♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_rcap 
Derek Moretti
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_lcapEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Voting_barEmber tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#26TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2020 7:11 pm

Hallom... A messziből, mégis beindul a mellkasom, és muszáj magamon uralkodni. Elvégre... nem kéne hogy ez az egész ennyire mélyen érintsen, hisz nem tettem ígéreteket. Ő se tett. De mégis...
Még mindig nem mozdulok amikor bejön. Nem tüntetőlegesen, egész egyszerűen nem is tudom mit is mondhatnék. Mivel fogadjam? Rontsak rá hogy minden rendben van e?? Ezt már megírta. Vagy követeljek, hogy azonnal mondja meg mi az ami történt, kérdezzem ki...(?) Az pedig nem az én módszerem. Bármennyire is furdal.. vagy mardos a kíváncsiság, - akár még a keserűség is - nem fogok nekiesni. Azt akarom hogy tudja, hogy számíthat rám. Bármiben. Hogy mellette leszek. Akármiben, ha akarja egyáltalán hogy mellette legyek. Most már semmi nem világos...

Egy darabig, csak futó szünetben elgondolkozom. Mennyire is jó volt a ma reggel.. New York... mennyire is jó volt ébredni a közelében, ott mellette, és még a tegnap reggel is.... De aztán kirázom az akadályozó gondolatokat a fejemből. Teljes figyelmemben Vele akarok lenni. Csakis rá akarok figyelni.
És ahogy mellém ér, a szokásos kedves mosollyal fordulok felé.

- Rendben vagy? - a biztonság kedvéért kérdezem. Nem mintha kételkednék benne, de azért szabad szememmel is látnom kell. Ha sérült is, fizikálisan nem. Az arca viszont... nem akarok találgatni.

- Persze. - engedem el, ahogy aztán hátra, visszafordulok a nappali képére, és szemmel jelzem amire gondolok.

- Akarod hogy leüljünk??

Ott a kanapé. A fotel. A dohányzóasztal mellett. Vagy akár kinn... bár a személyzet sosem a hallgatózásáról volt híres, érzem hogy valami rossz készülődik.
Valami baljós.
Mégsem állok ellen.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2020 7:48 pm

„Rendben vagy?”
Hellyel közzel. De azért rábólogatok.
„Akarod hogy leüljünk??”
- Igen. – felelek halkan, egy bólintás kíséretében, aztán odasétálok a kanapéhoz és leereszkedem az egyik felére.
Megvárom, míg Allen leül mellém. Figyelem a mozdulatait, és ha már helyet foglalt, a tekintetem megkapaszkodik az övében
Érzem, hogy lángolok, ég az arcom, ég a szemem, a szívem verdes, és enyhe belső reszketés jár át.
Hatalmasat sóhajtok. Nem könnyű ez. Dehogy az. Aztán valahogy mégis belevágok. Muszáj. Bármennyire is félek.
- Ville… felbukkant, és… – baromi nagyot dobban a szívem, hogy a bordám is kileng a helyéről - ...szeretné ha újrakezdenénk. – elkezd feszülni a gyomrom, aztán összeszorul. A vér a dobhártyámban lüktet. Ideges vagyok.
Mindvégig Allen kék szemeiben nyugszanak az enyémek. Őszinte akarok lenni vele. A habogásnak itt nincs értelme. És egyébként is Ő az, akivel nyugodtan MINDENT megbeszélhetek, akinek mindent elmondhatok. Ő Allen, még mindig. De akkor is elszorul a torkom. Mert… mert csak egy férfival lehetek úgy együtt, ahogy szeretnék. És kurva nehéz a döntés, mégis meghoztam. Meg kellett. Pedig olyan jól indult minden köztünk.
- És… és én is… hajlok arra, hogy megpróbáljuk. – nyögöm ki.
Lesütöm a pillantásomat.
Ha hagyja, a kezeim közé veszem az egyik kezét. Tíz ujjam gyengéden köré fonódik.
Nagyot nyelek. Érzem, hogy meghalok belül. Könnyes fátyol ereszkedik a tekintetemre.
Eleinte csak a kezét nézem a kezeim között, aztán az arcára függesztem a pillantásomat.
- Tudnod kell, hogy szeretlek… és minden egyes szó, amit New Yorkban mondtam igaz, és minden amit ott tettem, őszinte volt. És ezt semmi sem írhatja felül… Annyira igyekeztem új életet kezdeni Veled, veled akartam lenni. Tényleg!… De most… most hogy Ville visszajött… Én… Én... – na ennyit a habogásról.
Behunyom a szemem egy pillanatra, erre a pilláim alól megindulnak a könnyek és lesiklanak az arcomon.
Sírok. Siratom ennek a szép románcnak a végét. Mert ez az. És én vetettem véget neki a saját választásommal, ott a játszótéren. Ville mindig is hiányzott, hiába küzdöttem az érzés ellen. Nem sikerült túljutnom rajta. Talán idővel ment volna. Ha több időm lett volna rá. Talán akkor.
Összeszedem minden erőmet és újra Allen tekintetét keresem.
- Nem akartam, hogy vége legyen… Főleg ilyen hamar… Ott kellett volna maradnunk New Yorkban... Én…….. Kérlek szépen, bocsáss meg... – könyörgöm kásás hangon a sírástól.
Mégsem vagyok rendben.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#28TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2020 9:01 pm

Előremegy. Én meg minden csendességgel követem. Nem teszek hirtelen mozdulatot. Nem is kapkodok, vagy megyek elébe, egyszerűen lehelyezem magam, mellé a kanapéra, közel, de mégsem zavaró közelségben, és előrehajolva a dohányzóra teszem a vizemet. Igazából... csak alibiként volt nálam.
Azután viszont csakis őt figyelem. A szemeit.. az arcát.. azt ami játszik benne, ami rajta, és árulkodó a felismerés. Mégsem hihetek a saját agyam játszotta képnek. Nem akarok. Nem akarok találgatni, vagy egyáltalán elébe menni a kérdésnek, és nem is akarom kényszeríteni. Vagy siettetni. Vagy bármiben, bármiben akadályozni, így...
..ha nem válik elég nyilvánvalóvá hogy az övé minden figyelmem, egy "Hallgatlak."- kal elébe megyek. De csakis akkor ha a szükségét érzi. Ha magától kezd beszélni, akkor nem szólok bele.
Egész míg a végére nem ér.


Az ahogy beszél.. egyre nyilvánvalóbbá teszi a felismerést. Az érzékek nem csaltak meg. Mindig is tisztán beszélnek, de látok ott benne valami mást is. Hogy ez neki is pokolian nehéz. És ez a felismerés... valahogy olyan egyszerűvé tesz mindent...

Még mindig nem szólalok meg, csak hagyom hogy a kezébe vegye a kezemet, és mindvégig csak azt figyelem. Belül remegek. De nem hagyom hogy meglássa rajtam, hogy bármit is észrevegyen, mégis.. lágyan az ujjai közé fonom a kezem, akarom hogy érezze.. én mindig vele leszek. Bármi is történik...
(Remélem.)
És amikor felnéz... és meglátom a szemében a könnyeket, már nem kell tovább beszélnie. Már döntöttem.

Kihúzom a kezéből a kezemet, de nem olyan ütemben, hogy egy percig is elutasításnak vegye, csak kérem, kérlelem, hogy engedjen, és a másik is mellé csatlakozva lassan felsiklik az állcsontja két oldalán. Muszáj hogy a karjaimban tartsam... Talán utoljára.. Muszáj hogy búcsút vegyek. Csakis a szemeit figyelem, de azután..

Egy elnyomott kényszerű sóhaj hagyja el a tüdőmet. Nem hangosan, nem hagyom hogy észrevegye, de hüvelykujjaim a szeme alá futnak, és lassan.. óvatosan kezdik törölgetni a könnyeket. Csakis azután szólalok meg..

- Shhh... shh... - nem jön több. Csak annyi amit érzek. - Shhh... Nyugodj meg.... - talán magamat is nyugtatgatom. Tudtuk hogy ez még benne lehet. Mindketten. De legalábbis én. Számolnom kellett volna vele...  
Aztán közelebb hajolok, de mégis megakadok. És mielőtt a szájára csókolnék, a homlokát húzom közelebb. Mélyen, hozzányomom az ajkamat. De nem húzódom el. Akarom, hogy érezze, hogy vele vagyok. A haja csiklandozón betölti a fél arcomat, de nem érdekel. Nekem is, muszáj lehunyni a szemeimet. Muszáj átadni magam. Csak arra az egy néma percre. A beletörődésnek. Az elkerülhetetlennek. Aminek eljött az ideje...
És rendkívül vigyázok, hogy a szemeim ne párásodjanak meg. Több-kevesebb sikerrel.


Azután elhúzódom.. csak annyira hogy lehajoljak hozzá és belenézzek a szemeibe. Az arcát még mindig nem engedem el. Nem akarom. Érezni akarom. Ameddig csak lehet.

- Ezt kell tenned!... Érted?... Ezt kell tenned! - a hangom halk. Magam ellen beszélek, de tudom. Jól tudom, hogy azt nem adhat ami nekem kell. És én azt akarom hogy boldog legyen. - Azt kell tenned, amit érzel. Akármi is történik... MINDIG! Hallasz engem? Ezt soha ne felejtsd el! - és most megengedem, ha hagyja nekem, hogy a szájára is egy nagyon apró csókot nyomjak. Elköszönésül...
Talán.
És csak azután folytatom.

