♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
Heaven & Hell - Page 5 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 5 Voting_barHeaven & Hell - Page 5 Vote_rcap 
Leon Williams
Heaven & Hell - Page 5 Vote_lcapHeaven & Hell - Page 5 Voting_barHeaven & Hell - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#101TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2017 5:51 pm


NJK – Dominic Yates, testőr




Dominic kint strázsál az ajtón túl. De mielőtt felvette volna a hagyományos pózt odakint, még belesett hozzám, hogy egy rövid kibeszélő show-t tartsunk és jót röhögjünk a lebukásunkon. Szóval igen emelkedett hangulatban hagyott magamra.
Az öltözéssel veszkődöm, bár beígértek nekem egy ápolónőt, aki ebben segédkezik majd. Fél kézzel elég nyomorultul megy, bár a nadrágomat még csak-csak felcimbálom magamra, de a felsőm! Az egy istentelen kihívás, hiszen nyakig gipszben vagyok.
Körülbelül ekkor érhet Ville a szoba elé, mintha az ő baritonját hallanám döngeni. Gyorsabban ráncigálom a farmert fel a seggemre, mert nem akarnám, hogy így lásson, amikor rám nyit. Tudom, tudom, elvileg ő csinált föl, és látott már mindent belőlem, de azért most ez tök más. Nulláról kezdjük. Egy pasi, akit nem ismerek.
Ahogy ugrándozást imitálok, és veszkődöm a ruházatommal, nem csak hogy rendesen megszédülök, de rá is borulok az ágyra. Próbálok az adottságaimhoz mérten fürgén feltápászkodni. Elég esetlen minden mozdulatom, nyögdécselek össze vissza a fájdalomtól, mert nincs olyan porcikám, ami díjazná a műveletet.
Kibaszott kerekesszék ott virít, gúnyosan vigyorog rám az ágyam mellől, de nekem abba nagyon nem akaródzik beleülnöm, meg a kórházi szerkó sem fekszik. Plédekkel bebagyulálva meg minden ilyen lehangoló szarság, borzadály! Nem méltó hozzám! Viszont… rohadtul úgy fest, hogy egyedül nem megy… és ezt el kell fogadnom.
Reménytelenül visszadöglök hason az ágyra, a meztelen talpaim a földön, támasztom magam, és csak annyira futja az erőmből, hogy lélegezzek.
- Azt a kurva… – nyögöm megsemmisülve az alám gyűrt takaróhalomba. Túl szép lenne, ha a saját lábaimon hagyhatnám el a kórházat.
Ha bárki benyit, seggel égnek, félig letolt gatyában talál, miközben lelógok az ágyról. Arra gyűjtök erőt, hogy visszamásszak, mint egy idióta.

Eközben odakint:
- Szevasz. Dominic Yates. Testőr. – feleli katonás tömörséggel a bűntársam, mikor Ville a kiléte felől tudakozódik. Egyúttal a jobbját is nyújtja.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#102TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2017 9:51 am

- Ville! - a háttérből hallom, de csak akkor mikor már a felém figyelő kezet bámulom. Sosem szoktam kezetfogni.

- Meglep hogy ittvagy, és ma nem kell órákat várni rád. - Grid ekkor ér mellém, és én még mindig (csak) azt a kezet nézem.
Belecsúsztatom az enyémet.

- Megelepetés! - viszont Grid felé fordulok, ahogy lazán megrázom. Látom a szemein hogy ledöbbennek, de nemhazudtam nagyot.
Elengedem a (másik)fickót.

- Mindegy.. - a szokásos elengedő történet. - Szóval a kocsi lenn vár. Az alaksoron. - őt figyelem. - Dominic majd segííít... - pörgeti a kezét - összeszedni a lányt, -  még mindig őt nézem - Vagy akárhogyis, csak csináljatok már valamit, NEMÉRÜNKRÁ! - Ideges. Mint mindig, rohanna előre, és félretolva engem, és a fickót már nyomja is le a kilincset.
Én meg csak hagyom.


A belépő képe valószínű őt is érzékenyen érinti. Legalábbis megtorpan, az ajtóban, ha nem ismerném azt hinném magát látta a Sátánt Istennel ölelkezve, de talán őt még ez se tudná meghatni.
Ami a biztos hogy megáll.. aztán...

- Na jó, én lennleszek... - és már fordul is ki. Hülyén nézek utána.

A fickóra nézek, erre a másikra itt, és csak aztán vissza az ajtón be.
Éééééés... valóban meglepő ez a történet...

