♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 4 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 4 Voting_barHeaven & Hell - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Heaven & Hell - Page 4 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 4 Voting_barHeaven & Hell - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#76TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2016 5:28 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled




N aNÁ, hogy csinos, életem szerelme!

Csúszik vissza a kép, érzékenyebb a téma.
Mégse állok ellen, felvigyorgok a szövegére, a lényeg a jókedv, hát nem!??
Vespára térve meg...

- Hááááát... sokat veszítettél. - finom mosoly csúszik szét az arcomon, de csakmert.. nem áll szándékomban telibevigyorogni. Vespa, jóarc! Volt, valamikor.. Talán lesz is még, de Isten barmainak is bőven jut ezen a bolygón hely...
Ne legyünk irigyek.

A fiam... A fiam már egy egészen más téma.. Képtelen lennék rezzenéstelen arccal beszélni róla, egész egyszerűen mert elmondhatatlan amit érzek. Te hogy mondanád el azt ami megfoghatatlan..??

- Várj,várj,várj! - kézzel lábbal tiltakozva nevetek - Még csak alig múlt egy éves, biztosra veszem hogy támadásnak venne egy ilyen elvetemült hadsereget! - és képtelen vagyok abbahagyni a nevetést. - De egy párat... Ha nem hiányolod, biztosan. - kacsintok a szemeire, aztán valahogy tompul a móka. Igen, felettébb kényes kérdések ezek.

- Nos.. - dörgölöm meg az orromat, mert nem is igazán tudom mit mondhatnék. - Amikor Cindy előállt a hírrel, bevallom kis híja volt hogy lenyeljem a késemet. - ez az igazság - De szeretem ezt a nőt. - az érzés tükröződik a szemeimben - És bármit megadnék érte.. - a ténnyel járó mosoly kivillan a szemeimen - Hihetetlen volt amikor láttam az első felvételeket, és tudod.. - rántok véletlenszerűen vállat - Van ami még nálunk is erősebb... - nem kell beszélnem. Kell?? Talán kéne. De nem vagyok én ezekben a dolgokban olyan jó... Ville viszont..

- Ville nem egyszerű ember.- hirtelen vált a téma - És akkor még nem is mondtam semmit. - mosolyodom el. - Hogy ő jó apa lesz e?? - tanácstalanul rázom a fejemet - Őszintén, fogalmam nincs róla.. De tényleg. Pont.. EZÉRT.. kell hogy Te hozd meg ezt a döntést! Ő akármit is akar.. - felelőtlen döntések? Nem hinném. Lényegében ő az aki magában hordoz egy életet, és ezt senki nem tudja elvenni. Csakis ő. Neki kell meghozni a döntéseket...
Gondolom...

- De ha rám hallgatsz, Gridet kihagyod ebből.. - csak mellékes megjegyzés.
Hogy mit tud Grid? Sose szokta a nyakunkra kötni az információkat vagy a terveit, de ő az akivel jobb óvatosnak lenni.
Nem ő a jó tanácsadó...

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#77TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 1:32 pm

Vespa? Komolyan érdekel ki az ördög lehet az, ha már a híre így emgelőzi.
- Kíváncsivá tettél. Alig várom, hogy találkozzam vele. – dünnyögöm vigyorogva, némi bajsejtelem fog el, majd Philipe kisfiára terelődik a szó.
Persze, hogy szívesen megosztom vele a tonnányi játékot. Jobb helyre nem is kerülhetnének a macik, mint egy gyerekszobába.
- Úgy hallottam, hogy a stúdió raktára is tele van már velük, szóval ne fogd vissza magad. Ennyi plüssfigurával amúgysem tudom mit kezdhetnék… Legegyszerűbb, ha beállítasz egy teherautóval. – magyarázom vigyorogva. A kisfia biztosan örülni fog.
Elérzékenyülve hallgatom, ahogy Philipe elmeséli, ő hogyan élte meg a nagy eseményt. Csendesen mosolygom a részletek hallatán.
- Szerencsések vagytok. – felelem.
Röviden felsóhajtok. Ville is valami olyasmivel búcsúzott tőlem, hogy „azt hiszi, szeret”. Ahogy sejtem, nincs tisztában az érzéseivel, én viszont főleg. Sok minden vár kiderítésre, csak egyszer kerüljek ki ebből az ágyból.
Hogy Ville nem egyszerű ember? Szinte semmit sem tudok róla, ez az infó azonban mégsem új számomra. Legelső találkozásunk árulkodó volt, még egy olyan zavaros agynak is, mint az enyém.
- Ühüm… – bólogatok okosdin. - Ezt valahogy levettem róla, mikor itt volt… Igazából nem várok el semmit tőle. Ha apja akar lenni ennek a gyereknek, rendben, nem tiltakozom. De ha nem kér belőle, nekem úgy is jó. Nem fogom a seggemet a földhöz csapkodni miatta. – vonom meg a vállam. - Sok nő neveli egyedül a gyerekét. Szerintem én is képes leszek rá.
Világos, hogy egyes egyedül rám vár a döntéshozatal. Egyértelműen az élet egy nagy válaszútja elé kerültem. Minden csak rajtam múlik, és ahogy látogatómmal beszélgetek, egyre tisztábban kristályosodik ki bennem az elhatározás.
Zsé nem is tudja mekkora segítség nekem ez a beszélgetés. A jelenléte, a szavai erővel töltenek fel a reggeli depresszió és magányosság után.
Végül burkoltan súg. Hogy ne hallgassak másra? Főleg ne Gridre? Ha jól rémlik, ő lesz a menedzser.
- Kösz a tippet. Mondjuk… amnéziás vagyok, nem hülye. – kacsintok rá, még mindig az arcomon a vigyor.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#78TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 25, 2016 5:02 pm


NJK

A Zsindelyes- The Shingled




H osszú mosoly villan az arcomra. Vissza fogod te még kívánni a boldog tudatlanságot, kislány!
De a tényeket elrejtem, előbb jöjjön helyre, majd AZTÁN jöhet a Pokol hetedik bugyrának gyermeke.
Mindent a maga útján...

- Azt mondod!?? - lepődöm meg - Akkor azért mondta Grid hogy pár napos szabit ad mindegyikünknek.. - és nevetek. Hogy ez kamu? Tutira, sokkal inkább a felhajtás az ami más pályákra hívta, egyelőre, tudjuk mi ezt hogy megy nagyon jóóól.
Csak nem foglalkozunk vele.

- De jól van. - mosollyá szelídül a vége - Majd intézkedek. - rábiccentek.
De aztán más téma kerül a képbe.
Valami sokkal... erőteljesebb.

Ahogy hozzáfűzi azt amit, csak csendesen mosolygok az egészre. Nem tudom mit mondhatnék.. Tudom én jól! Ezért csak egy köszönő biccentést intézek felé. Vagy valami ilyesmit.

