♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_lcapKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Voting_barKérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#76TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 9:34 am



Jobban fojtogatnak a falak, mint hittem volna. De idebent vagyok és egy pillanatig még a légzésem is visszafogom. Várom az elkerülhetetlent, hogy Steven elüvöltse magát és kegyetlenül megverjen, amiért megléptem. Minél tovább pörögnek a gondolataim, ahogy beljebb sétálok, annál biztosabb vagyok benne, hogy meg fogja érezni, valami történt. Érezni fogja rajtam... nem is tudom, mit. A levegőt, odakintről. A nyomait annak, hogy jól éreztem magam. A mosolyok halvány emlékét látja majd az arcomon. Oliver illatát. Az öleléseket. Vagy a sírástól vörös szemeim. Vagyvagyvagy...
De minden rémség csak a fejemben játszódik le. A valóságban olyan csendes a ház, hogy már szinte az süketítő. Mégis tartva mindentől és akármitől, némán járom be a házat, éppen csak Steven szobájába nem lépek be, hogy ellenőrizzem, itt van-e. Állok az ajtó előtt - bezzeg az övé lehet csukva! - és egyre erősebben szorítom a cetlit a kezemben.
Végül észbe kapok és eltűnök a saját szobámban.
Vajon mennyi elrejtett titok után fog összedőlni a könyvespolcom? - végig ezen jár az agyam, miközben elrejtem a cetlit a Paths ​of Glory könyvembe, egy kocka kétoldalú ragasztóval rögzítve is, hogy véletlen se essen ki. Akkor se, ha Steven az összes könyvem felforgatná. Akkor se, ha elkezdené rázni a lapokat. Akkor se... soha. Túlgondolom. Valószínűleg. De biztosra akarok menni.
Egészen addig, amíg a kezeim, amik elkezdik simogatni a könyveim gerincét eljutnak a kincsesládáig. Tudom, hogy kockázatos. Tudom, hogy piszkosul az, hiszen Steven bármelyik pillanatban beléphet, de... Csak egy gyors üzenet. Ládafedő fel. Telefon ki. Bekapcsol. Telefon névjegy. SMS. "Sony Xperia X10. Jól vagyok. Később írok." Telefon azonnal kikapcsol. Vissza a helyére.
Ezek után úgy vágom le magam az ágyra, keresztbe, mintha életem legnagyobb kockázatát vállaltam volna és megúsztam ép bőrrel.
És mosolygok.
Egészen addig, amíg meg nem hallom a lépteket. Dühösnek tűnik. De nem veszélyesen dühösnek. Igaz, még így is kicsit összerezzenek, amikor belép a szobába és azonnal felülök. Nem akarok előtte feküdni és lényegében felkínálni magam...
- Öltözz át - vág hozzám egy nagy masnival átkötött inget.
Nem tudom eldönteni, hogy tud valamit... vagy fáradt... szeretné, hogy hozzászóljak... vagy inkább hallgassak... Végül úgy döntök, a némasággal kockáztatom a legkevesebbet. Nem kérdezem, mire fel az ing és valójában azt sem, hogy akarja-e, előtte öltözzek át. Erre úgyis mindig igen a válasz.
Percek múlva egy szál alsóban és ingben állok előtte. Nadrágot nem adott. A tekintete vizsgál, míg az enyém lesütve. A lábujjaimat bámulom és várom, hogy döntsön.
- Jó lesz.
Aprót bólintok és elkezdek bajlódni a mandzsettagombokkal, amíg ő keres a meglévők között nekem egy nadrágot.
- Hosszú napom volt, Benjamin. Próbálj ma este viselkedni, rendben?
- Igen - mondom és bólintok is, ahogy közelebb lépek hozzá, mikor nyújt felém egy nadrágot. A fekete inggel együtt különösen kiöltözősnek tűnik, de ismerem már, saját magának öltöztet, nem azért, mert bárhova mennénk.
- Holnap pedig színedet sem akarom látni. Az ajtód marad nyitva, de ha csak egy pisszenést is hallok, nagyon megbánod. Értve vagyok?
Nagyot kell nyelnem, mielőtt megszólalnék. Suttogva. Majd húzom magamra a nadrágot, hogy addig se kelljen felé néznem.
- Igen, Steven.
És csak állok itt előtte. Már most egy mukkanás nélkül.
- Vacsoránál találkozunk - vet oda végül ennyit és úgy fordul ki a szobámból, mintha nagyon sürgős dolga akadt volna.
Én viszont szándékosan ügyelek rá, hogy ki se dugjam az orrom innen. Jó, valójában a teraszra kimegyek. Többször is. Először a még reggel otthagyott könyvem kapom fel, éppen csak kilesve a kertre. Pedig nem vagyok benne biztos, hogy látni akarom őt. De talán... egy kis részem szeretné. A második kört azzal magyarázom, hogy hallottam valamit és meg kell néznem, mi az. Harmadszor... már nincs semmi kifogásom rá, csak megyek.
- Benjamin! - ekkor, a harmadik alkalommal, szól utánam Steven. Hangosan, határozottan, de nem kiabálva. Éppen csak annyira emelte meg a hangját, hogy a teraszra nyíló ajtóban állva a süket is meghallja.
- Jövök - válaszolom azonnal és már fordulok is befelé.
Vacsora.
Szabályok holnapra.
Még több "Viselkedj, hosszú napom volt" szöveg.
Néma bólintások és "Igen, Steven" a részemről.
Szabályok. Újra.
Minél többször ismétli el, annál feszültebb lesz tőle.
Morog még egy sort a virágok és értetlen munkások miatt.
Szabályok...
- Megértettem, Steven - bukik ki belőlem hangosabban, mint szabadna.
- Később legyen ilyen nagy a szád, ha azt mondom...!
Azonnal elhallgatok. Az este további részében pedig már két szót alig lehet belőlem kiszedni. Nem mintha arra játszana, hogy beszéljek. Hangosnak kell lennem... de nem szavakkal. Ehhez van kedve, amikor maga alá gyűr... de legalább nem üt meg. Csak a fölényét akarja érezni, nem az erejét fitogtatni.
Valami éjfélkor, vagy fél óra zuhany után írom a következő üzenetem. "Remélem, nem aggódsz túl sokat... Minden oké. Jó éjszakát, Oliver =)"
Nem visz rá a lélek, hogy azt írjam, jól vagyok. Pedig valójában így van. Nem fáj különösebben semmi. Ezzel beérem. És remélem az üzenet is eléri a célját.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#77TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 12:38 pm


