♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 2 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 2 Voting_barHeaven & Hell - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Heaven & Hell - Page 2 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 2 Voting_barHeaven & Hell - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#26TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2016 5:49 pm


NJK - Latifa Hobbs nővér




A teltkarcsú ápolónőnek nem kell kétszer ráförmednie a népekre. Azok jógyerek módjára azonnal a saját bajaikkal, ügyeikkel foglalkoznak tovább.
- Aha! Úgy lesz, ne aggódjon. Elég jó emberismerő vagyok, bogaram. Elég jó... – dob Grid felé színészi kedvességgel teli bájmosolyt Ms. Hobbs, aztán ezzel előre is fordul. - Magának is kinéz egy alapos proktológiai vizsgálat, öregem… – dünnyögi az orra alatt, miközben elindul, hogy a röntgenszoba felé terelgesse Ville-t.
- Erre jöjjön.
Pár lépés után, hogy maguk mögött hagyják a recepciót – már ha Ville a nővel tart –, amaz halkan feldöng azon a jellegzetes fekete hangján.
- Te jó ééég… Ez a kinyalt majom a menedzsere? Ha ilyen második árnyékom lenne….Tudja, nem is értem hogyan volt képes megállni, hogy ne az ő fejét tunkolja a kávéautomatába. Na nem mintha ötleteket akarnék adni. – emeli fel mindkét kezét maga előtt védekezőn, mire hirtelen témát vált.
- Gondolom járókeretet, vagy mankót sem akar… Ha úgy könnyebb a járás, rám is támaszkodhat. Ne terhelje a bokáját. – enged az imént bevetett feszes szigorából. Nem siet előre, lassan, türelmesen kíséri Ville-t.
Jópár méter után megérkeznek, és benyitja Ville előtt az ajtót. Kizárólag utána lép be.
- Tőlem nem kell tartania. Ellátom a sérüléseit, aztán cső csumi csá. Rendben? - magyaráz tovább élénken, egyáltalán nem izgatja a mellette bicegő férfi szótlansága.
- Oda dobja le magát. – bök állal az almazöld borítású, kényelmes székre, mely a fertőtlenítő illatú helyiség közepén árválkodik a gyógyszeres-szekrények és a műszerek között.
Ms. Hobbs becsukja maguk mögött az ajtót. Csak ketten vannak odabent.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#27TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2016 7:47 pm

Látszik hogy Grid meglepődik, de nem az a fajta aki csak úgy elcsúszna egy ilyenen.
Maga a magasztosság mintaképe! Legalábbis szereti ezt hinni magáról....

Amint a nő terelgetni kezd, valahogy egy kurva szó nélkül követem. Nem tudom miért, és nem tudom mit tud ő.. ami senki másnak nem sikerült. De megyek vele.

Minden lépés fáj, és minden újabb egyre fájdalmasabb, de alig engedek a sántításnak. Nem mert ne lehetne, egyszerűen.. magát a fájdalmát élvezem.
Fizetnem kell..
Valamiért megfizetnem...


A nő mindvégig beszél, és tetszik is az amit mond. Valahol... Most mégis képtelen vagyok vigyorogva asszisztálni az egészhez, csak lassan rendeződő lélegzettel követem.
Még akkor is, amikor azt mondja segít. Csak egy intés.. :Nem kérek segítséget!
Sosem kértem.

Nyílik az ajtó.. a nőre nézek. Azt várja menjek be, én meg előre bicegek.
Most már érzem, egyre jobban kezd dagadni a bokám.
Ledobni?? - értetlenül nézek, aztán mégiscsak követem, már az utasítást, már inkább vigyázva a bokámmal kerülöm meg a széket, és az halkan puffan egyet a seggem alatt.

Nem beszélek.
Nincs kedvem.
Úgy az egész, szokásos procedúrához nincs kedvem.
Nagyon emlékeztet a régi időkre....

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#28TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 02, 2016 9:40 pm


NJK - Latifa Hobbs nővér




Ms. Hobbs odalép a rendelőszék mellé, és ő maga is leül a Ville melletti asztalhoz, úgy, hogy a páciens szemben legyen vele, és könnyűszerrel elérje őt is és a kellékeket.
A következő pillanatban fehér gumikesztyű csattan a nő kezein.
- A finn kislány miatt akadt így ki? – tudakolja már mérföldekkel szelídebb hangon. Kerek, barna arcára mosoly húzódik, miközben óvatosan megfogja Ville sérült kezét, és a szék karfájára húzza, hogy a férfi könyöke azon pihenjen, a kézfeje pedig az asztalra feküdjön.
- …Előbb megnézem, maradtak-e bent szilánkok. – ecseteli mi fog történni, s odahajtja az arca és Ville kézfeje közé az állványos nagyítót.
A keze ügyében már ott hevernek a steril eszközök. Egy csipeszt vesz az ujjai közé.
- Meg is vannak… Bocsi, de nem merek fájdalomcsillapítót adni. Ugyanabból az egyszerű okból kifolyólag, amiért maga sem bánja, ha most elmarad a drogteszt. – fűzi közbe, s egy futó, mindentudó pillantást lövell Ville-re, majd ismét a seb fölé hajol. Gyakorlott, finom mozdulattal csípi meg az első kis rakoncátlan szilánkot, és lassan kihúzza a nyílt húsból. Csörrenve landol a véres üvegdarabka a fémtálkában.
- Úgy tudom, hogy a barátnője teljesen egyedül, rokonok és család nélkül van az államokban. Ha mindjárt az elején tökre leamortizálja magát… – újabb üvegszilánk pottyan a tálba. - …ki a fenére számíthat az a lány?...... Iiiigen-igen… mégha nem is követem a celebek életét, és nem verem a nyálam közös szelfikért, attól még én is belebotlok egy-egy bulvárlapba… Köztünk szólva Mr. Wallow, tudom, hogy elsőre ijesztő a helyzet… De komolyan, ki vigyázna arra a szegény lányra? Inkább rábízná annak az öltönyös seggfejnek a gondjaira? – Ms. Hobbs az ajtó felé biccent. - Képzelje kicsit a barátnője helyébe magát… Felébred, és nem ismer senkit. Elveszettnek és magányosnak érzi magát, mert egy teljesen idegen világba csöppen. Nem örülne egy támasznak, aki ott van, és segít emlékezni, visszatalálni a régi életébe, az egykori önmagához? Mert én igen… Mielőtt kinyírja magát bánatában, még nyújtson segítő kezet annak a kislánynak. Lefogadom, hogy piszkosul fog neki örülni. Sőt, számít rá. – ezalatt végez a szilánkok eltávolításával, és félreteszi a csipeszt. - Ne lepődjön meg a tájékozottságomon. Az osztályon dolgozom, mint főnővér….. Ez rohadtul csípni fogja. – figyelmezteti Ville-t, és egy alkoholos vattadarabbal ügyeskedve fertőtleníti a sebet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#29TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2016 6:24 pm

