, de érezhetően gúnyosan.
Azt hiszi, csak neki van korán? Az ég szerelmére… Ideát is 6 óra van. Nyakfájásos. Jah. Felvándorolt a bokámról.
Ville odalép hozzám és átveszi tőlem a kabátját. Ő is magára ölti, miközben én feltornázom magam a padlóról. Ennek a „test a test mellett” szövegnek a hallatán rámeredek egy pillanatra. Nyílik a szám, hogy válaszoljak, de inkább lenyelem a gondolatot, ami hirtelen jött volna ki.
Mindegy.
Látom, Ville egy szálat tol a szájába. Helyes, ettől majd jókedvre derül.
Lehajolok a szőrméért, meg az eldobott csokipapírért. A papír repül a kandallóba, a szőrmét pedig odaviszem az ágyhoz és visszaterítem a helyére. Muszáj egy kis rendet tennünk magunk után.
Aztán a pálinkás üveget is felkapom a padlóról. A talpa a kis asztalon koppan.
- Felőlem indulhatunk. – mondom. - Majd legközelebb megháláljuk a vendéglátást, ha erre járunk.
Aha, persze. Meg. Ha még ebben az életben erre kolbászolunk. Amit kétlek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#129TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:12 pm

Ez igaz. Meg némi civilizáció se fog megártani a sok zöldbúvár, folyton ugatja a természetet, de ottbasszák meg, nekem bőven elég volt ennyi belőle.
Aztán.. először nem tudom mi baja van. Oké, fogjuk a reggelre, de csak összeszorítom a szemeimet és úgy fordulok vissza hátra.

- Szar álom lehetett. - intézem csak el ennyivel, főleg mert felém nyújtja a kabátot és ahogy érte nyúlok magamra is engedem.
Valahogy fel is tör valami igazi. Valahonnan mélyről, aki csakis ééén... De hiába vigyorodom úgy látszik nem veszi a viccet, vagyis jó lesz ezt későbbre tenni.

Még mindig szívom a cigimet ahogy a lány pakolásba kezd. Csak nézem, nem segítek, nem mert tahó volnééék.. Ja, de.
Csak megszívom az orromat és ahogy ő is indulásra késztet megnyitom magunk előtt az ajtót.

Odakinn.. kinn már azt gondolom bár maradtunk volna benn. Fogvacogtató a hideg, de nem fogok előtte szarrá fagyni vagyis lenyelem az egészet.
Mégis idővel megszokom. Elindulok, valahol azon a vonalon ahol errefelé  jöttem, persze akkor azért volt még némi többletsúly meg akadályozó elem, de most már minden tiszta.

- Minden oké a lábaddal? - csak kérdezem a fülem mellett, csak török előre, nem állok meg, csak félig hátrahajtom a fejem útközben.
Ha azt mondja minden zsír, nem is állok meg amíg a talpam meg nem érzi azt a kurvasok követ, azt ahol az utat hagytuk tegnap este. Mázli hogy nem tévedtünk el.

Csak.. itt várom be. Félrehajtom azt az utolsó bokrot amíg ő is kilépked és mélyet szívok a csípős levegőből.

- És most merre.. - teszem fel a költői kérdést körbenézve, nem sok a választás, fel vagy le.. fentről jöttünk, de ki tudja találunk e valahol a világosban kiszögelléseket, vagy mehetünk le is.. de a szurdoknak tűnő részlet elég sanszos hogy nem fog kedvezni a jelnek.
Az egyszerűség kedvéért azért előveszem a mobilom és megadom neki a kezdő löketet.
Nádá...Semmi...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#130TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:12 pm

Arra a véleménynyilvánításra, hogy „szar álom lehetett”, összeszűkülő szemekkel meredek Villere.
- És még mindig tart. – dünnyögöm az orrom alatt. - A csajaidat is ilyen katonásan rugdosod ki az ágyból reggelente?
Nem várok választ. De ha lett volna kéznél párna, tuti fejbe vágom vele, hogy visszaájuljon még egy kört aludni. Sürgesse a szőkéit.
Hogy mi ez az általános jókedv így ébredés után? Franc tudja. Vagyis de. Fázom, éhes vagyok, a motoromat akarom, meg hazamenni. Ennyi. Nem is Ville-vel van bajom, inkább a világgal. Épp ezért jobb lesz, ha hallgatok. Úgysincs nagy kedvem dumcsizni. Megsérteni meg nem akarom valami hülye odaszólással.
Kilépve a vadászlakból, arcon csap a csípős hajnali hideg. Az államig húzom a dzsekim zipzárját, majd elindulok Ville után a susnyás felé, arra, amerről jöttünk.
A gondolataimba mélyedve csörtetek mögötte, mikor meghallom a hangját.
- Igen, minden oké. – felelem. Legalább az feldob, hogy a bokám helyrejött.
A szélső bokornál megköszönöm, hogy Ville félrelöki az ágat, és én is kitoppanok a kavicsos útra.
Hogy merre?
Lefelé nézek. Előttünk a messzi távolban egy hegyszoros. Sokáig kéne addig kutyagolni, hogy leérjünk oda, és térerő ott sem lesz, az tuti.
Ville felé fordulok.
- Estig sem érünk le. A hegyfalaktól meg a telefonok sem fognak működni. A motor még mindig közelebb van. Mégiscsak rá akarok nézni. – jelentem ki egyszerűen.
És nem csak akarok, meg is teszem. Tudom, sztornóztuk ezt az ötletet, de egy kis belső hang nem hagy nyugodni. Mindigis azt csináltam, amit a fejembe vettem, amit jónak láttam, hallgattam a sugallatokra és követtem azokat. Baj még nem volt belőle. Ám ha már nem egyedül vagy, a társad érdekeit is szem előtt kell tartanod.
Engem vonz a visszafelé út. Még mindig kevesebbet kellene felfelé gyalogolnunk, mint lefelé a szurdokig. Térerő szempontjából pedig teljesen mindegy.
Nem tudom Ville mit szeretne, de én elindulok felfelé. A dzsekim zsebeibe dugom a kezeimet, és monoton gyaloglásba kezdek.
Ha Ville velem tart, csöndben menetelek. Elvagyok magamban, nem beszélek, hacsak Ő nem szól hozzám. De ha nem jön, addig nyektetem a motort, amíg el nem indul, és visszafelé felszedem. Legalábbis ez a tervem.
Jó félórányi gyalogtúra után a meredek lejtő tetején ismerőssé kezd válni a terep.
Megtorpanok. Kábé ez az a hely, ahol Ville elrejtette a járgányt a bukókkal együtt. Beveszem magam a fák közé, és a bokrok takarásában ki is szúrom. Egyből megörülök neki. A lépteimet ösztönösen megszaporázom.
Ha Ville velem van, megkérem, hogy fogja meg a sisakokat, míg én kitolom a „biciklit” az útra. Odakint kitámasztom, majd végignézek rajta. A bozótosban minden szart összeszedett. Levelek, és ágak állnak ki a kerekek könnyűfém küllői közül, de még a kipufogóból is öcsém. Mintha az éjszaka leple alatt szépen erdőnek álcázta volna saját magát. Aztán sosem lehet tudni. De felőlem a manók is lehettek. Meg is javíthatták volna, ha már erre járnak.
Leguggolok a motor mellé, hogy megtisztítsam, és úgy esek az ágaknak, mint hülyegyerek a karácsonyi ajándék csomagolásának. Persze ahhoz képest mégiscsak érzéssel. Nem szándékozom kárt tenni a sebességváltóműben, meg a tengelykapcsolóban. Egy gally mégis beragad, és egy határozott mozdulattal távolítom el.
Felkelek a kétkerekű mellől, miközben összedörzsölöm a tenyereimet.
- Na jó… – sóhajtok. - Ville-nek teljesítettétek a kívánságát, most én jövök. Csakhogy ne érezzem magam elhanyagolva. – motyogom a szerencse isteneinek.
- Most ugrik a majom a vízbe. – ezt már Ville-hez intézem, ha itt van a közelben, és felülök a motorra.
Az ujjaim a gázfogantyúra fonódnak, miközben a lábam a berúgókarra teszem. Indítok, mire a motor csodával határos módon dorombolni kezd. A kijelzői világítanak.
- Nem hiszem el! - muszáj nevetnem. A fejemet csóválom. Hogy tegnap miért nem indult, hogy mi a fenére volt jó ez a sztrájk, gőzöm sincs.
Egyszeriben megjött az életkedvem.
- Vezetsz? Van kedved? – tudakolom Ville-től. Szívesen átadom neki a kormányt, ha igen a válasz. Ez esetben le is szállok a mociról, hogy helyet cseréljünk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#131TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:13 pm

