♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Leon Williams
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:05 am

» Adminhírek
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

» Ismeretlen fiatal nő....második felvonás-családsegítő
Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeby Arnold Dovahkin Hétf. Márc. 18, 2024 8:14 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ville Deadman - Útkeresés... Vote_lcapVille Deadman - Útkeresés... Voting_barVille Deadman - Útkeresés... Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ville Deadman - Útkeresés... Vote_lcapVille Deadman - Útkeresés... Voting_barVille Deadman - Útkeresés... Vote_rcap 
Leon Williams
Ville Deadman - Útkeresés... Vote_lcapVille Deadman - Útkeresés... Voting_barVille Deadman - Útkeresés... Vote_rcap 
Derek Moretti
Ville Deadman - Útkeresés... Vote_lcapVille Deadman - Útkeresés... Voting_barVille Deadman - Útkeresés... Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ville Deadman - Útkeresés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#1TémanyitásTárgy: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2018 9:45 pm


Ville Deadman - Útkeresés... 1328746578Untitled-3

Ville Deadman - Útkeresés... Note-1314941_960_720

~

És a hang... Az a hang, ami még most is visszajátszik a fejemben, de már nem tudom mikor léptem ki az ajtón.
Mennyi ideje...  
Nem számít.. Most semmi se számít, csakhogy ottlegyek...

Szabad kezem kapar a cigaretta körül, és az utolsó.. már rendesen megviselt szálat rántom ki.
A doboz lehullik... hátrahagyom, a szemöldökeim ráncba gyúlva koncentrálnak a feladatra.
Feladat... Igen, egy feladat. Nekem. Magamnak.. Eldöntöttem...
A cuccom még mindig mocsoktól nyirkos, de már nem érdekel. Eddig se tette, sokkal inkább összehúzom a testem. A fejem lóg, félig.. haj takarja az arcomat, nem akarom hogy felismerjenek. Nem segít hogy hátrahagytam a pulóverem.
Aztán már ott is az a trafik...

Kifele már a kezemben tartom az új gyújtómat.
Alig pár pillanat, és már megadva magát villan fel a tűz számban ragadt árva szál alatt.
Füst tölti el a tüdőmet... kellemes.. és a kezem már a levegőben kajtat, ahogy kiszúrom azt a szemből jövő üres taxit.
Lehúzódik...

Beszállok.. Alig 10 perc, szinte óráknak tűnik mire lefékez végre közvetlenül a pálya mellett.
Újabb 20... mire már ott repesztek, kétkeréken, magam alá hajszolva a lovakat, és üldözőbe veszem azt a bizonyos célt.
Ezt tényleg komolyan gondolom??

Az ismerős hegy, a ... és az az út, szikár és csendes. A sebesség alábbhagy, az út szar, köves.. emlékszem még rá, és nem akarom még az egész előtt ellőni a halálomat.
Ezért lelassítok...

A csúcs közeledik.. Az a kilátó. A hegy.. vele a szakadék...
Újabb doboz cigaretta tűnik el... majd mégegy, ahogy előttem a végtelenbe nyúló messzeségbe nézek.
Tetszik ez a hely. Tetszik hogy bármikor vége lehet. Csak egy mozdulat.. Egy hirtelen döntés.. és HOPP! ... A szikla szélén ülve az egésznek véget vetek.
Csiklandozza a lehetőség a torkomat.
A zsigereimet...
Marja a csontjaimat.
Az eszem? Az valahol hátramaradt. Messze... Még talán Vegas sűrűjébe veszve, talán ott, azon a ponton ott fenn.. A lakásban.Amikor arra az estére készültem.
Vagy a repülőn.. a fülkében. A szemeiben...
Azok az átkozott szemei....

Megszívom az orromat, de nem hagyok a messzeségnek. Pedig hív. Azt mondja menjek... Suttog.. folyton a fülemben és szakadatlanul, újra és újra: tedd meg!
Fáj... de már nem is érzem..
Fáradt.. kimerült.. üres.
Minden egyes zsigerem, mégis ott az az érzés.
Tovább..

Feltolom magam, odakinn már beesteledett. Sötét... Akárcsak akkor, nemis olyan régen.. mégis ugyanazt a botorkáló utat választom.
Lefele...
És nem is telik sok időbe mire újra megtalálom azt a házat.
Senki nem járt ott. Azóta.. Mi-óta.. Mi-ótunk.
Az az üveg, még mindig ott fekszik eldőlve a padlón... Eszembe jut a kőkemény kenyér.
Újabb cigaretta alatt villan a láng.. a füst jótékonyan keríti be az elmém.
A kiégett hamu a tűz helyén... a leterített szőrmék.. minden ugyanolyan. Itt semmi nem változott. Az idő megállt.
Csak az én világomban baszódott el minden...

Lehajolok, magamhoz veszem az üveget. Van még benne. Egy kevés.. 'Páááálinka..' valahogy így olvastam fel, a címkére nézek, elmosolyodom. Jókorát húzok belőle.
A cucc csíp.. még mindig, majd szétmarja az ereimet. De nemköpöm ki. Benntartom. A fájdalmat. Muszáj hogy tönkretegyen.