Csak figyelem a nőt. Figyelem ahogy mozog, ahogy és amilyen jártassággal pakolja az eszközöket. Egy régi.. ápolónőre emlékeztet. Susana?? Asszem így hívták. Egy darabig Grid őt fizette. A turnékon. Hogy ellássa az ilyen-olyan.. eseteket, de aztán megelégelte hogy mindenki rámászott. Párunknak sikerült is..

Megszívom az orromat, de egy kurva szót sem szólok, továbbra se, ahogy előre húzza a kezeimet. Csak hagyom. A kezemet figyelem, ahogy szedi ki belőle azt a kurva üveget.
Még mindig csak a töredékét érzem.
Egész míg meg nem szólal.

Rápillantok. Fel, a szemeire, pedig ő nem néz rám. Nem is kell, a szövege az ami érdekel.
Érdekel? Azthiszem. Talán...
Mindegy csak valaki beszéljen.
Idegesít a néma csönd a fejemben.


"A finn kislány..." - játszik vissza az alig elhangzott összetétel. October... Igen, ő. "...ki a fenére számíthat.." - követi aztán - "...ki vigyázna arra a szegény lányra. Inkább rábízná annak az öltönyös seggfejnek a gondjaira? .." - beszél tovább, és én visszavezetem a kezeimre a szememet.
Igaza volt. Eszembe jut October hányszor tett meg értem...

- Bármit... - csak az orrom alatt nyöködöm, talán csak suttogás, vagy még az se.
Nyelnem kell, de továbbra sem szólalok meg. Csak a kezemet figyelem, és a rajta tátongó nyílt sebeket. Kurvára fájdalmas egy érzés...
Mégsem ott fáj...

"A barátnője.." - a szó lukat üt aztán a fejembe. Még soha nem képzeltem el ezt a részletet. De igaza volt. Nem mondott semmi hülyeséget, és nekem muszáj most egy nagy levegőt szívni a tüdőmbe.
Az érzés magával húzza a fájdalom újabb hullámait. De ez most a fejemben lüktet, a kezemben és valahol a bokám felől. Kibaszott nagy hülyeséget csináltam... Tisztában vagyok vele, mégsem érzem a késztetést hogy cselekedjek. Mééég nem. És ahogy a nő tovább beszél, olyan egyszerűvé válik minden.


A szavak, akár rólam is szólhattak volna. Valahogy sikerült neki.. beletalált a közepébe, és ahogy az érzés lassan megvilágosodott, October nem is annyira más mint.. én... eszembe juttatja az elmúlt éveket/életet.
Mennyire képes vagy egyedül érzni magad emberek között...

Megszívom az orromat és csak ekkor mozdulok. Nem kúszom ki a kezei közül, de helyzetet vált a testem, és muszáj felszisszennem a bokámba nyilalló érzésre.
De elnyelem. Nem hagyok neki több teret, amikor hullik a csipesz, és a nő megint magyarázni kezd.

- Csak csinálja. - dörmögöm, halkan, és még mindig az orrom alatt, és meg se rezzenek, ahogy a kezeimre nyomja azt a vacakot.
Ismerős érzés, mégis kijózanítóan hat...
Valóságossá teszi az igazságot.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#30TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2016 2:16 pm

- Ne vegye sértésnek, de az ízelítő alapján, amit lerendezett a folyosón... nem lehet egy seggén megülős fickó, és az a lány párszor már kihúzhatta a slamasztikából. Most viszonozhatja neki... Ő biztosan megtenné magáért. Nem igaz? - Ms. Hobbs egyenesen Ville hidegzöld szemeibe néz, ajkai mosolyra görbülnek. - Szerintem egészen normális kis csaj….. Ne mondjon le róla. Nincs annál rosszabb.
Miután sorra ellátja a sérüléseket, felkel a székéről, és odairányítja Ville kézfeje föléa röntgengép detektorát.
- Egyenesítse ki az ujjait, amennyire tudja, és a kezét ne mozdítsa el a lapról. – adja az instrukciókat, miközben szemével a monitort pásztázza. Pillanatok alatt elkészül a felvétel, aztán átlöki a gép fejét Ville másik keze fölé.
A nővér észreveszi, hogy a páciens ezalatt a porcikáiban kellemetlenkedő fájdalmak miatt nyugtalanul mocorog.
- Csak nyugi. A bokájára is mindjárt sort kerítek. Ahogy elnézem, azt megúszta egy kisebb rándulással… Előbb lerendezem a kezét……. A kézközép tele van zúzódásokkal, az ujjízületeknél vágott sebek keletkeztek, és az első két bütyke a jobbján rendesen megzúzódott, de nincs törött csontja. – magyarázza a monitort vizsgálva, aztán félrelöki a gépet. A szekrényhez megy, hogy magához vegye belőle a kötszert.
Leül vissza a székére Ville-hez, és rutinos, könnyed kézmozdulatokkal folytatta a munkáját, közben sem hagyta abba a beszédet.
- A kórháznak vannak vendégszobái. Itt maradhat éjszakára, ha gondolja. És ha ne adj isten megint önpusztításhoz kapna kedvet, helyben azonnal el tudjuk látni. Viszont nem ajánlom, hogy az összes automatát kinyírja. Mert ha nem jutok hozzá a napi kávéadagomhoz… kurvára morcos leszek, és az nem jó magának. – a Ville-re kerülő kötés egy fehér bokszkesztyűre kezd hasonlítani.
- Nem akarja, hogy hazaküldjem a menedzserét? Megmondhatom neki, hogy bekómált a nyugtatótól… Magára is ráfér a pihenés és a nyugalom. – néz fel Ms. Hobbs várakozón Ville szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#31TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2016 5:51 pm

A nő csak beszél... Mintha valaki képtelen lenne elzárni egy vízcsapot, de a szájából folyó szavak mégis valahogy igazat mondanak.
És ezzel tisztában vagyok.

