♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#26TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 19, 2023 6:54 am


Derek& Gloria




*Nem tudtam nem körülnézni a szobában arra, hogy neki hírneve meg karriere van.  A csontig hatoló szürkeségből nem azt feltételeztem volna, hogy egy híres ügyvéddel állok szemközt, hanem inkább egy lepukkant zugügyvéddel….deee hagyjuk is ezt most. *
-Akkor is lehúzhatja, ha Benjivel történik valami. *Jegyzetem meg nem kis ingerültséggel, mert úgy éreztem csak a számat tépem és nem jutok sehova. Abban viszont kételkedtem, hogy Mrs. Sawyer ilyen végrendeletet írt volna, ezért arra a témára ugrottam rá, de lepattantam. *
-Hát peeersze, de maga tiszta lelkiismerettel tudja azt állítani, hogy tényleg Mrs. Sawyer azt írta, hogy Benjinek minden barátjával meg kell szakítania a kapcsolatot? *A rendőrséggel való fenyegetés már túl sok volt és meglehetősen ijesztő, de nem mutattam ki mik járnak a fejemben a zsarukkal kapcsolatban. Helyette felháborodom, hogy fenyegetőzik és próbálok nem mint ügyvédre hatni, hanem mint apára. Na ezzel ki is borítom a kakás vödröt. *
-Igen, úgy értem ne ügyvédként gondolkodjon, hanem apaként. *Ha ez kell, meglovagolom ezt a szálat, érezze a felelősséget, de persze nem azt mondja el nekem, hogy ő hogyan gondoskodna a gyerekéről,viszont láthatóan megenyhül. De nem hallhatóan, mert még mindig ki akar dobni. Jobban örültem volna ha azt mondja, „ha ez jobban megnyugtat” ahelyett, hogy a kijáratot emlegeti, de ne akarjak túl sokat, igaz? *
-Nem találom meg könnyebben a kijáratot, és nem is nyugtat meg, szóval nézzen utána és jövő héten visszajövök. *Lelki szemeim előtt megjelennek a szaruk, amint a hét minden napján a ház előtt járőröznek, de már nincs visszaút. Mutatóujjamat az orra elé dugom és felveszem Beton fenyegető hangját, mert nálam aztán jól bevált. Tényleg, talán freddy bát kellene ráküldenem, de az még egy nagy szívesség lenne az amúgy sem csekély tartozásom csúcsára, szóval ezt még hanyagolom.*
-Meg fogom találni, visszajövök. Ajánlom, hogy addigra eredményt mutasson fel. Szóljon, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot, különben…a barátom visszajön. *Egyelőre talán elég lesz ha Derekkel fenyegetőzöm, hátha. Annyira azonban nem akaródzik távozni, nem sikerült előbbre jutni, tehetetlennek érzem magam. Lassan azért csak elindulok, de nem fordítok hátat az ügyvédnek, hátrálva közelítem meg az ajtót és sikerül nem nekimenni az ajtófélfának. Szúrós pillantásokkal bombázom addig is a pasit és biztos lehet benne, hogy megkeresem. Nagyon csúnyán nézek. *



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#27TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 19, 2023 11:57 am



*Theodore*

Az ég világon semmi közöm egy-egy esethez azután, hogy a jogi részt letudtam. Az, hogy mi történik akár napokkal később, az a gyámügyre, a rendszerre és társaikra tartozik. Nem rám. Én még csak annyit sem állapíthatok meg, hogy alkalmas-e valaki a gyámnak!
De nem állok neki elmagyarázni, hiszen egyértelmű, hogy nem lenne értelme. Mindössze a saját helyzetem rontanám, ha megpróbálnám képbe hozni a valósággal, ami nem megérzésekre és "szerintem"-ekre épül.
- Hölgyem... - hatalmas, fáradt sóhaj hagyja el a szám. - Minden a gyám döntése, ha a végrendelet nem ment konkrétumba a személy megnevezésén kívül.
Szélmalomharc az egész, egyre biztosabban érzem, én pedig végül engedek, amikor az egész ügyvéd-apa kapcsolattal jön. Egyetlen telefont megejthetek az ügy érdekében, ennyit ígérhetek és ennyit említek is, egy szóval sem többet.
Nem mintha meglepne, hogy két mondattal később máris nem elég a kisujjam és a karom kell. Az egyetlen szerencsém, hogy az egész körítéseként megadja a végső lökést, ami elég stabilan egy irányba nyit utat. Nem neki a kijárat felé, inkább nekem, az esetleges jövőbeli eseményeket nézve.
A nyílt fenyegetés.
Lehetséges, hogy a sztereotípiáknak eleget téve gonoszan villannak fel a szemeim egy másodpercnyi mosollyal kísérve. Egyesek még látni vélhetnék az ördögszarvakat is. Pedig nem vezérel semmiféle gonosz, mindössze tisztában vagyok azzal, hogy mit adott a kezembe önként és dalolva.
- Természetesen - mondok ennyit, meg sem próbálkozva köszönéssel vagy bármi egyébbel. Hagyom, hogy filmbe illően, nevetséges módon hátrálva kisétáljon. Kizárólag azért nem engedve túl nagyra nőni a távolságot kettőnk között, hogy utána csukjam és zárjam az ajtót.
Aztán kifújom magam, átveszem, mi minden hangzott el, mit az, amit le kell jegyeznem egy kezdeti papírmunkához és kiket is kell felhívnom.
A sort tényleg egy gyors hívással zárva majd a gyámnak.




A második szál cigi lóg éppen a számból és egyre feszültebben pillantgatok a ház felé. Mi a faszom tart eddig? Vérszívó feltette a vizet forrni, amiben megfőzi a drága vendége darabjait?
Egy pillanatra elvigyorodok az elbaszott gondolatra. Azt hiszem, kicsit jobban beragadt a horrorház gondolata, mint kellett volna.
De a jókedv megint nem tart sokáig. Hamarosan már legszívesebben kiszállnék a kocsiból, fontolgatva, hogy be is kellene kopognom. De annak nem lenne jó vége. Szóval morogva visszafogom magam és várok... várok... kibaszottul morgósan várakozok, egészen addig, amíg ki nem nyílik az ajtó. Ekkor pattanok ki a kocsiból, mintha a seggembe állt volna az ülés rugója és lényegében műsort adva, a kocsiút közepére sétálva tárom szét a karjaim.
- Családi fényképeket nézegettetek vagy mi? - ennél lehet, hogy értelmesebb stílusban is érdeklődhetnék a fejleményekről. De mentségemre legyen szólva, a nagy szám mellé a tekintetem is végigfut rajta. Végül is, egyben van.
Nagyon egyben.
És nincs futás, szóval megvagyunk.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#28TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeVas. Okt. 22, 2023 11:42 am


Derek& Gloria



*Szemet forgatok amikor hölgyemnek szólít, a hideg futkos a hátamon tőle, mert ilyenkor mindig valami rossz következik. Aki engem hölgyemnek szólít az nagyon is hivatalosan akar mondani valamit. Még a hadnagy sem szólított a hölgyének, rendes ember. Az ügyvéd nem az, a zsigereimben érzem, de hát vele kell szót értenem Benji miatt. *
-A gyám rohadjon meg, ha elszakítja Benjit a barátaitól. *Őszinte vagyok, ami a szívemen az a számon…jobbára. Igen, rohadjon meg a gyám, csak kerüljön a kezeim közé, megfojtom egy kanál vízben. Az ügyvéd….~Hogy is hívta derek? Vérszívó? Hát baszki, nagyon találó név.~ viszont érezhetően zárja a látogatásomat, mert egyrészt ki akar tenni a lakásból, másrészt már eléggé szűkszavú az én hosszú és fenyegető monológommal szemben. Tudom, a jövő héten minden nap rendőrök fognak itt járőrözni, én sem vagyok hülye. Nem jövő héten jövök. Először felhívom, persze le fogja tenni, aztán majd meglátogatom két hét múlva. Derekkel vagy nélküle. Pontosan tudom mi jár a fejében, mert hiába lóbálom az ujjamat az orra előtt, nem reagál rá, vagyis már a lelki szemei előtt látja a vesztemet. Te kis kárörvendő idióta. *
-Na azért. Nem vicceltem ám! *Azért ezt még odaszúrom a tisztesség kedvéért, majd kihátrálok a házból. Amikor becsukódik az ajtó, két kezemet fojtásra emelve élem ki minden frusztrációmat ami odabent ért. Aztán megfordulok és elindulok Derek kocsija felé. A kocsi gazdája azonban már szelel is felé széttárt karokkal, stílusosan egy olasz filmbe illő jelenetet produkálva. Visszagyűröm a vigyorgást és én is megemelem a karjaimat, illően hangosan válaszolva. Akárcsak a nagy öreg Itáliában lennénk. *
-Velem te ne veszekedj, engem te ne kérj számon vadember! Én végeztem a munkát, te csak melegítetted a seggedet a kocsiban! *Még nyelvet is öltök rá miközben azért szedem a lábaimat felé. Szeretnék minél előbb eltűnni erről a környékről. Egészségtelen. Az a sok szürke porként ülte meg a számat. *




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#29TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 24, 2023 8:21 am



Vadember? Sok szépet mondtak már nekem és még annál is több mindennek hordtak el, de ezt még senkitől nem kaptam meg. Persze ez nem akadályoz meg abban, hogy reflexből engedjem útjának a választ.
- Scuza bella, bármilyen szépen bókolsz, akkor is a kisherceget szeretem és próbálok hűséges lenni hozzá. Több-kevesebb sikerrel - a világ legtermészetesebb módján vágom oda és ragadom is meg az egyik csuklójánál fogva, ha már olyan szépen a levegőben tartja a karjait.
Nem fájdalmasan, nem szorítva. Hiába a gyönyörű szavak, nem vagyok vadember! És nem elrabolni akarom, hogy aztán a csomagtartóban utazzon - bár azért azt megnézném! - csak sürgetem, hogy szedje a csinos kis lábacskáit.
- Mondasz még nekem szépeket vagy elárulod, mire jutottál a vérszívóval? - még a kibaszott úriembert is megjátszom, hogyha sikerül elterelgetni a kocsiig és nagy lendülettel vágom ki az anyósülés ajtaját.
Tessék csak tessék! Szabad becsüccsenni!


