♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#51TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 8:48 pm

És már megint itt tartunk... Kedvem lenne tájékoztatni a kisasszonyt, hogy mennyire is tévedésben él. Kedvem lenne az orra alá dugni az aláírt szerződéseket, de igazából... hatékonyabb meghagyni a saját kis útvesztőjében. Ha kell és lépre megy, max majd a bíróságon találkozunk!
De azért egyet még elterelésnek sóhajtok.
Csak a rend kedvéért.

- Neked fogalmad sincs semmiről.. - engedem el, nem fogok véges energiákat pazarolni arra hogy meggyőzzek egy ilyen ügyeskedő kis ribancot. Ha valami nemtetszik, majd jössz ügyvéddel mucikám, és akkor majd megtudod hogyan is szólnak azok a bizonyos papírok. Nincs titkolnivalóm.

De aztán elgurul a gyógyszer... Nála is, és Ville is kikel magából - és hogy ez miért nem lep meg!?? - persze nem azt mondom hogy nem tölt el élvezettel, de azért... tartsuk csak magunkat a lényegi részekhez. Nem ezért vagyunk itt.
És ahogy úgy néz ki tőlem vár segítséget, nemcsak mert a kis tyúk nem szólal meg, nézek helyette én a szemeibe.

- Semmi olyat, amire ne hatalmaztál volna fel. Tíz éve. - nézem kitartóan a szemeit. De valami azt súgja ennyi nem lesz elég. - Emlékszel arra, amikor aláírtad a szerződést! Felhatalmaztál, hogy semmi, a bandát általad és a te személyes magadat érintő kérdésben ne zaklassalak, minden jó lesz úgy, ahogy azt én jónak látom. Hogy megbízol bennem. A jövőd alakulása ügyében. Teljes mértékig. Emlékszel arra az estére? - kitartóan tartom a szemeit. De hogy is emlékezne, akkor is be volt tépve mint az állat. Mint minden este. Csakhogy ezt senkinek nem kell tudnia. És csak próbálja bizonyítani! Aláírta.. két tanú jelenlétében, amikből mind a kettő ügyvéd. Ezért is szép ez a szakma, a határ a csillagos ÉG!
Akár a pénzkezelésben...


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#52TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2020 9:15 pm

Jó, hogy Ville nem ért semmit, elvégre minden a háta mögött zajlott. Grid senkivel sem egyenes, vele miért lenne?
Ville Gridet kérdezi, nem szólok közbe, csendben maradok, hátha őfelsége magyarázni akar. Mosni magát, cizelláltan kidumálni mindent és megfőzni a másikat arról, hogy csak szívességet tesz neki. De semmi lényegi nem hagyja el azt a pöcegödör száját, csak a mellészöveg.
„Semmi olyat, amire ne hatalmaztál volna fel.”… és a többi blabla.
Grid Villét fixírozza. aki közben részint kilépett, én meg végig Grid képét. Ott állok az orra előtt.
És elhangzanak az utolsó szavak… „Emlékszel arra az estére?”
Összeszűkülnek a szemeim. Nem gondolkodom. A jobb kezem ökölbe szorul, az izmaim megfeszülnek, és egy hirtelen ütéssel úgy orrba kúrom, csak úgy csattan. Ha nem is törik el az orra – már ha célba ért az öklöm –, tuti meglepi, és biztosan fáj is neki. Esetleg vérzik. Talán hátratántorodik, talán nem.
- Arra biztosan nem adott meghatalmazást, hogy rendre megfenyegess és megpróbálj lefizetni. Most pedig takarodj az otthonomból, többet nem mondom. – sziszegem a fogaim közül, a szemeim hidegen villognak, a hangom kútmély.
Lehet, hogy beperel testi sértésért - bár ez a dolog nyolc napon belül gyógyul, úgyhogy nincs sok félni valóm –, kurvára jól esett. Már régóta érett.
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#53TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 2:14 am

És akkor a kis tyúk begolyózik....
Nem számítok rá, mert Ville-től várom az ellencsapást. Ő akkora fasztömeg hogy képes, bármikor kitörni, pont ezért tartsd takarékon a lángot. Semmi valótlant nem mondtam. Nem tehetek én arról hogy azokban az időkben több volt benne a drog, mint vér az ereiben, és muszáj volt meglépni egy ilyen akciót. Különben mind lehúzhattuk volna a rolót! Már hosszú évekkel ezelőtt.

De a kiscsaj ütésére nemszámítok. És akármennyire is kicsi, egy mondhatni zsebpiszok, mégis képes BETALÁLNI! És a csillagok... egy pillanat alatt lepik el a könnyező szemeimet.

- MI A JÓ ÉDES KURVA FASZT CSINÁLSZ!!!?? - neki intézem. A kis tüzelő szukának, az orrommal a tenyeremben amiből a vér csurog. A rohadt kis spiné akkorát bebaszott! Hát honnan a kurva életből van ennek ekkora ereje!?? A vérem még mindig csöpög, de közben hátrálok, pedig.. a legszívesebben elkapnám a hajánál fogva és megrángatnám. De itt van Ville.. aki ha úgy néz ki jelenleg tiszta is, - már meglepő - mégse elhanyagolható szempont.
Mégis cserbenhagy a józanész.

- MI A FASZT KÉPZELSZ, TE BÜDÖS RINGYÓ??!!! ELTÖRTED AZ ORROMAT!! - visítom, de nem hagyom.. nem hagyom hogy újra lendüljön a következőben résen leszek, elkapom!
És kurvára nemérdekel Ville!


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#54TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 2:38 am

Nem emlékszem... Komolyan nem emlékszem... Miért is érdekelne.. Miért is érdekelt volna, AKKOR. Akkor még semmi nem érdekelt. October előtt.. A kurva világ se...
Épp ezen elmélkedem, amikor October viszont lendül. Olyan hirtelen kerül ki, hogy még reagálni is elfelejtek. Vagy csak ledöbbentem. Nem nekem kéne ezt játszani?? De elfelejtem a hirtelen jött jókedvet, amikor sziszegni kezd, és még ha a szavai nem is jutnának el azonnal a fejemig, Grid üvöltése viszont kiakaszt.
A kurva életbe már hogy ez nem tudja hol a helye!!!

October elé ugrok, teljesen, ha kedve támadna.. ha megpróbálna egy kicsit is felé lépni. De addig nem reagálok. Addig nem, amíg el nem köpi azt a második szöveget, az már nekem is sok.

Úgy török rá, hogy még nekem is meglepetés a vége. A szemközti falnak szorítom, a torkán az alkarom, és nem érdekel a vér, nem érdekel hogy mocskos leszek, ennek a büdös.. tetűnek a vérétől, épp ideje hogy megtanulja hol a határ. A jóízlés határai....

- Most szépen fogod magad.. és bocsánatot kérsz. - részletezem. Olyan eltökéltséggel, hogy tudja jól, ha most a drog nem is ad erőt, se kitartást, mégis hajlandó vagyok pépesre verni. Ebben az elbaszott pillanatban. Csak ne húzzon fel!

Mégjobban...
Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#55TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 2:50 am

Nem számítok Ville-re. Rá pedig számíthattam volna. Volt húsz nehéz évem hogy kitapasztaljam meddig is nyúlik nála a bicska, és eddig többségében sikerült is a helyén tartani.
De most...

Kiesik az idő, csak a hátam nyekken a falon. Kurvára fáj! Sajdul a gerincem.
De mindez most nemlényeges.
Az orrom elbaszottul ég, de muszáj összeszedni az eszem. Már ha akad még olyan.
És már amennyire sikerül.

