♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Vote_lcapPhilly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Voting_barPhilly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Vote_rcap 
Leon Williams
Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Vote_lcapPhilly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Voting_barPhilly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#1TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzomb. Márc. 04, 2023 12:57 pm


- Che cazzo fai in Italia? - üvöltöm el magam, amint a másik oldalon a húgom felveszi a telefont.
- Non farti prendere dal panico...
- Che...? - hatalmas levegőt veszek és visszaváltok angolra. - Mit keresel ott, Liz?
- Sono venuta qui per...
- Angolul a rohadt életbe!
- Anyának fel sem tűnt, hogy leléptem, igaz?
- Nem ez a lényeg. Meg akarod keresni őt vagy mi?
- Credo di sì... qualcosa del genere.
- Hol vagy pontosan?
- Salernoban.
- Fantastico...
- Szóval neked lehet olaszul beszélni, de nekem nem?
- Zitti!


Két napra rá a gépem landol a Costa d'Amalfi nevű reptéren. A gatyám ráment a jegyre és egyelőre fogalmam sincs, miből fogom kifizetni a visszautat. Főleg az én észlény húgommal az oldalamon.
Egyáltalán ő mi a faszt csinált, amivel összeszedte a jegyárat?
De ez a jövőbeli énem gondja. Most az a lényeg, hogy megtaláljam és anélkül vigyem haza, hogy a hajánál fogva rángatnám át a fél városon. Mert az bizony még olasz körökben is feltűnést keltene, ezt pedig mindennél jobban szeretném elkerülni.
Azt mondta a Le Cotoniere-ben lesz. Szeretném hinni, hogy egy rohadt bevásárlókörút miatt van az egész, de még egy hülye sem reménykedne ilyesmiben. Ki az a bolond, aki átrepül a fél világon azért, hogy egy délolasz bevásárlóközpontban költse a pénzét? Úgy értem, melyik az a nem kőgazdag ribanc, aki ezt megteheti?
Az én húgom biztos nem. Tizenhat éves a fenébe is!
Kicsit úgy caplatok végig az üzletsorok mentén, mintha üldöznének. Keresem a hagyományos, sötét, olasz hajak közül a húgom virító kék tincseit, amiket pár hete festetett be valami barátnőjével. Amint megpillantom nagyasszonyosan egy kávézó előtt ücsörögve, már intem is magamhoz.
Mint egy apa a rosszat gyerekét...
Csakhogy én ahelyett, hogy valami barom módjára felpofoznám, ahogy a déli olasz szigor valahol még mindig diktálná, magamhoz ölelem. A szavaim az egyetlenek, amik nem kedvesek vele.
- Fogd a cuccaid és irány a reptér.
- Non ho detto che tornerò a casa se vieni qui! - lök el magától és indul meg visszafelé. El tőlem. A táskájáért. Meg tovább, az ellenkező irányba.
- Nem kérdeztem, mit akarsz...!
- Nem kértem, hogy értem gyere! - kiabál vissza, ahogy egyre gyorsabban szedi a lábait. Láthatóan határozott céllal. Bár lehet a cél csak annyi, hogy meglépjen előlem.
Hát nem érti, hogy semmi keresnivalónk itt?
- Liz! - hátra sem pillanat. Más tekintete viszont annál inkább minket vizsgál. A kurva életbe már! Muszáj jelenetet rendeznie?!
- Il cazzo di sangue di Moretti - morgom az orrom alatt, csak csendesen, valahol egyszerre átkozva az egész család makacsságát. Engem is túl sokszor sodor bajba, de amikor Lizzievel kell szembe mennem... közel lehetetlen nyerni... De attól még utána sietek.
- Lizzie! Credi che... Azt hiszed, nem rángatlak keresztül mindenen, ha kell?!
Úgy csapja be az orrom előtt a női mosdó ajtaját, mintha az bármitől megvédhetné! A legkisebb habozás nélkül török be utána és célzom meg az egyik benti fülke ajtaját, ami mögött eltűnik.
Ököllel verek rá a fára, de kinyitni nem tudom. Gondolom nemcsak a zár tartja a másik oldalról... Rátörni meg nem akarom.
- Non conosci nostro padre. Non vuoi conoscerlo.
- Non sai ciò che voglio!
- Lizzie - sóhajtok nagyot. - Csak húzzunk haza, oké? Otthon mesélek róla, ha annyira akarod és utána eldöntöd, mi legyen.
Túl hosszúra nyúlik a csend, de talán ez jó jel. Talán megpróbálja összekaparni azt a kis eszét és megfontolja, amit mondtam.
Vagy rohadtul nem! Mert mi a faszért is tenné?!
Úgy csapja ki az ajtót, mintha fejbevágtam volna.
- A reptéren találkozunk! - vágja hozzám a szavakat, rám sem nézve és kiviharzik.
Mi a fasz történik?! Szeretnék utána rohanni, de nem lenne értelme. Nem tűrne meg maga mellett. Most én vagyok az utolsó rohadék, aki megpróbálja távol tartani mindattól, ami őt is megilleti. A család múltja meg ilyen baromságok.
Ő a sértett gyereket játsza... én meg itt állok a női mosdó közepén és minden vágyam rágyújtani egy szál cigire, hogy lenyugodjak.
- Kurvaéletbe...!


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#2TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzomb. Márc. 04, 2023 2:16 pm

El sem hiszem, hogy megtörtént!
Egy kis nyaralás kedvéért elhagytuk Vegast és visszatértünk Európába. Apa kegyes hangulatban volt épp amikor, hogy nyugodt, diplomatikus felesége és hisztis lánya rábeszéljék az útra.
Eskü, megérte az időeltolódásból adódó cirka másfél napos álomkór-zombi állapot.
Lejártuk a lábunkat, megpihentünk lépcsőkön és alacsony betonkerítéseken.
Olyanok voltunk mint egy szerető család, akinek az élete csupa rózsaszín habcsók.
Pedig távolról sem. 10 éve élünk Amerikában és én még mindig utálom és nem értem...vagy fordítva. Nyolcévesen kerültem oda és kezdetben elég agresszíven mutattam ki az utálatomat.
Mostanra javult a helyzet, de még mindig nem barátkoztam meg a hellyel. Talán ez a kis utazás majd segít.

A mai napot én élvezem a legjobban. Apa nem érti, miért akar a lánya bevásárló körútra menni és a magyarázat sem elegendő neki, miszerint az olaszok tudják mi a elegancia, meg a trend, az amcsiknak meg csak pénzük van, ízlésük zéró.
Végülis anya zárta le a vitát azzal hogy nőből vagyok és a nők szeretnek vásárolni.
Így hát megbeszéltük, hol és mikor találkozunk és mindenki ment az útjára.

Két bevásárlás közt tartok egy kis "szünetet" és bevonulok a női mosdóba. Egy olasz mosdó viszont messze nem olyan csendes mint egy brit vagy egy amerikai. Sebaj, úgy se értem ezt a hadarást, a  többi külföldi meg nem érdekel.
Azért nem kell aggódnia a szüleimnek hogy könnyen fogok barátkozni a déli temperamentum és a napsütés közepette. Én már csak ilyen vagyok, ez a szüleim szerencséje.
Beköltözöm az egyik fülkébe. Kattan a zár, s a csipetnyi magányban előveszem a telefonomat. Csak két percig nézegetem, aztán zsebre vágom és üldögélek még egy kicsit.
Eszembe jut, hogy nem ártana egy kis fésülködés és épp állnék fel hogy kimenjek, amikor valaki becsörtet és úgy vágja be a fülke ajtaját, hogy úgy érzem, az egész hely szétesik.
Utána meg befut egy üvöltöző férfihang. A női mosdóban egy férfi?? Ez azért mégis csak sok! És üvölt mint a sakál. Lehet, felnégyeléssel fenyegeti a bent lapulót, de az is, hogy csak baráti csevej van...Csak ugye az olaszok.
Fújtatok egyet, felállok, megigazítom II. Erzsébet díszítette pólóm, lesimítom a térdnadrágot és kivágom az ajtót.

