♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Vote_rcap 
Leon Williams
Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Vote_lcapTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Voting_barTetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#51TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 18, 2023 8:35 am



Én egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy épp egy macska próbálta kikaparni a szemem, de legyen. Ha neki jó, én nem szólok bele, főleg, amíg nem nekem kell gondoskodnom arról, hogy a bőröm a helyén maradjon.
Mondjuk a tény, hogyha a szőrcsomó elzárásra kerül, még nem jelenti azt, hogy a gazdája nem kap meg.
- Ezzel a ténnyel együtt tudok élni - húzom vigyorra a szám az egész utálat témára.
Nem célom, hogy könnyű legyen elviselni. Az vagyok, aki. Ha nem tetszik, tovább lehet állni. Én viszont sehova nem megyek, csak a legközelebbi ülőhelyig, ahova levágom magam. Máris jobb. Szerencse, hogy nincs asztal a közelben, mert biztos, hogy a bakancsom sarka koppanna rajtam, amire meg talán meggondolja magát és szabadjára engedni a szőrös lényt, hogy kikaparja a szemem.
Vagy beleakassza a körmét a farkamban nem létező piercingbe.
Áucs.
- Jól van, jól van, vettem. Salinas. Mondjuk, kétlem, hogy a tény, miszerint nem tudom a neved, az verte ki a biztosítékot a szomszédodnál - jegyzem meg, továbbra is kényelmesen elücsörögve a választott helyen. Nem kutatok én semmi után, csak létezek.
- Ugye tudod, hogy egy sörtől vagy felestől az ember vérében, még nem áll le a tragacs? - kérdezek vissza vigyorogva, teljesen büszkén magamra, amiért ebben személyes tapasztalatom van.
- Megdobhatsz valamivel. Kösz - bólintok végül, nem kötve bele a ténybe, hogy a nap további részében majd ő vezet.
- Ez nem éppen csipkés blúz rajtad. Az továbbra is az enyém lehet? - faggatom, ahogy nem szégyellve egy pillanatig sem, végigfuttatom rajta a kutató tekintetem.
Inkább megszokásból, mint tényleges érdeklődésből.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#52TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeKedd Dec. 19, 2023 10:28 am


Derek& Gloria



-Reméltem is. *Az viszont, hogy együtt tud élni vele, valami mást is előirányoz, mégpedig azt, hogy a kedvemért nem fog visszavenni magából. Sebaj, én sem. Míg a macskával harcolok a háló ajtaja felé, a nevemet firtatja, én meg megsértődöm. Nem látványosan, csak lélekben. A Silas nem is latin név, szóval ezért nem értem miért hallott félre és bőszen kijavítom.*
-Nos, a plüss bilincs nagyobb eséllyel indul ezen a téren. *Azt hiszem. Plüss volt? Az biztos, hogy rózsaszín, de a színe végül is mindegy. Nem mondom, hogy prűd vagyok, de lehet, nem próbálnám ki szex közben, mondjuk másként sem, már csak a bilincs valódi rendeltetése miatt. Ha lehet, minden formában kerülöm e készséget és a birtokosát is. Átöltözve visszatérve már aziránt érdeklődöm, hogy kíván-e valami erősítőt a betörés előtt. Fogalmam sincs, hogyan szokták ezt csinálni, jobb ha az ember tiszta fejjel rendelkezik, vagy kell némi gátlásoldó. Sajnos én nem ihatok, ha én leszek a sofőr, pedig nagyon szívesen letolnék egy nagy korty Habanero-t. *
-Tudom, de akkor is befolyásol. Bár ha elkapnak betörését, az ittas vezetés már nem sokat számít. *Elő is kapok két poharat, a magaméba a biztonság kedvéért narancslvet töltök, az övébe szomorú szemekkel nézve egy adag Habanero-t, más nincs itthon, mivel ez a kedvenc italom és az egyetlen. A félig töltött poharat – mert vizespohár és nem stampedli – felé nyújtom, mire ő megszólja a ruhámat.*
-A csipkés nem fed tökéletesen. Rád meg kicsi lenne. Vállban szűk, mellben bő. *Ha már a pikáns részleteknél tartunk, nem mellesleg nincs csipkésem feketében. Átlátszó tüll az igen. *
-Tényleg kell egy fekete cucc? *Érdeklődöm őszinte kíváncsisággal, hogy valóban elhitte, hogy felajánlottam neki a ruhatáramból valamit, vagy csak szívat. Leülök mellé és kortyolgatom a narancslét, ami arra jó, hogy az előttem álló izgalmas kaland keltette keserű ízt elűzze a számból. Jut eszembe, cipőt is kell cserélnem, leginkább azért, hogy el tudjak szaladni ha szaladni kell, másrészt, mert olyan nagy szája volt amikor a cipőmről beszélt. S persze az sem elvetendő, hogy könnyebb felmászni a tetőablakhoz. Ezt természetesen még a Benjiék házához vezető úton kétszer is meggondolom. *




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#53TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 20, 2023 8:34 am



Na igen. Nagy esély van rá, hogy a bilincs emlegetése nagyobb eséllyel indul a versenyben, ami kicsapja másoknál a biztosítékot. Mondjuk, nem tudom, mire fel... szőrös csoda, nem valódi, szóval még csak nem is árt a másik félnek, ha nagyjából nyugton marad.
Nem mintha azt kérném bárkitől is, hogy hullát játsszon. Az a szint már nekem is kicsit túl sok. Igaz, a sima kikötözés sem nagyon szokott megtörténni. Nem az én stílusom és amúgy is, hova kötözöl ki valakit egy budiban, egy sikátorban, a recepciós pult mögött vagy...?
Szóval ilyen helyeken.
A megfelelő mennyiségű ital után már a fasznak van kedve még ilyesmivel is szórakozni. Nem mintha most ebbe az irányba terelődnénk, hiába az idővel kezembe kerülő pohár. Meglötyögtetem benne az italt és most először gondolok bele komolyan, hogy talán tényleg van rá esély, hogy minimum a köldökünkig ér majd a szar, ha kijönnek a zsaruk. De hamar kirugdosom a fejemből a gondolatot.
- Ha kérnék, adnál valamit? - kérdezek vissza válasz helyett, ahogy széthúzom a fekete bőrkabátot, hogy lássa az alatta fehéren rikító kivágott - faszt, nagyjából V alakban kiszakított - pólót.
Majd egy "egs" biccentést követően lehúzom az italt.
Éget, mint a szar, de nem úgy, mintha benzint öntöttem volna le a torkomon. Sokkal minőségibb, mint amihez hozzászoktam.
- Van amúgy a csomagtartómban egy fekete pólóm, de szívesen felpróbálom, ha valamit hozzám dobsz. De akkor a sminkes készleted is megpiszkálom, hogy minden passzoljon a szerelésemhez - vigyorgok végül a most már üres poharat megforgatva az ujjaim között.
- Jó. Kösz - nyújtom vissza neki, de nem kérek ráadást. Azért bebaszni - talán - nem most kellene.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#54TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 22, 2023 6:20 pm


Derek& Gloria



*Miután átadtam neki a poharat, a konyhapultnak támaszkodom, szemben vele és lustán lögybölgetem a narancslevet az első kortyot lenyelve. Valójában arra vagyok kíváncsi, hogy mit szól a rumhoz, mennyire simán nyeli le és kigúvadnak-e a szemei, mint úgy általában másoknak, amikor megkínálom őket. Elsőre azonban egy hevenyészet sztriptízt kapok a fekete ruhaneműre feltett kérdés mellé. *
-Ha nagyon kérsz, adok. *Ki vagyok én, hogy elrontsam a szórakozását, másrészt tényleg virítana a sötétben azzal a pólóval, nem mellesleg a bőrével is. Olyan mint egy vámpír. *
-Te Habfehér. *El is nevetem magam, majdnem azt mondtam, hogy Hófehérke, de az túl lányos név és bár tudom, hogy a pasik felé kacsintgat, mégis csak farka van, megérdemli a pasisabb nevet. Mondjuk a piát is úgy nyeli, hogy elkezdem félteni a készletemet. Nem kap többet, legalábbis akció előtt. A jobb szemöldököm nagy ívben emelkedik meg amikor már a sminkes készletemre is feni a fogát. A visszanyújtott pohárért megyek, lustán ellököm magam a pulttól és nem kell sokat lépnem ahhoz, hogy elvegyem, lévén kicsi a lakás. *
-Batmanre fested magad? *Nevetek fel a hirtelen támadt ötleten és elképzelem feketére mázolt szemekkel, maszkban. Hát, ha a végén az őrsön is kötünk ki, legalább az eleje jó hangulatban telik. *
-Egészségedre. *A pohár a pulton koppan, az enyém mellett, amit szintén leteszek és megindulok megint a háló felé. Benyitva a galád és fifikás macska a résen át, a lábam mellett oson ki, majd nagy lendülettel trappol a kanapé felé. A main coon-ok furcsa lények, percenként változik a hangulatuk, és képesek boszorkányba, vagy épp ördögbe átmenni, mint ahogy most Diablo is. Nem véletlenül kapta a nevét, már kicsinek is ilyen volt, sosem tudtam, hogy a következő pillanatban mire számítsak tőle. Most, mielőtt elérném, csak felugrik a kanapé Derek mentes végébe, leül és meredten nézni kezdi a lélekmelegítővel feltöltöttet. Csak nézi. Néha azt gondolom ilyenkor félelmetesebb, mintha neki ugrana. Már csak azért is, mert ezeknek a macskáknak érdekes módon egészen emberi pofájuk van. *
-Ha nem mozdulsz, nem bánt. *Próbálom megnyugtatni Dereket, de közben nagyon jól szórakozom. *
-Diablo! Gyere ide, cicc! Kapsz halacskát. *Így most kicsit halasztom a fekete cuccot, és a macskára bízom, hogy mi érdekli jobban. Derek vagy a halacska, ami amúgy a kedvenc eledele. Lépek is a konyhapult felé, hogy kivegyem a szekrényből a halkonzervet. Erre általában ugrani szokott, mármint a kaja felé, és mintha most is megrebegtetné a bajuszát….*