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#30TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 26, 2023 11:12 am


Derek& Gloria



*Kifakadásomra elég jól kezdődik a válasz, kicsit ismerős is, bár mi nem vagyunk annyira szenvedélyesek, mint az olaszok, nem a sor végén kullogunk és a nyelv is hasonlít egymásra dallamában. Még el is mosolyodom az orrom alatt picit a vallomásra, de aztán beüt a ménkű és mire odaérek hozzá, már morgok is, mint a macskám amikor éhes.*
-Inkább többel kellene, te csélcsap! Szégyelld magad! *Nincs nekem bajom a nyitott kapcsolatokkal, van akinek csak az való, de az olyan érzelmes embereknek, mint Benji, egyszerűen bántó. Szóval hűség terén eléggé konzervatív vagyok és nem a vallásom miatt, hanem elvből. *
-Hééé! Ne rángass! *Felháborodva szólok rá és próbálom kirántani a csuklómat az ujjai közül. Tudok én sietni egyedül is, épp csak halmozottan akadályoztatva vagyok a cipőim sarkai által. *
-Nem a menekülő ember játékba jelentkeztem ma. *Derek viselkedése – értem én, hogy a háta közepére sem kívánja ezt a helyet – kezd kihozni a sodromból, így elmarad az érdemi információ közlése, amit a kocsiig való erőltetett menet közben szóvá is tesz. *
-Nem érdemelsz több szépet! A pasi egy rohadt, szürke kis egér, nagy farokkal. Mármint nem, nem láttam igazán, ezt a stílusára értettem, meg a magabiztosságára. Rendőrrel fenyegetett, pedig olyan szépen ment minden az elején, de felcseszett. Állítólag a végrendeletben benne van, hogy ki legyen Benji gyámja, az meg valahol hát határon túl lakik. Szóval nem tudom hova vitték. *Egyelőre ennyi, ha sikerült kirángatnom a kezem az emberi bilincsből, megdörzsölöm a csuklómat, bár nem volt fájdalmas az érintés, de kell a miheztartás végett. *
-Mondtam neki, hogy Benji bajban van, de nem hatotta meg. szóval két hét múlva újra el kell jönnünk. Kikényszerítettem belőle, hogy utána érdeklődik. *Hát igen, ennél többet nem tudtam kicsikarni tőle, de még mindig több, mint amit Derek ért el. A semminél még az aprócska is több.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#31TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Okt. 30, 2023 8:23 am



Van egy pillanat, amikor átsuhan rajtam valami elbaszott bizonytalanság és tíz pingált körömmel kaparja az agyam egy részét. Mi a faszt mondtam, aminek nem volt ott a helye?!
De mielőtt átrághatnám a szavaim, jön a lebaszás, amire kénytelen vagyok vigyorogni, hogy szerepben maradjak.
Nem kell azt senkinek tudni, hogy az utóbbi fél évben szinte teljesen elfogytak a kis kalandjaim. Egyrészt azért, mert teljesen lefoglalt, hogy a kiherceggel töltsem az éjszakákat és tartsam benne a lelket. A másik részről meg kurvára nem beszélünk, oké?
- Certo, certo, szégyellem magam - vágom rá a legkisebb megbánás nélkül és irány a kocsi.
Húzom magammal, mintha tényleg a csomagtartó lenne neki a végállomás, de a nagy tiltakozásra hamar eleresztem. Tartok tőle, hogyha nem tenném, keskeny kis csíkokat vágna ki a bőrömből azokkal a karmokkal.
Mondjuk, akkor haza is sétálhat, ha már ennyire nem akar elhúzni innen. De azért jobb a békesség.
Főleg, ha azt akarom, hogy mondjon is valamit arról, ami odabent zajlott. Most még az ügyvéd farkának emlegetésén sem kapok, pedig oh, milyen gyönyörű lehetőség! Azzal, ahogy levegőt veszek, már faggatnám is, a megfelelően széles vigyorral, hogy mennyire kényelmesen fért el a kezében az a farok...
De sajnos elbassza a kedvem a tény, hogy lényegében ez egy újabb kudarc lett. Nem teljesen, de valahol mégis. Két hét... két hét várakozás a talán semmire, nem igazán nevezhető sikernek.
Nekem legalább annyi elégtétel jutott, hogy engem nem tett ki a házából, hanem én léptem, amikor sikerült visszafognom a haragom. Most még ezt sem írhatjuk fel a listára.
- Akkor feleslegesen kapartam fel-alá gazdagék utcáján, mint egy kanos kutya - jegyzem meg morogva. A közelben sincs a kisherceg és kétlem, hogy akár egy látogatás erejéig visszahoznák.
Egész addig hét lakat alatt van a bennem tomboló düh, amíg be nem szállunk a kocsiba és a kibaszott tragacs baszik elindulni. Na akkor bukik ki belőlem egy igazán gyönyörű káromkodás, amiért a szülőföldemen ott helyben lecsuknának.
- Porco Dio che la sbattono contro la croce dov'e inchiodato il porco di Cristo Dio cacca che sputa teste di bambinello... - és csak mondom, üvöltöm a kormánynak, ahogy párszor ököllel rácsapok.
Az egész után úgy kapkodom a levegőt, mintha két csupasz lábon menekültem volna a zsaruk elől, ki tudja mennyit.
- Akkor most az lesz, hogy ezt a szart valahogy beindítom, elviszlek, ahova akarod én pedig feltörök pár baszott nagy lakatot, ha épp azzal zárták le a kisherceg házát. Meglesem, mi a helyzet ott és még utána is visszajöhetünk két hét múlva - jelentem ki, mintha az előbbi kiborulás meg sem történt volna.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#32TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 02, 2023 7:38 pm


Derek& Gloria



*Nem tudhatom mennyire hűséges és a szavaiból lehet csak következtetni, melyek nem éppen önkéntesen vállalt cölibátusra utalnak, ezért le is cseszem gyorsan. Áááá, az a pofátlan vigyor megint az arcára kerül, én meg fújok egyet. ~Jó, szégyelld is magad!~ Mondom magamban erélyesen kifakadva, de jobban bosszant az, ahogy magával ráncigál. Vagyis akar, de azon vagyok, hogy ne akarjon, vagy ne sikerüljön neki. Szeretnék a magam tempójában menekülni erről a helyről, tipegve-kopogva. Sajnálatos tény, hogy én sem értem el sokat az ügyvédnél, de szerintem többet mint ő, és ezt szóvá is teszem miután ő teszi szóvá.*
-Kanos vagy? Baszki! Nem volt felesleges, többet megtudtam mint te, de az ügyvédek faszok! Viszont rákérdez, legalább rákérdez. *Azon agyalok, miközben igyekszem önállóan beülni a kocsiba, hogy talán egy névtelen bejelentést a gyámhatóságnál mennyire vesznek komolyan? Minden adat meg van ahhoz, hogy beazonosítsák Benjit és tudják, hogy ki és hova került. Megfelelően fogalmazott levél kell és kész. Nem fogok csak az ügyvédre várni, nem mellesleg nem is bízom benne. Tutira ide hívja a zsarukat jövő héten. Derek a frászt hozza rám, épp csendesen ellazulnék, hogy van/lesz tennivalóm legalább Benji ügyében, amikor a faszi a kormányt kezdi csapkodni és közben káromkodik. Gondolom. A sokban hasonló nyelvből néhány szót felismerek, be tudok azonosítani – csak sejtem – de csak még zavarosabb lesz az egész. Krisztust a disznóval és a csecsemőkkel együtt emlegetni…..hol van ez a Bibliában? *
-Héééé! Úgy mondd, hogy értsem is, mellesleg Krisztus nevét hiába ne vedd a szádra. *Rontok rá verbálisan, de mivel nem nyugszik, megcsapkodom a vállát is. Mond valamit, mert jár a szája, elhümmögök a hallott terven, majd bólintok. *
-Oké, átöltözöm feketébe, kényelmesebb cipőt húzok és mehetünk. Mármint sötétedés után. Szerinted van a házban riasztó? *Elmerengek az újonnan eszembe jutott apróságon, akadályon, amit nem lehet mondjuk egy lakatvágóval likvidálni. Persze most még jó ötletnek tűnik, nem gondolok bele abba, hogy ebből még baj lehet. *




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#33TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 06, 2023 7:57 am



