♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
Hard days, long drinks - Page 5 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 5 Voting_barHard days, long drinks - Page 5 Vote_rcap 
Leon Williams
Hard days, long drinks - Page 5 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 5 Voting_barHard days, long drinks - Page 5 Vote_rcap 
Derek Moretti
Hard days, long drinks - Page 5 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 5 Voting_barHard days, long drinks - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
Hard days, long drinks - Page 5 Vote_lcapHard days, long drinks - Page 5 Voting_barHard days, long drinks - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hard days, long drinks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#101TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 12, 2023 12:07 am

Próbálom összerakni a történetet főleg így, hogy ad nevet is az illetőnek. Biztos hamarosan futótűzként fog majd elterjedni ennek a híre, így már nem sokáig fogják tudni titkolni. Bár mindig van egy másik kartell, amelyik készen áll a hatalomátvételre. - Áh, tehát lecsukták és a börtönben halt meg? - mennyire...szerencsétlen végkimenetel. Azt hittem ezek védik egymást, vagy az ilyen fejesek valami másik szárnyba kerülnek. Történetesen a börtönök életével nem vagyok tisztában, le is kopogom sunyiban a kádon belül, hogy nem is szeretnék tisztában lenni...Azt nem gondoltam, hogy Morris ilyen alakok közé került, bár lehet én szemléltem naivan ezt a várost.
- Ne legyünk naivak, egy nő nem vihet ott egy kartellt. Ez nem Olaszország... - most a saját nemem ellen beszélek, de akkor is...már elő kellett volna állniuk egy új névvel meg mindennel. - Akkor miért tétovázol? Taktikai lépés, hogy jó képet vágj Mexikónak. Aztán meglátod. Játszhatsz két oldalra is okosan...akár.. - mert még a maffia sem tévedhetetlen..és ha Mexikó valóban területet kíván itt bővíteni, akkor most ezerfelé fognak szakadni. Plusz, még ott lesz az a háború a déli oldalukról is, ami meg fogja nehezíteni ezt az egészet. Persze nem valami özvegy vezetésével, akit előbb-utóbb majd szépen félretolnak az asztaltól az urak. - Bocsi.. - feltolom magam mögötte, hogy ki tudjak szállni a kádból. Lassan megjön a vacsoránk is. Leakasztok orv tolvajként egy törölközőt.
Maffia baszki...bár jobb, hogy tudok erről. Egy idő után gondolom még nekem is feltűnt volna a sok ese a klubban.
Megtörölközöm és magam köré tekerem a törölközőt és leülök a kád szélére. - Csak ne akarj te lenni a mártír. - nézek rá komoly arccal. Mindig is volt benne egy amolyan hősies vonás, de a maffiánál ez nem jó. A végén még odadobja az életét valamiért, amiért nem fogja megérni. És az nem lenne jó.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#102TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 1:42 am


- Ígyvan. - csak alig biccentek. Hisz nem ismétlem el. Igazából nem is lényeges.. a mód. Jelen szempontunkból a végkifejlet az ami jelenti a kérdéses helyzetet, és ahogy gyorsban felvázolom, talán önmagamnak adtam ezzel hiteles összegzést.
Szinte világít, hogy mi lenne az egyértelműbb szempont.
Amire kis idővel ő is rávezet.
Okosan játszani....
Ilyen egyszerű lenne ez??
Inkább veszélyes....

Mégsem teszem szóvá, csak hallgatok, amint előre int, és ahogy érzem hogy mozdul, én még mindig gondolkodok, egészen addig, amíg meg nem jelenik újra, közvetlenül előttem a kádszélen.
Csak ekkor hajtom úgy ahogy vagyok, a törülközővel borított ölébe a fejemet. Az államat.. inkább.
És felnézek rá.

- Jó, hogy újra ittvagy... - és csak ennyi. Nem esik ki több. Nem jön Mexikó, a kartellek, a klub, a helyzet... csak egyetlen dolog jön.
Hogy JÓ valakivel beszélni....

És ezt az egy dolgot el kell ismerjem.

Hiányzott.


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#103TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 01, 2024 7:45 pm

Szerintem az okos taktikázás lényegében az élet mozgatója. A nagy őszintén csinálás semmilyen sikerre nem szokott vezetni. Ő sem lehet most egyik féllel sem őszinte, mert akkor vagy az egyik, vagy a másik fogja a vérével dekorálni a falakat. Természetesen nem szeretném, ha meghalna, így nem is mondanék olyat, ami célzottan efelé vezeti. Ilyet nem tennék meg. Vele nem.
Míg kimászom és megtörlöm magam, gondolkodhat. Még mindig furcsa most így, ennyi idő után itt lenni vele. Biztos öregszem és szentimentális lettem az évek alatt, vagy mert lényegében az összes viszonyom felszínes volt, mióta nem vagyunk együtt.
Amit tesz, meglep, de jóformán ösztönösen simogatok a hajába, masszírozva a fejbőrét óvatosan. Szinte zavaró, ahogy megcsillan a fény annak a pöcsnek a jegygyűrűjén a mozdulatsor közben.
- A véletlen felbukkanásod abban a bárban felért egy meghívóval. - elmosolyodom, pedig az én ügyem sem lesz egyszerűen megoldható és jobb lenne, ha valamiképp mégis rám bízná, nem keverné legalább ebben is bajba magát. Pláne nem miattam. - Azt hittem, sosem találkozunk többé.
Ezt így nyitva is hagyom, hiszen semmi nem volt adott hozzá, és azt sem tudtam, hogy merre jár.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#104TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 02, 2024 12:58 am

A keze a fejemen, régi emlékeket ébreszt. Régi, JÓ... emlékeket.
És én egyszerűen hagyom magam...

