♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#51TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2022 4:02 pm

A fejemben az egész olyan egyszerűen játszódott le. És olyan villámgyorsan... kedvező... következményekkel. Megnyugszik.. lenyugszik.. átölelem...
De ezzel szemben a valóság..

Az arcomba hangzó üvöltése vagy a bátorságomat töri ketté, vagy a felismerés az. Az a felismerés, ami sokkal régebbre nyúlik vissza, mint amit eddig elképzeltem.
És szűkölni kezd az értelmezés.
Kapaszkodó harcba kezd.
Reménytelenül, és elvetemülten zörgetni kezdi a rácsokat, de nem az én eszem rácsait.
Sokkal inkább ismerőseket, és talán félek... a tudat kezd erősödni hogy itt valami sokkal komolyabb lehet... Nem csak harc... és ütések...
Mégis még sikerül elhajtanom a felismerést, most csak visszakoncentrálok a jelenre, próbálok, és igyekszem... megtalálni a helyes lépéseket.
Nem tudom hogyan kell, teljes sötétségben létezem, mégis az ösztöneimre próbálok hallgatni.
Bármi.. bajosat is súgnak... Mást nem tehetek.

Amikor elcsitul, akkor lélegzem csak először igazán, vagyis akkor először engedem. Biztos hogy nem fulladtam meg, de akkor is... Ahogy a teste rázkódni kezd.. hangtalanul.. egész idiótának érzem magam. Egy elcseszett embernek, aki még arra sem képes, hogy...

- Benji... Hé... Benji.. - a hangom csak egész erőtlen, nem vagyok képes megtalálni a hangszíneket. Nem vagyok képes semmit sem tenni. Semmi olyat, ami.. JÓ... lenne. Ami megfelelő. Ezért feladom a képzelgést.

Hátrébb csúszom, de csak alig. És muszáj hogy én lépjek.

- Gyere ide... - nem parancs. Nem is elképzelés. Kérés? A jelen helyzetben, a jelen körülmények között, bárminek hathatott. Mégis egy lépés. Az egyetlen amit képes vagyok, büntetlenül megtenni. Ahogy a karjaim kitárulnak felé, mintegy kérve, és ha nem jön...
Muszáj leszek másképp visszajelzésre bírni.
Valami teljesen.. ismeretlen módon.
De valahogy.
Muszáj.
...


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#52TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2022 6:14 pm



Nem ezt akartam. Vagy talán semmit nem akartam. Én magam sem tudom. De most már mindegy is. Ahogy lassan csitul bennem a félelem keltette végeláthatatlan düh, az elmém is feladja a harcot.
Elfáradtam.
Nincs több erőm.
A homlokom támasztom az üvegen és egészen összekuporodva engedem, hogy potyogjanak azok a könnyek, amik áttörték a gátat, hiába tettem meg mindent ellene. Innentől már úgysincs választásom, úgyhogy hagyom a sós cseppeket szabadon menekülni. Pedig már azt hittem, régen elfogyott az összes és nem fogok tudni többet sírni.
De itt és most folyamatos az utánpótlás, még úgy is, hogy egyelőre alig-alig tudatosul bennem, mit tettem és hogyan viselkedtem. De az apró részletek hamar felrémlenek és ha ez nem lenne önmagában elég, a sajgó torkom arra is emlékeztet, hogy üvöltöttem.
Vele.
Pedig csak... segíteni akart? A maga módján. Azt hiszem. De nem érti. Nem értheti, miért nem tud.
Akartam én neked valaha rosszat? Nem, persze, hogy nem Steven. Soha.
Összeszorítom a szám és újra meg újra megtörlöm az arcom, miután a fejemben lezajlik a kis párbeszéd. Az egésznek a szavak vetnek véget. Azok, amik tényleg elhangoznak, éppen mögöttem. És csak most... csak most vagyok benne egészen biztos, hogy ketten vagyunk itt. Csak mi ketten. Nem Steven meg én. Oliver és én.
Újra megtörlöm az arcom, pedig már így is vizes a felsőm ujja, de nem számít. Most semmi nem számít, csak az, hogy megbirkózzak. Kivel? Vele? Vagy önmagammal? A helyzettel? Hogy újra a szemébe tudjak nézni a kiborulásom után?
Hallom, hogy elhangzik újabb két szó. Nincs bennük semmi parancsoló. Semmi durva. Semmi, amire egy részem ne akarna ugrani. Ezúttal felé és nem el tőle. De a valóság az, hogy maradok és még egyszer, utoljára, újra megpróbálom visszanyelni a könnyeket. Befejezni a sírást és viselkedni.
Amikor pedig mozdulok, akkor is lassan teszem az. Fáradtan. ...és még egy kicsit lejjebb hajtom a fejem, még egy kicsit összekuporodok, de innen már félig kicsavarodva rálátok. Oliverre. Éppen a szemem sarkából. Látom, hogy kitárja a karjait. Látom, hogy rám vár. Azt akarja, hogy hagyjam... engedjem, hogy tegyen valamit értem. Engedélyt kér? Tőlem? Még a szánalmas műsor után is, amit előadtam itt neki?
- Oliver... - még a saját fülemnek is túl rekedt a hangom, mire megszólalok. De legalább már ebből egyértelművé válik, hogy nem vagyok képes teljes, egész mondatokra. Már most, a neve végén, az utolsó előtte pillanatban nyelnem kell, mert igenis elcsuklik a hangom.
De végül... bőven megkésve... engedek az általa kimondott szavaknak és a hívogató, vigasztalónak tűnő ölelésnek.
Tudom, hogy szánalmasan festek. Tudom, hogy kivörösödtek a szemeim. De azt is, hogy amint mozdulok és elhúzódom a kocsiajtótól, úgy vetem magam a karjaiba, mintha az lenne az egyetlen biztos pont. Nem csak itt és most, hanem az egész világon. És már temetem is a fejem a mellkasába, elrejtve előle magam. Nem ölelve őt, csak az övébe megbújva, a saját karjaimmal kettőnk között, kapaszkodva a felsőjébe.
- Ne... ne haragudj... rám. Kérlek... ne haragudj...


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#53TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2022 8:53 pm

Az a pont, amikor még csak engem figyel, és aközött amikor belecsapódik a mellkasomon, egész sok minden lejátszódik a fejemben. Az a rengeteg régi kép... régi arcok... nevek... mindegyik egy külön történet, és mindegyik... Teljesen másképp beszélt.
Aztán mégiscsak megindul, és ha nem is adtam volna fel, már kezdtem elveszíteni a reményeket, így méginkább örömmel tölt el amikor végre megérkezik.
Köré zárom a kezeimet, a karjaim.. óvatosan, nem szorítva rá teljesen, mégis szilárdan ölelem, és ahogy a fejére hajtom a fejem.. az államat, az arcomat... az egész már teljesen ösztönösen játszódik le.

- Nincs semmi baj.. nincsen semmi baj... - csak a hajába beszélek, részben, részben meg megrágok minden lehetőséget, minden szót, minden gondolatot, mégis...

- Minden rendben lesz...  nem lesz semmi baj... megígérem.. - suttogom tovább, habár nem tehetnék ígéreteket. Nem ígérhetném meg hogy képes vagyok megváltoztatni a világát. Hogy képes leszek elindítani.. egy másfajta úton. Mert akarnia kell. Nagyon kell akarnia, RETTENTŐEN! És fogalmam sincs hogy adjam meg ehhez az erőket, és pláne hogyan indítsam el..
Most mégis csak ölelem. Egyszerűen.. vigyázva rá.. és kimondatlanul. Szavak nélkül. Újabb szavak nélkül. Újabb.. elbaltázott... tettek nélkül, nem érdekel hogy meddig kell.
Most kurvára.. kurvára.. kurvára de nemérdekel semmi.
Semmi más.