-Nem kell ordibálni! Senki sem süket! Amúgy ez meg a női mosdó! - mondom alig emelve a hangomat, de egy iskolaigazgató szigorával.
Nagy merészség volt, mert lehet, most fognak szitává lőni mert belepofáztam a család ügyeibe...És ráadásul nem is értették mit hablatyolok össze...
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#3TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzomb. Márc. 04, 2023 3:16 pm




Ez az én kibaszott szerencsém! Az egyik nagyszájú liba - ez esetben a húgom - kiviharzik, a másik meg mögöttem csapja ki az ajtót és szedi le a fejem, majdhogynem tökéletes angolsággal. Majdnem.
Nem is tudom, mi akaszt meg inkább. Az, hogy nem olaszul szól, vagy az úrinős szigor, ami jobban illene valami tizenhatodik századi palotába, mint ide.
- Nem vagyok elég nőies hozzá? - használom reflexből csak az angolt, ahogy széttárom a karjaim, hogy tökéletes rálátása legyen a teljes szerelésemre. A fekete zakó alatti hófehér atlétára. A nyakam körülölelő szalagra és az azon ficegő kis keresztre.
Az ujjaim között már ott lóg egy szál cigaretta. Természetesen mentolos. Természetesen nincs meggyújtva és nem is tervezem. De kell az érzés, amíg kiérek innen.
Sőt, ha épp nem szól vissza azonnal és legalább egy rohadt másodperc csend lesz, még azt is hallani, ahogy a csuklómon karkötők csörögnek a nagy mozdulatnak hála. De az biztos, hogy egy cseppet sem zavartatom magam a női mosdóban ácsorgás miatt. Láttam már én mindent a nemek mindkét felétől. Nem lehet itt semmi újdonság.
- A húgom nekem elég süketnek tűnt az előbb, nem tudom, feltűnt-e. Az utóbbi két napban egyszerre játszik süketet és bolondot. Mintha azt a csepp józaneszét is elvették volna - magyarázom, ösztönből hadonászva hozzá azzal a jellegzetes mozdulattal, amit a világon mindenki megért.
Csak ide indokolt is. Mert Lizzienek teljesen elment az esze, az egyszer biztos. Bár lehet én vagyok a hülye, amiért próbálom megvédeni saját magától meg a drága családi kötelékektől. Szerinte anyánk jókedvéből lépett le velünk együtt?!


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#4TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzomb. Márc. 04, 2023 8:32 pm

Nem fogott rám senki fegyvert viszont rendesen meglepődtem. A srác jó adag gúnnyal, ugyanakkor tökéletes angolsággal szólalt meg.
Érdekes kombó meg kell hagyni.
Alaposan megnézem és bólintok.
-Végül is manapság már mindenki bemehet mindenhova, ahogyan érzi magát. Nekem nyolc, csak a balhékat kéne kevésbé nyilvánosan.
Remek, kioktattam egy olaszt, hogy vissza kéne vennie az olaszos viselkedésből.
Phyllida, vágd a fát magad alatt kisanyám és mindjárt te leszel a botrány okozója!

-Oh, szóval a hugica kiborult. Lehet, hogy csak hormonális, vagy front. De mindenre van megoldás. Lássuk csak...Két hét szobafogság, fej belenyomása egy vödör jeges vízbe, egy alapos szülői helyretétel, megkoronázva egy maflással.
Én a jeges vizet javaslom..Elmulasztja a süketséget és a dinkaságot egy pillanat alatt. Tapasztalatból tudom.

Odalépek a mosdóhoz, kezet mosok és előkapom a fésűmet is, hogy elrendezzem a hajamat.
- Segítsek esetleg bevágni egy kocsiba, vagy tartani a csap alá? Ennél rosszabb már nem lehet a helyzet.
Az igazat megvallva kicsit megsajnáltam őket, de a srácot jobban. Nála már elszakadt a cérna, a kiscsaj meg provokálja szerintem.
Köszönöm Istenem, hogy egyke vagyok!
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#5TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2023 12:05 pm




- Sajnálom, ha zavar, kiscsillag. Ez egy ilyen ország. Az olaszok hangosak - vágom rá, igazából nem dühösen vagy ilyesmi. Főleg az előbbiekhez képest nem. Csak mondom, ami jön.
Ahogy végül a vigyorom sem fogom vissza, ahogy magyarázni kezdi, mi baja lehet a húgomnak és mit kellene vele tenni, hogy lenyugodjon. Egész jól szórakozok.
- Tapasztalatból tudod? Te voltál a szerencsétlen áldozat, akinek a buksiját a csap alá nyomták?
Valahogy nem tudom elképzelni róla. Bár fasz tudja. Eléggé úrilány, talán apuci néha a kelleténél jobban felkapja otthon a vizet. Mindenesetre az biztos, hogy a csacsogása segít elterelni a figyelmem. Hamarosan már kényelmesen dőlök a két fülke közötti oszlopnak. A karjaim keresztben a mellkasom előtt és úgy figyelem a folytatást.
- Szerinted be tudom zárni két hétre a szobájába, ha eredetileg az országba sem sikerült tartanom?
Azt inkább eleresztem a fülem mellett, hogy egy maflás is kijárna. Jogos... de bármennyire is az idegeimen táncol néha Lizzie, attól még szeretem és sosem bántanám. Komolyan biztosan nem.
- Úgy repültem utána, azt a makacs fejét követve, hogy hazavigyem. A gatyám is ráment - teszem hozzá. - Most megy koldulhatok össze két jegyet a visszaútra.
Persze nem szó szerint koldulni fogok. Oké, még rohadtul nem tudom, mit fogok tenni. De egy bizonyos szint alá sosem adom.
Ahogy talán ő sem. Úrilány. Valószínűleg a seggüket pénzzel törlik ki. Talán... segíthet.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#6TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeVas. Márc. 05, 2023 2:22 pm

Azért egy-két dolgot leszámítva egész érdekes ez a helyzet. Két idegen a női mosdóban vitatja meg a családi problémákat Olaszországban.
-Tudom, milyenek az olaszok. Halványan még Leedsből is vannak emlékeim, Vegasból pedig egészen frissek. Nem pont itt fogok panaszkodni a stílusra.
Igazából nem is érdekelt volna, hogyan üvöltözik a mosdóban és esetleg amortizálja le az egészet. Csak hát ott voltam és azért zavart a dolog.
-A hideg víz és a szobafogság megvolt. Visszatekintve jogosan. Én is produkáltam olyan hisztiket néha mint a húgod.