- Ne hagyd hogy a környezeted meghatározzon... Hogy bárki, AKÁRKI, valaha is akadályozzon bármiben! Mindig csak azt tedd amit érzel! Megígéred nekem!? - és a szemeim kérlelnek - Ezt... megígéred nekem?? - és már bólogatok. Talán csak ezzel jelzem, önkéntelen reakció, hogy mi az amit elvárok tőle. Elvárom, hogy soha, semmiért, és senkiért ne áldozzon fel semmit amit érez! Mert akkor veszítené el önmagát.

A hangom torz. Fojtott... Nem is igazán rendezem, egyszerűen csak a sokk váltja ki belőlem, de tudom jól, hogy helyesen cselekszem. Ez az egyetlen járható út... Az érzelmeié...
És nem szabad hogy akadályokat szabjon neki.
Nem teheti...
És ezt az egyet biztosan érzem.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#29TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2020 10:13 pm

Amikor kihúzza a kezét az ujjaim közül, hagyom, hogy megtegye, elengedem, de aztán az arcomra simulnak a tenyerei.
Úgy nézek a szemeibe, hogy közben remegve nyelem a könnyeimet.
Ott kint azon a rohadt játszótéren egy pillanatig sem gondoltam, hogy ez ilyen iszonyatosan nehéz lesz. Majd belepusztulok.
Jólesik, hogy lecirógatja a könnyeket az arcomról, de ettől csak még pokolibb érzés az egész – rádöbbenek, hogy talán soha többé nem ér hozzám így; gyengéden, kedveskedve… Egyáltalán sehogy se.
Hányni tudnék magamtól. Mindent tönkretettem.
Zihálok. Szakadozottan, rendezetlenül kapom a levegőt, és ő csitítgat, nyugtatgat. Én meg… még mindig bőgök.
A szemeiben ragadok. Szavak nélkül könyörgök neki, hogy forgassuk vissza az időt, csináljunk vissza mindent és sose jöjjünk vissza New Yorkból.
„Azt kell tenned amit érzel. Akármi is történik... MINDIG! Hallasz engem?”
A bánat, a veszteség sűrű ködén át hallom csak a szavait, valameddig eljutnak, de nem akarom felfogni a végzetességüket.
Mégis bólogatok. Némán. Arcommal a kezei közt.
Lehunyom a szemeim – piszkosul égnek, sajognak -, amikor odahajol, és az ajkaimra présel egy… búcsú? csókot. A felismerés gyilkos tőrként hasít belém.
Megrázom a fejem.
Nem! Nem akarom, hogy vége legyen! Inkább a halált választom, inkább meghalok!
Nagyot nyelek.
„Ezt... megígéred nekem??”
Csak meredek rá, hatalmas, vörös szemekkel. A tekintetével kér, és ő bólogat, de én csak bámulok a szemeibe, azokba a gyönyörű, kék nyugalomtenger szemeibe. Most mégsem igéznek rám megnyugvást. Csak egy újabb síráshullám tör rám.
Kiver a víz, melegem van.
Tudom jól, azt akarja, hogy boldog legyek, és azt tegyem, ami nekem jó.
De én mellette is boldog voltam. Nagyon is!
Talán elhamarkodott döntést hoztam a játszótéren.
Ugyanazt az istentelen fájdalmat érzem most, mint akkor, amikor tudatosult bennem, hogy Ville elhagyott.
Csak most… én vagyok az, aki elhagy.
Bántom Allent és mocskosul gyűlölöm magam érte.
Erősnek mutatkozik, de remeg az ő hangja is. A szavai őszintének hatnak, de valami azt súgja, csak azért mondja ezeket, mert igazán szeret. Holott fáj neki minden. Mérget mernék venni rá.
- Én csesztem el… Csakis én... – tör ki belőlem egy újabb hatalmas nyelet után - Első este felhívtam, New Yorkból… Üzenetet hagytam neki, hogy lezárjam… hogy kimondjam, vége. És azt akartam, hogy lemondjon a babáról… Mert… Mert eldöntöttem, hogy elengedem…. És… És biztos, hogy emiatt került elő… Mert felhívtam… Ha nem teszem, most ez mind nem történik meg... Nagyon elcsesztem… Nagyon!
Ville felbukkanása iszonyúan felkavart. Magával hozott minden emléket és érzést, ami hozzá fűzött, és onnantól képtelen voltam nekik ellenállni. Olyan könnyen magukba szippantottak. Most pedig szembesülök gyengeségem következményeivel.
Rettegek attól, hogy elüldözöm Allent messze.
A zokogásom szemernyit sem csillapszik.
- Nem akarlak bántani… Nem akarlak elveszíteni… És azt sem akarom, hogy… hogy elmenj Afrikába… Mert most majd biztos elmész…. Oda… Kurva messze... – lángol az agyam, talán hisztériás roham. Már nem is hallom miket beszélek, csak ontom, amit az érzelmeim diktálnak.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#30TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2020 11:39 pm

És akkor kitör...

"- Én csesztem el… Csakis én... Első este felhívtam, New Yorkból… Üzenetet hagytam neki, hogy lezárjam… hogy kimondjam, vége. És azt akartam, hogy lemondjon a babáról… Mert… Mert eldöntöttem, hogy elengedem…. És… És biztos, hogy emiatt került elő… Mert felhívtam… Ha nem teszem, most ez mind nem történik meg... Nagyon elcsesztem… Nagyon!"


A zokogása engem is könnyekbe fakaszt. Fáj... Fáj hogy így kell látnom őt. Újra... Úgy, ahogy akkor este.. a szobájában, utoljára, és soha, soha nem akartam volna hogy én okozzam ezt... Összepréselődik a szám, de csak azért hogy elnyeljem. Hogy ne beszéljek. Pedig valamit mondani akarnék... Valami olyat.. amit inkább aztán visszafogok.

Még mindig a kezeimben fogom, és nem is akarom elengedni. Az ujjaimat áztatják a könnyei, mégse tudok mondani semmi okosat.. semmi megnyugtatót.. Vagy csak az én agyam blokkolt le??
Megint nyelek, de ahogy tovább folytatja, már képtelen vagyok nem véget vetni ennek az egésznek. Nem döntök, cselekszem. Zsigerből veszem elő a józan eszem, próbálom. Próbálom a lehetőségeimhez mérten a lehiggadtabban.. és a legigazabbul kezelni a helyzetet. Most félreteszem a saját gyengeségem.

- Idefigyelj! Idefigyelj, hé! - rázom egy kissé meg. Csak óvatosan, nem bántón, csak hogy az arcát újra a szemeimbe emeljem. A hangom már nyugodt. Megnyugtató. Nem kapkodok, a közelében sincs a korábbi megcsuklott élnek, egyedül csak rá koncentrálok. És arra hogy rendben legyen.

- Én nem megyek sehova! Érted!? Megértetted!?? Ha le akarnál.. vakarni, akkor se hagyom hogy meglógj előlem! Nem fogsz megszabadulni tőlem, erről ne is álmodj.. A-a.. még a legmerészebb rémálmodban se hiheted, hogy képes leszel megszabadulni tőlem, szóval.. - csak felszabadító levegőt veszek, hogy képes legyek, ezt.. tovább csinálni. - Jobb ha erről már most leteszel. Itt maradok. A nyakadon! És ha kell, ha nem, idegesítelek! Megértetted!?? És különben is megyünk vissza New Yorkba! Nem?? Valakinek el kell készítenie a felvételeket, és ki lehetne nálam erre tökéletesebb, hm?? Ugye hogy nem tudsz mondani.. Jobbat mondani.. - az arcom elmosolyodik, de csakis akkor ha az arcán legalább halvány szelét érzem. De ha nem... Akkor komolyra veszem a figurát.

- Ami közöttünk volt, gyönyörű volt.. És soha nem felejtem el. - alig levegőt veszek - De tudtuk hogy New York egy csoda! Ahol csodák történnek, és mi átadtuk magunkat ennek a csodának. Örökké velünk lesz.. Ezt már senki nem veheti el tőlünk, rendben? Ezt.. soha.. senki.. - de félbeakad. Megint újra kell kalibrálnom a szavakat, és megújult erőt veszek. - Mindig itt leszek Neked.. És Te nekem.. remélem... És ez mindig így lesz! - mondom ki kereken a vágyálmaimat, de hogy valóban így lesz e? Az élet szeret könnyű játékokat játszani az emberrel, de ha rajtam múlik... nem adom olyan könnyen magam. Csatába szállok!
Ha kell ellene...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#31TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2020 1:49 pm

