♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 11 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 11 Voting_barA New Yorki meló - Page 11 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 11 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 11 Voting_barA New Yorki meló - Page 11 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#251TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2022 2:24 pm

Ville reakcióját látva kurtán felhorkantok az elfojtott röhögéstől.
Ilyen gyorsan se láttam még kiiramodni egy taxiból. Engem is zsigerből kitaszajt. Igen jó hangulatban és főleg sebesen siklok ki a hátsó ülésről. Nekem is nagyon szexelhetnékem van már vele. Nincs olyan porcikám, ami ne kívánná. Ha még egy kört taxizunk, valószínűleg megerőszakolom ott hátul, úgyhogy jobb is, hogy a távozás mellett döntött a további cicázás helyett.
Odakint, ahogy átkarolja a nyakamat és elkap, vigyorgó számat éri a csókja. Szenvedélyes, mohó viszonzást kap – egészen kivagyok már érte, érezheti rajtam.
Miközben hátrahagyjuk a taxit és megindulunk, hogy benyargaljunk a hotel lobbijába, jobbommal átölelem a derekát és szorosan az oldalához bújok. A ruháján keresztül is perzselő hő sugárzik a testéből. Úúúh… Szét fogom szedni ezt a pasit...
Hosszú és iparkodó léptekkel vágunk át a szálloda hatalmas előterén. Áhh, nem feltűnő ez a nagy sietség… Viszont ha most valaki megpróbálna feltartani, azt tuti megfejelem hogy seggre ül.
Minden másodperccel csak nő bennem a szexuális feszültség. Itt még csak meg sem csókolhatom, nem simogathatom, és nem érezhetem magamon annak a férfinak az érintését, akiért ölni tudnék. Bahh, ez maga a földi pokol. Kurvannyátmindenkinek...
Nagyon megörülök, amikor a kanyar után meglátom a liftet.
Ahogy odaérünk, kettőnk közül lehet, hogy Ville a gyorsabb, és már nyomja is a hívógombot. Hát... engem is nyomogathatna már... elölről-hátulról mindenféle pózokban. Hehehe.
Türelmetlenségtől idegesen topogok a liftajtó előtt amíg várunk. Odalent a két lábam között már minden lüktet, ami csak lüktethet.
Még mindig Ville oldalához simulva ölelem Őt. Hatalmasat sóhajtok. A vágyakozás megnyilvánulása ez. Egészen kimelegszem a ránk váró heves szeretkezés gondolatától. A fantáziám már odafönt jár a szobában... Az ágyon, a szőnyegen, a fotelban, a kanapén, a zuhanyzóban, a fürdő padlóján... - szóval épp nem unatkozunk, megvan a program hajnalig. Az én fejemben legalábbis.
Egyelőre rajtunk kívül egy lélek sem várja a liftet. Ha van Isten, elintézi, hogy kettesben lehessünk, amíg felérünk az emeletünkre, mert iszonyatosan ki vagyok éhezve Ville-re, és minden pillanatot meg akarok ragadni, hogy kaphassak még a csókjaiból és az érintéséből.
Ide-oda jár a szemem – remélem egyetlen ember se jön. Kurvára ne akarjon senki ezzel a lifttel utazni...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#252TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeVas. Feb. 13, 2022 11:01 pm

Az út a liftekig, nemigen érdekel(t). Mint kötelező darab, a leginkább már ott túrnék a bugyijában, de nem ejtenék foltot a jóhírén.
Így hát moderálom magam.

Amint elérjük azt a cuccot, már tenyerelek is bele a gombba.
A karom még mindig körbefűz a nyakán, a testemen érzem ahogy bújik, és feltüzel az érzés.
A szemeibe nézek, elvigyordulok, aztán még ennyit megengedek.
Odahúzom a számhoz, lassan... komótosan, de nem csókolok rá, orrommal finoman megpiszkálom az orrát, végigsimítom, először jobbról, majd balról, aztán...
.. csak most, csak egy finom, és ajkaimmal becéző óvatos csókra hívom.
Egész míg be nem fut a csengő.

- Gyere... - a szemeibe suttogom, aztán elmosolyodok, ahogy belépek.
Ő bízom benne jön velem, ahogy a háttérben, egy koros párocska a liftünk felé liheg.
NamegmégmiaFASZTnem!

- Á-á... megtelt! - dugom ki mutatóujjal a kezem, a csóka megtántorodik, de vagy ért belőle, vagy egyszerűen lefüstölt az agya a képre, engem nemérdekel.
Az ajtó viszont becsukódik.  
Én meg...

... újra szembefordulok vele.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#253TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 12:27 am

Belemosolygok a kedveskedő manőverbe, ahogy Ville közelebb von magához és megcirógatja az orromat az orrával. Elönti az arcomat a kislányos pír, és a szívrmet is megdobogtatja. Talán nem is tudja mennyire szeretem, hogy ilyen is tud lenni a vadsága mellett.
Azokra a futó másodpercekre, míg gyengéd puszit hint a számra, lehunyom a pilláimat, majd ismét a szemébe nézek. Boldogságtól sugárzó mosollyal az arcomon.
Már meg is jött a lift, én pedig Vele tartok, ahogy csendesen beterel.
Épp neki vetem a hátam a falnak, amikor Villeből előbújik az igazi Ville és a tettek mezejére lép: pimaszul megálljt int a lifthez siető nyugdíjas párnak. Azok látványosan meghökkennek, talán még meg is botránkoznak a felismerés következtében, de engem most az egyszer hidegen hagy az udvariasság. Nem érdekel, ez ma az ÉN, illetve a MI különleges nemvalentín valentín napunk.
Ville mutatóujjas performamcéja széles vigyort húz a képemre, és amíg nem záródik ránk a liftajtó, csak a padlót fixírozom. Csak utána tör ki belólem az őszinte kuncogás.
- Imádom, amikor ilyen vagy... - búgom szerelmesrn a szemébe, most, hogy már szembe fordult velem.
Két kezem Ville derekára fekszik, megkapaszkodom benne, és ha magától nem lép közelebb, bár ezt kétlem, akkor gyengéd erővel magamhoz húzom, hogy a testem az övéhez simulhasson. Egyszerűen muszáj éreznem magamon.
Röpke pillantást vetek magas alakjának válla fölött a mennyezetre a sarokban, majd a tekintetem fúródik is vissza az övébe.
- Mögötted egy kamera... - suttogom halkan, de cinkos vigyorral.
- Pont eltakarsz... - lehelem, és izzó smaragdként ragyogó, sóvár pillantásom a szájára vándorol a szemeiről.
Ezt a felfelé tartó rövid utat is kimaxolhatnánk.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#254TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 1:09 am

Felvigyorgok.Rá.

- Milyen!? - vigyorgom tovább, és az első percben el is felejtem mi az amire készülök. De a másodikban már nemfogom.
Nem kell húznia, már lépek is közelebb, annyira, hogy az ő teste viszont megbarátkozzon a mögötte feszítő fémmel. Ismerős?? Nekem nagyon is.
Szemeimmel letapogatom, itt a tettek ideje, de ő akkor kiszúr valamit a háttérben.
Nekem meg nem kell hogy hátraforduljak.

- Mmmm.. akkor mégizgalmasabb.. - a szája veszettül hívogat, és nem kell hogy kérjen, azonnal rákapok.