Ahogy belenéz a szemeimbe, visszanézek rá. Egészen addig csak fürkészem, amíg fel nem áll, és meg nem mozdítja azt a monstrumot.
Valahol tetszik nekem...

Aztán már csak az utasításokat követem. Bámulom a kézfejem ahogy megvilágítják a keresztek, és hallom a felzúgó kattanást.
Hirtelen nyilall a bokám. Muszáj igazítanom rajta egyet, amikor még jobban belevág. De meg se mukkanok. Nem mert szégyellem, egész egyszerűen megszoktam az évek alatt, egyedül az arcom torzulhat meg.
Megköszörülöm a torkomat, megint kattan a gép, de az újra elhangzó orvosi blablára aztán már csak bólintok. Nem érdekel... Csak csinálja már aztán... engedjen el.

Jótékony a néma csönd... Még ha rövid ideig is tart amíg másfele matat, hagyja összeszedni a fejemet. Az asztalt bámulom.. a kezemet, amíg a nő vissza nem lép, és ahogy lerakja magát, visszanézek a szemeire. Ő nem néz rám, de nem is bánom. Tovább fürkészem, aztán megint a fehér kötszert, mikor úgy tűnik befejezte.

- Maga marha sokat beszél.. - csak dünnyögöm. Hogy mit akarok vele? Lényegében semmit. Nincs tervem. Egész egyszerűen, és talááán.. talán valamikor ekkor van hogy megjelenik valami mosoly halovány fénye jobbra, a szám szélében.
De csak eddig tart, aztán kúszik újra vissza.

- Az jó lenne.. - sóhajtom aztán mégis, mintegy hosszú másodpercekkel később a korábban elhangzottakra, mégis.. felemelő ötlet hogy ne kelljen most Griddel beszélnem.
Nem akarnám a képét beverni.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#32TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 04, 2016 8:33 pm

- Maga meg helyettem is kussol. – somolyog az ápolónő, és lök egyet magán, hogy egy rövid gördüléssel Ville lábánál teremjen székestül.
Először lehúzza a lábáról a vászoncsukát, aztán már a kezei közé is kapta a sérült bokát. Felpillant Ville-re, hogy lássa, ha a mozdulatba beletorzul az arca.
- Nagyfiiú, szóljon, ha fáj. – döngi, és finom nyomásokkal végigtapogatja a leharcolt porcika minden egyes centiméterét.
Ha Ville felszisszen, ha nem…
- Erre hideg vizes borogatást írok fel. Pár nap, és rendbe jön… amennyiben nem játszik megint kick-box bajnokot. – ezzel lehajol, és felveszi a cipőt, hogy óvatosan visszabújtassa bele a férfi lábát.
- Jól van, – sóhajt Ms. Hobbs, aztán fel is áll a helyéről - …én elhajtom azt a bazári majmot, de jön nekem egy kávéval. – kacsint Ville-re, de a mutatóujja hegye már szegeződik is a székben fekvő zenészre. - Maradjon nyugton azon a piliszka seggén, míg vissza nem jövök. – ennyi. Az ajtóhoz sétál, amit aztán becsuk maga mögött.
A folyosón kapásból a beszólongatós fickót keresi. Alig látja meg, máris viszketni kezd a tenyere. Mégis leküzdi a késztetést, és pofáncsapás helyett csak egy bájos mosollyal rukkol elő.
- Helló. – nyújtja a jobbját. - Latifa Hobbs vagyok, főnővér. Az atyaúristen ezen az osztályon, ha így jobban tetszik. – ezt kizárólag azért közli csípőből, hogy tisztázza az erőviszonyokat. Grid ha elfogadja a kézfogást, kemény, határozott szorításhoz lesz szerencséje.
- A sráca rendesen szétzúzta az öklét, de törés nincs. A bokája megrándult, de az is rendbe jön egy-két napon belül, ha nem erőlteti meg... Mivel erős fájdalmai voltak, kénytelen voltam fájdalomcsillapítót adni neki, most pedig úgy alszik, mint egy mélykómás. Amilyen állapotban van, reggelig kizárt, hogy felébredjen. Majd átszállítjuk az egyik vendégszobába, ne aggódjon miatta. – magyarázza a fekete nő, ahogy a munkája "megköveteli".
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#33TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 1:31 pm

Jogos... Sosem voltam az a egekig pofázó fajta, és...
És nincs mit mondanom.

Nyelek, és bólintok. Csak mintegy jelzendő, megértettem, aztán már csak hátradőlök a széken ahogy a nővérke megint rendezkedni kezd.
Komolyan, tetszik nekem!

Hagyom a cipőt, a szokásos procedúrát. Hogy fáj?? Meg se moccan az arcom. Pedig fáj.. Nem tagadom, mégis egyetlen nyilallás fut át a fejemen.

- Nem áll szándékomban.. - csak dünnyögöm. Most se volt. Csak a semmiből jön, piszok hirtelen.
Úgy tűnik végzett, nekem meg pont elég volt már a szövegből. Zsong a fejem! Ütlegelni is kezdett rendesen és a szám kiszáradt, megint sivatag a nyelvem. És jól tudom mit jelent ez..
De egy szót se szólok. Nem érdekel, ezért csak megszívom az orromat, amikor a nő megint szövegelni kezd.

