HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦
Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Admin hírek

2018.02.14.
Vééégre meghallgatott az a bizonyos.. Részletekért Kit-KATT..

2017.10.30.
Minnt a befőttek...
Részletek helyben.

2017.08.16.
Új idők, új lépések... Új emberünkért KATT! ;) :)

2017.08.11.
Ha Új vagy, vagy Osztódással szaporodsz, katt IDE! :)

2017.05.03.
KÖSZI-KÖSZI, örök HÁLA! :)
Mert nem vagyunk HÁLÁTLANOK!(klikk) :)

2017.01.25.
Mert megújulni KELLL! ;) Részleteket ITT.. találtok.

2016.11.02.
Jfyi - biztonsági mentegetőzés. ;) klikk :D
Amy

2016.09.05.
És ELHISZITEK!?? :D
Nemcsak hogy végre elkészültünk, de ÚJ.. embert is köszönthetünk soraink között! ;)
NYITÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!! :D

Részleteket ITT... találtok! ;)

2016.07.15.
RÁTOK van szükségünk!!! Részleteket ITT.. találtok. ;)

2016.05.20.
Éééééés vannak már unaloműző játékaink is! ;)
Let's play! ;)
Amy

2016.04.11.
A mai naptól "Média" részlegünk is megkezdte a működést, használjátok egészséggel! :)

Bővebb információért ->> KATT..

2016.04.04.
Csini, friss és ropogós új dizájn ;)
Amy

Egy kis kiegészítésért.. ->> KATT..

hangulat
♦ ♦ ♦
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

a város
Latest topics
» Graffiti
by Skye Rossum Yesterday at 11:23 pm

» Mi jut eszedbe róla..
by Tate Langdon Yesterday at 12:45 pm

» Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 7:06 am

» Ville Deadman - Útkeresés...
by Gloria "Sapphire" Salinas Yesterday at 6:13 am

» Lélekjáték
by Nick Lane Pént. Feb. 23, 2018 11:59 pm

» Danny & Danielle - LA útjain
by Danielle C. Portland Pént. Feb. 23, 2018 11:26 pm

» Special Agent Smith
by Christopher Smith Pént. Feb. 23, 2018 12:13 pm

» Műsoron a kávé
by Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Feb. 23, 2018 7:51 am

Weather

walkin’ in

♦ ♦ ♦

Top posters
Ville Deadman Wallow

October Soininen

Elizabeth Jensen

Don Heckley

Danielle C. Portland

Gabriel Sadik

Gloria "Sapphire" Salinas

Johanna M. Riley

Vincent Morris Belvedere

Danny Doyle Haynes

just write
Vegas FM
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Márc. 28, 2017 9:57 pm-kor volt itt.
Just feel it..

♣ ♣ ♣

Come back soon
♦ ♦ ♦

Drága Vendég!
Köszönjük hogy voltál.. hogy vagy, és gyere is vissza minél hamarabb!

Találkozunk méég! ;)

Share | .

