♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_rcap 
Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#76TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:15 pm

Az. Fasza… Nekem sem hiányzott.
Ville hozzám lép, én meg leteszem a fenekem a legközelebbi sziklára. Nem tudom mit csinálhatna vele, mármint a bokámmal, de azt túlzásnak érzem, hogy a hátára vegyen. Bár, a javaslatára halk kuncogást hallatok.
- Aha… Hogy együtt boruljunk? Az koronázná meg a napot, ha Te is összetörd magad…. Nem lehet olyan vészes. Csak meghúztam. – mondom, miközben Ville már le is guggolt elém. Én meg előre hajolok, hogy lehúzzam a csizmám cipzárját. A lendület és az irány olyan szerencsétlen, hogy megfejelem Ville-t a sötétben. Összekoccan a homlokunk.
- Basszus! – dőlök hátra nyomban. A fejemhez kapok, és megdörzsölöm az ujjaimmal ott, ahol kicsit zsibbad.
- Jaj, Ville, ne haragudj! – nevetek fel. - Jobb, ha meg sem moccanok. Alig látok belőled valamit. Nagyon fájt?... Grid holnap a sírom tetején fog táncolni, ha leamortizállak. – vigyorgok, miközben megkapaszkodom az alattam hűvöslő szikla szélében.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#77TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:15 pm

- Valamit valamiért. - dünnyögöm csak a szállal a számban, elvileg kell a kezem, de aztán hirtelen légszomj kerül meg, ezért muszáj kirántanom. Pont akkor amikor koccan a feje. Fiiiinom...

- Ugh.. - egy nyögés, de kábé ennyi ami belefér, automatikusan tántorodok is hátra. Sikerül úgy, hogy én is egy kibaszott kőre lépjek, ami megfordulva a talpam alatt szemvillanás alatt esek seggre, félig hátra, a cigim meg elgurul ahogy megtámaszkodom magam alatt.

- Bassza meg.. - nyögöm nehézkesen - Kééét ilyen szerencsétlent.. - de aztán én sem bírom tovább, elröhögöm magam. Elfekszek az úttesten. Úttest.. A faszt! Egy kavicsos nyomorult retek ami összeesküdött ellenem. ElleNÜNK!

Még mindig röhögök amikor meglátom a csillagokat. Valahogy magukhoz édesgetnek és lassan hal el a röhögés. Hogy ő.. mit csinál előttem az számomra REJTÉLY! De ha nem beszél és egy darabig a csönd nagy lenne, csak felkapom a fejem, hogy a szemei felé nézzek.

- Grid gyűjtsön erőt csak a saját sírjára.. - vigyorodom el, és ha nincs további instrukció, fellököm magam mégegyszer, egyenesen ülőbe.

- Második próbálkozás?? - emelem meg a fél szemöldököm, de sanszos semmit sem lát belőle, a cigim parazsa meg valahol.. alig 2 méterre tőlünk lassan adja meg magát. Az enyészetnek.. Gondolom, mert hogy az én tüdőm nem sokat kap belőle...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#78TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:16 pm

Ville felnyög, én meg annyit látok, hogy az előttem guggolászó fekete sziluett dob egy seggest. Kavicszörgéssel kísérve.
- Nem akartam!... Esküszöm!!! – mosom magam fuldokolva a heves nevetéstől.
Tudom, hogy akár komolyabban is megüthette volna magát, vagy bármi más, de nem bírom cérnával. Sok ez már nekem, képtelenség fapofával konstatálni a körülményeket.
- És akkor hol van még az út vége?! – kontrázok rá arra a meglátásra, hogy szerencsétlenek vagyunk. Ezt szorgalmasan bebizonyítjuk, mintsem megcáfoljuk.
De Ville-t is jókedvre derítik a dolgok. Hallom a nevetését. A körvonalaiból annyit veszek ki, hogy elterül az úton.
- Meg… megütötted magad? – érdeklődöm. A szavak nehezen jönnek ki belőlem, mert még mindig röhögök, ennél fogva akármennyire komoly az aggodalmam, rohadtul nem világlik ki a hangomból.
Eközben ismét nekiveselkedem és lehúzom a jobb lábamon lévő csizma zipzárját. Kibújok belőle. Mellém teszem. Előrehajolok, hogy elérjem a bokámat. Az ujjaim rászaladnak, hogy finoman megnyomkodjam. Az első nyomásra olyan csillagokat kezdek látni, amiket a NASA még fel sem fedezett. Azonnal felszisszenek. Nem vagyok finnyás, de ez… ez fájt. Tuti be fog dagadni reggelre.
- Basszus… – nyögöm. Hiába az igyekezet, ezzel nem jutok messze. - Szerintem jobb, ha itt maradok. Nálad a mobilod? Ha nincs, odaadom az enyémet. Lentebb talán már lesz térerő, és akkor hívhatsz autómentőt. – teszek egy javaslatot, kérdés Ville mit szól hozzá.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#79TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:18 pm

- Hát ha így folytatjuk még kurva messze... - vigyorgom, még mindig, habár jórészt minimum kétféle kéépen értem, egyrészt ha ilyen ütemben haladunk, nem érünk le csak holnap estére, a másik meg... Na ja. És úgy néz ki rommá törve.

- Hát ha úgy vesszük.. - beszélek még mindig fekve, de rohadtul nem zavartatom magam. - A seggemen tuti lesz pár lila folt, de meg se kottyan más esetekhez. - a széles vigyor. Még mindig ott figyel a képemen, de most már a csillagokra vigyorgok. Olyan nyugodtak.. csendesek.. szépek. Vegasban nem látni a csillagokat. Soha... És most valahogy sokkal jobb színben festenek.

De hamar fel is ülök, nem mintha a további fetrengéshez ne lenne kedvem, de félbehagytunk mi valamit. És igen. Csúszik a cipzár hangja, hallom ahogy koppan a csizma a kő mellett, de aztán azt is ahogy felszisszen. Nem állok fel, tökéletes itt nekem ülve. Ennél lejjebb legalább nem eshetek.
Na de ekkor jön a nagyszerű ötlet..

- Na neeem, nem-nem-nem-nem.. - tiltakozom már minden vidámságot elfelejtve, de ekkora hülye ötletet én még életemben nem hallottam! - Azt majd rummal meg bernáthegyivel jöhetek érted, mi? - veszem a hangsúlyt vicceskedőre - A nagy büdös lófaszt! - kötőszó, de aztán fel is teperem magam vissza guggolásba előtte. - Én viszlek. MOST! És nincs kekeckedés! - asszem ezzel lefektettük a szabályokat.

