♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ville Deadman - Útkeresés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#176TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2020 6:01 pm


Deadman& Sapphire



*Az a hosszú pillanat míg a csend közénk áll, s lehunyt szemei mögött talán ezernyi gondolat szánt mély árkokat, kezeim között bólogatva fogadja el távozásom…olyan mintha lelkének kezei fonódnának a szívem köré lágyan, óvón ölelően. Halványan elmosolyodom, s mielőtt kezeim elhúzom, jobbom mutatóujja finoman végigsétál szemöldökének ívétől, le arcának vonalán keresztül álláig. Nincs mit mondanom most, ez nem az a perc amikor nekem kellene beszélnem.

Én már megtettem az első lépést…igaz, még nem tudom hol lyukadok ki a végén, de már elindultam felé. Kettőnk között mindig is feszült egyfajta határ, ami ma leomlani látszott, de maradt még abból a falból és talán nem lenne jó, sietnénk megmászni. Legalább egy résnyi hely legyen szabad, nyíljon meg…

Hozzáhajolok, talán most először teszek így, én először. Ajkaim, hacsak nem húzódik el, lágyan érintik arcát, mégsem egy „szia, majd holnap találkozunk” puszi ez, annál több…mégis kevés az elmúlt pillanatokhoz. Elfordulok, s ha hagyja a táskámért lépek, érte nyúlok, majd az ajtóhoz indulok. Onnan nézek vissza ha lehetőségem nyílik rá, mosolyommal köszönve el…ami kilépésem után is ott marad az arcomon. Talán mindvégig, míg haza nem érek. *







©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#177TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2020 11:52 am


Érzem az érintését... Végigbizserget a hátamon. Tudom hogy akarom.. MÉG! Mégsem lépek előre. Mégsem lépek felé. Állítom meg. Talán ez az első lecke...?? A felelősség gondolatából...
Nagyot nyelek, talán hallja az egész szoba, de nem érdekel.
Érzem ahogy lassan elhagyja a bőrömet, de nem mondanám azt hogy most már könnyebb.
Őrülten vágyom rá. Az érintésére... A simogatásra... A szeretetére....
És ahogy érzem, megint közelebb hajol, csak akkor nyílnak meg a szemeim.

Éktelen levegőt szívok be. A tüdőm megtelik oxigénnel, és szüksége van... szükségem van, minden kitartásomra hogy ne lépjek.
Mégsem vagyok túl jó ebben...


Ha nem előz meg, nem húzódik el, vagy nem ő a gyorsabb, az ajkam mozdul, és a kitartott mozdulat(á)ban keresi meg az övét.
Jobb kezem a feje hátára fűződik fel, erősen, hogy szilárdan tartsa az övét.
Nem vagyok erőszakos. Ha nem enged. De beleadom minden...  'szeretetemet' az azt követő csókba. Hosszú... és már nem figyelem a részleteket. Talán szilárd és vad. Nyelves...
És ha még mindig ottvan, ha nem lépett ellenem, csakis utána eresztik el a kezeim, a homlokom megtámaszt az övén, és csak csukott szemeimen túl beszélek.

- Akarlak még.. - nyelek. - De előbb tudnom kell hogy tényleg téged akarlak. - és ennyi. És nincs több. És végszóként.
Ha még mindig menne, elengedem, csak állok ott, mint egy bábu, és onnan figyelem ahogy és ha.. felnyalábolja a táskát.
Még akkor is ott állok ha kilépne.
Talán... talán jól döntöttem.
De talán most hoztam meg életem legnehezebb döntését.
(vagy legnagyobb ballépését.)

Ez a dolog most mégsem tud kirekeszteni.
Csak a szájának az íze marad.
És az érintéséé.