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Kedd Feb. 13, 2018 7:22 am

Nevil& Sapphire

*Én is füstölgök akárcsak a motor, vagy valami odabent…ami ott van. Csak nálam nem látszik a felfelé szálló szürke düh. Mit vétettem, hogy ennyi mindent kapok egyszerre a nyakamba? Csak egy kis kiruccanás volt az egész, megnéztem a nálam jobbakat, néhány új technikát, bezsebeltem pár prospektust a legújabb festékekről, környezetbarát, bőrbarát, antiallergén. Rohadt drága, de majd ráverem a kuncsaftra, elvégre ő akarja…majd. De most nem ezen agyalok, hanem azon, hogy lehet itt kell maradnom egész nap és éjszaka, hacsak nem állok ki az út szélére stoppolni, bár ha nem jön autó felesleges. Az első jó hír morogva, dünnyögve érkezik. Van Isten! Anyámnak igaza volt. *-Te hiszel Istenben?*Hozzáteszem neki is mázlija volt. Az ő autója. Nézzük egymást, jó lenne tudni most mi jár a fejében. Hülye liba, vagy pár lecserélendő alkatrész. *-Ez a sivatag, innen maximum kiáshatod.*Jól van megy ez, poénkodás alsó szinten a reménytelenség közepette. Melegem van, a vizem is meleg, inkább magamra locsolom mint megigyam. Teszem ezt a kocsiban ülve, a víz kevés és ami rám folyik is gyorsan párolog, a kárpitban nem tesz kárt. A megoldás elővezetése megakaszt, feltolja a szemöldökeimet a homlokomra, úgy nézek a pasira mintha bolondot látnék.* -Mit mondtál? *Felforrt az agyvize? Pasi ilyet nem mond a féltett kocsijára.* -Megfoghatom a kormányt? Érinthetem a gázpedált? *Kissé szarkazmus gyanús a hanglejtésem. Kiszállok, nincs az az Isten, hogy akrobata mutatvánnyal másszak át a másik oldalra, az nagyobb izommunka mint a körbe séta, a nagyobb izommunka pedig nagyobb izzadással jár. Megkerülöm a kocsit elölről. Nézem a homokba fulladt kerekeket és beugrik valami. Valamelyik filmből, vagy a szerelő mondta? *-Nem kellene a kerekek alá tenni valamit? Mondjuk a kárpit is megteszi a csomagtartóból. Csak, hogy ne süllyedjen el még jobban. *Vagy feküdjek alá? De akkor ki vezet és ki tol? És már ott is vagyok a VIP oldalon, elhelyezem a popómat a forró ülésen, két kezembe veszem a kormányt. Elhúzzak innen? Akkor megnézhetném mit dugdos a csomagtartóban.*

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : körözött

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Kedd Feb. 13, 2018 8:46 pm

Felsóhajtok. Hogy hiszek e Istenben?? Volt már pár alkalom amikor csak a létezéséért könyörögtem. De most...

- Ezt pont most akarod megvitatni?? - mosolyra rándul a szám, de csak egész rövid. Most valami más jobban foglalkoztat, történetesen hogy valahogy az életbe kerüljünk ki innen.
Ami nem lenne egy elhanyagolható szempont.

De megint beszél, válaszol, amire meg a szemébe nézek. Résnyire húzódik a szemem de ennyi pont elég. Beszédes. Most komolyan kekeckedsz velem?? De akkor megakaszt, a következő manőverrel, amikor magára locsolja a vizet.. Egyéb esetben még tetszene is, de mosst.. holistartottunk??
A KOCSI!

Egyetlen ötletként átparancsolom a vezetőülésbe, de úgy néz ki, nem lesz ez ilyen egyszerű menet.

- Ne vicceskedj.. csináld! - már vigyorgom. Komolyan kezd az agyamra menni ez a nő! Mégis valahogy tetszik nekem..

Egész addig míg a mászás helyett a kocsiajtó ki nem pattan.
Megforgatom a szemeimet.

- Pont most kell úri dámát játszanod!?? - félig már hitetlenül röhögök, de mindvégig követem. Szemmel... bele a szemeibe, már ha hagyja, ha nem, csak lekémlelem, csak mert miért is ne, és mert egyéb dolgom sincs.
Aztán az az újabb ragyogó ötlet...

- Méghogy a kárpitot?? Te megbuggyantál?? - röhögök.. de inkább kínomban mint valódi jókedvben, miközben figyelem ahogy hátulról megkerül.
Visszacsapom a motorháztetőt a helyére.
A kisasszony beül.

- Ha elég ügyes vagy, menni fog ez így is.. - lépek közelebb. Majd egyszerűen behajolok az ablakon.

- Elég ügyes vagy?