- Ha nem akar eljönni onnan, nem kényszerítheted. Jogilag pláne nem. Ha nem tudod bevonni a rendőrséget, vagy nem akarod .. Férkőzz a bizalmába. Érd el hogy megbízzon benned. Mutasd meg neki hogy egy másik út is van. Egy sokkal jobb út. Egy fájdalommentes. Legalábbis a fizikai fájdalmaktól... Így talán elérhetsz valamit. De neki kell döntenie. Neki kell választania az életet. Te nem tehetsz helyette semmit. Nincs jogod hozzá. - biccent rám, nem kendőzve a tényeket, az asztal másik oldalán. Warren nem ügyvéd, de van már tapasztalata benne. Hosszú évek óta szponzor, és ő maga is megjárta a poklokat, mégis hihetetlenül tisztán lát mindent. Csodálom őt... Mindig is csodáltam. Most sem látom másként.

- És így sosem fog tudni Téged hibáztatni. Amiért ez is fáj... - az utolsó kiegészítésnek nem látom értelmét. Illetve de. Valahol látom, csak épp elképzelhetetlennek tartom a végkifejletet. Pedig tudom jól hogy kivédhetetlen.
Valahol..

Felemelem a pohár vizemet, és beleiszom.
Tudja ő jól, legalábbis ismer annyira, hogy tudja, valami nem oké bennem.

- De Oliver ezt ne vedd magadra. Nem a Te ügyed. Nem veszélyeztetheted azt amit elértél, hacsak...

- Hacsak?? - érdekel a véleménye. Mindig érdekelt.
Még ha jóbarátként nem is, mindig figyelmeztetett hogy a kettő együtt nem lehet, mégis képes voltam minden szavára szentírásként tekinteni. Hittem neki... Akár rábíznám az életem.

- Hacsak nem érzed úgy, hogy képes vagy felvállalni. Hogy hajlandó vagy kockáztatni. Mindent. - biccent a szemeimbe, és nem kell magyarázzon, nagyon is jól tudom ez mit jelent. Nagyon is tudom mit jelent a körülöttünk terjengő alkoholszag keveréke.
Mindig ő kérte ide. A találkozókat. Egy sörözőbe. Mert nem félt emlékeztetni.. nem félt önmagát is folyamatosan a kísértés közelében tartani, folyton figyelmeztetésben, ki is az ellenség.
"Oliver, jobb ha megbarátkozol a ténnyel. Kikerülni nem lehet. Nem tarthatod távol magad, együtt kell vele élned. Az egész világ iszik.. van aki többet, van aki kevesebbet, de nem lehet kikerülni az életben így... jobb.. ha magad mellett tartod az ellenséget.
Pont a szemeid előtt. "


És néha hittem benne. Néha meg a legnagyobb erőpróbaként tekintettem rá, csak beülni egy bárba, és kikérni egy pohár vizet. Végignézni a hátsó falon sorakozó üvegeken, és újra érezni, melyiknek milyen az íze. Már amelyikre még emlékeztem. Mégis.. még soha nem volt ilyen nehéz nem kikérni egy rövidet.

