♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_rcap 
Leon Williams
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_rcap 
Derek Moretti
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_rcap 
Alessandra Clark
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_lcapVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Voting_barVarázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#1TémanyitásTárgy: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2017 11:58 am

Előzmény: Mick & Jaana Messengerezik
Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Facebook_Jaana

***
Mick rám írt, hogy már úton van a lakásom felé, és percek kérdése, hogy befusson, úgyhogy bulizó harcidíszbe vágva magam lementem a háztömb elé. Ne kelljen már becsöngetnie és azzal váratnom, míg letipegek a fekete tűsarkakon.
Közel sem öltöztem ribisen, egy fekete ruhát kaptam fel, vékonyabb fekete bőrdzsekivel, mégis, míg az épület előtt ácsingózok, egy kedves úriember betalál azzal a félre nem érthető, határozott kérdéssel, hogy „Mennyi?”.
A Soininen lányokra jellemző élénkséggel vihogok fel, még csak meg sem sértődöm. Ezen? Ugyan már!
- Bocsika, de nem vagyok prostituált. – felelem finom finn akcentussal, mire zavartan elvigyorodik, és sűrű elnézéskérés közepette továbbmasírozik.
Még be sem tettem a lábam a kaszinóba, de már pénz állna a házhoz. Mi ez, ha nem varázserő? Ezen a gondolaton jól elvigyorgok magamban, míg Mick befut, és leparkol.
Ha kiszáll a kocsijából, széles mosollyal fogadom.
- Szia! De pontos vagy! – nyomok két apró puszit az arcára köszöntés gyanánt. - Ezzel valószínűleg átléptem a normális tanár-diákszülő kapcsolatának határait, és csak remélhetem, hogy nem került veszélybe Ravin pozíciója az iskolában. – döngöm somolyogva. Persze, tudom én, hogy ennyitől még nem válik az ember törvényen kívülivé, legfeljebb attól, ami ezután jön. Mert nagyratörő céljaim vannak ma estére: portyázás és fosztogatás Jaana módra.
- Nem tudom, Mick, te melyik kaszinót szeretnéd csődbe juttatni, de a belső szerencsemalacom elemében van, és kaptam tőle egy fülest; szerinte az Aria Hotelben most nagyon jók az energiák. – magyarázom vigyorogva.
Mick azt is hihetné, hogy betütükézett a csaj, pedig csak jó a kedve és szórakozik.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#2TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Feb. 28, 2017 3:34 pm

Ma este buli. Jaana-ra ráírtam face-en, érted? Haladok a korral, mi? Beszarás ez a sok szar, de Ravin miatt muszáj ilyenekkel is foglalkozom, mert kapom az ívet, ha vén visszamaradott rockernek hív. Nem mintha nem lennék az, annyira nem érdekel ez a buzulás a mobilokkal. Majd mindenki öregkorára a földet fogja bámulni, annyira beáll a nyakuk a telefonjukat, meg a tabletukat baszkurálva. Szóval ráírtam a másik szép Soininenre, hátha. Vegasban vagyunk, minden amerikainak fenn van a bakancslistáján egy kaszinózás itt, de akár a világra is kiterjeszthetném ezt. Barna pólót, szürke, szegecses mellényt vettem, meg egy fekete nadrágot és napszemüveget. Nagyon jól néztem ki, még szép, mégiscsak egy tanárral lesz dolgom, akivel most jól meggazdagodunk. Bevágódtam a kocsiba és már indultam is, persze előtte felhívtam, hogy tudja-e a megbeszélt időpontot, mert pontosnak kell lennünk. A forgalom nagyasszonya ma velem van, mert pontosan érkezem. Hát, ami azt illeti kitett magáért, pedig nem öltözött túl, mégis szívdöglesztő volt, mint mindig. Ja, abban a két alkalomban, ahol összefutottunk ezelőtt…
Megérkezem és le is parkolok, ami meglepő, hogy két puszival fogad. Na, de tanárnő, szabad ilyet?! Nem, hanem kell, kötelező!
- Sziominen! Há, de szar szóvicc, de értékeld, hogy most jutott eszembe – a puszikat természetesen viszonzon, és kinyitom neki az ajtót. Kiderül, hogy nem elveszett lány – ki gondolta volna, mi? – és utánanézett a kaszinóknak.
- Nyugi, nem hiszem, hogy átléptél volna bármilyen határt még – vonom meg a vállam és betessékelem a kocsiba. Meddig várjak még, nem mindig vagyok finnom és nőies. Beszállok én is, és máris elindulok, ha már kinézte az Ariát, akkor oda.
- Pedig még sosem hallottalak röfögni, a diákjaid is biztos megirigyelnék. Ha bankot robbantunk felezünk? – nyújtom egy pacsira a tenyerem. Attól, hogy ő tanár, meg ilyesmi, én nem leszek nem Mick. A kocsim sebesen halad – azért figyelek, hogy ne menjek túl gyorsan, nem akarom, hogy hamarabb véget érjen a kaland, mielőtt elkezdődne -, és egy jó fél óra múlva megérkezünk a kaszinóba. Addig is megkérdezem, hogy hogy van, meg ilyesmi, hogy elüssük az időt. Octit direkt nem hozom szóba, meg Ravint sem, pedig ezek a közös pontjaink, na meg a bevásárlás. Végül odaérünk, én pedig lemegyek a parkolóba.
- Amúgy jól nézel ki ma – szándékosan nem teszem hozzá az is szócskát, nehogy azt képzelje, hogy állandóan dögösnek tartom. Még megtudná! Végül leparkolok és leállítom a motort. Nem szeretem a parkolófiúkra bízni a kis drágámat, ez van.
- Nos, mivel kezdjünk hölgyem? Rulett, Black Jack, félkarú? – és már ajánlom is fel a karomat, hogy belesimulhasson rendesen. – Vagy egy ital, bemelegítésnek? – mutatom az utat és beszállunk a liftbe.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#3TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeSzer. Márc. 01, 2017 10:15 am

Szóvicc?
- Értékelem! Azt is, hogy ki tudtad mondani. – kacsintok vigyorogva Mickre. - Lássuk be, nem volt könnyű.
Mick megkerüli a kocsit, és kinyitja nekem az ajtót. El kell ismernem, igazi úriember a vad rocker külső mögött. Nem mellesleg nagyon vagány a szerelése. Mi nők is be szoktuk szkennelni a másik nem díszpéldányait, annyi különbséggel, hogy mi mérföldekkel szolidabban csináljuk.
- Milyen figyelmes vagy. Köszönöm! – felelem, és becsüccsenek az anyósülésre, majd ő is beszáll a volán mögé.
- A naplót és a fenyítőpálcát otthon hagytam. Amint a pedagógusműszak lejár, hiszed, vagy sem mindig ledobom a „tancibőrt” és átvedlek egyszerű földi halandóvá. Az ártalmatlanabbik fajtává. – magyarázom. Mick megnyugodhat, ha beijedt volna (amit valójában kétlek), itt nem lesz semmiféle határsértés.
A továbbiakra muszáj felkacagnom.
- A diákjaim még nem hallottak röfögni. Nagyon vissza kell fognom magam, nehogy lebukjak előttük, még a végén elkeresztelnek Miss Röfinek…  Biztosan hallottad már Octit röhögni. Olyankor olyan… sajátosan horkantgat. Ugye? Na abban kifejezetten engem majmol. – bólintok is egyet fejjel a vallomás mellé, és újabb nevetést hallatok. A röfögésem is csak puszta esendő halandói mivoltomat példázza. - Képzelheted milyen, amikor két Soininen lány megpróbál versenyt röfögni-horkantani… – pislogok sunyulós tekintettel Mick-re. Kíváncsi vagyok elszalad-e, mondván „Te jó ég, egy újabb lökött finn csaj!”
Felém tartja a tenyerét, én pedig játékosan belecsapok.
- Még szép, hogy felezünk!
Az út a hotel parkolójáig kellemes csevegéssel telik.
- Köszönöm, te is nagyon vagányan festesz. – felelem a bókra. Ez az igazság, és még mindig nincs határátlépegetés.
Kiszállok a kocsiból, és nagyot szippantok a belváros fényekkel teli levegőjéből, ami 70 %-ban oxigén és 30 %-ban konfetti.
Nem hiába él a köztudatban az az elképelés, hogy Las Vegas a korlátlan lehetőségek hazája. A csalóka csillogás városában minden megszerezhető, csak szerencse kell hozzá. Abból pedig nekem bőven kijutott, de nem árt biztosra menni. Úgy tudom, a szobordörzsölés nagy divatnak örvend Vegasban; a közhiedelem szerint szerencsét hoz.
Mick felkínálja a karját, én pedig belefonom az enyémet.
- Mielőtt nekiállnánk a fosztogatásnak, viziteljük meg a jó öreg nevető Buddhát. Meg kell simogatnom a hasát, hogy növeljem a mojo-mat. – csacsogom a hotel ragyogó bejárata felé tipegve Mick oldalán. - ...Aztán jöhet a többi.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#4TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeCsüt. Márc. 02, 2017 11:02 am