Egy szót se szólok. A csajaimat... Ez a lány el van tévedve! A kurvákat sosem tűröm meg az ágyban magam mellett, húzzon haza, ami dolga volt elvégezte, kivéve ha egész éjjel teljesített, de akkor is inkább a kimerültség visz rá mint az az áldott jószívem, a rajongók meg... A csajaimat.. - szívom meg az orromat összerántott szemekkel, de aztán fordulok is ki az ajtón.

- Senki nem nyüstölt.. - ezt már csak a fogaim között szűröm, nem is igazán számít hogy hallja e, csak.. Nincs csak. Reggel van. Kurvára! És ahogy elnézem egyikünknél se ez a kedvenc napszak. Pedig a tegnap este jól indult. Egész jól...

Az erdő odakinn csendes. Mégis valahol elveszett a dolog lényege, töksötétben.. botorkálni.. valamerre. Még ha nem is ez lesz életem legjobb élménye, mégis ott van a sokak között.

Az útra érve elgondolkodtató a kérdés. Értelemszerűen le.. Mármint az az útirány, de mivel a sziklák arra magasabbak és élesebbek felfelé talán előbb találunk valahol megfelelő helyet. Vagy nem. Akkor marad gyalog.

- Vagyis megint hiszel abban aaaa.. hogy is mondtad tegnap??- vigyorodom el, de nem biztos hogy csak kiröhögöm, vagyis.. Ki a faszom tudja, nem gondolkodtam el ezen, csak baktatok, vissza fölfele, amerre a lány is elindult előttem. Kurva jó, megint vissza a kezdetre!
De legalább a lába jól van...

Valahogy nincs kedvem beszélni. Eddig se tettem és a rossz hangulat.. valahogy rányomja a bélyegét mindkettőnkre, mégis elszívok útközben vagy két szálat, és a csikket útközben beletaposom a kövekbe.
Csak akkor állok meg, amikor beveti magát a bokorba előttem. Segítenééék, de úgy néz ki nem kér belőle, ezért hagyom, hadd intézze kedvére, már csak az hiányozna hogy valami hisztériában törjön ki.

Aztán csak a gyomromba végzi két darab sisak, én meg ráfűzöm az ujjaimat végül is.. itt mi más hasznom lenne, és csendesben hátravonulok a háttérbe, seggel nekidőlve egy fának ahol elpusztítom az utolsó szál előtti cigimet.
Furcsa nézni ahogy így.. eltököl vele...

- Még jó.. hogy nem tegnap este jött ki az agressziód.. - vigyorodom el a cigaretta füstjében, fejemben lejátszva egy igenis kellemes képet, ahogy véreres szemekkel rámveti magát. Na igen.. megint vigyorognom kell..

Hogy kapok e választ vagy nem, hát az majd kiderül útközben, de aztán megint magyarázni kezd, én meg csendben figyelem. Ez tényleg hisz abban a valamiben!
És... ÉS...!

Az biztos hogy bambán állok, csak még azt nem döntöttem el hogy amit látok abban nem hiszek, vagy épp megbolygatta a kételyeimet a fensőbb hatalom létezésében, de hamar el is hessegetem a kérdést.

- Csak a következő nehogy az legyen, hogy én basztam el hogy megkapjam életem egyik legjobb csókját. - dobom el a csikkemet, miután azt az utolsó két szippantást még kinyüstöltem belőle, és belekapva a két sisakba, amiket elfektettem lenn a fövenyen, elindulok hozzá és a rondábbikat a kezébe nyomom.

- Ki nem hagynám... - nézek a szemeibe, azt ha elvette a sisakot én is a fejemre húzom az enyémet, és mégis megbízva valami védő.. izében vagy akármiben felrakom magam a motorra.

