♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Amy és a többi én Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Amy és a többi én Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Amy és a többi én Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Amy és a többi én Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Amy és a többi én Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Amy és a többi én Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Amy és a többi én Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Amy és a többi én Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Amy és a többi én Vote_lcapAmy és a többi én Voting_barAmy és a többi én Vote_rcap 
Leon Williams
Amy és a többi én Vote_lcapAmy és a többi én Voting_barAmy és a többi én Vote_rcap 
Derek Moretti
Amy és a többi én Vote_lcapAmy és a többi én Voting_barAmy és a többi én Vote_rcap 
Alessandra Clark
Amy és a többi én Vote_lcapAmy és a többi én Voting_barAmy és a többi én Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amy és a többi én

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amy Lynn Cooper

admin
Amy Lynn Cooper

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : Csokis süti kandírozott naranccsal.
Location : Wonderland
Posts : 277

#1TémanyitásTárgy: Amy és a többi én   Amy és a többi én Icon_minitimeKedd Jan. 17, 2017 11:48 pm



Amy Lynn Cooper

ET

Egy szédült, rózsaszín élettelteli szélvész színfolt Vegas forgatagában, aki nemcsak a fényképezőgép mögül kattogva bátor, de simán elkap egy körre az utcán! Wink
No nem OLYAN körre! O.O Wink
u.i.: Ne kérj útbaigazítást tőle, a GPS kevésbé kever el! Wink

Lily Claire Demian

ET

Szöszi szende.. szűz?? A FRANCOKAT! O.O De isteni a tipegése, a mindene a tánc és a balett, és a szendeség.. HAZUDTAM! A lány életrevalóan kerge, és nem fél.. még a legrosszabb időkben sem a legjobbra tenni!
Igazi.. talpraesett ciklon, némi bájos együgyűséggel fűszerezve, a jelen pillanat híve, és halálmegvető bátorsággal ugrik bárhova, amit a kalandvágya csak elképzel!
Soha nem unatkozhatsz mellette! Wink

Angelica Gibson

ET

Eltökélt.. sötéthajú szépség, akit megviselt az élet, mitsem rabszolgájává tett, és önhibáján kívül követ egy neki kiszánt sorsot. De nem ismer más lehetőséget.. Más világot.. MÉÉG!
A romlottság bűze hatásosan képes rátelepedni az ártatlan, ifjú szívre, és az ő sötétsége nagyon is mélyen gyökerezik.
Képes lesz valaki világosságot is mutatni neki??
Miszerint: Lehet MÁSKÉPP.. is élni!
Csak félelmet félre, és irány fejjel az ismeretlenbe!  

Veronica Alexis Thorne

ET

Egy végletekig dühös lány, a fájdalmat iróniába fojtva, haragszik a világra, és az haragszik őrá!
Most.. a filmezés színterén visel szerepet, ahol pörögnek a kamerák, és hangosak a nyögések, mert igaz, valamiből csak élni kell, és ha bemutat a világ.. dugd az egészet a seggébe!
Ne számíts semmi jóra.. nem igazi királylány, de mégis..
Valami felemelő - vagy lelombozó -  az ami szivárog belőle!
Tuti hogy sosem hagy hidegen! Wink


Jellemzések by Vé. Utólag is millió kössz érte! hug
Vissza az elejére Go down
 

Amy és a többi én

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ OOC ∷ :: játékkal kapcsolatos :: Saját bejegyzéseid :: Multilista-