- Bocsánatot?? Mi az hogy bocsánatot!? Meghülyültél?? Hát nem veszed észre!?? A kis kurva irányít!!! Csak irányítani akar!! És te hagyod magad!! Hogy lehetsz ekkora idióta, hogy befürödsz egy ilyen kis ringyónak!?? Hát nem látod hogy elmebeteg!?? Vagy csak jól játszik.. Talán nem is volt amnézia! Hidd el, már az irodában is tökéletesen emlékezett mindenre! Talán csak megjátszotta! Hogy letépje a tökeidet! Hogy.. kinyírd magad! Hát nem veszed észre!?? Kurvára nem érte meg hogy ezért kórházba juttasd magad! Ez a gyerek dolog is... Csakis a pénzedre hajt! Ne legyél már fatökű! VILLE! - villanok a szemeibe, de hogy felfogja e? Hogy megérti?? Hogy én csak jót akarok neki!! A büdös kurva életbe... Hogy hagyhattam hogy ez a kurva így magával vigye?? De már csak pillanatokra vagyok attól, hogy ahogy a tenyereim az alkarjára fűződnek, a következő pillanatokban lökjek rajta egyet, és talán.. talán elveszti az egyensúlyát.
És akkor...

Ez az egyetlen lehetőségem!


_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#56TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 3:06 am

Szeretném hinni azt, hogy megváltoztam. Hogy megváltozok. Szeretnék hinni abban, hogy nem leszek már soha többet az a faszfej, aki akkor voltam. Régen. Aki egy pillanat alatt döntött. Nem számítottak se a következmények, se az esélyek, semmi nem számított. Akkor az egy gondtalan élet volt...
És most...

Nem ma fogom elkezdeni...

Még ha el is gondolkoznék... Még ha egy pillanatra meg is lenne az esélye, hogy mindaz amit mond: igaz. Még ha hinnék benne... Ha el is tudnám képzelni...
Akkor sincs esély hogy ne lépjek.

Az agyam átvált önműködőbe, és ütni kezdem! Erősen! Vadul és jobbegyenesekkel, és nem érdekel még a kurva öklöm se!!! Hosszú évek sérelmei kaparnak most igazságot a kínszenvedéseikre, és teljesen elveszítem az eszem. Csak ütöm és ütöm, amíg...

Ha valaki nem állít meg....

Ha October nem állít meg.

Akkor teljesen elvesztem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#57TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2020 9:52 am

Még engem is meglep mekkorát bepancsolok ennek a gyökérnek hirtelen felindulásból. Nekem is mocskosul fájnak az ujjaim, de megérte!
Miért nem húz már el a pokolba? A faszomat sem érdekli, ha feljelent.
Erre a következő pillanatban, ahogy Grid nekiáll kárálni, Ville a falnak taszítja. Először megrettenek, ahogy átsuhan az agyamon, hogy mi lesz itt, ha elszabadulnak az indulatok, de amíg csak szorongatja, és nem bántja nem szólok közbe.
Nem kell nekem a bocsánata, annak örülnék igazán, ha elhordaná magát.
És akkor Grid belelendül, csak úgy dőlnek belőle az esti mesébe illő vádak meg a kurvázás. Döbbenten hallgatom őket, teljesen ledermedek. Ez az ember beteg...
Csak abban bízom, hogy nem sikerül megetetnie Villel ezt az olcsó, bazári maszlagot. Ha ellenem hangolja, pont most, amikor kezdett minden rendbe jönni… Én magam hasogatom fel a nagykéssel, amivel az előbb még a pizzát vagdostam. Vérre szomjazik az a fém…
Nem látok logikát abban, amit mond… Megjátszottam az emlékezetvesztést? És azzal mit nyertem volna? Olyan jól megvoltunk Villel a baleset előtt, boldogok voltunk, és szerelmesek, mit akartam volna egy amnéziával? Épp az tett tönkre mindent... Hogy kinyírjam vele??? Te jó ég!!! Itt komoly gondok vannak az emeleten.
Meg a nem létező pénzéhségem… Hihetetlen, hogy már mikbe bele nem kapaszkodik. Nekem nem kell Ville pénze; és ezt neki is, meg Villenek is megmondtam. Bármikor örömmel lemondok a gyerekem körüli kurva jogokról, ha Ő kér rá.
Persze… Mert mindenki a pénzre hajt. Csak ő nem… Milyen nőkkel volt ennek a fasznak dolga???
Ville olyan hirtelen csapja képen és kezdi ütlegelni az öklével, hogy megelőzni sincs időm a bajt. Amint kapcsolok, odaugrom, hogy elkapjam Ville kezét és leállítsam. Gyűlölöm ezt a hangot, ahogy az ökle újra és újra belepuffan Grid arcába. A csont csattanása... A vér látványa... Nem ezt a tetűt féltem, sokkal inkább aggódom Villért. A következmények súlyosak lehetnek.
Ott viaskodom kettejükön, és kapaszkodom Ville munkálkodó karján.
- Ville, kérlek, hagyd abba!… – hangosan, határozottan kérem, hogy eljussak a tudatába, közben próbálok a szemeibe nézni, azt hiszem jócskán elpattant egy húr nála.
- Ne csináld!… Könyörgök! – az ujjaim erősen fonódnak az alkarjára, a csuklójára, hogy ha üt is, visszafogjam valamelyest.
Bízom benne, hogy leáll. Ha igen, és érzem, hogy az izmaiból elszáll a feszültség, ha látom a tekintetében, hogy visszatért és hall engem, a hangom halkulni kezd, mintha csak meg akarnám nyugtatni.
- Elég... Elég… Kérlek… engedd el... – két kézzel kapaszkodom belé. Ha lehiggad valamelyest, akkor elengedem.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#58TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 1:35 am

A világ megáll... Az idő megáll. Csak a mozdulatok vannak. Csak a mozdulatok egyedül. Se fájdalom, se érzet, semmi érzelem. Pont ahogyan régen... A felszínen.
Mégis valami teljesen más...

A világ megszűnik létezni, és még October hangja is, a fülemben lüktető szívverésemen túlról messziről jön. Nem tudom mit csinálok. Nem értem. Nem tudom miért. Hogy mi diktálja bennem, egész egyszerűen csak ütöm és ütöm, újra, és még a belőle szóló vonyítások se jutnak el az agyamig. Teljesen mosottá vált minden. Teljesen.. homogénné... Zajongó masszává, hangtalan dübörgéssel a fülemben.

És aztán megérint. Egy kéz. Az első reakcióm, hogy ütök. Oda is! Vészreakció. Nincsenek gondolatok, de aztán mégis bekapcsol az az épeszű fél. És visszakapcsolok.

Az öklöm megáll, de a szám még liheg. A tüdőm kapkodja magába az oxigénlöketeket, de most nagyon nem úgy ahogy órákkal ezelőtt tette. Vele. Ez most más.. teljesen más...

Lassan enged a kezem, ki, el Grid ingét-zakóját, ahogy fel se tűnt, és a tenyerembe gyűrtem. Egész eddig szorítottam... És most.. most... Alig egy lépésnyit hátrálok. Hátra...
Hogy October?? Lehet még ottvan mellettem. De nem figyelek. Nem.. TUDOK  figyelni.. Őrá..
Csak a mocsok szemeit nézem. És hátrálok. És mégegyet... menni fog ez.. Még egy...

Aztán leállok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Michael Cain "Grid"

Michael Cain

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : A Slaves of Hell menedzsere
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 63

#59TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 1:36 am

De mozdul...

És nincs időm felkészülni!
Az első ütés váratlanul ér. Ha előbb lépek, ha gyorsabb vagyok, talán még sikerül, de fájdalom nyíllal az állkapcsomba. Azonnal könnybe lábad a szemem. Nem erre számítottam, hiba volt. Soha nem gondoltam volna hogy egyszer átlépi ezt a határt... De újra üt, és újra és az egész fejem lüktetve zilálni kezd. A KURVA ÉLETBE! A KURVA FASZSZOPÓ ÉLETBE...

