♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_rcap 
Leon Williams
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_rcap 
Derek Moretti
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_rcap 
Alessandra Clark
After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_lcapAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Voting_barAfter the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#176TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 5:58 am

Steve oldalába belebökök egyet mutatóujjal. Ha az én haveromat őrzi, akkor a jó oldalán áll.
- Ha kell egy autogram, szólj, haver! Szívesen rávésem egy lemezre - mondok egy burkolt reklámot.
Vegye csak meg a Galactic Loveballs albumait! Terjedjen a hírünk, váljak istenből főistenné, onnan még főbb istenné és így tovább. Ville meg bevette a kusstablettát?
- Mi van, töki, itthon nem szoktál beszélni? - kérdezem a hirtelen támadt csendet.
Neki is belebökök egyet az oldalába. Ez a kis huncutság mindig jól jön, segíti a kontaktust és oldja a hangulatot. Meg szórakoztat is, ami a lényeg. Szóval ugyanolyan a motor. Hm, nem ismertem fel elsőre. Simán átléptem ezen az apróságon. Hú, de mennyi akadály van itt?
- Hé, arról nem volt szó, hogy lépcső is lesz! - mondom, mert nagyon óvatosan kell lépkednem, nehogy idő előtt hulljon le a lepel arról, amivel készültem.
- Na, mi ez a csend? Összekevertétek a gyógyszereket? Somebody mixed my medicine
Belekezdek egy nótába, hogy legyen élet. Csend? Az a halálom. Írtam is egy dalt róla, hogy mennyire nyomasztó, sőt gyakori motívum a dalszövegeimben, hogy ha csend van, akkor baj van. Az élet bizony zajos, a történések nem nyugszanak csendben. A dalt egészen a szobáig éneklem, feltéve, hogy Ville nem rúg le a lépcsőn. Akkor majd megkapaszkodom a korlátban.
Mikor beérünk és lebassza a sisakokat, én szétrántom a kabátomat.
- Tadamm!
Nadrág van rajtam, de ezt eddig is láthatták. Vicces lenne egyszer kipróbálni, hogy csak térdig érő nadrágszárat ragasztok fel és utána nyitom szét a kabátot. Lenne meglepetés, hogy térdtől nyakig pucér vagyok. Most nem. Fel vagyok öltözve rendesen, a kabát belseje az, ami érdekes. Teleragasztottam üvegekkel, azon imádkoztam, hogy bírják a szalagok. Hat üveg vodka, egy olyan körtés akármi, amit Ocinál ittunk tegnap és egy nagyon vad scotch. Ezeket rejtegettem.
- Na, ki mit kér? A zsebemben van még erősebb cucc is. Ocikám, ilyen hamar? Ne már! Azok a dolgok várhatnak. Tudod, minden ráér, ha olyat látsz, akit rég láttál már!
Tegnap este óta nem láttam és alig vártam, hogy előkerüljön a tökivel együtt.  Elkezdem letépni a szalagokat és a kanapé elé lepakolom az üvegeket. Egyet elejtek, de nem törik el. Aztán mikor megvagyok, a kabátomat levágom az első szék hátára. Remélem, marad még a csaj.

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#177TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 5:58 am

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Steve pofáját nem látom, de soha nem volt az a vicceskedő fajta. Grid nem azért fizette. Azt viszont hogy Birdnek egy keményet kapásból leküldene, kötve hiszem. Max ha veszélyeztetné a köreinket.

Felfelé a lépcsőn egyre jobban húz egy ígéret heve. Egy hamis ígéret, egy kibaszottul álnok, most mégis mindent megadnék érte. Hogy a kibaszott életbe nem hiányzott ez eddig ennyire!(??)
Még az se hat meg ahogy Bird oldalba vág. Reagál a testem, de annyira már nem futja hogy kapásból szájba is verjem, pedig az az automatikus reakció.

Nyílik az ajtó és azonnal orrbavág a poshadtság bűze. Remélem nem okádtak itt össze mindent tegnap este vagy legalábbis a görény azóta intézkedett. Mégis valahogy rossz ómen, rossz emlék, rossz érzések. Kurvára nem kellett volna idejönnünk...

Bird valahogy ekkor nyikkan el a háttérben, én meg kurvára automatikusan válaszolok. Nem akartam hogy a bukónak baja essen, rohadtul a körülmények áldozata.
Fordulok, amikor October már lép is mellettem, egyetlen bocsánatkérő pillantás, de aztán nyílik a kabát.

Hála hogy nem volt igazam. Sokat adok érte, de az is feljátszik a fejemben hogy ha tényleg lezúg a lépcsőn ez a barom, vagy Steve bepancsol egyet, nemhogy a vodkában úszna a seggfej, de egyenesen vitték volna sürgősségire, lekaparni az üvegről a beleket.

Valahol szórakoztat a tudat, de valami hiányzik még. KURVÁRA!
Már épp mukkannék meg amikor October bemondja az övét. A szemeibe fordulok. Nem tudom hogy akarom e hogy maradjon. Nem tudom akarom e hogy lássa azt a felet, de aztán..

- Minden jöhet.. - nyögöm útközben mielőtt megkezdem a lépteimet és elindulok a szobám felé. - De előbb egy kis sürgősebb... - aztán el is tűnök az ajtóban.
Hogy mi történik kinn útközben, nem figyelem. Alig néhány pillanat, maximum egy perc mire visszatérek, és a lány ha ott van, ha nem, egy csinos kis zacskó lifeg a kezemben, amit én most biztosan kibelezek. Akármi is az, ami történni fog!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#178TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 5:59 am

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville & October & Birdie
Leesett a sisak, nem ügy, nem lett baja. Meg aztán van belőle bőven talonban. Egy egyszerű mosollyal jelzem Ville-nek, hogy semmi gond.
Birdie aztán kitárulkozik. Szerencsére nem meztelen. Hát ez az! Hogy már láttam úgy!!! Nemmm szeretnék még egy olyat. Viccből sem. No way!
A testére ragasztott ipari mennyiségű pia láttán elvigyorodom.
- Csak nem a világvégére készülve spájzoltál így be? – döngöm gunyorosan. - Kösz, én nem kérek semmit. Vezetek. De látom szereztél körte páleszt is.
Hogy maradjak még? Felsóhajtok. Ville rám pillant. Fogalmam sincs mit látok a szemeiben.
Hogy miért akarok lelépni? Mert érzem, hogy valami van a levegőben. Az oroszlánszagon kívül. Jók a megérzéseim. Nő vagyok.
A lakás ritka nyomasztó, ezt már jómúltkor megállapítottam. Nem tudom, hogy van-e ennek köze ahhoz a változáshoz, ami beállt Ville-nél. Megérzés… Egyszerűen nem akarok útban lenni nekik. Ez olyasvalami, amit Birdie talán sosem fog megérteni. Minden esetre kedves tőle, hogy marasztal. Az Ő álláspontja is tiszta.
Ville eltűnik egy szobában. Én meg közben odasétálok az egyik ablakhoz és kinyitom, hadd szellőzzön a helyiség. A fekete bukó még mindig a kezemben. Kihajolok a nyitott ablakon, és lenézek az utcára. Egy perc erejéig bámészkodom, majd visszahúzódom. Megfordulok, és a hátsómat a radiátornak támasztva álldogálok a kintről betóduló friss szellőben.
Erre Ville előkerül egy zacsival. Jól tudom mit rejt. Nem az én dolgom. De talán ez az a pont, amikor tényleg magukra kéne hagynom őket, hadd szórakozzanak és révüljenek. Nekem már nincs semmi keresnivalóm itt. Nem lesz bajuk, és én különben sem vagyok tyúkanyó.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#179TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 6:00 am

