♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Derek Moretti Tegnap 8:15 am-kor

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 12 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 12 Voting_barA New Yorki meló - Page 12 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 12 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 12 Voting_barA New Yorki meló - Page 12 Vote_rcap 
Derek Moretti
A New Yorki meló - Page 12 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 12 Voting_barA New Yorki meló - Page 12 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 12 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 12 Voting_barA New Yorki meló - Page 12 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#276TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimePént. Feb. 18, 2022 4:23 pm

Visszahúz, és most jól esik ez a finom érintés.. Ez a gyengéd...
Újra kisfiúnak érzem magam. Még nagyon régről, és csendesen elheveredek fejjel az ölében.
Akarom érezni hogy itt van velem... mellettem... Akarom érezni minden porcikámban.

Ahogy a kezei megindulnak a fejemen, belső mosolygás lesz rajtam úrrá. De nem engedem ki... Pedig minden porcikámban érzem. Karjaimon a szőrtüszők az egekig merednek, de most nem a kívánás lesz rajtam úrrá. Egyszerűen élvezem....
És valahogy.. könnyebb is így beszélni.
Elmondani mindent.

- Amikor ott feküdtél az ágyon... - csak beszélek. Magam sem tudom hogy összefüggően e. - Amikor Steve azt mondta baleseted volt... - alig lélegzeteket veszek. Talán azt hiszem, megáll a pillanat, ha mégis megteszem. - És amikor ott várakoztam a folyósókon... órákig.. és kurvára senki nem mondott semmit... - szinte észrevétlenül nyelek. - Azt hittem elveszítettelek... - figyelem csak magam előtt az ablak alatti teret a távolban, de mégsem a fehérre mázolt falat látom. Újra ott vagyok, a rettegésben.
Mégsem rázkódik a testem. Biztonságban vagyok.

- Soha nem éltem még át ilyet. - fordulok fel, átgördülve a tarkómon, hogy a szemeibe nézhessek. Látnom kell őt... - Amikor végre beengedtek, és megláttalak összetörve... - tartok még mindig a szemeibe  - Soha nem féltem még ennyire... semmitől... - ezt már tőle távol jegyzem meg. Talán vissza is fordultam, újra elhelyezkedve, bal arcommal a térdeitől.
Talán úgy sokkal könnyebb hogy mindent kiengedjek.
Mert mindentől meg akarok szabadulni...

- Azok a napok... utána meggyőztem magam... Azt hittem menni fog... tényleg... - alig érezhetően nyelek. - De amikor belenéztél a szemeimbe.. ott a lakásodon... - kényszert érzek hogy ellökve az érzést rázni kezdjem a fejem, de nem mozdulok mellőle. - Úgy néztél rám mint ő... az anyám...  - akad el egy alig lélegzetvételnyi szünet - Aki mindig is megvetett. Aki nem ismert, és .. nem is mutatott hajlandóságot hogy megismerjen...

- Ne haragudj... - húznak össze a szemeim, ahogy újra fordulok, de az arcomat most beletemetve a térdeibe. Talán nem akartam mindezt kimondani. Nem akartam hogy felismerjem. Nem akartam hogy emlékezzek. Hogy párhuzamot vonjak. Közte és közötte. Semmit nem akartam kimondani...

- Nem te vagy a hibás...  Most már tudom.. - fordulok vissza előre, mintegy eleresztve az érzést, halántékkal megpihenve újra a combján az ölében.

- Tudom hogy én vagyok... Te nem akartál semmi mást csak..  - akadok el az egészben, de nem is tudom hogy folytatom. Hogy folytatnám... Egyszerűen csak magától szakad ki minden. Mély, elfeledett üregek kérnek most nyilvános terítéket... és én nem akarok engedni nekik...
Mégis megteszem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#277TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2022 11:19 am

Sosem gondoltam volna, hogy Ville egyszer az anyja tetteit véli bennem felfedezni. Hát, ez igazából kicsit sem bánt, hiszen valószínűleg más nőkben is meglátta vagy látta volna ugyanezt.
Világos, hogy attól retteg a leginkább, hogy elhagyják, hogy eldobják, miközben szüksége lenne valakire. Emlékszem mit mesélt a sivatagban akkor este a gyerekkoráról. Az ilyen szülőket sosem értettem; az ő felelősségük lett volna vigyázni Villere, és megadni azt a szeretet, ami kijárt volna neki gyerekként.
- Ville... – kezdem halkan, miközben az arcát fürkészem - A beleset csak megtörtént. Soha nem akartalak elhagyni….. Sajnálom, hogy anyukád nem volt ott neked, amikor a leginkább szükséged lett volna rá, de én szeretnék melletted lenni. A társadként... És annyira meg szeretnélek ismerni, amennyire csak lehetséges.... Elképzelni sem tudod, mennyire örülök annak, hogy végre beszélsz hozzám, és elmondod, mi az ami gyötör, ami fáj, és amitől félsz… Tudni szeretném mi jár a fejedben és mit érzel. Osztozni szeretnék a nehézségeidben, hogy könnyebb legyen….. Tudod… minden reggel azzal a hálás gondolattal ébredek, hogy de jó, újabb esélyt kaptam arra, hogy közelebb kerüljek hozzád. Egyáltalán nem félek attól, hogy mit találok, mert tudom, hogy a lényed legmélyén egy igazi csoda vagy. Egy gyönyörű lélek, akivel az élet keményen bánt...
Ahogy Ville az ölemben fekszik, lehajolok hozzá, és a karjaimmal szorosan magamhoz ölelem. Lágyan, óvatos hangon közvetlenül a fülébe suttogok.
- Ha mások ezt nem veszik észre, az az ő bajuk…... És azt is tudnod kell, hogy soha, SOHA egyetlen pillanatra sem vetettelek meg semmiért. Sajnálom, ha így érezted. – döngöm halkan, majd Ville halántékára nyomok egy apró csókot, aztán az arcom az övére simul, és együtt bambulunk ugyanabba az irányba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#278TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2022 5:04 pm

