♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Home alone - Vé & O. - Page 4 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 4 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Home alone - Vé & O. - Page 4 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 4 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 4 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Home alone - Vé & O. - Page 4 Vote_lcapHome alone - Vé & O. - Page 4 Voting_barHome alone - Vé & O. - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#76TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2020 1:24 am

Pillanatok alatt válik semmissé minden... Az a korábbi fájdalom... a félelem... a reszketés.. és még az a hideg érzés is annyira távolinak tűnik. Melegség tölt el. A valahová tartozás melegsége... Az ajkainak íze... a szavainak emléke... és az a kiburjánzó növekedő érzés a testemben, ami most valahogy másképp tölt el. Könnyűnek érzem magam... Magabiztosnak... Életemben - talán - először... igazi erőt érzek.. Megingathatatlant... hajthatatlant, és ami szembeszáll bárkivel. Vele az oldalamon...

Ahogy csókol, a kezeim a hátát lassan hagyják el. Előre kúsznak.. fel, az oldalán, a vállai közt engedve, hogy felfűződjenek végül az arca két oldalára előttem.
És ekkor csúszik át a nyelve..
A hirtelen csapás, a gerincemben is visszhangot ver.
De nem kapkodom el. Nem engedem hogy a vágy győzedelmeskedjen, egyszerűen csak elszakadok.. a kezeim az arcába marva eltávolodok, csak hogy a szemeibe nézhessek, és a szemei között futtatva a tekintetem, már tudom mit tegyek. Hogy mit akarok.

Újra támad a szám, de még mindig ami fűti csak a szerelem heve. Vágyakozom.. De már egész másfajta vágy ez, mégis, megtagadásra képtelen. Csak csókolom, újra és újra, tovább, lassan fordul a szájában a nyelvem, és a kezeim újra útra kelnek.
Már megint ottvannak. A derekán.. A csípőjén, lassan kúszva a feneke alá, és újra az ölembe emelem. Csak most... éppen lassan.. és ellenállásra hagyom, ha épp másként döntene.
De ha nem...
Aztán elengedem. A száját.. Újra..
Homlokom újra dől az övén, a szemeim csukva... és csak aztán nyitom meg.

- Szeretkezni akarok Veled....


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#77TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeKedd Ápr. 07, 2020 11:46 am

Bármi is történt ma, az én lelkem sokkal könnyebb lett tőle. Teljesen felszabadultam; már azt sem bánom, hogy Grid végre kimutatta a foga fehérjét és végleg elszaródott köztünk minden. Ne higgye, hogy ennyi volt; most lép csak igazán életbe a kibaszott metál virtus – legózzon össze akármilyen akadályokat, igazodni fogok a lehetetlenhez is, mint a jó katonák. Nem hagyom, hogy elgáncsoljon. Nekem bármit megér az, hogy Villel lehessek.
Amikor a nyelvem bátorkodik átmerészkedni az ajkai közé, Ville váratlanul elszakad tőlem. Megdöbbenek. Tágra nyílt szemekkel meredek rá a két tenyere foglyaként, Mi a baj? Valami rosszat tettem? Talán túl messzire mentem? Basszus… Pedig én iszonyúan kívánom a csók folytatását.
De aztán visszahajol és újra a számra tapad. Az ajkai mozgása nem heves, nem durva, mégis határozott és szenvedélyes. Fogadom a nyelve érintését, egyre beljebb hatol vele. Azonnal elsöpri az önfegyelmem utolsó szikráját is, és az egész testem olvadozni kezd a forróságtól.
Ajkai ostromából kiérzem a vágyát. És attól, ahogy a nyelve az enyémmel játszik, fellüktet a testem ott is, ahol talán… nem kéne. Én sem úgy tapadok a szájára, mint aki nem akarja azt, amire ő is gondol. Nagyon akarom; beleszédülök, annyira.
Két tenyere elhagyja az arcomat, lecsúsznak a derekamra, a csípőmre, aztán már a fenekemen érzem meg a két markát.
A karjaim azonnal, automatikusan a vállára futnak, hogy a nyaka köré fonódjanak – megkapaszkodom benne, ahogy emel. Nem ellenkezem, inkább vele mozdulok; fellököm magam az ölébe. A lábaim a dereka köré záródnak.
Erre az ajkai elválnak tőlem, és a homlokát az enyémnek döntve a szemembe néz.
„Szeretkezni akarok Veled....”
Hatalmasat dobban a szívem, a gyomromba is belenyilall.
A fülemig szalad a mosolyom.
- Semmire sem vágyom jobban... – búgom.
A következő pillanatban a szájáért kapok, és úgy kezdem falni, mintha attól félnék, hogy éhen halok.
Míg egyik karommal kapaszkodom Villen, a másik kezemmel rámarkolok a tarkójára. Az ujjaim beletúrnak a göndörödő tincsek közé.
Egyszerűen csak akarom Őt.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#78TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2020 1:32 am

Elindulok... Megindulok. Be, a szobája fele... át az ajtón.. az egyiken, aztán a másikon is... mintha csak saját kút főből tudnám már az oda vezető utat. És valahol tudom is. Láthatatlan térkép feszít a fejemben, ahogy lassan lépkedek vele, és csak beérve a szobájába, ott érek földet. Vagyishogy Ő ér földet...
Ahogy lerakom.
De még mindig csak csókolom..
Lassan.. kívánatosan... tökéletesen vágyva az érzésre, és ahogy elhagyják a kezeim, lassan simítva körbe a feneke vonalán, aztán megint az arcára térek. Muszáj hogy a szemeibe nézzek. Csak egy kicsikét... Az ajkaim újra elválnak tőle, de csak lassan.. nem hirtelen rántva ki a szerelem hevéből, és muszáj elmosolyodnom.

- Hát megtörténik.. - már maga a szó, hirtelen reszketést húz végig a gerincemen. De ez egész másfajta reszketés.. meg se közelíti a korábbi hevét, kezeim eleresztik, miközben továbbra is csak nézem, és ujjaim lekapnak a felsője széléért. Lassan húzom felfelé....
Át a karján, ha hagyja nekem, és könnyedén engedem el. Egyszerűen látnom kell.. Újra látnom.. Újként magamba falni a teste vonalának részleteit... Mintha egy örökkévalóság választott volna el... Aztán újra rátalál a szám, lassú csókokkal, végig a nyakán, de aztán mégis mást gondolok.
Homlokom érinti a vállát, de aztán kezeim újra az arcát választják.. elmosolyodok.. és egy kellemes levegőt veszek.
Csak csendben engedem ki.

- Hunyd le a szemed.. - ismétlem, ahogy már nagyon.. nagyon régen, és ha megteszi, újra találják a csókjaim...
A homlokán... a szemein... az arca oldalán... az orra hegyét finoman érintem, majd az álla vonalán.. és végül a száján teljesedik ki.

- Ez már annyira hiányzott... - egy lehelettel karöltve engedem ki, aztán... aztán hagyom hogy újra a számra tapadjon. Már ha megteszi...

Ha nem, én vagyok az aki előbb lépek.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#79TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2020 7:55 am