Az őr szúrós szemekkel néz rám és be is mozdul. Csak ijeszt, nem csap le. Ilyen egy fapofát, baszd meg! Vannak tök laza őrök, akik csak akkor kemények, mikor kell. Ez meg egy igazi fásult kőarc. Ha Ville hasonlókkal van körülvéve, kezdem érteni, miért idomult hozzájuk. Illetve nem, nem értem, miért nem hajtotta el őket. A lépcsőházban csak én zengek, mindenki más kussol. A lakása ramaty állapotban, nem költ takarítónőre, velem ellentétben. Nem érdekel, bulizni remekül lehet ilyen helyeken is. Legutóbb egy elhagyott gyártelepen rúgtunk ki a hámból! Ez ahhoz képest maga a Grand Hotel királyi lakosztálya.
- Baby, én úgy élek, mintha minden nap a világ végét várnám.
Ez így igaz, kihozom a pillanatból, amit lehet, mert nincs kizárva, hogy nem lesz következő. A jövőben reménykedni és csendben ülni sose bírtam. Itt és most legyen hangulat. Ville-nek már bontok is egy vodkát, amíg elmegy budira. Gondolom, oda megy. Oci szellőztet és annyira mégse akar elindulni. Erre le kell csapnom. Az üveget meghúzom és közben hozzákezdek a történethez:
- Szóval abban a filmben tudták, hogy össze fog omlani a torony. Az alkoholista magára kötözte az összes üveget, hátha az majd megóvja a zuhanástól. Lehet, csak vissza akarta váltani őket. Aztán ledőlt a torony és meghalt a hülye. Bocs a spoilerezésért, ha esetleg meg akarnád nézni. Na, ezért kérdeztem odalent, hogy láttátok-e...
Még egyet kortyolok és Ville hozza a zacskót. Ez a sürgős? Mégiscsak van remény neki, nem lett szentéletű remete, aki még a fejét is körbeborotváltatja.
- Nyugi, baby! Nem most ütjük szét magunkat, az majd csak a nagy közös bulin lesz! Tényleg, emlékszel a Dawn of Darkness Fesztiválra? 4. vagy 5. alkalom volt, hogy a Ragnarokkal együtt játszottunk? Valahogy így. Egy isten háta mögötti domboldalban volt stadion gyönyörű kilátással és a völgyben birkák. Emlékszel, hogy felhoztam egyet és ott ölelgettük a kis gyapjast a backstage-ben? Meg hecceltük a black metalosokat, hogy nem akarják-e feláldozni!
Az kurva nagy volt. Természetesen fénykép is van róla meg videó valahol a baráti körben. Sőt a neten is biztos megvan. Ezért nem őrzök semmit magamtól. Engem dokumentálnak, mert rájöttek, hogy érdemes. Ociék is kitettek ott magukért, király buli volt. Azért jutott eszembe, mert ő ott se akart sokáig maradni, aztán a nagy röhögések miatt végül ottragadt szórakozni. Átpasszolom az üveget Ville-nek és kibontom a körtepáleszt. Oci vezet, nem kér, akkor viszont valami kell neki.
- Pizzát? Mákos sütit? Egy kólát? Valamit rendelek neked, ne csak nézd, hogy mi fogyasztunk!
Múltkor úgyis összehaverkodtam a telefonos csajjal. Öröm lesz megint felhívni.

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#180TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 6:00 am

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Lerakom magam a kanapén, ahogy a zacskó elterül az asztalon. Hallom hogy megy a szöveg a háttérben, de előtte nekem még valami KELL!
Nincs is messze a plasztikkártya, mindig ott van alul, elérhető helyen, a por az asztalra, automatikusan bűvészi ügyességgel húzom fel a csíkokat, majd dőlök hátra a kanapén közben a zsebemben kajtatva, kell itt lennie még egy húszasnak. De hűlt helye.
A lányra nézek, de inkább bejátszik a másik opció.
Egy üveg landol a képemben pont amikor Bird-re fordulnék. Rászorítok.. és még mielőtt a pofájába bámulnék, rendesen meghúzom. Azt mondtam később, de nem fog előbb se megártani..

- Bird, ugye van nálad némi lé!!? - bámulok aztán felé, ahogy az üveg alja megtámaszkodik a fél térdemen és.. és várok. Segélykérés?? Ha nincs, tuti megoldjuk másképp, de a dolgokon lényegében egyszerűsítene.
És ekkor kap bele a szél a porba előttem...
BASZOD!!!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#181TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 10:21 am

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville - October - Birdie
Hogy Birdie mindennap így él?
- Igaz. Bocs. – mosolyodom halványan. Majdnem el is felejtettem.
A madárka megint előhozza a filmet, amit lent is emlegetett. Az ötletre, hogy a fazon azért szerelte magára az üvegeket, hogy beváltsa, elröhögöm magam. Bolond ez a srác. Mármint Birdie.
Az ablaknál támaszkodom. Megrázom a fejem.
- Nem. Nem láttam, és nem is szeretném. – ezek után már úgysem tudnám fapofával végignézni, lehet akármilyen drámai katasztrófa film, folyton Birdie beszólása jutna eszembe az ominózus jelenetnél.
A „nagy közös buli” emlegetésére csak némán mosolygom. Ville-vel ezt mi már megbeszéltük. Ez az ő kettejük nagy bulija lesz. Nem szeretnék ellentéteket a srácok közt, úgyhogy nem hozakodok elő vele. Birdie hív, Ville meg elmarasztal. Igazából nekem csöppet sem fontos az a banzáj.
A madárka felidéz egy régi közös emléket. Hogyne emlékeznék arra a koncertre! Rövid nevetést hallatok. Aranyos volt az a birka. Nagy metálrajongó lehetett, mert egészen nyugodtan viselte a helyzetet.
- Iiigen és erre téged akartak feláldozni... – döngöm gúnyosan somolyogva. Ott majdnem véget ért a madárka földi pályafutása. - De az állatvédők nem egyeztek bele.
Azok az állatvédők a Ragnarokosok voltak. Ahh… a régi szép idők!
- Hm. A pizza jól hangzik. Egy gyros-os jöhet. És egy kóla. – felelem a meghívásra. Látom Birdie nagyon nem akarja, hogy lelépjek. És ha már ilyen szépen kér...
Ville eközben ledobja magát a kanapéra és nekikészülődik a révülésnek. Én meg ellököm magam a nyitott ablaktól, hogy letegyem az egyik fotelba a bukót. Nem kell ez. Úgy néz ki maradok még egy kicsit. A dzsekimből is kibújok.
Látom Ville mit művel az asztalon. Igaz, hogy Birdie-nek címezi a kérdést, de mielőtt még a fotel háttámlájára fektetném a kabátom, a belső zsebéből előhúzom a zöldhasút. A mutató és a középső ujjam közé csippentve nyújtom Ville elé az asztal fölött. várom, hogy elvegye. Csak azért, mert nem drogozok, nem jelenti, hogy hülye is vagyok hozzá.
Egy kósza légáramlat ekkor igazít a gondosan kikészített agyagon. Hát részvétem. Micsoda veszteség. Tényleg… Nézem Ville arcát, vajon milyen kifejezés ül ki rá, vagy hogyan reagál a kis balesetre.
- Láttad a Förtelmes főnököket? A fiúk kézi porszívóval vadászták össze a szőnyegről a cuccot, amit kiborítottak, aztán kiszemezgették a porzsákból. – búgom. Valami iszonyú gunyoros, gonoszdi vigyorféle bújkál a szám sarkában. Nem merem szabadon engedni. Ville még tiszta. Talán veszi az adást, hogy csak szopatom. Nekem aztán édes mindegy miféle eszközökhöz nyúl a boldogság mámorának eléréséhez. Ő szív…na. Én meg kajálok.
Szó nélkül sarkon fordulok, és visszasétálok az ablakhoz. A fehér függöny lágyan leng előtte, míg be nem csukom a kitárt ablakszárnyat. A további problémák megelőzése érdekében.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#182TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:43 pm