Aztán lenyelem. Egy utolsó slukk.. egy utolsó lélegzet... és a benne fekvő maradékot.. hirtelen szétspriccelem.
Gyújtó lobban a kezemben... Utolsó mentsvárt adva a tisztító tűznek. Belenézek... mélyen... aztán eldobom.
Hamar lángra kap a szétlocsolt méreg.
És az utolsó pillanatban lépek ki a helyiségből.

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#2TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 2:25 am

https://www.youtube.com/watch?v=FyAIXwD_Iv0&t=6s


A tűz... A tűz azt mondják helyretesz mindent. Megtisztít... szétmar... bekebelez. Az ajkaim között a szállal, alig néhány méterről nézem végig mindezt.
Falánk... Ahogy mindigis volt. Felfal... elpucol... semmissétesz.

És új utat enged...

- szívok bele újra a cigarettába, és élvezem, ahogy az előttem tomboló lángoló rengeteg egyre nagyobb darabokat szakít ki a fából. Belőlem szakít ki.

Lehunyom a szemeimet.. és átadom magam. Ha közelebb jön.. vihet. Az övé vagyok. Égessen meg. Temessen el.. Legyek csak egy emlék... A múlt.. Aminek semmi keresnivalója a jelenben.
Nemérdekel.
Aztán mégiscsak megnyílnak a szemeim. Élvezem a hőjét... a pusztítást, az újrakezdést.
És élvezem hogy könnyebb vagyok.

A cigaretta csikkje a végéhez érve hullik ki a kezemből.
Eltaposom...
..és elindulok.

Vissza, a motor már vár rám...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#3TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeCsüt. Jan. 25, 2018 2:40 am


Az út a motorig már nem jelentett gondot. Sem hazáig.
A stúdiót elérve Steve az aki elém ugrik.

- Mi az Ville.. csak nem előszedted a rozsdás járgányt!?? - és vigyorog.

- Jól rendbeszedték. - nézegeti.

- Kösz. - biccentem, és csak futólag, de elmosolyodok.

- Pöpec egy gép.. - a hátam mögül hallom.
Megállok, nagy levegőt veszek, és már a lépcsőről újra felé fordulok.

- Hé, Steve!

- Hö? - felém néz.

- A tiéd! - és hozzádobom a kulcsot.

Elkapja.. de megakad. A lemez is, de ő se ért sokat. Én meg elmosolyodom. Mégis visszafordulok előre, és tovább, elindulok.

- Ez most csak poén... ugye? - hallom a hangjából sütő kétségbeesést.

- Ha nemkell.. - csak továbbhaladva dünnyögöm mosollyal rázva a fejemet.

- DE! Deee-dee, csak...

De a többit már nemhallom. Belépek. A stúdióajtón..
Hangosan nyikorognak a falépcsők felfelé a talpam alatt és végig az jár a fejemben...


... mindent kipucolok.



Újrakezdek mindent..



Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#4TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeVas. Jan. 28, 2018 7:24 am

Deadman & Sapphire






INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




Két napig evett a penész, a telefonom Deadman felől néma maradt, így nem volt más választásom, nekem kellett őt hívni. Hát legalább tudom a számát, az első eltűnéséhez képest ez már haladás. Nem számítottam arra, hogy felveszi, ezért békésen kérődztem egy nagy falat croissanon. Persze felvette.-Mmmmmm….Deadman? mmkhhhmmm….hogyvagy? Mizujs?*Próbáltam laza lenni, mintha nem történt volna semmi, de miközben vártam a választ és azt is milyen lesz,  majdnem félrenyeltem a falatot.



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#5TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimePént. Feb. 09, 2018 12:47 am


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


- Basszameg... - taperolok.. valahol... valamerre... a fejem körül ahol csörög...
Mi a faszért csörög ez már megint..? Mintha csak az álmom kísértene...
MEGVAN!

A pofámba húzom, de homályos a kép. Elsőre.
Másodikra is, de már próbálkozom és kitörlöm a szememet.
Kurvanagyot ásítok.

Csak egy szám...

Eljátszok a gondolattal hogy a sarokbahajítom az egészet, de aztán mégis teljesen mást teszek.

Felülök.. kimászom az ágyból.
Legalábbis a széléig sikerül elmásznom és földrerakom a csülkeimet.
Megszívom az orromat.

- Igen?

A hang elsőre kijózanító. Bár nemrémlik hogy tegnap bármit is ittam, az a becsúszó néhánymásodperces szünet, épp elég erőt ad, hogy mégismeggondolva hanyattvágjam magam.
Keresztbe az ágyon.

- Te meg kiafene vagy. - egy sóhaj. Vele a homlokomon kapálózom, mert valami rémlik... A plafon...
Összeráncolom a szemeimet.