Ahogy a kezei simítanak, csendes megnyugvást adnak a bennem mélyen fuldokló tűzre. Az űr kezd alábbhagyni. A félelem űrje.. a rettegésé... Olyan dolgoké, amik a messziben történtek, mégis úgy érzem, pont most, mintha csak tegnap lett volna. Mégis a szavait hallgatva képes vagyok elengedni őket. Elereszteni.. A távoli homályba veszni, és ahogy érzem a teste melegét.. azt a védelmezést a porcikái mélyén, egy nagy és kiadós sóhajt húzva a tüdőmbe, én is lehiggadok. Valahogy egyszerűvé tesz mindent... könnyűvé... okafogyottá.. kellemessé... És még ha ott is van Grid fenyegetése a háttérben, azt tudom, hogy amíg mellette vagyok, semmi baj nem lesz... Nem lehet semmi baj...
Érzem...

A testem kisimul, elenged. Nem is tudom mikor, vagy a folyamatát nem érzékeltem, egyszerűen csak azt érzem, könnyű vagyok. Légies... könnyed... Felszabadult?? Még talán az is... és ahogy a felül fekvő kezem lassan mozdul, és rásimít az arcom előtt a térdére, valahogy sikerül.. méginkább ellazítani. Már nem is tudom mitől féltem.. miért... miért éreztem. Hisz semmi baj nem lesz...
Nem lesz semmi baj...

Aztán a szavain elmosolyodok..
Nem tudom mikor, de az arcom megint fordul, és a combjára, a térdére, ahol elérem, egy újabb csókot nyomok. Egyszerűen képtelen vagyok szabadulni a melegségéből... és nem is akarok... Örökké itt akarom tölteni az életem... Itt, a karjaiban.
És ahogy hozzám hajol aztán, és átölel... már fordulnék... felé, hogy a szájára egy édes csókot nyomjak, de ő megakadályoz ebben, ahogy belesúg a fülembe.
És az amit mond...
Ha nem tudtam volna.
De tudom... Mindent tudok....
Érzem.
És ahogy felsiklik a bőre az arcomon, egy darabig csak élvezem.. lecsukódik a szemem... de aztán utat nyer az érzés...
Megfordulok felé, ha ő enged nekem.
A korábban a térdét ölelő kezem lágyan tolja el, fel, csak hogy a szemeibe nézhessek, nem messze, de látni akarom.
Azt a ragyogó, tündöklő szemét..
Mindazt amit jelent...
És akarom hogy tudja...
Akarom hogy tudjon mindent.
Így hát..
Jobb kezem tenyere lágyan végigsimít az arcán, teljes egészében ölelve.. és az ajkához érve, mutatóujjammal végigsimítom...

- Nem tudom elmondani mennyire szeretlek... - csak járatom a szemei között a tekintetemet, és ellenállhatatlan hogy megcsókoljam.
De mégsem lépek. Csak gyönyörködöm.. Addig, amíg nem teszi meg, amíg nem ő az aki kér belőlem. Mert én örökké akarok belőle.
Örökké, és egy percig sem eresztve.

Örökre.

Aztán mégis megcsókolom.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#279TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2022 5:54 pm

Amint megérzem, hogy Ville mozdulna, felemelkedem az arcáról, hogy felém tudjon fordulni. A pillantásunk összeforr a csendben. Csak nézem Őt. Egyszerűen nem tudom levenni róla a szememet. Mindigis megbabonázott. És most, hogy feltárta előttem a sebezhetőségét, csak még inkább szépnek látom Villet.
Ő az, aki megérint. Nagyon jól esik a tenyerének puha, forró simasága az arcomon, ahogy megsimít, majd az ujjhegyével végigcirógatja az ajkamat. Lágyan belemosolyodom a mozdulatba. Egészen elérzékenyülök; magával ragad ez a kedves, apró érintés. Annyi minden van benne.
„Nem tudom elmondani mennyire szeretlek...”
- Ha nem mondod... akkor is tudom. – suttogom halkan Ville szájára, alig egy leheletnyi távolságra tőle. Szerény mosoly bújik meg a szám szegleteiben.
Öt ujjam még mindig a hajában babrál a feje búbján, míg másik kezem tenyérrel rásimul a mellkasára.
Csillogó tekintete, amivel fürkész, elárulja mit érez. Én is rajta felejtem a pillantásomat, és közben is az a gyanúm, hogy mindketten ugyanazon gondolkodunk, mindketten ugyanazt szeretnénk tenni.
Talán arra vár, hogy én lépjek… De alig hogy ez megfogalmazódik bennem, Ville már meg is emelkedik, hogy az ajkaival elérjen. Gyengéden, édesen simogatja velük a számat, én pedig ugyanezzel a komótos, szerelmes, odaadó gyengédséggel viszonozom a csókját. Hosszú, fekete tincseim eközben pimaszul előreomlanak a vállamról, és játékosan csiklandozzák az arcát.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#280TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2022 6:46 pm