Kellemesen zsibong a lábaim között, már a motor... és ahogy és HA.. felszáll mögöttem, először lassan, majd gyorsabb távozásra bírom, a gépet.
Mielőbb hagyjuk el ezt a lepratelepet!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#132TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:13 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Hogy mi a bajom? Csak egy kicsit nyűgös vagyok. Konkrétan miért? Talán nem is tudom, vagy épp mindenért. Ehh… Azt viszont tudom, hogy nem Ville-n kell levernem a port, mert Ő semmiről sem tehet, épp ezért az lesz a legokosabb, ha meg sem mukkanok. Meg ahogy látom, Ő sincs feldobva így kora reggel.
A némán merengős séta hegynek felfelé viszont iszonyatosan jóóól esik. A rossz ébredéssel járó morgós hangulat el is illan.
Ville vigyorog mellettem.
Abban aaa…
Rásandítok. Osztom azt a kifejezést az arcán.
- Égiek? Nagyszellem? Szupertudat? A lehetőségek végtelen kvantummezeje? Mááátrix? – vonultatok fel néhány kifejezést, amire utalhat, válogasson melyikkel szimpatizál, aztán kurta nevetést hallatok.
Felérünk, és megtalálom a bokrok közé rejtett motort. Nekiállok, hogy gondosan letakarítsam róla a gallyakat. A járgány mellett guggolászok, amikor Ville odaszól a hátam mögül. Az egyik fának támaszkodva bagózik.
- Óh, igen… Komoly veszélyben voltál… – búgja a mély altom halálhidegen, miközben épp kihúzok egy ágat a moci hasából. A vállam fölött fordulok Ville felé, és vetek egy alattomos pillantást rá. - mert valóban... pokoli agresszív vagyok. – döngöm egy elvetemült sorozatgyilkos végtelen nyugalmával.
Röhögnöm kell, de csak egy lapos mosoly lesz belőle. Én meg az agresszió. Vagy a hiszti. Hol él ez a srác? Mindegy is. Heherészve folytatom a munkát, míg meg nem szabadítom a járgányt a zöldtől. Ez a tevékenység valahogy megnyugtat. Szeretek a motoron szöszölni. Ő pedig meg is hálálja.
Elsőre indul, miután a nyergébe csüccsenek.
Őfelsége megint alakít. Megcsóválom a fejem. Komisz vigyorra görbül a szám fél sarka.
Ville, Ville, Ville… Komolyan? Ez volt élete egyik legjobb csókja? Kissé hitetlenkedve fogadom az infót. Bár tény, jó csók volt. Rohadt jó. Hazudnék, ha mást állítanék. És nekem is az egyik legjobb, de ezt nem kötöm az orrára. Enélkül is az eget veri az egója.
- Ó, nem. Neked teljesen más a technikád. Te nem bonyolítod túl a csajozást a klasszikus „Bocs, szivi, ledöglött a kocsim” hülyeséggel. Ennyire már kiismertelek. – meredek rá a kormány fölül, egyenesen a szemeibe.
Ville eldobja a csikket, és odalép a motorhoz, én meg leszállok. Átveszem tőle a szörnypofás bukót, aztán a fejembe húzom.
Visszaülök Ville mögé és megkapaszkodom benne. Hatalmasat sóhajtok, ahogy a motor megindul velünk lefelé a lejtőn.
Valahogy… egészen más szemmel nézek a tájra. Valahogy… teljesen más, mint előző nap volt. Ez a hegy adott valamit. Újszerű élményeket. Emlékeket.
Két keréken hihetetlenül gyorsan száll az idő. Már rég az úttesten gurulunk. Előttünk nem messze felbukkan az a benzinkút a kis kávézóval, ami elől elcsórtuk a bukót.
Azon gondolkodom hogyan jelezzek Ville-nek, álljunk meg. Végre egy hely, ahol kajálhatunk, kávézhatunk, mosdójuk is van. Igénybe venném a legtöbb szolgáltatásukat.
Az egyik karom lekulcsolódik Ville törzséről. A másikkal még mindig kapaszkodom benne. Ahogy a kávézó közelébe érünk, megkocogtatom a vállát. Remélem érti a szándékot.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#133TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:14 pm

- Valamelyik.. - köpöm csak egyszerűen a szavakat, nem mert valamelyik érdekelne, egyszerűen csak szórakoztat. Talán szórakoztat a tudat milyen is az, hinni eeeeegy.. akármilyen izében, ami kikaparja neked a gesztenyédet, neked meg se kell mozdulnod érte. Szééép hiedelmek...

- JA! A Mátrix a legtetszetősebb.. - mosolyodom el a cigim mögött, magam elé képzelve egy képet, abból a retek.. filmből, ami valami kuuurva jó volt LSD-vel. Asszem...

Odafenn már visszaesik a korábbi nem is morgós, de mondjuk hogy csendes hangulat. Csak figyelem ahogy tököl a motorral, részemről a szálamat nyálazom, onnan figyelem, amikor megtapad egy figyelemre való érzés.
Hülyítem.. Mert miért is ne, de a válasz megérdemel egy újabb hozzáfűzést.

- Na..! Erre legközelebb kíváncsi leszek.. - talán belenyomok egy kacsintást, talán nem is veszi észre, de tüdőre szívva a füstömet mélyen elvigyorgom magam. Lehetnének még itt érdekes esetek.

Aztán az hogy beindul a motor még engem is meglep! Talán első körben le is döbbenek, csak állok ott mint egy darab szar kiguvadt szemekkel, de aztán csak eldobom a maradék csikkemet és megindulok a járgány felé. Ha már nem muszáj, ne dekkoljunk itt feleslegesen.

- Szóval most már nem is tudok újat mutatni!?? - most már biztos hogy rákacsintok, ahogy kaján mosoly jelenik meg a szám jobb szélében ahogy közeledek, de nem teszek mást, csak most az ő gyomrára nyomom a sisakot, úgy hogy kárt ne szenvedjen, aztán magamra rántom a sajátot. Aaaa.. másikat... MINDEGY!

Felmászva a nyeregbe, kellemes ahogy mögém siklik. A bukó alatt elmosolyodom, de nem pazarlok több elfekvő percet, már adom is az ívet a lovaknak és először még érzéssel, aztán ahogy az út jobbulni kezd, keményebben is meghúzom a kicsikét. Ahogy a gazdájával tenném...

Valahogy a messzibe is nyúlnak a hirtelen ötletek ahogy átveszi a szerepet a sebesség. Az út.. a nyugalom és a szabadság.. érzése, amikor érzem, hogy enged a szorításon.
Nem tudom mire véljem, de fogom én hogy veszélyes, ezért visszaengedek a gázból rendesen, mikor érzem hogy a vállamon taperol. Automatában fordulok oldalra de mivel lófaszt se hallok belőle, ha egyáltalán szándékában is állna mondani valamit, ezért aztán gyorsban vissza előre, és lassan engedem el a járgányt, szééépen.. aprólékosan elcsurogni.
Véletlenszerűen hajtok rá a behajtóra és állítom meg a mocit, letaposva az apró kövekre.

- Igen?? - hajtom fel a rostélyt és csak ekkor figyelek hátra, csak alig kilencven fokra eresztve, de remélem közben ő is rajta van, hogy megoldjuk ezt a kommunikációs hézagot.  
Talán így majd jobban fogom hogy mit is akar tőlem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#134TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:15 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Méghogy legközelebb kíváncsi lesz… Háttal szórakozom Ville-nek, úgyhogy nem látja a szemforgatásomat. Tudom, hogy a határaim feszegetésével szivat. Nyugodtan.
Az agresszió valahogy kiveszett belőlem még az előtt, hogy megszülettem volna. Ittasan sem tudnám összehozni, akkor is legfeljebb merészebbé válok, mint azt előző este láthattuk. De agresszió? Ugyan már... A jégkirálynő, akinek valami urbán legenda szerint fagyálló csorog az ereiben, genetikailag képtelen ilyesmire.
Megint témánál vagyunk, miközben Ville a kezembe nyomja a bukót. Gondoltam, hogy nem ilyen motorlerohasztós ósdi trükkel akar becsalni a bokrok közé.
- Egek, Ville… Ez nagyon úgy hangzott, mintha még akarnál mutogatni ezt-azt. – döngöm gúnyosan somolyogva az orrom alatt. Épp csak nem röhögök.
Azokhoz a dolgokhoz, amikre Ő gondol, aligha lenne elég pár korty pálinka. Sőt. Talán semmi sem lenne elég.
- Ne tévesszen meg, ami este történt. – búgja az altom, még mielőtt nyeregbe pattannánk, és elindulnánk le a hegyről.
***
A fejünkön a bukó, a motor vadul zúg, kizártnak tartom, hogy Ville meghallja az emberi szót, ezért inkább finoman megütögetem a vállát, miközben a benzinkúthoz közeledünk.
A járgány végül lassít, és ráfordul a parkolóba vezető útra. Ville hátrapillant és a felnyitott plexi alól érdeklődik.
Én is felhajtom a sajátomat.
- Parkolj le, és meghívlak egy reggelire. – biccentek a benzinkút melletti kis kávézó felé. - Mit szólsz?
Nekem jól esne valami ehető, meg kávé, szerintem Ville-nek is.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#135TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 6:15 pm