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#55TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 23, 2023 9:18 pm



Reflexből jön a vigyor, a szemöldökmozgatás, mintha fel akarnám szedni. Pedig kurvára nincs ilyesmiről szó, de hé, én ártatlan vagyok! Ő kezdett becenevekkel előállni.
Persze aztán megrázom a fejem és elvigyorodok. Nem kell nekem más, csak a kisherceg.
Vagyis most nem.
Ha megtaláljuk és helyrebillen az élete, mehet, amerre lát.
És én is. Faszom tudja hány hónapja már ideje lett volna eleresztenem.
- Az tetszene? - vágok vissza a batmanes szövegre, de csak adom a nagymenőt. Látni abból, ahogy a szemeim nem csillannak hozzá.
- Inkább csak kísérleteznék. Gondolom, minőségibb cuccaid vannak, mint nekem - persze, nem feltétlen luxusdrága, picsás dolgokra gondolok. De csak jobb szeme van hozzá.
Nekem meg az van, amit a húgom lenyúl a boltból. Én meg tőle.
Nem mintha most annyira az öltözködés vagy a smink érdekelne. A tekintetem a szökevény macskára téved. Nem mozdulok, csak figyelem, ahogy tisztes távolságból vizslat, mint valami fenevad az áldozatát.
- Ha te nem akasztod az éles kis körmeid a farkamba, én sem szögellek fel a falra a tiédnél fogva. Megegyeztünk? - lehet, hogy nem szép szavak, de fair alkut ajánlok a szőrcsomónak és várok, hátha elnyávogja magát válaszként. Vagy faszom tudja. Bassza meg. Komolyan ott tartok, hogy egy macskához beszélek?
Biztos az agyamra ment a végtelen kocsikázás gazdagék körül...
- Mit gondolsz, ha magunkkal visszük a szépfiú házába, elég jó kifogás, hogy a macskád után mászok be és teljesen ártatlan vagyok? Nem betörés, hanem állatmentés - egy pillanatig sem gondolom komolyan, de attól még jár a szám.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#56TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 27, 2023 5:37 pm


Derek& Gloria



-Nem vagyok oda Batmanért, csak a sminkje, amivel elfedi a szemeit. Meg a maszk. Azom nincs. *Félmosoly, egyik ujjam a szemem körül kering mikor a festéket említem, bár anélkül is tudja mire gondolok. Amúgy tényleg nem szeretem Batman-t, egyik filmet sem láttam, csak tudom kiről van szó. Általában tudom, minden filmnek adok egy esélyt legalább a trailer erejéig, de Batmanből egy is elég volt. Ugyanígy vagyok James Bonddal és a lehetetlen küldetésekkel is. *
-Hát, én legalább nem lopom. Kisminkelhetlek? *Vannak feltételeim, ha már a cuccaimat akarja használni, és bár nagyon meg akarom találni Benjit, ezen a ponton vannak kétségeim, hogy valaha elindulunk. Főleg amikor elindulok a fekete pólóért és Diablo átrendezi a menetrendet. Egy röpke pillanat erejéig megáll a szívem, hogy a következőkben kétszeresen is bepótolja a kimaradást, lábon hordom ki az infarktust. Feleslegesen. A macska elfoglalja a helyét a kanapén és farkasszemet néz Derekkel. Röviden közlöm a tennivalókat, de arról nem ejtek szót, hogy ő ne ejtsen szót, ezért nyilván dumálni kezd. A helyzet komolyságát a szöveg beltartalma veszi el, szemeket forgatok és némi fulladozás árán visszagyömöszölöm magamba a nevetést. *
-Hülye vagy Derek. Diablo, gyere cicus…halacskaaaa! *S indulok is azonnal a pulthoz, hogy kivegyem a mai extra adag konzervet a szekrényből. Diablo nem cserreg rá Derekre, de megmozdul, majd leugrik a kanapéról és fel a pultra.*
-Tudtam én, hogy a hal mindig jobb választás. *Kicsit odaszúrok Dereknek halkan kuncogva, konzervet bontok és Diablo elé rakom a tálacskáját. Doromboló, morgó, cserregő hanggal teszi magáévá a kaját. Egyszerűen imádom ezt a kajázós hangot. Derek ötletére nem vagyok annyira vevő. Nem tudom mit csinálna Diablo idegen helyen. Eddig csak itthon volt, néha Mrs. Kowalskinál és a szalonban. Mindenhol ott van a szagom, amihez ragaszkodik, elvégre kölyökkorában több hétig rajtam aludt. Egy idegen lakás…hát, nem tudom. *
-Az ötlet nem rossz, épp csak nem vagyok Diabloban biztos. Idegen hely, talán megijed és elszalad. *Mivel az emlegetett el van foglalva azzal, hogy benyalja a jutalom utolsó darabjait is, visszamegyek a hálóba és előkapok egy fekete pólót, amit takarításhoz szoktam használni, mert én magam ki nem mennék abban az utcára. Rövid ujjú, kerek nyakú és most tiszta. Kifelé menet Derekhez vágom, jobban mondva gombóccá gyűrve dobom felé.*
-Nesze, öltözz fel, fedd el a habtestedet. *Kissé affektálva mondom, mint egy XVIII. Századi angol nemes hölgy, holott a lehető legmesszebb állok attól. A sminkről majd később beszélünk.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#57TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 29, 2023 5:36 pm



Van az a piamennyiség, aminek köszönhetően az ő társaságában, maszkot húzva ugrálnék egyik háztetőről a másikra. Amíg rohadt záros határidőn belül ki nem törtém a nyakam.
Talán jobb is, ha nincs nála semmiféle maszk és a piából sem kérek vagy kapok többet. Az ivásnál úgyis látszólag komolyabban veszem a smink kérdését. Legalábbis annyival, hogy hunyorítok, mintha az ő arcán lévő mázot vizsgálnám, aztán vállat vonok, jelezve, hogy felőlem.
- Ha szerencsénk van, úgysem sok ember lát meg minket sötétedés után - jegyzem azért meg, nem lenézve a képességeit, csak biztosítéknak. Ha elbassza sem világvége.
Mindenesetre azért nem cifráznám a pofám pár karmolással és főleg egyéb területeket nem kockáztatnék.
Arra viszont már felmordulok, teljes mértékben tettetve a felháborodást, amikor azt állítja, hogy a hal jobb választás... Nos, a szőrös szörnyetegének lehet, de mások rajonganak azért, amivel én meg tudom kínálni őket.
- Nincs kedvem a macskád kergetni fél Vegason keresztül. Akkor itthon marad a nagyfiú... lány? - oké, ebben már nem vagyok biztos, nem mintha különösebben érdekelne. A felém hajított felső már annál inkább.
- Hát... nem nyűgöztél le - bontom szét a gombóccá gyűrt pólót, kicsit sem leplezve, hogy nem vagyok elragadtatva. Viszont a célnak megfelel, szóval kabát le, szakított, fehér póló le és elnyúlok a kanapén, egyik lábam felhúzva..
- Szólj, ha kiélvezted és vehetem a feketét - vigyorodok el.
Közben pedig elnyomom magamban az emléket, hogy ült seggre a kisherceg, amikor először látott meg hasonlóan elfeküdve. Félmeztelenül. Csak az ő ágyán. Nem mintha annyira bazi meglepő látvány lenne. Pár tenyérnyi csupasz felület, ahol nem vagyok összevarva, valamennyi sebhely, amiknél nem is emlékszem, pontosan hol szereztem... még-tisztességes-adag izom és ennyi.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#58TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 30, 2023 7:25 am


