♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Tegnap 12:30 pm-kor

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

» Gloria & Robbie - Fucking millenials...?
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Vas. Márc. 17, 2024 6:39 am

» Welcome to the Sundown Club
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Alexander Holmes Szomb. Feb. 17, 2024 10:32 am

» Vinnie's Night
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Vincent Morris Belvedere Kedd Feb. 13, 2024 1:02 pm

» Leo & Derek - Sono arrivato tardi ma sono qui, no?
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Kedd Feb. 13, 2024 12:12 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Hétf. Feb. 12, 2024 7:36 pm

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Robert Holmes
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Kylie Alexis Hanson
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
Arnold Dovahkin
Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_lcapDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Voting_barDiliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#26TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 11:05 pm

És akkor beüt a szar....

Nincs időm reagálni... Nincs időm ellene menni, vagy egyáltalán védekezni, ahogy az események ott hátul kiszámíthatatlan játékba kezdenek!
Dulakodás... ez még leesik elsőben, de akkor eldördül egy fegyver, és én... én...

Kilököm az ajtót és kiugrok a kocsiból...

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#27TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2020 11:10 pm


- Te hülye vagy!?? Te.. hülye vagy!?? Elsütöttél a fülem mellett egy Berettát! Áááh... A PICSÁBA! - Gabe hangja. Odakintről, a fülét markolássza, kétrét görnyedve.
Nekem meg hasonlóképpen megakad a lemez.
Talán épp ezt használja ki a lány!
Már azt hittem ártalmatlanná tettem, vagy legalábbis.. most már tudja, legalább, hogy ki a főnök.. Hogy féljen! Helyette...

A kiscsaj olyat ugrik, hogy egyből beüvöltök ahogy idegig ér a fájdalom! A fegyvert elejtem, de ahelyett hogy érte nyúlna, és írhatnám a fejfa szöveget, megint nyílik egy ajtó! Csak most a másik oldalon!

Én még mindig a könyökömet szorongatom, de a hülye tyúk meg futni kezd. De nem érdekel. Engem nemérdekel! OTT BASSZA MEG! Ilyen pénz nem kell! Ilyen áron nem!
De azt látom, ahogy Gabe kitépi az ajtót, már az oldalamon, és a füléből csordogáló vér mellett rám kiált.

- Azonnal takarodj utána!

Én meg lassan kitolatok a kaszniból.

- A kurva életbe, NEVIL! Szedd már össze a pofádat! - üvölt. Én meg nem lépek meg. Nem vagyok a kurva.. KUTYÁJA! Ezért csak innen nézem ahogy a hülye kis tyúk elszelel. Annál JOBB!
Mindenkinek

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#28TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2020 2:28 am

AZ ISTENBASSZA MEG! Az ISTEN BASSZA MEG! - végtelen húrként száguldozik a fejemben, a jobb fülem még mindig cseng, ez a balfasz meg... Csak ácsorog itt.

- A KURVA ÉLETBE! NEVIL!!! - de a szemei tisztává tesznek mindent. Ezúttal nem számíthatok rá. Ezúttal egyedül kell cselekednem.

- Rohadj meg.. - köpöm, de a lány közben egyre távolabb, így muszáj utána menjek.
Rohanok. Nincs nálam se fegyver, se kés amiben bízhatok, de még az a kurva KÁBÍTÓFEGYVER se, amivel legalább parkolópályára tehetném, egy időre, így csak magamban bízhatok. És a tapasztalatomban...

- Hé, állj meg! Állj meg, nem hallod!?? - kiabálok utána - Nem bántunk! Tényleg nem bántunk, ez csak.. - beakad a szöveg. Mi volt?? Egy elbaszott reakció?? A hülye, húgyagyú öcsém megoldása mindenre?? Vagy egyszerűen az én hibám, amiért nem vizsgáltam át jól a kocsit. Amiért nem voltam biztos benne, hogy ezúttal.. nem sikerült normális fegyvert elrejtenie. De sikerült.
És én most ezért baszhatom...

- Hé.. Hé! - próbálkozom, de tutira lefogadom, hogy a lány nem áll meg. Így mindent egyetlen lapra teszek fel. Begyorsítok.. És rávetődöm.


Ha sikerül, nyekken. Illetve inkább én vagyok, aki nyekkenek, mert arra figyeltem, azért ne törjön össze, csak a karom kapott a hasába és úgy rántom magammal.
Ha sikerül... talán pillanatokig is tart amíg észhez térek. Bevertem a fejem. Ezt már érzem. És most már nem csak a fülemen, a homlokomon is vér patakzik végig. Csak kis sugárban... de azért folyik. És ha nem üt meg, vagy kirángatva magát a karjaim közül sikerül meglépnie, az után a néhány pillanat után, amikor már képes is vagyok fogni a világot, egyszerűen a szemébe nézek.
Muszáj hogy lássa, hogy nem akarom bántani.
Ha viszont nem, és kapálózni kezdene, egyszerűen a földnek szorítom.
Muszáj hogy valahogy össszecsomagoljam és visszavigyem!
Nagyon sok pénz forog kockán...

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#29TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2020 9:03 am




Megmentőim




Esek, gurulok, puffanok. A homok még langyos a sivatagban.
Én pedig, mint a nyúl, aki megretten a reflektortól csak futok. A sötétben nem látok jól, odavan az egyensúlyérzékem a fülem miatt. Talán mintha vérezne is egy kicsit. Nem tudom nincs idő ezzel foglalkozni. Csak a légzésemet próbálom rendezni. Más volt rendetlenkedni az elmegyógyban és más most a homokban futni a szaros kis életemért. KI be KI be. Lélegezz. NE állj meg.
Nem hallok semmi. Csak azt a mocsok csengést. Fáradok. Túl hamar... túl gyorsan. a tüdőm szinte sikolt, hogy álljak meg, még a levegő is fáj. De félek. Az adrenalin göcsbe húzza a lábamat és nem enged lassítani. Vagy legalábbis én úgy érzem, de lassulok. Próbálok még néhány kínkeserves nyögéssel többet tolni magamon előre, de már mindegy.

Hirtelen csapódik nekem valaki hátulról és a tüdőmből egy pillanat alatt kiszakad az összes levegő. Hirtelen lesz csend.. az egész fejemben. Aztán jön a föld. A karommal próbálok tompítani. Ez már nem az első. Végighorzsolom a könyökömet az apró kavicsokon és még csúszunk is egy kicsit. Nem bírok megmozdulni. De ő sem. Engedek magamnak néhány lélegzetvételt, hogy a testem megszokja az új helyzetét. Rám néz és akkor valami elszakad. Csendesen kezdek sírni, a könnycseppek pedig még jobban összemaszatolják az arcomat. Én is rá emelem a tekintetemet és hirtelen vigyorba torzul az arcom és nevetni kezdek.
-Kint olyan, mint bent.. itt is folyton csak sebes leszek.
Visszaemelem a tekintetemet az égre.
-Ha még egyszer azt mondod, hogy nem fogtok bántani akkor megütlek. Eddigis bántottatok.. ezután is fogtok. Én pedig ugyanúgy visszaütök, mint eddig.-megvonom a vállamat.
-Menjünk... hátha a hóhérhoz visztek.
Ha engedi akkor felkelek és felé nyújtom a kezemet, hogy segítsek neki felkelni a földről. Ők csak bábok... máshoz kell tartalékolnom az erőmet.


[/i]
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#30TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2020 3:26 pm

Sír... Az egyetlen amik meghatnak, a könnyek. Kezdem azt hinni... Kezdek hinni neki. Pedig nem szabadna. Valami belső késztetés erre sarkall, és nem is csalódom benne, amikor a következő pillanatban megint nevet.

Átkozott nőszemély...


Fújtatok, de úgy néz ki Nevilre még mindig nem számíthatok. Odahaza elkapom még érte, ez a meló nem ökörsütés! Nem lehetsz.. egyedül. Nem hagyhatod hogy magadra hagyjanak, és az én drága öcsém... De nem ragadok le most ezen a kérdésen, mert muszáj hogy a lélekjelenlétem győzzön. Bármivel is próbálkozna.

Mégis ő az aki hamarabb feltápászkodik. A fejemben őrült szirénák vijjognak, íííúúúú-íííúúú... lehet hogy inkább el kéne hagyni ezt a menetet, de az ígéret, és az adott szavam, nem erre ösztönöznek. Még soha nem másítottam meg azt amit kimondtam.

A keze felém nyúl, én meg hezitálok hogy belekapjak e. Mi van ha újabb játék. Mi van ha újra csak színlel. Képtelenség kiszámítani. Nem hiába volt ott, ahová elzárták, még ha nem is ismerek minden részletet.

Mégis a józan ész dönt. Ha kattant is, talán a bizalom jele lenne... valamiféle partnerséget mutatni. Ezért a kezébe csúsztatom az enyémet, és habár nem nehezedek rá teljesen, mégis hagyom hogy felhúzzon.
Már ha nem ver át.