Az élet... néha produkál meglepetéseket.... És azt hiszem... most számomra is alkotott egyet.
Hogy valaha gondoltam volna?? Hogy mertem e benne hinni?? Hogy akadt e csak egyetlen olyan perc is ebben a tetves létezésben, amikor azt hittem egyszer majd bármi is más lehet...
Hogy megváltozhat... Hogy egész... más ízű lehet, olyan ami csiklandoz. Ami felpezsdít, belülről, és amit valóban élvezek...
Rég nem hittem már benne...
Rég nem hittem a létezésben sem, az életben, abban a valódi... valamit számító életben.
Azt hittem csak a vegetálás marad(t)..
És most...

Végtelen sóhaj kúszik be az orrlukaimon, miközben és ahogy csókolom. Lassan.. komótosan, sehová sem sietve, nem sürgetve a pillanatot, egyszerűen csak... kiélvezve.
És nem is akarom elengedni, egészen addig amíg már nem bírok a tartásommal részben felemelkedve az öléből, és az alig pár napja sérült kezem hirtelen elenged, és...
visszacsuklom.

- Szzzzzz.. - csúszik ki, de igazából nem szívesen teszem. Nem akarom hogy azt higgye, hogy ő.. hogy miatta... Nem akarom hogy bármi is közbeszóljon.
Mégiscsak megfekszem továbbra is az ölében, és csak mosolygom.. hosszan, bele a szemeibe, és nem is akarom többé elengedni.

Egy véletlen kopogás az ami megriaszt.  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#281TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2022 10:27 am

Amint érzékelem, hogy Ville fel szeretne emelkedni az ölemből, elhúzódom fölüle, hadd elég helye mozogni. Csendesen figyelem a manőverezését, ahogy megtámasztja magát, majd a következő pillanatban felszisszen és visszaesik a combomra.
Megcsóválom a fejem, miközben gonosz képet vágva hunyorítok rá.
- Óóóóóó… Te szegééény… – döngöm gunyoros vigyorral, aztán finoman megcsípkedem az ujjaimmal az arcát, mint ahogy a nyanyák szokták a gyerekekét.
Méghogy bűntudat, meg hogy magamra veszem... Lófaszt.
Erre belerondít a délutáni hangulatos kis csendespihenőnkbe egy kopogtatás. Baaahh… Ilyenkor tudnám eltörni Isten ujját.
Lesandítok Villere. Biztosan hallotta ő is a kopogást.
- Tettessük magunkat halottnak. – dünnyögöm halkan, de aztán hirtelen szöget üt a fejembe, hogy mi van, ha Allen az. Sosem lehet tudni.
- Maradj csak… Majd én megnézem. – mondom lemosolyodva Villere, és egy villámpuszit préselek a homlokára, mielőtt nekiállnék kihúzni a lábaimat a felsőteste alól, és kénytelen-kelletlen lekászálódnék az ágyról.
Odaslattyogok az ajtóhoz, egy hangosan kiejtett „jövök már”-ral, hogy aki az ajtó túloldalán van, meghallja.
Amikor kitárom az ajtót, ugyancsak meglepődök. A küszöb előtt ugyanis nincs senki. Kihajolok, hogy szétnézzek mindkét irányba a folyosón, de ott sem látok egyetlen lelket sem. Akárki is volt az, gyorsan eltűnt.
Óhogy...
Megfordul bennem a gondolat, hogy talán tényleg Allen volt, csak meggondolta magát. Egy darabig bámulok a szobája felé. Majd átlógok hozzá, úgyis szeretnék vele pár szót váltani.
Hatalmasat sóhajtok, és becsukom az ajtót.
Visszasétálok, és ha Ville még az ágyon heverészik, felszökkenek hozzá, hogy az oldalához simulva mellé telepedjek.
- Senki. – mondom, és felkönyöklök, hogy megtámasszam a fejem, miközben őt nézem.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#282TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2022 1:38 pm

Az ahogy reagál... Hosszú mosolyra húzza a szám. Nekem sincs kedvem felkelni. Nekem sincs kedvem mozdulni, vagy megnézni ki az. Végtelen időkig fetrengenék az ölében, szeretném... szeretkeznék... kirekeszteném a világot....
Talán fel is csillan az az aprócska fény a szememben, jelezve neki hagyjuk a fenébe, kit érdekel, amikor ő az aki mégis úgy dönt, lép.
Én meg csak csendesen felemelkedem az öléből.

Hasra fordulok, és alkarjaimon megtámaszkodva keresztbe az ágyon, csak figyelem, ahogy az ajtóhoz lépked. Nem akadályozom benne.. már nem fogom akadályozni semmiben, eldöntöttem... és ahogy úgy tűnik falsch az a riasztás, és visszacsattog mellém, én egy széles mosollyal az arcomon alkalmazkodom hozzá, én is az ép kezemre támasztom a fejemet, és úgy nézek szembe vele.
Szinte felfalnám... a szemeimmel... de inkább szerelmes kívánás ez, mint a testem vágyna törődésre. Elmosolyodom.. a sérült kezem ujja lassan végigsimít az orra hosszán, aztán eldöntöm mire is gondolok.