- Igenis. Őrmester... - csak mímelem a tisztelgést, ilyet még nem csináltam senkinek, mégis valahol szórakoztat a feltételezés. De képtelen vagyok röhögni ezen, csak a szemeimben bújik meg valami mellé járó vidám fény.
A nő lelép, én meg hátradöntöm a székben a fejemet. Forgószék.. Tetszik az ilyen, és ahogy a plafont bámulom, aaa.. félplafont, meg a szekrényeket, kiszúrja a szemem az egyik üvegesszekrényben egy név.
Morphine...


Odakinn közben Grid, kajaki tűkön ül... HÜLYESÉG! A fején a telefon, fel alá rohangál mint egy eb, és hiába hogy a körülötte ülők bámulnak, SŐT! Még odakintről is megvillan egy-egy vaku még a közelben, őőőt.. valami egészen más foglalkoztatja!

- Hé-hé-hé... Azt mondtad.. NEM! Azt mondtad.. emlékszel!?? Jössz nekem eggyel, EMBER! Kurvára most van szükségem rád, vagyis kurvára épp itt az ideje hogy eleget tegyél! - lehalkítja a hangját.. Szinte suttog. - Emlékszel mit tettem érted?? Emlékszel..? Na, akkor jó lenne ha tartanád magad a megbeszéltekhez, mert én is szellőztethetek egy-két újságírónak... - csak a szokásos formáját hozza a mocsokja. Hogy mit művel..!?? Tudja a fene, de azt valahogy nagyon elvetemülten műveli.

- OKÉ! Figyelj ide..! - és emelkedik a hang. - Akkor a címoldalra.. megértettél..?? - rövid hatásszünet - Azokkal a képekkel amiket én küldtem neked, és a cím: Hősszerelmes az idegösszeomlás küszöbén.. - és a levegőben is mutatja a feliratot. - Pont így! És csak ennyi. Megértettél..? - és megint rövid szünet - Neee pattogj már, te is tudod hogy te is jól jársz! Viszik majd azt a szemetet... - és valamikor ekkor pattan be a szobából kifutó nővérke.


A felé nyúló kéz azonnal visszarántja a mintaképet.

- Most le kell tennem. - és köpi. És már teszi is le, minden figyelmét a nőre szerelve, láthatóan is éhesen az információkért.

- Üdv! Michael Cain. - és jön a válasz. Vele a keze a nő kezeibe. - Minden rendben van odabenn? - csak újabb rövid hatásszünet, aztán jön a folytatás - Vigyázzon nekem erre az emberre, mert jövő héten fellépésünk lesz... - és vár. Egészen addig amíg a nő nem méltatja válaszra.

Hallgat..hallgat..hallgat...
Ami nála eleve több mint meglepő, de figyelmesen hallgatja az ecsetelést és fejében megindulnak a fogaskerekek.

- Na-na-na-na, várjon csak, szóval fájdalomcsillapítót adott neki!?? - és itt megáll. Jah.. vágja ő hogy nagyon nem kéne, vagyishogy nagyon NEM.. kellett volna, de simán beveszi a szöveget. Én meg.. más esetben nagyon is a kezemet dörzsölgetve röhögnék.

Van válasz vagy nincs, ami a biztos hogy nem leplezetten megfordulnak a szemei, és nyíltan látszik a véleménye az egészre.
Fuck.. YOU!

- Szóval azt mondja, megmarad... - ecseteli - egyben, és pláne ma már nem lesz gond vele, igazam van?? - ha a nő bólint, vagy bármiféleképpen jelzi hogy egyetért a felvázolt tényekkel, csakis akkor folytatja.

- Oké.. - maga elé mered - Akkor a gondjaira bízom, vigyázzon rá. - teljesen természetes. Neki.. - Utólag minden felmerülő költségét fizetem, vagy bármit, ami csak kér. - Babysitter?? Rulez.. - Csak ne engedjen a közelébe újságírókat, fotósokat, vagy bárkit aki kattintgatna egy pár szaftos fotóért, vagy esetleg.. - és itt jön egy újabb szünet, valamikor ekkor vissza a szemeibe - annak is örülnék, hogy ha egy újabb ilyen jön, cselekedne. - és bólint. Nem mondja ki kereken.. ahhoz túúúl gyáva, vagy egyszerűen félti a hírnevét, hogy akár kényszerzubbonyra is ítélné a saját emberét, csak ne essen folt a becsületen.

- Megértettük egymást??

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#34TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 3:33 pm

Nincs itt semmiféle idegösszeomlás, te ünneplőbe öltöztetett gyökér. Az mekkora címlapsztori lesz, ha a fejedre ülök! – Ms. Hobbs fülét bőven megütik a telefonáló férfi szavai, és bizony az arcába tudna lépni, amiért mások nyomorából is képes pénzt csiholni.
A nő mellesleg már rég eldöntötte, hogy rühellni fogja a fickót, mert szerinte nem ember az ilyen, mégis bájosan mosolyogva közelíti meg. Gyakorlat teszi a mestert…
Hogy fájdalomcsillapító? Még szép!
- Nézze, Mr. Cain, nem most jöttem le a falvédőről… Napi szinten több zűrös alakkal van dolgom, mint magának egész életében. Tudom mi a dörgés, oké? Jobbnak láttam beadni neki, annak ellenére, hogy a srác már gondoskodott róla… – célozgat. Ddirekt nem szellőzteti meg a Dé betűs szót. Latifa roppant diszkrét az ápoltjai magánügyeivel. Pláne a folyosón mások előtt. Senkinek semmi köze az egészhez.
- Nem lesz baja tőle, csak alszik. - olyan természetesen adja elő a fedősztorit, hogy még egy hivatásos színész is megirigyelné az oscar-t érdemlő alakítást.
Hogy azt mondja megmarad-e? Meghogy Gond? Miféle gond? Miről beszélünk?
- Igen, azt. – bólint Ms. Hobbs, aztán ahogy a menedzserúr bemelegedik és osztani kezdi az ukázt, a nővér szemöldökei felszaladnak a homlokára, barna szemei meglepetten kerekednek el.
- Nananana, ácsi! – pörgeti fel a nyelvét a temperamentuma azonnal - EZ ITT – rajzol köröket mindkét felemelt mutatóujjával, jelezve a körülötte lévő világot – hogy világosan értsen, egy kórház, és nem a McDondald’s. Itt nem rendelgetünk, vili? Mondja, hol látja rajtam a „Testőr és babysitter egyszemélyben” feliratot??? Hm??? Aranyom, eddig a fülén ült? Már mondtam, főnővér vagyok. Hiszi vagy sem, a feladatom nem az, hogy zakkant kiscserkészeket pesztráljak. Úgyhogy nem, NEM értettük meg egymást, mert maga teljesen máshol él. – a fekete nő hangja drákói szigororral zeng,  a pillantása pedig egyenesen keresztüldöfi a fickót.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#35TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 5:39 pm

