♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
Call me maybe - Page 9 Vote_lcapCall me maybe - Page 9 Voting_barCall me maybe - Page 9 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Call me maybe - Page 9 Vote_lcapCall me maybe - Page 9 Voting_barCall me maybe - Page 9 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
Call me maybe - Page 9 Vote_lcapCall me maybe - Page 9 Voting_barCall me maybe - Page 9 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#201TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeSzer. Május 11, 2016 10:16 pm

- JAH! - vágom rá hirtelen, egy féleszű bólintást is tolva bele, és jólesik most ez a könnyelmű lazaság, amikor telibe van szarva még a SZAR IS!
De keményen...

Néma a csönd, bamba tekintetek. Úgy sejtem, mert hallgatnak a seggfejek, én meg a lány hirtelen dalolászására húzom kettőbe a fejemet(számat). Aztán...

- Há, há, há, há, kitör a frász.. kitör a frász... a frááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁSZ....! - magas Cé-vel, mert nanáhogy miért ne, követem, és sikerül is rákontrázni a véget, amire... Kajakra én ilyet is tudok!?? - guvad a szemem, amikor újabb hangok jönnek a háttérből.

- Mindig tudtam hogy ezek a rockmajmok nemnormálisak. - csak negyed hangerővel, de az öltönyös hármas már fordít is hátat hogy az előbbi érkező irányba újra lelépjen, én meg...

- Neked is testvérem! - emelem a kezem "Sieg heil!" karlendítésbe, és a győzelem érzésével kapok megújult erőre mikor a lányra nézek.

- Nem mintha ne lenne kurva kényelmes így, de mit szólnál ha eltűnnénk innen!?? - vigyorgok, hogy bele a szemeibe vagy nem, az csak rajta múlik, hogy felém fordul e, de a határozottság megvan. Legalábbis a részemről. Hogy mire is!?? Az majd kiderül a következő percben...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#202TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Május 12, 2016 3:27 pm

Ville magas Cé-jétől kikerekedik a szemem. Nem akarok beleröhögni az előadásába, úgyhogy inkább lenyelem az ingert. Közben pedig mintha csak a rég látott kölyköm lenne, magamhoz szorítom a 98%-ban üres borosüveget. Remek társaság és kényelmes érzés a keblemen szorongatni.
A biztonságiak már megnyugodtak, a megjegyzéseik nem hatnak meg, Ville viszont előrukkol egy remek ötlettel. Kapva kapok az alkalmon, nem kell kétszer mondania.
Felé fordítom az arcomat.
- Szerintem is kicsit sokan vagyunk... – dünnyögöm a szemeibe nézve. Sóhajtok egy rövidet, aztán lendületet veszek, búcsút intek a kényelemnek és ülő helyzetbe tornázom magam. Ugyanezzel az elszántsággal mindjárt fel is tápászkodom a fűről. Nem kell segítség. Sima ügy a manőver, elvégre csak jókedvű vagyok, nem részeg. Legalábbis nem teljesen.
Ha még őfelsége nem kelt volna fel, vigyorogva fölé magasodom, és a kezemet nyújtom felé.
- Gyere te rockmajom.
Tiplizzünk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#203TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimePént. Május 13, 2016 3:05 am

Tetszenek a szemei... Ebben a rövid, édes kábulatban, alig egy másodpercnyi időm van megcsodálni őket, aztán amikor... Már dobja is fel magát, én meg az égnek emelve az enyémeket, még egy kellemes-utolsót sóhajtok.
De tudnám élvezni ha ebből állna ez a kurva világ...
Egy utolsó mosoly mielőtt mégis, én is felkészülök hogy feltolom magam, amikor jelenik meg előttem az a segítő kéz.
Arra nézek, aztán már az övében is az enyém.

- Ha láttál volna fénykoromban... Simán megmásztam azt a fát! - és vigyorgok miközben felhúzom magam, de nem annyira támaszkodok rá hogy magamra rántsam, pedig eskü, megjelent az ötlet a fejemben.

- Szóval!?? Most hova!?? - kérdezem már talpon, a gatyámba törölve a kezeimet de hogy bor van e rajta vagy nyál.. Az most ki a tökömet érdekel!?? - Csak mert vissza szerintem így nem jó ötlet. - és szélesre húznak a fogaim. De hogy piás lennék?? A FASZT!
Boldog...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#204TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimePént. Május 13, 2016 8:33 am

- Kíváncsi vagyok milyen voltál gyereknek. – viszonzom a vigyort Ville szemébe, miközben megfogja a kezem és felhúzódzkodik a földről. - Egyszer elmesélhetnéd.
Szerintem megfordult a fejében, hogy magára ránt. TUTI! Ez olyan biztos, minthogy most itt állok szétázott bugyiban. Bortól szétázott bugyiban. Leharcolva.
És elhangzik a 40.000.000 dolláros kérdés. Hogy hova tovább?
A férfiúi tekintetet fürkészem, majd egy futó pillantással felmérem a környezetünket. Végül ismét visszanézek Ville arcára.
- Én szívem szerint visszamennék a hotelba és bevágódnék egy kád vízbe. – utálom a ragadós ruha érzését a bőrömön. - Tudom, tudom. Nem a legkreatívabb, és nem is a legizgalmasabb ötlet. – vonom meg a vállam. Szinte várakozón. Ő vajon milyen állásponton van?
Azt már rég leszartam, hogy Grid mit szól az eltűnésünkhöz.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#205TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimePént. Május 13, 2016 6:41 pm

- Ne akard azt tudni. - még mindig ott az a mosolyom, de kevés árnyék is költözött bele. Ez az a téma, amit inkább nem feszegetnék. Viszont..! - De alig 8 éve még versenyt másztunk azzal a gyökérrel! - vigyorgok. - Vespával! - pontosítok, csak ha nem lettem volna elég egyértelmű. Na ja, volt az az idő amikor még nem volt ennyire elbaszott az az arc. Vagy csak én is az voltam??