- VILLE...!!! VILLE... !! HAGYD ABBA! Állj le!-  üvöltöm az ütések között, de lehet csak a fejem játssza ezt. Közben próbálom ellökni. Ütni. Ahogy csak tudom, hogy meglökjem.. hogy kivédjem a kezeit, vagy kiszabaduljak az ujjai közül, egyszer sikerül is, az ökle a fejem mellett csapódik a falba, és hallom ahogy a csontjai megroppannak.
A KURVA ÉLETBE!

- Ville! - a vérem ömlik. Valahol... A pofám ég.. a fejem... lehet most örülnöm kéne hogy az orvosok átvágták az idegeket, de ez most rohadtul nem számít. Csak hogy ez a balfasz ÁLLJON MÁR LE!! Hogy szabaduljak! A kurva életbe!

És amikor a lány megjelenik, halvány reménysugár a helyzetben, ő talán képes hatni rá.
De dumál... ahelyett hogy nekiesne.

- Szedd már le!! - véresen köpöm, de ez meg csak szövegel, mint valami kerge hülyével, ahelyett hogy leszedné rólam!
De aztán csak leáll...
A tüdőm rettegve kapkodja a levegőket, és úgy tűnik neki enged.
A kis kurva...

Amikor megteszi azt a pár lépést hátra, már inkább leengedek.
A földre köpök. A vért. Ha mázlim van, nem kell újrakoronáztatni a bal felső hetest, de most nem ez a legnagyobb problémám. A probléma itt van, pont ELŐTTEM!!
Hogy BASZNÁ MEG!

- A KURVA ANYÁDAT! A KURVA ANYÁDAT! - a szám felszakadt, fáj, de nem érdekel, megint a szőnyegre köpök. - Te büdös rohadék, én mostalak fel a mocsokból!!! Én kapartalak össze, ha én nem vagyok, már rég.. megdöglöttél volna, bele a drogokba, vagy még mindig szopnád a dagadt köcsögöket!! A kurva ANYÁD!! Hogy miért nem hagytalak megdögleni ott Helsinkiben! Vagy az utcán! Rohadtul nem érdemled meg hogy egy fűszálat is keresztbe tegyek érted! Te ELMEBETEG VAGY! Te is és a mocskos szukád is!! Ezt még megemlegetitek.. - köpök megint, de mielőtt megint nekiindulna, inkább az ajtó fele oldalazok, mielőbb el akarok tűnni ebből a pöcegödörből...
Fel kell keressem az orvosomat...

Bebaszom az ajtót a hátam mögött ahogy kilépek.
Mindegyik BASSZA MEG!




_________________

 

Money.. Money.. Money..

The money talks, the dogshit is dancing

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#60TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 4:03 am

Az egész kiesik... Minden kiesik....
Az ahogy üvölt... ahogy mozdul....
Aztán eltűnik a semmibe.

Az óra monoton hangja még mindig ott játszik a fülemben, most hallom csak meg igazán.
Nem tudom hol vagyok. Miért vagyok, mit tettem. Egyszerűen csak hátrálok. Hátra, egészen a kanapéig, vagy mi az ott, de ahelyett hogy arra vetődnék, előtte a földön érek földet.
Felhúzom a lábaimat, a széttárt térdeimre fektetem a kezem, és előreengedem a fejemet. Előre.. A keresztbe fekvő kezeimre ráfektetem, és hagyom.. hagyom csillapodni a lélegzésemet. Csak egész lassan csillapodik..
És miért.. miért.. MIÉRT!!!
Nem értem a miérteket.
Először...
De aztán...

Felemelem a fejem, és ha lehet szembe nézek Vele.
Muszáj őt látnom.
Muszáj erőt merítenem.
Akárhogy is volt...
EZ... akármiért.
De muszáj hogy érezzem.
Hogy tudjam, hogy itt van.. Velem.
Semmi más nem adhat megnyugvást.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#61TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 9:38 am