Derek& Gloria



*Azért egy kicsit megsértődöm, még ha a gyenge jóslásnak is beillő kívánságban igaza van. Jobban sminkelek, mint egy pasi, de tény, hogy a szerencse ma este nagyon kell. Alig hallhatóan morgok az orrom alatt a kijelentésére és kedvem támad kettesben hagyni a macskámmal, vajon mit kezdenek egymással pár óráig. Benjire gondolva azonban nem teszem és már így is elég időt pazaroltam arra, hogy sikertelen próbálkozásokkal tarkítsam a repertoáromat. Elcsalogatom a kedvencével a konyhapultra és bejön. Mondjuk sok kétségem nem volt, Diablo imádja a hasát, de azért vigyázok, hogy ne egyen sokat, és ne hízzon el. Nincs kiábrándítóbb egy kövér macskánál, mert lássuk be, az egyik tökéletességük a légies mozgás, a könnyed, rugalmas léptek. Ezért szoktam szegény, rövid lábú macskákon röhögni, mert olyan idétlenek. Míg Diablo mormogva, élvezettel eszik, bezsebelem a nekem kijáró morgást Derektől. Naná, hogy vigyorogva. *
-Fiú. Szerinted adnék egy lány macskának olyan nevet, hogy Diablo? *Megint a pultnak támaszkodom, miután megkapta tőlem a pólót, ami pont jó arra amire készülünk, nem divatbemutatóra megyünk. *
-Nem akarlak hímringyónak beöltöztetni. Ajándék pólónak ne nézd a fazonját. Ez legalább nem reped szét rajtad, rugalmas pamut, felszívja az izzadságot, szellőzik tőle a bőröd és kellően elfed. *A póló előnyeit sorolva nézem a mutatványt amit előad, a saját pólójának levételétől a kanapémon való elnyúlásig. Nem mondom, hogy nem nézem meg, de azt sem, hogy rávetném magam. Először is Benjié, nem kezdenék ki a pasijával, főleg mert annyira odavan érte, és mert még mindig reménykedem abban, hogy megtaláljuk. Hogy néznék a szemeibe? *
-Veheted Casanova! *Nevetve adom meg az engedélyt arra, hogy felöltözzön, majd megint csak ellököm magam a pulttól, hogy most ne pólóért, hanem Derekért menjek. Egyszerűbb őt bevinnem a fürdőbe, mint az összes cuccomat kihozni. A kezemet nyújtom, hogy felhúzzam ha esetleg öreg csontjaival kellene megküzdenie a felálláshoz, de ha így van, akkor kételkedem abban, hogy képes felmászni a tetőablakhoz. *
-Gyere, ha már annyira kérted, kimázollak, mint Bob, Mrs. Kowalski nappaliját. *Nos, nem túl reményteljes a hasonlat, de szándékosan annak szántam. Ha megfogta a kezem, rögvest el is engedem ahogy függőleges helyzetbe tornázta magát, csak nem kézen fogva vezetem be a hálón keresztül a fürdőbe, ami eltekintve a női holmiktól, pontosan olyan puritán, mint a többi helyiség. Ennek több oka van, nem terveztem hosszútávra, másrészt a háziúr nem enged semmilyen változtatást, pedig szívesen átfestettem volna a falakat és vettem volna pár bútort ami az én igényeimnek jobban megfelel, de ha mennem kell, mégis hova tenném? Felkapcsolom a tükör feletti lámpát és háttal állva a fénynek, most a mosdó peremének támasztva a fenekem, várom, hogy Derek szembe álljon velem. *
-Szóval csak fekete. Jó vastagon a szemed köré. Indián harcidíszt is kérsz, vagy azt hanyagoljuk? *Húzom tovább az agyát, a fekete tusért kotorászva a neszesszeremben. Közben a macska is megérkezik, bőszen nyalja a pofáját a maradék ízekért vadászva, halkan morog még Derekre majd leül és kíváncsian szemléli mit csinálunk. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#59TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 06, 2024 2:43 pm



Tökéletes őszinteséggel vonok vállat. Honnan tudjam, adna-e egy lány macskának ilyen nevet? Nem értek az ilyesmihez, őt meg pláne nem ismerem annyira. Talán éppen azért nevezné el Diablonak, mert amúgy nem illik.
- Jól van, jól van. Zseniális póló, szerencsés vagyok, hogy az enyém lehet. Grazie - számít, hogy az enyém vagy kölcsönbe van? Naná, hogy nem!
A lényeg, hogy pózba vágom magam és olyan sokat mondóan vigyorgok, mintha az életem múlna rajta.
Aztán már kapom is magamra a pólót, hogy a kezét éppen megfogva, majd eresztve is talpra álljak és utána induljak.
- Bob? - akadnak meg a gondolataim, de valójában nem érdekel a válasz, szóval nem kell fárassza magát.
A lényeg, hogy követem, alig figyelve a környezetre. Nem volt arról szó, hogy hozzá akarnék költözni, szóval nem érdekel túlzottan, csicsás-e a lakás vagy egy romhalmaz.
- Csak fekete. Esetleg valami sötétebb vörös, lila... semmi indiáncucc. Nem cirkuszba megyünk.
A jókedv végig marad, ahogy közelebb lépek és kicsit lehajolok hozzá, hogy kényelmesen elérjen. A macskát bár hallom, nem teszek megjegyzést és kivételesen nem fújok rá, ahogy ő rám.
Nem kell a háború.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#60TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2024 11:09 am


Derek& Gloria



-Na, csak azért mondom. *Bólintok rá miután lezseniálisozta a pólómat, hát nem hiába magasztaltam annyira. Legyen vele elégedett, meg persze én is, mert a cél az, hogy elvegyüljön a sötét éjszakában. Még mindig nem fogtam fel igazán mibe mászok bele, de szerintem addig jó. Nem parázom túl magam, ráérek majd akkor és ott megküzdeni az akut infarktussal. Röpkén kézen fogom, hogy sikeresen ki tudja rúgni maga alól a kanapét, majd a fürdő felé veszem az irányt, át a hálón. *
-Bob szobafestő-mázoló. *Csak röviden tájékoztatom az emlegetett kilétéről, hogy a poénom célba érjen. Láttam a végeredményt és hallottam a részeredmények közbeni vitákat arról, hogy nem jó az árnyalat, túl sötét, túl világos, szöszös a fal, lecsöpögött a festék a padlóra….stb. Mrs. Kowalski pedáns és kukacoskodó nőszemély, de imádtam amikor Bobbal vitatkozott. Kész rádió bohózat volt. Sajnos Bob arcát csak később láttam, midőn távozott, de hozzátettem a hallott szöveghez. A fürdőben aztán előveszem a kellékeket és némi irányt is adok az általam kitalált fazonnak, de Dereknek nem tetszik.*
-Háborúba megyünk. *Közlöm tök komolyan, átéléssel sóhajtva, holott magamban vigyorgok. Diablo is megjelenik, számára ez nagy műsor, az enyhe halszagon át amit belibbent a fürdőbe, próbálja kitalálni, hogy az őrült emberek mit csinálnak. Odahajolok hát Derek arcához és két ujjam közé csippentve a szemei csücskét, elhúzom azt kínaiba. A fekete tussal először a felső szemhéját keretezem, s még a nyelvemet is kidugom nagy igyekezetemben, noha amikor varrok, nem szoktam ilyet csinálni. Nem, mert inkább beszélek. A kezem nem remeg, simán meghúzom az áhított vonalat, majd átevickélek a másik oldalra. Kérdés, hogy Derek hogyan viseli, ha rezignáltan akkor hamar végzünk, ha nem akkor lesz egy kis műsor közben. Mindenesetre a tus után árnyékolót és szemceruzát kapok magamhoz, hogy a szemei alatt is meghúzzam a sötétséget. A lilán még gondolkodom. Vöröset nem akarok, ha a zsaruk elkapnak még a végén ráhúzzák, hogy drogozott és az nem mentség a betörésre. A lila jó, mondhatom azt, hogy behúztam neki. Még eldöntöm mekkora lilát rakok a szemei alá, ezen meg elviccelődöm magamban, ami halk de tartós kuncogást eredményez. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#61TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 07, 2024 3:09 pm