- Hát ha senki... akkor azt hiszem senki nem zavarhat meg... - mosolygom tovább, aztán újra hozzá hajolok... de még mielőtt megcsókolnám, orrom nyergével végigsimítom az orrát... lassan.. először jobbról aztán balról is... csendesen ingerelve ahogy a legelső éjszakán... aztán hosszúra nyúl a mosolyom, és újra megcsókolom.
Csendben... lágyan.. szerelmesen...
De már tudom mi az amit akarok.

Őt Magát...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#283TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeVas. Feb. 20, 2022 5:23 pm

Szélesebbre görbül a mosolyom, ahogy Ville ujjhegye csiklandozón végigszalad az orromon, és amint véget ér a kedves érintés, ismét összeforr a tekintetünk.
Ville jégzöld lélektükrei gyönyörű fénnyel csillognak. Látom bennük, hogy igazán szerelmes, hogy épp annyira epekedik utánam, mint amennyire én bolondulok őérte.
Olyan egyszerű őt szeretni, és annyira könnyű elveszni a tekintetében...
Töretlen lágy mosoly ül az arcomon, miközben mindvégig Őt nézem.
„Hát ha senki... akkor azt hiszem senki nem zavarhat meg…” - búgja.
- Miben is?... – kérdezek vissza somolyogva. Lenne egy tippem...
Ahogy Ville lassan hozzám hajol, már hunyom is le a pilláimat. Elmosolyodom amint megérzem az orrát, ahogyan az cirógatni kezdi az enyémet.
Amióta megismertem Villet, beléptem egy egészen új világba.
- Nélküled már létezni sem tudnék... – suttogom halkan ebben az elvarázsolt, lebegő állapotban.
Csak úgy kicsusszannak a szavak az ajkaim közül, mire azokra gyengéd, puha, lassú de forró csók forr.
Annyira magával ragad és megbűvöl a számat illető becéző lágyság, hogy azonnal meg is feledkezem arról, hol is vagyok valójában. Valahányszor Ville megcsókol, a világ és a gondok megszűnnek számomra.
Önfeledten szeretgetik az ajkaim az övéit, s közben jobb tenyerem felsimul az arcára. Komótosan kúszni kezd felfelé, a halántéka felé, ahogy megsimogatom, míg végül az ujjaim fésűként siklanak a hajába.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#284TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2022 12:57 am

"Miben is?..."

Szélesre húz a mosolyom. De nem a szavaim válaszolnak, legyen inkább tettek!
És valahol... magam is elmosolyodom az egészre, ahogy az ajkai beszélnek.
Pont, még mielőtt megcsókolnám.

A csókja... most annyival többet jelent. Szabadságot... védelmet... nyugodtságot...?? A nyugalomnál sokkal többet...  Békét jelent ő nekem. Egy biztonságos szigetet, ahol én.. és ő.. vele párhuzamban biztonságra lelhetek.

Lassan, és egy cseppet sem kimérten fordul a szájában a nyelvem. Ez a perc most az érzéseké, komótos, ráérős, minden percét élvezem, nem sietős, sehova sem, örökké tudnám élvezni.
Még azt is érzem, ahogy az ujjai felvonulnak az arcomon...
Kellemes... ahogy a hajamba fut... teljesen megbabonáz vele, és ahogy lassan ad az erőnek masszívabb mértéket, még mindig nem támadom, csak már erőteljesebben érzékelem, ahogy aztán belemosolyodok, és ha enged... szabadon fekvő kezem felvonul most az ő álla csontján oldalt, és a füle mögé ölelek.
Elhúzom... de csak akkor ha ő nem áll ellen, és csendben elmosolyodom.

- Gyere..  - suttogom, azzal ha érti a célzást, én a hátamra gördülök, és őt magát, a mellkasomra emelem.
Húzom, vagy csak hajtom, ahogy neki kényelmesebb, és megfekszik mellettem, én bármire képes vagyok. Hajlandó... Csak azt akarom hogy érezzem...
Aztán újra felemelkedem, csak nyakból, hogy elérjem a száját.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#285TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2022 10:02 am

A kedves hívásra Ville szemeibe mosolyodom, és lassan rádőlök a mellkasára, ahogy hanyatt heveredik és magára von. Szorosan hozzásimulok az oldalához.
Élveteg csókja kábítóan hat rám; az ajkai és a nyelve lágyan és puhán kényeztetnek. Teljesen lázba hoz a szája játékával. Behunyom a szememet és így viszonozom a szerelmes csókokat.
Nem tudom mennyi idő telik így el, mert mintha megállnának a percek ebben a mámoros, lebegő állapotban.
Jobbom a hasára simul, és komótosan simogatni kezdem a testét a pulóver szövetén át. A tenyerem kis idő múlva besiklik az anyag alá, hogy a meztelen, meleg bőrt érinthessem. Az ujjaim gyengéden cirógatják, bele-bele szánkázva a köldöke gödrébe, hogy utána öt ujjammal és a tenyeremmel határozottabban simíthassam meg; oda-vissza, mintha csak finoman masszíroznám. Nem merészkedek lejjebb a nadrág szegélyénél.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#286TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2022 2:32 pm

A mennyországnak lehetnek e határai... Egyáltalán létezhet e... pont ezek a gondolatok járnak a fejemben, amikor megérzem a kezét a mellkasomon.
Úgy belemosolyognék a csókba, de ez annál sokkal kellemesebb. Andalítóbb, ellazítóbb, lényegesebb.
Az én kezeim a hátán szánkáznak végig, és bár tudom jól, hogy ez neki sokkal kevésbé érzékletes, mégis muszáj érintenem...
Ahogy becsúszik a keze a pulcsim alá, csak ösztönből hátraesem. Vissza a fejem az ágyra, elszakadva tőle, csak mosolygom.. szélesen, lehunyva a szemeimet, és élvezem az érintését. Hogy kell nekem?? Továbbra is. Mégis, most a pillanatokon át érzékelem, és nem adnám oda ezt semmi másért..
Aztán mégis erőre kapok...