Nem pazarolok több időt találoskérdésekre, ez most rohadtul nem az a pont amikor a nyafka szőke előéletét akarom megfejteni, máris talpon, csak szükségszerűen meg is törlöm a kezeimet, amikor már megint ott van a szemeimben nekem meg hosszúra húz az az újabb mosoly. Méghogy vissza a Hotelbe??

- JOBB ÖTLETEM VAN! - kapom el a kezét, már ha nem akadályoz meg benne, de nem is várom meg hogy hápogjon, ha jól emlékszem.. Talán volt itt valami alig pár éve.. - és már száguldok is kifele vele, ha nem akadékoskodik és követ, nem hagyok neki sok választást, szinte lobog utánam a sötétben, már nem érdekelnek a kavicsok, a kövek, nem tartom a járást, CÉLOM VAN! Vagggy.. legalábbis.. első célom aztán meglesz az a következő!

A hátsó kijáratot megcélozva szinte biztos vagyok benne hogy ott is lesz pár szemfüles. Mármint ácsorgó.. álldogáló, TÖKMINDEGY, valaki aki arra vár hogy egy darabot kiharapjon belőlem.. belőlünk, ezért egészen más a cél.

A szálloda hátsó részlege.. arrafelé mindig sok alkalmazottat láttam, néhányszor kiálltam bagózni arrafele, és valamiért nem repültek rám azonnal a kislányok. Talán mert féltették az illegális státuszokat.
Bízom megtartották ezt a jó szokást...

- Odanézz, még szerencsénk lesz! - köpöm el a fogam alatt, ha még mindig nem tiltakozik, elengedem, elsőre kiszúrtam a cukrászautót nyitott ajtókkal a távolban, messzebb azt a kibaszott nagy tortát viszik be.

- Egy ingyen kör!?? - vigyorgok Octoberre, ha jön-ha nem, én már elterveztem ezt a lelépőt, megkerülve a kocsit rakom is be magam az ülésbe, a motor még jár, nyitva a kocsi hátsó fele, de engem spec egy percig nem érdekel.

- Ha megyünk, most menjünk, mielőtt ezek visszaérnek!  - bökök fejjel a szemébe az alig egy perce eltűnők fele, egy darabig még ellesznek azzal a tortával, de rohadtul nem biztosíték. Szóval Kiscsaj.. ha pattanunk, most pattanjunk meg, különben nem tudom ki e jutunk ép bőrrel!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#206TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Május 14, 2016 8:32 am

- Ha elképzelem, hogy ti ketten ugyanazon a fán lógtok… – ingatom meg a fejemet, miközben gúnyos, szemétkedő mosoly ül a képemen, és úgy röhögök magamban, mint egy troll. De csak mert vizuális típus vagyok, és bevillan a lehető legjobb kép kettejükről.
Ville erre megragadja a kezemet, és futásnak ered. Engem meg ránt magával. Egy álom magassarkúban szaladgálni a kavicsokon! Ugyancsak hosszúakat kell lépnem, ha nem akarok győzelmi zászlóként lobogni. Némán tűrök őfelsége mögött. Közben kifogyok a finn káromkodásokból. Már csak egy bokatörés hiányzik… Mindigis laza lány voltam. Vászoncipőkhöz és bakancsokhoz vagyok szokva, nem pedig tűpötyi cipőcskékhez, amikben mellesleg kurva védtelen és esendő az ember lánya.
Ville belő egy fehér furgont, aminek az oldalán a „Sweety Pies” felirat díszeleg válogatott sütemények társaságában.
Csak akkor lesz gyanús, Ville mit akarhat, mikor egészen a kocsiig rohan és bepattan a volán mögé.
- Szerintem szívesen kicsempésznének minket, ha szépen megkérjük őket… – jegyzem meg. Azt hiszem tök feleslegesen, mert Ville már tűkön ülve indulna.
Jól van… Mindent tudomásul véve sóhajtok, és beszállok/mászok az anyósülésre. Az ajtó csapódik mellettem.
- Ha kocsilopásért kitoloncolnak, esküszöm egyik éjjel kígyót dugok a gatyádba, miközben alszol. Úgy éljek. – döngöm kimért, sötét hangon, Ville profilját nézve. Láthatja, hogy nem viccelek. A fejemre van írva, hogy hidegvérrel vagyok képes beváltani az efféle ígéreteket.
És ekkor…
- Hé! Maguk meg mi a rossebet csinálnak?! Azonnal szálljanak ki! – felbőszült férfiúi orgánum bömböl a járó járgány mögül.
Kidugom a fejem a lehúzott ablakon, hogy vigyorogva visszakiabáljak a felénk rohanó, szemlátomást pipa pasinak.
- Bocsika!!! Csak arrébb parkoljuk egy utcával! – visszaülök a seggemre, és hevesen Ville-hez fordulok. - Baszki, húzzunk már! Mielőtt kikapnak minket innen és meglincselnek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#207TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Május 31, 2016 5:37 pm

Vigyorgok.. Úgy az este után szinte mindig, ennyit nem vigyorogtam már kurva régen, mégis felszabadító ez az érzés.
Ahogy a következő ötlet is, mert ha nem is cibálom hanyatt-homlok menekülve magammal, de azért viszonylag gyors a tempó, magassarkúban?? Megeshet, de azért magamhoz mérten igyekszem és figyelek, amikor elérjük azt a kecsegtető helyszínt.
Már ki is néztem a következő tervet!

- Szerintem meg inkább pattanj be, mielőtt ittmaradsz! - kacsintok rá fülig érő fogakkal, de most újra él az a régi tűz. Hogyan.. miért, és miért pont most, kurvára nem érdekel, egyszerűen csak élvezem! Úgy jó az élet ha TÜZEL!

- Elfér az a másik mellett! - vigyorgom a szövegére telibe, de most semmivel sem tudja elvenni a jókedvemet, se kígyóval, de most még Griddel se! Ott bassza meg ahol van az a tetű!
És ekkor törnek a másik hangok a közepébe.
Tetszik ahogy a lány intézkedik. Één viszont nem kezdek szövegelésbe, máris adom a löketet, túráztatom a tragacsot, mikor is ültem utoljára kormány mellett?? Mögött.. Á, olyan ez mint a biciklizés! Aztán egy kövéret, és engedve a féket, a kocsi hirtelen ugorva meg, kaják szóródnak ki a nyitott hátsó ajtón.
Hangosan röhögnöm kell..
De egy pillanatra se engedek, meg is van a kijárat felé vezető út.