Bob a szobafestő. Certo. Most már a világ minden tudása a markomban van!
Mosolyogva megrázom a fejem, de nem állok meg, caplatok a formás hátsóját követve és várakozva állok előtte. Mázoljon ki, rábízom magam. Legalábbis addig, amíg a szavaim ellenére nem kezd esetleg tényleg bele valami indiános faszságba. Nem cirkusz és nem is valami szarul fizető film statisztájának készülök.
Bezzeg, valami minőségi film... na az még szóba jöhetne. Amíg a rendező nem vágna oda valamit, ami nem tetszik, mert akkor ő repülne a szemközti falnak, utána pedig én vissza az utcára.
De egyelőre csak a smink készül.
- Számháború esetleg. Nem ez lesz a világvége, csillagom - húzom félig vigyorra a szám, de amúgy próbálok nyugton maradni és viselkedni.
Néha-néha a tükörre pillantok, de nem hisztizek, mint valami kezdő kurva, aki nem bírja, ha hozzáérnek.
- Sokszor hozol fel pasikat, hogy kisminkeld őket? Egész gyakorlottan megy - kezdek bele, amikor az egyik szemem már félig késznek néz ki.
- Szögezzük le, ezt most nem úgy értem, hogy szórakozásból kurválkodnál. Mielőtt kiszúrod a szemem valamelyik flancos ceruzáddal - éppen csak egy másodpercre húzom el a fejem, biztos, ami tuti alapon. No meg ha már itt tartunk, oldalra hajolva és kicsit előrébb is a feje mellett, jobban megvizsgálom a képem a tükörben.
- Jó lesz ez - teszem hozzá és vissza az eredeti helyzetbe. Folytathatja.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#62TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 08, 2024 5:27 pm


Derek& Gloria



-Hát azért ez annál komolyabb lesz, lévén el is kaphatnak és a következmények sem olyanok, hogy leipiapacsolnak és mehetsz pihenni, meg üdcsit inni. *Kissé lebecsülte azt, ami vár ránk. Én nem. Bár egyrészről még fel sem fogtam, hogy mibe rángatom bele magam, másrészről pontosan tudtam mennyire felelőtlen vagyok, de Benji  miatt egyszerűen muszáj volt. Még ha nem is sikerül semmit sem kideríteni, legalább el tudom mondani magamról, hogy mindent megpróbáltam és tükörbe tudok nézni holnap is. A kérdése már egészen másra vonatkozik, holott témánál maradunk. Elmosolyodom miközben tovább húzom a vonalat. Ujjgyakorlat. *
-Te vagy az első. *A többit sem veszem magamra, de kuncogás kaparja a torkomat amikor óvatosságból elhúzza a fejét. Nem vagyok én akkora boszorkány, hogy bosszút álljak, meg gyilkos sem. *
-Egy nőnél ez elvárás, másrészt….tetoválni szoktam, rémlik? Ha ebben nem lennék gyakorlott, nem tartanék ott, ahol. *Azért ez egy kicsit fájt, hogy a munkám és hobbim ellenére rákérdez a gyakorlottságomra. Az arcánál fogva húzom vissza a fejét és látok neki újra a pingálásnak.*
-Tudom, hogy értetted. Nem szórakozásból kurválkodom. *Ez azért elég magas labda volt, hogy ne akarjam lecsapni, ő meg csak izzadjon, mert nem tud normálisan fogalmazni. S még egy pillanatra csúnyán is nézek rá, hogy érezze a törődést. Megvárom míg kipillant a fejem mellett, magát nézegetve, majd fel is horkanok a kijelentésére.*
-Naná, hogy jó lesz. *S folytatom a másik szemével, majd ceruzát és kis pingáló szivacsot kapok az ujjaim közé, hogy a meghúzott vonalat szétsatírozzam. A végén egész jól néz ki, mármint egy színpadi fellépéshez, de lássuk be, én nem kultiválom a sminkelő pasikat. Nekem a pasi legyen férfi, igazi férfi. *
-Nem kapsz lilát. Az már túl csajos. *Jegyzem meg mikor késznek ítélem a művem, picit hátradőlve szemlélve meg. Mondjuk elmehetnék sminkesnek is, de nem. Nem vállalok sminktetoválást, abban nincs semmi fantázia. Hiába, válogatós vagyok. *
-Most már mehetünk, bevethető állapotban vagy. *Mondjuk én nem, mert eléggé parázok, hogy mi lesz, de ezt nem kötöm az orrára. El is lököm magam a mosdótól, elpakolva mindent a helyére. Nálam nincs széjjel szórva semmi a mosdó körül és a kis szekrény tetején. Utálom a rendetlenséget. Másrészt Diablo miatt sem hagyhatok kint semmit, mert megrágja, megeszi, lekakálja ha nem tetszik neki az illata, annak ellenére, hogy van a sarokban alom a számára. El is megyek mellette egy kárörvendő pillantást vetve rá. A macska morog, de most rám, mintha érezné, hogy megint kibabráltam vele. Jön utánam, esélyesen Derek előtt lép ki a fürdőből, majd az ágyra ugorva befúrja magát a párnámba. Kicsinyes bosszú, meg is nevetem. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#63TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 09, 2024 2:50 pm



- Majd azt mondod, kényszerítettek. Arra, hogy a kocsiban várj - hangsúlyozom ki az eredeti tervet. Ő nem kerülhet akkora bajba, én meg majd rögtönözni fogok és jól leszek.
Mondjuk, ahhoz az kell, hogy a szemeim a helyén maradjanak és ne szúrja ki őket, ha egy mód van rá. Milyen jó hely is ez. Hol a szemem kell féltenem az itt lakóktól, hol a farkam. Minek is jöttem?
- Nem szórakozásból? - kérdezek vissza, megragadva a kurvára-nem-lényeget, de azért óvatosan moccanok a felügyelete alatt.
A szemem továbbra is marad a helyén, ugye?
Viszont úgy néz ki, hogy feleslegesen aggódok marad mindenem a helyén, ráadásul a tükör is azt mondja, egész rendben lesz a smink. Teljes mértékben rábízom magam és nem teszek megjegyzés a lilának a hiányára sem. Ahogy szeretné.
A lényeg, hogy a végén, amikor elpakolt, megvizsgálom a végeredmény... faszt, megcsodálom és elégedett mosoly ül ki az arcomra. Néma dicséret is dicséret, nem? Innen már csak a bólintás van, hogy részemről neki is indulhatunk. Mire elérünk majd gazdagékhoz, úgyis sötétedni fog.
Még egyszer azért visszanézek a tükörre, vigyorgok a saját képem látva, aztán indulok a sor végén és mintha így lett volna tervezve, megállok a piásüveg mellett... és egy saját magammal folytatott beszélgetés után megrázva a fejem, tovább is sétálok.
- Ki akarod még csípni magad, hogy kapós legyél, ha tényleg egy cellában kötünk ki vagy mehetünk? - jár a pofám, viccelődök, de valójában nincs tervem arra, hogy mi lesz, ha beállítanak a zsaruk. Vagyis... arra sincs tervem.
Majd alakul.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#64TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 14, 2024 8:42 am


Derek& Gloria



*A válaszára megint csúnyán néznék, ha nem lenne más tervem ezzel kapcsolatban, így csupán az egyik szemöldököm emelkedik meg annyi időre, míg a pillangó megrezegteti a szárnyait. Tovább festek, míg a kurválkodásra nem kerül a szó, amit megfelelően reagálok le, de visszakérdez baszki! *
-Abból nem lehet megélni. *Vágok vissza azzal a szándékkal, hogy gondoljon csak amit akar, én nem vagyok semmi jónak elrontója. A szemei a helyükön maradnak, legalábbis, míg szükségem van rá ahhoz, hogy kiderítsünk valamit Benji hollétéről. Aztán majd még meggondolom. Végül azért csak elkészülök és nekiállok mindent elpakolni, macskabiztossá tenni a helyet. Amiért persze kapok egy méltatlankodó morgást, de már fel sem veszem. Kivonulok a fürdőből, át a hálón és lecövekelek a nappalinak csúfolt, kopnyhával egybeépített helysigében. Mivel Diablo úgy tűnik megbarátkozott a vendéggel, legalábbis annyira igen, hogy ne harapja torkon, nincs más dolgom, minthogy magamat is bevethető állapotba öltöztessem. A bejárati ajtó melletti szekrényből előveszek egy lapos sarkú, de merőben vastag talpú cipőt, és leülök a kanapéra, míg Derek a rumosüveggel szemez. *
-Hát, ha kicsípni nem is, de cipőt azért cserélnék. *Figyelmen kívül hagyom a kettőnk közelebbi ismerkedésére tett megjegyzést, bár azért magamban jót mulatok rajta. Érzem a vesztem! Azért vagyok jókedvű, miközben a lelkem nem is olyan nagy mélyén a frász kerülget. A cipők lecserélése nem egy perc, tekintve, hogy ki kell fűzni és be kell fűzni, nincs bebújós cipőm. Szeretem a fűzőket és a csatokat. Kényelmesre húzom a fűzőket a futásra kicsit alkalmasabb magasszárún s mielőtt elindulnánk, ki is próbálom. Toporgok egy kicsit egy helyben, megforgatom a bokáimat, hogy nem szorul-e valahol. De nem. Nincs más hátra mint előre. *
-Mehetünk. *Bármennyire is nem előnyös egy nagy táska a betöréshez – legfeljebb a kocsiban hagyom – magamhoz veszem az életem és megindulok az ajtó felé. Eltökélt vagyok és csak Benji lebeg a szemeim előtt, elnyomom hát az egyre intenzívebben felfelé nyomakodó kétségeimet és félelmeimet. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#65TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 15, 2024 8:16 am