You think that you can win forever

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szer. Feb. 14, 2018 3:31 pm

Nevil& Sapphire

-Ráér. *Legyintek a kezemmel és ingatom a fejem. Dehogy akarom én ezt most, de ő kezdte. A meleg, a reménytelenség, az újabb bonyodalom kikezdi az idegeimet. Ilyenkor szoktam kekeckedni, igen! És nem csak a szavait forgatom ki. Pont nem érdekel hogy néz rám, megemelem az egyik szemöldökömet válaszul, majd nyakon öntöm magam a vízzel. Mondjuk a nyakon öntés túlzás, alig van belőle fél üvegnyi, azt is gyorsan beissza a ruhám. Friss és üde ugyan nem leszek tőle de továbbra is harapós maradok. Ő meg az ellenkezőm. Vigyorog. Pasik….és még ők mondják, hogy a nőket nem lehet megérteni. Elsétálok mellette, egymás szemeibe nézünk, szerencsére a védőszentem velem van és nem esek bele egy banális komédia kellős közepébe azzal, hogy megbicsaklik a lábam és eltanyálok a jelenet legfontosabb részénél. Tehát szemezünk egymással, az idő csigalassúvá válik, már-már egy izgalmas és romantikus szál kezd kibontakozni, a miénk lehetne a kulcsjelenet az Oscar gyanús filmben. Ezen még a beszólása sem ront.* -Nincs kedvem tornázni.*Még úgy sem, hogy gyakorlatilag két tű hegyén tipegek. A felvetésem nem talál ünneplőre, vagy rosszul emlékszem, vagy a szerelő cseszett át, vagy a kárpit alá rejtett valamit. Nem, még mindig nem adtam fel, hogy „csontváz” van a kocsijában. Mérgesen rámorranok mikor az elmém épségét firtatja, de nem állok neki hisztizni, inkább beülök a helyére és a kezeimet a kormányra simítom. Na jó, van bennem némi bosszúvágy. Hátrahőkölök mikor behajol az ablakon és csak nézem nagy szemekkel, szemeim mögött viszont már jár az agyam azon mennyire is legyek ügyes.* -Még gondolkodom rajta.*Jobbat is el tudnék képzelni annál, hogy kiássuk a kocsit a homokból. Jól jönne egy langyos zuhany, habos fürdőről nem is álmodozom. Egy jeges koktél, árnyék, talpmasszázs. Hmmm….helyette elképzelem ahogy belelépek a gázba és beterítem homokkal az arcát. Még gondolkodom azon, hogy megtegyem vagy sem. *

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szer. Feb. 14, 2018 7:12 pm

Nincs kedve tornázni... Megforgatom a szemem.
Sose hittem volna hogy ez a délelőtt... vagy DÉL! Még ilyen nehéz is lehet, de helyette csak egy feszültségoldót sóhajtok. Eltűröm hogy pipiskedik a bokáig érő homokban azokban az izékben, amikben amúgy a műúton... egész jó segge van.
SŐT!

Beül... eljutottunk idáig.
Hurrá!
És mert bízom benne ~ megőrültem?? ~ azért megkérdezem, csak mert jó lenne nem végleg elásni a napot.

"Még gondolkodom rajta."

A levegő megáll. Amúgy is, mert kurva forró itt benn, mégis... Résnyire húzom a szemeimet.

- Jó lenne, ha nem akarsz itt éjszakázni. - tartom. A tekintetét. - Velem! - ez talán elég meggyőző érv, ami a biztos, hogy kihúzódom, de két kezem kapaszkodik a leeresztett ablaküvegen, és a hátsó kerék irányába nézek.
Aztán vissza őhozzá.

- Most előremegyek.. elkapom az orrát. Te gyújtást adsz... önindítózol, és lasssan... de csak nagyon lassan nyomni kezded a gázpedált! - instrukciók. - De óvatosan, mert ha kipörög, tényleg nem vicceltem, innen fogják összeszedni a rothadó aszott hullánk! - az igazság nevében. - Már ha nem a coyote-ok a gyorsabbak.. - dünnyögöm, és hátrahagyva a lányt, amennyire csak tudok, a kocsi orrához térek.

Ha nincs kecmec, egy.. kettő.. HÁROM!