"Csak alszik..." És a szavakra valahogy Grid is megnyugodott, legalábbis látni lehet az arcán, ahogy a korábbi.. Aggódás?? Kötve hiszem, de átcsap megnyugodottan elvetemültbe.
De már folytatja is tovább...
Persze a maga módján.

A nő szájából visszahangzó szavak, feltűnően átrángatják a "Minden fasza!" kijelentés látható medrébe, kis híján csak el nem röhögi magát. Egy gond letudva.
Ha ilyen könnyű lenne minden nap az élet...
Máris lép a következő kérdésre, miszerint één.. meg a... nővérke, mondjuk úgy remek párost alkotunk majd mi ketten, de úúgy tűnik ezúttal egy nagydarab.. nő fog a segg lábára lépni!
Kár hogy nem vagyok szemtanúja az egésznek...


Grid, egy pillanatra megdermed. Ez bárki másnak is feltűnhet, és nem hinném, hogy pont a drága nőőővér.. szemeit kerülte volna el. De Grid, az Grid. Mindig is ő volt, és nem csúszhat el az ilyen eseményeken, ezért azonnal stratégiát vált.

- Nézze.. - lép egy kicsit közelebb, a hangja már sokkal alacsonyabban cseng - Ez a csürhe ott kinn.. - és kifelé mutogat - mindegyiküknek erre a fiúra fáj a foga. A vére kell nekik..! Az élete.. - együttérzéskeltés?? Nnnááála még az is megeshet - Van róla fogalma ez a fickó mit élt ma át!?? Hmm?? - és játszik megint az a hatásszünet - Én csak annyit kérek, tartsa biztonságban! - és bólint - AKÁRHOGY! Amíg één.. elrendezek néhány ügyet, tudja..! Csak.. hogy ne essen több bántódása szerencsétlennek, minden szemetet megírnak ezek a lapok.. - és vár. Talán a színjátéka következményére, talán arra hogy újra taktikát kell e váltani. De ami a biztos, hogy eltökéltnek látszik.
És meglátjuk mennyire válik be az eltökéltsége...
Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#36TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 6:22 pm

Ms. Hobbs-ból kibukik a röhögés; „A csürhének a vére kell…”
- Miért, magának nem? – kérdez vissza nyers gúnnyal, miközben töretlenül tartja a szemkontaktust. Nem ez a fazon fogja megfélemlíteni, ráadásul nem a saját játszóterén.
- Tudja… Inkább az olyanoktól kell biztonságban tartani, mint maga. – vágja oda szemrebbenés nélkül.
A fekete nő hagyja, hadd nyáladdzon a fickó, de aztán kitör belőle az anyatigris. Leplezetlenül grimaszol, és élénken artikulál, ahogy hevesen megválaszolja, amit meg kell. Nem rejti véka alá a véleményét.
- Naná, hogy minden szemetet megírnak! Mert az olyan szarcsimbókokba, mint maga, szikrányi valódi együttérzés sem szorult. Ne adja nekem itt az ultrajófej úrigyereket, aki húúú de aggódik. A drága öltönye alatt akkor is csak egy pénzéhes, számító dög, aki még a saját anyját is cápák közé lökné, ha azzal kaszálhatna, akár egy tetves dollárt. Mellesleg… Intézze a dolgait. Pont leszarom mit csinál. Engem kizárólag az a srác érdekel odabent. És ha most megbocsát… – Ms. Hobbs láthatóan készül otthagyni a menedzsert.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#37TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 6:55 pm

Jogos kérdés... Ha engem kérdezne tudnék mesélni, kiteregetve az elmúlt éveket, de Grid meg nem az a fickó akinek szívügye a "lélek", meg a hasonló kicsinyességek, és most sem hatja meg a feltételezés.
A tetemes nő kitörése viszont meglepi. Na nem mert ne szokott volna hozzá a nagyobb kaliberű "beszélgetésekhez", sokkal inkább mert jelen.. helyzetben nem várta, hogy bárki is a szemeibe köpi.
Az igazságot..
Mi mást??
Tudja ő nagyon jóóól...

A nő elviharzik, Grid meg még mindig csak ott áll. Azt amit akart, elérte, nyilvánvaló, és nem érdeklik a rá szegeződő tekintetek. Ilyen az üzlet... vallja mindig, már számtalanszor köpte a mi szemeinkbe, és ő az a figura volt mindig is, aki az utolsó leheletéig is hitt ebben.
Nem számít kinn kell átgázolni érte...

