♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#26TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 6:19 pm

„Hát lehet egy ilyen ajánlatnak ellenállni??”
Ville szemeibe vigyorodom.
- Nagyon helyes. – duruzsolom, aztán a markába csúsztatom a kezemet, és hagyom, hogy lesegítsen az ágyról.
Az mekkora szívás lesz, amikor már gurulni fogok, mint egy hordó. Inkább nem is akarnék belegondolni. Ha tehetném, lelassítanám az időt; NEMAKAROKGURULNI!
A pulton lévő szatyorból előhúzom a szalámis pizzát, kibontom, beteszem a tepsibe, a dobozát meg a kukába hajítom.
A vállam fölött hátrapillantok Villere, már leült az asztalhoz. Elmosolyodom azon, hogy milyen otthonosan mozog a lakásban. Valahogy olyan természetes a jelenléte, a társasága, az, hogy… együtt vagyunk, és ő meg én efféléket csinálunk. Tegnap még nem gondoltam volna, hogy ma már így érzek. Ville egészen ismerős szeleket hozott magával. Egy egész világot költöztetett a falak közé. Azt a világot, amit a baleset előtt nagyon szerettem, és amiről azt hittem, hogy soha többé nem tapasztalhatom már meg.
Amíg a pizza sül, az asztalra rámolom a szükséges eszközöket; két kést, villát, szalvétát, és poharat a narancslének.
Letelepszem Villel szemben. Felkönyöklöm, aztán sunyi vigyort villantok rá.
- Ismerőőőőős…! – nevetem el magam halkan. Emlékszem arra a reggelre, amikor halálfejes tojást sütöttem neki.
Kicsit zavarban vagyok, nem tudom, hogy mit mondjak, vagy kérdezzek tőle. De aztán mégis beugrik valami.
- Emlékszel hol hagytuk abba? Hováááá… indultunk? Tudod... Közvetlenül a baleset előtt? – kérdezem, és várok pár másodpercet, hátha eszébe jut. Az is lehet, hogy nem. - Én emlékszem... – dünnyögöm somolyogva. Villere nézve szinte baljós az a vigyor, ami a szám szegletébe bújik.
- Nem lenne kedved onnan folytatni? – ha nem ugrana be neki, hogy mi volt a program aznap estére, majd súgok neki.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#27TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 9:23 pm

Csak tüsténkedik, mocorog, én meg elfelejtem figyelni útközben. A gondolataimban ragadok. Ott, a messziben... beleragadok egy kérdésbe, ami számomra is óriási kérdőjellel feszül az elmémnek. És már ott is a nyelvemen a szele, de mielőtt kérdeznék, lehuppan előttem, és a szavaira újra a szemeibe ragadok.
Először nem vágom. Nem vágom azt, miről is beszél. Kéne tudnom. Kéne tudnom?? A második kérdőjel feszül a gépezetbe, de aztán folytatja, és egy időre a messzibe vetül minden.
Helyette ráncolom a szemöldökeimet.
Tényleg nem vágom.
Nem tudom.
Azok az emlékek... olyan lehetetlenül és sűrűn festenek, és néha... néha még félek emlékezni.
Félek tőle...

Megdörgölöm az orromat, de valószínűleg csak elterelő reakció. Magam előtt az asztalt nézem, a szemeim borúsak, de nem tudok osztozni az örömében. Még... Annyira ráborul az egészre sokminden más... Képtelen vagyok ott folytatni ahol Ő... abbahagyta.
És nem tudom ezt hogyan mondjam el...

- Igazából... - aztán mégis megindul. Valami... - túl sok a...  rossz emlék. - sikerül nyögvenyelősen. Amikor várok rá.. amikor nem jön.. amikor aggódom.. A hír... amikor rohanok, rettegek, hogy elveszítem... amikor a folyosó szélén ülök. Híreket várok. És kapok is híreket... Azt mondják nem ébred fel.. Egyelőre... Amikor a csontom hangja ropog ahogy behúzok az italautomata üvegének, amikor futnom, menekülnöm kell... Amikor összeszednek... Az a nővér.. Hogy is hívták?? Latifa?? Valami ilyesmi lehetett.. amikor megrovó szemmel néz rám.. Hisz a kezemben volt az a két üveg. Mégse használtam fel.. És amikor visszavittem. A dílerem... akitől mégis kapok drogot.. a lebegés... és azok a szavak.. dalok, amit Grid azt mondja felkarcoltam a kórház wc-jében. Amikor közlik velem a hírt... gyereke lesz.. és amikor rohadtul nem értem. Nem a módszerét, inkább csak a helyzetet. Nem tudom mit kezdjek vele. Aztán amikor végre felébred, én örülök.. rohanok, de ő nem tud mit kezdeni velem...
Összepréselődik a szám az érzésre. És nem akarom... nem akarom tovább gondolni a történteket. Ezért inkább hátradőlök a székben, és jó nagy adag levegőt veszek.

- Mit szólnál ahhoz ha inkább teljesen új lapról kezdenénk? - hirtelen ötlet. Hogy működik e?? Ez majd kiderül. Csak valami más legyen. Nemakarok emlékezni...