De ha van...

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Csüt. Feb. 15, 2018 11:05 am

Nevil& Sapphire

*Nem a résnyire összehúzott szemei azok melyek miatt döntésre jutok, hogy megkímélem három kiló homoktól a száját. Nem is a kettőnk között megálló és feszültségtől szikrázó levegő. Egyszerűen csak szeretnék már a városba jutni, minél közelebb az otthonomhoz, a komfortzónámhoz. Kezdek nyűgös lenni, és ő még azt nem tapasztalta meg milyen ha nyűgös vagyok. *-Veled?! Dehogy!*Éjszakázni még csak-csak, de itt?!?! Soha. Rohadt meleg van, de éjszaka hideg lesz. Azért mosolygok, szélesen és szándékosan erőltetetten. S hallgatom a tervet, hogy mit fog csinálni miközben én mit fogok csinálni. Bólogatok, közben…*-Ühümmm…ühümmm…ühümmm…*Nagyon érzékletesen adta elő mi lesz velünk ha, ahogy szinte szótagolva sorolja a rothadó, aszott hullánkat, bájos. Megvárom míg előremegy, csak aztán hajolok ki a letekert ablakon amennyire csak a helyzetem engedi és mielőtt még kiszabadulunk, megbolygatom az adrenalin szintjét. *-Nem kell sebességbe tenni? Melyik a gázpedál? Ez most előre van vagy rükvercben? *nézek rá tanácstalanul, majd elnevetem magam, visszahúzódom és indítok. Azért hagyok pár másodpercet a hatás kedvéért. Aztán megyünk. Valamerre. Lassan. Csak nagyon lassan. Porfelhő kavarodik, a kocsi bukkan megint, én meg a fékre lépek. Már, hogy ne hintázzon vissza az autó amíg ő ott áll az útjában. Néha tudok kedves is lenni.*

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Csüt. Feb. 15, 2018 4:43 pm

NYERT!
Tudtam én mindig hogy miben él a meggyőzés ereje, ezért hamar térek a lényegre. Kurva melegem van és kurvára már a tökömről is a víz csurog, és rohadtul, de ROHADTUL megadnék bármit, hogy minimum magamba öntsek egy pofa SÖRT!
Vagy bármi mást..

- Oké, akkor kapdössze magad.. - csak dünnyögöm, orral a kocsi eleje fele, és megpróbálom... megtalálni a legg..tökéletesebb pozíciót.
Már ha a rohadt homokban vanolyan..

- Akkor tolom! - nekiveselkedek. Félig, mert a talpam alatt csúszik az a kibaszott homok...
Mi a faszért pont egy kurva SIVATAGBA kellett költöznünk!!??
Bazdmeg, Gabe...

A kocsi hallgat, én meg csak másodikra kapok észbe. Semmi önindító, semmi motor.
Felegyenesedem. Széttárom a kezeimet, Most mivan??
És akkor hallom a hangját.

- Te most szórakozol velem!?? - a hangom ép. Mondjuk, de aztán (ő) meg vigyorog, én meg újra nekiveselkedem.
Egy.. kettő.. HÁROM!

A kocsi csúszik.. kissé riszál, de csak megadja magát. Úgy néz ki sínen vagyunk! HURRÁ!
És döccen..

- EZAZ! - kiáltok fel, kis híján csak nem ugrálok. Szóval mégis meghallgattak! Akárkik... Bárkik, a lényeg hogy teljesítve a feladat!
A szám vigyorra áll, ahogy fogom és megkerülöm az elejét.
Hozzá (a lányhoz)érek.

- Na most sipirc, mielőtt újra bevezetsz minket a sűrűjébe..! - és vigyorgom. Az ajtókilincsért nyúlok és megnyitom, módszeresen félre.. taszigálva őt a másik ülésre, már ha hagyja, és persze viccesen. A kurva élet, most semmi nem tudná letörni a jókedvemet!

Hiszem én.