- Kell.. Kell valami izé.. - fél kézzel a kormányt fogom, fél szemmel is a terepet, de a másikkal keresek valamiiii.. - Áh, ez JÓLESZ! - kapok fel egy bennfelejtett szalmakalapot - L.A.-ben??O.O - és mélyen a fejembe húzom.

- Te meg bukj le, mert ha ezek kiszagolják.. - a vérem pezseg, mit pezseg, FORR! Közeledik a kijárat, hogy mi ez az érzés?? A nevét már kurva rég nem keresem, de hátsó őrség, odakinn pár lézengő unott fejjel, mi meg...

Kifelé az ellenőrzés csaknem olyan erőteljes, elvégre ha robbantani akarnék...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#208TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 5:33 pm

Hogy itt maradok? Sötéten Ville-re nézek.
Ki is nézem belőled, hogy itt hagynál.
- Tetszene mi?... – dünnyögöm, közben bekepesztek az anyósülésre, aztán magamra csapom az ajtót. - Ezzel a gyereknapi vigyorral egyszer még felkérést kapsz Joker szerepére.Öregem… Hogy tud így örülni valaki magának…
Meg a kígyó. A másik mellett. Most hogy jobban belegondolok, szegény állattal szúrnék ki. Ville amilyen disznó, még tetszene is neki. Egyenesen élvezné. Uhh. Inkább bele sem gondolok. Ville kígyói érdekelnek perpill a legkevésbé.
Ville erre vadul keresgélni kezd. Először nem vágom, hogy mit akar, aztán megörül egy mexikói sombreronak.
Jön az újabb ukáz. Bukj le.
Ez a kalap, meg a félre nem értendő beszólás…
- Tényleg ritka nagy paraszt vagy. – böffen ki belőlem halkan, miközben gúnyosan somolygok, és már ereszkedem is lefelé.
Odalentről kukkolok fel Ville-re. A jobbom mozdul, és utoljára még jól az orra elé dugom az öklöm egy könnyed, elegáns középsőujjas beintéssel. Méghogy bukjak le… Cöh…. Nesze!
Szétnézek idelent, meg a fejem melletti kesztyűtartót is kinyitom ügyeskedve, forgolódva. Mázli, hogy kicsi vagyok. Kis helyen is elférek, ehhe.
- Bázz! Rumbatökök! – sikkantok fel hirtelen örömömben, de csak szolidan, ne már a frászt hozzam a sofőrre. Ezek amúgy hová/mire készülhettek??? Nyúlnék is a cuccért, amikor a kocsi döccen egyet, és bekúrom a homlokomat a nyitott kesztyűtartó élébe. Némán felszisszenek, lenyelem a válogatott káromkodásokat. Ville úgy repeszt – fingom nincs merre, nem látok, csak hallom a motorzúgást, és érzem magam alatt a sebességet – mint egy Need for Speed-es autósüldözésben. Ha karambolózunk, legalább hősi halálra vagyok esélyes: egy cukrászdás autóban purcanok ki, ráadásul Ville Deadman Wallow mellett! Ó yeah! Az ember lánya szebbről aligha álmodhatna.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#209TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 8:55 pm

Hogy tetszene e?? Ha eddig nem tűnt fel hogy mennyire élvezem az életet melletted, nem most fogom bizonygatni.
Csak egy gyors mosoly a válasz, de ami utána jön...

- Tudod mit!?? Lehet egyszer megcsípem! - és méég szélesebb vigyor - Már a szerepet. - és kacsintok, pont mielőtt befutna az a külső műsor.
Nem teketóriázok, azonnal taposok is a gázba, csikorognak a kerekek.. már amennyire azok egy furgonnál képesek csikorogni, és ki is lövünk mint vad Mustángok a szélben! Vagy inkább.. egy rozzant birka, köhögve és prüszkölve, de a lényeg hogy haladunk.
Még akkor is, ha a kaják hullanak, éés.. valami azt súgja hogy Grid megint tetemes számlát fog kapni, beolvasással egyetemben, de talán pont ez a jó benne. A LEGJOBB!
Mintha az a sok év... mintha a régi idők el se szálltak volna messzire...

Nem hosszú az út.. a hátsó kijárat és a szálloda vége között, és ahogy elől biztos vagyok benne hogy hátul is várnak ránk, páran biztosan, hogy minimum letépjék a fejünket, ezért gyorsan nézek valami álca után.
Hogy a kalap hogy kerül a kezembe.. az már jelen szempontból nem lényeges, a fejembe húzom úgy nézhetek ki mint valamiii.. idióta biztosan, de nem úgy mint DEADMAN!
Vigyorogni támad kedvem, amikor fél pillantás Octoberre aki..
Neki is kéne valami álca!

Ekkor jön az ominózus szöveg. Amire meg...

- Ééédesem, sajnálhatod hogy erre nem jöttél még rá! - és vigyorgok. Hogy miért?? Fogalmam sincsen. Anyagot tuti nem toltam, arra emlékeznék, az a faszom.. fogadás meg Grid nyálzó tetűje még mindig megvan, itt van a fejemben, de hogy utána...
Sanszosan ez a lány az aki valamit tesz velem...
És most is tesz. Lényegében mutogat, pont a középső ujját, és pont az orrom előtt, amire megint vigyorogni támad kedvem.

Vissza a külső képre.. ott a kapu.. ami a biztos, hogy a nyitott hátsó ajtó okoz majd némi feltűnést, deee...
Ekkor pillantok oda ahogy valamit matat, csak egyet,

- Mi'csinálsz.. - súgom, de közben szemem az úton,  másik meg rajta, kotorászik valamiért, de ekkor jön az a bukkanó..