Csak hogy hagyjam, amíg nem távolodik el.
Amíg erre szüksége van.  
Addig biztosan nem engedem el...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#54TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 7:56 am



Megígérem.
Elég ezt az egy szót kimondania és újra elsírom magam, a mellkasába, hangtalanul, teljesen átáztatva a felsőjét. De végül elfogynak a könnyek, ezúttal tényleg elfogynak és mikor már az ujjaim sem úgy kapaszkodnak belé, mintha a világvégére készülnék, szépen... lassan... elkezdek kibontakozni az ölelésből.
Már most hiányozni kezd az illata... Oliver illata... a biztonság, amit adott az érintése. De nem maradhatok így örökké.
Fogalmam sincs, mennyi időbe telik, de akkor is húzom az utolsó utáni pillanatig, amíg elég erősnek nem érezem magam hozzá, hogy most, itt, vele, egyedül is újra létezni tudjak. Igaz, az agyam felhátsó sarkában végig ott bujkál a figyelmeztetés, miszerint baj lehet, ha kicsúszunk a fél órából, de akkor sem tudok vele foglalkozni. Inkább még mélyebbre tuszkolom, eltüntetem és majd aggódok később.
Úgyis az egyetlen, ami számít, hogy elég erősnek érzem magam és elhúzódok tőle. Nem nagyon, csak annyira, amennyire... nos... muszáj. Kellene. Illene? Majd még egyszer megtörlöm az arcom, egy kicsit meg is dörzsölve.
- Sajnálom - bököm ki, most már közel a megszokott nyugalommal beszélve, még ha a rekedtes hang maradt is.
- A kiborulásom. Meg ezt is - gondolkozás nélkül simítok végig a mellkasán, vagyis a mellkasánál a felsőn, ahol egyértelműen látszik a könnyeim nyoma. Nem mintha pár simítás eltüntetné. De addig sem kell még a gondolattal sem foglalkoznom, hogy vajon most hogy néz rám. Minden és bármi ok lehet arra, hogy ne kelljen a szemeibe néznem és véletlen se lássak meg benne bármit, amit talán nem akarok.
- Tudom, hogy csak... segíteni akartál... - teszem még hozzá. A hangom még suttogásnak is alig lehet nevezni, miközben tényleg utolsó alkalommal simul a kezem a mellkasához, majd egyszerűen leeresztem magam mellé.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#55TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 1:53 pm

Sír... A testéből érzem, de nem zavarom meg. Nem zavarok bele, csak ölelem, mintha semmi.. semmi, de semmi nem történt volna. Semmi más... Egyszerűen csak vigyázok rá, és még én magam sem tudom hogy hogy fog ez történni.
És egyszerűen miért.

Aztán lassan kibontakozik, én meg csak ekkor engedem.
Alig távolodik el, de pont elég hogy a szemeibe nézzek.
Inkább a szemeire...
Mert nemigazán hagyja nekem, és ahogy szabadkozni kezd...

- Nincs mit sajnálnod... - mosolyodom el, de talán folytatnám még. Viszont képtelen vagyok ellenállni a következőknek, a kezeim mozdulnak, lassan, nem hagyom hogy támadásnak vegye, és ha nem távolodik el, ugyanolyan lassan.. finoman fűződnek fel tenyereim az arca két szélére... az állától, hogy a szemeimbe emeljem.
Akarom hogy tudjon mindent, amit most mondani fogok.
Hogy értsen.
Muszáj tudnom hogy ért engem.
És valami sokkal többet is...

- Nem tudsz olyat tenni ami eltántorítana.. - a szemeibe beszélek. Ha hagyja. - ...vili? - bólintom meg. Bár vicceskedő a felhang, a szemeim komolyan beszélnek, és igyekszem ugyanilyen komolyan is folytatni.

- Igazat mondtam. Nálam mindig biztonságban lehetsz. Amikor csak akarod. És tőlem bármit kérhetsz.. bármikor... Amikor csak szükséged van rá. Nem fogok ellenkezni.. - újabb kimondott könnyelmű szó... Könnyelmű szóösszetétel. Hogy honnan a bátorság!? Az indulat?? A lendület heve!? Most nem számít mi táplálja ezeket, csak azt tudom hogy így fogok tenni. Semmi nem számít....
Aztán lassan elengedem.

Visszatérek a helyemre, és hosszú sóhajt húzok a tüdőmbe.
Túlzásba estem...
Nagyon is túlzásba.

És különben is, hozzák a leandereket...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#56TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 2:53 pm



Nagyon-nagyon sok dolgot kell sajnálom és nagyon sok másért kellene bocsánatot kérnem. Az, amit itt levágtam neki, ahogy viselkedtem, még a szüleim sem tűrték volna el soha, nemhogy... más. Lehetséges, hogy vitatkoznék is, elmondanék neki mindent. Már úgyis mindegy, nem? De emeli a kezét és igaz, hogy ezzel belém fojtja a legapróbb ellenkezést is, a menekülés viszont meg sem fordul a fejemben. Annyira óvatos... annyira lassan mozdul... annyira... nem is tudom.
Úgyhogy várok. Mozdulatlanul. És hagyom, hogy a két tenyere az arcomra simuljon, sőt még azt is, hogy felemelje a fejem. Egyetlen röpke másodperc azért van, amíg a tekintetem marad makacsul leszegve, de utána nagyot nyelek és engedve a gyengéd érintésnek felnézek rá. Egyenesen azokba a szemekbe.
És nem látok bennük semmi olyat, amitől annyira féltem, hogy ott lehet.
Úgy érzem, most órákat tudnék itt ülni vele, csendben, csak nézve a szemeit. De jönnek a szavak és azonnal utat tör bennem egy újabb apró kétség. Hogy ne tudnék olyat tenni, ami eltántorítaná...? Ebben én egyáltalán nem vagyok olyan biztos, mégis egy pillanatra becsukom a szemeimet, némán jelezve, hogy igen, próbálok neki hinni. Ezzel végül is, nincs baj, ugye? A folytatás viszont... egy kicsit döcögősebb. Nem is felelek rá, csak hallgatom és ahogy a kezei eltűnnek, jobban egyedül érzem magam, mint bármikor az utóbbi egy évben. De nem teszek semmit, hogy újra közelebb tudhassam magamhoz. Igaz, nem is mozdulok onnan.
- Köszönöm - motyogok ennyit végül és már hallani is az ezt követő levegővételből, hogy van még valami, ami kikívánkozna. Csak idő kell. Meg még pár újabb levegővétel.
- Steven... mindig azt mondja, mellette van a legjobb dolgom. Mellette vagyok igazán biztonságban. Néha elhiszem. Néha nem - az egész egy beismerés részemről. Szerintem ezt még soha nem mondtam ki hangosan. Még egyedül éjszaka, a szobámban sem.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#57TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 3:32 pm

Talán elveszek a gondolataim között, mert az az azt követő néhány pillanat kiesik. Talán gondolkodom... Olyan dolgokon, amik nem kéne hogy eszembe jussanak, mégis a fiú szavai rántanak ki a gondolataim közül.
Az a motyogás...
Felé fordítom a fejem, újabb mosollyal, de nem tetszik ami ezután következik.
Nagyon nem tetszik... És először nem tudom mi legyen a reakció.