Kanos? Mindig. De hogy jön ez ide?
Épp átcsap a fejemen a gondolat és máris csak a felkavart homok marad, mint a kétszázzal száguldó kamion után. És pont úgy, ahogy azokat a batár fenevadakat vezetőknek sem hisz az ember, bármilyen hajmeresztő sztorival állnak elő... úgy nem hiszek a vérszívó ígéretének sem.
De persze, előrébb vagyunk.
Én viszont kurvára nem fogom otthon verni azt a bizonyost és várni, hogy majd történik valami, kapunk egy választ, ami vagy igaz vagy nem. Nem fogom a kisherceg életét rábízni egy ilyen ember szavára.
Ahogy alapból sem tettem volna. Rohadtul mellette kellett volna maradnom, nulla-huszonnégy! ...és akkor most nem ülnék itt ebben a szarban, ami baszik elindulni.
Hol van az előbb emlegetett kamion? Igazán megtolhatna. Nekem most az is jó megoldásnak tűnik. Bármi, még a szaftos káromkodás is, ami kibukik.
Jobb, mintha felrobbanna a fejem, nem?
De úgy néz ki a pár másodperc alatt eleget ereszt, mert amikor a vállamra jön az egyáltalán nem isteni csapás, képes vagyok nem rákiabálni.
Nem hiába vettem a számra. Teljesen tudatosan, szándékosan és okkal küldöm el a faszba - szeretném azért megjegyezni, de egy örökkévalóság plusz egy nap óta először erőt veszek magamon és bekussolok.
Talán túlzásokba nem kellene esni... kétszer egymás után legalábbis.
- Nem hiszem, hogy érteni akarod - morgom inkább egy sóhaj kíséretében, de ezúttal elmarad a legkisebb vigyor is és a folytatás sem hozza meg a jókedvet.
- Faszt jössz! Mi kurvára nem megyünk sehova! Maradsz otthon a csinos seggeden, és majd felhívlak, hogy mit találtam vagy mit nem - meg sem rezzen a hangom, de közben már nyomom ki a kocsiajtót, hogy kiszálljak és majd felnyissam a motorháztetőt. Muszáj leszek működésre bírni a motort, hacsak nem akarunk sétálni vagy buszt fogni.
- Elég sok dolgot el tudok képzelni arról, hogy mivel töltöd a hétvégéit. A hobbibetörés pont nincs köztük - és ezzel, ha tudom, rácsapom az ajtót. Fortyogjon odabent nyugodtan, amíg végül tényleg a csomagtartóba nem pakolom.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#34TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 06, 2023 6:42 pm


Derek& Gloria



*Derek pöttyet ideges, a hülye is rájönne ahogyan a kormányt csapkodja, és nem bír el a kocsijával. Szegény autó, mindig is mondtam, hogy az ilyen öreg autóknak lelke van. Az évek során, főleg ha egy gazdija van, összenőnek, a kocsinak lelke lesz és finoman kell vele bánni. Derek azonban olyan, mint egy puskaporos hordó egy öngyújtó mellett. Nem tudom, hogy ki akarom-e várni, hogy mikor robban. Az anyanyelvén való káromkodás ékes bizonyítéka annak, hogy ez a pillanat már nincs messze, én azonban úgy tűnik szeretek veszélyesen élni, mert még meg is csapkodom a vállát. *
-Hinni a templomban kell! *Vágom rá és már levegővétel nélkül tervezem tovább a mai estémet, természetesen vele és nem romantikus etyepetyére gondolok amikor a fekete rucit emlegetem. Ám Derek azt hiszem nem díjazza az ötletem. Kicsit felhergelte magát, de most én is, bár a mosoly amit az arcomon viselek, nem igazán van összhangban a szavaimmal és a hangommal.*
-Hát kurvára nem maradok otthon baszd meg! Kell egy őrszem is, nem? Vagy a sitten akarsz kikötni? *Aztán meg kvázi lekurváz. Mert persze semmi másra nem tudok gondolni arra, hogy mivel töltöm az estéimet.*
-Hát baszki, marhára meglepődnél ha tudnád mivel töltöm az estéimet! *Kiáltok utána, mikor kirúgja maga alól a kocsit és a végére még morgok is egyet, mint egy mérges macska. A rám csapott ajtó nagyot szól, én meg átülök a kormány mögé, elég hajlékony vagyok, nem okoz gondot. Amint Derek a kocsi elé kerül, beindítom a kis drágát, finoman, gondoskodón, a gázpedált is úgy nyomom csak le, mintha egy tojásra lépnék rá és még halkan szerelmet is vallok. Szerintem a kocsi pasi és hallgat rám, mert egyből beindul, én meg diadalittas vigyort és pillantást tudok Derekre villantani a szélvédőn keresztül.





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#35TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 07, 2023 7:57 am



Templom. Na ott nem voltam már vagy húsz éve. Utoljára még apa kezét fogtam, ahogy felmentünk a lépcsőn...
Nem, erre rohadtul nem kanyarodok el.
Ahogy nyelvtanárt sem játszok, hogy fordítsak. Járathatja a száját, amíg ki nem hűl a gyomra, akkor is tudom, hogy nem akarja hallani, valójában milyen szépséges szókapcsolatok hangzottak el.
Mondhat bármit, csavarhatja a szavakat, nem akarja tudni.
Én pedig nem akarom, hogy velem jöjjön. Nem fog velem jönni! Kell a fasznak, hogy mögöttem tipegjen a kopogós kis cipőiben, miközben én végigpróbálom a jól bevált módszereim. Nem egyszer jutottam be a kisherceghez hajnalok hajnalán, hogy kisebb szívbajt hozzak rá, miközben aludt.
Valószínűleg paraszt voltam, amikor fölé másztam és a nyakát csókolva jeleztem, hogy megjöttem... Vagy épp valamelyik álmát váltottam valóra, amiből kirángattam. Mindkettőre volt példa.
Cazzo! Szóval az elbaszott jelen...
Miért nem hiszek neki? Őrszem? Képes lenne nyugton maradni és nem utánam tipegni, amint sikerül bejutnom? Nincs kedvem Betörés Kezdőknek és Ügyetleneknek kurzust tartani. Ahogy kocsiszerelésből sem fogok gyorstalpalót adni. Szóval mintha meg sem hallottam volna a szavait, úgy szállok ki és csapom be az ajtót.
Mondja csak a magáét a karosszériának, morogjon. Akkor sem alkudozunk, ha a lábát a földhöz csapja, mint egy hisztis kölyök.
Fontosabb dolgom is van annál. Be kell indítsam ezt a szart.
Akkora lendülettel csapom fel a motorháztetőt, hogy egy kisebb csodával ér fel, amiért nem hajlik tovább, mint kellene és nem kapja telibe a szélvédőt. Viszont az fix, hogy nem az én lendületemnek köszönhető, hogy abban a pillanatban berregni kezd a motor az orrom alatt.
- Che...?
Egy nagy levegővételt követően és most már valamivel kevesebb feszültséggel csukom vissza a motorháztetőt és tenyerelek rá két kézzel. Onnan nézek Gloria szemeibe.
- Mit műveltél vele? - nem mintha tippeket kérnék a kocsimhoz, de azért érdekel.
Annak ellenére is, hogy kisebb látványosságot nyújtunk épp az egész felhajtással. ...ha nem lógnánk ki amúgy is az itteni közegből...


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#36TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 10, 2023 4:06 pm


Derek& Gloria



*Jó, hát nem mondja el miről hadovált nekem – úgy sejtem – olaszul, de a majdnem megértett és gyanított szavakból nem sok szép lehetett. Sőt! Még annyi sem. Nem leszek szegényebb ha nem tudom, viszont azon már leállok vitázni, hogy nem akar magával vinni Benjiék házához/ba/be…Érvelek, remélem, hogy jól, bár elég mérges és úgy csapkodja nekem azt a kocsiajtót, hogy nagy kedvem van bosszút állni rajta. Hogy aztán a kocsik Istene, vagy csak a Szellemek, esetleg simán mákom van, nem tudom de mindegy is, a kocsi beindul, ahogy átültem a kormány mögé és megszeretgettem kicsit. A tekintetemben akkora káröröm csillog, hogy a Holdról is biztosan látszik. Derek a motorháztetőt is lecsapja, onnan néz velem farkasszemet, amire én csak boszorkányosan elvigyorodom, na meg megjátszott szégyellőséggel is, és persze édes a bosszú baszd meg! *
-Megsimogattam. *Közlöm vele túltolt artikulációval, ha esetleg nem jól hallaná, leolvashassa a számról. Még meg is simogatom a kormányt, hogy jól lássa hogyan kell, a fejemet oldalra hajtom kislányosan, majd muszáj vagyok ráharapni az alsó ajkaimra, nehogy kirobbanjon belőlem a nevetés. Eskü, tökre jól esik, imádom ezt az érzést, lubickolok benne. *
-Na, beszállsz? Mehetünk? Hozzám. *Mondom, nehogy megint ellenkezzen és pont ezért nem is ülök vissza a helyemre, azt tervezem, hogy én vezetek. Tudom, a pasik nem hagyják, hogy bárki is vezesse a kocsijukat, de hát ez már nem is kocsi. Ugyanolyan roncs mint az enyém.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#37TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 15, 2023 9:29 am



- ...tudod, mit simogass... - morgom, ezúttal vigyorgás nélkül, megszokásból. Túlzottan bassza az agyam, hogy neki egy mozdulatába került és máris duruzsol a kocsim.
De nem igazán tudok mit tenni, legalábbis, ha el akarunk innen húzni.
Nem mintha nem kötném fel magam inkább, mintsem hagyjam, hogy ő vezessen, míg én ülök az anyósülésen, mint valami elkényeztetett pöcs. Csakhogy nincs választásom. Pedig már készülök, emelkednek a kezeim, hogy az egyezményes jelünkkel elmondjam neki, mit is gondolok az ötletéről. De valaki belepofázik mögülem.
Nem ténylegesen. Esélye sincs megszólalni. De akkor is beleszól az események folyásába.
Az egyetlen szerencséje, hogy valami úri picsa az, aki úgy kopogtatja meg a vállam, mintha gyerek lenne és valami nagy ember figyelmét akarná magára irányítani. Egyelten ujjal, két koppantás.
Eleve... honnan a faszból került ez ide?!
Lendületből fordulok felé, de nőből van, szóval egy ujjal sem érek hozzá, hiába volt az övé rajtam.
- Elhúzunk. Bele se fogj...! - rivallok rá és két feltarott kézzel, mintha megadnám magam mindennek és mindenkinek, már indulok is, hogy beüljek arra a cseszett anyósülésre.
- Mit csinálunk a lakásodon? - pontosan tudom, hogy hangzik a kérdésem, mégsem csinálok belőle viccet.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#38TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 8:13 am