- Basszameg! - ecsetelem, ahogy az ülés rajtam is dob egyet, de a lány... - Jólvagy?? - veszem a gázról a lábam, lassulunk, őt figyelem, rendben van? Csak várok valami jelre.. Egyben vagy? Kelll.. mittudomén.. kórház.. Vagy valami?? Ha azon múlik egy pillanat alatt váltunk vissza és szerzek segítséget!  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#210TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 9:44 pm

Nem tudom Ville merre felé száguldozik. Csak bőszen kapaszkodom az ülésben, hogy a körmeim is belemélyednek a huzatba. A rumbatököket is békén hagyom a kesztyűtartóban ijedtemben.
Nem látok sokat, de ha Ville ki akar minket nyírni, szerintem jól csinálja. Padka le, padka fel, vagy mi az isten, mert valamibe nagyon beletrafált. Döccentünk egy szépet. De lehetett az egy kátyú is. Vagy valakit kivasalt???
Kellett nekem oldalra fordulni. Pillanatnyi szúró fájdalom hasít a homlokomba, ahogy megfejelem a nyitott kesztyűtartó sarkát. Azonnal le is pattan róla a fejem. Nem figyelem, hogy Ville mit magyaráz fölöttem, a figyelmemet elvonja a szemöldököm fölötti lüktetés. Mintha valami meleg csordogálna ott. Csikál. Jobb kezem rányomom a sajgó pontra, és érzem, hogy elmaszatolom a vékony sebből szivárgó vért. Elveszem a tenyerem onnan, és megnézem; valóban. Összemaszatoltam a véremmel.
- Ehh… Szuper. – dünnyögöm kelletlenül, odalent guggolva, félig térdepelve, aztán tovább tapizom az ujjaimmal a sérülést. Abban reménykedem, hogy mielőbb eláll a vérzés. Nem nagy dolog, csak zavar, hogy léket eresztettem.
Egyetlen kukkot sem szólok. Eszemben sincs nyaggatni őfelségét, hogy „Ott vagyunk már?” Türelmesen várom, hogy Ville elhajtson valamerre, aztán letegye a kocsit, mi meg elhúzzunk. Kezdem nyűgnek érezni ezt az éjszakát. Semmire sem vágyom jobban, mint egy csöndes, nyugodt, kellemes, biztonságos helyre, ahol békén hagynak. A vágyamat beleengedem egy hosszú sóhajba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#211TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 10:41 pm

Vér... Alapjáraton különösen nem zavar a látvány, hogy véreztem e már? Össze mindent.. Számtalanszor. Egy időben nem érdekeltek a részletek, aztán... aztán meg MÁR.. nem érdekeltek. Ez most mégis valahogy más!

A fékbe taposok! Ez az első reakció, ami rohadtul nem jó ötlet. Nem jó ötlet arra, hogy másodszor le ne fejelje azt a cuccot, kivéve ha már résen volt, vagy ha nekem van szerencsém és a fékkel együtt az a szar is visszacsapódott, így minden ami hátramarad, max egy pukli. A feje oldalán.
De állunk. És ez az egy biztos. A motor morog, az utánunk loholók már rég feladták, de még ha nem is tették, már az se érdekel. Vigyenek BE!

- Hívjak mentőt? - kérdezem. Lefagytam. Asszem. Az előbbi fékevesztett jókedvnek már nyoma sincs, a helyét átvette valami más. Aggódás... Azt hiszem. Ilyet még soha nem éreztem, soha ebben a büdös életben, mégis... Valami iszonytatóan jeges rémület. Igen, ilyesmi költözött belém, és ez most kenterbe ver... A legrosszabb szétcsúszott flasheket is.
Ez most még annál is valóságosabb.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#212TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2016 11:25 pm

Ville lába satuféket talál. Egek. kitartóan kapaszkodom, mielőtt a verda magába szippant.
Megállunk, de a motor még jár.
Hogy mentőt?
Egészen idiótán, konkrétan bambán bámulok Ville-re odalentről. Csak pislogok, aztán hirtelen kiböffen belőlem a röhögés.
- Ne hülyéskedj. Ez csak egy kis horzsolás. – ragadnak az ujjaim a vértől, de már nem csordogál a homlokomon semmi. Lesz ott egy kis pukli, seb, lila folt, de majd elmúlik, csak napok kérdése.
Beletörlöm a kezem a ruhámba. annak már régen mindegy.
Feljebb húzódzkodom az ülésre, mert úgy sejtem, az üldözésnek és a veszélynek már vége.
- Továbbmegyünk, vagy itt fogunk dekkolni? – faggatózom. Muszáj tudnom. - Mert ha letesszük itt a kocsit, én… – hátra intek a rakodótér felé a hüvelyujjammal. - …kifosztanám a készletet. – vallom be lányos éhenkórászsággal.
- Itt ülök egy halom sütin… Ezt csak nem hagyom már ki. – magyarázom tovább Ville-nek, mintha el kéne neki számolnom a bűneimmel, amikre készülök.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#213TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2016 3:25 am

Még mindig csak figyelem. Nem tudom mit várok, talán azt hogy azt mondja csak átvágott a palánkon, nincs baj, SŐT! Ez az egész meg sem történt, csak én flash-elem.
A helyette kitörő röhögés viszont majdnem hasonló szempont...

Akkora levegőt eresztek, mintha kipukkadt volna a fejem. Aaaa... PICSÁBA! - engedek egy vigyornak, nem az a korábbi őrült féle, inkább csak megkönnyebbülés, ahogy előre, a kormánynak esik a fejem, megtámaszkodva a homlokom. Kajakból bele a dudába, amire hirtelen ugrok!

- Apicsába! - most már hangosan is, de jön utána az az idült nevetés. Dupla élvezet. Nincs baj és még ez a szar se akar megtámadni.
Kész gyönyör!

Nem tűnik fel mikor csúszott vissza, vagyishogy de.. feltűnik, csak épp egy szívroham küszöbén állva nem az volt az elsődleges. A szavai viszont már odacsalnak.
Most kivételesen imádom amikor dumálni kezd.

Széles vigyor nyom, mégse eresztem szabadon. Van itt valami sokkal fontosabb annál...

- Ne haragudj. - bele élesen a szemeibe. Kivéve ha még nem hagyott ott, hogy hátramászva inkább falatozzon. - Sajnálom.. - hal el a vége, de mivel úgy tűnik nem törődik vele, vagyis inkább valami sokkkal.. fontosabb dologgal törődik, legalábbis számára, így nem fokozom.