- Ha meg nem tetszik, majd ütöd a hátam, de hogy itt nem maradsz az kurvaisten! - azt hiszem ez elintézve. Részemről..
De hogy az övéről...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#80TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:19 pm

Ville csípőből leszavazza az ötletet, pedig én tök komolyan gondoltam. Megvártam volna, míg valaki jön, vagy visszamásztam volna a motorhoz. HÁHÁ! Persze! Olyan kurva sötét van, hogy már meg sem látnám a járgányt a susnyásban. Még eltévednék az erdőben. Nagy jövő várna rám.
- Jóóól van! Okééé, értettem!... – adom meg magam, úgysem tehetnék mást, Ville cefetül eltökélt. Úgy nézem, semmi esélyem ez ellen a drákói szigor ellen. - …Uram! – kapom a homlokomhoz a kezem, mint aki tiszteleg a felettesének. Persze úgysem látja, legfeljebb annyit, hogy hadonászok. Kurta nevetéssel zárom, aztán felsóhajtok.
Nem vagyok nehéz, de ki fog fáradni alattam.
Lehajolok, és kézbe veszem a lábam mellé ejtett csizmát. Óvatosan felhúzom. A zipzár felcsusszan, aztán felkelek a kőről. Indulásra készen ácsorgok előtte.
- Legközelebb vigyázz jobban, mivel poénkodsz. – duruzsolom vigyorogva. - Még az is megtörténik.
Ha Ville valóban komolyan gondolja, hogy a hátán visz, és felegyenesedik, én ügyeskedve fellépek/mászok arra a lapos sziklára, amin eddig ücsörögtem.
Ha Ville megfordul, előre nyúlok a vállai fölött, és összefonom a karjaimat az álla alatt, hogy megkapaszkodjak benne, míg felszökkenek a hátára. Nem bírom ki röhögcsélés nélkül. Ha minden igaz, ott vihogok a hajába a füle mellett. Igyekszem úgy rendezni a karjaimat, hogy a mellkasán pihenjenek, nem akarom megfojtani.
- Elbírsz? – faggatom a hátán csüngve.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#81TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:24 pm

Húzza a száját.. na meg a szöveget, én meg hajszálnyira vagyok hogy elröhögjem magam.. Uram!??
De mégse jön össze. Márminthogy az, hogy kiröhögjem, talán mert elpoénkodná az egészet én meg kurva komolyan gondolom.

Halom a cipzárt.. valamit látok is, ahogy visszarakom magam állóba, és megvárom amíg ő is feltápászkodik. És hogy ez most hogy is legyen?? Újabb találós kérdés, de sose voltam elveszett, rohadtul megoldom én ezt!

- Na de akkor ugorj! - szólítom fel, ami inkább vicc mint tényleg azt várom hogy kapásból vetődjön az ölembe.
Neki viszont jobb ötlete van. Felmászik arra a darab kőre, és.. ÉS!

- Mondtam már hogy nem hiszek benne.. - tolatok oda háttal, márminthogy abban hogy megtörténik amiről beszélek, ez az egész kurvára véletlen. Vagggy.. ha mégis így lenne azért lenne pár kívánságom a jövőre nézve...

- VÁRJ! - jut eszembe még valami, és remélem addig nem esik le - jó lenne - amíg megteszem azt az újabb pár lépést vissza a földön füstölő cigimért. Irány a számba, aztán vissza tolatásba és most már mehet a menet.

- Most már jöhetsz.. - újabb szöveg és ahogy a keze taperolni kezd, én is hátranyúlok érte. Csak segítem, ne mondja azt hogy letaperolom mert nem, de azért ahogy ugrik, muszáj a kis fokhagyma seggét megtartsam, mielőtt mindketten borulunk hátra a retekbe.
Röhög. Én is csak hajszálnyira vagyok tőle, de Egy kis komolyságot! Vagy legalábbis csak próbálok koncentrálni amíg a helyére teszem, mármint őt a hátamon, és csak amikor minden tökéletes, engedek el egy megkönnyebbültnek tűnő sóhajt.

- El! - vágom rá a cigivel a számban, de.. - De azért nem baj hogy ma kihagytad a vacsorát. - vigyorgom, a cigarettát a fogaimmal tartom, így elég érdekesen beszélek, de legalább ki nem esik.

- Na meg azért ezt más formában tuti jobban élvezném, de a helyzetet tekintve.. ez is megteszi. – igazítom hátul meg, oké, az a kis formás még mindig a kezemben, de a szükség az szükség. Ha beszédül se lesz nehezebb, szóval..

Viszont van itt egy bökkenő.. így hogy a fenébe fogom kihúzni a cigimet!???

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#82TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:24 pm

- Akkor miben hiszel? – térek vissza a régebbi kérdésre még a kövön állva. Amúgyis meg akartam kérdezni.
Ville aztán élesen megkér, hogy várjak. Én meg mi mást is tehetnék? Óóó! A cigaretta. Felveszi, és visszatér, hogy pozicionálja magát előttem.
Amikor engedélyt ad, átkarolom a nyakát, és a hátára szökkenek. A térdeim közé zárom a derekát, erre érzem, hogy a kezei a hátsómon matatnak. Úgy igazgat, mintha csak párnákkal tenné. A fél szemöldököm feljebb vándorol a homlokomra.
Az elmulasztott vacsi pedzegetésére csak megforgatom a szemeimet. Ville furán dönög így cigivel a szájában, de értem mit magyaráz.
- Be fogom pótolni. Duplán. – naná! Ez aztán a komoly fenyegetés. Hirtelen beugrik valami.- Hé! Most jut eszembe! Van egy KitKat a zsebemben. Hogy mondjátok Ti? Have a break, have a KitKat? Majd beburkoljuk, ha kipurcansz, lovacskám. – döngöm Ville fülébe. Gunyorosan heherészek az arca mellett.
Méghogy más formában élvezné… Érdekesen pislogok oldalvást rá. Gyanús a srác.
- Valahogy sejtettem… – dünnyögöm tettetetten árnyas hangon.
Ville megint igazít rajtam egyet. Feltűnik, hogy a fenekem még mindig a markában.
- Öhm… máshol is van ám rajtam fogás. – célzok arra ártatlanul, hogy észrevettem mi zajlik hátul. Ez nem felhívás. Tessék máshol fogást találni!
Nem esik le; kétértelműre sikeredett a mondandóm. Én ehhez túl naiv vagyok, de az viszont felettébb mulattat, hogy Ville a koporsószöggel az ajkai közt szövegel. Az meg csak ééég… Világos mi az ábra. Ha engem tart, nem tud normálisan füstölögni. Ideje besegíteni.
- Várj. Ne tojj be! – kuncogok kárörvendőn, mire a fölül lévő kezemmel Ville arcához nyúlok. Direkt nem részletezem mit akarok, hadd találgasson.
Az ujjaim óvatosan kitapintják mi merre. Felszaladnak az állkapcsa élén. Onnan már csak centiket siklanak, és megvan a cigi. Arra ügyelek, hogy ne verjem ki a szájából. A mutató és a középső ujjaim közé csippentem a parázsló szálat. Ha Ville elereszti, kihúzom az ajkai közül és eltartom a képéből.
Fülelek, hogy kifújja-e a füstöt, majd visszaadom neki.
Nem tudom, mennyire célzok jól. Remélem nem az orrába tömöm épp a szűrőt.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#83TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:28 pm

- Abban hogy kurvára el kéne induljunk mert kezd befagyni a seggem. - koccan a fogam, de jórészt semmit nem hall belőle mert félúton elnyelem. De mégis jó lesz egy kis fűtés hátulról.

Szembe jön a cigaretta. De hamar kerül a helyére, ahogy kis idővel később a lány is. Okééé, tény hogy ott taperolom ahol - szerinte - nem kéne, de ha egyszer leesik, vagy akár kirántja a gigámat útközben, asszem egyikünk se lesz boldogabb. Így legalább én az vagyok.. Mondjuk.

- Hajrá! - dünnyögöm a vacsora ötletére, de aztán.. csoki?? - Fogadjunk hogy te is élvezed... - dobom meg a hátamon, csak hogy ne csússzon már lejjebb és ekkor igazgatom alá rendesen a kezemet. Mert így kényelmes...
De aztán hozzáteszek még valamit. Mert így van, amire meg méltatlankodni kezd, de én.. hát maradjunk amellett, hogy megint őszintén válaszolok.