Már talpon.. gyorsan végigcsapkodom a ruhámat. Kurvára tiszta homok, retek, vér, meg még ki tudja mi, de ideje menni. Nem most kell ezen leragadni így amikor ránézek, és úgy tűnik még mindig partneri a viszony - vagy csak annak látszik - a kocsi felé bökve fejjel jelzek, és lassan elindulok. És meglátjuk hogy jön e utánam.

- Én kérek bocsánatot... Nevil miatt.. - ezt már csak út közben engedem. Már ha felvette velem a lépést, és még mindig ott van velem. - Kicsit... hibbant szegény.. - mutatom a mutatóujjam pörgetve a halántékom mellett, és muszáj.. muszáj hogy meggyőzzem. Innen már nem üthet be semmi baj.

- Majd előre ülsz.. mellém.. Hm..? - kérdezem, de talán még előre félek a választól is. Ha eleve átkattan a vezérlése, ha belekap a kormányba és borulunk, ottmaradhatunk mindketten! Már én és az öcsém. Az ő élete egyelőre szimpla pénz. Fogalmam sincs róla mit akarnak tőle.  

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#31TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2020 5:01 pm




Megmentőim




A könnyek közül szakad fel a nevetésem. Ez a vég. Vagy a kezdet. A kezdet vége... a vég kezdete. Talán csak meg kelle fojtanom. Itt helyben. Mire a másik észrevenné már messze járnák. Vagy megölöm őt is. És enyém a kocsi. Nem mintha tudnék vezetni, de legalább lenne egy autóm. Nem lehet nagy ördöngősség nem igaz? Gáz fék... brumm brumm. Nem? De. Tuti. Elvégre még a férfiak is képesek rá.
Előbb kelek fel, mint ő. Az én testemet már többen strapálták a porba valószínüleg. Mégis felé nyújtom a kezemet.
Szemem villan egyet amikor elgondolkozik mégis úgy dönt, hogy belém kapaszkodik. Felhúzom persze minden kilóm kell hozzá, de segít is.
Elengedem a kezét és leporolom magamat egy kicsit. Nem mintha ez segítene... úgy kb bármit is de azért megteszem.
Biccent a fejével, én pedig először néhány lépéssel lemaradok, de utána gyorsan felzárkózok mellé.
-Tudod Gabe.. nem kell bocsánatot kérned.. tőlünk.

-Mi nem haragszunk.. semmiért. És senkire. De ez Nevilről nem lesz elmondható... bántottam...bántottuk .. főleg az önérzetét. Meg is ütöttem.-ráforgatom a szememet. Kissé ártatlanná válik az arcom. HA ha HA. Ha ők egymásra nem számíthatnak, akkor milyük marad velem szemben.
-De melléd szívesen odaülök...-mosolyom egy angyalé.
-Tudod Gabe.. nem tudom mi lesz velem, ha ti átadtok. De előtte..-elkapom a kezét és magam felé fordítom, ha tudom.-előtte játszhatnál velem egy kicsit.... én nem fogok árulkodni.. és te végig... olyan kedves voltál velem... játszhatnánk egy kicsit... kedves leszek...
Halvány mosolyba húzódnak ajkaim.


Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#32TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 3:31 am

"Tudod Gabe.. nem kell bocsánatot kérned.. tőlünk."

A szövege meglep. Váratlanul ér. De nem.. merek visszakérdezni. Vagy egyáltalán kéne?? Így inkább elengedem a fülem mellett. Ez az egyetlen biztos út, legalábbis ami a legbiztonságosabban járható. Csak tűnjünk már el innen mielőtt a zsaruk ideérnek! Már biztos riadóztatták a fél körzetet!

" Mi nem haragszunk.. semmiért. És senkire. De ez Nevilről nem lesz elmondható... bántottam...bántottuk .. főleg az önérzetét. Meg is ütöttem. "

Tovább nyomja a süket szöveget, én meg próbálok épeszű maradni. Erősen igyekszem. Válaszolgatni?? Még talán azt is. Csak hogy nehogy feltűnjön neki. De ez a nő.. hát tuti biztosan nem egészen komplett! És még mindig - valahol - frászt kapok tőle.
De ismerd ki az ellenséget!
Ez a legjobb opció.

"De melléd szívesen odaülök..."

Ez már egy biztosabb szempont. Mondjuk a kérdés, kinek. A leginkább neki. De aztán ahogy hirtelen elkapja a kezemet, az ösztön dolgozik, csak hogy épp nincs nálam fegyver.
A kurva életbe!
Dolga végezetlenül tapad a hátam mögött a kezem. A másik... nem az amit elkapott, hanem amelyik ösztönből a fegyvert kereste. De még mindig csak őt figyelem. Egy fél szemmel se Nevilt, hogy mi a jó édes faszt csinál éppen, ahelyett hogy engem fedezne.
És az a szöveg....

- Nem egészen.. értem... hogy mire gondolsz... - hebegem. Hogy találgassak?? Nála rohadtul bármi lehet! Nála játék egy kés a fejbe. Talán. Vagy akár egyszerűen csak újra belezne, ki tudja mi a szart csinált mielőtt bekerült a levesbe! Valami azt súgja hogy semmi jót.
A még mindig a hátam mögött ragadt kezem, valahol érzem, hogy neki is feltűnhetett, ezért lassan rendezem és csúszik vissza előre.
Mindkét kezemet a levegőbe emelem, megadva, ha látom, megtorpanna tőle.
Nem akarom hogy megint fusson.
És én se akarom hogy megint vetődni kelljen.
Helyette inkább megtörlöm az alvadt vértől csurgó fejemet.

Kurvára egy elbaszott helyzet ez!

 

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#33TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 29, 2020 7:14 pm




Megmentőim




Annyira védtelennek tűnik, ahogyan a háta mögé nyúl, de kezei nem találnak semmit. Nincs fegyver, csak a két puszta keze az embernek. HAhaHA. Mint a nyuszi... ami megrémül a reflektortól és irányt téveszt. Fél tőlem... pedig vele még egészen kedves voltam, DE amíg fél addig nincs baj. A másik rafkósabb. Az lenne az igazi trófea.
Szemöldökei az égig csúsznak és már menekül is. Rohadtul nem tud velem mit kezdeni és ez minden bizonnyal kegyetlen egy érzés lehet. Ez szerinte már nyomasztó? Az elmének ennél trükkösebb játékai is vannak, mint egy kis személyiséghasadás.
Elhátrál tőlem, de a szemeit nem meri levenni róla. ohh drága báránykám... gyere csak... gyorsan elvágja a torkodat a mami nem fogsz szenvedni.......... sokáig.

-Tudod Gabe nagy esélyem van rá, hogy még ma este valaki megnyúz és kiszögel a falára, mint egy trófeát. Bent... az intézetben.. sokszor akartak vele... játszani.. tudod? Csak sosem hagytam, hogy oda nyúljanak ahol a ruha takar... de lehet, hogy ezt mégis ki kellene próbálnom mielőtt valaki lepuffant.-hogy miről beszélek? Én sem tudom teljesen pontosan. Sokszor vertek meg... vágtak felhoz, vágtak pofán. De a ruhám alá egyiket sem engedtem be... még akkor sem ha ehhez egy... két... fület le is kellett harapnom.
Lassan beharapom az alsó ajkamat.


Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#34TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 2:59 am

" Tudod Gabe nagy esélyem van rá, hogy még ma este valaki megnyúz és kiszögel a falára, mint egy trófeát. Bent... az intézetben.. sokszor akartak velem... játszani.. tudod? Csak sosem hagytam, hogy oda nyúljanak ahol a ruha takar... de lehet, hogy ezt mégis ki kellene próbálnom mielőtt valaki lepuffant. "

Ezmost... KOMOLY!!?? Nem tudom hogy jól értettem e. Már amit (hiszem hogy) értettem. Ez a tyúk most dugni akar?? És ráadásul velem??
Egyből felmegy a vér a fejembe, és útközben eszembe jut Raina, aki tutira.. kibelezne.
Vagy őt... Igazából nála sose lehet tudni.

-  Ööööö.. - szakad ki rém értelmesen, de biztosan van folytatás. Valahol kell lennie. - Figyelj, mit szólsz ahhoz ha most eltűnünk innen, mielőbb... mert a zsaruk már tutira keresnek, és azután majd beszélünk róla?? Hm?? - hogy akarom e?? A jó büdös... FRANCOKAT! Meg kell mondjam, nem rossza a nő, de le se moshatja hogy KERGE! És ezekkel nem jó kezdeni... Amúgy se, de ez meg PLÁNE egy nehéz eset, szóval inkább irány a kocsi.