Ha ő nem jött oda hozzám, most én emelkedem, megint, csak hogy végignézve a száján újra az enyém legyen, és újra rákapok.
Ujjaim a fenekén simítanak gyengéden végig...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#287TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 12:03 pm

Amint megérzem a hátsómon szánkázni Ville ujjait, belemosolygom a csókba, és közben a borzongás is végigzongorázik a gerincem mentén.
- Nem akarod levenni ezt a pulcsit?... – tudakolom mélyen döngő hangon, és rávigyorodom a szájára, miután leheletnyire leválok róla. Egyenesen Ville szemeibe fúrom a tekintetem, majd ismét visszatalálok az ajkaira egy újabb, hosszú másodperceket felölelő csókra.
A tenyerem még mindig a hasán, az anyag alatt kalandozgat.
- ...Vagy talán ennyire ragaszkodsz hozzá? – heherészem gúnyosan rá a szájára, ahogy megint magára hagyom egy kicsit.
Ha Ville esetleg felül, hogy megszabaduljon a felsőjétől, segítek neki kibújni belőle. Felgyűröm a felsőtestén, és közös karmozdulattal félredobjuk. Az hang nélkül landol a padlón az ágy mellett.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#288TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 2:44 pm


- Miből találtad ki... - a szemeim mosolyognak, de a szám nem biztos hogy engedelmeskedik neki. Pedig boldog vagyok.. végtelenül boldog... most mégis, a sejtjeimen csattan ki, szinte az egész testemben vibrálok.
Engedelmeskedem, ahogy a szavai táncba hívnak, egy szó nélkül emelkedem, őt magát előre tolva, fel, és ahogy segít nekem, egy lassú, de pillanatnyi mozdulattal azonnal a pulcsi-póló kombóm alá kapok, és hirtelen rántom le.

Messze ér földet a szoba közepén. Vagy közel..? Nem számít.
Ami számít, hogy a kezeim újra és azonnal megint az állcsontjára futnak, kétoldalt, hogy az ajkait újra a számra húzva, már valamivel keményebben csókoljam meg.

Nem bírok épeszű maradni a közelében...
És ezt imádom.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#289TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 4:19 pm

Alig repül el Ville felsője, már csókol is tovább. Kuncogva „tűröm” a merényletet, és közben is a nyaka köré fonódnak a karjaim ezekre a pillanatokra.
De aztán gondolok egyet, és muszáj elválnom a szájától, mert kibukik belőlem egy rövid, halk, jó kedvű kacaj, és két tenyérrel gyengéden taszítva Ville mellkasán, visszalököm hanyatt az ágyra.
Amint megint kiterül, máris az ölébe ülök.
Beharapom az alsó ajkam, és gonoszdin vigyorgom le rá.
Nem tudom, hogy Ville csiklandós e, de tíz ujjam hegye szánkázni kezd a hasán. Szórakozottan játszadozva cirógatom a bőrét a körmeimmel. Ott rónak köröket egy darabig, a köldök gödröcskéjét is körültáncolva, majd felszaladnak a mellkasára, hogy Ville mellein folytassák csíntalan, érzéki kalandozgatásaikat, és apró, fürge lábacskákként újra meg újra megkerüljék a mellbimbók gombocskáit.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#290TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 22, 2022 5:24 pm

Meglök.. és első meglepetésemben talán meg is hökkenek, de aztán.. ahogy belenézek a szemeibe, és az az incselkedő, pajkos fény megcsillan bennük, egy pillanat alatt elengedek és széles ívre húz a szám.
És már ott is ül rajtam.
Hogy kényelmetlen?? Egy cseppet sem. Halmozott ütemre kapcsol a vérem, mégsem engedem hogy felülírjon. Az eszem. És amint az ujjai játékos táncba kezdenek a hasamon... a bőröm szikrázni kezd, és egy pillanat alatt összerázkódom. De csak az első pillanatokban. Ahogy az ujjai szánkáznak tovább, becéznek és simítanak, a mellkasomon, a bőrömben újabb petárdák robbannak, és ahogy megint elvigyorodok, csukott szemeimen túl egy óriásit sóhajtok, ahogy az én kezeimen az ujjak, belemarnak az eddig csak simítón felfutó combjába.
Imádom azt amit művel velem.
Hihetetlen élvezet...
És ahogy csak hagyom, továbbra sem lépek, a feszültség kezd egyre forróbb ütemet verni az ereimben.
Egyszerűen IMÁDOM!  