- Menj csak.. egyél... - már mosolygom és tovább szorongatva a kormányt, várok.
A motor jár, de itthagyni nem fogom ez egyértelmű, ha épp attól félne, de én... Most nem kívánok efféle nyalánkságot. Most egészen mást kívánok..
Az viszont nincs.. itt.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#214TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2016 9:56 am

Azt mondja ne haragudjak. De miért is? Nem egészen értem.
Megcsóválom a fejem, mikor valami derengni kezd.
- Ugyan már. Ne viccelj. – mosolyodom Ville-re, aztán már fordulok is csípőből hátra, és a két ülés közt átkúszok.
A csomagtér tele van kisebb-nagyobb fehér dobozokkal, rajtuk a cukrászda nevével és logójával. Pont mint a furgon oldalán.
A dobozok szépen egymásra dőltek halomba, a rakomány másik felét meg elhagytuk menekülés közben. A nyitott ajtót azért behúzom, ha már arra járok. Hangos puffanással záródik, a dobhártyám is beleremeg, aztán visszafordulok az édességekhez és ecc-pecc alapon kézbe kapok egy kisebb dobozt. Azzal mászok ismét előre, és leteszem a seggem az anyósülésre.
- Monddhogypuncskockamonddhogypuncskocka! – könyörgök a cukrászok istenéhez, és felnyitom a doboz tetejét. - Jéééjjj!!! Ide nézz! De beletrafáltam! – dugom Ville orra alá a rózsaszín süteményeket vadul vigyorogva, mint aki most nyerte meg a lottófőnyereményt.
- A középső nevem innentől Mázli. – magyarázom, miközben várom, hogy Ville kiszolgálja magát. Négy szelet friss puncskocka könyörög neki, hogy „Egyél meeeg!”.
Ha vesz, az ölembe teszem a dobozt, és én is falni kezdek egyet. Szabad kezem már nyúl is (már megint) a kesztyűtartóért. Kipattintom. Nem csak sárgára mázolt rumbatökök lapulnak benne. Betolom a képembe a süteményt, és kézbe kapom a tollat az öntapadós jegyzettömbbel, ami odabent figyel.
Írni kezdek.
- Bocs a kellemetlenségért… – dumálok teli szájjal. - …A sütitek isteni! Aláírás Miszter Kéjn… – és az üzi mellé ráadásnak odabiggyesztem Grid számát. A cetlit végül letépem a tömb tetejéről, aztán odacsapom a szélvédőre. Egyből ráragad. Az illetékesek előbb vagy utóbb úgyis megtalálják a verdát.
A tollat és a papírt visszahajítom a helyére.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#215TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2016 5:05 pm

Csak nézek utána ahogy működik, és lassú mosoly vonul ki a számon. Az az elégedett, győzelemittas fajta, vagy sokkal inkább megnyugodott?? Talán..
Mégis csak megszívom az orromat, és kissé megemelkedve az öltöny(gatya)zsebemben kutatok, de rájövök az utolsó szál cigimet elszívtam már régen.
A picsába hogy rühellem én ezt a cirkuszimajom haccukát!

- Ha jól laktál... - még mindig őt figyelem, ahogy visszamászik, a kezében valami dobozzal.. Csak egy darab?? Még csodálkoznék is rajta amikor az orrom előtt landol az adag, de én..

- M-m. - nyugtázom egy rövid fejrántással is megküldve, hogy kösz, de én nem kérek, tolja csak befele.
Utána viszont nem folytatom. Valahogy elragad a tudat ahogy falja.. Hogy a fenébe férhet egy ilyen kis nőbe ennyi kaja?? A vigyor megint kiköltözik a képemre. Pláne ahogy látom felfirkálja Grid számát...

- Újabb meglepetés.. Örülni fog neki! - vigyorgom, de aztán vissza a tényekre.

- Akkor most hogyan tovább?? - kérdezem, az ölembe engedve a kezeimet. - Először is jó lenne beújítanunk egy dobozzal.. mielőtt kimúlok füstelvonásban, de.. - nézek megint rá - ha betoltad még azt a másik hármat... vagy az egész rakteret.. - intek féligmeddig fordulva hátra, képtelenül elfedni a vigyoromat - merre tovább? - vissza vigyorral a szemeibe. - Az új.. helyzetet tekintetbe véve, nyúljuk le inkább a limót?? - nehéz eset. Vagyishogy AZ.. nehéz lenne, de biztosan nem lehetetlen...
Biztosan...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#216TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Jún. 14, 2016 5:52 pm

- Te tudod. – döngöm. Ha Ville nem kér sütit, hát nem kér. Fogalma sincs mit hagy ki.
- El vagyok rá készülve, hogy meglesz ennek az ára. Kamatostul fogja bevasalni rajtunk. – emelem feljebb az öntapadós cetlit Grid számával, mielőtt odaragasztom az üvegre. - Viszont… így olyan érzésem van, mintha egy kifogyhatatlan bankkártyával szaladgálnék. – vigyorodom el, miközben megrántom a vállam.
Még van 3 puncskocka a dobozban. vetek rájuk egy pillantást, aztán rájuk hajtom a doboz tetejét, miközben Ville afelől érdeklődik, hogy hogyan tovább.
Az ölemben a süteménnyel (mert ezt viszem magammal, akárhova megyünk innen) az ülés támlájának döntöm a fejemet, és Ville felé fordítom az arcomat.
- Nem kell az a limó. – mosolygom rá. Ki tudja, hogy komolyan gondolja-e. - Elég szart kevertünk mára, nem gondolod? – sóhajtok egy rövidet. - Távol álljon tőlem, hogy elrontsam a szórakozásodat, de én pokolian fáradt vagyok. – vallom be. Kár tagadnom, úgyis üvölt rólam. - Még mindig a hotelre szavazok. De ha nem kóser, akkor keresek a közelben egy padot és befekszem az ott lakó illetékes mellé. - annyira kimerültnek érzem magam, hogy most tényleg meg is tenném.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#217TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeHétf. Júl. 11, 2016 9:03 pm


- Most már sztár vagy! - emelgetem játékosan a szemöldökeimet ahogy közelebb hajolok, a szemeibe - Szokj hozzá! - és az a széles vigyor.
A Grid nevezetű "bankkártya" mifelénk már hosszú ideje uralja a terepet, vagyishogy.. egy ideje. Nemmm.. érdekelnek a kihagyott időszakok.
Egyszer élünk!
És halunk meg...

