♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
P.S.: Some things are worth the trouble Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble Vote_rcap 
Derek Moretti
P.S.: Some things are worth the trouble Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble Vote_rcap 
Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble Vote_rcap 
Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble Vote_lcapP.S.: Some things are worth the trouble Voting_barP.S.: Some things are worth the trouble Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#1TémanyitásTárgy: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 9:38 am



Ott vagyok. Állok a két lábamon és miközben a öklöm erőből szorítja a kulcsot, én az ajtót bámulom. Mintha arra számítanék, hogy visszajön. Mintha arra számítanék, hogy valaki más tör be rajta. Majd mikor nagyjából sikerül meggyőznöm magam, hogy semmi ilyesmi nem fog történni, közelebb lépek, hogy füleljek. Továbbra sincs semmi.
- Viselkedj már normális ember módjára, Benjamin... - morgom magamnak a milliószor hallott szavakat, majd áttéve a kulcsot a bekötött kezembe, már nyúlok is a kilincsért. Annyira nyomom le, hogy lássam, tényleg enged és mikor résnyire nyílt... mielőtt komolyan megfordulna a fejemben, hogy mégis utána menjek... hangosan becsapom. Ráfordítom a kulcsot és benne hagyom. Még egyszer ellenőrzöm. Nem enged. Jók vagyunk.
Persze ettől még a tenyerem egy pár másodperc erejéig rásimul az ajtólapra, de utána tudom, hogy ideje valamit kezdeni magammal.
Fürdés. Pizza. Otthon. Könyv. Telefon.
Minden szépen sorban. Megcélzom a fürdőszobát és már megszokásból sem csukva az ajtót magam mögött, vetkőzni kezdek. Először mindent, ami kölcsön és... és még egy kicsit húzom az időt, mielőtt a saját ruháim is levenném.
A kezem jó ok ilyesmire. Ráérősen lekaparom a sebtapaszt, majd letekerem a pár kör gézt. Meg sem állok, amikor látom az első vércsíkokat, amik átütöttek az alsó rétegeken. Az egészet teljes természetességgel gyűröm a másik kezembe és keresve egy kukát, elrejtem benne.
Az egésznek az aljába.
Őszintén, nem tudom, ezt miért csinálom, soha nem volt szokásom, de most így vagyok nyugodt.
Majd teszem tovább a dolgom. Lemosom a kezemre rászáradt maradék vért, megállapítom, hogy nem kezdett újra rá annak ellenére sem, hogy tisztán kivehetők az apró, keresztül-kasul húzódó vágások.
Majd jöhet a póló. Ekkor már nem állok le megvizsgálni magam. Tudom, hogy ott van a jobb oldalamon, a lába nyoma, mert ha hagyom, ha megengedem magamnak, minden mozdulatnál érzem. De nem akarom látni. Nincs vele dolgom. Miért törődnék vele?
Hamarosan már a zuhany alatt állok és a nyakamba zúduló víz egészen elzsibbaszt. Még ha másik helyen is vagyok, ez a megszokott rutinom része. A lezárásé. Amikor már egyedül vagyok. Nem gondolok Stevenre. És nem gondolok Oliverre sem. Csak létezek a percekben és hagyom, hogy folyjon rám a víz.
Fogalmam sincs, mennyi időbe telik, mire egyáltalán rendesen elkezdek lesikálni magamról lényegében mindent, azt is, ami most nem lehet ott, és mennyibe, mire visszajutok a szobába. Szárazon, csak a hajam nedves és jobb híján egyelőre csak a bokszert kapom magamra. Egész jól és viszonylag szabadon járom be a kis lakást, majd valami hirtelen ötlettől vezérelve már Oliver ruhái között kutatok.
Oké, azért nem hagyok magam után rumlit, csak átlapozok mindent, amíg a kezembe nem akad egy ing. Elég nagy rám és bőven hosszú ahhoz, hogy ne érezzem magam meztelennek. A legfelső gomb kivételével az összes a helyére kerül és... mi maradt a listából?
Pizza. Otthon. Könyv. Telefon.
- Könyv - jelentem ki magamnak és először már megszokásból is felülök az ágy legközepére, hogy olvassak. Majd eljutok a támláig, hogy kényelmes legyen. Végül hason kötök ki, szépen elrendezve a párnát a könyvnek, hogy ne sérüljön...
Nem mintha annyira haladnék, sok mondatot, sokszor teljes fejezetet újra kell olvasnom, mert egészen máshol jár az agyam. Kétszer az ajtót is felállok ellenőrizni. Nem azt, hogy áll-e előtte valaki a másik oldalon, hanem azt, hogy még mindig zárva van-e. De a kulcs benne és a kilincs nem enged.
Oliver hogy fog bejönni? Van nála másik kulcs? Csenget? Vagy ő is úgy kopog majd, mint a pizzás? Vissza fog jönni? Vissza tud egyáltalán jönni? Mi van, ha Steven...? Már megint a kilincsen a kezem, megszorítom és már nyitnám is, hogy...
- Megígértem, hogy nyugton maradok - szóval szépen elengedem és még csak rá sem nézek újra.
Amíg nem hallom a kopogást. Az első gondolatom a pizza, de... nem nyitom ki. Sem ekkor, sem percekkel később, amikor először korogni kezd a gyomrom. Nem bízok a pizzásban. Nem bízok saját magamban. Nem bízok a világban. Ha tényleg a pizza az, akkor ott is marad. Majd ha... nem... nem ha. Amikor visszajön Oliver, majd ő behozza.
Nem vagyok amúgy sem igazán éhes.
És nem biztos, hogy a pizza az. Nem figyeltem, milyen kopogás volt. Nem tudtam figyelni. Lehet egy szomszéd. Lehet bárki!
Ezek után már a könyvhöz sem térek vissza. Nincs értelme. A kezem a telefonért nyúl és hiába van ott a teljes internet világa, még a google-t sem nyitom meg. Amúgy is, mit keresnék? Új könyveket? A barátaimat? A régi életem? ...a szüleim...? Mondjuk, ha megnézném a régi oldalam... a családi képek...
Lényegében elhajítom a telefont az ágy másik sarkába - kisebb csoda, hogy nem bucskázik túl és esik le a földre -, amikor a gondolat közepén megcsörren a kezemben. Nem is tudom, miért ijedek meg tőle, de egy részem már tudja, hogy nem fogom felvenni. Hagyom, hogy a végtelenségig csörögjön. Csak ha nem hallgat el, ha újra érkezik a hívás... ha üzen... ha kitartó... akkor veszek erőt magamon, hogy van némán felvegyem, vagy megnézzem az üzenetet.


_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#2TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 4:17 pm

Előzmény...


Első utam az első szembejövő üzletbe vezet, ahol most egy pillantást se kap egyetlen üveg vodka sem. Pedig más esetben simán átvizsgálom az "ellenséget", most viszont teljesen más célok vezérelnek.
Csak felmarom az első útbajövő telefont a kassza mellett, mellé egy szendvicset... na jó, legyen kettő - dobom is a szalagra a másikat is, és már csipog is az a jellegzetes hang.
Fizetek... majd a hónom alá túrva a szendvicseket már útban a kocsihoz küzdök meg a csomagolással. A telefonnál, de valószínűleg atomháborúrkra tervezték ezeket, mert nemigen sikerül dűlőre jutnunk.

- Hogy csesznétek meg. - sikerül szép intelligensen, de ahogy bepattanok Sally ülésébe, már szórom is félre a kaját.
 
- Akkor is kibontalak! - fenyegetem, mintha ez már önmaga meggyőző erő lenne, de nemigen bízom a véletlenre, mert azonnal lepattintva a kesztyűtartó fedelét, máris kerül is elő a zsebkésem, és annak már végre képtelen ellent mondani.
Az előrelátás azt mondják nagy érdem. Én is igyekszem ezt folyton észben tartani, és ahogy az egyik szegmens - lehet paranoia?? - hogy az üzletben kp.val fizettem, a másik az, hogy vásároltam hozzá egy autós töltőt is.
Így... amint benn is a kártya, és a szemétről is gondoskodtam az egyik közeli szemetesben, innen már csak a hívás a cél.
Csakhogy..  ahogy az órára pillantok már látom, rettenetesen elkéstem, így csak sebtében írok be egy üzenetet.

"Rohannom kell. Remélem minden rendben. Megcsörgetlek, abból tudni fogod a számomat, és amint tudlak hívlak.
Te pedig HíVJ.. ha bármi baj lenne..
Csók "

- fura ezt így leírni, aztán mégis benne hagyom.
"Oli"

Kerül oda a vége, aztán gyorsban be a számom, és a küldésgomb.
És újra Sally, amikor már kanyarodom, és indítom azt az előbbiekben beígért hívást.

Huszon.. öt.. perc .. Ennyi amit késhettem.
Ami gyanúnak még kevés, kilengésnek viszont már épp elég, így cseppnyi görcs figyel a gyomromban amikor ráhajtok a kapuhoz vezető felhajtóra.
Caleb áll ott.
...Meg egy kopasz Gorilla ..

- Helló Oliver! Na mi az, nem sikerült felkelni?? - és nevet. Én meg.. hamar leveszem a szememet a hegyomlásnyi fickóról és azonnal munkára bírom az agytekervényeimet.

- Ne is mondd... A tegnap esti szőkét alig tudtam lerázni. - mesélem - Azt hiszed egy kóbor kufirc lesz, és máris gyűrűt húznának az ujjadra. - rázom elhűlten a fejem, de hatásos, mert ő meg nevet.

- Tudom miről beszélsz.. - csapkodja meg a könyökömet ahogy részben kilógok a kocsiból.
Épp megfelelő az alkalom.

- Hát a haverod?? - lehalkítva, kissé közelebb hajolva kérdezem. - Az adóhatóság levágott valami menő klubot?? Vagy a frigyládát őrzitek..(?) - és nevetek én is.
A vidámság a legjobb gyógyszer.
És a legjobb elterelés is.
Így ő is lehalkítja a hangját, mielőtt válaszol.

- Nem tudom.. Az éjszakások azt mondják valaki meg akarta fújni a főnök pár kocsiját. De nem értem ezt. Minek ennyi dromedár!?? - most ő kérdezi elhűlten.

- Benn korzóznak a haverjai. - bök fejjel a kert fele - Vigyázz, nehogy csúnyán nézz rájuk, mert a végén leterítenek és lószar se marad belőled. - és megint nevet. Én meg vele nevetek. Kényszerűségből.
De már nyomja is a gombot és a sorompó felenged.

- Kösz, Caleb! - hátraintek, és ahogy lassan begurulok, nem kerüli el a figyelmem, hogy a gorilla végig figyel.
Nem lesz ez olyan egyszerű...


Mindent a szokásosan csináltam.
A szokásos helyen parkolok, a szokásosan marom fel a szendvicseimet, a szokásosan célzom meg a kerti házat - habár hányinger kerülget útközben a gondolattal, kinek a kertjét is ápolom. De tudom, hogy nem érte teszem. Már nem miatta vagyok itt, mert ő a megbízó és ő fizet, mindezt csak Benjaminért teszem.
És erre emlékeztetnem kell magam, a nap folyamán néha, még akkor is amikor meglátom a többi kopaszt a háttérben.
Legfőképp akkor.

