♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_rcap 
Leon Williams
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_rcap 
Derek Moretti
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_lcapDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Voting_barDraco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#76TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2020 10:24 pm

Nem feltétlenül várok valaszokat. Vagy legalábbis semmi esetre sem eröltetném, ahogy a beszélgetést sem. Vezet, tudom, hogy ilyrnkor minden figyelmére szüksége van az embernek. Hát nem zavarom Dracot.
A lövöldözéshez, illetve az ügyeihez neg a bandaháborúkhoz végképp semmi közöm. Ha akar úgyis beavat amennyire jónak látja, ha nem, az sem ráz meg.
Azt mondja "bocs érte".
Halványan elvigyorodom.
- Megesik. - döngöm mellette. - A fickó, akit meglőttek... Megmarad? - tudakolom. Talán a barátja, vagy az ismerőse, akit kitámogattak.
És ami még fontosabb...
- Más nem sérült meg tőletek? - remelem a kisöreg tulaj jól van.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#77TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 5:46 pm

"Megesik. "

Ez a válasz az, amire a legkevésbé se számítottam. A többi lány mindig sápítozni kezd, hisztizni, néha még verekedni is, ha nem számolok be azonnal, magyarázok el mindent, és én többet nem látom ha nem tálalok ki, ha nem mondom el mi ez, és hogy ő bármikor veszélyben lehet e mellettem.
Igen. Bármikor. De ez az, ami nem jó szöveg az első randin. így hát nem is szoktam felhozni hacsak nem szükséges.
De egy ilyen körre még egyikünk se számított.
Nem is igazán volt még.
De jön is tovább a következő, így nem kell hangot adjak ennek a részletnek.
A kormányt még mindig szorítom, persze igaz, már valamivel kisebb erővel, és most veszem először az igyekezetet, hogy képes legyek már rá is figyelni.
Mármint úgy igazán.

- Nem.. nemtudom.. Hogy megmarad e. - kezdek bele - Ha engem kérdezel jobb neki ha nem marad meg, így kevésbé fog neki fájni. - a JÖVŐ! De biztos vagyok benne hogy az mindegyiküknek fájni fog. Amint eljut a hír a megfelelő helyekre.

- De a többiek jólvannak.. szerencsére.. - kapkodok bele. - Te!?? Te jólvagy?? - kapok aztán most először felé, gyorsban végighúzva rajta a szemeimet. Nem úgy néz ki mintha bármi baja lenne, de... Vagy csak a sokk.
De azért jobb biztosra menni.

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#78TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 6:16 pm

Egyértelmű, hogy feszült, és komolyan érinti a dolog. Lehet, hogy egy bandaháború van készülőben?
Akárhogy is, Ő ebben él; az ehhez hasonló események lefogadom mindennaposak az életében.
Amikor válaszol, a szavaiból leszűrőm, hogy nem éppen barát az az illető, akit meglőttek.
A többiek viszont jól vannak. Kész mázli. Ahogy az is, hogy csak „ennyi” lett az egészből. Nagyobb káosz és baj is kisülhetett volna a ma estéből.
És hogy én jól vagyok-e?
- Persze. Kutya bajom. – felem mosolyogva, miközben Draco felé pillantok. - Még a hacacáré előtt kiértem. Meg amúgy is… Csalánba nem üt a mennykő. – az utolsó mondatot már csak halkan fűzöm hozzá, ismét kifelé bámulva az ablakon, halvány somolygással az orrom alatt.
Kezd ismerős lenni a környék… Az épületek.
Közeledünk a Horse-hoz.
A kulcsaim, a telefonom, a tárcám, de még az igazolványaim is a mulatóban maradtak. Apám nincs otthon, hogy átmenjek kulcsot kérni, de még felhívni sem tudnám – ahogy másokat se –, úgyhogy életemben először be fogok törni magamhoz. Nem vagyok hajlandó az utcán átcsövezni az éjszakát, pláne nem kabát nélkül, egy szál szoknyácskában. Még kurvának néznek.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#79TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 4:29 pm

 
Kutya baja.. Hát jó. És a mosolyáért még egy csillag az égen, egész felvidít vele.

- Jólvanakkor.. - már mosolygom. Vissza a szélvédőre, de azért jobb tartani az utat, az ütemet, a zsaru kérdés még mindig beleköphet, így igyekszem mégszokványosabbra venni a sebességet. Egész szépen, csak nyugalmasan gurulunk.