Az azt követő szavai viszont árulkodnak. De nem szólok bele. Egy újabb.. csendes mosoly vonul ki a fejemen, és megint az az ellenállhatatlan érzés! De most nem pördülök meg...
Helyette nagyadag levegőt szívok a tüdőmbe.

- Ha azt akarod majd én beszélek a fejével, - rántok vállat - de Ville.. - rázom meg lemondóan a fejemet - senkire se hallgat. - ezek tények. Már hosszú évek óta... October volt az egyetlen akit akár meghallgatott. Lehetetlen küldetés, deeeeee...! - Mindazonáltal te mindig is képes voltál hatni rá... valahogyan.. - és egy mosoly. Csak mert jön, és csak mert igazat beszélek. De Grid...
Képtelen vagyok letörölni az újra kifutó vigyoromat.
Aztán már csak mosoly...

- Ez a beszéd, kislány! - kacsintok vissza - Tudtam én hogy ott vagy te valahol a mélyben... - és tényleg! Az orvosok idióták! Minden csak hozzáállás kérdése! Nincs is itt akkora baj..
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#79TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 27, 2016 4:58 pm

Hogy beszélne Ville-vel?
- Kösz, aranyos vagy. De nem szükséges. – felelem mosolyogva. - Nem szeretném, hogy támadásnak vagy kényszernek érezze, és később ebből adódjanak ellentétek a bandában. Majd eldönti mit akar. – főleg, ha senkire sem hallgat Zsé szerint.
Képes voltam hatni rá? Ezen újfent elvigyorodom.
- Nem tudom hogyan csináltam, csak azt tudom, hogy mostani fejjel mit tennék; tiszteletben tartom Ville szabadságát, és nem skatulyázom be. – úgy érzem, ez a leghelyesebb, amit jelen helyzetben tehetek. Nem is kívánok másként cselekedni.
- Nem fogom megnehezíteni az életét. – fűzöm hozzá halkan.
Magamból indulok ki. Fordított esetben én sem tűrném el, ha valaki rám akaszkodna és meg akarná mondani mit tegyek, mi a legjobb és mi helyes. Mintha bárkinek lenne róla fogalma. Vagy bármi köze hozzá.
Csendesen vigyorgom az orrom alatt.
- Ha te mondod. – dünnyögöm. - A jelek szerint jóóó mélyen lehetek.
A következő pillanatban egy szőke nővér lép be az ajtón. Őt már láttam. Mosolyogva köszön oda Philipe-nek, majd ott terem az infúziós állványnál. Rutinosan készíti elő a fecskendőt és benne a menetrendszerű fájdalomcsillapítót. Már ideje volt. Kezdett megint kalapálni az agyam és sajogni az összes porcikám.
- Látom sokkal jobban érzi már magát. Ennek örülök. – mondja kedvesen, és belenyomja a gyógyszert az áttetsző csőbe.
- Igen… Köszönöm. – bólintok kissé kábán.
Ahogy az ápolónő jött, olyan fürgén is távozik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#80TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2016 12:47 am


NJK

A Zsindelyes- The Shingled




Hát ha nem, hát nem! Nem leszek senki óvóbácsija, pláne Vé-é nem, hálátlan egy küldetés.

- Jól van kislány, te tudod. - egy sanda vigyor. Talán mosolynak is mondanám csak szimplán nyugtázva a helyzetet, elvégre.. ez a cucc az ő választásuk. Kívánom a legjobb végkifejletet.
Már akinek..

Az utána jövő szavai, tipikusan a lányból szólnak! Oké, amúgy is, de enged emlékeztetni a múltra, tükrözi azt az igazi érzetet, amit az ember mindig valamiféle vibrálásnak érzékelt a közelében. Újfent mosolyra áll a szám.

- Értelek. - egy pontig sem kényszeredett vigyorral esik ki a szám szélén - És mi mindig ezt szerettük benned.. - és őszinte vagyok. Mint mindig.. ahogy a szám idomul mosollyá éés.. valahogy véletlenül indul meg a kezem felé, hogy óvatosan de... meglapogassam az övét. Fura egy helyzet ez!

Aztááán.. hogy A-ból B-be milyen egyszerű a helyzet, mondhatni a jelen esetre, ugyanis megint mosolyra áll a szám, amikor nyílik az ajtó a hátam mögött.
Nem vagyok lelkiismeretileg feldúlva, mégis.. valahogy itt, a cuccok, a műszerek, irányba fordulni következtetnek, de nem Grid tör be az idilli képbe.
Sokkal inkább egy nővérke.
Belibben.. igen kis csinoska a szentem, de aztán ugyanolyan könnyű mozdulatokkal is lépked ki.
Csak előtte még odaszól nekem:

- Fiatalember hamarosan ideje távozni, a nyugtató gyorsan hat és a betegnek is pihennie kell.. - vagy kétoktávval tágul a szemem. Egyenesen Octoberre.

- Na ilyet se mondtak még nekem.. - és vigyorgok. Az ajtó már másodpercekre csukódott, de én csak ekkor kezdek összekászálódni.

- Nos.. a nagyasszony azt mondta ideje lelépnem, szóval.. - egy arcrándulásnyi szünet - te csak pihenj! Amennyit csak tudsz, mi megvárunk! - kacsintok - És majd még benézek.. - a mosoly mellé, azzal ha enged, ha nem fog vissza csak felkapok két.. három ilyen plüss izét a közelében, egy újabb mosoly - talán már alszik- és eltűnök ki az ajtón.
Nem lesz itt semmi gáááz...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#81TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Nov. 05, 2016 8:12 am

Épp idejében kapom a megjáró fájdalomcsillapító fejadagomat. A csontjaim már kezdtek lázadozni, és nem valami kellemes érzés.
Az ápolónő szavaira Philipe indulni készül. A mondókájára csak mosolyogva bólintok, mi mást tehetnék itt, minthogy pihenek.
- Köszi, hogy beugrottál! – döngöm hálás kifejezéssel a tekintetemben.
Tudomásul veszem, hogy még meglátogat. Jól esik az ígérete.
- Szia! – búcsúzom el tőle végül, miközben kifelé tart a szobából.
Nem telik el sok idő, és a gyógyszer hamarosan hatni kezd. Egészen elpilledek, majd teljesen elnyom az álom.
Csak órák múlva ébredek fel ismét.
A nap zavartalanul telik, több látogató nem vizitelt meg. Csak a doki, és a nővérek, de ők aztán rendszeresen. Javasolták, hogy akár az ágyammal szemben, a falra felszerelt TV-t is nézhetem, de az agyam még javában zsong és néha úgy érzem, szét akar esni a koponyám. Bőven elég az az inger, ami ér, a villódzó képek és a vinnyogó hangok, szüntelen duruzsolás kicsit sem hiányzik. Kellemes a csönd.
Egy újabb nap múlt el…
Reggel, ébredés után kissé megrémültem a plüssfigura sokaságban. Hirtelen azt sem tudtam hol vagyok, de aztán leesett, hogy nem egy játékboltba zártak be éjszakára. Ez a rengeteg rám szegeződő merev szempár eléggé zavar. Mindenhonnan, még a legtávolibb sarokból is bámul valaki, vagy valami. Paranoid kényszerképzetem támad tőlük, komolyan.
Mickey hatalmas medvéjével semmi bajom. Vele aludtam, jól eltakart a többiek elől.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#82TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 2:41 am

ESZMÉLETLEN! A Times.. a Rolling Stone.. az Entertainment weekly... Mind interjút akar, és amíg nem.. Octoberrel, Ville is megfelel nekik! Ki gondolta volna hogy a lány ekkora hírverést intéz el, de a másik végletért őt hibáztatom. Lesz ebből még nem kis probléma!