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#6TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 6:18 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




Na jó, őszinte leszek magammal. ~Kurvára nem ezt a kérdést vártam!~ Még meg is nézem a telefon kijelzőjét, hogy biztos legyek abban, Deadmant hívtam, de a hangját is megismerni vélem, de elég gyanús.* -Nem fene hanem Gloria. Rémlik valami? Sapphire, a tetkósod, lelki szemetesládád. *Mondhatom ezt? Igen, mondhatom. Legutóbb az voltam. Semmi tűrajz, csak beszélgetés és szeretgetés. Kíváncsi voltam mennyire sikerült, de ha nem emlékszik rám, akkor jobban betépett mint amikor az ajtóban szedtem fel.*




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#7TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 2:10 pm


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


Gloria... Gloria?? SAPPHIREEE!
A megvilágosodás tűzgolyóként száguld át a fejemen.
Egyből kitisztul az agyam.

- Megvagy.. - mosolygom. Valahogy önkéntelenül rántja magával a mosolyomat, de a fejem még mindig kurvára fáj. MITŐL!!?

- Mi a helyzet? - a hangom még mindig mosolyog. Vele én is. A hangja... Az emlékek... Szeretem az élet azon perceit. Valahogy mindig jókedéllyel tölt el. Most már egyre jobban.

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#8TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 7:23 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




Megvagyok. Tényleg. Valahogy a hangja is más lett, legyek bátor és higgyem azt, hogy emlékszik rám? Lenyelem a falatot.* -Hogy mi a helyzet? Te kérdezed tőlem? Nálad mi a helyzet? *Nem én voltam magam alatt, félig holtan az akármitől. De! Legalább úgy ment el, hogy már nem aggódtam miatta. Annyira.* -Szóval…hogy érzed magad? *A hangom most érezhetően kíváncsibb, aggódóbb és gyengédebb. Nem akarok ajtóstól a házba rontani, vagy felszaggatni a sebeket, de tudnom kell, hogy jól van, vagy jobban. Legalább egy B-vel.*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#9TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzomb. Feb. 10, 2018 11:23 pm


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


A hangja aggódó.. Egyből felismerem. Érzem...
Újból elmosolydulok.  

- Kösz, megvagyok. - mosolygok. Félig. - Azt leszámítva hogy szétszakad a fejem. - a szemeim ráncolom, hátha úgy.. hátha... de nem mondanám hogy jobb lenne. SŐT! ROSSZABB!
Ezért elengedem.

- Tudod akartalak már hívni! - felülök. Megint. KAMU! - Vagggy.. beszélni... Asszem... - na a határozottság még kevésé erőteljes, de biztos vagyok benne. Valahogy... valamikor.. hálával tartozom neki.
Vagy valami ilyesmi..

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#10TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeVas. Feb. 11, 2018 6:02 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




A hangja…mintha mosolyogna. Érezhető ahogy elnyúlnak az ajkai, egészen másképp buknak ki a szavak a száján. *-Vegyél be egy aszpirint. *Azt nem mondom, hogy megnyugodtam teljesen, de már nem áll meg bennem az ütő minden olyan pillanatban amikor arra gondolok, hogy valahol „megint” a földön fetreng delíriumban fürdőzve.* -Ó, tééényleg? És mi tartott vissza? *Elnyúlok a nagy öblös fotelomban, a croisant marad a szám felé félúton. Meg vagyok sértődve, nem is értem miért. Én aggódom érte, ő meg éli világát már három napja. Vagy kettő. Mindegy. *



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#11TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeVas. Feb. 11, 2018 5:48 pm


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


- Mi az az aszpirin... - a kérdés jön magától. Költői... Nem várom el hogy válaszoljon, igazából sose tudtam hogy milyen az. Mindig volt más megoldás.

Felülök, csak mert úgy nem dobol a tamtam. Az a tamtam aminek kurvára nem kéne itt lennie, mégis ittvan, és valahol tudom is miért. Már vagy három napja nem szívtam semmit.
A fogamon kívül..

"Ó, tééényleg? És mi tartott vissza?"

A hangjára megint elvigyordulok. Hiányzott a hozzáállása, a megítélése, egyszerűen a laza természete. Hogy vele mindig-minden annyira egyszerű...
Mellette..

- Ha azt mondom kurvára elfoglalt voltam az nagyon átlátszóan hangzik?? - és már vigyorgok. Nem telibe, de azért szórakoztat ez az egész. Az egész, Vele. És jóleső a reakció.

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#12TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeVas. Feb. 11, 2018 6:34 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




*Szemet forgatok a kérdésre. Érzem, hogy nem kíváncsi a válaszra, pedig lenne mit a fejéhez vágnom az aszpirin leírásába csomagolva. A háttérből mocorgást, diszkrét rugó nyikorgást-pattanást hallok. Az én kérdésem bezzeg nem költői. *Az kérlek szépen rohadtul nem lenne igaz. Szóval ne süketelj nekem! *Beleharapok a péksütibe, majd a combomra ejtem a kezem vele együtt. Diablo komótosan felmászik rám, elnyúlik rajtam, bokától-hasig. A croissant-t szaglássza.* -Enyém! Fogj egeret! *Fáradtságot sem veszek arra, hogy letakarjam a telefon mikrofonját. Várom Deadman magyarázatát, mi az ördögöt csinált eddig. A péksütit felemelem a fejemig, Diablo rámoccan, ágaskodik, kinyomja belőlem a szuszt, ami diszkrét nyögés kíséretében távozik.*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#13TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 2:28 am


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


És vigyorgok, még mindig. Egyszerűen képtelen vagyok lemosni a vigyorgásomat. Hol szedtem én össze ezt a nőt!?? Aki ennyire átlát rajtam..
Aztán egy jólesőt sóhajtok.