A nyakába fúrom az arcomat, miközben kapaszkodok és csüngök rajta. Nem csókolom, míg az ölében tartva lépked velem; nem akarom elterelni a figyelmét, hadd lássa, merre kell menni.
Kíváncsi vagyok hová visz; vajon a nappaliban ledob a kanapéra? Vagy a konyhában felültet a konyhapultra? Vagy visszavisz a hálószobába?
Némán belemosolyodom a vállába, amint észlelem, hogy az utóbbit választotta.
Beérve lassan leereszt a földre az ágy mellett, és folytatja, amit odakint elkezdtünk; a csókjaival egyszerűen képtelen vagyok betelni. Az ajkaim egyre csak kívánják az övéit.
„Hát megtörténik.. ” - suttogja rá a számra, miközben két tenyere a hátsómról felemelkedik az arcomra.
A szemeibe mosolygom. A tekintetem ragyog a boldogságtól; reszketek, akarom, hogy megtörténjen.
A pillantásommal követem a kezeit, ahogy lassan lenyúlnak a fölsőmért. Ahogy felhúzza rajtam, készségesen emelkednek a karjaim, és végül lekerül a darab.
Ismét felpillantok rá, a tekintetünk összeakad, miután az övé felvonult a felsőtestemen. Szinte perzsel a pillantása. Beleremegek.
Aztán ahogy a nyakamhoz hajol, hogy végighintse az ajkai puha érintésével, tíz ujjam megkapaszkodik a csípőjében. Hangtalanul lélegzem, hozzábújva.
Érzem a homlokát a vállamon, majd ismét két markába veszi az arcomat. Felnézek rá.
„Hunyd le a szemed." - kísérik a következő szavak a mosolyát, amitől én menten elolvadok.
Engedelmeskedem. Az én arcomra is kifut a mosolygás; az egész helyzet annyira ismerős… A történelem megismétli önmagát. Ugyanaz, ha nem tüzesebb izgatottság jár át, mint akkor… ott… először.
Egyenesen a mennyországba repít a gyengédségével; a csókjai aprók, mégis túlcsordulnak a szeretetétől, a szerelmétől, érzem.
Megbabonázva, elkábítva állok előtte.
„Ez már annyira hiányzott...”
Nyelnem kell. Nem csak neki hiányzott. Én majd beleőrültem a hiányába. És most itt van előttem. Csak nézem őt, elvarázsoltan, mint aki délibábot lát, és csak reméli, hogy az egész mégis fizikai valóság, amit tapinthat.
Nem válaszolok. Az ajkaim, a csókjaim annál inkább beszédesek; elmondják helyettem, mit érzek, ahogy Ville felé nyújtózkodom, hogy elérjem a száját.
Talán percekig is táncolnak az ajkaim rajta, mire az ujjaim a felsőjét kezdik markolászni. Felgyűröm a törzsén az anyagot. Félúton muszáj elengednem a száját, és most neki kell hagynia, hogy kibújtathassam a pólójából. Ha megvan, elejtem, és az a padlón végzi, az enyém mellett.
A felsőteste meztelenül feltárul előttem. Két kezem ujjai finoman megérintik a hasát, felsimítok rajta; érzem a bőre alatt az izmait. Sóvár tekintetemmel követem az ujjaim mozdulatát; szinte cirógatva rajzolgatnak, ahogy egymás után sorra rátérnek a tetoválásaira.
Tenyereim a mellére siklanak; ott is érinteni akarom. Simogatni.
A legszebb férfinak látom. Ő volt az első, és ha rajtam múlik, Ő lesz az utolsó is. Ő tanított meg a bizalomra, arra, hogyan engedjek magamhoz közel valakit, és azt, hogy mit jelent igazán szerelembe esni.
Odahajolok hozzá, a homlokom a szíve fölé dől.
- Azt hittem belepusztulok... annyira hiányoztál. – suttogom rá forró leheletemmel a mellkasára, miközben az orrom hegyével becézgetem ott a bőrét. Biztosan érzi magán a lélegzetemet, ahogy igyekszem magamba szívni az illatát.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#80TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2020 4:26 pm

A csókjai... a messzibe repítenek.. Amikor a pólómért nyúl, segítek neki. Az ujjainak érintése.. először csiklandós érzéssel tölt el, de ahogy végigsimít.. ahogy kezei szánkáznak a bőrömön, heves melegedésbe kezd utána minden magára hagyott sejtem.  
Csakis őt figyelem... Az arcát... a kezeit... csak ott állok előtte, és átadom magam. Átadnám bármelyik percben.. bármikor.. érte adnám akár az életem... És nem hittem hogy valaha eljön egy ilyen pillanat.
Őrülten szerelmes vagyok... ki hitte ezt...
Ép kezem felfut a felkarján.. a másik csak óvatosan érinti a hátát. Lüktet.. De ez most nem érdekel... A vérnyomásom egyre inkább lüktet vele. Szinte felfal a szerelem heve, de most hajlandó vagyok szabadjára engedni.
Nem bánom meg... Sem Gridet.. sem azt hogy összetörtem előtte.. Most újra érinthetem.. érezhetem.. és a gondolat az egekig emel..
Lehunyom a szemeimet.. de csak amíg a kezei a mellkasomon érintenek.
Szeretem ezt.. szeretem ahogy a bőrének érzete átjárja az egész testem.
Elmosolyodok. A gondolatra, vagy akár magára az érzésre, nem tudom.. De ahogy hozzám bújik...
Aztán a lehelete...

Nyelnem kell. Óriási gombóc van a torkomban.
Nagy levegőt kell vegyek, ahogy elcsuklik a hangom, de újra rendezem, és másodikra biztos sikerülni fog.

- Már itt vagyok... itt vagyok... - a vége csak suttogás, de mert már nem bírom nélküle tovább, újra hajol a szám, le hozzá, hogy megtépjem a következő csókkal. De nem vagyok vad... Nem hajt indulat, egyedül csak a megnyugvás, hogy ő is újra itt van velem.
Ép kezem közben végigsimul a hátán.. érzem ujjaim alatt a barázdákat.. a hegeit, az ismerős széleket, és újabb ingerületet kap a fejem.
A kezem csak lassan szabadítja meg a melltartóját. Nem engednek ellenkezést a kapcsoknak, de még nem fejtem le. Csak ujjaim tovább futnak, fel a hátán, a tarkójánál be a hajszálai közé az ujjaimra fűzve, és még inkább csókolom. Igen, már elragadott a hév. De még mindig nem kapkodok. Minden ízében érezni akarom. Minden porcikát.. szemvillanást, és pillanatot magamba falok.. És ha holnapig is tart mire a végére érek, nem érdekel. ÉREZNI AKAROM!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#81TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2020 4:57 pm

Már olyan régen hozzá akartam így érni, szeretgetni őt. Ahogy elkezdtem emlékezni, elkezdtem őt hiányolni is; az együtt töltött időket, a mókákat, a szeretkezéseinket, mindent.
Miután eltűnt az életemből, sosem gondoltam volna, hogy egyszer visszajön és itt fog állni előttem.
„Már itt vagyok... itt vagyok...”
A mellkasára döntve az arcomat elmosolyodom a hangjára, és csak ráérősen cirógatom a felsőtestét. Egy darabig. Aztán felé fordítom az arcomat, és ránézek, mint aki meg akar bizonyosodni róla, hogy nem káprázat, hanem hús-vér valójában van jelen.
Lehajol hozzám, én behunyom a szemem. A csókja végletekig gyengéd; emlékszem milyen heves szerető valójában, most mégis egészen másként viselkedik. Talán épp annyira ki akar élvezni minden egyes pillanatot és érintést, mint én.
Megrázkódom, miközben a hátamon felsimít és kioldja a melltartóm kapcsát. A pántok még a vállamon tartják a csipkézett darabot.
Érzem az ujjait a tarkómon, a hajamban, jóleső borzongás szalad végig a bőröm felszínén. Hátrább hajtom a fejemet, hogy belesimuljak a markába, miközben még inkább felkínálom neki az ajkaimat.
Kábulatomban forog velem a világ. A közelsége teljesen megrészegít. Olykor-olykor vágyódva rásóhajtok a szájára, amikor épp lélegzethez enged jutni.
Az ujjaim ráakaszkodnak a nadrágszíjára, kapaszkodót keresek, el ne szédüljek. Aztán az ujjaim lassan maguktól babrálni kezdenek az öv csatján, míg ki nem pattintják. Lassan fűzik ki az övet.
A vérem csak forrósodik az ereimben, egyre jobban hevít.
Élni akarok.
Érezni akarok.
Kockáztatni akarok...
...És mindezt tőle tanultam.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#82TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 12:18 am

Az ujjait a derekamon... csakis másodikra érzem meg. Amikor már az övemen babrál... Alig csak leheletnyit távolodok, alkalmazkodom.. Alkalmazkodom, hogy hozzám férjen... de a csókot nem szakítom meg...
Csak a kezeim futnak fel a hátán.. a vállainál a pántokba akaszkodom, hogy lassan előre húzzam őket. Le, a vállaira ejtve, és ha az ő kezei (út)közben végeztek, elszakadva kérem hogy engedjen.
Ha megteszi, a darab magától esik a földre.