Van egy épeszű felem, aki azonnal kitörne. Tombolna, ütlegelne, szitkozódna a történet miatt, a történések miatt, de nem rá haragszom. A megfontoltabb viszont... az aki nyitottan áll minden... rezdülésére, jól tudja hogy ezzel csak elrontanám. Ha győzködni kezdeném.. Ha csak egy "másik".. férfi lépne az előző helyére, aki igen, nem bánt, talán.. de ki nézi a lelki sérüléseket??
Őszintén nem tudom mi az amit tennem kéne.
Így csak nyelek. Először, talán csak hogy időt nyerjek.
Aztán másodikra.. már teljes testtel fordulok felé.
Ugyanott, a távolban, amennyire az ülésben megtehetem.

- Benjamin.. - de észbekapok, lehunyom a szemem. És aztán javítok. - Benji.. - nyitom fel - Én nem fogom megmondani neked mit gondolj... - tartok alig szünetet - A döntés a Tiéd.. Te döntesz... Én csak.. - rántom meg az egyik vállamat hirtelen, nem is tudatos cselekvés - Annyit akarok hogy tudj, hogy van kihez fordulnod. Ha bármi.. - keresem a szót. - Elcsesződne.. Oké?? - tartom a szemeit. Már ha hagyja nekem, és nem süti újra le, ha mégis, hagyom a maga kis világában. Nem török be. Ezúttal nem kényszerítem semmire, ám kezd forróvá válni a kaszni.
Legalább valami árnyékba kéne húzódnunk..
Amíg...

Igazából bármeddig hajlandó vagyok ezt megbeszélni.
Az ő érdekében.
(kamu)

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#58TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 5:06 pm



Nem rezzenek össze az első szóra, ahogy a nevem kimondja. Nézek rá és még ha az ő szemei csukva is vannak éppen, a szám sarka megrándul, pusztán egy másodpercnyi, halvány mosolyt varázsolva az arcomra. Mert figyel. Mert javítja magát. Hülyeség, hogy fenn tudok akadni minden egyes alkalommal ezen az apró részleten. A tényen, hogy figyel vagy figyelt rám és úgy próbálja alakítani, hogy nekem jó legyen.
Nem török össze, ha néha Benjaminnak hívsz - szeretném biztosítani, de valahogy nem akaródzik félbeszakítani. Így lesz még egy mondat, még egy gondolat a több tucat mellé, amit visszanyelek.
Vajon meddig férnek... mennyi hely van még odabent...?
Még ha valamiért hallgatást is kényszerítek magamra, legalább a tekintetemért nem kell most megküzdeni. Mert figyelem. Őt. Mintha az, hogy az előbb semmi rosszat nem láttam a szemeiben, most könnyebbé tenné, hogy maradjak.
- Ha bármi elcsesződne... - ismétlem utána kis késéssel, de ezúttal inkább csak magamnak motyogva, megforgatva a szavakat, most már elkalandozva és egyszerűen magam elé bámulva. És hol kötök ki? Ott, hogy vajon az "elcseszett" szó jól lefedi-e azt, amiben vagyok, vagy az egy külön szint és talán nem vonatkozik rá az támogató felajánlás. No meg amúgy is...
- Mi lesz, ha nem vagy ott? - szinte ijedten kapom fel a fejem. - Ha... segítséget kérnék... de nem vagy ott...
Nem, nem, nem. Nem akadok ki, nem pánikolok be, éppen csak a szelét érzem, hogy kezdek feszengeni már a felvetéstől is. Mert igen... mi történik, ha szükségem lenne rá... ha elég bátor lennék, hogy szóljak neki... de ő nincs ott?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#59TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 5:37 pm


És sikerül azonnal beletapintania a lényegbe. Más esetben elmosolyodonék. Elnevetnék azon, mennyire is gyakorlata van ebben, de a helyzet viszont sokkal komolyabb ennél.
Borús.. és korántsem barátságos, szinte megoldhatatlan.
De ne legyek Oliver Sullivan, vagyis.. Reynolds, ha nem oldom meg.

- Ezt is megoldjuk.. - eresztek le, és a fejemben azonnal kattogni kezdenek a fogaskerekek, hogyan és merre... miközben a szélvédőn bámulok kifelé.
És egyetlen lehetőséget látok rá.

- Veszek neked egy telefont! - fordulok vissza rá. Az ötlet korántsem ideális, vagy hibátlan, mégis jó támasz lehet. Egy támaszpont. Igen, egy támasztó.. pont. Az első lépés.

- Beleírom a számom, és bármikor elérsz. - ezt már jóval kevesebb hangsúllyal súlykolom, mégis még tartja magát a felismerés. Nincs sok, vagy más lehetőségem.

- Amint hívsz, vagy írsz nekem, mindent eldobok és ottleszek. - bólintok rá, és habár újabb könnyelmű ígéret, mint terv.. így egész szemléletes. Csak a valóság mint tudjuk sokkal bonyolultabb ennél...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#60TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 6:54 pm



Bőszen bólogatok, minden mondatára aprót, egészen elmerülve közben a saját fejemben. Aztán eszembe jut.
- Van egy régi telefonom! - meglepően nagy hangon jön, de utána már terül is el egy mosoly az arcomon. Nem tart sokáig, mert az is felrémlik ezzel együtt, hogy mit tettem, mit kellett tennem érte, de akkor is van.
- Kikapcsolva tartom, hogy ne merüljön le. Nem volt elég bátorságom, hogy Steventől... egy töltőt... - teszem hozzá most már komolyabban, egyre darabosabban beszélve, végül inkább be sem fejezve a gondolatot.
- Elég kevés a pénz, ami rá van töltve... de amúgy sem nagyon volt senki, akit felhívhattam volna... - vállat vonok. - De most majd tudom használni. Ha segítened kell... vagy csak beszélni szeretnék?
Én magam sem értem, miért kérdő a hangom. Mintha engedélyt kérnék rá, hogy akkor is hívhassam, amikor egyedül érzem magam és valójában csak zajlik körülöttem az élet. Felhívhatnám, amikor Steven otthagy valahol a padlón... vagy a zuhany után, ha valami... nagyon fáj. Vagy...
Alig észrevehetően megrázom a fejem. Elkalandoztam.
- Kiveszem a dobozból a mobilt, lehozom, beleírod a számod és... - és ebben a pillanatban a mondat félbeszakad és hadarni kezdek.
- A fél óra! Bajba fogsz kerülni! Mennünk kell! - az egész gondolat úgy hasít a fejembe, hogy szinte már fáj. A vezetés, a kiborulásom, az ölelés és most a beszélgetés. Minden túl sok idő volt. Egyáltalán mennyi ideje vagyok kint vele?!
- Haza kell vinned... - a mondatom végén kimondatlan is ott lebeg a "...különben Steven..." befejezés.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#61TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 9:03 pm

A mondattal meglep. Nem tudom miért lepődtem meg ezen, nem tudom miért is gondoltam, hogy nincs.. egy telefonja, mégis így könnyebbnek tűnik minden. Legalábbis egyszerűbbnek.
Biccentek, de amikor tovább ecsetel, valahogy törvényszerűen adják magukat a válaszok.

- Rendben. - biccentem meg ismét. - Akkor töltök még rá pénzt.. ha adsz egy számot, illetve akkor kell még... - elkalandozok - Töltő..? - a szemeim kérdeznek, de csak megerősitést várok a nyilvánvalóra. A biztonság kedvéért.

- És akkor bármikor hívhatsz... amikor csak szeretnél... és bármiért... Bármikor... - erősítem meg, nem mintha azt gondolnám nem volt már elsőre is nyilvánvaló, de egyszerűen igy.. esett. Sikerült. Mindegy.