Meggyőztem Ocit, hogy ez csak természetes, mindig szolgálok meglepetéssel és készülök arra, hogy bármikor vége lehet az életnek. Szoktak lenni izomgörcseim, fura fájdalmaim a kobaktájékomon. Néha egyáltalán nem tudok magamról. Az aggódósok mindig mondják, hogy ezzel kicsinálom magam. De hát üljek egy asztalnál, mint egy jófiú és abba haljak bele, hogy unatkozom? Faszt!
Ville megpróbálta ezt az életformát, úgy látom és egy roncs lett belőle. Őt aztán már tényleg minden untatja. Én hajszolom az újat és mindig találok is valami hülyeséget, nála hamarabb beköszöntött a teljes letargia. Majd én kirángatom onnan a fütyülőjénél fogva, mert a fájdalom legalább hat. Jó, csak átvitt értelemben, nem nyúlok én ahhoz, legyen a csajok reszortja. Mondjuk Ocié, akire szintén ráfér egy nyúlkálás.
- Visítottam is, mint a disznó, amit ölnek. Lehet, hogy ha nem röhögnek annyira, akkor feláldoznak. Meg rákapaszkodtam a birkára és a hülye Emppu seggberúgta, az meg elindult velem. Azt hittem, levisz a nyájba! De végül csak tarkónhánytam a szép fehér gyapját. Ville, tudod milyen kemény szőre volt? És hozzá az a fekete pofája! Olyan smink kéne nekünk is egyszer.
Megint csapongok az emlékezés közben. Azt hiszem, így volt, mármint így mesélték, mivel én csak a gyapjúra emlékszem. Kurva nagy arc volt az az állat.
Megveregetem a csaj vállát, hogy marad. Ettől kurva boldog vagyok és már tárcsázok is.
- Gyrosos pizza? Én külön-külön szeretem csak. Majd rendelek egy... Halló! Halló, itt vagyok!
A központos felveszi. Ma nem az a csaj van, hanem egy unott férfihang:
- Vegas Star Pizzéria, üdvözlöm, miben segíthetek?
És Ville most bassza el az anyagozást. A telót lerakom az asztalra és négykézlábra vágódom. Szívószál kéne, de addigra koszos lesz a cucc. 10 másodpercig még nem az. Így tartja a városi legenda. Most a földről szívom és közben rákiabálok erre a hülye faszra:
- Haver, nem ma kezdted, de nem tudod, hogy ilyet nem szabad ablaknál csinálni? A csajok seggéről esetleg, ott megtapad, főleg ha már izzasztottad őket előtte. Vagy mikor a sebükből szívtuk a gyárban, az mekkora feeling volt! Pengék meg kokó, huhúúúú!
Füstös helyeken és zárt szobákban jó az ilyesmi. A gyártelepen se volt szar, bár nem emlékszem erre a részére. Biztos jó volt. Ha szarul éreztem volna magam, arra emlékeznék, hogy fújt a szél.
- Halló, itt van még? - szól a központos unott hangon.
Most nem érdekel. Meg kell menteni, amit lehet. Mi ez egyáltalán? Fasz tudja. Ha Ville-nél volt és kihozta felfrissülni, akkor csak fain anyag lehet. Mintha valamit kérdezett volna, de már nem emlékszem. Akkor már a padlóra koncentráltam. A szél még mindig fúj és ami maradt az asztalon, az most a fülembe megy. Felegyenesedem, térdelek és így rázom a fejemet, aztán a fülemből próbálom kipiszkálni a cuccot. Egy tiszta pillanatomban a telefonban megint hallom a központost:
- Halló, halló! Ott van még?
Hí, a pizza! Gyorsan lemarom az asztalról a telót és elhadarom, mit akarok. Közben a földre huppanok hassal és egy-egy szippantással szakítom meg a beszédet.
- Halló! Igen, egy gyrosos pizza lesz. Oci, 32-es? szipp Aztán egy kóla és egy bolognai spagetti meg utána mascarpone szipp És az ablakot szipp be kell csukni.
A központos megakad, de nem kérdez vissza. Addig is felszívok még egy adagot. Aztán csak kiböki.
- Tuomas Jörghöz tartozik ez a telefonszám. Ugyanarra a címre kéri, mint a legutóbbit?
Elröhögöm magam. Hol él ez? Azt hiszi, emlékszem, mikor hova kértem pizza-t?
- Tesó, faszom tudja, mi volt legutóbb. Ez most a stúdió, írd a címet. Izé... Ville, mi a cím?
Ha a haver megmondja, én beszajkózom, aztán el is köszönk, ha megvagyunk. Leülök törökülésbe és élvezem a hatást, mert mostanra más sok van bennem.

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#183TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:44 pm

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Bird kapja a kérdést, mégis a lány válaszol. Akkor fordulok felé, amikor a lé ott figyel a vállam mellett. A pénzre nézek, majd fel a lányra, és csak ezután veszem el.

- Kösz! - egy kóbor mosoly, de aztán megszívom az orromat, vissza a lényegre, amikor..

Úgy kapom a por köré a két kezem, hogy még a vodka is kihullik belőle. Itatja a szőnyeget.. Ismerős szituáció, mégis sikerül megmenteni 3 rövid csíkot.

- BASZOD, AZ ABLAK! - üvöltöm, ahogy Bird azonnal vágódik is térdre, nem mintha egy füttyentés és ne hoznák házhoz a következő adagot.

- Megbaszhatod Bird, azzal dolgozok ami van! - vinnyogom, de közben a lány intézkedik és ami még megmaradt, odalenn valaki nyitja az ajtót, és még az utolsó sugallat elviszi az utolsó pár csíkot.

- Hogybasznámeg...! - ugrom fel - KI A FASZOM NYITOGATJA AZT A KIBASZOTT AJTÓT!!? - üvöltöm, de nem is a lentiek a bűnösök. Elhúzok a lakás bejárati ajtajáig és egy kényelmes mozdulattal bebaszom. Belereng a lakás az emeleten.
És Bird még mindig szívózik.

- Mondd hogy a Slaves-nek lesz! Úgy járnak ide mintha haza jönnének.. - motyogom, de szemem már útközben keres, valahol lebasztam a kabátom és benne a telefonszám. Minél hamarabb be kell rendelni a következő adagot...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#184TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:45 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville - October - Birdie
A por elszáll, a hangulat megmarad. Ville kiakad és rám kiabál. Tyű… Ez egészen új. A fél szemöldököm enyhén megrándul a szokatlanul durva hangnemre, aztán megcélzom az ablakot, hogy becsukjam.
- Zavart érzek az erőőőben. – döngöm mélységesen higgadtan, némi cinikus árnyalattal, miközben kényelmes, ráérős léptekkel sétálok a nyitott üvegszárnyhoz.
A madár rendel. Vagy legalábbis hozzáfog, de aztán fennakad a poron. Konkrétan ráhasal felporszívózni. Tőlem aztán…
Ha ezek ketten látnák most magukat… Hehehe.
A vonal még él, a pasi hallózik a telefonban, de hiába. Bördinél megint elmentek hazulról. Nagyon nem hallja a fickót.
- Na, mi van ördögbütyök? Tele ment a füled csillámporral? – döngöm csendesen, gúnnyal átitatott altomon.
Türtőztetem és győzködöm magam: Kokósokon nem röhögni, kokósokon nem röhögni…
Ott támaszkodom a radiátornál, és szemétmódon somolyogva pislogom a jelenetet, miközben a mutató és a középső ujjam hegye a számat érinti. Amit Birdie művel, videóra kéne venni. Az utókornak elrettentésül.
Átsuhan bennem; ha Birdie nem tudja mi a cím, akkor legelőször is hogyan talált ide? Komolyan mondom, oktatni kéne, amit csinál. Vagy felajánlhatná az agyát a tudomány számára. Miután átlőtte/piálta magát a túlvilágra.
Erre most az ajtó nyílik ki. Egy újabb légáramlat kap bele az asztalon fehérlő por maradékába, mintha direkt fel akarná húzni Ville-t. Sikerül. Kottára kiakad. Anyázva ugrik fel a kanapéról és dirrel-dúrral kiviharzik. Ahogy lendülettel bevágja a bejárati ajtót, érzem; a belsőszerveim is beleremegnek a csattanásba. Vagy csak én rezzenek össze minden porcikámban.
Gondolkodva harapok az alsó ajkamba. Rossz ötlet maradni. Nagyon rossz. Ville nem mondja, de szerintem a pokolba kíván. Nyilvánvalóan szeretne egyedül lenni Birdie-vel, amivel nincs is semmi gond. Érthető.
Kényelmetlen a helyzet.
Elnézem a szőnyegen ücsörgő madárkát. A cucc már kezd hatni nála. Ville meg morog. Halványan elmosolyodom. Erős késztetést érzek, hogy ellökjem magam a radiátortól és felhúzzam a kabátot, hogy aztán lelépjek. Birdie direkt megrendelte a kaját, mert gondolt rám is. Biztos nem veszne kárba, ha eltűnnék, de nem akarok kitolni senkivel.
Ellépek a radiátortól, de nem a dzsekimért megyek. Az akusztikus gitárért, ami ott árválkodik a tartóján a sarokban.
A fiúkat a drog dobja fel, engem a zene. Muszáj kezdenem valamit magammal.
- Ville, nem bánod, ha kölcsön veszem? – fordulok felé a hangszernél álldogálva. Csak akkor fonódnak a gitár nyakára az ujjaim, ha Ville engedélyt ad. Ez esetben finoman felemelem a jószágot, vagyis a gitárt, és kimasírozok vele a konyhába. Már jól ismerem a járást a lakásban.
Ott nem zavarok, és a srácok kedvükre dühöngőzhetnek, meg miegymás, amire csak ingerenciájuk van, míg a pizza be nem fut.
Kihúzom az egyik széket és leülök. A lábaimat törökülésbe magam alá igazgatom. A gitárt az ölembe vonom, mire az ujjaim játszani kezdenek egy régi Ragnarok-os dalt. Nagyon halkan éneklek a pengő húrok fölött. A nappaliba alig szűrődhet be, legfeljebb a gitározás.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#185TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:46 pm