- Oké, akkor legyen csak annyi, hogy beleburkolóztam valamibe. - és rövid szünet - Úgy értem írtam. Pár dalt. - hajolok féligmeddig előre, hogy lekapjam az éjjeliről a doboz cigarettát. Nem egyszerű művelet.. kirángatni félkézzel, ezért a telefont inkább a vállamhoz szorítom.
És SIKERÜLT!
Már csak kell a gyújtó...

De akkor mégis befut valami.

- Te most komolyan azt akarod hogy vadászni menjek? - ráncolom a szemem. Persze mindez csak művészet. Játék... kikapcsolódás, nevezze mindenki aminek csak akarja, nem érdekel, de a következő pillanatban megint ott az a szál, és mégiscsak sikerül valahogy másfél kézzel alácsiholni azt a tüzet.
Nyerő helyzet!
Végre megint embernek érzem magam.
Félig..
 
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#14TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 8:30 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




*Várom a válaszát, közben elfelejtem élvezni a péksüti ízét, pedig a kedvencem, sok csokival. Deadmant lebeszélem a süketelésről, ne velem csinálja. Gondolom van más aki vevő rá, azt viszont tutira nem érdekli a lelkivilága. Engem viszont igen. A válasz meglepő és jóleső, vagyis örömteli.* -Téényleg? Új dalok, szuper! Rólam is írtál? *Tényleg örülök, a gyógyulás útjára lépett, bármit is takarjon ez, és hallgatott rám, ami külön öröm. Ezek szerint kiírta magából. Engme nem kellett, csak hülyeségből kérdeztem, közben meg kell harcolnom a sütimért.* -Mivaaan? *Fel sem tűnt, nem is gondoltam arra, hogy Deadman is hallhatja amint Diablot önellátásra próbálom rábírni. Aztán leesik. Elnevetem magam.* -Ja, igen. Fogj valamit és tedd a küszöbömre. *És hallom ahogy rágyújt.* -Megint mérgezed magad. A füst rohadtul nem tesz jót a hangszálaknak. Repedt fazék leszel. *A nevetés elhal, de továbbra is mosolygok.


_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#15TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 4:19 pm


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


"Rólam is írtál?"

Muszáj megint vigyorogjak. Kézfejem aljával megdörzsölöm a homlokomat. Benne a szállal.

- Hááátt.. - ez elég válasz? Kötve hiszem. - Ami azt illeti, nem te jártál a fejemben... Bocccs... - Elnevetem. El, mert magával hozza a helyzet, és el, mert a kétségbeesés már nemannyira a részem, vagyis...
Mégis sikerül lángot vernem a fű alá, és mélyen, beszippantani a vele járó laza mókát.
Szórakoztat az elképzelés.

- Szerintem annak örülj hogy nem raktam semmit a küszöbödre.. - már újra nevetek - Már két napja nem ettem.. - Nem most, Akkor. Bár mostis... Az ajtó felé nézek, arra a konyha. Nálam meg a telefon. Azzal könnyebb lesz. Aztán mégis sikerül újra vigyorognom.

- Oké, dokinéni, de ez most nyugtató képlet. - és még mindig vigyorgom. Aztán mást gondolok. - De ha ennyire aggódsz, gyere érte! Most! Azonnal! Akkor lehet újragondolom.. - szívok bele újra, jóóóó mélyen, csak mert kellemesen lazítja az izmokat. És a fejem is egyre kellemesebb...


Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#16TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeHétf. Feb. 12, 2018 7:00 pm




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




*Nem én jártam a fejében. Ebben biztos voltam, azért nem hívott fel és ezért kellett nekem. Persze jobban meglepődtem volna és valószínűleg a sütit is félrenyelem, ha igennel válaszol. *-Meg van bocsájtva. *Csak lazán hárítom, közben a macskámmal harcolok. Kissé belemancsol a téma elemezgetésébe. *-Két napja nem ettél? *Ez most komoly, vagy azért röhögi el, mert csak húzni akar? Annak viszont örülök, hogy nem kellett megint a küszöbömről összeszedni, meglehetősen mély nyomot hagyott bennem. Szóval Deadman két napja nem evett, és ahogy hallottam a kaját cigivel pótolja. Le is hordom annak rendje és módja szerint.* -Mi ebben a nyugtató? *Nem dohányzom, nem vagyok tisztában a megrögzött szokás idegcsillapító hatásával. Én rajzolni szoktam ha kiborulok és rumot inni. Hja, az majdnem ugyanaz. *-Nem tudom hol laksz. *A csatát elvesztettem, Diablo kihasználta a pillanatnyi figyelmetlenségemet amit Deadman vélt éhezése akasztott a nyakamba és ellopta a sütimet. Éhes maradtam, nem fogom a tonhalat megenni a croissant helyett.*


_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#17TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Feb. 13, 2018 12:11 am


INCOMING CALL
To: deadman
From: the tattoo-girl


"Meg van bocsájtva."