Leveszem a pólómat, és jobb mód híján, megtörlöm benne az arcomat. Letörlöm a vért, a mocskot, mindent ami alátámaszthatná a szokatlanságot, aztán gyorsban visszakapom.

- Remek.. - bököm el. - Akkor menjünk! - intek előre a kocsi fele - Mielőtt elkapnak és visszavisznek... - nyomós érvek?? Hát legalább! De megvárom amíg elindul, és útközben, fél szemmel jelzek Nevilnek, hogy figyeljen már, álljon készenlétben, ezt rohadtul nem fogom egyedül csak én csinálni!


_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#35TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2020 1:41 pm

Nem kezd ki velem. Beszari. Pedig olyan szépen tudtam volna kiütni. A férfiak egyszerűek. Nincs elég vér bennük ahhoz, hogy az agyuk és a nemiszervük egyszerre működjön. Szóval egy elvadult férfit sokkal könnyebb kiütni. Hiába vérzik. Az előbb is olyan könnyen utolért. De egy dolog biztos. Nem várom meg, amíg leszállítanak. Nem leszek senkinek sem a trófeája.
Kicsit hátrébb lépek, amikor rájövök, hogy nem most van itt a szökés ideje. Megvárom, amíg megtörölközik, majd visszaöltözik.
Próbál érvelni, hogy miért is olyan rohadtul tök jó nekem ez az egész. Hát mindjárt még imát is rebegünk értük.
Kicsit felcsúszik a szemöldököm.
-Én oda nem megyek vissza.-megvonom a vállamat. Előbb vágom el a saját torkomat, mint, hogy oda valaki visszavinne. De neki ezt nem kell tudnia. Viselkedek, amíg nem adódik jobb lehetőség.
Tekintetem azonnal Nevilre tapad, ahogy közelebb érünk a kocsihoz. Ha lenne cipőfűzőm... biztosan megfojtottam volna már. De nincs, így csak odasétálok az első üléshez és beülök. Bekötöm magam és felhúzom az ülésre a lábaimat. Részemről mehetünk. Még úgyis túl messze vagyunk a várostól.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#36TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2020 12:53 am

"Én oda nem megyek vissza."

- Helyes! - ebben legalább megértettük egymást. Akkorát bólintok, hogy szinte a fejem is leesik, de minden vágyam hogy mielőbb, de tűnjünk el innen. Rohadtul nincs kedvem itt, a kibaszott sivatag forró közepén egy hibbant nővel vitatkozni.
Lehet tényleg kellett volna berakni némi kötelet???

Legközelebb hallgatnom kell Nevilre...

- Akkor menjünk! - előre engedem. Nem akarom hogy megint megszökjön, elég volt már a lóhalálból.
Ekkor nézek csak szembe Nevillel.

- Jól szórakozol?? - kérdezem, ahogy ő csak a kocsi oldalának dőlve a túloldalon, még mindig a fegyverével játszadozik.
Eszehagyott...

De aztán csak veszi a lapot, némi méltatlankodás mellett, és ahogy mindketten figyeljük, egyszerre ahogy a kiscsaj simán berakja magát, csapódik az ajtó, és még övet is vesz...
Komolyan mintha egy másik nő lenne.

- Szóval.. indulhatunk végre!?? - most Nevilnek, aki újabb pofák után az ellentétes oldalon berakja magát. Én meg nagyot sóhajtok.
Mégegyszer végigfut a fejemen mennyire lesz jó ez így, mennyire "Biztonságos" de aztán feladom a dolgot. Akármennyire is, innen el kell tűnjünk, szóval ELŐRE!

Azzal berakom magam én is a másik oldalon.

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#37TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2020 1:10 am


Az ahogy a kis tyúkkal vakerál... Rohadtul nem üti meg a szintemet. Nem fogok én egy ilyen hülye libával egyezkedni, mondtam én hogy fogjunk egy kurva kötelet, tekerjük be, kendő a szemére és a szájába, és tádáááám! Leszállítva a szállítmány!
NAGYÖTLET!

De NEEEM! Gabe úrnak kurvára kell játszani a faszagyereket, és az irgalmas.. szamaritánust, az angyali lelket, és muszáj minden hülyével jóbanlennie!
Hát TESSÉK!
Nesze neked tesó, itt a kis kedvenced!
Hát rohanj utána!
Fussá'!
Nem ezt akartad??
Hát te akartad, ne szólj bele, én mondtam hogy csináljuk másképp, de amit én mondok az folyton le van szarva!!
Hát TESSÉK! Fuss!
Én meg addig kitisztítom a fegyveremet...

Amikor visszajönnek, látom hogy a kis picsa megszelídül. De nem ver át. Tudom hogy csak játssza az egészet, az ilyen kis elmebeteg tyúkokból nem lesz egykettőre szent, volt már szerencsém párhoz, és mindig gallyra futott. Hát most se dőlök be a fejének.

- Kösz, jól megvagyunk. - válaszolok Gabe cinikus megjegyzésére, egy terjedős mosoly mellett. De a kiscsaj beül. Namitörtént!
Guvad a szemem, de nem mondom, jó hogy nem megint mellém rakja be. Bár most már simán keresztüllőném, nem tökölök vele, mégis jobb hogy innentől neki kell figyelnie.
Én simán megkötözném.

Gabe is beszáll, a motor indul. Lassan kapar ki az útszéléről, és ahogy gurulunk, néma kuss költözik a kocsiba. Egyikünk se ugat bele. Nekem mert nincs mit mondanom, ő meg nem szokott beszélni. Csak ha kell. Én meg végig a szemeimet a kis bigén tartom. Csak ha lőni kéne.

- Útközben megállhatnánk! Egy benzinkúton. - köpöm el. - Addig romantikáztatok itt, amíg teljesen kiszáradtam. - és ígyvan. Sivatagot köpök. Az a kicsi már bele fog férni! Én addig tartom a fegyvert a kis hangyáson!
Hadd játsszak már én is egy kicsit!


_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#38TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2020 7:50 pm

CSAK VÁRJ.... csak várj... CsAk VÁrJ. Türelem. A hosszú élet titka. De nem nekik hanem nekik. Haláli kis utazás az egyszer szent.
LA.. Csak várjuk még ki, hogy ki fog nevetni a végén. BUMM.. Biztos, hogy én.
Csendben ücsörgök a kis kijelölt helyemen. És várok. LA..la... LA... Talán csak el kellene rántanom a kormányt. Annyi szart túléltem már, hogy megszámolnom is nehéz lenne. NA BUMM. Akkor mire várok? Talán egy jobb lehetőségre. Egy közelebbi lehetőségre. Lehet, hogy egyszerűen még nincs itt a TÖKÉLETES időzítés. Tiktakbumm. Csak egy mozdulat és a sorsra bíznám, hogy ki él és ki hal.
De nem kell tennem semmit... Chhh.. kezd nevetségesen egyszerűvé válni a dolog. Rinyás kinyitja a száját... és bár szinte érzem, hogy a fegyver csöve még mindig felém meredezik nem teszek semmit. Ha ettől úgy érzi, hogy nagyobb a farka ám legyen.
Egy rohadt mozdulattal eltörhettem volna a nyakát. Mondjuk még megtehetem. Csitt már az ég áldja. Kezd kurvára nagy lenni a hangzavar. Nekidöntöm a fejem az üvegnek.
-Pisilnem kell.-jegyzem meg csendesen, de ezt Gabenek szánom. A másikkal semmi dolgom. Remélem úgy érzi, hogy két szaros gyerekkel utazik együtt.
Pedig csak eggyel. HAha. És az nem én vagyok. Rinyagép.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#39TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Május 15, 2020 3:58 am

Végre elindultunk, és már külön ezért hálát mondhatnék. Gurulunk... Néma csöndben a cél felé, és hogy úgymondjam, nem is bánom a csöndet. A fülem még mindig lüktet, és nem esne jól egy újabb üvöltözés.
Ezt már csak Nevilnek kell a szájába rágni...

És ha már meg is jelent a csak gondolatban említett, hamar a tudomásomra is hozza, hogy még mindig nem az az érett ember akire nekem szükségem lenne.
Ez meglepő??
Bár mondhatnám ezt.
Ezért csak a tükörbe nézve megforgatom a szemeimet, jelezve, hogy most már kurvára ki fogja bírni a raktárig! Akkor már felőlem mehet.
(ahová csak akar)

De akkor oldalról még valami betolakszik a képbe. Még valaki, valaki olyan, akitől már jobban tartok. Mi lesz a következő lépése ha nem engedek?? A pofámba tapos?? A gázba?? Egyszerűen leharapja a még maradék fülemet??
Váltakozó rémképek köszönnek be a fejemben, és úgy őszintén, egyikkel se akarok találkozni.
Baszott döntések.

- Jó! - vágom aztán ki a semmiből. - Megmondom mit csinálunk. - naná, hogy megmondom, elvégre valakinek végre dönteni kell! És ha lehet, ésszerűen.

