♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Derek Moretti Csüt. Ápr. 25, 2024 8:15 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Leon Williams Kedd Ápr. 23, 2024 9:39 pm

» Leon Williams
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Gloria "Sapphire" Salinas
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_lcapA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Voting_barA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_rcap 
Leon Williams
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_lcapA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Voting_barA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_rcap 
Derek Moretti
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_lcapA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Voting_barA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_rcap 
Alessandra Clark
A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_lcapA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Voting_barA bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#1TémanyitásTárgy: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeVas. Ápr. 16, 2023 10:52 am

Folytatás INNEN


Zsaruvér& Csigavér



*Elég nehéz a hadnagyot mosolyra bírni és ez most sem sikerül teljes mértékben, de a női lelkemnek már az is elég, hogy a szemei mosolyognak. Nem is kell mondania, hogy az ellenkezésemmel betaláltam, az én mosolyom diadalittas és talán ezért bukik ki belőlem a sorrendjének a méltatása, amiből képes vagyok a magam számára előnyt kovácsolni. Nem nézem meg a végeredményt, addigra már a macskámmal foglalkozom, nehogy valamilyen bosszú ajándékot találjak itthon, ha visszaérek. Diablo kicsit kizökkent abból a helyzetből, amibe sodortam magam, és jólesik a bundájába markolnom finoman, amíg ő fura hanghatásokkal kísérve eszik. Cserreg, zörög, morog, néha egészen különös hangok jönnek ki belőle, de ez számomra megnyugtató és a szívem zakatolását is a megszokott mederbe tereli. Csendben, érdeklődve figyelem a hadnagy ténykedését, miután kiszabadult a fürdőből, és fura érzés lesz rajtam úrrá attól a hihetetlen nyugalomtól, amivel a fegyverét és a jelvényét teszi a helyére. A mozdulatsor rövid, de elég erős ahhoz, hogy elmerengjek azon, mi lenne ha….ha minden reggel ezt látnám? Amikor rám néz, még az elmémben téblábol a gondolat és elmosolyodom, majd felállok Diablo mellől és veszem a táskámat, a benne hagyott telefonommal együtt. A kocsiig nem szólok, beszéltem eleget és szerencsére Mrs. Kowalski sem kukucskált ki az ajtaján, magyarázkodnom sem kell, bár erős a gyanúm, hogy este mire hazaérek, vagy ki tudja mikor, ő már mindenről nagyon is jól értesült lesz.
Tőlem lenne elvárt, mégsem én töröm meg a csendet, miután már négy keréken gurulunk a célunk felé, a bizarr halottas randi színhelyére. Igen, hajlamos vagyok randinak elkönyvelni, és nem pusztán egy újabb tanú kihallgatásnak, szembesítésnek, vagy azonosításnak. Az olyan snassz. Meredten nézem az előttünk lévő utat és nem szólok, de egyre szélesebben tudok mosolyogni a szavaitól. Persze nem bírom sokáig….természetesen.*
-Nem volt olyan könnyű partnernek lenni…..és köszönöm, hogy ellenállhatatlannak tart. Még smink nélkül is. Ez olyan…finoman csiklandozós érzés. *Belekuncogok a végébe, de nem azért, mert nem vagyok őszinte, egyszerűen csak megint a vállamra ült a kis ördög. Mindig ezt csinálja. *
-Legközelebb nem leszek ilyen együtt működő. *Remélhetőleg kellemes fenyegetésnek éli meg az odaszúrt ígéretet, és elégedetten dőlhetek hátra, míg meg nem érkezünk. De előbb a kávé és ragaszkodom a Starbuckshoz, mert csak ott csinálnak olyan melange-ot amit én szeretek. Ismerősként üdvözöl a pult mögött álló Jack – a névtáblájáról tudom – és már készíti is a szokásosat, de ma…ma mást is kérek. Egy nagy és erős feketét viszek a hadnagynak, pár darab, papírba csomagolt cukorral. Tejet nem tudtam külön kérni, de nem is nézem ki belőle. Ő valahogy olyan „feketés”-nek tűnik. Röpke hat és fél perc alatt megvoltam az egésszel, ő addig vagy a kocsiban várt, vagy velem jött….az utóbbit nem kívántam, mármint védőőrizet gyanánt. *
-Hoztam magának is egy kávét. Fekete, sok. Kér hozzá cukrot? *Én magam élvezettel kortyolok bele a magaméba, és „folyok el” az ülésen, mintha halálig tartó nyugalmat csorgattam volna le a torkomon. S persze fel is ébredek tőle, kezdek normális ember lenni, ami azt jelenti, hogy az elkövetkezendő pár órában nem kötök bele senkibe. Még a hadnagyba sem.
S mikor megérkezünk a céljához – mert nem az én célom – a kocsiban maradok….egy ideig biztosan. Talán két percig…míg elvagyok a kávémmal…*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#2TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeVas. Ápr. 16, 2023 8:13 pm

Az amit mond.... megingat a megítélésemben. Hogy érdemes volt beszélni. Vagy legalábbis a JÓ lépés.
Egész egyszerűen azért, mert...
Fura érzéseket kelt bennem.
Olyat, amit nemtudok hová tenni, és olyat ... ami valahol azt súgja... nem lehet a jelen helyzetben. Veszélyes.
Mert mi lenne ha épp elveszíteném...

Ki kell rázzam a fejemből a gondolatot, de csak gondolatban, odakinn áll a sziklaszilárd alibi.
A kormánykerék a kezemben, én csakis az utat figyelem, az ő szavai pedig...

... Mégis valahol elmosolyodom.

Még ott, az orrom alatt, előre, de egy újabb torokköszörüléssel újra rendezem az ábrázatomat, és igyekszem a vezetésre figyelni.
Csakis a vezetésre.

Egész míg meg nem szólal.
Újra.
És akkor....

...muszáj lesz ezt a dolgot a nyilvánosban tartani....


A gondolat egy dolog, az ígéret meg egy másik. Ahogy az is, hogy bár nem felejtettem el azt a kis, a beszélgetésünk végén becsúszó kis kitételt, az ééén gondolataim már végig az ügyön járnak.
Még akkor is amikor navigál, még akkor is amikor kiszáll - bár hátulról, a szemei mögül az autó ablaküvegén át még szemmel követem, egészen addig amíg be nem lép azon az ajtón.
Csak akkor pillanatok fel a visszapillantó tükörbe.

- Mi a fenét csináltál már megint mii? - de csak a szemem az aki válaszol. Aki nagyon is jól tudja, hogy ez a történet egy nagyon is egyedi, túúúl egyedi, és túl IJESZTŐ ahhoz hogy tényleg megtörténjen.
Mégis az orrom előtt játszódik.

Mikor visszafelé tart, a figyelmem már másé. A környezeté, ahol egyetlen árulkodó jel sem tapasztalható, mint ahogy tegnap este vagy egész éjjel. Semmi nem tükrözi azt, hogy bárki is követné vagy egyáltalán figyelne.
Nincs ismétlődő mozzanat.

Amikor az ajtó nyílik, már hasonló nyíltsággal követem. A jelenetet.

- Köszönöm. - veszem át a kávét. - És nem lesz rá szükség, kösz. - és bár forró, attól még egy két hosszú kortyot, biztosan leöntök a torkomon.
Aztán jöhet a pohártartó.
(az egyetlen jó dolog a szolgálati kocsiban.
Pláne megfigyeléseknél.)


Ha többet nem mond, újra a célirányra kanyarodva, - ezúttal jobban figyelve a vezetési stílusra, mivel nem akarom hogy az ölemben végezze a kávém - újabb hosszú vagy 15 percbe telik - vagy valamivel több - mire meg is érkezünk a célunkhoz.
A motor leáll, már innen látom a helyszínelőket.

- Kérem most maradjon itt. Ne mozduljon innen, bármi is történik. Itt biztonságban van. Szemmel fogom tartani. - kötöm a lelkére. De aztán lefogadom szükség lesz még egy-két kitételre. - Ha mégis ki akarna szállni, ha mosdóba kell mennie vagy akármi, látja ott azt az egyenruhás járőrt? - ha bólint, vagy csak szól, vagy látom hogy látja, csak utána folytatom amint lejebb hajolok hogy én is rálássak. - Ha kiszáll, őt keresse meg. Ő majd szól nekem. És akkor majd elintézzük... - akadok el -  akármi is a problémája. - rábólintok. - Megértett??

De túúúl közel a szeme. Kell nekem mutogatni....
Így inkább visszaegyenesedem.
Az lesz a biztos lépés.