Derek& Gloria



*Nem tudok mindent leolvasni a szájáról, de körülbelül sejtem mit moroghat az orra alatt és ez az a pont amikor kirobban belőlem a nevetés. Már hiányzott a szürke egér után egy kis szín az életembe, és Derek mérge nagyon is jó ok, hogy nevessek. Nem komoly, férfi méreg az ami kisompolyog belőle, azt meg a nők soha nem veszik komolyan. Várom azt, hogy kiakadjon amiért nyilvánvalóan én akarok vezetni, mondjuk ésszerű lenne, én tudom hol lakom. Nem tudom és soha nem is fogjuk megtudni, hogy hajlott volna rá, vagy csak a vállát megkopogtató hölgy (!) hatására adta fel a harcot. Nekem nem is ez a lényeg, hanem a győzelem, és még nagyobb nevetésre ösztönöz az ahogyan feltartott kezekkel megadja magát. Az arcáról tanulmányt lehetne írni, de én most nem fogok bele ilyesmibe, próbálom inkább összecsücsöríteni az ajkaimat a széles mosolyból és nevetésből. Többé-kevésbé megy is, mire Derek beül mellém a számára minden bizonnyal szokatlan helyre, már csak szelíden – lásd: boszorkányosan – mosolygok. *
-Eszünk, iszunk, mulatunk, átöltözöm és megvárjuk az estét. Közben lemondom a vendégeimet, mert én ma dolgoznék, de Benji miatt bármit megtennék. *Közlöm mosolyogva de komolyan gondolom ami mondok, legalábbis a Benji-s részt. Aztán, mivel indítani már nem kell, bekötöm magam, ha sikerül és működik a roncsban ez az autóalkatrész. Nem szólok neki, hogy utánozzon le a saját érdekében, remélem az is elég jelentőségteljes, ahogyan – ha! – kattan az enyém. Az indulást kissé eltúlzom, általában akkor indulok padlógázzal ha sietek, ha valami nagyon idegesít és menekülnék a helyről, a jelenlegi idegállapotom, amit a szürke ügyvéd generált, még nem olyan vészes, de Derek kedvéért….mindent! Sivítanak a kerekek és bőg a motor ahogy kihajtok az útra a parkolóállásból, szerencse, hogy ebben az utcában nincs nagy fogalom. Bezzeg két utcával később! *
-Szóval hogyan tervezed? Neked nem kell sötét ruha? Nem fog feltűnni, hogy ott kavarunk? Szerintem messzebb kellene megállni és gyalog megközelíteni a házat. Nem, nem nézek ilyen filmeket, nincs időm rá. Csak argentin szappanoperák tartalmáról van tudomásom, arról is csak azért, mert Mrs. Kowalski elmeséli az aktuális részeket. *Vezetés közben oda- odapillantok Derekre, nem feszülten az útra szegezem a tekintetem. Sávot váltok, enyhén dühös dudaszóval kísérve. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#39TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 11:01 am



És nevet baszdmeg! Olyan jól szórakozik, mintha élete showműsorán ülne!
Nem mintha nem kapna tőlem tényleg egyszemélyes előadást, legyen vele boldog. A lényeg az, hogy kerülök az anyósülésre és bár nem túl látványosan, de azért keresem a helyem. Már anyám mellett sem tudtam nyugton maradni a seggemen kölyökként, mikor bárhogy kértem, eszébe sem volt engedni, hogy vezessek.
Bezzeg az öreg! Az apám hagyta, hogy próbálkozzak. Ezt az egyet jól csinálta. Mondjuk, kilenc évesen szarrá is törtem a Fiat 127-esét. Arról meg nem beszélünk, hogy utána akkora atyai sallert kaptam, amitől két napig csengett a fülem. De azt megérdemeltem.
- Szar lehet úgy dolgozni, hogy minden kurva nap időhöz van kötve az ember... - jegyzem meg a mellettem elhangzó nagy terv után, valahol hálásan, amiért kiszakít az emlékből. Eszemben sincs az apámra gondolni és hagyni, hogy beássa magát a fejembe.
De hé, legalább elfelejtek belekötni az evés-ivás-mulatás tervbe! Értékelni kell az ilyen kivételes helyzeteket.
Utoljára valamikor nyáron volt részem mulatozásban - de elbaszott egy szó... -, amikor a kisherceget Mount Charleston-ba vittük. A barátai teli torokból üvöltöttek elviselhetetlenül valami zenének csúfolt dalt, én meg a tűz mellett táncoltam... ringatóztam a szépfiúval.
Az emlék egy kicsit elveszi az egész világ élét. Na nem azt mondom, hogy kivirágzik a baszott sivatag is, de azért nem tűnik egy pillanatig olyan rossznak és még annyira harapós sem leszek, ahogy megindulunk előre.
Ezt jelzi a cigi is, amit meggyújtok és csak mert így kényelmes - és véletlen sem azért, hogy kíméljem az újdonsült sofőrt - kifelé fújom, az ablak irányába.
- Ki a fasz az a Kowalski? - valamiért itt akadok meg, őszinte érdeklődéssel és szóhasználat ide vagy oda, nem túlzottan paraszt módon, mielőtt az agyam elkezdené legyártani, szavakba önteni az épphogy létező tervet.
- Nagyjából feketében vagyok. Ha nem elég, kölcsönadsz valami blúzt - és végre vigyorra húzódik a szám. Lehet, hogy poén, de fogadok, simán találnék valamit a cuccai között, amiben ellennék.
- Sokszor állt már a kocsim a felhajtón, amikor fuvaroztam a principino-t a haverjaival vagy nélkülük. Abból nem lesz gond - kezdek bele. - Így a kocsiban tudsz maradni és onnan figyelni - úgy nézek rá, mintha a gondolatait akarnám kiolvasni. Merthogy megfigyelő lesz, ugye. Vagyis nyugton marad a kocsiban.
- Aztán én szépen végigpróbálom a szokásos helyeket, ahol eddig bejutottam. Ha meg nem jön be, akkor rögtönzök valami okosat. Vagy mégis eljátszod a profi betörőt és valami hajcsattal feltöröd a zárat - utóbbi egyértelműen vicc, de azért hozzá kellett tennem.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#40TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 16, 2023 7:54 pm


Derek& Gloria



*Jó kedvem van. Már hogy a fenébe ne lenne, amikor a pasi arca annyira látványosan bosszankodó, hogy bármennyit megér látni. Pláne ahogyan beül mellém, ki is húzom magam picit és nem a nőiességem akarom mutogatni és kiemelni, hanem a büszkeségemet, meg a derültségemet. Az sem töri le a kedvem, hogy baszki beszól nekem. *
-Magam osztom be az időmet. Muszáj. Egy három órás tetkót nem lehet csak úgy beírni, hogy majd megcsinálom valahogy, a következő meg már ott ül. Szeretek nyugodtan dolgozni és élvezem. *Hát ezzel mondjuk mellényúlt, a képemen elnyúló vigyor is jelzi. Én is mellényúlok azzal, hogy padlógázzal indítok, mert oda se bagózik, bezzeg az orrom alá igen, és csak azért nem szólok rá, mert, Egy: Az ő kocsija, mindegy, hogy én vezetek. Kettő: mert legalább kifelé fújja a füstöt. Hogy fejben hol és merre jár, kinél ácsingóznak a gondolatai, nem tudom, és csak akkor jövök rá, hogy egészen máshol járt amíg én beszéltem, hogy az utolsó mondatra kérdez rá. *
-A szomszéd néni. Kedves öreganyó, sokat beszél és szeret kukkolni. Mondjuk úgy, ő a ház biztonsági rendszere. *Esélyes, hogy megint kinéz majd az ajtón és beleszól mindenbe, ha meglát minket. Mindig csak pasikat viszek fel, bár eddig csak a zongoristával volt testközeli élményem, de Mrs. Kowalski csak annyit lát, hogy pasi. Vagy annak látszik. Míg ismét sávot váltok, majd lekanyarodom, kiderül, hogy Derek mégis figyelt, csak fáziskésésben van. Uram bocsá` elröhögöm magam amikor ráhajt az egyik fekete blúzomra. Jelentőségteljesen végignézek rajta, és bólintok.*
-Csipkés jó lesz? *Nincs csipkés, legfeljebb fehérneműm, de ezt neki nem kell tudni, elég ha én tudom, hogy csak poén volt. Nem is mennének rá a cuccaim, mellben bő lenne, vállban szűk. Arra viszont van ellenérvem, hogy a kocsija sokat állt már Benjiék felhajtóján, és elengedve a kormányt, a jobb kezem mutatóujját meglengetem az orra előtt. *
-Csakhogy akkor még ott laktak Benjiék, most elvileg üres a ház, minek állnál ott? *Igazam van, vagy igazam van? Egy nővel ne vitatkozzon, az olyan, mint egy használati útmutató garanciával együtt. Csak fogadd el és kész. *
-Én, hajcsattal? Hol élsz te? Van hátsó bejárat? Az kevésbé feltűnő, mint az utcafront, ahol éjszaka is világítanak a lámpák. Az olyan helyen figyelnek a közvilágításra. Te már jártál bent. Van riasztó? *A tervek akkor jók, ha előtte körültekintően minden információt begyűjtünk és ehhez nem kell zsiványképzés, csak józan paraszti ész. Újabb kanyart veszek be, át kell hajtanom a belvároson, a sok kaszinó között, a csillogásban, hogy aztán belevesszünk a sötétségbe. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#41TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:51 am