A nap többségi része, ha nyugodtan nem is, folyamatos járőrözésekkel, de csak kényszerített "mi a fene folyik itt?" pillantásokkal az eseményre megtoldva telt. Mégsem tudtam rávenni magam, hogy telefonáljak, hogy érdeklődjek, mert sokszor olyan helyekről kerültek elő figyelő hangok, amire korábban végképp nem számítottam. És nem hagyhattam hogy bármire is rájöjjenek...
Így...

Egy újabb adag zsák trágyát kapok fel, borítom le aztán a földre, szakítom szét a zsákot - pedig nem is itt van rá szükségem a ház mellett, - öntök bele egy adag vizet, hogy rendesen bűzölögjön és bejárja a környéket, és ahogy rendben megkeverem, csak akkor vonulok vissza a kisházba.
Az ajtót nem csukhatom be.. hisz sose szoktam, de idáig elhallatszanak a fintorgó beszélgetések, és a tanácskozások.. ugyan egy kicsit... menjenek inkább más helyre, mert itt "rohadt büdös van".
Na igen...

Ekkor kapom csak elő a telefont.
A farzsebemből marom ki, először a szokásos pizzarendelést tárcsázom, megrendelem a lakáshoz, jelzem hogyan kopogtassanak, hagyják ott, átutalással fizetem, "nagyoon elfoglalt vagyok", és maaaajd.. csak jóval később szándékozom kimenni érte, aztán... mikor minden zajló hang végképp elhal, csak megcélzom azt a korábbi faládát ott benn, amihez végül is... valahol kellemes emlékek fűznek, és ledobva a korábbi kesztyűimet, már valamivel kényelmesebben helyezkedem el, és beírom... AZT.. a számot.
Az én számomat.

És továbbra is figyelem, miközben kicsöng, hogy hallhatóak e a közelből beszélgetések.
De még így is... a hangomat a lehető legkisebb hangerőre veszem.
Már ha a túloldalt felveszik.
Ha igen... csak ennyit mondok.

- Rendben vagy?

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#3TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 5:00 pm




Még a pislogást is mellőzöm, miközben a - számomra valamiért most fülsértő - csörgés kitölti a szobát és nagyon úgy tűnik, hogy nem akar elhallgatni. Végül már inkább érte kapok, felmarkolom a készüléket és újra az ágy közepén vagyok. Kezdem úgy érezni, bármit megtennék, hogy elérjem, csendbe maradjon. Szép lassan fordítom magam felé a kijelzőt és ahogy a random számot vizsgálom, akkor tűnik fel, hogy egy üzenet is van a felső sorban. De eszemben sincs megnyitni. Ha eddig elsiklottam fölötte... már nem számít. Azt hiszem.
Végül nagy levegőt veszek és miután úgy érzem, egy örökkévalóság óta visít a készülék a kezemben, fogadom a hívást. Néma csendben. Bent tartva a levegőt. Még egy másodpercig akkor is, miután meghallom a hangját.
- Rendben vagyok - mondom kötelességtudóan, magamnak bólintva is, majd mielőtt bármi mást kérdezhetne, már folytatom is.
- Lenyúltam az egyik inged - ez minden, csak nem fontos információ. De legalább mosolygok hozzá és a pillanatnyi kitérő egy kicsit csillapítja bennem azt előbbi, hirtelen feszültséget. Máris nem olyan mozdulatlanul ülök és egy kicsit a vállaim is engednek a merev tartásból.
Pedig tudom, hogy semmi okom megnyugodni. Kérdeznem kellene. Faggatnom, hogy minden rendben van-e vele. Nincs bajban? Keresik? Engem, keresnek? Látta... Stevent? Rossz a helyzet? Tombol?
Sőt, ezúttal erőt is vehetnék magamon... egyszer ebben az életben... és közölhetném, hogy egy szavába kerül és visszamegyek, megoldom, bármi is van. De ez mind túl nehéznek tűnik és talán nem is akarom, hogy újra ugyanazokat a köröket kelljen lefutnia velem.
- Csak mondd, hogy te jól vagy - puszta, őszinte kérlelés és hagyom is, hogy annak hangozzon. Tudnia kell, hogy aggódok érte. És szeretném, ha visszajönne. Épségben.
Ez utóbbi valahol fura, mert őt nem bántaná Steven, ahogy engem. Őt nem a testőrök kapnák el. Mégis valahol ez van a szemeim előtt, ha becsukom őket.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#4TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 5:24 pm

Nagy a csönd... Először. De aztán egy gépies(nek tűnő) hang válaszol.
Nem mondom hogy bármire is gondolok, de amikor folytatja, már megengedem magamnak hogy mosoly fusson szét az arcomon.
Nem tudok nem mosolyogni.

- Csak nyugodtan... - a hangom lágy.. selymes... nem figyelek, de aztán muszáj észbe kapnom, figyelni tovább a környezetemet, ezért rendre megköszörülöm a torkomat.
Bárki hallgatózhat.
Ezért méglejjebb eresztem a hangerőt.

- Most már tökéletesen. - a hangom még mindig mosolyog, de én már tartom a szükséges erőket, figyelek, fülelek, és rendben szemmel tartom a terepet.
És füllel is.

- Ettél? - a következő kérdés. Nem is tudom honnan jön, vagy miért lényeges, talán csak tudni akarom, hogy igen, tényleg minden rendben van vele, és... nem csinál hülyeséget.
Mert bízom benne hogy nemcsinál.
Bár közelebb lenne már a műszak vége...
De igyekszem elnyelni a sóhajom.
Nem kell az ide.
Kiejtve legalábbis biztosan.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#5TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 5:52 pm




Szép lassan, de meglepően könnyedén nyugtat meg a hangja. Az, hogy hallom, mosolyog. Nincs semmi baj. Ha mosolyog, akkor tényleg nincs. Minden a legnagyobb rendben. Próbálom ezen a szinten, ezeknél a gondolatoknál tartani magam és csak félig tudatosan engedek a késztetésnek, hogy ledőljek az ágyon. A fejem a könyv mellett, azért vigyázok rá, de ennél a kis ösztönnél tovább nem érdekel.
- Nem vagyok éhes... - kezdek bele a legelső apró kis hazugságba, de szinte biztos vagyok benne, hogy ő is hallja, ahogy tiltakozásul újra korogni kezd a gyomrom.
Még ha nem is látja senki, vágok egy grimaszt, mocorgok kicsit és próbálom kimagyarázni a dolgokat.
- Vagyis... nem, nem ettem - tartok egy pillanat szünetet, beletúrok az időközben megszáradt hajamba és csak utána folytatom. - Bezártam az ajtót. Benne hagytam a kulcsot. Nem akartam kimenni. A pizzáért sem - ismerem el végül, csendesen. Nem mintha arra számítanék, hogy kiakad... de valójában nem tenné. Ugye?
- Nem akartam véletlen sem utánad menni. Cserealapnak. És amúgy sem figyeltem, milyen kopogás volt. Nem biztonságosabb így? - oh, igen, mindent beleadva próbálok terelni. Ha már a csepp hazugság nem jött be, enyhítem a dolgot, ahol tudom.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#6TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 9:06 pm

Hihetem azt, hogy tökéletes minden. De közben tudom, hogy nincs így. Tudom azt is, hogy nem olyan könnyű semmi mint amilyennek látszik, neki se, de közben nekem sem.
Mégse vagyok hajlandó feladni.
Egyszerűen nem.
Ezért...

- Nincs szükség cserére... - eresztem ki a semmiből, és nem is igazán tudom miért ezzel kezdem. Csak megdörgölöm útközben a homlokomat, és bár nem mondtam megalapozatlant, mégis valahogy furcsa, hogy felmerül egyáltalán a gondolat.

- Itt minden nyugodt és csendes. - folytatom, habár biztos vagyok benne, hogy tisztán kilátszik a hangomon, hogy nem a normál hangerőmmel beszélek. Mégsem vagyok hajlandó feljebb emelni.
Csak túlbiztosítás.
Sosem árt.

- Biztonságban vagy... - engedem el, és ez az első veszélyes mondat. Az a mondat, ami ha bármi is kiszűrődik gyanút kelthet, de én meg biztos vagyok abban, hogy nincsen közönségem.
A masszív trágyaszag tesz erről.

- Nyugodtan egyél ha szeretnél.. - egy sóhajtással eresztem ki, ahogy útközben én is hátradőlök, a hátamat megtámasztom a fa-falazaton, és vigyázva de nekikoppan a fejem.
Jól esik csak úgy elengedni.. kicsit....
Hallani a hangját, beleringatni magam a minden tökéletes képzelgésbe, és elképzelni mennyire is egyszerű lehet.. így ez az élet, mennyire is nem forgattunk fel mindent, pedig valahol hátul, az elmém legmélyebb zugában nagyon is tisztában vagyok vele, hogy ennek még lesz következménye.
És ez a következmény bármelyik pillanatban bekopogtathat.

Én csak annyit remélek, hogy nem nála.

De erről neki nem kell tudnia.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#7TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 10:01 pm




Te is csendes vagy, nem csak a magas kerítésen belüli világ... - válaszolom magam, de persze hangosan már megint nem mondom ki. Még mindig könnyebb visszanyelni a szavakat, mint közölni őket.
Nem úgy, mint tegnap... tegnap... annyival könnyebben jött minden. Még ha nem is teljesen élesen, de emlékszem. Egyszerűbb volt elengedni magam, beszélni vele, mosolyogni. De most sokszor csak hümmögésre futja, amikor mégis reagálok. Hümmögök arra, amikor azt állítja, biztonságban vagyok és arra is, amikor arról beszél, hogy nyugodtan egyek.
Önző vagyok, amiért most hirtelen vissza akarom kapni a tegnapi könnyedséget? Amiért újra mosolyogni akarok, elengedni magam és nem agyalni, nem tartani attól, milyen rémkép vágódik be az elmémbe? Amiért a nyugalmam akarom és nem kizárólag azzal törődök, hogy ő jól érezze magát?
Talán nem.
Talán igen.
Bárhogy is, egy pillanatra elfog valamiféle bűntudat, de legalább ez megadja az utolsó lökést a következő szavaimhoz.
- Bármi is lesz a vége... Azért köszönöm, hogy kihoztál onnan - talán nem a telefonba kellene ezt mondanom. Nem úgy, hogy most ő van odabent a magas kerítés mögött. Sokkal inkább, mikor előttem áll majd és a szemeibe tudok nézni... de nem tudom, hogy arra képes lennék-e.
- ...és hogy megcsókoltál - kötöm át egy kellemesebb témába és pár másodperc erejéig megengedem magamnak, hogy elmerüljek az emlékbe és abba, milyen jó érzés is volt, amíg tartott.
Most csak az ing van rajtam, amin halványan ugyan, de érezni őt. Vagy csak bebeszélem magamnak.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#8TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2022 11:33 am

Az első szavak amik megjelennek  a fejemben: Benji ezt nincs miért megköszönnöd. Ezt egyszerűen megérdemled. Így érdemelted volna.