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Pént. Feb. 16, 2018 8:24 am

Nevil& Sapphire

*Rohadtul melegem van. Ez minden gondolatom, lassan másra már nem is jut energiám. Csak ezért bólintok rá, hogy szótfogadjak neki...de azt úgy csináljuk ahogy én akarom. Már fél órával ezelőtt kezdtem érezni a saját szagomat, az pedig nem igazán kellemes, pláne, hogy más is érzi. csak az vigasztal, hogy Paul Newman (az sem igazi ami a hamis személyibe volt írva ) sem ibolya illatú jelenleg. Viszont sokkal homokosabb, mármint több ragadt rá a talaj felől mint rám. Legalább legyen egy kis örömöm a sok kudarc után, valószínűleg már a megtakarított pénzem sincs meg, a kocsimat is meg kell javíttatni, és ki tudja mikor érek haza, hogy lemoshassam az út porát. Szó szerint. Jár egy kis szórakozás. Egyszerűen imádom a tanácstalan arcot, meg a széttárt kezeket. Kicsit későn kapcsol, az sem volt semmi, ahogy nekiveselkedett a kocsitolásnak és csak nézte és nézte, várta, hogy felbrummogjon mint grizzly a hegyen. Ha nem akarnék is nevetnék, de így, hogy akarok, csak kifejezőbb. Kint vagyunk a ....homokból. Úgy örül mint majom a farkának. A baj csak az, hogy meg sem várja, hogy kiszálljak, tol arrébb, át a szomszédos - eleddig saját - ülésre. *HÉÉÉ! Ne tologass. Kiszállok. *De nem tudok, az istennek sem megy arrébb az ajtótól, valami belenyomódik a derekamba - tudni sem akarom mi az - hálát adok az égnek amiért nem mindjárt a hátsómba állt. Mert bármi legyen is az, _azt_ biztos nem akarnám. Hátra hanyatlok az ülésemen, de a lábaim még ott kalimpálnak a kormány közelében, mindkét tűsarokkal. *-Csesszd meg, mondtam, hogy nem akarok tornázni! Ááááóóóó! Jössz nekem egy habos fürdővel és egy jeges rummal.*Én is vicces vagyok, de nagyon. Lassan sikerül átmásznom a helyemre, nem igazán tudom hova tenni a lábaimat, de végül sikerül és megpihenhetek. *-Nem bírom tovább, a legközelebbi motelnál állj meg. Enni akarok, inni akarok és fürödni akarok. Feltölteni a telómat és letiltani a kártyámat, ott már biztosan lesz térerő. *És mivel ő épp csak erre járt és gondolt egyet, meg amúgy is ráér, még meg is várhat.*

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szomb. Feb. 17, 2018 12:32 am

"HÉÉÉ! Ne tologass. Kiszállok."

- A francokat.. - tolom beljebb, és még én se tudom megmondani hogy mert jólesik, vagy egyszerűen csak szórakozó revansot veszek az elszenvedett korábbiakért.
Akárhogyis, így vagy úgy, ami a biztos, hogy a tűsarkai majdnem pofán kennek, az egyik elől az utolsó pillanatban hajolok el, és alig csak egy szemvillanásra játszik fel, milyen is lenne ebből a Helyszínelők legújabb rész.
Nemszámít!

- Ha csöndbe maradsz, bármit megkapsz csak húzzunk el innen. - csak kötőszövegként szövegelem, amikor végre rendeződnek a helyzetek, ő a helyén, én is az enyémen, az út meg...

- Ésss.. tartsd távol a mancsaidat, ETTŐL.. a térféltől! - és mutatom. Képzeletbeli vonalat húzva kettőnk közé, ami nem jelenti azt hogy tényleg bízok benne, de amit igen, hogy legalább próbálkozom.

A kulcs a helyén.. a motor halkan morajlik ~ már amennyire elvárható ez egy ilyen géptől ~ én meg felkészülök, csak egy villanás az élet, de mielőtt elindulok, mégis a szavai szólnak közbe.  
Felé fordulok.