Hogy mennyire izgatja fel a bádog hidege??
Nemrészlet, amilyen erővel nekipréselem, hamar átveszi a teste forróságát.
Csak csókolom... elvetemülten és keményen, nem hagyom hogy elfelejtse hogyan is szólt az a szöveg, miszerint épp: hálálkodom. Vagyis lássa mennyire hálás vagyok!
A kezem megindul, az egyik a fémre kapaszkodik a teste mellett, fel, hogy ha szökne se szabaduljon el, de biztos vagyok hogy nemszökne. A másik viszont... Lassan csúszik végig a derekán, a nadrágja szélén csúszva át, csak finoman a bőrét érintem, de aztán mást gondolok, és ahogy visszautat vesz a kezem, mégis inkább a lába szára felé vonulok, és ahogy belemarok a combján, egy hirtelen rántással, ahogy méginkább nekinyomakodok, az oldalamra húzom fel.

Igen, jól gondolod. Majd megveszek érted!


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#255TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 11:16 am

Aszongya „Milyen!?
- Aaahhh… Teésahülyekérdésid... – csak halk, szemforgatós sóhajként engedem el.
Ville nekiprésel testtel a lift falának. Egy vérbeli bűnpártolóval van dolga, és ezt nem csak a készségességem, de az arcomon feltűnő cinkos mosoly is alátámasztja.
Ville a kamera problémájára csak ennyit mond:
„Mmmm.. akkor mégizgalmasabb..”
- Tükröket nem kérsz? – incselkedem vele, mire röviden elnevetem magam a gondolatra, csak mert elképzelem, milyen lenne tükörben látni amit működünk. Hátnemistudom…
Mielőtt mozdulni tudnék, Ville erősebben nyom a fém felületnek, én pedig egyszerre érzem a forróságot és a hideget. Olyan felkavaróan csókol meg, hogy beleszédülök.
Jól emlékszem mit mondott a kávézó melletti beugróban. Akkoris a falon kötöttem ki... Na nem mintha panaszkodnék.
Ville aztán tényleg tudja, hogyan kell csókolni! Mélyen… Valami megmagyarázhatatlan módon használja az ajkát. Azonnal felhevülök. Megint… Ma vagy századszorra a közelében, a fogságában.
Mennyei, ami velem történik.
Bele sem merek gondolni mi mindenre képes használni Ville a nyelvét. De… Az a helyzet, hogy akaratlanul is átcikázik az elmémen pár emlék és fantáziakép. És méginkbább fokozza az izgalmamat.
- Ilyen, amikor hálálkodsz? – döngicsélem bele a csókba, rá a szájára, abban a röpke pillanatban, amikor alkalmam van levegőt venni. - ...Több faszságot kéne csinálnod... – jelzem, hogy rohadtul bejön amikor és ahogyan törleszt.
A légzésem szaggatott és zaklatott. Nyomban vissza is tapadok a szájára, mohón, mire ő keményen végigsimít a combomon, és magára húzza. Bal karom a vállára fut, hogy megkapaszkodjam a nyakában.
Két egymást vonzó mágnesként simulunk össze, mire összenyomódik az ágyékunk. Az incidens, és az érzet, amivel jár, halk sóhajt csal ki belőlem.
Hirtelen meg is feledkezem arról, hol vagyunk. Az idő is megszűnik.
Szabad kezem megindul. Lesimít Ville pulóveres felsőtestén, le a hasán, az alhasán át… egészen le.
Lassú, finom mozdulattal becsúsztatom kettőnk közé, amikor is a farmernadrágja anyagán keresztül megérzem a kézfejemen a férfiasságát. A keménységét.
Újfent elakad a lélegzetem, ahogy tudatosul bennem: Ville vágyik rám.
A kezem megfordul odalent, hogy az ujjvégeimmel és a tenyeremmel érinthessem ott, ahol a nadrágja dudorodik. Nem markolok meg semmit, csupán lehelet könnyed, gyengéd simogatással illetem a szöveten át a legnemesebb porcikáját, miközben szerelmes éhezőként habzsolom a csókjait.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#256TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 12:47 pm

Szélesre húz a vigyorom. De nem hagyja hogy sokáig kiessek, Ő is az aki magához húz, és én is bátran megyek, mert egyedül érzem magam nélküle.
Magányosnak...

Így ahogy játszva fel is préselem, hiába veszi észre a közönséget a háttérben, most senki nem tud megakadályozni. (Az ésszerűség keretein belül. Miatta.. )

- Deee.. most hogy mondod... - csókolok csak egy pillanatra bele - Nem is rossz ötlet.. - és másodszor, már a száján, de többé nem engedem el. Többé képtelen lennék elengedni...

De megint dumál... Beszél... És ahogy hagyom, engedem, kénytelen vagyok belevigyorogni.

- Igen.. pont ilyen.. - minden mondat között megtépem, mert nyilvánvalóvá akarom tenni a tényben, hogy mennyire akarom őt. Minden porcikájában és ízében... és akár egy örök életre is, csak mellette ülni a naplementében..
Milyen idilli egy látkép...

- Nyugi... lesz még.. - ezt már szinte érthetetlenül motyogom, de talán levágja belőle, amikor eddig bírtam a teste képével, a jobbkezem is megindul, csak hogy érezze, de aztán teljesen más irányt vesz a végkifejlet.

És aztán az ő keze is hazárdírozik.
Először belevigyorgok, amikor tudatosul a kezének érzése, de az egész csak egy pillanat, ahogy ujjaim belemarón végigsimítanak a combjára feszülő szövetbe, az ő ujjai szintén táncot járnak, nekem meg elkattan a cérna.

Belenyögök...

Hogy voltam e már ennyire felhúzva??
Nem.. az ő kezeiben nem.
De máséban sem, ebben egész biztos vagyok, és ahogy alig távolodom, csak hogy jobban hozzámférjen, az ajkaim nem adják fel az ütemet, csak folyamatosan csókolom, hogy minden pillanatában az enyém legyen.

Kurvára leszarom már hogy ki lát meg....

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#257TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 3:10 pm

„Nyugi... lesz még..”
Azt nem kétlem... Legfeljebb majd nem győz a hülyeségei miatt „hálálkodni”. Ezt mifelénk már csak így fogjuk hívni.
Ville pimasz szavaira a válaszom mindössze egy néma vigyor. Nem adnék több lovat alá e téren. Eleve nem a legegyszerűbb eset.
Ville egyszerre csókolt szerelmesen és azzal a nyughatatlan vadsággal, ami mindig is benne lakott, nekem meg teljesen elvette az eszem, csak alig egy szikrányit hagyott.
Semmire sem vágyom jobban, minthogy lecibáljam a fejéből azt az istenverte kapucnit, csakhogy beletúrhassak az ujjaimmal göndör hajába a tarkóján, de most nem tehetem. Nem akarom leleplezni itt a fényben.
Ahogy belemar a combomba, újabb vágytól fűtött, boldog sóhaj kúszik a csókunkba. A lábamat a combjára kulcsolom, egészen belekapaszkodom. Vele akarok lenni – ebben a pillanatban, és nem csak most, hanem életem végéig.
Ahogy a kezem odalent kalandozgat, és Ville mélyen döngő baritonja belenyög a számba, beleremegek. Számomra az ő hangja a legédesebb zene a füleimnek.
Ville morranásától milliárdfelé szalad bennem az élvezet előszelének pulzálása, ami a lábam közötti titkos kis pontban koncentrálódik.
Villenek feszítem magam, miközben remegő tenyerem erősebben dörzsöl rá a farmernadrág rejtekében feszülő keménységre. Teljesen felizgat, ahogy ott dudorodik az ujjaim alatt. Egyszerűen megőrülök, amiért nem érhetek hozzá, nem csókolhatom meg, nem vehetem a számba és nem érezhetem magamban…
Nem… Itt és most nem akarom kigombolni a nadrágját és belenyúlni... Pedig de megtenném!!! Megérem visszatartani az ujjaimat attól, hogy önállósítsák magukat.
Annyira epekedik minden porcikám Villere, hogy a sírás kerülget a sajgó vágyakozástól.
A padlón támasztó lábam megremeg.
Zihálva válok le Ville szájáról. Muszáj nyelnem, de már hajolok is oda a nyakához, hogy odafúrjam az arcomat és megduzzadt ajkaimmal csókolgatni kezdjem; a nyelvem apró nyalintásokkal kóstolgatják, néhol pedig cseppet bele is harapok.
A lift hirtelen megáll. Elsőre azt hiszem, hogy én gyengültem el, és ezért a pillanatnyi fura, ingatag érzet, de a monoton halk zúgás is elhal körülöttünk, és váratlan sötétség borul ránk.
A szemeimet kinyitom, és élvezettől csendes pihegéssel kukkantok fel. Teljes sötét van, csak egy halvány vészfény világít a gombok mellett. A mennyezet távolabbi sarkába rögzített kamera piros lámpája sem ég.
Az első gondolatom, hogy fasza, van Isten. A második, hogy basszameg, remélem nem órákig kell itt dekkolnunk.
Akárhogy is… Villanásnyi idő alatt hányom-vetem meg a dolgokat. Élek a kínálkozó lehetőséggel.
Lassan magára hagyom Ville férfiasságát, és óvatosan kihúzom kettőnk közül a kezem. Most már két kézzel kapok Ville fejéhez, hogy letépjem róla a nyomorult kapucnit. Tíz újjal túrok a hajába a tarkóján. Még a tincseinek tapintása is izgató. Imádom a haját...
A vaksötétben csak Ville szemeinek csillogása villan meg. Gondolkodás nélkül újfent odahajolok hozzá, hogy elraboljam az ajkait és a nyelvét. Telhetetlenül.
Ki nem szarja le, ha áramszünet van.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#258TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 3:59 pm