- Miss Röfi? Az már foglalt, de azért meghallgatnám a kölyköket, amikor várnak téged, hogy beérkezz a terembe – röhögök egy jót. Az biztos, hogy Jaana is elég laza ehhez a városhoz, igazán nem lesz nehéz beilleszkednie. Már az is lehet, hogy ez megtörtént, egyáltalán nem látszik, hogy megilletődött lenne, teljesen olyan, mintha itt született volna. Nekem azért nem volt ennyire egyszerű, bármennyire is úgy tűnik. Mosolyom őszinte, ahogy elképzelem a két csajszit versenyt röhögni, mintha két világ lenne. Főleg a kemény rocker October tényleg le tud menni kislányba, persze nem hinném, hogy ez jobb lenne. Inkább őszinte, és úgy tűnik Jaana is folytatja ezt a gyakorlatot. Ez a természetesség a padlóra fog dobni előbb-utóbb.
- Majd egyszer összehozunk egy háza Soininen röhögő versenyt és én leszek a bíró – az lenne csak a jó móka, főleg, ha már a lányok egy kicsit nem lennének józanak. Képzelem milyenek lehettek ők együtt, talán még félelmetes is lehetett valamilyen értelemben. A lényeg a pacsi és a felezés, nagyon jól értek, hogy magamat hogyan tegyem gazdaggá. Nem véletlenül nem szoktam kaszinózni, Ravin egyenesen tilt tőle, és nem enged. Annyira nincs szerencsém, hogy néha már azt hiszem, hogy valaki rontást tett rám. Na, de majd most a finn szerencseistennő felülír majd mindent. A kölcsönös bókolás után, már a liftben is járunk, már kezdhet izgulni, hogy mennyit veszít ma. Ha nyerünk, akkor esküszöm elveszem. Na, jó, csak vicc…
- A mojodat? – emelem meg a szemöldököm, miközben közelítünk a céltárgyhoz. elképesztő egy nő, mintha két személy lakozna benne, egy a tanárnő, egy pedig a vagány csaj.
- Hát akkor parancsolj – engedem el a kezét, hacsak ki nem talál valamit, hogy nekem is közre kell működnöm. Megvárom, míg végez, aztán elindulunk befelé. Beváltok vagy 1000 dodót, az elég lesz, remélem nem ijesztem el nagyon. Egy része apró, hogy tudjuk dobálni a rablóba, a többi az természetesen zseton. Beslisszanunk a csillogásba, és elindulok az ezerféle rabló egyikéhez.
- Kezdjük a leglazábban. Azt tudtad, hogy itt és máshol sincsen ablak és óra? Hogy minél többet költhess. Kultúra előadás Mick módra – nevetek fel, majd bedobálok némi aprót és átadom a terepet.
- Nos lássuk, hogy a finn szerencsemalac milyen hangosan röfög majd nekünk – kacsintok és várok.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#5TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeCsüt. Márc. 02, 2017 12:50 pm

Ma az unokahagúm legjobb barátjával találkoztam, és nem az egyik diákom édesapjával. Mick sem a lánya tanárnőjével lóg, hanem Octi unokanővérével.
- Szerencsére ezek a gyerekek tisztelettudóak. – magyarázom szélesen mosolyogva. - Legfeljebb csak a hátam mögött pimaszkodnának, mikor abszolút nem fenyegeti őket a lebukás veszélye. – magyarázom.
A házi röhögőverseny ötletére elnevetem magam.
- Octi engem ki fog nyírni, hogy elmondtam a Soininen lányok nagy titkát. És persze, szerinte ő szabadalmaztatta ezt a malac-stílust, és én utánzom őt. – csacsogok igen jó hangulatban. - Rendben, legalább kiderül kinek a találmánya, és a nyertes megkapja a „legbénábban röhögők” díját.
Kiszállunk a liftből és a vakítóan csillogó előcsarnokban megpillantom vágyam tárgyát.
Mick elenged, mire kérdőn fordulok felé.
- Te nem jössz? – vigyorgom. Valószínűleg bizarrnak tartja, hogy másik férfit simogasson.
Ha nem csatlakozik hozzám…
- Jól van, megsimizem helyetted is. – kopogok oda a tűsarkakon a kövér Buddha szoborhoz.
Odahajolok hozzá, és ráfektetem a pocakjára a tenyeremet, hogy megsimogassam.
- Csak finoman és tiszteletteljesen, nehogy nemzetközi konfliktust okozzak. – kuncogok halkan, majd miután kellően feltöltődtem varázserővel és kiélvezkedtem magam, visszatipegek a partneremhez.
- Megdumáltam a nagyfőnökkel, ma mi leszünk a kedvencei, úgyhogy mehetünk.
A pénztárnál nem lesem, hogy Mick mennyi zöld hasúját váltja be. Diszkréten én félrehúzódom mellőle, hogy kivárjam a soromat és nyugodtan történhessen a tranzakció. miután végzett, én is követem a példáját, de csak szerényen 200 dollárt kívánnék megsokszorozni.
- Oké, hogy megütjük a Jackpot-ot, de mihez kezdünk annyi pénzzel? – kérdezem Mick-től teljesen komolyan, miközben befelé sétálunk a csilingelő, zenélő fénykavalkádba.
Hiányzó ablakok és óra? A hallottakra körbehordozom a tekintetemet, a gépeken, a falakon, az asztalokon, pultokon, az embereken.
- Tényleg, most, hogy mondod! Fel sem tűnt. Persze az italozást se hagyd ki, azzal is csak lazítják a népet. – megvonom a vállam. - És én ma határozottan „lazulni” szeretnék. – fűzöm hozzá sunyin, önelégülten döngve, mintegy ígéretként, hogy mi bizony nem hagyjuk el üres pénztárcával az épületet.
A Megabucks automatánál Mick bedobál némi aprót, és átadja nekem a terepet.
- Lássuk! – bólintok egyetértően, s ezzel felteszem a fenekem a székre, kényelembe igazgatom, majd felmosolygok Mick-re, amiért olyan udvarias. - Köszönöm!
Visszafordulok az automatához, és mielőtt bármiféle gombot megnyomnék, tüzetesen szemügyre veszem a gépablakon világító nyereménylistát. A fejünk fölött hatalmas számokkal virít a főnyeremény; valamivel több, mint 10 millió USA dollár.
- Szép! Fejenként 5 milla. – számolok hangosan, és felpillogok nagy vigyorogva Mick-re.
Megmarkolom a kart, megrántom, és a monitoron követhetetlen sebességgel pörögni kezdenek a szimbólumok. Végül egyre csak lassulnak, mielőtt beleszédülnék a pörgésbe, és megállnak. Az automata ebben a szent pillanatban röviden csilingel, és kiköp 5 dollárt apróban.
- Röff-röff! – kacagok fel hangosan. Úgy tapsikolok örömömben, mint egy kisgyerek. - Odanézzzz!!! Van egy Megabucks-om. – bökök a mutatóujjammal a harmadik képecskére a monitoron, de ő is biztosan látja. - Jót választottál, ez a gép szeret engem! Maradunk!
Még mindig nevetek. Kiszedegetem a gépből az aprót, és visszadobálok belőlük 3-at.
- Nem ülsz le? – tudakolom Micktől, a mellettem lévő üres helyre célzok.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#6TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeHétf. Márc. 06, 2017 10:44 am

Eszméletlen ez a nő, én mondom, Mick Vallejo. De tényleg, annyira fircsa benne, hogy tud tanárnő is lenni, meg magánember. Biztos, hogy ez csak nekem furcsa, mert én csak én tudok lenni. Az is igaz, hogy a munkám mást követel meg, mint neki. Ő nevel, én meg csak élem az életem. Ha jobban belegondolok, nem biztos, hogy okos dolog lenne, ha olyanra nevelné a népet, mint én vagyok, vagy ha egy olyan nevelné, mint én.
- Á, kösz, most kihagynám – ahogy büdös életben mindig. Még, hogy egy koszos szobrot simogassak, hogy nyerjek, a fenéket. Nekem saját bejáratú szerencseszemélyzetem van, Jaanának hívják. Mondjuk, őt szívesebben simogatnám, az is igaz. Rám jön a röhöghetnék, ahogy ez a csaj még egy egyszerű simogatásból is színpadi produkciót csinál. Ha nem lenne gáz, kimondanám: megzabálom.
- Addig simogatod, amíg bejön velünk, úgy megtetszel neki – röhögöm és várom, hogy belém karoljon. Ezek a Soininen lányok nagyon veszélyesek és nagyon felkavaróak, de tényleg. Nagyon bírom a mentalitásukat, lehet, hogy többet kelljen koncertezni Európában? Majd megemlítem Marknak, hogy ne feledkezzünk meg az ottani rajongókról sem. Végül csak beérünk és váltok egy kis pénzt, meg Jaana is magának. Független nő, és nem várja el, hogy a pasik fizessenek helyette, figyelemre méltó. Nem csak a csodás szemei, még ez is, nem semmi, mi?
- Nem tudom még, veszek egy nagyobb lakókocsit. Ravin megőrülne – vigyorgok, pedig tényleg vehetnénk akár egy kertes házat is, vagy egy jobb szobát a belvárosban. De én szeretem azt a kocsit, az utolsó emlék Carolhoz. Meg amúgy is, senki sem zargat odakinn, és lehet szalonnát sütni, meg mindenfélét grillezni. És igen, az én barbacue-m a legjobb!
- És mit inna a hölgy lazulásképpen? – nézek rá, majd bedobálok egy kevés aprót az automatába. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy nyerünk-e vagy sem ma. Jó lenne legalább visszanyerni, amit elvesztünk, nem? Mert, hogy veszíteni fogunk az tuti, kérdés, hogy mennyit.
- Igen, abból telne kenyérre. Meg vehetnél ruhákat, meg ilyesmit. Nem tudom, de akkor elmehetünk nyaralni és leshetjük a naplementét - mily kibaszott romcsi vagyok, emberek. 5 millió dodó az már tényleg kurva sok pénz, még a végén visszavonulnék. A nagy szart, a rock&roll az rock&roll. Nyerünk! Hihetetlen, kemény 5 dollárt. Már csak néhány nulla kell mögé és mehetünk!
- Azta, te tényleg szerencsés vagy Jaana. Már csak ugyanennyi millió kell és itt hagyjuk ezt lepratelepet – röhögök, majd a felkérésre magam alá húzom a széket.
- Na lássuk megy-e még ez neked? – a középső ujjam a mutatóra fonom és már szurkolok is neki. Ha bejön, akkor marha gazdagok leszünk. Megvárom az eredményt, tutira nyer megint. A következő kört, viszont kicsit máshogy tervezem.
- Most húzzuk meg együtt – nem sokat gondolkodom, ha ráteszi a kezét a fogantyúra, én az övére az enyémet.
- Mehet, viszlát Vegas, a milliomosok itt hagynak téged – röhögök egy jó, majd meghúzzuk a kart. Pörögnek a számok, majd hirtelen megáll. Csilingel, meg villog és kiírja, hogy nem nyertünk semmit.
- Rohadj meg – elveszem a kezem az övéről, s bedurculok kicsit. – Ez így nem ér – hisztizek egyet, és most legurítanék tényleg valamit.
- Akkor hozhatom az italt?
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#7TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Márc. 07, 2017 9:06 am