Bíztam benne... Valahogy mindig is bíztam, nem tudom miért... minek, vagy egyáltalán miért pont ő, mégis valahogy sikerül neki elkapni a tökeimet.

Elvigyordulok a következő gondolatra, meg aztán arra is amikor a szívéhez kap. Talán szórakoztat. Vagy talán pont onnan jön a következő gondolat.

- Ne halj meg, mindjárt szerzek valami ehetőt! - és nevetek. Csakmert... Csakmert jólesik a törődése, mégis keresztbevágja a következőkben. Megint vigyorognom kell.

- Ha csak ezen múlik... VÁRJ! - lököm neki teljes meggyőződéssel, félig leesve a telefon az oldalamon, de aztán mégis mást gondolok.

- Elküldöm a címet...erre a számra. Odalenn szólok hogy engedjenek be! Kicsi.. csupa rajz.. és nagy a szája... - vigyorgok. Már csak a magam szórakoztatására, vagy az övére?? De szeretem.. Azt hiszem szeretem. - Aztán majd megtudod mi a nyugtató... - csak utólag engedem, és újra.. megint hanyattdőlök az ágyon. Meddig is voltam fenn?? Asszem reggelig....

Pont elég hogy délután 2 legyen..

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#18TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Feb. 13, 2018 6:13 am




INCOMING CALL
FROM: Sapphire
TO: Deadman




Röhög. Érzem a hangján. Szórakoztatja az aggódásom? Bár, ha úgy vesszük elég mókás egy felnőtt férfi gyomráért aggódni. Felnőtt, de nem biztos, hogy érett is.* -Nem halok meg míg meg nem etettelek. *Feltételezem a konzerv tonhal nem lesz elég, pedig jelenleg és a fél croissanton kívül nincs más itthon, már készültem bevásárolni. Végül is ha már úgy is el kell mennem itthonról, mindegy hova megyek vissza és akkor kikapom azt a rohadt cigit a szájából.* -Várok. *És várok, és nézem ahogy Diablo lemászik rólam és elviszi magával a sütimet. Milyen macska ez, hogy az édes sütit szereti? Vagy csak azt akarja elérni, hogy elegyen innen az éhség és ő addig vígan bulizhat. Vajon mire fáj a foga?* -Kicsiiii?? *Elképedek. Felháborodom.Nem vagyok kicsi. *-Pukkadj meg Deadman! *És bontom a vonalat. Félúton a szekrényemig ér az elküldött cím, kikapok pár ruhát, ledobom a telefont az ágyra és már repülök is tusolni.*



_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#19TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Feb. 13, 2018 1:32 pm

"Nem halok meg míg meg nem etettelek"

Megrándul a szemöldököm. Nem tudom hogy most féljek e. Volt már részem pár.. nemmindennapi élményben, már amire emlékszem, de nem igazán tudom most mire gondoljak.
Mégse kötöm a fülére, sanszosan valami újabb 'kikérem magamnak' hadjárat esne a közepébe, sokkal inkább lépek tovább. Mert a hirtelen ötletek sokszor gyümölcsözőek!
Na meg rohadtul az ég világon semmi dolgom sincs.

Nagyot sóhajtok, és újra vigyorra áll a szám amikor pattogni kezd. Komolyan ez a nő kéne nekem! Szórakoztatásnak! Soha nem tudnék unatkozni....

A vonal elhallgat, én meg még mindig csak röhögök. Bámulom a plafont. Újat szívok... mélyet.. és végre érzem ahogy a szabatos fű lassan kezdi elérni a zsigereimet.
Mi lehetne egy ilyen napnál szebb...

(És pontosan tudom is, mi lehetne ennél szebb..)

Eltúrom a gondolatot, helyette újra felülök. A mobilra nézek, nem is rossz, eddig nem tököltem vele sokat, most viszont beleírom a címet. Asszem...
Nem mintha egyáltalán emlékeznék hol lakom.

Eldobom a telefont, vár a zuhany. Meg egy kellemes délután, egy rendelt pizza, - már ha nem ér ide még előtte - amiből alig egy szeletet tolok le, a többi ott rohad meg az asztalon. Aztán már csak elnyúlok a pamlagon.
És belenézve a vakvilágba nagyot sóhajtok.
Várom az ügyeletes partnerem..