- Ha tudom... előbb megyek.... - egy hosszúra húzott levegővel, de még mindig őt figyelem. Egy percre se tudom levenni róla a szemeimet, és úgy őszintén... Nem is akarom.

- Az hiba lett volna..... - azzal ezzel együtt emelkedem, és ha nem húzódik el, vagy nem hátrál meg, azonnal a szájáért nyúlok, egy következő, mégis a régi időket idéző hosszú csókra.
Most igenis, ÚGY akarom érezni! Szenvedéllyel... a pillanat hevében.. mintha minden egyes percünk ugyanaz volna, végtelen... és soha nem érne véget...
Így ha érzem hogy ő is partner ebben lassan felemelkedem, őt magát - a száját - is magammal emelve, és kilépek a kádból.
Nem érdekel a disznóól....
Most szarok bele!


_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#105TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimePént. Feb. 02, 2024 7:07 pm

Nem is tudom, most minden olyan egyszerű és magától értetődő. Az, ami történt az irodájában, az, hogy felhívott ide és együtt fürödtünk, hogy az ölembe hajtja a fejét. Mintha el se váltunk volna, maximum csak egy hétre, de annál nem többre.
- Így sem ismertél meg. - halkan nevetek, én azonban annál inkább felismertem őt. Már a hangja is jellegzetesen cseng a fülemben. Gyakorlatilag azzal, hogy nem vett észre, arra késztetett, hogy betörjek hozzá. Az Élet furcsa útjai.
- Micsoda elmés következtetés.. - még mosolyon ér a csókja, és már nincs kedvem tovább mosolyogni. Mert ez most más, ebben vágy van. Nem játszik, ahogyan én sem játszom, nem is hagyná. Azért meglep, amikor változik a helyzet és..és felemel! Bár a halk sikkantás elmarad, megkapaszkodom a nyakában. - Hálószoba? - súgom a szájára. Mármint odalent tökéletes volt az asztal is, de az ágya olyan szűzies és rendezett volt, amikor benéztem. Most én csókolom meg őt, ráérősen, mélyen és egy sóhajjal kísérve. Bizonyosan betalál oda.
Vissza az elejére Go down

Vincent Morris Belvedere

Vincent Morris Belvedere

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Night klub tulajdonos/illegális mérkőzések szervezése
Location : Vegas külterülete
Posts : 306

#106TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Feb. 03, 2024 2:38 am

És viccel.... Mindig csak viccel... Semmit se vesz komolyan... Soha...
Így nagyon is komoly dologhoz folyamodom. A legkomolyabbra. Olyan komolyra, amit már nem vehet felszínesen, mert nagyon is akarom, hogy az enyém legyen.. ÚJRA!
És ahogy nem ellenkezik... - mert nem ellenkezik - egyre több eltökéltséget gerjeszt, mert igenis.. ugyanúgy akarom érezni. Ahogy régen!

Így amikor végül felemelem....

..nem kell szavakba önteni, egyből megindulok oda.
Miközben újra megcsókolom.


Alig néhány lépés...
Aztán lassan elfektetem az ágyon... keresztben.
És ahogy fölé magasodom, csak megtámasztok a két oldalán, a feje mellett, és csak úgy húzódom el.

- Az illatodról felismertelek volna... - és egy újabb csók.. - Ugyanaz a parfüm... - azzal ahogy a szája helyett most a nyakába szagolok, felszabaduló kezem közben lassan kihúzza a törölközőt kettőnk között.
Érezni akarom!

_________________

Past
&
Present
Vissza az elejére Go down

Naomi Ward

Naomi Ward

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 56

#107TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Feb. 03, 2024 12:11 pm

A tudat és a test is felméri, hogy mikor váltunk át évődésből valami másba. Még őt magát is forróbbnak érzem, felerősödik az illata is. Én pedig törékennyé válok a karjai között, pont azzá a nővé, aminek jó lenni egy férfi mellett.
Az ágy besüpped alattunk. Megsimogatom az arcát, és hiába változott valamelyest, nagyon is jól ismerem ezt az arcot. Pláne ebből a közelségből. Ő volt az, aki mindig elérte, hogy elnémuljak, és ehhez elég volt így néznie, mint most.
- Örülök, hogy nem felejtettél el... - az ujjaim még az állán a csókban, de pont ettől a kettőtől bizsergek annyira. Tőle.
A testén még hűvösnek hatnak a vízcseppek, amiket eddig felfogott a törölköző. Érzem, hogy gyorsult a szívverésem is. Megnyalom az ajkam, mozdítom a lábaimat, hogy érezhessem rám nehezedni. Az ujjaim a bordaívén futnak le, muszáj hozzáérnem. - Szeress.. - kérem rá, hogy ne siessünk, élvezzük ki egymást egy kicsit. Bele akarok feszülni a vágyakozásba, amire megadhatja az enyhülést is. Felemelkedem és csókba vonom őt. Mélybe, ráérősbe, kérdései se legyenek, hogy akarom-e. Mert igen.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#108TémanyitásTárgy: Re: Hard days, long drinks   Hard days, long drinks - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hard days, long drinks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Long time no see
» Sean és Robbie - (Too) Long Time No See...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag :: Iron Horse motorosbár-