- Soha nem tudhatod.. - dünnyögöm, de közben már kezemben a sisak, rántom a fejemre, mégse kerüli el a figyelmem az utána elhangzott néhány szó. Hát azt majd meglátjuk!

Útközben a dolgok már rendesen visszahűlnek. Két dolog jár váltakozva a fejemben. Grid, a lakás és az a lepukkant lepratelep, és a tegnap este emléke. Asszem nem kérdés melyiket választanám ha folytatni kell ezt a napot.
Mégis a böködésére térek észre, amire nem tudom mit akar, de az épp következő lehajtóra térve, állóba is húzom a mocit. Csak hogy okosabb legyek.

Aztán jön az a következő remek ötlet. Egy darabig csak bambulok, nem mintha gondolkoznom kéne, visszafordítom a fejem előre, aztán csak megadom a gépnek azt az utolsó néhány métert, hogy kényelmesen elhelyezkedjen a kijelölt helyére, mielőtt végleg leállítom a motort.

- Benne vagyok! - csak ekkor engedem el ahogy a bukót lerántom a fejemről és az ölembe emelem.
Megvárom amíg lemászik mögülem, és csak akkor hagyom el én is az ülést. De a bukót, nem teszem le. Mi lesz ha a gazdája még visszajönne érte, revansért, ezért belekapaszkodva indulok meg a kávézó felé.

Alig néhány lépcső.. amit meglépek és ha követ, belökve az ajtót, a szokásos csengő felcsenget a fejünk fölött.
Alig pár vámpírnak tetsző tekintet bámul fel ránk az asztalok mögül, de mázli, három sík öreg, a harmadik meg valami munkás seggfej, nem kell beszarni hogy beköpnek.
Be is lövök egy asztalt. A másik 30 között, elég távol van, kissé eldugott, mégis az ablak mellett és állal kérdezve az irányba bökök.
Ha neki megfelel, előre engedem és követem. Lerakom magam vele szemben és elheverítve a sisakot magam mellett a padon, az asztalra fűzve a kezeimet várjuk a kis tündérkét.

- Mi lesz az első dolog.. amit megteszel ha hazaérsz.. - kérdésnek tűnik, de nem sok hangsúly jutott bele, viszont mindvégig a szemeit figyelem. Hogy miért érdekel?? Nem tudom. Igazából nincs kifejezett tervem vele. Egyszerűen csak.. kíváncsi vagyok nála hogyan folytatódik a mai nap reggele.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#136TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:37 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Ville leparkírozza a motort, mire megkapaszkodom benne tegnaphoz képest már sokadszor, és leszállok mögüle. A bukót én is lehúzom a fejemből.
- Szuper! – mosolyodom Ville-re, és besétálunk a kis étterem csilingelő ajtaján. A sapkát én is viszem. Látom Ville is bőszen magánál tartja. Nem mondjuk ki, de szerintem mindketten ugyanarra gondolunk.
Odabent alig van pár ember. Korán van még. Nem is baj, amúgy sem hiányzik a nagy nyüzsgés.
- Jó reggelt! – köszönök oda a felszolgálóknak és a pult mögött serénykedő szőke asszonynak.
Ville biccent az egyik asztal felé. Követem a tekintetemmel az adott irányt.
- Tökéletes. – indulok meg, ahogy előreenged. Muszáj visszafordulnom felé a vállam fölött. Az udvariasságát már csak nem hagyom szó nélkül.
- Kösz. – döngöm.
Az asztalhoz érve besiklok az ablak mellé, Ville-vel szemben. A szörnypofás bukó lekerül a padra.
Kézbe veszem az egyik sötétzöld borításos étlapot. Noha befeléjövet a szemeim felderítették a pult üvegablaka mögötti sütemény és egyéb pékáru választékot, azért meglesem mijük van még.
Az étlapot bogarászom, amikor Ville érdeklődni kezd. Felnézek rá.
- Hm… Ez marha jó kérdés. Azt hiszem veszek egy forró fürdőt. – naná! Elmerülök a habokban. Aztán lehet, még be is alszom a kádban. Meg szokott esni, ha jól érzem magam.
- És Neked mi lesz az első? – tudakolom. Ville pillantását csak akkor engedem el, mikor a fiatal, vékony pincérlány ott terem mellettünk.
- Sziasztok! Mit hozhatok? – kérdi terebélyes, nyájas mosollyal az arcán. Látszik rajta, hogy felismert minket, de türtőzteti magát és nem áll neki lelkesen vijjongani. inkább csak meglepett és örül.
- Én egy nagy csésze forrócsokoládét szeretnék, és megkóstolnám a házi készítésű sajtos-baconos-kukoricás háromszögeteket. Köszi.
A lány szorgalmasan feljegyezte, majd Ville-re vándorol a tekintete.
Ha Ville is leadja a rendelést, és ismét magunkra maradunk az asztalnál, kislisszanok a helyemről.
- Kimegyek a mosdóba. Egy perc és jövök. – ezzel megkeresem a mellékhelyiséget, aminek az ajtaja az étterem másik végéből nyílik. Már nagyon nyomja a hólyagom, és kész megváltás, hogy könnyíthettem ezen a problémán.
Míg kezet mosok a mellékhelyiség előterében, belebámulok a tükörbe. Kissé megütközök a saját tükörképem láttán. A fekete szemceruza kontúrja már tegnap leázott az arcomról a tóban, szóval zéró smink, de a hajam olyan kócos, mintha denevérek téptek volna meg. Gyors kézmozdulatokkal fésülgetem ki az ujjaimmal a tincseket, hogy emberibb külsőt kölcsönözzek magamnak, aztán visszafogom a fekete hajzuhatagot lófarokba.
Nem váratom meg Ville-t. Rövid időn belül ismét ott ülök vele szemben. Épp jókor érkezem. A pincérlány már hozza is a reggelinket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#137TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:40 pm

Ahogy visszafordul, a szemeibe nézek.. de alig egy pillanat mire el is érjük a kinézett terepet, és én is lerakom magam. Ritkán járok ilyen helyekre.. SŐT! Sohasem.

