♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
SzerzőÜzenet

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#276TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 2:24 pm

Megrendítő pillanat...... Még soha nem éltem át élesben. ... Igen, láttam már sokmindent. Tanúja voltam... eseményeknek. ... De ettől még nem tudtam, hogy ez ennyire-ennyire nehéz....

Ahogy érzem a könnyei megerednek, muszáj nekem is összeszorítani a szemeimet. De csak egy rövid pillanatra. Szégyellem magam.... Úgy érzem kihasználtam. Úgy érzem az előbb....
...de aztán mégis felülkerekedek az érzéseimen, és átirányítva minden figyelmet, csakis RÁ figyelek...
Hogy neki mire van szüksége...

- Nem lesz baj... Itt vagyok.. - és nem hagyom abba... Sem az ismételgetést, sem a hangom, ami - bízom benne - bátorítóan cseng, sem a simogatását.
Az egész testemben érzem...
A benne tomboló fájdalmát.
És részesülni akarok benne.
Erre a hosszú pillanatra....

Aztán mikor elfogy, talán a teste reszketése, talán csak a lélegzetében érzem hogy megnyugodott, még mindig nem szólalok meg.
Azt akarom hogy ő beszéljen.
Amikor késznek érzi magát.
Amikor mozdulásra szánja magát, és nem is telik túl sok időbe, csak az ósdi, falióra hangja kattogja be a szobába a vonuló másodperceket, amikor meghallom a hangját.

- Persze... Aludj csak.. - mit is mondhatnék erre. - De várjcsak! - alig mozdulok. Csak egy kicsit megszökve előle, alóla, oldalra, hogy elérjem, a valahol az ágyközepén fekvő takaró csücskét.
Bőven elég ennyi, hogy a testére rántsam. A testünkre. Részben takar. Csak. De ez épp elég lesz.
- Aludj csak... - azzal vissza, a korábbi helyemre egyenesbe ereszkedem, és ha ő is elfekszik a mellkasomon, a foltos plafonra ragad a szemem.

Miért nem érzem ezt győzelemnek... Pedig tudom hogy az. Mert fájdalmas. Nemcsak neki, nekem is az. És bármit megadnék ha tompíthatnék rajta. A fájdalmán...
De nem tehetem.
Az egyetlen amit lehet hogy vele vagyok.
Ha kell, az utolsó percekig.

Azzal mélyen felsóhajtok.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#277TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2023 2:50 pm




A terv az, hogy tényleg egy kicsit alszok. Csak amíg ezt a nagy fáradtságot kipihenem. Aztán még beszélgethetünk. Vagy csókolózhatunk. Vagy csak nézhetünk egymás szemébe. De aztán rám... ránk kerül a takaró és én máris vakon tapogatózok az egyik sarka után. Mindegy melyik, mindegy honnan máshonnan húzom el vagy fel, csak megtehessem, egészen a fülemig, hogy onnan is védjen valami.
Megszokás.
De aztán visszakerül a kezem Oliver vállára és egy percbe telik, vagy még annyiba sem, már alszok. Tényleg nagyon... nagyon... nagyon elfáradtam.
Csendes szuszogás, nincs nyöszörgés, nincs semmi.
Pedig általában egész éber vagyok ilyenkor is, a legkisebb mozzanat vagy zaj képes kirángatni az álomból és olyankor kell valami... valami ismétlődő hang, mozdulat, bármi, ami kiszámítható és segít megnyugodni. De most nem vagyok benne biztos, hogy bármi igazán fel tud ébreszteni, történjen akármi körülöttem. Jöjjön bármi Olivertől. A szobából. Vagy a világból.
Az egyetlen, amivel félálomban, szinte már tudat alatt tisztában vagyok, hogy álmodok. Nem rosszat, nem jót... csak valamit. Ez is csak onnan rémlik, hogy valami tizedmásodpercekre megébredek, amikor a kezem szorít. Valamit. Akármit. Talán még a vállát, talán csak a takarót vagy a saját körmeim mélyendek a tenyerembe és ez a röpke idő kell, hogy eleresszem.
És már alszok újra. Ha rajtam múlik és semmi olyan nem történik, valószínűleg már aggasztóan sokáig. Mint egy kisgyerek, aki teljes bizonyossággal tudja, hogy a szülei ágyba teszik és vigyáznak rá, nem kell aggódnia a világon semmiért.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#278TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimePént. Feb. 10, 2023 4:01 pm


Hosszú idő telik el... Vagy csak annak az émelyítő órának a kattogását figyelem.
Egyáltalán nem sietek. Sehova, mégsem tudok elaludni.
Talán túúl hosszú volt ez az utazás... Az érzelmekben. Talán valami más az ami nem hagy aludni, akárhogy is, de nem mozdulok egy tapodtat sem, nem akarom felkelteni.

Aztán akkor, valamikor, amikor már nagyon kezd zsibbadni a vállam, akkor történik mégis valami.
Fordul egyet, én pedig hagyom.
Egyszerűen legördül rólam, én meg még mindig nem mozdulok meg.
Egész egy percig bírom, de aztán némi vért engedek a vállamba, megmozgatom, és csak a plafont bámulva azon gondolkodom, hogy hogyan is történt ez az egész.
Őrültsok mindent kell átgondolnom...


Oldalra fordítom a fejem, és meglátom a fiút újra.
Olyan nyugodtan.. és békésen fekszik itt mellettem, hortyog.
Elmosolyodnék, más esetben, sőt, talán most is, mégis az eszembe juttat valami mást.
Egy dalszöveget.
Régen mindig én énekeltem, egy afféle öreg countrynóta, néhány régi klubban szólt sokszor a zenegépből amikor csak kicsit elvonultam.. mégis annyira magaménak éreztem az egészet.
Most viszont... teljesen más értelmet látok bele.
Teljesen mást...

"Boy come on out from the cold
Your lost outside there don't you know
It's not what you say it was you do
Just keep wishing your wishes are tru
Well your dreams there reality
There's no pain there's no misery
Just polish the blood and the bruise
For there's just no way you can lose
But I wish it was true"


Most valahogy nem én.... vagyok az a fiú...
Ez most nem az én harcom...

Felsóhajtok, de valamiért hirtelen tör rám az érzés, hogy szabadulnom kell innen.
Csak alig mozdulok, először, megnézem felébred e. De mivel ugyanúgy szuszog tovább, ahogy aztán lassan meglököm a hátam hogy felüljek, és ő nem moccan továbbra sem, lassan újult erőt veszek.
Lassan tolom fel magam az ágy mellett, állóba, és ahogy visszafordulok... fogom magam és a takaró sarkába kapaszkodva visszahúzom azt a testére.
Nem akarom hogy fázzon....