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#291TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 12:58 pm

Látom Ville arcán, ahogy csukott szemmel mosolyog - nagyon élvezi a műsort. Mi tagadás, nekem is bejön. Gyakrabban kéne ilyesmit csinálnunk. Egyszerűen imádom kényeztetni, és szeretem látni, ahogy élvezkedik közben.
Az ujjaim cikázását a mellkasán a tenyereim gyengéd masszírozása váltja fel. Kezeim ezután felkúsznak a nyaka két oldalán. Finoman ráfogok, és a nyakát is szeretgetőn meggyúrom. Néhány lassú és szelíd nyomású kézmozdulat, aztán az ujjaim továbbállnak; rátérnek Ville fülcimpáira. Kedvesen morzsolgatom őket, közben is vigyorogva fürkészem Ville arcát.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#292TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 5:30 pm

Az ahogy átvált masszírozásba... elereszti a bennem tomboló vért...
Kellemessé válik... ellazítóvá, és ahogy nem állok ellen a késztetésnek, és megint nyelek, csendben újra megnyílnak a szemeim. Mert látni akarom őt... A szemeimet többé le nem veszem. Róla... A bőréről... Az arcáról... a mozdualatiról... A kezének finom munkálkodásáról, arról a szeretetről ami belőle árad....
Szerelmes leszek... Szerelmes vagyok...
És már ez, maga a tudat is egész másféleképpen mozgat meg.
Már nem hajt a gyorsabb kielégülés lehetősége..
Ez a pillanat válik az élvezetté...
A testének mozdulatai.. a légvételeinek csiklandozása, a szerelmének megnyilvánulása...
És nem engedném ezt el, soha többé...

Elmosolyodok, de nem tudom a saját gondolataimon teszem, vagy mindez az az érzés, amit kivált bennem...
És ahogy a kezei felfutnak a nyakamon, aztán a füleimnél matatnak meg, a korábbi örömökben fürdő mosolyom átvált vigyorgóba, ahogy az én kezeim most eresztik a combjain, már nem szánkáznak rajtuk fel és, le, hanem ráfutok a kezeire a fülemen, lehúzom őket onnan, és egyazon mozdulatban már ülök is fel, hogy lassan és kíméletesen megcsókoljam.
Nem rohanok előre...

- Szerintem... rajtad még túl sok a ruha.. - csak suttogom, a füle mellett, és ha nem ütközöm ellenállásba a kérdésben, talán a kezeivel együtt, vagy azok nélkül a pólója alsó széléért nyúlok, és őrületesen lassan lehúzom.

Csókolni akarom a bőrét... nem a magaménak tudni, csak kapni belőle...
Érezni... élvezni...
Vele lenni... Nem leigázni.

És ha nem vagyok megakadályozva benne, ahogy a kezeim átfutnak a fenekén körbeölelve, egy hosszúra nyújtott csók végzi a kulcscsontja gödrében.

Bármit megadnék, csak érezzem őt...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#293TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 23, 2022 8:11 pm

Okééé, a képén hirtelen megjelenő vigyora sokat mond – nincs több füli-tapi.
Ville megfogja a kezeimet és elvonja magától, majd felül. Nyomban szemben találom magam vele, ahogy ott üldögélek az ölében.
Még mielőtt kiteljesedhetne a mosolyom, már meg is csókol. Kedves, szerelmes csók ez, egyszerre forró és odaadó. Egyszerűen csak elolvadok tőle. Tetőtől talpig libabőrös leszek. Ville biztosan érzékeli, hogy jólesően megborzongom.
„Szerintem... rajtad még túl sok a ruha…” - suttogja rá a számra, én meg gonoszan elvigyorodom.
- Ruhás dugásról még nem hallottál, maesztró? – heherészek alig egy centire tőle. Persze csak szívatom. Talán ő is sejti.
És már neki is áll lehúzni rólam a felsőmet. Lassan igyekszik megszabadítani tőle, nem kapkodja el, én pedig egyáltalán nem bánom. Készségesen a magasba emelem a karjaimat, hogy könnyű dolga legyen.
Az én pólóm is eltűnik valahol. Már csak farmernadrágban és melltartóban trónolok Ville ölében.
Félrebillen a fejem, lehunyom a szemeimet, és halkan felsóhajtok, amint a gyönyör gyengéd hulláma végigfut rajtam az érintésétől a hátsómon, és a vállam tájára nyomott lágy csóktól.
Két karom Ville karjain pihennek, az ujjaimmal erőtlenül kapaszkodom rajtuk.
- A lift óta csak arra vágyom, hogy szeretkezzünk... – az önkéntelen szavak kósza leheletként hagyják el a számat.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#294TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2022 12:12 am

Egy pillanaton múlik csak... hogy ne folyjon vigyorgásba a szavai vége...
Még idejében elnyelem... belélegzem az illatát, ahogy a füle kanyarulatát csak az orrommal simítom meg.

- De ha anélkül sokkal izgalmasabb.. - csak egy hirtelen-széles mosoly, de aztán már térek is a következőre, és ha nem ellenkezik meg, márpedig nem teszi, lassan húzom le azt a nagyon is zavaró darabot.
Nem érdekel hol ér földet...
A belőle áradó illat sokkal inkább izgatja az érzékeimet, és ahogy mélyen belecsókolok, a bőrébe, végtelen mámorhullám borít el.
Szélesre húz a mosolyom. De újra mozdulok, most csak a homlokommal simítom végig, de aztán újra az övé minden figyelmem.
A száját vizslatom, majd a szemeibe, de a következő pillanatban már csókolom...