A kezeim ellenőrizetlenül kopognak az asztalon. A lány elővesz valamiii.. ja, az étlap. - szívom meg az orromat, ahogy lassúban körülnézek. Tetszik a terep. Csendes. Nincsenek sokan, legalábbis nem sok aki keresztbe tehet.
Kitéved a tekintetem az ablakon, de odakinn se történik semmi. Minden csendes. Ekkor fordulok csak vissza a lány fele és teszem fel a random kérdésemet.

Ő is csak nézi a szemeimet. Elmosolyodnék.. valamiért, de mielőtt kinyögök valami értelmeset, megjelenik a kis tündérlány, egy darab papírral a kezében. Csendben várok amíg rendel, de a kezeim csak akkor szűnnek meg dobolni mikor a kis barna a szemeimbe réved.

- Egy vödör kávé. Feketén. - dobom be az első lényegeset, aztán vissza a velem szemben ülő lányra - És még kettőt abból az izéből. - bökök October fele, én ugyan fel nem tudom sorolni mégegyszer, de bízom az ízlésében.
Úgy tűnik megértett, mert csak egy biccentés, aztán sűrű riszálások közepette eltűnik a pultok felé.
Nabassza meg...

Visszanéznék a lányra, de akkor meg ő az aki lelépőt fúj, végtére is.. érthető a dolog lényege, én se tudom már mikor pisáltam utoljára.

- Menj csak.. - suttogom utána ahogy eltűnik a látóteremben és újra visszatalálok az ablakra.
Valahogy véletlenszerűen kezdek kutatni. A zsebemben, megtalálom a cigit, de most nem azt kerestem. Elfektetem a dobozt az asztalon és csak utána akad a tényleges a kezembe. A telefonom...
Ránézek, a térerő már tökéletes, valamiért mégse akarom lehallgatni a hangpostát. Lefogadom hogy Grid vagy ezerszer keresett, ezért rövid gondolkodás után fektetem csak el a fehér asztalon a doboz mellett.
Ekkor hallom visszatérni a lányt.

Felpillantok rá, de a korábbi barna is beütközik a képbe, ezért csak hátradőlök, hogy lepakolhassa a kaját és a bögréket, és egyetlen pislantással köszönöm meg. Megváltó lesz ez a földszínű fekete lötty!

- Kiengedve jobban áll... - beszélek a bögrémnek, de lelőheti hogy nem a porcelánnak udvarolok. - Persze így se rossz. - pillantok fel rá, de csakis egyet, miközben émelyítő illatú fekete tölti színig a bögrémet. Szinte az egészet le kéne gurítanom. Egyszerre. Kezd kurvára hiányozni a fehér por adta édes íz, és kelll... valami a helyettesítésére.
Egyszerűen muszáj!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#138TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:44 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Hát, nem lettem okosabb, mielőtt kilógtam a pipildébe. De már nem lep meg, ha Ville nem válaszol. Így is van pár tippem mihez kezd otthon. Lapos, mindentudó mosollyal hagyom magára az asztalnál.
Percek múlva visszatérek, és ahogy leteszem magam a helyemre, Ville egy meglepő, nem várt megjegyzéssel fogad. Eszembe nem jutott, hogy a hajviseletemet figyeli. Mégsem a szemembe néz, hanem a bögréjének magyaráz.
Lövésem sincs mit válaszolhatnék. Csak egy fojtott vigyor sejlik fel az arcomon. Aztán mégis kibukik belőlem egy halk nevetés. Főleg, hogy eszembe jut a kócos fejem. Méghogy kibontva jobban áll… Jah.
- Már tudod hogy nézek ki ébredés után. Pont így. – felveszek a tányérról egy mindenfélével megtömött tekercses buktafélét, de mielőtt beleharapnék, tovább vigyorgok.
- Bakker, ha így folytatjuk, a végén tényleg nem marad semmi titkunk egymás előtt.
Beleharapok a frissensült bacon-os háromszögbe, miközben a tekintetem Ville asztalon heverő telefonjára esik. Tuti, hogy kerestek minket a többiek. A saját mobilomat lusta vagyok előhalászni a zsebemből. Most tömöm a búrám. Ha már eddig kibírták nélkülünk, főleg Grid, akkor meglesz, míg visszarobogunk Vegasba.
- Úgy szuggerálod azt a kávét, mint aki jósolni akar belőle. – döngöm két falat közt, Villet figyelve. - Látsz benne valamit? – húzom az agyát. Ő is szokta az enyémet. Ez ilyen adok-kapok játék.
A kaja egyébként isteni!

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#139TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:57 pm

Elmosolyodom. Talán a válaszán, de lehet csak a reakcióján a kávémba az orrom előtt és a kanállal a benne nem létező cukrot kevergetem. Csak a következő szavaknál nézek fel a szemeibe.

- És az baj!? - tartom ott a tekintetem, bizalmas.. talán valami furcsa él is csúszik bele, de megszívom az orromat és vissza a bögrére. Ekkor kapaszkodom csak bele a fülébe, és úgy.. forrón, szinte a felét leöntöm a torkomon.

- Csak egy döglött legyet. - válaszolok az egészre. - De ne aggódj, eltüntettem. - szélesedik ki a mosolyom, de egy percig sincs eszemben nem belemenni a játékába. Ha te úgy...

- És közben épp az járt a fejemben hogy vajon mikor folytatjuk a tegnap estét..(?) - engedem el a bögrét, és enyhén megdöntött fejjel nézek át a szemeibe, ahogy egymás előtt elfektetve a két alkarom megtámaszkodok az asztalon. De hogy komoly vagyok e?? Messzemenően. Csak épp erről neki nem feltétlenül kell tudnia. És bár egy percig se akarom hogy útközben megfulladjon attól az.. izétől, de sokmindent megadnék ha az az este nem csak egyszeri lenne.

És ekkor csörren meg a telefonom…

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#140TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:58 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Ville a gőzölgő kávét kevergeti, aztán egyszer csak rám néz a csésze fölül.
Hogy baj lenne-e?
Megvonom a vállam.
- Nem. Nem az. De ettől egy kicsit olyan érzésem van, mintha a vesémbe látnál. Nem vagyok hozzászokva. – magyarázom halkan.
És ez nem csak arról szól, hogy Ville meglátott kócosan, ébredés utáni, sminknélküli gyűrött arccal. A dolog jóval túlmutat ezen. Ő egy nap alatt sokkal többet tudott meg rólam, mint bárki egész életében. Nekem ez az egész tök furcsa. Bár tudnám, hogyan csinálja.
Burkolom a töltött háromszöget, erre Ville kapásból ledönti a forró fekete felét. Tuti szőrös a torka, még az arcizmai sem rándultak meg. Neki aztán tényleg mindegy, hogy hideg, vagy meleg.
Csak egy légy, ne aggódjak… Ezen jót kuncogok. Ugyanis halálosan félek a döglött legyektől. Ez van.
Az a megjelenő mosoly az ábrázatán… Sokat sejtet. Na, most vajon mi jön? Ellentámadás, mi más. Én kezdtem piszkálni, úgy kell nekem.
A szavaktól, amik elhagyják Ville száját, az iménti kuncogásom rövid nevetéssé lényegül.
Merőn bámulok azokba a hűvöszöld szemekbe az asztal túloldalán. Ville hozza a formáját, de eszemben sincs megfutamodni egy kis játékos vérszívástól. Jah, mondjuk megkaptam a magamét, szó se róla. Hogy mennyire komoly, passzolom, de a mondandójára csak egyetlen válasz létezik.
Épp nyitnám a számat, hogy feleljek, amikor megcsörren a mobilja. A lendület elveszik, és egészen más lesz belőle.
- Biztosan Grid az. Már tövig rághatta miattad a körmét. – döngöm, mire felveszem a tányérról a következő péksüteményt, hogy befaljam, míg Ville lefolytatja a kötelező bájcsevejt a menedzserúrral, már ha úgy dönt, hogy beszél vele.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#141TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 8:59 pm