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#3TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 1:10 pm


Zsaruvér& Csigavér



*Még egy kicsit borzolom az idegeit, de sikerül egy mosolyt kicsalni belőle, még ha azt próbálja is az orra alá dugni. Reményre ad okot és én meg is élem az érzést. Vigyorogva. S bevallom, hogy nem volt olyan egyszerű nekem sem, szóval vegye bóknak, vagy aminek akarja.
Nem sokára már a Starbucks-ba libegek be és szerzem meg a mai nap túléléséhez szükséges kávékat, és mert jó fej vagyok, meg némileg bűntudatos is, hogy az őrző-védőmet nyúzom, kap ő is. Mint kiderül, cukor nélkül issza. Te jó ég, sürgősen kell kezdenem valamit a hadnaggyal. Az egész napja keserű lesz. Tényleg elvetemült ha képes meginni keserűn és tej nélkül. Fintorogva nézem amikor belekortyol és az arcomra várakozás ül ki. Bár nem szeretném ha meghalna, arra számítok attól a gyilkos italtól. Szerencsére bírja, és nem halunk meg mindketten attól, hogy a kormányra borul és nekimegyünk egy oszlopnak. Jó hosszú időbe telik mire odaérünk ahova indultunk, csak félszemmel és figyelemmel nézem az utat, hogy tudjam, hol folytatjuk a mi kis kalandunkat. Bár a hullanézés nem igazán hoz lázba, úgy gondolom érthető. Felvértezem magam a fél liternyi melange-zsal, amibe extra mézet kértem és már ragad a szám, mikor megállunk. Rendőrök, kordon, fotósok és katasztrófa turisták gyűrűjében állunk meg, de még tisztes távolban attól a helytől ahol feltételezhetően a hulla van. *
-Jó, maradok….igeeen?....Tartson szemmel, vagy a kezeivel….*Cukkolom újra mert még nem érzem eléggé a vesztemet. Bólogatok minden intésére és feltűnően alaposan megnézem az említet járőrt. *
-Látom. Elég jóképű….vagy nem azt kell néznem? *Nem bírom ki, imádom amikor a türelmetlenség fekete felsői borítják be az arcát. *
-Megértettem. *Bólintok újra egy nagyot, végig mosolyogva, hogy majd` leesik a fejem a nyakamról. Talán öt percig bírom a kocsiban ülve, de a kíváncsiság előrehajt, nem különben, hogy lássam a hadnagyot munka közben, komolyan, másokat utasítva, vagy épp a probléma megoldásán fáradozva gyűrni a homlokát. Kiszállok a kocsiból és természetesen messzire elkerülöm a járőrt, mert úgy sem engedne oda ahova menni akarok. Elvégre csak a mosdóba és akármire szólt az engedély, nem hullanézőbe, vagy hadnagyfürkészésre. Bár elég feltűnő vagyok a piros kabátban – szerintem direkt mondta, hogy ezt vegyem fel – igyekszem határozottan elérni a célt, mintha csak én is egy különc és klasz ízlésű nyomozó lennék. Az egyik álca eszköz már meg van, a kávém, a másikban a hadnagyé, mert magamhoz vettem. Ha bárki megállítana, majd azt mondom, hogy a hadnagy új társa vagyok és viszem neki a kávét. Alibim is van, már csak oda kell érnem hozzá és ha sikerül, szó nélkül megállok a háta mögött, onnan lesek ki.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#4TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Ápr. 17, 2023 3:19 pm

És megint nemveszi komolyan... Leveszem, de ezútal nem megyek bele a játékába. Csak eltávolodom. Mégpedig azért... Mert sokkal komolyabb dolgok folynak itt terítéken, többek között az ő élete. És valamiért.... kezd ez az egész fontossá válni.
Így!

- Gloria, örülnék ha ezt komolyan venné. - a szemeim nem baljósak, fényesek, de azért szilárdan tartják a helyzet meghatározó voltát.
Tényleg nem szeretném ha bármi... baj lenne, csak azért, mert nem voltam elég határozott.
Annak kell lennem!

Így csakis akkro szállok ki végül, ha szóban, vagy akár egy bólintással jelzi, hogy tényleg megértett, hogy nem fog... gikszert csinálni, és én elhiszem hogy hihetek is neki.
Mert muszáj hinnem.

- Rendben. - bóintok rá, azzal kilököm az ajtót.


A helyszínre érve a járőr már ismerősként biccent. Én vissza, és ahogy átlépek a szalag alatt, már ki is szúrom azt a bizonyos embert, akinek a jelenlétét sokkal szívesebben nélkülöztem volna.
Mégis...

- Stevenson... - biccentek.
- Holmes..! Már azt hittük nem is jössz.
- Dolgom volt. - mondjuk így. - Mi a tényállás??
- Odabent két halott. Kivégzésnek tűnik, kettő a mellkasba, egy a fejbe. - én bólintok.
- Azonosítás?
- Az egyik maga Walsh. - részletez - A másikat még nem azonosítottuk, de a helyszínelők már intézkedtek, majd összevetik a nyomokat az üvegen találtakkal. - és néma csönd áll be. Vagy legalábbis a szokásos, zúgás mellett. - De lefogadom hogy az emberünk lesz az, talán valaki elvarrja a szálakat.

Aztán mégis befut valami más.

- Egy huszas!?? - kérdez.
- Parancsolsz?? - én is.
- Nem szállsz be a fogadásba?

Megforgatom a szemeimet.

- Oké, hadnagy, mióta bekerültél az irodába, magasan hordod az orrodat.

Stevensont sosem csíptem. Akkor sem amikor még egy iskolapadban ültünk mi ketten, és akkor sem amikor már a harmadik alkalom volt hogy végre átment a vizsgán.
Mindig elsiklott a nyomós részletek fölött. Komolytalan.
Nekem kellett volna kijöjjek.

- Milyen gyűrött vagy ma! - néz végig aztán az ingemen. Pedig lefogadom hogy nem arra értette. - Csak nem végre kirúgtál a hámból!?? - és vigyorog.

- Bármi egyéb?? - én meg kérdezek. Még az előtt hogy bemennék végignézni a helyszínt. A helyszínelőknek már végezniük kellett.

- Találtak egy másik hullát, vagyis egy harmadikat, két utcával arébb. Még nem tisztázott van e összefüggés, habár úgy néz ki szintén lőtt seb. Elvérzett. A helyszínelők most boncolgatják. - amit úgy ért, vizsgálják. Ezt jelenti a komolytalanság.

- Mit tudunk róla. - megint kérdezek.

- Én eddig nemsokat. Alig 20 perce jelentették be, szóval még friss az infó. 30 körüli, szőke. Ennyi biztos. De kérdezd ki a kiscsajt. - én meg biccentek. Nem kell részleteznie kire gondol, szemmel azonnal követem az irányt, de előbb itt végezzek.
Akkor viszont befut még valamivel...

- Méghogy nem mulatni voltál, azott egy randi!?? - vigyorogva mutogat a kocsim fele, amit először nem vágok, irányba fordulok.

- Nem. Az az ügy koronatanúja.

Újra a szemeire nézek. Kár volt.

- Baszki, ha ilyen tanúm lenne, én is szívesen furikázgatnám. És szívesen gyűrném vele az ingemet.

Felsóhajtok.

- Csak rá kell nézni! Biztosra veszem hogy a furulyázásnak is nagy mestere...

- BEFEJEZNÉD!!?? - hirtelen csattanok fel.
De olyan hirtelen amire még én magam se számítok.
- Inkább menj és hívj ide valakit a helyszínelőktől! Hadd beszéljek vele!

De amint ezt kimondom, és Stevenson végre elhúzza a csíkot, alig meredek a gondolataimba, amikor fordulnék, valakin kis híján már megint majdnem átesek.
És mégis ki lenne az!

- Maga MINDEHOL OTTVAN!!?? - nem kis meglepődésemre.
És igen, kicsit erélyesebben is mint kéne, de ettől még...

- Hogy a francba jutott be... - a szemem már azonnal a járőrön is kajtat, akivel.. azt hiszem lesz még egy SZÉP megbeszélésem a helyszín biztosításának kérdéseiről.

KÉSŐBB!


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#5TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 7:09 am


Zsaruvér& Csigavér



*Nekem, pláne kora reggel, ez túl sok és túl komoly. Muszáj valahogy életet vinni az előttünk álló hullanézésbe, ezért veszem poénosra az egészet, holott nagyon is komolyan veszem. A hadnagy megingása és bókja pedig nagyon is élénken él az emlékezetemben, nem tudok kibújni a saját bőrömből. Holmes viszont ott is komolyan veszi ahol nem kellene, szerintem ezért olyan frusztrált és nyúzott, eltekintve attól, hogy saját bevallása szerint nem sokat aludt és azt is rosszul. Amikor eltávolodik tőlem és olyan tanárnénisen felszólít a komolyságra, utána megyek. Felé hajolok, de semmilyen hátsó szándékom nincs ezzel, csupán nyomatékosítani szeretném a komolyságra való szándékaimat.*
-Komolyan veszem. Megértettem na! *De a mosoly aztán újra az arcomon ragyog ahogy kiszállt a kocsiból, bár ebben a pillanatban még nem tervezem, hogy nem fogadok szót. A kávé, a melange az ami aztán nem csak felébreszt, de kíváncsivá is tesz, nem mellesleg ötleteket ad arra, hogyan kerüljük el az említett járőr személyét. Azonban mikor a hadnagy és társai felém néznek és mutogatnak, nagy lökést ad, de csak nem fogok akkor meglépni amikor néz….mosolyogva integetek öt ujjal, kortyolok még a kávémból, majd magamhoz veszem a hadnagyét is amit a kocsiban hagyott.
Néhány nézelődő mellett surranok el, kihasználva az alkalmat, hogy a járőr épp elfordul. Még sosem csináltam ilyet és ez izgalmas, mert biztonságban érzem magam, elvégre itt már csak hullák vannak meg rendőrök. Nem lopakodom, határozottan kihúzva magamat lépegetek a célom felé, ugyanígy bújok át a szalag alatt, hogy végül megálljak a hadnagy háta mögött. A felcsattanását az is meghallotta aki nem akarta, de azt nem tudom, hogy mire válaszolt ilyen nagy negatív lelkesedéssel. Majdnem le is tarol amikor megfordul, kénytelen vagyok egy aprót ugrani, de szerencsére elkerüli a lábamat és nem tapos rá. Azonban a nekem szegezett kérdésben és hangerőben még mindig ott van az az ingerültség, amivel az előbb leordította a másik fickó haját a fejéről, ezért kénytelen vagyok rákérdezni. Megszeppenve pislogok, miközben felé nyújtom a poharat – sajnálatos módon véletlenül elcserélve az enyémmel – és még egy lépést hátrálok is a haragja elől, és csúnyán nézek rá.*
-Miért olyan ingerült? Ott vagyok ahol maga. Ne kiabáljon velem!...Szívesen! *Csattanok fel aztán én is, amikor odaadom a kávét, érezhető ahogy a benne lévő még mindig meleg folyadék löttyen egyet a pohár falán. Én is arra fordulok amerre ő, a járőrt nézve aki egészen el van foglalva azzal, hogy a kíváncsiskodókat visszatartsa. *
-Ahogy maga. Ne bántsa, van épp elég dolga. *Legyintek…ha elvette a poharat és van szabad kezem, egyébként csak két ujjamat emelem fel a pohár faláról. *
-Szóval, mi történt? Egészen kíváncsi lettem, nem mellesleg azt mondta, hogy megvéd, de ha otthagy egyedül a kocsiban, akkor nem tud. Gondoltam segítek, ne kelljen sokat futnia ha sikítok. *Ezt már megint mosolyogva mondom és készen arra, hogy bemegyünk valahova, vagy az egyik kuka mögé nézünk ahol a hulla van. Nem mintha nagy kedvem lenne éhgyomorra hullákat nézegetni, de ha már elhívott…*