- A számom pedig.. - fordulok aztán hirtelen újra Sallyhez, csapom ki a kesztyűtartót, amit igen nehezen ad, berozsdásodott már az évek alatt, vagy egyszerűen csak kelleti magát, de aztán csak sikerül előkeresnem belőle valami... számlát.. az egyik virágé lehet, amire végül nem volt szükségem, és letépek a sarkából egy darabot. Egy igen.. tetemes darabot.
Egy tollat meg mindig rejt Sally mélye.

- Itt van.. - karmolom is fel, csak úgy az ölemben, a térdemen, igazából egyszer át is szakad a papír, de nem számít. Ettől még olvasható, de a hirtelen hadarására leszek figyelmes.
Pánikol... megint. Én meg...

- Hé..hé.. Benji... Nyugalom... Emlékszel?? - a hangom kimért.. nyugtató.. lassú.. és mindvégig csak a szemeibe nézek. Ha lehetőségem van rá. - Mindent megoldok.. rendben?? Én leszek a szuper.. és mindentmegoldó... nagybácsid. - utólag végiggondolva szörnyű vicc volt. A jelen helyzetben a LEGSZÖRNYŰBB! Mégis abban a pillanatnyi időben, amikor csak figyelem, és azt latolgatom.. lehet e baj belőle, vagy szívjam vissza, valahogy... belém áll a félsz.
Aztán mégis.. ha komolyabb baj nem történt, úgy döntöm mással csapom el az egészet, és megköszörülöm a torkomat.

- Rendben... Elviszlek.. - szakad ki, de mégsem akaródzik elindulni, kinyomni az ajtót, visszakerülni a kocsit, és beülni a helyemre, a kormány mögé.
Talán mert nagyon is jól tudom, hova vinném vissza...
És minden porcikám ellenkezik.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#62TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 9:34 pm



- Töltő. Igen - bólintok aprót, de az, hogy pénzt töltsön a telefonra nem igazán tűnik helyesnek.
Nem mintha nem írná felül bennem a pillanatnyi kételyt azonnal az érzés, hogy bármibe is kerül, szeretném, ha el tudnám érni. Ha megölelni nem is tudom mindig, amikor szükségem lenne rá, de beszélni... jó lenne.
- Nem tudom a számot - ismerem el. - Nem az enyém volt. Csak úgy... kaptam... és nem tudom a számot. De majd, küldök egy üzenetet. Még ma éjszaka - ígérem. Éjszaka. Igen. Amikor Steven már kiélte magát, bármilyen napja is volt és mikor egyedül maradok.
Hiába az árnyékosnak tűnő gondolatok, ez csak az életem és most viszonylag könnyedén megbirkózok vele. Nem hagyom, hogy bármiféle rosszkedv maga alá teperjen.
Szerencsére amúgy is lefoglal, hogy kövessem Oliver minden mozdulatát. Figyelem, ahogy a kesztyűtartóval küzd, figyelem, ahogy írni kezd. Őrület, hogy ezek után a teljes nyugalomból hogyan jutok el megint egy pillanat alatt a hadaráshoz.
Persze. Nyugalom. Emlékszem én. A szavai és főleg a hangja még segítene is, ha nem kezdene viccelődni.
- Nem - tiltakozok azonnal. - Nem kell... nem kell még egy nagybácsi. Ne legyél az. Ne legyél. Csak legyél... Oliver, jó? Legyél egyszerűen te - mondom és szándékosan próbálom lassítani a légzésem, a beszédem és mindent magamban. Hagyom kicsit járni az ujjaimat, megdörzsölöm az arcom, de szépen leküzdöm az egészet, miközben majdnem végig őt figyelem. Kivételesen a szemeit is, amennyire tudom. Úgy, hogy nem zárok le, valahogy most könnyebben megy.
- Jól vagyok - jelentem ki végül. - És jól leszek. Otthon is - biztosítom róla, bár ezeket az utóbbi szavakat én sem hiszem el. Úgy sem, hogy ebben a percben jobban aggódok érte, mint magamért. Ha Steven nem kapja meg időben, amit akar, dühös lesz. Én már tudom, mire számítsak ilyenkor, de... őt tönkre tudja tenni. Minden téren. Képes rá. Egy ilyen apróságért is.
- Menjünk, jó? - nyelek nagyot és még egy mosollyal is megpróbálkozok, miközben nyújtom felé a kezem. A kis tépett cetliért. A telefonszámért.
Kerüljön a kezembe, ő szálljon ki és... és ha úgy van, már fészkelem is majd vissza magam a földre, a búvóhelyemre. Mint egy jófiú.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#63TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2022 11:12 pm


- Rendben. - biccentem rá, csak úgy első kézből a küldésre, és az is nyilvánvaló, hogy még egy töltőt is szerezzek, de ahhoz tudni kéne a pontos típust.
Régi telefon... Vajon mennyire az??
Ez az a pont amikor kétséget érzek a saját döntésemben. Amikor azt gondolom, a saját életemet könnyítem meg, na meg az övét, ha visszafele egyszerűen megállunk, beszaladok egy üzletbe, és...
.. de aztán az is az eszembe jut, hogy a régi.. az ismerős.. mennyit is jelenthet, mint egy ijesztő és ismeretlen teljesen új helyzet.
Így meggyőzhető vagyok.
Részszint önmagam által.

- Akkor el kell küldd a telefon típusát is.. - magyarázom kimérve - És megszerzem azt a töltőt.. Még ma éjszaka.. - nyomatékosítom már mosolyogva, mert meg is van a holnapi első dolgom. Minél előbb akarom hogy hívhasson. Ha baj lenne... Ha bármi baj...

Ezért fel is írom a számomat, nem a legjobb helyzet, nem is a legszebben, de az a fontos hogy meglegyen, mégis keresztbe vág a kialakult helyzet.
Amit meg én... a lehető legidiótább módon kezelek végül...

Megijedek, de csak a levegőm akad benn. Nem mozdulok. A szemeibe nézek, várom a.. reakciót. Bármilyen reakciót. Hogy mit rontottam el -tudom én- hogy hogyan korrigáljam, és úgy egyáltalán. Még a szussz is megáll bennem.
És ahogy újabb hadarásba kezd, már tudom, hogy körültekintőbbnek kell lennem. Legközelebb. Nem tehetek ilyet többé...

- Rendben.. rendben... Ne haragudj.. Hibáztam.. - emelem fel újra, védekezőn a két kezem, de csak előre, nyugtatgatom őt. Azt hiszem. Csessze meg, SOHA TÖBBÉ nem véthetek ilyen hibát! Vagy bármilyet... Nyelek.

- Ne haragudj rám Benji.. hiba volt.. - folytatom. - Csak... csak Oliver. - biccentem vele, helyette, vagy csak egyedül, de a szemeibe. Oda kell figyelnem mit is beszélek..
Nyelek újra.

- Oké. Örülök. - jelentem ki, mert igy is van. Nem egy újabb kitöréstől félek, tartok.. hanem hogy én leszek az oka. Megint.. Mégis ő az aki kivon az újabb gondolatok közül, én pedig át is adom az eddig a markomban szorongatott cetlit.
Teljesen meggyűrődött és részben átnedvesedett, de azért.. olvasható.

- Tessék. - adom át. - Vigyázz rá jól, és várom az üzenetedet... Ma éjjel.. - csak akkor engedem el, ha a szemeibe nézve látom hogy megértett, és ha elveszi, ki is lököm az ajtót.