Elmosolyodom.
Bele a szemeibe, ahogy végignézek újra rajta. A jelenben él minden emlékem, és ahogy a szám most a nyakára talál.. egy csókkal.. és mégeggyel, elnyílt ajkaim a válla vonalán simítanak végig, ahogy ép kezem közelebb rántja. Hogy hirtelen?? Lehet. De én sem tudom végig korlátozni a véremet, és már őrülten kívánom. Mégsem kapkodok. Nem teperem le, pedig minden ízében ezt lükteti a vérem. Helyette csak ép kezem végigsimít a háta mögött a bőrén.. a derekán, csak lassan a teste vonalán előre térve, hogy alig messze engedjem, miközben csókjaim előre törve a nyakán, hátrafeszítve a fejét, most én térek a nadrágja gombjára előttem.
Még fél kézzel is kipattintom.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#83TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 9:53 am

Miután kifűzöm az övét, és megnyitom a nadrágja gombját, majd a cipzárját… csendesen, halványan belevigyorgom a csókba.
Ville… baszki... Nem, nem kuncogok fel, még halkan sem. Visszafogom magam, ne már libidógyilkos legyek.
Nem… Nem a mérete miatt ez a reakció. Annál a résznél még nem tartok, csak annyit érzékelek, hogy a nadrág alatt nincs gatyesz. Látom, azóta sem lettek nagy haverok.
Mindegy is. Könnyebb a hozzáférés…
Valahol egészen izgató a gondolat, hogy csak becsúsztatom a kezem a nadrágjába, és máris érinthetem őt ott. Nagyot dobban a szívem. Kedvem lenne végigsimítanom a férfiasságán, de lenyelem a késztetést. Nem akarok türelmetlennek tűnni, pedig ha sejtené, hogy mennyi mindent tudnék most vele kezdeni hirtelen… Első körben itt helyben letérdelnék elé, hogy az ajkaim közé vegyem és boldoggá tegyem.
Akármit megtennék neki.
Már rég felizgatott az ördögi játszadozásával. A fejemben vonatozó ábrándképek sem segítenek… Irdatlanul lüktet az a bizonyos pontocska a combjaim között. Pokoli nehéz bírni magammal.
A csókjától és az érintésétől félig elaléltan, kábultan állok Ville előtt; a farmernadrágja széle az ujjaim között. Nem tolom le a combjain az anyagot, majd idővel lejjebb ereszkedik magától, miután elengedem.
Megérzem Ville ujjait a hátamon, aztán a vállamon, és lassan lecirógatja a melltartóm pántját a karomra.
Reszketek.
Elengedem a nadrágját, hogy, a fekete csipkedarabtól könnyedén meg tudjon szabadítani.
Meztelen felsőtestemet pásztázó tekintete élénk pírt csal az arcomra.
Ahogy a nyakamhoz hajol és belecsókol, behunyom a szemeimet, miközben készségesen félrebillentem a fejemet, hogy még inkább hozzám férjen.
Halk sóhajt hallatok. Jól esik, amit velem tesz.
Aztán már a vállamon járnak az ajkai; forrók, puhák és nedvesek. Elveszek…
Ebből az elvarázsolt állapotból az sem zökkent ki, hogy magához ránt. Kezeim a derekára fognak.
Közben előretéved a nyakamra, és kénytelen vagyok engedni neki, a mennyezet felé fordítom az arcomat.
A szívem eszelős ütemet ver. Újabb sóhaj szökik a mellkasomból.
Ha ez így megy tovább, össze fogok esni a gyönyörtől.
Halványan észlelem, hogy a nadrágom gombján matat. Örömmel tölt el.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#84TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 3:04 pm

A kezei ügyködnek... de én egy percre se veszítem az irányítást... a nyugalmat.. pedig minden pillanatban kapnék utána, rontanék a lényegre törve, mégsem akarom elkapkodni még...

A gomb...
Aztán a cipzár..
Halkan búgva adja magát, és ahogy ajkaim fordulnak a nyakán, minden porcikájábam érzem ahogy ő is átadja magát. Egyszerűen felemészt az érzés... Élénkít... A vérem felgyorsult pezsgésbe kezd, és ahogy a bekötött kezemmel is ügyeskedem, hogy ujjaim becsusszanjanak a nadrág dereka alá, lassan simítva végig a forrósodó bőrt, egyszerűen képtelenül másképp tenni tolom lejjebb. Hagyom hogy az is megadja magát...
A gravitáció talán a segítségemre lesz... Ahogy az ő kezei is, amikor újracsókolom a nyakát, belemosolygok a csókba ahogy végül elenged.
Az én gatyám is csúszik lejjebb. És ahogy kezeim most visszatérnek, és újra a fenekén simítanak végig, most már csupasz valójában érezve a bennem tomboló vágy, engedelmességet követel, ahogy hirtelen felkapom megint, újra az ölembe, és térddel felmászva az ágyra előttem, vele együtt vágódom végig.
Fél karom támaszkodik csak (fölötte) az oldalán...
Elmosolyodom.. ha lehet a szemeibe, lerugdosom a bakancsaimat és a maradék gatyát is a fenébe, de közben az eszembe akad még valami más is.
Hirtelen esek vissza, mellé, le a teste oldalán...
A szemeibe nézek... oldalról, aztán a hasára le, és megint a szemei..

- Neki... nem lesz baja..?? - csak óvatoskodva kérdezem, ahogy az általa degeszre kötözött sérült kezem végigsimít keresztben a hasa alján.
Semmit nem tudok erről az egészről...  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#85TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 3:43 pm

Lassan a kezeim is mozdulnak, és elkezdem lejjebb tolni a nadrágját a combjain, amíg érem, és közben érzem, hogy ő is ugyanezt teszi velem.
A farmerom lecsúszik a bokáimra, mire kilépek belőle. Meztelen, lángoló testtel simulok vissza hozzá. Pőre bőre az enyémen, magamon érzem a porcikáit, az izmait, minden rezdülését – semmihez sem fogható érzés.
Olyan magaslatokba hág a vágyam, hogy kész csoda, hogy még így képes vagyok tartani magam és nem esek neki. Pedig minden sejtem és idegszálam ezt akarná; hanyatt dönteni és szenvedélyesen imádni, amíg bírom szusszal.
Mosoly fut az arcomra, ahogy a keze a fenekemre simul és ismét az ölébe emel.
Kapaszkodom, mint egy kismajom, mire az ágyra térdepel, és hanyatt dől velem.
Nincs olyan részem, ami ne remegne érte, az érintéséért. Sírni tudnék, annyira akarom őt szeretni, boldoggá tenni, az imádott férfit. Szavakkal sem tudnám neki elmondani mit érzek iránta, és mennyire kell nekem.
Mellettem támaszkodik, és én csak az arcét figyelem, miközben ügyködik; gyengén ring alattunk az ágy, ahogy lerúgja magáról a feleslegessé vált holmikat.
Vörösen lángol az arcom, nem merek csupasz testén végignézni, pedig majd megveszek érte. Istentelen zavarban vagyok, pedig nem ez lesz az első együttlétünk. De mintha mégis ez lenne az…
A tekintetünk összefonódik, miközben lemosolyog rám. Az ajkaim nekem is mosolyra görbülnek, és gyengéden megérintem az arcát, hogy megsimítsam.
Aztán mellém heveredik, amit először nem értek, de aztán a tekintete elmondja mi az ok. Lepillant a hasamra, majd vissza rám.
„Neki... nem lesz baja..??”
A szavaitól egészen elérzékenyülök, attól, amilyen lágyan és törődve(?) kérdezi.
Szerelemtől csillámló szemekkel nézek rá. Most meglepett… És nem is hagy hidegen.
Enyhén megrázom a fejem.
- Nem lesz... – felelem halkan, miközben ismét rámosolyodom. - Csak… annyit fog érzékelni, hogy anyuci pokoli jól érzi magát. – búgom, és szeretgetve, finoman megérintem az alhasamon végigsimító ujjait.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#86TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 4:08 pm

Elvigyorodom... csak alig szerelmes éllel, és ahogy végigsimít az ujjaimon, a hátamon melegség vonul végig.
"Anyuci"...
Visszatetszik a fejemben a szó, és nemigen tudom mit jelent, mégis melegséggel tölt el.
Elhúzom a kezem, csak csendesen marva ki az ujjai közül, és ahogy fejemet még mindig támasztom mellette az oldalamon, színesben játszó ujjaimmal az alsó ajkán simítok végig.
Elmosolyodom.

- Akkor tegyünk róla, hogy "anyuci" rendkívül jól érezze magát... - alig mondom ki, az ujjaim helyét az ajkaim veszik át, hogy csendesen, de pokoli vágytól fűtve újra megcsókolják.