„Idefigyelj! Idefigyelj, hé!”
Allen finoman megráz, és ezzel valahogy kizökkent a pánik feneketlen bugyrából. Már képes vagyok odafigyelni rá. Az arcom elázva vöröslik, erősen szipogok, de a szemeit nézem.
A hangja a lelkemig hatol és hűs balzsamként nyugtat meg.
„Én nem megyek sehova! Érted!? Megértetted!??”
Csak bámulok rá hatalmas, kisírt szemekkel, aztán vadul bólogatni kezdek.
„Itt maradok. A nyakadon! És ha kell, ha nem, idegesítelek! Megértetted!??”
Még mindig dühöng bennem a remegés, de újra bólogatni kezdek, ahogy a szavai befúrják magukat az elmémbe.
„És különben is megyünk vissza New Yorkba! Nem??”
A szaggatott hüppögés közepette megjelenik egy vigyorkezdemény az ajkaimon. A távolban megcsillan a reményfény, hogy Allen lesz nekem, ugyanúgy, mint eddig. Hogy ez nem a vég. Nem lehet az… Megyünk… Megyünk New Yorkba… Visszamegyünk! Lesznek még együtt töltött idők.
És mosolyog. Észre sem veszem, de én is. Ő késztet rá.
Szomjazva iszom a szavait, ahogy folytatja, a szájáról lepörgő minden egyes szó lángoló nyílként hasít az agyamba, és égeti bele az igazságot.
„Ami közöttünk volt, gyönyörű volt.. És soha nem felejtem el.”
- Én sem... – suttogom közbe elfúló hangon, talán nem is hallja.
„Örökké velünk lesz.. Ezt már senki nem veheti el tőlünk, rendben? Ezt.. soha.. senki..”
Újabb apró fejbiccentéssel jelzem, hogy igen, egyetértek. Mindenben.
„Mindig itt leszek Neked.. És Te nekem.. remélem... És ez mindig így lesz!”
A végszó elsöpör mindent.
Két tenyerembe veszem az arcát. Nem hirtelen a mozdulat, de nem is tétova. Odahajolok hozzá, és ha engedi, megcsókolom. Szerelmesen. Még egyszer. Utoljára. Csak még egyszer... Érintenem kell… Emlékezni akarok az ajkaira, a puha tapintására, a szakállának csiklandására az arcomon...
Saját könnyeim sós ízét érzem a számban, ahogy csókolom.
Az ajkaim aztán lassan elengedik. Az arcom az övé előtt lebeg, párás tekintetem elmerül a lélektükreinek kékségében.
- Itt leszek… Itt vagyok! – ez nem puszta ígéret, ez megingathatatlan bizonyosság. - És ha Villenek nem tetszik… Bekaphatja. – búgom, a torkom rekedt.
Allentől még Ville sem szakíthat el; ha arra kérne, hogy soha többet ne találkozzam vele, mert őt esetleg zavarja.
- Nem vagyok hajlandó… lemondani Rólad senki kedvéért.Nem vagyok... Allen nekem annyira drága… Ha nem a legdrágább.
Nem érdekel senki féltékenysége.
Odakint az utcán titokban, mélyen legbelül örültem, amikor megláttam Villet… Egy régi kívánság öltött testet… De ha a felbukkanása és az újrakezdés Allen elvesztésével jár… Nem fogom megfizetni ezt az árat. Nem én!
Villen már félig túljutottam, és nem kellett volna sok idő a teljes elengedéshez. Viszont a visszatérésével felkavarta az állóvizet. Nem hibáztatom, nem haragszom rá, csakis a sors fonalát szövő párkák gonosz játékaira.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#32TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2020 2:41 pm

A kezei felfűznek az arcomon. Először nem tudom hogyan érint.. Hogyan kell érintsen.. De ahogy hajol, és egyre közelebb, nem húzódom el. Hagyom hogy megcsókoljon. Hagyom, pedig az ép eszű agyam mást mond. Azt mondja vége. Itt.. vége. De mégsem tudok parancsolni a lelkemnek.
Leszek még normális valaha?? Lesz még valami más?? Lesz e még olyan, hogy egyszer, valami sikerül, és nem csak átfutó suhanás?? Szeretnék ebben hinni.. De most képtelen vagyok. Most csak azt tudom, hogy ezt a helyzetet meg kell oldani. És őérte kell megoldani. Első sorban. Aztán majd jöhet minden más.

Az ajkaim rendre fordulnak az ajkán. Nem kell kényszerítenem, önműködő a hatás, és igen, érzem benne, ez most búcsúzás. De nem hagyom hogy elkeserítsen. Beleadok mindent. Hagyom hogy elragadjon. Hogy magával vigyen. Hogy utoljára, és végletesen érezzem, mennyit is jelentett ez az utazás... Mert őrülten élveztem vele...


Mikor elhúzódik a szemeim még mindig nem nyílnak fel. Most én hallgatok. Én hallgatom. És bár a kezei ha még mindig ott vannak az arcomon, vagy már nem, amennyiben a bőre melegét még mindig érzem, igyekszem arra koncentrálni.
Szeretném ezt megjegyezni... Ezt a pillanatot. Egy életre. Ott, a sok többi közé tenni. Egy élet idejére lekötve, hogy bármikor hozzá férhessek. És szeretném ezt soha.. soha nem elfelejteni. Örökre velem marad...

Hosszú idő után fejtem le az arcomról a kezeit. A két tenyerembe fogom, és a szemeim csak akkor nyílnak fel. A szemeibe pillantok. És csak nézem. Szeretném.. szeretném én is elhinni tényleg amit mondok. Mert úgy lesz. Tudom. De hogy a lelkem bírja e...

Minden erőmmel azon leszek.
És ezt most eldöntöttem.

- Senki nem szakíthat el.. - utána ismétlem. Csak más szavakkal, mégis hasonló bizonyosságban, és ha hagyja, a kezeit a kezemben a számhoz emelem, egy utolsó, jóleső csókra.
Aztán megszólalok.

- Minden rendben lesz. Nincs mitől félned... - és ha még mindig könnyes az arca, egyik kezem engedi az övéit, és felé nyúlok, hogy letörölgessem. Nem szeretem ha szomorúnak látom. Az nekem is...

... fájdalmas.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#33TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2020 3:52 pm

Boldogsággal tölt el, hogy nem húzódik el tőlem, és viszont csókol. Szükségem van Rá. Magamba akarom égetni az emléket. Kitörölhetetlenül.
Amikor lefejti az arcáról a kezeimet, és a markában tartja azokat, csak pislogok rá. A könnyeim már elálltak, a légzésem ismét normális lett, és jócskán megnyugodtam mellette. A szavaitól. Attól, hogy biztosított. Muszáj volt hallanom a szájából.
„Senki nem szakíthat el..”
- Senki... – ismétlem halkan.
Szélesen, lágyan rámosolyodom, miközben az ajkaihoz emeli a kezem és csókot lehel rá, végül letörölgeti kipirult arcomról a gördülő könnyek maradványait.
Közénk telepszik a csönd, de hamarosan meg is töröm egy kérdéssel.
- Bánnád… bánnád, ha… – nyelek egyet, nem tudom hogyan fogalmazzam meg, talán furcsa a kérés, de végül is kibököm mi nyomja a szívem - Veled maradhatnék még egy kis ideig?… Olyan üres a lakásom. – nélküle veszett magányos lennék azok közt a falak közt, meg is őrülnék ott. És máshol sem érezném most jól magam.
Ha nemet mond, megértem. Elvégre lehet, hogy ezek után kényelmetlen lenne számára a társaságom, akkor viszont haza megyek. De ha maradhatnék még nála… Vele… Az hatalmas megkönnyebbülés lenne.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#34TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2020 4:42 pm

"Bánnád… bánnád, ha… Veled maradhatnék még egy kis ideig?… Olyan üres a lakásom."

A szavai meglepnek. Vagy épp nem lepnek meg, már nem tudom eldönteni. Még mindig a szemeibe nézek, de nincs kifogásom ellene. Egyáltalán nincs.
Elmosolyodom.

- Persze... Maradj csak. - mosolygom. - Ameddig csak jólesik. - sóhajtom, de nem olyan sóhaj ez, hogy kívülről bármi is meglátsszon. Eszemben sincs elküldeni. Magam számára ezzel könnyebbé tenni, vagy elutasítani. Nem akarom újra a néma házat. A sivár csendet. És pláne nem akarom elveszíteni. Így... akármennyire is nehéz, vagy bonyolult ez a helyzet, meg se fordul a fejemben hogy elköltözhetne. Jó hogy itt van velem.

Még mindig csak a szemeit nézem, mosolygok, ahogy Shonte tör be a néma csöndbe. nem szokott ő... fontos beszélgetésekbe beleszólni, és talán sejthetem is, hogy kinn várt, amíg rendezzük ezt az egészet, de az is lehet hogy csak az élet hozta így. Zárójelként a közöttünk zajló eseményre.

- Payne Úrfi, mikorra készíthetem a vacsorát? Az előbbiekben ezt elfelejtettem megkérdezni.

Csak October szemeibe nézek. A kezei még mindig a kezeimben, és lefogadom, hogy Shonte már szövi is a következtetéseket. Nem baj. Nem számít...

És ha October szemeiből is azt olvasom ki ami az én fejemben jár, akkor alig engedem el őt, hogy hátrafordulhassak Shonte-hoz.

- Most rendben lesz.. köszönöm. - és mosolygom rá.
Ő biccent, mosolyog, azzal eltűnik a falak mögött.

- Menjünk enni.. - és elmosolyodom. - Hosszú nap volt... - és való igaz. Eseményekkel teli. Őrült és zajló eseményekkel. Jót fog tenni egy kis nyugalmas hozzáállás.
Mindkettőnknek.