- A következő lehajtón kimegyek. - nyílt titok. - Te.. ittmaradsz a seggeden! - újra a tükörbe figyelek. - Én meg a.. - hogyishívják? - Lány, felkeressük a mellékhelységet, és visszafele hozok neked egy vizet. - mondom ki az ukázt. Neeem lesz itt csavargás, hülye játékok a pénztárnál, vagy akár újabb szarul elsülő ügy. Elég volt már belőle.

Kell... nem kell!?? Lehet VÁLASZTANI!


_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Nevil Turner

Nevil Turner

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : körözött
Location : Jelenleg Vegas
Posts : 154

#40TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Május 15, 2020 4:00 am



Vizet?? Minek néz ez engem állatnak?? És persze ott az az ismerős fény a szemeiben, de nehogy azt higgye ettől fogok majd beszarni!
Pedig úgy kipróbáltam volna a puskát..

- Oké! - vágom rá. Talán még engem is meglep. - De kólát hozz!! Ne vizet.. - köpködök közben, mert a tökömnek kell a sima víz.

- És legalább két üveggel, különben esküszöm, ideszáradok. - sóhajtok csak kellemesen, elvégre 3 perc alatt tönkretette a játékomat.

"Hogyan lukasszunk ki egy flúgos szőkét..."

Oké, azért másképp is szívesen meglukasztanám.

_________________

You think that you can win forever

but once you have to die

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#41TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 18, 2020 4:01 pm

Szinte látom, ahogyan kidüllednek felém az erei a halántékán... jajj drágám.. fogsz te még izzadni.. ... Megkötözhetett volna és berakhatott volna a csomagtartóba. De nem tette. Csak ezért választom a kedvesebb verziót..igen drágám ez már az..
Mondja a haditervet. Hurrá, éjjen, konfettit neki. Most mondtál áment a szökésemre drágám.
Megforgatom a szemem és rápillantok.
-Josephine a nevem.-sóhajtok majd kipillantok az ablakon.

Csendben maradok az út hátralévő részében. Itt-ott már rendesen lüktet a bőröm, ahol lehorzsolódott a felső réteg. Lassan rajzolódnak ki a benzinkút fényei. Show time.
Megvárom amíg leparkol, csak akkor nyúlok a kilincsért.
-Fogod a kezem miközben pisilek vagy elintézhetem?
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#42TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2020 6:17 pm

Nagyot sóhajtok.

- Josephine.. - mondom ki. De nem tágítok a szemeiből. Úgy az első néhány pillanatban, talán arra várok, hogy mit fog reagálni.
És ha semmit, nyert az ügy!
Vissza a vezetésre, és fejben már rakosgatom is egymásra a terveket. Hogyan.. és miként fogom megakadályozni, hogy hirtelen lépéseket tegyen.
Valahogy muszáj lesz...

El is érkezik az említett, és az én gyomrom már egyből összehúzódik. De nem mutatom jelét. Nem, mert lefogadom, egyből kiszagolja az izzadságcseppeket, mint egy vadászkutya, és nem adom meg neki azt az észrevételt, hogy igenis, tartok attól ami jönni fog.
Csak érnénk már oda...

A kocsi leparkol, az én szemem meg már a kezén, a lány kezén, de mielőtt kilökné az ajtót, inkább kérdez.
Okkéééé, denehezen fog ez menni!

- Tisztában vagy vele hogy mi vagyunk az egyetlen esélyed, ugye?? - próbálok a szemeibe. - Hogy itt még simán megtalálhatnak.. közel az intézet, ha felismernek, vége. - legalábbis sanszosan. - Biztos vagy benne hogy ezzel tisztában vagy??

Úgy beszélek mintha egy értelmeshez beszélnék. Értelmes ő... csak egész.. másféleképpen, és az a típus, amihez abszolút nem fűlik a fogam.
Nemmegbízható...

..ergo: veszélyes.

- Menjünk! - lököm ki most én az ajtót.
Már ha nem hangzik el olyan, ami miatt meggondolnám magam.

_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#43TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 17, 2020 5:48 pm

Megforgatom a szememet és hangosan felsóhajtok.
-Édesem.. ugye tisztában vagy vele, hogy.... HOOOoooOOoooOgy... nem is tudom... sacc 12-13 éves lehettem amikor bevittek... Ugye tudod... hogy azért voltam ott.... hogy SOHA senki ne tudja meg, hogy ki a franc vagyok. Ugye tudod...-szemeim hol játékosak, hol gyilkos villámokat szórnak...
-És azt ugye tudod... hogy ha zokogni kezdek... akkor titeket visznek el a zsaruk... súlyos testi sértésért..-egy villanással nézek végig magamon, majd hangosan felnevetek.
Hirtelen keményedik vissza az arcom.
-Biztos vagy benne, hogy tisztában vagy ezzel...?-kérdezek vissza majd felnevetek megint és kilököm az ajtót és el is indulok a mosdó felé. Sakk Matt életem.
Belököm magam előtt az ajtót. Megmosakszom... amennyire csak lehet. Lemosom a vért magamról, az izzadtságot, de a ruháimat nem bírom rendbe rakni. Nem tudom mennyi ideig lehettem bent, de aránylag sokáig elidőztem mire sikerült normálisabb kinézetet varázsolnom magamnak.
Már úton vagyok a kocsi felé, amikor valaki mellém lép. Egy idősebb nő.
-Jól van kisasszony?
Szemem Gabere villan, majd visszanézek a nénire.
-Persze, köszönöm... csak hippik vagyunk és kint voltunk a földet imádni a sivatagban. Csókolom.-mosolygok rá angyalian majd visszatérek a fiúkákhoz és visszaülök a helyemre.
-Remélem beszartál.
Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#44TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Okt. 30, 2020 5:38 pm

Még mielőtt reagálhatnék kilöki az ajtót. Ez épp elég ahhoz, hogy az aztán beköszönő "a kurvafasszopóistenbe" kiáltványomat már ne hallhassa meg, mondjuk nem is neki szánom. Csak úgy kicsúszik.
Nevil hátulról egy  "Menjek??" felkiáltással érzem ahogy mögöttem mozdul, de még a helyzet ellenére is épp arra jutok, hogy elég lesz egy őrültet szemmel tartani, így inkább egy "Nem kell. Megoldom."-mal egyszerűen zárom a helyzetet, és én is kilököm magam.

A kút kisboltjába térve, egy percig nem vagyok nyugodt. Fél szemmel hol az üveget, hol a kiszolgáló csávó mögötti kamera képét nézem, ami neki is mutatja az odakinn történteket. Azt még láttam, ahogy a lány belép a kinti mosdó ajtaján. Azt még nem, hogy ki, de épp elég fifikásnak tartom ahhoz, hogy ha meg akarna lépni, ne ez legyen az akadály.
Így hát marad minden jóindulatom, meg némi remény. Ami sosem szokott a jóbarátod lenni, így most is piszok kevés.

Lekapok a pultról gyorsban egy nagyüveg kólát meg egy narancsot, mellé két nagy chipseszacskót, és azonnal kiszórom a maradék pénzemet.
Nem úgy a maradék, de most itt nálam a maradék.

- Tankolás nem volt? -  kérdezi a faszfej, én meg egyszerűen megrázom a fejem.

- Csak ennyi, de sietnél már!? - az meg értetlenül néz rám. - Rajta-rajta-rajta, sietek.. - pörgetem meg a kezem, mire csak észbekap végre, és kiszórja elém a visszajárót.
2 dolcsit azért otthagyok.

Kiszáguldva az ajtón kinyitom Nevil oldalát, és az ölébe szórok mindet. Most irány a lány, de akkor látom megnyílni az ajtót, és szépen riszálva kilépked.
Belém meg egyből visszatér a szussz.
De akkor egy öreglány indul meg felé...

Én is megindulok, de még idejében lelassítom a lépteimet.
A lányra nézek, ő meg rám, és ott az az ördögi vigyor a szemeiben.
Baszódj meg... Csak legyünk már túl ezen!

A csaj kontráz, aztán engem megkerülve - talán meg is lökve -, visszaül a helyére.
Rólam meg óriási adag víz szakad le.

- Bassza meg... én ebből már kiöregedtem.. - csak az orrom alatt mormolom, de aztán már fordulok is meg, és biztosra veszem hogy Nevil közben már a pofáját tömi, mint valami óvodás a chipsszel, végül én is beülök a helyemre.
A kiscsaj szövege oldalról kap el. De nem számít. Nem lényeges. Mielőtt meggondolja magát, már nyomom is a gázt, és kifordulva eltűnünk a fenébe.

Nem tud elég korán jönni az az átadás!  