De helyette...

Belém fagy a szó. Amikor kimondja "azt" a szót. És vele jön egy emlék, egy kellemes, egy mindent elsöprő, egy olyan ami még most is, a bőröm alatt éget.
És magával rántja a mosolyomat.

- Én köszönöm. - mint egy szerelmes tini, és most nagyon nem gyanakodhat rám senki sem. - Köszönöm, hogy... vagy. - zárom rövidre. Már normál hangerővel. Aztán mégis folytatom. - Irányt adtál nekem. Békét. Örömet... - "szerelmet" hangzik a következő szó, csak a fejemben, de annyira elcsépelt. Így nem mondom ki.
Vagy talán mégis ...
Valahogy.

- Olyan érzéseket, amik nem hittem hogy léteznek.

Pont ilyen lehet. Tizenévesen. Amikor csüngesz a telefonon, szép szavak hangoznak a másik végen, szép érzések, és te egyszerűen elolvadsz.
Csak(hogy) én elmúltam 30.
És ez kimaradt az életemből.
 
Mégis élvezem.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#9TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2022 12:57 pm




Minél több hangzik el, annál inkább belerejtem az arcom a rajtam lévő ing ujjába. Hogy minél közelebb érezzem magam hozzá... és talán egy kicsit azért is, hogy az üres szoba elől elrejtsem a mosolyom. Mert igenis mosolygok, szélesen, szinte már... boldogan.
- ...látnád, hogy mosolygok! - jegyzem meg először csak tompán, mivel az anyagba beszélek, de után még egyszer elismétlem, tisztán és érthetően.
Igaz, én nem tudok, olyan szép dolgokat mondani, mint ő. Még valamelyik könyvemből sem tudok idézni neki, de őszinte tudok lenni.
- Ezért is kell visszajönnöd. Hogy lásd, ahogy mosolygok. És hogy talán egy kicsit újra megcsókolj - anélkül mondom ki, hogy a legkisebb rossz érzés is motoszkálni kezdene bennem. Pedig nem lettem volna meglepve, ha bármi megjelenik. Ha az emlékek helyét átveszi az idegesség és a késztetés, hogy többet kell neki adnom, mindent, amire csak vágyhat, mert kizárólag úgy lehetek elég jó.
Talán azért, hogy biztos, ami biztos, továbbra is távol tartsam az ilyesmit a gondolataim közül, ösztönből kezdek mocorogni. Kimászni az ágyból és az ajtóhoz menni.
- Nagyon-nagyon vigyáznod kell magadra. Oké? Akkor is, ha ott csend van. Nem tudod, mire képesek... - egy pillanatra elhallgatok, addig is legalább hallani, ahogy fordul a kulcs, nyílik az ajtó... de utána sem javítom ki magam.
Képesek. Igen. Steven és a pénze, amivel fizeti az embereit. Simán lehet így érteni. Még ha én tudom, hogy nem is erre gondoltam.
- Pizza - motyogom végül magyarázatként és valahol azért is, hogy ne a többesszámon agyaljon. Nem mintha az megártana, ha biztosítom arról, nem épp azt hallgatja, amint meglépek. Egy pillanat és már csukom is vissza az ajtót, kulcs, egy másodperc csend, ellenőrzöm és irány vissza. Ezúttal majd tényleg eszek pár falatot.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#10TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2022 4:15 pm


"..látnád, hogy mosolygok!"

A hangja tovább fokozza a képzeteket... Na nem, nem olyan irányba, egyszerűen csak érzelmileg, és lefogadom, most még szélesebb a mosolyom.
Előfutnak a fejemben korai filmekben, a "Te tedd le.. Nem, te tedd le" játékok, és lehet, méginkább elszégyellem magam.
Vagy mégsem...

- ...szívesen látnám a mosolyodat... - ennyi törik ki, ésmert igaz, és még ha azt is tudom hogy alig órák választanak el tőle, attól még mindent megadnék. Csak hogy lássam, hogy végre boldog...

Az újabb szavakon viszont már muszáj felnevetnem.

- Kicsit?? - és teljesen őszintén teszem, pedig, nem mintha a "kicsit" nem lenne épp elég, de ettől még szórakoztat a megnevezés, és segít elterelni a figyelmemet.
Arról, hogy ennél komolyabb dolgokon gondolkozzak.

A légkör mégis változik, vele a szavak, és én is tudom nagyon jól hogy nem szabad hogy ebbe az állapotba ragadjak, ragadjunk, túúl veszélyes, felelőtlenné tesz, figyelmetlenné, így hamra egy elnyomott sóhajjal elengedem az egészet.
Rendre kihúzom magam, és ellökve a faltól már újra a térdeimen támaszkodva válaszolok csak.

- Nincs baj... Csak nyugodj meg. - a hangom még mindig mosolyog, én már kevésbé. Az én agyam már rendre azon jár, hogyan is szóljon a nap további része, a VALÓBAN lényeges része, nem csak az álcának szolgáló szükségesek.
Valós tervekre van szükség.
IGAZI.. tervekre...

A gondolataim között járhatok, amíg alig hallom a zörejt. Talán nem is figyelem, egyedül a hangjára vagyok kiélezve, de amikor azt mondja, "pizza".. csak csendben vonom le a következtetéseket.

- Jó étvágyat. - mosolygok - Most megyek...  Érkezek amint csak tudok... - leszögezek, nem emelve ki azt a tényt, hogy a legszívesebben már pillanatokon belül ottlennék.
És ha nem történik másként, vagy nem mond olyat amiért még kellene hogy beszéljek, nem mondom ki azt hogy "szeretlek".
Csak annyit, hogy "Szia".

És kinyomom a telefont.

Idő telne el, némi idő kéne hogy megemésszem ezt az egészet, de nem várt hang szakít ketté.

- Nem azt mondtad kidobtad azt a szőkét?? - és vigyorog. - Ha így beszélsz vele, ne csodálkozz azon hogy a nyakadon ragad! - és röhög. Én meg nem tudom mikor került az ajtóba.

- CALEB! - köpöm ki úgy, mintha magát a Jóságost pillantottam volna meg.
Bár még őt is szívesebben látnám itt.

- Na mi az, csak nem titkoltad volna a kis barátnődet?? - és vigyorog. tovább.
Nekem meg nemcsak hogy kényelmetlen a helyzet, de azon kezdem jártatni a fejemet, hogy mióta is állhat itt.
Mennyit hallott, és MIÉRT!!! nem vettem észre!

- Nincs para, nem köplek be a főnöknek hogy késtél. - vigyorog. - Egy kis reggeli hancúr mindig egészséges. - vigyorog tovább, én meg azt se tudom köpjek e vagy nyeljek.
De aztán a harmadik verzió jön.

- Kösz. - teljesen monotonul, de az is érdekel közben hogy mi a fenét keres itt.
Nem szokott ő idáig eljönni.

- Te komolyan mindig ebben a szarszagban dolgozol!?? - fintorog. - Ha rám hallgatsz, tusolj le valahol mielőtt hazaérsz, mert nem lesz egy hosszú kapcsolat. - és megint röhög. Viszont beljebb lép. Be az ajtón, én meg még mindig nem mozdulok.
Csak szorítom a telefont, és próbálom felmérni, mi is az amit akarhat tőlem.

- Majd rajtaleszek. - a hangom még mindig monoton, de melléólintok.
Aztán mégis erőt veszek magamon, mert ha tudna valamit, vagy ha szaglászni lenne itt, már rég nem itt lennék, vagy épp hitelesebben kell játszanom.
Ezért összeszedve magam feltolom magam.
Mobil csúszik a zsebembe, én meg lehajolok a két kesztyűmért, megcsapkodom a kezemhez, és újra ránézek.

- És m'ért is vagy te itt??? - nyíltan kérdezek. Mindig a nyílt út a legcélravezetőbb.
És most se adom fel ezt a próbálkozást.

- A főnök látni akar. - válaszol. Nekem meg apró görcsbe rándul a gyomrom. - Azt mondja megint valami szar azokkal a rohadt gazaival, de ne kérdezd miért nem az egyik kopaszt küldte ide. - félvállról válaszol.
És ez nyílt titok, hogy ő viszont nem tud semmit.

- És mi a gond? - kérdezem sííík nyugodtan. Nem mutatom ki az igyekezetemet.

- Mi tudom én. Ezt dumáld le vele! Csak annyit tudok, hogy kiverte a balhét, mert a gazokkal valami nem kóser. - megrántja a vállát és már húz is kifele.

- Én szóltam! - és csak hátraint.
És már el is tűnik, idáig hallom a köveken csapkodó lépteit.
Idefele vajon miért nem hallottam őket??

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#11TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2022 5:30 pm




Egy kicsit. Igen, csak egy kicsit. Egy kicsitől talán nem jut majd eszembe, hogy többet akarhat, több járna neki, többet kellene adnom. Többel tartozok, amiért kihozott...?
- Egy kicsit. Többször, kicsit - mosolygok, azért is mosolygok és jól érzem magam. Szinte játszadozok a maga módján. Egy kicsit.
Valójában már ezt a keveset is értékelem, a tényt, hogy nincsenek nyomasztó gondolatok, nem érzem úgy, hogy muszáj meghúznom magam. De az aggodalom alattomos módon úgyis felkúszik a tudatom mélyéről és hiába próbálok ellene küzdeni, hiába mozdulok, hogy behozzam a pizzát - valahol remélve, hogy a mozgás eltereli a figyelmem -, annyira nem vagyok nyugodt, mint voltam.
- Nyugodt vagyok - állítom mégis. Hazudok. Na jó, inkább füllentés ez. Nyugodt vagyok, ahhoz képest, hogy ha hagynám, teljesen ki tudnék borulni. Nem rossz eredmény, hogy csak a mosolyom veszett oda.
- ...itt leszek, Oliver... itt leszek - motyogok ennyit az utolsó kis mondatára, és talán pont ezért, de az én elköszönésem, a visszamondott "szia" csak a süket telefonnak érkezik. De tartom, továbbra is a fülemhez szorítva egészen addig, amíg eszembe nem jut az a kis boríték ikon a kijelző tetején.
Sebtében leteszem a doboz pizzát az ágyra és még ha az illat csábít is, az üzenet jobban érdekel. Két pöccintés és már előttem vannak a mondatok én pedig... újra mosolygok. Minél többször olvasom el, annál inkább. Egy pillanatig sem akadok fenn azon a bizonyos "baj" szócskán. Az agyam csak az aláírást és a csókot fogja fel igazán.
- Oli... Oliver... Oli... - próbálom ízlelgetni a rövidebb verziót, de nem is tudom... Egészen addig a szavakat nézem, amíg el nem sötétül a kijelző a kezemben. Ekkor már azért leteszem és nyúlok egy szelet pizzáért.
Tudom, tudom, nem itt kellene ennem, de itt a legbiztonságosabb, az ágy közepén ülve és mire meggyőzném magam az ellenkezőjéről, már lecsúszik az első falat, a második... és a maradék szeletet úgy nyomom be, mintha napok óta nem ettem volna, pedig csak... fogalmam sincs, mennyi idő maradt ki. Nem számít. A lényeg, hogy még egy másodikat is félig eltüntetek, mielőtt visszatéve a maradékot lecsuknám a doboz tetejét.
Aztán újra kinyitom.
Majd a telefonért nyúlok és még egyszer elolvasom az üzenetet. Nincs benne arról szó, hogy kereshetem akkor is, ha minden oké. De biztosítani akarom róla, hogy így van. Szóval lemászok az ágyról, keresek egy tollalt... bárhol... akárhol... és tíz perc múlva már ott virít egy egész nagy mosolygós fej - firkált, göndör, kusza hajjal - a másfél pizzaszeletnyi üres helyen.
Ezt fényképezem le és küldöm el válaszul. Semmi üzenet, semmi ölelés vagy csók... csak a kép a mosolygós fejjel és a ténnyel, hogy ettem. A bizonyíték arra, hogy jól vagyok. Hogy nem vagyok túl ideges... nem aggódok annyira... mint kellene.
Innen pedig már csak várnom kell. Félretenni a pizzát, a könyvet, a telefont - utóbbit nem olyan messzire, mert mi van, ha keres? - és kinyúlva az ágyon... egyedül létezni egy kicsit. Amíg visszaér.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#12TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 5:51 pm