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#20TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Feb. 13, 2018 4:46 pm


Deadman& Sapphire



*Nem sokáig áztattam magam, most nem a lazítás volt a cél hanem az, hogy ne legyen szagom. Illatfelhőbe burkolózva, frissen és üdén léptem ki a víz alól, felkaptam magamra a kikészített ruháimat, cipőt, kabátot, és mivel Diablo megette a péksütimet, szabotáltam az ilyenkor szokásos tonhallal való lefizetését a várható távollétem miatt. Így beletelt pár hosszú percbe míg lehámoztam magamról és anélkül csuktam kettőnk közé az ajtót, hogy ottmaradt volna a mancsa. Kocsiba ugrottam és a kedvenc - lásd: a legközelebbi - boltomba vetődtem, hogy feltankoljak mindenféléből. Sonka, sajt, kenyér, zöldség és gyümölcs. Főzőcskézni nem fogok...magamra sem szoktam túlzásba vinni, de ennyiből már lehet kreatívkodni. Két nagy zacskó kajával, kólával és a kedvenc rumommal van tele, utóbbit otthonról hoztam, trónolnak bekötve az első ülésen, nehogy egy fékezésnél leboruljanak. Mivel nincs beszélő térképem, kétszer eltévedek mire eljutok a biztosnak vélt házhoz, sorompó állja utamat. Nagy szemeket meresztek. Most tényleg egy rohadt vasúti átjáróban lakik? *-Hé! Mikor jön a vonat?*Letekert ablakon tolom ki a karom és támaszkodom meg, úgy kérdezem a felém siető tagbaszakadt pacákot. Nem olyan nagy mint Beton és mosolyogni is tud. Sőt! Vigyorog. Szerintem felismert.*-Tudja az összerajzolt nagyszájú, de nem vagyok kicsi. *Nem kétlem, hogy a nevem helyett inkább személyleírást adott, de a pasi csak vigyorog és a nevemet kérdezi.*-Sapphire.*Vigyorog, bólogat. Ha ez így megy egészen Deadman budoárjáig, akkor vészes vigyorgó szindrómában fogok szenvedni mire felérek. *-Stimmt. Üdvözlöm hölgyem, csak parkoljon le nyugodtan az épület előtt. * Meglepődöm. Deadman emlékezett a nevemre. Hovatovább megosztotta mással is. Intek és indulok, majd megállok ott ahova mondták, kipakolom az ellátmányt és felcaplatok a hosszú lépcsőn. Ha nem felfelé vezetne, úgy hinném egyenesen a pokolba visz, de így sanszon a mennyország. Odabent portaszolgálat. A karjaimban tartott két kajás zacskóknál már csak a szemeim nagyobbak ahogy konstatálom az őrző-védő szolgálatot. Az egyik alkalmasnak tűnő fickó felé nyújtom Deadman segélycsomagjait, ő meg a döbbenettől lezsibbadva veszi el önkéntelenül.*-Helló! Belépőjegyet is kell váltsak vagy VIP felmehetek? Valaki kísérjen mert el fogok tévedni. Akkora ez a hodály mint egy pályaudvar, mondjuk a kinti sorompó miatt azt hittem megint eltévedtem. *Nem szeretném Deadman leírását megcáfolni, hozom a formámat, talán felkészítette őket rám, mert szót se szólnak a köszönésen kívül és a zacskós ember már indul is, majd maga elé enged. Félig mellettem, félig mögöttem lépked nesztelen és mondja merre menjek én meg megyek. Fel a lépcsőn, ami fából van, kissé eltér a stílus a ház stúdió jellegétől, de kicsire nem adunk a nagy meg nem számít. A lépcső tetejénél fal, az ajtót jobbra tették valamilyen komoly megfontolás után, azon kopognék de nem tudok, mert Beton kistestvére a kezembe nyomja a zacsikat és ő kopog, majd eltűnik. Ahogy nyílik az ajtó....nem tudtam volna megmondani mire számítottam, de a nagy levegővétel után biztos vagyok abban, hogy másra mint ami mellbe vág.*-Ki halt meg?*Kérdezem ráncolt homlokkal kísérve, mély hangon szenvedve. Belépek, Deadman kezébe nyomom az éhhalál elleni abrakot és megfordul a fejemben az a diszkrét gondolat, hogy az ajtóból egyenesen a szoba túlvégén lévő üvegen keresztül a szabadba vetem magam. Túl messze van, meghalnék addig.*-Mikor szellőztettél utoljára?*Nem merek tovább menni, bár viszonylag rend van és mondjuk tisztaság is, az egész úgy néz ki mintha egy csapat ork lakott volna itt egy évig.*




_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#21TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeKedd Feb. 13, 2018 6:07 pm

Egy következő cigaretta... És egy azt követő...
Elnyomott csikk a dohányzóasztalon.. Most már mégegy.
Nagyot sóhajtok. Véletlenszerűen elmásznak a gondolataim, el.. nem a jó irányba.
Ezért fellököm magam és felülök.
Padlót érve a talpam összedörzsölöm a kezeimet.
Lesz ennek vége valaha...??

Véletlenszerűen dúdolni kezdek... valami új kezdemény, de aztán hagyom a fenébe az egészet. Ott lesz az majd később is. És akkor hallom meg azt a pár koppanást.
Másodpercekbe telik mire feltolom magam, újabb hosszúba nyúló perc mire el is érek az ajtóig, de a hirtelen feltámadt gondolat azonnal keresztbevág mindent.
Még ki se nyitottam, már mosolygok.
Hát még amikor az a kép vár rám!

Nemmellesleg a szöveg...


Bambán bámulhatok, a szemeim fennakadhatnak elsőre. Már nem tudom mire véljem, de aztán már jön is be, és a kezembe nyomja azt a két... izét.