A csendben beálló zörgésre se riad fel...
Ahogy  a szatyorban kutatok... újra... Csak hogy megtaláljam a dobozom. Most életet menthet, és ahogy sikerül és kikaparom az öngyújtóm, még egy ugyanolyan óvatos lépéssel, párral, megközelítem az ajtót,  és ahogy lenyomom a kilincset, csak egy pillanatra visszalesek még mindig alszik e.
És alszik.
Így hát lenyomom és kiengedem magam.


Odakinn már beállt a néma sötét.
Tetszik ez a hely... nem is értem miért pont Vegasban telepedtem le, büdös és fényes, miért nem itt... valahol.. a közelben.
Aztán mégis kihúzok egy szálat, ahogy megteszek előre még néhány lépést és leülök.
Az átjáró padkájának a szélére, a lábam csupasz, de nem zavar, nincs hideg, és eszemben sincs visszamenni cipőért, így csak lassan az ajkaim közé tolom.
A cigarettát.

A felhangzó parázs fénye, megkönnyebbüléssel tölti el a tüdőmet.
De a fejemet a leginkább, színtiszta élvezet.
És egész másféle élvezet, mint a korábbiakban odabenn...
Egész megkeseredik a számban az íz, a cigaretta íze, és újra visszaköszönnek a korábbi kétségek...

- 13.. - csak motyogom. Nem is a sötétnek, vagy bárkinek hogy meghallja, nem is a tompa holdfénynek, egyszerűen csak kikívánkozik.

- Kibaszott... tizenhárom év.... Még szinte gyerek... - követi az azt követő, és vele a mélyre szívott füstjét, egy hosszú pillanatig benntartom.
Bármit megadnék most egy kis füves cigiért...
Vagy egy üveg whiskyért...
Még ma is tisztán emlékszem milyen érzés ahogy lecsorog a torkodon.
Vicodin... Oxy..  A régi jóbarátok, bármelyiket tudnám értékelni ezekben az ócska percekben.
De aztán ott van az is, hogy nem tehetem. Miatta nem. Már nem.
Ha kiütöm magam, ki fogja őt terelni.. Gyámolítani... Átölelni. Ki lesz az aki szereti és a segítségére lesz..(??) Ha cserben hagyom...
Majd a kibaszott nagybátyja!!??? Hogy rohadjon meg..
A legszívesebben a földre köpnék, de nem teszem.
Csak oldalt, a folyosó oszlopának döntöm a fejem, és ott tartóztatom.
Egy darabig...
Mintha úgy minden könnyebb lenne.
A fejem legalábbis az.


Újra mélyet szívok a cigarettából, megint felparázslik a vége.
És néhány percre nyugalmat is ad. Hamis... de megváltó nyugalmat...
Amíg nem következnek a következő képek, és onnan... egyszerűen magától tör utat életre az egész.
A csókjának íze... A tény, ahogy zokog az nyakamban... A szinte reszkető teste...
És megint egy mocsoknak érzem magam.  

Muszáj megdörgölni az arcomat, de nem is igazán tudom mi az amit érzek...
Egyszerűen úgy érzem.. összetörnek a képek, és képtelen vagyok nem fuldokolni. Megtalálni a partot. A kiutat. Kievickélni, nem beleragadni, amikor újra az eszembe jutnak Warren korábbi szavai.

"Oliver, amikor egészen mélyen vagy... a legsötétebb pillanatokban, csak hívj engem. Fel fogom venni. Ez a dolgom. Amikor csak tudom, fel fogom venni."

Megforgatom a karom, rajta az óra. Hajnali 3 ha lehet, és bár megkeseredik a számban íz, a tanult ösztön már menne - hisz bennhagytam a telefonom - de aztán rájövök nem kell ide Warren.
Úgyis tudom mi az amit mondana.


"Hajlamos vagy elfelejteni Oliver, hogy ő egy bántalmazott. Akit kiszakítottál egy függő helyzetből, hiába mondtam hogy ne tedd, így most csak új gazdát keres.
Ő nem szerelmes beléd. Sosem volt. Ez színtiszta függés."


és igaza lenne... Valahol tudom jól, hogy igaza.
Mégse parancsolhatok annak amit érzek.

"Ha majd elengeded.. és egyszer a talpára áll, és onnan visszajön hozzád...
Na akkor hiheted azt hogy szeret.
Mindaddig csak függ tőled.
Mint a levegőtől. Vagy a víztől. Az életbenmaradását garantálod, ami nem ugyanaz. "



Biztos vagyok benne, hogy valahogy pont így fogalmazná meg.
Csakhogy ettől nekem nem könnyebb...
És nem is lesz az, amíg nem jutok ebből előre valahogy.

Így...

Feltolom magam a lépcsőn... vagggy párkány vagy mi az mellett, és mélyre szívom az utolsó lehetőségnyi füstöt.
Kifújom....
Aztán....

Valahogy az eszembe jut most is, hogy ő.. hogyan lépett ki a darab csikkért, így ahogy csak eldobnám, a mozdulat megáll bennem, és eldörzsölve az egészet a beton padlózaton, amikor már nem ég... csak a tenyerembe szorítom, és onnnan nyitok vissza az ajtón.

Belépve a komód sarkára teszem fel.
És bár hívogat a fürdő, hogy talán az egész fejemet egy adag hidegvízzel a helyére tegyem, mégis visszatartok az ágyhoz.
Mert megígértem...
Így elfeküdve azon a vékony csíkon, ami szabadon maradt mellette, újra a fejem alá tűröm a karomat, és csak gondolkozom...
...amíg talán meglep az első fény sugara.  