- Többször, kicsit... - ismétlem utána - Benne vagyok! - mosolygom ismét el, és eleve felvillanyoz a tudat, hogy a továbbiakban se zárkózik el.
Nagyot dob az érzéseimen.
Mégis az aggódása az ami újra felvidít, és habár útközben vigyorgok is egyet, csak egy széleset, a szavaimban ez már nem ütközik ki. Inkább arra fektetem a hangsúlyt, hogy ő.. nyugodtabban érezze magát.
Mert ez lenne a cél.
És ahogy úgy tűnik ez végül teljesül is, - mivel beviszi a pizzát - már én is a korábbiaknál sokkal nyugodtabban engedem el.
Egyen csak...

A nem várt látogató viszont, hivatlanul csúszik be a területemre. Nem mondom azt, hogy örülnék, SŐT, nagyon is bosszant hogy úgy tette, úgy volt képes megtenni, hogy nekem nem tűnt fel.
Nem tudom hol hibáztam..
Illetve de, TUDOM.
Sokkal előrelátóbbnak kell lennem, nem hagyhatok ilyen félresiklásokat a jövőben, így a szavai nyomán hamar észbekapok. És cselekszem (is).
Amikor viszont nem várt hír fogad.
Hogy miért pont Caleb volt aki ezt az utat megtette?? Talán a szerencse fia volnék. Talán nem úsztam volna meg ilyen könnyen ha valamelyik gorilla fut be, vagy ha csak egyszer is.. elszólok, így csak egy töketlen szerelmesnek néz.
Ami meg .. nincs is olyan nagyon távol az igazságtól.
(De azért azon a "töketlenen" csiszolnék..)


Ezért is, ahogy eltűnik, végre akad időm gondolkodni is....
Mondjuk arra, hogy kigondoljak egy köztes tervet.
Valami egyszerűt...
Odamegyek.. jó pofát vágok az egészhez, hangosan igenelek, beleegyezem bármibe, és majd... majd...
... a dolog aztán adja magát...

Így szólt a terv.
De a megvalósításban már nem bíztam annyira.

Pedig muszáj lesz észnél lennem...
AKÁRHOGY!
És ahogy rendre megindulnak a lábaim, ésszerű.. döntésekkel hogyan is fogok viselkedni, ahogy egyre közelebb a ház, ahogy zajlanak az emlékek, nő a kimondatlan düh, mégis képes vagyok ugyanazt az ábrázatot felvenni, és nem teketóriázni, egyszerűen félrehúzni a terasz oldali üvegajtót, ahogy belépek, és szemeimmel keresni a "házigazdát."

Aki visszafojtott levegővétellel fogad.

- MMMMMMaga MIT KERES ITT!!!? - üvölti. Bennem meg feltornázza a hidegvéremet.
Tudom hogy hibáztam. Tudom hogy nem szabadott volna, nem volt... JOGOM ...ahhoz hogy belépjek, de egyszerűen így lázadok. Talán... Apró lépésekkel, mégse hagyom hogy meghunyászkodjak, - vagy épp a képét is beverjem - egyszerűen csak kihúzom magam, és ott megállok, pont ott, az ajtón belépve, némileg szaros - na jó, trágyás - bakancsokkal azon a drága... fényezésen.
Úgyis van ölebed aki feltakarít, nem!??

- Hivatott.. uram!? - kérdezem faarccal, rendesen megnyomva az utóbbi szótagot. Megállva. Ott ahol vagyok, nem kérek bocsánatot, nem hunyászkodok meg, a rohadék meg úgy tűnik még mindig nem hisz a szemének.
Mondott valaki ellent ennek valaha??

- Tudja maga ki vagyok ÉN!!?? Tudja azt hogy mit meg nem tehetek, nem csak tönkretehetem a cégét, hanem akár MAGÁT IS! Személyesen.. !!- lép egyre közelebb, engem meg nem hat meg az érzés. Őszintén... Pedig tudom, bármit megtehet. És ez hiba. Óóóóóriási nagy baklövés... Mégse vagyok képes megalázkodni. - BÁRMIKOR képes vagyok elintézni, csak csettintenem kell .. - és velem szemben áll már ott, az orrom ellőtt, a mellkasom felé böködve, de arra részletesen vigyázz, hogy egy percig is, egy pillanatig se érintsen meg.
Talán attól fél letörném az ujjait??

- .. és már el is van ásva ebben a bizniszbne, örökre, SŐT! BÁRMILYEN bizniszben a világon, éhen fog... DÖGLENI!!! - és lépi meg azt az utolsót felém, egészen felemelve az állát velem szemben, nálam meg bekapcsol egy vészreakció gép.
Nem a saját életem féltem, Benjiét, így....


...hatalmasat nyelek, de még mielőtt megtenném, lejjebb veszek az arcomból.
Az államon, és ahogy a korábbiakban hiányzott az a behódoló él, ezúttal...

- ...elnézést... uram... Én csak.. - de nem hagyja hogy végigmondjam.
Látom azt az ismerős, elégedett fényt a szemeiben, és azt is tudom hogy rettentő mód élvezi.
Rettentőmód élvez mindent.
Bennem meg megszakad a kitartás.

Kilépek... egyet hátra, ki az ajtó küszöbén, de csak az egyezség jeléül.
És igyekszek.. a papírformára tenni.
Arra a papírformára amit megígértem, és arra, amin Benjamin élete múlik.
Mert tudom, hogy most csak én vagyok az akire számíthat...
Minden tekintetben.
Így...
... képes vagyok elengedni az önérzetemet.
Csakis őmiatta...

- .. úgy hallottam hívatott... uram.. - teszem hozzá minden pökhendiséget mellőzve, és elengedem a következőt.

- Azok a KURVA LEANDEREK!!! - tart alig szünetet, és nem néz ki úgy mint aki megnyugodott. - Azt mondtam szedje helyre őket, erre eltelik pár rohadt nap, és máris lógatják a fejüket, az egész kertem meg úgy néz ki mint egy rohadt KUPLERÁJ! - hogy kifele tol e.. vagy én vagyok az aki ahogy jön felém csak engedek, nem szándékozok rá agysejtet pazarolni.
Az egyetlen amire szándékozom, hogy végighallgassam.. helyeseljek, és minél hamarabb tűnjek el innen, nyuglaomban és teljes csendben...
Nyugalomban...
Miért nem fog ez sikerülni!???

- Értem. - felelem, de nem is tudom mire pontosan. Neki meg látom, felmegy a pumpa a szemeiben. Ezért javítok..

- Értem uram.... elnézést... bocsánatot kérek, azonnal intézkedem... - hátrálok. De nem azért mert félek. Tartanék... félnék vagy egyszerűen beijedtem tőle, hanem az ok...

... Bármit megtennék csak ne üssem meg...
Nem kerülhetek most börtönbe.
Ezért...

- NEM azonnal MOOST!!! - emeli a hangját - MOST azonnal, még az ESTE azonnal szedje helyre, vagy KIBASZOTTUL elintézem magukat!!! - már-már üvölti, és én egyből leveszem, hogy itt nem a virágok a legnagyobb baj.
Pedig...
...pedig.

- Igenis.. uram.

Hogy ez elégtétel?? Részben. Részben meg semmi nem lenne az, semmivel nem tudna megfizetni, csak a tulajdon vérével...
És valahol... nekem is az inamba száll a félsz.
Nem tőle, a saját tulajdon gondolataimtól...
Így...
.. sürgősnek érzem hamar rövidjére zárni ezt a találkozót.

- Azonnal... azonnal megyek is és intézkedem.. - hátrálok... tovább.. - Engedelmével.. - csak hogy elégedett legyen, vagy valós segélykiáltás a helyzetben, nem tudom megítélni, ahogy elérem a medence szélét, vele a teraszét... azonnal fordulok is meg, és sietni.. majd rohanni kezdek...
Mielőtt visszafordulok.
És...
..azonnal tárcsázni is kezdem Adamet.
"nem érzem jól magam, biztos beteg leszek, küldjön már át ide valaki mást."

Hogy bejön?
Be kell jönnie.
Működnie kell.
Muszáj működnie.
Különben...

Talán alig percek telhetnek el, negyed óránál nem több, biztosan, amikor is nagyon is tudom azt, hogy kihez is kell mennem.
Warren...
Már a kocsiból azonnal csörgetem, és megbeszélek vele....
Igen, talán egy söröző jó lesz...
Pont jó...
A feszültségre...
Most talán kiderül, mennyire is vagyok kitartó...

És...

És félreállva az úton, alig vagy 4 kilométerre a birtoktól, azonnal tárcsázok egy másik számot is.
Hallanom kelll...
A hangját biztosan.
Csak... egy... kicsit...
Onnan már minden rendben lesz.
Nem lesz miért menekülnöm.


Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#13TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 8:15 pm




Semmi mást nem teszek, csak próbálom nem számolni a múló perceket. Pedig általában jó vagyok és jól vagyok egyedül. Otthon. Itt viszont hiába Oliver illata, hiába a tudat, hogy ez az ő lakása, az ő ágya, minden az övé - talán most már... lassan... én is? -, az egész túlzottan idegen. Biztonságos? Igen. Állítólag, igen. De akkor is idegen.
Főleg így, hogy mindössze a csend az, ami körülvesz.
Pedig annyi lehetőségem lenne! Ehetnék még egy fél szelet pizzát, olvashatnék, vagy ha elég erősnek érzem magam, felkereshetném a régi oldalaimat fényképek és emlékek után kutatva... De valahogy egyik sem csábít igazán. Hosszú ideig a plafont bámulom, majd inkább az oldalamra fordulva összekuporodok. Így azért nem olyan rossz. Általában csak azért mozdulok, hogy megnézzem a telefon kijelzőjén, nem mulasztottam-e el bármit... akármit... és ha már ott vagyok, ellenőrzöm az időt is. De semmi. Soha nincs semmi.
Néha tíz, tizenöt percekre bealszok, miután elveszek a saját agyam mélyén, de az egész túl felületes ahhoz, hogy igazán kipihentnek érezzem magam. Végül ott kötök ki, hogy az üzenetben írott szavakat olvasom újra és újra és újra... Hogy csók. Hogy Oli. Majd mikor azt érzem, hogy kezdik elveszíteni az értelmüket, jobb híján a telefonszámot memorizálom egészen addig, amíg lényegében visszafelé is el tudom mondani, tartva a helyes sorrendet.
Ha bármikor szükségem lenne rá? Kisujjból el tudnám hadarni. Legalábbis most úgy érzem. Hiszen már az ujjaim is maguktól írják a számokat! Csak úgy, az ágyra, mint ahogy a formákat rajzoltam órákkal ezelőtt.
Majd megcsörren a telefon a fejem mellett. Ezúttal nem ugrok meg, nem menekülök tőle. Még úgy sem, hogy pontosan annyira sérti a fülem, mint eddig, és az ösztön is ott van, hogy túl hangos, el kell hallgattatnom. Szóval engedek neki. Felveszem.
És minden minden minden józan ész és elmondott utasítás ellenére már meg is szólalok.
- Oliver... - már megint az a stílus. Az, amivel szinte csak sóhajtom a nevét. Csendesen. Alig hallhatóan. Pedig nem szabadna. Mi van, ha nem ő az? Mi van, ha bajban van és nem tud fülelni? Ha meg sem hallja?



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#14TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 8:57 pm

Az a pont, ahol az a hang beköszönt az egészbe, mindent megváltoztat. Megváltoztatjja a napot, ezt a pillanatot, és valahogy egy pillanat alatt képes semmissé tenni mindent.
Óriásit hallhatatlanul sóhajtva leengedek.
Jórészt minden eddigi feltornyosult érzelmet.
Egy üres kút vagyok...
Egy mosolygós kút...
Igen.
Szerelmes...

- Talán még soha nem mondta ki senki így a nevemet... - sóhajtom, de inkább derült lelkesedéssel, mint valós árnyékok kínozzanak.

- Rendben vagy..?? Csak hallani akartam a hangodat... - vallom be őszintén,de nem mondtam hülyeséget. Még csak valótlant sem, még ha azt nem is teszem tisztán hozzá, hogy alig... csak pillanatok választottak el attól hogy revansot vegyek, az őt ért sérelmekért.
Pedig.

- Rendben vagy..? - kérdezem megint, és nem biztos hogy azért mert az előbbit elfelejtettem. Talán csak fokoznék, vagy egyszerűen azt akarom hogy beszéljen.. beszéjen... mondjon el mindent.. bármit... csak ne azon járjon az eszem kivel is álltam szemben alig fél órával ezelőtt.
És hogy hogyan cselekedtem...
Mert megalázó volt.
Nekem.
Mégis szükséges...

Nagyon is jól tudom hogy nem tehettem mást.
Mindannyiunkért.
Mégis borzasztó mód feszélyez.

És csak remélhetem hogy Warren majd ezt is kezeli...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#15TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 9:28 pm




Fogalmam sincs, mit tennék, ha nem az ő hangját hallanám a túloldalról. Tényleg nem tudom, de abban a fél másodpercnyi csendben, mire megszólal, az agyam hátuljában bizsereg valamiféle pánik.
De ő az. Ő beszél.
Én pedig elmosolyodok, minden baljós "mi lett volna ha" gondolatot azonnal el is tüntetve.
- Lehet, hogy tőlem ezt kell megszoknod. Igazán sajnálom - oh dehogy sajnálok én semmit! Tetszik a dolog és tényleg hallani a hangomon. Az egész valami különös próbálkozás részemről, hogy játékosan fogjam fel a dolgokat. Hogy játsszak. Vele.
Nem az igazi, azt hiszem, még én is keresem a hangom, de tudom, hogy most megtehetem. Kísérletezhetek. Most szabad. Elengedhetem magam és nem kell mindent szigorúan vennem.
Vajon mikor mondtam ki utoljára a "sajnálom" szót úgy, hogy nem volt bennem félelem? - fogalmazódik meg a gondolat, de szerencsére nincs lehetőségem eltöprengeni rajta, mert már tovább is beszél, én pedig a jól ismert kötelességtudattal válaszolok.
- Rendben vagyok - magamnak még bólintok is hozzá, pedig nem láthatja. - Tényleg. Rendben vagyok. Jól vagyok - hogy őt győzködöm, vagy önmagam, arról fogalmam sincs, de attól még nem hazudok.
Nem fáj semmi. Nem félek. Vagyis jól vagyok.
Annak ellenére is, hogy tudom, faggatni fogom és lehet, hogy nem minden választ fogok tudni majd könnyedén kezelni.
- Mikor jössz? Vagyis... bocsánat. Sajnálom, nem így akartam fogalmazni - egy pillanatra becsukom a szemem és egy levegővétel után javítom is magam. Nem akartam követelőzőnek tűnni.
- Mikor tudsz jönni? Végeztél... odabent? Találkoztál... Stevennel?
Egyik kérdéstől csapongok a másikig, én is tudom, de nem tudok mit tenni ellene. Nem pánik ez... csak valami apró szorongás, ami kezd épülni bennem. Az egész mellé pedig csatlakozik valami, ami azt sugallja, csak öleljem meg és minden könnyebb lesz.
Csakhogy most nincs itt.
Én pedig jobb megoldás híján a párnát húzom ki a fejem alól, felülök az ágy közepére - már megint - és a szabad kezemmel azt szorítom a mellkasomhoz.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#16TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 10:19 pm

Szélesre húz a mosolyom...
Elég szokatlanul festhetek... kinn.. az útszélen... beleburkolózva egy világoskék öreg gépbe, és a végletekig vigyorgok.
Bár hogy is ismerhetnék Vegast másként, mint véletlen őrültek ketrece..
Szóval nem fogok kitűnni.

- Ó, nincs mit sajnálnod... - engedem el, lassan magam is, fejjel előredőlve a gépben ahogy a homlokom szinte hang nékül koppan a kormány tetején.
De erre most szükségem van... Erre a néhány csendes percre...
Csakis az ő beszélgetőtársaként.
És muszáj azt is megkérdeznem, igen, hogy rendben van e.
Mert tudni akarom, és...
... és azt is akarom, hogy rendben legyen.
Semmi másra nem vágynék jobban.

- Jó.. - mosolygom megint, most a kormánykeréknek, és nem is tudom hogyan hangozzék a következő mondat vagy kérdezzek, amikor ő az aki beelőz.
És ennyi épp elég, pont elég hogy visszaevezzek és fellökjem magam újra ülőbe.

A hátam megtámaszkodik az öreg műbőr ülésen.
De még mindig nem tudja elvenni a jókedvemet...

- Hamarosan megyek... - ecsetelem. - Csak még van egy köröm... Warrennel... Egy gyors köröm. - pontosítok, habár eleve fogalmam sincs mennyi időbe is telik majd, de annyit mindenképpen az előtérbe helyezek, hogy a lehető.. legrövidebb ideig kell tartania.
Ami szükséges.

Aztán mégis eleresztek egy sóhajt, szabad kezem megdörgöli a homlokom, teljesen.. önkéntelen cselekvés, ami után válaszolok.
Alig néhány rövid pillanatba telt.

- Igen, már itt vagyok kinn... az utakon... Rendben vagyok... Minden rendben. Semmi fennakadás nem volt... - mosolyog a hangom, habár a szám nem követi a műveletben, mégis... nem mondhatom azt, hogy bármi probléma lett volna. Mert nem volt. Csakis a fejemben.
Azok meg ugye nem számítanak...
Igazán.

Vagy mégis.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#17TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 10:56 pm




Muszáj kérdeznem. Akkor is, ha sokkal egyszerűbb lenne elmerülnöm a mosolygós hangjában, beszéljen bármiről éppen. De akkor is kibuknak a kérdéseim, és amint hibát vétek, amint másképp fogalmazok, mint illene, máris ott a bocsánatkérés. Azonnal és ösztönből.
Nem tartok attól, hogy leszidna. Nem ütne meg... Ő nem. Nem... nem félek tőle. Mégis bocsánatot kérek. Akkor is, ha a tények ettől még nem változnak és a késztetés is marad. Szeretném, ha mellettem lenne. Ha ölelne.
De be kell érnem az üres lakással és a párnával, amit egyre ragaszkodóbban szorítok magamhoz, miközben már megint azon jár az agyam, mit is lehet nekem és mit nem.
Vajon van bármi jogom rákérdezni, ki az a Warren?
Nagyot nyelek, de végül meg sem próbálom kimondani, csupán hagyom kicsúszni a gondolataim közül. Amúgy is, amint a folytatom... amint elhangzik a számból Steven neve, már semmi más nem tölti ki a fejem.
Az, ahogy tornyosul fölém. Ahogy azzal a jeges nyugalommal kérdezni, mit művelek én pedig tudom, hogy valójában nincs jó válasz. Csak rossz és kevésbé rossz.
Muszáj elnyomnom magamban. Valahogy.
- ...oké... - motyogom végül válaszul, ahogy kényszerítem magam, hogy Oliverre koncentráljak.
Hogy hiszek neki? Elhiszem a szavait, hogy minden rendben ment és rendben van? Persze! De attól még nem igazán nyugtat meg a válasz, sőt, az agyam sem igazán tudja elcsitítani. Talán mert túlzottan hasonít az én begyakorolt szavaimra? Rendben van... de nem jól?
Nem tudom. Nem tudom. Nem tudom.
Muszáj váltanom. Már megint. Mielőtt képtelen leszek kezelni a helyzetet.
- Tudod, Oliver... Miattam nem kell. Úgy értem, sietned. Ne hanyagold el a barátaidat - muszáj visszatérnem ide. Még úgyis, hogy a nevet nem említem, nem kérdezem, ki is Warren, nincs jogom hozzá.
Igen, ebben maradtam önmagammal, úgy néz ki.
- Jól vagyok. Megszoktam, hogy - miért is kell itt megállnom és csendesen egy nagy levegőt vennem? - egyedül vagyok. Nem megyek innen sehova. Ki sem teszem a lábam... talán csak elalszok, ha későn jössz - ígéret. Ígéret arra, hogy továbbra is viselkedni fogok, töltse nyugodtan az időt a saját, baráti társaságában.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#18TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 11:50 pm

Az az oké... elég vérszegényen fest.
Vagy csak én teszem azzá?? Az én.. gondolataim..??
Egy darabig elmélázok ezen, amikor újabb kérdést kapok.
Nem. Választ.
Olyan választ, amiben kérdés lakozik, és egy pillantra... igen, muszáj emlékeztetni magam, hogy Őőőőő.. más bánásmódot igényel, mint bárki más, és különben is, érdemel.
Ő sokkal többet érdemel ennél...
Szóval még egyszer, megdörgölöm a homlokom...
Önkéntelenül.