- Ö.. nemtudom?? - kérdezem. A szemeim még mindig ráncolnak, lefagyok. De aztáán...

- Nem mondom hogy érezd otthon magad, de gyere csak be. Itt nincsenek szabályok.. - ha nem nyilvánvaló.
Előrehajolok, csak hogy megnézzem mi rejlik a két tonnányi zsákban. Amint megbizonyosodok, a konyha felé veszem az irányt.
Ez a hűtő se látott még ilyet...

- Most már értem mit értettél azon hogy 'megetetni'! - a konyha felől kiáltom, de csak lerakom a két.. izét, felcsúsztatom a pulton. Jó lesz ott az.

- Sajnálatomra kevésbé izgalmas.. - ezt már dünnyögöm, csak az orrom alatt, ha jön felém, ha nem, én vagyok az aki visszamászom a korábbi térbe.
Széééép kis haccacáré lesz ez!
Egy délután...

Vagy egy egész este...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#22TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzer. Feb. 14, 2018 5:22 pm


Deadman& Sapphire



*Az engem sütögető tekintetből ítélve Deadman sem arra számított amit kapott. Köszönés helyett helyszínelek és megkínálom a két csomaggal. Nem baj, lesz ez még így se. *-Azt látom. Agglegény lakás ehhez képest smafu. *Nem kívánom leszólni, de inkább őszinte vagyok, már csak azért is, mert érzem én, hogy ez nem az igazi. Ez csak egy vészmegoldás némi lustasággal megtoldva. Na meg van benne egy jó nagy adag „minek?” is. Tovább lépek, befelé és a számon veszem a levegőt. Megszokva nem is olyan borzalmas, mármint a kanszag és az áporodott dohány ami valószínűleg beette magát a falakba. Nem nézek körül, megyek utána, ellenőrzöm hova teszi a kaját. Hallom a dünnyögést miután lecsengett a fülem a kiabálásától. *-Minél?*Majd` a háta mögött állva kérdezem. Nem értem. Már megint. Ez legalább ismerős érzés. *-Mit nem értettél azon, hogy megetetlek? Azt mondtad két napja nem ettél. Hát most fogsz. Kidőlsz mint egy télire spóroló fóka. *Mutatom is a kezemmel, nagy hasat formálva magam előtt, majd oldalra hajtott fejjel, kilógatott nyelvvel demonstrálom, noha sosem láttam még jóllakott fókát. Ezek után visszavedlek a normális Gloriába és ha oda enged, kipakolom a cuccot a nagy, barna színű papírzacskókból a pultra. Sonka, sajt, paradicsom és paprika, mellé az üveg rum, a kóla és két szép kerek cipó. Olyan szendvicset rittyentek neki, hogy kettéállnak a szemei.* -Van szendvicssütőd? *Ha van is, fogalma sem lehet arról hol tartja. Mission impossible. *-Egyébként hogy vagy? Octival mi a helyzet?*Itt hagytuk abba és fogalmam sincs mit csinált a két nap alatt amíg aranyórát játszott. A csókra viszont emlékszem. Hálás volt.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#23TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeSzer. Feb. 14, 2018 6:41 pm

Elvigyorodom. Maximum csak a háta mögött, pláne mert futótűzként lép beljebb. Én meg... belemászva a kezemben landolt két csomagba, hamar megfejtem a szükségeseket.
Irány a konyha..

Az hogy jön velem, csak másodikra tűnik fel. Akkor amikor fordulok, és ott áll, pont ott, az orrom előtt.
Elvigyordulok.

- Nemakarod Te azt tudni.. - már csak mosolygom.

Nagyot sóhajtok, de akkor befut az a következő szöveg.
Kérdés... Megállapítás... TÖKMINDEGY!
Tetszik az a hirtelen jött kis prezentáció.. el is nevetem, mégis félre csak akkor lépek, ha félrelökdös, hogy valamit szeretne. Másképp nem.
Vagyis egy félfordulatnyit fordulok.

- Hát az meglepne.. ha képes lennél annyit lenyomni a torkomon.. - csak a kezeit figyelem, ahogy pakol. Szór ki mindent. Egyiket a másik után.. Milyen otthonos!
De a rumon azért megakad a szemem..

- Nemtudom.. - válaszolok, alig néhány másodpercnyi késéssel, ahogy a pult szélén támaszkodok, de akkor befut a következővel.
Ó, hát miért nem lehet egy kevésbé elbaszott nap!

Ellököm magam, el a közeléből.
Magam előtt összedörzsölöm a kezeimet.
Csak alig néhány lépés után fordulok újra rá.
Felé..