Benne van a pakliban, hogy a nagy dulakodásban én is kapok valakitől egy maflást, de nem érdekel, nem fogom tétlenül nézni ezt a cirkuszt.
Ville a sokadik ökölcsapás után áll le, rá se merek nézni Grid arcára, így is érzékelem a szemem sarkából, hogy szépen ki lett dekorálva a képe... Vérzik a szája és az orra is. Vajon mit mond majd? Bevallja, hogy Ville ruházta meg, vagy az lesz a fedősztori, hogy elgázolta egy busz?
Érzem a kezeim közt, hogy Ville enged. Elereszti Grid zakóját is.
- Jól van… Jól van... – magyarázom nyugodtan, a szemeibe, bár ő nem engem néz, nem is engem lát, és amikor egyet hátra lép Gridtől, kettejük közé lépek, háttal a kedves menedzserúrnak, hogy leszereljem róla Villet.
Ez mindenki érdeke.
Ville zihál, az állkapcsa megfeszülve.
- Gyere… – a testemmel tolom egyre hátrébb. Lassan, lépésenként. Míg kartávolságon kívülre nem érünk tőle.
- Gyere… Hagyjad. – újabb tyúklépések.
Tíz ujjammal, görcsösen belemarva ruhájába, a derekán kapaszkodom, hogy erősen fogjam, miközben a mellkasom a mellkasán, hogy valamennyire vissza tudjam fogni, ha megint neki akarna ugrani Grid torkának.
Aztán megállunk.
Reszketek. Még Villen fogódzkodom. A vállam fölött hátrapillantok Gridre, élesen villan a tekintetem, ahogy üvöltözik. Nem lesz ez így jó. Nagyon nem! Rohadtul tartok tőle, hogy megint felbőszíti Villet, de azt a menetet sanszosan nem éli túl.
„A KURVA ANYÁDAT! A KURVA ANYÁDAT! Te büdös rohadék, én mostalak fel a mocsokból!!! Én kapartalak össze, ha én nem vagyok, már rég.. megdöglöttél volna, bele a drogokba, vagy még mindig szopnád a dagadt köcsögöket!! A kurva ANYÁD!! Hogy miért nem hagytalak megdögleni ott Helsinkiben! Vagy az utcán! Rohadtul nem érdemled meg hogy egy fűszálat is keresztbe tegyek érted, egy ELMEBETEG vagy! Te is és a mocskos szukád!! Ezt még megemlegetitek..”
Összeszorítom a fogaimat, a halántékom lüktet. Kedvem lenne megpördülni és megint pofán baszni úgy, hogy leszáll tőle a feje. Nem az kúrja fel az agyam, amiket Villeről ordít, hanem az, hogy még mindig itt van. Ez az… ez az… élősködő vérszívó.
Továbbra is csak fogom keményen Ville törzsét. Szépen kérlek, nyugodj meg. Visszafordulok felé, a mellkasába magyarázok, ha hall, ha nem.
- Ne figyelj oda!… Hagyjad!… Hadd mondja, nem számít!….. Nem számít. – és tényleg nem. Nem érdekel, rohadtul nem, mikkel vagdalkozik; ki mit csinált kivel és hol, vagy miért.
Hála az égnek Ville nem mozdult rá megint. Csak arra leszek figyelmes, hogy csönd van. Még visszajátszik a fejemben, hogy néhány pillanattal ezelőtt jó hangosan becsapódott a bejárati ajtó. Elment... Remélem megérte neki ide jönni. Egy telefonhívással sokkal olcsóbban megúszta volna.
Ville mozdul. Az ujjaim elengedik. Hátrálni kezd. Hagyom, hadd menjen, nem lépek utána. Talán csak nyugalomra van szüksége, időre, hogy felfogja mi történt. Nem is firtatom a dolgot. A kanapé hátának ütközve lecsúszik fenékkel a földre.
Csak állok a nappali közepén, először bambán magam elé bámulva, mint akinek nyaralni ment az agya, de aztán lenézek a padlóra. Elcsöpögött vér, odaköpött nyál… Elfintorodom. Mindjárt rókázok. Érzem a szagát. A véréét… A lényének a bűzét. Kezdenem kell valamit ezzel a dzsuvával a padlón. Elkelltüntetnem, elkelltüntetnem… Mocskos és bűzlik.
Amíg friss, addig kell feltakarítani, nem hagyhat nyomot a padlón. A főbérlő tuti a fejemet veszi a vérfoltokért. Még azt hiszi összemenstruáltam neki a lakást.
Takarítanomkell… Takarítanomkell… Takarítanomkell... – egyedül ez a gondolat cikázik át újra meg újra az agyam idegpályáin. Addig sem gondolok másra, addig sem esek össze, hányom vagy bőgöm el magam. Valahogy ez az egy dolog tart egyben. Elnyomja a háttérben pulzáló képzeteket arról, hogy ez bizony a vég, nekem reszeltek: Grid ki fog baszni a bandából, viszlát vízum, kitoloncolnak, már nem kell következő havi lakbért fizetnem, majd Skypeon tartom a kapcsolatot Allennel, mint régen, Ville tuti nem bírja a távkapcsolatot, vagy most már engem sem bír.
Odarohanok a konyhapulthoz, és egy eszelős módjára tépem föl a mosogató alatti szekrény mindkét ajtószárnyát. Kikapok egy száraz rongyot meg a fújókás folteltávolítót, és visszatrappolok, száguldok a tett helyszínére.
Surrog a farmernadrágom alatt a padló, ahogy levetődöm a vér fölé és őrültmód sikálni kezdem. Körbe-körbe jár a kezem, mint a villám. Egy-egy ponton úgy dörzsölöm, mintha a fát akarnám felkaparni. A hajam az arcomba omlik két oldalt. Addig fújom a tisztítószert, amíg csak annak az illatát érzem.
Csak sikálok és sikálok, elered az orrom, bőgni akarok, de még tartom magam. Halkan szipogok.
Lélegezz, lélegezz, lélegezz...
Egyszer csak levágom magam a sarkaimra. Tenyérrel megtámaszkodom a padlón, felkapom a fejemet, és égő arccal Villere meredek. Kétségbeesett szemekkel bámulom, Ő vajon hogy van? Neki vajon mi jár a fejében? És most mi lesz… kettőnkkel?
Ott ücsörög, kanapénak vetett háttal, karjai a térdein, a feje lóg, de aztán felemeli és a szemeimbe néz.
Hatalmasat sóhajtok, és hirtelen, mint aki észbe kap, hogy valami nem normálisat csinál... Basszameg… Komolyan? Takarítok???… Mi a fasz??? Eldobom, ami nálam van, a flakont meg a vértől mocskos rongyot, aztán négykézláb odateperek hozzá. Mellette, részint vele szemben landolok, a sarkaimra ülve.
Ha engedi, óvatosan a kezéért nyúlok. Azért, amelyikkel Gridet ütlegelte. Az ujjaim finoman érintik az övéit. Meg akarom nézni, mennyire zúzta össze az öklét. Ha kell, ellátom, és bekötözöm.
A kezéről visszavándorol a pillantásom a szemeibe.
- Nem terveztem a lakásban éjszakázni, de… ha szeretnél… itt aludhatsz. Itt maradok veled… ha akarod. – már ha kér belőlem azok után, amiket Grid mondott rólam. Egyébként sem szívesen engedném most el, egyedül. Isten tudja mit művelne megint odakint dühében, magával. Nem akarom, hogy baja essen.
Fogalmam sincs mi mást mondhatnék. Annyi minden történt. Se eleje, se vége a bennem kavargó kérdéseknek, gondolatoknak és félelmeknek.
Azt hiszem, csak mostantól lesz igazán kemény az élet.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#62TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 2:55 pm

Az ahogy ottvan.. előttem... Ha nem is tudatosul az érzés, mindent megváltoztat. Sokmindent. Annyira másképp is történhetett volna... Lehet.. lehet hogy nem álltam volna le. Soha. Lehet hogy végigviszem. Amíg ki nem törik a karom. Vagy amikor már nem mozdul a teste, de mégis...
Mégis.

Onnan a dolgok már teljesen maguktól történnek. Ahogy elvágódom az ágy mellett, ahogy levágódom, és a többi.
Teljesen összezavarodik az egész... A múlt... a jelen... és még a jövő is, halvány árnyékként kering meg a fejemben, és én képtelen vagyok rendet tenni. Képtelen vagyok bármire...

Aztán ahogy felnézek, végül, a szemei válaszokat sejtetnek. Mégse értem miket beszélnek hozzám. De egy biztos. Biztonságban vagyok... Mellette. Érzem.. És ahogy felém nyúl, a kezemért, önkényesen engedem neki.
A kezemet nézem a kezében, ahelyett hogy a szemeibe bámulnék. De nem mozgatom meg. Nem tudom. Most kezd csak lüktetni a csontom. Fájni a vér, dagadni az ütések, lilulni az egész. De nem ismeretlen.. Semmi baj nem lesz..
Soha nincs semmi baj....
Nem szokott.

Aztán ahogy beszélni kezd, már vissza a szemeibe nézek.
Csak figyelem a szemeit.
A szavai lassan kapaszkodnak meg a ködbe borult elmémen, és tudom... tudom, hogy ezt akarom. Vele lenni... Bármeddig... És érzem hogy nyelnem kell, de helyette beszédre kényszerítem a szám.

- Az.. az jó lenne.. - de csak ennyi... Helyette működésbe kezd a dagadó kezem, és az övére rászorítva magamhoz húzom, a kezét, hogy résnyire húzott szemeimen túl rá egy hosszú csókot nyomjak. Kell nekem.. Mindennél jobban, most meg főleg.. mint egy falat kenyér...
És ahogy elengedi a kezét a szám, a helyét rádőlve a homlokom veszi át. Érzem a bőre melegét az arcomon, és elpattan minden. Az az utolsó szál is...

Zokogni kezdek...
Hogy miért?? Nem tudom...
Nem tudom mi indította meg, hogy miért, és mikor fogom egyáltalán tudni abbahagyni...
De most képtelen vagyok gondolkodni... képtelen vagyok bármire... Egyetlen pici ponttá zsugorodok össze és felemészt a veszteség érzése. Valamit elvesztettem... Csak még én se tudom hogy mi az. De a hiány belülről éget.
És nem tudom... hogy leszek e képes ettől megszabadulni valaha...

Képesnek kell lennem rá...
Képesnek kell lennem.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#63TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 3:30 pm

„Az.. az jó lenne..”
Gyengéden rámosolyodom, a szemeibe, miközben aprókat bólogatok.
- Rendben… Akkor ma itt maradunk.
Idehoznám az elsősegély dobozt, hogy ellássam a sérüléseit, de neki más terve van, így kénytelen vagyok azt kicsit későbbre halasztani. Hagyom, hogy a kezemet a szájához emelje, csak csendben figyelem, ahogy csókot lehel rá, az ajkai és a lehelete forró, érzem a bőrömön. Aztán a kezemet a homlokára vezeti. Közben én is puhán cirógatom; feltűnik, hogy egészen lángol az arca. És valami hirtelen megváltozik. Azok a gyönyörű szemei teljes párás ködbe borulnak, és Ville kifakad. Zokogni kezd.
Nem értem… Fogalmam sincs mi zajlik benne, de nagyon szeretném érteni, hogy segíthessek. Bárhogy.
Amennyire csak tudok, odacsusszanok a padlón hozzá, szorosan mellé.
A másik kezem is emelkedik, és az arcára simul, ha engedi. Csak fürkészem a vonásait, a szívem szakad meg érte, és közben dédelgetve simogatják az ujjaim a homlokát, a halántékát a haja vonala mentén, majd a következő pillanatban a nyaka köré fonódnak a karjaim.
- Gyere ide... – suttogom, és ha nem áll ellen, magamhoz húzom, hogy átöleljem.
Az arcomat a hajába temetem, s közben az ujjaim elkezdik pödörgetni a tincseit a tarkóján.
- Ha el szeretnéd mondani, mi az, ami bánt, itt vagyok... Elmondhatod… Meghallgatlak… És nincs semmi, de semmi olyan, ami elijesztene. Ezt jó, ha tudod. – búgom halkan a füléhez közel.
Nem tudom, hogy ez segít-e neki bármit is. Remélem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#64TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 4:58 pm

"Rendben… Akkor ma itt maradunk."