Vagy az is lehet hogy egyszerűen elalszom valamikor közben.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#279TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimePént. Feb. 10, 2023 9:43 pm




Van egy pillanat, valamikor ott és akkor, mikor már szinte sajog a testem. Nem ütések vagy rúgások miatt, hanem azért, mert úgy érzem, egy örökkévalóság óta alszok mozdulatlanul. Mint valami kifacsart Csipkerózsika mesében, ahol a fiú - ...kisherceg... - szúrja meg az ujját és alszik...
Én is alszok, mélyen, kimerülve, alig-alig moccanva.
De most már zsibbad a karom, fájnak az ujjaim a végtelen, semmibe kapaszkodástól és sajog az oldalam. Szóval... ideje felébredni. Valahogy véget vetni a fáradtság okozta álomnak és... talán pár perc múlva tényleg ki fogom nyitni a szemem. Csak még öt percet!
Valószínűleg annál sokkal több lesz. Amikor újra ébredezni kezd a tudatom az első, amit megérzek a halvány cigarettafüst illata. Nem mentolos, sima füst. Elmosolyodok.
Majd következik a takaró sarka. A takaró nedves sarka, amit az arcomhoz, a számhoz szorítok és amit időközben átáztatott a nyálam. Valahogy.
Dehogy valahogy! Pontosan tudom, mit műveltem! Álmomban. Nagyot nyelek és egy pillanatra elszégyellem magam, pedig még a szemem sem nyitottam ki és máris... szégyen. Pedig csak a tudatom éber... és vele együtt a fantáziám.
Álmomban... élvezte, nekem pedig tetszett a reakciója. Álmomban... ő feküdt a hátán, miközben a csókjaink, ami sokkal inkább volt emlék, mint képzelet, egy kicsit tovább burjánzott. És míg valójában a takaró sarkát rágcsáltam, a fejemben lévő képek szerint az ő volt. Az ajkai, a válla, a nyaka és... a füle. Meg akartam neki mutatni, milyen őrült jó érzés volt, amikor az enyém mellett suttogott és a szabad szemmel nem is látható szőrszálakat borzolta a lélegzete.
Viszonozni akartam. Egy kicsit elcsavarni a fejét. Játszani vele.
Mozdulnom kellene, mielőtt visszacsábít az álmom. Kinyitnom a szemem, pislognom párat és meggyőződnöm róla, tényleg minden megtörtént. Nem az, hogy játszadozok vele, hanem az, hogy... hogy tényleg vele vagyok. Egy... motelszobában. Szabadon. De még nem merem.
Még öt percet! Újra még öt percet!
Ha nem is ötöt, de egy keveset még lopok magamnak és amikor már a kopott függönyön egyenesen az arcomba süt a késő reggeli napfény, veszem a bátorságot, hogy meggyőződjek róla, minden nem-álom emlékem igaz volt.
Lassan pislogok párat és máris mosolyra húzódik a szám. Ez egy igazán jó reggel, mert mellettem fekszik. Halkan, de annál nagyobbat sóhajtok, ahogy az alakját vizsgálom amit, mint valami kincset, megvilágít a tompa fény.
Miért ne tehetném meg valójában is? Mindent szabad... minden helyes, ha én is akarom. Valahogy így szól a szabály, nem? Úgyhogy először a hátamra fordulok, lassan kinyújtózok és mintha a világ letermészetesebb dolga lenne, ahogy újra az oldalamon vagyok... véletlen egészen közel kerülök hozzá.
Már a gondolat is, hogy megtegyem, amit a képzeletem vetített az álmomba, kuncogásra késztet. De visszafogom. Nem akarom idő előtt felébreszteni.
...milyen jó érzés... milyen jó szépnek látni a motelszobán belüli kis világunkat...! Soha nem akarom innen kitenni a lábam!
Aztán mintha semmi különleges nem történne éppen a nyelvem hegyével megérintem a füle szélét. A puha, porcos részt. Éppen csak mozdul a nyelvem, de nem is vagyok képes többre, mert hatalmas mosoly ül ki az arcomra.
Komolyabban, Benji! - dorgálom magam és egy pillanatra összeszorítom a szám.
De aztán visszatérek. Ezúttal apró, óvatos, kísérletező harapásokkal a fülcimpájához. Nem éppen ez volt az álmomban, de most ez jött. ...és közben nagyon próbálok nem csendesen nevetni a saját játszadozásomon.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#280TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 12:56 pm

Hogy mikor sötétült el a kép.. nem érzékeltem. Egyszerűen csak megtörtént... ahogy egész sokminden más az utóbbi napokban, csak ez most egy kicsit... kellemesebb.
(Na nem mintha ne lett volna számtalan kellemes pillanat az utóbbi történésekben, DE!)
Aztán mégis az az első érzet, hogy valamiiiiiii....

BASSZUS! Csiklandoz..?
Inkább ingerel...
Lassan érik utol magukat a gondolatok ahogy észre térek, hol is vagyok, hol feküdtem el, miért... így hamar sikerül ráncba szedni az egyéb történéseket, amik... igen, rég volt már utoljára, de azért én sem vagyok fából.
Szóval igyekszem inkább viccesre fogni az egészet.
Máramennyire sikerül.

- Te..(!) - nyögöm. Oké, azért annyira nem sikerült elterelnem.

- Tudod Te mennyire veszélyes ez..?? - oké, most már sikerül. Ahogy hirtelen ránt a nyakam, csak hogy eldugjam a fülem, és csíkra szorított szemeim mögül vigyorgok.
Mert vigyorogni támad kedvem.

Torkot köszörülök. Még mindig csukott szemekkel.

- Vagyis nyálas, jó reggelt! - terelek, most már másodszor, miközben kinyitom a szemeimet, de igen, nehéz bevallanom hogy nem hagy hidegen, pedig nagyon is nem teszi.
Pedig nemszabadna.


- Látom felébredtél. - a mosolyom nem tágít, inkább vigyorom, és keresem, hogy tudjak és a szemébe nézzek
Tudnom kell róla hogy jól van, keze lába megvan, és hogy ő is. Egyben...
Muszáj!

A tegnap este után mindenképp.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#281TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 2:38 pm




Az az apró nyögés... a hang... a mosoly... a kis rezzenések...
Tudat alatt tökéletesen tisztában voltam vele, hogy igen, veszélyes játék ez, mégis jól esett meglépni. Persze most már nem folytatom, nem húzom tovább az idegeit. Nem akarok... bajt. Pedig legszívesebben még megcsókolnám, hogy koronázzam az egészet, de talán jobban teszem, ha nem kockáztatok.
Inkább szó nélkül visszafekszek a hátamra, valamivel messzebb tőle, kicsit még mindig nyújtózkodva. Lényegében minden ruha megcsavarodott rajtam a sok mocorgástól, de nem zavar. A félig keresztben, rajtam lévő vékony takaró még így is elrejt és a legkisebb mértékben sem gátol abban, hogy az egyik karom a fejem alá tegyem és a másik kezem a mellkasomon nyugtassam. Csak kényelmesen... lényegében eljátszva az ártatlan fiút, mintha semmit nem tettem volna az előbb.
- Jó reggelt... - motyogom most már valamivel visszafogottabban, de ugyanúgy jókedvűen. Jól érzem magam. Jól vagyok. Nem rendben, hanem jól és ez valószínűleg látszik is rajtam. Nem akarom eltitkolni előle.
Csak mosolygok, figyelem őt, a szemeit, abban a pillanatban, amikor meglátom őket. És már jön is a bólintás. Ébren vagyok bizony, nagyon is ébren. Kipihentem magam.
- Bocsánat. A nyálas ébresztőért - jegyzem azért meg. Biztos, ami biztos.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#282TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 3:33 pm

Még szélesebbre húz a mosolyom. Már ha egyáltalán lehet ilyet.