Újra fűződik a testem, fölé. Csak most egész testemmel végigdörzsölöm, direktben érinti a mellkasom, a bőröm, és ahogy hívogatnak a porcikák, lassan vonulok lejjebb.. A dekoltázsán... a mellei... mintha vagy ezer év telt volna el.. Ugyanolyan édes.. kellemes.. ugyanúgy reagál a teste, ahogy megint csókolom, rátalálok a bimbóira, megszopogatom.. nyelvvel ölelem körbe, és élvezem, ahogy a teste feszült táncba kezd.
De szerettem volna én ezt már hosszú ideje érezni...
Féktelen boldogság tölt el. Lökésszerűen tol endorfint a fejembe, ami méginkább tettekre sarkall...
Kötött kezem lassan simít rajta végig... már egyenesen a combjaira térve.. be a lábai közé, ott érintve az anyagon keresztül. A fejemben őrült szikrák pattannak.. tűzijáték veszi el az eszemet. Újra sóhajtok.. mélyet, ahogy belelehelem a bőrébe, és muszáj folytatnom.. A csókjaimat... A testén lassan térnek egyre lejjebb... végig a hasán.. a köldöke vonalán, és ahogy a bugyija szélét érintem, csak elszakadva tőle akasztom bele mindkét kezem ujját.
Ha segít nekem, csakis a szemeibe nézve húzom le.
Akarom hogy tudja hogy nekem adja magát!
Most senki másnak...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#87TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 5:17 pm

„Akkor tegyünk róla, hogy "anyuci" rendkívül jól érezze magát...”
Kedvem lenne felkuncogni. Széles mosolyra szaladnak az ajkaim az ujjai gyengéd érintése alatt. Különösen cseng, mégis szépen az ő szájából visszajátszó szó.
Ahogy beszél, ahogy érint és törődik velem, megdobogtatja a szívem. Soha nem láttam őt ilyennek. Ez egy teljesen új oldala – rabul ejt.
Az ajkamat csiklandozó ujjaira lehelek egy apró csókot, mielőtt elvonná őket tőlem, hogy csókokra váltsa.
Behunyom a szemem, miközben viszont csókolom, és hamarosan megérzem, ahogy egész testével fölém siklik. Sajog érte minden porcikám, a bőröm lángra kap ott, ahol az ő bőre hozzám ér.
Lefelé vándorló csókjai élveteg sóhajt csalnak ki belőlem, a mellkasom szaporán emelkedik és süllyed az izgalom és a vágyakozás súlya alatt.
Ujjhegyeim két karját érintik, ahogy lejjebb vonul rajtam, és az ajkai rálelnek a mellemre.
Halkan felnyögök. A pilláim alatt színes szikrák pattognak, miközben a dudorodó kis bimbóval játszik a nyelve.
És ahogy az ujjai végigsimítanak a szeméremajkaimon a bugyi anyagán keresztül...
- Ville... – sóhajtom lehelethalkan a nevét. Az ujjaim felfutnak a fejére, bele a hajába.
Az ágyékom egyre csak lüktet. Azt hiszem bele fogok őrülni a sajgásba, ha nem kezd velem valamit.
Lágyan hullámzik, vonaglik a testem a csókjai alatt, aztán megérzem, hogy az ujjai ráfűződnek a bugyimra. Lepillantok rá, épp engem néz azokkal a gyönyörű szemeivel. A tekintete a lelkemig hatol, kimelegszem tőle.
Beharapom az alsó ajkamat, miközben pajkos mosoly bújik meg a szám szegletében. Tudom, csak az övé vagyok. És ha engedi, ha többé nem lök el magától, érte is akarok meghalni. Ő az én... Mindenem. Nincs még egy hozzáfogható férfi, és soha senki nem veheti át a helyét, vagy pótolhatja őt. Csak vele vagyok igazán boldog. Ő az én egyetlen, igaz szerelmem, Őt nekem teremtették – a bizonyosságom megingathatatlan.
Megemelem a csípőmet, majd a lábaimat, hogy le tudja rólam húzni a csipkés fehérneműt. Ha megszabadított a felesleges darabkától, alig várom, hogy visszatérjen hozzám és csókoljon, érintsem, simogasson és szeressen. Lassan felemészt a szenvedély tüze, annyira epekedek érte.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#88TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 6:53 pm

Lassan belecsókolok... Be a lábai közé ahogy végre érintem. De vérszemet kap a nyelvem, és érezni akarom... Újra érezni, ezért megint támadok... Újra és újra mindent beleadva nyelvvel simítom végig... Belényalok... be a lábai közé, az üregébe, aztán egyre feljebb. A csiklóját kóstolgatom.. ízlelgetem.. ahogy a combjait körülölelve a kezeim, szilárdan tartom ahogy táncol nekem. HA táncol nekem. És teljesen felizgat az érzés....
Ezért az ujjaimat is bevetem...
Csak ahogy a teste kívánja... semmit nem sietek el...
Az én fejemben az erek már szűkülnek... annál inkább adnak szabad utat odalenn. Már bármelyik pillanatban képes lennék... száguldanék, hogy érezzem. Mégis... mennyei ez a felfokozott érzés... ez a teríték, és ahogy egyre csak jár benne a nyelvem, csak ha a szavait hallom csusszanok fölé.
Belé..
Lassan...
Csak ha, és miután a szemeibe néztem.

- Őrülten szeretlek.. - és felnyögök.

A szemeim lehunynak, de mozgásba csak alig pillanatok múlva kezdenek. Muszáj éreznem hogy végre vele lehetek... Muszáj felfognom a pillanatot..
Aztán lassan megindulok.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#89TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 9:09 pm

A fülemig pirulok, ahogy lágyan belém csókol.
- Istenem… Ville! – sikkantom, és fennakad a szemem a mennyezeten. A levegő a tüdőmbe szorul.
Finoman köröz járatomban a nyelvével, úgy érzem végem van.
Pontosan ugyanúgy csókol lent, mint fent; határozottan és érzékien. Újból belekapok a hajába, lehunyom a szemeimet, a tarkómat mélyen a párnába nyomom.
Szaporán nyögdécselek, alig bírom visszafogni a hangomat. Csalafinta nyelve bennem jár.
Ville mérföldekkel tapasztaltabb, mint én, ez tény; egyszerűen imádom, hogy irányít és tanít, és ha olyan kedve van, az uralma alá hajt, és a markában tart. Valamiféle sötét mágikus ereje van, mert mindig eléri, hogy teljesen elveszítsem tőle az eszemet; egyszerűen képtelen vagyok rajta kívül másra gondolni vagy vágyni. Ő kell nekem. Ő az én bűnös élvezetem. Függök tőle. A rabja vagyok. Hozzá tartozom. Meghalnék érte.
Aztán az ajkai és a nyelve rátalálnak a csiklómra. Görcsösen összerezzenek, amikor nagyon jó; amikor lecsap rá és fürgén körbetáncolja a nyelvével. Egyenesen szűkölök a karjaiban.
Közben lassan belém csúsztatja az ujját. Elönt a verejték, nem bírom tovább, az ágyékom lüktet, a szívem úgy zakatol, majd kiugrik a helyéről.
Lázasan tekergőzöm alatta. Megemelem a csípőm – azt sem tudom mit csinálok, úgy szenvedek a gyönyörtől. Az egyik lábam emelkedik, és a hátára fut; a lábujjaim ökölbe zárulnak, mintha belé akarnának markolni.
Újra a nevét nyögöm; hangosan, ahogy újra és újra mélyre süllyeszti bennem az ujját. Szívem szerint mozognék rajta, de csak remegve vergődök. Úgy érzem, menten meggyulladok.
Jól mondják… Vannak testek, amik egymásért égnek. Érzik a másik minden egyes szikráját, és vonzásuk olyan erős, hogy amikor összeérnek, lángra lobban a világ.
Ez életem legboldogabb pillanata – az újraegyesülésé.
Ville tudja, érzi, mikor kell abbahagynia, nehogy idő előtt kivégezzen.
Zihálok, amikor fölém kúszik és óvatosan rám nehezedik. A karjaim a karjai alatt felfonódnak a hátára. Magamhoz kell ölelnem, szorítanom őt, magamon akarom érezni; éreznem kell, hogy velem van.
Felhúzott combjaimat kitárom, hogy kényelmesen és könnyedén közéjük helyezkedhessen.
„Őrülten szeretlek..” - döngi mély baritonján, miközben a férfiassága az ölem sikamlós bejáratához illeszkedik.
- Én is téged… Mindennél jobban. – búgom forrón, a pillantásom elveszik a szemei hideg zöldjében, ahogy rám néz.
Azt akarom, hogy bennem legyen, hogy az idők végezetéig csókoljon, öleljen, szeressen, és a párom legyen. Soha senkire nem vágytam ilyen nagyon. Mindent akarok belőle.
A következő pillanatban finoman meglöki a csípőjét és belém nyomja magát. A világ legcsodásabb érzése, ahogy behatol nőiességembe.
Erősen kapaszkodom benne.
A mozdulatával szinkronban hagyja el a torkomat a kéjes nyögés. Összeolvadásunk pillanata határtalan gyönyörrel remegteti meg a porcikáimat.
Szerelmes tekintetemmel fürkészem Őt, látni akarom a szemeit, nézni akarom az arcát, miközben szeretkezik velem.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#90TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 09, 2020 11:36 pm


Hogy csináltam e már ilyet? Még sosem. Hogy ragadott e már el így a vágy?? Nem az egyszerű... testi vágy, de ilyenre is csak vele emlékszem.
Egyszerre játszik az emlékeimben a múlt és a jelen.. az út, amit végigjártunk mi ketten, és az egész kiteljesedik. Most teljesedik ki... Ebben az elátkozott pillanatban, amiért élek-halok.. Akiért élek, halok.