- Valami újat... Együtt... - a szó megédesíti a számat, és érzem ahogy az arcom mosolygóssá lesz. Hogy honnan?? Nem tudom. Lehet csak képzelem. De akkoris, bármit csinálnék együtt vele. AKÁRMIT!
Csak ne kelljen emlékeznem...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#28TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 10:15 pm

Kíváncsian várom Ville válaszát.
Az asztalon könyöklöm, az állam a tenyeremben támaszkodik, miközben a tekintetem az arcát fürkészi. Vagyis csak fürkészné, mivel Ville az asztalt kezdi el fixírozni.
A reakciói arról árulkodnak, hogy talán rossz ötlet volt előhozakodnom a dologgal. Aztán a szavai meg is erősítenek ebben a gyanúmban.
„Igazából… túl sok a... rossz emlék.”
Okééé… Mozi lefújva.
Mondanám, hogy a régi rossz emlékeket felülírhatnák újakkal, amik kellemesek, de inkább csöndben maradok. Nem tudom hogyan kezeljem azt, ami jelenleg köztünk van; hogy mit mondjak, hogy mit csináljak, vagy épp mit ne; hogy hogyan próbálkozzam. Egyáltalán kéne próbálkoznom? Vagy hagyjam Villere a lépéseket, és én csak sodródjam az árral? Életemben nem voltam még ilyen tanácstalan. Ettől függetlenül teljesen megértem a nézőpontját. Nem akarom a sebeit feltépkedni.
Néha kimegy a fejemből, hogy nagyon megviselték a történtek.
„Mit szólnál ahhoz ha inkább teljesen új lapról kezdenénk?... Valami újat... Együtt...”
Rámosolyodom.
- Rendben. Viszooont... Nagyon sok mindent nem csináltunk még együtt. – vonom meg a vállam. - Mit szeretnél? Mivel kezdjük? – tudakolom. Érdekel mi jár a fejében, van-e konkrét elképzelése.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#29TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 1:18 pm

Csak nézem a szemeit, és rájövök, még egész sokmindent nemcsináltam életemben. Pláne együtt...
Elmosolyodom az érzésre ahogy egyre inkább kezd tetszeni ez a szó. Ízlelgetem. Már nem a múltat jelenti, hanem egy sokkal kellemesebb jövőt.
Soha nem gondolkoztam még a jövőben... Soha nem érdekelt. De most.. vele... Együtt...
Egészen új kilátások...

Megújult energia tölti el a testemet, és vele jön valamiféle jókedv is. Olyan jókedv, ami lemoshatatlan, amitől képtelen vagyok megszabadulni, és őszintén, nem is akarok.
De mellé közelít valami más is.
Az a korábbi kérdés... melléékelődik, és bár tudom hogy mást vár, egyszerűen muszáj megkérdeznem.
Résnyire húzódnak a szemiem.  

- Először is, szeretnék kérdezni valamit... - próbálom felvezetni, de ugyan hogyan lehetne ezt?? - Mindenre.. emlékszel?? - szemeim csak vizslatják. Muszáj tudnom. Szeretném ha tisztáznánk mindent. Nemakarok több meglepetést.
Aztán mégis komolyból mosollyá válik az arcom.

- Erre... - a szék mozdul alattam, velem együtt, hangosan karcolja meg a padlót, ahogy félig megtámaszkodva magam előtt emelkedem, de csak úgy, csak annyira az asztal fölött, felé, ahogyan régen, ott a reggelizőhelyen, másnap, amikor megkapta a második csókomat. Őszintén ott volt a gondolataim között, hogy újra összeesik. Talán... De nem tette. És ez volt az az első pillanat, amikor elhittem, hogy lehet még ebből valami. Valami isteni..

- Erre is emlékszel..?? - a szám csak suttog. És csakis a szemeit nézem. Nem engedem őket. És ha mozdul, nincs ebben semmi az előzőekre hajazó felhang. Csak újra érezni akarom...
A JÓ emlékeket...
Azok majd a helyükre tesznek mindent.

Biztosan...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#30TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 2:39 pm

„Először is, szeretnék kérdezni valamit...”
- Okééé... – fürkészem Ville tekintetét, érdekel mi az, amit kérdezni akar.
"Mindenre.. emlékszel??"
Háttt... Amire nem emlékszem, arról sajna nem tudom, hogy nem emlékszem, de bízom benne, hogy a múltam nagyja - ha elvétve kisebb hiányosságokkal is - visszatért.
Ville vonásai először komolyak, de aztán felenged az arca és csibészesen rám mosolyog.
Alig mondja ki, „Erre...”, a szék nyikordulva lökődik hátra alatta, ahogy felmagasodik és az asztal fölé dől, hogy lecsapjon a számra.
Nem húzódóm el, inkább felé hajolok. Azonnal behunyom a szemem, de muszáj belekuncognom a csókba, rá a szájára, ahogy felrémlik az ismerős helyzet.
Boldogan viszontcsókolnám, de nem tudom rendesen, mert az ajkaimat feszíti a vigyor.
Nem sokra rá lassan elválik tőlem, és suttogva felteszi a nagy kérdést:
„Erre is emlékszel..??”
A lehelete a számat cirógatja. A szemei, azok a gyönyörű, hatalmas, hidegzöld szemei alig pár centire ragyognak előttem.
- Abban az út menti kis kávézóban reggel… – kezdem - Megkértél, hogy ne ájuljak el. Erre lesmároltál az asztal fölött. Én meg utána azt mondtam… „Ha így folytatod, még a végén hozzászokok.”… Mire te nagy vigyorogva azt mondtad: „Jó!”… Aztán megint lekaptál, és hozzátetted, hogy ezt a részét te is meg tudnád szokni. – a szemeibe mosolygom. - Hát… Kábé ott esett le, hogy nagyonis udvarlászol. – dünnyögöm, és halkan elnevetem magam.
Csak bámulok a szemeibe, vizsgálgatom a benne ülő kifejezést.
Kedves, jóleső emlékeket idéz meg bennem. Szinte az orromban érzem a kávézóban terjengő reggeli illatokat, a kávéét, a péksüteményét, hallom a fülemben, ahogy először az én telefonom cseng, aztán az övé, még valamennyire a pultos csaj arca is dereng.
Mintha visszarepített volna a kezdetekhez. Emlékszem milyen zavart és izgatott voltam egyszerre, hogy féltem, de hihetetlenül jól éreztem magam vele, felkeltette az érdeklődésemet és kíváncsivá tett. Roppantul élveztem vele azokat a perceket, az azutáni napokat. De főleg a következőt… Elönt a forróság, a pír, a szívem hatalmas dobban, ahogy felidézem magamban a folytatást.
- ...Másnap szeretkeztünk először. – suttogom mosolyogva, talán még a szemeibe, ha ott van előttem.
Sóhajtok egyet. Csak néhány másodperc múlva kérdezek vissza:
- Na? Hogy vizsgáztam?