- Kösz, hogy nem kekeckedtél.. - alig néhány percnyi csönd után szólalok csak meg. - Hogy tetted amit kellett, nem álltál le kérdezősködni, hisztizni, vagy játszani a megközelíthetetlent. - mosolygom. Még mindig, a kormány fölött, előre. Igazából ez mentette meg az életét. Mindannyiunk életét, részben, nem volt ott zavaró tényező. Nem volt akit menteni kelljen. így...

- Sokan egyből nekemjönnek. - mosolygom még mindig, de ekkor már rá fordulok a kormány mellett. Jó látni őt. Végül is tetszik. És nem csak a kinézete, hanem a spiritusz is ami benne szunnyad.
Legalábbis ezt beszélik a körülmények.
Aztán majd meglátjuk!

 
Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#80TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 03, 2020 4:59 pm

Pár másodpercig tartom magam. Egészen komolyan nézek Felipe sötétbarna szemeibe – már abban a néhány másodpercben, míg elfordul az úttól és rám pillant –, de aztán kibukik belőlem a rövid nevetés.
Vicces a srác...
- Ne már... – szólalok meg azután, hogy kivigyorogtam magam. A jókedvem mindenképp magyarázatot érdemel. Nem Dracon nevetek, nehogy azt higgye, csupán a helyzeten, és azon, hogy vannak nők, akik egyből nekiugranának. Oké, aláírom, biztosan vannak olyan csajok, akiknél azonnal elpattanna a cérna. De én nem a hisztikrisztik között tartom magam számon.
- Nem kell nagy ész hozzá, hogy tudjam, mi a legegészségesebb, amikor beüt az efféle szar. Elfelejted, hogy én is bártulaj vagyok, és nem valami hollywoodi mozifilmből szalajtottak. – magyarázom. Igen jó hangulatban vagyok a körülményekhez képest.
- Nem mondom, hogy a Horse-ba meghalni járnak, ennyire nem rossz a statisztikánk, de azért néha megesik ez-az… Szóval nem most vág először fültövön az akció meg az izgalom. – kacsintok Felipere. Az arcomon még mindig ott az iménti pajkos és eleven vigyor.
Jah... Pont úgy festek, mint aki halálra izgulja magát.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#81TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 5:54 pm


Tetszik ahogy nevet... Tényleg, ez még fel se tűnt!
Visszamosolygok, de mivel az út fontosabb, na meg nem is kéne belemennünk az árokba, pláne most, így inkább visszahúzom a fejem.

- Tényleg.. - mosolyodom el. Az üvegre, előre. - Te afféle kemény csaj vagy. - most megint vissza rá. - Mindig elfelejtem. - lemoshatatlan a vigyorom, és még ha nem is számít, a szembenfekvő üvegnek, mégis nekem tetszik a feltételezés.

- Szóval... - egy nagy levegő után még mindig a szélvédőt figyelve - Ha nem ijedtél meg akkor mit mondasz.. lesz következő alkalom!?? - fordulok megint felé. Aztán az út. - Persze még nem most, először utána kell nézzek mik lesznek a... - akadok el - következmények, de bízom benne hip-hop lerendezzük ezt a helyzetet. - azért nem szokott ez ilyen gyorsan mennyi. Pláne most nem fog. De akkoris... Sokkal bizalomkeltőbb az a tudat, hogy van még esélyem. Hogy valaki vár... Akkor sokkal gyorsabban lezavarnak az ilyen események.
Szóval, hm!??

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#82TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 7:01 pm