Lenyomom a kilincset, a kopogást megejtem előtte. De nem várok vele, egyből bemegyek.

- Hogyvagyunk, hogyvagyunk..!?? - kérdezem a szobába belépve, a nővér azt mondta most lehet, most ébren van.

- Mondtam már Dominic-nek hogy vitesse el ezeket.. - hajolok le egy színes.. izéért, ami pont a lábam elé esik, és eldobom a fenébe.
Nem is néz ki olyan rosszul! Mondjuk... De legalábbis egy kis smink elkéne.

- Az orvosok azt mondják hip-hop talpraállsz. - állok meg az ágy mellett, végignézek rajta, egyelőre kötve hiszem. Nyelek egyet. - Vagggy valami.. olyasmi.


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#83TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 12:37 pm

Az első infó, amit az arcomba toltak miután észhez tértem, hogy híres énekes vagyok. Egy rock sztár. Hogy az újságok velem vannak tele? Könyörgöm… Annak is híre megy, ha fingok egyet. Nem ám a balesetnek.
Sejtem mi a stájsz a média berkeiben. Nem mintha tartanék tőle, elvégre ez is elmúlik egyszer. Mint minden más. Reményeim szerint csak pár nap, és lecseng az újdonság varázsa.
Nagyon elvágyom már, ki ebből az ágyból, mert tiszta kórház szagom van. Na ez marhára zavar. Ez a lekötözött, tehetetlen állapot. Kijutni innen, az lehet ám a feeling! Fel akarom fedezni az életet. Az életem.
Kopogtatásra kapom fel a tekintetemet. Az ajtóra pillantok, amin egy sztárügyvédnek álcázott, ismeretlen fickó lép be. Az öltönyből kiindulva sejtem, hogy tuti nem a bandában penget. Ő lesz a menedzser, akit Zsé Gridként emleget. Akivel szerinte - vagyis csak sugallta - jobb vigyáznom. Mégis… Mennyi látogatóm van!
- Üdv… Öh… vagy szia... – tudom is én hogyan szoktunk köszönni egymásnak, de biztosan közvetlenebb formában.
- Élek és virulok. Kösz.... Grid. Igaz? - csakhogy véletlenül se trafáljak mellé.
Dominic nevének hallatán elvigyorodom. Bírom azt a srácot, jó fej. És nem mellesleg jóképű, igazi Adonisz. Már a puszta tudat serkentőleg hat a gyógyulásomra, hogy kint őrködik a folyosón az ajtóm előtt.
- Így is volt, de ezek a szőrmókok osztódással szaporodnak. A kórház bejáratát is eltorlaszolták. Mutatta a TV. – magyarázom, miközben figyelem, ahogy Grid félredobja az egyik plüsst. Már kihalt benne a belső gyerek, én meg valahogy nem érzem rosszul magam a maciinvázió miatt. A balesetben ez a legjobb, de az ajándékokért inkább mégsem élném át még egyszer.
Grid azt mondja hamar rendbe jövök.
- Már jól vagyok. Remélem mielőbb kiengednek, mert rohadtul rühellek haldokolni, és idegesít ez a sok szar rajtam. – gipsz, kötések, infúzió miegymás. Baromi lehangoló, és ha csak rájuk gondolok, nyűgös leszek. - Még legalább egy hétig benn akarnak tartani, deee… azt tuti nem várom meg. Latifa akár ide is szegezhet. Imádom a csajt, végtelenül rendes, de olyan mint egy smasszer. Tuti összefutottál már vele. Ő az osztály főnővére. Néha az az érzésem, hogy nem is kórházban vagyok, hanem egy mexikói börtönben. – magyarázom. Pörgök a csokitól, vagy fél kilót bezabáltam. Mert finom, és mert kell a boldogsághormon. Az árulkodó nyomok ott virítanak halomban az éjjeliszekrényem tetején.
- Öööö… jut eszembe… – ép karomat kinyújtom és kitapogatom az ágyam mellett posztoló kis szekrény legfelső fogantyúját, hogy kihúzzam a fiókot. Benn lapít néhány táblacsoki, Snickers és Mars szelet. Túlélő dugikaja.- Kérsz csokit? – nem mószerolom be Dominic-et, ő szermányolta közkívánatra. - Ha már a plüssökért nem vagy oda. – fűzöm hozzá cinikus hangon. Gonoszan somolygok a béna turbánkötésem alatt.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#84TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 5:06 pm

- Hogyne kislány, teljes életnagyságban! - tárom szét üdvözlőn a kezeimet.
Jahogy, kóma! - Vagyisss.. azt hittem erre legalább emlékszel.. - ereszt le a hangom, máris játszva a számokkal, mennyi időőbe.. is telhet mindezt helyrehozni. A dokik aztmondják minimum három hét. Nemszabadennekháromhétneklennie!

A szőrös közjáték nemérdekel.. TÉRJÜNK A TÁRGYRA!

Szélesre húz a vigyorom.

- Iiigen, asszem már összefutottam a teltkarcsú szépséggel. - vagy valami olyasmi. - De meg kell hogy mondjam a nő egy kicsit.. - mutatom ujjammal a fejem mellett - hibbant, szóval nem kell komolyan venni. - és ez tény. Nem normális az a drága, habááár.. lehet hogy smasszernek tényleg jó lenne, a legközelebbi turnén! Talán Ville, és az a húgyagyú Vespa is kezelhetőbb lenne, ha a kezében egy ostorral a seggükben állna egy ilyen.
Szórakoztató elképzelés!

Vigyorra áll a szám, de vissza a témára. Hamar, nem lopjuk az időt, mert szökik a PÉÉÉNZ!

- Mindazonáltal ami azt illeti jó lenne ha összeszednéd magad, mielőbb, mivel nagy nevek várnak a jelenésedre, és így.. - pörgetem a kezem az ágy fele - nem biztos hogy jól mutatsz a címlapon. - és ez is tény. Pláne nem, ha telezabálja magát és felpuffad mint egy teve!
Elintem a kínálást.
De erről jut eszembe...!

- És van itt még valami amit jó lenne megbeszélni.. - bontom a mandzsettám, tekerem az ingujjat fel.

- Ne szarj be, nem nőgyógyászati vizsgálat, csak így kényelmesebb. - pördítek egy széket magam fele, és egyszerűen lerakom magam.
Álljon az, akinek nincs beosztva az ideje!