_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 810

#178TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 7:22 am


Deadman& Sapphire



*Nem olyan könnyű elszakadni tőle, mint azt gondoltam és a búcsúnak nem csak én vetek gátat, hanem ő is. Oda-vissza dobáljuk a labdát, és ha egy filmben lennénk, a kanapén feszülten ülő, minket néző nők kezében megállna a popcorn, és már kiabálnák, hogy maradjak. De nem olyan egyszerű ez és nem is film, ez a való élet, amiben szerepet kaptunk mindketten, egymás mellett.
Érzem a vágyát, hogy többet akar, hogy most…de van benne egy nagy adag visszakozás is, még bizonytalan, ahogy ettől én is.  Ajkaim az arcát érik, érzem bőrének puha melegét, és lényének vibrálását és nem is akarom megelőzni. Valahol a lelkem mélyén várom, hogy megmozduljon, hogy magához húzzon…de egy részem vissza is tart. Nem lenne több, mint a hirtelen fellobbanó vágy kielégítése…de gyenge vagyok ahhoz, hogy ellökjem és durva is lenne. Puhán hajolok bele a kezeibe, tenyerem arcára simul, ajkaim az ajkára forrnak és mélyen beszívom az illatát. Szomjasan ízlelem a csókját, mely már nem olyan…”csak meg akartalak csókolni” mint a korábbiak, ebben minden érzelem benne van, minden elfojtott vágy, minden pillanat a korábban együtt töltött időből, minden elsuttogott szó és minden könnycsepp. Nem csak kapok hanem adok is, és talán maradnék még…van egy pillanat melyben megingok a saját magam felállított szabályok és saját vágyam között feszülve.
Még ringat a csókja, a nyelvemen érzett íze, mikor homloka az enyémnek feszül, tenyerem még mindig az arcán, hüvelykujjam simítja el ajkain hagyott nyomomat. *
-Tudom…*Suttogom szavai közé és így is érzem. A falból még maradt és nem akarom erőszakkal lerombolni, neki kell téglákként lebontani, s ezt a gondolatot bizonyítja az a mondat ami végül távozásra sarkal. Elhúzódom tőle, épp csak annyira, hogy a szemeibe nézhessek, elmosolyodom. *
-Tudom…megvárlak. Tudod, hogy megvárlak. *Ujjaim újra végigsimítják arcát míg kezem végleg el nem húzom tőle. Finoman lépek hátra, a mozdulat nem menekülés csupán egy könnyed kisiklás az ölelésből, melyet ott érzek még magamon órákkal később is. Hátrálva indulok az ajtó felé, őt nézem mindvégig, ahogy ott áll egyedül, magányosan…összetörve…mert az amit próbált két nap alatt elfelejteni vagy lerázni magáról, még ott van benne, még gyötri, még nem engedi továbblépni. Legszívesebben átölelném, szeretgetném, vigasztalnám, de nem lenne most jó ötlet. Hamis érzelmeket keltene, amit túl gyorsan elveszítenénk és még jobban fájna.
Most így érzem, aztán lehet, hogy később megbánom. A bizonytalanság azonban nem olyan erős bennem, hogy visszatartson attól, hogy kilépjek az ajtón.*










©

_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#179TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitimeHétf. Nov. 02, 2020 4:43 pm

Csak állok ott. Magányosan, még talán órákkal később is miután kilépett az ajtón.
A fejemben eszeveszett kuszaság sarkall, egyre széttépni akarja a koponyám.
Azt súgja menjek utána. Miért nem léptem?? Menjek utána. A másik fájdalmasan a múlt szelében ragadozik.

Megdörzsölöm az arcomat, a korábban beszökött pillanatnyi nyugodtság, a semmivé változott. Most még jobban.. fáj.. még bonyolultabb. Méginkább felőrlő, és mégnehezebben tűröm ezt a változást.
Ezért méginkább szükségem van egy cigarettára.

Egy egész dobozzal magamhoz veszek, és kilépek a teraszon.
Megszokás...
De hogy miért szoktam meg ezt, csak egész vékonyan kapargatja meg az elmém.
Két nő van benne...
Az egyik, a legnagyobb hatást gyakorolta rám.
A másik... pedig megismertette velem a felelősséget.

Vagy legalábbis szeretném azt hinni...



Köszöntem! Smile



Next episode...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#180TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ville Deadman - Útkeresés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 Similar topics

-
» Ville Deadman Wallow
» Ville Deadman Wallow és a "Slaves of Hell"
» Ville bá & Ravin a komisz
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» Madness at first sight - Birdie, Ville és Té a jótékonysági bulin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-