Csak halvány sugallatként esik át. Mindenen. Hálás vagyok... A végletekig hálás... Mégsem képes az egésznek útját állni. Képtelenség. Nekem sem megy...
És aztán...

Érzékelem ahogy közelebb csúszik... teljesen felfekszik rám a teste, mégse tudom, egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni...
És ez megijeszt...

Az ujjait érzem az arcomon, akkor emelem csak fel a fejem. Bele a szemeibe. Újra kisgyereknek érzem magam... Anyám mellett, amikor még egész kicsi voltam, elestem, és emlékszem mennyire fájt... De ez most egy teljesen más történet.
Vizslatom a szemeit, próbálom, és az egész lassan halk könnyezéssé válik...
A szemei megnyugtatnak.. Az érintése... A mozdulatai...
Az ahogy átölel, átkarol, a leheletét érzem a hajamban, a fülemen, és én is... ahogy csak tudok hozzá bújok.
Újra kisgyerekként...

Annyira jó ez így...
Örökké tudnám érezni..
De tudom, véget kell vetni.
Nem süppedhetek bele....
És ahogy megint nyelek, már a karjaiban, a könnyek elapadnak lassan és csak belefeledkezek a hangjába a fülemben.
Csak egy rövid pillanatra, de lehunyom a szemeimet.
És csak azután nyitom ki.

Hosszú percek telhetnek el, amíg meg se szólalok. Csak belé kapaszkodok. Mint egy elbaszott majom, de jó ez így... Annyira megnyugtató...
És ahogy az egésznek vége, a légzésem visszatér a normál kerékvágásba, lassan, de biztosan érzem, hogy most már nem lesz baj.
Vége.

Elhúzódom, de csak amennyire feltétlenül muszáj. Hogy képes legyek belenézni a szemeibe.
És ahogy ép kezem hátuljával lassan letörlöm a könnyeimet, nem szégyellem, előtte még ezt sem, megköszörülöm a torkomat.

- Sajnálom.. - de hogy ezt mire értem!?? Arra hogy szinte péppé vertem Gridet?? Hogy mégsem tudok az lenni akire neki szüksége van, még nem.(?) Érzem... Vagy éppen azt hogy ezt látnia kellett... Hogy képtelen voltam leállni.. A vér szüntelenül dobolt a fejemben, és valamiért veszett vért kívánt! És nem tudom hogy miért.. nem tudom mi van velem...
Vagy egyszerűen csak sajnálom hogy összeomlottam. Véglegesen. Itt a szemei előtt, hogy belé kellett kapaszkodjak, hogy ő az egyetlen aki képes visszaadni az ép eszem, és amiért képes vagyok... nem feladni megint.. Mindent.
Már nem is vonz ez az opció...

És talán ez az újabb ami meglep.
Teljesen összekevert-megzavarodott érzések.
De azért próbálom kihámozni...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#65TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 5:41 pm

Érzem az ölelésem alatt, hogy a testében alábbhagy a remegés. A zokogása csillapodik.
Egyik tenyerem a hátát simogatja. Szeretném megnyugtatni, szeretném azt mondani, hogy minden rendben – és ebben a pillanatban talán így is van.
Ahogy mozdul, leoldom róla a karjaimat, engedem, hadd húzódjon el. A tekintetünk találkozik.
Egyáltalán nem bánom, hogy kiadta magából a feszültséget, ettől nem lett kevesebb, sem értéktelenebb a szememben, sem férfiként, sem emberként.
Örülök, hogy könnyített az érzésein, és képes volt elengednie magát előttem. Látom a szemében, hogy egy fokkal már jobban van. Nekem csak ez számít.
„Sajnálom..”
Kedvesen a szemeibe mosolyodom.
- Ne tedd. Nem történt semmi. – búgom. Hogy konkrétan mire mondja, lövésem sincs, de talán úgy mindenre, amik ma történtek.
Sóhajtok egy nagyot, és lassan elengedem. A kezeim az ölembe esnek.
- Na jó… Maradj itt. Bekötözlek, ha tetszik, ha nem. – mondom, kissé szigorúan, még mielőtt nekiállna tiltakozni, hogy nem kell. Ó, dehogy nem kell. Az ő érdeke.
Feltápászkodom, és sietős léptekkel odatiplizek a konyhaszekrényhez. Néhány másodperc múlva a piros kis elsősegélyládával a kezemben telepedek vissza mellé a padlóra.
Felnyitom a dobozt, van benne mindenféle cucc, ami kellhet.
Finoman megfogom Ville sérült kezét, és a térdemre fektetem a tenyerét, aztán óvatosan bekenegetem a fertőtlenítő sebkezelő krémmel a kézfejét. Először talán csípi, de a követező pillanatban már hűsítően bizsergeti a nyílt horzsolásokat. Következőnek kicsomagolok a zacskójából, és ráhelyezek a kézfejére egy vékony habpárnácskát, ami lefedi a teljes sérült részt.
- Lécci, tartsad egy kicsit. – kérem, hogy emelje a levegőbe a kezét, míg körbetekerem rajta az öntapadós pólyát. Mire végzek, úgy néz ki, mint valami fehér kesztyűs bokszoló.
- Kész vagy. – vigyorodom rá, és visszarámolok a dobozba.
- Amúgy… Csak nem leszokóban vagy a cigiről? – tudakolom. Feltűnt, hogy egyetlen szálat sem szívott el, amióta itt van, holott régen mindig úgy füstölt, mint a gyárkémény. Jól bírja.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#66TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 7:21 pm

"Ne tedd. Nem történt semmi."

A hangja vagy a szemei... akármelyik is, de megnyugtatásul szolgál.
És ahogy elenged, rájövök.. ideje ennek véget vetni. Ideje visszakaparni az ép eszem, és onnan már csak figyelem, ahogy előbb elviharzik, aztán egy dobozzal tér vissza.
Néma csendben hagyom, hogy tegye amit tennie kell. Amit szeretne, vagy akárhogy is, a fájdalom az életem része. Már egész megszoktam az úszkálást.
Aztán mégis a szavai azok amik kizökkentenek.
Talán mert nem számítottam rá. Nem gondoltam rá. Úgy az elmúlt órában semmiképp sem.
És ahogy csak nézem, forgatgatom a bekötött kezemet, szemeim csak azután pillantanak vissza felé.

- Volt egy kis.... közjáték... - a hangom még karcos, de már messze nem színezi a bőgés szele. Egész elgondolkozom. De amíg nem emlegeted, nem jön a vágy a cigire. (Néha.) Most viszont jön. És alighogy kimondja, máris kaparni kezd a torkom.
Nyammogok egyet.