- Fogdosnálak én máshol is, de a délutáni produkciód után ki tudja mire vetemednél.. – nehezemre esik visszafogni a röhögésemet, de muszáj tartanom vagy nem!?? Különben simán lecsúszik a hátamon, és akkor nem csak az én seggem lesz szépen lilára festve.

Azután viszont.. valahogy kimondatlanul is rájön a részletre hogy igen, a fülemen nem vagyok képes kiengedni a füstöt, de nem az jön amire vártam.
Taperolni kezd. Most ő, de először az orromat töri kis híján ripityára, aztán a gigám.. az állam... Mondanám én hogy egy kicsit feljebb, de mire eljutnék addig, már szinte a számban a keze és nem akarnám véletlenül elharapni.
Deee megszabadulok végre a cigitől. Soha nem gondoltam volna hogy ez egyszer majd ilyen örömmel tölt el, de ahogy bólintok hogy kösz, mehet a helyére, igyekszem rákapni, tényleg nehogy a szemembe tegye.
Ha sikerül.. na akkor indulás előre...

Nem kisebb meló mint amit lejátszottunk már ketten és bár kurva óvatosan lépkedek, a lábammal kitapintok minden következő helyet, ha lehet még jobban.. még inkább vigyázok, nehogy neki is nyakát törjem. Szééép lenne évezredekkel később, egy rozsdás motor a bokorban, és két.. kiszikkadt csontvázzá aszott hulla. Na meg egy szalagcikk a hírekben: Két világsztárnak nyoma veszett.. Béke poraikra...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#84TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:29 pm

- Naná, hogy élvezem! Nem sok lány mondhatja el magáról, hogy meglovagolta a nagy Ville Wallow-t. - elfordulok az ellenkező irányba. Nem akarok belenyeríteni Ville fülébe, úgyhogy megzabolázom a nevetésem, és csak kuncogás lesz belőle.
Ekkor kapcsolok milyen hülyeségeket beszélek.
- Mármint hátiban. Kizárólag. – pontosítok valami idétlen vigyorral a képemen.
Erre a fenekemnél fogva feljebb lök a hátán. Én meg lejjebb, a mellkasán fonom össze a kezeimet. Úgy csüngök Ville-n, mint valami kismajom, vagy batyu.
Óh, tudom én azt, hogy örömmel körbetapizna. Nem mond újat a nők aranytorkú bálványa. És hát igen… Vagy elaludnék, vagy kómába esnék. Nem tudom melyik kínosabb egy férfira nézve.
- Dinka. – dünnyögöm még mindig vigyorogva. A válla fölött kukkolok, igaz, a sötéten kívül szart sem látok.
Na, jah. Valahogy világos; a füstöt nem tudja kipislogni. Merő jószándékból tenyerelek az arcába.
Megvan az orra. Asszem az az.
- Hoppá… Bocsi.
Aztán kitapintom a száját. Nem, nem mászok bele. Ééés ott a cigaretta. Győzelem!
- Ez majdnem olyan, mint az a játék. Tudod... Amikor áll mögötted valaki, és te nem használhatod a saját kezeidet. Ő mutogat helyetted, amíg te elmeséled hogyan kell például… – egy röpke másodpercig gondolkodom, végül rávágom. - …muffint sütni.
Ezt azért meghallgatnám/nézném. Ville és a muffin készítés... Egyébként tipikus, hogy a kaján meg az édességen jár az eszem.
Vissza kéne adnom a cigarettát Ville-nek, miután kifújta a füstöt.
Szerintem csücsörít érte, vagy tátja a száját, mert mintha igyekezne rákapni. Én meg átmegyek szemétbe. Miért ne?
Az ujjaim között a szál, és csak úgy teszek, mintha visszaadnám. Az utolsó pillanatban mégis inkább elhúzom előle. Mézes madzag rulz. Gonosz banditamosoly terebélyesedik az arcomon, miközben vihogok.
- Kéne, mi?
Hallhatja milyen jól szórakozom. Igenis bejön, hogy szívathatom, de aztán visszatömöm a szájába. Telitalálat. Nem az orrába dugom fel, és a szemét sem égetem ki.
- Csak szólj, ha kell a kezem. – kapaszkodom meg benne tovább, miközben lefelé poroszkál velem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#85TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:34 pm

- Ha te azt tudnád.. - dünnyögöm csak a fogaim alatt, talán semmit se hall belőle, de aztán hamar ő is rájön a lényegre. - Kizárólag.. - emelem ki ahogy elvigyorodok, de nem állok ellen hogy újra igazítsak rajta egyet, mert vagy pucsít, vagy a tököm tudja mit művelhet, de mindig az húzza le. Pedig egyáltalán nincs méretes kuffere.
Sőt...

Aztán megosztom vele a tényeket. Ja. Nem kéne kétszer mondania, hogy mérjem fel a terepet, itt-ott.. de visszagondolva a pár órával ezelőtti jelenetre erre igen csekélyek az esélyek. Sajnálatos.

Mégse fintorodok el, csak megmozgatom a számban a cigimet a nyelvemmel, elvégre próbálnám én összehozni a kettőt egyszerre, szívni is meg fújni is, de valahogy ez nem megy. És ő kisegít! Már ha lehet segítségnek nevezni ahogy betalálja az orromat, nem fáj, de tüsszentésre késztet és még az kéne hogy most én fejeljem meg, ezért visszatartom. De sokadikra csak betalál. Elkényelmesedve szabadulok meg a füsttől, de aztán ahogy csücsörítek.. Mégis még van közlendője.

- Muffint sütni.. - ismétlem utána feladva a próbálkozást - Itt caplatunk a kurva sötétben, a hátamon tevegelsz és neked a kajasütés jut eszedbe. - állok csak rövid pillanatra le. Csak a beszéddel. - Remek. - sóhajtok bele, de egy kiadós vigyor előszele ott figyel az arcomon. - És azt hogy mutogatnád el, hogy az erdő szélén állok, és nagyot pisálok..(??) - némi vicces él is kerül bele, de vagy kapok a tarkómra vagy nem, a lényeg csak annyi lenne, hogy végre visszakapjam a cigimet. Deeee.. mááár megint szórakozik! Vagy épp ezért..

- TE! Én eldoblak! – fenyegetőzöm keményen, de úgyis tudja hogy nem dobnám el. Még kár esne abban a formás kis seggében, mégis röhögnöm kell. Mire csak megkapom a cigimet, egy tetszetős ajánlattal is hozzá!