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#85TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 7:22 pm

Gridnek, hogy is mondjam… sajátos a modora. Rögtön a tárgyra tér. Belátom, nem rossz a tag. Amolyan ördög ügyvédje típus.
És BESZÓL!
Nagy nevek, jelenés, címlap… Miért érzek egyfolytában kénszagot a levegőben? Vajh a terhesség élezi ki az érzékeimet, vagy puszta megérzés?
- Én a sírban is jól nézek ki. – dünnyögöm gúnyosan vigyorogva. Fő az önbizalom. Hell yeah! Ezt senki nem veheti el tőlem. A halál sem.
Mielőbb szedjem össze magam…
- Azt akarod, hogy újra játékban legyek? Akkor juttass ki innen. – vágom ki teljes komolysággal, vakmerőn bámulva bele azokba a pénzsóvár szemeibe. Bassza meg, tudom mire vágyik. Nem nehéz kitalálni. Drága az az öltöny rajta.
Óóóóóóóó, ez a tag egy tipikus PBM. Avagy: Pénzért BárMit. És Ahogy a mellékelt ábra is mutatja, egy büdös köcsög. Bocsi.
Már most sajnálom a Sátánt. Eljön a lelkéért, de nem talál semmit. Azt hiszem pont erről suttogott Zsé. És még a csokit sem szereti. Hát ember az ilyen?
A fiók csendesen visszacsúszik, ahogy visszatolom.
Hajaj. Semmi jót nem sejtek. Nem árt óvatosnak lennem, mert ő biztos nem a barátom. Már az oviban tuti százdolláros volt a jele.
- Eszemben sincs még hetekig ebben az ágyban nyomorékolni. Engem nem lehet sokáig sötétben tartani. – döngöm magabiztosan. Nem tudom milyen voltam, de most ez van. Menni akarok. Innen el. És mihamarabb. Neki meg van ráhatása dolgokra úgy gondolom.
Erre sokat sejtetően, amolyan kőkemény üzletemberesen nekiáll vetkőzni, és ledobja magát egy székre. Azzal jön, hogy beszélnünk kell, meg a nőgyógyászatos poénnal. Na, már ebből értem mit akar. A gyerek, aki Ville-é… A múltamra nem emlékszem ugyan, de azért a jelen helyzettel kapcsolatban szépen összelegóztam mi az ábra. Nem volt nehéz, csak Grid fejével kell gondolkodni.
- Hallgatlak. – szívem szerint egyből lecsapnám a labdát, hogy felejtse el, a gyerek marad, ha fene fenét eszik is. De inkább kordában tartom az indulatot, és simulékony bárányálcát öltök. Nem csak ő taktikázik.
Lehet jobb volt nekem kómában?
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#86TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 24, 2016 9:57 pm

A sírban...
Nagyot sóhajtok.

- Az ego nagy kincs, de túlzásban akadály. - én tudom a legjobban. Kérdezhet! De ami utána jön viszont már annál inkább TETSZIK!

- Ezt én is így gondoltam.. - szívok be egy kiadós levegőt alig azután hogy leültem - Pont ezért... mondjuk úgy hogy támogattam a kórház elképzeléseit a jövőt illetően, cserébe ők kiadnak egy papírt. - nem bocsátkozom felesleges részletekbe - Hazamehetsz! - biccentek - Akár már HOLNAP! - ne pazaroljuk az értékes perceket. - De csak úgy mentek bele, ha biztosítunk melléd egy ápolót. Majd keresek valakit... - nyúlok bele az öltönyzsebembe, már megint zizeg az a vacak.
Kis hal... Kinyomom a retekbe.

- Nekünk is jobb lesz, és neked is! - tömöm vissza a telefont - Csak az megy ki amit akarunk hogy kimenjen, és a mocskos paparazzik se jelentenek veszélyt. - és ez ennyi. Nem több. Egyéb kérdés??

- A másik dologra visszatérve pedig.. - na most jön az értékesebb verzió. Tisztában vagyok vele. - Csak érdeklődöm mikor akarod megcsináltatni. - hagyok neki szünetet. - Jó lenne minél előbb, és lehetőleg titokban. - ez az utolsó verzió. Nem engedhetünk meg több baklövést!

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#87TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2016 10:27 am

Oké, az szuper, ha legalább a szabadulásomban egyetértünk. Vágom én, hogy Grid egészen más okok miatt aggódik, mint az egészségem. Neonfénnyel pörögnek a szemében a szent dollárjelek.
És hogy kirendel mellém egy egészségügyi felügyelőt? Felsóhajtok. Ha ez az ára a kijutásnak…
- Rendben. – felelem röviden. Ahogy hallom, ő már mindent elsikált. Több szót nem is érdemel a probléma. Úgy vélem Grid is szeret gyorsan, könnyedén haladni.
Fél perce sincs, hogy betolta a képét, de már határozott véleményem van; részletes mélylélektani és személyiség-analízissel szolgálhatok a tagról.
De szépen kiwaxoltad a cipődet. Telehányhatom? – ha a mosolyom beszélni tudna… Vagy legalább ölni…
Hát tényleg úgy ül ott, mint aki be akar nézni a lábaim közé.
„A másik dolog…” A DOLOG, amit nem nevezünk nevén, de mindkettőnk tudja miről van szó.
Három lehetséges válaszom van ez ügyben számára:
1. A határozott állásfoglalás lázadó hangvétellel: „Ha fejre állsz is, megtartom!”
(Azon kívül, hogy semmire sem mennék ezzel a támadással, csak a fát vágnám magam alatt. Viszont jól esne az arcába mászni.)
2. A diplomatikus időhúzás: „Még nem döntöttem el.”
(Ennek se sok értelme van, mert vért izzadva, habzó szájjal győzködne a DOLOG előnyeiről. Szívességből megspórolom neki ezt az időt és energiát. Úgyis megszállottja mindkettőnek.)
3. Emiatt fogok pokolra jutni, mert ennél maradok: a tűzoltás pókerarccal című előadásnál.
- Jah... – Grid szavaira egyetértőn bólintok. Egy sóhaj kíséri a mozdulatot. - Én is szeretnék mielőbb túllenni rajta. Ki is faggattam a dokit, ilyen esetben mi a teendő. Azt javasolta, várjak 2-3 hetet, míg megerősödöm, mielőtt újabb traumának teszem ki a szervezetem. Bőven időben leszek még akkor is. – baszod, égett szagot érzek. Megnyílt a pokol szája az ágyam alatt és most kozmál oda a seggem.
Mondjuk minden szó igaz, kicsit tudakozódtam. Szeretek tájékozódni. És semmi olyat nem  mondtam, amit a doki sem. Grid lecsekkolhatja az infót. Abban nem hazudtam.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#88TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2016 2:56 pm

A lány most nem bocsátkozik felesleges szócséplésekbe, KÉSZ TÖKÉLY! Pedig ha kinyitja a száját, tud ám rajta kifolyni hülyeség, szóval kész megkönnyebbülés...
Se bonyolult helyzetek, se kötözködés. Térhetünk a másik tárgyra.
A fontosabb!