Ha a fickó nem lök félre, én vagyok az aki először besétálok. Már ha egyáltalán jön velem, ha meg száguldani kezdene, én lassú ütemben teszem meg előre azt a néhány lépést.
Persze az ajtót is becsukom magam mögött. Mert miért NE!
És ha egyedül vagyunk...

- Vagyis igazat mondott a nővér és tényleg nem tudsz megülni a seggeden.. - és mosolygom. Csak magamnak. Ő nem láthat, vagyisss.. sanszos hogy nemsokat lát belőlem, sokkal tetszetősebb az amit én látok. Vagyis az lenne.
Egy egészen másik helyzetben...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#103TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 27, 2017 5:50 pm

Mindjárt három pasi is rám nyit. Ez több mint statisztikai anomália. A menedzserünk, alias Egyszer-valaki-úgyis-agyonveri-szívlapáttal-a-kertvégében szörnyülködő hangját hallom meg elsőnek.
Azonnal kihátrál. Remélem jól megnézte a bugyeszos seggemet és egy életre az agyába égett  a pillanatkép. Mától ne legyen egyetlen rémálommentes éjszakája se ennek a büdös köcsögnek!
Dominic mérföldekkel tapintatosabb.
- Idekint leszek. Ha segítség kellene, csak szóljatok. Oké? – mondja ezt olyan hangon, hogy tudom, mosolyog az orra alatt. Eszébe nem jutna belépni a szobába az engedélyem, és a kérésem nélkül. Mert ő ilyen. Udvarias.
Hallom az ajtót csukódni a hátam mögött, mire Ville köszönés helyett beszól. Jaj de okos itt valaki!
- Kinyalhatod… – dünnyögöm gonosz (némileg szenvedő) farkasvigyorral, hibátlan angollal. - Neked is szia.
Miközben küzdök a félig már felcimbált farmergatyám további magamra erőszakolásával, átélem az egész törzsfejlődést. Hasról az ép karomra hemperedek, és igenis talpra vergődöm az ágyról, hogy Ville-vel szemben egyenesedhessek föl. Nagy ára van, de összejön a csoda, aztán ép kezem ujjai sikeresen rántják fel a nadrág sliccét, és pattintják be a gombját. Ilyen apróságok még mennek fél kézzel is.
- Ez meg mit keres itt? – dobom be a kérdést elég hirtelen, és talán túlságosan is sötét tónussal. Érzékelhetően nem örülök a tagnak, de még csak távolról sem szimpatizálok vele. - Már Grid. – fűzöm hozzá, ha Ville elsőre nem fogná, kire célzok.
- Mindegy… – terelem el egy sóhajjal a témát inkább. - Mizu veled? – jah, jó ideig nem láttam. Nem mintha kötelessége lett volna életjelet adni magáról az elmúlt napokban, és még csak beszámolnia sem kell arról, merre járt. Pusztán érdekel, ő hogy van, elvégre ő is érintett ebben az egész őrületben.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#104TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 3:50 pm

A fickó meghátrál, és most valahogy nem is bánom. Csukom az ajtót.. csakmert nem kéne iderántani egy egész kukkolósereget, és hozzá is fűzöm az első válaszom.
Egyéb esetben de tudnék mit kezdeni a helyzettel...

- Azt mondtad nincs szex.. egyelőre.. - a szemeim gonosz vigyorral szűkülnek össze, de nem hagyom hogy kínlódjon. Közelebb lépek... És persze segítek is, ha hagyja nekem, bááár.. felöltöztetéssel még nemigen volt dolgom.
De sok újat tanultam mellette.

- Már ki..? - fordulok az ajtófelé, de hogy a golyófejű.. - Tudtommal a te testőröd. - szövegelem, de nyilvánvalóvá teszi a kérdést.
Elengedem... Őt is, meg a kérdést és kiadós sóhajt húzok a tüdőmbe. De ő az aki megelőz, még a válasz előtt, erre viszont fel kell készüljek.
Ellépek, csak arrébb, hogy meglegyen az a kellő távolság. Csinál amit csinál. Ha nem kell segítség, lerakom magam, az egyik távolabbi székbe, és a torkom mégerősebben kezd kaparni egy cigire.
Aztán mégis belekezdek.