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#31TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 3:37 pm

És emlékszik.. És érzem... Meg se kell szólalnia... meg se kéne szólalnia... Hirtelen forróság szalad át a gerincemen, de ez nem az a forróság. Ez a fejemben lélegzik. Öröm... felszabadulás... megkönnyebbülés... Most érzem csak először... Hogy visszakaptam.. TÉNYLEG VISSZAKAPTAM!!!! És a fejemben száguldozó él, hirtelen vág fejbe. Teljesen... eufóriában érzem magam! Mint a drog... Olyan ez mint a drog! Ő olyan.. mint a drog, és tudom, már semmi másra nincs szükségem...

Nincs kedvem visszaülni... A helyemre... Folytatnám még... csókolnám még.. lépnék tovább.. a legszívesebben... Hogy a karjaimba öleljem... Hogy rásuttogjak.. a szájára.. az arcára, a bőrére.. Hogy érezzem... a testének melegét, a félelmét újra, ahogy átölelem, és újra érezzek mindent...
De nem is kell igazából megtegyem. Most is érzem. Minden pillanatát. Minden négyzetcentiméterét, egyszerre. És hihetetlen érzéssel tölt el.

Még mindig nézem a szemeit, de nem lépek tovább. Valami hátsó sugallat ott tudja bennem, hogy csak lassan... csak fokozatosan... Mégse ülök le. Az olyan... "rossz lenne".
És ahogy kicsúszik a száján az a szó... Már végtelen mosoly csúszik ki az arcomon.

- Soha nem volt szebb napom... - megjegyzem. Mert így van. Mert még ma is így gondolom, most gondolom ezt a LEGINKÁBB! És...
.. ha nem is akarok, mégis engedelmeskedek az érzésnek, és lassan visszaereszkedem.
Csakmert...
Csakmert lassan... fokozatosan...

- Nem vizsga volt. - mosolyodom el aztán. Mert nem. - Egyszerűen éreznem kellett... hogy visszakaptalak. - elnyomott sóhajt kényszerítek a tüdőmbe, de mégis kitart még az eufória. A szemeim szinte lefogadom, hogy csillognának a sötétben.
Ez a második legszebb napom...

Csakhogy.. a pizza füstölni kezd...

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#32TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 5:03 pm

Ahogy azt mondja „Soha nem volt szebb napom...”, bizsereg a bőröm, elönt a melegség. Az igazán boldog, szerelmes napjaimat vele éltem át először. Ville mély nyomokat hagyott bennem a múltban.
Elérzékenyülve mosolyodom szembe vele. A tekintetem ragyog. Az az éjszaka varázslatos volt. Akár egy álom. Felejthetetlen.
Hatalmasat sóhajtok, ahogy az első együttlétünk kellemes érzetének emléke minden részletével átszáguld az agyamon és végigviharzik bennem.
Voltak percek, amikor eljátszottam a gondolattal, sőt megfogadtam, hogy ha Ville felbukkanna bocsánatért esedezve, amiért lelépett, elküldeném a nénikéjébe és rohadtul hidegen hagyna. De az már nevetséges, mennyire másképp alakult minden – képtelen vagyok hűvös maradni irányába. Sőt. Egyre inkább érzem, egyre égetőbben, amit hajdanán éreztem vele, mellette, iránta. Valahogy annyira természetes minden. Attól a pillanattól kezdve, hogy megláttam a villánál, szikrányi sértődöttség sincs bennem. Pedig megfogadtam, hogy halálosan pipa leszek rá. Aztán tessék… Az ember lánya tervez, Ville végez…
Lassan visszaül velem szemben a székére.
„Egyszerűen éreznem kellett... hogy visszakaptalak.”
Csak nézem őt. Elmerülve a lélektükreiben. A baritonja kellemes visszhangot ver a fülemben. „...Visszakaptalak.” Csendül meg a szó ismét az elmémben. Édes a felismerés, hirtelen csap agyon; ő is épp annyira vissza akart kapni engem, mint én őt… Ő is épp annyira szenvedett a hiányomtól, mint én az övétől…
Elborul az agyam, azt sem tudom, hogy mit teszek, hogy egyáltalán, megteszem, amit teszek. Felugrok a székemről, és most én vetődök át az asztal fölött, és kapom két tenyerem közé az arcát. Jó, hogy nem lököm hanyatt székestül a lendületemmel.
Felborítom a felsőtestemmel a poharamat – szerencsére üres -, csörömpölve gurul neki a tányéromnak. Nem foglalkozom vele.
Az ajkaim szégyentelen szenvedéllyel markolnak Ville szájába. Habzsolom, harapdálom, a nyelvem szemérmetlenül bepróbálkozik az ajkai közé. Érezni akarom a száját és a nyelvét az enyémen. Őrületes vágy lázong bennem. Az elmúlt keserves időszak összes hiányérzete egyetlen pillanatba sűrűsödve vakító atomvillanásként robban szét a fejemben. Elborít a heve.
Úgy csókolom, falom, hogy az már erőszak. Ha akkora akrobata lennék, még az asztal tetejére is felmásznék négykézláb. De nincs idő megjátszani. Megcsavarja a füst az orromat…
Azonnal leszakadok a szájáról, és a sütőre kapom a tekintetemet.
- BAZMEGAPIDDZA!!! – hördülök fel.
Mint a villám, levetődök/kászálódok az asztalról és odarobogok a sütőhöz.
Lenyitom az ajtaját, szembecsap a forró hő, a keserű füst, és a konyharuhával megfogva a tepsi szélét, a pultra teszem azt.
- Basszus... – dünnyögöm, mire kézbe kapom a nagy kést, hogy levagdossam a tészta szélét ami feketére sült. A belseje még… ehető. Szóval megmentem a menthetőt.
Remeg a kezem. A szám megduzzadt, és érzem, ahogy lüktet. Jobb is, hogy befüstölt a kaja, különben… Isten tudja mi történik.
Felszelem, ami az „ebédből” maradt, és egy tányéron az asztal közepére teszem.
A poharamat felállítom, eligazgatom az összebarmolt terítéket, aztán a hajamat a fülem mögé tűrve, megköszörülve a torkomat, végül leteszem a hátsómat a helyemre.
Nem szólok. Csak az elcseszett zavarommal küzdök. Most a másik kezemmel tűröm a másik fülem mögé a fekete tincseimet.
Aztán… végül kibukik belőlem a nevetés.
- Bocs… Khm... Már a pizzáért. – dörzsölöm meg a szemöldökömet az ujjaimmal, és jobbommal felkönyöklök az asztalra a tányérom mellett, miközben Villet nézem.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#33TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 6:49 pm