- Csak mondja meg neki hogy a fiúk, együttérzésüket küldik! - ezt már csak kiabálja. A száguldozó nővér után, már ha hallja, és már ha érdekli, aztán gyors léptekkel megindul az üvegajtó fele.
Ma is egy szééép.. napnak nézünk elébe....
Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#38TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 7:48 pm

A nő elfordul a menedzsertől. Hallja még az üzenetet, de nem szól vissza.
Gyorsan visszatér a röntgenszobába, ahol Ville-t magára hagyta.
- Minden elismerésem a magáé, amiért még nem nyírta ki a menedzserét. – döngi, amint becsukja magam mögött az ajtót. - Az a nagyravágyó rétipocok lelépett. Megnyugodhat, tiszta a levegő.
Ha a zenész netalántán még mindig a gyógyszeresszekrényt fixírozná…
- Nem volt elég mára? Arról sürgősen levegye a szemét! – Ms. Hobbs azonnal keményen rápirít. Amennyiben persze Ville még nem csapott le a kiszemelt cuccra.
- Mellesleg hogy van? Átkísérem a vendégszobákhoz, ha tud járni. Biztos, hogy nem akar legalább egy mankót? Az mégsem olyan vérciki egy rocker fenegyereknek, mint a kerekesszék.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#39TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2016 9:52 pm

Az idő.. aközött hogy a dokinő kiment, és visszajött, valahogy kiesett. Oké.. nem dokinő.
De mindegy, az ajtó nyitására kapom oda a fejem.

- Kösz.. - dünnyögöm a szövegére, elvégre igaza van. Ki tudja hányszor készültem már rá hogy kiterítem, eddig mégis mindig mázlija volt.
Vagy nekem hideg fejem.

A következő szöveg mégse tudom honnan jött. Vagyis... árulom a helyzetet, mivel hirtelen kapom irányba a fejem, és csak a hülye nem veszi le, hogy fogom miről beszél.

- Nem tudom miről beszél.. - hazudok. És jól tudom hogy tudja hogy hazudok, mégse érdekel.
A vendégszoba viszont...

- Menjünk..! - támaszkodok meg a karfán a két kezemen, hogy felnyomjam magam, de ekkor hasít csak a fájdalom a fejembe. Bassza meg...
Visszahőkölök, de alig egy másodperc. - .. nem kell mankó.. - fűzöm hozzá de a szemem már a lábamon, figyelem, és megteszem azt az első biccenő lépést.
A második már sokkal könnyebb...
Vagy csak én képzelem bele a helyzetet, de mielőbb tűnjünk el innen...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#40TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 9:38 am

„Nem kell mankó.”
- Rendben! Ahogy gondolja. – fogadja el Ms. Hobbs a döntést, és ezzel megindul ismét kifelé. - Jöjjön, keresünk egy szabad szobát.
A nővér végigkíséri Ville-t a folyosón. Nem szól hozzá csak akkor, miután megérkeznek, és belök egy ajtót. Egyszer, kis helyiségbe nyílik. A falai élénk almazöldre vannak mázolva. Egy ágy, éjjeliszekrény, és mosdó található benne.
Latifa belép, és azonnal az ablakra rántja sötétítő függönyt.
- Pihenjen. – döngi kurtán, aztán készül távozni. De amint odalép Ville mellé, felé fordul, és a zenész orra elé tartja a tenyerét.
- Ide a morfiummal…………….. Azt hitte nem veszem észre? A középső nevem Sasszem, aranyom…. Na gyerünk. Ide vele. – szól rá erélyesen.
És ha Ville tiltakozna, vagy teljes tagadásba kezdene… Latifa nem hagyja magát egykönnyen, nem abból a fából faragták.
- Nem érdekel mit csinál a kórházon kívül. De amíg itt van… – erőteljes utalás, hogy viselkedni kell.
Amíg áll ez a kórház, és amíg Ms. Hobbs itt dolgozik, rend lesz.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#41TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 12:51 pm

Az út a cuccig... nem számított. Semmi nem számított, csak végre lerakhassam már magam és beletemetkezhessek..

.. a fejembe.

Őszintén sokszor nem hiszem hogy ez jó ötlet. Az emlékeimben váró képek, jól tudom... én is, hogy egyre mélyebbre löknek, most mégis akad pár annyira várt részlet.
Imádtam amikor együtt száguldottunk az úton...

Megszívom az orromat, és belépek abba aaaaa... almaszínű?? - talán fintorgok első lépésre, de talán csak a szemem guvad meg, mindenesetre nem válogatok. Úgyis hamar eltűnnek a részletek...

Körbenézek, de csak a szokásos. Sose áhítottam a Hilton-t, mégis, az egyetlen vágyálmom, hogy hagyjon végre magamra.
A nő.. mielőtt kifele menne, mégis megáll mellettem.

Ránézek. Értetlenül. Ha nem is látja a szemeimben, a szemöldököm is felszalad élesen, de meg se moccan. Vagyis beszélni kell, nincs mese...


- Nem tudom miről beszél.. - A régi lemez, az alig pár perccel ezelőtti, mégse érdekel. De nem tántorít. Továbbra se, ezért amikor a szemei se engednek, muszáj cselekednem.


- Tessék, motozzon meg..! -  emelem fel oldalt a két kezemet, kitárva, szolgálja ki magát, ha ez a szíve vágya. - És ne hagyja ki a gatyámat se... Úgyis tudom hogy akarja.. - az arcom meg se rezzen. Nem vigyorgok, csak a szemeibe nézek. Határozottan.. erősen.. és eltökélten, elvégre a vérremenőkig komolyan gondolom.
Játsszuk akkor ezt le, élesben!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#42TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 1:21 pm

- Ja… Nem tudja… – döngi Latifa, miközben gyanakodva szuggerálja Ville-t. - A helyében én se tudnám.
Latifa érdeklődve hallgatja az előadást. A zenész most minden bizonnyal azt hiszi, hogy fogás talált a nőn.
Kisfiam, ha tudnád, hogy a motozás és a ruházatátvizsgálás két külön dolog…
- Közben se felejtse, hogy szóbeli hozzájárulást adott egy motozáshoz… – a nővér hangja baljósan búg. - És köszönje meg, hogy megmentem még egy baromságtól. – mondja ezt olyan gúnyosan mosolyogva, hogy már ijesztő.
- Akarom hát! Még szép! – hagyja rá a fickóra, mire két fehér kesztyűt ránt elő a köpenye zsebéből. Ahogy felhúzza őket, csattog a gumi a csuklóján. Szemrebbenés nélkül készül neki a hátsó testüregvizsgálathoz.
Játszhatjuk ezt így is.
- Megfordul, gatyát letol, és felfekszik az ágyra. Gyerünk! Nem érek rá egész este magával szórakozni. - Motozás kell öcsibogyó? Jobban jársz, ha magadtól kiköhögöd a cuccot.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#43TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 1:56 pm

A nő csak beszél... Jön belőle a szöveg, én mégis csak a szemeibe nézek. Még akkor is, amikor látványosan felrántja azokat a kesztyűket, de nem fog megijeszteni.
Van fogalmam a szado-mazoról.