Meg sem próbálom komolyan venni a szavait, nem fennakadni a kurválkodáson vagy bármi máson. Még a cipőcserére sem teszek további megjegyzést, és amiért igazán büszke lehetne rám az anyám is, még a táskát sem kritizálom. Majd beszélget vele a kocsiban ülve, mint a beszélni tanult pszichopata-növendék önmagával a tükör előtt.
A lényeg, hogy útra kész, legalábbis úgy néz ki, szóval eljátszom az úriembert és csapok az ajtóra, hogy nyissam.
- Csak utánad - játszom túl a szerepem, de közben már próbálom előhívni a józan eszem, amire a nagy pofám és a rögtönzés mellett szükségem lesz.
Talán ezért van az, hogy egy szó sem hagyja el a szám a kocsiban, hacsak ő nem szól. Már most utálom a gondolatot, hogy egyedül leszek abban a kísértetkastélyban, de nem kívánságműsor.
- Ott parkolj le! - szólalok meg, amint elérjük az utca végét. Vagy elejét. Attól függ, merről nézed. Ami nekünk számít, hogy kényes gazdagék még a megtermelt szemetet sem akarják látni, ezért ránk kacsint egy sor sövénykerítés, ami a kukákat hivatott valami elfogadható háttérrel megdobni.
Célnak megfelel. Kevésbé feltűnő, ha itt állunk meg és nem két házzal arrébb, ahol úgy magasodnánk a semmiben, mint egy természetellenes domb.
Amint leáll a motor, már mozdulok is, magamhoz kapva a hátsó ülésen lévő káoszból egy szögkiemelőt. A kék nyele élénkebb színű, mint szeretném, de annyi baj legyen. A lényeg, hogy alig tíz centi az egész, így könnyebb magam mellett tudom tartani, viszonylag rejtve.
És mégiscsak kevésbé feltűnő, mintha egy feszítővassal sétálnék a házak között.
- Hozzak neked valamit? Cukorkát, üdítőt? A kisherceg seggfej apjának maradék dugipiáját? - utolsó csepp nagyszájú szöveg, mielőtt a kezem a kilincsre tenném, hogy induljak.


Ház#1 [hátul]
Ház#2 [elöll]

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#66TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 17, 2024 10:20 am


Derek& Gloria



*Szerencséje, hogy nem szólt semmit, különben még mindig a lakásban lennénk. Gyanús mennyire simán ment a távozás, még Mrs. Kowalski sem nyitotta ki résnyire az ajtót, hogy szemtelen mosollyal beköszönjek neki. Feltételezem a kukucskálón figyelt, míg becsuktam magunk mögött az jatót és kulcsra is zártam. Nekem annyi elég, hogy tudja, nem vagyok itthon és ha jönne hozzám valaki bármilyen szándékkal, ő figyelni fog. A macskám nemkülönben, Isten kegyelmezzen annak, aki nélkülem lép be. Még nem jelentettek fel egzotikus állat tartásáért, de ami késik, nem múlik. Hálát adok, hogy legalább háziállatot lehet tartani. Derek udvariasnak megjátszott megmozdulása csupán egy kedvesen gúnyos mosolyt csalt ki belőlem, amiből nem maradt mire leértünk a kocsijához, a feszkó kezdett kiteljesedni bennem olyannyira, hogy egész úton meg sem szólaltam.
Pont elég volt az utat figyelni, magamban mantráztam, hogy „ne üss el senkit, lassan menj, ne hívd fel magadra a figyelmet” és ez be is jött. Az első hang ami megzavarta a viszonylagos csendet, az Dereké volt, amikor egy parkolóhelyre mutatott. Beálltam és a motor elnémításával egy időben sóhajtottam egy nagyot. Oldalról magamhoz veszem a táskámat az ölembe, addig Derek szerszámért nyúl. Nem a sajátjáért, hanem a hátsó ülésről kap elő egyet. *
-Neked minden esetre van valami szerszám a hátsó ülésen? Ez olyan, mint a mutasd mit eszel és megmondom ki vagy? *Elkerekedő szemekkel nézem a micsodát, még ilyet nem láttam, de sejtem mire való. *
-Ez a Benji ház kulcsa? Szép nagy. *Teszem hozzá kajánul vigyorogva, de ez az egyetlen derű most, amire képes vagyok. Derek sem vonul háttérbe, felajánl pár dolgot odabentről és nem mondom, hogy nem kell, majd megkeresem én magam. *
-A pia most jólesne. Ellazulnék. Gyanítom nem fog sikerülni. Vigyázz magadra! *Azért még féltem, hiába nem vagyunk puszipajtások, elvégre én rángattam ebbe bele és a lelkemre venném, ha miattam lecsuknák. Mondjuk nem sokáig kellett győzködni, de ez sem ment fel a saját lelkiismeretem vádjai alól. *
-Menj, menj! *Noszogatom szóval és a vállát lökdösve is, legyünk túl rajta minél előbb. A gyomromat görcsbe rándító érzést azzal próbálom csillapítani, hogy elképzelem Benjit, amint ott áll az egyik bokor mögött és leselkedik, nézi mit csinálunk érte. Elképzelem az aggódó, csodálkozó arcát, amit eltakar a kezével ijedtében. Nos, én sem mosolygok most. Nézem Dereket amint átvergődi magát a kocsi és a ház közötti távolságon, majd mikor eltűnik, veszek egy nagy levegőt, az anyósülésre dobom a táskát, majd egy gondolattal később, az ülés elé a padlóra. Bár jó környék ez, inkább ne kísértsük az erre véletlenszerűen elhaladó, alkalom szülte tolvajokat. Olyan óvatosan nyitom ki a kocsi ajtaját, amilyen csendben csak tudom és ugyanígy próbálom becsukni. A kulcsot a nadrágzsebembe süllyesztem és látszólag céltalanul elkezdek sétálni. Mindig egy kicsit közelebb Benjiék házához. Most jól megnézem magamnak, bár sokat nem látni, annyit igen, hogy hol surranjak el az ajtóig. Aztán úgy teszek mint aki éppen vendégségbe érkezett, de eszem ágában sincs kopogni vagy csengetni, csak úgy teszek. Aztán mint akit nem engednek be, belesek az ablakon, tekintetemet elárnyékolva a kezemmel. Sötétség van odabent. Fülelek, hátha meghallom Derek ténykedését, mert, hogy ő már nincs sehol és nem tudom merre ment. Azt mondta hátul, meg a tetőablakon. Ppphhhh! Elindulok hátrafelé, de közben azért meglesem a szomszédos ház ablakait, a függönyöket….*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#67TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 10:21 am



