♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

HomeHome  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Latest topics
» Ilyen a box
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Nyda Marshall Hétf. Júl. 18, 2022 8:21 am

» Nyda otthona
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Nyda Marshall Pént. Júl. 15, 2022 10:51 am

» Zsaruvér és Csigavér
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Júl. 15, 2022 9:43 am

» Oliver Reynolds - aka. Oliver S. Sullivan
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Kedd Júl. 12, 2022 10:32 pm

» P.S.: Some things are worth the trouble
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Benjamin Alexander Sawyer Kedd Júl. 12, 2022 3:52 pm

» Peter Pan és Csingiling
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Júl. 08, 2022 8:54 pm

» Backstage - Hol vagytok jótündérek!??
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby Troy Filemon Csüt. Júl. 07, 2022 8:41 pm

» rave in the grave. George & Keegan
A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeby George Andrew Goodwin Csüt. Júl. 07, 2022 5:25 pm

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) Hétf. Szept. 20, 2021 8:20 pm-kor volt itt.

Share

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere

#326TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2022 5:06 pm

Azt hittem egyszer eljön majd az a pillanat amikor elég lehet belőle, de NEM!
Belőle sosem elég, sose tudnám visszautasítani, és ahogy ő is leplezetlenül adja magát nekem, teljesen feltüzel az érzés.
Mééég jobban szeretem, mééég jobban akarom Őt, és ahogy belecsókol a számon, ő az aki megelőz benne, semmire se várva már valamivel keményebben rontok rá. Nem vadul, de azért kellő hévvel, ahogy azzal az alig néhány lépéssel őt magát hátrakényszerítem, és a hideg csempén érezheti a kemény falat.
Hogy miért?? Megszokás?? Vagy egyszerűen csak élvezem ahogy megborzong a kezeimben??
Nem lényeges.
Alig egy töredéknyi másodpercre eresztem el, csak amíg.. újra végigfuttatom a szemei között a tekintettem, éhesen.. RÁ... éhesen, aztán talál is újra vissza.
Mélyen csókolom őt... alaposan... kellemesen, vadul, és kielégíthetetlenül, mert csakis ő az aki az én szomjamat oltja, minden pillanatában a percnek....

És aztán újra a nyakán térve le, már magamba falom.. harapdálom, ahogy előre csúszik a fenekéről az egyik kezem, körülölelve azt a tökéletes kerekséget, és a combjára marva az oldalamra emelem.

Érezheti... igen... hogy nagyon is nem hagy már hidegen...
Már ha eddig megtette volna.  

"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

Job : a Slaves of Hell női vokálosa

#327TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeKedd Május 03, 2022 6:12 pm

Egy pillanatra óhatatlanul összerezzenek Ville karjaiban, de csak mert a hideg csempének préselődik a hátam, ahogy a testével gyengéden nekitaszít.
Szenvedélyes csókja egészen elkábít, ha nem simulna nekem, lehet össze is rogynék – a térdeimben a gyengeség azóta állandó jelenség a közelében, amióta először megcsókolt, ott fenn a hegyekben a szakadék szélén.
Valószínűleg tisztában van vele, milyen hatással van rám. Szeretem, amikor elcsábít.
Ahogy lassan megindul a szája a nyakam felé, szinte öntudatlanul billentem félre a fejemet. Lehunyom a szememet, miközben Ville törzsében kapaszkodnak az ujjaim, nehogy tényleg összeessek a selymes és egyben kínzó gyönyörtől.
Az ajkainak érzéki játéka a nyakamon, és határozott markának simítása a fenekemen majd a combomon csak tovább izzítja bennem a forróságot.
Elmosolyodom a nyakunkba zúduló vízpermet alatt. A combom a csípőjére tapad, miután magára vonta, és megérzem odalent kettőnk közt a keménységét is.
Akarom Villet. Akarok mindent, ami Ő maga. Nekem Ő az Újvilág, a Minden, és ezen semmi sem képes változtatni.

The darkest corners of my mind are yours…

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere

#328TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitimeVas. Jún. 12, 2022 3:57 pm

A bőre illata... A testének simogatása, egyszerűen a szőrszálainak csiklandozása is kitérít a hitemből.
Tetszik ahogy adja magát.. ahogy szeret engem, ahogy enged nekem... és ahogy lassan ízlelve a bőrét, és ő készséggel enged, térek lejjebb... Már nyelvvel megfordulva a mellén, én is hátrálok csak egy kicsikét, valamelyest, hogy a teste kanyarulatát megőrizzem.
Mégsem engedem ki a combját a kezemből.
Szinte bármelyik pillanatban képes lennék hogy végre megérezzem.
Csalogat a vágy... pattognak a szikrák, ahogy a mellbimbóit kerítem, és érzem, élvezem a testéből a reszketéseket.
Mégis a combján érintő kezem, - ahogy a másik már a csempén támaszkodik mögötte - lassan csúszik a bőrén újra le, hátra, hogy újra körbeölelve a fenekét, odalenn hátul, betaláljak a lábai közé.
Egyszerűen csak végigsimítom..  

"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Ajánlott tartalom

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

#329TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 14 Icon_minitime

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14