Erre most valami piszkosul elméset kéne kinyögjek. De még nem hat a kávé, a kokó meg már vagy fél napja kiürült a készletből, nem jön a külső segítség. Ezért mondom azt ami úgy elsőre jön az egészre.

- Pedig én élvezem... - mosolyodom vissza a kávéra, de nem is igazán gondolok bele. Hogy mi a fasz van!?? Tényleg jó vele, még senki mellett se volt ilyen jó. Bassza meg...

Mégis ő töri a förtelmeket és nekem eszem ágában sincs nem belemenni. Ha már döglöttliba, rendesen tömjük meg!

Fel is teszem aaa.. kérdést!?? Az több mint túlzás lenne, hívjuk inkább tapogatózásnak a tényekre ahogy belebámulok a szemeibe. Tartom. Nanáhogy, most se tűz, se este, és még magány sincs, de úgy néz ki veszi a lapot, ahogy simán kiáll velem szemben.
Vigyorognom kell, mégse engedem szabadon. Csak szigorúan tartom a szemem az övéiben, mikor belepofázik a telefon.
A kurvaéletbe!

Csak egy pillantás, nem több, nem is kell hogy a kijelzőre nézzek hogy tudjam a hájfejű az. Egyetlen érintés, elhajtom a gecibe, és visszatér egymás elé a két kezem.

- Szóval?? - emelkedik meg az egyik szemöldököm, de továbbra se engedem azokat a föld színű szemeket. Egészen megbabonáz...
Baszod, tényleg kezdek meghülyülni!

De akkor megint a telefon...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#142TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:16 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Élvezi. veszem tudomásul. Meg kell hagyni, ügyesen csinálja, mert néha észre sem veszem, hogy boncolgat. Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy ez tetszik-e, vagy utálom. Minden esetre rohadt idegen érzés. Jól érzem magam Ville-vel, kedvelem, ez nem kérdés. De ami történik, fogalmam sincs hogy fogjam meg, minek nevezzem.
Visz az ár. Ilyen még soha nem történt velem, hogy valaki ekkora hatással lett volna rám. Pláne nem férfi.
És akkor bökte ki, mi jár a fejében. A csészéink fölött farkasszemezünk. A pupilláim összeszűkülnek, a barna íriszekben talán nem is látszik a változás.
Levegőt veszek, hogy válaszoljak, de a telefoncsörgés megálljt parancsol. Grid, és az ő tökéletes időzítése. Sunyi banditamosolyra húzódik a szám sarka.
Ez van…
De Ville nem veszi fel, hagyja Gridet kétségek közt vergődni. Inkább visszatér a félbehagyott témához, ne lógjon már a levegőben. Úgy fest, ez jobban foglalkoztatja.
Nem pislogok. Kitartóan fúrom a tekintetem Ville-ébe. Ő is hasonlóan állja a sarat.
Újabb lendület kap el, hogy válaszoljak neki, főleg, hogy most rákérdez. És kiderül, hogy a drága menedzserúr is hasonlóan eltökélt, mint mi együtt. Most az én mobilom kezd el csinnadrattázni a kabátzsebemben.
- Hm… – somolygok az orrom alatt, ez a mobilnak szól, és a vonal végén erőlködő Gridnek, de eszemben sincs előkotorni a ketyerét. Inkább…
- Ha az a légy nem súgta meg, mielőtt belefulladt a kávédba, neked kell időpontot választanod. – szalad ki a számon kissé meggondolatlanul(?), aztán már szívnám is vissza. Én mondtam ezt, basszus. Én! El se hiszem! Belém nyilall, hogy flörtölök Ville-vel, és a szívem ijedtemben kihagy egy ütemet.
A forrócsokoládés csészéért nyúlok. Jobb lesz, ha duma helyett mással foglalom le a számat. Azt azért be kell látnom, ha én sem akarnám a folytatást, nem kekeckednék Ville-vel.
A mobil már nem műsorozik a zsebemben. Még azelőtt elhallgatott, hogy beijedtem. Magamtól.
Lassan kortyolgatom a sűrű, gőzölgő italt. A szemem azért még Ville arcát pásztázza.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#143TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:17 pm

És megint az a kurva telefon...

Csak egyetlent pillant a kabátja felé a szemem, de úgy tűnik nem szívbajos, vagyis hagyom az egészet a fenébe.
Újraindul a menet. Látom a szemében azt az apró rezdülést, változás? Nem is igazán lényeges, de ami biztos hogy még mindig várok.
És meg is érkezik a válaszom...

Szélesre húz a mosoly az arcomon, de annyira nem üt ki a pofátlanság hogy telibe vigyorogjak. Mégis hamar visszahúzom komolyba, és alig miliméternyit hátrálva köszörülöm meg a torkomat, ahogy ő hirtelen rendezkedni kezd.

- És ha azt mondom.. most!?? - emelkedik meg újra a szemöldököm, de a kényelmes testhelyzetet felvéve már abszolút nem mozdulok. Várok. Rá. A reakciójára, hogy mit lép előttem, de akkor megint megszólal az a kibaszott telefon.
AKURVAÉLETBE!