„Te afféle kemény csaj vagy.”
Csendben elvigyorodom az orrom alatt. Jjjah. Apám lánya vagyok. Valóban… Ez van, ha kizárólag apád van. Meg egy nagynénéd, aki alkalmanként a szárnyai alá vesz, hogy beléd neveljen némi nőiességet , kedvességet és bájt. Nélküle vajon mennyire lennék faragatlan tuskó? Nem mintha apám totál az lenne, de a nagynéni beavatkozásai nélkül tuti könnyen összekeverhető lennék egy fiúval.
„Ha nem ijedtél meg akkor mit mondasz.. lesz következő alkalom!??”
Valamennyire megcsapott az izgalom szele, de azt nem mondanám, hogy megijedtem. És hogy következő alkalom? Na ez az, ami valahol meglep. Egy kicsit. Felipét én a forró vérű „egy körös” srácok közé sorolnám. Elsőre olyan fickónak tűnik, aki az adott éjszakán jól érzi magát az adott csajjal, jól megcsinálja, aztán másnap másik nő jön. Üvölt róla az „élj a mának” életérzés.
Egy darabig csak pislogok rá, félig felé fordulva. Második randi? Kicsit gondolkodom, jól hallottam-e a szavait.
Még magyarázatot is ad, pedig egyáltalán nem kell. Teljesen szükségtelen; értem, hogy komoly dolgokról és problémákról van szó a háttérben.
- Ez csak rajtad múlik. – húzódik újabb vigyorra a szám - Intézd el, amit el kell, aztán... tudod hol találsz. – mire ráér, kizárt, hogy elhordják a helyéről a Horse-t.
- Figyelj csak. A dzsekim és a táskám ott maradt a klubban. Ha szépen megkérlek, rácsörögnél a tulajra, hogy tegye el őket? Holnap délután beugranék értük. A telefonom, a kulcsaim, a személyes okmányaim, a tárcám mind a táskámban vannak. Úgyhogy elég fontos lenne begyűjtenem. – nem sokáig zavarnám a tulajt, kábé fél percig.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#83TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 1:40 am


Nagy a csönd. Vagy legalábbis csak nekem tűnik annak, hosszúnak, de aztán mégis betalál az a következő, amire széles vigyorra húz a szám.
Egyenest a szemeibe.

- Rajtam nem fog múlni.. - még mindig őt nézem. Egyenesen. A kocsi halad, de ennyi veszélynek még bele kell férnie az övéibe fúrom a szemeimet. Azt hiszem boldog vagyok. Vagy legalábbis tetszik... Ez biztosan.

Újra az útra fodulok, de csakmert nem vagyok öngyilkos elkövető. És közeledik már a háza is. Valamikor. Közeledünk.
Amikor a következő szavai törnek be.

- Hát ami azt illeti ha szerencséd van és a zsaruk nem foglalják le, akkor visszaszerzem. - mosolytalan az arcom. A reakció. Újra magával ránt az elmúlt szele, pedig kielégítő volt vele utazni. Csakhogy..

Ráfordulok a bárra, és lassan megállítom a kocsit.
Alig épp elé csurogtam be.
A motor jár, nem engedem, de ettől még őrá nézek.

- Nem lesz gond?? - ezt már inkább a jövőre értem, tudja! Úgy mostantól. Mert csak akkor hagyom itt, ha tudom nem eshet baja, különben muszáj lesz cselekednem.
Valahogy...
AKÁRMIT!

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#84TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 10:42 am

„Ha szerencséd van a zsaruk nem foglalják le.”
Hangyányit megingatom a fejem és röpke sóhajt engedek útjára.
Csodálatos...
- Hát ez nem az, amit az első randi után akarsz hallani. – döngöm halkan, a szám fél sarka hitetlenkedő mosolyra húzódik.
- Tehát számítsak rá, hogy behívnak a kapitányságra, vagy személyesen meglátogatnak. – Csúcs. Pont erre van szükségem.
És ha a gondolatot tovább szövöm, más is eszembe ötlik… A biztosurak tuti fognak kérdezősködni.
- Gondolom nem bánnád, ha meg sem említenélek. Már HA lesz dolgom zsarukkal. – nem vagyok hülye. Spicli még annyira se.
Akárhogyis alakul, megoldom. Feleslegesen úgysem ülhetnek rá a tulajdonomra.
A kocsi behajt a bár elé, közben a motor türelmesen jár.
„Nem lesz gond?”
Cinkosan elvigyorodom.
- Naná, hogy nem. – az iménti kis vigyor mosolyba hajlik, miközben Felipe szemeibe nézek.
- Köszönöm a táncot. Igazán élveztem….. - legfőbb ideje bejutni haza - Hát akkor… vigyázz magadra, és jó éjszakát! – búcsúzom el tőle, és ezzel kinyitom az ajtót, hogy kiszálljak a kocsiból.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#85TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 6:13 pm

Elvigyorodom. Szélesen. Na igen.. Nálam se a legjobb szó.
De ami nem megy...