- Egy kis összetűzésbe keveredtünk. Én meg a dohány. - de nem mondok többet. Egyelőre. Nem azért mert nem akarok, hanem mert így érzem jónak. Elfogadhatónak. Pláne mert még most se tudom mi volt az.
És talán ez sohase lesz tiszta.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#67TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 8:08 pm

Félredőlök a kanapé mellett, és az üvegasztal felé nyúlászkodom; van alatta valami, ami kell nekem. Egy faragott fadoboz, amit Ravin azóta jócskán kidekorált színes és csillogó öntapadós üvegkövekkel.
Az ölembe veszem a dobozt és visszaülök Ville-hez. Mellette pattintom fel a fedelét.
- Akkor nem kínállak meg... – búgom somolyogva, és felé mutatom a doboz tartalmát. Simán beleláthat mellőlem. Még megvan… Látod?
Talán emlékszik rá; ismeretségünk legelején szereztem be, amolyan vendégváró cigisdobozként, kifejezetten az ő számára. Hogy ne kelljen a szomszédba, vagy a boltba rohangálnia, ha épp rákívánna, miközben egy szál sincs nála.
Elképesztő, hogy még mindig megvan… sokat elárul rólam. Képtelen voltam kidobni és megszabadulni tőle, miután Ville elment. Mintha… visszavártam volna. Hát… Valahol iszonyú mélyen vártam is.
Belematatok a ládikába, amiben ott egy doboz abból a márkából, amit Ville általában szívott, egy zöld üveghamutartó, és vagy 5-6, de még talán 7 darab öngyújtó is. Ez utóbbiakról üvölt, hogy megfordultak Ravin ujjai között, mindegyik csillog villog a színes strasszoktól. Kiveszem őket, és a tenyeremben Ville elé tartom.
- Ezek... Ravin ajándékai külön neked... Megígértette velem, hogy ha erre jársz, megmutatom őket. Azt szeretné, ha választanál egy kabala öngyújtót. – várakozón pislogok Ville arcára, nyitott tenyerem még mindig ott van előtte. - Ha engem kérdezel, szerintem a rózsaszín a te színed. – magyarázom fojtott vigyorgással. Az ajkaimat összeszorítom, nehogy elnevessem magam.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#68TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 10:30 pm

Elnyúlik, és elsőre nem értem mihez kezd. Kíváncsian letapogatva próbálja őt tartani a szemem, de tényleg nem tudom mire véljem. Először.
Másodszor viszont...

Amikor újra megjelenik, már a dobozzal a kezében, valami furcsa benne. Ha találgatnom kéne, azt mondanám, valami zsibvásárban vette, de ahogy leül, és a szemeimbe néz, valami azt súgja komolyabb ez a történet. És ahogy megnyitja... Azt hiszem emlékszem... Talán emlékszem...
... még arra a napra, és mosolygással tölt el hogy ő is... Csak épp most semmi kedvem mosolyogni...
Ép kezem felé nyúl, a szemeimet követve négy ujjam végigsimít a dobozon, és csak azután nézek fel a szemeibe.
Nem kifejezetten engedélyt várok.
De aztán jön az öngyújtó is, és a szemeim résnyire szűkülnek.
Rózsaszín??

Más esetben nevetnék ezen... Hangosan és hahotázva, de most... még túl közeli az elmúlt percek emléke és valahogy visszaveti a hangulatom.

Végignézem a kezeit, legalábbis amik benne fekszenek. Kék, zöld, lila... hupikék.. újra végigvezetem a szemeimet, aztán... Visszatérek az előzőre.

- A rózsaszín jó lesz. - köpöm el, aztán rámarok, de még mielőtt újra kínálna, a dobozt (a cigist) is kikapom az ölében, és nyitva a tetejét, az ajkaimmal kihúzok egy szálat.

- Köszönöm. - kacsintok rá, egy cseppet sem vidám éllel, azzal a maradékot visszateszem, és igyekszem, megpróbálom feltornázni magam. Fél kézzel nehezen megy.

Nem akarom itthagyni. Egy szó nélkül, most mégis a legteljesebb mértékig szükségem van erre.
Kezem már az erkélyajtó kilincsén matat, már jól ismerem az utat, résnyire nyílik, és csak ekkor fordulok vissza hogy kinyújtsam felé a kezemet.

- Velem tartasz??

Azzal ha igen, már vele együtt lépek ki.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#69TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 05, 2020 11:14 pm

„A rózsaszín jó lesz.”
Mosolyogva bólintok.
- Rendben. – majd ha kifogy, a többit is begyűjtheti. Ravin nem bánja, úgyis erre a célra gyártja őket. Minden áron Ville kegyeibe akar férkőzni, ahogy látom.
- Ugyan. Nincs mit. – felelem, miután kihúzott egy szál cigarettát a dobozból.
Aztán nagy nehezen felkel a padlóról, és elindul az erkély felé.
„Velem tartasz??” - kérdi visszafordulva, és ekkor tápászkodom én is fel a kanapétól.
A dobozt visszateszem a helyére, aztán mosolyogva Ville kezébe csúszik az enyém.
- Igen, veled. – válaszolom, az arcomon még mindig ott tündököl az előbbi kedves mosoly.
Kilépünk az erkélyre. Késő délutánra jár az idő.
A korlátra könyöklök mindkét karommal, és csak nézem az utcát, a közeli épületeket, a fákat, esetleg azt a pár embert, akik alattunk mászkálnak.
Lassan majd fel kéne hívnom Allent, hogy szóljak neki, ne várjon vacsorára.
Csendesen nézelődöm. A délután eseményei még bennem is frissen visszhangoznak. Jó lenne megbeszélni, hogy mi történt, hogy mi miért volt, de nem igazán tudom mit mondhatnék Villenek.
Vagy előbb Allenről kéne mesélnem neki? Ville egész nyugodtnak tűnik. Azt hiszem, megkísérlek most előhozakodni a dologgal.
- Figyelj csak... – kezdek bele. A tekintetem Ville arcán nyugszik, ha itt van mellettem. - Valamit el kell mondanom… „az újdonsült kis barátomról” – formálok idézőjeleket az ujjaimmal a levegőben, még mindig a korláton könyöklöm.
Ha már Grid felgyorsította a színvallásom folyamatát...
Visszafordulok a város felé. Felsóhajtok. Nehéz erről beszélni, mert sejtésem szerint fájni fog Villenek.
- Tudod… Allent már hét éve ismerem, nagyon jó barátom. Sőt... Olyan ő nekem, mintha a bátyám lenne….. Szóval… Miután elmentél... szép lassan kialakult közöttünk, valami más… És igen. New Yorkban… összemelegedtünk. Deee… rövid életű volt… Abban a pillanatban véget is ért, hogy megjelentél a villa előtt... - lassan beszélek, merengve, aztán a pillantásom visszatér Ville arcára, vagy a szemeire, ha úgy van. - Kérlek, ne haragudj. Én… teljesen abban a hitben voltam, hogy köztünk örökre vége mindennek, és soha többé nem látlak… – ez az igazság.
Nem akarom megbántani Villet. Hazudni még ennyire sem akarok neki. Titkolózni sem tervezek. Csak abban bízom, hogy nem haragszik meg, hogy nem rohan el. Ha mégis, akkor képtelen lennék a bocsánatáért könyörögni. Tudom, hogy nem tettem semmi rosszat, tudom, hogy nem csaltam meg. Már rég nem voltunk együtt, amikor Allennel egymásba zúgtunk.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#70TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2020 3:22 pm

Jólesik. Az is hogy jön velem, és az is ahogy a tenyere az enyémbe csúszik. Igyekszem nem elejteni a gyújtót sem.

Ahogy kilépek, megcsap Vegas szokásos fülledt melege. Hangos dudák, szirénázások, egész más itt ez a rész, mint a hangstúdió közelében. Mégse tudom azt mondani hogy nem érzem itt jobban magam.
És nem a forgalom miatt.