Mielőtt a lány bármit is lépne, azt a szart a kezembe veszem, kikapcsolom - már percekkel ezelőtt ezt kellett volna tennem - és behajítom a bukó alá mellettem, most kurvára nem érdekel. Most valami annál a gyökérnél sokkal fontosabb van terítéken!
És visszatalálva a lány szemeibe még mindig várom a válaszom..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#144TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:17 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Grid hol az egyik mobilt csörgeti, hol a másikat. Ritka kitartó. Hadd szórakozzon. Sok vizet egyikünknél sem zavar, ahogy elnézem.
Csak most esik le, hogy gyakorlatilag randira hívattam magam, vagy mifene. Ez önmagában megér egy kiröhögést és TV-ben mutogatást. Meg aztán ki tudja Ville pontosan milyen folytatásra gondol. Igen tág fogalom. Részéről sokminden belefér, az enyémről már nem annyira. Az is kotta új, hogy egyáltalán belemegyek ebbe az egészbe. Ha már elkezdtem, nem táncolok vissza, hiába sikít egy veszettül kétségbeesett hang a tudatom mélyén, hogy „Mit csinálsz te nő???!!! Térj észhez! Addig állj le, míg nem szívod meg!”
A válaszomra egy mosoly kezd terebélyesedni Ville arcán. Elégedettnek tűnik. Ha tudná, hogy közben épp az elbizonytalanodás és a kétségek ellen hadakozok. Na meg egy nagy adag pánik ellen.
Mindkét szemöldököm egyszerre ugrik meg.
- Most? – kérdezek vissza halkan, feltűnően meglepetten. A szám a csésze szélén megáll, eltakarja az arcomat, és csak bambulok Ville-re, mint aki lefagyot, és mint aki nem egészen fogja fel a szó értelmét. Elég értetlen fejet vághatok, főleg, hogy még pislogni is elfelejtek, csak nézem mereven Ville-t.
Néhány másodpercnyi tücsökciripelős csönd telepszik ránk.
A mobilja megint közbe vinnyog, és azon ahogy lerendezi, muszáj vigyorognom. Őt idegesíti, engem szórakoztat.
Leeresztem a bögrém az asztalra.
- Oké. Akkor… most. Ha már úgyis lendületben vagyok. – döngöm.
Jah. Ez nálam a lendület… Nagyon durván nyomom. Kis híja van, hogy röhögjek.
Kérdés Ville mit akar.
- Mit tervezel? - tudakolom egyszerűen. Komolyan érdekel mi jár a fejében, elvégre a machináció engem is érint, nem is kicsit.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#145TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:18 pm

A hangja meginog. Csak én veszem észre?? A szemöldököm még mindig a levegőben, és jól látja hogy nem viccelek. Addig üssük a vasat amíg meleg... Amíg tűzforró a kezeimben!

Rövid a csönd, de hosszúnak tűnik, amíg a bögre vissza nem esik az alátétre, de én még mindig csak őt figyelem.
Lendületben van...
És hogy mit tervezek??

- Ne ájulj el... - suttogom, de közben már mozdulok, nem kapkodva, nem vehemensen, de egyenletesen ahogy megemelkedve jobb kezem az arcára kúszik és őt is megemelem, hogy alig egy szemvillanással később, - már ha ő nem kapott észbe és lógott meg előlem - egy pillanat alatt a szájára forrasszam az enyémet.  
Hogy mit akarok?? Őt.. Belőle.. még többet!
És az száz hogy nem fogom itt ledönteni az asztalon, de egy kis emlékeztető... Az most mindennél jobban KELL!!!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#146TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:19 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Végülis nekem tök mindegy mikor. Most, vagy egy hét múlva. Ville meg az a fajta ember, aki a pillanatnak él, úgyhogy mindenki részéről simán belefér ez a mágikus hangzású most a mostba.
A pipilde megvolt, és a hasam is tele. Újratöltve indítom a napot. Meg ezt aaa… folytatást. Erre leszek én kíváncsi, Ville mit talált ki már megint.
Ne ájulj el…
Ez a suttogás az, ami rádöbbent, hogy veszélyben az intim-szférám, noha még mindig nem tiszta, mit is akar. Most már mindig így lesz? Hogy Ville figyelmeztet mielőtt tenne valamit? Nem csak pánikra ad okot, de meg is mosolyogtat belül. Azt hiszem, tisztel, mint nőt. Az éjszaka is megtehette volna, hogy visszaél a helyzettel és olyan helyeken kezd matatni, ahol nem kéne, de nem volt bunkó. Sőt.
Az arcom értetlen, és egyben csodálkozó, a szemeim meglepődötten kerekednek Ville-re. Még akkor is, mikor lassan feljebb tolja magát és felém hajol.
Egek… Leesik, hogy mi lesz.
Ha már belemásztam ebbe az egészbe, és igent mondtam, nem futok el.
Azon kapom magam, hogy olyasmi motoszkál bennem, ami eddig még soha az életben: ha csak szikrányi is az indíttatás, de le akarom gyűrni a félelmemet. A miértet nem tudom. Az biztos, hogy sokkal könnyebb lenne becsípve, akkor legalább nem hallanám a vészharangok zúgását, és fele ilyen megerőltető lenne uralkodni magamon; el ne tiplizzek.
Ville tenyere az arcomra siklik, s a testem meglepően automatikusan reagál. Engedek a gyengéd húzásnak. Megtámaszkodom az asztalon, és felemelkedem a helyemről, hogy előredőlve, az asztal fölött félúton megcsókolhasson.
Még erre a rövid pillanatra is behunyom a szemem. Csak az ajkaink játszanak. Finom mozdulatokkal kóstolják meg a másikét. Közben nem verem le a tányért, nem borítom fel a bögrét, és nem is esek össze. Csak a karjaim remegnek meg, ahogy támaszkodom.
Én vagyok az, aki véget vet a csóknak. Lassan elszakadok Ville-től, hogy közvetlen közelről nézhessek a szemeibe.
- Ha így folytatod, még a végén hozzászokok. – döngöm halkan, vicc nélkül. A jelek szerint csókkal már aligha csapatja ki a biztosítékot. De magamat ismerve, van még bőven olyan dolog, amivel simán menne neki.
Ha Ville elenged, visszahúzódom a padra, és az ujjaimat a bögrém köré fonom. Csöppet sem aggaszt, hogy a pincérlány és a pult mögötti szőke nő esetleg tanúja volt az iménti… folytatásnak. Az idősebb vendégek és a munkások meg aligha ismerősek a metál világában. Remélhetőleg nem vagyunk youtube vagy facebook gyanúsak. Grid nem tudom mit szólna, vagy a többiek. Mintha bármit is számítana a véleményük.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#147TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:21 pm

És benne van! Ez az első ami bevillan valahol félúton, de aztán már kurvára nem érdekel semmise.
Nem ésszel cselekszem, nálam meglepő is lenne. De ahogy nem húzódik el, vagy pillanatok alatt lép meg, egyre vehemensebben, inkább kitartóan ízlelem, és én még azt hittem a reggeli kávé a ...!

Felőlem az egész világ romba is dőlhetne, kurvára nem érdekel, mégis ő az aki megszakítja az egészet, én meg nem kényszerítem. Csak a szemeibe nézek, alig arról a rohadt három centiről és azok között váltogatom a tekintetem. De az arcát még nem engedem el.
"... még a végén hozzászokok."

- JÓ! - vigyorodom el egy rövidet, de aztán nem hagyom annyiban, megint a szájára kapok csak egy rövid időre, mielőtt visszaraknám magam a helyemre.
Ki a fasznak kell a reggeli!!!

Azután valahogy nem történik semmi. Csak a vigyor ragadt fel a pofámra, ahogy megköszörülve a torkomat az ablakon kinézek, de onnan is visszaverődik a fogsorom képe. Hogy baszod!