A következőkre viszont tanácstalan vagyok. Eléggé nyilvánvalóvá tette hogy nem kér most a hirtelen... ötletekből, ezért... ráhagyatkozom. Ami újszerű történet, mégis valahogy természetessé válik ebben az esetben.
Mi minden újat tartogat még ez a nő??

- Akkor legyen a hotel. - mosolygom a szemeibe, valamiééért.. képes egy pillanat alatt legyőzni az ellenvetésemet, de nélküle... Nem is tűnik már olyan bulinak az egész! Hol maradt a régi társaságtalan élet??

Lassan taposva a gázba, a további úton már nem gondolkozom. Vagyishogy de, valahogy azon, hogy hogy kerüljük ki a kijáratnál várakozókat, de a közeledtünkre a kilépősorompó valahogy automatában nyílik.
Szerencsénkre... A jöttünkre senki nem számított. Vagy legalábbis ebben a formában, vagyis a félig eltakart képem, a mímelt "valamit épp a földön keresek.." dolog megmentett egy újabb lerohanástól, hogy a kocsit körülvegye a sok visítozó ember, és egy gyors és éles.. jobb kanyar, hamar megoldotta a történetet.
Már csak a visszapillantóból hangzott fel egy véletlen sikítás, azt a lassan kapcsoló-meginduló, de pofára esett embertömegek...

- Azt hiszem ezt megúsztuk.. - nézek vissza Octoberre. - Védve vagyunk. Az egyetlen gebasz csak hogy fingom nincs merre a Hotel! - és széles vigyor.
Hogy jártam e már LA-ben?? Hogyne.. Számtalanszor.
Hogy ismerem e a terepet?? A legjobb kocsmák.. a legjobb kurva-lelőhelyek, az eldugott drogtanyák, nyitott könyv lehetne, de az egyetlen amivel soha nem törődtem, azok az: utcák.

Fogalmam nincs merre forduljak a következő kanyarnál, erre még soha nem vezettem!
Még soha nem szorultam rá, hogy bármit is megjegyezzek!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#218TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2016 3:10 pm

Nem tetszik ez a szó. Élesen Ville-re villan a tekintetem.
- Sztár… Én művész(!) vagyok, nem sztár, meg nem is szex szimbólum. – dünnyögöm szinte szemrehányóan. Van a hangomban némi sértődött duzzogás. Hiába. Első tagadhatatlan tünete, hogy valaki kurvára fáradt, és ilyenkor jobb, ha kurvára megválogatod a szavaidat.
És Ville rám hagyja a hotelt. Látom nincs kedve egy padon csövezni. Újra indít. Lefogadom gőze sincs merre megyünk, csak tapossa a gázt.
Teljesen rezignáltan bámulom a jelenetet, ahogy kis híján kilapít pár embert. Már a sütiben lévő cukor sem adja vissza az agyam. Ezt csak egy varázsló tehetné meg. Hihetetlen. Eléretem azt az állapotot, ami Vespát embrió kora óta sújtja.
Ville ismét lassít, mire magyarázni kezd, hogy nem tudja merre van a hotel. És már megint ott virít a képén az a hülye vigyor, amiért egyszer biztos meg fogom verni.
Halál komoly, farok lohasztó fejjel fordulok felé.
- Mert a taxit még nem találták fel… – jjjah, nagyon okos vagyok, de ehhez meg egy taxit kéne felhajtani előbb, és a környék, amerre betévedtünk, nem valami bíztató. - Remélem, te eszelős, nem a gettóba navigálsz tudat alatt. – elhallgatok. Sokáig csöndben is maradok, de aztán, mély lélegzetet veszek.
- Pfffff…. – fújom ki hosszan a levegőt nyűgösen, miközben a városi sötétben elsuhanó, idilli környéket vizslatom. Félrebillentem a fejem, mint aki csak szórakozik, és meredek magam elé a semmibe.
Észreveszek egy jókora szemetes konténer mellett egy szakadt hajléktalant lapítani.
Ahogy elgurulunk előtte, valami beugrik. Gyakorlatilag népkonyhának számítunk. Ez a rengeteg sütemény és torta itt hátul reggelre csak kiszárad, és ha meg is találják a furgont a jogos tulajdonosai, a rakományt úgyis kidobják a kukába. Akkor már tegyünk vele jót.
- Ville, lécci állj meg. – kérem rá mesébe illő kedvességgel. Áh, alig van hangulatingadozásom. Azt hittem ilyesmire csak a terhes nők képesek.
Remélem őfelsége megteszi, amire kérem.
1. Úgyis megteszi.
2. Úgyis megkérdezi minek.
Akkor én azt mondom:
- Önkéntesen sütit fogunk osztogatni. Hehehe… – vigyorgom Ville-re. Tuti örül az ötletnek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#219TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 12:28 am

Csakkk.. vigyorogni tudok. Pedig látom én ott azt a rosszallást a szemeiben, de ettől még...

- Jól van akkor Miss... Művésznő.. - a vigyorom mosollyá szelídül, de képtelen vagyok kitörölni azt a játékosságot a szemeimben. - Pedig fogalmad nincs róla hányan.. - a többit már nem kell kimondanom. Vagy csak nem mondom, beszélnek helyette a tettek, ahogy jobb kézzel a kormányt engedve mutatom az egyezményes jelet.
Na igen.. régen az egészre elég volt még egyetlen poszter. Ma már...
Egyikünk se szorul pótcselekvésre.

A kijutás mondhatni zökkenőmentes, de ez a nő itt mellettem... Valami nem tetszik itt nekem. Hogy honnan?? A zsigereimben érzem, mégse adok neki hangot. Mindenkinek lehet.. szar napja, én is sokat beszélgettem anno a szakadékkal.