A nyelvének érintése, hirtelen csap szét valamit a fejemben. A falon ökölbe szorulnak az ujjaim. Már szinte fehérek, az ő keze meg csak egyre jár, a nyelve játszik a nyakamon, én egyszerűen meg csak hagyom, mást nem tehetek, csak a plafonnak emelem a fejemet, és csukott szemeimen túl, mélyen a levegőbe szippantok.
Kietlen oxigént húzok a tüdőmbe.
Muszáj...
Muszáj megtartani a lélekjelenlétemet, egyre csak élvezni.. érezni.. és ellenállni mindennek.
Nem veszem észre, de talán a lábát az oldalamon tartó kezem, agresszívan is mar bele a combja bőrébe, amire újabb hullám fut rajtam végig.
Én megveszek... bassza meg, de MEGVESZEK!
Amikor hirtelen zuhanás rondít a képbe.
Nem én zuhanok, az biztos, a világ megáll, én észretérek, de mire körbenéznék, már be is áll a hirtelen halál.
Sötétség.
NABAZDMEG!

- Ö... ez most mi a fasz. - esik ki rém értelmesen, de nem úgy tűnik mint aki zavarba jött.
Nem látom, de érzem a kezeit a fejemen, alig miután visszacsúszott, ezt még éreztem, és máris rántja le rólam a cuccot.
Oookéééé...

A kezei kellemes simogatásként futnak végig a nyakamon, és talán... valahol, fejben elvigyorodom, mikor még mindig játszik fejemben a kép. Most... mi a faszt csinálunk itt??
És ezt természetesen nem a kezeire értem.

- Lehet... összedőlt a világ.. ? - kérdezem, de közben egészen jól halad hogy meggyőzzön, hogy ne is érdekeljen, amikor újra rámkap a szája a sötétben, és belevigyorogva, elsőre, másodikra már nem is ellenkezem.
Ha így is van... Ne haljunk meg utoljára szűzen!

Így minden izében rámegyek az ajkaira...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#259TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 4:45 pm

A sötétben Ville nem látja, de a hangomon hallhatja, hogy elvigyorodom.
- No lááám… – búgom halkan, sóhajszerűen, rá a szájára - A nagy Deadman Pokolszolga Wallow betojt egy kis áramkihagyástól... Ejnye... – heherészem.
Az ujjaim már fésülnek is bele a hajába.
„Lehet... összedőlt a világ.. ?”
- Sajna nem hiszem... hogy ekkora szerencsénk van… - dünnyögöm két célt találó, erőteljes csókváltás között. De hümm... Egy világ, amiben Grid nem létezik? WHOAAA!!! Még ez a gondolat is begerjeszt.
A nyakát karolva és a száján csüngve vigyorodom el újfent. Halkan, szakadozva beszélek.
- Ha mégis… Egy kis világvégi pettingnél nincs jobb...
Nyelek egyet, és a nyelvemmel megnedvesítem az ajkaimat. A szívem szüntelenül vad dobolással lüktet a mellkasomban, hogy azt a torkomban és a fülemben érzem.
Tudom, hogy bármikor visszajöhet az áram, és vele együtt a világítás meg a kamera is, de annyira szeretném kihasználni ezt a pillanatot. Arról már nem is beszélve, hogy totál megőrülök azért, hogy valamilyen módon érezhessem a legintimebb porcikáját. Akárcsak egy érintés erejéig… ha már nem borulhatok elé az orális kényeztetés oltárán áldozni és nem szeretkezhetek vele.
Csak ketten vagyunk. Bezárva egy sötét, fülledt cellába. Egészen meghitt és izgalmas egyszerre a helyzet.
- Ville... – zihálom - ...szeretnélek megérinteni… ott lent… Szabad? - Igenigen, rohadtul bekívánkozom a nemlétező gatyádba.
Tudom, ritka hülye kérdés az ilyen, pláne a feleségétől, akivel már párszor hülyére dugták egymást, de tudnom kell, hogy bírja-e még a gyűrődést, és nem durran el. Nem akarom kínos helyzetbe hozni egy gyanúsan foltos nadrággal.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#260TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 5:22 pm

A szavai kirántanak.
A fékevesztett felhők hullámzó ködéből....
De az is lehet a sötétség volt az, legalábbis nem számítottam a következő jelenetre, és amint eléri a fejem a tudat, már vissza is vigyorgom.

- Hülye.. - vigyorgom tovább, de ez nem akadályoz meg benne, hogy továbbra is élvezzem, ahogy az ujjai vándorútra kelnek, most a nyakam körül és a hajamnál, a sötétségbe feledkezve.
Kijózanító ahogy nem látom csak érzem..

Mégis ő az aki visszaránt, ha más nem, a felhőbe ahogy megint a számra talál, és engem már nem is akadályoznak a kérdések, csak hagyom hogy az ajkaimmal játsszon.
Én is játszok vele...

A következő szavainál viszont éles vigyor kúszik a képemre.

- Mondasz valamit.. - csókolom, és önkéntelen, de egyből közelebb húzódom. Újra akarom érezni.. megint a testemen.. Nem érdekelnek a kérdések. Nem érdekel a világ pusztulása sem, csak csókolom.. újra és újra.. ahogy jobb kezem engedi a combját mellettem, és ez is felkerül a hideg fémre, mellette, hogy most már biztosabb támaszt véve, még közelebb engedhessek.
Amikor megintcsak elhangzik egy kérdés.

Kérdés?

Ha lehet meglepődöm. Vagy meghökkenek. Nemegészen tudom, de nem adok neki jelet, csak egy hang nélkül elvigyordom. A válaszom viszont már sokkal kevésbé törik meg.

- Nekem úgy tűnt... - suttogom.. csak egész közel a száján - mintha érintettél volna.. - vigyorgom, de már cselekszem, a korábban már fehérre zsibbadó kezem, elhagyja a lift falát, a bal, és egekig keresve a sötétben, megtalálom az övét, hogy a csuklójára fogva, majd a tenyerére, a testem azonnal megint engedjen, és visszahúzzam oda.. ahol a legjobban kívánom.