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#6TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Ápr. 19, 2023 6:33 pm

Nem arra válaszol amire várok. Arra, hogy mégis.. hogy A... FENÉBE.. jutott be, vágtázott át a járőrökön, és EGYÁLTALÁN!! Nem azt mondtam hogy várjon a kocsiban?? Ő is azt mondta.. - oké, csak az én fejemben mondta, hogy azt mondja, de én teljességgel úgy vettem, hogy megegyeztünk.
A fenébe...

Nagy sóhajt szívok be... és lassan.... a számon engedem csak ki....
A picsába...

- Elnézést... - hogy ez most védekező reakció e, vagy maga a megbocsátás, ezt még nem döntöttem el. De az biztos... hogy hiába hogy felém tolja a poharat, én elveszem, de ezzel még nincs megoldva minden.
Rohadtul nincs megoldva....

És ezen még az se segít, hogy újra jár a szája.
Így még mielőtt folytatná a kis előadást, közelebb lépek, de csak annyira, és szemben, hogy hozzá hajolva képes legyek beszélni úgy, hogy csakis ő hallja meg.
(A környezetet inkább kihagynám ebből...)

- Remek. Szóval most már ország-világ látja hogy hozzám tartozik. - belezavarodom. - Márminthogy az ügyhöz. - nemkevésbé rossz hír. SŐT! - Látja ott a kamerákat!?? NENÉZZEN ODA! Na most már legalább tudja, hogy aki eddig nem tudta hogy köze van az ügyhöz, most már tökéletesen tisztában van vele.

Őszintén... igazából még kicsúszna egy "Gratulálok!" szó is, de ezúttal ezt a részét még sikerül elnyelnem. Szerencsére.
Nem akarom hogy mégkevésbé együttműködő legyen.

Még ha valahol meg is ígérte...

- Remek. - ismétlem, már újra kiegyenesedve. - Akkor ha már ittvan, legalább próbáljon nem mozdulni mellőlem. - utasítom. Vehetjük annak. - És nem belecsicseregni... - oké, lehettem volna szakavatottabb a szóhasználattal, de ettől még nemkevésbé komoly a helyzet, így egy újabb torokköszörüléssel igyekszem a messzibe bámulni, ahol Stevenson már közeledik is Hanson mellett.

Miközben beleiszom a kávéba...


Ééééééés... amintcsak megcsap az a tűédes íz, az egészet kis híján kiköpöm a földre.
(vagy nem csak kis híján.)

Remek...  


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#7TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 20, 2023 2:31 pm


Zsaruvér& Csigavér



*Tudom, hogy vaj van a fejemen és az most lassan de biztosan olvadozni is kezd, de már csak azért sem adok neki igazat. Most még nem, mert kiabál. Azért megértem, hogy dühös, mert nem fogadtam szót, akár egy rossz gyerek, pedig tényleg megértettem amit mondott és tényleg őszinte voltam amikor ezt mondtam. De egyszerűen nem tudtam a kocsiban tétlenül ücsörögni, a járőrnek meg sok dolga volt. *
-Elnézem. *Ezzel is növelem a bűntudatát, de komolyan, annyira aranyos amikor mérges. Biztosan ezért váltom ki belőle folyton az idegbajt. Elveszi a kávéspoharat, kicsit ingerültebb mozdulattal, mint kellene, de nem teszem szóvá, mert nem dobja el, nem vágja a földhöz és én ezt értékelem. Nem mellesleg megint közel hajol hozzám és premier plánban láthatom a szemeit. Olyan sötétek mint egy feneketlen kút és pont annyira izgalmasak is. A szavai azonban már nem a megfelelő szívdobogást váltják ki belőlem. Először csak a szemöldökeim ágaskodnak a homlokomra…*
-Magához tartozom? *S elnyílnak az ajkaim is…*
-Ja, hogy az ügyhöz…*Így már mindjárt más, sajnos. Természetesen én sem vagyok mentes az emberi gyarlóságtól és ösztönöktől, így amikor megkérdezi, hogy látom-e a kamerákat, oda fordulok ahova int a szép szemeivel, de rögtön megint rám parancsol, én meg mérgesen és dacosan kifakadok, még vállon is ütöm.*
-Minek kérdezi, hogy látom-e ha nem nézhetek oda? *És még mindig nem esett le a lényeg, hogy mit akar mindezzel közölni, de hát nem vagyok rendőr és koronatanú is csak fél napja. Nincs gyakorlatom benne. A végére azonban elkerekednek a szemeim és félelem költözik beléjük.*
-Óóóó! Francba, miért nem mondta előbb? Bassza meg! *A káromkodás nem haragból és nem félelemből tör elő belőlem, hanem annak az embernek a hangján, aki éppen rájött, mekkora ostobaságot csinált, hogy milyen szerencsétlen. Egy kicsit olyan, mintha egy nagymami azt mondaná: A csudába! Benne van a sajnálkozásom is, hogy a tettemmel még több munkát adtam neki és a bocsánatkérésem is. A folytatásra viszont mintha mi sem történt volna, felélénkülök.*
-Na az menni fog! *S már vigyorgok is, mert örülök, hogy maradhatok, ráadásul mellette. Hát ezért szálltam ki a kocsiból! *
-Belecsicse…..jahogy, rendben. Nem csicsergek. *Bólintok egy nagyot, de nem teszem hozzá, hogy ígérem. Nem teszek felelőtlen ígéreteket, ez is olyan, mintha a hátam mögött csuriba tettem volna az ujjamat. Érdeklődve várom, hogy most mi fog történni, hova megyünk, mit csinálunk, megnézzük-e a hullát….igazából nem akarom, de mindegy. Arra nézek amerre a hadnagy és látom az előző pasikat közeledni. Meg vigyorogni. Már éppen szólnék és kérdezném, hogy mi a következő lépés, amikor a hadnagyból szinte kirobban a korty kávé. Szerencse, hogy nem szemben álltam vele, mert leköpött volna, telibe. Én meg csak nézem, mert nem tudom mi történt, és még csak a gyanúja sem merül fel bennem, hogy elcseréltem a poharakat. *
-Most meg mi baja van? Vigyázzon az ingére….tiszta kávépöttyös lesz. Ha nem kéri, mondja azt. A kocsiban még nem volt vele gondja. Megkeserítette az idegesség? Kicsit lazítania kellene. *Dohogom, majd enyhítendő a magam feszültségét, én is belekortyolok a kávéba….és én is kiköpöm azt. Spriccel rendesen szana- és széjjel az epekeserű lötty. Azonnal kapcsolok és kikapom a kezéből az én poharamat, helyébe teszem a keserűset.*
-Bocs, elcseréltem. Véletlen volt! Hogy képes meginni ezt a förtelmet? *Szabad kezemmel a táskámban turkálok zsebkendőért, s míg nincs amivel megtörölhetném a számat, kénytelen vagyok lenyalogatni és közben fintorgok rendesen, majd leöblítem a saját, édes melange-ommal. *






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#8TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeCsüt. Ápr. 20, 2023 3:54 pm

Éééés.. VISSZABESZÉL!!
Az első pillanatban nem tudom eldönteni hogy megcsókoljam vagy megöleljem, ezért talán meg is akadok, de az egész csak egy múló pillanat, a következőkben folytatom, és ahogy visszanyeri terét a lélekjelenlétem, végül arra is rá tudok térni, miért is BAJ(!!).. az hogy ittvan.
A teljesen nyilvánvalókon kívül.

Merthogy talán ez is a 'baj' része... hogy először félre beszélek,  de - szerencsére - figyelmeztet, így korrigálok. (Ha nem tette volna, vajon megakadok az egészben?? )
TELJESEN ÖSSZEZAVAR!
Ahogy arra se reagálok amikor vállon ver - hiába látja a fél örs közben - tisztán és tökéletesen kimondom azt, előbb, amire gondolok.
Mert nemcsakhogy nem árt ha tisztában van vele, de bízok abban - én balga - hogy ha legalább tudja hogy mi forog kockán akkor a következőkben - legközelebb - talán inkább szót fogad.
De néha azt hiszem ez veszett fejsze....

Ám aztán amikor mégis megszólal, valahogy elszégyellem magam. Talán.
Hogy mondanom kellett volna..?? Számítanom arra, hogy amilyen önfejű, majd önként dugja a nyakát a hurokba?? Talán nem ismertem ki eléggé....
Pedig valami azt súgja, épp elég jól ismerem, csak hát... nemigazán akarok túl sokat kommunikálni vele, mert zavar az, ahogy zavarba hoz.
Nem tudom koordinálni az életem....
Vagy akár a szavaimat mellette.
És ez megijeszt.
Valahol....