Ahogy tovább hallgatom, kiderül, hogy nagyobb a baj. A csaj képes volt repülőre ülni egyedül és ide jönni. De mégis honnan? A bátyja meg mint az őrült rohant utána és úgy látszik feleslegesen, mert a lány tesz rá magasról. Makacs kis teremtés annyi szent. Ha apa megkapná egy hónapra, kiderülne hogy én egy valóságos angyal vagyok.
-Csak úgy, egyedül felült a repcsire és idejött? Hány éves a húgod? - érződik a hangomon, hogy nekem a puszta gondolat is felérne egy szívbajjal.
-Szerintem keressük meg, hátha lenyugodott és képes lesz elmondani miért csinálta. Az ember nem teszi csak úgy seggfej- listára a bátyját. Lehet, hogy most esett le neki, hogy hülye ötlet volt a szökés.
A helyzet az hogy nagyon is érdekel ez a családi dráma. Jobban mint a bevásárlás. Sajnálom a srácot, mert előbb-utóbb cafatokban fognak lógni az idegei.
Muszáj lesz tisztázni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#7TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeHétf. Márc. 06, 2023 7:48 am




Leeds? Vegas? Előbbiről nagyjából van fogalmam, hogy merre tették le. Vegasra már azért rá tudok bökni a térképen. Nincs olyan messze Ridgecrest-től. Vajon ez nála valami hosszúra nyúlt nyaralás vagy a szülők rángatják magukkal, bárhova is költöznek éppen?
Nem mintha rákérdeznék, egyelőre nincs jelentősége.
- Néha? - kérdezek vissza egy nagy vigyorral az arcomon. Kétlem, hogy csak néha produkált volna hisztiket. Túl sok elkényeztetett kisasszonyt láttam már, akik a földhöz vágják magukat, mert apuci nem veszi meg a harmincadig Gucci táskát.
Sőt, azért már én is kaptam, mert nem hívtam meg a csajt egy harmadik túlárazott koktélra is, mielőtt meg akartam volna dönteni. Na ezért könnyebb a srácokkal! Nem mintha közöttük nem lennének borzasztók... de azokról méterekről süt, hogy nem éri meg a rájuk fordított időt.
-  Az apád volt, aki elővette a nagy szigort, hogy lenyugtasson? - érdeklődök tovább, még egy pillanat erejéig az előbbi témához ragaszkodva, de aztán eleresztem. Én beszélek. Panaszkodok. Mint valami seggfej. De jól esik kiadni a sok szart, amit Liz kavart fel.
- Tizenhat... Fogta magát és lelépett, mintha semmi nem számítana az életben. Ha egy szót is szól előtte, tuti odabilincselem a radiátorhoz - morgom, de valójában tetszik az ötlet. Ha máshogy nem, így nyugton maradt volna.
Kár, hogy túlzottan szeretem ahhoz, mintsem ilyet tegyek. De attól még... minden és bármi jobb, minthogy hagyjam önként belemászni valami baromságba.
- Elméletileg visszamegy a reptérre. Gondolom a nagy terve addig nem terjedt, hogy hol tölti az estét... Neked viszont, nincs valami... irtó fontos... vásárolnivalód? - biccentem oldalra a fejem, de közben már ellököm magam az oszloptól és megcélzom a mosdó ajtaját.
Sőt, ha mozdul, még úriember módjára ki is tárom előtte és engedem, hogy előre menjen. Közben meg nevetek magamban. Nézzenek oda, valódi arisztokrata tudok lenni, ha esély van rá, hogy jól jövök ki az adott helyzetből!


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#8TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeHétf. Márc. 06, 2023 6:21 pm

-Néha...Nem túl gyakran. És mindig attól kaptam, akinél hamarabb szakadt a cérna... - vonogatom a vállamat és némi gondolkodás után magyarázatot is adok.
-Nem könnyű elviselni, ha egy nyolcévest kiragadnak a jól megszokott környezetéből, mert részt kell vennie apuci egyetemista korából származó álomkergetésének. Lehet, hogy mások a fejüket csapdosnák örömükben, hogy az esős Angliát felcseréltük a napfényes Vegasra, de én meg pont ezeknek a fejét verném a falba.
Tényleg sokan furcsállják, hogy én még mindig visszavágyom. Ha nem is Leeds de legalább London. De ahogy így elnézem az eddigi életemet, csak lábbal előre kerülhetek vissza.

-Tizenhat??? Hát nem semmi! Én még most sem mernék elindulni ilyen útra egyedül, pedig már tizennyolc vagyok! Bárhogy is, irigylem a húgod bátorságát.
Ami nekem bátorság, az neki hülyeség, de lássuk be a kiscsaj nem aprózza el. Kérdés, a családi költségvetést mennyire tépázta meg ez a kis "kiruccanás".
Ezer százalék, hogy többet kapnék mint két maflás, hideg víz és szobafogság.

-Hmmm..Ki akar vásárolni, amikor benne lehetek egy ilyen kalandban is? Máris ezer kérdésem lenne. Tényleg a reptérre ment? Van pénze a hazaútra?

Indulok én is, mert ha hajlandó bevenni a buliba, azt már nem itt kéne megbeszélni.
Bírom a srácot, öntörvényű lázadó és néha pofátlanul beveti a úriembert, mielőtt valaki a felpofozását fontolgatná.
Azt hiszem kicsit többször kell majd hazudnom a szüleimnek ezen a nyaraláson mint eddig bármikor. De bánja a fene. Nincs az a dizájner cucc amiért elcserélném ezt a kalandot...
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#9TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeKedd Márc. 07, 2023 8:12 am




Mondanám, hogy megértem és ismerem az érzést, de rohadtul nem. Túl sokat költöztünk - és nem mindig... csak általában miattam -, szóval nem tudok ragaszkodni egy-egy városhoz.
- Ha szépen megkérsz, fogadok, hogy szórakoztatóvá tudom tenni neked Vegast - húzom újra vigyorra a szám és most egy kacsintás is társul hozzá. Igaz, egyszer sem tettem be még a lábam abba a városba, de biztos vagyok benne, hogy megtalálnám a jó helyeket és társaságot, amit... mindketten élveznénk.
Csak rángassam haza a húgom, verje ki a baromságot a fejéből, hogy megtalálja az apánkat és utána ráérek majd szórakozni.
- Bátor vagy bolond, erről vitatkozhatnánk - jegyzem meg és bár hallani a hangomon, hogy én az utóbbi mellé tenném a voksom.
- Én is csinálok baromságokat. Vertek már szarrá pár beszólásom miatt, amikor olyan társaságba keveredtem, de a húgom egy új szint.
Eszemben sincs megemlíteni, hogy pontosan miért jött erre Liz és kit akar megkeresni. Nem mintha attól tartanék, hogy bármi kapcsolat lehet az angol úrihölgy és a családi vérvonal között, de... nincs értelme annál jobban belekeverni, mint amennyire magától belemászik.
- Fogalmam sincs, tényleg oda ment-e, de repteret mondott. Szóval kezdetnek megnézzük ott - és ezzel tényleg szélesre tárom előtte az ajtót, majd lépek ki utána és csak mindezt követően folytatom.
- Azt sem tudom, honnan volt pénze az ideútra. Ha azt csinálta, amit az anyánk, saját kezűleg fogom fellógatni, ezt most megmondom. Szóval ha nem akarsz tettestárs lenni, lépj majd le időben. Van itt kocsid? Vagy motorod? - az egész végére úgy dobom oda a kérdést, mintha teljesen természetes lenne, hogy csapongok a témák között. De kényelmesebb lenne, ha nem kellene tömegközlekedéssel menni.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#10TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeKedd Márc. 07, 2023 7:32 pm

-Kétségem sincs afelől, hogy képes vagy a legunalmasabb, legrosszabb helyeket is szórakoztatóvá tenni. Már a megjelenésed is azt sugallja, nem vagy mindennapi srác.
Azt már nem teszem hozzá, hogy valószínűleg hasonlítanak a húgával, csak a lányon kicsit rosszabbul jött ki. Neki a repülővel való szökdösés a szórakozás.

-Egy magamfajta kívülállónak bátor, de megértem, ha szerinted bolond. ...Nyilván nem először csinál ilyesmiket a húgod, de úgy érzem, ez a mostani eddig a legrosszabb.
Kint körülnézek, nem szeretném, ha a szüleim meglátnának egy idegen sráccal. Szeretnék összerakni egy elfogadható hazugságot, hogy miért változik a program és hogy valószínűleg este kilencnél hamarabb nem érek haza. És mindezt telefonon szeretném lebonyolítani. Semmi szükség arra, hogy apám alapos vizsgálat alá vegye a srácot.
Tudom, hogy nem veszélytelen a kaland, de úgy érzem ez ki tudna rángatni abból az unalmas és érthetetlen világból amiben élek a nyamvadt Vegasban.