Újabb adag víz csorog le a torkomon, és felkoppan a pohár alja, olyan hirtelen ahogy lerakom.
Mégsem érzem szükségét bocsánatot kérni.
Előtte már semmiért nem kell.
Ő velem volt a legrosszabb óráimban, akárcsak amikor átvettem az érmeket, és a legnagyobb kétségeimet is mindig neki mondtam el. Ahogyan most is. Csak épp most nem tetszenek a válaszok.
És nem tudom hogyan lennék képes kiforgatni őket.
Mert igazából nincs azonnali segítség...
Én sem találtam.

- Rendben leszel?? Biztos elmehetek?? - jön aztán oldalról a szöveg, én meg határozottan bólintok. Nem lesz baj. Érzem.

- Kösz, Warren. - már egy kóbor mosolyt is felcsatolok, mert ez neki mindenképpen jár.

- Mindent.. - teszem utána alig, de ő ezt tudja. Ő mindent tud rólam.

- Ha bármi lenne, csak hívj! Bármikor... - a hangjából kihallom a mosolyát, de azt már nem figyelem, ahogy valamerre eltűnik a bár bejárata fele. Csak a felhangzó csengő csilingelését érzem a zsigereimben.
Aztán már csak az űr marad.


Hogy miért maradtam ott?? Hogy miért maradtam még?? A rám leselkedő veszélyben.
Egyszerűen tudnom kellett. Hogy tényleg nem lesz baj, ezért rámarkolva a külsőleg szögletes pohárra előttem, begurítom az utolsó kortyokat is.

Talán még jó egy óra eltelhetett, talán csak fél, amikor szedelőzködöm.
Most én nyomom ki az ajtót, most felettem cseng, és beülve Sallybe, néhány percre elgondolkozom a mai napon.
Az ültetésen... a terasz mellett.. talán JÓ.. hogy ott volt Rufus és Nathaniel, Adam parancsolta át őket, de így muszáj volt tartani a kellő távolságot.
Így csak néhány pillantásra futotta. Az erkély fele. Habár végig azon gondolkoztam mi történhet ott benn, vizionáltam különböző rémképeket, de mivel néma volt a csönd, egy pisszenés se hallatszott, muszáj voltam nyugalomra inteni a véremet.
Nem léphettem be az ajtón.
Aztán mégis a telefonom zizegése vonta el a figyelmemet.
Csak automatikusan kaptam utána, csak néhány jól megtermett perc késéssel, amíg lerángattam a kesztyűimet, de amikor ránéztem...
Véletlen mosoly szaladt ki az arcomon.

- Mi ez a jókedv Reynolds!? Csak nem a csajod írt!?? - röhög rajtam Nathaniel, de én válaszra se méltatom.
Vagy mégis.

- Hallgass! - de nem tudok haragudni rá. A munka egész további része viszont már sokkal könnyebben telt.


Végigsimítok a kormányon, körbe. Még most is mosolygok, habár fogalmam sincs miért teszem.

- Mibe keverjük magunkat Sally... - sóhajtok fel, aztán a semmiből, és semmi továbbira se várva elfordítom a kulcsot.

A lakás nem különösebb, nem is más mint ahogy minden este. Mint ahogy a reggel itthagytam, mégis valami más.
Színesebb... Takarosabb... Kedvezőbb..
Csak épp még nem tudom miben.
Elintézem a szokásosakat, aztán beesek az ágyba, holnap 6-kor kelnem kell, mégis mindvégig ott a telefon.
Mellettem.
És alig idővel később kapok is egy üzenetet.

"Remélem, nem aggódsz túl sokat... Minden oké. Jó éjszakát, Oliver =)"

Elmosolyodom... csak úgy az éjjelilámpa gyenge fényében, aztán fogom magam és válaszolok.

- Csúcs! Holnap várlak! - azzal még egy mosoly, ééés... többé nem halkítva le, a telefont elfektetem az ágy mellé egy székből rögtönzött éjjelin.
Holnap még egy töltőt is kell vennem.
Azzal valamikor elalszom.

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#78TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2022 1:25 pm

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#79TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??   Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..?? - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések és megoldások - Ha csak sejtesz és semmit se teszel, TE is elkövető leszel..??

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Kérések-kérdések
» Csak egy egyszerű este volt...
» Csak nézünk, mint Rozi a moziban Effy&Jodie
» Az éjszaka közepén érkezett hívás csak rosszat jelenthet?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-