- Benji, láttam Stevent... - esik ki, de lehet hogy már közvetlenül azután megbánom. Mégse vágom már kettőbe. - Jobban érdekelték a rohadt... leanderei, mint bármi más.. - hogy a hangom feszültséggel teli e, vagy sikerül megtartanom, nemigen tűnik fel. -  Nem gyanakszik... Biztonságban vagyunk. ESKÜSZÖM! - esküdözöm, habár én sosem szoktam ilyet. Lényegtelen. És főként felesleges. Mégis, BÁRMIT megtennék hogy meggyőzzem, és ez most az egyetlen lehetőségem...
Legalábbis amíg hazaérek.

- Warren meg nem barát, ő a.. - akadok meg. De igazából nincs mit ezen semmi szégyelnivaló, előtte meg pláne semmit se szégyellek. - Ő a szponzorom. Segíteni fog. - a hangom itt már határozott, biztos, kétséget nem tűrően őszinte, de komolyan így is gondolom. Bízhatunk benne.

- Ő a legrosszabb pillanataimat is ismeri, azt akarom, hogy ismerje a legjobbat is. - és már mosolygok. Megint. Habár... - Ő majd segít.. hogyan is induljunk el... Merre. - és ez teljesen őszinte. Bár biztos vagyok benne, hogy Warren a fejmosást se engedi el, de ettől még... - És ő a legeslegmegbízhatóbb ember talán az egész földkerekségen. Én rábíznám... akár az életem! - említem, azzal kissé hátradöntöm az ülésen a fejem.
Amennyire csak képes vagyok.

- Max egy óra... és Nálad vagyok.. - a plafont bámulom, habár... a legszívesebben már ott lennék. Most... És örökké... Vele.
Semmit sem kívánok jobban.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#19TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 12:14 am




Látta Stevent.
Egy pillanatra összeszorítom a szemem és egy árva mukkanásra sem vagyok képes. Nem mintha lenne bármi, amit mondanom kellene. Látta és mégis azt mondja, rendben van. Sőt, beszélt vele! Ugye...? Mert a virágok... arról vele kellett beszélnie. Ahogy akkor is így történt, amikor én az erkélyemen ültem. Bujkáltam.
- Nem szereti, ha valami nem tökéletes körülötte. Ha valami nem úgy történik vagy úgy néz ki, ahogy ő elképzeli... Szeret mindent megszabni... - mondom, nem is értem, miért. Valószínűleg nem segítek.
Az egyetlen, ami kicsit elviselhetőbbé teszi a dolgot, az utolsó szó. Tőle. Esküszik. Esküszik rá, hogy biztonságban vagyunk. Mind a ketten.
- Oké - na ez már valamivel hihetőbb okénak hangzik.
- Elhiszem, Oliver. Mindent elhiszek, amit mondasz. Nem hazudnál nekem. Te mondtad - teszem azért hozzá még egy... kettő bólintás is jön, pusztán magamnak, és máris kiűzöm az egészet a fejemből. Stevent, az aggodalmat, feszengést. Mindent. Muszáj.
Még ha nem is könnyű, de könnyebb arról a bizonyos Warrenről beszélni. Legalábbis, azt hiszem. Próbálni meggyőzni, hogy nyugodtan maradjon és érezze jól magát... csakhogy úgy néz ki, nem erről  van szó. Nekem pedig az utolsó utáni erőmre is szükségem van, hogy itt és most hihetően játsszak előtte.
- Oké. Beszélsz vele. A szponzoroddal. Egy óra. És itt vagy nálam - valahol csak az ő szavait ismétlem, de próbálok mosolyogni.
Pedig a gyomrom görcsben. Nem akarom, hogy bárkivel beszéljen rólam. Nem akarom, hogy más tudja... mit is? Talán azt, hogy létezem. Minél többen tudják, annál nagyobb az esélye, hogy baj lehet. Hogy ő bajba kerülhet.
- Egy óra és itt vagy nálam... velem. És ölelsz. Minél hamarabb engedlek, annál hamarabb jutsz el hozzá... és aztán ide. Igaz? - egészítem ki még az előbbieket, pusztán a hihetőség kedvéért, miközben megszorítom a párnát.
De most már nem nyugtat meg. Most csak le akarom tenni a telefont és megbirkózni a gondolataimmal.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#20TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 2:13 pm

A magyarázkodása... ahelyett a mocsok helyett, nem ér váratlanul.
Ettől még rosszul esik... és nem tudom miért... Igazából.. lehet.. hogy csak maga a tény, amiért nem üthettem meg.. nem verhettem laposra.. pépesre.. mint ahogy régen, büntetlenül... De ma, már egészen más idők fújnak. Komoly idők... Felelősségteljesek.. És most.. képes vagyok meggyőzni magam, hogy én csak meghajlok ennek a felelősségnek.
Nem hibáztam...
Akkorát.
Így amikor újból helyesel, képes vagyok túllépni ezen a tényen.
Talán...

- Igen... nem hazudnék.. - mosolygom. Mégis hazugnak érzem magam. Azért.. mert egyszerűen nem mondom meg. Nem mondom el, amit érzek, mert... nem az ő fülének való.. De ezért van itt Warren, nem!?? A fejem segélykiáltása kitölti a gondolataimat.
Mégis jóleső ahogy hamar tovább lép, talán mert attól félek nem tudnám tartani a számat, de így egész másra koncentrálhatok.
Warrenre. És ő... ő mindig jó példa. Jó gyorssegély minden helyzetre, így teljesen rá koncentrálok.

- Igen.. csak egy óra.. - ismétlem. Meggyőződöttlenül, mégis gépiesen. Talán önmagamat is győzködöm. Hogy mitől félek?? Nem tudnám megmondani. De mindig így kezdődik el minden.. A félelem... aztán a sóvárgás... A megoldás??? A pia soha nem old meg SEMMIT!!! És újra ismételgetni kezdem magamban a kérdést. A helyes válaszokat... Azok majd segítenek... Mindent megoldanak helyettem...

- Igen, Benji.. Ölelni foglak... Csak ölelni ..- szorítom össze a szemeimet, de nem is tudom mibe kapaszkodom. Vagy miért... Azt tudom, miért kell erősnek lenni. Mert erős.. AKAROK LENNI!!! És erős is leszek... A legerősebb...  - Csak ölelni foglak amíg csak hagyod és engeded, és ameddig ránk nem szakad a világ... - oké. Ezek hamis képzetek. Tudom én jól, mégis erőt adnak. A gondolat. Most.. És most hajlandó vagyok egy kicsit engedni nekik. Csak egy kiss... időre. Csak egy egész kicsit.
Aztán megnyílnak a szemeim.

- 10 perc múlva találkozom Warrennel... - a hangom már határozott, tiszta. Már tudom mi az amit beszélek... - Sietni fogok! - emelem ki, teljes beleéléssel, mert így.. fogok tenni, és ha...
....mégsem én szakítom meg a vonalat.
Talán mert nemakaródzik menni.
Még.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#21TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 2:43 pm




Csak ölelni... Fel kellene hoznom, hogy meg is csókolhat. Egy kicsit. Meg kellene győznöm, hogy rendben vagyok és leszek akkor is, ha megcsókol közben. De most nem megy. Most abban sem vagyok biztos, hogy az ölelést igazán akarom. Pedig nem változott semmi, bízok benne, ő pedig bízik ebben a Warrenben. De attól még...
Muszáj belenyomnom a fejem a párnába, amit ölelek és lehetséges, hogy két elnyomott levegővétel között kicsúszik egy nyöszörgés. De nem hallani. Biztos vagyok benne, hogy nem hallani, erre odafigyelek.
- Ez jól hangzik - szedem össze magam végül még pár perc erejéig. - ...és az ölelés biztosabb, mintha a takarót húznánk a fejünkre - teszem hozzá. Csak próbálkozok. Próbálok a kedvére tenni. Elérni, hogy mosolyogjon.
De attól én... én még szeretnék szabadulni. Így amikor elhangzik, hogy tíz perc nagy levegőt véve már beszélek is.
- Azért óvatosan az úton. Ha lehet, ne kezdj versenyezni a rendőrökkel hazafelé. Állítólag nem díjazzák, ha bárki lekörözi őket. Nem tudnak veszíteni.
Persze az egész a fejemben inkább hangzik úgy, hogy "legyél óvatos. Nem tudom, mihez kezdenék, ha magamra kellene hagyod". Bár... de. Talán tudom. Azt tenném, amit kell.
De mindezt nem fogom kimondani. Semmit nem fogok kimondani. Csak ha úgy van, egy elmotyogott "szia Oliver"-rel nyomom ki a hívást. És teszem messzire a telefont.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#22TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 4:28 pm

Elmosolyodom... Talán. Belül.
De itt kinn, igenis tudom hogy szólnak a törvények.      
Így még ha tényleg szórakoztat is a feltételezés, képes vagyok arra koncentrálni, hogy mi a feladatom, mi az amit tennem kell, így hamar sikerül... visszahúzni a lélekjelenlétemet.
Szóval már sokkal stabilabban válaszolok.

- Nem vagy többé egyedül Benji... - csak ez a pár szó... Csak ez a pár utolsó, mielőtt még az azt követőkre is válaszolnék, egyedül mert úgy érzem, és csak azután térek a következőkre.

- Már réég nem kekeckedek a zsarukkal.. - ezt már mosolyogva mondom. Nem téve hozzá a "nem éri meg" pár szócskát, és azt sem, a régmúltban hányszor is veszítettem, de megtanultam. A saját bőrömnek köszönhetem meg. - Sietek.. - ezt már csak elsuttogom, és ahogy meghallom azt a "Szia Oliver"t.. , már ha meghallom, csak még tartom a fülemen a telefont miután leteszi.
Hogy meddig hallgatok társul a vonal végéről jövő süketséggel??
Nem tudom meghatározni.
Azt tudom, hogy amikor észbe kapok, indulnom kell, már kinyomva a telefont elhelyezem a boxban, az arra kijelölt helyen, és újra indítva a motort, kikormányozom Sally-t.
Ki.. vissza, a való(s) világ sűrűjébe.
Mert tudom hogy innen újabb harcok várnak.

Ez mégis kellett...

           
             
- Hogy... mi'csináltál!?? - Warren hangja visszhangzik vissza. Újra, amikor már ott ülünk, a sörözőben, én meg töviről-hegyire ecsetelem hogyan is szólt az elmúlt pár nap. Másfél... Körülbelül. Vagy több lett volna??

- Ne akadj ki, Warren... Tudom hogy azt mondtad hogy ne tegyem, nem szabad, de mégis.. - rántom meg a vállamat.- Egyszerűen nem hagyhattam ott. Az a szemét kicsinálja, érted!?? Próbálta ráhúzni a csillapítókra, én meg.. Nem tehettem mást.