-Figyelj, én most gyorsan hazudok egy orbitálisat a szüleimnek aztán a legjobb ha fogunk egy taxit. A reptéren megkeressük a húgodat és aztán megpróbáltok zöldágra vergődni egymással.
Egy olyan sofőrt kell találnunk aki tesz a sebességhatárra, nehogy meglógjon a húgod.
Mivel én egy mukkot nem beszélek olaszul, a keresés a te dolgod, a pénz az enyém.
Imádokozz, hogy a szüleim bevegyék a hazugságaimat!
Odakint találkozunk! Ha valamilyen csoda folytán nem vennélek észre csak kiabálj rám, hogy Phyllida, de legalább olyan hangosan, mint a mosdóban.

A szüleimnek regéltem egy lányról aki alig 16 és szívesen beszélgetne velem angolul, mert az iskolában nagyon le van maradva. Erősítgettem, hogy a mamája is hálás lenne, mert - na, most képzeljétek drága őseim, - szeretné ha Francesca esetleg Londonban tanulna tovább.
Még jó hogy, eszembe jutott egy olasz név, már meggyőződésem, hogy a szüleim nemigen vették be a rizsát, de kénytelenek voltak elengedni, elvégre 18 vagyok és nem foghatják egész nap a kezemet, nem ők az én igazi társaságom.
Ahogy végeztem, loholok kifelé, remélve, hogy akadt egy bátor taxis, aki fénysebességgel kivisz minket a reptérre.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#11TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2023 9:58 am




Nem vagyok mindennapi srác.
Azt hiszem, ilyen szépen sem fogalmazták még meg, hogy egy nagypofájú barom vagyok, aki fejjel megy a falnak. Akkor is, ha éppen egy kést szegeznek a torkának, mert már az első percben nem tudta befogni. Meg néha azért, mert nem kellett volna a helyi keménylegény csajával a buli középpontjába kerülni.
Megesik, na. Ne én legyek már a hibás, amiért más nem tudja féken tartani az indulatait!
Jó, tudom, még én pofázok, amikor az egész mostani helyzetben is azért vagyok, mert Lizzievel üvöltöttem, de ez más. Ez most tényleg komoly helyzet. Próbálj meg valakit távol tartani a saját hülyeségétől! Attól, hogy elbassza az életét egyetlen döntéssel. Egyetlen találkozással!
- Csak azért rosszabb, mert fogalma sincs, mibe akar önként és dalolva belemászni - jegyzem meg mintegy mellékesen, már kifelé menet.
Valahol még továbbra is a "mi a fasz lesz, ha" kezdetű gondolatok pörögnek a fejemben, amikor megszólal. Szóval már tizennyolc, de a szüleivel nyaral... és eszében sincs bemutatni nekik és jókislányként viselkedni. Helyes!
Az pedig még inkább, amikor azt mondja, a keresés az enyém, a pénzt az ő dolga. Be kell vallanom, ez a legszebb mondat, amit ma hallottam!
- D'accordo! - kacsintok rá nagy vigyorral és le is lépek. Azok az idők csak a filmekben léteznek, amikor az ember kiáll az út szélére és leint egy éppen arra járó taxit. A valóság sokkal inkább úgy szól, hogy telefonál egyet, nagy lendülettel és még annál is hangosabban magyarázva olaszul, mennyire rohadt sürgős a dolog... tudja, hogy minden fasza lesz.
Mire megpillantom a királynős pólót és a nagy szemeket, már a taxi nyitott ajtaján könyöklök.
- Erre, kiscsillag! - kiáltom felé. Tudom, tudom, megmondta a nevét, de egyszerűbb a saját verziómnál maradni, nem igaz? Ha elég ideig tapad hozzám, majd megjegyzem.
Egyelőre az a lényeg, hogy beszálljon és csukhassam magunk után az ajtót. No meg, hogy a nagyjából velem egykorú ízig-vérig olasz srác minél hamarabb a gázra taposson.
- All'aeroporto, frate. Se sarai abbastanza veloce, questa principessa ti pagherà il doppio.
- Con i soldi?
- Non essere un cretino! - csapok az előttem lévő fejtámlára egész nagy indulattal, mire felbőg a motor és talán az elhangzottaknak köszönhetően, vagy attól függetlenül is, de olyan erővel tapos a gázra, hogy csodálom, nem szakad be a pedál.
Én pedig elégedetten elmosolyodok. Valószínűleg dudálásokkal, káromkodásokkal és sajátos, olasz vezetési stílussal teli útnak nézünk elébe.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#12TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeSzer. Márc. 08, 2023 8:14 pm

Mindenkinek van hobbija, vagy megszállottsága..Vagy a kettő ugyanaz?
Nekem épp most lett egy új. Fura és veszélyes helyzetekbe való kerülés lehetőleg külföldön.
Úgy döntöttem, részt veszek egy családi balhéban, ha szükséges megmentek egy önfejű tinilányt a bátyjával karöltve. Ez utóbbi talán nem épp bizalomgerjesztő a szülők többségének, de a jókislányok mindig a rosszfiúkra buknak. Az élet már csak ilyen.
Amúgy meg akár egyedül is jöhettem volna, a szüleim meg nézzék a csillogó revüket vagy bámulják hajnalig a nyerőgépeket, amígy nem jön a három cseresznye.
Vegas a csoda, a valóra vált álom...Eeeegy naaaagy lócitromot azt! Ha kicsit is bátor lennék innen simán visszaszökhetnék a dicső brit földre.
Miközben kifelé tartok - ügyelve hogy ne fussak össze a szüleimmel - ennek lehetőségét fontolgatom. Milyen indokkal állítanának meg? Nagykorú vagyok, brit- amerikai állampolgár.
Utóbbit szívesen dobnám a szemétbe és dalolva vállalnék takarítást egy londoni irodaházban.
Bakker, hát tényleg..Most miért nem??

Mikor végre kiérek, megállok kicsit pihenni és szétnézek.
Lám-lám! Ezek az olaszok nem cicóznak. Már hallom is a hangját és látom, hogy szerzett egy járgányt.
Elmosolyodom, mintha az én érdemem lenne. Akkor kezdődhet a hajsza.
Becsusszanok a hátsó ülésre, aztán hallgatom mit rizsáznak ezek ketten. Még csak tippem sincs, de nem ez a legjobb pillanat és helyzet az olasz nyelv gyakorlására.

-Mázlink van! Remélem a húgod gépe sem száll fel egy ideig. A bantuk földjére nem mehetünk utána.
Imádkozom, hogy ebben is segítsen a "Nagy Mázli Istenség". Pillanatokon belül kiderül ha inkább mindannyiunk életéért imádkozom. A sofőr beletapos és indul mint állat. Lehet, hogy nem hajsza, hanem hullaszállítás lesz ebből a kalandból.
-Mondd, hogy túl fogjuk élni! Utálom Vegast, de még visszamentem volna oda egy kis időre.
A dudakoncert és a fékcsikorgás, már fájdalmas katyvaszként egyesül a fejemben, mintegy kigúnyolva, amiért csak úgy belevágtam ebbe az egészbe.
Nesze kislány, edd meg amit főztél!