Tessék.. Szolgáld ki magad!
A szemeim beszélnének, a sötétben, de helyette...

Újra ráengedek, és bebújok a füle mellett.

- A Tiéd vagyok... - súgom.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#261TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 8:05 pm

♪ ♫ ♡ ZENE ♡ ♫ ♪

A csókolózást nem lehet vele megunni, a szenvedély isteneként használja az ajkait, közben pedig elengedi a combom, mire az lassan lecsúszik az övén, végül a lábam ismét biztos talajt ér.
„Nekem úgy tűnt… mintha érintettél volna.” - leheli a számra, én meg megszédülök, ahogy hirtelen elönti az agyamat a vér, majd ki is engedek. Tudom, hogy csak szívat. Önkéntelenül is elvigyorodom. Csak játszik. Én pedig imádom, amikor ilyen mocsok.
A kezét ekkor végigfuttatja a karomon, ahogy a kézfejemet keresi a sötétben.
Beleborzongok…
Azt hiszem, meglep amit lép, a bensőmben összerándulnak az izmaim. Magabiztos fellépésétől gyorsabban kezd száguldani a vér az ereimben. A kezem is remeg. Biztosan észleli, miközben rányomja az egyre csak meredezni igyekvő szerszámára.
Mélyeket lélegzem. Hagyom, hogy vezessen. Mint… régen.
„A Tiéd vagyok...”
A hangja, ahogy belesúg a fülembe, sima, mint a selyem, mégis komoly és határozott. Felizgat vele. Pláne, hogy a fülemen és a nyakamon érzem a leheletét, miután odahajolt a vállam fölé.
Nyelnem kell. Megint érzem a szövet alatt a férfiasságát.
Ha Ville elengedi a kezem, mindössze egyszer simítok végig a keménységén. Felfelé. Az ujjaim először csak belekapaszkodnak a farmerja szegélyébe, majd lassú mozdulatokkal nekiállnak kioldani az övét, ahogy már a másik kezem is csatlakozott a munkálathoz.
Egyáltalán nem kapkodok, holott irgalmatlan türelmetlenség tombol bennem és az utána való epekedés is kikészít. Mégis sikerül uralkodnom magamon. Szeretnék gyengéd és kedves lenni hozzá.
Az övét igazából csak meglazítom, nem nyitom szét teljesen. Aztán kipattintom a nadrág gombját. De a sliccén a cipzárt már nem húzom le… mert mi van, ha közben visszajön az áram? Csak egy kis elővigyázatos óvatosság.
Ha Ville továbbra is ott tornyosul fölöttem, miközben a lift fémfalán támaszkodik engem közrezárva két karjával, csupán leheletnyit kell előrenyomnom a testem, hogy hozzásimulhassak. Mintha hozzábújnék.
A homlokomat a mellkasának döntöm. Az ajkaim résnyire nyílnak az izgalom súlya alatt, miközben a bal kezem a csípőjére fekszik, de a jobbomat becsúsztatom a nadrágjába.
Ville csupasz alhasa tűzforró. Öt ujjam és a tenyerem végigsimít rajta. Aztán másodpercekkel később és centikkel lejjebb, az ujjvégeimmel megtapintom az ágyéka puha tövét.
Egek... Lehunyom a szemeimet és az arcomat egészen Ville mellkasába fúrom. Hatalmas sóhaj szabadul a tüdőmből, Ville is érezheti magán a perzselő levegőt a pulóverén keresztül.
Meztelen, nyers bőrének tapintása rohamot indít bennem.
A legvadabb állatias vágy és a leggyengédebb érzelem találkozása ez a pillanat; felhevült és gyönyörű. Ilyen a tökéletesség egyetlen sötét liftfülkébe palackozva.
Csak mi létezünk a magunk kis zárt, szerelmes világában, feldúlva egymást, mégis engesztelően és csillapítóan hatva a másikra.
A kezem egyre lejjebb nyomul a gatyájában. A szerszáma teljes hosszát érzem már a markom alatt. Kedvesen érintem.
Az arcom lázban ég. Zihálok. Simogatni kezdem ott lent. Lassan jár a kezem, közben is Ville felsőtestébe temetkezem.
Legszívesebben lecsúsznék háttal a falnak, hogy előtte térdepeljek, mialatt Ő előrenyújtott karokkal támaszkodik a liftnek, és engem néz a sötétben.
Elképzelem, hogy a számba veszem a férfiasságát és így elégítem ki. Az ajkaimmal körbeölelem, majd a nyelvemmel szelíden körbe-körbe cirógatom az érzékeny, bársonypuha testrészt.
Addig szopogatnám, amíg a számba nem élvez… Jézusom…
Belevörösödök a gondolatba. Teljesen megőrülök Villért.
A fantáziavilágból visszatérek a valóságunkba. És csak arra figyelek, milyen mennyei érzés odalent a lágyéka tapintása. Forró, puha, lüktető, sima…
Úgy érzem magam, mintha újból az a szégyenlős, tapasztalatlan és zavarba jött lány lennék, aki életében először érinti meg Villet.
Talán nem tudja, de szeretem ezeket az ártatlan pillanatokat is vele, amikor felfedezhetem a testét, és egyúttal gyengéden becézgethetem.
A gond csak az, hogy sajgón lüktet a déli tájékom, és már a bugyim is teljesen átnedvesedett.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#262TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeHétf. Feb. 14, 2022 10:22 pm

Hallom a csatom. Szívdübörgető zeneként feszül bele a csöndbe, mégis a sötét az ami a legjobban felizgat.
Vagy inkább az amit ő művel benne.

Hagyom hogy cselekedjen. Én csak tartom magam a falon, nagyokat nyelek, mert minden egyes sejtem belőle akar. Akarja őt.. a szám, a kezem, és végtelen kitartás nekik ellenállni.
A kezei ügyködnek... Bennem meg a várakozás terhe újabb kitartási akaratot követel.
De akkor megérzem a kezét.. lassan kúszni végig a hasamon, és ahogy az első pillanatban csiklandoz, felnevetnék, a következőben már csúszik is lejjebb, és ahogy hozzám ér... két kezem ökölbe szorulva támaszt meg a falon, és a feje fölött a fémen koppan a homlokom.
Ebbe én tényleg belegebedek...

Óvatosan enged.. egyre lejjebb.. előre, és ahogy minden idegszálam megfeszülve játszik a tettek mezején, szinte a leheletéből érzem, a benne tomboló dübörgés, neki is mekkora próbatétel.
És akkor rámfonódik a keze...

Felnyögök.. ezt biztosan érzem, rég várt pillanat kap megszabadult terítéket, és el is tépem a homlokom, hogy még mindig összefeszített szemeimen túl, muszájból és mert jön az inger, de hatalmasat nyeljek.

- Kicsinálsz.. - most az én szavaim kapaszkodnak a légtérbe, és csak hogy hangot adjak a fájdalmas ténynek, ujjaim kinyílnak a falon, az arcom ráesik a fejére, és mélyen a hajába fújtatok.

Még.. egy .. kicsit...

bírjam csak ki.  