- Majd ha, FAGY! - lépek közelebb, megemelt állal a szemeibe, és onnan nézek le rá.
Ha nem beszél, egész hosszú ideig. Ha mégis...

- És Vegast tekintve erre elég sokáig várhat. - határozott vagyok. A hangom mélyen dörmög, volllt.. eset amikor egészen elmentek a képek, történt ez.. az.. a többségére már nem is emlékszem, de ez... most nem az az alkalom.
KIZÁRT!! hogy bármi is történjen...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#44TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 2:05 pm

- Kap még egy esélyt, hogy önként odaadja.
Latifa nem nyúl a fickóhoz, ő csak a szert akarja, nem zaklatni.
- Tudja, minden okom és jogom megvan egy teljes körű testüreg-átvizsgáláshoz; drogot lopott egy kórházban… Ezt arra az esetre mondom, ha eszébe jutna fenyegetőzni. Ha igényli, és hogy hivatalosan járjunk el, behívhatom az egyik biztonságiőrt is, hogy azonos nemű valaki motozza meg. Viszont ha ő találja meg magánál a morfiumot, az tovább bonyolítja a dolgokat.
Ms. Hobbs vár, hogy Ville esze megjöjjön. Reméli így történik.
- Ne akarja visszarángatni a menedzserét egy újabb botrány miatt. Egyszer már lekoptattam, most ő is nyugton van a valagán. – tartja a szemkontaktust, és az sem ijeszti meg, hogy a colos férfi ott tornyosul fölötte.
- Többet nem mondom. Kérem! – Latifa tenyere nyitva, ujjai jelezve intenek.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#45TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 2:28 pm

A nő megint beszél... A kivétel az egészben, hogy most viszont tényleg igaz a szöveg. Hogy megüthetném a bokám?? Meg. Nagyon is, tisztában vagyok vele, és nem a legrosszabb a média.. vagy Grid faszoskodó szövege, az a két felfüggesztett...
..nem lenne jó senkinek ha tényleg sittre vágnák a seggemet.
Kiváltképpen Octobernek...

Nem beszélek, de enged a tartás. Alig láthatóan lépek csak hátra, jobb kezem azonnal matatni kezd a zsebem fele, de nem engedik a kötések.
Felszisszenek. Fáj, de kurvára nem érdekel. Újrapróbálkozom...

Az alig valami kis üveg, halkan lötyögve adja meg magát az épségben maradt két ujjam erejének. Lassan kicsúszik a zsebből.

- Tessék! - landol a cucc a kezében, de a szemeim nem engedik a szemeit. Hogy szilárdan tartom e? Meglehetősen és erélyesen, holott tudom.. valahol.. hogy ez a legmegfelelőbb lépés. Egyszer biztos köszönetet mondok érte.
Egyszer... biztosan.
De nem most!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#46TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 2:37 pm

- Köszönöm! – mosolyodik el győzedelmesen Latifa a tenyerében landoló üvegcse láttán. Az iménti szigorú hangja hirtelen színt vált, szabályosan jókedvűvé válik. - Tudja mit, bogárka? Ezt alaposan beszopta. Bevallom, nem voltam benne biztos, hogy magánál van, de egy próbát megért. A „Nem tudom miről beszél” varázsmondatnál lett csak igazán gyanús. A bűnösök mindig ezt a sablondumát nyomatják, és el is csúsznak rajta. Még a filmekben is. – kacsint Ville-re szemtelen elégedettséggel.
- Ne utáljon. Csak a munkámat végzem. – magyaráz, és mielőtt végleg távozna a szobából, olyan kedélyesen köszön oda, mintha mi sem történt volna az imént. Itt végzett. Egyelőre.
- Jó éjt! – ezzel az ajtót becsukja maga után, és Ville egyedül marad.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#47TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 3:14 pm

Csak nézem a nőt. Nem, nem akarom megölni, habár minden idegsejt ezt diktálja a fejemben. Minden éhes idegsejt... Éhező.

A szövegére alig rándul az arcom. De rándul.. csak a szemem fele, mégse adom meg az elégtételt, hogy legyőzöttnek lásson.
SENKINEK NEM ADOM MEG!
Kivéve egyvalakinek...


Amikor kilép, tudom hogy igaza van. Mégis csak egy szemernyit motyogok, hogy az anyjába küldöm el vagy akár csak elköszönök, nem lényeges. Még én se érzem, de zárul az ajtó, én meg lerakom magam. Végre...
A tér megtelik csenddel, a fejemben a dübörgés néma utakat keres, és hossszú.. hosszú ideig nem történik semmi sem. Csak figyelem a saját lélegzetem.
Aztáán... valahogy előkerül a kezem kötéséből a másik üveg....

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#48TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 5:55 pm



...

Az idő megszűnik létezni... Talán a kezemben tartott üveg szele, talán mindez csak kitaláció.
Az ágyon fekszem. A plafon magasra hagyva a teret tornyosul fölöttem és én csak azt az üveget bámulom.
Ínycsiklandó... mennyei érzés. Szinte a nyelvemen érzem... az ízt.. az aromát, a szabadságot... a könnyebbséget. Mégis csak benne lötyög még.
Hogy miért nem tettem meg?? Nem tudom. Nem tudom mi az ami visszafog...
Ami erősebb...