Nem számítok... Erre nemszámítok... Végképp nem.
Ahogy lendül, még alkalmam sincs felismerni mi készül, de ahogy becsapódik, rá a számra, a bennem zajló vad sugallat válaszolni kezd, és eszemben sincs annyiban hagyni. Úgy tépem a száját, ahogy ő az enyémet, a korábbi ütem csak felvezető kör volt a hevességnek, és elszáll minden gondolatom. Erre a rövid pillanatra hagyok elszárnyalni mindent. Hadd repüljön! Képes vagyok.. képes vagyok teljesen átadni magam. A régi mivoltomat. Engedve a régi korlátokat. Én is emelkedem, oda hozzá, az előbb még általam győzködött kezeim rákapnak az arcára, én is, az én ujjaim is élesen marnak bele a bőrébe, és ebben a pillanatban elhiszem, hogy ott folytatjuk ahol abbahagytuk.
De akkor...

Olyan hirtelen pattan le, hogy először észre se veszem. Én és a hevesen működő tüdőm ottmaradunk mindketten, egy félig megakadt mozdulatban, ahogy ő már a sütő ajtajánál játszik.
Még mindig képes elvenni az eszemet ez a nő...
Csak őt figyelve tudatosodom az érzésben, és a levegőm... muszáj egyet nyelnem hogy visszakapjam az ép eszem.
És talán... lassan sikerül...
Csakhogy ő akkor már egy nagykéssel vitézkedik.

Visszarakom magam, de csak ugyanolyan lassan, mint ahogy sikerül rábírni magam, hogy "nem, nem megyek oda és ültetem fel a pultra. Nem, nem fogom megszegni az adott szavam, azt amire kért, amit mondott az előbbiekben. Még akkor sem ha..."
Őrült nehéz a reakció. De aztán csak sikerül.
Seggem éri a széket, és akkor már talán... biztonságban van.
Ő is, na de én is!
Hatalmas levegővel fújok ki.

- Hú. Ez kemény volt.. - természetesen nem a pizzára gondolok. És nem is a szemeibe, talán attól félek nem lennék elég...
.. határozott.

Pedig elhatároztam...
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#34TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 7:28 pm

Fúúúbaszameg, és akkor ezek után éjszaka ne nyúljak magamhoz...
Remek! Ville megjelenik, és az első gondolatom az, hogy magamhoz nyúlok. Ez aztán a mojo… A szemétláda.
„Hú. Ez kemény volt..”
Asszem vágom, mire mondja. Egyetértek. De még mennyire, hogy az volt!
- Ehm… Sajnálom… Tényleg... – kurvanehézvisszafognimagam.
Szégyellem is az előbbi heves kitörést. Méghogy ne kapkodjuk el nyenyenyeee… Legfőbb ideje magamba szállnom és visszavennem, akármennyire örülök is neki. Nem szabad, hogy alátegyek az elhatározásnak, hogy „jó leszek”, és hogy nem sietek el semmit.
Csöndben lapítok a helyemen, a tekintetemet az asztalra és a terítékre fókuszálom, mint aki nem mer ránézni Villere zavarában. Mert hát nem is.
Lehet, hogy piszok hosszú lesz az a New Yorki távollét??? Szuper, már azon parázok, mikor látom legközelebb…
- Ígérem… nem nyúlok hozzád többet…. Ma… legalábbis… Vagyishogy… Úgyértem… Szóvalérted... Mmmindegybasszustömődjünk... – hebegem hülyén, és inkább átemelek egy szelet pizzát a tányéromra, aztán elkezdem kussban csócsálni a belső csücskét, mint valami egér. Amíg tele a szám, legalább nem pofázok marhaságokat.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#35TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 9:29 pm

Ne-ne-ne-ne-ne... Egy cseppet sem.
Ottvan a fejemben, hogy kimondjam ezt a mondatot, de a szívem még mindig nem akarja a csillapodást. Én viszont... háttt.. még én is erősen gondolkozom.

Újra a szemeibe nézek, de csak valahogy.. alulról. Ott az a féktelen mosoly a szemeimben, de kiengedni még nem tudom, és...
Aztán ahogy habog... Mégis.

- Nefenyegess... - a szemeim résnyire szűkülnek, de már olyan.. kekeckedő az az él. Úristen, DEHIÁNYZOTT MÁR EZ!!! Ő... vele... hogy minden rendben..
Most kapom a második adag fröccsöt, abból a bizonyos eufóriából, és lefogadom hogy nevetni kezdek. Hangosan... és egy cseppet se kímélve.
Még azthiszi kinevetem, de..
Nemegészen.
Baszott nagy sóhaj.... be... és ki....
Aztán... az asztal közepi pizzára térve, csak egy elgondolkodás után nyúlok érte.

- Biztos hogy ne hagyjam meg neked.. ? - a szemeim szemöldökemeléssel kérdeznek, merthogy annyit még tudok, hogy neki.. sokat kell ennie. Elvileg. De ez minden.
A többi meg....