- A munkám megköveteli - jön félvállról a válasz, teljes természetességgel. Nekem ezt pont annyira rendben van, mint az, hogy egy szobafestő ruhája mindig foltos. Azon bezzeg nem akadnak fenn az emberek!
- Fogalmam sincs, az mi a szar. De az én kocsim jobb, ha senki nem kutatja át - nem mintha bármi olyat rejtene, amiért elítélnének. Az ilyesmire figyelek. Vagyis igyekszek figyelni.
- Kulcs. Persze - vigyorodok el és már mutatom is a mozdulatot, amivel használni kell. Ha más nem, a dugipiás szekrényhez jól jöhet.
Vagyis remélem, hogy csak ahhoz lesz rá szükségem, mert az annyit jelent, hogy minden rendben megy. Nem mintha az lenne a cél, hogy lopjak a kishercegtől, de ő kétlem, hogy meginná, szóval ne porosodjon ott.
Ahogy nekem sem kellene itt. Úgyhogy ki is pattanok és teljes természetességgel indulok meg a járdán, mint akit csak a fuvarja hazahozott. Ezerszer megtettem már ezt az utat, nincs benne semmi újdonság. A nagy különbség, hogy most az én tekintetem járja a környéket úgy, mint a kishercegé tette, amikor mellettem lépkedett, alig-alig érve a kezemhez.
Ahhoz a kezemhez, amit most a bőrkabát ujja takar, miközben én a... kulcsot markolom.
Ez az egyik ok, amiért jó, hogy nem feszítővassal szaladgálok. Elrejti a kabát ujja. A másik az, hogy nem akadályoz egy kurva hosszú acélrúd abba, hogy a csak névleg védelmet nyújtó, derékig ha érő kőfal másik oldalára jussak.
Meg sem próbálkoztam a bejárati ajtóval. Nem vagyok hülye. Ha bármit el is felejtettek esetleg zárni, az biztos nem az lesz. Minek basszam el rá az időm?
Mondjuk, arra sem kellene, hogy a hátsó udvaron lévő csigalépcsőre téve a lábam megálljak egy másodpercre, mint valami szenilis fasz, aki elfelejtette, miért jött. Az agyam viszont fellázat és átszáguld rajta a több tucat alkalom emléke, amikor ugyanígy éjszaka surrantam be... csak akkor várt valaki rám az ágyában.
Meg akarom egyáltalán nézni azt a szobát is?
A kurva életbe! Koncentrálnom kellene, nem álmodozni, mint valami kurva a gazdag és lehetőleg öreg hercegről, aki egy hónap múlva a lábai között döglik meg.
Vai!
Kettesével szedve a fémlépcsőket, hamar feljutok az üvegajtóig és egyetlen mozdulattal próbálom elhúzni. Nem rángatni, csak kinyitni, mintha tudnám, hogy nem zártam be. Aha. Az ajtó viszont kurva biztos benne, hogy a helyére van kattinva a zár.
Megigazgatom az ujjaim a kulcson. Itt az alkalom arra, hogy használjam. De gyors mérlegelés után másképp döntök. Tető.
De előtte nagy levegőt veszek és most először körbenézek innen is. A kilátás tökéletes a szomszéd házakra, ami azt is jelenti, baszhatom, ha valaki kijön egy cigire az erkélyére. Ha én látom őket, ők is engem.
De egyelőre nincs mozgás. Szóval kurva gyorsan lépni kellene és nem kockáztatni a szerencsém.
Úgyhogy elindulok jobbra, hogy a teraszt körülvevő félfalon kimásszak a tetőre. Három nagy lépés és a bakancsom máris a kék cserepeket tapossa az arcomon pedig vigyor ül, amikor meglátom a résnyire nyitott, kocka alakú tetőablakot.
Ablak. Padlás. Létra. És bent is leszek. Gyerekjáték!
Csak ne játsszam a pedofil télapót túl sokáig és nem lesz gond.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#68TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 22, 2024 1:58 pm


Derek& Gloria



*Roppant kíváncsi lennék, hogy mi az a munka amihez feszítővas kell, vagy mi a franc az a kezében. Nem vagyok otthon az ilyen szerszámok világában. *
-Nem is akartam átkutatni. Tudod, hogy nagy mocsok van itt? *nem nézek még egyszer hátra, de emlékszem még a legutóbbi alkalomra is, bár most mintha nem fedeztem volna fel kajamaradékot, meg rágópapírt, sem töltényhüvelyt, de azért,na! A kulcs kérdésre rábólint, és mindketten….utoljára nevetünk egyet. A mozdulatra már csak szemet forgatok és majdhogynem lököm is ki az ajtón. Aztán magam maradok a kételyeimmel és a félelmeimmel, de Benjire gondolva, tudni akarom mi történt vele és hol van most. A válasz remélhetőleg bent a házban, aminek Derek utána is eredt, gyorsan eltűnt a szemeim elől. Nem sokára követem, eljátszom a színházat, végül a ház mögött kötök ki, sem sűrű sövény, em kerítés nem akadályoz. Jó környék, mégsem félnek annyira az emberek, hogy elbarikádozzák magukat. Bezzeg Deadmannél….
Hátrakerülve még nagyobb a csend és a sötétség, ami azt jelenti, hogy az utóbbi engem is elrejt. Az emberek ilyenkor már nem nézegetnek ki az ablakon, ülnek a tévé előtt, vagy a vacsi asztalnál – aki későn ér haza – és magukkal foglalkoznak. Dereknek nyoma sincs. Óvatosan benézegetek a lenti ablakokon, de semmi mozgás, semmi gyér, imbolygó fény….így mint aki tojásokon lépked, felmegyek a kurva fémlépcsőn. Faszom rak ide fémlépcsőket? Télen meg csúszik, ha valaki elesik, csak jobban beveri a fejét, nem úgy mint egy puha fában. Próbálgatom az ablakokat és az ajtókat, de zárva vannak, ezért gondolom, hogy Derek mégiscsak a tetőablakot választotta. Ha fent sincs nyoma, akkor sikerült is neki. Godolok egy nagyot és átmászok a terasz korlátján, onnan a kistetőre sikerül lépnem, a cserép megcsikordul a cipőm talpa alatt, de szilárdan állok. Felnézek, hogy mégis mennyire meredek. Baszki! Mikor tornáztam ennyit utoljára? Benji! Ez is miattad van!
Fejembe veszem, hogy felmegyek a tetőablakig, ha Dereknek sikerült, nekem is sikerülhet. Négykézláb mászom feljebb és elérem a tetőablakot, az ajkaimra harapok, hogy ne nyögdécseljek az erőlködésben. Olyan vagyok, mint egy macska, volt kitől tanulnom, de magam is meglepődöm azon, hogy minden baj nélkül sikerül beljebb kerülnöm. Se zaj, se zuhanás, nem akadok bele semmibe. A tornatanárom most elsírná magát gyönyörűségében. *
-Derek….merre vagy? *Suttogva szólongatom, mert hát nem látom és nem hallom sehol. Tapogatózva megyek előre, amerre az ajtót sejtem, valami csak levezet innen a házba. Mondjuk nekem nincs helyismeretem, szóval még mindig akadhat probléma egy nem sejtett ajtóval, esetleg leengedett csapóajtóval, pláne létrával. Kérdés, hogy lentről segít-e valami fény. Aprócska. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#69TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2024 8:01 am



Szánalmasan túljátszott büszkeséggel bólintok rá a kérdésére. Pontosan tudom, hogy a kocsim nem olyan, mint egy tisztára nyalt macskasegg. Kizárólag akkor voltam hajlandó kipucolni, amikor egyszer-kétszer már vonakodva ült be a kisherceg. Minden más nem elég jó ok rá, hogy fogjam magam, meg a szabadnapom és kisuvickoljam.
Most is van ilyesminél ezerszer fontosabb dolgom és az az értékes idő másra kell. Na jó, a rutin meg az évek miatt valójában nincs is olyan sokra szükségem, de még így is hosszú percekbe telik, mire a kocsi után a bakancsom először dübben a padlás deszkáin és elkáromkodom magam, amiért az orromig alig látok.
Az a minimális holdfény, ami beszűrődik a tetőablak résén - tekintve, hogy nem üveg az egész - épp csak arra elég, hogy ne hasaljak el. Még így is szükség van a kezemre, hogy az ujjaim biztos pont után kutatva a vékony porrétegbe útvonalat rajzoljanak, ahogy haladok. Tudom, mit keresek, nagyjából merre, még van valami indokolatlan rossz érzésem már csak a por miatt is.
Nem olyan vastag, mint egy átlagos padláson, mégis azt sugallja, itt valami történt. Ennek nem így kellene lennie. A kisherceg anyja nem hagyná, hogy akár ennyi megjelenjen a különböző dobozokon és kisebb bútorokon.
Felrémlenek a Benji mellett átvirrasztott éjszakák, de szerencsére még azelőtt elhessegetem, mielőtt újabb pár láb landolna a padláson. A szemem már nagyjából hozzászökött a bent uralkodó sötétséghez, de így is szükségem van pár másodpercre.
Meg arra, hogy a felismerés után egy pillanat alatt az egekbe szökő dühöm egy kicsit csillapodjon. Mondjuk, így is az első reakcióm, hogy megragadok egy régi vázát és felé hajítom. Nem őt célozva, csak a környékét.
Gondolom, került annyiba, mint amennyit én jó esetben vagy két hónap alatt megkeresek. De kurvára megérdemli, hogy szívbajt kapjon, amiért utánam jött!
- Mi a fasz nem volt világos abból, hogy maradj a kocsiban?! - nem megyek hozzá közelebb, csak állok, ahol eddig, pár lépésre a létrétól, amit még le kell majd ereszteni.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#70TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 28, 2024 10:20 am