Warren mély csöndben ül. Olyan csöndben amiben szokott, mielőtt.. kimond valami okosat. Mert rendre kimond. Ő nem fél... a fejemhez vágni ha egy barom vagyok, SŐT! Meg is tette már párszor, volt amikor össze is vesztünk, vagy valami efféle, de mindig tudja hogy találja meg a jó utakat. Jórészt hozzám.
Talán ezért bíztam benne. Mindig is. Az életemmel tartozom neki.
És ezt soha nem felejtem el.

- Szóval azt mondod... 4 és fél év után.. - szótagol. Én meg tudja hogy figyelek. Minden percében figyelek rá - Mikor már volt egy tökéletesen felépített és stabil életed.. munkád.. egy olyan hely ahol megbecsülnek.. egyszerűen fogtad magad és mindent eldobtál valakiért.. egy fiúért, akit még csak nem is ismersz igazán, azt se tudod milyen.. a való életben.

- Igen. - helyeslem.
De még nem végzett. A szemeiből tudom hogy nem végzett.

- És ráadásul még bűntényt is követtél el. Lássuk csak.. - számol az ujjain - először is volt egy betörés. Nemcsak hogy kamerákat rongáltál meg, egy kerítést, de a házba is betörtél..

- Igen. - bicentem.

- ..aztán elraboltál.. egy nagykorú fiút... Aki teljes beszámíthatatlanságban tartott veled... Aztán kiütöttél egy riasztót is, csak hogy fedezd a tetted, és még magadra hívtad a rendőrséget is.

- Igen. - biccentem megint, de így hogy kimondja, annyira más színezetet kap mindez. Én is teljesen őrültnek tartanám magam. Az is vagyok... Talán...

- ... és most ezt a fiút a lakásodban tartod. Bezárva. Az akarata... ellenére?? - kérdő a mondatvégi hangnem, de itt.. azért eltöprengek a válasszal hogyan is feleljek, mert ez ennél sokkalta bonyolultabb.
Bonyolultabb ennél...

- Először nem akarta.. De aztán meggyőztem.. Azt hiszem.. - itt már én is elbizonytalanodok, de ekkor jön Warren az igazi, és valós kérdéssel.
Mert tudom hogy mindig ő a lelkiismeretem.

- És akkor szerinted most miben különbözől Te.. attól a másiktól!???

Na és itt akadnak meg a fogaskerekek.
Azok a kerekek, amiket eddig képes voltam, és egyben hajlandó, korlátok között tartani, nem gondolni.. a következményekre, de Warren pont ezért jó ebben... Mert nem engedi veszni hagyni a válaszokat... A kérdéseket...

- Akkor most te fogod bezárva tartani?? Örökre?? Egy lakásban?? Mostantól Te leszel az aki vezényel!?? Hogy mit nem tehet meg.. mit tehet.. hogyan menjen tönkre, egyedül, a saját félelmei között, egy másik arc mellett de ugyanazzal az emberrel, aki lehet hogy nem bántja.. nem ÚGY.. bántja, de mégis bántja valahogy, mert nem engedi hogy kiteljesedjen...

És a szavai egyszerre szakadnak rám vissza...
Mind-mind azok a kérdések, amik bennem is megfogalmazódtak, valahol mélyen, és nem akkor amikor az egészet elkövettem.
Mert elkövető vagyok... valahol tudom jól, mert nem vagyok egyéb, nem vagyok más, mint valaki, aki kényszeríti.. aki manipulálja, még ha szeretettel is, de érzelmileg, és nem ez az amit ő érdemel. Nagyon is tudom jól...
De nem jók a lehetőségeim...

- Oliver.. - húzódik Warren közelebb. Csak annyira, szemben, hogy senki más ne hallja meg, - Nem azért mondtam hogy ne lépj, amíg nem ő kér rá, mert azt akartam hogy szenvedjen. Azért akartam, mert Ő.. még nem állt készen rá. Nem állt rá készen, hogy változzon. Hogy AKARJON változni... Hogy akarjon ÖNÁLLÓ LENNI! Önálló élettel, önálló döntésekkel, megtapasztalva a hibákat és nem összetörni bennük, és megtapasztalva az élményeket is. NEKI.. kellett volna akarnia... Neki kellett volna lépnie... Leválnia... Előbb... és Te elvetted tőle ezt a lehetőséget. Hogy érezze hogy igenis, ÖNMAGÁÉRT teszi! Mert Ő akarja... Érzed ebben az ellentétet?? - a szeme is kérdez, de a hangja soha nem megróvó. Most sem az. Nem elítél.. vagy minősít, ő csak kimond olyan kérdéseket, amit én, magam néha félek megtenni. Mert nem tudom rá a válaszokat. És addig nem is keresem őket. Mert.. talán nincsenek is válaszok. Csak kérdések vannak. És ez megijeszt...

Épp ekkor halad el egy pincérnő mellettünk, én meg ráfogok óvatosan a karján...

- Hoznál nekem egy whisky-t...?? Légyszíves... - azzal elengedem.
Warren meg a korábbiaktól eltérően, teljesen másképp néz rám. Teli kérdésekkel.

- Most elmondanád mégis mit csinálsz?? - nem vádló. Csak kérdez.

- Csak szükségem van.. - makogom - Szükségem van arra, hogy itt legyen... Látnom kell... le tudom e győzni.. - hogy mennyire határozott a hangom?? Nem tudnék megesküdni. De azt tudom, ha most nem mérkőzünk meg, soha nem tudhatom, nem e ragad el egy váratlan pillanatban.

- Oookééé.. Te tudod.. - enged el, és látom, a perifériámból érzékelem, ahogy a teste lassan hátrakúszik. Hátradől...
És meg is érkezik a poharam...

Gondolkodnom kell... A poharat forgatva a kezeimben, csak érzem az illatot.. simogatja az érzékeimet, a szájpadlásomon csiklandoz, és tudom kell.. tudnom kell, hogy bármikor megtehetem.. Hogy bármelyik pillanatban... csak érte nyúlhatok, csak egy mozdulat, és ledöntöm a torkomon, bármikor az övé lehetek.. elragadhat.. és mégsem teszem meg.
Tudnom kell nem megtenni...
Ezért talán hosszú idő után, vagy csak ártatlan néhány perc, de Warren kitartóan várakozott, és én még mindig szorítva a poharat az ujjaim között, felemelem rá a tekintetem.


- Igazad van. - ejtem ki. És talán soha, semmi nem volt ilyen nehéz, mint ez az ártatlan szó. DE! - Igazad van, hibáztam. - figyelem még mindig a poharat, és igyekszem felmérni.. mennyire is hívogat. És én mennyire nem engedek neki. Még... És tudom, hogy ezt az állapotot kell megtartanom... A végsőkig.

- IGAZAD VAN! - lépek vissza tekintettel Warrenre, és stabilan tartok a szemeibe. Érzem. Képes... hajlandó vagyok vállalni magam. A hibákat amiket elkövettem, és hajlandó vagyok... képes, együttélni velük. Muszáj lesz.

- Ezt elbasztam.. - sóhajtok nagyot - De megvannak az indokaim, és azt nem vitathatod el, hogy nagyobb baj lett volna ha nem teszem meg.

És bólint. Mindig ezt szerettem benne. Képes volt.. több szempontból is látni a dolgokat. Több helyzetből ítélni, és azt is tudom, hogy ha otthagyom, azt nem bírtam volna ki. És ezt ő is látja bennem.
És ez megnyugtat.

-  És... akkor most mit is akarsz kezdeni..? - a hangja nyugodt. Teljesen. Támogató, és ez.. mindig ez adta meg azt az utolsó löketet, hogy tudjak, objektíven mérlegelni. Megítélések nélkül... Megítéltetés nélkül.
És ezt pokolian szerettem...

- Most.. - sóhajtok egyet.. a másodikat, és a finom.. édesízű whiskey, újra megfordul az ujjaim között. - Talán érdemes lenne felépíteni... A személyiségét. Önállóságra nevelni?? - inkább kérdezek mint mondom, segélykérően, végig a szemeibe nézve, és talán tőle várom a válaszokat.
A valós kérdéseket.

- Menni fog?? Hogyan?? - kérdez. Én meg újra kapom az újabb rejtvényeket, amit.. biztos vagyok benne, hogy nekem kell megfejteni. Segítséggel... de csakis nekem. Nem teheti meg más helyettem a lépéseket. Az én felelősségem. Vállaltam. A döntéseimmel...

- Nem tudom. - határozottan mondom - Nem tudom menni fog e, de meg kell próbálnom. Hogy nyugodt legyek. - bólintok rá, és igazából nem látom, de érzékelem, hogy ő is megnyugszik a kérdésben. Ez a legtöbb amit tehetek. Meg kell próbálnom. Hogy hogyan? Azt még.. nem döntöttem el. De próbálkozni fogok. Tanulni. Támogatni. Amennyire csak tudok ott lenni, helyesen, és a helyes lépéseket megtenni. Még akkor is, amikor az nekem a legkényelmetlenebb. Muszáj leszek csakis a helyesen cselekedni.
Őérte...

- Mindent meg fogok tenni. - bólintok rá. Határozottan. A lehető legteljesebb mértékig határozott vagyok. És egyre.. távolabb kerül tőlem az a whiskey. Nem fizikálisan, legbelül. És én élvezem az érzést.

- És ha nem sikerül?? - Warren hangja töri ketté, a határozott képzelgést, az a pont amivel eddig nem számoltam. Mégis kell számolnom vele. Muszáj... A teljesség érdekében.

- Ha nem sikerül, segítséget kérek. Valakitől. Bárkitől..  Tőled?? - a hangom kérdő. Közben a szemem is kérdez, és próbálom felmérni a várható válaszokat. Próbálom előre kiszámítani őket. Warren mégis folyton egy zárt könyv marad.

- Oliver, én érted vagyok itt. A TE.. segítségedért. Ha azt kéred mondjam meg az igazságot, vagy azt kihez fordulj, szívesen megteszem. Vagy ha csak az kell hogy meghallgassalak. Hogy valaki meghallgasson. Tanácsot adjak. De az ő életéért én nem vállalhatok felelősséget. Ő a Te felelősséged. Onnantól hogy ezt magadra vállaltad. - hagy némi szünetet. Hagyja hogy gondolkozzak. - De persze ha úgy érzed senki máshoz nem fordulhatsz, én továbbra is itt leszek, hogy a szemedbe mondjam mit rontottál el.-  és mosolyog. És én is mosolygok. Igen, talán néha pont erre van szükségem.. Erre van szükségünk.. Hogy valaki nyíltan kimondja ha seggfej módjára viselkedünk. Mint ahogy ő is kimondta percekkel ezelőtt.. Virágnyelven.. de ez volt a lényege. És valahogy még ez is képes felemelni. Hogy valaki észreveszi ha hibázom. Hogy figyel.. Hogy valaki tudja hogy létezem. Nem kell ennél több...