_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#45TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 04, 2020 7:23 pm

Már napok teltek el azóta... de eddig nem kecsegtettek semmi jóval.
Habár, ez nem teljesen igaz. Mert igazából mindenki követte a sakktáblán azokat a lépéseket, amiket fejben már előre láttam, hogy be fognak következni, így igazából így nem is lenne valós azt mondani, hogy váratlanul következett volna be bármi is.
Halálbiztos voltam benne, hogy a "Szöktetés a Szerájból" fedőnevű akció pontosan egy vérfürdős, belekben gázoló gyaloggalopp futammá fog változni. Ezen nincs mit csodálkozni.
Az emberek egyszerűen totálisan elszállnak, ha meglátnak pár nullát egymás mellett.

Idióták... fut át a gondolataim között, ahogyan sietősen haladok a vészkijárat számára létrehozott lépcsősorokon át lefelé, a mélygarázs irányába. A vérnyomásom valamennyivel "a szokásosnál" is magasabb értéket ütött meg. Ami nem csoda: hiszen pár perccel ezelőtt még azon voltam, hogy pépesre verjem az egyik behajtó cégem kis főnőkét, mert úgy gondolta, hogy pár konccal több járna neki, mintsem a többi szemétnek. Úgy gondolta, jah.
Mekkora szerencséd volt, te kis szarzsák....csóválom meg a fejem, miközben haladok lefelé rendületlenül.

Nagyon szeretettem volna eljátszadozni John-al, és be is hívattam az összes helyi keménytökű fafejűt, hogy mire lehet számítani, ha legközelebb megint valaki arra gondolna, hogy mennyivel okosabb is tudna lenni, mintsem az szükséges volna a számára. Ami által pedig máris nagyobb seggfejnek képzelné magát, mintsem ami.
Ám, mielőtt belekezdtem volna bármibe is, megcsörrent AZ a telefon, a belső zsebben. Amit csak egyetlen esetben, egyetlen célra tartottam fenn. Semmi másra.
Senki sem mert megmoccanni, olyan csend volt, mintha egy temetkezésen lenne. Csak a telefon ritmikus, meghatározott időnként jelentkező rezgése jelezte a bejövő hívást. Valamint az, hogy bárki is volt a hívó fél, kitartásáról tett tanúbizonyságot, mert legalább fél perc telt el eme néma, kritaptacsendben, míg végül a fülemhez emeltem a telefont.
- Uram, megtaláltuk.
Még a levegőt is visszafogom egy hosszú pillanatig, mintegy hatásszünetet tartva. Közben a szemem körbejáratom a csürhén, akik egytől egyik a falaknál állva sorakoznak, csak ez a kis tetű ül előttem egy székhez kötözve, mint egy jól becsomagolt sonka. Szemében pedig a félelem olyan mértékű foka, melyben úgy gondolja, hogy pontosan tudja, hogy mi fog rá várni.
Pedig nem, fogalma sincs, hogy milyen mélységig akartam lemenni, mennyi ideig és milyen véresen akartam elintézni, mielőtt végleg meghalt volna. Hogy mennyire nem kötnek az olyan fölösleges dolgok, mint az emberi moralitás, vagy olyan kötelékek, hogy lélek nehézsége. Mondjuk biztos van lelkem, elvileg mindenkinek van, de tuti defektes. Engem pedig ez csöppet sem zavar, teljesen elfogadom azt, aki és ami vagyok.
-Folytasd.
Szólok bele végül a telefonba, miközben gondolatban már kezd is kifakulni az, amit jelenleg tenni is akartam, mert egyből jelentéktelenné törpült amellett, amit el akarok érni.
Ok és okozat, valamint a prioritás különös triumvirátusa.
- A műhold adatai által követtük az összes fejvadászt, akik úgy döntöttek, hogy végrehajtják a szöktetést.
Sokan elbuktak, különböző okok végett, de úgy tűnik, hogy 2-en sikerrel jártak és behatoltak az épületbe és és rövid időn belül plusz 1 hőfolt jelent meg a közelükben és pontról pontra haladnak kifelé.
Mi az utasítás?

Mire kiejti az utolsó szót, addigra már készen is áll a fejemben a rögtönzött terv, és ennyit mondok:
-Egy perc és mondom.
Röpke pillanatok alatt kezemben terem egy tőrkés egy rejtett helyről az öltözékemben és gyors mozdulatokkal szabadítom meg a vendégem a túl sok anyagtól, amik a székhez rögzítették. Csak azokat hagyom fenn rajta, amit a testét kötegelik össze. Amint ezzel végeztem, a telefont belehelyem a belső zsebembe vissza, a kést is a helyére , ahol előtte volt.
Majd felkapom a prédám, mintha egy darab szar lenni és épp ki akarnám vinni a szemetet. Csakhogy ez jelen pillanatban az egyik toronyépület 40.-ik emeletének konferencia terme, aminek az egyik fala teljesen, lapokra osztott üvegparcellákból áll.
Látom az embereim tekintetében a felismerés iszonyatát, illetve John is eszeveszett ficánkolásba kezdene, ahogyan megsejti, hogy a "játék" nem úgy véget érni, amire ő eleve "felkészült".
Pár gyorsított lépés, majd teljes erővel az egyik ablakpanel felé hajítom a szerencsétlent, aki úgy hatol át rajta, mintha ott sem lenne. Hiába, a nagyobb tömeg a kisebb ellen mindig nyer. Egy pillanatnyi idő sem telik el, ahogyan áthatol az üvegszilánkokkal bőséggel szórt levegőn, már meg is kezdi egyre gyorsuló útját lefelé, hogy végül egy véres pacává varázsolja át magát - és esetleg azt a szerencsétlent, aki épp arra jár - ahogyan lenn megérkezik. De ez már nem érdekel. Visszaveszem a telefont a belső zsebből.
- Készítsétek a leggyorsabb gépet, kocsit, bármit, ami ahhoz szükséges, hogy minnél előbb létrehozzam velük a kapcsolódási pontot.
Illetve, ha vannak a közelben elérhető embereink, akkor küldj oda valakit, vagy akár egy csapatot is, hogy biztosítsák őket, amennyiben ezt a helyszín és a körülmények engedik.

-Sajnos, nincs senki, aki elérhető közelségben lenne, de tudunk nyitni egy védett vonalat az egyikük telefonjára. Ha gondolja.
-Igen, gondolom. Tegyétek.
Válaszolom, miközben a nadrágom bal zsebéből már az egyik fülemre is helyezem a mobil csatlakoztatót, melyre átirányítom a telefonhívást és elteszem közben a telefont.
-Hozzátok rendbe az ablakot és takarítsatok fel. Amikor visszajöttem, majd folytatom, amit most elkezdtem, ha valaki mégis úgy gondolkodna, mint a mostani szerencsés.
Miközben ezek újra átpörögtek az agyamon, már le is érek a mélygarázshoz. A fülemre erősített headset még mindig süket, csak a néha elhangzó pittyenés jelzi, hogy a techikusok dolgoznak azon, hogy létrehozzák az összeköttetést.

Ezen idő alatt pedig, vélhetően Gabrielnél valahol, egy rejtett reteszben egy telefon tompa, de ritmikus rezgése jelzi számára, hogy valaki próbál vele kapcsolatot létesíteni.
Természetesen, ahogyan az lenni szokott, a hívó fél adatai titkosítottak, így csak annyi viríthat a kijelzőn, hogy "Ismeretlen".
Ezen idő alatt pedig, egy hasonlóan jól elrejtett helyen, Nevilnél lévő telefon is megrezzen egyszer, amire egy sms üzenet érkezett.


To: Nevil
From: A cápa

Hamarosan külső csatlakozás. Ha biztonságos, maradjanak és várjanak a jelre. Ha nem, haladjanak tovább, ahogyan eddig.


Amennyiben Gabriel felveszi a telefont, akkor egy robot hang fog megszólalni:
- Üdvözlöm. Sikeresen végrehajtották a feladatot. A megbízás tőlem érkezett. Kérem, erősítse meg, hogy a célpont életben van és nem fenyegeti közvetlen életveszély.
Valamint, amennyiben nem fenyegeti önöket közvetlen életveszély, kérem, hogy maradjanak a mostani helyükön és biztonsági megerősítésként a társa telefonjáról küldje el a koordinátáikat.
Amennyiben a helyzet nem megfelelő, akkor azokat az adatokat küldje el, ahol biztonságban tudnak várakozni a következő kapcsolatfelvétel idejéig.

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#46TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2020 2:13 am


Az út.. mondhatni hogy az eddigiekhez mérten csendben is telt. Telik. Minden egyes újabb mérföld ajándék, pláne ha épp nem Nevil rágcsállószerű mormolását vagy a lány eszetlen dúdolgatását(?) hallom a fülemben, és ha így most belegondolok, tényleg kezdem úgy érezni magam, mint korábban ott az elmegyógyintézetben.
Hibbantak között...