- Ha lesz pár szabad órád, rám is varrhatsz valamit. Lehetőleg piáért vagy inkább ingyen, ha már úgyis annyira élvezed a munkád - dobom be a vigyorát látva. Nem mondanám, hogy vesztettem a kis játékunkban, inkább csak nem veszem olyan szigorúan az egészet, így könnyű sávot váltani.
Hamarosan pedig már addig jutunk, hogy ki a fene a szomszédja.
- Szerinted be fogják indítani a festett körmeim? - húzom vigyorra a szám, ahogy megmozgatom az ujjaim, amik ugyan tényleg festettek, de a fekete lakk már eléggé kopott rajtuk. Nem sok humorom volt ezzel foglalkozni az utóbbi időben.
De attól most teljes bedobással játszok rá, villantva a legribancosabb szerepem, amihez tökéletesen passzol, hogy ő csipkés blúzzal dobálózik.
- Ha nem lenne jó rám, majd megyek félmeztelenül, még ha le is akarnak majd fagyni a tökeim - annyira azért nincs hideg, de ahhoz már eléggé lehűlt az idő, hogy ne akarjak gatyában mászkálni.
Főleg nem akkor, amikor nem a kisherceg ágyában, hanem a házán kívül járok.
- Faszom tudja - vonok vállat, de mivel többet nem fűzök hozzá, ezzel valahol áldásom adom a dolgokra. Akkor nem ott parkolunk.
- Hátsóudvar, alacsony fallal, terasz lent meg a csigalépcső tetején, ami a kis folyosót nem számítva a szépfiú szobájába visz. A tetőablak is nyitva lehet, oda is könnyű felmászni - magyarázom egy cseppet sem zavartatva magam, hogy túl sok utat ismerek befelé.
- Van riasztó, de eddig sosem indítottam be. Nem tudok kódot - teszem hozzá. - Majd kimagyarázod, ha ezúttal hibáznék és visítani kezdene - örüljön, így legalább része lehet az akciónak a nagy megfigyelésen kívül is.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#42TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 20, 2023 4:36 pm


Derek& Gloria



*Elnyílnak az ajkaim baszki! Már éppen mondtam volna, hogy szívesen és ötletem is van, hogy mit varrjak rá, de, hogy piért, meg grátisz? *
-Azért annyira jóban nem vagyunk! Legfeljebb az anyagárért, és ha jó kedvem van. *Ha mindenkinek akivel két mondatnál többet beszéltem grátisz csinálnám a tetkót, mér régen éhkoppon maradtam volna, arról nem is beszélve, hogy hulla lennék, mert nem tudtam volna fizetni Freddy bának a tartozásom. Csak Deadmannek van grátisz tetkó, mert ő több a barátnál, másrészt küldi a jó pénzes ügyfeleket.  Szóval nem, nem csinálok neki tetkót piáért, nem vagyok alkoholista sem.
Kowalski néni viszont megér egy misét, és szívesen mesélek róla mielőtt élőben is látná. Egy csúcs az öreglány, bár néha kicsit sok nekem, amikor hulla fáradtan megyek haza, vagy éppenséggel egy jól sikerült este hajnalán. Derek beszólására el kell vigyorogjam magam, ahogy elképzelem Mrs. Kowalski arcát, amint megpillantja a fekete körmöket. Azt is tudom mit mondana. *
-Milyen gyászkeretesek a körmei fiatalember, mosson kezet, használjon körömkefét! *Mindezt Mrs. Kowalski egérhangján próbálom meg közvetíteni, több-kevesebb sikerrel. Ezek után érthető, hogy én is a humoromnál vagyok amikor rágyógyul a nem létező csipkés blúzomra. *
-Neked a tökeid fagynak le ha nem veszel felsőt? *Nézek rá hosszan, csodálkozón, és a humor nem a mosolyomban rejlik, mert az nincs. Muszáj ezt tök komolyan kérdeznem, faarccal ha úgy tetszik. A hibás ötletére viszont már minden gyanakvó és kétkedő érzelmet beleadok, és mivel nekem van igazam, mást nem tud mondani, minthogy a hímtagját használja az agya helyére. Na igen, a férfiak már csak ilyenek. *
-Igaz a mondás, miszerint a pasikat a farkuk vezeti. *Jegyzem meg kissé szarkasztikusan, és épphogy átcsúszunk egy sárgán. Több információra van szükségem ahhoz, hogy tudjam mibe vágunk bele. Mivel ő már volt odabent, rákérdezek olyan fontos dolgokra, mint például a riasztó. Mert ha be is jutunk valamilyen oknál fogva, a riasztót nem valószínű, hogy le tudjuk állítani. Főleg ha néma riasztó. Olyanról is hallottam, tisztára betörő csapda, mert nem lehet hallani, hogy riaszt, nem sivalkodik, hanem alattomos módon egyből a rendőrségen szól, azok meg seperc alatt kint vannak, főleg olyan helyen, mint Benjiéké. A hallottak alapján nem valószínű, hogy megússzuk.*
-Remek. Tetőablak. *Nem jegyzem meg hangosan, hogy oda én nem tudnék felmászni, mert elvileg ugye csak megfigyelő vagyok. Leszek. *
-Kimagyarázom. Az anyja szobáját tudod hol van? Ott lehet több infó, nem Benjinél. Bár kétlem, hogy maradtak ott iratok. De semmi sem lehetetlen. *Már a külvárosban vagyunk, szerencsére nincs nagy forgalom, már tudunk rendesen haladni. Egyre szürkébbek az utcák, nem a jobbik helyre megyünk. Na igen, Vegasban is vannak szegény emberek, akik napról-napra élnek, nem mindenkinek fenékig tejfel az élete. *
-Na és ha beüt a baj, akkor van másik menekülőút is, mint az elől? *Én mindenre gondolok, nem csak úgy eszetlenül rohanok bele egy ilyen akcióba. Még szeretnék élni. Ha már Derek nem tervez, mert ismeri az utat, a bejárást, abból többet is, legalább vegyük hasznát a tudásának, amit ő láthatóan nem aknáz ki.*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#43TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 21, 2023 7:58 am



- Megvárom, amíg jókedved lesz - villantok rá egy vigyort. Nem mintha lenne tervem, mit akarok varratni. A lényeg az élmény, nem a minta. Persze virágokat meg madarakat nem kérek, azt tartsa meg a tiniribancoknak. De amíg passzol hozzám, addig jók leszünk.
Mondanám, hogy a szomszédjával viszont biztosan nem leszek jóban, de egy: rohadtul nincs tervben, hogy odaszokjak, bárhol is van a lakása, kettő: az, ahogy előadja az öreget, valójában szórakoztató figura lehet.
Mindezt jelzi, hogy éppen csak, de elnevetem magam két slukk között, majd próbálom menteni a menthetőt.
- A tetoválásokat és a rózsaszín piercinget a farkamból nem lehet eltüntetni körömkefével - oké, utóbbi hazugság, nincs olyanom. Még!
- ...és azért valahol remélem, hogy Lizzie minőségibb lakkot nyúlt le annál, minthogy egy durvább kézmosás lehozza - vizsgálom a kissé kopottas körmöket, de a jókedv úgy néz ki, nem megy messzire. Legalábbis ahhoz képest, hogy milyen gyilkos hangulatban voltam az előbb, most úgy ülök a nem nekem való helyen, mint akinek élete legjobb menetét ígérték és a partner is biztosít róla, hogy utána pillanatok alatt elhúz.
De most úgy néz ki, csak csipkés blúz jár majd, nem egy kellemes menet. Nem mintha valójában utóbbihoz lenne humorom amúgy is, de ez most nem számít.
- Na jó, befoghatod - rázom a fejem, amikor már nem tudok mivel rákontrázni a szövegére, pont olyan belefáradtan, ahogy anyám tette még évekkel ezelőtt, amikor feladta a nevelésem.
De közben jól szórakozok. Nem cáfolom, hogy sokszor nem az agyam vezet.
Valahol talán most sem, amikor felvázolom a nagy betörés, jóindulattal is alig létező terv részleteit.
- Most mi bajod a tetőablakkal? - fordulok felé, valószínűleg a mozdulattal arra is irányítva egy kis cigifüstöt. Nem szándékos.
- Scuza - bököm ki, ahogy félig az orra előtt kalimpálva próbálom másfelé terelni, ami őt célozta meg.
- Az emeleten - ennyit tudok az anyja szobájáról, nem többet. Egyszer belestem, amikor a kiherceget csábítottam magammal. Szar volt látni, hogy már akkor is úgy búcsúzott, mintha meglett volna az esélye, hogy arra megy haza, már nem él az anyja.
Mondjuk, tényleg lehetett volna így is.
- Átnézek mindent, ne aggódd le a bugyid - nyugtatom kissé megint mocorogva. Végül az egyik lábam az előttem lévő műszerfalra kerül, azon támasztom a kezem, amiben a cigi maradéka füstöl és az egyre kevésbé csillogó utcákat figyelem.
- Minek másik út? Ha már elönt mindent a szar, simán kiütöm valamelyik üveget és meglépek, arra, amelyik közelebb van. Elől vagy hátra a szomszédok irányába, akkor már minden mindegy, nem? A lényeg, hogy gyors legyek. Te meg majd nézed, merre futok és felkapsz.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#44TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2023 11:30 am