..úristen, még bele se tudok gondolni...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#36TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 9:57 pm

Megvakarom a tarkómat, és csak vigyorgok az orrom alatt.
Hogy ééén? Fenyegetni?
- Ehhem… Azzz... egészen máshogy hangozna... – dünnyögöm mintegy mellékesen.
Valahogy úgy hangozna, hogy hülyére keféllek, amíg el nem kopik a varázscerkád.
Hát, de én ilyet nem mondok neki. Ma még nem…
Szeretem, ahogy nevet, imádom a hangját. Bizsergető érzéseket kelt bennem, és… még a baritonja búgása is felizgat. Ez van. Átkozott vagyok.
Vele vigyorgok a helyzeten, aztán nekiállok kajálni. Nem is érződik a tésztán, hogy kissé odakozmált. Ez az! Erre próbálok koncentrálni. A kajára, az ízére, nem ám a szexre! Istenem! Sírni tudnék!
„Biztos hogy ne hagyjam meg neked.. ?”
- Biztoooos!... Oké?... Ne kéresd magad. Burkolj! – minden esetre rendes tőle, hogy gondol rám, vagy . Talán a törpe miatt kérdi. Talán csak eleve bélpoklosnak ismer. Akárhogyis, jut bőven mindannyiunknak.
- Nyugi. Ehető. – fűzöm hozzá heherészve, még mielőtt kézbe venne egy szeletet.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#37TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 11:04 pm

Lebilincsel. Vagy inkább kíváncsivá tesz?? Egész sokféle amit érzek, de valami azt súgja, ne most kérdezzem meg. Még ne.. most. Ezért inkább elharapom az egészet, és rátérek.. inkább arra az elcseszett pizzára...
Nem mintha éhes lennék (amúgy mikor vagyok én éhes!??) de valamiért mégis jólesik vele itt ülni, egy asztalnál, és kajálni mint egy rendes... párnak.
Pár...
Már a szó is újabb fröccsöt ad, a rendes már meg se kottyan.
Ha már rendetlenkedni nem lehet...

A felszólításra aztán meg még egy újabb mosoly után kapaszkodom a pizzaszeletbe, és ha a nagyságosasszony azt mondta.. hát eszemben sincs nem engedelmeskedni, így jókorát harapok.

Az idő.. most csendben telik. Ő is rág, én is, és valahogy egyikünknek sincs kedve beszélni.
De aztán mégis valami bezavar a képbe. Egy újabb csengő.
Először megtorpanok, mert nem tudtam hogy vártunk még valakit.
Ténylegvártunk??

El is ejtem - talán - a kezemben lévő szelet végét, de az biztos hogy bután nézek rá. Meg némileg csalódottan is, mert olyan jól alakult ez a kis délután, és tudtam volna folytatni még vele. Szerettem volna.. Dehát...
Hátha csak valami postás!
Vagy valami... ilyesmi szokott járni, aztmondják..

2x csengetett??

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#38TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2020 11:21 pm

Csendben tömöm a fejem. Ville is. Nem történik semmi különös, a pizza féligmeddig elkúródott, mégis tökéletes a pillanat és a hangulat. De csak addig, amíg a csengő megint be nem nyivákol a semmiből.
Megáll a falat a számban, és rámeredek Villere. Ő is néz nagyon. Nem tudom eldönteni, melyikünknek nagyobb kérdőjel a feje. Szerintem neki az ugyanaz a kérdés köröz az agyában, mint az enyémben: Kia fene az? Várunk valakit?
Hirtelen elkerekednek a rémülettől a szemeim, és a szívem kihagy egy ütemet. Ugyenem???
- Monddhogycsakapostás… Monddhogycsakapostás, és nem... – nem fejezem be a szapora mantrát.
Megfordul a fejemben, hogy kivetődöm az erkélyről. Csakhogy megszökjek. Ha ő lenne az. A Sátán. Nem akarom látni a képét, nem azért vonultam szabira.
Istenem, jó leszek, csak add, hogy ne ő legyen az! Nem szabadíthatod rám azt a szociapota-pszichopatát!
Leteszem a pizzaszeletet a tányérra. Micsoda forgalom van erre.
- Adja az ég, hogy csak a postás... – dünnyögöm sötéten, kedvtelenül, és feltolom magam a székről. - Megnézem...
Ezzel ott hagyom Villet a konyhában, és kimasírozok az előszobába, hogy egy hatalmas lélegzet után megnyomjam a kapurádiós gombot.
- Igen? Ki az? – tudakolom, mielőtt bárkit beengednék. Talán van remény, hogy nem… Grid az.
Ha beszélgetésre kerül a sor, Ville tisztán hallhatja odabentről.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#39TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 1:08 am

Elrendezve minden. Az üzlet áll.. a tervek állnak, és úgy tűnik nagyon ellenkezés se volt, a csapatban, ami külön öröm, ha Ville-t nemszámítjuk. Ő még okozhat meglepetéseket. Problémát is. A legutóbbi infóm róla az volt hogy újra fetreng a mocsokban aztán az a kórházas jelenet. Nem mondom, meglepett vele. Ne mintha már ne kellett volna párszor összeszedjem, de ez közelebb volt mindben eddiginél a végéhez. És csak folytatja...
Nem tudom nem e kéne már ezügyben lépnem...

De azonnal el is felejtem az új, megszellőztetett törekvéseket, amint kilépek a lépcsőn, és tudom hogy még valamit el kell intéznem. És sanszosan.. két légy lesz egy levesben. Ezért rendesen felkészülök.

Becsapom a kocsiajtót magam mögött, és azonnal mondom is a sofőrnek hova a menet. Azután meg csak.. a tájat bámulom...
Nem mintha lenyűgözne, csak épp ritkán adódik egy napban néhány nyugodt perc, amikor nem cseng a telefonom, nem szorítják a nyakamat újabb egyezkedések, és úgy egyáltalán ha ne kéne kiutat keresnem egy újabb patkánygödör féleszű és hatalomittas útvesztőjéből.
Mi faszságokat ki tudnak találni ezek a milliomosok...