- Hiszed vagy sem egész sokmindenre el tudnám képzelni a kezed, de lehet közben szarrá fagynánk. - megint a fogamé a főszerep, keményen harap rá a cigire, de nekem muszáj vigyorognom. Hát hogy a jó életbe ne! Mégis újabb métereket teszünk meg és ha azt vesszük elég jól haladunk. Még talán el is érhetünk valahová holnap estére.
De a lényeg a jókedv!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#86TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:34 pm

- Na és? Mire jutottál? Marokba illőek? – dörmögöm gúnnyal átjárt hangon, ha már egyfolytában dobálgat és a tenyere szinte rágyógyult a hátsómra. Nem pucsítok. Eszembe sincs kitartani az égbe a seggem. Ha tudnám, hogy ilyen gondolatokon meditál…
Erre Ville fennakad a muffinon. Hatalmas sóhaj gyanánt hosszan fújom ki a levegőt a válla fölött.
Az ég szerelmére! Kajás vagyok! Mi máson járjon az eszem, mint azon, hogy sütögetek? Óh, tudom, neki máson jár…
Aztán folytatja. A szemöldököm feljebb ugrik.
- Ez még rímel is. – vigyorgok Ville nyakában csüngve. - Pisilnod kell?
Csak azért kérdezem, mert akkor álljunk meg, és dobjon egy sárgát. Felőlem nyugodtan. Addig persze lemásznék róla.
- Óóó! Hidd el, minden gond nélkül el tudnám mutogatni. Nem is sejted, de a kreativitásom határtalan. – duruzsolom sunyin. - Activity-ben verhetetlen vagyok. Hééé! Tényleg! Egyszer összeülhetnénk a srácokkal. Bepiálunk, hogy emeljük a hangulatot, aztán tolunk egy „Mondjam-vagy-mutassam?” játékot. Mit szólsz? – tök komolyan gondolom.
Én egész jól „eltevegelek” Ville hátán. Biztos leveszi.
A fenyegetésére, hogy eldob, röhögnöm kell. Csak érzéssel persze. Nem akarom, hogy megsüketüljön itt nekem. A rá való tekintettel nem eresztem ki teljesen a hangom. Fojtottan kuncogok. Tudom, hogy csak dumál, úgysem tenné meg. Főleg, mert a szájába tömöm a cigijét.
- Nnna. Most zsörtölődjél, szépfiú. Hehehe.
Már nincs nálam a cigi, így megigazgatom a kezeimet Ville mellkasán, hogy megfelelő fogást találjak mindkettőnk számára.
Ahh. Ahogy hallom, beindította a fantáziáját a szerény ajánlat.
Szóval el tudná képzelni…
Ville füléhez hajolok, az ábrázatomon vásott, ördögi mosoly trónol.
- Nekem is van… egy-két öltet a tarsolyomban, mire használhatnám a kezeimet… – búg az altom érzéki évődéssel közvetlenül bele a tincsei közé. - Ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy befonjam a hajad.
Ez a bosszúm, amiért még mindig a fenekemet tapizza.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#87TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:37 pm

- Egész jó.. kellően feszes.. - dumálok a cigi még mindig a szám szélén figyelve, de lassan belefáradok. Elzsibbad a pofám.. vagy mi, hogy folyton egyensúlyozva hozzá beszéljek, de asszem nem kérdés melyiket választanám.

- Nem kifejezetten. - dünnyögöm, habár nem gondoltam eddig még a pisálás gondolatára, de most hogy mondja...
De aztán megint darába kezd, és nem esküszöm meg hogy a szemem nem fordul meg a helyében, honnan tud ilyeneket kitalálni ez a csaj!??

- Ééén nem vagyok biztos benne hogy velük kéne ilyet játszanod... - vonul az a telibe vigyor a fejemre, de ugyan miért is ne! Igaz hogy azok a bulik jóval vadabbak.. de egyszer neki is be kell törnie és pláne megedződni ha része akar lenni a csapatnak. - Vagy talán mégis.. - döntöm el, remekül elbóklászom én itt vele, ki tudja! Talán még vannak rejtett képességei.

Aztán végre visszakapom a cigimet, egy-null neki, mert most legalább csöndre ítélt. Hiszi ő, mert én meg kedvelem a lehetetlen helyzeteket.
Mégis megakad a hang a torkomon, amint a forró lehelete a fülembe téved, és ja. Még az is meglehet egy percig hiszek neki. Egy rövid percre, de aztán folytatja és muszáj kiüljön megint a vigyor a képemre. Csak egész röviden.

- Jól van kiscsaj, tudom hogy a viking vér erőteljes, de erre nem én vagyok az embered. - vigyorgok, de egy óvatlan mozdulat, és eddig bírtam tartani az utat, egy kő megcsúszik én meg kiejtem a cigimet.
A kurva életbe..

- Bassza meg...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#88TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:39 pm

Felsóhajtok. A bandában a srácoknak nincs másuk, csak a nyers modoruk. Talán egy közös buli orvosolná a problémát, ami az érkezésem óta fennáll. Arra viszont mérget vennék, hogy nagyon különböző fogalmaink vannak a „buliról”.
- Akkor Birdie-vel. Ő vevő az effélékre. Még nem láttam betépve Activity-zni, de szerintem halálos lehet. Úgyis azzal nyaggat egyfolytában, hogy dobjunk össze valami partit. Mit szólsz?
Na. Ennyit arról, hogy a muffin sütésen jár az eszem. A buli és a fodrászkodás is belefér.
Jót vigyorgok Ville ellenvetésén.
- Ezt csak azért mondod, mert még nem próbáltad a parkettafonásos afro sérót Á la Octi. Nem viking, de menő lennél. – duruzsolom pimasz kifejezéssel az arcomon, amit ő nem láthat.
A következő pillanatban Ville tesz egy óvatlan lépést. Érzem magam alatt, ahogy megrándul, hogy ne veszítse el az egyensúlyát. Nyikorog a kavics a talpa alatt.
A káromkodása tiszta. Csak nem ejtette ki a cigit a szájából? Valószínű, hogy ez történt. Nem láttam.
- Ville, inkább tegyél le. Ennek így semmi értelme. A végén még te is összetöröd magad. – mondom ezt már tök komolyan. Hallhatja a hangomon, hogy nem viccelek. - Pihentetem a bokám kicsit, hátha helyre jön. Addig elszívsz egy cigit normálisan, aztán továbbmehetünk. Oké? – tudakolom ehhez a haditervhez mit szól.
Még fent csücsülök a hátán. Nem állok neki ficánkolni és ugrálni, hogy mielőbb letegyen. Türelmesen várok, mi lesz. Amíg válaszol, addig is körbe-körbe nézelődök Ville feje fölött. Sejtelmes, lágy, ezüstös csilingelést sodor magával az éjszakai szellő valahonnan. Mintha a fák közül jönne.
- Te is hallod ezt, Ville? Olyan, mint a... szélcsengő. Vagy csak a fülem cseng. - mondom, aztán be is fogom, hogy tovább hallgatózzak.
Eröltetem a szemeimet, minél többet ki akarok venni a körülöttünk terjengő sötétségből. Abban reménykedem, hogy meglátom a hang forrását. A tekintetemet megragadja egy pont.
- Nézd, ott! Valami csillog.
A karomat hirtelen nyújtom ki Ville arca mellett. Izgatottan topografálok az erdő felé. Remélem, hogy ő is látja az apró fényforrást.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#89TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:44 pm

És akkor jön Bird... Csendben vagyok, meg se szólalok, de nem mert süket lennék, csak máshol jár az eszem. A BULI... Az a nagybetűs amit Bird leszervezett, énnn.. nem tudomm hogy ott jó helyen lesz e, ott talán még sokkal veszélyesebb.
Mégse adom ki az ellenvetésemet, csak csendben lenyelem.

- Szerintem Bird.. nem efféle bulira gondolt. - de ezt már megint csak dünnyögöm, nem áll szándékomban beszélni többet, remélem hogy letesz az egészről, vagggy.. Vagy megszokja a förtelmeket.

A következő mozzanat mégiscsak életet lehel az egészbe, hogy befonni a hajamat?? Meg van őrülve ez a tyúk!??

- Akarom én tudni milyen az? - széles a vigyorom, ahogy a fogaim vaskaromként szorítanak a cigire, de elég egy bökkenő.. Vagy bukkanó, vagy a faszom tudja mi az, hogy ahelyett hogy a nyelvemet harapjam le, az említett kiessen a képemből.