De vissza az ügyhöz, ezek a részletek egy teljesen más lapra tartoznak, ha már itt van.. jó lenne ha nem is mozdulna mellőlem, úgy legalább TÉNYLEG biztonságban tudhatom, és ha már ittvan... az is jó lenne, ha nem fecsegne, mert nem lenne jó ha mindenki....

... na igen, ezt hallgathatnám aztán benn egész héten.

Hogy mennyire is kihoz a béketűrésemből egy ilyen ártatlan kis nő...
Pedig nem.
(dehogynem!)


El is könyvelem az egészet, figyelmem vissza a közeledő helyszínelőre, amikor is - csak úgy véletlenszerűen, és mert a kávé ha már idekerült, ittvan a kezemben - fogom magam és beleiszom.
Amiiii... nem várt meglepetéseket tartogat.
Reagálok, ösztönből.
Így nem vagyok túl büszke, még én is meglepődöm, ahogy az egész a földön végezte, de még ki se tudom mondani, hogy 'mit művelt már megint'?!
Mert nem az ő hibája.
Nem az??
Aztán ő az aki köp, és még fel se tudok eszmélni, már cserél is helyet a kezemben a bögre, én meg.....

Ez a lassú reagálású egység!???

- Pont ugyanezt akartam kérdezni magától... - a szám összeragad... a legszívesebben köpnöm kéne, de már épp elégé megaláztam magam ahhoz, hogy ezt a gikszert benyeljem, és helyette... élesben is inkább lenyelem azt a förtelmes ízt.

De már nem kockáztatom meg hogy a másikba is beleigyak.

Ki tudja mit tett bele!???

Kiszámíthatatlan egy némber.......


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#9TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2023 8:44 am


Zsaruvér& Csigavér



*Ekkora blamázst! Baszki, nézőközönség előtt köpöm ki a kávét és nem vagyok túl nőies. Még ha nem is úgy öltözöm, mint egy angol úrinő, azért adok magamra, de a hadnagy közelében az ilyen apróságnak nem nevezhető dolgok valahogy elsikkadnak. Kifolynak a kezeim közül. Ráadásul a kávé(m) keserű mint az epe, és akkor jövök rá, hogy elcseréltem a poharakat. Legközelebb szólok a Starbucksban, hogy észrevehetőbb jelet tegyenek a poharakra, vagy más színűt használjanak, teszek én arra, hogy az ő színük a zöld és fehér. Biztosan nem sértődik meg az angyalka ha pirosban mutogatja magát. Egy nagy, megkönnyebbült sóhaj száll fel az ajkaimról amikor az édes íz lecsorog és magával viszi a keserűt. Addigra találok egy papírzsepit is, és a maradék cseppeket le tudom törölni. *
-Valamivel meg kell, hogy édesítsem az életemet, ha már a nyakkendők olyan fojtogatóak. *Replikázok vissza és ezt csak ő értheti, míg a vészesen közeleső társai csak pislognak miről beszélek. Hááát, nem mondtam halkan, és pont annyira vontam össze a szemöldökeimet, mint a hadnagy. Látom, hogy csak szemezik a pohárral, de nem mer beleinni. Magamban vállat vonok, ő tudja. Nem világosítom fel arról, hogy az a jó kávé, legalábbis neki. Érdeklődve nézek rá, hogy ott folytassuk ahol a nagy köpés előtt félbeszakadt….vagyis a veszélyben lévő életemnél.*
-Azt mondja, hogy a kamerákat meghackelik? Mégis ki az aki beleláthat? Akkor szar van a palacsintában. *Ezt már halkabban mondom, és ha nem néz rám, akkor még elé is hajolok, hogy felhívjam magamra a figyelmét, vagy elé állok, pont a társai és ő közé, az előbbieknek háttal. Nem kerülheti el a tekintetemet. Kicsit húzva még az agyát, belekortyolok a kávémba, élvezettel ízlelgetve az édes nedűt.*
-Mmmmmmm…..







_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#10TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzomb. Ápr. 22, 2023 1:45 pm

Nyelnem kell. És őszintén nem is igazán tudom hogy miért, habár valahol tisztában vagyok vele.
De mégsem mondom ki hangosan, hogy talán legközelebb ne játszadozzon a ruháimmal.
Ne a ruháimmal játszadozzon...

Csak köhintek egyet, nem szántszándékkal és vissza az ügyre, egy torokköszörüléssel elnyomom a hirtelen beszökő gondolatot.
Képtelen vagyok az ügyre figyelni!

- Ezt én se fogalmazhattam volna meg jobban... - Nézd már! Leengedek! De ettől még muszáj bővebbjére engednem a dolgokat, mert tudom úgyse marad csendben ha nem válaszolok.
És ezvalahogy nyilvánvalóvá is válik, ahogy belép elém, kényszerítve hogy Ránézzek, és ahogy beleiszik... a kávéjába.... (az ajkai ..)
és az ahogy rám néz...

Na JÓ!

Hirtelen cselekszem, még magam számára is hirtelen.
(Meg valószínű mindenki más számára is aki figyel.)
...De fogom magam, és egyszerűen ahogy felnézek mögötte, szabad kezem ujjai az egyik felkarjára fonódnak, óvatosan ámde erősen, és kockáztatva a 'feljelent rendőri brutalitásért' kártyát - ámbár bízok benne ilyet nem tesz - fogom magam és félre húzom a képből magam mellé, alig engedve az ajkaim között, szinte csak suttogom.

- Ne most... - azzal ha ez sikerül, és nyugton marad, még mielőtt vagy pont AKKOR amikor Stevenson belép a képbe, még már normál hangerővel elengedem.

- Csak mindenki néz tv-t. - ezt már normál hangerőn, de azonnal nézek is Hanson szemeibe.

- Kylie... - biccentem meg. Ha ő is, és nincs egyéb kérdése, azonnal felteszem a nagy kérdést.

- Mit tudunk eddig a másik halottról? - de persze az nem kerüli el a tekintetem, félig, közben hogy Stevenson egyre csak a lányt stíröli. Pofátlanul.

És nem azt, aki velem szemben be van öltözve.

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#11TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2023 9:31 am


Zsaruvér& Csigavér



*Naná, hogy elmosolyodom amikor egyetért velem. Ennél nagyobb győzelem már csak az lenne, ha most karon ragadna és becipelne az egyik sikátorba, ott meg a falhoz nyomva falná az ajkaimat. Míg ezeket a minden érzéket fellobbantó képeket lapozom magamban, addig kívülről csak azon akadok ki, hogy szerinte a térfigyelő kamerák miatt, most már az is tudja, hogy az ügyhöz tartozom, akinek eddig halvány fingja nem volt a létezésemről. Firtatom, hogy igaza lenne, mert hát ahhoz laikusan is úgy gondolom, sokkal több kell, de még mindig laikusan…szerintem ez az ügy távol áll a mindent meghackelünk és mi vagyunk a big brother feelingtől. Ezek csak gyilkolásznak, leszámolnak és nem törődnek olyasmivel, mint kamerák. Persze az már más kérdés, hogy a kordonon túl könyöklő újságírók és fotósok mit sütnek ki az egészből, és ha még egy zugfirkász is jelenteti meg egy harmadrangú újságban az engem ábrázoló fotót, cseszhetem az életem. Erre laikusan nem gondolván arra helyezem a hangsúlyt és a látványt, amire a hadnagy szerint nem kellene. Az iménti, lelki szemeim előtt vászonra kerülő kép egy része életre kel. A karon ragadástól egészen a félrevonulásig, jóllehet a megtett távolság és a hely egyáltalán nem hajaz a sikátor eldugott sarkára és a fal is elmarad. *
-Ó-ó-ó…héééé! *Méltatlankodom egy kicsit csak a hatás kedvéért, nem is vagyok nagyon átszellemült, viszont amikor idő előtt megállunk s még mások szemei előtt vagyunk, rájövök, hogy az elképzelt műsor nem úgy alakul ahogy kellene. A halkan elsuttogott két szó, annak ellenére, hogy leállító jellegű, még szélesebbre nyújtja arcomon a mosolyt, mert hát végül is még csak az ajkaimat sem kellett érzékien megnyalnom és a hadnagy máris bezsongott. Aki a kicsit nem becsüli alapon, kis győzelemnek érzem. Másra nincs időm, mert egyrészt a hadnagy közli velem a nyilvánvalót, pedig még csak nem is utalt az újságírókra, másrészt megérkeznek a kollégái és már nem is figyel rám.
Nem könnyítem meg a hadnagy dolgát, de mentségemre legyen mondva rohadtul idegesít a páros közül a férfi palástolatlanul vetkőztető tekintete és rájövök, hogy miért is mondta a hadnagyom azt, hogy a piros kabátot vegyem fel mert jobban takar. A nőnek nem sok figyelmet szentelek, mert el vagyok foglalva azzal, hogy az egyik kezemben kilöttyenés nélkül tartsam meg a kávét, míg a másikkal tüntetőleg belekaroljak a hadnagyba. Hozzászólni a témához nem tudok – még - de annál jobban figyelek, mit mond a Kylie-nek szólított.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#12TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeVas. Ápr. 23, 2023 12:55 pm

Remekül kezdődött a munkanapom. Nem egy, hanem mindjárt három hullát kaptunk.
Először azt hittem, a családi balhé ért csúnya véget, de nem, ez jóval több volt.
Szorgos hangyákként vetettük bele magunkat a munkába a társaimmal.
A képet csak Stevenson jelenléte rombolta, akit sajna nem tehettünk zsákba....Még..
Az első két eset egyértelműnek tűnt. Kivégzés és biztosra ment az elkövető. Fej, mellkas, tökéletes munka.
Aztán előkerült a szőke, érdekes módon egy oldalsebbel, ami ahhoz képest, hogy halálos volt, nem végzett vele azonnal. "Ken" kemény csávó volt. egész szép utat csúszott-mászott..