- Ha más nincs.. - sóhajtok fel - Majd leintek egy zsarut. Max majd bilincsben visznek el, Gridnek simán meglesznek a holnapi szalagcímek. - és kacsintok rá, deee... A tény.. tényleg fogalmam nincs merre vagyunk. Csak veszem az újabb kanyarokat, amikor...

Hirtelen lep meg a következő kéréssel. Nem annyira hogy egyből beletapossak a fékbe, de ahhoz eléggé, hogy bambán nézzek rá, mielőtt lassan lehajtanék az útszélére.
Ez mossst... MENSTRUÁL!!??

Lecsorgok az aszfalton, a kocsi széle kopog a padka kövén. Nem most volt utoljára kormány a kezemben, NA!

- Valami probléma van?? - a szemeim értetlenek. Korántsincs már bennük az a jókedvű él, inkább fürkészem, ilyen hibbant nővel még nemigen hozott össze az élet, az egyetlen mázlija hogy odavagyok érte.

És akkor jön a válasz.

Megdöbbent pofát vághatok. Vagy legalábbis az állam odafagyott a földre, komolyan egy percig azt hiszem hogy csak szórakozik. Aztán még egy percet várok vele, csak figyelem.. ha nem szólal meg, vagy ha nem pattan ki a kocsiból, értelmesen nézhetem, de ha mégis megteszi...
... visszaengedem a hátam az ülésre, és vagy kétszer oda-vissza végigsimítva a tragacs kormányán, kibámulok a szélvédőn és kifújom a levegőmet.
Valami azt súgja, most jön még csak a NEHEZE!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#220TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2016 11:56 am

Ville szó nélkül félrehúzódik. Gondoltam, hogy nem fog ellenkezni.
Probléma? Ugyan! Szépen megyünk kaját osztani a rászorulóknak.
Ville úgy ledöbben a válaszon, hogy nem állom meg kussban.
- Most mi van? Olyan beszart fejet vágsz, mint akitől azt kérték, hogy induljon az elnökválasztáson. – vigyorgok rá gúnyosan, miközben már kifelé rakom magam a járgányból.
Az előbb látott hajléktalan felé sétálok, kezemben a sütis dobozzal.
A fickó ott alszik lehorgasztott fejjel a bűzölgő konténer oldalának dőlve. Odaérek hozzá, és lehajolok, miközben megköszörülöm a torkomat.
- Elnézést... – kezdek bele halkan, nehogy megijedjen.
Semmi a reakció.
Szabad kezemmel a fülem mögé tűröm a hajamat.
- Hahó!... – próbálkozom ismét, valamivel már bátrabban és hangosabban. - Hé, Miszter, bocs, hogy felébresztem, deee…. – finoman megérintem a vállát, hogy valahogy már felrázzam ezt a hétalvót, erre a szó is belém fagy.
A hajléktalan az érintésemtől szép lassan eldől, mint akit kizökkentettek az egyensúlyából, és a teste mozdulatlanul kinyúlik a fal tövében.
A gyér közvilágításnak hála ekkor veszem észre a hasán és az oldalán sötétlő jókora vörös foltot.
Biztosan csak bor… – egyenesedem fel ezzel a naiv, jóleső gondolattal.
Csak állok ott a hulla fölött. A doboz kiesik a kezemből, és tompán puffan a járdán. A szemközti téglafalat bámulom, mereven, mint akit teljesen megbabonáz a nagy büdös semmi rajta.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#221TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 12:16 am

- Háttt.. kábé. - dőlök vissza az ülésre, miközben ő kiszáll. Persze fél szemmel végig figyelem. A visszapillantóból. Ez nem az a hely ahol jótékonyságit kéne játszani, ismerem az ilyen helyeket.
Veszélyesek...

Még mindig nem szállok ki amikor "terézanyu kisasszony" megközelíti azt a férget. De minden zsigerem készenlétben áll. Ha csak egy pillanatig is erőszakoskodna vele..
De aztán valami egész más történik.

Nem látok rá jól a terepre, de October úgy áll ott mint akit odaraktak. Bámul. A falat vagy mit, igazából nem egészen tudom mi az amit művel, és egy idő után gyanússá válik az egész.

- Minden rendben!?? - csak a kocsin belül kiáltom, nem tudom mennyi hallatszik ki belőle, de mivel nem jön reakció.. HA!.. nem jön reakció, veszem az ütemet és én is kilököm az ajtót. Valami tökéletesen arra késztet hogy megnézzem nem e esett baja.
Ha mégis..

- October, rendben vagy..? - kérdezem, de még ki se mondtam a végét amikor már látom a dobozát a földön. Első reakcióra késztet, minden izmom megfeszül.

- Mi van... - lépek oda mellé, önkéntelenül nyúlva a karjáért hogy felém fordulásra késztessem, de nincs rá szükség. Ahogy mellé lépek már tökéletes belátást ad az egész.

- Azért nem kellett volna kinyírni. - fa hangon válaszolok. Pedig nem kérdezett. Mégis csak a tagot nézem, ennek már lőttek, de a lány... - October, jól vagy?? - most már mindenképpen magam felé fordítom. Részben hajolva hozzá bele a szemeibe. - Fal fehér vagy... - az arcát fürkészem. De egy másik ösztön... Nem hagyom sokáig mozdulatlanul, szemeim máris vizslatják a terepet ha aki ezt csinálta még itt van valahol...