Valamiről lemaradtam, ezek itt köszöngetnek egymásnak meg Ville beszél, de nem tudom, mit mondott. Néha van ilyen, hogy ott vagyok és mégsem. Na jó, nem is néha, elég gyakran megáll a tudományom. A vodkát is kiborítja a haver, úgy menti a port. Tudom, hogy könnyű újabb adagot szerezni és nálam is van ám, nem pont ilyen, de hasonló, attól viszont még ezt mentsük meg! Poén is négykézláb szívogatni a port. Pont, mint a hangyász, amit magamra tetováltattam. Most én is egy olyan hangyász vagyok. Egy fasz, így is mondhatjuk, mert abban végződik, ugyebár.
- Épp ez az, Ville! Eltunyultál, kell neked egy jó nagy löket. Ocikám, én kérek elnézést az ablak miatt - nyögök fel egy pillanatra a szippantások közül.
Ilyet én sose mondanék a csajnak. Lehet, hogy mondtam, nem tudom, de azt hiszem, hogy nem így adnám elő, ha kiakadok a por miatt. Megoldanám, nem lebasznám. Kicsit aggasztó, hogy mi lett a haverommal. Lehet, hogy nem tudom kirántani a mélységből, akkora gödörben ül és veri egyedül? Nem is ezért jöttem eredetileg, hanem bulizni, aztán találtam egy öregembert helyette. Az ajtó dörrenésén meg az idegen már csak röhögök. Épp hogy nem nyelem félre a port.
- A Slaves Of Hellnek lesz, tudod, ahova minden szart hoztok! - fejezem be és megint röhögök.
Már kibaszottul jól érzem magam. Egy kis fáziskéséssel válaszolok a csajnak, ahogy elindul a konyha felé, megyek utána négykézláb. Most nincs is kedvem felállni. Úgy követem, mint egy házikedvenc a gazdáját.
- Tele volt, de már kiráztam. Ismered ezt az érzést?
Kivételesen nem is a másik értelmére gondoltam. Eszembe se jut, hogy hangzik ez, ha nem a fülemről és a kokóról szól. Ez a dal! Játszották, mikor együtt fellépegettünk, azt hiszem, ismerős. A szövegét nem tudom. Örülök, ha az enyémeket meg tudom jegyezni. Azzal nincs is gond, de Oci szövegei közül csak egyet tudok. Az nem illik erre, úgyhogy csak vokálozok, követem az akkordokat. Én vagyok most a háttérkórus dagadt négere, aki sose kap rivaldafényt. Arra nem lennék képes, de most jólesik ez így négykézláb a konyha kövén. Szépen éneklünk. Mikor vége, leülök a csaj lábaihoz és vágyakozó szemekkel nézve kérlelem:
- Oci, a kedvencemeteljátszod? Annak még a szövegét is tudom!
Ha belekezd, akkor teli torokból fogom énekelni.

I was born in another world
strictly connected to a piece of my mind
nothing more than a little land
it is a small cradle where I'm a kid
I am the princess in there,
nothing wrong in my fantasy world

I am the king, the nation,
no dictators or religions
no laws laid down for me
I have my own liberty inside of me
nothing to lose, I want to live here

As you see I'm the only survivor in this land


Szívhezszóló dal és benne vagyok teljes egészében. Mintha rólam írta volna. Lehet, hogy így is van, csak nem mondta. Vagy mondta, de megint kihagyott az agyam. Jaj, görcsöl a lábam, el kell kezdenem rázni közben! Furán mutathatok így ülve éneklés közben lábrázással...

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#186TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:46 pm

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Jó nagy löket... Pont valami ilyenre készültem, mielőtt a szél beszopatott az egésszel.
A kurva életbe...

De nincs veszve semmi. A pénz nem számít, az idő sokkal értékesebb. Vagy harmadikra meg is találom a dzsekimet és kivadászom belőle a telefont. Grid még nem keresett és ha mázlim van, Steve se köpött még be, vagyis van még némi idő az esti kötelezőig.
Nem kell sokáig keressem, hogy rányomjak a számra. Kicsöng... Ekkor hallom Octobert a háttérben, felé fordulok és ahogy a gitárra biccent, a szemeibe nézve bólintok. Vigye csak. Úgyis ott porosodik már vagy egy hete. Kurvára nem volt a kezemben.

A másik oldalon felveszik. Nem várom meg míg hallózni kezd, azonnal beszélek.

- Vé vagyok! Kéne még négy gramm.. - nem aprózzuk el - a speciálisból.. az lsd-vel. - motyogom, de nem az a válasz amit vártam.

- Abból most nincs. Egyelőre. Csak sima van, a speckót szétkapkodták, új a cucc, igazi mestermunka, holnap kapok újabb keverést belőle.

- Az fasza.. - dünnyögöm, de mielőtt irigykednék Bird-re... NEM! Én nem szopom fel a padlóról! - Akkor hozz abból.. - válaszolom, és már nyomnám ki a gombot, amikor.. - minél hamarabb itt vagy, annál többet fizetek. - nyögöm ki, és AZTÁN nyomom el a telefont.

Ledobom a kanapéra, de idebenn közben csönd lett. Fülelek. October hangját hallom, mire kitör belőlem egy sóhaj.
Aztán Bird! Megforgatom a szemem...
Egy darabig csak állok ott, mint egy darab szar, elgondolkozom akarom e én ezt. Tisztán. De aztán lepillantok a kanapé lábánál dekkoló még két bontatlan üvegre, lehajolok, enged a zár és keményen betolok belőle pár löketet. Ez most kelleni fog...

Aztán csönd lesz. De csak egy rövid időre, ha October eleget tesz a kérésnek, csak egy pillanatra bámulva ki az ablakon elindulok utánuk. Max ha reggel 10 óra lehet...