Amint végeztem, lecibáltam a védőruha kapucniját a fejemről. Végeztünk, "felporszívóztuk" a terepet.
Már csak egy jókora adag kávé kéne és mindenkit jobban el tudnék viselni.
Felmentő seregként érkezik Holmes hadnagy és az egy dolog hogy Stevenson is vele van...De hogy egy nő??
Hú, miről maradtam le?? Hát nem a seggfejtől fogom megtudni.

-Civil a pályán, Holmes hadnagy? - érdeklődöm remélve, hogy nem így csajozik. Nem hinném, hogy sok nő romantikusnak találna egy gyilkossági helyszínt. -Egyébként meg mennyit aludtál...ööö..helyesbítek, mikor aludtál utoljára? - Ahogy elnézem régen....Fenemód gyűrött és jobb lenne már intravénásan adagolni bele az erős, izesítetlen feketekávét.
Nekem viszont kéne egy brutális adag cukorral és tejjel.
-Stevenson, lenne olyan kedves, ha tisztelettel megkérem, utána nézni, hol lehet szerezni ipari mennyiségű kávét ugyanennyi cukorral és tejjel?
El akarom tüntetni a pasit, mert zavar, másodszor meg úgy nézi Holmes mellett a csajt hogy az már nemi erőszak.
És ha legalább közlekedési rendőr lenne..Simán beleverhetnénk a fejét egy parkolóórába. De nem, ez a faszkalap többre vitte..
Ha veszi a lapot és eltakarodik, örülök, de ha marad akkor sem lesz jobb neki.

-Nos, az első eset tiszta ügy. Leszámolás, avagy elvarratlan szálak. Az elkövető egy profi, semmit sem bízott a véletlenre. Mellkas és fejlövés, akár egy névjegy.
Na, de itt van nekünk egy szőke. "Barbie" dobta "Kent". Oldalba lőtték, de olyan sebészi pontossággal, hogy belehalt...De addig megtett egy egész jó kis utat. onnan...
- mutatok balra, ahol még kóricál egy-két ember.
-Aztán nyekk...Visszaadta a lelkét az ördögnek. Viszont Taylor volt szíves és kiguberált a kukából egy pisztolyt.
Oké, logikus, lehet hogy mindhármat, vagy legalábbis a lakásban lévő kettőt ezzel iktatták ki.
A szöszi viszont túl elegáns ehhez a környékhez. Mi a büdös fenét csinált itt ilyenkor tök egyedül??
Nehogy nekem azt mondják luxus hímringyó volt és kuncsaft elégedetlen volt és lelőtte!
Van egy olyan rohadt érzésem, hogy ez az eset több szálon fut és eltart egy ideig mire kibogozzák.

Azt már nem teszem hozzá, hogy lehet lesz még pár hulla is.
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#13TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeKedd Május 09, 2023 5:10 pm

Megzavar. Az ahogy a karja belefut az enyémbe, de nincs időm reagálni.
Hanson máris ittvan előttem, így inkább kérdő tekintettel figyelek rá.

- Azt mondtad nem randi és még a helyszínre is beengeded.

Hogy Stevenson hangja előzi meg Kylie-t, vagy a nő volt a gyorsabb, kiesett, de az egész... közjáték épp elég időt ad arra hogy először is csendben végiggondoljam - de gyorsan - és másodszor hogy lassan, de egy cseppet sem feltűnő, elkapkodó módon kihúzzam a nőéi közül a karomat.
Amikor Kylie beelőz.
Stevensonnál.

- Hallottad! A kisasszony kávét szeretne. - nézek fel most az ő szemeibe. Tudhatja hogy nem viccelek. Megforgatja a szemeit, tisztán látom, és azt is tudom, hogy AKARJA hogy lássam, de mindez még messze nem elég ahhoz, hogy egy percig is visszalépjek.
Így nem tehet mást... bár morogva az orra alatt, a ranglétra csak dolgozik, így lassan eltűnik, én meg végre visszafordulhatok oda, ami éppenséggel a dolgom lenne.
Minden zavaró körülményt kiküszöbölve.

- Ez egy hosszabb kifejtendő kérdés.. - eresztek le most először, mert most van itt az az első pillanat, amiben nem érzem kényelmetlenül magam, ami megszokott, és végre az az ismerős arc a szokásos, és ilyenkor szokásos kérdéseket (és válaszokat) teszi fel. ÁLDOTT rutin!

- Kylie... Ő itt Miss Salinas, vélhetően az ügy koronatanúja. - ezt csak köztes jelleggel, ha már, végtére is nem szabadidőt tölteni vagyunk itt, így már hallgatom is a továbbiakat.
És közben csak REMÉLEM.. hogy a nő itt mellettem, végre megnyugszik.
(adná az ég!)

- Szóval a kettő összefügg. Remek. - adom meg a nyilvánvalót a szavaira - Azonosítás?? Volt már? - intézem aztán újra hozzá. - Néztetek már ujjlenyomatot vagy dns-t a rendszerben? Esetleg a fegyverről valami? Kapcsolat más ügyekkel?? - persze tudom hogy ezek kapkodó kérdések, de jó lenne már az egész képet, legalább egy lépéssel hátrébbról, egyben látni. Vagy legalábbis pár összeillő mozaik nem ártana.
Kezdésnek.


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#14TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 7:25 am


Zsaruvér& Csigavér



*Természetesen nem szólok bele a nyomozásba, de ezen kívül meg sem próbálom megkönnyíteni Holmes hadnagy dolgát.*
-Nem engedett be. *Kotyogom közbe remek érzékkel kihagyva a nem randira való utalást és az egyetértést. Mosolyomat még a leplezetlenül bámuló másik pasi sem tudja lemosni az arcomról, miközben lelkesen karolom a hadnagy karját. A Kylie-ként szólított nő meglehetősen szimpatikus első látásra és roppantul élvezem azt a fajta rendőrök egymás közötti hanyag szóváltást, ami egymás jól ismerésére utal. *
-Egyórája még aludt. Egy órát. De ez csak tipp. *A kisördög a torkomat karcolja nevetéssel, de visszafogom magam, ám a szemeim csillogása elárulja, hogy bár nem érzem „otthon” magam ebben a közegben, remekül elszórakoztatom magam. Az is egyből lejöhet a szép szemű, okos nőnek, hogy minden szavam Holmes hadnagy ugratását célozza meg. Amikor pedig az én ízlésem szerint „rendel” kávét, a hadnagy felé fordulok. Tetszik nekem a csaj, majdnem neki is nyújtom a kávémat ami megfelelne neki, de aztán meggondolom magam mielőtt még rájönne mit akartam. Ha nekiadom a kávét, a stírölős pasi nem megy el, szóval inkább megtartom magamnak. *
-Látja? Ő is tudja hogy kell inni a kávét. *Az viszont nem tetszik, hogy a hadnagy szép lassan kihámozza magát a karom fogságából, de persze hagyom neki, mert hát ő most itt dolgozik és nekem is van szívem, hogy ne hozzam nagyobb zavarba, mint amekkorába már beletaszítottam. Meg hát kell neki a tekintély is. Csendben maradok míg a nő beszámol az általa látottakról és próbálok másfelé figyelni, ne halljam a véresebb részleteket és az érzéketlennek tűnő de csak a lelki békét védeni hivatott szabadosabb megfogalmazást. A bemutatásomra viszont fülig ér a szám és már nyújtom is a kezem Kylie felé, de aztán röpke kis nevetéssel visszahúzom, majd meglengetem a mutatóujjam.*
-Örvendek Kylie….upppssssz! Na majdnem beletenyereltem…..*Ki tudja hol és miben turkált nem rég a kezével, szóval inkább hanyagolom a kézfogást, zavartan kacarászva. S ha már az előbb szó volt az édes kávéról, belekortyolok a magaméba, ami tényleg az enyém és nem szenvedek el tőle kisebb infarktust. Élvezem ahogy a ragadós, tömény édes íz lecsorog a torkomon és ott hagyja a nyomát a számban. Bár már nem forró, épp csal langymeleg, de finom.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#15TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Május 10, 2023 10:26 pm

Ha valaki azt hiszi, hogy ebbe a munkába bele lehet fásulni az téved.
Most például egy remek közjáték dobja fel.
Úgy fest, Stevenson rágyógyult ama helyzetre, hogy Holmes egy nővel jött. Oké, értem én hogy fura, de semmi köze hozzá, még akkor sem ha randi, ami persze képtelenség.
Csendben figyelem őket, hátha egyszer az életben nagyobb csodát is láthatok mint a napfogyatkozás. Holmes leveri Stevenson veséjét. Legalább az egyiket
Sajna nem, csak határozottan utasítja, hogy húzzon el nekem kávéért.

-Áldjon meg az összes isten és szent...- vigyorgok Holmesra miután a zavaró elemet kiiktattuk. Bele se merek gondolni, milyen módszerekkel jutott fel a ranglétrán egy ilyen minden lébe kanál, akit nagyjából a farka és az előfizetős pornócsatorna irányít.
A nő bemutatására megeresztek felé egy széles, szinte már pszichopata vigyort, ami akkor sem csökken amikor megtudom tőle, hogy Holmes egy órai alvás után akar dolgozni.
-Koronatanú?? Pont egy ilyen ronda ügyben? Szegénykém! Örvendek, Kylie Hanson, helyszínelő! Holmes, te meg frankón iderángattad, ahelyett hogy megvártad volna míg a hullaházba kerül és kap egy szép ipszilont.
Igy ez még túl friss és ronda...