- Az elmúlt napokban... mondjuk úgy, megfogadtam néhány tanácsodat. - és itt vége. Félig. Még nemteljesen.. - És bevált. Azthiszem.. - és talááán.. mosolygok. Talán nem, de nem is ez az igazán lényeges.
Sokkal lényegesebbek a végkimenetelek.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#105TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 6:05 pm

Hogy azt mondtam nem lesz szex? Azonnal szúrós vasvilla pillantással nézek rá. Kegyetlenül nyársalom fel. Nem is! Csak poénkodj…
Öltözködöm, de annyira nem vészes a helyzetem, hogy segítségért kéne sikítanom, megoldom férfiúi beavatkozás nélkül is. Egyelőre.
Ville leül egy székre, én meg lepakolom magam az ágyra, hogy az oda készített zoknit fél kézzel feltrükközzem a lábamra. Az egyik bokámat felemelem a térdemre, és meglep, hogy ez mennyire könnyű. Na majd pár hónap múlva leszek én kíváncsi az efféle műveletekre, mit enged meg a hordóforma has.
Azt mondja, megfogadta a tanácsaimat. Feltekintek Ville-re a működésemből.
- Na, látod, ez érdekes… Kérdezzem meg miféle tanácsok voltak ezek, vagy… inkább hagyjam ennyiben? – puhatolózom óvatosan. Ha nem akar beavatni a részletekbe, ne érezze úgy, hogy muszáj.
Első zokni felrántva, bal láb le a padlóra, jöhet a jobb. Azért érdekelnének ezek a tanácsok. Kíváncsi vagyok milyen észosztó nőszemély lehettem.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#106TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 6:42 pm

Szélesre húz a mosolyom. Vékony, de szélesre. Jogos!

- Nemérdekes.. - hagyom ennyiben, aztán mégiscsak feltolom magam az ülésről. Most én nem tudok megmaradni a seggemen.
Megközelítem az ablakot és elé állva kinézek. Odalenn páran még mindig, transzparensekkel és táblákkal álldogálnak. Kitartóak...
Énekelnek.

- Azt mondtad, jó lenne ha kibújnék egy kicsit a csigaházból.. - fordulok meg, észrevétlenül, mégis valahogy az ő irányába nézek. - Azt mondtad vegyek észre mást is, magamon kívül... - egy levegővel - Vagy valami ilyesmi.. - de hogy mindezekhez mennyi volt amit az ééén agyam kapart össze!? REJTÉLY! De nem is igazán ez most az érdekes.

- Akárhogy is, úgy döntöttem, teszek egy próbát. - és mellé bólintok. Csak magamnak. -  Kitartok melletted. - valami azt súgja, ennek nem teljesen így kellett volna szólnia, de már nem korrigálok. - Nem csak te vesztettél el mindent...

És itt valahogy vége szakad. Hogy miért?? Nem is igazán gondolkodom el róla. De ami a biztos, hogy döntöttem. Ezúttal nem futok. Nem megyek el, sehová...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#107TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 8:12 pm

Míg a zoknimmal szórakozom, Ville felkel a helyéről, és elindul. Megkerüli az ágyat. Mivel nem fordulok utána, csak feltételezem, hogy az ablakhoz megy.
Beszélni kezd. Csak hallgatom, amit mond. Hallgatom, hogy én mit mondtam neki. A felénél önkéntelenül és meglepetten elvigyorodom. Ilyeneket mondtam volna? És ő meg is fogadta? Elgondolkodnék a dolgon, de Ville folytatja, úgyhogy nagyon figyelek.
A lábamat lassan leeresztem.
”Nem csak te vesztettél el mindent. – ezekre a szavakra fordulok lassan hátra a vállam fölött. Ville magas, vékony alakjának csak a töredékét látom így, de legalább látom. A szavai döbbentettek rá, hogy nem csak magamat vesztettem el, de őt is.
Hirtelen azt sem tudom mit felelhetnék. Olyan szép, amit mond. Melengető, és egyszeriben azt veszem észre, hogy a szívem vadabbul kezd verdesni. Zavaromban e, vagy izgalmamban, nem tudok különbséget tenni.
Visszafordulok előre, és a zokniba bújtatott lábfejeimet fixírozom.
- Tudod… – kezdek bele, amint megtalálom a hangomat. - Először nagyon meg voltam ijedve emiatt… Hogy minden semmivé lett. De aztán rájöttem mennyi csodás ember vesz körül. Nem kértem, mégis mindenki segíteni próbál… – elhallgatok egy sóhaj erejéig, miközben a lábujjaim játékosan dobolnak a padlón. Még mindig azokat bámulva folytatom. - Nem emlékszem ki voltam. De azt tudom most ki vagyok. És ez rohadtul megnyugtat. – ép kezemmel megmarkolom az ágy szélét és fellököm a testem.
Lassú léptekkel sétálok oda Ville-hez, hogy vele szemben álljak meg. Jó colos a srác, ahogy a pillantásom felfuttatom az arcára.
Bele akarok nézni a szemeibe, beléjük szeretnék mosolyogni. És ha engedi, gyengéden a kupájára csúsztatom a tenyeremet, hogy lehajtsam a fejét magamhoz.
Ha lehajol hozzám, egy apró csókot préselek a homlokára.
- Köszönöm. - suttogom, mire elérzékenyülten ismét belemosolygok a szemeibe.
- Aranyos vagy. Én meg szerencsés. – simogatom meg a haját a tarkóján. - És... közel sem vesztettünk el mindent. - döngöm, s végül eleresztem. A kezem lesiklik róla.
Ha ő nem fogja feladni a kettőnk egykori ügyét, akkor én sem, még ha eddig idegenként is tekintettem rá. Érzem, hogy nem vagyok egyedül. Hála Ville-nek. Így már nem is olyan rémisztő a helyzet.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#108TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 9:24 pm