Derek& Gloria



*A válaszára és a vigyorára előveszem a bennem élő gyereket és kinyújtom rá a nyelvem. Hát azt várhatja, hogy jó kedvem legyen, egyelőre zabos vagyok az ügyvéd miatt és azért, mert nem sikerült kideríteni semmit. Viszont Derek pöttyet disztingváltabb, legalábbis már nem akarja leharapni a fejem, viszont ízléstelen. Vagy nem is tudom…szabadszájú? Mondjuk engem sem kell a szomszédba küldeni, ha farkakról kell beszélni…Mrs. Kowalski meg nem is tudna nekem ilyen téren tanácsokat adni. Inkább én neki, de arra meg nem vevő. Az öreglány másképp jó fej, másképp szórakoztató. A rózsaszín farokra, vagy tudomisén mire, nagy szemeket meresztek rá, nem az utat figyelve persze, és a tekintetemben a kérdés is benne van, hogy tényleg így van? Igazat mond? Van a farkán tetkó? Na az az egy amit soha, senkinek nem vállalok, még lánynak sem, mondjuk nekik nincs farkuk…jó esetben, de puncit sem varrok. *
-Nem mondod, hogy kivarrattad? *Ez nálam a fúj kategória, leginkább a készítő oldaláról. A többi meg az ő dolga. Mondjuk elképzelem, hogyan készülhetett el, tekintve, hogy alapállapotban nem éppen sima a bőr….baszki! El is fordulok tőle, az utat is kell figyelnem, de nem tudom, hogy ezek után hogy fog menni. Beleégett az agyamba az a téma. *
-Mrs. Kowalskit ez nem hozza zavarba, lesikálja neked, ha kell, drótkefével. Azzal már lejön, nem? *Villantok most rá én egy gyilkos mosolyt és remélem, hogy kétségek között hagyom, mire is gondoltam lesikálandó dolgon. Később már mosolytalanul kötök bele a szavaiba, ami megint a tökeit hozza szóba, de úgy látszik, Derekkel már csak így leszünk. Meg is jegyzem az egyetemes véleményt ami most pont ráillik. Erre már nem tud mit mondani, én meg elégedetten dőlnék hátra, ha épp nem vezetnék. Mindig a nőnek van igaza. A következő kanyar után ideje már a kis akció után érdeklődnöm, mivel úgy vettem észre, hogy Derek semmit sem tervezett, csak úgy agyamenten menne be Benjiék házába. *
-Magasan van? *Költői kérdés a tetőablakra, mert hát magasan van, másrészt magasan van. Rám is fújja a füstöt és már kezdenék bele a legyezgetésbe és a haját leordító méltatlankodásba, amikor bocsánatot kér és ő maga legyezget. *
-Azért mert az a mondás járja, hogy szépre száll a füst, még nem kell kipróbálnod, hogy igaz-e. Megmondom én neked anélkül is. *Dohogom, de egy mosollyal az orrom alatt veszem el az élét, ezzel elfogadva a bocsánatkérést. Vissza is térünk Benjiék házára, ami egy bevehetetlen erődnek tűnik még annak ellenére is, hogy Derek a saját bevallása szerint, már többször kijátszotta a riasztót. Hátha be sem volt kapcsolva?! Másban sem gondolkodik előre, így további tanácsokat adok arra nézve, hogy hova kellene benéznie. De ő tudja! *
-Ha én leaggódom a bugyim, akkor az neked már régen rossz. *Nézem ahogy felpolcolja a lábát a műszerfalra, mondjuk nem az én kocsim, de nem is azért aggódom…és nem annyira, hogy a bugyim lecsússzon.*
-Ha így tartod a lábad, egy frontális ütközésnél a torkodba vágódik. Aztán onnan csak kiskanállal szedik ki. *Arra már szemeket forgatok, hogy nem kell másik menekülőút. Baszki! *
-Csodálkozom, hogy még életben vagy. Nem mindegy merre menekülsz, ha pont a rendőrök karjába futsz. Akkor már én sem tudlak felvenni. *Nemsokára megérkezünk hozzám, onnantól már nem sok idő marad arra, hogy jól megtervezzük a betörést. Csak most kezd bennem tudatosulni, hogy mire is készülök. Hol van már az a lány, aki egészen Vegasig futott a mexikói kartell elől? Ahol mondjuk pont belefutott a másik karjába. Na erről beszélek! Tervezés!*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#45TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 24, 2023 12:37 pm



Tökéletes elégedettséggel vigyorodok el a még pár slukkra elegendő cigivel a számba. Ez már felkelti az érdeklődését? Mintha enyém lenne az univerzum, olyan fejjel nézek rá, de nem válaszolok. Csak az a kurva vigyor marad elég sokáig. Higgyen, amit akar, a fantáziájára bízom a mocskos részleteket.
Nem kell neki tudnia, hogy eszembe sincs oda varratni és a piercing is még csak egy távoli terv. Kurvára fájna, de utána...!
- Akarod látni? - kérdezek mégis rá, amikor látom, hogy minden érdekesebb éppen, mint én. Most mi van? Ez már a túl sok kategória?
Rohadtul élvezem a helyzetet, most, hogy nem akar minden harmadik másodpercben elborulni az agyam. Nem mintha bármi meg lenne oldva. Erre emlékeztet a szomszédjával kapcsolatos téma és az, hogy miért is fogom talán megismerni.
- Nem fogjuk kipróbálni. A vénasszony megtarthatja magának a drótkeféjét - egy csepp bántás vagy sértődés nincs a hangomban és egészen addig egészen jókedvű vagy, amíg nem merülünk bele a betörés részleteibe.
- Mi a bajod azzal, hogy magasan van? Nem neked kell mászni. Te a kocsiban maradsz. Azokkal a cipőkkel egy kerítésen nem tudnál átjutni - nem lehordani akarom, csak nem értem, mit izgatja a tetőablak, ha úgyis az a megállapodás, hogy csüccs a kocsiban és élvezkedhet sofőrként.
Én viszont a maradék cigimet próbálom kiélvezni és az utolsó slukkot elszíni, miközben a lábam a műszerfalra kerül. De még ebbe is bele kell szólnia. Miért érzem úgy, hogy most már szándékosan kezdett kötekedni?!
- Akkor ne legyél tipikus női sofőr és vezess úgy, hogy ne guruljunk be egy kamion alá se - a mosolyom ezúttal nem az igaz, de legalább a ciginek vége. Egy könnyed mozdulattal kihajítom az ablakon és nagyot sóhajtok.
- Ascoltami, csillagom. Évek óta dolgozok és akkor sem kaptak el, amikor egy kibaszott hulla volt a csomagtartóban, akinek a valahogy az alhasán kívülre került belei kenyérmorzsaként jelölték az utat. Rögtönzök. Megoldom. Capisci? - egy pillanatra a hajamban eltűnnek az ujjaim, kifújom a levegőt és még a lábam is a helyére kerül. Le.
- Megállunk, ahol neked tetszik. Rád bízom. Azt is, hogy milyen zenét választasz, amivel lefoglalod magad a nagy várakozásban. Én sétálok egyet. Megnézem, mi a helyzet a szomszédokkal, melyik keféli éppen az asszonyt vagy a kiskutyát és melyik alszik. Aztán szépen elkanyarodok a kisherceg házához. Meglátjuk, mi lesz, ha rácsapok a bejárati kilincsére. Gondolom, nem ereszt, de mindig megpróbálom. Közben valószínűleg ráérősen meggyújtok egy szál cigit, elsétálok hátra, átugrok a derékig alig érő kőfalon, fel a csigalépcsőn a teraszig. Onnan gyerekjáték felmászni a tetőablakig - tartok egy másodperc szünetet, mert kiszáradt a szám.
De kurva jól esne most egy üveg sör!
- Szétnézek bent. Ha befutnak a zsaruk, te felhívsz, én meg figyelem, merről villognak a kurva kék fények és az ellenkező irányba beleverek valami puccos bútort az üvegbe és jöhet a futás. Majd meglátjuk, hol tudsz felszedni.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#46TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 26, 2023 9:31 pm