- Szeretlek... - csak eresztem bele, majd kifinomult világként keríti az övét körbe a nyelvem, ahogy az ujjaim finoman rámarva a fenekére a hátán csúsznak végig.. magukba foglalva az ismerős redőket, és sérüléseket, majd visszutat veszek újra le, amikor, ha nem ellenkezik ellenem, lassan magára hagyom a száját, hogy az ajkaim a fejét hátrakényszerítve a nyakának bőrén kóstolgassanak le.

Majd elérve azt az apró gödröcskét ott a nyakán, most az oldalára húzódók, és finoman, nyelvvel is megízlelem.
Egészen a füléig...

Mindent megadnék ezekért a pillanatokért.
Hogy soha ne érjenek véget...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#295TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2022 4:04 pm

„Szeretlek…”
Önkéntelen mosolyt csalnak a szavai az arcomra.
- Dettó... – suttogom válaszul. De csak ennyire van időm, mert Ville ajkai máris visszalelnek az enyémekre.
Közben is a fenekemen, majd a hátamon érzem a kezeit közlekedni.
Két felkarján kapaszkodó ujjaim lassan felvándorolnak a vállaira, és mire Ville már a nyakamat csókolja, a karjaim a nyaka köré kulcsolódnak.
Néma sóhajt szabadjára engedve döntöm hátra, vagy épp oldalra a fejemet, ahogy Ville a nyakamat kényezteti. Készségesen rezdülnek a porcikáim válaszul a műveletre. Majd megőrülök, annyira jól esik, amit csinál. A pilláimat szorosan lehunyva tartom, és csak fürdőzöm a történésben.
Gyengén reszketek az élvezettől az ölében. Érzem, forróság önti el az arcomat. Mintha forogni kezdene velem a világ… Talán nagyon halkan, még a nevét is elsuttogom vágyakozásomban.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#296TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2022 4:41 pm

A pillanatok... teljes masszává nyúlnak a felfokozott ködben.
Tudnám érinteni... szeretném a karjaimba kapni, bármelyik átkozott másodpercben leteperném...
Az ösztön most is dolgozik bennem..
Mégis mást akar a józan ész.

Ahogy a nyelvem végigcikázik a bőrén, őrületesen lassan, a kezeim a háta mögött megint emelkednek, fel és le.. csendesen simítva végig, de aztán a következő ütemben megakadnak. A melltartója csattján, és ha ő nem vetett be előbb valami akciótervet, egyetlen pattintással pattantom ki.
De nem fejtem még le róla...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#297TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimePént. Feb. 25, 2022 4:20 pm

Tudom milyen Villel lenni, szeretkezni, az, amikor érint; mégis beleszédülök abba a különös szükségbe, amit érzek. Még akarok belőle, még akarom, hogy érintsen és csókoljon. Össze akarok vele olvadni. Egyre jobban forr bennem a vágy.
El-elakad a lélegzetem, miközben a nyelvével kényezteti a nyakamat; kellemes, mégis őrjítően csiklandoz. Először félredöntöm a fejem, így élvezem az ajkának édes ajándékait, majd mikor már nem bírom behunyt pilláim alatt elviselni a szédülést, a vállára hajtom a homlokomat.
Közben is érzékelem, hogy ügyesen kikapcsolja a hátamon a melltartómat.
A darabka nem hullik le rólam. A pántok viszont cirógatva csúsznak lejjebb a felkaromon. Még ez az érzés is őrjítően jól esik.
Hangtalanul felsóhajtok. A leheletem leszalad Ville meztelen felsőtestén. A karjaimat visszavonom a nyaka körül, és a kezeim előresiklanak a mellkasára – a karjai közé, szinte az ölelésébe bújok.
Közben is töretlen, boldog mosoly tündököl az arcomon.
Az egyik kezem aztán lemerészkedik kettőnk közé, egészen le, Ville ölébe, az ágyékához. Hogy kitapinthassam, megérintsem és lassan, gyengéden simogathassam az ujjaimmal ott.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#298TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimePént. Feb. 25, 2022 4:59 pm

Az érzés... felbecsülhetetlen... A lényének érzete...
A pillanat heve... a lassúság.. a percek messzibe nyúló kapkodása a fejemben.
Piszkosul élvezem...
Talán bele is mosolygok a bőrébe, de talán nem is érzi. Én sem értem.
Aztán ahogy kattan a csatt, és az a cucc megadja magát a gravitáció ölében, csak annyira szakadok el tőle, hogy ahogy a fekete csipke végigcsiklandoz a mellkasomon, engedjek neki, érte nyúljak, kettőnk között, és ha partner benne, letépjem.
Húzzam... Inkább.

Elvigyorodok, és ahogy és ha hagyja hogy visszafejtsem az arcát a vállamról a szemeibe mosolygok.

- Tökéletes helyen tapogatózol.. - a szemeim is jókedvűek, de hogy nem érzem? Már hogyne érezném, és felvillanyoz az egész.
Mégis csak egy újabb nyelést engedek, és ahogy azonnal lefagy a mosolyom, csak a szájának látványába ragadva bele, megint a szájára csókolok, már valamivel erőteljesebben, és ha engedi nekem hogy egy kicsit megtépjem, az árnyékában, a fenekét épp nem fogó kezem lassan simul előre a bőrén, hogy finoman a mellére fogjak.