Újabb torokköszörülés, mielőtt megszívom az orromat, szemem az asztalon, a kezem meg már az utolsó szál elfektetett cigarettáért matat. Halmozzuk az élvezeteket!  - villan ki a vége, de még mielőtt a számba tömöm végignyalok az alsó ajkamon ahogy visszanézek a szemeibe.

- Ezt a részét én is meg tudnám szokni. - mosolyog a szemem, lehet a szám széle is követi egy időre, de még mindig a szemeiben az enyém ahogy a számba tolom a cigimet, és kezem az öngyújtóért matat. Valahol elhagyhattam útközben. A fenébe...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#148TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:34 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Mm… Kávé ízű. Megérzem Ville ízét a számban. Az ital karakteres zamata óhatatlanul is bekúszik a számba.
Erre valami megváltozik. Az egyszerű szájrapuszinak gondolt csók egészen intenzívvé válik Ville szenvedélyétől. Nem fogja vissza magát, én pedig sodródom és hagyom zajlani az eseményeket. Minden esetre a levegő a tüdőmben reked, ahogy belém forrasztja a lélegzetet.
Mohó. – fordul meg a fejemben. Igazából mulattat a gondolat.
Mielőtt még nyelves lenne belőle, én vetek véget a manővernek. Épp visszahúzódnék a helyemre, Ville szemeire tapadó pillantással, mert a tenyerében tartja még az arcom, amikor merészen visszahajol hozzám potyázni.
Na, ha az előbbi meglepett, akkor erre már nincs megfelelő szó. Lányos döbbenet ül ki az arcomra, az ajkaim csodálkozva megnyílnak. Majdhogynem néma „O” betűt formálnak.
Szemtelenül elégedett az a kölykös vigyor az ábrázatán, ami visszatükröződik az ablaküvegen.
Leesik mi az ábra. De akkorát koppan, hogy szerintem még Ville is hallja az asztal túloldalán. Udvarol! Próbálom ezt valahova tenni.
Ville a cigijéért nyúl, széles mosolya mit sem lankad közben. Ez az élénk kifejezés a vonásai között mintha ragadós lenne. Hirtelen elkap az inger és kibukik belőlem a jóleső nevetés. Szabadjára engedem, a tekintetem Ville-ében nyugszik, ahogy az asztal két oldaláról nézzük egymást.
Nem is tudom. Az az érzésem, úgy festünk, mint két ütődött tini. Ha jobban belegondolok, még élvezem is. A fenébe.
Ő a cigarettát veszi kézbe, én a bögrémet, hogy kiigyam belőle a maradék forrócsokoládét. Viszont még mindig röhögcsélek az orrom alatt.
Ő is meg tudná szokni...
A következő pillanatban a bögre üresen koppan az alátéten. Egy ötlet kezd körvonalazódni bennem. Röpke percnyi csend ereszkedik ránk, míg meghányom-vetem a dolgot, rukkoljak-e elő vele. Úgy döntök, hogy bátorkodok rákérdezni. Nem veszthetek semmit. Legfeljebb ugyanaz lesz a válasz, mint múltkor a lakáson.
- Nem gondoltad meg magad a korcsolyázást illetően? – tudakolom mosolyogva. Nincs semmi hátsószándékom, de talán ebből is kikerekedhet egy bolondos este, ha Ville-t sikerülne elcsábítani jégkorizni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#149TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:38 pm

Elvigyorodom. Valahol pont akkor amikor nevetni kezd, a szál közben a számban és ja.. igencsak kell egyensúlyoznom hogy ne essen az ölembe.

- Mi van.. !? - kérdezem nevetve ahogy megdobom az államat, de nem válaszol. Tetszik a nevetése, de én se tudom lemosni az enyémet.

- Pont úgy érzem magam mint 12 évesen. - köszörülöm meg a torkom ahogy a korábbi vigyort lenyelem, de még mindig nem sok minden tudja elvenni a jókedvemet. Kivéve az a kibaszott gyújtó!
Taperolom az összes zsebemet, a kabátét, de sehol sincsen.

- HÉ! Tündérke! - kapálózok fel a levegőbe ahogy azt a korábbi kis fitos barnát vihogva látom meg a hátsó részlegben - Egy kis tűzre lenne szükségem! - kacsintok rá, csak hogy élvezze és megköszörülve a torkomat figyelek vissza emerre.
Még mindig mosolyog a szám széle. Hogy baszná meg..
És ekkor jön az a kérdés...

A dolog kissé lehűt. Nem az hogy el kell lépni valamerre, pláne vele, sokkal inkább a jég gondolata.
Másik könyékkel is megtámaszkodom az asztalon, még mindig a szemeiben alkalmatlankodom, amikor megint széthúz a szám széle.

- Majd meglátjuk.. - és rákacsintok.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#150TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 9:41 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October
Na igen. Nem csak Ville érzi magát újra gyereknek.
- Akkor már ketten vagyunk. – döngöm vigyorogva.
Az asztalon könyöklök, az államat a tenyeremben támasztom. Ville-t figyelem, amint tüzért kiált, majd megint rám néz.
Még mielőtt a pincérlány odajönne az asztalunkhoz, megérkezik a válasz a kérdésemre. Pont ugyanaz, mint a múltkor.
Majd meglátjuk. Naná, a vak is ezt mondta.
Önmagában a feltételes szavak jelentése nemleges. Számomra. De Ville arcán görbülő mosolyban és a kacsintásban, amivel megtoldotta, talán rejlik valami. Lehet, csak korizni nincs kedve.
A ritka alkalmak egyike, hogy én kezdeményezek. Ha lehet ezt annak venni. Viszont bárhogy nézem, kedvelem a srácot, és jól éreztem magam vele tegnap, bokasérülés, fejelés, hajleégés ide, vagy oda. Bár, még ezeket is szórakoztatónak találom így visszatekintve. Ez van. Kár lenne tagadnom, csak magamat venném hülyére. És különben is, ez csak egy újabb tali lenne melón kívül, nem kell belelátni semmit. Jah, valamivel kábítanom kell az agyamat, hogy legyen merszem felvetni a közös program témáját.
- Rendben. – mosolygom Ville szemébe, aztán megvonom a vállam. - De… mást is csinálhatunk. Úgy értem… – rövid nevetést hallatok. Azt azért nem felejtem el, hogy Ville pasiból van, és az ő vérmérsékletét ismerve jobb, ha nem dobálózok efféle kijelentésekkel. Inkább kurva bölcsen korrigálok.
- Csak van olyan szórakozóhely Vegasban, ahova szívesen elmennél… Ha már a jégkori nem jön be.
Istenem, de nehéz volt ezt kinyögni! Nem is tudja.
De ha erre is egy határozott „Majd meglátjuk” lesz a válasz, én többet tuti nem faggatózom hasonló célzattal, amíg világ a világ. Nemhogy Ville-nél, SENKINÉL!
A csigaházban nem voltak ilyen problémáim.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#151TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-