Derek& Gloria



*Az a vigyor, baszki! Rosszban sántikál, még ha éppen ül is. Berobban kettőnk közé a kérdés, amire megemelkednek a szemöldökeim.*
-Kösz, nem. Vizuális típus vagyok. *És ezzel azt hiszem mindent elmondtam, gőzerővel seprem el a gondolataim közül a sosem látott farkát a tetkóival együtt. Mrs. Kowalski drótkeféjéből sem kér, pedig azt azért megnézném, amint az öreglány nekiesik. Vetek is rá egy csalódott arcot, lebiggyesztett ajkat, mielőtt újra az utat figyelném. Hogy feledjük az intim témát, rátérek az akciónk gyenge pontjaira, melyekből zsáknyi van. Ott van példának okáért a tetőablak, ami ellen csupán egyetlen ténnyel tudok érvelni. A cipőm mellett viszont igen.*
-Meglepődnél mi mindent tudok csinálni ezekkel a cipőkkel, viszont nem ebben megyek. Rémlik ugye, hogy hozzám megyünk, hogy betörőre álcázzam magam? *Arra nem térek ki, hogy a terveink némileg különböznek egymástól, nem kell mindent tudnia. Elég ha akkor jön rá, amikor ott koslatok a sarkában ahelyett, hogy a kocsiban ülve figyelném a terepet. Nem bízom benne? Nem hát, de nem azért, mert linknek tartom, hanem inkább vaknak. Ki tudja mit találna egyedül, jobbára semmit. Ezen kívül is ad nekem kötekednivalót, először a cigijének a füstjével, utána meg azzal, hogy majdnem a nyakába teszi a lábait. Mondjuk hízelgő, hogy nem rongyolja az idegeit azért, mert én vezetek, és nem ordít állandóan, hogy ne így, ne úgy, ne arra, miért így csinálod….de a lelkiismeretemnek jót tesz, hogy legalább szóltam.*
-Eddig is úgy csináltam. Nem magamban nem bízom, hanem a többi lököttben nem. *Teszem hozzá, mert hát legyen már az enyém az utolsó szó ebben a témában IS, meg abban is, hogy betörni valahova minden előzetes terv nélkül, nem egy életbiztosítás. *
- Por supuesto, entiendo, pequeño asesino en serie, cómo se te escaparía de la boca. *Megkínálom egy kis anyanyelvvel, vigyorogva ami annak is szól, hogy szótfogadott. *
-Jófiú. *Bólintok is hozzá, a hangom meg olyan, mint Mrs. Kowalskié, épp csak nem simizem meg a fejét, érzésem szerint arra ugrana, mint minden jóérzésű pasi. Utána viszont sóhajtanom kell egyet, mert részletesen beszámol a nagy tervről. Hümmögök, bólogatok, magamban találok pár lyukat is a tervben, de hát ő viszi vásárra a bőrét...elvileg. Próbálom megtalálni a helyem a történetben, de annyira nem számol velem, ogy nem sikerül. Nem esem kétségbe, majd csak találok olyan apróságot, ahol befurakodhatok én is. Egyelőre azonban át kell öltöznöm, feketébe és hangtalanba. A következő kanyar után meg is érkezünk és leparkolok két kocsi között. Nem túl szabályosan, de leszarom, nem én kocsim. Féloldalasan Derek felé fordulok, bal kezemet magam előtt keresztben tartva megpihentetem az ülés támláján.*
-Szép terv. Mindig így csináltad? Kivéve persze az utolsó részt. Szerinted miért sikerült? Mert nem volt bekapcsolva a riasztó? Mert Benji mindig várt rád? Most, hogy nem lakik bent senki, tutira be lesz kapcsolva, az is lehet, hogy már árulják a házat. Na jó, nekem mindegy, mert úgyis kint leszek, ugye?! *Francokat. Hogy úszom meg nem tudom, ráérek majd akkor gondolkodni ezen. A legvalószínűbb, hogy sikítva hajtok el onnan….mondjuk az még feltűnőbb. Kell nekem is egy terv. Elfordulok a másik irányba és kirúgom magam alól a kocsit….csak az ablak nem működik. Megkerülöm és a ház felé megyek, ami nem túl nagy, de nem is kicsi, viszont nem mind az enyém. Négy lakás van benne, az enyém fent van az elsőn, Mrs. Kowalskiéval szemben. Nem nézek hátra, gyanítom, hogy Derek jön utánam, akkor is ha közben meg akart volna lépni. Nem tud, mert nálam van a kocsikulcs. Szóval belépek és megindulok felfelé a lépcsőn, már a kanyar után hallom, ahogy nyílik az ajtó. Az öreglányé.*
-Üdv Mrs. Kowalski! Hazajöttem, de nem maradok sokáig. *Azért jó egy ilyen huszonnégy órás kamera szolgálat és önműködő riasztó. *
-Hoztam egy vendéget, ő sem marad sokáig. *Közlöm, még mielőtt megkérdezné. Így megy ez, már megszoktam, hogy részletesen tájékoztatom az életemről, cserébe vigyáz a macskámra olykor, ad neki enni, meg ilyesmi. A táskámból előhalászom a lakáskulcsot mire felérek.*
-Miss Salinas, jó estét! Ma egész nap csend volt. Szép napunk van. Remélem a vendége sem fog hangoskodni, ma nagyon szaggat a derekam. *Egyelőre rám figyel, nem a hátam mögé, de ha derek szorosan mögöttem érkezik, már nyílnak is a szemei, akár a Golden Gate pillérei. *
-Nahát, legalább marad a saját stílusánál. Bár mintha kicsit szakadtabb lenne, ne adja alább Gloria, ne adja alább! *Csípem az öreglányt, megmosolyogtat míg a zárral bíbelődöm.*
-Soha, Mrs. Kowalski, soha. *Mí ők ketten el vannak foglalva egymással, addig kinyitom az ajtót és belépek, majdnem át is esek Diablo-n. A macska cserreg és morog, a lábamhoz dörgölőzik, majd fúj egyet amikor megérzi az idegen szagot….*




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#47TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 27, 2023 10:15 am



Tökéletesen elégedett vagyok magammal és azzal, hogy elképzeli a nemlétező tetoválásaimat. A folytatás viszont annyira nem nyeri el a tetszésem.
Betörőre álcázza magát... Cazzo! Mint egy igaz profi! Halloween estéjén. Egy tinibuliban. A jelmezversenyen. Morgok egyet az orrom alatt, de nem teszek megjegyzés. Lényegtelen, hogy a kocsiban milyen cipőben fog ücsörögni, ha pedig megpróbál utánam tipegni, a vállamra kapom és tényleg behajítom a csomagtartóba.
Onnan próbáljon belekötni minden mozdulatomba, mint ahogy most is teszi. A saját ép elmém érdekében befogom a pofám és már csak a cigimmel törődök, a forgalomról sem véve tudomást, nemhogy a szavaiból, amiből alig-alig értek valamit.
De nem adom meg neki az elégtételt, hogy rákérdezzek és kifaggassam, mit jelentenek.
- Jófiú... Ezt szokta anyám is mondogatni egy-egy kuncsaftjának, amikor épp ő a domináns fél - morgom, kibámulva az ablakon. Persze nem lekurvázom azzal, hogy az anyámhoz hasonítom... csak nem akarom szó nélkül hagyni.
A lényeg úgyis az, hogy ne fojtsuk meg egymást a kocsiban legalább azelőtt ne, hogy megérkeznénk.
- Az utolsó rész kurva más szokott lenni, igen - jegyzem meg magamhoz képest elég röviden.
Az ablakon kibámulva.
Mosolyogva.
Az utolsó rész... az mindig sokkal kellemesebb. Az, ahogy az egész felfordulás előtt a kisherceg a nyakam köré fonta a karjait. Ahogy némán könyörgött, hogy csókoljam meg. Sőt, legyek hű az álmában megjelent önmagamhoz és tegyek még többet...
Senki el nem tudja képzelni, milyen kibaszott nehéz volt minden alkalommal nemet mondani neki!
Ahhoz képest gyerekjáték lesz ma este bejutni a házba.
- Ha a tetőablak nyitva, ahogy szokott, nem kell feltörni semmit és nem lesz riasztó sem. Ha pedig mégis be kell ütnöm egy ablakot vagy kifeszítenem egy ajtót... mit gondolsz, ha szétverem a riasztót pár másodpercen belül, akkor is a nyakunkra jön a fél kapitányság, hogy aláírást kérjenek tőlünk? - nem, valójában nem érdekel a véleménye, de ártani nem árthat, ha nem csak okoskodik és a gyomrát hűti, hanem tényleg próbál valami hasznossal előállni.
Mondjuk, én meg inkább söröznék ahelyett, hogy utána caplatok, de hátha még abból is lehet valami, ha megérkezünk hozzá. Valamivel el kell ütni az időt, nem? És most itt nem a szomszédjával való jópofizásra gondolok.
- Signora - jön elő belőlem mégis a nem létező nevelés, ahogy nemcsak biccentek az öreg felé, hanem egy kicsit fejet is hajtok.
Kibaszott nagy kár, hogy a folytatás nem teljesen követi a megkezdett udvariasságot.
- Nem leszünk hangosak. Nincs esetleg kölcsönbe egy szőrmés bilincse meg valami erős ragasztószalagja? Ha le tudom ragasztani a singorina folyton csacsogó száját, nemcsak sikolyok nem lesznek, de egy mukkot sem fog tőlünk hallani - és villantom a legszebb mosolyom, egy lépést sem téve a másik oldalon nyíló ajtó irányába. Várom, hátha komolyan veszi a kérdést és kapunk valami játékszert az estéhez.
- Sajnos nem volt lehetőségem készülni, amikor... Miss Silas... kijelentette, hogy hozzá jövünk - teszem hozzá teljes ártatlansággal.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#48TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 03, 2023 7:26 pm