- 20 perc és Vegasban vagyunk! -  tökkkomolyan beszélek - Hacsak nem kerülöd ki a következő elefántot... bálnát.. vagy épp az első szembejövő mamutot, egy újabb kősziklának vezetve. - Vagy mégsem??
Elvigyorodok, de nem várom meg amíg válaszol. Kocsi felbőg, újra csodásan nyalják az aszfaltot a kerekek, és nem annyira hogy bármi baja essen, de mégis megszabadulva a kényszerű rabságból, újra az útra térek, és élvezem.. ahogy az a bár ha csekély is, de mégis legalább mozgó torlólevegő az ablakokon át belopakodik a térbe.
Szóval akkor Motel...

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Vas. Feb. 18, 2018 7:54 am

Nevil& Sapphire

*Most komolyan, úgy imádjuk egymást mint egy házaspár húsz évnyi együttélés után. Láthatóan szórakoztatja, hogy ellentmond és még segít is átgyűrődnöm az utas oldalra. Nem könnyű, mit ne mondjak és csak egy vigyor kerül az arcomra mikor centikkel húzza el a fejét a cipőm sarkától. De csak azért örülhetek, hogy nem kaptam telibe, különben rettenetes lelkiismeret furdalásom lenne. Ám így tovább gonoszkodhatunk egymással. Remek szórakozás, nem mellesleg előjátéknak is roppant jól fekszik.* -Bármit?*Nem gondoltam hirtelen semmire, de az ígéretet ki kell használni, míg a másik meg nem gondolja magát. Felcsillannak a szemeim, megengedem, hogy azt higgye, kósza gondolatként már terveim is vannak a bármire, de gyorsan letörli a jókedvet az arcomról. Megint megsértődöm.* -Jólvanna! Felőlem aztán azt csinálsz amit akarsz, de nem tanúskodom.*A táskámat az ajtókeretnek támasztom, a fejemet pedig a táskának, hogy az indulás után beáramló levegő hűtsön egy kicsit. A magamra öntött meleg víz legalább akkor jó szolgálatot tesz mikor a menetszél – vagy valami arra hajazó – hűvösebbre fújja, egy fokkal jobb a hangulatom, de még mindig nem elég. Türelmetlen vagyok és ha már bármi, akkor legyen egy motel, amit persze nem én fogok fizetni.* -Egyik sem honos errefelé, szóval nyugodt lehetsz.*Bököm oda félvállról és tovább henyélek oldalra dőlve. Szótlanul. Az út további részében. Hogy aztán hova visz végül, az ő dolga, bár jól esne egy zuhany és pisilnem is kellene, talán kibírom hazáig. Húsz perc. Vagy még sem. Fogalmam sincs, hogy van-e útszéli motel ezen a szakaszon a városhoz ennyire közel. Ha nincs, akkor már csak otthon megyek ki és be. Addig viszont el kell navigálnom, a város széle a város szélén van, ergo sokat nem kell kanyarognunk a külvárosi tömegházig és a macskám is előbb kap kaját. Mostanra talán szétszedte a lakást, noha volt aki etesse, de ha távol vagyok, mindig megsértődik. *

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Hétf. Feb. 19, 2018 3:22 pm

"Bármit?"

Csak a messziből hallom. De nem foglalkozom vele, csak mielőbb jussunk ki innen, el, valami kevésbé forró kaszni fele, minimum egy jégbarlangig.
A cél... ha nemis az Everest, de mégis indokol valami kellemesebbet, és ahhoz hogy végre el is jussunk ahhoz a bizonyos ponthoz, jó lenne ha minimum nem kapálózna.
A tudomására is hozom... némi körítéssel karöltve, csak mert igaz, és csakmert szórakoztat, és csakmert... Ha akarok, biztos találnék még jópár indokot a kérdésre, de egyszerűen csak maradjunk egyetlen egynél.
Már rééég nem szórakoztam ilyen jól.