Be is parkolunk a lány háza elé amikor újra csöng a telefonom. Még nem szállok ki. Még felveszem, és ezt, gyorsban még elrendezem, mielőtt jönne az újabb nagy falat.
Aztán... aztán hirtelen kilököm az ajtót.

Az üvegajtóhoz érve hamar bepötyögöm a szokásos kódot. Hogy honnan tudom?? Az információszerzés az otthonom, így ahelyett hogy szaros engedélyekkel éljek, - vagy hagynám hogy letagadhassa magát - inkább meglepem! Úgy lesz a legcélravezetőbb az akció!
Nem lesz idő hogy hülyeségeket beszéljen...

A lépcső helyett, a liftet választom. Nem sportemberi kérdések, inkább idő, és az idő hatalom! És alig pár perccel később már ott is állok az ismerős ajtó előtt és beletenyerelek a csengőbe.
Ideje lesz tisztába tenni ezeket a kérdéseket!
De néhányat már biztosan.

Nyílik az ajtó, de én nem is várom meg hogy megszólaljon.

- Látom már jobban vagy. - azzal ha nem lépek rá, belépek.
Ezúttal nem hagyom, hogy lerázzon.
Most.. és nem később, mindent tisztázni fogunk.


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#40TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 1:25 am

ÉsgeciGridaz!!! Hűmostmilesz???!!! Minimum fejvesztés.
Nem kiabálok, vagy nyunnyogok, morzézok, füstjelzek, pantomímezek oda Villének, csak egy baszott nagy sóhajjal kinyitom az ajtót, és félrelépek onnan egy elmormolt „sziagrid” kíséretében.
„Látom már jobban vagy.”

Gyere csak beljebb… Mindjárt mást is látsz.
- Szép öltöny... – döngöm majdhogynem gúnyosan. Sunyin vigyorgok az orrom alatt, de nem látja, épp bezárom az ajtót mögötte.
- Parancsolj... – intek aztán beljebb a lakásba, hogy előre fordulok. Őfelsége most jó alaposan szemrevételezheti hol élek, ha már leereszkedett mennyei márványkirályságából a földi halandók közé.
Ha besétál, egyenesen összenézhet Villlel. Meglepiiii! De talán már tudta, hogy Ville itt van. Vagy nem. Ki tudja.
- Kérsz egy kávét? – érdeklődöm merő udvariasságból. ...mielőtt kifilézel verbálisan?
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#41TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 1:46 am

Feltűnik hogy hízeleg a kicsike, de ezzel nem fog meghatni hiába is próbálkozik. Amit elbaszott, azt elbaszott. Itt nincsenek jótékonysági kérdések.
Belépek, egyenest a nappaliba, de nagy a csönd. Hurrá.
Ne is halasztgassunk semmit.

- Szóval megkaptam a reggeli üzeneted. Az oké, hogy Maurice Florentinit megcsípted, nagy hal, talán el is felejtem érte a múltkori kis közjátékodat, de az, hogy még a megbeszélésről is kihúzod magad, ne hidd hogy nem jár következményekkel.  - bámulok a szemeibe. Hogy végeztem?? Nem végeztem.

- A New York-i utad elrendezve, viheted a kis patkányodat, de cserébe a turnéról úgy néz ki lemaradsz. Ha már ennyire nem érdekel...  - és ekkor fordulok csak vissza ahogy elérem a falat. Ha azt hiszi engem kétvállra fektethet, arra kurvára korábban kell felkelnie, de ott szembeötlik még egy részlet.
Méghozzá egy olyan részlet, amire nem mondhatom hogy ne számíthattam volna.
Pedig nemtettem.

És ez most... okozhat pár kellemetlenséget.

- Ville...


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#42TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 2:01 am

Felsóhajtok. Nem is Grid lenne, ha nem geciskedne és adná a nagyurat. Ám legyen. Nem félek a Gonosztól.
Türelmesen végighallgatom a mondandóját; az első fele még okés is, örülök neki, de a többi, egyelőre nem tudom hogyan érint. Ha minden áron ki akar zárni… Ez lenne a büntetés azért, mert nem írtam alá a papírokat? Nem teszem fel hangosan a kérdés, Ville miatt, ne hallja meg. Nem kell tudnia arról a beszélgetésről, ami több helyre is el lett mentve.
Grid is csak később vette észre, hogy itt van.
- Ennyi? Ezt telefonban is elmondhattad volna. Vagy ennyire hiányzott a képem? – kérdem tök nyugodt hangon, még mosolygok is mellé.
A sértéseit elengedem a füle mellett. Méghogy kis patkány… Ütősebb szidalmakra már nem futi öltönyországban?
Már nem hívogatom, kínálom hellyel, ha ilyesmii a célja, úgyis kiszolgálja magát. A kötelező udvariassági kört letudtam, nem mondhatja, hogy primitív vagyok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#43TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 2:14 am

"Ennyi?"

A kis tyúk hangja játszik vissza a képbe, de a szemem leragad valamin. Mégpedig egy olyanon, amit nem akartam itt látni. Vagyis.. jó lett volna nem így intézni az eseményeket, de ha már ittvan...

- Ville.. - ismétlem megint. Vagy először?? - Szóval ide húztad a beled. Gondolhattam volna... - engedem el a szemeit, vissza a kis tyúkra nézve.

- Azért jöttem, mert azt akartam hogy tudd, hogy nem úgy van az hogy csak úgy telefonálgatunk. Ha megbeszélés van, akkor megbeszélés van. Mindenkinek ott a helye. - tartom kimérten a szemeit. - Nem érdekel hogy szülsz.. - itt azért megvillannak az enyémek - vagy más, jobb elfoglaltságod akad, ha a csapat részese akarsz lenni, akkor legyél is a csapat részese. - újabb hathatós szünet - Akkor is amikor épp rohadtul semmi kedved. - hogy így megy ez??? Így megy ez. Mind hozunk áldozatokat. Adunk fel önkényes döntéseket, a közért. Ideje neki is ezt végre megtanulni. És ha nem megy...