Csak egy pillanat, csak ennyire csípem el a szemeit, de mintha valami régit meglátnék benne.
De az is lehet csak én képzeltem oda...

Mikor visszafordul megszívom az orromat. De egy tapodtat se mozdulok. Nem visz rá a lélek. Az akarat.. vagy egyszerűen csak így a kényelmes, és amikor beszél.. még akkor is az alakját figyelem, mikor feltápászkodik és odalépked elém.
Belenézek a szemeibe.
Semmi.
Sehol az az előbbi ismerős fény és egyre inkább elural az érzés, csak én akartam odalátni azt.
Mégis... Valahogy engedelmeskedek neki.
Ahogy a nyakamért nyúl.. hagyom ahogy lehúz.
Játszotta már jópárszor ezt régen, mégse ez volt a kimenetel.
Mégis engedek neki.
Ahogy eltávolodik, belenézek a szemeibe.

- Sokmindent megtennék érted.. - de ezt nem is én mondtam. Mintha nem én mondtam volna, és ahogy továbbra is csak figyelem, kezd eluralni egy érzés.
Mégse engedek neki.

Hirtelen egyenesedve vissza tüzetesen kezdem el vizslatni a hátsó teret. Egy pillantás vissza, az az ismerős kaparó érzés a cigire, de aztán úgy döntök ideje elindulni valamerre.

- Most viszont... Szedd össze ami kell, Grid már vár a kocsinál! - csak ha ellép, akkor lépek el én is, és ha nem figyel...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#109TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2017 9:51 pm

Ahogy lesiklik a tarkójáról a kezem, még mond valamit. Ezt inkább parlagon hagyom. Közben is elnézem az arcát, a tekintetét. Némán vizsgálgatom. Nem tudom mit gondoljak. Kicsit elbizonytalanodtam. Lehet nem kellett volna még ennyit sem tennem. Csak hát… Azt akartam, hogy tudja, hálás vagyok neki. És ha már Ő így áll az egészhez, én sem leszek elutasító. De inkább jobban figyelek magamra, és az őszinteségi rohamaimra, amiket erős érzelmek hajtanak.
Hát jah… Igaza van. Ideje menni. Szerettem volna kérdezni valamit tőle, ám úgy látszik, a dolgot el kell napolnom, és ki kell várnom az újabb alkalmas pillanatot. Pedig már lelkiekben rákészültem, hogy nekifutok a feladatnak. Sebaj. Van még idő, és leszünk mi még négyszemközt.
Bólintok.
- Oké. – felelem röviden, beleegyezőn és elfordulok Ville-től, hogy visszamasírozzak az ágyhoz.
Még magamra kell rántsam az acélbetétes harcimamuszt. Belebújtatom a lábaimat a bakancsokba, és ugyanazzal a technikával igyekszem felküzdeni őket, mint a zoknit.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#110TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 2:32 am

Őt figyelem... Mindvégig, amíg nekem háttal öltözni kezd, és azon kattogok/gondolkodom, hogy hogyan is fogom véghezvinni ezt az egészet. Fogalmam sincsen... De akkoris. Akarom...
És az eltökéltség hangjával a fejemben, megszívva az orromat, újra, ellököm magam az ablaktól.
Nem bánom hogy most nem kell átverekednünk magunkat a tömegen...