- Akkor mikor is van a találka!?? - Nevil rág bele a fülembe ismét, pont abba, amibe elsütötte korábban azt az elbaszott fegyvert. így automatikusan rántom félre a fejem.

- Megtennéd hogy lehalkítod magad?? Kérlek. - bele a visszapillantóba, de nem ringatom magam hamis tévképzetekbe, ő mindig is azt csinálja amit akar. Vagy annak ellentétét amit én mondok neki. Tapasztalat.

- Nem is üvöltöttem... - nem látom a guvadó szemeket, de le merem fogadni hogy ott van az. Ez is tapasztalat.

- Oké. Akkor csak fogd be! - markolom a kormányt, próbálván felidézni, hogy hogyan is fognak szólni a továbbiak. A megbeszéltekhez híven a gps koordináták adottak. Az időpont is, amihez van még.. jóóó 2-3 óránk.. - fordítom a csuklóm szembe, ahol a már manapság leáldozófélben lévő, régi óra virít. Addig is kell csinálni a lánnyal valamit.
Mondjuk lekötözni.. Kloroform?? A kábítólövedéknek lőttek, kifogyott a tár, na meg már amúgy is ismeri a kis flepnis, és nem fogadom le hogy a kis zakkant fejében, ne születne meg valami új, szenzációs ötlet.
Már ha rájön hogy az ártalmatlanná tétele a cél.
Nem kell egy újabb botrány!

Egész beleszököm a gondolataimba, úgy tűnik Nevil is feladta már (HÁLA! Csak zabáljon.) A lány meg valahol elveszett az éterben ami meg egy újabb jó pont.
Legalábbis felüdülés.
Amikor hirtelen zizegés riaszt meg.

Először nemvágom. De.. de, vágom, a telefonom az, elvégre lehalkítottam, de az az ismeretlen a képletben hogy végül is ki KERES!
Nem szoktam osztogatni a telefonszámomat..

Fél kézzel túrok a nadrágzsebembe, ami alapesetben nem túl nagy művészet, mégis, így ülve, akadály, szóval könnyítve aztán a  helyzeten, inkább félrekormányozom a kocsit.
Az útszélére.

- Megint megállunk?? - újabb rágás. Okééé.. megforgatom a szemeimet.

- Te.. maradj! - ezt már a lány lelkére kötöm, a kérdés megfogadja e, ahogy megemelem a seggem, hogy végre kihúzhassam a mobilt.

Meg se nézem, csak hallgatok.

- Igen!? - vágom rá, de akkor Nevil is mozdul a háttérben, és minden árva szó nélkül hátulról előre, a képembe nyomja a mobilját.

"Ez meg honnan vette a számomat!?? "

Csak tátog. Én meg nem állok le most rovázni ezen, jó lesz majd azon később is!

"- Üdvözlöm. Sikeresen végrehajtották a feladatot. A megbízás tőlem érkezett. Kérem, erősítse meg, hogy a célpont életben van és nem fenyegeti közvetlen életveszély.
Valamint, amennyiben nem fenyegeti önöket közvetlen életveszély, kérem, hogy maradjanak a mostani helyükön és biztonsági megerősítésként a társa telefonjáról küldje el a koordinátáikat.
Amennyiben a helyzet nem megfelelő, akkor azokat az adatokat küldje el, ahol biztonságban tudnak várakozni a következő kapcsolatfelvétel idejéig."


Csak néma kussban hallgatok. Nevil kérdez, de az ujjam felemelésével jelzem, hogy várjon, ez most nem az a pont, amikor szövegelnie kéne.
Megváltozott a hely és az időpont. Hogy kötözködjek?? Bassza meg, Ő FIZET!!
És most már biztosra veszem hogy valami kurva nagyba nyúltunk.

- Nem vagyunk veszélyben.. perpill, sőt az áru se.. - nézek a lányra mellettem, megkockáztatva hogy ezért simán, benyom egy tockost, már ha egyáltalán megúszom ennyivel, most mégsem neki beszélek. Csak róla. - de mivel az út szélén dekkolunk, ahol bármikor elkaphatnak a zsaruk, inkább azt mondom találkozzunk a megbeszélt helyen. - vagy nem. Ez már rajta múlik. - Vaggy... akkor hívjon... - hát ja. Hívjon. Most is azt csinálja! Végül is...  De ettől függetlenül maga a hirtelen belépő, nem kell mondanom hogy kicsit sem nyugtat meg.
Hogy legyünk képesek így tervezni??


_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#47TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2020 11:09 am

Már majdnem sikeresen a garázs ajtajánál vagyok, amikor a fülemen lévő komon lévő kattanás jelzi, hogy, hogy a vonalban változás állt be. Ismét egy férfi hang szólal meg.
- Uram, a kapcsolatot sikeresen létrehoztuk. Átváltunk.
Pár szívdobbanásnyi idő telik csupán el, amikor egy újabb, de már más hangszínű férfi hang szólal meg a vonal másik végén.
"-Igen!?"
Nem hagyok neki sok időt, máris elmondom a már előre elgondolt beköszönésem, és mivel biztos vagyok benne, hogy a hangom torzításon fog átesni, nem zavartatom magam semmivel sem. Nem mintha alapból zavartatnám magam, hiszen a közel 180-as vérnyomás mellett a világ eléggé kitágult, illetve lelassult érzékelés szinten ahhoz, hogy ilyesmivel már végképp ne foglalkozzam.
- Üdvözlöm. Sikeresen végrehajtották a feladatot. A megbízás tőlem érkezett. Kérem, erősítse meg, hogy a célpont életben van és nem fenyegeti közvetlen életveszély.
Valamint, amennyiben nem fenyegeti önöket közvetlen életveszély, kérem, hogy maradjanak a mostani helyükön és biztonsági megerősítésként a társa telefonjáról küldje el a koordinátáikat.
Amennyiben a helyzet nem megfelelő, akkor azokat az adatokat küldje el, ahol biztonságban tudnak várakozni a következő kapcsolatfelvétel idejéig.

Szinte már hallani vélem gondolatban, ahogyan ez a rideg és kimért utasítás egy újabb adrenalinfröccsöt fecskendez a már eleve felfokozott hangulatra, ami vélhetően a vonal túloldalán uralkodik.
Ezt nem volt nehéz megállapítani abból a hangsúlyból, amivel felvette a telefont, de ilyen az élet. Nyilván sejteni kellett, hogy mire vállalkoznak. A sakk már csak ilyen, a huszár pedig lép, amerra és ahogyan kell, ha a szükség úgy hozza. Igazán remek, ha az ember ötvözni tudja az egymáshoz nem éppen közel álló tudományokat, mintsem a sakk és a pszichológia, de az bizonyos, hogy mindenképpen kell hozzá némi abberáció, amiben én semmiképpen sem szenvedek hiányt.
Már-már teljesen el is felejtkezem arról, hogy miért is telefonálok, annyira elterelődnek a gondolataim a szavaim után beálló hosszú, néma csendben, mire megérkezik a válasz végül.
"- Nem vagyunk veszélyben.. perpill, sőt az áru se.. de mivel az út szélén dekkolunk, ahol bármikor elkaphatnak a zsaruk, inkább azt mondom találkozzunk a megbeszélt helyen.Vaggy... akkor hívjon... "
A válasza egyszerre lep meg valahol, miközben kielégítő. No, nem teljesen azon a módon, ahogyan szeretném, de a helyzetnek megteszi. Érzem, hogy némi hezitálás figyelhető meg a szavaiban, mintha valami nem tetszene neki. De ez egyáltalán nem érdekel. Ez egy szimpla üzlet, amit busásan megfizetek. Az pedig, hogy mint és hogyan oldják meg a rájuk eső részt, vagy éppen milyen dolgok történik velük, vagy a lelkivilágukkal közben, ahogyan haladnak: nem érdekel. Még mindig nem érzek belül semmit sem. Néha már azt hiszem, hogy egy gép vagyok, annyira csak a saját dolgaimmal törődöm és teljesen hidegen hagynak mások érzései és gondolatai.
Közben, bár nem telik el sok idő, ahogyan így kalandozom, ismét, de mégis beáll némi kínossá növekvő csend, mire megszólalok a vonalban.
- Rendben van. Akkor találkozzunk a megbeszélt helyen. Elnézést, hogy megzavartam. Kérem, folytassák, amit elkezdtek.
Váltok át egy fokkal kellemesebb színre a beszélgetésben, bár ez fene se tudja, hogy mennyire fog átmenni a jelenlegi helyzetben. Viszont, volt még egy dolog, amit le kellett ellenőríznem, mielőtt bontanám a vonalat, de ehhez előbb "adnom kell" nekem is valamit, hogy úgy tűnjék, hogy minden szép és jó. Mint a görögök a falóban.
- Akkor már csak egy kérdésem és egy kérésem lenne, mielőtt véget ér ezen beszélgetés. Közben nyugodtan haladjanak.
*Folytatom a társalgást, de ezen a ponton ismét mozgásba hozom a Land Rover Range Rover Sport motorját. A két darab supercharged V8 motor, mint ugrásra kész vadállatok dorombolnak fel a kaszni alatt, bármelyik pillanatban készen arra, hogy pillanatok alatt repítsenek a végtelenbe és tovább. Elégedett mosoly ül ki az arcomra, ami egy ideig ott is marad.
-Az első, hogy mikor és milyen módon szeretnék majd a fizetséget? Jobb szeretnének kp-t, mert azon típus kedvelői, vagy esetleg egy semleges ország bankszámláján helyezzük el az összeget?
Kérdezem stoikus nyugalommal, miközben erőnek erejével nyugtatom magam, hogy bár a vér dörömbölése a halántékomon még mindig olyan erőteljes, hogy szinte látom magam kívülről, ahogyan az erek kidagadnak és a kezeim is ökölbe szorulva elfehérednek a kormányon. Nem, ez nem az ideg. Legalábbis, nem érzem. Nem tudom. Csak izgatottságot érzek és az adrenalint. A vadászat örömét. Hogy valami megkeződött, valami nagy. És én a részese vagyok. Én vagyok a ravasz, ami elindítja azt a bizonyos kakast, mely végül megadja a lövést a lövéseknek, mely áthalad a hüvelyen. Igen, ezt az érzést ismerem. Szeretem. Azon kevés érzelemhez hasonlító dolgok egyike, amit nem csak ismerek, ha lehet ezt mondani, de szinte vágyom is rá, hogy újra és újra átéljem. Mindenben és bármiben, amihez csak hozzákezdek.
Mindeközben elhagyom a mélygarázst, valamint időközben lassan, minél kevesebb feltűnést keltve beleevezek a város forgalmába és kifelé vezető strádára felé veszem az irányt.
- A másik pedig egy kérés: adja át a telefont. Neki. Mondanom kell valamit. Utána pedig majd akkor jelentkezem, ha odaértem a megbeszélt helyre. Ne késsenek majd, kérem. Ha egy mód van rá. Nem viselem jól a csalódásokat és igazán kár lenne...
Nem fejezem be a mondatot, mert bár elkezdtem, mégis, úgy vélem, hogy egyrészt nem szükségszerű, másrészt pedig fontosabb, hogy épségben legyen az "eszköz", mintsem darabokban. Úgy kevesebb hasznát veszem, habár tény, használhatóság megmarad, csak éppen csökkentve.
Amint átkerül a telefon, megvárom, hogy előbb a nő adjon benne hangot, bármilyet. Csak utána fogok megszólalni.
- Hello. Az, hogy ki vagyok, nem fontos. Majd megtudod. Egy dolgon gondolkozz el, amíg találkozunk és addigra legyen meg a válasz:
Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