A konyhához érve nem lépek be. Szemet szúr a háziállat, és kíváncsi vagyok épp miket képzeleg. Vállal megtámasztom az ajtófélfát, és összefűzve a kezeimet inkább a lányt figyelem. Még mindig csodás a hangja.
Be kellett volna hozni egy üveggel...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#187TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:48 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville - October - Birdie
Birdie kér elnézést?
- Én nyitottam ki. – jegyzem meg, mielőtt becsukom az ablakot, és lelépek a gitárral.
Kifelé menet hallom, hogy susog valami mögöttem. A vállam fölött hátrapillantok. Vigyorogva csóválom meg a fejem. Birdie négykézláb követ, mint egy kis puli. Tiszta dinka. Persze, hisz nem százas. Sosem volt az.
Én leteszem magam a székre törökülésben, ő meg letelepszik elém a konyhakőre és velem dalol.
Ahogy lecseng az én egyik nagy kedvencem a volt bandámtól, a madárka meglep a kívánságával.
- Ugye tudod, hogy ezt Te ihletted? – mosolyodom Birdie-re. Talán rájött magától is.
Jó, hát az I am the princess in there résznél speciel nem rá gondoltam, de ettől eltekintve Birdie-nek dedikáltam.
Játszani kezdem a letargikusan nyitó akkordokat. Mély hangon éneklek Birdie-vel, de a refrénnél erőre kap az egész.
A tekintetem a gitár és Birdie közt ingázik. Aztán Ville felbukkan az ajtóban és összefont karokkal nekidől a félfának. Nem zavar meg a jelenléte. A dal végét mégis elnevetem. Birdie megint bohóckodik.
Mind az öt ujjam ráfekszik a húrokra, hogy elcsitítsam őket.
- Emlékszel még arra a napra, amikor megismerkedtünk a tehetségkutatón? – kérdem a madárka szemeibe nézve. Vajon mennyire jár itt? - Akkor megbeszéltük, hogy elküldjük a dalainkat a kis szürkéknek a szomszéd galaxisba. Azt kéne, amit hárman hozunk össze. – ha még nem felejtették el a srácok, hogy egyszer „belógunk” a stúdióba alkotni valami maradandót.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#188TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:53 pm

Ha nem szívogatnék éppen kokót a földről kutyapózban, kurvára kiakadnék, hogy az egykori nagyágyú már megint nem mond semmit. Valahol elhagyta a nyelvét, én meg hiába nyúlkálok a harapófogóval, ha nincs mit megfogni. A port viszont megmentem. Bele se gondolok, mekkora adagot szívok be és milyen labilissá tesz. Lehet, hogy sírni fogok vagy összeverek mindenkit, aztán bealszom. Meglátjuk. Ez a jó benne, hogy változatos. Mindig hat, de mindig másképp.
- Tök mindegy, ki nyitotta ki... Neked ilyet ne mondjanak, édeske! - mondom, mint egy őrkutya.
Most rámjött, hogy nagyon meg akarom védeni Ocit. Ha balhés társaságban voltunk épp és őt szemelték ki, akkor is kinyitottam a számat. Kaptam is rá, erre emlékszem. Ezzel a drága lélekkel csak ne beszéljenek így! Na!
A duettünk tök jól sikerül. Szöveg nélkül is lehet énekelni, én meg szeretek így rögtönözni. A hangok a helyükön voltak, annyira nem csaptam szét magam, hogy hamis legyek vagy elcsússzak a ritmussal. Ilyen vokálok kellenek a dalokba. Tök jó voltam, elégedett vagyok magammal! Elkezdek szinte dorombolni, mély torokhangon mömmögni, annyira jólesik, hogy felemlegeti ezt, az inspirációt.
- Tudom, hogyne tudnám! És hogy megírtad! - mondom végtelen lelkesedéssel.
Oci nagyot alkotott ezzel a szöveggel. Ebben a dalban jön ki legjobban, mert tudom, miről szól, nálam jobban senki nem tudja. Nagyon jól elcsípte, milyen az én életem és mivel nem változtam semmit, örökérvényű a dal is. Pláne, hogy nem csak rólam szól, hanem minden hasonló szabad madárról, aki csa repül és repül, néha nem tudja, minek, de kell neki a szárnyalás és nem bír leállni. Együtt éneklünk, pöccre tudok mindent, csak a hangfekvést alakítottam ki a saját szólamomnál kényelmesre. A másik, amit imádok ebben a dalban, az a csaj hangja. Olyan mélyről jövő, drámai. Tiszta katarzis, libabőrös is lesz a karom, látszik rajta, hogy égnek állnak a szőrök, pedig nem is fázom.
- Jaj, a lábim! - kiáltok fel, mert megint görcsöl.
Most már végig beállt a jobb lábam. Bökdösöm és kemény, mintha feszíteném. Elkezdem masszírozni. Közben tudok figyelni.
- Hú, kibaszott régen volt, de valami rémlik. Kiestünk a kabinból és a dobos felmosófejjel lépett fel - mesélem röhögve.
Mit csináltunk ott? A fal kidőlt, azt tudom. Már rég mások vannak a bandában. Tuomas megnősült, 3 gyereke van, gitár helyett csak pelenkát fogott évekig meg ellenőrző füzeteket, mikor nagyok lettek a kicsik. Jens hajóra ment dobolni, halálra keresi magát és járja a világot a Macarena-val meg egyéb nagy slágerekkel. A dobosok ilyen fura alakok, elvállalnak minden szart. Emppu meg... Szerintem túl van az aranylövésen, évek óta nem láttam.
- Azt is elküldjük. De mi az? Már van ötlet? Akkor muti meg, hadd agyaljak rajta! Ki írja a szöveget? Írjuk azt is hárman, full közösen mindent!
Szerintem már küldtünk valamit. Bár lehet, hogy csak én jártam másik galaxisban megint... Ide is úgy jöttem, hogy kinyomoztattam, hol tanyázik a zenekar, de az előbb már nem tudtam megmondani. Van egy utca narancssárga redőnyös pékséggel, utána posta és ott kanyarodtunk be, úgy értünk ide. Ezt aztán hiába mondom a telefonosnak. Mindegy, ha ezekkel itt dolgozhatok, alkothatok, akkor leszarok mindent. A lábamat is. Görcsöljön, ha nincs jobb dolga, de mi valami kibaszott nagyot fogunk durrantani. Írunk olyan dalt, hogy Amerika meglátja, mi a finn power! Jáj, de húzza már megint. Muszáj ráznom, csípőből és hajlítgatni is próbálom.
- Srácok, nincs görcsoldótok?

_________________
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#189TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:54 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville - October - Birdie
Muszáj elvigyorodnom. Birdie a nagy védelmező. Kapott már pár maflást azért, mert meg akart védeni néhány részeg popóarctól a közös koncertjeinken.
Ville anyázott egyet a kokó miatt, engem meg nem különösebben érdekel az egész. Idegbeteg függők. Az ő dolguk. Mindenki elpatkol előbb vagy utóbb. De a kemény drogosok inkább előbb. Tudom hogy megy ez. Láttam már mit művel a szer. A haverok is fogyóeszközök, nem csak a szülők. Ezért nem érdemes kötődni senkihez. A szüleim halála nagyon komollyá tett. Azóta számoltam le az érzelmeimmel. A mélyebbekkel legalábbis. Igencsak közönyössé és érdektelenné váltam ilyen téren. De ha már itt vagyok ezen a planétán, igyekszem a legjobbat kihozni az életből a magam módján és élvezem a többiek társaságát.
Jót kuncogok azon, ahogy Birdie rágerjed a neki írt dalra.
- Örülök, hogy tetszik. – döngöm.
Aztán előkerülnek a régi emlékek. Kibukik belőlem a nevetés. Fogalmam sincs honnan szerezték a felmosófejet, amit a dobosra ragasztottak, de halálos volt. A takarítónéni tuti kereste a motyóját.
- Ehhez mit szólsz? Még nincs kész, de valahogy így hangzik. – mondom, mire az ujjaim ismét pengetni kezdenek a húrokon és az altomat is kieresztem.