- Nem gond. - a fenéket nem. De azért mosolygok, mindvégig és képtelen vagyok letörölni. - Csak azzal számolj, hogy legközelebb.. - tettetett nehézséget csempészek bele, miközben fogom magam és az oldalamra fordulok, most ééén fordulok az oldalamra, könyékkel megtámasztva a fejem, de egy percig sem engedek a szemeiből.

- ...Legközelebb ha felébreszted az alvó oroszlánt, még MEGEHET!! - kapok oda, felé, játékosan, viccesen, de ha érzem benne hogy nem retten meg, a játék tovább folytatódik.
Nem komolyan, érzéssel, de azért minden.. humoromat belekényszerítve keresem meg most én a fülét, ha elérem, és közel sem olyan óvatosan - és izgatóan - ahogy ő tette, de bőőő nyállal, - és nyelvvel - úgy.. morogva csurig nyálazom.

Háttttt... ő játszott a tűzzel....
Ennyi még belefér.
Viccesen.
Szigorúan, még a szórakozom kategória.

Ez még bele kell férjen....
Muszáj neki.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#283TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 4:40 pm




Az agyam lecsendesedik, miután bocsánatot kérek és látom, hogy a mosolya egy pillanatra sem fakul. Nem vagyok bajban. Ahogy az álmomban sem voltam.
Biztos ébren vagyok? Ez valahogy kezd túl jó lenni ahhoz, hogy igaz legyen. Talán ez a gondolat segít mindennél könnyebben kezelni a folytatást. Merthogy már az alvó oroszlán emlegetésére kibukik az előbb még visszatartott kuncogás, mire azonnal be is csukom a szemem és a fejem alól az arcom elé kerül a karom, keresztbe. Elbújva előle, mégis nagy mosollyal.
Egy pillanatra sem veszem komolyan és a legkisebb kétség sincs bennem. Tudom, hogy... teljes biztonságban vagyok. Mire a tényleges és végletekig nyálas támadás érkezik, már ott pörög a fejemben a gondolat, hogy nekem nagyon nem tűnt veszélyes oroszlánnak, amíg aludt... és most sem.
- Nem ér! Én nem így csináltam! - tiltakozok mégis azonnal, nevetve és igen látványosan megjátszva, hogy szenvedek és amúgy is fujj meg jaj.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#284TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 5:12 pm

Tetszik ahogy nevet..... Ez az első ami feltűnik benne, a második, hogy még talán nem is hallottam ennyire nevetni. Ennyire...
Megdobog a mellkasomban a szív, de azért nem hagyom annyiban, nem engedem, amikor vége a játéknak - vagyis úgy döntök vége, egyszeriben vonulok vissza, de még mindig nevetve, és muszáj... muszáj még az én képemről is letörölni a saját nyálamat.
Fujjjj...

- Ahogy Te csináltad, azért engem lesittelnének.. - nevetem, még mindig, nem véve észre a csavart az egészben, csak jóval azután, hogy kimondtam. Jókedvemben.
Így hát lassan csillapodik a mosolyom, azért... és igyekszem - bár megszívtam az orromat, ez biztos - azért nem nagyon veszni a hangulatot. Mintha csak egy hétköznapi, laza elszólás lett volna.
(Mert igazából az volt.)

- De eeeez.. - folytatom tovább, további örömmel a szemeimben - ez igenis kijárt. - ebben biztos vagyok. Ebben az egyben biztos. Ahogy abban is... - És most már oroszlán, fekszik, nyugszik.. - még mindig mosolygom, még mindig, ahogy engedek aztán a lendületből, újra a hátamra esek, és kihúzva a karomat a fejem alól, először csak a plafont bámulom, de aztán...

- Hallottam jól aludtál... - a szemeim még mindig vicceskednek - Mert legalábbis úgy horkoltál mint a NAGYOK! - nevetem, már megint, pedig hazudok, leveheti, a szemeimből, talán mégsem vagyok olyan jó színész, vagy egyszerűen csak engedem, a lényeg hogy nevetni lássam.
Hogy mosolyogjon... Hogy nevessen...
Mert minden egyes pillanata, feltölt és felvillanyoz.

Nem engedem ki a kezeimből ezeket a perceket...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#285TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 5:40 pm




Egy pillanat alatt eszi bele magát a fejemben az első mondat. Őt azért lesittelnék. És Stevent? Mindazért a... sokkal többért, amit ő tett? Minden alkalomért...?!
Mennyi időbe is telt, mire ébredés után a neve felbukkant a gondolataimban?
Nem, nem. Nem hagyom, hogy fájdalmassá tegye a jelent. Azért sem! Jól és nyugodtan aludtam. Oliverrel álmodtam. Biztonságban vagyok. Rendben... jól vagyok.
Egy lassú sóhaj kíséretében el is eresztem az egész gondolatmenetet. Hagyom elszállni a visszavágás lehetőségét és csak fejben magyarázok. Csak fejben ígérem meg, hogy nem kerülne rács mögé. Bármit tenne velem. Hallgatnék. Senki nem tudná meg. ...és amúgy is, ha akarom, akkor helyes.
Akarom, hogy nevessen és jól érezze magát. Hogy játszadozzon a fülemmel... és velem.
Csak talán nem most. Most csak a fejem fordítom az irányába és halvány mosollyal ugyan, de figyelem. Veszélyes oroszlán ide vagy oda, le sem veszem róla a tekintetem.
Nem félek tőle. Ő a... biztonságos világom.
- ...és zavart, hogy horkoltam ezért soha többet nem akarod, hogy melletted aludjak? - kérdezek vissza, ahogy a kezem emelem. Nem az előzeket folytatom, csak... a már kissé nagyobbra nőtt, talán több napos borostát piszkálom az arcán. Lefoglalom magam.
Most úgy érzem, az is megfelelne, ha egész nap nem kelnénk ki az ágyból. Ha soha többet nem menne dolgozni. Ha az lenne a munkája, hogy velem legyen. Ha az lenne az én munkám, hogy újra és újra mosolygásra bírjam.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#286TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 7:52 pm

Megzavar... na jó, egy kicsit, ahogy az ujjai végigfutnak az arcomon. Mégis képtelen vagyok kiengedni a szemeimből, és talán csak akkor teszem - vagy még talán akkor sem - amikor magától jön a válaszom.