- Van rá némi esély.. - hacsak az elmúlt eseteket nézem, mindig és BÁRMIT! képesek megtenni hogy infókat szerezzenek. Kicsi a valószínűsége, hogy ezúttal nem kevernek a szemetek. Mindig kevernek!  -  De nem para. Csak ne tudj semmit, és nem lesz baj. - rántom meg a vállam. Már naprakész vagyok ebben. Ahogy a fogdák, a vallató szobák, és az egész művelet részleteiben, nemhiába járnak közkézen az infók. Mindig bepróbálkoznak a mocskok!

A kocsi megáll, és csak ekkor fordulok rá a következő kérdéssel.

- Hálássá tennél. - kiváltkép a szemeibe. Kizárólagosan. És nincs is kedvem elengedni őket, de tudom hogy menni kell.
Viszont még előtte..

Az ahogy válaszol, a szemei, méginkább biztossá tesznek. Én is elvigyorodom. Nem volt egy átlagos este, mégis... lesz folytatás. Kétséget kizáróan és ez felvillanyoz.

De mielőtt szökne...

- Hé, egy csókot se kapok..?? - szólok utána, miután elfordult, vagy már ki is szállt, még utána hajolok. És a szemeibe nézek. Mélyen. És ha ez nem elég, ha továbbra is megszökne, egyenesen még ki is szállok a kocsiból. Haaa...

Vissza az elejére Go down

Rayne Bleaser

Rayne Bleaser

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Az Iron Horse motorosbár tulajdonosa
Location : Vegas - külváros
Posts : 49

#86TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 6:55 pm

„Hé, egy csókot se kapok..??”
És utánam szól, ahogy nyitnám az ajtót… A szavai még javában benn érnek a kocsi utasterében.
Ahh. Nem úszom meg, pedig én akartam lenni Ms. Titokzatos és Dolgozzmegérte.
Visszafordulok felé. A szemeim egyenesen belefúródnak azokba a mélybarna, veszélyt sejtető lélektükreibe.
Elengedem a kilincset, és ugyanezen kezemmel már nyúlok is Felipe arca felé. A következő pillanatban az ujjaim határozott de gyengéd szorítással kapják el az állát, odahajolok hozzá és gondolkodás nélkül a szájára préselek egy magabiztos, vagány csókot. Egy darabig biztosan érezni fogja az ajkain a kellemesen bizsergő utóhatást.
Lassan húzódom el tőle, az álláról leoldódnak az ujjaim, de közben is az övébe merül a tekintetem.
Pimasz mosoly feszül az arcomon.
- Csakhogy ne panaszkodj. – döngöm elvigyorodva a félhomályban.
Vissza az elejére Go down

Felipe 'Draco' Rosa

Felipe 'Draco' Rosa

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : elkötelezett 'kutya' a Kolumbiaiaknál
Location : LV
Posts : 110

#87TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 10, 2020 7:24 pm

Visszanéz, és már ez maga a JEL! Már ez is elégedetté tesz, boldoggá, még meg se kell mozdulnia, de nem változik az arcberendezésem.
Amikor a keze nyúl viszont már nem is hagy utat, vagy időt, hogy máris ott érezzem, ott a számon, és én készségesen kapok utána.
Ha hagyná. Ha nem tűnne olyan gyorsan el, egy darabig még hajolok utána, de aztán ahogy nyilvánvalóvá teszi hogy vége, a szemei belefűződnek az enyémekbe.

Elvigyorodok.

- Eszembe se jutna.. - még mindig vigyorgok. És még akkor is őt nézem, mindvégig, ha közben kiszáll, rámcsukja az ajtót, és csendben eltávolodik.
Mennyivel kellemesebb este is lehetett volna...
Mégse bánok semmit sem. Azzal ahogy lassan eltűnik a képből, én is visszaemelem a fejem előre, és csendben megnyomom a pedált.
Hosszú este lesz még a mai!




OFF
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#88TémanyitásTárgy: Re: Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)   Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;) - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Draco vs. Rayne - Ne üsd az orrod a nagyok dolgába, cicus! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Rayne Bleaser
» Apa és lánya - Sonny & Rayne
» Felipe 'Draco' Rosa
» Draco & Derek - Non so nemmeno dove vado

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Iron Horse motorosbár-