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#44TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 2:27 am

Visszafogom magam, hogy fel ne röhögjek. Grid most úgy hangzott, mint a gimnáziumi tornatanárom. Az volt ekkora fasz. Ki is basztunk vele ott, ahol csak tudtunk.
Amit most itt nekem előadott, Vespánál vajon bejön? Vagy csak engem tisztel meg azzal, hogy ilyen kenetteljes?
Mi az, hogy nem telefonálgatunk? Örülj neki, hogy telefonálgatok, te gyökér…
Azt is tudom, hogy téged semmi, de semmi nem érdekel, nem csak az, hogy szülök.
Elnézem Grid arcát. Villódzik a szeme, a hangjával is fenyeget, vagyis próbál, de valahogy nem tudom… Nem tud meghatni az egész. Tök hidegen hagy. Annyira összeférhetetlenek vagyunk, hogy talán jobb lenne, ha… megkönnyíteném a saját életemet. De egyelőre még megvárom mit hoznak az elkövetkező hetek, és hónapok. Ha nem lesz más választásom, legfeljebb könnyes búcsút veszünk egymástól.
- Oké. Elmondtad, meghallgattalak... – megvonom a vállam - ...csókoltatlak. – mi mást tehetnék? Ha tényleg csak ennyi, hagyjon engem békén a fenébe. Mehet is akár.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#45TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 2:35 am

"Monddhogycsakapostás… Monddhogycsakapostás, és nem... "

Még mindig bambán bámulok. Lefogadom. De úgy tűnik ő viszont valakit nem vár. Le se esik ki lehet az.

" Adja az ég, hogy csak a postás..."

A szavai, de még az arckifejezése is arról tanúskodik, hogy van valaki akit nagyon nem akar.
Kíváncsivá tesz. Érdeklődővé...
Hagyom a kaját, és - egyelőre - úgy ültömben, hátrafordulok a széken. A szemeimmel követem.
Valami azt súgja ne menjek utána. Ne avatkozzak be azonnal.. az ő dolgába, pedig megtenném. Rohadtul megtenném.,..
Nem akarom hagyni hogy rossz kedve legyen...  

És akkor nyílik az ajtó.

Először nem is vágom ki tör be. Csak csendben fülelek. Hallom az ő hangját is, de aztán megismerkszik az az ismerős hang. És nem mondom hogy ne számíthattam volna rá.

Már épp felkelnék, hogy talán üdvözöljem, vagy akár csak egyszerűen jelezzem, hogy ittvagyok... Nem attól tartok hogy keresne, sokkal inkább October miatt, de akkor nem várt esemény fogad.
Esemény....
Milyen egy hülye példa.

Felállok, de akkorra már ő is észrevett. Csak tartom a szemeit. Szigorúan és feszesen, és jól tudja, kurvára nemtetszik ez a beszéd.
De folytatja...
És ez a második ami nem jön be.

October felé lépkedek, bár kimérten, de teljes mértékben kihúzom magam. Jó ha tudja.. Jó ha tudja a rohadék, hogy ezúttal nem baszakodhat. Bármit is akar, nincs egyedül...
És beállok, szinte teljesen, de még félig szemben vele, October mögé.
Egészen a hátára tapadok.

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#46TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 2:53 am

Az ahogy Ville mögé mászik, aggodalomra ad okot. Adna, ha nem lenne a kezemben.
Ahogy megvillannak a szemei, vigyorgásra késztet.. de több eszem van annál mint hogy kiadjak egy ilyen adu lapot.

- Ááá, látom most már hátvéded is van. - térek vissza a kiscsaj szemeibe - Szóval akkor ez most már azt jelenti hogy Ville-t is sikerült átállítanod, innen minden el van rendezve? - kérdőjel feszül a szememben habár nemigazán érdekel. Sokkal inkább az a hév, amivel Ville kiáll mellette. Na azzal kezdeni kell valamit.

- Meséltél neki az újdonsült kis... barátodról!?? - vissza a lány szemeibe. Merthogy ha azt hiszi könnyen adom, nem ismer még eléggé - Akivel New York utcáin kéz a kézben andalogtatok, hát megírták a lapok! - és hogy hátbaszúrásnak minősül e?? Háborúban nincs barátság. De még tisztesség se, szóval senki ne tartson előadást. A kis tyúk nagyon is tudja mit művel. Egy, meg mégegy, nem elég neki az egész világ!
Épp ideje hogy valaki beleköpjön a levesébe!

Bocs, muci most én vagyok.



_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#47TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 10:55 am