Nem tudom befejezni, mert befut egy üzenet a telefonomra.
Amint elolvasom, nem tudom, hogy örüljek, vagy ordítsak. Aztán maradok a harmadik verziónál.
-Holmes...Asszem "Kennek" rendes neve is van és nem Barbie dobta ki. Dexter O'Hara...-nézek rá, félrehajtott fejjel és várom a hatást.
-Mindjárt hozzák..Esetleg szeretnéd közelről megnézni?
A kérdést voltaképp azért tettem fel, hogy legyen ideje a hölgyet felkészíteni, vagy megkérni, hogy sétáljon odébb. Nem sokan reagálnak jól a hullákra.
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#16TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Május 15, 2023 5:14 pm

A lány motyorog. De eszemben sincs egy percig is nem annyiban hagyni, nem leszek... egy féktelenül vitatkozó pár egyik tagja egy színhelyen, és nem is akarom felfesteni ezt a képet. Így a nyughatatlan természetét egyszerűen annyiban hagyom.
(Úristen, de nehéz dolgom lesz... )

De persze ezt is sikerül derékba vágnia!
REMEK!!!

A szemeim megvillannak, de nem nézek a nőre, lévén az csak még alattam vágná a fát. Hogy is lehetne jobban elhinteni a tényt, hogy egyszerűen szabályt szegtem és vele - még ha csak mellette - töltöttem az éjszakát, még JÓ hogy Stevenson nincs jelen!!
Kylie reakciója majd hagy még pár kérdőjelet maga után...
Így egy egyszerű torokköszörüléssel ezt a részt lezárom.
(az esetlegesen beinduló szóbeszéd ellen majd tenni kell..)
Még akkor is, ha utólag azért valamelyest korrigál.
(kiment majd ez maga a csávából??)

A bemutatkozás megtörténik, részben, de Kylie befutó reakciója aztán ad némi impulzust a következőkre.
Merthogy a tények a szilárd tények.

- Engem senki nem kérdezett.. - köhögök, aztán a torokköszörülés, de persze neki szánom, ennek a Mindenbenkotnyelesnek itt mellettem, de csak olcsó közjáték...
Még akkor is ha ők közben esetleg eszmét cserélnek.
Vissza a munkához.

Merthogy akkor jön az a hang, a megváltás, és Hanson ad is végre némi támpontot.

- Dexter O'Hara.. - ismétlem. Nem ismerős. Még nem került képbe. Már csak az a kérdés, hogy mi köze is volt Mr. O'Harának Walsh-hoz és a többihez. Valami azt súgja lesz itt még pár kérdőjel.
De akkor újabb befutó.

- Igen, hátha lesz valami árulkodó.. - lépek előre, mintegy ezzel jelezve, hogy ez a rész most a szakma játéka, a lánynak ezúttal nem kéne közbelépnie, de mikor tette ez a nő azt, amit én kértem tőle!?!

Meg fogja tenni valaha??

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#17TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Május 17, 2023 9:50 am


Zsaruvér& Csigavér



*Szépen elcsilingelek minden titkot, amit a hadnagy meg akart tartani magának, nekem, nekünk és élvezem. Nem szól egy szót sem, nem dorgál meg, nem villantja _rám_ a szemeit, csak némán néz ki a fejéből és mintha vörösödne is. Biztos az idegtől. Ki kell majd engesztelnem valamivel és a valamire már van is ötletem, csak ezt a mai napot tudjuk le. Kylie áldást kér rá,  és úgy gondolom ez kitart addig amíg magunk nem leszünk. Addig is hallgatok ami számomra nem ismeretlen, hiszen amikor dolgozom, rendszerint ezt teszem. Most azonban nem holmi családi dráma kiteljesedését, vagy megcsalást, esetleg anyuci okozta frusztrációval kell megbirkóznom, hanem azzal ami miatt itt vagyunk. *
-Hát most mondja meg, ilyen ez a popszakma. *Vágom rá azonnal amikor kifakad az ittlétemre. Én sem szívesen jöttem halottnézőbe, ha már itt tartunk, ahelyett, hogy a hadnagy idegeire mennék, meg a libidójára. Mondjuk az idegeire így is sikerül, de ez határozottan nem kielégítő. A gondolatra még elkuncogom magam, meg a közbe „köhögésére2 is, mert pontosan tudom, hogy nekem szánta a megjegyzést. Mintha én kértem volna, hogy a randinkat egy hullanézéssel pecsételjük meg. De aztán jön a feketeleves. Először az ipszilon emlegetésére ver ki a víz, utána a névre ami éles kiáltásként hatol a tudatomba. *
-Milyen nevet mondott? *Csak azért kérdezem, mert ahogy elhangzott a név, megszédülök és olyan érzésem van, mintha a füleim is bedugultak volna. Egy vastag vattán keresztül jutnak el hozzám az utca amúgy zsongó hangjai. Muszáj belekapaszkodnom a hadnagyba, de mivel ő előrelépett tőlem, csak a levegőt markolom, de azt rendesen. A kávéspohár kiesik a kezemből, az ujjaim elgyengültek és már nem tudom tartani. Még érzem az számban a lenyelt korty ízét, de már keseredik is meg. A hadnagy után lépek, de a lábaim is legyengültek és úgy esek neki, mint egy eldőlt zsák, mikor a karja után kapok. Arcom falfehér és a vér is kiszalad a fejemből, egyenesen le a lábaimba, onnan meg elkúszik mint egy kis patak a járdába, le a réseken a beton alá. *
-Biztos benne? *Kérdezem attól függetlenül, hogy elismételte-e a nevet vagy sem. *
-Dexter O`Hara? Látnom kell! *Hörgöm mélyen a torkomból és ha elértem a hadnagyot, egyre jobban szorulnak az ujjaim a karjára. Belé kapaszkodom, mint fuldokló az utolsó szalmaszálba. Ebből persze az is kiderül, hogy a számomra nem ismeretlen a név, közöm van hozzá. Épp csak nem akarom elmondani, hogy mi is az a „köz”.*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#18TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Május 17, 2023 10:43 pm


- Hé-hé-hé...Rosszul ne legyen itt nekem. - kapom el, de amúgy is elkaptam volna. Az viszont nem jó közjáték, hogy olyan fehér mint a fal, és először mérgezésre gyanakszom. A KÁVÉ!
De abból én is ittam.
Nem nyeltem le, de attól még...

- Jól van!? - kapom el már két kézzel, a két karján, és hozzá, lefelé hajolok.

- Leesett a vércukra, vagy... de ennyi cukorral az lehetetlen... - így - Mi a baj!? - ha tudom, szilárdan tartom és a tekintetét a szemeimbe emelem. Muszáj tudnom hogy kell e mentő!
Hívjunk??
Ám aztán nem várt változatot kapok.
Ez is egy válasz, csak épp sokkal több kérdést tár föl.

- Ismeri... ezt a Dexter O'Harát? - segítem föl. És tartom ha kell, a világért se szeretném ha összeesne. De tudnom kell!

- Glória, kérem mondja el amit tud... - kérlelem, ha kell a szemeibe, vagy akárhova is, de szomjazom bármi információért.

Közben... viszont Hanson felé intek fejjel, hogy hozzák azt a testet. Ezt a dolgot nem hagyhatjuk figyelmen kívül.

_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#19TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimePént. Május 19, 2023 8:33 pm

Határozottan bírom a csajt. Olyan ügyesen lavíroz a határozottság és a cukiság között, hogy tanítani kéne.
Nem akarok beállni Stevensonék bandájába, de kifejezetten jót tenne Holmesnak, ha tartósabban együtt lennének. Holmes remek zsaru de ilyen életvitellel hamar ki fog égni. Egy szimpla hétköznap kidurran mint egy izzó. Gloria helyretenné és végre rendesen aludna, meg étkezne, nekünk meg még sokáig lenne egy zseniális nyomozónk.

-Dexter O' Hara...- ismétlem meg lassabban. Igen, elismerem, hatásvadász vagyok, de sosem gondoltam, hogy egyeten név kimondása ennyire kibillenthet egy amúgy határozott embert.
Egy darabig a földre placcsant kávéspoharat nézem, aztán a nőt.
-Kapd el, nehogy a kávé mellé csapódjon! - vetődöm én is és közben azon agyalok, miért nincs a felszereléseink közt legalább egy összecsukható kempingszék. Ja, mert eddig nem kellett és lehet ezután sem fog.
-A kollégák biztosak benne és ezért én sem mondhatok mást. Benne van a rendszerben. A rendszer nem hazudik, Gloria. A szöszi egy hétpróbás gazember.
Amikor látom, hogy valamelyest stabil, szétnézek, hogy mikor hozzák. Aggódom, hogy tényleg le fog hátazni. A név és a látvány együtt.....

-Nem cukor ez Holmes...Ez a felismerés-sokk. Nem egyedi eset. Van hogy én is kapok egy kisebb sokkot, persze az a munkámból adódik. Majd elzavarjuk Stevensont a közeli boltba is ásványvízért, rágóért, cigiért. Addig sem ront a képen és nem görbíti a teret.
VIszont meg kell kérdeznem az előbbiek fényében: Tényleg látni akarja a holttestet?
- nézek Gloriára. Valahol mélyen abban reménykedem, hogy belekapaszkodik az utolsó lehetőségbe, hogy lemond a dologról és csak Holmes fogja megnézni.
Józan ésszel persze nagyon jól tudom, hogy látni akarja, sőt alaposan meg is nézi. Mert ilyen ez a Gloria. Egy százast tennék rá, hogy így lesz, szeretett hadnagyunknak meg fel fog forrni az agyvize.
A döntést pedig felgyorsítja a két kolléga feltűnése a "gurulóssal", rajta a fekete zacsival.
Jelzek, hogy hozzák ide, de talán most először kicsit tétova vagyok és talán félek is.