Nem gondolkodok, nem esek kétségbe. Nem kezdek újra tervezgetésbe, hogyan is lehetne megoldani az azonnali.. kimentését  - vagy legalábbis kényszerítem magam -  így amikor már a másik oldalon marok rá a kilincsre, már játszi könnyedséggel szállok be, és foglalom el a jól megszokott helyemet.
Mégis egy cseppnyi nyugodtság sincs a fejemben.

Indul a motor, Sally jó csaj, tudja mi most a szükséges, most nem iktathat be különböző gikszereket, azonnal és azon nyomban engedelmeskedik.
És ahogy a fiú mozdul, elhelyezkedik újra az ülés előtt, bennem van a késztetés hogy először azt mondjam ne tegye, még ne.. de aztán - talán - belepillantva a szemeibe, a kérése szerint ráhagyom.
Mégis egy nagyobb tekeréssel indulok meg ki a parkolóból a kormányon.
Ám aztán észbe kapok... és visszaengedem a feszültséget.
Nyugodt vagyok...
Nyugodt leszek.

Valamikor biztosan.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#64TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2022 8:19 am



Egyszerre villanyoz fel a telefon, az üzengetés és rémiszt meg, hiszen kockáztatok. De közben tetszik a gondolat, hogy mielőtt elalszok majd, vele beszéljek utoljára. Vagyis neki írjak. A számom és a telefon típusa. Így lesz. És valószínűleg arról is biztosítom majd, hogy jól vagyok. Mert úgy kell lennie és amúgy is... miért ne lennék, ugye. Most is elég a mosolya, hogy az én arcomon is megjelenjen egy halvány utánzata.
Az már más kérdés, hogy nem tart kis sokáig, jön a pánik, majd a szavai, a vicc... és utána minden... Csak legyen Oliver. Nincs semmi másra szükségem.
- Csak jót akartál - mondok ennyit végül, valahol már őt nyugtatva, nem saját magam. Szigorúan nézve tényleg ő hibázott, de közben meg rosszabbul érzem magam a bűntudatát látva, mint amikor kimondta a szavakat. Azt akarom, hogy mosolyogjon. Hogy ne kelljen mindent olyan sokszor átgondolnia, csak azért, mert olyan vagyok, amilyen.
Nem is csoda, hogy ezek után mindent beleadok, hogy elhitessem vele, nemcsak most nincs gond, de jól is leszek. Ha hazavisz. Hamarosan pedig már nyújtom is a kezem a tépett cetliért.
- Vigyázok rá. És írok. Ígérem - minden szóra biccentek, végig a szemeibe nézve.
El tudnék bennük veszni. Már megint.
Aztán a kezembe kerül a papír és azon kapom magam, hogy miután visszakuporodok a lábrészhez, a helyemre, nemhogy még mindig szorongatom a már amúgy is nedves cetlit, de félig a tenyerembe rejtve újra meg újra elolvasom a számot. Próbálom megjegyezni, hogyha bármi úgy alakulna... akkor is tudjam. Akár álmomból felkelve is. Azonnal.
De persze pár másodpercenként így is felpillantok Oliverre. Sőt, rámosolygok, amikor érzem, hogy a kormány mögött ülve figyel. Végül pedig pontosan úgy, mint mikor idefelé jöttünk, rajta marad a tekintetem. Most nem érdekel a külvilág, a forgalom, vagy a kinti levegő. Most csak ő érdekel. Ahogy a telefonszámát, az arcát is az elmémbe akarom vésni, mielőtt még túl késő lenne.
Ki tudja, mikor látom következőleg.
- Még egyszer ölelj majd meg, mielőtt bemegyek a házba. Jó? - kijelentem, kérdezem, engedélyt kérek, akármi. De minél tovább figyelem, annál biztosabb vagyok benne, hogy ezt szeretném. Még egy ölelést, ha már a kerítéseken belül leszünk, de még valamilyen szinten a kocsiban rejtőzve.
Persze így is kockázatos, de... miért is nézne ki a kertbe Steven? Ha otthon is van már, ha fel is tűnt neki, hogy én nem voltam... talán letudta annyival, hogy kint mászkálok. Talán nem keresett. Kerestetett. Talán még azt a percet meghagyja nekem.
Mint ahogy én is kivárok az utolsó utáni pillanatig, vagy addig, amíg nem szól, hogy ideje a fejemre húzni a ponyvát. Addig figyelem és néha, ha jókor néz felém, ő is elkaphatja a kicsit talán szomorkás, de őszinte mosolyom.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#65TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2022 8:19 pm


- Csak jót akartam.. - ismétlem utána, de teljesen eszetlenül. Zavar ez az érzés. Zavar hogy elrontottam. Hogy nem voltam rá... tekintettel, hogy nem figyeltem, mi is az amit kimondhatok.
Mégis hamar túllépünk ezen, valahogy, és ahogy átnyújtom a számot, a lelkére kötöm, hogy mindenképpen írjon. Tudni akarom hogy minden rendben vele. Hogy nem esik bántódása. Ma este, és úgy egyik este sem. Még ha hiábavaló is a feltételezés.

Aztán kinyomom az ajtót. De nem a legnagyobb nyugodtsággal teszem, valami piszkál belül. Valami nyom, és teljesen az őrületbe kerget vele, mégis a másik oldalon megnyitom, és beszállok.
Ám egy cseppnyi jókedv nélkül indítom a motort.

Hangosan felbúg alattunk, de ahogy látom helyezkedni kezd, vissza az alsó körletre, egy újabb gondolati ingerrel méginkább lejjebb tornázza a közérzetemet.
Elnyomok egy átkozott sóhajt is.
Mégis kihajtok. Aztán. Nagyobb irammal is mint kéne, de aztán visszaszorítok minden feszültséget, mert tudom hogy vigyáznom kell. Rá.
Nem törhetem már most össze.

A gondolataim cikáznak az egész út alatt. Sokfele, mégis csak az utat figyelem. Nem nézek rá. Nem nézek a fiúra, nem esek gondolkodóba, mert attól félek, tartok, még meggondolnám magam.
Felhajtok a sugárútra.. aztán az egyik lehetőségnél újra le, egy üresebb, kietlenebb helyszínen biztonságosabbnak érzem, egészen a fű alatt, amikor hirtelen szavak törnek be oldalról.
És olyanok, amikre már végképp nem tudok nem reagálni.

Hirtelen taposok a fékbe, aztán ugyanolyan indíttatásból hajtok le az út szélére. Hátulról hangos dudálások jönnek, de nemérdekel. Megállok. Már csak zúg a motor, amikor újra a fiúra nézek.
Oda, le.

- Nem követünk el hibát!? Nem követünk el hibát azzal, hogy ha már itt vagy.. szabadon.. egyszerűen visszaengedlek..!? - csak magamtól kérdezem. Nyilvánvaló hogy magamtól kérdezem, mégis neki címzem, csak őt figyelem. És le sem veszem róla a szemeimet.

- Mi van ha rosszul tesszük... - átkozott kétségek. Mindig, minden esetben a legrosszabbkor ütik fel a fejüket. És most is...
Csak most még minden orvosolható.