A válaszra, vagy bárminemű reakcióra már nem vagyok kíváncsi. Egy mozdulattal bontom a vonalat a headcom segítségével, miközben ismét erősen megmarkolászom a sportkormányt és veszek egy mély, nagy levegőt, amit lassan és szakaszosan engedek ki. Az autóút pedig halad, még ha nem is abban a tempóban, ahogyan szeretném. De nem különcködöm. Ez most nem az a pillanat.
Tudni kell szürkének is lenni, mintha nem is lennék. Tehát haladok az autók között a város ritmusát felvéve, majd ahogyan egyre ritkulnak a mellettem és előttem haladók, úgy lépek oda jobban a gázra és csak a számok váltakozása jelzi, ahogyan az automata váltó egyre váltja felfelé a fokozatokat ebben a 8 sebességet számláló csodamasinában.
Tény, jobb szeretem, ha manuálisan irányíthatom, de ki tudja, hogy ebben a helyzetben nem-e lesz szükségem mégis a másik kezemre, ha úgy van. És akkor már jobb, ha nem ég le a motor, amikor épp a legnagyobb szükség lenne rá. Ez most nem sétakocsikázás lesz. Hanem..., valami más.

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Gabriel Sadik

Gabriel Sadik

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : szabadúszó
Location : Úton
Posts : 210

#48TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 06, 2020 5:29 pm

Csak bámulok. Próbálok kiutat keresni a tudatban hogy most mi volt ez. Fenyegetés?? Annak jó volt. Kurvára beszartam!! Émelyítő tudni azt, hogy akármibe is nyúltál bele, kurvára nem kellett volna, vagy legalábbis jobban kellett volna feltérképezni a körülményeket, nem kishitűen ugrani a hatalmas pénz összegére. Igen, én is hibázhatok. BASSZA MEG! Ez a részlet viszont nem kéne hogy kiüljön az arcomon, válsághelyzetben Nevil, nem a legjobb döntő. Na meg a lány is éles szemekkel keresi a gyenge pontokat, le merem fogadni. Egérfogóban vagyok.
De a beszélgetés halad, én meg továbbra is igyekszem fenntartani a jó pofát. Mintha minden a legnagyobb rendben lenne. PEDIG NAGYON IS NINCS RENDBEN!

- Készpénz. Az tökéletes lesz. Kisebb címletekben. - színlelem a magabiztosságot. Útközben hallom a háttérben, felbőg valami nagy, és erőteljes, és nem akarok találgatni mi az. Talán tudom is. A pénz szaga...

- Akkor a megbeszélt helyen. - belül viszont furdal a kíváncsiság. De nem egészen tudom, hogy a kíváncsiság az, vagy valamiféle félelem, ami kezdi megkapargatni az elmém. Ha nem is tudja hol vagyunk  - vagy tudja?? És ez csak valami teszt volt? - már az is épp elég hátborzongató, hogy megtalálta a mobilokat.
Ne felejtsünk el megszabadulni tőlük!
Aztán a továbbra sem nyugodt ütem ellenére, és legyűrve minden ellenérzésemet a dologgal kapcsolatban, átnyomom a telefont. A lány felé.

- Veled akar beszélni. - A szemeibe. Ha nem reagál vagy hezitál.. - Ezt akartad vagy nem!?? Megtudni ki ő. - Na azt én is. Vagyis.. már nem is biztos hogy annyira. Adja át a pénzt, csak menjen minden rendben, aztán lelépő.

Csak add hogy így legyen!

Azzal csak ha minden rendben taposom ki újra a köveket az úton.
Ha a lány felém is reagál, addig nem mozdulok.


_________________


Gabriel Sadik

Soha nem tudhatod, hogy a múlt öröksége hogyan határozza meg a jövőd

Vissza az elejére Go down

Josephine W. McAllister

Josephine W. McAllister

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Daddy's Lil Monster
Location : Las Vegas
Posts : 42

#49TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 2:53 pm

Csendben utazom tovább a kocsiban. A benzinkút óta csak azon járnak, a megmaradt, agytekervényeim, hogy hogyan kellene Gabe fejét a kormányba verni, Nevil torkába taposni és kinyitni az ajtót egyszerre, hogy elnyelhessen magába a sivatag. Olyan lennék, mint egy kósza szellő. Apró libbenés a homokszemek között és mire bárki megtalálni az eszméletét és a lélegzetét már homokszemmé válnék a sivatag dűnéi között. CSINÁLD! Szinte süvít a füleimben a belső hang. Feszülnek az izmaim. Kihűl a bőröm. Mint egy vipera, ami már lecsapni készül.
Nevil pedig csak... rág... és rág... és rág. Apró izzadtságcseppek jelennek meg a homlokomon mégis hideget érzek mindent magam körül. CSINÁLD!! Újra. Olyan, mint a szívdobbanás. Ismétlő örvény, amitől lassan tágulni kezdenek a pupilláim. Mozdulnék. De valami hirtelen ránt vissza. Egy hang. Csak ez éppen nem az én fejemből szól. Telefon. Lassan ernyednek el az izmaim és rendeződik a légzésem. Nem jött még el az ideje.
A kocsi lassul, majd lehúzódik az út szélére. Most kellene kinyírnom a csámcsogó idiótát, hogy egy nyikkanás nélkül megléphessek. "Te maradj." Gabe szeret dirigálni, de vajon akkor is ekkora lenne az arca, ha az egyik bokorhoz kötözném, hogy éjjel megfagyhasson a csillagos égbolt alatt? Kétlem. Tikk.Takk. Fogy az idő. De látom. Szinte látom magam előtt a hurkot ami megszorul a torka körül miközben beszél. Kitől tudott ennyire befosni? Ráadásul ilyen gyorsan?
Várok.
Nyírd ki.
Rág...rág...rág. Az idegeimre megy. Már a megmaradtakra. Lehet csak provokálnom kellene egy kicsit.. Bár evés közben biztos nem jelentene túl nagy kihívást megakasztani a nyelőcsövében egy falatot.
Majd ha Gabe tovább indul. Elég ha az árokban kötünk ki. Nagyobb szarból is kimásztam már, de a két nyámnyila már így is elég rossz bőrben van. Jó... így tényleg jó lesz.
Aztán valami olyan történik amire tényleg nem számítok. Gabe felém fordul. Belé kapaszkodik a tekintetem miközben felém nyújtja a telefont. Mi a faszt kezdjek ezzel de most komolyan. Meg se mozdulok. Velem akar beszélni. Ki? Ő se tudja én se tudom... senki se tudja. Vidám. Hirtelen terpeszkedik el az arcomon egy indokolatlanul nagy vigyor. Elveszem tőle a telefont és a fülemhez tartom.
De nem szólalok meg. Nem számít annyira a mondanivalója. A hangja mély. Lágy. Fülbemászóan megragad a fejemben.
Szavak... mondatok. Nem érdekelnek. Nem is nyitom szóra a számat. A kérdése után sem. Mintha csak hagynám elillanni az éterben. Aztán pittyen kettőt a telefon. Már nincs senki a túloldalon. Egy rohadt szó nélkül adom vissza Gabenek a telefont. Halkan nevetek egyet.
-Gabe... mostantól... nem tőlem kell félnetek.-nevetek egy rövidet halkan. Szerintem én kevesebb vagyok, mint egy pillangó szárnycsapása hozzá képest. De ki lehetett az. Vajon milyen színűek a szemei. Vajon mennyire élesen villannak amikor mérges...
És vajon miért lenne egy nyúl éhes.
Csend uralkodik a fejemben. Mélységes csend. Csak a kérdést játszom le újra és újra válasz után kutatva. Veszettül. Tekintetemet a külvilágra szegezem. Látnom kell ezt az embert.
Úgyhogy a csíny.. letudva.
Vissza az elejére Go down