Derek& Gloria



*Nos, nem számítok támadásra, csak némi rosszallásra, amivel úgy hiszem meg tudok küzdeni. Nekem nem sok emlékem van erről a helyről, az is kinti, utcafronti. Szóval nem ragadnak magukkal a régi képek, csak egyvalamit tudok biztosan, hogy Benji nyomára kell akadnom. Valójában nem is tudom miért gályázok ennyit ezen, annyira nem ismerem jól Benji-t, lehet csak én hiszem azt, hogy barátok vagyunk, vagy voltunk….végül is van köztünk némi generációs korkülönbség, de korábban jól megértettük egymást. Viszont azt nem szeretem ha nem stimmel valami, és Benji eltűnésével nagyon is nem stimmel, mert bármi is volt, ha nem jelentkezett én hívtam fel és akkor ha sokadjára is de felvette. Jelentkezett….most meg…még a telefonja sincs bekapcsolva. Mintha valaki letörölte volna a Föld színéről, ráadásul a hülye ügyvéd is terelt, ködösített. Ezt meg utálom.
Muszáj volt tehát a saját szemeimmel meggyőződni…valamiről, amiről még azt sem tudom micsoda. Nyom, sejtés, halvány remény. Mindegy, nem mintha nem bíznék Derekben Benjit illetően, de….nem bízom a képességeiben. Lehet, hogy remek betörő, de nem valószínű, hogy azt látja meg keresés közben, ami nekünk kell. Ezért is vettem a bátorságot – igen sok kellett – hogy utána menjek, ráadásul ugyanazon a vélt útvonalon. Baszki! Én a tetőn! Ahhoz képest elég simán ment, szűz kéz….láb szerencséje. Meg is lepődtem magamon és örültem, de a bőrömből való kiugrás elmaradt azon csekély de annál vészesebb oknál fogva, mert felém repült valami, ami szerencsére nem talált el, viszont nagyot csattant és csörömpölt a falon. Még a nyakamat is behúztam a vállaim közé, nem mintha sokat számított volna, ha az arcomba robban a látatlanban valami fajansznak mondott izé. Derek hangja robban utána a csendbe, bennem meg nagy méreteket ölt a frász. Suttogva kiabálom felé, amerre az árnyékát látom,  magam válaszát.*
-Baszd meg, nem tudsz csendesebben gyilkolni? Ezt még az utca végén is hallották. Hülye fasz! *A szívem a torkomban dobog, de arról legalább tudom, hogy az érzés ellenére nem annyira hangos, hogy kikerüljön a ház falai közül, a porcelán csattanásával ellentétben. A suttogásom, mely akár kiabálásnak is elmehetne, mert annyira megnyomok minden szót és jól artikulálok, érezhető, hogy mennyire megerőltetem a hangszálaimat. Szinte a torkom is belefájdul. Én közelebb megyek hozzá, mert láthatóan neki esze bogában sincs. *
-Nem kell nekünk riasztó, itt vagy te. *Továbbra is kiabálást imitáló suttogással vádolom meg és állok meg előtte csípőre tett kezekkel. Közben fülelek. Még a lélegzetemet is visszatartom amíg csak tudom, hogy a fülemben dobolást ignorálva meghalljam a szomszédok esetleges idefigyelését. Persze egy függöny elhúzását nyilván nem hallom meg, de ablaknyitást talán. Na meg a közeledő sziréna hangját, ami remélem nem lesz. Túl messze vagyunk a kocsitól. *
-Na, menjünk, keressük meg azt a szart. *Mármint a Benjihez vezető nyomot, ha van olyan. Derek a helyismerő, előreengedem, ezért nem is mozdulok, csak szavakkal noszogatom, hogy tegye már túl magát az engedetlenségemen és akciózzunk. *





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#71TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 29, 2024 10:28 am



Magasról leszarom a zajt, amit csaptam. Tudják be valami kóbormacskának, ami az utcába tévedt, nem érdekel. A szemem lángol dühömben. Ha nem tudnám, hogy a kisherceget bántaná, most felkenném a bestiát a falra, hogy észhez térítsem.
Minél tovább jártatja a száját, annál erősebb az érzés. Azt hiszem, mindkettőnknek jobb, hogy inkább megerőltetem magam és hozzá se szólok. Tudtam, kurvára tudtam, csak bajnak hagytam, hogy egyáltalán az utcáig velem jöjjön! Most meg itt van a nyakamon, nem ismeri a házat, fogalma sincs, hogy kell...
Morgok az orrom alatt, de végül hátat fordítok neki és egy könnyed mozdulattal eresztem le a falétrát. A kinti lámpák fénye beszűrődik a hatalmas ablakokon, így nekünk egy kicsit több esélyünk van rá, hogy lefelé mászva ne törjük ki a nyakunkat.
Most következne az a rész, hogy előre engedem, mint nőt, de nem kockáztatom meg, hogy felszínre törjön a késztetés és lefelé a kezére lépjek. Megyek én előre és anélkül, hogy egyáltalán hozzászólnék, a lábam elkezd a kisherceg szobája irányába vinni.
Aztán csak megtorpanok.
Morgok egyet.
- Megnézem a szépfiú szobáját. Öt perc. Az anyjáé arra van - intek a hátam mögé a fejemmel, de véletlen sem fordulok arra. Benji szobájának csukott ajtaját szuggerálom, mintha attól, hogyha elég erősen akarom, odabent teremne.
Aztán ha olyan, megindulok, egyenesen előre, végig a T alakú folyosón. Meg sem állok, hogy a T száránál belessek a kiugró kis részre, ahonnan a terasz nyílik. Az, ahova felvezet a fémlépcső. Célirányosan megyek előre, csak a kurva kilincs lenyomása előtt veszek egy nagy levegőt.
Tudom, hogy felesleges ide jönnöm. Tudom, hogy nem találok semmit. De akkor is be kell néznem.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#72TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 9:47 am


Derek& Gloria



*Egy nagy szerencséje van Dereknek, hogy öreganyámnak hívott, hogy nem szólt egy szót sem. Az orra alatt való morgást betudom annak, hogy nem boldog az ittlétemtől, jobban érdekel az, hogy ezek után már ne csapjunk zajt. Meg is indulok a vélt lejárat felé, hogy végre érdemben is „dolgozzunk” ne csak a szánkat koptassuk, előttem csak Benji személye és a hozzá vezető nyomok lebegnek. Minden gond és zaj, hangos vagy suttogó szó nélkül lejutunk azon az istenverte – Bocsáss meg Istenem! Ámen! – létrán, és még én sem akadok el rajta. Ott aztán átadom neki a terepet, mert ő tudja mi merre található, várom az instrukciót, a szóbeli térképet a házról, de baszd meg nem azt mondja, hogy hol van anyuci szobája, vagy apuci régi dolgozószobája. Tócsányira kerekedett szemekkel tátom el a számat mielőtt megszólalnék. Oké, hogy nekem is fontos Benji, de talán nem nála kellene keresni hova dugták. Továbbra is suttogva beszélek, de továbbra is minden egyes hangot megnyomok, mint aki kiabál.*
-Ne most nosztalgiázz! *Ja, hogy anyuci szobája arra van, amerre épp én nézek, Derek a másik irányba indul el dafke azért is. Naná, hogy utána megyek, mint Tom, amikor lábujjhegyen slisszol el a blöki előtt, hogy levadássza Jerry-t. Úgy tipegek én is és van bennem egyfajta játékos kedv is, mert a második lépés után még a hátamat is meggörnyesztem, karjaimat meg könyökbe hajlítva húzom fel, hogy a karmaimmal körmeimmel Derek után nyúlja. Arcomon sátáni vigyor. *
-Ott nincs semmi. Üres szoba. Mégis mit gondolsz, mit találsz ott? Az illatát? *Ott ette meg a fene ezt az egészet, ha nem sikerül kiderítenünk valamit Benjiről, de tuti, hogy nem írta a szoba falára a vérével, sem cerkával, hogy hova vitték. Minden bizonnyal neki is meglepi volt, másrészt, nem számított arra, hogy Derek vagy akár én ide betörünk. Szóval anyucinál kell keresgélni és meg is fogom Derek felkarját, hogy megállítsam.*
-Majd ha ott nem találunk semmit, és addig nem jön ki a yard, beszaglászhatsz oda. *Ígérem és ha felém fordul, még cserkész keresztet is vetek neki, nem mintha lettem volna cserkész, abban a korban még vígan és vígatlanul Mexikó utcáit koptattam, soha nem gondolva arra, hogy egyszer majd betörök egy elhagyott házba. Láttam valahol, hogy így csinálják, azt hiszem egy filmben, de már nem is emlékszem az egészre.*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#73TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 05, 2024 10:16 am