Mondjuk hogy egyáltalán nem viszem vissza.
Pedig ezt már megbeszéltük.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#66TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 08, 2022 8:59 pm



Mi rosszat mondtam?
Egy pillanat alatt fagy le a kellemes kis mosoly az arcomról és húzom össze magam a lehető legkisebbre, amikor a kérdésem után belelép a fékbe. Nem szabadott volna ölelést emlegetnem? De hát nem olyan régen még ő tárta szét a karjait! Ő ajánlotta az ölelést és amúgy is...!
Valószínűleg másodperceken belül kitörne belőlem a bocsánatkérés, még úgy is, hogy fogalmam sincs pontosan mi rosszat mondtam vagy tettem. De megelőz. És kérdez. Engem? Nem vagyok benne biztos.
De a tekintete rajtam és még ha én nem is tudok egészen végig a szemeibe nézni, azért vannak pillanatok.
- Vissza kell mennem. És neked is dolgoznod kell. Ha nem lesznek meg a virágok... Steven tönkreteszi az életed. Most visszaviszel és utána... úgyis kihozol még, nem igaz?
Nos, lehetséges, hogy az egész felvezetéssel nem segítek. Nem segít, ha azt ecsetelem, milyen kis apróságért meddig képes elmenni. Pusztán azért, mert megteheti.
- Steven a... családom - oh, hogy én mennyire próbálom természetesen kimondani ezt a rövid kis mondatot! Mintha igaz lenne. Mintha lenne családom. Mintha nem lenne a szónak és lényegében a szüleim emlékének meggyalázása, hogy családként emlegetem Stevent...
Fogalmam sincs, mennyire vagyok meggyőző, de tényleg próbálok természetesen beszélni. Próbálom elérni, hogy ne süssön minden szóból, milyen érzések kavarognak bennem. És valószínűleg pont ezért hallatszik teljesen érzelemmentesnek.
- Kérlek, Oliver... Hazasétálok, ha azt mondod... De nem akarok bajt - váltok végül szinte könyörgésre, ahogy megdörzsölöm az arcom. Egyre kevésbé tudok nyugton maradni. Szó sincs pánikról, egyszerűen csak érzem, hogy szorít az idő és ha eddig nem késtünk el, akkor is perceken múlhat. Fogalmam sincs, meddig tart ki a szerencsénk.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#67TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2022 1:45 am


- Leszarom a virágokat..! - talán most, életemben először mondok ilyet. És még komolyan is gondolom. Ebben a pillanatban.
Aztán mégis meggyőz a következőkkel... Nem a család említése, mert ami ilyen, az nem család. Aki bánt.. aki ütlegel, még a legrosszabb ellenségednél is rosszabb, aki nem.. VÉD.. hanem tönkretesz. Senkinek sem kívánom. Magamnak sem kívánom...  
A kérlelése mégis nyer. Az ami végül győz, minden igyekezetem és meggyőződésem ellenére, képes vagyok azokat nem figyelembe venni.
És engedek neki...
Magam se tudom miért, de rábólintok.

- Jólvan. - teszem hozzá, de minden egyéb nélkül, minden egyéb szó nélkül, még mielőtt gondolkozni kezdenék, mielőtt meggyőzném magam újra, csak az utat figyelem, mögöttünk, a visszapillantóban, hogy újra kiforduljak.

Nem döccenünk, arra vigyázok. Figyelek. De minden további figyelmem az út köti le. Nem a fiú, és nem is az elkövetkezők, minden egyes percben csakis a cél lebeg a szemeim előtt. Elérni azt az ismerős kaput... Behajtani, jó pofát vágni az egészhez, de legalábbis megfelelőt. Elégségeset. Olyat, amiből nem lehet baj, legalábbis nem a fiún verik le.
Ettől csak mégkeserűbb a számban az íz.

Fordulok újra, és tudom jól, hogy ez az utolsó keresztező. Az innen követő jobbos már a felhajtó lesz, így ha még mindig nem gondolta meg magát, csak a szemeimmel intek, hogy húzza magára a földön gyűrött ponyvát.
Vagy talán nem csak szemmel.

- Ittvagyunk.- ennyi ami sikerül.

Azzal ha megértett meg is tekerem a kormányt, és rávezetem a járgányt a kapuhoz húzó emelkedőre.
Nem lesz baj...

Nem lehet.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#68TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2022 12:12 pm



Alig észrevehetően megrándul a szám széle a pillanatnyi kis kirohanására. De tovább beszélek. Egyik érvet a másik után dobva elé. Muszáj meggyőznöm. Akármivel. Mert ő nem tudja elképzelni, mi lesz, ha megpróbálok ténylegesen szökni. Nem tudja, mi minden következne, ha nem megyek vissza. Fogalma sincs, hogy mi történik, ha egyáltalán kiderül, hogy felügyelet nélkül voltam idekint. Hogy beszélgettem valakivel. Fogalma sincs. Tényleg vissza kell mennem!
Mégsem érzem magam egy cseppet sem jobban, amikor rábólint és a kocsi újra az utat gyűri maga alatt. Most már nem nézek fel rá. Nem nézek én sehova, csak magam elé. Tényleg pocsékul érzem magam, amiért elárultam magam és az egészet, mindennek pedig itt van előttem a következménye. Aggódik és az egész valahogy most eltompítja a kellemes élményeket is. Nem véglegesen, de itt és most nem tudom magam elé képzelni a mosolyának egy halvány utánzatát sem.
Jobban kellett volna vigyáznom, hogy semmit ne tudjon.
Már a kezemben a ponyva sarka, hogy magama húzzam, ahogy jelezte, amikor megszólalok. Csendesen. Nem nézve rá.
- Jó lesz így, Oliver. Nem lesz bajom -  Valahol még engem is meglep, milyen meggyőződéssel jön a hangom. Valószínűleg azért, mert nekem nem kell elhinnem. Csak neki. Kizárólag azt nézem, neki mi lenne a jó és mivel tudnám megnyugtatni.
Majd mikor már teljesen elrejt a ponyva, amolyan utolsó utáni pillanatban, hogy az őrökhöz érnénk, még egyszer megszólalok, halkan, összeszorított szemekkel.
- ...és amúgy is, mi baj lehetne? Azonnal írok vagy hívlak és már itt is vagy értem, ha valami mégis történne. Megígérted. Igaz?
Tudom, hogy nem fogok szólni neki, ha baj van. Ha nagyon megverne Steven. Nem a szökésért, hanem csak azért, mert olyan kedve van. Nem hívhatom. De ezt Olivernek nem kell tudnia. Nekem pedig most elég, ha meg tudom nyugtatni. Legalább egy kicsit.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#69TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2022 11:32 pm

"Jó lesz így, Oliver. Nem lesz bajom"

A mondat még akkor is visszhangzik a fejemben, amikor a felhajtóra tekerem a kormányt.
Nagyon szeretnék hinni neki... Annyira szeretnék.
De nem tudok. Képtelen vagyok, és nem tudom megmondani miért.
Egyszerűen zsigerileg érzem.
Félek.
És nem tudom megmondani kitől vagy mitől.

A kapu már ott van a szemeimben, de amikor újabb hang szűrődik fel, csak tompítottan, a ponyván túlról, automatikusan veszem le a gázról a lábam.
Így csak csordogálva gurulok be a kapu elé.

- Helló, fiúk! - becsülendő a színészetem. Nem vigyorgós, nem is jó kedvvel teljes, de legalább köszöntem.
Több szó viszont nem kell.

- Na, siker!? - kérdezi az a rövid barnahajú fickó, nem is tudom mi a neve, én meg csak egykedvűen bólintok.

- Részben. - felelem, de látja hogy nincs túl jó kedvem, így nem is erőlteti tovább a dolgot.
Hálás vagyok érte.
Nyílik a sorompó, így minden akadály nélkül hajtok be, majd hátul végigfutok a szolgálati úton, egész a korábbi parkolóhelyemig.
Lassú intenzitással csordogál be Sally az üres helyre. Mintha neki se lenne ehhez az egészhez kedve, és én annyit mondanék neki: megértem.
Egyáltalán nincs ezzel egyedül.