Nem mondhatom azt hogy bármi tudatosság is költözik az egészbe. Az ahogy vele szárnyalok, az valahogy földöntúli, teljesen más vagyok, és szeretek ez a valaki lenni. Szeretem mellette azt aki vagyok.. És ez valahogy fokozott intenzitással tölt el.

Minden mozdulat.. ahogy a teste fölött mozgok, ahogy az övé reagál, a mozdulatai, a nyögései, annyira tökéletessé tesznek mindent. Csak a szemeibe bámulok... aztán csókolom... összeszorított szemeimen túl ő jelenti most nekem a világot, és én szeretek az ő világában létezni.
A kezeim támasztanak a feje mellett, az egyik, a sérült, néha a terheléstől megremeg, de ki fogok tartani.. Ki AKAROK! Akarom hogy érezzem... hogy magamba faljam, hogy a magamévá tegyem az élvezetét...
Együtt akarom vele!!
A végét...
Ezért kitartok... minden pillanatban, ahogy az arca mellé simul az arcom.. ahogy az orrom végigsimít oldalról az övén, néha csak párás lehelettel nyögve bele, és ahogy a világ megjátszik körülöttem.
Leírhatatlan gyönyörrel tölt el....

Amíg a teste fel nem lüktet a kezeim között...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#91TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2020 8:04 am

Az ujjaim belekarmolnak, kapaszkodnak a lapockái fölött a bőrébe, miközben az arcomat az övéhez simítom.
A füle mellett sóhajtozom, nyögdécselem a nevét, miközben végtelen boldogságban úszom, amiért a magáévá, az asszonyává tesz.
Amikor Östen gépre rakott, amikor legelőször találkoztam Villel, azzal a nemtörődöm és bunkó modorával a stúdióban, akkor még nem sejtettem, hogy ennyire vonzódni fogok hozzá, hogy beleszeretek, hogy a lénye így belém fog ivódni.
A hangjába, a zenéjébe már tinédzserként szerelmes voltam, de az teljesen más volt. Hogy titkon álmodoztam-e arról, hogy ő lesz majd a pasim? Ugyan melyik serdülő lány ne játszott volna el mindenféle romantikus és erotikus vágyálmokkal kedvenc hírességéről? Különc voltam, de vágyaim nekem is voltak, mint mindenki másnak.
A fene sem gondolta, hogy ezek a képzelgések egyszer testet öltenek a fizikai valóságban is… Sosem hittem volna. Vagy akár azt, hogy így megőrjít.
És most itt van. Ville… A teste és a lénye teljesen bekebelez. A Sors valamiért mindent úgy rendezett, hogy mi ketten találkozzunk; ok nélkül ilyet nem csinál. Bízom benne, hogy nem akarja elvenni tőlem, az kegyetlen lenne – nagyon odabasznék érte az égieknek.
- Szeretlek…. Szeretlek…. Szeretlek…. – suttogom halkan a fülébe, miközben érzem, hogy már nem bírom tovább. Minden egyes sejtem robbanásra készen ég, az érzékeim vágtáznak.
Nekifeszítem a mellkasomat, a csípőmet, vad élvezettől szenvedve vonaglok alatta. Erősebben ölelem, szorítom Őt magamhoz.
- Ville!... – sikkantom a nevét, ahogy a következő pillanatban rám zúdul és tetőtől talpig eláraszt a remegő orgazmus.
Egész testemben megráz az éles, forró, szerelmi gyönyör. Teljesen elpusztít; a boldogság könnyei csillogva gördülnek le a szemem sarkából.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#92TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2020 9:38 pm


Nézni akarom... néha... Néha meg csak élvezni lecsukott szemeimen túl a testének mozdulatait.. A leheletét... A nyögéseit... Azt ahogyan reagál... és ahogy táncol nekem. Hogy végre... végre a kezeim között érezhetem... Eszement egy feltüzelő érzés...
A szavai a fülemben boldog mosolyra késztetnek. Annyira akartam ezt már tőle.. Hallani... Mámoros ködöt ránt a fejembe, és lehunyom a szemeimet.
Érzem a testét ahogyan változik... Jól tudom mit jelent ez, a testsúlyomat áthelyezem az ép kezemre, félig, és lehunyt szemeimen túl magamba szippantom ahogy élvez. Vele együtt élvezem...
Aztán...
...aztán én is engedve a pusztító gyönyörnek, egyetlen pillanatba sűrítve átadom magam.

Még soha nem volt ilyen jó. Senkivel.
A világ csak megáll körülöttem, arra a néhány pillanatra, és ahogy utolér a vége... még mindig csendesen lihegve, de belenézek a szemeibe.
Egyszerűen látni akarom őket...
Ahogy szikráznak, szerelmesek, és az én szemeim is ugyanezt tükrözhetik. Elmosolyodok... egyszerűen BOLDOG vagyok! Mérhetetlenül boldog..
És ezt senki nem tudja elvenni!!!

Hozzá hajolok egy mély, és mindentelsöprő csókra.
Nem akarom elengedni, örökre tartani akarom!
De a sérült kezem mást gondol. Elmúlt a kitartás, kis híján összecsuklom, ezért az utolsó pillanatban cselekszem, lassan eltávolodom tőle, és ugyanúgy kicsusszanva belőle, mellé a hátamra esem.
Nem akartam ezt ilyen hirtelen.
De nem is akartam rácsuklani, ezért a mellkasom még mindig emelkedik és süllyed, ahogy még mindig nevetek - na jó, csak vigyorgok - ahogy felé (az arcával) szembefordulok vele.

- Ne haragudj... - csak ennyi esik ki. De mielőtt még megszólalhatna vagy bármit is tenne, ép kezem a tarkójáért nyúl, még magam is féligmeddig emelkedve, hogy újra a csókomra húzzam.
Aztán a homlokának dőlök.

- Örülök... hogy nem jöttél el a megbeszélésre.. - csukott szemeimen túl beszélek. Aztán elmosolyodom. Megint. - Pokolian szeretlek... - ezt már csak suttogom és újra a szájára kapok.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#93TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 10, 2020 11:10 pm

Érzem, ahogy jön velem, aztán elengedi nagát és forrón belém élvez. Ívbe rándul a testem, nekifeszülök és a nevét nyögöm. Sìrok a gyónyörtől, az arcom ég a boldogságtól.
Ő lenéz rám, mosolyog, azt hiszem ő is elégedett, sőt, van annyira boldog mint én.
Zihálok, és visszamosolygom azokba a szép szemeibe. A kezeim még mindig a hátán simulnak.
Amikor bekopogott, nem gondoltam, hogy ez lesz.
Megkönnyebbült sóhajjal fogadom a csókját, amivel a számra hajol. A kezeim lecsúsznak a testéről, és finom érintéssel a tenyerembe veszem az arcát. A hüvelykujjammal megsimogatom.
Elengedem, amikor legördül rólam. Az én ölem még lüktet. A kezeim erőtlenül hullanak a hasamra.
Feléfordítom az arcomat, mondanám, hogy semmi baj, de megelőz, és a tarkóm alá nyúlva a szájára emel. Kábán, de annál szerelmesebben csókolok rá az ajkaira.  Amikor leválok róluk, az egyik kezem emelkedik, és az ujjaim hegyével megérintem, végigcirógatom azokat.
Örül, hogy nem mentem be a megbeszélésre? Hát még én. Mondanám, de ismét lefoglalja a számat. Na nem mintha bánnám.
Ugyanazt érzem én is iránta, mint amit ő irántam. Őrúltem szeretem.
Felé fordul a testem, a térdemet felhúzom és a combjára fektetem. Kezem lassú mozdulatokkal matat a hajában, fésülgetem a tincseit az ujjaimmal.
Felsóhajtok, amikor elengedi a szája az enyémet, a szemébe villantom a legkomiszabb banditamosolyomat.
- Üdv a klubban... Nem gondoltam, hogy a ma történtek után lesz rajtam kívül még valaki, aki így érez majd. - búgom rá az ajkára halkan, és most én bújok oda hozzá egy finom csók erejéig.
- Én is szeretlek. - lehelem aztán, és leteszem a párnára a fejem, miközben őt nézem.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#94TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2020 12:52 pm


Bizsergéssel tölt el.. az ujjainak érintése, bizsereg a szám, a bőröm, az egész testem. De az egész lényével kapcsolatban így érzek...
Hozzá idomulok... Részben, az oldalamra fordulok, a könyökömön támasztok meg, így már biztos nem hagy cserben.
És amint az ujjai belefonódnak a hajamba, a szemeim újra lecsukódnak. A fejem belefordul a kezébe... Imádom ezt az érzést...

- Ha eljössz.. a dolgok egész másképp is alakulhattak volna... - a szemem még mindig csukva, de nem akarok belegondolni. Nem akarom végiggondolni mi minden másképp történhetett volna.
Imádom a jelenlegi állapotot.