Amíg ő megkönyököl, beáll közénk a jótékony csönd. Én az öngyújtóval elbűvészkedek, dohány gyullad a fogaim között, és ahogy kifújom a füstöt - természetesen nem felé intézem - újra járni kezdenek a gondolataim. A történteken.. Griden... Hogy mi vitt rá... Hogy miért ekkora balfasz. Hogy miért.. miért.. MIÉRT... kellett ezt az egészet meglépjem! Hogy mi indította el.. És mi volt az amivel végződött... Hogy hová lett az eszem, hová tűnt, volt e valaha egyáltalán... és hogy mi ez a mély űr. A bensőmben.. Ami lassan.. de egy percig se biztosan de távolodni kezd.
Piszkosul nehéz gondolatok...
Egyik a másik után törekszik be.. Tolakodva és félrelökve, lassan kapargatva az érzést. És talán... talán hihetem azt hogy egyszer a végére jutok. Valahogyan... Valamikor...
Akármikor...

A füst jótékony megnyugtatással tölti be a tüdőmben száguldó levegőket. De most nem kapkodok. Ellazít mindent... Hogy laza vagyok e? Egy cseppet sem. De ettől függetlenül nem hagyom a felszínre engedni az érzést..
Most vele vagyok.


Aztán... aztán mégis ő szólal meg. Mielőtt én rendezhetném, kezdhetném, és inkább ráfigyelek. Ujjaim között a füstölgő cigarettával megkapaszkodok a rácson mellette, és minden ízében az övé minden gondolatom.
Tudni akarom mit mond el. Hogy mit akar elmondani, de aztán...

Ahogy mesélni kezd csakis kulcsszavak akadnak meg a fejemben.

"... valami más…"

"New Yorkban… összemelegedtünk"

"Deee… rövid életű volt"

"Abban a pillanatban véget is ért, hogy megjelentél a villa előtt."



És az elhallgatása után beállt időben megfagy a levegő körülöttem.
Próbálom ízlelgetni a gondolatot. Megfogni. Értelmezni. Próbálom értelemre fogni az eszemet, felfogni, és ahogy sikerül...

.. újra szívok a cigarettából, lassan a számhoz emelem, de érzem kezd reszketni az egész... A kezem.. a cigaretta a kezemben, de még a bensőm is, egyre fokozódó reszketésbe kezd. A fejem próbál alkalmazkodni.. próbálja felfogni.. a szavait... a tetteket... az értelmüket, azt hogy ez mit jelent... nekem...
És ahogy a dolog lassan érni kezd... nagy adag levegőt szívok a tüdőmbe, de hallom és érzem ahogy a hangja megszaggat a levegőben.
Nyelnem kell.. Visszanyelnem. Az érzést.. a tényeket.. a fájdalmat.. Azt mondtam már megszoktam vagy nem!?? De nem ért még ilyen fájdalom. Ilyen mértékű... A szívem sajog bele.. Valami a mellkasomban.. Egyre inkább szűkül, növekszik és éget.. És én egyre inkább nem tudok ellenállni neki.
FUSS! ROHANJ!! MENEKÜLJ EL!!! Belső sugallat jelenik meg: Úgy megszabadulsz, ahogy mindig is tetted!!
Észre se veszem, ahogy ujjaim marcangolón szorítanak a korlát szélébe. Igen, még a lilában játszók is. Nem érzem.. Nem érzékelem.. Egyedül csak a feszültség kezd egyre inkább utat törni a fejemben, és én nem akarok újabb kitörést...
A légzésem megváltozik.. lassan emészt fel, de még sikeresen elnyomom. Az egyetlen amit nem szabályozok, az a mellkasom emelkedése és süllyedése, hangtalan, de talán minden másról is csak én hiszem ezt. A kezem még mindig remeg.. reszket... érzem ahogy tombol az ereimben, és érzem, ahogy minden erejével ellenem dolgozik.
De én még mindig csak a korlátot szorítom.
Nem akarok futni... Nem akarok menekülni.. Nem akarom ITTHAGYNI! Mégis minden sejtem erre késztet..
És aztán...

- Ne hagyd hogy elfussak... - csak ennyi törik ki. Hogy honnan?? Nem tudom. Nem is érdekel. Talán csak az agyam vészreakciója szól bele, talán nem is hallom a saját hangomat. Az ép eszem?? Érzem, hogy valahol ottvan. Tudom. De a vérem most erősebb... Én mégse akarok elfutni.
Rohadtul nem akarom hogy olyan legyen mint régen..
Mégse tudom hogy képes vagyok e rá.
Nélküle.

Ezért csakis benne bízhatok...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#71TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2020 4:47 pm

Miután színt vallok, csak nézem őt, hatalmas, elkeseredett szemekkel. Isten látja a lelkemet, amit tettem, nem ellene tettem, én csak boldog akartam lenni és új életet szerettem volna kezdeni. Igyekeztem túlélni és felépülni a szakítás után.
Nem szól. És ez rendesen kétségbe ejt. Arra számítok, hogy bármelyik pillanatban sarkon pördül és kiszáguld a lakásból. Megint. És talán valami hatalmas marhaságot művel magával.
Látom, hogy az ujjai görcsösen, fehéredésig markolják a korlátot, hallom, hogy a légzése is elnehezül. Nem néz rám, csak a távolt fürkészi. Én az arcát.
Elfog a reszketés, a szemeim könnybe lábadnak. Félek… Fogalmam sincs mit tegyek, vagy mondjak, kellene egyáltalán mondanom még bármit is? Valahol szeretnék magyarázkodni… hogy tudja, nem csak ő szenvedett, vagy szenved, én is ugyanúgy szenvedtem, és nem csak ő veszített, nem csak ő hozott áldozatokat, hanem én is; csodás dolgokról mondtam le, egy olyan élet helyett választottam ezt a poklot, amiről minden nő álmodik. De egy percig sem bánom, hogy megtettem, amíg velem van.
Legszívesebben megérinteném, de nem merem.
„Ne hagyd, hogy elfussak...”
A szavai meglepnek. Vagyis inkább az, hogy erre kér.
Lassan közelebb lépek hozzá. Mellé. És ha hagyja, a karja köré fűződnek a karjaim. Belekapaszkodom. A homlokomat a felkarjának döntöm.
- Szépen kérlek, maradj... – suttogom. Nem akarom átélni ugyanazt, amit egy hónappal ezelőtt.
Lehunyom a szemeimet.
- Nem akarom, hogy elmenj... – a hangom halkan búg. - Még egyszer nem bírom ki. – úgy érzem abba most összeroppannék.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#72TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2020 5:47 pm

Érzem ahogy közelebb lép... Egész messziről érzékelem.. Mégis.. ÉRZEM!
És ahogy a karom köré fűződnek a karjai, hirtelen szétcsattan az egész...
Az egész testem remegésbe kezd.. Most már én is érzem... A szorításom lazul... már nem fognak beletörni az ujjaim.. a kezem enged, a korláton, és ahogy a karomnak simul.. és meghallom a hangját, muszáj nyelnem.
Megszólalnék, de félek reszketés torzítaná a hangomat. Hogy mit mondanék?? Azt hogy mennyire de mennyire szeretem.. És hogy még soha nem mondtam ilyet.. Soha... senkinek.. Belehalnék ha elveszíteném... Akár itt, ledobnám magam.. Le, az erkélyen, akár csak egy szavába kerülne...