Amint fog a fék, a kocsi megáll, a kulcsot meg fordítom is el.
A motor leáll.
De nem teszek semmit. Csak várok.
Arra hogy ha előbújna, kiszállna, teljesítsek még egy kívánságot. Egy utolsót.
Az egyetlent ami egy kicsit is jólesne.
Mert megígértem.
És mert...

...nekem is kell a biztosíték.
Csak még azzal nem vagyok tisztában, hogy mire.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#70TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 11:39 am



Levegőt is alig veszek. Egy mukkanás nélkül kuporgok a ponyva alatt és próbálok nem is létezni. Már megint. És ez akkor sem igazán változik, amikor már odabent vagyunk és leáll a motor. Tudom, hogy erőt kell vennem magamon, úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Miatta. Mert azt mondtam, minden rendben lesz velem és semmi baj nem történhet. Tartanom kell magam ehhez.
Mégis szükségem van még egy kis időre. Egy másodpercre, amíg nagy levegőt veszek. Egy másikra, amíg megdörzsölöm az arcom. Egy utolsóra, amíg megpróbálok egy legalább kicsit őszintének tűnő mosolyt varázsolni az arcomra. Csak ezután bújok elő, épphogy fellesve rá, majd már haladva is tovább. Az ölemben összecsavarom a ponyvát, hogy becsúsztathassam az ölés alá és húzom fel magam az ülésre.
- Köszönöm. Az egészet - szólalok meg végül a mosollyal az arcomon, megint csak egy pillanatra lesve rá.
A kezem pedig már a kilincsen.
- Köszönöm, Sally - suttogom, ahogy még egyszer végig simítok az ülésen magam mellett és már szállok is ki. Nem akarom, hogy bárki meglásson idebent.
...és lehet, hogy egy nagyon kicsit menekülök is. Nem teljesen tudatosan, de egyáltalán nem pánikból vagy félelemből cselekedve. Mindössze igyekszek kifelé, mielőtt bármi eszébe jutna. Mielőtt meggondolná magát és mégis megpróbálna... megmenteni. Még az az ölelés is alig villan át a gondolataim között. Igen, jól esne. Igen, szeretném. De valahogy már nincs bátorságom emlékeztetni rá. Végül is, amikor először kimondtam sem reagált rá. Nem ígérte meg.
És amúgy is... az, amikor leállt az út szélén... a pillanatnyi kiakadása a virágokkal... Nem arról van szó, hogy túl éles lett volna akkor a hangja, de valami mégis azt súgja, muszáj visszalépnem, mielőtt bajba sodorja saját magát.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#71TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 3:55 pm

Percek telnek el... vagy csak hosszú másodpercek, de nem érkezik moccanás. Én meg nem siettetem, ugyan hogyan is siettetném, a legszívesebben itt sem lennék!
Most.
Ám aztán mégis mozdul.
Én meg semmit sem teszek csak hűvös nyugalommal figyelem a jelenetet, olyan mintha nem először tenné. A tettetést.
Hát persze. - vonul át a fejemen, én hányszor játszottam ezt!
Romboló egy játék.
Mégis a fiúra emelem a tekintetem amikor felül az ülésen.
Én nem tettetek, valószínű minden vonásomon meglátszik a rossz kedv, de nem hagyom hogy a magáénak tudja be. Nem is az övé... Nem is az ő döntéseinek szól, a magaméi fölött nem térek napirendre.
Tudom hogy hibázom.
Mégis ittvagyok. Csinálom, mintha nem tudnám, hogy meglesz a következménye. Nagyon is jól tudom.
Aztán újabb néhány gondolat, most Sallynek, és már repül is ki az ajtó.
Ekkor már nem gondolkozom, megijedek, - inkább észbekapok- és hamar taposva a kilincsbe az én oldalamon is, én talán sokkal hamarabb vagyok is kint, mint ő.
Megkerülöm a kocsi orrát, és ahogy már szemben állok vele, hirtelen jön a késztetés.
Belekapok az egyik kezébe, de most nem nézem hogy enged e.
Húzom.
Magam után, ahogy elindulok a sötét, kisházhoz vezető köves úton és csak már biztonságban, részben rejtve a fák és bokrok hűvöset adó szárnyai alatt állok meg.
Alig néhány pillanat telik el, amíg szemben állok vele, utána már húzom is a mellkasomra és ölelem át.
Szorosan.
(Érzéssel... szorosan.)

- Ne csinálj semmi hülyeséget... Oké?? Csak amíg.. - de nem tudom hogyan folytassam a megkezdetteket. Nem tudom hogyan tovább a lépésekkel. Ami egyértelmű, hogy nem maradhat itt. Örökre. És én pláne nem asszisztálhatok hozzá... Ilyen léptékben nem. Most mégis .. hajlandó vagyok belemenni a kérésébe. Ezúttal. Talán mert fogalmam nincs mit tegyek, mi a helyes lépés. Neki.
Ezért...

- Küldd el a számod... meg a típust... Hívj! Írj! Bármit, csak tudjam, hogy jól vagy. Kérlek... - hogy mindez honnan származik?? Magam sem tudom megmondani. De az idő nem is alkalmas arra hogy fejtegessek, vagy épp hogy azon keseregjek, miért is alakul mindez így.
Egyszerűen csak tudom..
Valahonnan.
Hogy ennek nem szabadna megtörténnie...
Nem, így!
Máshogy kéne.

Ezt az egyet tudom.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#72TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 5:00 pm



Annyira van időm, hogy becsukjam magam mögött a kocsiajtót és már simulok is neki a fémnek, ahogy Oliver elém kerül. Az egész ösztönből jön, a láthatatlansággal való próbálkozás és valahol ennek a vonzata az is, hogy meg sem próbálok ellenkezni, amikor a kezemért nyúl és húzni kezd. Ez már túl sokszor történt meg velem, még ha nem is pontosan így. Még ha más is csinálta. De túl hasonlóan.
A karom persze megfeszül, a kezem szorítja az övét, ahogy húz maga után, de készségesen lépkedek, végig a hátába fúrva a tekintetem. Fogalmam sincs, mi történik, de tudatosítom magamban, ki van előttem. ...és hogy semmi olyat nem fog tenni. Igaz?
Mielőtt az agyam különböző kételyekkel kezdene el bombázni, már rejtenek minket a fák és ott az ölelés. Először az egész testem megfeszül. Kell egy másodperc, mire eljut a tudatomig, hogy igen, ez jó érzés. Ez egy jó fajta ölelés. Olyan, mint a kocsiban volt. És én vagyok a bolond, amiért akár egy másodpercig is azt hittem a karomon érzett szorításának hála, hogy valami más következik.
Amint mindezt tisztázom magamban, abba a másodpercbe sűrítve, már simulok bele az ölelésbe és ott is vannak a szavak. A fejem a mellkasába temetve, érezheti, hogy bólintok egyet.
- Nem csinálok semmi hülyeséget... - ismétlem utána, amolyan ígéretnek szánva, még ha sokat nem is érteni, mert egy pillanatra sem vagyok hajlandó elhúzni a fejem. Végül az én karjaim is köré fonódnak, csak alig-alig. Na jó, inkább az oldalán a felsőjébe kapaszkodok, mintsem viszonoznám az ölelést, de ez is valami.
- Megtanultam, hogy kell túlélni - teszem hozzá a mellkasába beszélve, hogy a lehető legjobban tompítsam a saját hangom. Magam sem tudom, hogy egyszerűen így sikerül vagy szándékos a dolog. Mert kicsúsztak a szavak, de talán nem akarom, hogy meghallja és még többet aggódjon.
Főleg úgy, hogy a kérlelése bizonyítja, már most is aggódik. Jobban, mint kellene. Az én szívem meg valami eszeveszett tempóra kapcsol az apró szónak hála és akkorát nyelek, hogy valószínűleg annak már hangja is van.
Miért... hogyan... lettem ennyire fontos neki, hogy ennyire aggódjon értem és kérleljen?
- Amint elcsendesedik a ház, írok, hogy jól vagyok. És minden mást is megírok - ígéret. Ezúttal pedig nemcsak nem hazudok, de nem is ferdítek. Írok majd neki, hogy jól vagyok. Igen, ezt a mondatot fogom, akkor is, ha talán abban a percben nem lesz igaz.
- Tényleg köszönöm, hogy Sallyvel ma kivittetek innen. Évek óta nem éreztem magam ilyen jól. Még akkor is jó volt, ha kiborultam közben - hallani, hogy az utolsó mondatnál kicsit kínosan ugyan, de elnevetem magam. Viszont ezúttal már nem kérek miatta bocsánatot. Hiszen biztosított róla, még akkor és ott, hogy nincs semmi baj. Én pedig hiszek neki.
Meg a saját józan eszemnek is, hogy ideje elhúzódni az ölelésből. Nem maradhatok örökre a karjaiban, a mellkasának simulva.
- ...és mikor legközelebb találkozunk... akármikor is lesz az... tovább olvasok neked. Meg vezetünk még egy kicsit. Már ha nem félsz attól, hogy megint kiborulok - viccelődök, próbálkozok, mosolygok. Mert a szavaim kíséretéhez ezt kell tennem.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#73TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 5:42 pm