Dexter O'Hara

Dexter O'Hara

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Cápa a cápák között
Location : Las Vegas
Posts : 56

https://www.poet.hu/tag/Lonely_Wolf
#50TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 09, 2020 8:51 pm

~Szóval készpénz... még szerencse, hogy ezt is bekalkuláltam, mint opciót, így ezzel már nem kell vesztegetnem az időt.
Jelenik meg az arcomon egy futó pillanatra a ragadozó "mosoly", de csupán gondolatban. Az arcom teljesen rezzenéstelen, ahogyan az utat fürkészem és váltok a sávok között. Bár, igaz: ha jobban belegondolok, annyira sietnem nem kell. Mert, amint kiérek a városi többsávos forgalomból, utána már csak könnyed "sétakocsikázás" és lényegében meg is érkezem.
~Valley of Fire, avagy a Tűz völgye. Micsoda konklávét lehetne ott tartani..hmm, ki tudja, talán majd egyszer. sunyi
Ez a hely igazán jó helyrajzi fekvéssel helyezkedik el Las Vegastól, csupán 88 km; gyakorlatilag is csak 45 perc könnyed autózás, minimális kitérővel  I15-ről, fél úton St. George felé. Mivel napközben egy egészen közkedvelt túrista látványosság, és páran még akár esténként is kilátogatnak ide, így viszonylag semleges területnek fog számítani. Mármint alapesetben.
Ha valami miatt eldurvulnak a dolgok, akkor kiváló lehetőség lesz túszejtésre, tömegmészárlásra, címlapsztorira, megfélemlítésnek a világ számára. Ám ez csak akkor, ha beütne valami gebasz.
Bár sokszor van, hogy másképp döntök, mint amire sokan számítanának, vagy ahogyan a kedvem tartja, azért az üzlet, az üzlet. Amíg mindkét fél tartja magát a lefektetett és íratlan szabályokhoz, ami még a legutolsó bűnözőkre is igaz, addig nem lesz gond. Addig.

***

Az út lényegében eseménytelenül telik, semmi sem zavarja meg a haladásomat és csendes merengésemet. Már a vérnyomásom is régesrég visszaállt a "normálisnak" nevezhető magasabb szintre. Legalább az erek visszahúzódtak, és nem tűnök úgy, mint akinek egy tollpihe érintésétől fel fog robbani az ere és menten szépen bíborvörösre festi a közvetlen környezetét. Függetlenül attól, hogy ez gyakorlatilag vélhetően nem történhetett volna meg, de egy jó kis stoke annál inkább jó eséllyel indult volna meg a fődíjért - ami nem más, mint az élete - ha az állapot huzamosabb ideig állandósul volna.
Lassan visszaváltok normál utazó tempóra és bekapcsolom a 4 kerék meghajtást is az akadály-és zavartalan haladás érdekében.
Tény, maga a park, ahol a találkozó létre kell jöjjön, egy hatalmas terület. Ami nem csoda, hiszen egy alapvetően is 46.000 területről van szó.
~Na, akkor innen nézve még egy óra, vagy egy kicsivel több, ha nem lépek oda nagyon a gázra...
Emlékeztetem magam, elvégre nem akarok nagyon feltűnést sem kelteni, ha nem muszáj. Futólag ránézek a GPS koordinátára, amin pontosan látszik, hogy hol is van a megbeszélt pont.
~Magamtól azért eléggé nehéz lenne odatalálni, még szerencse, hogy van ezek a kütyük.
Futólag ismét végigjáratom a szemem a kocsi luxusfelszereltségén és úgy alapvetően azon, ami benne van. Hiába, nem lehet mindenki szegény, csöves és lepukkant.
A mosoly elterül az arcomon, majd azon nyomban le is hervad, amikor feltolul az agyam rejtett részeiből egy-két olyan emlék, olyan időszakokról, amikre nem szívesen emlékszem vissza. Pillanatokra, amikor ezek a dolgok nagyon is távoliak voltak és olyan elérhetetlenek, függetlenül attól, hogy a lehetőség mindg is ott lebegett a születés lévén.
De ezekért mind tenni kellett, hogy mégis legyenek: itt és most. Másképp, ha nem teszem amiket tettem, egy teljesen más világ lenne számomra.
[...]
Az út valamivel tovább tartott, mintsem számoltam: egy-két helyen az út teljesen járhatatlan volt, így teljesen vagy részlegesen kerülnöm kellett, ami egyúttal azt is jelentette, hogy újra kellett kalibrálni a lehetséges útvonalat a célig.
Ám ez nem tántorított el, semmitől sem. Megérkeztem.
Egy viszonylag csendes, magaslati perem, ami mégis eléggé kiugró ahhoz, hogy távolságot lehessen tartani, ha úgy van. Elég tágas, hogy több autóval is megközelíthető legyen, mégis eléggé sziklás, hogy történhessenek balesetek is, ha arról van szó.
Ahogyan kiszállok és rápillantok az órámra látom, hogy körübelül 15-30 perc és meg kell érkezniük. Érzem, hogy a vérnyomásom emelkedett ismét valamelyest.
Kíváncsisággal vegyes...nem is tudom mi. Tudom, hogy a "csomag" egy élő személy, egy nő. Mégis, jelenleg a fejemben csak egy tárgyként szerepel. Valami, aminek a segítségével még inkább megszilárdítom, mi több: kiterjesztem a hatalmam.
Bár az is igaz, hogy ehhez az is nagyban hozzájárul az a tény, hogy nem szerepeltek róla sem leírások, sem fényképek. Mármint a lányról, csak a lényegi információk, amik a kapcsolatára és a hátterére vonatkoznak.
Az arany jegyemet a kinézett területet illetően.
Odafordulok a kocsi sötített üvege felé, és talán megszokásból, de meglehet, hogy valami teljesen más indítattásból, de az ujjaimmal kicsit meggereblyézem az örökké rakoncátlan fürtjeim, melynek barnaságán csak szemeim földbarna színezete tesz túl. Végigtekintek magamon:
Vasalt bakancs, farmer, kigombolt fehér ing. Elrejtve pedig egy pillangókés és egy Desert Eagle, azaz a "Sivatagi sas". Több, mint elég.
~Teljesen jó.
Mivel mindennel kész vagyok, amivel akartam, nincs más dolgom, mint várni. Odalépdelek a kocsi elejéhez, majd háttal nekitámaszkodom, ahogyan nézek lefelé az útra, amerről érkezniük kell majd. Persze, ha kocsival jönnek és nem váltanak útközben mondjuk egy helikopterre.

_________________

Csak egy kérdésem lenne még...az éhes nyúl mekkorát ugrik?

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)   Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Diliház a köbön - Avagy ami egyszer bemegy, annak ki is kell jönnie! ;)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Volt egyszer egy történet...
» Egyszer, valamikor.. egy messzi-messzi Galaxisban...
» Végkövetkeztetés - avagy a jövő és egyéb történések...
» Úttalan utakon.. - avagy véget ér ami még el sem kezdődött
» Rosszkor-rossz helyen - avagy a szerencsétlen helyzetek következményei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Sivatag-