- Jó lenne mielőbb eltűnnünk innen. - csak félhalkan beszélek - Mielőtt valaki ránk hívja a zsarukat. - megint a szemeibe - Vagy rosszabb... - már előre, de hogy hallott e engem??
Az majd kiderül a reakciókból.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#222TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 1:00 am

Teréz anyu most rohadtul beletrafált...
A látvány szinte letaglóz. Érzem, hogy kiszalad az arcomból a vér a döbbenet hatására és rázni kezd a hideg. Nem csak a tudat, hogy megérintettem egy halott embert, de ez valahogy felkavarja az elnyomott emlékeket is. Akár még én is végezhettem volna így, amikor az a patkányképű hülyegyerek kizsebelt a stúdió melletti sikátorban.
Hallom Ville mit mond, és ha észnél lennék, felfognám az értelmét. Még a poént is, hogy én nyírtam ki a tagot. Egy darabig csak bámulok rá szótlanul, mint aki igyekszik összekaparni a maradék agyát és józan eszét, aztán annyira futja, hogy lassan felemeljem a jobbomat, és jelzésszerűen intsek a mutatóujjammal: Várjál…
Kifordulok Ville kezéből és mintha mi sem történt volna, kényelmes, ijesztően nyugis léptekkel arrébb sétálok. Ami most jön, nem akarom, hogy lássa, mert kurvára nem lesz nőies.
Néhány méter után megállok a soron következő két szemetes konténer előtt, és behajolok közéjük Ville-nek háttal. Visszakívánkozott a bor és a sütemény. Hallhatja, hogy hányok.
Eltart egy darabig. Leginkább az, hogy utána összeszedjem magam.
- A fenébe… – nyögöm szipogva. Még a könnyem is kicsordult. - Mi a franc jön még? – ez egy olyan kérdés, amire nem feltétlenül várok választ.
A szememet, az arcomat törölgetve egyenesedem ki, és fordulok vissza Ville felé.
- Mit mondtál az előbb...? – a hangom rekedt és erőtlen. - …Talán tényleg nem ártana leinteni egy zsarut. – nem bizony. A fickót, az esetet nem hagyhatjuk csak úgy itt. Valaki kinyírta, és az ilyet illik bejelenteni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#223TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 1:48 am

[color:5859=#771313Hogy valamit fogott e belőle?? Nnneeeeeemmm mernék rá megesküdni! De aztán a következő percben mégis befigyel valami, az ujja az arcom előtt.

Nem követem, valami azt súgja nem kéne. Nem is baj, csak a szemeim figyelik mindvégig, ahogy...
Az ismerős hangok eleresztenek bennem egy sóhajt. Egy pont mínusz.
Legalább ezen is túlvagyunk.

- Másra se vágyom mint egy szűkfalú szobában tölteni az este hátralévő részét. - csak alig két lépést teszek meg közelebb amikor végzett, de azért nem mászok a személyes terébe. - Hidd el, te se akarnád.. - húzom félre az arcélemet. - Reggelig kérdezgetnének, a fickónak meg már úgyis mindegy. Nem beszélve arról hogy van a nyakamon pár felfüggesztett, és ha hozzádobod az ittas vezetést... Jogsi nélkül. - sorolom ami az eszembe jut úgy elsőre. Sanszos hogy egy részét Grid simán sikálná reggelre, de ha beújít valami új bigét... Reggelig fel se mossák, addig meg ki tudja kivel zárnának össze. Kurvára nem vágyok újabb ilyen élményre!
Elég ami régen volt...

- Lelépünk, aztán majd telefonálunk valami nyilvánosról! - az első nyilvánvaló ötlet. Kimarad Grid, kimaradnak az újságírók, és kimarad a reggeli csődület, ami egy priccsen töltött másnapos éjszaka után nem az első kívánságom.
A lényeg, hogy kimarad MINDEN!
Kész nyerő helyzet az egész...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#224TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2016 6:42 am

Én rókázok, Ville meg magyaráz. Mikor már úgy érzem, hogy nincs más, ami kijöhetne belőlem, kiveszem a fejem a konténerek közül, és igyekszem az arcomat rendbe tenni.
Mocskosnak érzem magam; tökig eláztam a bortól, az előbb egy hullát tapiztam, a leheletem meg hányásszagú. Ennél lejjebb nincs már, ha nő vagy.
- A lopott kocsit kihagytad. – fűzöm hozzá Ville bűnlajstromához rekedten, amint megtalálom a hangomat.
Az ötletre, hogy innen eltűnjünk, és majd valahonnan telefonálunk, csak bólintok. Mindent átgondolva igaza van. Ezt jobb lesz csöndben megúszni. Hajnalig tartó rendőrségi kihallgatáshoz van most a legkevésbé kedvem.
Megindulok visszafelé a furgonhoz.
- Nem is én nyírtam ki… – dünnyögöm. Halvány vigyor fészkeli magát a szám fél sarkába, miközben elsétálok Ville mellett. Azért még fogtam mivel cinkel.
Kinyitom az ajtót és betornázom magam. Már korán sincs meg bennem a lendület. Ez a nap teljesen elszívta minden energiámat. Miután visszamászok az anyósülésre, jógyerek módjára magamra csatolom biztonságiövet. Összefűzöm a mellkasomon a karjaimat, és várom, hogy elmenjünk innen. Kavarognak bennem az érzések. Egyszerre vagyok tompa és zaklatott. A halott hajléktalan felé nem nézek inkább. Sajnálom a fickót. Vajon mi történhetett vele? Ki képes ilyesmire? Ezekre a kérdésekre valszeg ebben az életemben már nem kapok választ.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#225TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitimePént. Júl. 15, 2016 7:02 pm

Nagyot sóhajtok.

- Na igen.. - nincs mit tovább fűzni ezen. Viszont ahogy bólint, úgy néz ki megegyeztünk. És nem bánom hogy nem kell most birokra kelnem vele, fáradt vagyok. Legalábbis ahhoz, hogy győzködjem, ezért csak nézek utána egy darabig amíg megindul a kocsi felé.
Csakis azután fordulok én is, hogy kövessem.

Mikor odaköpi azt a rövid mondatot, csak egy szemvillanásra vonul át némi derültség a képemen. Örülök neki hogy nem sújtotta le, nagyon.. a dolog, ezért csak kerülve a kocsit, ahogy hallom az ő oldalán csapódik az ajtó, én is berakom magam a kormány mögé.

- Rendben vagy?? - csak egy gyors kérdés, két tenyerem a kormányon. Nem kell hogy beszéljen.. nem feltétlenül, elég ha bólint, akkor követem, és máris indítom a kocsit.
Remélem nem szúrta ki valaki hogy ittjártunk...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#226TémanyitásTárgy: Re: Call me maybe   Call me maybe - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Call me maybe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-