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#263TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 10:11 am

Ville felnyög, én pedig beleremegek, és még inkább elönt a forróság. Szeretem ezeket a hangokat előcsalogatni belőle, érezni a testének a reakcióit.
Érzem, hogy minden ízében megfeszül. Élvezetes szórakozni vele, ugyanakkor csodálom az igyekezetét, amivel visszafogja magát.
„Kicsinálsz…” - sóhajtja.
Csendesen belemosolygom a mellkasába. Mondanám, hogy kölcsön kinyír visszajár, de valójában csak szeretem kényeztetni, simogatni, felfedezni a testét.
- Legalább tudod, nekem milyen a közeledben... – döngöm halkan.
Fürdőzök abban az érzetben, ahogy a fejemre nehezedik az arca, és a lélegzete a hajamban szánkázik.
Örülök, hogy jelzi, nem sokára pattan a cérna. Értek én a szóból, és nem is akarnék neki kellemetlenséget. Itt a liftben nem, de odafönt a szobában boldogan kivégezném; addig szeretgetném és becézgetném, amíg el nem árasztja a kielégülés az ujjaim között.
Nem akarom pattanásig gyötörni, ezért magára hagyom a férfiasságát és lassan kihúzom a kezem a nadrágjából. Az ujjaim gondoskodva visszazárják a gombot, majd az övet is gondosan visszacsatolják és eligazgatják, ha Ville hagyja. Nem kell ezzel bíbelődnie.
Semmi egyebet nem csinálok, csupán a mellkasának dőlve hallgatom a szívverését. Két tenyerem a csípőjére siklik, majd elnyugszik ott.
Fülledt sötétség és kellemes csend ölel körül minket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#264TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 1:42 pm

Hogy tudom?? BASSZA MEG! Kismillió érzés szánkázik a fejemben, de egyik sem a gondolkodásé.
A kezei becéznek.. simogatnak, ölelnek, nekem meg végtelen pusztulás nekik ellenállni.
De akkor történik valami, gondol egyet, és ahogy hirtelen eltűnik az érzet, már nekem is könnyebb talpraállni.
Bassza meg...

Hogy örülök e? Nem ez a legjobb szó. Könnyebbséggel tölt el, még ha tudom is, valahol  fejben, hogy ennek nem így kéne kinézni. Nem így. Nem akarom.. Nem így.. akarom..
és ahogy újabb végtelen levegőt húzok be, már eltávolodva a feje tetejéről, az ahogy ölel, még az is izgatja minden érzékemet.
Végtelenül felizgatott...

Fújtatni próbálok, egy következőt, de egyre könnyebb minden levegő.
Az eljövendők emlékei azért még éles fát tesznek a tűzre, de igyekszem... egészen másfelé járatni a fejem.. próbálkozom, és vagy harmadikra sikerül is belemerülni valamibe.
Ami nem épp az átkozottul vadító teste!

Valamikor percek múlva engedhetek el, órák? A faszom ebbe az elhúzódó áramszünetbe, de amikor már a testem se feszül annyira az övének, a lábaim engednek, és alig egy szemvillanásnyit hátrébb lépek, csak hogy engedhessem a támasztékot a falon.
Kiegyenesedem és körbe, átölelem.
Bassza meg...

- Ez közel volt.. - súgom, de aztán elvigyorodom. Aztán megint beletemetkezem a hajába a mellkasomon.

- Kurva közel.. - suttogom.

És rohadtul ismeretlen az érzés.



Amikor végre felpattan a villany.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#265TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 3:54 pm

Hosszú levegővételekkel igyekszem lecsitítani a testem. Minden egyes újabb lélegzettel egyre nyugodtabbá válok, és érzem, ahogy a bennem eddig tomboló forró hő is alábbhagy.
Ville testében is érzékelem az enyhülést; a porcikáiból fokozatosan kiveszik a merevség, a feszültség, és nehéz zihálása is megnyugszik.
A karjaiba zárva magához ölel, én pedig boldogan bújok hozzá és olvadok bele az ölelésbe. Csodásak ezek a pillanatok. Minden annyira tökéletes. Egy újabb csodás emlék, amit bezsebelek az élettől.
„Ez közel volt… Kurva közel.” – suttogja, mire nyomban széles mosolyra gördül a szám és az álla alatt felfelé fordítom az arcomat, mintha látnék bármit is a sötétben.
– Imádom azt az úriembert, aki lettél. – bazsalygom. Hallhatja a hangomon, hogy valódi elismerésnek szánom a szavaimat.
– Totál elolvadok tőle. – súgom néma vigyorgással a képemen.
Erre felzúg körülöttünk a lift, és a következő pillanatban fény árasztja el a kabint. Kell néhány másodperc, mire a szemem hozzászokik a sötétség után.
Meglódul velünk a lift, és elindulunk felfelé.
Tudom, hogy Ville simán nekem eshetett és leteperhetett volna, semmit sem törődve semmivel, és régen talán így is tett volna, mint bármelyik lánnyal, de nem tette. Pedig tudom, hogy szeret és kíván, pont mint ahogy én őt. Hatalmasat változott. Egészen más ember lett, és ezt nem tudom nem észre venni; nem értékelni.
Most, a világosságban már a szemébe tudok nézni, amennyibe lepillant rám.
Csodálattal teli, szerelmes tekintettel és boldogságtól sugárzó mosollyal csüngök rajta, miközben két kézzel kapaszkodom a derekában.
– Nagyon sokat változtál... – hagyja el akaratlanul is a számat, majd beáll néhány másodpercnyi csend.
Felsóhajtok.
– …..Szeretném, ha tudnál valamit... Lenyűgöz a kitartásod... Ennyire még soha nem akart senki... És ez nagyon tetszik. – vallom be csendesen.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#266TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 5:07 pm

A szavai valamit megmozgatnak bennem.... Úriember... ÉÉÉÉÉN??
Mégiscsak egy kóbor vigyorra futja ott a feje mögött, felett... ahogy engedve az érzésnek aztán elengedem, és újra kiegyenesedem.
Tudnék vele mit kezdeni itt a sötétben, de....
... ekkor felvillan a lámpa.

Mint egy végszó, a bennem tomboló tűzre, egy utolsó fújással kiengedek. Elhúzom körülöle a kezeimet, de nem mert elengedném. Pihenőt veszek. Kell... Arra ami még jönni fog.
És ahogy érzem hogy engem néz, nem kényszeredetten lepillantok.
Egyszerűen megőrülök a szemeitől...

A kezeim azok amik újra önműködően cselekszenek, amikor ráfutnak a két oldalamon feszítő kezeire, és ahogy rájuk marok, jelezve hogy szeretném ha elengedne, a tenyereimből már nem engedem el őket, csak előre húzom, közel, és ahogy körbeölelve a számhoz emelem, semmit sem engedve a szemeiből, egy csókot nyomok a közepébe.
Akarom hogy tudja, hogy mindennél többet jelent nekem.
Ő jelenti a mindenséget.

- Bármit megtennék érted... - tartom mindvégig a szemeibe - Bármit... - suttogom el, azzal engedve egy utolsó, és végtelenül vonzó késztetésnek, a kezeim az övéivel a kezemben újra lecsúsznak kettőnk közé, és alig egy leheletnyit, csak alig közeledve újra megcsókolom. 
Egyszerűen éreznem kell...

De a nem létező ég is tudja hogy ennek itt vége kell legyen, mert már csilingel is az az izé, az ajtó kitárul a testünk mellett, én meg épp idejének érzem újra megindulni.