Tudom, meg lesz a böjtje ennek, ha túléljük az utat...És ahogy elnézem túléljük, mert a sofőrünk igen lazán kerüli el a tuti balesetnek kinéző helyzeteket.
Néha azért becsukom a szemem, mintha az segítene. Mint valami közlekedési placebo.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#13TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeCsüt. Márc. 09, 2023 7:48 am




Felőlem bárhol máshol lehet Lizzie, csak itt nem. Szóval, ha valahonnan kerített is pénzt még egy útra és ha valahogy máris gépre ülne... mehet. Csak apánk közelébe ne legyen. Onnan már megoldja és feltalálja magát.
- Perchè? - kérdezek mégis vissza. - Nem finanszíroznád a kalandunkat országhatáron túl? - és egy, szándékosan túljátszott, de kérlelő mosolyt villantok rá, miközben a kocsi már megindul velünk együtt.
Vajon, ha szépen kérem, kifizeti majd a hazautunkat Lizzievel? Egyáltalán képes rá? Vagy apuci pénze nem terjed egy fényesen csillogó, korlátlan hitelkártyáig, ami csak az édes kislányáé? Az szopás lenne. Mert még mindig ez a legnagyobb reményem. A legutolsó lehetőségem pedig az apánk elé állni... de hát pont ezt akarnám elkerülni! Hogy a barom húgom megismerje... ha még szívességet kérek az öregtől... nem lenne jó vége.
Sokkal szórakoztatóbb elmerülni a jelenben, a duda és a fékcsikorgás hangjába, mint a jövőn aggódni. Tény, hogy régen ültem utoljára az itteni forgalomban, de most a legkisebb feszültség sincs bennem.
Akkor is csak megértő próbálok lenni, amikor két előre pillantás között elkapom, hogy őt viszont megviseli.
- Vissza fogsz menni és szabadon gyűlölheted Vegast a következő években is - próbálom terelni a figyelmét. Ha más nem, azzal, hogy a kezéért nyúlok és megszorítom. Nincs semmi mögöttes hátsó szándék, csak annyi, hogy kizökkentsem.
No nem mintha annyira ellenemre lenne, ha úgy alakul... de nincs tervben. Az úrilányokkal túl macerás...
- Csak ne ugorj ki útközben, va bene? Az valószínűleg rohadt nagy kárt tud tenni. Még én is eléggé be voltam szarva, amikor engem próbáltak kilökni egyből. Para tud lenni, amikor az arcod majdnem a betonhoz ér, nekem elhiheted.
Önként és dalolva mesélek, továbbra is azon dolgozva, hogy ne legyen ennyire kikészülve mellettem. Ha nem figyel az útra és úgy elve a sofőr srác mocskos szájára, kevésbé aggasztó a stílus.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#14TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeCsüt. Márc. 09, 2023 7:47 pm

Az olaszok tele vannak szentekkel és biztos a taxisoknak is van egy, különben nem tudom, hogy ússzuk meg karambol nélkül. A sofőr meg tuti nem imádkozik, de ez egyszer igazat adok neki. Mi sietünk egyesek meg mint a csigák...De azért még félek, úgyhogy kifejezetten jólesik hogy ez a fura, de érdekes srác bátorítóan megszorítja a kezem.
- Nem, a bantukhoz nem kirándultok..Sőt Afrikát is elkerülitek. Ott nagyobb slamasztikába lehet kerülni mint itt és akkor még nem is volt szó a betegségekről.
Magamban tervet szövögetek, mi is lesz a következő lépés, ha megvan a kishúg.
Azt hiszem, lesz egy komoly beszélgetés, hogy minek jött ide. Talán kiderül, hogy egy kifejezett személyhez. Na akkor majd őt is elő kell keríteni...Vagy nem, ha a bátyja úgy gondolja.

-Vegas...Úristen, hogy lehet, hogy még mindig nem hiányzik? Pedig olyan messze vagyok tőle.
Vicces, hogy még itt, egy igen fura helyzetben sem tudok úgy gondolni a helyre mint az otthonomra, ahol minden olyan egyszerű.
-Dehogy ugrom ki! Nem vagyok akcióhős! -kuncogok és egy hirtelen ötlettől vezérelve a vállára hajtom a fejem és lehunyom a szemem.
- Te rohadtul vonzod a bajt...A pengeélen való tánc nem egészséges...Ja és ne húzgáld az oroszlán bajuszát se. - mormolom, miközben igyekszem kizárni a külvilág többi részét.

Egy alapos fékezés térít magához. Csoda történt, élve megérkeztünk! Hurrá! Most imádkoznék egyet, de inkább elteszem későbbre, mert lehet, egy gyónást is hozzá kell csapnom, vagy egy sürgős mennyei segélykérést.

-Kérdezd meg a száguldozót, mennyit kér az útért! De ne hagyd, hogy kifosszon, mert nem vagyok a malacperselye.
A nap végéig még bőven fogjuk szórni a pénzt....Mérget vennék rá, de próbálom egy költséges szórakozásnak felfogni, amíg annyira bele nem kevernek, hogy az már veszélyes is lehet.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#15TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimePént. Márc. 10, 2023 9:02 am




Egy pillanatig sem titkolom a kitörni akaró nevetésem a válaszára. Szóval se bantuk, se Afrika, se betegségek... micsoda katasztrófa! Hogy a faszba lesz így egy emlékezetes kalandunk? Ja, nem szép dolog kinevetni másokat, de én nem is rajta nevetek, csak az őrült elképzeléseken, amit összehord és a saját hülyeségeimen.
- Ezt azért ne hozd fel a szüleidnél a költözés melletti indoknak. ...Nem hiányzott akkor sem, amikor életveszélyben éreztem magam... - próbálok valami szándékosan eltúlzott magas hangon beszélni, majd teljesen komoly arcot vágni. - Nem hangzik jól.
Nem mintha nem érné meg már heccből sem odaállni a szülei elé, velem az oldalán, akár úgy, hogy fogom a kezét, mint most... az ilyen helyzeten szórakoztatóak tudnak lenni. Kijelenthetném, hogy épségben visszahoztam a lányukat egy kis kalandról, két repjegy lesz, grazie.
De a jelen helyzet sem olyan rossz. Szorítom a kezét, hogy ne ugorjon ki, a feje meg a vállamra kerül. Elkapom a sofőr srác tekintetét a visszapillantóból, ahogy minket sasol. Rá kell játszanom! Kacsintok egyet, és hagyom, hogy agyaljon. Fogadok az agya érdekesebb képeket vetít elé, mint ami a valóság.
- Egyéb jótanács, kiscsillag?  - terelődik újra felé a figyelmem, de végül hagyom, hogy nyugalomba ringassa magát, amíg megérkezünk.
Mert persze, hogy egy karcolás nélkül érkezünk meg. Lehet, hogy vadbarmok módjára vezetünk, de profin csináljuk. Általában. Balesetek meg máshol is vannak, szóval semmi köze hozzánk vagy a vezetési stílusunkhoz.
- Hidd el, nem malacperselynek képzelt el téged... - jegyzem meg, csak úgy mellékesen, aztán már hajolok is előre, átkarolva az előttem lévő ülés fejtámláját.
-  Sei stato quasi abbastanza veloce!
- Non fare lo stronzo! È il mio nuovo record!
- Guidavo più veloce con la macchina di mio padre quando avevo dieci anni... - egyre inkább emelem a hangerőt, miközben egy-egy szóhoz, kíséretben, a kezem párszor ráüt a támlára.
- Cazzate!
- Dimostralo!
Erre már azért nem tud mit mondani. Elhúzza a száját, gondolom most találja ki, mennyit is kérjen. Egy dolog, mit mutat az óra, de ehhez hozzáad, hogy amúgy tényleg elég hamar itt voltunk.
Ajánlom neki, hogy minél hamarabb kitalálja, mennyit akar. Kurvára nem itt akarom elvesztegetni a megnyert perceket.
- Lei è la tua ragazza? Voglio dire... te la sei scopata?
- Dio! - hát persze, hogy nem az összeg jár a fejébe, hanem az érdekes és izgalmas külföldi... - L'ho appena incontrata mezz'ora fa.
- Allora... non ancora? - olyan vigyor húzódik a szájára, ami már szinte undorító. Pedig amúgy helyes srác lenne, ha nem akarna ilyen izzadtságszagúan nagymenő lenni. Nem áll jól neki.
- Allora... non è affar tuo - vetem oda, ezzel lezárva a témát és kivételesen most már veszi is a lapot. Kinyögi az árat, én pedig négy euróval kevesebbet mondok a kiscsillagnak.
- Nézz rá úgy, mintha értetted volna az összeget, vérig sértett volna vele, és nyomj a kezébe húsz eurót. Remélem, van nálad apró is nem csak kártya. Aztán köszönd meg neki és kiszállás - kicsit úgy magyarázok, mint ahogy Lizziet tanítottam, amikor Amerikába kerültünk. A szájába kellett rágni, hogy ne olaszul csacsogjon, mert senki nem fog egy kurva szót sem érteni belőle, bármennyire is angyalian próbál mosolyogni hozzá.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#16TémanyitásTárgy: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimePént. Márc. 10, 2023 11:57 pm