- Nem.. nincs gond..  menni fog... - erősködöm, lófasz se siratja a cigimet, viszont.. ahogy megint dumálni kezd, mégis megtorpanok.
Fülelek. De semmit se hallok.

- Hé te lány, ha nem ismernélek azt hinném bekokóztál, de.. - de ekkor torpanok mégis meg. Tényleg valami cseng a távolban.

- És most én se szívtam.. - fordulok irányba ahonnan az egészet hiszem, de rájövök hülye ötlet, inkább a hang felé fordítom a fülemet. - Fingom sincs mi ez.. - vallom be, de aztán félig elenged és mutogatni kezd.
Hirtelen kell kiegyenlítenem az egyensúlykülönbözetet, de nem esünk hátra.

- Az oké, de jó lenne egy kicsit finomabban, mert ebből tényleg zakó lesz.. - dumálok, de helyette én is irányba fordulok. Fogalmam sincs mit lát arra, de.. én is kiszúrok valamit a sötétben.

- Mit gondolsz.. - húzom el a szöveget - Ufó?? - humorizálok, de nem nevetek, egész egyszerűen fingom sincs. Lehet hogy valami élet??
Talán egy másik galaxisból..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#90TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:44 pm

- Jó, jó! Tudom milyen nektek egy buli. Varázspor töménytelen mennyiségben meg… éjszakai pillék. Nem vagyok hülye. – sóhajtok, vagy inkább fújok egyet. - De néha máshogy is ki lehet ám kapcsolódni.
Ha a srácok nem kaphatók a könnyedebb szórakozásra és épelméjű ökörködésre, legfeljebb megint ütközök Mickey-vel, ha társaságra vágyom. A legutóbb is remekül éreztük magunkat a Hard Rock Coffee-ban.
Ville betojik, hogy befonom a haját. Háhá! Félhet is, van mitől.
- Azt nem tudhatom, de ha meglátod magad olyan fejjel, mindig úgy akarsz majd járni. – röhögcsélek halkan.
Ville aztán megnyugtat, hogy még bírja a gyűrődést.
- Oké. – hagyom rá ennyivel. Bármikor letehetne, nem csinálnék belőle gondot. Ha csillagokat is látnék, összeszedném magam.
Ekkor kúszik a fülembe a halk csengőszó. Meg Ville poénja.
Kokózni???
- Én ugyan soha. – búgom somolyogva. Pokolian bizton állíthatom ezt. Azt meg, hogy Ő sem szívott, esküszöm menten bejegyzem a naptáramba. Piros betűvel.
De legalább Ville is hallja, amit én. Így már nem gondolom, hogy az agyamra ment a mai nap.
- Az hát. Egy csilingelő UFO… Vagy maga a Miklulás. Tudod… Az a „pukki”. – vigyorgok bele a fülébe. - Csekkoljuk le, hátha van nála valami a számodra, amit el lehet szívni, és nem cigi. Esetleg pár karton sör. Na? - igyekszem motiválni, hogy bemenjünk az erdőbe.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#91TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:48 pm

Igaza van... Lehet... Valószínűleg. Csakhogy a mi fajtánk...

- Biztosúgyvan.. - dünnyögöm, de aztán nem folytatom tovább a gondolatot mert akad ott valami más. Becsúszik egy vidámabb dolog, és talááán.. szórakoztat a gyerekes lelkesedése, még talán.. talán meg is engedem hogy befonja. Ki nem szarja le hogyan néznek!

- Ne csigázz.. - mosolyodom el, de akkor jön az a kisebb gikszer, mégis valami tökmás állít meg.

- Lefogadtam volna. - sóhajtok bele, de nem tudom hogy ez igazából zavar e, viszont lett volna egy tippem. Az örök jóóókislány, egy pillanatot se tenne meg szétesve, pedig kíváncsi lennék milyen akkor. Belülről. Ha nem kötik mondvacsinált kötelek.

Mégis az a bizonyos hang az, amit először nem hallok.. aztán mégis. Előadom a saját verziójú ötletemet, de nem vevő rá, vagy legalábbis van valami sokkal jobbja.

- TÉNYLEG! - vágom rá elvetemülve - Mindjárt itt a karácsony! - veszem fel a fonalat, de még mindig nem vigyorgom meg, viszont a kezeim a zsibbadásuk miatt az oldalamra, a combjai alá csúsznak, jót fog tenni egy kis változatosság.
A motivációs beszéd viszont betalál. Bár elsősorban nem vágyom most semmi fűre - a faszt nem! - viszont egy kis vízre - sörre! - meg valamire ami kellemes és meleg.. igen. Ezért sem kell sokáig győzködnie, most mit veszítünk?? Max pofára esek.

- Mit szólsz ha azt mondom, te telepedj itt le. - ha útközben alkalmazkodik, lassan leengedem  - Én elmegyek megnézem, hátha valami baltásgyilkos, de ha valami annál jobb, visszajövök érted. - magyarázok már az ácsingózó(??) felének. - Az ágak mindkettőnket rommá törnének.- ez viszont igaz. Nem szívesen mászom be csupasz pofával a sűrűbe, pláne ahol fingom nincs mi vár rám. Így is rizikós kitaposni az egészet, mázli ha egy szakadék se jön közbe.
De van nekem egy mobilom!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#92TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:49 pm

Tényleg. Karácsony! Most, hogy Ville mondja…
Szeretem a karácsonyt. Előtte napokban megyek haza, és csak januárban jövök vissza. Már alig várom azt a csodás két hetet Helsinkiben. Végre láthatom a nagynénémet és a régi haverokat. Szuper lesz!
Ville felveti, hogy maradjak itt az erdő szélén.
- Rendben. – bólintok, mire a kezei engednek, én meg lecsusszanok a hátáról. Óvatosan tesz le. A bokám veszettül szúrni kezd, ahogy földet érek. Össze is szorítom a fogaimat egy pillanatra, de valami olyat mond, amit nem állok meg gúnyolódás nélkül.
- És ha tényleg aaa… Mit is mondtál? Mi volt az a fura szó?... Jaaa! Szekercés(!) gyilkos? Mi lesz? Elénekled neki a Keep on pretending-et?
Nagyon remélem, hogy Ville nem botlik ilyen beteg alakokba. Nem hiányzik, hogy végigkergessen minket valami dilinyós láncfűrészes hegynek lefelé. Bár, ezzel a bokával ugyancsak csökkennek a túlélési esélyeim.
De ha valami jobbat talál… Sunyi vigyor kúszik az arcomra. …akkor ott marad bulizni a Pukkijával.
Persze, tudom én, hogy visszajön értem. Ám a gondolat, hogy Ville a Mikulással piál, füvezik meg kurvázik, megröhögtet.
Nagyon emlékezetet ez a szitu valamire. Épp csak kenyérdarabokat nem dobálunk.
- Figyelj, Jancsi. Juliska itt marad, és játszik a mobiljával, hogy halljad-lássad merrefelé kell visszajönni. – duruzsolom, és már húzom is elő a dzsekim oldalzsebéből a lapos ketyerét, hogy nekiálljak görgetni a telefonon lévő MP3-ak listáját. Van itt minden: Within Temptation, Lordi, Korn, Dragonforce, Slaves of Hell, és nem utolsó sorban Chaos Instinct.
Tényleg. Felkúrjam vele Ville agyát? Hehehe… Áh… Nem szemétkedek. Még itt hagy.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#93TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:50 pm

Most.. hogy már leraktam a terhemet én is tüzetesebben nézek be a sűrűbe. Tényleg valami van ott.
Nem gondolkozom, vagy akár ha arra is jár a fejem, megszabadult kezem máris turkál a kabátom zsebébe és szájjal kihúzok még egy szálat. Mint az oxigééén...! Annyira kell nekem.