- Köszi.. Warren.. - mosolygok vissza. Ő meg biccent.

- Ez a dolgom. - mosolyog. És igen, tudom hogy ez a dolga. Ez az amivel megment. Sokakat. És én mégis hálás vagyok neki. Köszönöm. Mert van valaki akire számíthatok. Akármi is történik.

- Most ha nem haragszol.. - állok aztán fel az asztaltól, egyetlen csapással hátrahagyva a whiskeymet. - valaki vár rám, szóval ideje mennem. - mosolygom. Még mindig, és beletúrva a zsebembe, kitúrom a pénzemet. Az én whiskeymet és az ő almalevét is kifizetem. Csak mert a legutóbb ő fizetett.

- Csak okosan, Reynolds. - és még mindig mosolyog.

Hogy ez... vagy az ami ezidáig elhangzott tartja e bennem a lelket, egész szilárdan, mikor kilépkedek Sallyhez, már nemannyira tisztázott.
Mégis határozottan indítom a motort.. teszem meg azt a jópár kilométert, állítom le a kocsit.. a szokásos helyén, lépek be a lépcsőházba, közelítem meg az emeletet, és...
Halkan kezdek el bekopogni, azon az igenis ismerős ajtón.

Egy... aztán két kicsi...

És várom hogy esetleg kinyíljon.
Vagy akár valami hangok szűrődjenek.  

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#23TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 5:45 pm




Végig velem maradnak a szavai a lakás csendjében és el kell ismernem, van egy-egy gyorsan múló perc, amikor nemcsak fejben vitába szállok az elhangzottakkal, de el is gondolkozok rajtuk.
Először is azon, hogy vajon tényleg nem vagyok-e egyedül. Fejben... nem érzem annyira másnak a helyzetet. Amikor ölel, amikor csókol, akkor tényleg ketten vagyunk és az egész világ elhalványul. De közben, a valóságban ugyanúgy én vagyok és senki más. Jó esetben. A rosszabb verzió az, amikor Steven is velem van. A gondolataimban. A hangja a fejemben. Egyes reakciói, amiket úgy is látok, hogy valójában nem történnek meg.
Mint most is, amikor végre leteszem a lábam az ágyról. Tudom, hogy meghallja, ha megnyikordul a padló. Azt is, hogy eszébe juttatom vele, létezem és ha rossz napja van, be fog nézni hozzám. Megkérdezi, mit művelek.
- Én csak... - motyogom, de már némán fejezem be a gondolatot.
...én csak kiviszem a pizzát a konyhapultra. Igen, ezt teszem.
Közben pedig elkanyarodok a másik irányban. Egyedül vagyok és ez tökéletes idő arra, hogy azon kezdjek morfondírozni, vajon mi történt Oliverrel. Volt ügye a rendőrökkel... és vajon milyen történetei vannak? Érdekel, be kell vallanom. Szeretnék rákérdezni nála, akár most azonnal is, de a telefonért még visszafelé menet sem nyúlok. Nem akarom zavarni, nem akarom, hogy dühös legyen...
- Az lenne? - suttogom a kérdést a falaknak, de természetesen nem érkezik válasz.
Innen már egy lépés eljutni a képzelgésig, hogy miről beszélgethet a szponzorjával. Rólam. Arról, hogy hülyeséget csinált. Hogy nem kellett volna. Hogy bármit is hisz vagy gondol, nem éri meg egy sérült áru a macerát. Hogy az a legegyszerűbb, ha visszavisz.
Szeretném azt hinni, hogyha erre kerül a sor, inkább elfutnék. De még önmagam sem tudom erről meggyőzni. Egy szó nélkül, készséggel sétálnék be a kapun. Jobb is lenne így...? Vissza... akarok menni...? Enyhíthetném a büntetést, ha mennék és Oliver sem kerülne bajba, csak hallgatnom kell...
Megrázom a fejem, még mielőtt a tekintetem a bejárati ajtóra tévedne és inkább bejárom a lakást. Megint. Egyik faltól a másikig, szekrénytől az ágyig. Egyetlen pillantást sem vetve a kinti világra az útba eső ablakok túloldalán. Most nem csábít a napfény.
Végül valahogy kikötök a fürdőszobában és anélkül, hogy tényleg tudatos döntés lenne, már újra a zuhany alatt vagyok. Folyatom a vizet magamra, miközben a földön kuporgok. A hátam megtámasztva, lábaim felhúzva, ahogy átölelem őket és csak... létezek.
Próbálom elérni, hogy a víz csobogása kitisztítsa a fejem. Nem az első eset lenne, hogy segít. A monotonitása. A tudat, hogy a víz mindent meg tud tisztítani, le tud mosni, el tud tüntetni.
Fogalmam sincs, mikor jut eszembe, hogy vajon mennyi idő telhetett el. Itt kell lennie már Olivernek? Mi van, ha nem tud bejönni? A zárban benne van a kulcs és amúgy sem tudom, van-e nála másik és...
Kapkodva szedem össze magam. Zárom a vizet, törlöm magam szárazra, ruha vissza, inggombok be. Valahol két lépés között magamhoz kapom az ágyról az amúgy már hatszor gombócba gyűrt takarót és abba csavarva magam ülök le az ajtó mellé. Fejem a falnak támasztva, a kezeim elrejtve és... és innentől néma csend. Akkor sem mozdulok, amikor érzem, hogy izzadni kezdek. Túl meleg van a takaróhoz. Túl meleg van ahhoz, hogy nyakig húzzam. De nem moccanok. Fülelek, figyelve a legapróbb hangokat is. Ahogy a lépcsőházban emberek jönnek-mennek. Hallok egy kutyát ugatni. Lehet idebent tartani? Cerberus sosem bírta a bezártságot...
Végül kirángat a gondolataimból az első kis kopogás. Majd a következő kettő.
Pontosan tudom, mit hallok. Azt, amit megbeszéltünk, még ha a pizzára is szólt a megállapodás. Mégis idő, amíg talpra állok. Idő, amíg leveszem a takarót. És idő, amíg összeborzolom a hajam. Érzem, hogy nedves a vége az izzadtságtól, de ezzel már nem törődök. Próbálok valami emberi kinézetet varázsolni magamra. Valamit, ami elvárt...
Végül az ajtóhoz lépek. Elfordítom a kulcsot. ...és ahogy visszahúzom a kilincs nyelvét, éppen résnyire nyitom az ajtót, mielőtt hátrálni kezdenék.
Ezúttal nincs elsóhajtott "Oliver", ezúttal nincs semmi. Csupán egyik lépés a másik után. Ösztön. Mintha meg akarnék győződni róla, hogy elég távol leszek, ha kiderülne, valaki más jött. Vagy, ha valaki mással jött.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#24TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 9:36 pm

Hallom a kulcs fordultát a zárban. Fülelek.
Most mégsem tör rám az az eszeveszett jókedv, amire számítottam, még a délután, mégis minden percében repesek.
Valahol belül... a sejtjeim szintjén tölt el az a jó.. kedv, idekinn, mégis igyekszem feszült figyelemmel lenni.
Ahogy megnyílik résnyire az ajtó.

- Csak én vagyok.. - eresztem el, és ha érzékelem hogy nem ijedt meg, csak akkor csúsztatom be az ujjaim, rá az ajtó lapjára, és lassan tolom beljebb.
Nem kerüli el a figyelmem ahogy hátrál.

- Rendben vagy?? - kérdezem. Már megint... Mi a fenét akarok én ezzel!?? Mégis tudni akarom.
és az ajtót, nem fordulva neki háttal, csak egyszerű mozdulattal zárom a hátam mögött, magammal rántva egy kis csomagot...
Csak.. egy egyszerű nejlontáska az.
A kulcsot is rázárom...

Ekkor jut eszembe Warren utóbbi mondata..
"Akkor most te fogod bezárva tartani??
Örökre??"

De igyekszem elhessegetni a kérdést.
NEM!
Csak egyelőre...
Amíg biztonságban nem leszünk...
Mindketten...

Attól függően mit tesz ezután, csak lassan oldalra lépkedek, és a nem is olyan messzi asztalra felteszem a csomagot.
Semmi extra.. Csak némi vacsora, habár azt se tudom, a pizzából mennyit hagyott.
Mégis...

- Hoztam egy kis kínait. - és próbálok mosolyogni.

Kivéééve... ha útközben vagy előtte valami másképp történik.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#25TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitimeSzer. Május 04, 2022 10:24 pm




Onnantól, hogy a keze megjelenik az ajtóban, le sem veszem róla a tekintetem. Persze nem a szemeibe nézek, nem is az arcára, csak úgy összességében rá. És néha el mögötte.
- Rendben vagyok.
Valószínűleg már akkor is ezt felelném, ha semmi köze nem lenne az állításnak a valósághoz. Nem mintha számítana. Talán ő is csak hallani akarja a szavakat, nem kell igaznak lenniük. Így hát nem is egészítem ki őket, pusztán némán nyugtázom magamban, hogy úgy néz ki, senki nem jött vele.
Mégis, akkor engedek fel egy kicsit, amikor az ajtó csukódik és záródik a háta mögött. Pedig máshol, más társaságába talán nem lenne okom megnyugodni. Hiszen ezúttal nem kapom meg, nem kapom vissza a kulcsot. De valójában nincs rá szükségem. Csak a bizonyítékra, amit a zárt ajtó jelképez.
A tényre, hogy marad. Maradunk. Ketten. Itt. Nála.
Bocsánat... a kupiért... - szeretném mondani, ahogy a tekintetem megakad az ajtó mellet hagyott takarón. Majd a pizzásdobozon, amit csak úgy levágtam a pultra. És valószínűleg az összedúrt ágy és a fürdőszobában már nem is tudom, hova hajított törölköző sem segít a képen.
De nem szólok egy árva szót sem, csak végre valahára... úgy tűnik, befejezem az óvatos hátrálást. Igaz, közelebb vagyok már az egyik falhoz, mintsem hozzá... ami valljuk be, ahhoz képest, hogy mennyire meg akartam ölelni és csak bújni, most szinte nevetséges. De kitartóan figyelek a kettőnk közötti távolságra.
- Maradt még a pizzából is - mondom végül csendesen, és ezúttal tényleg nem érzem úgy, hogy egy falatot is ennék.
- Jobban érzed magad, hogy beszéltél a szponzoroddal? - csúszik ki a kérdés annak ellenére is, hogy valójában egy szóval sem említette, bármi ne lenne rendben vele. De... de tudom, hogy tojáshéjakon lépked körülöttem. Tudom, vagy inkább érzem, hogy szándékosan nem mondott semmi konkrétumot arról, hogy ment a munka. Hogy beszélt Stevennel. Hiszen azt is alig említette, hogy látta!
- Eldöntöttétek... - nyelek egyet és javítom magam. Nem így akartam. Már megint nem így akartam fogalmazni. - Megbeszéltétek, hogy mi lesz velem? - nem megyek közelebb, továbbra sem. Túl bizonytalan most még minden körülöttem és nem érzem úgy, hogy az ölelése változtatni tudna ezen.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-