Kacagva lépek el a Buddha mellől, és karolok Mickbe.
- Az lenne csak a mutatvány, ha életre kelteném ezt a szobrot. Még bekerülök a las vegasi folklórba, és legalább olyan híres kultúrtörténeti elemmé válok, mint Lőw rabbi a prágai gólemmel. – magyarázom befelé menet.
Közben felmerül a kérdés, ki mire költené a nyereményt, ha megütjük.
Nagyobb lakókocsi? Ó, így már értem, miért szeret Ravin annyira Octinál lógni. Feltételezem térre vágyik, de ki vagyok én, hogy beleszóljak. Mindenki ott lakik és úgy, ahol és ahogyan jólesik neki.
- Akkor már meglephetnéd Ravint egy saját lakókocsival. Gondolj bele, ő lenne a közvetlen szomszédod, ugyanúgy rajta tarthatnád a szemed, mint eddig. – bököm oldalba játékosan Micket.
Lecsüccsenek az automatához, mire Mick bedobál némi aprót.
- Egy Martini jéggel elég laza lesz. – mosolygok fel rá, majd a tekintetem megragad a nyeremény összegén. - Valóban. Ez jó sok kenyér. – döngöm helyeselve.
Ezzel rá is tapadok a gombra, és a szimbólumok vad pörgésbe kezdenek, végül a gép hangosan elzenéli a győzelem csilingelő zajait. A nyeremény láttán felnevetek.
- Az első 5 dollár már megvan a naplementés nyaralásodhoz.
Lepratelep, és hogy itt hagyni? Kérdőn pillogok Mickre.
- Mi bajod Vegassal? Jó kis hely. Oké, én még csak nemrég érkeztem, úgyhogy ennyi milkóval sem biztos, hogy lelépnék, vagy hazamennék. Viszont ahogy mondod, először mindenképp kiélném a női ferde hajlamaimat; shoppingolnék ezt-azt, aztán adakoznék, befektetnék és turistáskodnék a világ némely pontján.
Mick a második körben új tervvel áll elő. Megfogom a kallantyút, ő pedig a kézfejemre csúsztatja a markát, hogy együtt rántsuk meg a kart.
Mick nevetve fenyegetőzik, hogy itt hagyja Vegast. A gép be is int neki. Belőlem meg akkor bukik ki a nevetés, amikor behisztizik a buktán.
- Ne légy telhetetlen, nem lehetsz egyszerre a szerencse és a metál istene.
Az italra bólintok.
- Köszi, jöhet. Addig gyűjtögetek neked egy naplementére valót. – vihogok szórakozottan az orrom alatt, és visszafordulok a játékmasinához.
Csörren a bedobált fémpénz, rándul a kar, és lármázva villog a gépezet az arcomba. Újabb csilingelő 5 dolcsi üti a markomat.
- Igeeeen!!! Ez az! – rikkantom extázisban úszva, két öklömet a fejem fölé rántva a levegőbe.
Úgy fest, Mick elvitte magával a rossz karmát egy körre a bárpulthoz. Vagy tényleg csak engem szeret ez a pénznyelő.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#8TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimePént. Márc. 17, 2017 2:02 pm

Csak vigyorgok, ahogy bevezetem, ugyanis gőzöm sincs, hogy ki az a lőw rabbi a práteri köcsöggel, vagy mit mond. Annyira ismerem Európát, hogy nem Amerikában van. Ja, van egy Finnország nevű hely, ahol jó csajok laknak, kábé ennyi. Mindegy is, nem ezért vagyunk itt. Na persze, biztos vennék Ravinnak lakókocsit, utána soha sem látnám. Nem az a mutatkozó típus és így a körmére tudok nézni, ha kell.
- Martini jéggel, oké – jegyzem meg, de meg kell nézni, hogy van-e értelme egyáltalán maradni. Aki az első gurításnál nem nyer, azzal nem is érdemes kezdeni. Hmm, hát itt nem ez a helyzet és a tanárnő szerencsés csillagzat alatt született. Már csak miattam is, hiszen láthatóan kedvel, mondjuk ki nem? De még az is lehet, hogy Buddha hozta meg neki a szerencséjét. Hát, ha nyerünk, egy baszom nagy összeget, lehet, hogy körbe is nyalom a hájast. A Buddha szobrot, nem Jaanát. Őt nem körbe tenném. Csak ha kéri, de most inkább tereljük vissza a gondolatainkat a játékra.
- Ebből már egy olcsóbb lötty kijön, de csak egyikünknek, szóval jobb lesz, ha összeszeded magad – röhögök, és élvezem, ahogy félreérti a kis monológomat, de hagyom a dögös tanárnőt kibontakozni. Csak beszéljen, oldódjon, Mick bácsinak is ezt kéne tennie, de ahhoz kell némi pia. Nem, mintha nem lennék magabiztos, csak nem akarom elszúrni a lehetőségeim, ha vannak. Részegen meg rá lehet fogni a piára az egészet. A közös forduló nem sikerül, szívesen belerúgnék a gépbe, de végül úgy döntök, hogy leszarom. Nem nekem való a szerencsejáték, csak feldühít.
- Az igaz. De a gondolattal azért jó eljátszani – lágyulnak meg a vonásaim és kap egy 1000 wattos vigyort mellé, ami kissé örültre sikerül. A hülyeség istene viszont már lehetnék, erre mindig kapom a megerősítést a lányomtól is. Meg a bandától, meg az ismerősöktől.
- Oké, de akkor húzzál bele Jaana – vigyorgok felé és elmegyek a piáért. Kérek azonnal két kört, magamnak két duplát, neki két Martinit a kedve szerint. Megvárom, amíg kiosztják, mert szeretem látni, ahogy töltik. Lejattolok, és egy tálcán elviszem Jaanához, majd feldobom a gép tetejére. Aztán máris a kezébe nyomom Martinit, az enyémbe az egyik duplát.
- Nos, hogy állunk? – nem figyeltem őszintén szólva, hogy eddig mit csinált, a pia felszolgálás nagyon fontos folyamat, nem szabad elrontani.
- Egészségedre – tartom koccintásra a poharat. – Ezt hogy mondják finnül? – még sosem kérdeztem Octobertől, de ha igen, akkor kurvára elfelejtettem és mindent tagadok. Ha megtörténik, le is húzom a felét, mert még kiszáradok.
- Na, nézzük, mit tudok én – megrágatom a kart, és kapok pár dolcsit, meg sem számolom, ki sem vesztem. De azért örülök, mint majom a farkának, hogy nyertem.
- Lassan kezdheted kigondolni, hogy mit hozol magaddal – röhögcsélek tovább. Hiába, jó kis est lesz ez.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#9TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimePént. Márc. 17, 2017 3:35 pm

Mick bíztat, hogy húzzak bele a nyerésbe, mert valamelyikünk ma szomjan fog halni, és hát sokba kerül az a naplemente.
- Benned egy igazi hajcsár veszett el. – kuncogok, mire Mick elsétál a bárpulthoz.
Nem figyelem az ott történteket, teljesen leköt a pénzköpő masina. Gyorsan telik az idő, és Mick távollétében egész szépen összemelegedünk. Én és a gép. Határozottan egy új, virágzó barátság vette kezdetét.
Már csak azt veszem észre, amikor Mick alakja mellettem magasodik, és a kezembe nyom egy poharat.
- Óh! Köszönöm! – mosolyodom fel rá, miközben az ujjaim az itóka köré fonódnak.
- Képzeld, 10 dolcsival megint beljebb vagyunk. – tudósítom az elmúlt percek eseményeiről, ha már rákérdezett.
- Kippis!Egészségedre! vágom rá halkan felnevetve, és Mick poharához koccintom a sajátomat. Ezt a tetemes nyereményt mindenképp meg kell ünnepelni.
Mick egyszer csak rágerjed a félkarúra. Hátrébb is dőlök kicsit a géptől, hogy kényelmesen odaférjen a dolgokhoz. Addig én nyugodtan kortyolgatom az italomat.
Kisvártatva néhány újabb pénzérme csörren az automata szájában.
- Ez azért van, mert megijedt tőled. – döngöm a Martinim fölül. - Ha gép lennék, én is inkább kiköhögnék pár dolcsit, ha már ilyen vadul cibálják a gombjaimat. – vonom meg a vállam, és újabb apró korty gurul le a torkomon.
- Na jó… Valójában megdumcsiztam vele, hogy legyen kedves hozzád a kedvemért. – magyarázom kacarászva.
Megvárom, míg Mick kijátssza magát, hagyom, hadd bontakozzon ki. Csak akkor térek vissza a kijelzőhöz és a gombok világához, ha őfelsége már végzett. Eszemben sincs elvenni az örömét, szemlátomást odáig van attól, hogy nyert. Mindjárt táncra perdül.
- Ezen nincs mit gondolkodni: útlevél, és fürdőruha. - mondom ezt most. De ha ténylegesen csomagolásra kerülne a sor, szerintem a fél lakást vinném. Mint bármelyik mentálisan egészséges nő. Erről Micknek nem kell tudnia.
Félreteszem a Martinit, és az aprópénzt tartalmazó műanyag poharamból előmatatom a legfényesebb érmét.
- Lécci-lécci, hozz szerencsét! – ez aztán a rögtönzött „varázsige”, majd a szeánsz fináléjaként egy apró puszit nyomok rá, és belököm a gépbe.
Meghúzom a kart, mire a képek követhetetlen sebességgel pörögni kezdenek a szemem előtt. Egészen belekábulok a kijelző színeibe, a retinaégető fényekbe.
Először fel sem fogom, el sem jut az agyamig, hogy 3 egyforma Megabuks madár sorakozik fel egymás mellett az orrom előtt. Hanem amikor az automata győzelmi zenének nevezett fülsüketítő lármázásba kezd. Felpillantok a fejünk fölött villogó táblára. A „Jackpot Winner” szöveg köröz rajta hatalmas betűkkel, és közben fel-felvillan a tízmilliós összeg egy csinos dollárjellel a végén.
A szívem kihagy néhány ütemet, és ritka bambán, röhejesen szájtátva meredek a kijelzőre.
- Öööö… – nyögöm ki roppant intelligensen, talán nem is hallatszik, olyan vadul zenél az automata. Az az érzésem, mindjárt kitáncol a helyéről, úgy rezeg az ütemre.
- Mick… Azt hiszem ez elromlott. – húzódok le a székről, és felkelek, hogy esetleg fedezékbe bújjak. Mick háta mögé vonulok, még mielőtt rám robban az egész.
A férfiúi vállak mögül pillogva várom, hogy elhallgasson a zene. Gyanússá válik, hogy mindeközben egyre több ember sereglik körénk.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#10TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2017 8:21 am