De helyette más történik. A könnyeim patakzani kezdenek, és nem is tudom miért zokogok.. Már megint.. Csak most csendesen. Képtelen vagyok felfogni ezt az egészet.. Megharcolni vele... Még soha nem kellett...
Hozzá bújok.. érzem ahogy az arcom a feje búbjára fekszik.. a könnyeim összekenik, de nem érdekel. Talán őt se...
És ahogy hirtelen nem én döntök, csak cselekszem, hullik a cigi, le az erkély előtt a földre, és olyan hirtelen kapom el, és átölelem, hogy még magam se tudom mi késztetett erre.
Csak szorítom.. szorítom át, a háta mögött, hogy baja ne essen, az arcom belefurakszik már a válla gödrébe, és tovább patakzanak belőlem a könnyek.
Hogy mit siratok??
Az most mindegy. Egyedül azt tudom hogy nem engedem el.. Soha.. Semmiért... Senkiért, bárkiért, vagy bármeddig.. Bárhogyan.. Bármit is kell megtennem...
Csak örökké szeretni fogom...
Még akkor is ha Ő ellök engem.

Egyszerűen képtelen vagyok ellene állni...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#73TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2020 6:49 pm

Grid júdáskodása nélkül is elmondtam volna az igazat Villenek. Ez az egyetlen szép az egészben, ha más nem is.
Szorosan ölelem a hozzám közelebb eső karját, miközben a homlokom nekidől. Érzem, hogy őt is remegés rázza, akárcsak engem.
Hangtalanul lélegzem, az ajkaim résnyire nyitva, a könnyeim lassan gördülnek lefelé az arcomon. Némán nyelem őket.
Aztán megérzem őt a fejemen, ahogy rám hajol. A belőle áradó forróság teljesen bekebelez. Szinte lángol, a ruháján keresztül is érzem. A testét finoman átjárja a zokogás, tisztán érzékelem. Annyira szeretnék segíteni neki, de annyira! Bárcsak tudnám a módját, hogy megvigasztaljam, hogy elmulasszam a fájdalmát, hogy az értésére adjam; amíg élek nincs egyedül.
Most már biztos… Háborúba megyek Grid ellen. Gőzöm sincs hogyan vehetném fel a kesztyűt egy olyan veszett kutyával szemben, mint ő, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy együtt maradhassak Villel.
A következő pillanatban kiránt a bágyadtságomból, ahogy megragad és maga felé fordít, hogy átöleljen. Zokogva bújik a nyakamba, de csöppet sem bánom.
Én is itatom az egereket.
A könnyei becsordogálnak a felsőm alá, érzem, ahogy csiklandozzák a bőrömet. Nem érdekel, hogy eláztatnak.
Lángoló arcomat a fejének döntöm, és beszívom a haja illatát. A karjaim közben a teste köré futnak, és olyan erősen ölelem, ahogy talán még soha azelőtt.
- Borzasztóan szeretlek… – döngöm a karjai édes fogságában, a füle mellett. A hangomból kirezeg, hogy vele együtt bömbizek.
Kibaszottul hiányzott. És úgy érzem... valahogy... most van a világegyetem összes darabkája a megfelelő helyén. Velem együtt.
Hazaérkeztem.
- Szeretlek... - pörög le újra az ajkaimról a suttogás, de már belemosolygom.
Egészen hozzásimulok a testéhez. A karjaim szorosabbra zárnak körülötte, mialatt két tenyerem a hátán nyugszik.
- Szeretlek... - búgom szerelemesen, és odafordulok felé, hogy az orrom hegyével vigasztalásképp, kedveskedve megcirógassam a fülcimpáját.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#74TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2020 12:00 am

...♫ 


A szavai a fülem mellett... Az ahogyan ölel... A karjai szorítása a hátam mögött... Mind ígéretül szolgál.. Mind azt mondja itt a vége.. Itt a vége annak hogy egyedül létezem. Hogy egyedül szállok szembe.. az egész világgal ha kell.. Hogyha eltapos, ha úgy érzem épp kitapossa a belemet, lesz aki ott lesz.. velem lesz.. aki velem együtt szenved. Ha kell... Ott lesz mellettem... Ahogy most is itt van.. a kezeimben...
És nem vagyok többet...

... EGYEDÜL.

Ha akarnám se tudnám abbahagyni a bőgést. A szavai újabb löketet engednek, csak még jobban bújok a vállába, még jobban szorítom.. az orrnyergem már érzi a bőrét, érzem ahogy ő is reszket, és nagyon nem akarom elengedni. Nem akarok elválni tőle... Vigyen egy egész hadsereg ha kell, de én itt akarok meghalni.. Így... a kezei között, és ahogy megérzem az orrát a fülemen, az egész kezd lassan csendesülni...
A könnyezés végét valami más veszi át. Valami hihető, valós, és bennem halkan teret nyerő.. Idő... de kezd szétáradni az ereimben. Meg se szólalok.. Még nem menne. Még nem egészen... Csak a testem mozdul, elhagyom a nyakát hogy felé döntsem a fejem, inkább csak hajoljak, oda ahol a száját érzem.. és muszáj.. muszáj.. MUSZÁJ éreznem! Muszáj hogy megcsókoljam!!! Szemernyi hévvel csak, de annál nagyobb melegséggel.. minden érzelmemmel.. Minden szerelmemmel.. a ténnyel hogy létezem. Hogy csak miatta létezem.. Hogy általa.. és vele...
És ahogy ha válaszol, a testem idomul mellette, egy percig sem sürgetve, hajtva vagy bármiféleképpen veszett ütembe kezdve, egyre csak csókolom.

A fájdalom csendben örömbe vált át. Hála.. megnyugvás.. köszönet.. ezt mind egyszerre érzékelem. És ha útban a halál... várjon még. Még ne vigyen. Ha kell, bármit megteszek.
Aztán lassan elszakítom magam.. a homlokom az övén támaszkodik érintkezést keresve, és csukott szemeimen túl elmosolyodom.  
 
- Otthagytad.. értem... - azzal ha hagyja újra rátalál a szám.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#75TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2020 12:46 am

Ville konokul fúrja a fejét a nyakamba, soha ilyen kötődést nem éreztem még felőle.
Ahogy mindkettőnknek bevallom, hogy szeretem, eláraszt a megkönnyebbülés, és a könnyeim elapadnak.
Lassan az arcom felé fordítja az arcát, és az ajkai óvatosan felkutatják a számat. Reszketve várom, hogy megcsókoljon – semmire sem vágyom jobban.
Úgy ölel, hogy azt érzem, mintha egy örökkévalóságig akarna a karjaiban tartani. Az erkély forog velem, miközben az ajkai simogatva csókolják az enyémeket. Gyengéden, mégis forró szerelemmel viszonozom a közeledését. Az ajkaim boldogan ízlelgetik, édes a viszontlátás.
Érzem a teste rezdüléseiből, hogy valami megváltozott benne; azt hiszem megnyugodott valamelyest.
Halványan belesóhajtok a csókba, mire ő leheletnyire válik tőlem.
„Otthagytad.. értem...”
Ha tudná, mennyire nehéz és szörnyű volt ezt megtenni… Még mindig sajog bele a szívem azért, amit Allennel tettem, amit azzal tettem, ami kettőnk közt vad lángolás közepette kezdett kivirágozni. Tönkre tettem egy gyönyörű dolgot, és bántottam egy csodálatos embert. Akit szintén nagyon szeretek, akihez mélyen kötődöm. De nem tudom megmagyarázni… Villel mégis más, olyan természetes az érzés, hogy összetartozunk. Akármit tesz, egyszerűen csak vonz magához; a lényem kitörölhetetlenül vágyik utána, és a karjai közt… az otthon biztonságát érzem. Azt, hogy úgy igazán a helyemen vagyok.
Azt hiszem, Ville alig tudna olyat tenni, amit ne bocsátanék meg neki.
Szavak helyett inkább újra elveszek a csókjában. Félrebillentem a fejem, és a nyelvem felbátorodva furakszik át az övéhez, miközben a szám lágyan masszírozza az övét.
Iszonyú melegem van. Ville perzselő tüzeket gyújt bennem.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-