Mindig is mondtam, hogy ez nem egy unalmas munka...
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#20TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzomb. Május 20, 2023 10:32 am


Zsaruvér& Csigavér



*Most éppen akkor sem érdekelnének Kylie gondolatai, ha a fejébe látnék. Az első ami eszembe jut, hogy rosszul hallottam a nevet és rákérdezek, de tudat alatt annyira biztos vagyok magamban, hogy rosszul is leszek. S amikor újra hallom, minden vérem leszalad a lábamba, bár az attól még nem tart meg biztosabban. Szédülök, közben remélek és ujjongok is, hogy ha tényleg az a perverz szadista állat hever vérbe fagyva az utca kövén, vagy ahol rátaláltak, vagy már a zacsiban, akkor nekem jó, de legalább egy vadállattal kevesebb van a világon. A kérdés csak az, hogy tényleg igazat mondott-e arról, hogy kivásárolt Freddy bától. Bár a havi pénzért jöttek, de nem Beton és nem a másik marha, de végül is nekem mindegy volt.
Azon már-már hisztérikusan nevetek fel, hogy Kylie szöszinek hívja Dextert. Oké, tényleg szőke, de azért na, ne keverjük már a csini kis buta nőkre aposztrofált kifejezést arra, aki kvázi megfenyegetett, hogy ha nem vagyok az övé, akkor másé sem leszek és nem szexuálisan értette. A hadnagy végre rám figyel, bár ezt a figyelmet azért kihagytam volna. Fel sem fogom igazán, hogy két kézzel tart meg és próbál szemkontaktust felvenni velem. *
-Nincs baj. *Hebegem remegő hanggal a tiltakozást, jóllehet ez most nem igazán látszik rajtam, de tényleg nincs baj, ha valóban Dexter fekszik a nyüves zsákban. Rázom a fejem a vércukrom szintjének taglalására, majd arra bólogatok hevesen amit Kylie mond a sokkról. Sokkos vagyok, egyelőre a remélt örömtől. *
-Ismerem. *csak ennyit mondok, Kylie meg nekiáll szófosni, de most hálás vagyok neki ezért, mert addig össze tudom szedni magam annyira, hogy képes legyek válaszolni a kérdésére.*
-Látni akarom. *Veszek egy nagy levegőt, megmarkolom a hadnagy karját, de egyelőre nem vagyok hajlandó válaszolni több kérdésre, míg nem láttam a pasit. *
-Majd elmondom ha láttam. *S ezzel kettévágom a további kérdezősködést, előrébb is lépek az érkező hordágy útjába. Egyre jobban markolom a zsarumat, de csak izgalmamban, nem attól, hogy félek megnézni egy hullát, bár korábban ágáltam a hullanézős randiért, de azt hiszem ez emlékezetes lesz. Két pasi tolja elém, majd kérdőn néznek rám, mintha tudnák, hogy én vagyok az aki azonosítja majd. Végül is ez az eljárás, ha van aki tudja, az azonosítja. Ugye? Bólintok, hogy mehet és szívszorongva várom, hogy az az arc nézzen velem….hát farkasszemet azt már nem. Végtelennek tűnik a pillanat amíg lehúzzák a cipzárat, vagy mi a francot, a hangja is a csontvelőmig hatol és végigszáguld a gerincemen akár egy gleccser, de tartom magam. Egészen addig, amíg meg nem látom azt degenerált, perverz állatot. Aztán kibukik belőlem minden dühöm amit iránta éreztem, de nem tudtam a fejére borítani. Most persze bátor vagyok. Kirántom magam a hadnagy karjának fogságából, a düh elég nagy erőt ad ehhez, és nekiesek a hullának, ököllel püfölöm ahol érem, leginkább az arcát.*
-TE SZADISTA, PERVERZ ÁLLAT, TE DISZNÓ, MOST MEGKAPTAD, ROHADJ A POKOLBAN, A SÁTÁN DUGJON A SEGGEDBE VASVILLÁT! SZEMÉTLÁDA! *Már-már a sírás határán állok, de ez akaratlan reakció. Emlékszem amikor hozzámért, amikor fojtogatott, amikor fenyegetett és mindezt olyan mézes-mázos hangon, mintha csak egy sütire hívna meg. Addig püfölöm amíg valaki el nem rángat tőle, és bárki is legyen belekapaszkodom és a mellkasába fúrva a fejem adom ki magamból sírva a megkönnyebbülést. Tényleg nem kellett volna sminkelnem ma reggel….*





_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#21TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Május 22, 2023 3:53 pm

Felismerés-sokk....
Egy jódarabig magát a szót ízlelgetem, de sokkal inkább érdekel, hogy a nő jól van e(legyen), ne essen baja, minthogy megkérdezzem - akár magamtól is - hogy mégis mi a fenét ismert fel.
Már ha igaz.

De másodikra azért sikerül.

És aztán a dolgok... egész szürreálissá válnak....

Ha nem vagyok ott, nem hiszem el. Utólag. Most sem, de minden ízében figyelek, és ahogy
a két nő önálló párbeszédbe kezd, én csak azt próbálom szem előtt tartani, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen.

Csak aztán ő - mint szokásosan - egy pillanat alatt vágja keresztbe minden előre lefektetett tervemet!

Nem is a belém markoló karja... Nem is a cipzár hangja ami megcsúszik azon a már jól ismerős helyen, és még az a rész sem, amikor rá se kell néznem, már a teste reakcióiból tudom, hogy itt valami nagyon kényes dologra tapintottunk... De amikor fogja magát, és villámcsapás gyorsasággal ráveti magát a testre, csak az elcsúszó lélekjelenlétem az, ami hagyja, hogy a tetem végül felfogjon néhány ütést.
BASSZA MEG!

- HÉ-HÉ-HÉ!!!! - elég gyors vagyok. Már rutinból futnak a karjaim a dereka köré, nem mintha minden alap délutánon ezt csinálnám, de kellett már pár feldühödött prostit leszedjek a stricijéről, vagy akár egy kollégáról, amikor az megpróbálta előállítani.
Még a régi időkben...
Azt mondják a rutin nem válik vízzé...
Szóval elég néhány pillanat, hogy az az ütlegelés már csak légboksz címszót érjen, a nő a levegőben, és még azt is megkockáztatom hogy a tűsarkaival lerúgdossa a sípcsontjaimat, nem számít, csak a holttestben kár ne essen.
Így is baszhatjuk a dns vizsgálatokat...

- Álljon le! GLÓRIA! - teszem le, de csak akkor, és a testtel átellenben, ha biztos vagyok benne, hogy nem fut neki újból.
(Vagy ha már akár nekem is behúz egyet, ezt a részét még elviselem.)
És amikor végül sikerül, de aztán megfordul a karjaimban, arra már végképp nem számítok ami végül történik.

Az ahogy becsapódik a mellkasomba, váratlanul ér. Ahogy az is ahogy zokogni kezd, és igen, az első körben meglepődöm, lévén semmit se tudok, és csak állok ott mint egy darab fa, de aztán csak engedek a késztetésnek - amúgy is megtenném - és óvatosan köré futnak a karjaim, hogy érzéssel, de azért átöleljem.
Nem várt szituációba futottunk....

- Glória... - próbálkozom, de a hangomon hallatszik, hogy zavart, fogalma nincs róla mit kéne tennie. Na ILYEN felállásba még nem keveredtem, és elsősorban emberileg teljes mértékben megvigasztalnám, de mint tanú... és ezek szerint ÉS valami más, így tisztán kell tartani a két lépés távolságot.

Még ha jelen esetünkben ez csak futó eltúlzás is.

De ettől még próbálok... próbálkozom, valamelyest hatni rá.
Hogy kíváncsi vagyok?? Igen. Hogy ezzel megtörném az együttérzés fonalát?? Egy percig sem, így jobb híján megvárom - és igen, lehet egy kissé jobban is szorítom mint kéne - amíg szépen megnyugszik, és elenged.

És csak aztán...

- Glória... - próbálkozom - Fel kell tennem pár kérdést... - hajolok le, és nézek csak akkor a szemeibe, ha ezt a részét hagyja nekem. Más esetben megvárom amíg ő reagál.

- Honnan ismerte a fickót... ? - kérdőjel - Tudja ki ő?? - záporoznának a kérdések, de igyekszem mindent, szépen sorban hagyni. Legalábbis a maga módján. Nem az a jó módszer ha lerohanom, pláne nem ilyen állapotban, ha meg akarok tudni valami jelentőset, ismerem a lépést, ezúttal várnom kell. Addig, amíg magától nem indul meg az elbeszélésben.
Addig minden amit tehetek, hogy tartom az összhangot.

És csak alig egy pillanatig szakítom meg, amikor csak egy pillantást az útközben visszacipzározott és a hullaszállító felé tartó testnek szentelek.
De az én köröm majd ott vár a kórbonctanon!


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#22TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Május 22, 2023 6:41 pm

Nincs mit tenni, látni akarja és kőkeményen stabilizálja is magát. Ez van, pedig én az utolsó utáni pillanatban is adok választási lehetőséget. Bízom a megérzésemben, hogy Gloria nem egy törékeny virágszál és a határozottsága valódi és nem álca.
Cipzár le és feltűnik a delikvens.
Most hogy tudom, miféle ember is volt, az ártatlan külseje felháborít. Tényleg elhittem volna, hogy egy idősotthonban kisegítő.