- Tíz dolcsival? Az már nagyon durva, mire fogjuk költeni? – ironizálok nevetgélve, de tényleg kezd eldurvulni a helyzet, már vagy 20 dolcsink van. Még a végén tényleg összejön valami komolyabb összeg, a kezdők szerencséjével. Azért bízok én Vegasban, hogy ritkán van nyeremény, amúgy meg tömik magukba a szerencsétlen játékosok pénzét. Persze ez benne a szép, ez Vegas. Aki ide jön tudja, hogy veszíthet is.
- Koppis, kamott is – koccantak az üvegek és legurítom az első kört. Hát ez jól jött, már kezdett porzani a vesém. Most pedig én jövök, remélem, nem égek be, néhány dodóval már elégedett lennék. Nem mintha bármennyire is szükségem lenne erre, elégedett vagyok a bevételemmel. A koncert pedig igazán magasabb dimenzióba fog repíteni és amúgy is a zene számít, semmi más. Na, meg Jaana is, lassan, nagyon dögös és jó humora van, mi kell még?
- Féljen is, különben megtudhatja, hogy mi a Vallejok istene – nevetgélek, és végül nyerek is. – Ez az! – csillannak fel a szemeim, ahogy kimarkolok azt a „rengeteg” pénzt a tárolóból. Azért nem mindig nyer ilyen hatalmas összeget egy rock – akarom mondani a metál – istene. Na, de átadom megint Jaanának a lehetőséget, hogy a finn szerencsemalac is kiterjeszthesse rá áldását, meg a Buddha szobor is. Vigyorogva nézem, ahogy szerencséjét kiállt, miközben még azon gondolkodom, hogy milyen lehet az általa említett fürdőruhában. Csak kéne nyerni valamit, hogy úgy is megtekinthessem ezt a nőt, mert egyre vonzóbb, ahogy magát adja. Talán a finnek ilyenek, nem tudom, de sokkal őszintébb, mintha megjátszaná magát. Sok ember a közelemben félig rajongóvá válik, és többet akar mutatni magából, mint ami. Jaana egyáltalán nem ilyen sőt, teljesen hétköznapi emberként viselkedik, pedig tudja, hogy ki vagyok, mégis… Hmm, tetszik, mindenesetre. Meghúzza a kart végre, és hirtelen pörögni kezdenek a számok, majd az aprók is.
- Azt a rohadt – nyögöm ki, ahogy látom a főnyeremény szignált, és eltéphetetlenül odaszegezi a figyelmem a gépre. Aztán megnézem, hogy mennyi az annyi, 10.000.000 dodó bassza meg! Mindjárt elájulok, a kurva életbe! Ránézek a csajra, aki megijedt az egésztől, és még most is mögülem kukucskál, hogy mi történik, miközben kezd gyűlni a nép.
- Megnyerted a fődíjat bassza meg! Jaana, vehetsz egy új iskolát magadnak – vigyorgok, mint a tejbetök és gyorsan a kezébe nyomom a martiniját én pedig lehajtom a másik duplát. Eszembe jut, hogy szerencsére nem mondtam ki, hogy körbenyalom a Buddha szobrot, de a rohadt életbe, körbe fogom, ezek után pláne. Elkapom a kezét, nyomok rá egy csókot és felemelem. A nép egyből tapsolni és örülni kezd. Ez Vegas, senki nem nyúl a pénzhez, csak örülnek és éljeneznek, miközben jönnek a biztonságiak és körbeveszik a helyet, na meg az igazgató is. Legalábbis a messziről érkező vigyorgós úriember az lehet.
- Kezdhetsz gondolkodni, hogy hova menjünk – eszembe sem jut akár egy centet is elkérni tőle, legyen mind az övé, neki kell megbirkózni ezzel, ami nem egyszerű, mert ez kurva sok pénz. Azért vigyorgok és nem engedem el a kezét, csak ha elhúzná.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#11TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeHétf. Márc. 20, 2017 10:40 am

Csak tátom a számat a gépre, és a számsoros kijelzőre, miközben Mick felkiált.
Fődíj, mi?
- Te most szórakozol velem. – vándorol a pillantásom a pénznyerőről Mickre. Még mindig javában értetlenkedek, és még inkább hitetlenkedek. Nem fogom fel azonnal a helyzet értelmét.
Egy újabb pohár Martini kerül a kezembe. Nem kortyolok bele, csak fejrázva lesek megint a gépre, az azon villogó összegre. Erősen győzködöm magam, hogy ez bizony a valóság, Neo, Buddha bácsi bealakított.
Na, most viszont már muszáj innom. Legurítom az itókát, de közben is mindvégig a szemem a játékgépen. Az üvegpohár talpa végül a szélén koccan, amikor leteszem. Mick ekkor megfogja a kezem és nyom egy csókot a kézfejemre, amit szélesen vigyorogva és pironkodva fogadok.
- Úristen… – nyögöm. Azon gondolkodom, hogy menten eldobom magam. - Nyertünk… – magyarázom Mick szemébe. Igazából csak magamat győzködöm.
Hirtelen felrikkantok, mint aki ebben a szent minutumban világosodott meg.
- Áááá!!! ATYAÉÉÉG!!! NYERTÜNK!!! TÉNYLEG NYERTÜNK!!! – sikongatom a tűsarkakon ugrándozva. Teljes lázban égek, mire Mick nyakába ugrok, és mindkét karomat köré fonom, hogy megszorongassam örömömben. A milliók nem csak a vérnyomáson lendítenek egyet, de a libidón is.
Hatalmas cuppanós puszit préselek az arcára, és újfent megszorongatom a rockistenséget.
- Ilyen nincs! – nevetgélek szakadatlanul a fülébe.
Az emberek körénk sereglenek, teljes gyűrűbe zárnak, máris villannak a vakuk. Semmi kétség, a másnapi újságban ott fogunk virítani.
Lemászom Mick nyakából.
- Fifty-fifty, emlékszel? Felezzük a zsákmányt. – kacsintok rá. - Hogy is volt azzal az új lakókocsival? Azt hiszem Ravin ezért engem meg fog utálni. – heherészek, s közben feltűnik az igazgató közeledő alakja a háttérben.
Mick a kezemet fogja, én meg még mindig úgy örülök, mint egy kisgyerek karácsonykor. Egyszerűen nem bírok magammal, ki akarok bújni a bőrömből.
- Jó estét, Mario Torrence vagyok, a hoteligazgató. – üdvözöl minket széles, tökéletes mosolyával, miközben kezet nyújt.
Elengedem Mickét, muszáj, hogy viszonozhassam a gesztust.
- Jó estét… Jaana… Soininen vagyok. A partnerem pedig... Mick... Mickey Vallejo. – meredek az úr arcába megilletődötten, és még mindig roppant hülyén vigyorogva. Nehezen találom a szavakat, pedig az angolom tökéletes.
Most esik csak le, milyen gyorsan ideért! A sikerünk híre futótűzként terjedhet a rendszerben. Főleg, hogy kamerákon keresztül tartanak szemmel minket.
Még mindig az ájulás kerülget, de nem baj. Tetőtől talpig reszketek, a vigyorgásom nem múlik.
Az igazgató Mickkel is lekezel.
- Szeretnék gratulálni a nyereményükhöz.
Ismét felvillan egy fényképezőgép. Szembenevetek vele, miközben integetek az automata előtt ácsingózva, Mickbe belekarolva.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#12TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeSzer. Márc. 22, 2017 3:37 pm