- Nemezt mondtam... - a hangom már kevésbé vicces, gyenge.
Helyette viszont újra mozdulok, és egy percig sem noszogatva vagy kívánva hogy elengedjen, megint fordulok, megint szembe vele, csak most a fejem megfekszik a párnán, ahelyett hogy a levegőbe emelkedne.
Csakis onnan figyelem.

- Annyit mondtam hogy jóóól... esett hogy olyan nyugodtan aludtál. Felszabadultan... szabadon .. - a hangom épp hogy csak eléri a szükséges hangerőt ahhoz hogy értsen, de messze ne legyen már suttogás.
Csak csendes... megjegyzések.

- Jó volt... Szerettem... - az egész arcom mosolyba csúszik, és most a legszívesebben....

...a legszívesebben emlékeztetnem kéne magam, hogy ideje lenne valami reggelit keresni.
Igen.
Azt kéne.
Csakhogy...


Még nem jön ki hang a torkomon.
Ami baj.
Nagy baj.
De ettől még...

... ígyvan.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#287TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 9:01 pm




Éppen csak megakad a mozdulatban a kezem. A simításban a borostán az arcán, mintha valaki rám szólt volna, hogy most hagyjam abban. A különbség annyi, hogy inkább kíváncsian figyelem, merre mozdul, mintsem tartanék tőle vagy bármiféle következményektől.
Hagyom, hogy forduljon és amint elhelyezkedett, húzódok közelebb, ugyanúgy az oldalamra, vele szembe és kerül vissza a kezem az arcára.
- Azért remélem... nem virrasztottál mellettem egész éjszaka - szólalok meg végül, valahol egy csepp bűntudattal kevert hangon. Talán nem kellett volna felébresztenem, ki tudja, mikor tudott elaludni.
De végül is, ott van a mosoly az arcán. Nem tűnik fáradtnak. Álmos-fáradtnak semmiképp sem.
- De én... tényleg jót aludtam - teszem azért még hozzá. - Fogalmad sincs, milyen régen volt, hogy ennyire biztonságban éreztem magam, mint most veled. Még én sem emlékszem. Jó volt arra ébredni, hogy te vagy mellettem - ismerem el egy, valahol már kissé szégyenlős mosollyal.
Majd mielőtt még több kört futnék a szavakkal és lehetőségem van rá, a nyakam nyújtva, inkább lopok tőle egy apró csókot. Meg még egyet és még egyet, kicsit már felemelve a fejem, félig fölé hajolva.
Semmi olyat, mint tegnap este. Ezek tényleg csak apró... lopott csókok.
- Enyém a fürdőszoba, oké? - motyogom végül az ajkaiba. - Addig szívj el egy szál cigit vagy valami. Sietek.
Persze hiába a nagy szavak, attól még nem mozdulok. Még nem. Először megvárom, hogy rábólintson. Hogy tényleg engedjen. Majd csak azután kapom fel a tegnap az asztalon látott fogkefét és tűnök el a szemei elől.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#288TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2023 9:45 pm

Valami szó nyomja a torkomat. De nem akarom hogy hazudjak, ahogy azt sem, hogy eláruljam mennyi mindent felkavart bennem. Olyan eseményeket, amikről én már azt hittem rendben, és olyanokat is amikről nem is tudtam hogy léteznek.
Egy őrült káosz ez az egész...

Mégsem engedek a szemeiből, helyette, még akkor sem amikor közelebb kúszik, pedig tudom, hogy veszélyes. Rám.. nézve veszélyes, nem rá, és tudom hogy ez rossz, hogy nem kéne, nem szabadna, mégis engedek.
Talán mert ennyi még bele kell férjen.
Még ez is...
Engednem kell.
De amikor folytatja, már egész másvalami jár a fejemben, és az a mozdulat, az a rövid és jelentéktelen, ahogy csak szeretném érezni a bőrét az enyémen, csak a homlokát, már ott játszik, de ő megelőz.

Az első csók, még váratlanul ér.
A másodikra már készül a tudatalatti énem, a harmadiknál már bekapcsol a vészreakció, mégis ..
.. még mindig nem lépek, amikor ő már megint vált.
Most valamiért nincs nevethetnékem.
Ahogy a kérdésére is, egyedül csak bólogatni tudok, sorozatosan, aztán csak kitör végre az a szó is.

- Menjcsak. - és torkot köszörülök. Mögötte.
Ha elmegy, csakis akkor fordulok vissza a hátamra és a plafonra meredve, és tudatosul csak... hogy ez sokkal nehezebb 'móka' lesz, mint amire számítottam volna.
Muszáj összepréselni az ajkaimat...

- Bassza meg... - csak a fogaim között engedem, szinte csak tátogva és sziszegve, de épp eléggé eldöntve, hogy innen én.. mindenképpen felkelek, legalábbis még mielőtt visszajön.

Vagyis igaza volt.....

Alig hosszú percekkel később, már kinn is eregetem újra a füstöt, csak most már a fénylő nappal szemezek, de ugyanúgy tele vagyok kérdésekkel.
Mintha csak az idő megállt volna körülöttem.

Hogyan fogom én ezt csinálni!!??
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#289TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 8:18 am