Megérzem Villet, először csak a jelenlétét, aztán őt magát, testtel a hátam mögött. Jól esik, hogy velem van, hogy számíthatok rá, ugyanakkor az is megfordul a fejemben, hogy ez talán soha jobb alkalom Gridnek arra, hogy ellenem hangolja. Ha eddig nem tette volna meg, míg New Yorkban voltam.
És bingó! Bedobja ezt a kártyát.
„Meséltél neki az újdonsült kis... barátodról!?? Akivel New York utcáin kéz a kézben andalogtatok, hát megírták a lapok!”
Te jó ég! Mi ez? A dedó?
Komolyan? Most én tanítsak Gridnek szájkarate-technikát? Ha harcolsz, harcolj rendesen fatökű, ne csak sugallj!
- Mindenképp mesélni fogok róla, ne aggódj. – felelem szelíden felmosolyogva rá. Még mindig békés vagyok, mint egy zen szerzetes. Ezt a fickót csak úgy lehet elviselni, ha leszarod. Mindegy, nem hoz zavarba. Amúgyis azon gondolkodtam, hogy elmondom Villenek az igazat. Hogy Grid lebuktatott volna? Inkább csak előre hozta a lépést. Azt fogom tenni, ami helyes. Nem mindjárt titkolózással akarom kezdeni az új kapcsolatunkat Villel. Már ha ezek után lesz belőle valami.
Csak mosolygom Gridre. Kedvesen. Mi mást tehetnék? Süllyedjek a szintjére?
Ezek szerint már nem vagy benne biztos, hogy meleg? Pár napja még őrjöngtél, hogy így a kis köcsög, meg úúúgy meleg mint a kályha. Szívem, nem vagy te egy csöppet homofób? Ez csak a fejemben fogalmazódik meg, nem mondom ki hangosan, pedig heccelném ezt a faszt. Csak azért, hogy bevédjem magam, nem fogok Allen becsületében kárt tenni, és visszaélni a titkaival. Inkább bevállalok egy kellemetlen beszélgetést Villel; ha berágna az igazságon, és lelépne… hááát... legalább tudom hányadán állunk, mennyire erős a kettőnk közti bizalom, meg az újrakezdés lendülete. Bűnösnek viszont nem érzem magam.
- ...Deee addigis, ne mondjuk el Villenek, hogy miért hívtál be pár napja az irodádba? Hátha érdekli, hogyan kevered a szart és sérted meg a jogait a háta mögött. – döngöm hideg nyugalommal, egyenesen a szemeibe. Egyelőre nem bocsátkozom több részletbe.
Ez a faszkalap jó helyre jött vért szívni...
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#48TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 4:38 pm

Ééés felvette a kesztyűt a kis kurva... Még meg is mosolyogtatna, ha nem lennék jelenleg egész más üzemmódon. Most a cél az egyetlen hatalom, így megőrzöm a hidegvéremet. Mindig megőrzöm.

- Megnyugodhatsz, Ville jogait senki se sérti meg. - pillantok vissza a szemeibe. Villenek. - Ő maga kérte azt tőlem, hogy eljárjak az ügyeiben, és ezt szerződésben rögzítettük. - Ígyvan? Ígyvan. Senkinek ne legyen kétsége.

- Talan az bántja a szemedet, hogy olyan döntést hoztam ami az egész banda érdekeit szem előtt tartja(?) - nem is igazán kérdezem. Attól még igaz. - Nemcsak a tiédet. - és ez is. Senkinek nem lenne jó egy kölyök. Se neki, de még csak Villenek sem, egy állandó problémát jelentő utánfutó, már így is bőven elég a Zsindelyes ügye, de ő legalább lecserélhető. Viszont egész jól működik a gépezetben.
Ez erről a kis tyúkról egyáltalán nem mondható el.

Már most próbálja átvenni az irányítást.

_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#49TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 5:17 pm

- Igen? A jogaitól való megfosztás is beletartozik a hatáskörödbe? Ez még akkor sem állná meg a helyét, ha felhatalmazott ügyvéd lennél. Ami nem vagy. Még mindig. – vonom meg a vállam. Jön nekem állandóan a teljeskörű lófaszával. Most komolyan, megint itt tartunk? Kezdem baszottul unni.
- Neeem. Az én szememet csak a te pofád bántja… Ó, persze…. te csakis a banda érdekeit nézed… Ahham... Mindjárt szobrot emelek neked. Majd akkor dumálj, ha én, vagy a gyerekem valóban ártunk bárkinek, addig viszont tégy egy szívességet; az ajtó... – bökök mindkét mutatóujjammal a kijárat irányába - ...arra van. - az arckifejezésem rezzenéstelen és halál komoly. Nem kívánatos személy a lakásomon. Jobb ha elhúz, és máshol szövi a kis szemét terveit.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#50TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 8:26 pm


...

Csak figyelek és kapkodom a fejem. Próbálom feldolgozni a hallottakat. Közben próbálom takarékon tartani a véremet, nem October elé tolakodni. Valahogy úgy érzem ezt várja tőlem. Amilyen hidegen válaszolgat.. Egész meglep vele, de amin meglepődök még igazán, az az amikor bekerül valami nem várt fejlemény a képbe.

"Meséltél neki az újdonsült kis... barátodról!??... Akivel New York utcáin kéz a kézben andalogtatok, hát megírták a lapok! "

A dolog megfogja a fejem. Szöget üt bele. Nem szöget, egész VASRÁCSOT! Kérdéseket. Miről beszél ez?? Mit nem mondott el October?? A szemeimben is meglátszhat az értetlenkedés, mert talán épp ezt használja ki Grid. Mindig torokra megy a szemét!
De aztán October szavai újra kizökkentenek.
Nemcsak az hogy jelzi beszélni fog róla, de minden amit azután mond.
Pár napja... az irodában...
Mi van amiről én nem tudok??
Újra érzelmek sokasága lepi el a fejemet, és már lépnék, kérdeznék, előre, de közben megy tovább az egész, így egyelőre visszanyelem. Csak figyelek. Tovább.
Azt ahogy Grid rákontráz, valamivel, amiben hogy igaza van e?? Nem tudom.. Nem emlékszem... Sokmindenre nememlékszem, de nem értek már most se semmit!
És ez kezd rohadtul frusztrálni!

Aztán elkattan az egész...

Az ahogy October kilép, nyilvánvalóvá teszi hogy itt fontos dologról van szó. Valami nagyon lényegesről, így bár azt ígértem hogy befogom a pofám - magamnak -, most már mégis jó lenne ha valaki KURVÁRA de elmagyarázná mi folyik itt!!

- Miről beszéltek!!?? - hirtelen lépek ki. Csak alig takarom Octobert, csak épp annyira, hogy még bőven rálásson az egészre, de ha Grid valamivel próbálkozna, simán telibe vegyem.

- MI a faszt műveltél már megint!?? - a szemeibe. A gyökérnek. Hogy abban biztos vagyok e hogy valamibe kurvára belenyúlt?? Biztos. Ismerem.. Túlságosan jól ismerem, és most jön csak ki a foga fehérje igazán.
Valami azt súgja beül.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-