- Ahogy mondod, szórakozom. Veled – játszok a szavakkal egy kicsit, de fülig ér a vigyorom. Természetes a nagy ováció, és Jaana most megtudja, hogy mi Vegas igazából. Most aztán mindent kipróbálhat, amit akar.
- Na, végre, a finn kisasszony is felfogta! – csak neki mondom, hogy ne hallja más. Imádom froclizni az embereket, de a tanárnővel eddig kivételt tettem. Most viszont, hogy egyik pillanatról a másikra híres lett, biztosan megváltozik az élete. Sőt, már tuti, hogy össze is boronáltak minket. Ha ezt Ravin megtudja, azt a büdös életbe! Le sem lehet vakarni a kis szarost majd erről a projektről. Habár annyira nekem sem lenne ellenemre, ami azt illeti. Mindketten kiisszuk az italunkat, csak, hogy biztosan józanak maradjunk. Aztán átszakad a gát és Jaana végre minden szorongásától megszabadul – nem is nagyon volt eddig sem, de láthatóan felszabadul -, ez már abból is érzékelhető, hogy rám ugrik. Ez nagyon helyes művelet, csak még én sem csinálnám ennyi ember előtt, ha nem baj. Örülök, hogy örül és persze én sem fogtam még fel, hogy mekkora összeget nyertünk. Illetve nyert, nekem valójában nem kell belőle, csak ha nagyon úgy érzi, hogy adni akar. Azért nem engedem el, mégiscsak nagyon izgató és szexi, meg örülök és valójában nem nagyon jut eszembe az, ami eddig elég sokszor, ha egy csinos nőre ránézek. Aztán persze véget ér a jó világ és Jaana lemászik rólam.
- Majd megbeszéljük. Egyelőre fogadjuk a gratulációkat – vigyorgok, és már észreveszem, hogy jön a főnökség. Jaana lejattol, majd én is, ahogy bemutat az igazgatónak. Teljesen kész a nő, én már azért a sikerhez valamennyire hozzászoktam, mégis magával ragad az érzés, na meg Jaana kisugárzása és természetessége.
- Igazán köszönjük, de úgy látszik, hogy a Buddha szerencsét hozott – vigyorgok, és várom, hogy mi lesz. Az igazgató kérdően néz. – A hölgy mindjárt megmagyarázza – adom át a teret, közben pedig hoznak egy hatalmas táblát a nyeremény összegével. Miután végez Jaana magyarázattal, a kezünkbe adják.
- Remélem, nem bánják, ha egy kép erejéig elraboljuk önöket. Természetesen a hotelban ma este ingyen ihatnak és ehetnek, cserébe az első interjúért holnap reggel, miután felébredtek az elnöki lakosztályban, amit szintén díjtalanul igénybe vehetnek. A nyereményt pedig holnap vehetik át, egy csekk formájában a pénztárnál, hacsak nem akarják apróban elvinni – mutat a gépre, ami közben kiköpte a kis talicska aprót. Egy elismervényt ad Jaana kezébe, majd még pár kép és távozik.
- Nos, mit szólsz? Maradunk? – érdeklődök.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#13TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeSzer. Márc. 22, 2017 5:55 pm

Csak egy színészien eltúlzott, rosszalló pillantást lövellek Mickre a diszkréten odasúgott beszólása miatt.
- Igen… Felfogta. – dünnyögöm cinikusan, miközben a szám fél sarka már sunyin görbül is. Nem veszem fel a bökölődést.
Úgy ugrándozok és izgulok, mint aki megütötte a főnyereményt. Mert… Mert… Így is van körülbelül.
Az összes porcikámba beleáll a bugi, minden sejtem vibrál a testemben, és egyáltalán nem érdekel, hogy mások összeadnak Mickkel, amiért kitörő örömömben a nyakába ugrottam. Mégis kiébe kellett volna? A hoteligazgatóéba, vagy valamelyik melák testőrébe? Az lett volna csak a mutatvány, mindjárt le is csuknak.
Mick bemárt a főnökségnél, hogy fajtalankodtam a szobrukkal.
- Hehe… – vigyorgom, miközben félretűröm az arcomba rakoncátlankodó hajtincseimet. A saját ujjaimon érzem mennyire lángol az arcom az izgalom hevétől. Istenem, nyertünk! Nyertünknyertünknyertünk! Az agyamat menten eldobom!
- Befelé jövet megsimiztem a Buddhájuk pocakját. – válaszolom fültől fülig érő, ragyogó mosollyal. - Úgy néz ki, hogy a városi legendájuk a szoborsimogatásról nem is annyira legenda, mert tökéletesen működik a dolog. – adok magyarázatot a kérdő tekinteteknek.
Erre óriása csekk kinézetű táblát nyomnak a kezünkbe, amit Mickkel együtt kell tartanom. Ott virít rajta a Jackpot pontos összege, de nekem csak az jut el a tudatomig, hogy „túl sok a nulla”.
A hoteligazgató felajánlására malacmódra horkantok fel, én így röhögök, amikor teljesen megfeledkezem önmagamról.
- Neeem-neeem. – rázom a fejem heherészve a bitangnagy csekk fölött. - Eszünkben sincs hazatalicskázni, neeeeem. – már azt sem figyelem mit szövegelek, úgy elvagyok a vakuvillanások kereszttüzében.
- Hát akkor…! – így Mr. Torrence – Még egyszer gratulálok, és örülök, hogy a vendégeink között köszönthetjük önöket. Ms. Soininen, Mr. Vallejo, érezzék jól magukat! A hotel mindenben a rendelkezésükre áll. – nyájas mosolya mit sem lankad, majd egy enyhe biccentéssel felénk távozik.
Szabad kezemmel vadul legyezni kezdem az arcomat.
- Húúúhhh!!! Mick! Csípjél meg! Milliók? És mindjárt az elnöki lakosztály??? Szerinted van minibárjuk? – hagyok magamnak egy szusszanásnyi pillanatot, hogy értelmezzem a saját kérdésemet - …Perszehogyvan! Milyenhülyekérdésez!... Mindjárt lehiggadok… Mindjárt lehiggadok… – nagyokat lélegzem, szinte harapom a levegőt. - Én menten elájulok. – alig mondom ki, máris hanyatt vágódom a szőnyegen.
Teljes a filmszakadás és a sötétség.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#14TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimePént. Márc. 24, 2017 11:16 am

Annyira nem is tudom, hogy miben más Jaana, mint akikkel találkoztam, hogy az már zavaró. nem cuki, meg mittomén, hanem más és nagyon bejön. Azt sem vágom, hogy milyen, amikor közel enged magához valakit, majd lehet, hogy megérdeklődöm Octitól. Vagy talán mégsem, mert még kombinálni kezd. Persze ezek után – megint benne leszek valami hülye újságban, vagy műsorban – nem csodálom, hogy ő is. Meg amúgy is nők, mit várnánk tőlük, ha ezt nem? Természetes, hogy elmesélem az igazgatónak, hogy a Buddha szobrot fogdosta a finn szerencseistennő kegyeltje, ki nem hagynám. Na, aztán jön a nagy tábla, meg az ígérgetés, meg, hogy kurva nagy vendégek vagyunk. Naná, ezzel még több kuncsaftot hozhatunk, talán a többszörösét is visszanyerik, amit ma elvettünk. még azt is el tudom képzelni, hogy kiteszik a képünket a gépre, hogy azzal nyertük, hogy a sok szerencsétlenről jól lehúzzák a lóvéjukat. Mondjuk, végül is van esély rá, nem? Csak kell hozzá egy jó finn nő, meg egy Martini, meg Mick Vallejo. Oké, talán Octi itt vesztette volna el a vagyonát, szóval lehet, hogy Jaana miatt van az egész. Meg a kurva Buddha miatt, mi más…
- Még jó, hogy van minibárjuk. Nem gondoltam, hogy ez lesz a legfontosabb egy lakosztályban – vidámkodok vele. Például a kurva nagy ágy, meg a kilátás az erkélyről, meg medence, meg faszom tudja, hogy még Mick vannak ott.
- Oké, easy finn cica! – próbálom lenyugtatni, de esély sincs rá, majd meg őrül látszik rajta. Aztán elájul… Amúgy jót röhögnék ezen, de valahogy ez most nem jut eszembe.
- Egy kurva orvost, most – kiáltok a néphez és azonnal elindul a szólánc, és nem sokkal később megérkezik az orvos is.  Gyorsan helyet csinálnak neki a biztonságiak, ő pedig egyből vizsgálni kezdi. Aztán nehogy levetkőztesse itt mindenki előtt.
- Minden rendben, csak sok volt neki a stressz – mondja. – Talán vigye a szobába Mr. és hagyja pihenni egy kicsit. Magához fog térni nemsokára, aztán itassa egy kicsit. Természetesen alkoholmentes folyadékkal – a vigyorára, csak a szemeimet forgatom meg, de aztán felveszem Jaanát. Elmegyek a kulcsért, amit végül nem is kell megtennem, mert odaadják, kapunk egy kisebb díszkíséretet a biztonságiaktól, akik még ki is nyitják az ajtót, majd jó szórakozást kívánnak. Hát, kurva jó lesz így baszod, ha Jaana aludni fog. Lefektetem az ágyra, ledobálom a magassarkúját, majd kimegyek és rágyújtok egy zöldre az erkélyen. Ez egy fasza kis nap volt! Elszívom a dekket, majd visszamegyek és körbenézek. Mondjuk ezt inkább kurva nagy lakásnak hívnám, mint lakosztálynak. Van itt minden, ami  nem kell, még főzni is tudnánk. Viszont egyedül minden unalmas, ezért megnézem Jaanát, aki még mindig ki van dőlve.
- Hé, finn csodanő, ébresztő! Ne szalasszuk el a lehetőséget – mondom mosolyogva és finoman felrázom. Már ébredezik, legalábbis láthatóan mozgásban van.
- Amúgy látványos ájulás volt, 10 pont – ülök le a lába mellé. Eleget ácsorogtam, és amúgy is kezd hatni a cigi. Jaana még tökéletesebb lesz, szinte ragyog. Remélem, az éjjelt jól átvészeljük és kitaláljuk, hogy mire költsük. Jó kis tervezgetős éjjel lesz ez.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#15TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimePént. Márc. 24, 2017 3:02 pm