We’re still struggling
Halfway through this journey
Our eyes are burning but we're not slowing down
I wish we could have all the time in the world
But we have come too far
To give up who we are

We fear nothing, we fear nothing

LIFE LONG
ROAD BLOCKS
HIGH WALLS
TEARDROPS
NOTHING
STANDS IN OUR WAY

Ha a stúdióban dobjuk össze a srácok közreműködésével és hangjával, sokkal ütősebb lesz a dal lejjebb hangolt elektromos gitárokkal és kemény basszussal.
Szabadidőmben mindig alkotok valamit, aminek egyedüli elszenvedői a szomszédjaim. Rohadt vékonyak a falak. Vagy csak túl jól szól az erősítő.
Birdie-t kínozza a lába.
- Leugrom a gyógyszertárba. Hozok neked valamit. – teszem félre a gitárt az ölemből. Nem hiszem, hogy pont Ville tart magánál görcsoldót. Meglepne, ha mégis. Szerintem egészen mást használ erre a célra.
Mire kihozzák a pizzát, megfordulok. Pár utcával arrébb van egy kis gyógyszertár. Gyorsan megjárom.
Lepakolom a lábaimat a székről és indulásra készen felegyenesedek. Nem fogadok el ellenvetést a madárkától. Szállítom a bogyót.
Elindulok kifelé. Mielőtt kilépnék a folyosóra Ville mellett, még visszapillantok Birdie-re, aztán Ville-n állapodik meg a tekintetem.
- Mindjárt jövök. – mondom egy szerény mosollyal az arcomon, aztán visszamasírozok a nappaliba a dzsekimért. Magamra kapom, és a srácok hallhatják, hogy tompa zajjal csukódik mögöttem a bejárati ajtó.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#190TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:54 pm

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Bird még makog, amikor én már a telefont keresem. Hogy mi baja van!?? Semmit se mondtam Octobernek. Mégis a mobil keresése leköti minden figyelmemet, aztán a szám, és csak bökök a lány felé mikor jelzi, lerabolná a gitárt.

Hogy mikor tűnnek el mindketten az már kiesik. Valahol a "most nincs" és a "holnap kapok" szavak között. De nincs hiba, elégedjünk meg akkor a középszerűvel. Fingja nincs róla Bird-nek, mekkora mázlija van...

Valahogy kiballagok a konyha felé, arra ahonnan őket hallom. Nem kell hogy találgassak, Bird-nél üt a cucc, és én csak megtámasztom az ajtófelet hogy figyelhessem. Nem őt.. a lányt...
Még mindig mesés az a hang ami a torkán kifér...

Aztán újra anekdotázgatások következnek, ami most valahogy.. már jobban leköti a figyelmemet, mint alig néhány perce. Talán a tudat hogy úton a cucc. És még mindig tetszik a nevetése...

Ahogy szóba kerül a dal... a torkom megint szomjazik egy újabb adag vodkára. Bármire, ami kissé feljebb dobja ezt a rohadt életet, de ahogy a lány dalolni kezd, valahogy elterelődnek a gondolataim.
Bird sivalkodása térít észhez. Nagyot sóhajtok és már épp mondanám hogy egy, vagy a kokó verte telibe, vagy kettő, pont hogy nem volt elég, kitartás, már úton a következő adag, de a lány felpattan és szélvészként elsuhan kis híján a hónom alatt.

Birdre nézek, de aztán a lány után aki alig két másodperce tűnt el mellettem.

- Várj.. - ez Birdnek szól, és a lány után lépkedek, ha mázlim van még elkapom. De ha nem...

- Lehet csak a cucc teszi ezt vele... - állok meg az ajtóban, a nappaliéban, ő akármerre is szaladgál útközben. - Kevert anyag. De nem hiszem hogy mentő kéne. - valószínű. Én még nem próbáltam, de eddig elég jó a híre. - Vagy egyszerűen csak beképzeli. - sóhajtok nagyot, szemmel a kanapé melletti vodkát belőve és lassú léptekkel közelebb lépkedek hogy felemeljem.

- Érdemes?? - döntöm felé az üveget, ha valahol ott van a közelemben, de ha ennek ellenére is lépnie kéne, akkor megvárom míg csapódik az ajtó. Csak ezután térek vissza Bird-höz.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#191TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:55 pm

After the problems... - The new world is not reassuring
Ville - October - Birdie
Nem is figyelem, hogy Ville utánam jön a nappaliba, csak a hátam mögött felbúgó baritonra kapom fel a fejem.
Kibukik belőlem egy rövid nevetés, ahogy rádöbbenek. Basszus! Annyira hozzászoktam, hogy Birdie állandóan be van állva, hogy fel sem merült bennem; esetleg a drog okozza a problémát.
Mindeközben belebújok a dzsekimbe, a hajamat kihúzom alóla, és szembefordulok Ville-vel. Van valami abban, amit mond, de nem tudhatjuk, hogy tényleg csak fantomfájdalom e, ami Birdie-t gyötri.
Sötét félmosoly kúszik fel az arcomra. Nem válaszolok a kérdésére, helyette…
- Ne nyírd ki, míg visszaérek. – döngöm, mielőtt ellépnék Ville mellől és magukra hagynám a srácokat a lakásban.
Ez a görcsoldó jó ürügy, hogy járjak egyet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#192TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:55 pm

AFTER THE PROBLEMS... - THE NEW WORLD IS NOT REASSURING
Ville, October & The Bird
Csak nézem ahogy kisétál.. és még akkor is az ajtót figyelem amikor az hangosan csukódott a háta mögött.
Hát jó… - emelem vissza az üveget, és még egy darabig leszemezek a vodkával, mire fogom magam és újra meghúzom. Akkor édeskettes!

Visszatoloncolva magam a konyhába, kérdés Bird-öt miylen állapotban találom. Mindenesetre kinézem magamnak a szemközti széket, pont azzal szemben amin a lány ücsörgött még alig fél perce, és megközelítve - Bird-et kikerülve ha kell - lerakom magam. Az üveg alja koccan az asztalon. De a nyakát még nem engedem el.

- Asszem ketten maradtunk. – szívom meg a orromat, de kurvára hiányzik az az anyag. Hogy Bird-el.. tisztán.. egyhuzamban?? Nem tudom valaki is bírná e a strapát, legalábbis nekem még nem volt szerencsém hozzá. Eddig legalábbis.. tisztán...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#193TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 7:59 pm

Mi hárman mind a szabadságot keressük, más utakon járunk, más eszközökhöz nyúlunk, de kell nekünk, hogy azt csinálhassuk, amit akarunk. Oci a szolidabb, nem túl harsány, de elérte, hogy ismert énekesnő legyen, amit meg is érdemelt. És senkit nem enged a bugyijába (sajnos), emellett mindig kiállt, úgy emlékszem. Miért jó neki, nem tudom, de nála ez a szabadság. Ville meg most a depressziójához ragaszkodik, régen máshogy élte az életét. Kell az a löket, amiről beszéltem. Lehet, hogy ez az új dal megfelelne. Hallgatom, hallgatom, nem is a zene fog meg benne először, arra csak ing a fejem. A szöveg! Mindenen áttörünk a cél felé haladva. Tetszik!
- Hú, jó lesz ez! Miért nem írtunk mi eddig közös dalt? Háhá, ezt gyúrjuk össze minél hamarabb!
A zenéje is jó, nem hasonlít semmire, amit ismerek, ez pedig nagy szó. Valami újat találunk ki és a három karakteres hangtól lesz az igazi. Tök lelkes vagyok, még az izomgörcsöt is elfelejtem egy pillanatra. A drága Oci pedig hoz nekem gyógyszert. Az pont kell a pia mellé. Nem, tényleg bevenném a lábam miatt.
- Kösz édes! Addigra megjön a pizzád is! - szólok utána.
A haver meg itt áll az üveggel, bambulva néz és hallgat minket. Mint egy faszent. Kíváncsi vagyok hogy csúszott ki alóla a repülőszőnyeg, amin még nagyjában utazott, mikor Helsinkiben járt. Ezek ketten megint sunnyognak ott kint, amíg nekem várnom kell. Jól érzem magam a padlón, ha a görcs nem lenne, semmi bajom nem volna. Maszírozom, nyomkodom a lábamat, aztán ezt is megunom. Hanyattfekszem a konyhaszekrény előtt és felemelem a virgácsokat a levegőbe, a kezeimet pedig összefonom a mellkasomon. A plafont nézve dúdolom a dallamot, amit Oci énekelt. Csapódik az ajtó kint, bent koccan az üveg, visszaröppent a cimbora.
- A szemed még nyitva van legalább, haver - mondom röhögve. - Na, mesélj, ki halt meg, mit láttál vagy mit csináltak veled, hogy ilyen életunt fasz lettél? Kijöttem hozzád bulizni, mint régen de már átmegyek pszichiáterbe és kirángatlak a szarból, akármilyen mélyre másztál! Na, ki vele, mi van, miért vagy ilyen?
Elindult a vallatás. Mindjárt jönnek a Vegas Starosok, úgyhogy nem tart sokáig. Jobb alkalmat is találhattam volna, de hát én nem a türelmes várakozásról vagyok híres. Közben sápadni kezdek, a vérkeringésem nagyon érdekes. Sokkal jobban ver a szívem vagy csak erősebben érzem. Szokott ilyen lenni. Azt mondják, öreg alkoholista van, de öreg drogos nincs. Nem is akarok végelngyengülésben meghalni, azt nem várnám meg. Kihozom a pillanatokból, amit lehet. A lábam már jobb is így, hogy a talpam is a plafont nézi.