Onnantól, hogy kihámoztam magam a vékony takaróból és még az ágy szélén ülve megigazítottam magamon legalább a pólót, már pillanatok alatt eltűnök. Kezemben a fogkefe, fogkrém... és ugyanúgy figyelek arra, hogy a fürdőszobaajtót csak behúzzam magam mögött és ne csukjam.
Egy részem tudja, hogy nem muszáj így tennem, de... mi baj lehet, nem? Jobb így.
Ahogy leteszek mindent a kezemből a mosdókagyló feletti kis polcra és a WC előtt állok, megfordul a fejemben, hogy csak be kellett volna csukni az ajtót. Sőt, becsukni és elfordítani a kilincsbe épített apró zárat.
Merthogy nem tetszik, amit látok a térdemig letolt nadrág és alsó alatt. Sőt, a végletekig elszégyellem magam. Nem mintha bármi feltűnő lenne, de tény, hogy talán nem hagyott teljesen hidegen Oliver közelsége. A játék. Az... egész.
Pedig nem szoktam így ébredni! Már nem. Soha nem szokott megtörténni. És amúgy is, ez semmi, éppen csak látni, hogy egy kicsit...
Még csak a gondolatot sem tudom végigfuttatni... nem is akarom... Az egész egy tizedmásodperc alatt tűnik el, de ezek után már nem akarok hozzáérni. Én csak... nem. Inkább leülök és az egészet olyan gyorsan kizárom, ahogy tudom. Semmi más nem jár a fejemben, csak a szégyen és a szemem sarkában valamiféle színes, melegen izzó fények...
Egy kicsit lehet, hogy kiborulok. Egy kicsit lehet, hogy megint sírok. Hogy is volt a tudat és érzés, hogy biztonságban vagyok? Hogy... itt már jó? Az egész... boldogság dolog? Mert most egyiket sem találom.
Tovább vagyok bent, mint indokolt lenne, szinte már robotszerűen teszem a dolgom, de a végére képes vagyok anélkül tükörbe nézni, hogy különösebben rosszul érezném magam.
- Rendben vagyok - motyogom biztosításként, annak a zöld szempárnak velem szemben és ahogy leteszem a fogkefét, még egyszer megmosom az arcom.
Rendben vagyok, rendben vagyok, rendben vagyok. Nem történt semmi. Nem fogja tudni Oliver. Nem kell szégyellnem.
Végül csak kijutok a fürdőszobából, bár most nem keresi azonnal őt a tekintetem. Sőt, ha olyan, nem is megyek utána. Elég, ha érzem az esetlegesen beszivárgó füstöt, hogy tudjam, ott van. De így vagy úgy, ülök le az asztalhoz.
Most egy kicsit hiányzik valami könyv. Hogy lefoglaljam a gondolataim.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#290TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 4:32 pm

Az idő csak telik és telik. Én sem noszogatom, de az se vagyok aki elkapkodna bármit is, igyekszem... egyszerűen csak kiüríteni a fejem. Kiüríteni a bűntudatot, kiüríteni a tényt, hogy egyszerűen képtelen vagyok... reagálni ott és akkor, amikor kéne, és azt is, hogy HOGY... fogok így kiállni mellette, hiszen most egy stabil, és megtörhetetlen fickóra van szüksége, nem egy egyszerű rinyagépre, aki még csak azt sem tudja eldönteni mi az amit éppen akar....

Épp ezek a gondolatok járnak a fejemben, ami azt jelenti, hogy tök feleslegesen állok itt, már a második szállal a kezemben, ha az első nem segített, a második sem fog adni megváltást, ahogy az este se tette, és egyre jobban érik Warren felhívásának lehetősége.

Még ha nem is fogom zsebre tenni azt amit tőle kapok...

Sok idő telik el... talán, legalábbis két kocsi már kicserélődött a körletben, egy meg végleg megszabadult innen, és bár alig, háttal szinte érintve a Motelszoba ajtaját állok, nem érzem azt, hogy utánam jött volna, hogy kilépett volna, hogy egyáltalán szüksége lenne rám, így...
... valahogy berögződve az alkalom, hogy ahogyan az éjjel, most se dobjam el a csikket, csak újra eldörzsölöm a betonon, és a másodikat is a kezembe véve a lábam mellől, már valamivel nagyobb elhatározottsággal tolom be az ajtót.
Ő pedig ott ül. Csendben.
És valami azt súgja megint baj van.
Tényleg baj.

Így egy pillanat alatt felejtem el a korábbi kétségeimet.

- Történt valami...(?) - a hangom óvatos, egy percig sem konkrétan kérdőre vonó. De tudni szeretném. Tudnom KELL! Úgy érzem tudni akarom, bármi is rontotta el... azt a nyugodt tökéletességet, amit még a reggel láttam a szemeiben.
Azt ami annyira elvarázsolt.
Mégsem magam miatt kérdem.

A két darab összesodort csikket, viszont leteszem a komód sarkára, oda a korábbi éjszakai mellé, mielőtt egyáltalán belépek.
Úgy értem közelebb hozzá.
És azt is csak akkor teszem, hogy ha megbizonyosodom róla, tisztán, hogy megtehetem.

Ha épp... nem szeretne inkább a távolban tudni.
Mert bármi megtörténhet.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#291TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 5:30 pm




Tényleg rendben vagyok. Addig ment folyamatosan ez a pár szó a fejemben, hogy most már biztos vagyok benne, tényleg így van. Csak jó lenne olvasni, elterelni a figyelmem és hagyni, hogy elmossa az előbbi szégyennek még az emlékét is.
Akkor is, ha rendben vagyok. Mert így van. Rendben vagyok, nem történt semmi és főleg nem sírok idekint.
Tényleg!
Ennek ellenére azonnal mozdulok, amikor a hangja kirángat a gondolataimból. Mint akit rajtakaptak valamin. A kezem pillanatok alatt a hajamba túr, majd lesimítom a pólót és máris talpon vagyok. Nincs baj. Minden oké. Rendben vagyok.
Mondjuk, ezt vele is közölhetném, nem?
Az más kérdés, hogy nem érzem rá magam képesnek. Talán minden ellenére mégis hazugság lenne és átlátna rajtam. De valahol meg... mégis rendben vagyok. Hiszen már nem az asztalnál ülök és amint megteszi az első lépést felém, én is ugyanazt teszem. Nem hátrafelé, hanem az irányába. Oké, a maradékot neki kell majd, de ennyi ment, hogy jelezzem, nem tartok tőle vagy ilyesmi.
- Csak... megint megijedtem valamitől - szólalok meg, egész lassan ejtve ki minden szót, mintha vizsgálnám, hogy ez így igaz-e. Végül pedig bólintok rá egy aprót.
Így oké. Nem hazudok. Lehet ijedtségnek nevezni.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#292TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 5:43 pm

Lép, és én is lépek. Ezt valamiféle igennek veszem, mivel nem távolodik, hanem épp hogy közelebb jön, így megengedem magamnak azokat az utolsó lépéseket, felé, hogy aztán az orra előtt álljak meg.
Valahol.

- És rendben vagy.. ? - a hangom halk, óvatos, még útközben kérdez. De ahogy megállok, viszont nem állok le. -  Most... Ebben a pillanatban... Jól érzed Magad?? - ha ő nem néz fel rám, én hajolok le, nézek le rá, vagy éppen fel, a szemeibe, ha közben lesütné őket. Egyszerűen látnom kell. Hogy nincs baj. Hogy nincs komoly baj, amit azonnal orvosolni kéne.
Bárhogy is történjen... az a bizonyos orvoslás.
Most bármire hajlandó vagyok.

Miatta.