Meleg sötétség ölel. Homályos hangok zúgolódnak körülöttem, de egyetlen monoton morajlássá olvadnak össze. Mintha éteri nyugalomban ringanék.
Lassan érem el a tudatom peremét, s ezzel együtt felélednek az érzékeim. Terjengős puhaságot érzek a testem alatt, miközben ismerősen hangzó férfiúi bariton búg fölöttem.
Beazonosítom; egy ágyon fekszem, ami rugózni kezd alattam. Valószínűleg Mick ekkor telepedett le rá.
Felnyitom a pilláimat, és egyből azt kezdem el szuggerálni, amire legelőször esik a pillantásom: a plafont. Egy szobában kell legyek. Mekkora zseni vagyok, hogy erre rájöttem!
Mick 10 pontokkal dobálózik. Erre gúnyos félmosolyra rándul a szám.
- Haha... Nagyon vicces vagy. - a szemem sarkából észlelem őt.
Lassacskán tisztulgat az egész kép előttem.
- Azt álmodtam, hogy megütöttük a főnyereményt. – döngöm kábán, mint aki a gondolatait keresi. - Erre felébredek egy párhuzamos dimenzióban… Ha ezt elmesélem, senki sem fogja elhinni. – dünnyögöm magam elé. - Jah, de. Mert benne leszünk az újságban! – ugrik be nyomban, ahogy végigzongorázom fejben a kaszinóban töltött utolsó perceimet.
Felsóhajtok.
- Micsoda este! – fordítom Mick felé az arcomat, és kibukik belőlem egy rövid, halk kacaj. - Egek!
Elhallgatok. Csak nézem Micket. Továbbra is vadul dolgoznak az agyam fogaskerekei.
- Te hoztál fel? – tudakolom. - Jó kondiban lehetsz, ha elbírtál. - bazsalygom elismerően. De az is lehet, hogy a biztonságiak cipeltek ide.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#16TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeVas. Márc. 26, 2017 1:01 pm

A tanácstalanságot még a füves dekk sem tudta feledtetni. Mit kezdjek én ennyi lóvéval? Oké, lesz egy új kérónk – hogy Ravin örüljön -, meg veszek egy új kocsit, mit tudom én . Elmegyünk nyaralni, végül is ezt elterveztük, de amúgy? Azért annyira nem állok rosszul, a danonászás elég sok pénzzel jár ahhoz, hogy az alap szükségleteket kielégítsük. Habár nagy lóvét nyertünk, azért azzal sem lehet túl messzire menni sokáig. Szóval passz, de majd lesz valami. Egyelőre a lényeg, hogy a finn szerencseistennő felébredjen végre. Szerencsém van, amint mellé telepedem ébredezni kezd.
- Egész jól megálmodtad a valóságot szépség. Pontosan így történt, van 10 Misink, és megyünk nyaralni. Ha jól emlékszem, te egy szál fürdőruhába és bankkártyával jössz. Érdekes lesz a repülőn ez a performansz. Én pedig majd hozom a málhámat. Még azt is el kell döntenünk, hogy Ravin jöjjön-e, de talán nem kéne erőltetni – röhögök egy jót. Na, még csak az kéne, hogy a gyermekfelügyelő Colombo eljöjjön és mindenfélét kitaláljon. Amúgy sem biztos, hogy elfogadná az ajánlatot, mert a felnőttek olyan hülyék. Ebben mondjuk van igaza.
- Én hát. Nem engedem ki a szerencsemalacom a kezeim közül. Nem vagy te olyan kövér, hogy nehezemre essél – vigyorgok, majd odébb ülök, hogy fel tudjon ülni.
- Na, mi legyen a mai estével? Ha már itt vagyunk az elnöki lakosztályban. Társasjáték, vagy csak simán iszogatunk? - na persze, a vetkőzős póker nagyon jó lenne. Amúgy pedig nem tudom, de egyelőre ez jó ahogy van, nem tudom mennyire szeretne elmenni valami táncos helyre, vagy ilyesmi. Én mindenben benne vagyok, csak ne legyen unalmas.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#17TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeVas. Márc. 26, 2017 3:23 pm

Felnevetek.
- Kihagynád Ravint egy ilyen szuper nyaralásból? – sandítok Mickre. - Aztán nem tudhatjuk… Lehet még örülne is, ha kicsit magára hagynád. Lefogadom, egyből Octihoz bútorozna, és úgy élvezné, mint te a naplementédet. – nevetgélek még mindig hanyatt fekve, nagyon kényelmes így. Egyelőre.
Hogy nem vagyok „olyan kövér”?
- Jó válasz. – kacsintok cinkosan Mickre, és ahogy félrehúzódik mellőlem, én fel is ülök.
Jön a menetrendszerű kérdés; vajh mit is kezdjünk a mai remek estével?
- Hm… – esem gondolkodóba, miközben Micket nézem. - Itt ez a jó kis elnöki lakosztály, tele lehetőséggel. Amondó vagyok, hogy használjuk ki. Még sosem volt részem efféle vegytiszta luxusban. – oké, tudom, hogy Mick számára talán nem nagy durranás ez a parádésan kényelmes miliő, elvégre kismilliószor lehetett hozzá szerencséje, de nálam az újdonság varázsával hat.
- Ma éjszaka én is rocksztárnak szeretném érezni magam. – döngöm somolyogva, mire a partneremre mért rafinált pillantások közepette beharapom az alsó ajkam. - A játékgépek rocksztárának! – kacagok fel ismét.
- Na jó… Mit szólnál egy kis italozással egybekötött pezsgőfürdőhöz? – keresztüllátni a modern tervezésű térelválasztón; medencénk is van a szomszéd csillivilli helyiség padlójába építve.
- Itt minden adott egy kiadós bulihoz; remek társaság, kaja, pia, zene, a mai napot mindenképp meg kell ünnepelnünk. Mit mondasz?... De persze, ha máshoz lenne kedved, én abban is benne vagyok. – hatalmas, kíváncsi szemekkel pillogok Mickre, várom a válaszát, ő vajon mit szeretne.
Ha válaszol, csak az után csusszanok le az ágyról, és aktivizálom magam a szórakozásnak megfelelően.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#18TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeHétf. Ápr. 03, 2017 3:10 pm

- Mint a huzat, ne viccelj. Most gondold már el, ha egy ilyen nőcivel megyek, mint te, hát kell nekem egy nyafimester? Vagy egy olyan, aki két perc múlva eltűnik az idegen helyen én meg kereshetem? Pihenni mennék, vagy mi a szar – műfelháborodást persze én is tudok, remekül eltanultam már a lányomtól, nem beszélve arról, hogy én is kifejlesztettem már a sajátomat. Aztán persze felröhögök, szívesen vinném én a kis boszorkányt is… egy másik nyaralásra. Háhá, a nagy fenéket vinném, ha Jaanával mennék elsőre. Még örülne is neki, ha itt hagynám két hétre, talán még támogatna is, hogy haza ne jöjjek ugyanúgy, ahogy elmentem. Ne, ne kérdezze senki, hogy ez mit jelent nála, én sem szoktam.
- Igen, valami ilyesmi lenne. És ez a legjobb eset. A legrosszabb pedig az, hogy hívnának, hogy eltűnt, vagy felgyújtott valamit – húzom el a számat. Nos, igen Mákvirág tud ám rossz is lenni. Szerencse, hogy nem tudok minden stiklijéről, különben be kéne zárnom valahová. Így viszont eléldegélünk egymás mellett, mint ahogy most elüldögélek Jaana mellett, haha.
- Azért nem kell félteni, én sem szoktam ilyen helyeken járni. Szóval nem rossz a kéró, csak lehetne jobb a színe – hörgök fel. Na, de tényleg, igaz, ami igaz, ritka az, hogy ennyire luxusba egyáltalán beengedjenek. Nem is igazán volt még erre példa.
- Rocksztárnak? Akkor jönnek a pasik és neked annyi – tudom ám, hogy nem könnyű elviselni a rajongást. Szerintem nem is viselné jól Jaana, ha ráakaszkodnának, nagyon sokszor fárasztó a „sztárság”. Én csak szarságnak hívom, semmivel nem vagyok több, mint más, csak a hangom jobb mindenkinél. Azt pedig illik megfizetni, nemde bár?
- Szóval énekelni fogsz a játékgépeknek, hmm. Érdekes – vigyorom már majdnem körbeér, pedig csak viccelődök. Hát milyen fantasztikus humorom van. Ilyenkor mondja Ravin: Papus, inkább énekeljél.
- Fantasztikus ötlet. Hozom a pezsgőt, a kaját pedig rendelj már légyszíves. Úgyis grátisz minden. Valami úszós tálca kellene, ne kelljen kimászni a fárasztó nap után – mondom és már el is indulok felfedezni a lakosztályt. Meg kell mondjam kell néhány perc, mire nagyjából eligazodok, hogy mi merre van. A pezsgőket azért megtalálom, és amint feljön a kaja is (tálcástul, mindenestül), máris szervírozom a hölgynek, egyenesen a medencébe. Persze gatyáig vetkőzök és úgy gázolok bele a vízbe, a kiöntött pezsgővel, a vödörrel és a tálcával egyensúlyozva.
- Amúgy tudod, hogy hogyan működik, vagy kérjünk telefonos segítséget? – leveszek egy pohárkával magamnak, majd lazán átúsztatom az egész tálcát Jaanának. Meglehetősen szórakoztat a helyzet.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#19TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Ápr. 18, 2017 9:36 am