Azzal ha partner benne, magam is felállok.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#35TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2020 7:09 pm

„Persze... Maradj csak. Ameddig csak jólesik.”
Milyen megnyugtatóak ezek a szavak, iszonyú hálás vagyok Allennek. Talán tényleg nem bánja, ha maradok még. Pár napja azt mondta, „Olyan hatalmas az a ház.. olyan sivár nélküled… Belengi a halál szele.”
Biztosan rossz lenne neki is, ha elmennék. Magányosnak érezné magát, akárcsak én a régi lakásomon. Akkor inkább szenvedjünk együtt itt, mint külön-külön. A gondolatra valahogy muszáj elmosolyodnom.
Elengedek egy sóhajt, miután megköszönöm Allennek a kedvességét.
Bízom benne, hogy mihamarabb helyrejövünk.
Aztán Shonte sétál be a nappaliba, és a vacsora tálalási ideje felől tudakozódik. Talán fültanúja volt a beszélgetésnek. Annyi szent, hogy az arcomon, és vöröslő szemeimen láthatja, hogy bőgtem. Még esetleg hallhatta is. Ki tudja mióta várt a lehetőségre, hogy megkérdezhesse Allent.
„Menjünk enni. Hosszú nap volt.”
Allen szelíd, rendezett mosolyára egy mosoly a válaszom. Biccentek, egyetértek, menjünk.
Valóban hosszú nap volt. És eszelős.
A vacsora csendben telt, egyikünk sem beszélt. Shonténak is talán feltűnt a mély hallgatás, magunkra is hagyott minket elég hamar.
Miután végeztem, az asztal fölött megköszönök még egyszer mindent Allennek, és jelzem, hogy elvonulok lefürdeni.
Gondolom nem bánja, hogy magára hagyom. Biztosan szeretne egyedül lenni kicsit, hogy átgondolhassa a történéseket.
A zuhany alatt állok, a rám zúduló kellemesen meleg víz alatt, és két tenyérrel támaszkodom a csempén. A fehér tálcát bámulom a talpaim alatt, azt, ahogy a víz csigázva eltűnik a lefolyó nyílásában.
Miért mentem bele az újrakezdésbe? Miért rúgtam fel mindent Allennel?
Ville megjelent és egyszerűen csak magával ragadott, úgy, hogy észre sem vettem. Pillanatok alatt a puszta jelenlétével visszaröpített a múltba, amiben annyira jó volt vele.
Most viszont attól rettegek, hogy rossz döntést hoztam. Olyan picinek és elcseszettnek érzem magam...
Ha tehetném visszaszöknék Allennel New Yorkba, anélkül hogy bárki tudna róla, és megtalálhatna.
Félek… Félek a megbeszéléstől. Mi lesz, amikor ismét találkozunk Villel? Fogalmam sincs hogyan viselkedjek vele.
Emlékszem. Én kértem jelet még New Yorkban; tudni akartam, hogy mit tegyek, melyik irányba menjek. Aztán jött az álom, és Ville másnap felbukkant. Ő lenne a jel? A válasz a kérdésemre?
Bár tudnám biztosan.
Időre van szükségem... Időre, hogy rendbe jöjjek Allennel. És időre, hogy biztosra tudhassam; akarom még Villet.
A víz csak zubog a fejemre. Friss, eleven emlékek törnek rám itt a fürdőszobában, ahogy állok a kabinban. Nem is olyan rég Allen és én…
Felsóhajtok. A víz jótékonyan lemossa az újabb könnyeket.
Imádtam, ahogy szeretkezett velem, ahogy ölelt, és simogatott. Még most is érzem a bőrömön, a porcikáimon az érintéseit. Vigyázott rám, gyengéd volt, mégis… tüzes.
A lelkemet is eladnám még egy vele töltött éjszakáért, azért, hogy reggel a karjaiban ébredhessek.
Nem érdekel a gondolat helytelensége. Abban sem vagyok biztos, hogy helytelen. Mert érzek – csodás, lenyűgöző, magasba repítő dolgokat érzek iránta, és egyetlen beszélgetés, egyetlen elbarmolt szakítás nem fogja ezt semmissé tenni. Egyszerűen… Szeretem... És kész. Nem hazudtam neki. Amíg élek, így fogok érezni iránta. Még akkoris, ha összeszed egy farkangyalt, és elérhetetlenné válik. Mert az sem fog érdekelni.
Talán egy óra is eltelik, mire elkészülök; megtörölközöm, megszárítom a hajam, fogat mosok és pizsamát öltök.
Hanyatt dobom magam az ágyon.
Csak fekszem, és bámulom a plafont. Zűrös egy nap volt a mai, valami mégis mosolygásra késztet.
Emlékszem, New Yorkban azt mondtam Allennek, hogy „Sosem zárom kulcsra az ajtót.”
Azt kívánom, bár átjönne, és rám vetné magát, és… arra kérne, hogy maradjak vele, válasszam őt, és menjek hozzá. De tudom, hogy nem fog besurranni.
Behunyom a szemem. Nagy lélegzetet veszek. Születik bennem egy elhatározás.
Felugrok, és lecsusszanok a hatalmas ágyról.
Kicsattogok a hálószobámból, mezítláb, végigmasírozom a hosszú, tisztára takarított márványfolyosón. Egyenes az utam Allen szobájához…
Az ajtaja előtt megállok, és először egy darabig töprengek. Erőt, bátorságot gyűjtök, de aztán győz a vágy.
Halkan bekopogok.
- Allen… Ébren vagy még? – kérdezem óvatos hangon.
Ha olyan fasza csaj lennék, most berúgnám az ajtót, és nem kérnék engedélyt, hogy beléphessek a szobájába.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#36TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2020 1:49 am

A vacsora közben... igyekeztem nem munkára bírni az agyamat. Sokkal inkább blokkoltam. Így is mondhatnám, az senkinek se tenne jót ha evés közben eltűnődök, vagy egyáltalán beleveszek a történtekbe. Szándékosan nem hagytam gondolkodni magam. Folyton a stúdió körül járattam a fejem, a teendőkön, az apámmal való beszélgetésen, és úgy őszintén, még azt is mondhatnám remekül működött minden.
Csakhát...
..úgy tűnik nem szóltam egyetlen szót sem vacsora közben.
És ez meglepő.
Tőlem legalábbis.

Vacsora után... viszont az ahogy October jelzi nyugovóra tér, engem lep meg. Nem mintha bármit is vártam volna tőle... Vagy.. kéne várnom valamit?? Annyira nem tudom...
Most érzem csak hogy kezd zsongani a fejem.
Valami elnyomott és elcseszett kezd körvonalazódni az egészben, így úgy látom, tényleg ideje nekem is... visszavonulni.
Hosszú volt ez a nap. És még.. gondolkodni szeretnék. Mindent átgondolni. Tisztán és érthetően.
Mert egyszerűen szükségem van rá...


... ♫  

Elérve a szobámig, alig csukom magam után az ajtót. Muszáj elvágódnom. Eldőlnöm az ágyon, keresztbe, és csak a plafont bámulom. Muszáj.. utolérnem magam. Az érzéseimet. Azt amit érzek. Azt az óriási... kavalkádot, ami bennem lélegzik, és a helyére tenni mindent, mert tudom, hogy különben kitöréssel fenyeget. És én nem akarok összeomlani..

Két kézzel végigdörzsölök az arcomon, és hagyom... hagyom hogy az egész szétáradjon bennem. Egyszerűen csak szétáradjon. Az egész testemben... Hagyom hogy felemésszen.. hogy eltöltsön, hogy magába rejtsen...
Hagyom elkalandozni a gondolataim. Visszatérnek egy régi helyre. Arra a napra, ott, Helsinkiben, amikor megismertem. Akkor még minden annyira más volt... Könnyű... Mennyit nevettünk ott ketten! Újra mosolyra áll a szám, de eszemben sincs hogy akadályozzam. Aztán azok az emailek... hosszú sorban.. Amikor meglepett itt, a reptéren... és amikor megkaptam a hírt. Sose féltem még annyira életemben. Amikor nem engedtek be hozzá. Amikor életemben.. ELŐSZÖR próbálkoztam a megvesztegetéssel, egy orvosnál, még ma is emlékszem hogyan nézett rám. Talán soha nem felejtem el...
Aztán az is ottvan amikor először felébredt. Amikor nem emlékezett rám. És mikor már jobban volt, és én igyekeztem.. úgy látogatni, hogy ne fussak össze a többiekkel.. Mennyi időmet vitte el... A szervezés. Pedig egyetlen percét se bánom. Amikor először láttam úgy összetörve... aztán amikor bemutatkoztam. Megmutattam az emaileket, amiket együtt váltottunk, és amikor már nevetett...
Hogy mikor szerettem egyáltalán bele?? Talán ott, abban a pillanatban. De nem tudnám ezt megmondani igazán, nem is tudom hogy hogy.. szeretem, de ami a biztos hogy őrületesen. Nem úgy mint egy testvért. És nem is.. átlagos elemi barátként... De most..

Újra dörzsölök az arcomon, de még félúton se tartok. Muszáj rendre végiggondolnom. Mindent! Hogy alkalmazkodhassak. Hogy idomulhassak az eseményekhez, és képes legyek... továbblépni.
Az egyetlen kulcs szó. Mindenben. Mondhatnám az élet mindig megtréfál.. de valahogy sosincs kedvem nevetni. Hát most.. eljött ez az alkalom is... Mit is gondoltam... Miért gondoltam azt... hogy ez ilyen egyszerű lehet. Ma már nem is értem magam. A fejemet... Hogy a fenébe keveredhettem így el?? Ennyire...
De aztán újabb kép tör be..
Amikor megtanulta a nevemet, miután bemutatkoztam és utána megismert... Aztán amikor élesben is! Amikor megmutattam neki mindent. Mindent, amit csak róla tudok, amit valaha elmondott, és ahogy még az a fickó is.. Ville...
Remélem nem fogja újra tönkretenni mert akkor tökreteszem!!
Őrülten féltem... Piszkosul félek hogy ez az egész.. hogy neki csak játék. Még mindig a drogok rabja.. le se tagadhatta volna délután, és egy drogos mellett.. lehet valaha nyugodt életed??
De nem most van az ideje hogy ezt elmondjam neki. Vagy valaha... Az egyetlen dolgom hogy ott legyek. Ha szüksége van rám. Ha kellek neki. Úgy, ahogy ő is ott állt mindig mellettem ha kellett.
De ez nem csereüzlet! Ezt én.. szívből csinálom... Mert megérdemli.. és mert szeretem. Minden szeletében a lehetségesnek..