- Lehet hogy egyszerűen csak elvágom a torkát. - kacsintok rá, de a vöröslő parázs kereszttüzében fingom sincs mit lát belőle, de hogy tényleg csak vicceltem e??
Az majd kiderül...

Még mindig a sötétet kémlelem, az elhatározás már megvan, amikor a hátam mögött megint röhögi kezd.
Felé fordulok, valószínű hülyén nézek, de a sötét..

- Néha tényleg azt hiszem hogy kezdesz megzizzeni.. - ráncolom a szemeimet, de betudom ezt a hidegnek. Vagy hogy tényleg ennyire elvetemült, de ahogy ezt elnézem.. lehet hogy még ma este kiderülnek a részletek.

- Azt hittem valami mással játszol. - ezt már megint csak dünnyögöm, nem is neki szánom, csak a tudatalatti mondatja velem, de közben már fordulok. Vissza az erdőre és felmérem.

- Ne tűnj el.. - magyarázom még a hátam mögé, a cigi a kézbe, azzal én is rákúrva a mobilra az egyetlen fényforrást, elindulok be a sűrűbe, úgy, hogy próbáljak ne pofára esni.
Ezeddigmiértnemjutottazeszünkbe...

Az idő.. kiesik. Épp nem azzal vagyok elfoglalva hogy számoljam a perceket, de az a szar.. be kell kerüljek egy-két fát, bokrot, valami nyunnyog is a háttérben, de nem vagyok beszari hogy ennyitől megijedjek, max majd ha a kardfogú támad veszem menekülőre.
Asszem..

Kis idő múlva.. pár kurvaanyád, meg rohadj meg, kötőszóval élve, a szemem még megvan, lépkedek benn a sűrűben, amikor változik a terep. Nem, nem kavicsok, csak falevelek, meg.. - levilágítok az egészre és úgy tűnik itt valaki járt. Valamikor... Talán pár éve, írtva a bozót, de aztán újra fel, és az a csillogó szar még mindig hívogatva énekel.
Pont az jut eszembe amikor abban a faszom.. természetfilmben, az a nagyfogú dög hal a mélyben csak úgy kilóbálja azt a lámpát, szegény kishal odatéved és... HAMMM!
Elvigyorodok a fejemben megjelenő képre, de ez még mindig nem tántorít. Lehet, némi kokóval megfűszerezve, vagy akár még erősebb, még röhögnék is az egészen, de most kurva hideg van, fázik a seggem, és a lány is odakinn vár, heherészve..  de leszarom még ha kattant is. Ki nem az manapság??

Újabb percek, amikor csak elő kerül valami árnyék. A mobilom nem akarja az egészet, de leheletnyi fény még van benne, megemelem, és egy régi faház tárul elém. Valami szar.. szélcsengővel.
Koppan a bakancsom talpa a verandán.. vagy mi a fasz az, recseg, de óvatosan lépkedek. Nem kell hogy beszakadjon alattam azt...
Elém tárul egy ajtó. Az ablak.. üveg.. benézek, de hiába tartom a mobilomat, sokáig nem látok be. Messze. Ami biztos hogy van egy ágy.. valami szőőőr.. meg fa! Oké, az van itt is, de ez halomba rakva valami izébe.
TŰZ! - jelenik mindjárt a fejembe, összekötve valamivel ami meleg, és bár még mindig erősek a kételyek azért csak lenyomom azt a kilincset.
Zárva.. Milyen meglepő, de.. ennyi még nem tartott vissza soha semmitől, szóval.. megigazítom a nyakamat a helyén és vállal nekimegyek.

- Bassza meg.. - sziszegem, mert baszottul fáj, de az ajtó is nyekken, és tudom én hogy kell még egy löket, de.. Na akkor hadd szóljon!
Újra rohanok, most már messzebbről, és NYEKK! Tádááám, az ajtó kiszakad a helyéről, vagy legalábbis csak a zár, ami.. hát sorry. Ilyen az élet.

- Hé! Itt van valami! - kiáltok hátra, de rohadtul nem tudom mennyit hall belőle, azért még végighúzom az egészen a szememet. Nem is rossz! Elgondolkozom az egészen. Visszakapom a nyakamba.. fájó vállal - dörzsölöm meg - és holnap estére - ha nem esünk pofára - elérünk valami emberi települést, vagy.. Vagy egyszerűen lerakjuk magunkat itt ma éjjelre, és holnap, ha már látok is valamicskét keresek valami kevésbé elbaszott helyet, ahol a civilizáció még él.
Nem kell nagyon gondolkozzak a részleteken.

Hirtelen fordulattal indulok meg, az utat már ismerem, nagyjából.. de azért még mindig a segítségemre van a mobil. Hogy ő mit csinálhat útközben, azt nem figyelem, de kis idő múlva újra bújva ki a fák közül, ahol a másik fényforrást sejtem igyekszem gyorsban bedobni a lényeget.

- Találtam valamit.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#94TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:51 pm

Aha. Elvágja a torkát.
- Szuper ötlet… Előttem a baltás, alattam meg a késes. – tök nyugodtan konstatálom a helyzetem, még egy nemtörődöm vállrándításra is futja. Kábé ennyire izgatna, ha Ville tényleg kinyírná. Úgyis egy elmebeteg sorozatgyilkosról beszélünk. Akkor meg?
Ville az erdővel szemez, aztán felém fordul. Hogy zizi lennék?
- Tudom, tudom. Neked csak az normális, aki szív. – döngöm édesen mosolyogva bele a sötétbe, remélhetőleg Ville-re, bár úgysem lát többet, mint én.
- Tényleg, Ville. Miket nem mondasz. Itt aztán kurva sokminden van, amivel játszhatnék. – döngi az altom kútmélyen, félelmetesen higgadtan, de rohadt cinikusan. Nekem sejtésem van arról, hogy neki meg tippjei vannak ez ügyben. Játszanék is, csak nem épp azzal, amire ő szavazna.
Ismét az erdőt kémleli, de még mielőtt beveszi magát a fák közé, még megkér, hogy ne tűnjek el. Hát ki vagyok én? Houdini?
Figyelem a fehéren derengő, már-már kísértetiesnek ható fényt. Egyre távolodik. Ide-oda mozog a levegőben. Olyan, mint valami kósza lidércfény. Ez lenne Ville meg a mobilja. Hallom, ahogy zörögnek körülötte a levelek és az ágak. A hangok egyre kevésbé jutnak ki az erdőből, ahogy beljebb hatol a sűrűjébe.
Aztán már nem látom, teljesen szem elől tévesztem. Egyedül maradok a néma úton, a csillagok alatt. Körülöttem bánatosan fújdogál a hideg szél. Az egész testsúlyommal az ép lábamra nehezedem, miközben bőszen pötyögök a mobilomon. Kell valami zene, valami megnyugtató, mert parázok, basszus. És már szól is az Over the Hills and Far Away Nightwish-éktől.
Kicsit beleköltök a magam szórakoztatására, mert Ville már jóideje távol van és még semmi mozgást nem észlelek.
- Over the hills and far away, Ville will return one day! – dúdolgatok az orrom alatt.
Aztán felkapom a tekintetemet a világító kijelzőről, mert mintha a baritonját hallottam volna. Elnémítom a zenét. Lehet, csak hallucináltam itt nagy szomorú magányomban. Fülelek. Semmi. Valami baja eshetett? Pár másodpercig filózok, hogy mi legyen. Menni, vagy nem menni? Az itt a kérdés. És ha gáz van? Ha elkapta a szekercés? Vagy beleesett egy gödörbe? Nem tudhatjuk.
Basszus. Unatkozom is, meg még sötét is van. Na, nem mintha odabent sütne a nap, deee… a parancs ellenére meghozom a döntést, és elindulok a fák felé. Meg akarom keresni Ville-t.
A bokám sajog, a szemeim előtt meg színes tűzijáték parádézik minden mozdulatra.
- Sunshine! – első lépés.
- Lollipop! – teszem meg a másodikat.
A jó életbe!!!
- Roses!
Nem bolondultam meg, de amíg elszórakoztatom magam, addig sem a fájdalomra figyelek. Lövésem sincs milyen messze lehet Ville, de mire megtalálom, tuti kifogyok az anyázásnak szánt stílusos szavakból.
Egyik kezemben a ketyere pilácsol, a másikkal meg igyekszem félrehajtogatni a képembe csapkodó ágakat. Lassan haladok, de azért már jócskán sikerült beverekednem magam a susnyába.
Megállok. A telefonom fénypászmáját körbehordozom. Semmi élet. Bebatyna, ha eltévedtem. Ez csak futólag suhan át a fejemben. Gyorsan el is hessegetem a kósza gondolatot.
- Jancsi, vétel! – kezdek megint szövegelésbe azzal a reménnyel, hátha fogja az adást. - Itt Juliska. Helyzetjelentést kérek!
Váratlanul zörej és csörtetés üti meg a fülem. A hátam mögül érkezik a neszezés. Bicegve, de megfordulok. Látom a felém közeledő fényt. Biztos nem a villamos jár erre.
Megkönnyebbülten felsóhajtok, ahogy Ville felbukkan.
- Hála az égnek. Már azt hittem leültél sakkozni Freddy Krueger-rel.
Óh! Szóval talált valamit? Várakozással telve meredek szembe vele, hogy folytassa, de nem teszi. Értetlenül pislogok rá a telefonok tompa fényében.
- El is mondod mi az? Vagy találjam ki?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#95TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:53 pm