Saját magamnak hazudok. A kibaszott agyam keres valami értelmes indokot, amiért ezzel kell húznom az időt. Nem mintha befeküdni akarnék az üres ágyba vagy ilyesmi. Nem a párnájába akarom nyomni a képem, hogy megtudjam, van-e még ott valami belőle.
De hiába keres az agyam, kurvára nincs semmi! Semmi értelmes ok, talán ezért is akad meg a kezem a kilincsnél. Meg azért, mert körmök mélyednek a karomba. Örüljön, hogy nem törnek le azon a műkarmok! Mert engem aztán nem hatna meg a sírás.
- Az illatát! - vágom rá, ha már ezt hozta fel. - Mint egy szerelmes kis picsa. És telesírom a párnáját is - teszem hozzá, de a büszkeségem nem engedi, hogy ennyiben hagyja és az, amit annyira kerestem egy perce, most magától jön.
- Megnézem, ki lett-e pakolva a szekrénye. A ruhái. A könyvei. Magával vitte-e a telefonját, hívogassuk még, vagy itt maradt - sorolom és az egész végén egy sóhajjal próbálom lenyugtatni magam.
Ha most elkezdünk vitázni és elküldjük egymást a faszba, azzal nem biztos, hogy elérőbb leszünk. Mondjuk, kevésbé akar majd felrobbanni a fejem, de az most másodlagos.
- Nézz be az anyjához. Perc és megyek utánad.


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#74TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 08, 2024 10:41 am


Derek& Gloria



*Derek után megyek és elmarom, a kérdést is felteszem költői jelleggel, de nem azt kapom amire számítok. Igazából nem számítok semmire, legfeljebb valami morcod orr alatti morgásra, dünnyögésre, de derek kifakad. Az „illatánál” még nem reagálok, de a „szerelmes kis picsánál” már feljebb ugranak a szemöldökeim. Ki hitte volna, hogy a kemény, a kocsijában töltényeket rejtegető pasi ennyire oda tud lenni. Persze láttam már karón varjút, hozzám is jár néhány olyan csávó akiről soha nem gondoltam volna mennyire érzelmes tud lenni, aztán a röpke négy órás tetoválás alatt elmeséli nekem az életét, ami tele van könnyekkel. És! Hetero! Szóval ne rángassunk már mindenkire sztereotípiát. Elnyílnak hát az ajkaim és bennem reked a szó, picit kihúzom magam, már mondanék is valamit ami eszembe jutott, de míg felemelem a kezem, hogy a mutatóujjammal bökdössem meg a levegőt kettőnk között, rájövök, hogy az már nagy szemétség lenne. Visszakozom, dolgavégezetlenül ejtem le a kezem és becsukom a szám. Még az alsó ajkamra is ráharapok mielőtt bólintanék. *
-Okkéééé. *Oké arra, hogy könnyekkel illeti a kispárnát, okké arra, hogy megnézi mi minden tűnt el a holmijai közül, ezzel is következtetve arra, mennyire messzire és milyen hosszú időre mehetett el szó nélkül. Ez utóbbiak ésszerűek is, picit hátrébb is lépek. *
-Csak csendben kutass. *Azzal sarkon fordulok és a nekem mutatott irányba indulok el a gondolataim felhőivel övezve. El sem téveszthetem a szobát, Benji anyukás az egész, olyan, mint maga a nő volt abban a pár percben, ami nekem adatott meg vele. Patent, bár már nem olyan tiszta, a bútorok felületén halvány réteg por van. Viszont minden a helyén. Kis csipke itt, kis nippek ott. Elsőként az asztalhoz megyek, vagy mi a faranc az. Fésülködő asztal. Majd az éjjeliszekrényhez. A fiókokat veszem célba és nem finomkodom. Keresgélés közben a fiókok alját is megnézem, a hátsó részüket is. Hátha Benji anyuka titkolt valamit. Minden papírt, iratot amit találok, ha találok, megnézek. Fényképeket, ezeknél picit el is időzöm. Por szag van. Régen szellőztettek. Csavarja az orromat….*
-Hhhhhaaaappppcccciiii!.....Bassza meg! Ccsssss Gloria! *A tüsszentés után az ajkaimra szorítom a mutatóujjam. Ha zajt hallok odakintről, megfagyok a mozdulatban, akkor is ha tudom, hogy Derek lehet az. PErsze nem örülnék egy itt hagyott dobermannak, de ha lett volna, arról tudnék. Ugye?*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Derek Moretti

Derek Moretti

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Gabellotto
Posts : 179

#75TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2024 9:15 am



- Ugyan már, ne nézz így rám! - morgok, amikor látom az a meglepett arcot és azonnal a megszokott nagymenő szerepet veszem elő. Csak jár a pofám, nem kell ám komolyan venni! Legalábbis a felvezetést, a folytatást már átgondoltan érkezik. Mondjuk, ez egy kurva nagy túlzás, mert abban a percben jut eszembe az értelmes indok, amiért be kell mennem a kisherceg szobájába.
De attól még jó érv! Szóval.
- Ha nem kell utánad vágnom egy újabb vázát, mert felbaszol, akkor néma kussban leszek - jegyzem meg, már csakazértis, hogy az enyém legyen az utolsó szó és végre benyitok a szobába.
Arról senkinek egy kurva szót sem, hogy az első két lépésnél nem veszek levegőt, ezzel elkerülve, hogy megcsapjon a kisherceg szobájának virágos illata. Nem mintha biztos lennék benne, hogy azt érezni. Van a szomorúságnak valami szaga? A sírásnak? Az ürességnek.
- Cazzo - morgom, ahogy eljut a tudatomig, micsoda elbaszott gondolatok járnak a fejemben, de utána már azzal foglalkozok, amivel kell.
A szobával.
Az első után tényleg az ágyhoz visz, de nem nyomom a fejem a kispárnába. Csak arrébb hajítom és a fekete kis készülék után kutatok. Végül meg is találom, becsúszva az ágy meg a matrac közé.
Az ujjaim az indokoltnál hosszabb ideig szorítják a telefont. Dühösen. Legszívesebben a falhoz vágnám újra meg újra, amíg darabjaira nem törik. De az nem idézné meg őt... Szóval pár rohadt mély és rohadt morgós levegő után zsebre vágom a mobilt és tovább keresek.
Őszintén? Könnyebbnek tűnt pofázni arról, hogy majd meglátom, tűntek-e el ruhái. Fogalmam sincs! Állok a kurva szekrény előtt, de... honnan is kellene tudnom, mennyi gönc volt is alapból?! Elég hamar feladom és hagyom a tekintetem a polcokra vándorolni. Arra, ami a földszintinél sokkal modernebb lemezjátszót tárolja, mellette a szépen felsorakoztatott bakeliteket és az egészet mint valami burok, körbeveszi a rengeteg könyv.
- ...és ezzel most mi a faszt kezdjek? - kérdezem magamtól, ahogy a tekintetem megakad egy feltűnő hézagon a rendezett kötetek sorában.
Fogalmam sincs, mi volt ott és kétlem, hogyha tudnám, azzal bármire jutnék.
- Sajnálom, oké? - mondom a könyveknek, aztán megindulok kifelé. Irány anyuka szobája. Az már nekem is teljesen ismeretlen terep, soha be nem tettem oda a lábam és most sem szívesen.
Még épphogy hallom a tüsszentést követő szavakat, bár érteni nem értem.
- Magaddal beszélgetsz vagy szellemet láttál? - állok meg a küszöbön. Arról most ne beszéljünk, hogy én is dumáltam magammal, amíg a kisherceg szobájában voltam. Az más. Arról más nem tud.
A telefonról viszont illene, szóval egy szájhúzás kíséretében előveszem a zsebemből a készüléket.
- Úgy néz ki, nincs értelme hívogatnunk. ...le van merülve - jelentem ki, majd vissza is süllyesztem a zsebembe. - Találtál bármi értelmeset? - fut végig a tekintetem a szobán. Csodálom, hogy nem fekete-fehér az egész hely, mintha valaki rátette volna az régifilm-szűrőt.


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita   Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Philly & Derek - Il sangue maledetto dei Moretti...
» Derek Moretti
» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
» Sono qui solo per lui - Gloria & Derek
» Perkins & Derek - Per la cronaca, mi sento una merda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-