Aztán előkerülnek azok az idők is.. amikor segítettem neki emlékezni.. Amikor felcipelt a hegyekbe, amikor azt mondta már járt ott. Ahogy lassacskán emlékezett, és aztán összeomlott. Szinte a kezeimben. Iszonyú volt őt látni így.. Akárcsak.. akárcsak ma délután..

Összeszorul a gyomrom a gondolatra, de hagyom. Nagy levegőt veszek, és egy hosszú fújással lassan kiengedem.
Nem emlékszem már.. hogy honnan jött az ötlet hogy költözzön ide.. De életem talán legjobb döntése volt. Ahogy bearanyozott mindent a nevetése, és még most is.. Shonte nem győzi csodálni, engem meg győzködni, hogy "milyen csodás ez a lány, ha van eszem elveszem".. és pont.. így is tettem volna.. ha engedi nekem. Ha a dolgok.. nem fordulnak másképp..

Aztán az eszembe jut New York.
Amikor először megláttam amikor alszik. Itt sohase láttam így, mármint csak futólag igen, de akkorra már éreztem, hogy minden elveszett.
Eszembe jut az a pillanat is.. amikor lefagyva álltam a testét bámulva a nappali sötétjében, és amikor még nem is sejtettem.. amikor még fogalmam sem volt hogy a dolgok ilyen hamar megváltoznak..
Túl hamar... - egy féktelen sóhaj szakad ki a tüdőmből, eljátszva a gondolattal, most a jövő képzeletbeli képei villannak meg. Ahogy a lánya szaladgált volna idebenn.. ahogy a kezembe kapom és felemelem.. és talán.. talán az enyém is. Később.. Bár sohase volt ilyen tervben, de lehetett volna gyerekem..
És itt most a volna a kulcsszó.

Újra patakzani kezd az izzadság belőlem. De csak átfutó tűz.. kimelegedések, talán csak feszítő féleszű gondolatok szüleménye, talán egyszerű hőség.

Fellököm magam, és felállok, hogy kinyissam az ablakot. Kibámulok.. de odakinn csendes minden. Mégis egy darabig csak figyelem. Az odakinn csendesen hullámzó vizet, és NY képei köszönnek vissza a képzetben... Ahogy meglepődöm.. amikor ahogy megcsókolom, közli hogy vár az ágyában, odabenn. Még soha nem fagytam le annyira. Soha, semmilyen helyzetben.
Aztán amikor a csókját megérzem.. és a bőrét a nyelvem alatt... Muszáj lehunyni a szemeimet, muszáj újra éreznem. Újra emlékeznem.. visszaforgatni csak egy kicsit az idő kerekét..
Emlékszem mennyire féltem.. hogy valamit rosszul csinálok.. Hogy elrontok..
Aztán már a teste vonaglik az enyém fölött, és az az újszerű, csodálatos érzés...
Soha nem gondoltam volna hogy képes leszek rá. Hogy vele együtt élvezzek és mégis!
Valami szédületes amit tud ez a lány... Ahogy ott, a fürdőszobában is.. Még most is beleremegek.. A számon végigszalad a nyelvem, de muszáj magamat emlékeztetni, hogy ez csak egy emlék. Egy édes emlék...
Ahogy együtt tömjük magunkat az asztalnál este.. és ahogy a keze beleakaszkodik a köntösövembe.. és ahogy az ágyra lök... Azok a percek voltak a legszebbek... A leg.. bensőségesebbek, a legértékesebbek számomra.
Lehunyom a szemeimet, és igyekszem.. az arcát visszaidézni. Csak emlékezetből.. minden egyes rándulást.. rezdülést, képes vagyok.. De talán örökre?? Az örök egy annyira hosszú szó.. de amíg csak élek. Ebben biztos vagyok, hogy sohasem hagynak el ezek az emlékek...

Megnyílnak a szemeim ahogy újult erőt veszek és visszalököm magam, háttal elterülve újra az ágyon. A hajam a szemembe omlik, kisöpröm az egészet, és újra a plafoné minden figyelmem. Felváltva kavarognak.. a reggeli... a reggeli.. ébresztőm, és amikor belé kóstolt a nyelvem.. és még az a pillanat is, amikor nem bírtam magammal, amikor nem bírtam a hívó testével, és mindent elengedtem.
Életem legszebb éjszakája volt.. Eddigi életem... Ezt biztosan érzem, és ki tudja a jövő még mit tartogat, de ami a biztos hogy egy életre megjegyzem..
A hosszú séta a parkban.. a néma ücsörgések a fűben... és a zajos... az étteremben futó ebéd, amikor végre nyíltan is megfogtam a kezét, és az azt követő este...  Mind, mind meghatározó részei az életemnek. És azok is lesznek örökre.
Az arca ott.. együtt ébredni vele, isteni egy opció. Akkor reggel még azt hittem ezt követi majd az egész életem...
De azóta sokminden megváltozott..
 
Hatalmas sóhaj hagyja el a tüdőmet, de még mindig törnek az emlékek. Elém ugrik annak az őrültnek a képe, ahogy megijedt, és ahogy én megijedtem. Ahogy Jonas-nak kiáltok, hátha segíteni kéne, és ahogy Ő.. belenéz a szemeimbe. Már akkor tudtam.. ott. Hogy valami megváltozott. Hogy kipukkadt egy buborék. Amit az én fejem hozott össze. Az érzéseim.. a vágyam hogy szeressenek, és az az ostoba.. ostoba érzés, amit így utólag felelőtlenségnek nevezek, amelyik nem figyelt eléggé... Tudnom kellett volna hogy ez milyen gyenge lábakon áll.. Hogy ő azt mondta még nem végzett Ville-el. Tudnom kellett volna. Nem utánamennem. De ha meg nem történik meg, egy életre bántam volna. Soha többé nem tudtam volna úgy a szemeibe nézni. Ahogyan régen... Muszáj volt hogy megtörténjen.

Újra sóhajtok, de érzem szakaszossá válik a légzésem. Talán én alakítottam így? Vagy egyszerűen csak a pánik teszi ezt velem??
Nem számít. Nem könnyebb tőle, akármit is mondanak, ha ellene lépek. Mégis igyekszem.. és lassú és kimért, mély lélegzeteket veszek. Muszáj hogy rendezzem. Muszáj hogy ne engedjem ellenőrizetlenül kifutni. Kell, hogy a helyén tartsam. Az eszem, hogy egybe. Hogy tökéletesen rendezzek mindent, különben...

És ekkor kopogtatnak az ajtón...


Megmerevedek.
Gyenge hang szólít meg.
Akkor már felismerem.

Felkönyöklök, fellököm magam, és iszonyú nagy sóhajt szívva a tüdőmbe, megállok az ajtó előtt és lenyomom a kilincset.

Lassan nyitom ki.

- Valami baj van..? - én is halk vagyok. Hogy miért? Nem tudom. Talán csak átragad, vagy egyszerűen csak attól tartok, tényleg valamiben segítség kell. De hogy miért van hogy szinte suttogok??

Afene tudja...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#37TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2020 5:15 pm

Alig, hogy bekopogok és bekérdezek, lassan kinyílik az ajtó. Szerencsére nincs időm belegabalyodni a kellemetlen, lélekölő gondolatokba. Egyébként is elég volt belőlük mára.
Allen megjelenik előttem.
„Valami baj van..?”
Szelíden rámosolyodom, és enyhe mozdulatokkal megcsóválom a fejemet.
- Nem… Nincs. – búgom a szemeibe kapaszkodó tekintettel.
- Csak... – tétován lesütöm a pillantásomat a padlóra, nyelek egyet, majd visszaemelem az arcára. - Nem akarom, hogy a mi csodánk ilyen hirtelen érjen véget… Lehetne… hogy ma este még úgy tegyünk, minta New Yorkban lennénk?… És együtt töltsük az éjszakát?… – kutakodva fürkészem azokat a csoda szép, kéklő lélektükröket, vajon mit olvashatok ki belőlük?
Talán érti, hogy mit szeretnék, de úgy érzem, nem árt ezt pontosabban kifejeznem.
Egy hatalmas, bátorságadó sóhaj után folytatom csak.
- Mindennél jobban vágyom rá, hogy… – a hangom elbicsaklik, a szívem zakatol - …átszeretkezd velem....Még utoljára. Képtelen vagyok hozzáfűzni. Nem is mondom ki.
„Utoljára”… Hogy gyűlölöm ezt a szót!
A szemeiben ragadok; egyszerre vágyakozva és félve – hátha elzavar.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#38TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2020 9:36 pm

"Nem… Nincs."

A szokásosan lehiggadok. Csak épp ittragadtam egy újabb kérdéssel. Amire talán csak a szemeim utalnak, mert meg nem szólalok, de aztán elég hogy csak figyelem, máris folytatja a továbbiakkal, és én... én..