Észvesztő egy érzés ez...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#299TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2022 3:40 pm

Hagyom, és minden mozdulatommal segítem, hogy Ville megszabadíthasson a melltartómtól. Hamar és könnyedén lekerül rólam a fekete csipke.
Miután gyengéd kényszert alkalmazva rávesz, hogy a szemeibe nézzek, csak nem bírja megállni, hogy ne tegye szóvá a történéseket...
„Tökéletes helyen tapogatózol…”
Tuti csak azért csinálja, hogy zavarba hozzon. És sikerül is neki.
Elvigyorodom, miközben egészen lángba borul az arcom. Még mindig simán rám tudja idézni a kislányos szégyent és pironkodást.
Incselkedő vigyorom gonoszan terpeszkedne a képemen, miközben erősebb nyomást gyakorolva simogatom a keménységét a farmerján keresztül, de Ville mást gondol. Azt, hogy nem hagy gonoszan vigyorogni.
Imádom, ahogyan csókol. Igazából… mindent imádok, amit velem tesz.
Ahogy megfogja a mellem, forró érintése nyomán kéjes hullámok áramlanak végig a testemen. Már annyira kívánom, hogy szinte fáj. A testem mélyén valósággal izzok.
Halkan belenyögök a csókba.
Szeretem a tenyerét a mellemen. Egészen belesimulok.
Eközben az ujjaim rámarkolnak a szerszámára. Ahogy egyre hevesebben falja az ajkaimat és űzi a nyelvemet a sajátjával, a kezem odalent egyre határozottabban masszírozza a férfiasságát.
Hosszú-hosszú másodpercekig kényeztetem így, majd a kezem magára hagyja. De csak azért, hogy az ujjaim matatva kioldják a nadrág gombját, majd lehúzzák a cipzárt. Már csusszan is a kezem a gatyája melegébe, hogy a tenyeremben érezhessem a szerszáma nyers pőreségét.
Fogalma sincs róla, mennyire de mennyire a számba venném, hogy jól megszopogassam.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#300TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2022 4:52 pm

Az a pír az arcán... egész gyönyörűvé tesz mindent. Felvillanyoz... Kérlelhetetlen boldogságba hajszol, és én nem ellenkezem.
Őrületes érzés lesz rajtam úrrá... Mégse hagyom elveszni a pillanatot, újra csókolom, és ahogy a kezeim is körbeölelik, kedvükre, érintik, mélyről jövő vágyaknak engedelmeskedem.
Érzem ahogy belenyög. A csókba. Elvigyorodnék, mégis csak hagyom felfokozódni a véremben, és újra simogatok. Ráfogok.. érzéssel, ahogy a teste beszél nekem, és ahogy dolgoznak az ösztönök, aztán lassan csúszok végig a hasfalán, hogy újra a combját érintsem.  
A keze egyre masszívabb ütemet vesz, ami engem meg feltüzel, így a csókom is egyre hevesebb.. egyre inkább akar, csak birtokolni... magáénak tudni a száját, a nyelvével viaskodni, teljesen elveszi az eszem, de még idejében elszakad.
És még mielőtt olyat tennék, amit nagyon nem akarok.
Egyelőre.

A keze viszont teljesen mást gondol.
Érzem ahogy pattan a gomb, csúszik a cipzár, az én lázadó vérereim, meg hirtelen tépnek el. El, a szájától, ahogy hosszú légvételektől zúgva, talán csak a fejem előzött meg az egészben, mert még csak ekkor csúszik be a keze...

Megrándulok, de az egész csak egy pillanat.
Csak a szemeit nézem, és hogy mi az amit kiolvasok??
Vagy amit ő olvashat bennem...

Nyelnem kell, mert muszáj. A szemeim lángolnak, az ő tüzére, és ahogy mozdul, újra és újra végigsimítva odalenn, alig néhány pillanatra, és csak néhányszor kapom el az alsó ajkát.
Hogy rákóstoljak.

De aztán mást gondolok.

- Várj! - a hangom lehet hirtelen, de igazából szinte hangja sincs. Viszont ha és ahogy rám figyel, nem várok magyarázkodásra, már tolom is előre, -vagyis neki hátra-, és ha talpra áll, nem is olyan messze az ágy széle, én egy pillanat alatt rúgdosom le a bakancsaimat, és szabadítom ki a seggem olyan gyorsan... amilyenre még nem volt példa ebben az életben.
Biztosan.
(a gatya valahol hullik a földre a közelünkben..)

- most gyere... - a szemeim szűkülnek, résnyire, ha ő nem tett mást, a kezem kap is azonnal a jobb csuklójára, csak hogy visszahúzzam, de még mielőtt feltérdelne, egy pillanatra megállok.
Valami dolgozik bennem.

Közel hajolok, egész közel a hasához. Talán karcolja a leheletem, talán mindezt csak én képzelem, de alig felül a nadrágja széle felett, odahajolok és megcsókolom.

Hosszúnak tűnik a pillanat, de nem engedek belőle többet.
Viszont ha már itt van, az én kezem is engedelmeskedik, ösztönösen, és pattintja ki most az ő nadrágjának gombját.
Belekóstolnék, de még tűrtőztetem magam.
Így ha segít, a nadrágját egyszerűen együttes erővel húzzuk le, és ha nincs bármi más amit mondana vagy tenne, most húzom csak újra az ölembe.

Hol is tartottunk??


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#301TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-