Ha minden kész, az ágy mellett parkoló tolókocsit felé fordítom.
Beleül vagy sem, ha igen, kiáltok a... Hogyishívták??

- Kéne egy kis segítség! - csak hangosan kiabálom, és várom amíg a kinn strázsáló fickó belép és teszi azt ami a dolga.
Cipekedik...
Utánunk.

Ha nincs más, a folyosón előre, minden szó nélkül indulok el.
Octobert magam előtt tolom, ha nem ugrál, vagy kezd újabb fékevesztett szövegelésbe, csak a lift csilingelésénél állok meg, és érkezik is az a doboz.
Nyílik az ajtó...

Én meg nem tökölök, betolom.
Odabenn meg megfordulok vele...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#111TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 12:55 pm

A bakancsokat felhúzom, és ismét talpra emelkedem. Körbehordozom a tekintetem a szobában, és meg is akad az ágyam melletti kis szekrényen. Üres műanyagpoharak árválkodnak rajta és egy félliteres ásványvizes flakon. Nem hagyok szemetet magam után, úgyhogy mielőtt Ville beletoloncolna a kocsiba, még bedobálom a poharakat a kis kukába.
Amikor ez megvan, a fogasra akasztott bőrdzsekimért nyúlok, leakasztom, és Ville-hez fordulok.
- Rám terítenéd? Kérlek. – nyújtom felé a kabátomat, s ha elveszi tőlem, hátat fordítok neki, hogy a vállaimra teríthesse. Mégsem egy szál fekete sporttrikóban vonulnék haza.
Ha megteszi, megköszönöm, és becsüccsenek abba az istenverte Forma1-es versenyszékbe.
Ville Dominic után kiált, mire amaz be is nyit az ajtón.
Rám mosolyog.
- Indulásra kész? – kérdezi.
- Aha! – erőltetek magamra némi jókedvet, mire ő körbenéz, hogy mit hozzon. Sok holmim nincs. A macikat már rég elszállították a stúdióhoz. Az ágyam végében támaszkodik a fekete hátizsákom, amit a törött karom miatt most nem tarthatok magamnál az ölemben. Dominic azonnal értelmezi a helyzetet, és egy laza mozdulattal a bal vállára kapja.
- Jól van, akkor menjünk. - döngi mellé.
Pápás szoba...
Ville kitol és végiggurít a folyosón, majd be a liftbe. Dominic csendben kísér minket.
Nagyon sok mondókám nincs, így csak ücsörgök a versenyszekeremben és szótlanul bámészkodom. Még Ville-re se merek fellesni.
Nem sokára kiderül mit takar az a szó, hogy „otthon”, és végre ízelítőt kapok a múltamból. Ha nem is látszik rajtam, nagyon izgulok az esemény miatt. Kíváncsi vagyok mit találok.
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#112TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2017 4:57 pm

Hogy a kabát... Mindig utalt a részletekre, ezért csak bólintok és a hátára terítem. Csak rövid időre állok meg mögötte.

Kezemben a szék.. már az a fogószar.. és indulok is előre. Nem nézem miért, és nem nézem merre tolom, a fejemben járok már, mélyen.
Mégis sikerül belőni azt a liftajtót.

A mögöttünk nyargaló kiskatona.. feszélyez. Megszoktam már Steve-et, a pofáját, és most valamiért idegel a tenyérbemászó képe.

A liftben.. néma a csönd. Senki, még csak meg se mukkan, mint valami gyászmenet.
Aztán megint a csilingelés.. Nyílik az ajtó, én meg nemvárva meg a kölyköt, kilépek.

- Na vééégre már hogy ideértetek, azt hittem még ültettek egy-két bokrot!
- Grid hangja. A feje mellett a telefon. Ez mit szedett!??

De egy büdös szót se szólok, csak megállok a kocsi mellett, és Grid féleszű terelgetése mellett, - ha a pincsi intézkedik - a lány már mászhat is be az ajtón.

Kocsi félre.. a helyiek dolga, és ha minden a helyén, én is berakom magam.
Továbbra se érdekel Grid szövegelése..
Minden ami most érdekel, ittvan a fejemben...






_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#113TémanyitásTárgy: Re: Heaven & Hell   Heaven & Hell - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Heaven & Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Heaven T. Rheem
» Welcome to my life... Now please go to hell.
» Ville Deadman Wallow és a "Slaves of Hell"
» A Slaves of Hell - avagy Egy banda emlékiratai...
» A Slaves of Hell... - egy balul sikerült dedikálás esete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-