Először nem tudom mit gondoljak. Szeretné hogy átöleljem?? Vagy szeretné ha hozzám bújhatna?? Nem tudom.. nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet, vagy hogy egyáltalán nekem menne, ilyen gyorsan, azokután hogy...
De aztán folytatja. És a kilincsben az ajtószárnyon még mindig kapaszkodó kezem, nem biztos hogy azt hallotta amit. Hogy azt mondta ki. Talán csak a fejem játszik velem?? Ezt.. akartam hallani?? De ahogy továbbra is csak figyelem, egyetlen szó nélkül, a karjaim görcsösen szorítják az ajtófélfát, és a következő pillanatban maguktól jönnek a válaszok.
Vagyis kérdések...  Leginkább.

- Biztos vagy benne hogy ez jó ötlet?? - ráncol a szemem. Őszintén próbálok elgondolkozni. Őszintén próbálok úgy tenni, mint aki helyesen akar cselekedni, pedig erre vágyok a leginkább. És bár a kérdés még mindig ott lóg a levegőben, magamnak is kérdőjellé feszülve, mégsem érzem szükségét hogy ezt itt, kinn beszéljük meg. Ezért elengedem az ajtót kitárva előtte, és hagyom hogy belépjen. Talán jó lenne ezt inkább idebenn megvitatni.

És csak akkor csukom a háta mögött a sötétben - ha ő nem - miután belépett.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#39TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2020 7:08 am

„Biztos vagy benne hogy ez jó ötlet??”
Hogy jó ötlet-e? Könyörgöm… Mikor volt nekem utoljára jó ötletem? Hát nem mostanában.
- Fogalmam sincs... – vallom be.
Fürkészem Allen arcvonásainak rándulását, a szemében csillogó fények játékát, ahogy ott áll előttem az ajtóban. Komornak tűnik. Amin nem is csodálkozom.
Talán a lehető legrosszabb ötlet volt idejönnöm és előhozakodnom vele. Most már mindegy, elhangzott, visszacsinálni nem tudom. Talán nem is akarom; amit iránta érzek és a vágyam, sokkal erősebb, mint a megbánás vagy a szégyen. Egyszerűen abból is elegem van, hogy a lehetséges következményeken rágódjak.
Ahogy kitárja előttem az ajtót, és beenged, belépek a szobájába, ő csukja is mögöttem.
Szembe fordulok vele.
- Csak azt tudom, hogy nagyon szeretném, és... szeretnék veled lenni, ameddig lehet. – fejezem be a mondandóm már a falak közt.
A szemeit nem engedem el.
Magamban azért fohászkodom, hogy többet ne kelljen megerősítenem a dolgot, mert az olyan, mintha szexért könyörögnék, pedig itt Ő a lényeg – vele akarok lenni. Még ha ez az utolsó éjszakánk is együtt.
Fogalmam sincs, hogy elküld-e. Benne van a pakliban. És meg is érdemelném.
Bárcsak le tudtam volna Villet állítani ott a játszótéren; bárcsak képes lettem volna ellenállni neki. Örültem, hogy felbukkant, de... őt valahogy... olyan távol érzem magamtól, hiába a régi, szép emlékek.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#40TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2020 2:23 pm

"Fogalmam sincs..."

Azt mondja. Tényleg azt mondja. De hogy nem tud meggyőzni, vagy valami saját és benső késztet arra hogy mégis kinyissam előtte az ajtót... Talán nevezhetném belső sugallatnak. Vagy takargathatnám azzal, hogy nem akarom hogy.. bárki meglássa, hogy neki kellemetlen legyen, vagy egyszerűen az igazság. Én se akarom elengedni.
Pedig tudom hogy kéne.

Hatalmasat sóhajtok, pont miután kitörnek az újabb szavak a száján.
Mit mondhatnék... Ugyan mit mondhatnék... Hogy én is akarom?? Nagyon... Hogy bármit megadnék érte hogy folytassuk ott, ahol abbahagytuk, örökre, mégis neki kell ezt eldönteni.(?)
És talán már döntött is...

Közelebb lépek, egész közel hogy felsimuljak a mellkasára az odakintről beszűrődő gyenge fényben. Lassan simogat a szél, csak néha, a nyitott ablakon, és ahogy felemelem a kezeimet, mindkettőt, hogy végigsimítsak a homlokától a haja vonalán, mindkét irányban csúszva le az arcán aztán az álla alá nyúlok. És csak finoman emelem meg...


- Én is szeretném.... nagyon.. nagyon.. - mosolygom, aztán hozzá hajolok egy lágy, és a végletekig tartó csókra. Minden szerelmemet beleadom.
És a végletek most nem érdekelnek. Hogy vége... Hogy mikor lesz vége... Most csak érezni akarom. Ahogy ő mondta: Ameddig csak lehet....


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#41TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2020 7:01 pm

Kellemes borzongás csiklandozik végig bennem, ahogy Allen félresimítja a halántékomon a hajamat, megérinti az arcomat, majd a kezei közé veszi az államat.
„Én is szeretném.... nagyon.. nagyon..”
Az édes baritonján elbúgott szavak mély megnyugvással töltenek el. Ragyogó szemekkel pislogok fel rá, mire összemosolyodunk a félhomályban.
Ö közelebb hajol és forrón megcsókol, érzem; ugyanaz a szerelem lángol benne, ami engem is hevít. Boldogan merülök bele a pillanatba és adom át magam a férfiúi ajkak lágy kényeztetésének.
A szám az övén fordul, lassan, kiélvezve a puhaságát és az ízét. Talán percekig is eltart ez a varázsos kábulat, mire leheletnyire távolodom tőle.
A homlokának nyomom az enyémet, és szabadjára engedek egy sóhajt.
- Rájöttem hogy... – suttogom a szájára - New York a kapcsolatunk kiteljesedését hozta el, és borzasztóan örülök, hogy megtörtént… Már tudom, hogy semminek sincs vége… Soha nem is lehet, mert örökké, teljes szívemből szeretni foglak. Ami köztünk van, az... – lágyan elvigyorodom - …csak a miénk. Sokkal több és szilárdabb bármilyen románcnál... És biztos vagyok benne, hogy senki más mellett nem fogok ehhez foghatót megtapasztalni, mert több vagy számomra, mint szerelem... Te vagy az egyetlen és igazi lelkitársam..… Ez az éjszaka nem egy szerelem vége, hanem egy kötelék megújulása. – döngöm rámosolyogva az ajkaira.
Hogy amit Allen iránt érzek, az szerelem-e? Igen, és határozottan valódi, tagadhatatlan érzés. Csodálatos és elsöprő - az a sebesen érkező, hatalmas, perzselő lánggal égő, majd szépen örök, elpusztíthatatlan lelki kapoccsá nyugvó szerelem, ami eleve a világ legfantasztikusabb barátságából született. Boldog vagyok, és hálás a világegyetemnek, amiért megtörtént, és hogy van nekem Allen.
Hallani sem akarok olyasmiről, hogy „vég” és „elengedés”. Nem. A kapcsoltunk a következő szintre lépett, és hiszek benne, hogy mindketten jól leszünk, bármi történjen velünk, vagy közöttünk.
Allen ha hagyja odafúrom az arcom hozzá, hogy ráleljek az ajkaira, és gyengéden rájuk csókoljak. A szám finoman tapintja, kóstolgatja az övét, kedvesen, puhatolózva, ráérősen. Nem akarok semmit elkapkodni; akár a végtelenségig is elnyújtanám ezt az éjszakát.
Az ujjaim eközben rátapintanak az inge legfelsőbb gombjára a mellkasán, aztán a következőre, és a következőre, és ráérősen végiggombolom lefelé, végül kihúzom a szövetet a nadrágöv szorítása alól.
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#42TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 9:38 am

A csókja... az enyémhez hasonlatosan hosszú és émelyítő... Émelyítően lágy... émelyítően finom, és magával ragad.

De azután elszakad és a homlokán érzem az enyémet. Alig messze tőle.
A szemeim még csukva... Az agyam, újra és újra visszajátssza az előbbi érzéseket, de közben próbál meggyőzni: nem... lesz... ez... így... jó...
Én meg nem hallgatok rá...
Talán életemben először.
Ismeretlen szellemület ragad el, és képtelen vagyok az észérveknek felelni.
A hajának illata... a bőréé, a szája, a hangja... és még a képe is a fejemben... Mind visszatérő emlékeket idéznek, és ahogy tovább beszél, a szavai... szinte a bőröm alá férkőznek.

Szeretném neki azt mondani én is érzem... Szeretném azt mondani, el.. mennyit is jelent nekem, hogy nem akarom hogy elhagyjon, hogy magamra hagyjon, hogy maradjon velem!

Mégsem szólalok meg.

Talán mert nem érzem tisztességesnek, vagy akár egyéb indokokat is mondhatnék, de egyszerűen érzem. Most csak... érezni akarom a közelemben...
És ha kell... utoljára...

Megelőz.. amikor az ajkai nyújtózkodva újra rátalálnak az enyémre. Az enyéim válaszolnak. Csendben követik a lágy, játékba hívó táncukat, és ahogy megindul... a gombjaimat bontja.. A szívem lassúból induló vad vágtába kezd. Mégsem kapkodok el semmit. Csak hagyom hogy ő irányítson.. Még.. Egyelőre...
Én csak beleveszek a testéből áradó hőségbe, és amint lassan leér az övemig, és a kezei kihúzzák az ingemet, a szám, most az enyém kap az övéért lehajolva újra, hogy kissé erőteljesebben is megtépjem.