A második sóhaj már jóval megkönnyebbülten esik ki a torkomon.
Nem is lehetne ennél szebb ez a NAP!

- Helyes! Én is így gondoltam.. - és már vigyorgok. Fel se tűnik, felkészültem már mindenre, de ki gondolta hogy ilyen tökéletesen egyszerű dolgom lesz!
Ügyes lány.

- Szóval.. - ütögetem meg a lábát a takarón felállva, ki gondolta hogy itt is ilyen hamar végzünk - Tudok egy klinikát. Diszkréten dolgoznak és mesterien. - és főként olcsón. Viszonylag. Nem egyszer vettem igénybe a szolgáltatást, és senkinek se járt el a szája. A kiscsajnak se. Mert mindenki hibázhat. - Jobb mielőbb túllenni rajta. - biccentem - Higgy nekem! - és a legjövedelmezőbb. Egy felcsinált rocksztár semmit se ér a piacon, pláne ha keveri a köreimet.

- Szóval?? Van egyéb kérdés!? - indulásra készen.
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#89TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimePént. Nov. 25, 2016 5:39 pm


NJK – Dominic Yates, testőr




B eleegyezőn bólogatok, bájosan tündöklő mosolyokat mutogatok, a drága menedzserúr az a fajta ember, akinek ez kell. Hamar világossá vált; ő nem partner a baráti dumapartiban, és nem is azért van itt, mert érdeklem. Az ilyenektől jobb mihamarabb megszabadulni, ne rontsa itt nekem a levegőt, fojtogató a jelenléte. Csakis azért hazudtam neki, hogy lekoptassam; azt mondtam, amit hallani akart. Persze, hogy így gondoltad, te… te… te…!
Most nem lettem volna (még) képes teljes mellbedobással szájkaratézni, ha szembesítem a valódi döntésemmel. Ha a motorbaleset nem ölte meg ezt a gyereket, én még úgysem fogom. Az ÉN gyerekemről, az ÉN testemről van szó. Mindenki másnak pofa be!
Megnyugodott, így nyertem némi időt.
A lábamat paskolja. Tud egy klinikát. Remek… Inkább nem gondolok bele honnan az ismeretség.
- Rendes vagy Grid, de ezt… el tudom intézni én is. A doki a segítségemre van a tanácsaival. – felelem, a szerény, bárgyú mosoly ott fityeg az arcomon.
A kérdésére lassan rázom meg a fejem.
- A-a… Nincs.Húzz már el, könyörgöm!
Ekkor kopogtatnak az ajtón. Rögvest nyílik is. Dominic lép be a szobába.
- Elnézést. – előbb rám, majd Grid-re vándorol a pillantása. – Csak a „költöztetők” jöttek meg. – mondja ezt már nekem, miközben olyan kedvesen mosolyog, hogy menten kiolvadok a turbánom alól. Ha hazamegyek, őt azért megtarthatom, ugye? Állati jó fej a srác.
- Oké, kösz. – élénkül a mosolyom, már-már vigyorgok, és megpróbálom magam feljebb tornázni az ágyban. Mert lecsúszva a párnán fele olyan szalonképes lehetek.
Egy újabb fickó sétál be, a hóna alatt jókora kilapított papírdobozokkal. Köszön, bemutatkozik, és elregéli, hogy átfuvarozza a stúdióba a macijaimat. Dominic orra elé tartja a szállítási formanyomtatványt, mire a testőröm szó nélkül szignózza. Akár Grid jobb keze is lehetne.
A baseballsapis futár szétnyitogatja és felállítja a kartondobozokat, majd rámolni kezdi bele a játékokat. Gyorsan dolgozik.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#90TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 06, 2016 1:34 am

Semmi gyanús. Tökéletes az ütem. Bááár.. erősködhetnék az üggyel, de ne csapjunk zajt, csinálja maga! Majd rajtatartom a szemem.
Nekem is így az olcsóbb...

- Jólvan.. - csak gyenge helyesléssel engedem, végül is.. a doki is aztmondta belefér.
De jobb előbb mint várni vele!

- Akkor ha nincs más... - indulóban dünnyögöm, amikor betör az ajtó.
Hirtelen pördülök.
De csak a testőr az. Nem újabb szarfészek.

A lány viszont feltűnik nekem. Tetszik ahogy RÁ.. néz. Bejön ez a hirtelen lelkesedés, és...

- Dominic, Octobert holnap hazaengedik! Szeretném ha addig is vele maradnál.. akár minden percben, és teljesítenéd minden kívánságát! - utasítás, fiam, utasítás! És szétfut az a sokat sejtető vigyorom.
De még időben észbe kapok.

- Ééés.. jó lenne, ha utána is a segítségünkre lennél! Úgy két.. vagy három hétig.. - ezt már útban kifelé szövegelem, elvégre nem tervezek idetáborozni. - A szerződésedet mihamarabb INTÉZEM! - de ez már csak a szobán kívülről hangzik. A pénz idő, és én nem tervezek itt elhúzni egyetlen további percet se.
Majd a galambok lefutják ezt a beetető leckét.
Én meg jóóó megérzésekkel, már előre, tűnök el az estében.

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#91TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 27, 2016 3:19 pm


NJK – Dominic Yates, testőr




Míg én mély hallgatásba burkolózom, Dominic bólint Grid szavaira.
- Ez csak természetes. Egy percig se aggódj. – nyugtatja meg Körömpiszok Kapitányt, akinek a vigyora már-már veszélyesen feszes azon az aszfaltmintára esélyes pofázatán.
Alig várom, hogy eltiplizzen. Kicsit meglep, hogy Dominic hirtelen szintet lép Grid szemében, és kinevezi mindenes bébiszitternek, de nekem nyolc. Legyen így, bár úgysem használom ki a srácot. Jóféle beteg vagyok; nem hisztizek, nem követelőzök, és hülyét sem csinálok a személyzetből.
Kifelé menet olyan hagyja el a száját, amitől felugrik a fél szemöldököm. Most komolyan felbérli mellém Dominicot még hetekre? MIVAN??? Örülnöm kéne a holnapi szabadulásnak, de valahogy ez mégsem kóser. Szépen hazamegyek, és onnantól nem kell nekem pesztra. Haza… Csak tudnám ez a fogalom mit takar. Oké, örülök Dominic-nek, de azért nem kell túlzásokba esni, van saját árnyékom és bőven elég az az egy is nekem napi 24 órában. Nem tudom Grid mi a faszt képzel.
Tiltakozás vagy épp az elvárt örömkönnyek helyett inkább hosszan felsóhajtok.
- Kösz mindent. És hogy benéztél. – érzem rajta, hogy rohanna tovább, amit egyáltalán nem bánok. Menj-menj-menj! Grid jelenése mostanra már kurvára zavaró.
Ahogy kilép a folyosóra, jólesően belesüppedek az ágyamba, és azt fontolgatom, hogy ki kéne szellőztetni az ördög után maradt kénszagot. Fejfájdító.
Dominic-re pillantok, mire a tekintetünk találkozik.
- Szerintem a szerződés meghosszabbításkor véletlenül se felejts el igényt benyújtani fizetésemelésre. Ha már óvóbácsinak és egyben ápolónak néz. – dünnyögöm.
Dominic elmosolyodik.
- Tudod, hogy bármiben szívesen segítek neked. – feleli.
- Tudom. És kösz. – viszonzom a mosolyát.
Nem akar feleslegesen fárasztani, úgyhogy inkább megy, és lecsekkolja minden rendben van-e a plüssök eltakarításával. Én meg... Pfff...
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#92TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 24, 2017 9:08 pm




...