- ..mint én... - suttogom, de még mindig csak a fejem fölött, az ujjaim között szorítom azt az üveget.
Talán csak a veszély az ami éltet. A lebukás veszélye vagy valami egészen más.
Újra száraz a szám, muszáj nyeljek egyet, és a fejem fölött tartott kezemben megremeg az üveg.
Visszaadhatná az áhított szabadságot...


Hogy mikor hallom a zörgést, vagy a füleimben beeső léptek zaja, nem tudnám megmondani. De tudom hogy jönnek. Valakik... Valaki... És ahogy az üvegcse visszavándorol a jobb oldali zsebembe, újra nyelek mielőtt a kopogásra válaszolnék.

- Igen?


A hír, miszerint October felébredt, villámcsapásként ér. Belső feszültség tombol bennem, a beeső.. másik nővér azt mondja odakísér, és a kezembe nyom egy mankót.
Most nem nézek furán. A cél hogy minél előbb ottlegyek, kapom is el a cuccot, fejjel bökök hogy mehet, és követem, bicegve.. döcögve, amíg el nem érjük a liftet.

A hang, túl lassan csilingel. Ép lábamban remegnek az idegek, de amint nyílik az ajtó nem kell tovább kísérjen, ismerem az utat, előre megyek.
Szárnyas ajtó ki.. nem tetszik az ismerős környezet, kényelmetlen emlékeket ébreszt, mégis legyőzöm és csak tartok befele. Jól tudom hol az az ismerős ajtó.

Ott viszont megállok.
A szívem majd kiüti a bordám, veszettül zakatolni kezd, kezem a kilincsen, és a lélegzet...
Nem tudom tényleg be akarok e menni...

Aztán meglököm az ajtót.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#49TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2016 8:06 pm

Erőtlenül réveteg pillantással méricskélem a körülöttem lévő világot. Fehér árnyak mocorognak mellettem, amikor egy újabb, fekete alak bukkan fel az ágyammal szemben, annak végében. Akárki is az, megtört tekintete olyan átható, hogy még a szememen derengő homály alól is látom. Beleborzongok.
Fogalmam sincs ki ő, és miért van itt. Miért néz ilyen rémülten?
- A vőlegénye jött meglátogatni, Ms. Soininen. – mosolyog fölöttem Mrs. Lane a szőke tincsei közül.
A vőlegényem? – csak meredek rá. A látvány lassan kezd csak tisztulni, de legalább tisztul.
Azt mondják nagyot aludtam. Én mégis szörnyen bágyadtnak érzem magam.
Ó, mennyire gyűlölöm ezt a tehetetlen állapotot. Tátongó, üres elmével bélelt, megnyomorított testemet csak koloncnak érezem… Annak viszont nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül, de veszettül nyugtalanít a férfi idegensége. Miért nem emlékszem senkire, és semmire?
Kétségbeesetten bámulom őt… Próbálkozom, de csak üres filmkockák pörögnek az elmémben.
Azt mondják balesetem volt… De most nem tudom mi fáj jobban;  a tudatlanság, vagy a sérüléseim.
- Mikä on... nimesi...? – nyögöm reszelős hangon, száraz torokkal. Az ismeretlen férfiúi arcra tapad a tekintetem. Mindegy ki válaszol, csak válaszoljanak.
Senki...
Arra már rájöttem, hogy finnül, ami állításuk szerint az anyanyelvem, nem értenek, és nehezen leesik, hogy megint az a nyelv jött a számra először.
- Hogy... hívják?........ Valaki... mondjon már... valamit. Kérem...! - nyökögöm már angolul.
Az ápolónő, Ville-ra kapja kérdő tekintetét. Várja, hogy ő mondja meg a nevét.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#50TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2016 5:55 pm

Nem megyek tovább. Csak ott, az ajtó után állok meg, és onnan figyelem. Nem megyek tovább...
A fel alá száguldozó nővérek idegesíteni kezdenek. Miért nem lehetek egyedül.. itt...? Miért kell hogy ők is részese legyenek ennek.. és érzem ahogy a körmöm a tenyerembe vág.
Megköszörülöm a torkomat, de akkor elhangzik az a hülye szó...
A vőlegénye..
A tegnapi események futótűzként száguldanak át a fejemen és az az előző kívánalom valahogy az ezerszeresére torzul. Az állkapcsom összezár, jól tudom hogy itt van a zsebemben, tudom hogy megadhat mindent.. ami feledteti az elmúlt és az elkövetkező perceket, mégis csak lazítok az ökleim szorításán.
Pláne mert a sugárzó éles fájdalom már felkarcolta a fejemet.

Közelebb lépek, de mintha távolabb akarnék. Csak figyelem. Nem tudom mi változott. Bennem... Ami a biztos hogy pokoli félelemmel tölt el.
És ilyet még sose éreztem.

Még egy lépés.. sikerült. Valamit vartyog. Ha úgy lenne... ellen kell állnom a késztetésnek hogy elvigyorogjam magam, hisz mindig is annyira béna volt az a nyelv. De nem vigyorgok. Képtelen vagyok, csak az emlék zúg bennem, és én megteszem azt az utolsó pár lépést. Egyenesen az ágya mellé.

Nem tetszik ahogy engem néz...
Mégis, én is őt nézem, mintha idegen lenne.
Nem csillog a szemeiben az a szokásos fény, és nem látom ott a rezdüléseket.
Azokat amiket annyira imádok...

- Ville! - köpöm ki aztán hirtelen, ahogy az a nővér szemmel győzködni kezd. - Ville vagyok.. - a hangom elenged, még magam számára is ismeretlenül járja át a félelem és meg-megakad. Rettegek. Ezt az egyet biztosan érzem.

- Hogy vagy..? - hülye kérdésre, hülye válasz. Biztos én is ezt mondanám... más esetben, de ez az eset most nagyon is valóságos.
És most sajnálom csak igazán hogy nem ittam meg a morfiumot.
Piszkosul sajnálom...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-