Nem kapkodok. Egyáltalán nem. Miénk az egész éjszaka... A teljes sötétje.. Mégis... a vágy, a késztetés, hogy érintsem, egyre inkább méltó utakat keres.
És én engedelmeskedem.
 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#43TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 1:16 pm

A szerelmek elmúlnak, de ez, ami köztünk van, soha. És ez az, ami erőt ad Allennel kapcsolatban.
Tudom jól, mint férfiról, le kell mondanom róla, viszont azt senki sem tilthatja meg, hogy továbbra is rajongjak érte, hogy gyengéd érzelmeket tápláljak iránta és szexuálisan is vonzódjak hozzá.
Sosem hittem volna, hogy egy meleg férfi lesz a szerelmi ideálom. Ám Allen a mássága miatt elérhetetlen a számomra, hiába akarom, hogy ne az legyen. Az ösztönöknek lehetetlen ellenszegülni, hacsak nem buddhista szerzetes az ember. És lássuk be, a mellékelt ábra alapján egyikünk sem az, sem Ő, sem én. Mindketten az ösztöneink rabjai vagyunk.
Ha vele maradnék, csak ártanék neki. Túl jól ismerem Allent. Hiába biztosítom arról, hogy elviselem, ha lesz mellettem barátja, képtelen lenne vele lenni, mert attól félne, hogy megbánt. Miattam nem tenné meg, amire az ösztönei sarkallják, amire a legjobban vágyik. Csak vívódna, és idővel szörnyen szenvedne, azt meg nem akarom. Részben emiatt sem lehetünk együtt, mint egy normális pár.
Aztán ártanék még Villenek, magamnak, és a bandának is. Tudom, csak magammal kéne törődnöm, Allen is azt várja, de nem megy. Képtelen vagyok másokra nem gondolni.
Én ebben a pillanatban még azzal is kiegyeznék, ha titkos szeretők maradnánk. Persze nem merek előhozakodni az ötlettel, csak elvigyorodom a gondolat őrültségén és azon, mekkora marha vagyok; már ilyeneket jár az eszem. Nem méltó hozzám az elképzelés. De ha egyszerűen annyira szeretek vele lenni!
Allen ha nem is válaszol, ha nem mondja ki hangosan, akkor is tudom, érzem rajta, a testéből áradó forróságból, az érintéseiből, a csókjából, hogy mennyit jelentek neki, és ő sem akarja, hogy menjek.
Sürgősen kell valami megoldás, valami kompromisszum, mert becsavarodom, és leállni is képtelen vagyok, pedig az eszem tudja; le kéne, hogy ne bántsak senkit. De ma éjszaka nem állok le; olyan gyengédséggel, ugyanakkor szenvedéllyel fogom szeretni és fogok szeretkezni vele, hogy a föld beleremeg és az angyalok is lepotyognak abból a kurva égből.
Ahogy Allen hevesebben kezd csókolni, tetőtől talpig eláraszt a vággyal teli remegés, és bele-bele sóhajtok az ajkai közé. Rettenetesen hamar fel tud izgatni.
Lesimítom vállairól az inget, az a padlóra hullik, ekkorra már a nyelvem is bátrabban tör előre, hogy megkeresse az övét.
A szemeim behunyva, ajkaink elmélyülten szeretkeznek, és mielőtt az ujjaim az övcsatjára tévednének, hogy azon babrálva kinyissák, tenyereim még végigsimítják a vállait, a mellkasát, és a hasát. Allen szép alakját szálkás izmok borítják forrongó bőre alatt. Érzem a tapintásukat, ahogy cirógatom a felsőtestét.
Őrülten kívánom. De még így sem sietek, nem kapkodok, csak eltökélt mozdulatokkal cselekszem. A kezem mégis remeg, ahogy végre letér a nadrágjára és kigombolja.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#44TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 2:21 pm

Érzem az ingem csúszását a vállamon, mégis csak rá tudok figyelni. Semmi másra. Minden idegszálam, minden érzékem kiélezetten érzékeli, és ahogy a kezei végigcsúsznak a testemen.. a vállaimon és a hasamra térve, hirtelen megreszketek. A fejem már sokkal előrébb jár... korábbi emlékeken, ott a hotelszobában.. amikor nevet... a parkban amikor megfogja a kezemet, és a vacsoránál ahol közénk telepszik minden. A légkör... a szerelem... a bizsergető, szárnyalló érzések, és most... hasonlóképpen vagy inkább ugyanúgy érzek. Teljesen kikapcsolja minden gondolatom...

Az én kezeim valamivel később, mikor az övszíjamra tér indulnak meg, csendesen simítom végig a derekát, az anyagon keresztül először, de aztán betérve a bőréhez érve, és ez maga a villámcsapás.
Csendesen kapaszkodva bele ha hagyja húzom le, át a fején, a kezein, a padlóra csak könnyedén ejtve, muszáj hogy a csupasz bőrét érintsem... A hátát... az oldalán... a nyakán... és a mellei...
A szám is odakívánkozik..

Mégis még csak a szájáé minden figyelmem.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#45TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 3:01 pm

Minden figyelmemmel és érzékemmel a jelenben vagyok; érezni akarom Allent, az érintését, a bőrét a bőrömön, az illatát, az ízét, a testének melegét, hallani akarom a sóhajait, a szívdobbanásait. Teljesen bele akarok veszni, hogy még egy kósza gondolat sem zavarhasson meg ezekben a csodás percekben és órákban.
A pizsamafelsőm anyagán keresztül is perzsel a tenyere a derekamon. Egyetlen érintésével hatalmas lángra lobbantja bennem az elemi vágy tüzét. Egészen ki vagyok melegedve.
A karjaim engedelmeskedve emelkednek, ahogy a felsőmet feljebb gyűri rajtam, majd szép lassan kibujtat belőle. Valahová a földre esik az anyag.
Boldogságtól ragyogó szemekkel mosolygom az arcába, miközben meztelen kebleim a mellkasához préselődnek, ahogy a felsőtestemmel az övéhez simulok. Ölel és cirógat, elvarázsolva, közel kábultan veszek bele az érintésébe és a simogatásaiba.
Az ajkai újra rálelnek az enyémekre, közben tenyereim a csípőjére fekszenek, majd két oldalon lesimítva a combjaira, lejjebb lököm a nadrágját. Bízom abban, hogy talán lecsúszik magától a bokáira, s ha így van, kiléphet belőle.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#46TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 3:39 pm

Érzem a testemen... a bőrömön... a mozdulatait. Azt ahogy nekem nyomódik, és ez adja meg a végső lökést.
A szám, lassan ereszti az övét, és csúszik le, végig a nyakán... A nyelvemet finoman húzom rajta végig, egészen a kulcscsontjáig, és ott a válla gödrébe csókolok.
Az ujjai.. továbbra is csak járnak. Nem eresztenek, és érzem és érzékelem, ahogy lecsúszva a combomon, a nadrágomtól szabadítanak meg. Igen, engedve a gravitációnak, a szárak lecsúsznak egészen a bokámig. Még mindig nem eresztem a száját - újra - ahogy kilépek belőle. De nem hagyom magam.. annyiban, az én kezeim is érintik, lassan csúszva le a hátán, újra anyagot érintve, és finom, agresszív indulatot véve marnak bele óvatosan a fenekébe.
Iszonyúan vágyom rá.
Ha enged nekem, a következőkben hajolok. Elengedem a száját, és a térdei alá kapva az ölembe emelem, hogy aztán fordulva vele egyet, keresztben az ágyra teríthessem.
Lassan akaszkodik a kezem most az ő nadrágjának gumiszéleibe, és engedve a kísértésnek, továbbra sem kapkodva, megszabadítom tőle.
Valahol ott végzi a másik mellett.

Ekkor támaszkodom, - lépkedek csak fölé - a szemeivel nézek farkasszemet, és elmosolyodom. Mennyire ismerős.... Csak épp már sokkal jobban tudom mit is tegyek. És ez felüdít...

- Emlékszel még..? - kérdezem. A mosolyom kitart. Vagy követi egy újabb, a hangom halk, nem is igazán beszélgetnék, csak úgy éreztem muszáj ezt megosztanom vele.
Aztán megint a szájára kapok.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#47TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2020 6:11 pm