Az út, az ajtó között, és ahogy most a hátsó kijáratot választom, kiesik.

Kiesik Grid.. a szövegelése, a Zsindelyes, ahogy nem tudom honnan került elő, és ahogy elhúzok mellette néma csendben. Utánamszól.. de Grid megállásra készteti. Hallom ahogy beszélnek.. de én csak tartok tovább, sántikálva.. előre, míg el nem érem az alagsori részleget, ahol épp egy taxiból pattan ki valaki.
Intek...
A kocsi beletapos a fékbe, megáll.
Én meg berakom magam.

- Mi... Minden rendben..? - a sofőr vérszegény hangja, ahogy hátra tekintget. Mindenkinek szemet szúrnak a kötések...

- Tökéletesen. - felelem. - Csak menjen.. BÁRHOVA! - fűzöm hozzá a részletet, az meg engedelmeskedve a ténynek megindul ki, a parkolóból.

Odakinn a város... ugyanaz mégis teljesen más. Nappal van.. Az utcák fényesek, ilyenkor minden olyan nyugodt. Alszik... A többség, fel-alá rohangálnak a helyiek, mégis annyira más. Sokkal... kellemesebb.
Az autó üvegén túl, egyre csak futnak a képek. A szállodák.. az emberek, az épületek, és nekem csak gondolkodnom kell....
Sokat kell gondolkodnom...


Órák.. hetek, vagy napok teltek el, mióta beültem. Nem tudom, a kép besötétedett, odakinn kigyúltak a fények, és az utcák megteltek embertömeggel.
Turisták.. mutatványosok, szerencsevadászok...
Ledér nők, akik csak úgy csábítgatják be a férfinépet, az én fejemben mégis csak egyetlen, féleszű pillanat jár.
Az amikor először belenéztem a szemeibe...

- Vigyen a Straight-hez! - hirtelen nyögöm ki, nem is tervezem. A fickó bólint, bele a visszapillantótükörbe, neki is kényelmetlen már ez az út.

A kocsi fordul.. újra jönnek a képek, aztán lassulunk.
Csak halkan csikorognak a kerekek, amikor hátrafordulva hallom az összeget.
Kiperkálom. Tetemes borravalóval megküldve értékelem amiért megadta nekem azt, amit senki más nem tehet.
A nyugalmat...

Kiszállok az autóból és kiadós levegőt szívok a tüdőmbe. A fejem fölött villogó felirat.. Straight Pub.. ezúttal nem félelemmel tölt el. Nincs menekülés.. nincs elvágyódás, nincs undor. Semmi sincsen. Csak az elhatározott kihívás az ereimben.
Belépek.. jópár szempár szegeződik rám. Suttogások kezdődnek.
Megcélzom a pultot, és lerakom magam a szabadon maradt két bárszék egyikére. A csaposra biccentek. Nem tűnt fel ahogy a pohár megállt a kezében, de nem is érdekel.

- Egy sört! - köpöm oda nemes egyszerűséggel, és már érzem a megbolyduló tömeget a hátam mögött. Zsibongani kezdenek a háttérben.

Érkezik a söröm, túúúl nagy az a mosoly. De nem zavar, nem értékelem, egyszerűen csak biccentek.

- Kösz! - köpöm oda egyszerűen, és már érzem a hátam mögött gyűlő felhőket.

Mégis csak egyszerűen beleiszom...




Az este további része szokatlanul telt... Hozzám.. szokatlanul. Nyomokban sem lányok.. legalábbis nem a szokásos ütemben, annál több viszont a kezeimben. Egy-egy fénykép, egy ajánlat, egy aláírás... Győzöm az ütemet, és idővel.. az emberek egyre többen lesznek. De élvezem.. Vagy legalábbis próbálom, figyelek.. minden egyes részletre, és ahogy odakinn kivilágosodik, csak a pulttal szemközti tükör árulkodik: már tényleg nevetek.
Nem tudom miért.. nem tudom mikor, vagy hová lett a félelem ténye, az undor.. a viszolygás és a hányinger, hogy mi írt felül hirtelen mindent. De megtette.
És most először volt az, hogy JÓL éreztem magam. Egyedül...
És semmi segédanyag a képletben.


A másnapi ébredés már joggal mellőzte a whiskysüveget. A szemeim nyíltak, beköszönt a nap fénye az ablaküvegen, és ez volt a második alkalom ami mosolyt rántott a képemre.
Jól éreztem magam... még mindig. És ez ismeretlen vizekre evezett.

A nap.. ahogy az azt követő... és azután... Minden egyes perc, kitaposatlan ösvényeken vezetett. Még akkor is, amikor Grid hangja szólt a telefonban, és a tények, miszerint Octobert kiengedik. Csak bólogatni tudtam a hírre. Persze, ottleszek, kísérem őt, hisz megígértem. És most még azzal a gyenge remegéssel se tudtam törődni a gyomromban ami egyre azt hajtotta: megint pofára estél, rohadj meg!

A megbeszélt időpont, délután öt óra. És hiába Steve - aggódó?? Shocked  - szövegelése, egyetlen intéssel jelzem, nem kell, majd én szerzek magamnak taxit.

A sárga csoda útja a kórházig, régi emlékeket ébreszt. Nem is olyan régi, de már nem fájó emlékeket.
A fickót a volán mögött, azonnal a mélygarázsba terelem. Ott nincs felfordulás, és a rajongók hada mind a főbejárat előtt vár, így sokkal kényelmesebb a bejutás.

Lépcső... mellőzöm a liftet, a bokám már rendben, a kezem meg nem akadályoz semmiben, így a megfelelő emeleten kicsapom az ajtót.
És akkor áll ott szemben valaki. Valaki, akire nemigazán számítok.
Vagyiiis... de. Lenne beszédem vele.
Csak nem gondoltam volna hogy ez az idő most jött el.