Haladunk.. haladunk. De aztán idővel csak feltűnik a látszólagos nem túl jó kedve, amiről az utolsó pillanatok is bőven adnak tanúbizonyságot.
Felé nézek... vissza az útra. Megint felé... Aztán megint az út.
Eltelik egy perc... kettő.. sok, és már jóval több, amikor már újra mosollyal az arcomon mégiscsak felé fordulok.
Már nem bírom szó nélkül.

- Na miaz.. Megkukultál?? - kérdezem. Na nem mintha hiányozna a folyamatos szörcsögése, de valahol mégiscsak hiányérzetem támad. Talán kezdem megszokni??

Beszél vagy sem, van e közbeeső szöveg, ami a biztos, hogy alig 10.. max 15 percen belül elérjük azt a már szinte a városba lógó, mégis annyira ismerős Motelt.
És egy szót se szólva lekanyarodok.
Beparkolva, pont az egyik szoba előtt.

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Szer. Feb. 21, 2018 8:01 am

Nevil& Sapphire

*Bosszús vagyok, de erről nem csak ő tehet, hanem a meleg is, a szomjúságom és a tény, hogy kiraboltak. Eddig nem értem rá ezzel foglalkozni, de most, hogy szándékosan hallgatásba merültem - mert csak - újból átveszem a történteket és a várható következményeit. Fasza, ha mindent leemeltek a számlámról. Kitől fogok kölcsön kérni, hogy megadjam a tartozásomat Freddy bának? Nem kellene ezen kattognom, végre csend van és nyugalom, és hiába én voltam eddig is a hangoskodó, élvezem. Akkor kezdem csak igazán élvezni mikor feltűnik, hogy már másodszor néz felém. Fél szemmel felé sandítok, mocorog mint akinek hangyák vannak a gatyájában. Elhúzom a szám annak felét ami tőle távol, nem látható. Vigyorgás a magam szórakoztatására. Kuncogok a kérdés után, én sem bírom megállni a kárörvendést.*-Hhhhááá! Nem bííírod mi? Én csak távol tartottam magam a térfeledtől. A hangomat is, mivel az hozzám tartozik. Na mindegy, szétcsaptad a néma bulit.*És igen, létezik az a szó, mondat amivel még ebben a helyzetben is a pasit tudom mindenért felelősségre vonni. De ha már itt tartunk nem is szólok addig míg meg nem érkezünk és láthatóan még várat magára a hazaérkezésem, viszont nem sokára le tudom tiltani a kártyámat, lesz fürdőm és pisilni is tudok. Majdnem egyszerre mindet. Kirántom magam alól a kocsit és már az árnyékban is vagyok. Megvárom, hogy hozza a kulcsoz ha már egy szoba elé parkolt, talán magától is eszébe jut. Addig csőre töltöm a telómat, kézbe veszem és kutatni kezdek a töltő után. Ha megérkezik a kulccsal, csak akkor nézek rá, addig főjön a levében.*-Örök hálám egyébként, ha még nem mondtam volna.

Soha ne mondd, hogy soha

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Csüt. Feb. 22, 2018 4:29 pm

És vigyorgok! Nem bírom megállni a vigyorgásomat, a szélvédőn át, aztán újra felé nézek.
Kellemeset sóhajtok.

- Én meg már azthittem lenyeltél egy muslincát.. - panaszos részvétet nyilvánítok, még ha ebből az egészből egy átkozott SZÓ sem igaz, mégis humoros a tudat, hogy neki is van... Hát humora...!

És valamikor ekkor jön a lehajtó... Én meg nem kérdezek többet, lefordulok, azonnal és kegyelmetnemismerően beparkolva a szobám elé.
Aztán már csak nézek ahogy kipattan.
Előre... És egy újabb panaszos sóhaj.
Hát jó..

Kitolom az ajtót, az én oldalamon is, a zsebemből meg kirángatom a kulcsot. KLÍMA! Az első ami megtelepedik a fejemben, aztán az, ahogy ott ácsorog az egyetlen, kissé megviselt fa alatt. Megrázom a kulcsot.