Oh, rengeteg tanácsom van még, megtelne vele egy spirálfüzet, de valószínűleg egy rosszfiús mosollyal  bedobná az első kukába.
Neki életeleme a balhé, a bajkeverés és a bajba kerülés.
Hirtelen beugrik, hogy szegény szüleinek eleget fájhatott és fáj a feje a gyerekeik miatt.
Nem irigylem őket, az ő gyerekeikhez képest én egy aranyos, kedves angyalka vagyok.

Türelmesen várom a párbeszéd végét, amiből kiderül, mennyire vert át a taxis.
Ahogy hallgatom, kábé akármiről beszélhetnek. Talán egy közös sörözést tárgyalnak le, ha már ilyen szépen összejöttek, vagy hogy kinek mi az anyja és abban mekkora...Vagy hogy mennyiért adna el engem egy órára.
Nagy nehezen születik egy végeredmény, de kapok hozzá instrukciókat. Valószínűleg mégis megpróbált átverni, de az én kis bajkeverőm, úgy látszik nem akarta hagyni.
Felöltöm a legszebb mosolyomat, átadom a pénzt és jobban hálálkodom mint a leprás koldus a templomlépcsőn.

Mikor végre kint vagyunk kicsit tanácstalan vagyok. Mégis hogy fogjuk megtalálni a lányt?
- Van valami ötleted, hogy találjuk meg a leggyorsabban? Nem hiszem, hogy itt sírdogál a bejáratnál a csomagjai mellett.
Azért hirtelen van egy tanácsa a Kiscsillagnak. - nézek rá. -Próbálj meg nem bajba kerülni, mert lehet, nem tudlak megmenteni, csak veled tartani. Azt nem mondhatom, hogy ne legyünk feltűnők, mert a kishúgod mellett ez képtelenség.
Szóval..csak...Találjuk meg.
Még nem látom a kaland végét, de lehet mire oda jutunk, mégis örülni fogok, hogy viszontlátom Vegast és még meg is szeretem.
Lehet, a sors kavarta be az egészet, mint próbatételt.
Épp csak az a baj, hogy az idegeinket is próbára teszi.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#17TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2023 11:29 am




Ha nem lenne velem, hogy szórakoztasson, valószínűleg felrobbanna a fejem. De itt van és így újra meg újra elvigyorodok.
- Utoljára sok éve láttam sírni, szóval biztos nem úgy fogunk rátalálni - jegyzem meg, de haladok is tovább.
Léptekkel és szavakkal is. Arról nem beszélünk, hogy mi történt, mikor utoljára sírni láttam. Nem vagyok büszke arra a napra. De most még ha nem is válaszolok arra, pontosan hogy találjuk meg, azért a leharcolt mobilom felemelem kettőnk között. Egyszerű. Felhívom. És addig üvöltök vele, amíg meg nem mondja, pontosan hol vár rám.
Nem tartok egyetlen személyes számot sem a virtuális telefonkönyvben. Nem vagyok akkora barom. Így bepötyögöm a jól ismert elérhetőséget, de mielőtt a hívásra nyomnék, még oldalra pillantok.
- Mit értesz bajba kerülés alatt? - faggatom kicsit, ahogy belépünk az egyik kis ajtón. Hát igen, nem egy hatalmas, luxusreptér ez, de gépek szállnak fel és landolnak. Ez már valami.
A figyelmem úgyis leköti, hogy vajon mit válaszol és közben azon is elkezdek kattogni, hogy tényleg velem tartana-e, ha bajba keverednék. Ennyire unalmas a kis élete? Vagy ennyire bízik a családi befolyásba, hogy bármibe rántom magammal, úgyis megússza?
Bár valahogy... minél több időt töltök vele, annál kevésbé tűnik elkényeztetett kis picsának. Ami nem rossz.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#18TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeVas. Márc. 12, 2023 6:42 pm

Nem nyugtat meg, hogy valószínűleg nem sírdogálva találjuk meg. Úgy minden könnyebben menne, mert az már a megbánás jele. De ezek szerint a kislány semmit sem bán és mi csak az útjában vagyunk.
Remek...Csúcsszuper...Sőt, fasza minden!
A feltűnésmentes találkozás és a komoly beszélgetés kizárt. Viszont a nyakunkba kaphatunk pár biztonsági őrt és rendőrt.

- Úgy értem, hogy annak, hogy távozik velünk, az az ára, hogy elmegyünk oda, vagy ahhoz az emberhez, aki miatt ezt a hülyeséget csinálta. És...és ki tudja mi vár ott titeket. Jelen esetben minket. Ha ott vagyunk, már nem inthetek búcsút, hogy én csak egy statiszta vagyok, aki rábeszélt egy tinilányt, hogy maradjon szépen a bátyjával. Alig vagyok idősebb nála.
Itt már csak egy út van, hogy veletek tartok és míg te bátor vagy és életelemed a balhé...Én sem egy cellában, sem egy kórházban nem szeretnék ébredni.
Szóval jobb, ha a nagy szádat zsebre teszed és ezt a húgodnak is a fejébe vered!
Idegesen veszek egy nagy levegőt aztán kifújom, mint egy anya, aki most hordta le rossz gyerekét és már nagyon elege van belőle, hogy sokadszor szidja ugyanazért.
Igazság szerint a húgát kéne gatyába ráznom és ugyanúgy ordítva mint a bátyja. Lehet, hogy csak abból ért igazán. Én még mindig csak a srácot sajnálom. Belőle csinál idegroncsot  ezekkel a hülyeségekkel. A végén tényleg beviszem és berakom a csap alá. Az egész attól függ, hogy engem mennyire fog kiborítani, ha végre találkozunk.