- HÉ! Miss Hobbs! - köpöm el, ha eddig nem vett volna észre. - Van 2 perce? - és ha reagál, egy távolabbi, zavartalan sarokba/részre vagy szobába kísérem, amerre és HA..! ő beterel.
Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#93TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2017 5:18 pm

- Jó… Ottott… Nagyon jó… Kicsit nyomd még beljebb… Úh… Ez az, abba ne hagyd! Úristen, ez de hiányzott!!! Egek, de jól csinálod! Még! Kérlek, még!
Az éles helyzetre utaló elégedett nyöszörgések, sóhajtozások hallatán Latifa meglepetten torpan meg a finn énekesnő betegszobájának ajtaja előtt. Összeráncolt szemöldökkel fülel, de aztán nyomban benyit, hogy elejét vegye a disznóságnak, ami rohadtul nem illő az ő osztályán.
- MIAROSSEB??? – lepődik meg harsányan, amint meglátja mi történik odabent.
A levegő azonnal megfagy, a tücskök ciripelni kezdenek, és két riadt szempár mered rá.
A testőr zavartam megköszörüli a torkát, munkálkodó keze pedig megáll. A lány félszegen tűri ép kezével a füle mögé a haját, miközben a testőre kihúzza a kötőtűt a szétroncsolt karját borító gipsz alól.
- Nem megmondtam, hogy nincs kézimunkázás?! Perverz népség! – förmed a párosra a nő. - Ha rossz helyre bököd, a kiscsaj becsurgatja a szivárványt a fájdalomtól, arról nem beszélve, hogy felsérted a sebét! Jobb esetben csak össze kell megint fércelni, de fertőzést is kaphat! Különben is honnan a retkes fenéből szereztél te kötőtűt?
- Bocs, én csak segíteni… - magyarázna a testőr, de Latifa belefojtja a levegőt.
- Aranypofám, te meg még asszisztálsz is a hülyeségben. Gratulálok. Úgyhogy nem kell a rizsa. Na, nyomás kifelé, nézd meg ott vagyok-e. De gyorsan! Beszédem van a csajjal.
- Rendben, akkor én megyek is. – sóhajt megadóan Dominic, és szedelődzködni kezd. Feláll a forgó kisszékről, hogy kényelmes, nyugodt tempóban megcélozza a kijáratot. Csöppet sem zavarja a fekete nő smasszermodora. – A közelben leszek. – címez még utoljára egy kedves baráti mosolyt October-nek, s mielőtt kilépne a folyosóra és becsukná maga mögött az ajtó, Latifa mentében kapja ki az ujjai közül a kötőtűt.
- Üzenem Mrs. Carroll-nak, hogy bűnrészesség miatt a varázspálcáját még jó darabig nem látja viszont. – döngi a távozó testőr hátába, mire Dominic csibészes vigyorral fordul szembe vele.
- Átadom…
Latifa nem pöcsöl, fesztelenül fecseg tovább, ami kifér a szócsövén, amint kettesben marad a lánnyal.
- Erre a kis bubukittire én is tapadnék, mint a friss festék. – dünnyögi az orra alatt, miközben sunyin somolyog. - Villant még egy ilyen beszart-kiscserkész mosolyt, és esküszöm olyan szerelmes leszek belé, hogy éjjel róla álmodom. – magyarázza olyan széles banditavigyorral az arcán, hogy tökéletesen hófehér fogsorai vakítóan mutatkoznak meg, a finn énekesnő meg csak nagyokat hallgat kínjában és meglepettségében.
- Most, hogy kellően zavarba hoztalak, elmondom, csöppet sem örülök, amiért ilyen hamar kiszednek az ágyból. Értem én, hogy haza… vagy legalábbis elvágyódsz innen, de még közel sem vagy jól. Nem is értem hogyan tudtad rávenni a menedzsered erre az orbitális ostobaságra. Pihenned kellene. A hősködésre ráfázhatsz, ugye tudod, hm?
- Jah… – feleli October szerény csendességgel, a szája vigyorra rándul. Tisztában van vele, hogy nem csak róla van szó.
- És most, hogy jól lecsesztelek, már megölelhetlek. – hajol óvatosan az énekesnőhöz Latifa, hogy beváltsa az ígéretét és nem túl szorosan a karjaiba zárja. - Hiányozni fogsz, csajszi.
- Kösz, Latifa, te is nekem. – bólogat October, némileg letörve. - Néha összejöhetnénk.
- Az fantasztikus lenne. De nem itt akarlak viszontlátni. – kacsint rá Latifa. - Amint meggyógyulsz, akkora csajos bulit tartunk, hogy kidől a ház mind a négy oldala. Rendben?
- Ámen!... Azért szép búcsúbeszéd volt. De a temetésemen nem te fogsz szónokolni. – neveti el magát October.
- Ugye nem gondoltad, hogy csak úgy hagylak lelécelni…? – bazsalyog rafinált mosolyával a nővér. Költői kérdés, nem vár rá választ. - Ideje mennem. Különben Mrs. Carroll és a rokonsága eladják az osztályt. A körmükre kell néznem. – sóhajt Latifa. A tekintete kicsit még elkalandozik a lány arcán, végül magára hagyja.
A széles folyosó első kanyarja után ismerős alakba botlik. Fél szájsarka rögvest gúnyosan feljebb ugrik, főleg, hogy a temetési körmenetnek álcázott fickó a nevén szólítja.
- No lám, az automaták réme visszatért… Mr. Wallow, magára akár 3 is. Mennyire komoly a téma? Csak azért kérdezem, hogy szobára hívjam, vagy megfelel a folyosó is? – válaszol Latifa mentében, és egyenesen odasétál a látogatóhoz. - Hogy van az ökle? – tudakolja, miközben futó pillantást vet a férfi kezére, amit pár napja ő kötözött be.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#94TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2017 6:10 pm

Vigyorogni támad kedvem. És, NEM! Vigyorgom ISSS!!!
Egészen míg közelít...

- Mi!?? Hogy ez?? - fordítom automatában a kezeimet, és én is a kötéseket nézem. - Semmi gond. Megszoktam már.. - engedem le, és tényleg!  

- Viszont nem ártana egy csendesebb hely.. - intek szemmel egy.. üvegablakú ajtóra, ott nem messze, minthaaa.. nem lenne odabenn senki.

Ha megindul, követem. Ha belép, én is lépek vele, és ha tényleg üres...
Csak gyengén megköszörülve a torkomat lépek be elé, és matatni kezdek a jobb farmerzsebemben.
Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#95TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2017 6:42 pm

Latifa elégedetten biccent.
- Kibírta, hogy ne hámozza le magáról? Kitüntetést érdemel, Mr. Wallow. A kis barátnőjével ellentétben, aki azonnal mindenféle kétes segédeszközzel üzekedik, amint elfordulok. – emeli a levegőbe a nővér mutatóba az elkobzott kötőtűt. Sajátos, gúnyos vigyora örökös vendégként trónol sötétbarna arcának párnácskáin.
- Feltételezem, maga jött érte, hogy haza vigye Miss Nyughatatlant, igaz? – tudakolja, mire a „csendesebb hely” említésére beleegyezőn bólint.
Nem nyújt be külön kérvényt a fickónál, hogy kövesse, tudja, úgyis így lesz.
Az üvegablakos ajtó, amire a férfi szeme is felfut, egy kisebb kezelőt rejt. Odabent nincs mozgás, sem fény, ezért Latifa benyit. Elsőnek lép be, aztán beinti a művész urat. Végül az ajtó halkan csukódik mögöttük.
- Miről lenne szó? – tér a lényegre nyomban, miközben tekintetével a másik pillantását keresi.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#96TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2017 7:38 pm

Megtorpanok. Úgy első blikkre. Igen, jellemző Octoberre hogy... vagy mégsem?
Nem is igazán ismerem, ezért csak megszívom az orromat.
És válaszolok az azt követőre.  