- Menjünk! - kacsintok rá, és ha enged nekem, az ujjai közé fűzve az ujjaimat, kilépek.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#267TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 6:39 pm

Ville megfogja mind a két kezem, én pedig értem a gesztust. Hagyom, hogy a markába zárja őket, miközben elemelkedem a mellkasától. Erre a leheletnyi távolságra a lenyugváshoz van szüksége.
Követem a tekintetemmel, amint apró csókot présel a kézfejemre, és a szemeibe mosolyodom, ahogy színt vall.  Bele is pirulok. El sem tudja képzelni, milyen boldoggá tesznek a szavai. Tudom, hogy halálosan komolyan gondolja.
Aztán pici, de annál édesebb csókot kapok a számra. Fülig görbül a mosoly a fejemen. Hümmm... Hogy bármit megtenne értem? Hááát...
- Dettóóó... – súgom halkan az ajkaira.
Azt akarom, hogy Ville boldog legyen; hogy megkapja mindazt a szeretet és szerelmet amit megérdemel. És szeretném mindezt én megadni neki.
Alig áll meg a felvonó, a csengő felzeng, és már nyílik is ketté a liftajtó.
Ville ujjai az ujjaim közé fűződnek, aztán kilépek vele az előttünk nyújtózó folyosóra.
Amennyire sürgős volt ideérni a taxival, most annyira nem rohanunk, de tartom Villel a lépést.
Ha ő nem szól, én sem töröm meg a kettőnk közti csendet, csak lépkedek mellette a szobánk felé.
Odaérve azonnal előkapom a dzsekim zsebéből a kulcskártyát, és már nyitom is az ajtót, hogy mielőbb eltűnhessünk a folyosóról.
Megérkezve a biztonságot és meghittséget jelentő falak közé, a kezem kiszökik Ville markából, de csak hogy ledobjam a vállamról kistáskámat és a fekete bőrdzsekimet, majd lerúgjam magamról a cipőmet is.
- Óóótejóég... – sóhajtok egy hatalmasat a mennyezet felé fordulva aztán, és pár röpke mozdulattal megmasszírozom a nyakamat. De jó itt… Végre egy kis nyugalom.
Ha Ville a közelben, vagy a szoba bármely pontján tartózkodik, odaslattyogok hozzá.
Megállok előtte, felpillantok az arcára, a szemeibe, és most én nyúlok a két kézéért. Ujjaim kedvesen zárulnak az ujjai köré.
- Egész nap csak erre a percre vártam. Hogy veled lehessek. – döngöm szelíden mosolyogva.
Ahogy kimondom a szavakat, kellemes, melengető bizsergés fut át rajtam.
- ...Örülök, hogy eljöttél New Yorkba.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#268TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeKedd Feb. 15, 2022 9:05 pm

Az ahogy a lehelete csiklandozza az ajkaimat, most egész másképpen izgat fel. Belemosolygom... még ott az ajkai előtt, de ahogy megszólal a csengő, és az ajtó azt mondja mennünk kell, már korántsem a korábbiakhoz mérten elvetemülten, de mégis csalogat a késztetés.
Így hát az kezeibe fűzöm az enyémeket, és megindulok kifele.

Az ahogy odaérünk... amikor... A szobába lépve, valahogy egész megváltozik minden. Már nem tombol a késztetés, habár biztos vagyok benne, hogy csak ugrania kéne, és máris minden visszaáll a régi kerékvágásba.
De ellép... én meg... most kiengedve egy végtelenül nagy és utolsó sóhajom, egyben elengedem az egészet.
Jó lesz kicsit... tényleg megnyugodni...

Alig lépek be.. a háttérben érzékelem a nyaka megroppanását, ami véletlen mosolyt húz az arcomra, de amikor fordul, és odalép elém, ahogy a szemeimbe néz... Máris magával ragadja minden figyelmemet.
A kezei a kezemre futnak. Én rászorítok, és ahogy beszélni kezd... bennem is felszabadít egy érzést.
Beszélnék, de most valamit fontosabbnak érzek. Alig egy lépést teszek meg közelebb hozzá, csak hogy a mellkasunk majdnem összeérjen, és a jobb kezemben fekvő kezével együtt felemelem az enyém, és lágyan végigsimítok a homloka-arca szélén.. finoman a háttérbe szorítva egy hollófekete tincset
És...

.. és elmosolyodok.

- Sosem gondoltam volna hogy ezt még megtehetem.. - mosolygom. - vagy azt, amit az előbb a liftben. - tartom a szemeit tovább - Hogy hozzámjössz.. - most a kezét a számhoz emelem, pont azt ami az előbbiekben segédkezett, és rá egy forró csókot nyomok.
Alig szünet áll be, de tudom hogy valamit mondanom kell...
Nyom... belülről.

- Sose gondoltam hogy lesz még életem... hogy vármi fogok.. minden egyes percet, akkor ha veled lehetek, és akkor is ha csak távol tőled, és csak telefonon hallom a hangodat. - hosszan mosolydok el. Hogy lenne még?? Minden amit érzek... Amit ez a mocskos.. pokoli élet mindig is megvont tőlem, most viszont tárt karokkal dobott elém. Hihetetlenül hálás vagyok... kimondhatatlanul.... Pokolian.

Nyelnem kell, de most egész mások az indokok.
Magam elé esik a szemem, de csak egészen váratlanul, még valamit mondanom kell.
És újabb csók végzi a kezén, az orrom előtt, mielőtt még újra a szemibe nézek és megszólalok.
Azután már minden könnyebb..

- Beszéltem Griddel.. - nem a kedvenc témám, de muszáj hogy tudjon róla - megfenyegetett. - nyelek. - Félek tőle.. - nem én. - attól tartok hogy valamit tenni fog, hogy szétválasszon. - megint nyelek. - Megvannak a módszerei, és hidd el, ismerem. És pokolian féltelek tőle.. - újabb csók végzi a kézfején, de csak kiegészítésnek, megnyugtatásnak, a sérelmeimre, hogy én is, és biztosan, képes legyek hinni abban, hogy soha nem fogja tudni elragadni tőlem.
Az egyetlen amitől valaha is félni fogok.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#269TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2022 8:54 am