Aztán közelebb bújik, és ahogy elhagyja a száját újra az a szó, minden a messzibe veszik, és én átadom magam. Először a mosolynak, de aztán a szája érintése engem is magával ragad. Válaszolok...
De aztán hiányérzet tölt el, ahogy magamra hagy.
Csak mikor elcsendesül nyílnak meg a szemeim.

- Érezni akarlak.. - csak suttogás - Gyere.. - és ha nem áll ellen, ép kézzel a kezére kapok és úgy húzom közelebb, hogy ahogy én újra hanyatt vágódom, ő is megtelepedjen hason fekve a hasamon.
Minden porcikáját érinteni akarom... Érezni. Hosszú nélkülözés ad most késztetést.

Ha megért engem, és nem ellenkezik, ép kezem betelepszik a fejem mögé, hogy tökéletesen lássam őt. A szemeit. Ha megtámaszkodik a mellkasomon.

A másik kósza hajtincset hajt arrébb, de aztán meggondolom magam, ráfűzöm a kötésemre és az orromhoz húzom.
Mélyen beleszippantok.

- Én pedig ezt nem akarom soha többé elengedni.. - mosolygom - Ezt az érzést.. - még mindig őt nézem, aztán engedem a haját, és finoman végigsimítok az orra vonalán. Egészen a homlokától kezdődően.

- Az érzést.. melletted... - és ha hagyja, emelkedek és újra csókolom. De csak egy rövidet.

- Hálás vagyok amiért visszakaptalak.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#95TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2020 5:45 pm

„Ha eljössz.. a dolgok egész másképp is alakulhattak volna...”
- Az egyszer biztos... – suttogom mosolyogva.
Nagy valószínűséggel a stúdióban semmi sem történt volna meg abból, ami itt a lakásomon igen. Villel biztosan távolságtartóbban viselkedek, és ha beszélgettünk volna is, nem jutunk ilyen mélységekbe. De talán mindez amúgy is megtörtént volna kettőnk közt, csak kicsit később, más körülmények között, más formában.
Arra viszont már nem veszek mérget, hogy Gridnek ott nem zúzom be az orrát. Sanszos, hogy azt sehogy sem úszta volna meg, mert ugyanúgy bunkózott volna velem, mint itt.
- ...Örülök, hogy minden úgy történt, ahogy. – fűzöm hozzá mosolyogva.
Valahogy minden könnyebb lett, és tisztább. Grid mellékesnek tűnik, ő csak háttérzaj.
Muszáj szavakkal is Ville tudtára adnom, mit érzek iránta, majd odahajolok hozzá és lágyan megcsókolom.
„Érezni akarlak.. Gyere..” - mondja, miután felnyitja a szemeit.
Hanyatt dől, és közben a kezemnél fogva magával húz. Engedek a hívásnak, és felsőtestemmel ráheveredem.
Mellkasom a mellkasára simul, két alkarom is rajta fekszik.
Ő a tarkója alá fűzi a kezét, és csak néz engem. Nem tehetek róla, a szemei olyan igézőek, hogy állandóan zavarba ejt a pillantásával; újabb mosolyt csalogat az arcomra.
Az ujjaim komótos játszadozásban cirógatják a mellét, erre ő a hajtincseimmel kezd babrálni. Az érintése hihetetlenül gyengéd. Csiklandós borzongás siklik végig a gerincemen, ahogy az ujjára tekeri, és odavonja magához a hajam, hogy magába szívja az illatát.
Lúdbőrös leszek. Még senki nem pödörgette és szagolgatta a hajamat így. Az arcomat elönti a pír, és beharapom az alsó ajkamat, miközben az arcát nézem. Olyan hatással van rám, mint még soha senki az életben.
Ha belegondolok, hogy nem sokon múlt, hogy elveszítsem... De nem így történt. A Gondviselés színre lépett - biztos megunta mennyit rinyálok Ville után.
„Én pedig ezt nem akarom soha többé elengedni.. Ezt az érzést.. Melletted. ”
Arra a pár másodpercre lehunyom a pilláimat, míg bekötözött kézfejével végigsimít az arcomon, aztán újra felnyílnak és a tekintetünk összeolvad.
Nem tudom abbahagyni a mosolygást. Még addig sem, míg kissé megemelkedik, és a szája újra rátalál az enyémre egy röpke csókkal.
„Hálás vagyok amiért visszakaptalak.” - mondja aztán.
- Ez jó... – futnak szélesebbre az ajkaim, már-már vigyorgom. - Eddig azt hittem, én kaptalak vissza téged.
Nem akarok mozdulni. Annyira jó így, kettesben, egymás meztelen testére simulva, közvetlenül érezve a bőréből áradó meleget, a szíve lüktetését a mellkasom alatt… Soha ilyen közel nem éreztem még magamhoz Villet.
Az ujjaim hegyével simogatom a mellei fölött, egyik oldalról a másikra kalandozgat a kezem, és ahol érintem, oda utána apró csókokat lehelek. Vagy ezerféleképp tudnám szeretni és kényeztetni, ha akarná, ha engedné. Reggelig… Vagy amíg el nem vinne a végelgyengülés. Rohadtul nem segít a helyzeten, hogy meztelenül fekszünk egymáson, és érzem a porcikáit magamon. Csak azt tudom, hogy boldoggá szeretném tenni, és iszonyat nehéz visszatartanom az indíttatást, hogy lenyúljak… oda és megsimítsam… hogy levonuljak, és elhalmozzam a csókjaimmal.
Muszáj útjára engednem egy hatalmas sóhajt, de az ajkaim egyre csak visszavágynak a testére. Nem csak Ő akar engem érezni; én is Őt.
Odahajolok a melle fölé, és lassan rácsókolok az egyik mellbimbójára. Az ajkaim közé merészkedik a nyelvem hegye is, és puhán megérintem vele a gombocskát. Átvonulok a másik oldalra, és a másik mellét is gyengéd, forró kényeztetésben részesítik az ajkaim.
Aztán csak… rádőlök a mellkasára, az államat a kézfejemre engedem, és csak nézem őt, csendesen, csodálva, boldogan. Remélem megbocsátja, hogy megőrülök érte. Egy vággyal teli sóhajjal hűtöm le magam.
A következő pillanatban olyan gondolatok, emlékek bukkannak fel a fejemben, amik kellemes érzéseket idéznek bennem és egészen megmosolyogtatnak. Ville tekintetén csüngök, miközben lágy duruzslásba kezdek:
- ...Te még azt sem tudtad, hogy létezem, de én már csodáltalak a földgolyó másik feléről... Hálás voltam azért, hogy valahol létezik valaki, aki olyan, mint te, és ilyen elképesztő zenét alkot. Fiatalabb koromban nem volt olyan éjszakám, amikor nem a te hangodra aludtam el. Csak bekapcsoltam a CD-lejátszót, és onnantól minden olyan... békés lett. A dalaid hatalmas erőt adtak. Átsegítettél velük azokon a nehéz időkön, amikor annyira haragudtam az életre, hogy majd megbolondultam... Amikor téged hallgattalak, sosem éreztem magam elveszettnek, sem elcseszettnek. Csak szerencsésnek... amiért hallhatlak. - muszáj ezt elmondanom neki, tudnia kell, hogy Ő már régen gyógyír volt a lelkemnek. A kegyetlen létezésben a művei csodás ajándékok voltak.
Tudom, vicces, de a gimiben a házimat is rendre Ville zenéjére írtam meg. Jaana állandóan azzal cikizett valahányszor benyitott a szobámba, hogy "Nem igaz, hogy nem kapsz már mérgezést a csávótól." Azt még Jaana sem hitte, hogy egyszer majd összejövök vele. Sőt! Hogy az Ő gyerekével leszek majd terhes. Vagy hogy egyáltalán bárkinek is sikerül elkapnia és teherbe ejtenie.
Elvigyorodom, ahogy megelevenedik előttem az emlék. És ha a jelent nézzük... azt hiszem, Ville rajongói közül mindenképp én vagyok a legnagyobb, és a legszerencsésebb is.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#96TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 11, 2020 10:55 pm

 
- Én is... - alig egy szösszenetnyit engedek, de aztán keresztülvágja a mosolyom, nem csak a csókja után, de utat nyer rajta(m) valami más is. Hogy érezni akarom. Minden ízében. Ezért hát cselekszem. És csak bízom abban hogy nem utasít el.