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#194TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:00 pm

És Bird beszél. Nem lep meg, valahol még kevernek az emlékek a fejemben, valahol, egy nagy kupac szar alá temetve, valahogy mégsem elsőre válaszolok. Beáll a néma csönd, a kibaszott üveget figyelem, aztán meghúzom, a számban tartom az egészet hadd égessen és aztán egyszerre nyelem le.
Ekkor engedem csak el az üveg nyakát.

- Nem tudom mire gondolsz. - A faszt nem! Csak nem tudom miért pont neki kéne kisírni a kibaszott életem. Aztán mégiscsak elkezdődik valami.

- Kibaszottul elfáradtam... ennyi a történet. - naná hogy ennyi. Csak figyelem ahogy tornázik a tetves kockakövön és még mindig mintha kukac lenne a seggében. Van akit megzabál ez az elbaszott élet...
De van aki mindent túlél.. úgy nézem...

- Mire vagy kíváncsi. - borul aztán a bili, ahogy előre dőlve megtalálom Greg itthagyott dobozát az asztalon. Valami kibaszott büdös az amit az a gyökér szív, de egyelőre megteszi.
Bontom a dobozt, húzom a szálat, de akkora rohadék nem vagyok, felé kínálom.
Ha kell neki.. majd elmászik valahogy érte eddig. Ahogy elnézem nincs ezzel problémája.  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#195TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:01 pm

Két drogos beszélget. Ebből lehetne egy viccet írni. Az istennek se akarja elmondani, mi? Én csak vigyorgok és sápadok még jobban, hiába fekszem.
- Nem a lófaszt, tesó! Hülye nem lettél. Annyira. Azt észrevenném.
A hülyeség nehéz téma. Könnyű rásütni bárkire. Rengeteg jelentése van. Ville tereli a témát, odadob egy kis csontdarabot, hogy legyek el azzal.
- A kutyának meg tessék, mi? Na, szóval én nem felelek meg, leszarom, de valakit találjál már, baszd meg, mert rossz rád nézni! Szóval ki az, akinek képes vagy elmondani, mibe fáradtál bele? Oci már jó úton jár, nem? - kérdezem egy kaján vigyorral.
Integetek, hogy nem, cigi az most nem kell. Töltött esetleg, de ez sima kátrányos szar. A lábam kezd rendbejönni. Biciklizek vele az égbe, ez most tök jól esik. Kopognak az ajtón.
- A pizza? Megjött a pizza! Várjál, adom a lóvét!
Ki kell szednem a zsebemből, ami ilyen pózban nem egyszerű. Rángatózásféle lesz belőle, aztán mégiscsak felülök és előrenyújtom a suskát. Annyit adok, amennyiből biztos kijön. Nem vártam ki, hogy bemondják, mennyibe kerül. Akkor már siettem. Nyami, jön a tészta!

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#196TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:03 pm

És bejön a képbe October.. A lány kemény dió, még nekem is az, ahogy elnézem, mégis valahogy más, mint az a sok faszszopó sóher aki eddig körülvett. Eszembe jut hogy mondok valamit. Lobban a láng, mélyre szívom azt a szart, egészen mélyre, de akkor csöngetnek.

- Vagy valami íncsiklandóbb. - csillan fel a szemem, de az egészet csak beképzelem, mégis jó lenne elfelejteni már ezt az elbaszott világot.
Felállok, nem sietek. Közben Bird kikajtatja a lóvét, de ha az jött amire én tippelek, hozzá kell dobjak még nem keveset.

- Te addig.. - vagyok tanácstalan - addig maradj itt. - valószínűsítem pont menni készülne, de én csak elhúzok ki az ajtón.
A csengő megint szól, de rohadt türelmetlen, egy kanyar a szobám fele, az ágy melletti fiókból kimarok egy tetemes kis kurváknak szánt összeget, és lecaplatva a lépcsőn, le a lakásból, Steve már őrtoronyként áll a nyitott ajtóban a kis beszart pizzásgyerekkel szemben.

- Ne nyírd ki, csak kaját hozott! - lököm oda félfogról, közben egyensúlyozva a cigimet, és nagy a csalódás, de a szükséges pénzt kipengetem és a kezébe nyomom Steve-nek, vigye fel.

- Na húzz innen. - gyűrök be a gyerek mellényzsebébe egy húszast, nekem tökmindegy, csak lépjen el, mert közben kiszúrtam a távolban egy ismerős kék tragacsot.
Nem is kell sokat várnom. Kihúzom a cigit a fogaim közül, csak hogy megtámaszkodjak az ajtón, de nem lépek ki. Megvárom amíg felhúzza ide a belét a kis féreg, Johnson úgyis futárt küldött.
Még egy tacskó. Faszán kezdi az életet.. Be van szarva, sunnyog, a farmerzsebéből kirántja a leragasztott kis csomagot, én meg a tenyerébe tolom a pénzt aztán az orrára csukom az ajtót.

Megállok. Kurva nagy a csönd, a nap fénye ide nem világít be, teljes a sötét, én meg pont így szeretem. Háttal a falnak dőlök, csak egy rövid percre, aztán gondolok egyet, tépem a zacskót és mielőtt a huzat megint kikezdene velem az öklömre szórok egy adagot.
Felszippantom.. nem mintha bárkinek is ez a jelenet itt idegen lenne, én mégis jobban szeretem egyedül. Élni ezt a kibaszott életet.
Még egy kör... a másikba is, aztán mehet a dolog vissza a helyére a zsebbe és pont Steve-vel találom szemközt magam ahogy robosztus léptekkel trappol lefele.

- Te, Ville.. Az a tag ott jól van fenn? - áll meg félig velem szemben - Tudod hogy ha valaki meghal Grid nem lesz oda érte.. - már ez is ezt a szart fújja.