Ahogy Ville teljesen közel lép hozzám, és félresimítja a hajamat az arcomból, csiklandoz az érzés; végigcikázik a gerincemen, Érzelmesen elmosolyodom, csillogó tekintetem pedig képtelen vagyok levenni róla.
És beszélni kezd. Hát… nem Ville az egyetlen, aki nem gondolta volna ezeket a dolgokat. Abban az időszakban, amikor nem volt jelen az életemben, teljesen abban a hitben voltam, hogy soha többet nem látom és kettőnknek örökre vége. De Ő mást gondolt. Aminek én meg nagyon-nagyon örülök.
Esküszöm, ahogy itt állok előtte, egyszerűen csak elolvadok a mosolyától, attól, ahogyan rám néz.
Ville valójában elképesztően érzékeny, sebezhető ugyanakkor érzelmes és gyengéd. Az apró, kedves kézcsókokat, lefogadom senki nem nézné ki belőle. De én látom Őt. Igazán látom, hogy kicsoda; micsoda gyönyörű lélek.
Ezek a pillanatok, amikor végre beszél és az őszinte kitárulkozásai, épp olyan értékesek és épp olyan csodálatosak számomra, akárcsak a szeretkezéseink.
Egy pillanatra elhallgat, én pedig várok, nem akarnám félbeszakítani. Az az érzésem, hogy még szeretne mondani valamit. Abból gondolom, hogy lesüti a tekintetét, de nem sokkal később ismét a szemeimbe néz.
„Beszéltem Griddel...”
Hát nem ez az, amire számítottam. A gyomrom egyből összerándul a menedzserúr neve hallatán, a mondat egésze meg főleg felér egy jól célzott gyomrossal. Ville elmondta neki... Te jó ég... Szóval Grid tudja, hogy összeházasodtunk??? Nem is tudom, hogy ez így mit jelent ránk, vagy úgy amblokk mindenre nézve. Egyetlen pillanatra lefagyok. Az agyam lüktetni kezd, tudom, hogy pánikolnom kéne, belegondolnom a legszarabb forgatókönyvekbe – amiket ráadásul Grid vezényel –, de valahogy mégsem tódulnak a fejembe a rémképek. Visszatartom őket, nem akarok rettegni. Nem vagyok hajlandó engedni a gondolatnak, hogy Grid irányítja az életemet; hogy kitoloncoltat és elszakít Villetől.
Hatalmasat sóhajtok. Titokban én is tartok tőle, hogy Ville félelmeinek nagyonis valós alapja van. Bele sem merek gondolni, hogyan fog az kinézni, ha Grid szétkap minket. A legrosszabbra, a legszemetebb lépésre számítok tőle. Elég csak abból kiindulnom, hogyan használta Villet, és engem is hogyan hajított oda sétáló húsdarabként Hindsnek. Grid egy igazi szemétláda. Egy szörnyeteg.
- Gyere... – szorítanak erősebben Ville kezére az ujjaim, és ha hagyja, odahúzom az ágyhoz.
Feltérdepelek rá, beljebb araszolok, majd megpaskolom a paplant, jelezve, hogy tegye le magát.
Ha Ville leül, mögé telepszem, és a lábaim közé zárom. Mellkassal a hátának dőlök, miközben a kezeim előrebújnak két karja alatt, és hátulról átölelem a felsőtestét.
- Sokkal többre vagy érdemes, mint hiszed. – búgom halkan a füle mellett, és a vállára teszem az államat.
- Ami Gridet illeti… - Hát jah… Vele álom az élet, bébi. - Ezek szerint felkerested? Azután, hogy átrendezted a képét??? És elmondtad neki, hogy összeházasodtunk?... Azért azt a fejet megnéztem volna... - Úristen!!! Egy pillanatra elkerekednek a szemeim, ahogy ezt végigpörgetem, de aztán ismét megtalálom a hangomat. Józanul kell gondolkodnunk.
- Figyelj... Jelenleg nagyon jól megy a banda szekere, talán… TALÁN nem akar ebbe beleszarni, és csak ijeszteget, akármit is mondott. Esetleg le kéne vele ülni beszélni. Nem nyalni, csak értelmes emberek módjára rendezni a nézeteltéréseket. Hátha menne. – fordul a tekintetem Ville arcára.
Sajna előbb vagy utóbb mindenképp ütköznöm kell Griddel, nem úszom meg. Szeretném tudni, hogy most akkor végül is kibasz-e vagy sem a bandából, mert fél lábbal már ki vagyok téve.
A tudat, hogy bárkinek képes ártani, csak azért, hogy ő megkapja amit akar, azért mégis csak rettegéssel tölt el, ahogy lassacskán lesüllyed ez bennem és kezdem felfogni a dolog súlyát. Túl sok forog kockán, aminek az értéke nem mérhető pénzben. Nem akarom elveszíteni Villet. Akkor inkább meghalok.
- Vagy kinyírjuk, elássuk, és irány Mexikó. – fűzöm hozzá belesúgva Ville fülébe. Lehet, hogy csendesen elvigyorodom, de átjár a belső remegés.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#270TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2022 3:19 pm

Az ahogy a szemembe néz... annyira lehetségessé tesz mindent. Lehetségessé teszi hogy ennek még jó vége lehet. Hogy nem veszek el. Hogy Ő nem fog elveszni az oldalamon...
És pokolian szétvet a reszketés...

De igazából nem remegek. Érzem. Csak tartok a szemeibe, és ahogy mozdul, ahogy beszél, követem, olvasok a jeleiből, amikor azt kéri üljek le, egyetlen ellenkezés nélkül megteszem. Valahogy képes vagyok mellette.. az egész világban hinni. Benne...
És ahogy a karjai átfutnak a hónom alatt, az egész testem elenged, és nyugalmasan pihen meg a kezei között.
Most tűnik csak fel.. eddig mennyire is feszültségben éltem. Most tűnik világossá...
Most...
És ahogy a szavai a hátam mögül lassan törnek be a kettőnk közé beállt rövid csendbe, alig egy rövid sóhajt nyomok el. Leeresztően.
Nem esik nehezemre beszélni, csak hát..

A Gridet illető első szavaira csak három kicsi bólintásra futja. Nem tudom miért nem beszélek. De tudom.. Tudom hogy akkor ki kéne teregetnem mindent, és nem biztos hogy kész vagyok erre. Hogy tudja.. hogy megismerjen. De el kell mondanom mindent..
Tudom azt is hogy mindaz igaz amit mond. Tudom, hogy Gridet a pénz élteti.. nem én... most már tudom. De azt is tudom, hogy nem képes elengedni. Dolgokat... Számtalanszor láttam már régen, és még ha elég halvány is a kép, mára már összeraktam mindent.

Szükségem lenne egy cigire...

Mégsem mozdulok meg, talán mert a karjai biztonságban tartanak. Egyelőre. Ahogy a fülembe súg viszont, most nem tudok nevetni. Nem tudok nevetni az egészen.
Tudnia kell...  

Előre beszélek, habár érzem hogy ő az előbb hozzám fordult.
Mégis így könnyebb. Talán könnyebb lesz..
Minden amit nem tud rólam.

- Sok évvel ezelőtt.. - dörmögöm - amit már meséltem is, Helsinkiben... meséltem arról a buliról Bird-el. - a hangom halk, színtelen, nem emelkedik ki egyetlen részlet sem, mert most nem a részletek azok amik számítanak. A teljes egésze.

- Akkor bántottam azt a lányt... Azt mondják elvágtam a torkát... egy késsel... De nem emlékszem... - vonul ki az egyik kezem a karjai öleléséből, csak hogy felidézve a tényeket, megdörzsöljem a szemöldökömet. Semmi sincs meg belőle.. csak halvány, ködös részletek... Mégis fizetnem kell miatta.

Nagy levegőt veszek.

- Valaki felvette az egészet. Grid elkobozta, de megtartotta. Mindig is jó volt a biztonsági játékokban... - kétségtelen - ha az a felvétel napvilágra kerül, engem megvádolnak, lecsuknak, és te ittmaradsz EGYEDÜL! - fordulok felé már teljes testtel az ölében, oldalt csúszva csak, csak hogy szembe kerüljek vele, és a szemeibe nézhessek.
Muszáj látnom őt... Muszáj tudni hogy itt van velem, és muszáj hogy tudjam, hogy semmi baj nem lesz. VELE... nem! Mert az nem érdekel velem mit tesznek, de Ő....

Lehetetlen hogy bántódása essen.
És ebbe beleőrülök.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#271TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2022 5:28 pm

Ville tovább beszél, és közben egészen befeszül, érzem rajta, ahogy ölelem.
Emlékszem erre a történetre. Pár napja, igazából az esküvőnk estéjén mesélte, kinn a sivatagban.
Figyelmesen hallgatom Villet, de már közben is zakatolni kezd az agyam. Erre oldalra fordul az ölemben. A karjaim engednek, és szabaddá teszik a mozdulatot.
Szívfacsaró az a rémület, ami a szemeiben tükröződik. Az igazat szólva én is félek Gridtől, és attól, hogy elszakít Villetől. De ez nem csak rajta múlik. Amíg élek, harcolni fogok azért, hogy azzal a férfival lehessek, akié a szívem, a lelkem és a testem.
- Jaj te... – sóhajtom, és egyik kezem a halántékához emelkedik, hogy az ujjaim gyengéd cirógatásokkal illessék néhány tekergőző hajtincsét.
- Dehogy mész a sittre. Grid az első, aki nem hagyná. Akkor kiből fog élni? Felépített egy szép kis birodalmat a Slaves of Hell-re. Rád. Rengeteg munkájába és pénzébe került, nem fogja csak úgy lerombolni. – ennek az ellenkezőjét egyszerűen képtelen vagyok elképzelni.
Hatalmas lélegzetet veszek.
- Azt mondtad, hogy a lány él. Egyedül az a kérdés, hogy tett-e akkoriban a csaj vagy valaki feljelentést ellened Helsinkiben? Mert ha nem, akkor Grid kitörölheti a seggét a felvétellel. Főleg, hogy jó régen történt. Helsinkiben. Te meg itt vagy Amerikában. Ha Grid kiteregeti a szennyest, legfeljebb annyit ér el, hogy lejárat a világ előtt és közutálat tárgyává tesz. De ezzel ő is jócskán rábaszik. Szóóóval... nem biztos, hogy ez megéri neki... - nagyot sóhajtok, nem tudom hogyan nyugtassam meg Villet. - Ville, figyelj... Gondold csak végig... Ha Grid megszellőzteti a felvételt, a nagy műgonddal felépített világa kártyavárként fog összedőlni. És nem csak téged ás el, hanem a bandát is. Arról már nem is beszélve, hogy saját magával is jól kikúrna, mert őt is elővennék és meghurcolnák. Tudja ő ezt nagyon jól. – persze mindez nem jelenti, hogy nem fog valami módon jó keményen alánk vágni. Csakazértis, hogy megmutassa ki a főnök. Ha nem a felvétellel, akkor majd mással.
Megértem Ville aggodalmait, elvégre Grid egy rafinált dög sok pénzzel és kapcsolatokkal.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#272TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2022 2:45 pm