Talán szeretném hallani a szavait. Talán részben hallom is, csak az eszemig nem jut el az értelme. Talán hallom is... értem is... és meg is nyugszom. Valahol. Bízom benne, hogy nem lesz baj. Amíg.. Csak amíg kitalálok valamit. Valami értelmeset. Valamit amit tehetek, úgy.. hogy ő is jól jöjjön ki belőle. Épségben. Lelkileg mindenképpen.
Ezért igyekszem.. nem reagálni a halottakra.
Csak aztán...

- Oké. - esik ki ennyi az ígéretre, és lassan, de biztos hogy magától csendesedik az ölelésem. Vagy legalábbis már nem válik annyira szorossá, kétségbeesetté, félelmetessé. Számomra az. És nem tudom miért rettegek. Vagy épp mitől.

Tovább beszél, de szinte fokozatosan csillapítja a bennem lángoló kétségeket. Egész mesteri ebben. Mintha tudná. Mintha érezné, és ahogy kifűződik aztán a karjaim közül, én minden ellenkezés nélkül engedem.
Csak ekkor térek vissza a régi önmagammá.

- Csak írj! - emelem fel a mutatóujjam, mintegy biztosítékot kérve. - Ha tudom minden oké, nem lesz baj. - biccentek rá, de nem érzem célszerűnek most eljátszani vele, mit is teszek ha mégis baj lenne. Vannak a múltból példáim bőven. És sosem a meggondoltságomról voltam híres.
Mégis megtenném.

- Ha meg mégis baj lenne.. - szükségesnek érzem ezt is hozzátenni, de nem a valóságot jelentem ki. Sokkal inkább terelek. - Azt is tudni akarom. - csak megint biccentek, de a szemeim komolyak. Most nem szórakozom, nem is mellébeszélek, igenis, tudni akarom mi van vele.
És nem fogom hagyni hogy átverjen.
Az nem én lennék.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#74TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2022 6:52 pm



Szinte folyamatosan mondom a magamét. Nem akarom, hogy aggódjon és bajba keveredjen. Nem érek meg annyit. Lehet, hogy különös gondolat, de teljesen valósnak hangzik. Nem érek annyit, hogy egy élet menjen tönkre miattam. Szóval beszélek, beszélek, beszélek, ígérek, mosolygok.
Igaz, ebből akkor őszinte egyedül a mosolyom, amikor az ujját nagy komolyan felemeli, de legalább próbálkozok.
- ...nem lesz baj - már úgy ismételgetem ezt az apró mondatot, mint valami mantrát. Vajon ha elégszer mondom el, tényleg így lesz? Vagy inkább pont olyan üres szavakká válnak, mint a szüleim halálakor annyit hallott "sajnálom"?
- Szólok, Oliver. Bármi van - teszem mégis hozzá, még ha ténylegesen nem is tudom ígérni. De ki kellet mondanom. Legalább ennyit. Egyszerűen érzem, hogy másképp nem elengedne és nekem tényleg be kell mennem.
Azért biztos, ami biztos, még egyszer felemelem a kezem, megmutatva, hogy még mindig a tenyerembe van gyűrve a kis cetli a telefonszámával. Majd elmotyogva az orrom alatt fel is mondom neki, mintha valaki feleltetne. Mert igen, megjegyeztem. Így vagyok nyugodt, hogy fejből is tudom.
- Este írok - bólintok még egyszer, most már nem húzva tovább a másodperceket. Vagyis...
Csak még egy fél lépés felé, még egy ölelés, egy utolsó utáni pillanat, amíg belekapaszkodok, hogy magamba szívjam az illatát. És ha nem tesz mást, amilyen gyorsan odaléptem hozzá, már el is tűnök. Nem csak a biztonságot jelentő karjaitól, de a közeléből is. Majdhogynem futva indulok a hatalmas ház felé, de minden egyes lépéssel lassítok. Valahol majd félúton felkapom a könyvet. Valahol az ajtó előtt majd megállok egy nagy levegővételre.
Közben pedig többször is leküzdöm magamban a kényszert, hogy legalább egy pillantás erejéig a hátam mögé lessek. Az irányába.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#75TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 12:16 am

Meglep a következő lépéssel. Azzal az újabb öleléssel. De másodikra nézve talán nem is lep meg.
Alig futnak köré az ujjaim, csak épp annyira, amennyire így futólag a szükségét érzem, és hagyom hogy aztán eltávolodjon.
Egy darabig még nézek utána, és azon tanakodom, önmagammal, hogy mennyire is volt ez jó lépés. Mennyire volt... helyes. Hogy elengedtem. Még mindig küzdök valamiféle ellenvetéssel, habár az az ellenkezés már sokkal homályosabb. Valami azt súgja nem lesz baj. Nem.. lehet baj. Mindennek rendben kell lennie, én meg most hiszek neki.
Nem tehetek mást.

Még mindig ott állok, alig percekkel később is, és nem tudom mi vihetne előre. Valamerre. Csak tobzódom, de aztán a telefon csörgése ment meg.
Felveszem, és a fülemhez emelem, amikor jelzik, hogy megérkeztek a leanderek.

- Csessze meg.. - csak a fogaim között köpködöm, mert most.. jó lett volna.. még szükségem lett volna még néhány percre. Mégis tudom hogy mennem kell.
Indulnom kell.
Így...

Már kifelé, a szolgálati parkoló felé lépkedek, amikor az eszembe jut még valami.
Újra a kezemben a mobil, és már hívom is azt a bizonyos számot.  
Az elsőszámút.
Az 1-es helyen.
Kicsöng...
Aztán ahogy a másik oldal felveszi, én kérdezek.

- Warren? Lenne ma este időd számomra??

Azzal tovább tartok rendezni a leandereket.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Kérések-kérdések
» Csak egy egyszerű este volt...
» Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie
» Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-