Halkan a szájára nyögök, ahogy megmarkolja a hátsómat. Belevigyorodom a csókba. És nagyonis megdobogtatja a szívem ez a finom vehemencia. Ez egészen új Allentől.
Aztán a következő pillanatban lehajol, először nem értem mi történik, de aztán felfogom a szándékot, és felkacagva átölelem a nyakát, hogy megkapaszkodjam benne, míg az ölébe kap.
Határozottan tetszik a művelet. Most már tudom, a küszöbön is könnyedén átemelt volna, ha… ha valaha sor került volna az esküvőre. Iszonyatosan boldog nap lett volna. És tuti, hogy közvetlenül a ceremónia előtt is megerőszakoltam volna, egy szűk helyiségben kettecskén elbújva. Kicsit talán még a menyasszonyi ruhámat is megviselte volna, az ő ingével és öltönyével együtt a lovaglótúra… Látom magam előtt, ahogy a teljes násznép minket keres, hol késünk, mi meg vihogva, nyögdécselve lapítunk valami gardróbban. Erre Allen betapasztja a tenyerével a számat, és azzal az édes „suss”-intásával csitítgat, hogy fogjam be, nehogy lebukjunk, miközben még mindig az ölében ülök, és ő bennem van.
A lányok mind egy ilyen napról álmodnak. És talán már én is. Felettébb izgató ez az esküvőiruhás dugás.
Allen az ágyra fektet, csibészesen rávigyorodom, és beharapom az alsó ajkam, ahogy megfogja a pizsamanadrágom szélét és a fekete csipkebugyival együtt lehúzza rólam. Megemelem a popsimat és a lábaimat, hogy segítsem a munkáját.
Aztán fölém kúszik, megtámaszkodik mellettem, és ahogy az arca az enyém fölött lebeg, szélesen mosolygom a szemeibe.
„Emlékszel még..?”
- Mindenre…! – vigyorodom rá.
A csókja ismét lecsap. Finoman kényszerítve az ajkaimat, hogy megnyíljanak, én pedig megindulok a szája után. Szeretem és habzsolom azokat a puha porcikákat, miközben az őket keretező szakáll az arcomat dörzsöli.
A kezeim Allen csípőjén, a lábaimat felhúzom, és ha sikerül, meglököm magam, hogy Allent oldalra gördítsem magamról az ágyra. Fölé kerekedek, és az ölében ülök.
Újabb vigyorom vetül rá.
- És Te emlékszel…? – duruzsolom, és telecsókolom a mellkasát, a melleit, a hasát, belenyalintok a köldökébe, végül a nyelvem lecsúszik a boxeralsó gumijáig.
Ha segít és engedi, leműködöm róla, eldobom a fenébe és nyomban az ágyéka fölött termek. Csábos, kéjsóvár pillantást lövellek rá idelentről, az öléből. Már nem kérek engedélyt arra, amit tenni szeretnék, egyszerűen rápréselem nedves, csóktól duzzadt ajkaimat a férfiasságára. Végigcsókolom, és kibukkanó nyelvemmel meg-meg nyalintom a bőrt. Pontosan ugyanolyan az íze, mint az emlékeimben; selymes, meleg, szexi és őrjítő. Nagyon finoman veszem az ujjaim közé a nemes porcikát, hogy egészében, és minden irányból csókokkal hinthessem tele.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#48TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 2:00 am

"Mindenre…! "

A szavai sokat mondanak, de a szemei sokkal többet... Elmosolyodok. Ha tehetném... ha tehetném annyi mindent tennék még vele, mondanék, de helyette más erők vezetnek.
Újra a szájára kapok... Lassan.. először, de aztán sokkal vehemensebben csak támaszkodva a feje mellett, ugyanúgy.. de már sokkal inkább érezve mit is jelent nekem.
Rengeteget... Valami olyat amit egy egész életen át akarok érezni..

Nem érzékelem a kezeit.. Hát még a lábát hogy mire készülnek, már csak azt érzem, hogy repülök, és aztán már ő magasodik fölöttem.

Nevetnem kell. Hangosan, és piszkosul nem érdekel ki hallja meg.

"És te emlékszel?"

Hallom, de mire válaszolnék az ajkai már sokkal lejjebb csúsznak, lefele, csak a plafont bámulom, és engedve az érzésnek felnyögök alatta. És már csúszik is le a gatya...
Az ajkai... új utat vesznek, és ahogy rám talál... odalenn, újra ellepik a fejemet az érzések.
Most nyögök fel másodszor... ahogy a kezei is belekezdenek, a szemeimet lehunyom, és most jutok csak el oda.. talán... hogy válaszoljak az előbbi kérdésre...
Mi is volt az??

- Hogy felejthetnélek el... - és megint felnyögök.

Ahogy megrázkódom a kezeiben.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#49TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 2:10 pm

Annyira izgató a hangja, ahogy fel-fel nyög; végighullámzik rajtam a forróság tőle.
Nem akarom kivégezni, csak fel szeretném ébreszteni a vágyát; épp ezért csak nyalogatom, csókolgatom a férfiasságát, aztán amikor a számba veszem, csak finoman szopogatom, pedig eszelős késztetés tör rám, hogy mohóbban bánjak vele. Az ujjaim is teszik a dolgukat közben, gyengéden fel-alá járkálnak rajta, míg az ajkaim közt nőni, keményedni nem kezd.
Ekkor Allen hanyatt fekvő teste fölé mászok, átemelem rajta az egyik combomat, és lassan beleülök a szerszámába - remegő testem azért az érzésért könyörgött már percek óta, hogy elmerüljön bennem. Elfog a perzselő, boldog gyönyör, amint megérzem őt magamban. Halkan felnyögök. A szívem zakatol; pokolian vágyom Allenre. Hogy mikor zúgtam bele? Talán már akkor, amikor még csak leveleztünk; szolid, csendes, titkos, kislányos plátói szerelem volt részemről. Ő volt az egyetlen, akit el tudtam képzelni mellettem - miközben tudtam, hogy meleg.
És most itt vagyunk… Ő és én. Megbolondulva egymásért.
Két tenyerem az arcára simul, fölé hajolok, és rámosolyodom. Egyszer sírba fog vinni azokkal a gyönyörű, kék szemeivel...
- Nem is akarom, hogy elfelejts... – lehelem az ajkaira, amiket aztán hosszan és szenvedélyesen, mégis végtelenül gyengéden birtokba veszek.
Közben mozogni kezdek rajta; előre és hátra ring az ágyékom az ölén. Bele-bele nyögdécselek a szájába, érezheti, ahogy az izmaim megrándulva a férfiassága köré szorulnak, amikor épp nagyon jó. És minden egyes mozdulat… isteni...
Az ajkaim aztán felemelkednek a szájáról, felegyenesedem, és piruló arcomat a mennyezet felé fordítom, hogy az éjszaka füllesztő félhomályába nyögjem az élvezetemet, újra és újra, ahogy lassú, élveteg tempóban lovaglom rajta.
Kis idő után a kezeiért nyúlok. Balját az arcomhoz húzom; lágy és apró csókokat préselek a tenyerébe, majd mindkét markát a melleimre vezetem, ott marasztalom. Megőrülök minden érintéséért, a simogatásáért.
Közben is csak kényelmes ütemet diktálva mozgom a szerszámán.
Kezeim végigsimítanak két alkarján, az ujjaim gyengén megkapaszkodnak bennük.
Nyöszörgöm, sóhajtozom a nevét. Sírni tudnék, annyira mennyei a szeretkezésünk érzése. Közel sem durva, mégis minden szerelmem benne van.
A lábaim szorítják a csípőjét, és csak mozgok és mozgok rajta. A testem egészen áthevült, enyhén izzadni kezdek.

Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#50TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2020 7:20 pm


Ahogy a szájába vesz, halmozott ütemre kapcsol a vérem. Nem akarok szabadulni tőle... Nem akarok szabadulni alóla.. Mégis a végtelenségig nyújtanám a pillanatot, csak lehunyt szemeimen túl érzékelem amit tesz velem, és a kezeim... csak akkor simítanak rá ha és ahol elérem. A haját... a fejét... ott ahol mozdul, csak muszáj hogy érezzem, hogy ő van itt velem....

Aztán ahogy mozdul, mikor érzi hogy eljött az ideje, minden mozdulatában segítem. Ahogy a combja átfordul fölöttem, élesen marok bele... csak magam számára vadul és élesen, de amikor rám ül... végig a szemeibe nézve adom át magam neki.
Hatalmas sóhaj törik ki ahogy megérzem.
Összeszorítom a szemeimet, de csak egy pillanatra. Látnom kell!! Muszáj látnom, és ahogy közelít, és már az arcomon a keze, nyelnem kell, mielőtt felfognám, mit is kér tőlem.
De az ajkai belém fojtanak minden szót. Mindent amit csak mondhatnék, már ha lenne erőm hogy beszéljek, és ahogy ujjaim még mindig kapaszkodnak a combjain, ahogy az ajkai egyre csak kergetik az enyémeket, most már biztos vagyok benne, hogy EZ.. az a pillanat! Amire örökké akarok emlékezni!!!
És amit örökké a magaménak akarok..

De akkor megmozdul... és megint.. és ahogy az érzés bennem tombolni kezd, egyre inkább veszi át a fejemtől a szerepet, és már egyre inkább a vágyak vezetnek.
Belenyögök a csókjába... de aztán fogja magát és elenged, a mellkasom emelkedik, de nem ülök fel, csak jókora adag levegőt szívok a tüdőmbe, ahogy a dübörgő szívem megköveteli.
És csak ezután követem nyomon a mozgását... ahogy mozdul.. figyelem, minden ízében, minden moccanó porcikát, és gyönyörűnek találom... Eszementül gyönyörűnek...

Újra nyögök, pont mielőtt lefejtené a combjairól a kezeimet, és belecsókol. Aztán a melleire húzza. Hirtelen nyilalás száguld bennem végig, de aztán rászorítok. Először finoman, de aztán keményebben, ahogy érzem a testében erre vágyik....A kezei futnak a kezemen, és ahogy mozdog, újra és újra, teljesen beleveszek. Muszáj egy röpke pillanatra lehunyni a szemeimet. Csak amíg teljesen átérzem. Amíg koncentrálok.. az ízére... a pillanatra, mindarra amit ad nekem. Kirobbanóan felfokozó érzés.... És ha gyorsítani kezd... vagy akár ugyanolyan lassan, de kitartóan hajt előre, teljesen elveszve, beleveszve élvezem.
Így szeretnék meghalni...

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után   Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ember tervez... - avagy Történések a Ravinnal történtek után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» William Smith, avagy egy megtört ember a csónakban
» Végkövetkeztetés - avagy a jövő és egyéb történések...
» Grid - Történések sorozata
» Vegas után NY - Allen & Octi
» Varázserő a nyerő - avagy Vegas ostroma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-