- Csak nyugodj meg.. - veregetem vállon - kezelem a helyzetet. - kamuzok, aztán megindulok vissza fel. Tetves.. 20.. perc.
Ennyi mire engem is utolér az élvezet heve.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#197TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:05 pm

Sejtem, mire gondol Ville, az is jó lenne, majd, de most bélpoklos vagyok, kajás vagyok, falni akarok valamit. Teljesen felizgatott, hogy meghozták a kaját! Elterülök a földön, pihenek, lassan rezegtetem a lábaimat. Hanyattfekvés a konyhakövön. Tiszta érzés, mintha egy hegytetőn feküdnék, ahol süt a nap, számolom a zsebkendőket az égen. Már nagyon hat a szer. Földöntúli vigyor ül ki a fejemre és legyezgetek a kezemmel. Már teljesen jó a lábam. A szemem sarkából észreveszem, hogy benyit a nagydarab őr, aki nem volt vevő a poénra. Ráhozom a frászt. Kiakadt szemekkel küzdök a lélegzésért, mintha majdnem végem lenne. Fossa csak össze magát, legalább kizökken a fenenagy feszülésből. Mikor kimegy és Ville még sehol, én lassan feltápászkodom és megtámadom a tésztát, amit rendeltem. Evőeszközt keresek, a fiókból kikutatom és pillanatok alatt belapátolom a cuccot. Mmm, mennyei spagetti volt! A mascarpone kicsit szé van csúszva, biztos be kellett fékeznie a motoros futárnak, aztán ugrott egyet a doboz. Az íze se egy nagy durranás. Mindegy, azt is betolom. Mennyi idő telt el? Hol a fenében van Ville? Teli hassal megindulok és az ajtót kinyitva megállok a küszöbön, aztán kiabálok egy nagyot:
- Halálmadár, merre vagy?
És Oci se jött még meg. Ezek itthagytak engem? Ne már!

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#198TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:06 pm

Úgy mászom fel a lépcsőn, mint egy hetvenéves. Hülyeség.. a mi fajtánk még hírből sem éri meg azt a kort. A gondolataimba temetkezem. Az elmúlt hetek, hónapok összessége, de pláne a mai napé. A tegnapié... Elmosolyodom, de akkor vágódik ki az ajtó és jelenik meg a.. ja. Halálmadár. Találó kifejezés..

- Nyugi Bird, volt egy kis.. dolgom. - tolom vissza a mellkasára bökve, mielőtt random leveti magát a lépcsőn. Mindkettőnket. Nem kellenek hullák. - Mindjárt csatlakozom. - hogy mihez? Hát az majd kiderül mennyire közelít ez ehhez, de ekkor tűnik fel hogy a feje nyakig szaros. Remélem nem.. tényleg szart kent szét a pofáján..

- Te mi a faszt csináltál?? - ha sikerül, lököm beljebb hogy becsukjam magunk mögött az ajtót. Rászagolok. - A szarzabálás régen se tolta a repertoárt, de látom mázli most se újítasz. - valami kaja. Megnyugtató.
Hátrahagyom a Madarat és megindulok a konyha felé. Nem, én nem vagyok éhes, a lányé az érdem, de baszd meg olyan mintha robbantottak volna!

- Látom kiszolgáltad magad.. - rakom le magam vissza a székre, ha közben követett, és nem játszik tarzanosat valamelyik csilláron függeszkedve. Ha ott van és reagál, majd alkalmazkodom. De ha nem.. akkor felmarok egy újabb cigit az asztalszélen, és elkapva a vodka nyakát inkább visszaindulok. Jobb lesz ha inkább szemmel tartom.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Tuomas "The Birdie" Jörg

Tuomas

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Világsztár
Location : Turnébusz
Posts : 136

#199TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:09 pm

És a halálmadár már repül felfelé a lépcsőn. Vánszorog, pedig a teste nem is olyan öreg, amilyen a lelke. Komolyan, úgy beszélt, mint egy kimerült nyugdíjas. Elfáradt, ja.
- Végre már! Na, gyere is, fogynak az üvegek. Az enyém például nem tudom, hova lett...
Leraktam valahova a szobában. Eddig nem is kerestem, de ha Ville csatlakozik, az száz százalék, hogy kelleni fog. Úgy látom, megjött az a cucc, amit rendelt. Már szart lát az arcomon, pedig spagettit ettem és édességet, azt se disznók módjára. Most már lesz valami!
- Nem hát, azt még én se csinálom, pedig elég bevállalós vagyok, láthattad már. Emlékszel, mikor a gyárban nem takarítottunk fel magunk után? Ott azért bűzlött rendesen, meg bele is feküdtünk párszor. A ribik meg odahánytak még a szopatás előtt!
Remek emlék, jót kacarászok rajta. Nem tudom, evett-e valaki a kakiból, szerintem nem, de azoknál sose tudni. Emppu képes volt olyan állapotba kerülni. Na, hozzuk az öblítőt! Bemegyek egy piáért. Azt a körtéset kell kibontani! Tegnap is olyan kurva jó volt, mmmm.
- Igen, már csak Oci pizzája meg kólája van. Kibaszott jó illatok jönnek onnan... Ha meg akarnám enni, mielőtt ideér, csapj rá a kezemre!
Amilyen hülye vagyok, nem állít meg ezel, de legalább valami történik.
- Na, csendkapitány, akkor válaszolgass két cigi között! Van normális barátod itt? Vagy Ocival az alakul, ami látszik? Ki kell adnod magadból, haver, mert olyan leszel, mint egy rozsdás bojler, dagadt és undorító, belül pedig rohadt. Nálam tavaly szerelték le a régit és már súlyemelő kellett, olyan nehéz volt a vízkőtől. Az istenit már!
A végén nyomatékosításként az üveg alját a konyhapultra csapom. Nem törik el, csak kilöttyen egy kicsi. A nadrágom bőr, állni fogja. Aztán egy jó nagy slukk a piából és hallgatom a mesét.

_________________
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#200TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2016 8:10 pm

- Van még ott, ahova korábban raktad. - intek a cigivel a kezemben a kanapé mellé, de vagy letámadja vagy nem, egy utolsó slukk, és a maradékot eldörzsölöm az ajtószélen.

A következő emlék viszont valahogy vigyorgóssá tesz. Bizsereg a vérem, ez már a kokó szele?? Tényleg a legtisztább anyag a környéken..

- Nem is emlékeztess! Vad éjszaka volt! - húzódik a fogsorom szélesre - De kíváncsi leszek most mit sikerül elnyomni. - szívom meg az orromat, a levegőt egyre jobban érzem és kezd feltölteni az egész.
Megcélzom a konyhát. Csak úgy random, de a bejáratban megtorpanok.
Ekkor jön a lebaszás. Na nem mintha zavarna a kupleráj, csak megjegyeztem.

- Biztosra veheted hogy tarkón váglak! - vigyorgom el mégegyszer, és mivel ott van a közelemben egyszerűen lerakom magam a székre.
Belekapok a dobozba, nem mintha hiányozna ennek a hányadéknak az íze, nevezzük inkább megszokásnak. De amikor jön a szöveg.. jó a kedvem, de valahogy muszáj én is az üveg nyakára nyúljak. Felzörögve az alja a fán, húzom közelebb.

- Fingod nincs róla testvér mekkora egy lepratelep ez itt.. - kezdek random bele - A fiúk.. Greg átment félkegyelműbe, ami nagy szó, régen se volt egy nagy spíler, Vespa ugyanolyan fasz mint alig 6 éve, a Zsindelyes meg lepaktált egy cafka mellett, a csaj kinyomott magából egy gyereket azt azóta kezelhetetlen. Grid meg.. - emelem az üveget, két nyalatnyit beküldök mélyre, aztán folytatom. - Grid az Grid. Egyforma faszfej mind. De ez a lány.. - kezdem el az üveg nyakát szorongatva hitetlenül rázni a fejemet.  - Ez a lány egy angyal.. - vigyorodom megint szélesre, és ja. Fingom nincs róla mit pofázok, de valahogy kurvára nem is érdekel. EGYSZER élünk! Hát használjuk is ki ezt a baszott életet!

- Szóval fingom nincs róla mit látsz vele, de tegyél le róla. - nézek a szemeibe. - Jó a csaj. Ennyi. - De hogy mire!?? Na baszd meg azt én is szeretném tudni, de valami kibaszottul jó mellette.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#201TémanyitásTárgy: Re: After the problems... - The new world is not reassuring   After the problems... - The new world is not reassuring - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

After the problems... - The new world is not reassuring

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-