Nem mond hülyeséget.. A fejemmel tudom és érzem... Mégis a mélyen rejlő félelmeim kapaszkodnak az egészbe..
Mi lesz ha elveszítem??
A kép.. véletlen látomásként zakatol a fejemben, és én igyekszem ellene menni. Minden pillanatban küzdök vele, harcolok, próbálom lenyomni a mélybe.
Semmi baj nem lesz...
Ő mondta...
Még ha Grid azt is mondta "valami történhet vele"...
Ezt a részét már nem bírom kimondani...

Összehúzom a szemeimet, és a fejem előre esve beleesik az ölébe... Nem bírok a képekkel... nem bírom kiűzni őket, nem bírok a látvánnyal.. amikor ott feküdt.. a kórházi ágyon, kilógva belőle a csövek, és nem bírok azzal amit akkor éreztem...  Soha többé nem akarom ezt érezni.. SOHA.. TÖBBÉ!

És valahogy gyorsan csúszik ki a talpam alól minden...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#273TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2022 3:56 pm

Feltűnik Ville tekintetében és az arcán valami. Rám néz ugyan, de mintha nem engem látna. Gyanakvón méregetem, miközben nem igen szólal meg. A következő pillanatban csak azt látom, hogy előrebukik az ölembe. Azonnal köré zárom a karjaimat.
Mint villámhárítón az elektromosság, úgy száguld végig rajtam a rémület. Azt sem tudom mi a fene van. Elájult? Leesett a cukra? Agyvérzést kapott? Elvonások? Most miapicsavan?
Csak tartom a karjaimban.
Érzem a mellkasomon a lélegzetét… Ami valamelyest megnyugtat. Ez mindenképp jó jel; nem dobta itt el nekem a kanalat. Hát az be is baszna.
Azért még így is megáll bennem az ütő, és elragad a kétségbeesés, hogy ilyenkor mi a fasz van?
- Ville... – szólongatom halkan. Reménykedem benne, hogy reagál valamit.
Komolyan mondom, kész mázli, hogy ez nem a nászutunk.
- Ville… Lécci... mondj valamit... – kérlelem csendesen, de idegesen.
Azt felesleges megkérdeznem tőle, hogy jól van-e, mert kurvára látszik, hogy nincs. De aztán gondolok egyet, ahogy őt nézem.
- Jól van... Tudod mit? Az sem baj ha nem mondasz semmit... - suttogom lágy hangon a füléhez hajolva. Amíg lélegzik, "nincs" gond...
Miközben tartom az egyik karomban, a másik kezemmel gyengéden megérintem a fejét, és vigsztalóan megsimogatom a haját. Az ujjaim lesiklanak a tarkójára és komótosan megfésülgetik az ott pöndörödő fürtöket.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#274TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2022 5:08 pm

"Ville..." hallom a távolból.."Ville… Lécci... mondj valamit... " szólongat, nekem meg lélegeznem kell. Nem gyorsan, muszáj a helyén tartani a légzésemet, de még képtelen vagyok válaszolni.
"Jól van... Tudod mit? Az sem baj ha nem mondasz semmit..."

Feladja, és én nem hibáztatom érte. Semmiért sem hibáztatom. Nem hagyott el.. Nem Ő.. hagyott el... Csak egy átkozott baleset.... Mégis az ujjai a hajamban.. a bőrömön, a hátam felett a segítségemre vannak hogy elfelejtsem. Elfelejtsem ezt az elbaszott... szétziláló kijózanító érzést.
Bármit megtennék hogy elfelejtsem...

Talán percekbe is telik, de lehet röpke pillanatok amíg sikerül erőt vennem magamon.
Egy végtelen sóhajt húzok be, és ezzel együtt felemelkedem. Nem fogok bőgni. Nem fogok semmit sem.. nem fogom siratni azokat az emlékeket, amik már semmit sem jelentenek.
Mert már itt van. Velem...
És muszáj elhinnem, hogy ez örökre szól.

Fújtatok, egy hatalmasat, de egész más feszültség ez itt, mint a liftben. Leküzdhetőbb? Nem egészen. Mégis újra az ura vagyok. Érzem. És ahogy látom és ha még mindig engem néz, vár valamire, muszáj hogy elmagyarázzam ezt az egészet.
Mindent akarok hogy tudjon...
Nem akarok titkokat előtte...

- Ne haragudj.. - ez teljesen őszinte - csakkk... - nem is tudom hogyan összegezzem.

- Az eszembe jutott az, amikor majdnem elveszítettelek. - nyelek bele - Egy karnyújtásnyira voltál... mégis olyan messze... És soha többé nem akarok ezzel megbirkózni. - hogy őszinte?? Folyik belőlem a szöveg, nem tudom honnan.. miért.. vagy ki indította meg, egyszerűen kapargatja a felszínt, és a kitörés elkerülhetetlen.
Végtelenül gyengének érzem magam...
Sérülékenynek.
És utálom ezt az érzést. Gyűlölöm, mégis...
Az egyetlen hely ahol kiengedhetem.
Ezt az egyet biztosan érzem.

Biztonságban érzem magam a kezei alatt.
És rettegek hogy elveszítem.


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#275TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Feb. 17, 2022 5:48 pm

Ville lassan felemelkedik, én pedig megkönnyebbülök. A szemeit, az arcát nézem, mintha bármit is ki tudnék onnan olvasni.
Nagyokat lélegzik, ebből tudom, hogy valami tényleg igazán frusztrálhatja. Kivárom, míg összeszedi magát és mond valamit.
Nincs miért bocsánatot kérnie, mégis megteszi, én pedig szelíden rámosolyodom.
Amikor majdnem elveszített? Nem egészen értem, úúúúgyhogy Ville válláért nyúlok.
- Gyere ide... – döngöm halkan, és visszahúzom az ölembe. Közben is úgy igazodom az ágyon, hogy kényelmesen az oldalára tudjon heveredni, és a fejét a combomra hajthassa, ha szeretné.
Ha így tesz, és az ölembe dől, tíz ujjammal nekiállok határtalan gyengédséggel, kedvesen simogatni, cirógatni és fésülgetni az üstökét.
- Mire gondolsz pontosan?… – nézek le az arcára - Allenre?... Köztünk már vége. Elhiheted… – ennél a résznél lágyan elmosolyodom. Allen miatt csöppet sem kell aggódnia. Én meghoztam egy határozott döntést, Allen pedig elengedett.
- Vagy Grid aggaszt? Tőle tartasz ennyire? – tudakolom, miközben továbbra is Ville puha, tekergőző hajával babrálok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#276TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-