Elvigyorodom. Igen, határozottan dalolászni fogok a játékmasináknak. Persze, hogy „érdekes”!
- Csak azért beszélsz így, mert még nem hallottál karaokezni. – felelem kuncogva. - Neeeem kell felvágnod, nyilván oka van, amiért te vagy a mikrofonok királya, és nem én… Lefogadom, Ravin jegyzeteli az aranyköpéseidet. – fűzöm hozzá gúnyosan somolyogva.
Mick felajánlja, hogy levadássza a pezsgőt.
- Oké. Pizza jó lesz? – tudakolom, ha már a vacsoránál tartunk. - De ha kínaira, vagy inkább indiaira fáj a fogad, most szólj. – kúszok le az ágyról, és felkapom az éjjeliszekrényen pihenő telefonkagylót, hogy tárcsázzak. Ha kapok némi instrukciót Micktől a kaját illetően, leadom a rendelést, és a spéci úszkálós tálca mellé egyúttal kérek egy 38-as fekete fürdőruhát is. Direkt nem bikinit. Mick még félreértené. Alsóneműben mégsem ázhatok. Pedig nyilván díjazná.
Mire Mick megtalál minden szükségeset, ami a házi bulinkhoz kell; a pezsgőt, a jeget és a poharakat, a szobaszerviz már kopogtat is az ajtónkon.
Egy fiatal srác, hotelt jellemző uniformisban betolja a guruló tálcás kocsit, majd széles mosollyal a kezembe nyomja a gondosan összehajtogatott fekete fürdőruhát. Megköszönöm, és elveszem tőle. Megkérem, hogy várjon egy pillanatot, és gyorsan körbefuttatom a tekintetemet a szobában.
Valahol láttam…
A nappaliban, a zongora tetején (hogy hogyan került oda, nem tudom) meg is találom a piros műanyag poharat, amibe azt a sok aprót gyűjtöttem, amit elnyertem a játékgépből. A vigyorgó srác kezébe nyomom. Úgy 100-150 dollárnyi apróval honorálom a gyors kiszolgálást. Majd úgyis megszámolja. Miután távozik, nem váratom meg Micket. Bevonulok a fürdőszobába, hogy magamra kapjam a rucit.
- A vacsi tálalva. – tolom a felszolgáló kocsit tovább a medencéhez. Mick eddigre már gondosan előkészítette és kiöntötte a pezsgőt kettőnknek.
Rápakolom a sajtos-sonkás pizzaszeleteket, és amit esetleg ő kért külön, a tálcára, s azzal egyensúlyozva a jobb tenyeremen, belépkedek a bugyogó vízbe, hogy aztán beleereszkedjek. A kajás tálcát finoman meglököm, hogy sikeresen átússzon szembe, Mickhez. Felőle pedig érkezik az ital. Valóban szórakoztató a kiszolgálás és ez az előkelő luxus.
Jelentőségteljes arckifejezéssel pillantok Mickre, és kibukik belőlem a nevetés. Méghogy telefonos segítség.
- Komolyan? Kinézed belőlem, hogy segítség nélkül nem találom meg a számat? – az ujjaim közben ráfonódnak a pohárra, hogy koccintásra emeljem.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#20TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeCsüt. Május 25, 2017 11:32 am

- Lefogadom, hogy értékelni tudnám az angyali hangod – vigyorgok bele a képébe. Hát nem cuki? Annyi szar hangú karaokést hallottam már, hogy nem hiszem, hogy megviselne, ha mondjuk neki sincs hangja. De nem ítélkezek előre, szerintem jó hangja van, főleg bizonyos esetekben, hehe.
- Ravin? Az a baj, hogy mindent megjegyez és nem felejt el számon kérni semmit. Mármint az ő oldaláról. Ha én kérek valamit, az hajlamos kimenni a fejéből egy „nem is így mondta papus” szófordulattal – rázom meg a fejem. A kiscsaj már a fejemre nőtt és még milyen fiatal? Mi lesz, ha beindulnak majd a hormonok nála, meg vegyünk ezt meg azt. Oké, van sütnivalója, meg most már egész sok pénzünk hála Jaanának, talán még a zsebpénzét is meg fogom emelni 10 dollárral. Ne mondja senki, hogy smucig vagyok, na. Persze az lenne a legjobb, ha nem tudna a pénzről…
- Pizza fasza lesz. Csak ne valami tengeri izét, meg gombát, a többi jöhet. Legalábbis az én felemre – útjára engedem a szerencsemalacomat, hogy kiengedhesse a kreativitását a rendelést illetően. Ezt meg is teszi, amíg én a piáról és a ruháimról gondoskodom. Már várom, hogy bemásszon mellém, és kezdődjön a buli. Na, nem olyan Mick Vallejo úriember és csak akkor rosszalkodik, ha hagyják és engedik neki. Az se normális ugyan, aki a szexet rosszalkodásnak nevezte el, mert az jóságosodás inkább, de ez nem a mai napra tartozik. Jaana megérkezik a kajával, illetve betolja és már át is öltözött egy egészen szexi – sajnos nem kétrészes – fürdőruhába. Végigmérem, mert nem én lennék, ha nem, de azért nem nyáladzok rá a vállára, csak úgy finoman, ahogy szoktam.
- Na, már alig várom. Klassz ruci – dicsérem meg, mert a nőknél a dicséret fontos, ezt senki se felejtse el.
- Belőled bármit ki tudok nézni Miss Röfi – mutatok rá, aztán átveszem a pizzát, majd visszacsónakáztatom hozzá. Mivel a pezsgőfürdő nem olyan nagy, hogy száz métereket kelljen úsznia a dolognak, ez csak pár másodperces intermezzo. Odamászok mellé és felemelem a poharam.
- A nyerő párosra és főleg rád. Én csak a slepp vagyok – vigyorgok és röhögcsélek, majd várom a koccanást. Ekkor halk zene kezd beszűrődni a falakból, fingom sincs, hogy ki és miért csinálta. Talán ez a trend, hogy a szomszédokat ne zavarják az itt dorbézolók, vagy nemtom.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#21TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeHétf. Május 29, 2017 4:02 pm

Mick bókja, miszerint „csinos a rucim”, szolid mosolyt csal az arcomra, miközben belépkedek a vízbe, és belemerülök.
- Kösz! – felelem vigyorogva, majdhogynem gúnyosan. Sejtem micsoda erőfeszítésbe telhet Micknek ez a visszafogott úriember stílus. Főleg, mert tudom mekkora fenegyerek alaphangon.
- Óvatosan azzal a bármivel. Miss Röfinek is vannak korlátai. Olyanok, amiken még az italozás sem segít. Csak szólok, ha kicsit többet iszom, átvihogom az egész éjszakát. – magyarázom. Vegye ezt Mick komoly fenyegetésnek.
- Tudod én mit nézek ki belőled? – fúrom a pillantásom csíntalanul a férfiúi tekintetbe. - Hogy akkora rocker vagy, még a főtt kukoricába is AC/DC jelet harapsz. – mondom, és elnevetem magam. Remélem Mick nem sértődik meg a tréfán.
A következőre rosszallóan ingatom meg a fejem.
- Ugyan már! Méghogy csak a slepp… Jó vicceid vannak… Te indítottad el a lavinát. Ha nem hívsz el kaszinózni, most otthon csücsülnék, az Űrgolyhókat nézném sokadszorra, és be kéne érnem a tanári fizuval. Igenis nagy szereped van az egészben. – biztosítom Micket, hogy érezze át a számára apróságnak tűnő dolog jelentőségét.
Eközben odakúszik mellém, és ünnepi koccintásunkra a poharaink csilingelve éneklik el az újdonsült milliomosok győzelmi himnuszát.
Kifejezetten örülök, hogy van velem valaki ma este. Egy ilyen őrült, hihetetlen estén. Nem ülhetek csak úgy itt, egyedül a saját boldogságom vibrálásában. Jó érzés megosztani valakivel mindezen élményeket.
- Ennek a paradicsomi jakuzzinak minden cseppje aranyat ér! – a hátamat a medence falának döntöm, és lejjebb ereszkedem a vízben, miközben egy jólesőt sóhajtok. - Nem tudom te hogy vagy vele, de azt hiszem, én hivatalosan is elhagytam a bolygót… – búgom halkan, miközben széles, boldog mosoly terül el az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#22TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeSzer. Május 31, 2017 7:26 am

Komolyan a nagybetűs Nővel van dolgom. Imádom, hogy nem játssza meg magát a közelemben, és csak önmagát adja. Ami még plusz, hogy velem is emberként viselkedik, nem Ravin apjaként, vagy egy rocksztárként. Tökre, mintha ezer éve ismernénk egymást, bazd.
- Ennél többet, vagy már késő? Mert akkor úgy osztom be az adagod – röhögök mellette. Közelebb húzódok, már nem sok választ el tőle, de ma tényleg kurva jó fej vagyok, hagyom, hogy ő még közelebb jöhessen, ha akar. Meg addig, amíg vissza tudom fogni magam, mert azt a határt egy idő múlva elfelejtem. Azért az érdekes lesz, hogy Mick Valejjo majd nem akar rámászni a dögös feketére, és próbálja visszafogni magát. Az ital ezen erőfeszítéseket nem fogja elősegíteni, ezért vagy egy jó éjszaka lesz, vagy ki leszek rakva az ajtó elé és dörömbölhetek, hogy: „Jaanaaa, engedj beee!”.
Felröhögök a viccén, méghogy AC/DC, jóhogy már nem Slaves of Hell.
- Ezt hol olvastad? Nagyon jó – egy kicsit adom alá a lovat, és egyébként sem volt rossz poén. Bár a fogaim rendben vannak, kezelem őket, tisztítpm alkohollal is, már nem azért.
- Jó, hát végül is így is meg lehet közelíteni a témát, igazad van. Na, jó, nem fejtem ki jobban, hogy miért érdemelnéd meg te az egészet, mert akkor egész nap este vitatkozhatnánk – széttárom a kezem az ujjaim közt pezsgővel. Amúgy is, nem bánom én, hogy van öt millám, annyira azért nem frusztrál. Koccintunk és iszunk, mit ne mondjak egészen jó ízű a cucc, biztos nem a húszdolláros verzió lehetett. Jaana élvezkedik, amit további vigyorral toldok meg és én is hátravetem a rasztámat – miközben persze benyalom az egész pezsgőt, van még ahonnan ez jött – élvezem a hidromechanikus kényeztetést.
- Ami azt illeti nem rossz, csak ellustul az ember, ha hozzászokik, nem? – pillantok az angyali nőre, azután pedig rögtön felhorkanok a szavaira.
- Föld hívja Miss Röfit, Föld hívja Miss Röfit. Válaszoljon, válaszoljon – nevetek bele az arcába, és finoman megrázom a karját, mintha elalélt volna. Azt sem bánnám mondjuk, csak nem mindegy, hogy hogyan.
- Ha gondolod, találj ki feladatot, hogy megdolgozzak a millióimért… öhm, vagy ne – gondolkodom el, mert ebből akármi is kisülhet. A lényeg, hogy ne maradjon üresen a pezsgőspohár, így öntök magamnak, ha a Jaanáé is kiürült, akkor neki is. Mivel a zene továbbra is jön a falakból, elkapom a csajt és talpra húzom, magamhoz.
- Egy táncra? – fülig érő vigyorral és persze béna tartással. A fasz se tudja, hogy megy ez, ha ilyen van a tévében elkapcsolok, de azért jó közel húzom a párductestű finn szerencsemalacot.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#23TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeSzer. Május 31, 2017 11:56 am