-Na, hívjad fel szépen és mondd meg neki, hogy legyen rendes kislány és bújjon elő! -bökök a telefonra, miközben helyzeteket vázolok magamban és próbálom kitalálni, hogyan lehetne kimászni belőlük nagyobb baj nélkül.
Az, hogy a szüleimet is belerángassam, meg sem fordult a fejemben.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#19TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeHétf. Márc. 13, 2023 9:32 am




Az kurva élet, hogy nem megyünk el az apánkhoz!
Most először tartom meg magamnak a reflexből érkező reakcióm. De nem akarom félbeszakítani, szóval csak morranok egyet az orrom alatt.
- Értettem, kiscsillag - vetem oda inkább az egész szövegelésre, amikor úgy tűnik, a végére ért.
- Viselkedek, te pedig vegyél vissza, mielőtt a vérnyomásod átüti a plafont - teszem még hozzá és bár bántani nem akarom, attól még morgósabban jön a szöveg, mint tervezem.
De be lehet tudni annak, hogy a fülemben már csörög a mobil és várom, hogy az én drága húgom felvegye.
- Hol vagy? - szólok bele azonnal, amint felveszi. Válaszul pedig? Jön a fáradt sóhaj, mintha az agyára mennék. Mintha én lennék itt a rosszfiú. Mikor lettem egy seggfej a szemében?!
- Liz... hol vagy?
Amikor kinyögi, hogy az egyik ékszerboltban mászkál, a tekintetem máris keresi a legelső táblát, ami elnavigál minket oda. Végül csak oldalra pillantok a kicsillagra és intek a fejemmel, hogy kövessen.
- Mondd, hogy üresek a zsebeid...! - motyogom, miközben egyik hatalmas lépést teszem a másik után. A bakancsom csak úgy visszhangzik, ahogy a padlóhoz vágom a talpam.
- Kinéznéd belőlem?
- Ezek után? Belőled? Bármit. Ti conosco. Ricordi?
- Akkor most jössz vagy sem?
Nem is válaszolok, csak kinyomom a telefont és a zsebembe csúsztatom a készüléket. Egy szó nélkül célzom meg a repülőtérhez képest egész nagy ékszerüzlet bejáratát és a legtermészetesebben lépek be rajta. Sőt, előtte még a kicsillag kezéért is nyúlok. Van egy nagyon rossz előérzetem. Jobb, ha úgy nézünk ki, mint egy szerelmespár... vagy legalábbis valakik, akik nagyon jóban vannak.
Lizzie szinte azonnal hozzánk lép, az arcán nagy mosoly, de én látom a szemeiben, hogy kezd észhez térni. Sértett, büszke, de sajnálja az egész káoszt, amit okozott. Legalábbis addig a pillanatig, amíg eljut a tudatáig, hogy nem egyedül vadásztam le.
- Lizzie, ő... Phill... mindegy, Kiscsillag. Kiscsillag, az eszemet húgom, akit meg kellene fojtanom... Lizzie. Én meg amúgy Derek vagyok - hadarok el minden információt, mire a húgom minden illemet mellőzve végigméri az új barátunkat.
Majd angyalian elmosolyodik.
Majd megöleli.
Majd nyom három puszit az arcára.
Én látom a mozdulatot is, ahogy a keze kiscsillag táskájába csúszik. Egyetlen, sima mozzanat. Nem kilop belőle valamit, hanem belecsúsztat.
- Nem bírsz magaddal, igaz? - kérdezek rá nála, ahogy a karom átfogja és a mellkasomhoz húzza.
- Non fare casini, sorellina!
- Mai!
- Jobb lenne, ha vennél valami szépet magadnak - fordulok oldalra a kiscsillag felé egy remélhetőleg sokat sejtető mosollyal. - Bármit, ami megtetszik.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#20TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeHétf. Márc. 13, 2023 7:07 pm

Úgy tűnik kicsit besokallt tőlem, már pedig ettől nem változik a helyzet. Hagyom hadd morcogjon magában, mert valahol megértem.
Szorongatja azt a nyüves telefont, aminek a végén a húga szófogadó válaszát várja, meg hogy ezer bocs meg ilyesmi...Ja, persze...a kiscsaj nem fogja feladni. Legfeljebb csak megjátssza. Oda kell figyelnem a jelekre.
.
-Nyugi, nekem semmi bajom, szív, vérnyomás, idegek rendben..- mondom halkan. Úgy tűnik, kicsit velem is kezd tele lenni a hócipője.
Amikor a húga felveszi a telefont, reménykedem, hogy mégis hajlandó beismerni, hogy mekkorát hibázott.
Kicsit lemaradok, próbálván némi magánszférát biztosítani a beszélgetéshez.
Komolyan, már annak is örülnék ha mindhárman együtt lennénk és végre jöhetne a következő pont.
Amikor látom, hogy végzett, felzárkózom hozzá.
Legnagyobb meglepetésemre, egy ékszerbolt felé tartunk, nem is lassan.

Mi a magasságost csinál az a lány egy ékszerboltban??

Keze az enyém után nyúl és én sejtem, hogy még nincs lerendezve minden, sőt talán semmi sincs.
Bent aztán előkerül Lizzie. Fel vagyok készülve, hogy elkezd üvölteni, vagy bármi nem odaillőt tenni és minket úgy vágnak ki, hogy nyekkenünk az aszfalton.
De semmi ilyesmi nem történik, mindössze a bátyja mutat be minket egymásnak. Már fel se tűnik, hogy mint mindenki, ő is belegabalyodik a nevembe.
Maradok Kiscsillag, ahogyan elkeresztelt még anno a mosdóban, de az viszont kiderül, hogy ő Derek.
Csodás.
A kislány végigmér és amit tudok róla, annak alapján azt mérlegeli, tényleg csak egy szimpla barát vagyok, vagy az új csaja.
Végül úgy dönt tetszem neki, kapok puszit és hatalmas ölelést.
Ennyi érzelem egész hátralévő életemre elég.

-Szia Lizzie! Tudom, hogy fura de a Kiscsillag az egyszerűbb nevem. Az igaziba beletörik az emberek nyelve, a második nevem, Elizabeth ami viszont jelen esetben kavarodást okozna.
Igyekszem cuki lenni és megnyerni magamnak. Nem igazán baráti szándékkal, hanem azért, hogy végre kikeveredjünk innen.

-Hogy mi? - kapom fel a fejem, Derek nekem címzett szavaira. -Jaj, még szerencse, hogy valakinek helyén van az esze! - mosolygok rá. -De aztán itt ne hagyjatok, mint a múltkor! Nincs kedvem megint hajkurászni benneteket.
Mindent megteszek, hogy remek és hihető színészi teljesítményt nyújtsak. Húzok felderíteni a kínálatot és úgy teszek mint akit csak és kizárólag az ékszerek érdekelnek, nem azok ketten.
Remélem értékelik az igyekezetemet.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#21TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeKedd Márc. 14, 2023 10:14 am




Fogalmam sincs, Lizzie mit gondol az új barátunkról, de ebben az esetben részlet kérdés. Annyi számít, hogy már megint rohadtul nem bírt magával, még tovább kell kísérelnie a sorsát, meg az én idegrendszeremmel játszania.
Sosem nő fel... lehet, hogy azért nem, mert én fojtom meg előbb. Pusztán testvéri szeretetből.
De ha már benne vagyunk a szarban, jobb, ha a kiscsillag vesz valamit. Jobb elkerülni a legkisebb feltűnést is és így van hova bújni, ha valamit elbaszott volna a drága húgom.
Csak ne ismerném már a rohadt kis enyveskezű módszereit ilyen jól...
- Maradunk a seggünkön. Vagyis melletted. Igaz, Liz? - fordul a tekintetem a húgom felé, mire ő bólint.
Egész nyugodtan, látszólag még csak nem is duzzogva. Finalmente!
Fél lépéssel lemaradva követem a kiscsillag minden léptét, de a tekintetem a húgomon. Eszemben sincs nekiállni kifaggatni, csak szemmel tartom. Hazafelé... sőt, otthon, lesz mit megbeszélnünk. Azt leszámítva is, hogy jövök neki egy beszámolóval a drága apánkról, akit annyira meg akart találni.
- Mit szólsz ehhez? - lépek végül a kicsillaghoz, pont mielőtt elsétál egy ki tudja, milyen gyémántokkal díszített nyaklánc mellett.
- Egész úri kiasszonyos.
...és köré van csatolva egy apró, kör alakú lap az árral, aminek a belseje riasztót rejt. Pontosan tudom, és azt is, hogy amilyen kis kezdő eladó van, gond nélkül elfelejtheti deaktiválni. Kell a B terv, ha mégis hibázott volna Lizzie...