Az élet sosem volt tökéletes, ezt mind tudjuk. Mindig is egy aljas mocsok féreg volt!

- Nem erről van szó.. - dünnyögöm aztán csak mélyen bele, de az erdő mélye mégis jobban érdekel. Talán mert valamit sejtek ott. Hogy jó vagy rossz.. ennyiből még nem szűröm le. De az biztos hogy a jelenlegi helyzetet tekintve hülyeség lenne kihagyni.

- Hagyjuk.. - sóhajtok rá az újabb kitörésre, és csak megindulok az erdő felé. Hogy miért?? Jórészt fingom sincsen, az a valami piszkál ott. Piszkálja a fantáziám, az érdeklődésem, és piszkálja a tudatot is, hogy lehet jutunk valamerre, de az is lehet hogy nem. Rejtély..

Hogy ő mit csinál a háttérben, azt max a baglyok huhogják körbe. Az egész rejtve marad előlem, de amikor indulok vissza, bár nagyjából megjegyeztem az utat előre, mégis valahol közelebb látom meg.
Ha ez a nőőő.. csak egyszer azt csinálná amire kértem!

- Mondd, melyik része nem volt világos a ne most indulj gombászni szövegnek!? - jelentem ki, mert kijelentenivalóm van, de aztán térek is mindjárt a lényegre. Naná, hogy találtam valamit!

- Inkább megmutatom.- kapok a kezébe, és automatikusan rántanám magam után, de BASSZUS! A lába!

Hogy visít e vagy még sikerül kapcsolnom időben, az majd kiderül, de hogy is volt az az előző menet?? Irány a hátra??
Jobb ötletem van!

- Oké, asszem gyorsabb lesz ha viszlek. - világítok a mobillal a szemeibe, egész közelről nézem, hogy megértsen.  - Fel foglak emelni. Az ölembe. Te világítasz a mobillal. - ismertetem a részleteket - Próbálj nem kidőlni, oké!? - bólintok rá alig néhány centire tőle, de csak remélem hogy megegyeztünk. Felvehetem a hátamra is, újra, de alig néhány perc az út vége. Ott már nem jönnek szembe se fák, se bokrok, valaki kiirtotta őket. Valamikor... A tököm tudja mikor de egy ideje...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#96TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:55 pm

Majdnem félúton ütközünk. Erre tanárbácsisan leteremt, és megvádol azzal, hogy vacsinak valót gyűjtögetek. Nem is rossz ötlet, a gond csak az, hogy nem vagyok gombaszakértő. Másnap felváltva fhosnánk az fix.
Nem szólok vissza Villenek, meghagyom abban az áldott tudatban, hogy megszeppentem és magamba szálltam. Sok időt amúgy sem hagy dumálni, mert nyomban elkapja a kezem, és maga után von. A lendület elsodor.
- Basszus… – nyögöm, ahogy kénytelen vagyok teljesen rálépni a kibicsaklott lábamra. De Ville is kapcsol. Megtorpan még mielőtt lefuttatná velem a teljes távot.
Mit talált, hogy így be van tőle zsongva?
Olyan katonásan ossza az ukázt meg a paramétereket, hogy kezdem magam a különleges erők kiképzésén érezni.
- Jól van. – sóhajtok. De ez a sóhaj inkább szól annak, hogy már megint gyengeelméjűnek néz, és úgy rág mindent a számba. Tőmondatokban.
Ha az ölébe akar venni, felőlem. Ám azt is kivárhatja, míg odabicegek ahova kell. Bár érdekelne, mit fedezett fel.
- Csak nem egy lezuhant csészealjra bukkantál? – kérdezem somolyogva. Még ez is lehet. Ville annyira titkolózik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#97TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:57 pm

Nagyot sóhajtok.

- Nem. Egy házra. Meg tűzre. Vagyis fára.. - helyesbítek, de hogy miért olyan sietős hogy már benn legyek, azt nem tudom. Talán szeretném már lerakni a seggem, melegíteni a hátamat és talán aludni egyet, vagy.. fingom sincs. Kurvára átjárt már a hideg.

- Na szóval akkor jössz.. nem jössz.. - bambulok még mindig a szemeibe és ha bólint, vagy akármiféleképpen jelzi hogy nincs ellenvetése, kikapcsolom a mobilom - ha mindkettőnké egyszerre merül le baszhatjuk a holnapi napot - és hátra vágva a zsebembe a háta, és óvatosan a térdei alá nyúlok. Nincs jobb ötletem...