- Nyugi, még nem vagy életveszélyben. Időben szerettem volna jelezni mire számíts. – felelem vigyorogva. - Egy pohár pezsgőnél kicsit azért több kell, hogy átéljem visszafelé az egész törzsfejlődést, míg csak egy vihogó zigóta marad belőlem. – nos, igen. Mindenkinél másként hat az alkohol; némelyeknél a gátlásokat oldja, addig másoknál az agysejteket. Eddigi ismereteim alapján a második csoportot erősítem.
Hogy hol olvastam? Sunyin Mickre sandítok.
- Aaaa „Milyen furcsaságokra számíthatsz otthon, ha valamely családtagod született rocker” című kézikönyvben. – biccentek a mondókám mellé, hogy igenis, nem a levegőbe beszélek, saját tapasztalataim vannak, aztán kibukik belőlem egy kurta kacaj, amit egy emlék csikar ki. – Octi szokott mindenféle bizarr jeleket rágni az ételbe, persze még gyerekfejjel. Anyuval eleinte azt hittük, hogy az ufóknak már nem elég a gabonamező randalírozni és betaláltak a spájzba. Deee ez… kérlek maradjon köztünk. Jó? – kacsintok cinkosan Mickre.
Arra, hogy szerinte hajnalig vitatkoznánk azon, ki mennyit és miért érdemel, hitetlenkedő fejrázás közepette nevetek fel.
- Bevallom, nem lenne merszem önző disznónak lenni és az egészet megtartani. Ezek után meg főleg hívő lettem karma ügyileg… A szerencsénket, az este részleteit az élet mérnöki pontosságú intelligenciával komponálta meg. – ekkor ereszkedek mélyebbre a bugyogó vízben, miközben belehörpintgetek a pezsgőmbe, hogy alaposan kiélvezzem a luxus minden kortyát.
Mick erre rázogatni kezd, én pedig vele nevetek.
- Take it easy, Houston, nincs semmi baj, a Hold még megvan. – bazsalygom szűnni nem akaró jókedvvel, főleg, mert Mick úgy hallom, mindenáron gályázni akar a pénzért. - Ejnye, micsoda hozzáállás ez... Törődj szépen bele, hogy a dolgok könnyűek is lehetnek, és nem feltétlenül kell értük szenvedni. …Mondta az élő szerencsesüti, és pezsgőbe fojtotta magát az Aria luxus lakosztályán. – ezzel a számhoz emelem a poharat és legurítom a teljes tartalmát, még mielőtt a kedves partner besokallna a szövegelésemtől.
Mikor arra kerül a sor, az üres poharat Mick felé tartom, hogy töltsön nekem is még egyet. Megköszönöm, és iszogatnám, erre sikeresen meglep, ahogy váratlan ötlettől vezérelve felránt a medencéből. Még nem táncoltam térdig gázolva a vízben, és a meglepettségemet hülyeséggel palástolom. Bevett ősi szokás ez a Soininen lányok körében.
- Hát, ahogy magunkat elnézem… nekünk sem kell indulnunk a Jézus-hasonmás versenyen. – dünnyögöm Mick arcába vigyorogva, mire válaszként a szabad karom a vállára fut, a nyaka köré, míg a másik kezemben ott a pohár.
Ki tudja mit tartogat őfelsége a tarsolyában. Lehet, hogy a végén tényleg megtanít a vízen járni. Minden esetre, ha így folytatja, reggelig tutira rommá szórakoztat.
Vissza az elejére Go down

Mickey Vallejo

Mickey Vallejo

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Zenész
Location : Általában a színpadon, LV
Posts : 105

#24TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2017 8:02 am

A vihogó zigóta kifejezésről halvány segédfingom sincs, hogy az micsoda, de azért a mosolyom széles marad. Biztosan nagyon vicces valami lehet. Talán valami filmben hallottam én ilyesmiről, vagy iskolában? Á, hagyjuk, feleslegesen ne erőltessük meg az isteni agytekervényeimet.
- Érdekes könyv lehet – fintorgok, mert még azt is el tudom képzelni, hogy van ilyen szenny. Nyilvánvalóan kamuzik a fekete finn démon, mégis lehet, hogy van ilyen. Azonnal felkapom a fejem, amikor Octoberről kiderül, hogy miféle marhaságokat szokott a kajával művelni.
- Eszembe sincs elmondani, ha kapok cserébe valamit – hehehejj, Mick az úri-üzletember. Egyébként nem tudom, hogy elmondanám-e Octinak, mert a tütüke néha kihozza az emberből azt is, amit amúgy jó pillanataiban nem pofázna el. Szóval ez csak ilyen fél ígéret, mondjuk úgy, hogy minden tőlem telhetőt megteszek az ügy érdekébe. De ezt Jaanának azért nem fogom a pisze orrára kötni. Amúgy is leesne róla a hurok.
- El is adakozhatnád, de úgy látszik a finn szerencsemalac nem önző disznó. Azért ez vicces – nevetgélek, ahogy alábugyog. Tényleg jó hely és fancy, csak nekem jóval kevesebbet jelent. Kurvára nem fontos, hogy milyen egy lakás, ha oltári drága és nem ér annyit, mert ilyen-olyan anyagból van, meg jó a dekor, vagy mi a fasz. És? Attól még ugyanúgy eszel-iszol-alszol-baszol egy 20000 és egy 100000 dolláros kéróban is, nem? Már dehogynem. Na, azért megpróbálom kihúzni a komfortzónájából a finnek királynőjét, akire hatnak a szavaim, meg a rángatásom. Egy édes cicapofa, mondhatnám, ha nem lennék kemény rocker.
- Jól van, nyertél. Mármint megint – sóhajtok egy nagyot, de azért nem adom fel. Végül befogja azt az édes száját és inkább iszik. Na, ez már kedvemre való dolog, de végül is figyelmeztetett, hogy könnyedén eljár a szája, ha alkolholos rásegítésben leledzik. Nem baj, kezdem kurva jól érezni magam, na meg pénz, na, meg luxus, na meg pia és elsősorban, na meg Jaana.
- Mi vagyunk Jézus – felelem gyorsan, mielőtt valami még nagyobb baromságot mondanék. Jól esik, ahogy veszi a poént, és elkapja a nyakamat. Akkor hát indulhat a tánc.
- Egy ágy marad – biccentek a fejemmel a franciaágy felé, mert még van pár amúgy itt, ő pedig nem tudhatja, hogy mire készülök. Táncolni – vagy valami ilyesmi – kezdünk a vízben, majd felkapom is kiviszem a „partra”. Leteszem a földre és ott kezdek vele lejteni, néha azért kortyolok.
- Sajnos, mindig vissza kell térnünk majd a pezsgőbenzinkúthoz, nehogy kiszáradjunk, és ne legyen energiánk a… tánchoz – szándékosan álltam meg egy kicsit, mert Jaana kezd elkábítani. Hiába na, tetszik a nő, ez van, de nem akarom elszúrni a főnyereményt.
Vissza az elejére Go down

Jaana Soininen

Jaana Soininen

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Tanárnő
Location : Vegas
Posts : 29

#25TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitimeKedd Jún. 06, 2017 11:17 am

A helyzetet elnézve, ebből ébrenlét-maraton lesz, mert Mick az a fajta fickó, aki szobahőmérsékleten pörög. Nem elég jó neki a jakuzziban való ejtőzés, inkább döcögni akar.
Ennyi fizikai hatás nem mostanában ért egyszerre. Megadom magam a lendületnek, amivel őfelsége kihalász a medence kellemes vizéből. Nincs kifogásom az összesimulós táncolás ellen, de ha Mick így folytatja az akciózást, a pezsgő hamarosan fúzióba fog lépni a sajtos-sonkás pizzával, és akkor egy nagyon vicces randiról tudok majd mesélni Octinak.
Felocsúdni sincs időm, mert Mick pillanatokon belül megint ölbe kap. Szerintem nem bír magával. Meglepetten karolom erősebben a nyakát, miközben nagyon ügyelek a poharam tartalmára a másik kezemben. kisétál velem a vízből, s nem messze a medencétől érnek talajt a talpaim.
Értem én, hogy ez egy erőteljes udvarlási szertartás; oda kell dörgölőzködni a másikhoz, amennyire csak lehet. Még a hímegyedekre jellemző látványos erőfitogtatás is befigyel.
Halkan kuncogok az orrom alatt, miközben Mick testének mozgását és a hangszórókból áradó lágy zene andalító ritmusát követem. A karom még mindig a vállán pihen, a nyaka körül.
- Méghogy a rituális zötykölődéshez kell az energia… Ó, hogyne. – vigyorgok az orrom alatt, mire ráérősen kortyolok egyet a pezsgőmből. Végül innen, teljesen közelről mélyen belenézek a férfiúi lélektükrökbe.
- Tudod… Vonzó férfinak talállak, de a szemeim mellett elveim is vannak. – döngöm rafináltan szembemosolyogva Mickkel. - Semmi szex az első három randin. Én ezt becsípve is betartom. – persze, mert „sosem iszol annyit, hogy lefüstöljön az agyad”. Ahogy Octi mondaná.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma   Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Minden ami Vegas...
» Vegas "Nagyjai"nak tábora
» Vegas vigyázz! Megérkeztem!
» Kylie Alexis Hanson - C.S.I. LAS VEGAS
» Vegas után NY - Allen & Octi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: belváros-