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#22TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeKedd Márc. 14, 2023 8:07 pm

Nagyszerű, velem maradnak. Most komolyan örülök, mert Derek szemmel tudja tartani a húgát én meg segíthetek, ha Liz valami rosszban sántikálna. Én ugyan nem dőlök be a kedvességének. Túl gyorsan változott át, bűnbánó, kedves kislánnyá, miután szétcincálta a bátyja idegeit, bennem meg felébresztette a "pofongépet".
-Remek ötlet, úgyis számítok a segítségetekre a választásban! - mosolygok és úgy nézek körül, mint aki meseországba csöppent véletlenül.

Alaposan megnézem a láncot amit Derek mutat, de nekem túl sok. Nem vagyok én annyira úrihölgy, ehhez a lánchoz egy milliós Versace ruha is kéne minimum. Azt meg tuti nem veszek. Nem is tudnék.

-Szép, szép, de keressünk egy fokkal szerényebbet. Még egy fülbevalót is szeretnék venni anyának.
Ez kivételesen igaz, hiszen apánk mindig elfelejti a szülinapokat, évfordulókat és egyéb ilyeneket. Ha odaadom neki az ékszert talán duplán nyerhetek. Egyrész hálás lesz, hogy nem hagytam cserben, ezért megbocsátja az "olasz kalandot", másrészt esetleg ki is fizeti az árát. Akárhogy is, mindenképpen jól járok.
- Szóval, egy finom kidolgozású, nem túl nagy és nem túl díszes fülbevalóban kell gondolkodni. - magyarázom, miközben találok egy láncot magamnak.
-Tudjátok, apám egy feledékeny típus, úgyhogy nagyrészt én gondoskodom az ajándékokról.
Tömör összefoglaló volt, nem vitás, de ha érdekli őket részletesebben, majd elmesélem, ha kívül vagyunk a bolton és mondjuk beülünk enni valahova.
A kaja mellett talán könnyebben meg tudják ők is beszélni, hogy mihez kezdjenek most. Tudom, Derek hazavinné Lizziet, de akkor újra bedobja a hisztit, úgyhogy a legjobb megoldás a kompromisszum lesz, bárhogy irtózik is tőle Derek. Nem hinném, hogy a húga valami közveszélyes elmebeteggel akar mindenáron találkozni.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#23TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeCsüt. Márc. 16, 2023 7:49 am




Le vagyok szavazva a nyaklánccal. Hát akkor ne legyen az... mindenesetre már látom Lizzie szemében csillanni a lehetőséget, hogy meglépjen. Nézelődni. Persze. Kifogástalanul és egyetlen szó nélkül folytatunk le egy kisebb beszélgetést. Ne nézzen hülyének... két lépésnél távolabb nem megy tőlem. Nézelődni sem.
Végül csak fogom a karját és húzom magammal a fülbevalós állványhoz.
- Ehhez mit szólsz, Kiscsillag? - fordulok felé, eleresztve Lizzie karját és a két kezemmel a füleimhez tartok egy egész visszafogott darabot.
Egyszerű, de elegáns. Úgy két centiméter hosszú aranylánc, aminek a végén fityeg egy-egy apró gyémánt. Még a csípőm is kitolom oldalra, bőven túlzásokba esve a pózolással, de kezdek jól szórakozni.
- Anya megöl érte, ha ilyet lát a füledben - bök oldalba Liz.
- Anya csak kussoljon - vágok vissza nagy vigyorral, ezzel véget is vetve a kis közjátéknak és várom az ítéletet. Oké, nem az én fülemben kell jól állnia, de azért elvagyok vele.
Nekem akkor lesz ilyenem, ha Lizzie egyszer ilyesmit lopna magának. Én pedig lenyúlom tőle. Biztos nem fogok túlárazott szarokra költeni a nehezen megkeresett pénzemből. A szaros kocsim nem tudtam még használhatóbbra cserélni! Az lesz az első, nem drága ékszerek...
- Ez olyan, mint amit az apád venne, ha érdekelné a dolog? - teszem még hozzá, szándékosan nem finomkodva a fogalmazással. Feledékeny, feledékeny... meg egy faszt. Ha érdekelné, nem felejtené el.
Gazdagbetegség. Megengedheti magának, hogy ne érdekelje, mert a pénze majd megváltja a hibákat.


Vissza az elejére Go down

Phyllida Springwood

Phyllida Springwood

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kettes számú felszolgáló a Vinnie's Night-ban
Location : Főként Las Vegas
Posts : 47

#24TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimeCsüt. Márc. 16, 2023 8:19 pm

Egészen jól játsszuk a szerepünket. Derek remek rendező, én jól szórakozom és letudok egy vásárlást is. Épp csak Lizzie aggaszt. Neki mi a valóság és mi a játék? Remélem, a bátyja szorosan tartja, különben esetleg cikis helyzetbe hozhat minket...Akkor viszont én fel fogom pofozni!

Hátrafordulok és elnevetem magam, derek produkcióján.

-Nagyon csinos...Igazán. Te meg egy cukorfalat! Tudtam, hogy nem csalódom a jó ízlésedben.
Hála neked, ezt is gyorsan elintéztük.
Lizzie, ne legyél már ilyen...Vagy lehet, anyukátok a karikára szavazna? -kuncogok, mert részemről aztán mindegy, ki mit hord manapság a fülében, vagy bárhol. Nem én fogom betiltani.
-Igen, ezzel ő is elégedett lenne. Meg velem is, hogy milyen ügyesen kihúztam őt a szarból.
Legyintek, hogy jelezzem, ez van, ez kell szeretni. Apa sokszor olyan mint egy nagy cég feje, aki idő, - meg egyéb - hiányában a titkárnőjével vásároltat be.
Nem a semmiért van a kártyám felhizlalva.

-Akkor indulhatunk tovább, vagy tegyünk még egy kört? - érdeklődöm szelíden Derektől, elvégre ő az irányító.
Valahol sejtem ugyan, hogy a legjobb válasz, hogy fizessünk és húzzunk, amíg Lizzie csendben van és talán most már meg lehet vele beszélni mindent.
Elvégre otthon van egy anyja, akit nagy valószínűséggel kerülget az idegösszeomlás, hogy hova lett a kislánya.
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#25TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitimePént. Márc. 17, 2023 8:11 am




Egy őszinte, széles vigyor fut fel az arcomra és még fordulok is a fülemhez tartott ékszerrel egyet. Láthatóan rohadt jól szórakozok és mire Lizzie válasza befut, már nevetek.
- Anyánk valószínűleg arra szavazna, hogy a fia legyen kevésbé feltűnő - vág egy grimaszt a szavaihoz, de látom rajta, hogy ő is kezdi élvezni a helyzetet.
Helyes! Annál könnyebb lesz végül bánni vele.
- Úgy tűnik, minden családba kell valaki, aki az idiótákat kihúzza a szarból - pillantok a húgomra.
- Chiudi quella cazzo di bocca!
- Én is szeretlek - vágom rá, mire elvigyorodik, de utána már újra a kiscsillag felé fordulok.
- Mehetünk. Fizess és irány kifelé. Utána kitalálom, hogy a faszba jutunk haza - egy pillanatra elhallgatok, de mielőtt Lizzie kinyithatná a száját, már folytatom is. - Anélkül, hogy ezt a bolondot az apánk közelébe engedném.
Ezzel pedig mindkettejük kezét megfogom és húzom őket a kasszához, hogy fizessenek. Nem kell nyaklánc, bőven elég a fülbevaló. Csak biztonsági hálónak kell vennünk bármit.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...   Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Derek Moretti
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Draco & Derek - Non so nemmeno dove vado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-