Nem teszi. Ahogy megfekszik a mellkasomon, jólesik a teste által generált nyomás. Annyira jó ez  így... hetekig tudnám élvezni. Talán birtokba venni a lakás négy falát, és kimerülésig csak szeretkezni...
Álomba illő képek...
El is mosolyodom az egészen, és talán ezek is hívják elő az azt követő néhány gondolatot. Mert így érzek. Pontosan így. Hálát.. És egy örökkévalóságig tartó vonzódást... Újabb nagyszerű képek.. Csókot érdemelnek. És senki nem akadályozhatja meg...
(egyedül csak Ő tehetné...)  

Aztán... Aztán az egész könnyű és nyugalmas hangulatot vesz. Élvezem... Rendkívül élvezem ahogy lélegzik a mellkasomon.. ahogy simogat, és az én kezem is el-elkalandozik. A testén... a hátán ujjaim hegyével finoman simítok végig, aztán vissza. Át a válla mellett.. végig a felkarjára futva, aztán az alkarján le. Kellemes csak így érinteni.. ÉREZNI!
Amíg rosszalkodni nem kezd.

Ahogy belelendül, és rám szopogat, felnevetek. Egyszerűen nevetnem.. KELL!
Képtelen vagyok visszafogni a vigyorgásomat, de igazából tettekben, nem ellenkezem.

- Ezt.. ezt még ne.. - nevetem. Hangosan! - Csak egy kicsit várj még... - már csak vigyorgom, és lassan szót fogad. Jó ahogy elfekszik a mellkasomon.. Hogy csinálnám még vele!?? Minden ellenkezés nélkül!! De csak néhány pillanat még.. tényleg... De aztán..

Ahogy beszélni kezd, minden percét figyelmesen hallgatom. Minden pillanatát. Iszom a szavait. A fejem az ő múltjában jár, és nem bírom tovább, elmosolyodom.

- Ki hitte volna.. - simítok félre az arcából most tényleg egy újabb tincset, aztán valami más jut az eszembe.
Ráncolom a szemeimet.

- És azt gondoltad volna... hogy Neked is írok egy dalt..? - csak egész óvatosan kérdezem. Nem mert szégyellném, vagy mert.. titkoltam volna, egyszerűen csak.. meglep a felismerés.

- Ott kinn.. amíg vártam Rád..- a szemei között váltogatom a tekintetem. - A szél hozzám sodort egy papírdarabot, és... - ennyi. Ennyi elég. És néhány szösszenetnyi érzés.

- Talán egyszer majd megmutatom.. - újra ráncolok, de aztán az egyik kezére kapok, és magamhoz húzom, a számhoz, egy újabb csókra.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#97TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2020 10:46 am

- Baszki... Kinevetsz? Jól van... Jól van... Ezt megjegyzem. – duzzognék, de hiába akarok megsértődni, nem tudok. A szám egyre csak cinkos, sunyi vigyorgásra görbül.
Ám ha tudnááá... mennyi minden van a fejemben, mennyi mindent tudnék, és szeretnék vele kezdeni, de értem, és érzem, hogy másra van most szüksége. Nem akarom lerohanni, nem akarom megfosztani magunkat ezektől a kellemes pillanatoktól – pedig ha tudná, hogy mennyire megveszek érte. Beérem azzal, hogy itt van mellettem, és szeret.
Szeretném, hogy tudja, már tizenéves koromban fontos része volt az életemnek, még ha nem is személyesen, fizikailag. Többezer mérföldről is hatott rám, és meghatározó szerepet töltött be a mindennapjaimban.
Beleborzongok, ahogy az arcomból félreterel egy kósza tincset. Én közben a szemei zöldjében gyönyörködöm. A szemeiben mindig ott ég az a titokzatos, megfejthetetlen, kicsit sötét fény; vajon miről tudna mesélni?
„És azt gondoltad volna... hogy Neked is írok egy dalt..?”
A tekintetem és az arcom élénken felragyog a szavaira. Nagyot dobban a szívem.
- Tényleg??? Írtál egyet??? – kérdezek vissza, miközben a fülemig szalad a mosolyom. A fejemet is felkapom.
- Nekem még sosem írt senki dalt. - bazsalygom.
Neki talán apróság ez a gesztus, de ebben a pillanatban a világ legboldogabb nőjévé tett.
Írt nekem egy dalt... – pulzál az elmémben a gondolat. Csak nekem...
Aztán folytatja.
„Ott kinn.. amíg vártam Rád.. A szél hozzám sodort egy papírdarabot, és...”
Teljesen elérzékenyülök. Csak hallgatom a szavait, miközben elképzelem a jelenetet… Már tudom mivel töltötte az idejét, mielőtt rávetődött a kocsira.
- Mennyi ideig dekkoltál Te ott? - tudakolom meglepetten.
Szerelmes pillantásokkal csüngök rajta, csak fürkészem az arcát, azokat a szép vonásait, amik nekem a mindent jelentik.
„Talán egyszer majd megmutatom..”
Talán? Mi az hogy „talán”? Szóval nem biztos? Felcsigáz, aztán meg… „vagy megmutatom, vagy nem”. Bakker, ne már, ez nem ér. De legyen így. Kivárom, míg Ville úgy érzi, elérkezett az idő arra, hogy megossza velem.
- Hááát, most nagyon kíváncsivá tettél… – döngöm szélesen mosolyogva, és az államat visszaengedem a mellkasára. - Már alig várom, hogy halljam, de majd megmutatod, amikor szeretnéd… Imádni fogom. – ehhez kétség sem fér.
Ekkor megfogja az egyik kezemet és az ajkaihoz vonja, én meg nem tiltakozom. Hagyom, hogy szeretgessen, kedveskedjen és kényeztessen a maga újszerű módján. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem élvezem. Egyszerűen elolvadok tőle.
Erre a napra örök életemben emlékezni fogok.
Nem akarok azonnal elhúzódni tőle, mert nagyon jó így, kettesben heverészni és bújni, ezért csak percek múlva mozdulok meg, nagy nehezen, ahogy eszembe jut, tényleg illő lenne már jeleznem Allennek, hogy ne várjon vacsorára.
- Lécci, adj egy percet. Gyorsan elintézek valamit. Rendben? – búgom Villel szemezve, aztán rácsókolok a mellkasára, és ha enged, lassan lekúszom a testéről, és még mielőtt felülnék, belecsókolok a hasába. Csakazértis.
Lekászálódom az ágyról, és a végébe csattogok, oda, ahol a farmernadrágom hever a padlón.
Lekucorodok, a gatyámat az ölembe vonom, kihalászom a farzsebéből a mobilomat, a vállamat pedig az ágy szélének döntöm.
Nem hagyom Villet magára a szobában, ott vagyok tőle egy-két méterre. Odafönt heverészve csak a fejemet és az arcomat láthatja oldalról.
Felpillantok rá, ahogy ott fekszik. Elvigyorodom. Kedvem lenne felnyúlni a lábáért és megcsiklandozni a talpát. Pont elérem. De talán meg sem érezné.
Inkább visszafordulok a mobilomhoz, hogy pötyögjek pár sort Allennek:


From: Octi
To: Allen

Szia! Ne haragudj, befigyelt pár váratlan dolog. Kérlek, ne várj meg a vacsorával, ma itt éjszakázom a lakásban; vendégem van. Délután még Grid is beugrott. Jól összerúgtuk a port, de legalább a NY-i meló megvan. Az elmaradt vacsit ígérem bepótoljuk. Wink Lécci ne aggódj, minden oké. Holnap ütközünk. cupp 


Igyekszem úgy fogalmazni, hogy ne ijesszek rá Allenre, csak aggódna. Másnap, amikor találkozunk, úgyis mindenről beszámolok neki részletesen.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#98TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2020 5:57 pm


És vihogok.. talán most mégjobban, ahogy rájátszik az egészre, talán már ő is rázkódik a mellkasomon. Ismeretlen jókedvvel tölt el... Már maga a jelenléte, a többi meg... számomra ismeretlen opció.
Eddig.

Aztán előjön valami más is. A múltja, amiből ha belegondolok azon a tűzön túl egy leheletnyit sem ismerek. És ez megakaszt. Ha lehet, egész végig hallgatnám.. akár reggelig, hogy mi történt vele, miért lett az aki.. Ő... de valahogy... aztán mégis saját válasz szökik a képbe, mégsem mondom azt hogy bánom ezt.
Mert igaz.
És szeretném közölni vele.
Egyetlen valótlan dolgot se tartalmaz az amit leírtam.
Csakhogy... még nem egészen vagyok kész vele.
A hangszerelés...

- Akkor már épp ideje volt... - mosolygom el, de nem akarom az orrára kötni a részleteket. Egyelőre még nem.

- Ne törődj vele, ez már nemszámít.. - simít végig a markom a haján, jól esik hogy érinthetem. Már rohadtul nem számít semmi ami akkor volt. az egy másik élet volt. Egy másik világ.. csak most kezdődik az IGAZI!
A kíváncsiságára viszont elmosolyodom.