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#293TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 6:07 pm




Rendben vagyok. Persze.
Kettőt is bólintok a lábaim vizsgálva, még a csupasz lábujjaim is megmozgatom. Erről legalább biztosan tudom, hogy jó érzés. Mezítláb lenni. Ha nem is a fűben épp, odakint, itt is ugyanúgy jó érzés.
Még akkor is így állok félig lehajtott fejjel, amikor elém lép és... biztos, ami tuti alapon megdörzsölöm az arcom és a szemeimet. Csak ki kell várnia és utána önként hagyom, hogy a szemeimbe tudjon nézni. Nem menekülök vagy próbálok elbújni előle.
És közben reménykedek valamiféle csodában, hogy ez előbbi kis mozdulat elegendő volt ahhoz, hogy a halvány vörösség, amit a tükörben láttam eltűnjön.
- Rendben vagyok - felelek reflexből és már késő javítani. De általában így szól a kérdése!
Rendben vagy?
Rendben vagyok.
Egyszerű.
- Csak kell valami... ami eltereli a figyelmem - teszem hozzá végül.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#294TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 8:46 pm

Megakadok. Igazából a gondolatokban is, de a legfőképp hogy mi az amit tegyek. Amit tennem kéne...
És.

- Benji, kérlek nézz rám... - és ha megteszi, ha enged nekem hogy a szemeibe nézzek, akkor csak lassan emelem a két kezem, ha lehet mindkét oldalán, hogy ha nem látok a szemeiben félelmet, továbbra sem, lassan felfűzzem a tenyereimet mindkét állcsontján.

Csak ha érzem hogy nincs ellenére - vagy nem menekül - akkor folytatom.

- Mitörtént... - a hangom halk, gyenge. Igéző, de legalábbis megpróbál megnyugtató lenni. Partner. - Tudod, velem vagy .. Nincs baj... Megvédelek. - biccentek. Utolsónak.

- Mindentől... - persze tisztában vagyok vele, hogy vannak dolgok, amiktől nem tudom megvédeni. De azért próbálkozom. Mindent beleadok, és bízok...
..abban hogy egyszer majd az is menni fog.

Mennie kell...

Muszáj neki.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#295TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 8:49 pm




Nem félek tőle.
Csak attól, hogy rájön, sírtam. Már megint.
Bízok benne.
Csak talán magamban nem.
Viszont ez a mostani közelsége és az érintése nincs ellenemre. A legkisebb rezzenés nélkül hagyom, hogy két tenyerébe fogja az arcom és egyenesen a szemeimbe nézzen. Hagyom, hogy... lássa a sírás árulkodó nyomait. Mi mást tehetnék, amikor kérlel, hogy nézzek rá?
Egy részem persze szeretne máris mozdulni. Terelni, de semmiképp sem elhúzódni. Csak... belesimulni a tenyerébe. Elérni, hogy az ujja vége a fülemnél legyen. De csak futó gondolat, nem több.
Most talán mégsem akarom ezt annyira.
- Tudom. Veled biztonságos. De... attól nem tudsz megvédeni... ami már megtörtént - próbálok nem nagyon akadozva beszélni. Csak tisztán és érthetően. Ahogy Steven tanította.
- Kérlek... ne kérdezz róla... ne kelljen elmondanom...



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#296TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 9:40 pm


- Nem... nem kell.... Semmit nem kell amit nemakarsz.... - engedem aztán végül el, de ahelyett hogy magára hagynám, már ugyanabban a mozdulatban húzom közelebb, hogy átöleljem.
Óvatosan... óvakodva, mint egy végletekig értékes kincsre fordulnak köré a karjaim, és csak finoman tartom, ölelem, ameddig csak nincs ellenére.

Nem kell beszélnie.... Soha nem kell beszélnie.... Egész addig, amíg nem akar. És ezt az egyet biztosan tartom. Sok mással egyetemben... Erre biztosan nem kényszerítem. Ha hallgatni akar, hallgason. Csak hadd legyek mindvégig vele.

Amikor csak szüksége van rám...
Mindvégig.
Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#297TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 10:00 pm




Nem akarom elmondani, mi történt a fürdőszobában és miért borultam ki. Sem most, sem soha. Nem akarok beszélni arról, amit Steven tett. Az ütések... az rendben van. Arról tudhat, de a többiről nem...
Legszívesebben megköszönném, hogy nem kényszerít rá, beszéljek, de már ott vannak a karjai és a frissen megismert nyugalom reményében hagyom, hogy öleljen. Már ösztönből bújok, fejem a mellkasába fúrva, ahogy az utóbbi pár napban már milliószor...
Vajon nem vagyok túl sok?
Tudom, hogy vele biztonságos, mert megvéd. Tudom, hogy ha mellette ébredek, egy kicsit szebben süt a nap. És tudom, hogy nem kell visszamennem, vele maradhatok, ha akarok.
Valamikor a jövőben lennie kell olyan napnak, amikor majd... nem félek. Ugye?
Hosszú-hosszú percekkel később eljutok addig, hogy az agyam lecsendesedik és bújás helyett emelem a karom, hogy a nyaka köré fonjam és ott kapaszkodjak. Csimpaszkodjak. Egy kicsit.
Nincs mosoly. Nem simulok hozzá. Nincs csók. Mintha soha meg se történt volna a ma reggeli játszadozás és nevetés.
- Most már oké - szólalok meg végül és ezzel ki is bontakozok a karjaiból.
- ...és... ha gondolod... - felborzolom a hajam, mintha az segítene - ...nyugodtan mehetsz - intek a fejemmel a fürdőszoba irányába.
Megleszek, egyedül hagyhat. Menni fog. Most tudok létezni az ölelése nélkül.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#298TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeKedd Feb. 14, 2023 11:25 pm



Ha kell, akár holnapig is képes lennék így ácsorogni. Ameddig csak szükséges. Akár örökké is tudnám a karjaim közt tartani... amíg csak megnyugszik a lelke. Most viszont csak percek telnek el, habár nem számolom mennyi, lényegtelen, de amikor megint mozdul, és a karjai felcsúsznak a nyakamon, csakis akkor engedem, amikor ő maga kér erre.

- Rendben van. - biccentek, ahogy lefűződnek a karjaim. Csak lassan adom fel, többször is megerősítést keresve, de csak akkor lépek hátra, eggyel, ha biztos vagyok benne hogy nem lesz baj. Talán rendben lesz.

- Csak gyorsan letusolok. - jelzem - Azután nézhetünk valami reggelit. - nem érzek szükségesnek többet. Egyelőre.

- Sietek. - biccentek megint, azzal ha még mindig minden rendben, alig egy mozdulatba sűrítve veszem el a másik fogkefét, és csukom magam mögött az ajtót.