Derek& Gloria



*Volt egy olyan érzésem, hogy ha spanyolul szólok hozzá, csendben marad és bejött. Oké, próba pipa, szóval ha ezek után belekarmol a hangjával a lelki világomba, rázúdítom az anyanyelvem minden átkát. Elmosolyodom az orrom alatt, de utána mindjárt fel is hörrenek, nem túl nőiesen arra, hogy az anyjához hasonlít, aki ráadásul baszki prosti. Kutatok az elmémben, hogy mondta-e már, de nem rémlik. Most akkor mit kell ilyenkor mondani? Zuhanyjak össze, sajnáljam, vagy annyira nem érdekli, mint amennyire viccet csinált belőle?*
-Ó, hát elmaradt előtte a fenekelés. *Akkor maradjunk a poénnál és inkább derekre vetítem ki a párhuzamot. A farka után ez is tabu téma, úgy gyűlik bennem, mint méz a lépben. A terve azonban bőségesen ad belekötnivalót, amit naná, hogy szóvá teszek, mivel én is ott leszek. Azért a megjegyzésére fellobban bennem némi gondolat, főleg azután, amit Benji írt nekem egy reggelen, éééés azonnal el is vetem a sejtelmeimet. Nem, azt nem akarom tudni. Nem is nézek felé, akkor most én maradok csendben, legalábbis ebben a tekintetben és nem is sokáig. Derek tervében lévő számtalan lyuk közül kiemelek egyet, ami önmagában véve, ha nagyon szigorúan nézzük, szintén egy lyuk, csak épp a tetőn. *
-Ha már beindult, akkor mindegy, hogy szétvered, legfeljebb a szomszédok nem ébrednek fel, de ha a rendőrségre van bekötve, igen. Kivonul a fél rendőrkapitányság. *Valószínűleg nem autogrammért hajtanak majd. A témát kis időre berekesztem, amíg a lakásomba nem érünk, addig meg kell küzdenem Mrs. Kowalskival. Nem állok meg az öreglánnyal csevegni, még annyira sem, mint szoktam, menet közben, néha hátrafordulva beszélgetem le vele a kötelező köröket. Derek megjelenése plusz poén, az öreglány rezzenéstelen arccal – mert azt azért megnéztem magamnak – közli a véleményét és az intelmeit. Derek első körben még meglep, hogy nem öreganyámnak szólítja a szappanoperák legnagyobb fanját, de aztán….egyszerre forognak a szemeim és vigyorgok bele a kinyitott ajtó mögül lassan kiáramló sötétségbe. Beljebb lépek, Diablo köszön, a lábaim közé kanyarítja magát, hogy majdnem orra esek, halk szitkaim közé keveredik Mrs. Kowalski válasza. *
-Nahát, maga egy perverz. Még a nevét sem tudja. Szégyellje magát fiatalember! Miss Salinas! Azonnal rúgja ki, ez egy disznó! Szemtelen fajankó! *Azzal be is csapja az ajtót, én meg magyarázkodhatok majd holnap, ha nem leszek letartóztatva. *
-Gyere már és fogd be a szád! Én még holnap is szeretnék itt lakni! *Ez már dereknek szól, csak a fejemet dugom ki a lakásból, miközben a cserregő vadat a lábammal tartom vissza, hogy ne szökjön ki. Elég nehéz, mivel a térdemig ér magasságában és bár macska, egy dán dog ereje van benne. Mikor Derek az ajtóhoz ér, lehajolok és két karommal ölelem át a macskát a mellső lábai alatt, és vonszolom hátra. *
-Gyere be, villanykapcsoló tőled balra vállmagasságban. *Még nem volt időm arra, hogy világosságot csináljak, mert Diabloval voltam elfoglalva, meg azzal, hogy ne essek orra benne. A táskám is lecsúszott a vállamról, azt is a földön húzva hátrálok egészen a kanapéig. Hát most kiderül, hogy be kell zárjam a hálóba vagy sem. Egyelőre lemondott a fújásról, de be van sózva, hogy megszagolja a vendéget. *
-Gyere be és csukd be az ajtót….ő Diablo a macskám. Ismerkedjetek meg. *Nem engedem el, amíg ki nem derül, hogy mit csinál a pasival. Azonban már az első lépésénél fúj rá és megindul felé, nekem meg ki is csúszik a kezeim közül, de még időben utána tudok nyúlni, így a már lendített mancsával nemtudja megkarmolni. *
-Szerintem inkább bezárom a hálóba.





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#49TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 11, 2023 10:08 am



Attól, hogy nem váltom meg a világot vele és a saját seggem sem mentem, még szétverhetem a riasztót, nem? Lehet, hogy semmit nem old meg, de segíthet lenyugodni. Mondjuk, arra úgy néz ki, ideiglenesen a szomszéddal való cseverészés is elegendő. Legalábbis úgy mosolygok, mintha sosem lett volna nagyobb bajom, mint a bilincs és egyéb jóságok hiánya.
Megdicsérve persze nem vagyok érte. Ki gondolta volna?
- Akkor Salinas - ismerem el továbbra is mosolyogva, pillanatig sem zavartatva magam azután sem, hogy az ajtó csapódik.
Én megpróbáltam udvarias lenni, strapáltam magam, erre ez a válasz?
- Jól van, jól van - kis híján elnevetem magam, ahogy a sürgetésnek hála megcélzom azt az ajtót, ami még nyitva van előttem. Magam után persze csukom be - próbálom nem csapni - és kattintom a villanyt.
A tekintetem végig sem fut a lakáson, sokkal inkább a szőrös vadállat köti le a figyelmem.
- Biztos vagy benne, hogy macska? - bukik ki a kérdés, valójában még mindig egész szórakozottan. Egészen addig marad a jókedv, amíg el nem szabadul és majdnem megkap.
Nem mintha belehalnék pár karomba, de talán jobb, hogy nem történt meg.
- Pont úgy utál, mint a gazdája - jegyzem meg, fél lépést hátrálva, biztos, ami tuti alapon és ledobom magam a legelső ülő alkalmatosságra.
Mintha otthon lennék. Mondania sem kell.
- Tényleg Salinas a neved és nem Silas? - szólok utána, amíg esetlegesen a macskával bajlódik.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#50TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 14, 2023 9:01 am


Derek& Gloria



*Vigyorogva veszem tudomásul, hogy az öreglány kijavítja Dereket a nevemet illetően. Mondjuk feltűnt, hogy mást mondott, de nem foglalkoztam vele. Jobban érdekelt az, hogy minél előbb bejussak a lakásba és Mrs. Kowalski is a sajátjába. Úgyis lesz még vele beszélnivalóm a mai napról, mert nem fogja annyiban hagyni. Sosem teszi. Odabent aztán azon igyekszem, hogy Diablo ne rohanjon ki és lehetőleg Dereknek se. Nem tudom még hogyan fogadja, ezért biztosra megyek és átkarolom az egész állatot a mellső lábai alatt. Ahogy Derek belép, még a villany felkapcsolása előtt, az első reakció mérges fújás, de ebből még nem vonok le messzemenő következtetéseket. Aztán fény gyúl és ugyanúgy folytatódik a vendég fogadtatás. *
-Macska, igen. *Mondom én, de a látvány nem egyezik az állításommal, mert ugye Diablo nem átlagos házimacska. Amikor megkaptam, ideiglenes megőrzésre, még kölyök volt, nagy bundával. Aztán a gazdája nem jött érte és nekem szembe kellett néznem azzal a ténnyel, hogy pár hónapos korára elérte az átlagos macska nagyságot és tovább nőtt. Kisoroszlán. Imádom, bár néha összezördülünk. Diablo most Derekkel óhajt összezördülni, de megtanultam már hogyan fogjam vissza, nem mintha olyan sok vendégem lenne, Mrs. Kowalski a megmondhatja, hogy egy kezemen meg tudnám számolni az eddigi vendégeim számát és még maradna ujjam. Sikerül megakadályoznom a karmolást és harapást, ezzel együtt kezdek vele hátrálni a háló felé, hogy oda zárjam. Szerencsére a kilincsgombot nem tudja elfordítani, de amilyen fifikás, ha sima kilincs lenne az ajtón, tutira megtanulta volna kinyitni. *
-Én nem utállak, csak néha nem tudlak ép ésszel elviselni. *Vágok vissza vigyorogva, hogy elvegyem az élét a mondandómnak, mert hát tényleg nem utálom. Ha így lenne, még Benji kedvéért sem fognék össze vele, magam oldanám meg máshogy. Viszont az igaz, hogy olykor kibírhatatlan alak. *
-Persze, helyezd magad kényelembe. *Szólok miután már megtette, mert annyira otthon érzi magát. Nem mintha baj lenne, jobb ha ott ül és nem mászkál. Főleg amíg nem sikerül a macskát bezárnom. Továbbra sincs Derekkel kibékülve, fúj és mély hangon cserreg ami az ő fajtájának sajátja és persze próbál kiszabadulni. A fenekemmel lököm be a háló ajtaját, mert sosincs becsukva ha magam vagyok, és most könnyebb is bejutni. Az ágyam nincs bevetve, rajta néhány ruha, amit még el kell pakolnom, nehogy Diablo mérgében szétszedje. Máskor nem nyúl hozzájuk, legfeljebb rájuk fekszik, ha hiányzom neki. *
-Biztos, hogy nem Silas. Tudnék róla. Salinas vagyok. *Nem is értem miért gondolt másra, jól hallotta nem? Miért olyan furcsa, hogy nem Silas? Beljebb megyek és a lábammal kezdem el behajtani az ajtót.*
-Mindjárt jövök, csak biztonságba helyezem a cuccaimat. *Azzal becsapom a háló ajtaját, és elengedem a macskát.*
-Csúnya, rossz macs! Nem bántjuk a vendéget! *Visszacserreg, majd morogva elhelyezi magát a párnámon. Az összedobált ruhákat a szekrénybe teszem és kiveszek egy betörésre alkalmas fekete cuccot, át is veszem, hogy ne vesztegessek el több időt, és már úgy megyek ki, hogy topon vagyok. Pár perc telhetett csak el, az ajtó két becsukása között. *
-Már itt is vagyok. Kérsz valamit? Limonádét, vagy valami erősebbet? Ha én vezetek akkor ihatsz. *S már megyek is a konyhapulthoz, hogy poharat kerítsek és üveget a hűtőből. Hogy Derek addig mit csinált, nem tudhatom de nagy dolgokat nem találhat, legfeljebb kaját és piát. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...
» Derek Moretti
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-