- Abban nemkételkedem.. - rántanak csak egy pillanatra össze a szemeim, csak vízszintesen, de meg is is fogalmazódik egy gondolat. - Meglepetés lesz...! - simítok aztán végig újra az arca  vonalán. Hogy a dolog összeállt e?? A fejemben már teljesen. Még néhány csiszolás... néhány elintéznivaló, és...

Az újabb elkövetkező néhány perc néma csendessége visszalassítja a szívverésemet. Olyan lassúvá, mint amilyen még talán sosem volt. Olyan nyugodttá.. békéssé, és meghitté.. ami gyönyörűséget talán még soha nem éreztem. Valahogy harmónia költözik az egészbe... összhang.. idill... Talán pont ilyen lehet az, amiről beszél néhány tőlünk független dalszöveg. Jól esik érezni az élet ezen oldalát is.
Nagyot sóhajtok, de aztán moccan.
Szökni kezd...
Először azt gondolom talán csak pisilnie kell... Nem akadályozom, az újabb beszökő csókja valahogy belülről reszkettet meg, mégis mosolygok. Mindvégig. Aztán figyelem, ahogy eltávolodik, de amikor nem lép ki, hanem maratni kezd az ágy végében, én minden ízében figyelem. Még akkor is amikor leül.
Nem látom, de hallom a pötyögéseket...

Csak ekkor veszem le róla a szemeimet, és fejemben járni kezdenek a gondolatok.
A plafont bámulom, de ekkor már tudom. Valahol mélyen tudom. És összefacsarodik valami legbelül.

Csak akkor szólalok meg, amikor visszajön hozzám. Ha ő nem beszél, én beszélek, de az is lehet hogy egyből megelőzöm.
Mélyen a szemeibe nézek.

- Ő.. tud rólunk?? - az arcom már nem vidám. De nem is küzd fájdalommal. Tudomásul vettem. Nem tehettem mást. Az a fickó akiről Ravin beszélt, akit féligmeddig láttam az üvegen át, győzött. De csakmert ÉN voltam a töketlen...
De ennek most vége.
Nem engedem többé el.

- Vele mész New Yorkba... - engedem el, de nem szándékosan csak megcsap a felismerés. Róla beszélt Grid. Ő az a.. "patkány" ... És a hangulatom bőven a korábbi alá zuhan, de azért nem felejtem el: NEKEM adta magát!
És ez pokoli jól esik.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#99TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2020 7:59 pm

Elküldöm Allennek az SMS-t, aztán várok egy kicsit, hátha visszaír. Amikor viszont nem történik semmi… és ha már itt vagyok, helyben, rendet rakok. Azaz felszedegetem a padlóról a ruháinkat, és az íróasztalomnál posztoló székre teszem őket. Különválogatva.
Nem bírom a rumlit. Aha, és mi lesz, ha gyerekem lesz??? Anyám! Legódarabkák meg plüssgecimacik elszórva mindenfelé… Már most látom, hogy ki fogom lógatni a kölyköt az erkélyről. Csak lépjek rá egy kibaszott építőkockára is...
Visszamasírozok az ágyhoz, feltérdepelek rá, és lassú mozdulatokkal visszatelepedem Ville mellé. Ha engedi, akkor az oldalához simulok.
Felkönyöklök a párnára, és a fejemet megtámasztom a markomban.
Villere vonul a tekintetem. Az arcára. Komornak tűnik, és mellé csendes is, de nem hagy időt azon méláznom, hogy mi lehet a baj, már ha van egyáltalán.
A jelek szerint viszont van. Hangot is ad neki.
„Ő.. tud rólunk??”
Nem feltétlenül ér váratlanul a kérdés. Azt hiszem, Ville eddig emésztette, amit odakint mondtam neki az erkélyen. Akkor ott nem kérdezett semmit. Persze, valahol örültem, hogy nem feszegeti a témát, de sejtettem, hogy idővel előjön vele.
Elengedek egy sóhajt.
- Igen, tud. – felelem egyszerűen. A tekintetem a szemeiben nyugszik. Bármit kérdezhet, őszintén fogok válaszolni. Nem fogok titkolózni, hazudni, sem ferdíteni, de arra ügyelni fogok, hogy ne haragítsam Allen-re, és hogy ne okozzak fájdalmat neki a szavaimmal.
Épp elég, hogy nekem még mindig sajog a tegnapi szakítás. Istentelenül megrázott, és túl friss az élmény – emlékszem arra a kegyetlenül elkeseredett, ótvar érzésre, ami akkor átjárt.
Pontosan ugyanezt a szart éreztem, amikor felhívtam Villet, hogy szakítsak vele.
Én lehetnék a szakítások királynője; 2 szakítás 3 nap alatt. Na ezt csinálja valaki utánam. Ráadásul az egészet Allen hiánya kíséri. De tudom, még ha kegyetlenül is hangzik, hogy Ville mellett el fog múlni, el fog halványodni bennem; nem a kötődés, az megmarad, hanem a fájdalom. Szépen jobb lesz majd. És nem csak nekem, Allennek is – reménykedem benne. Szeretném, ha találkozna valakivel, aki begyógyítja azokat a sebeket, amiket én ejtettem rajta. Szeretném, ha olyan boldog lenne, mint én Ville mellett. És szeretném, ha valaki úgy szeretné és imádná, ahogyan én szeretem és imádom Villet – rajongásig. Allen egyszerűen csak csodálatos, és megérdemel egy hozzá hasonlóan fantasztikus társat.
„Vele mész New Yorkba...”
Ez az a mondat, amitől én Villet megkíméltem volna, mert olyan, mint egy arconcsapás, de ő csak kimondta. A vonásait elnézve, ugyancsak keserű ízzel. Megértem. Az ő helyében engem is jócskán lehangolna a felismerés.
- Igen. Az ő stúdiója készíti a felvételeket. – hogy magyarázatképp mondom-e ezt el? Talán. És hogy ez az apró részlet megnyugtatja-e Villet? Kizárt.
Szabad kezem a mellkasára csúszik, a szíve fölé. Érzem a tenyerem alatt a lassú dobbanásokat.
- Meg tudsz bennem bízni? – teszem föl most én a világ legegyszerűbb kérdését. A tekintetem kitartóan szegeződik a szemeibe.
Csak azt ne mondja, hogy Allenben nem bízik, mert az nem válasz.
Tudni akarom mit gondol. Még akkor is, ha netalántán olyat mond, ami rosszul esik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#100TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2020 10:13 pm

Fel se tűnik ahogy pakolászni kezd. A gondolataim jobban lefoglalnak. Elönti az agyamat az a kényszerképzet, hogy mi is lesz, vagy hogyan... tovább. És most nem a kettőnk között zajló eseményekre gondolok. Hogy fogom bírni azt... hogy Ő vele van, odát!!?? Én meg itt.. egyedül..
Nagyot sóhajtok, megint, és még azzal a ténnyel is eljátszadozom, hogy egyszerűen Vele megyek. A szemem elől se tévesztem! De aztán...

Az ahogy rá is kérdezek, egyszerű belső sugallat. Mert tudni akarom. Tudni szeretném.. Tudnom KELL!
És az amit mond, egy pillanatra visszaakasztja a lélegzetem.
Jótékonyan.
Nem úgy mint az azt következők...

Egy darabig hallgatok, és csak nézem a szemeit. "Az ő stúdiója készíti a felvételeket." Visszajátszik párszor. Ó, miért nem lepődöm meg én ezen!?? A szemeim mégis csak a szemei között futkosnak. Nem idegesen, sőt még kétségbeesésnek se mondanám, csakkk...
Nagyot sóhajtok, megint, ahogy eltépem róla a szemeimet. De szabad kezem felfut már az arca oldalán, és hallottam én, ahogy kérdez, én vagyok az egyetlen akiben nem bízok.
Aztán visszatalálok a szemeibe.

- Benned... tökéletesen. - a szemeim nem mosolyognak. Szilárdan tartják az övéit. - Csak magamban nem bízok.. - újabb halk sóhaj engedi el, ahogy megint kitépem a szemeimet, de úgy érzem magyarázatra szorul ez a rész.

- Felhívsz majd?? - kérdezem. És van még tovább is. Összeráncolom a szemeimet. - Attól félek ha én hívlak és nem veszed fel, az agyam beindul és.. - nem tudom szükséges e tovább kiegészíteni a részletekkel. Jól ismer. És én is ismerem magam...
(Tényleg??)
Mégis, ilyen pokolian rosszul még semmi nem érintett.
Azt hiszem vízválasztó lesz ez az egész...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#101TémanyitásTárgy: Re: Home alone - Vé & O.   Home alone - Vé & O. - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Home alone - Vé & O.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Tell the wolves I'm home
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-