- Lehetneee.. hogy ne beszéljünk erről? - nézek a szemeibe. Már ha megy. - Egyelőre... Hm? - hogy félek? Inkább csak elcseszi a kedvemet, és szeretnék... úgy IGAZÁN szeretnék csak egy kicsit lazítani..
Szükségem van rá!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 808

#24TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeCsüt. Feb. 15, 2018 7:44 am


Deadman& Sapphire



*Nem sok hely marad köztünk mikor megfordul, hogy válaszoljon, de ez nem szokatlan. Meg sem rezdülök, csak nézek a szemeibe, ahogy ő szokta velem. Csak akkor húzom el a számat amikor megmondja, hogy én mit akarok. Olyan jó, hogy a pasik mindig tudják mit akar a nő, csak azt nem, mit akarnak ők maguk, vagy ami gyakrabban előfordul, mit kellene akarniuk. Megadom magam, látszólag. Majd később visszatérünk erre a kérdésre. Addig megetetem, kevésbé izgalmasan annál a másik titkos dolognál. Mutatom is hogy fog kinézni miután jóllakott, majd a karommal gyengéden félrelököm az utamból, hogy neki is láthassak a gyakorlati teendőknek. *-Ó, hát sose becsülj le.*Játékosan figyelmeztetem, halkan nevetve, mosolygós hangon. Majd amikor tényleg kidomborodik a pocakja mint aki egy egész dinnyét egyben lenyelt, megpaskolom jelzésértékűen. Hogy érezze a törődést meg rájöjjön, hogy mindig nekem van igazam. Aztán megfagy a levegő. Megáll a kezem, benne az utolsó cipóval. Utána fordulok mikor ellöki magát a pulttól és figyelem őt, hogy ne maradjak le egyetlen érzelem megnyilvánulásról se. A vállai mintha megereszkedtek volna, a kezeit dörzsöli és csak nagysokára fordul felém, hozzá képest szokatlanul nem tud hosszan a szemeimbe nézni. Oldalra hajtott fejjel állok, figyelve őt, a kapott jeleket dolgozom fel, aztán mint aki álomból ébred; váltok. *-Egyelőre. Oké! Vidám nap rendel. *Nem akar beszélni róla, ergo nem úgy sikerültek a dolgok ahogy szerette volna….vagy én szerettem volna? Vagy ki a franc? Amikor elment tőlem két napja, láttam rajta, hogy elhatározta magát, hálás volt amiért segítettem. Csak épp azt nem tudtam, hogy miben segítettem, én hittem, hogy mindent rendbe akar hozni, hogy harcolni fog Octoberért. Vagy nem úgy ment, vagy ő adta fel. De nem beszélünk róla; egyelőre. *-Gyere segíts. Együtt csináljuk. Kelleni fog kés és tányérok. Vannak tányérjaid? Szalvétád? Hozz poharakat, lehetőleg tisztát, bár az alkohol fertőtlenít.*Rámosolygok miközben beszélek, ténykedek, időnként – úgy két szavanként - felé fordulok, munkát adok neki. Én addig kicsomagolom a kaját és szép sorba rendezem, hogy csak pakolni kelljen, az még neki is menni fog. Egy kenyér, egy sonka, egy sajt, két zöldség, mert kell az egészséges táplálék. Inni majd akkor fogunk ha hoz poharakat.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#25TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitimeCsüt. Feb. 15, 2018 1:46 pm

"Ó, hát sose becsülj le."

Lebecsülni? Ééééén?? Hosszúra nyúl a mosolyom, de igazából az a kezébe akadt rum, hamar kihúz a megfontolásból.
Még emlékszem az ízére...
Ő viszont a következővel húz keresztül mindent, a szavai... és October említése... nem túl kecsegtető emlék a hangulatomra nézve, lévén pont tőle szabadulnék.
A gondolatoktól...

Valahogy el is visz a részlet, és végül alig messze tőle fordulok ismét rá, és megteszem a legőszintébb dolgot amit tehettem.
Nyíltan beszélek.

Úgy néz ki ért belőle, mert hamar vált, az én belső feszültségem meg válaszol a lépésre.
Elmosolyodom.
Olyan.. nem-igazi mosollyal, de kezdetnek jó lesz, és kiadós sóhajt húzva a tüdőmbe, mikor megint beszél, újra közeledem.

- Kösz.. - csak dünnyögöm, deeee... hamar munkát ad, az én szemeim meg csíkká szelídülnek. .. kés.. tányér.. szalvéta, POHÁR??

- Pohár az VAN! - vágom rá. Mert a legfontosabb a legszükségesebb, és bár általában én előnyben részesítem az üveget, ez az egy biztos. Valahol tányér is... akad...

Fordulok, keresek. Aztán két pohár landol egyenesen mellette, és később előkerül a tányér is.

- Kés a fiókban.. - fejjel bökök. - Asszem... - merthogy az ottvan a közelében, de hogy SZALVÉTA??
Nemszeretem ha káromkodik nekem..

- Klozettpapír?? - a szemöldökeim magasba emelkednek. Csak kérdezem. Merthogy az alternatívák mindig megoldást jelentettek.

Eddig legalábbis ígyvolt..


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman - Útkeresés...   Ville Deadman - Útkeresés... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ville Deadman - Útkeresés...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Ville Deadman Wallow
» Ville Deadman Wallow és a "Slaves of Hell"
» Ville bá & Ravin a komisz
» Run, baby, run - October, Ville & Birdie
» Madness at first sight - Birdie, Ville és Té a jótékonysági bulin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-