- Igen.. valami olyasmi.. - biccentem, de valahogy nem is igazol ez több szöveget, ezért hamar térek a lényegre. Arra a lényegre amit megosztani akarok.
És már irányzékol IS! Én meg mivel nem akadékoskodik, követem.

- Ezt itt.. - fonódnak fel az ujjaim a zsebemben bújó üvegre, és lassan kihúzom a szorításból. - ..csak vissza akartam adni. - és egyszer megfordul a kezemben, ahogy aztán felé nyújtom. Ha kapcsol.. és kinyújtja a kezét, csak belehelyezem. Ha nem.. megvárom amíg megteszi, de addig nem engedem el. Ahogy vele a szemeit sem.

- És meg akartam köszönni...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#97TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2017 8:59 pm

Az ápolónő tekintete követi a férfiét, ahogy a nadrágzsebbe csúszik. Latifa elsőre nem tudja mire vélni, majd megpillantja nagyon is közelről ismert üvegcsét.
Félrebillenti a fejét, felszökő szemöldökei közben a totális hitetlenség határát is túllépik. A morfiumról aztán a vele szemben álló alak szemeire ugrik a tekintete, majd vissza az üvegre. Nem nyúl érte azonnal. Levegőt vesz, hogy szóljon, keresi a megfelelő szavakat, de nem találja azokat, annyi gondolat rohanja meg egyszerre. Feladja mindennek a tömör és normális megfogalmazását, mire telt ajkai kényszercsücsörítésbe kezdenek.
- Nyugi, ez nem retardációs tünetegyüttes, csak ahogy a mellékelt ábra is mutatja, köpni nyelni nem tudok... Mr. Wallow, bevallom, most mocskosul meglepett. – töri meg Latifa a légyzümmögéstől is mentes csendet. - Tyűha! – próbál észhez térni a meglepetés okozta sokkhatásból. De ez még mindig erőtlen kifejezés a fordulat haderejének méltatására.
- Nem fogom firtatni a hogyant, és miértet, de jobb ha tudja, hogy: egy, még senkinek nem sikerült így palira vennie, kettő, ilyen mértékű javuló tendenciát ilyen rövid idő alatt még egyetlen ápoltam sem produkált. Mindenképp maga az év embere. – duruzsolja ragyogó barna szemekkel a fekete nő, miközben ajkán tagadhatatlanul elismerő mosoly tündököl.
Veszteni tudni kell, és ami pedig elismerésre méltó, azt legjobb a tetőről világgá kürtölni.
- Tudja mit, nagyfiú? Büszke vagyok magára, és én köszönöm! – mosolyog fel ezzel a colos rockerre, és kiveszi a tenyeréből a kis üveget.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#98TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2017 2:18 am

Csak a nőt nézem. Nem mintha bármit is várnék tőle, inkább én vagyok az aki valamit mondani akarok.
Mégis.. a belőle kitörő szóáradat, meglep. Még talán el is mosolyodok.. majdnem.. de határozottan ott volt a szám szélében az a valami.
Mégis elszántan tartom a szerepemet, csakmert...
...és csak akkor, miután kivette a tenyeremből a cuccot, kezdek beszélni.

- Maga miatt nem tettem meg... - csak az üres tenyeremet fixírozom. Aztán a szemeibe. - Először azt hittem October miatt, de nem. Maga volt. - biccentek.

- Maga volt az első aki felnyitotta a szememet. - és még mindig a szemeibe nézek. Ha hagyja. Én meg... soha nem volt rám jellemző ez a tiszta beszéd, mégis kimérten és őszintén beszélek.

- Többé nem menekülök.- és egy félszeg mosoly. Vagy sanda.. nem is igazán rendezem, csak a helyzet rendezi az egészet. - Többet tett értem mint valaha is az anyám... - és ez a mosoly már kicsúszik élesben, még talán a kezeire is rászorítok, de lehet az egész csak a fejemben játszódik le. Mégis megindulok. Ha hagyja. És ha nem lép, vagy szól közbe. Egyenesen October fele.
Ő a második akivel muszáj lesz beszélnem....

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Latifa Hobbs

Latifa Hobbs

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Főnővér a Sunrise Hospital-ban
Location : LV
Posts : 15

#99TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2017 10:00 am

- Látja… Az ilyen pillanatokért érdemes élni. Most valójában megölelném, de nem akarom, hogy azt higgye, magára mászok örömömben. – vigyorog a fekete nő egyenesen a szürkészöld szempárba. Le sem tagadhatná, mennyire jólesnek neki az iménti szavak.
- Nincs is miért menekülni, nekem elhiheti. Semmiféle mumus nincs az ágya alatt… Csak azt akarom mondani, hogy ne parázzon a maga körül felbukkanó dolgok miatt, tök felesleges, inkább játsszon velük. Sokkal élvezetesebb. – kacsint Latifa a férfire. - Na, tiplizzen de gyorsan. Még mielőtt megríkat. – döngi somolygó ajkakkal. - Meg a kislány is nagyon várja már. Ja, és semmi esetre se engedje neki, hogy a műtött karját bizgerálgassa suttyomban. - fűzi még hozzá búcsúzóul, aztán ha Ville távozóra fogja, ő is elhagyja a helyiséget.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#100TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2017 5:00 pm

És még mindig beszél. Széles csíkba húzódik a fogsorom, de most nem vicsorgok, csak lépek előre, tovább a fényes folyosón, szemmel már előre belőve a helyet.

Valahol félúton kaparni kezd a torkom egy cigire, de ez most nem az a pillanat amikor megfutamodnék, lenyelem.
És már ott is dekkol egy kerekfejű fószer.
Az orra előtt állok meg.  

- Te kivagy!?- kérdezem, de nem kell meséljen, lefogadom hogy Grid valami újabb üdvöskéje. A változatosság kedvéért, most nem szabadnapos egyenruhásokat rángat a képbe. Vagy igen.

A fickó válaszol vagy nem, - akár - rövid eszmecsere után, de bekopogok. Hacsak nem ő teszi meg helyettem.  
És ha lehet.. belépek.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Heaven T. Rheem
» Welcome to my life... Now please go to hell.
» Ville Deadman Wallow és a "Slaves of Hell"
» A Slaves of Hell - avagy Egy banda emlékiratai...
» A Slaves of Hell... - egy balul sikerült dedikálás esete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-