...

Vissza az elejére Go down

Benjamin Alexander Sawyer

Benjamin Alexander Sawyer

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Location : Oliver karjaiban (és Sally anyósülésén)
Posts : 595

#299TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 7:50 am




Rendben vagyok. Most már tényleg, nem azért, mert addig ismételgettem magamban, míg a szavak annyira elveszítették az értelmüket, hogy akár igaznak is tűnhettek. Próbálom is megerősíteni, meggyőzni, hogy tényleg... oké... Az ujjaim alig hozzáérve, de megsimogatják a kézfejét, ahogy kibontakozok az ölelésből.
Persze, inkább megcsókolnom kellene. De most nem... nem merem.
Rendben vagyok, de félek attól, hogy felszínre kerülne az éppcsak leküzdött szégyen. Inkább nem kockáztatok. Ért úgyis az érintésből is... igaz?
- Ühüm. Jól hangzik - bólintok egyet és még egy halvány mosollyal is megtoldom. A szemem nem csatlakozik, de attól még nem kikényszerített hazugság. Tényleg jól hangzik. Főleg az, hogy sietni fog.
Persze... attól még megleszek, bármeddig is legyen odabent. Én is kihasználom az időt. Oké, inkább lézengek, mintsem tényleg lefoglalnám magam.
Hiányoznak a könyvek...
De találok mást, ami leköti a figyelmem. Először is a komódra tett csikkek. Miattam gyűjtötte őket ide? Mert én is visszaléptem tegnap este? Alig érve hozzájuk, mindegyiken végigsimítok egy láthatatlan, görbe vonalat rajzolva.
Hol van, amelyiket én hoztam be? Hol van, amibe ő utána én is beleszívtam?
Gondolkodás nélkül forgatom fel az ágyat, nem lehajítva, de félredobva a párnákat és kupacba gyűrve a vékony takarót, míg meg nem találom a tegnapi szál maradékát.
Ezúttal a szemeim is csatlakoznak a mosolyhoz, ahogy újra a tenyerembe rejtem, majd végül a nadrágom zsebébe csúsztatom.
Ezek után jöhet minden más. Minthogy a tegnap bontott csomag chipset is megkeressem. Persze, hogy a földön van. Persze, hogy eléggé összetört. De felveszem az ágy mellől és valahol a saját étvágyam próbálom tesztelni azzal, hogy egy, kissé már megpuhult darabot a nyelvemre csúsztatok.
Nem mondanám, hogy jól esik. Alig érzem az ízét. De eszek, hogy Olivernek ne kelljen még ezért is aggódnia. Ha Steven nem örült neki, mikor nem akartam enni... Oliver biztos aggódna. Szóval... legalább pár falatot! Először az ágyon ülve, de aztán kezd kényelmetlen lenni. A tegnapi csókokra és a ma reggelre emlékeztet...
Az asztalnál jobb. Vissza oda, a székre, előttem a zacskó és már a negyedik szirmot áztatom el. Közöm sincs ahhoz, ahogy tegnap néztem az első... pár maréknyit eltűnni. De legalább újra elmosolyodok és mire ki tudja, mennyi körgondolat után észbe kapok és a hetedik falatot eszem... már ott állok a fürdőszobaajtó innenső oldalán, csendben zörögve a zacskóval.
- Oliver? Lopom a chipsed - szólok be, magamhoz képest elég hangosan.
De fura megemelni a hangom és majdhogynem kiabálni...!
- ...oké?
Talán csak kifogás. Talán hallani szerettem volna a hangját. Talán csak tudatni akartam vele, hogy még megvagyok. És közben szólni, hogy hát... eszek. Nem kell aggódnia.



_________________

You're okay.
You're here, you're going to be fine.
Just try to get some sleep.
Everything fucked up is still going to be here tomorrow,
you can freak out then.
Vissza az elejére Go down

Oliver Reynolds

Oliver Reynolds

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Kertész
Location : LV
Posts : 394

#300TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2023 9:09 am


...

Odabenn viszont újból utolérnek a kétségek, és a tükörbe nézve egyszerűen nem tudom titkolni.
Talán kevés vagyok én ehhez... Túl kevés.
Végtelen félelem lesz rajtam úrrá, és küzdve az érzéssel, egyszerűen megfojt a tehetetlenség. Szinte fuldoklom benne.
Nyelek, de kezem már azonnal a csapokért is kajtat. Jéghideg víz... az kell ide... Így ahogy lassan dübörögni kezd a cseppektől súlytott zuhanytálca fémje, úgy mos ki az én fejemből is aztán a víz, minden kétségbeeséssel teli percet.

Új embernek kell lennem.
JÓ.... embernek.
Hasznosnak...
És ez ahhoz most rettenetesen szükséges.

Így hosszú percekig csak folyatom.


Kilépve a zuhany alól, egy idő után, néhány pillanatig még reszketek. De csak a testem fázik, az agyam zsibbad, és ez most kellemes, amikor viszont már a törölközésnél tartok, később pedig ott állok, felöltözve, a világ végre visszatér a neki kijelölt rendes helyére.
Alig még néhány perc, egy fogmosás és a többi, és onnan már nem telik sok időbe, hogy nyomjam is le újra a kilincset, és megújult gondolatokkal térjek vissza a jelenbe.

Mert csakis egy idősík létezik ahol cselekedhetek....
És az a mostani, jelen pillanat.


- Hm. Ha hagysz nekem is, lehet hogy kiegyezhetünk. - mosolygok amikor már kilépek, és ha elég..stabilnak látom  a helyzetet - mármint nála - a hirtelen mosollyal kikapom a kezéből a zacskót, hogy egy falatot én is magamhozvételezzek, de azután már ejtem is vissza a kezébe .

- Ugh... Azt hiszem ennél valami sokkal jobbat is megérdemlünk. - csak mellékzöngével engedem, aztán szemeimmel belőve a tegnapi fotelben hagyott tiszta zoknit, azonnal a lábamra húzom, megkeresve a cipőimet.

- Mit mondasz?? Egy kietlen hely és Sally öle... vagy útszéli reggelizőhely.(?) - lényegében a tegnapi tervek egyik fele, de a másik is, simán járható út.

Csak EGYÜNK!


Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#301TémanyitásTárgy: Re: P.S.: Some things are worth the trouble   P.S.: Some things are worth the trouble - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

P.S.: Some things are worth the trouble

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

 Similar topics

-
» It ain't worth it if it don't terrify you - Zafír & Benji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Lakások-