- Világíts! - felszólítás sok pont nulla. De valahogy muszáj előre jutnunk. És amennyiben mondjuk hogy kényelmesen elhelyezkedett, megindulok a cél felé.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#98TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 4:58 pm

- Egy ház?
Megnyúlik az arcom. Hallottam, hogy az, csak meglepett. Tűz és fa? Te, Ville, ugye nem nyírtad ki a lakókat? Na, erre kíváncsi vagyok.
- Csak nem mézeskalácsból? – vigyorodom el ahelyett, hogy az előző abszurd gondolatnak hangot adjak.
Már mondtam, hogy jól van, az indulásra, meg Ville ajánlatára, hogy ölbe vesz, de akkor megteszem mégegyszer. Lehet fárad. Nem csoda. Kitett magáért.
- Oké, mehetünk. – bólintok a telefonjaink keresztfényében. Ő erre elrakja a sajátját.
Ha lehajol, hogy a térdhajlataim alá nyúljon, a jobb karomat a nyaka köré fonom.  Szó nélkül viselem a machinációt, s pillanatok alatt a karjaiban találom magam. Meg sem mukkanok, csak előre meredek. Szabad kezemben ott világít a mobil. Kitartom, a fényét igyekszem az ösvényre irányítani.
Ha Ville elindul, nem is figyelem mennyi ideig visz.
Amint kiérünk a fák közül, és megpillantom a vadászlakot, nevetésben török ki. A hangom végigszáll a környéken. Tényleg itt áll egy ház, ráadásul elhagyatott.
- Nahát! Tessék! Kérj, és megadatik. Itt a faházad. Vagy mondjam inkább; akit a Nagykutya meg akar büntetni, annak teljesíti a kívánságát? – tréfálkozom Ville-vel, elvégre tisztáztuk, hogy nem hisz Istenben. A felhőkön trónoló, szeszélyes öregúrban én sem, de valami egészen másban igen.
- Ezek után mondd azt, hogy nem valósul meg, amiről beszélsz. Szerinted hány kívánság dukál egy napra? – folytatom a viccelődést. - Ha 3, mint a mesékben, akkor neked 2 már megvolt. Jobb lesz, ha vigyázol az utolsóval. Még az is bejön. – magyarázom okosdin somolyogva, miközben Ville arcára emelem a tekintetem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#99TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:00 pm

- Ahogy mondod. - biccentek csak egyetértően, de nem igazán van kedvem itt bocsátkozni részletekbe, célravezetőbb lesz majd ott helyben.

- Tudtommal fából van, bár nem mai darab. És nem is túl nagy. - jönnek mégis csak a részletek - De arra pont elég hogy.. kihúzzuk az éjjelt, aztán majd holnap lesz valami. - rövid szünet - Mondjuk világos. Minimum... - magyarázom még mindig a cigivel a számban, de aztán eldobom. Nem kell az ide.

Meg is történik a művelet, persze csak miután a parazsat rendesen eltapostam. A faszomnak hiányzik hogy mégiscsak meneküljek, egy útközben kitört erdőtűz elől.
Már ott van a karjaimban, én meg csak résnyire húzott szemekkel figyelek. Elsősorban a fényre, az útra előttem, na meg hogy nehogy véletlenül két oldalt valahol eltrafáljam egy fej- vagy a láboldali fával.

Amint kiérünk az említett ösvényre, megrázkódom a hirtelen nevetésre. Nem, nem megijedtem, csak meglepő volt, idővel mégis mosolyt csal a képemre.

- Csak mázli.. - fűzök el egy közteset, de ahogy tovább beszél.. - Hát ha viszont akkora mázlim lenne még az is lehet hogy megtérnék! - ezt már komolyan vigyorodom el, de inkább nem bocsátkozom részletekbe. Helyette fellépek a verandára vele, és csak ott, a berúgott ajtó előtt ugyanolyan lassan mint ahogy fel is emeltem rakom le. És ott az a bizonyos szélcsengő.

- Valaki tuti nekünk rakta ide. - egy ujjal lököm meg, amire a tükrök csörömpölve tiltakozni kezdenek.  - Vagy csak jó a humora. - sóhajtok vele, de nem is ez a lényeges. Kerüljünk beljebb. Vagy legalábbis csináljunk már valamiféle tüzet, nem lenne ellenemre ha végre valami meleg is bejátszana a képletbe, ezért egyetlen szó nélkül, - ha neki sincs ellenvetése- egyetlen mozdulattal intek a sötét tér felé.
Övé az első lépés...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#100TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 26, 2016 5:01 pm

- Méghogy mázli. – kuncogok. - Ez jóval túlmutat a szimpla mázlifaktoron. Gondolj csak bele, Ville. Mikor a tóban úszkáltunk, kívántál egy faházat a hegy tetejére. Erre lerobbant a motor, és én elintéztem a bokám. Aztán Te is pont ott dobtad majdnem el magad, ahonnan észrevehettük a szélcsengőt. És voilá! Itt a hegyi kecód. Ahogy kérted. Nem furcsa? Csak azt ne mondd, hogy „véletlen”. Ebben az egészben értelem van. Valamiféle... rendezőelv. És kreativitás. – magyarázok élénken. Nagy szemekkel pislogok fel Ville-re az öléből, mire megjelenik egy vigyor az arcán.
- Miért? Olyan nagyot kívánnál? – kérdezem egy banditamosollyal az ajkaimon.
Pár fok lépcső vezet a verandára. Ville megteszi velem, és odafönt letesz a lábaimra.
- Kösz! - búgom hálásan.
A megvetemedett deszkák halkan nyekeregnek alattunk.
Szétnézek. Hm… Valami furcsa. A tekintetem visszafordul Ville-re.
- Te nyitottad ki az ajtót? – szökik feljebb a fél szemöldököm. Gyanítom, Ő tette. Azt kizártnak tartom, hogy így hagyták.
Ville megböki a szélcsengő fénylő üvegdarabkáit. A fémrudacskákhoz ütődve ismét énekelni kezdenek.
A faház közel teljesen elhagyatottnak tűnik. Egészen addig vagyok ebben a hitben, míg Ville udvariasan előre nem terel. Nem sietek. Már csak a bokám miatt sem. Bekukkantok a küszöb lőtt ácsorogva. Bevilágítok a telefonommal. A halvány, rövid fénycsóva körbesöpör a kis helyiségen. Belépek. A csizmáim halkan kopognak a fapadlón. Ha nem is élnek itt, valaki határozottan meg-meglátogatja ezt a helyet. Valamiféle vadászlak ez.
A szerény hajlék bútorzata is egyszerű. De elmondható, hogy tisztántartották. Baloldalt a kis ablak alatt egy egyszemélyes ágy fekszik, Mintha állatbőrrel, vagy szőrmével lenne leterítve. A szemközti falba egy kisebb kőkandallót telepítettek, mellé felaprított fát halmoztak rendezett kupacba. A helyiség közepén egy asztalka kapott helyet két faszékkel.
- Egész barátságos. – döngöm, és megcélzom a kandallót. Bicegve sétálok oda, majd lassan leguggolok előtte.
Remélem Ville becsukja mögöttünk az ajtót.
A kandalló peremén egy fekete papírdobozkában gyújtókockák lapulnak. Azonnal kiszúrtam. A telefonomat a köre fektetem, a kezem ügyébe, hogy világítson, amíg ügyködök. A csomagolás zörög, míg kibontom és kiveszek belőle két kis fehér kockát. A kandalló bekészítésével nincs gondom, már elve be volt pakolva a fa. Csak a gyújtókockát kellett közéjük tolnom.
- Ezt nézd! – fordulok arra, amerre Ville van. - Még gázgyújtó is van! – felkapom a kőperemről, majd örömittasan felmutatom. A csövét aztán bedugom a fa alá, hogy elérje a gyújtóanyagot és a keresztbe rakott gyújtóst. Aprót kattan az ujjam alatt. A lángocska felcsap, és azonnal bekebelezi a gyúlékony spirituszkockát. Rövid időn belül a kandallóban komótosan ropog a tűz.
A telefonomat közben kikapcsolom és a dzsekim zsebébe süllyesztem.
A lángok barátságos meleget árasztanak a táncukkal. De én tudom, hogy alattomosak, álszentek. Csak bámulom őket, miközben leülök eléjük. Egészen belefeledkezem a látványukba. Fogalmam sincs Ville mit csinál.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-