- Ott se rossz, de én jobbat tudok! - vigyorgom rá.. aztán már benn is a kulcs.. a zárban, ezért jók ezek az útszéli motelek!
Semmi feltűnőség, semmi technika!
A magamfajta áldott csapdái...

Közelebb jön.. merészkedik(?), talán a kitárt ajtón át be is csúszik ahogy a bokámon... és a nyakamon is behűsít a végig szabadon járatott légkondi. Az ajtó tárva... én meg csak állok ott. Megteheti.
A szavai viszont.. csak egy sóhajra futja, de hogy ez a kellemes levegő, vagy a szavakra adott reflex, még nem tisztem eldönteni.
Csak ha bekúszott, én is megyek beljebb és bevágom az ajtót kívültartva azt a kibaszott meleget!

Ah, micsoda mennyei érzés...

but once you have to die

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   Yesterday at 7:06 am

Nevil& Sapphire

*Értetlenül nézek rá. A poén jó, épp csak…*-Esélytelen ebben a melegben a muslincák már kidőltek.*Egyébként akkor köhögnék, nyeldekelnék de ne vegyük szó szerint az egészet. Rámosolygok, szándékos és erőltetetten szétnyújtott, csak, hogy érzékeltessem a lényeget, egyébként jó a kedvem, remekül elszórakoztatjuk egymást a csipkelődéssel. Ennek ellenére néma maradok míg meg nem érkezünk, nincs kedvem már beszélgetni sem, frusztrált vagyok. Kipattanásom a kocsiból hirtelen történik, már a tus alatt állnék, hogy lemossam magamról az út porát és szó szerint az van rajtam, rátapadt a bőrömre és befurakodott a ruhám alá is. Várok és kutatok míg ő – feltételezésem szerint – kér egy kulcsot, de persze! Hát tényleg! Már van neki. Döbbenve nézek fel a táskámból a kulcs zörgésére, gyötrő gondráncok gyűlnek a homlokomra ahogy próbálom felidézni magamban a tényt – amit lévén már korábban közölt – hogy neki itt saját szobája van már. Valóban volt ilyen alkalom amikor faggattam. Nahát, hogy elfelejtettem? ÖregSam. Eloldalgok mellette, végig a szemeibe nézve, és sikerül nem nekimenni az ajtófélfának. Bent…tulajdonképpen még kint egy lépéssel elér az áldott hűvösség. Felnyögök az élvezetben való elmerülés gyönyörétől. Ajtó csattan, egy időben a táskám hangjával ahogy a földön landol, a légkondi alatt állok és hagyom magam az áramló hűvös levegővel csapkodni. Tisztára mint egy orgazmus. *-Hideg vized is van? Törölköződ? *Egyik kezemben a telefon a másikban a belépés pillanatában megtalált töltő, bedugni azonban csak jó két perc után látok neki, mikor már rám fagyott a verejték. A kütyü pittyen, némi pötyögés után feléled és van olyan szerencsém, hogy a vezeték elér a hideg levegőt fújó készülékig. További eszményi hűlés közben tiltom le a kártyámat a megtalált kóddal, számok bepötyögésével és kapom meg az sms-t a tényről, hogy ha vásárolni szándékozom, már én sem tehetem meg az újraaktiválásig. *-Mehetek én előbb?*Vagyonom megmentés felér egy újjászületéssel, s már képes vagyok másra is gondolni, a vélt fürdőhely felé intek a fejemmel, hacsak nem ott van már bent, engem megelőzve a tulajdonos jogán. Mosolyt is megeresztek, ez most őszinte…őszintén kihasználáshoz használom a jobb eredmény elérése végett. Ha nem megy, bevetem a bánatos kutyaszemeket is és a gyerek ajakbiggyesztést.*

Soha ne mondd, hogy soha

Sponsored content

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

TémanyitásTárgy: Re: Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...   

Nevil&Gloria - Mindig van rosszabb...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3