-Nézze meg amennyire tudja...-bíztatom és így utólag bánom. -Ismerős a gazfickó?
Sokféle reakciót elképzeltem, de azt pont nem ami történt. A csajszi nekiesik a hullának és püföli mint állat, miközben válogatott szitkokat kiabál.
Úgy jajdulok fel, mintha én is kaptam volna egyet.

- Hé! Sebesült, eszméletlen, halott embereket nem verünk! Nem érdekel mekkora seggfej volt életében, de most halott, meggyilkolásából kifolyólag! Ergo az én hullám!
Kerülget az agyvérzés amíg menteném a "cuccot", Holmes meg a csajt húzná le a tagról.
Ebben ő a profibb...Lehet hogy én csak eszméletlenre és bucira pofoznám.
Jobban örültem volna, ha szimplán elájul, vagy lerókázza a cipőjét.

Térdemre támaszkodva fújtatok, míg a kollégák újra ráhúzzák a cipzárt Dexterre (Már neve is van, hurrá!), Gloria meg bőg...Vagy hisztirohamot kapott. Vagy mindkettő, de ez engem rohadtul nem érdekel.
Így nem lehet rendes jelentést írni.
-Nos, madárkáim...- egyenesedem fel. -A helyzet az, hogy a hölgyről össze kell gereblyézni a nyomokat. Gyengébbek kedvéért DNS. Sajna bezacskózni nem tudom, mert mégsem vetkőzhet itt le csak úgy...Viszont a kezeire kaphat egy pár cuki kesztyűt, hogy ne sérüljenek a nyomok...Esetleg lehetek cuki és gyorsan átnézhetem, mi is ragadt rá...A testről.
Egyébként meg hol a faszomba' van a kávé? Meghalt? Stevensonnal együtt? - ordítom bele ebbe a tetves káoszba, amit papíron bűnügyi helyszínnek hívnak.
Vissza az elejére Go down

Gloria "Sapphire" Salinas

admin
Gloria

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Posts : 809

#23TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeSzer. Május 24, 2023 6:58 am


Zsaruvér& Csigavér



*Elég gyorsan megadom magam. Mindketten le akarnak szedni Dexter hullájáról, de végül a hadnagynak sikerül, Kylie-nak már csak arra futja, hogy a hullája felett keseregjen. Én csak azt érzem, hogy erős karok ölelnek át a derekamnál fogva és úgy szednek le Dexter hullájáról, mint ragtapaszt a sebről, épp csak ez nekem nem fáj. A sírás kerülget, és hamar meg is találom a helyet arra, hogy a küszöbön tolongó könnyeim végre szabadok lehessenek. Hogy aztán a sós cseppeken kívül mit kenek szét a hadnagy ingén, már más kérdés. Leálltam, nem kell sokáig győzködni, elbújok Holmes hadnagy karjaiban és azon merengek, el fogok-e kárhozni attól a gondolattól, ami most a fejemben és a lelkemben kering?
Még nem jutok magammal egyezségre, de csitul a sírás, leginkább azért, mert biztonságban érzem magam és nem kifejezetten Dexter hullaközeli állapota az ami kirázza belőlem a frászt. *
-Annyira örülök, hogy meghalt. Most akkor rossz ember vagyok? *Fel sem fogom, hogy ezzel a mondattal talán még a tanú, áldozat sorba a gyanúsítottat is beteszem, csak az érdekel, mennyire leszek megítélve, amiért képes vagyok örülni egy ember halálának, bármilyen volt is míg élt. Mindezt természetesen a hadnagy ingétől kérdezem, s csak később nézek fel rá amikor ő is túl van már a kezdeti sokkon és nekiáll kérdezni. De ezt olyan kedvesen teszi, hogy még az is eszembe jut, hogy nézhetek most ki. Neki is állok egyelőre a kezemmel, ujjaimmal módszeresen tisztogatni a szemeim környékét. Az első húzásnál marad némi fekete szemfesték az ujjamon, de most még nem foglalkozom vele. *
-Oké, tegyen. *Egyezem bele a kérdésekbe, jóllehet még nem tudom milyen jellegűek lesznek ezek, hogy végül mégsem fogok azonnal válaszolni. Erről Kylie is tesz, ám mielőtt még felvázolná a tényeket, a táskámba túrok zsepiért a világért sem távolodva el a hadnagytól. Megérkezik a kérdés, de rögtön Kylie is belekezd a monológjába, amire oda kell figyelnem és, hogy mennyire összeszedettnek tűnök, az is bizonyítja, hogy amikor a kezeimet emlegeti mint nyomragacsot – más szó nem jutott eszembe – akkor egyből a hadnagy ingére téved a tekintetem. Már nem sírok, csak picit szipogok ami együtt jár az ilyen állapotokkal. *
-Magára kentem mindent. Tényleg kesztyűt kell húznom? Most komolyan? *Dexterről nem mondok semmit. Tulajdonképpen valóban meglepődöm az eljáráson, lévén laikus vagyok az ilyenekben és a sorozatokat sem nézem, de egyben időhúzás is, hogy gondolkodhassak azon, mit feleljek Dexterről. Mert a honnan ismerem még egyszerű lenne, de az imént leadott műsoromba ami ösztönös volt, már nem fér bele az, hogy bejött a szalonba és tetkót kért, elcseszte az időmet és utána meggondolta magát. Az ilyeneken nem szoktam magam felhúzni annyira, hogy később akár élve akár halva de megpüföljem a korábbi vendéget. Mindeközben meg sem merek mozdulni, a táskámba már belekentem Dextert, a zsepin is ott van, a hadnagyon is. Gondolatban követem az útját mindaddig, míg félig feltartott kezekkel nem állok Holmes-szal szemben. Kylie meg a kávéért ordibál olyan vehemensen, hogy bár az imént még engem is be akart zacskózni, de beérte a kezeimmel, kezdem megkedvelni.*






_________________

Soha ne mondd, hogy soha
Vissza az elejére Go down

Sean Walker Holmes

Sean Walker Holmes

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Nyomozó/Hadnagyi rang
Location : LA/LV
Posts : 189

#24TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeHétf. Jún. 12, 2023 4:11 pm

Valamit motyog.... De egy szót nem értek belőle - talán - így amikor úgy tűnik végre megnyugodott, valamelyest, és szabad az út a kérdezésre, fel is teszem a LEGLÉNYEGESEBBET, legalábbis a jelen esetünkben, amire viszont még mielőtt válaszolna, Kylie kis közjátéka avatkozik be, amit bár megértek... mégsem tartom a legjobb időzítésnek.
Így csak egy magamban elmormogott "bassza meg", mellett tudom, hogy ezek a szempontok is jelentősek.
Így belemegyek, és először ezt rendezzük.
Szóval felsóhajtok.

- Oké... Hanson - tudja hogy csak feszült alkalmakkor van, hogy így szólítom - Dobj meg két ruhával, és csomagolhatod. - értem ezt úgy - és bízom benne ő is így érti - hogy ha két kezeslábast hozzám vág, ha odabenn a házban már végeztek, azonnal zacskózhatja is a ruhát.

Utána vissztérünk majd a korábbi incidensre.
(vagy közben)


_________________


don't forget what you've sworn

Vissza az elejére Go down

Kylie Alexis Hanson

Kylie Alexis Hanson

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Posts : 22

#25TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitimeKedd Jún. 13, 2023 7:06 pm

-Tekintve, hogy a jelek szerint jobban ismerte a tagot, mint bárki más, határozottan kijelentem, hogy nem rossz ember azért, mert ahelyett, hogy gyertyás siratóasszonyokat hívna, látványosan örömködik.
Rózsaszín lányszobából nem lehet igazságot szolgáltatni, erre magam is rájöttem.

Előkapom a telefont és kérek mintavételes "koffert" meg két védőruházatot. A vonal végén Taylor nyugtázza a kérést, de érzem a hangján hogy furcsállja. Majd később felvilágosítom. Egyelőre én is azon elmélkedem, hogyan oldhatnám meg a legkevesebb kellemetlenséggel a dolgot. Elvileg csak a felső ruházatok kellenek, na de azokat se dobhatják le csak úgy. Szóval kéne egy hely ahol levehetnék, vagy inkább ráhúzzák a védőruhát magukra és majd benn kapom meg a holmikat.
Gloria kezéről meg gond nélkül le tudom szedni a nyomokat, csak kell írnom hozzájuk megjegyzést.

Taylor és Stevenson szinte együtt érkeznek, legnagyobb bánatomra. Fogadok, hogy az utóbbi már egy ideje lesben állt és arra várt, mikor lesz a legcikibb feltűnnie. Talált, süllyedt...Miért nem lottózik inkább az ilyen??
-Köszönöm, kedves! - vigyorgok rá, mint egy pszichopata, amikor megkapom a kávét, hátha elijesztem.
Az idegek már így is pattanásig feszültek és a levegő is vibrál, leginkább Holmes körül. De ő már csak ilyen.
-Na, szóval...Gloria kedves, szépen idenyújtja nekem mindkét kezét én meg nekiállok gyűjtögetni. Utána szépen magukra ráncigálnak egy ilyen, nem kifejezetten elegáns, de hasznos ruhát.
Stevenson feltűnése miatt döntöttem úgy, hogy itt nem lesz vetkőzés. Elég ha abba fog belepofázni, hogy mit szedegetek a csaj kezéről, na és persze miért.
Iszom egy pár kortyot a kávéból, érzem ahogy a testem és az agyam magához tér. Minden oké..
-Nem fog fájni...-nyugtatom meg Gloriát. -Itt az óvatosság alap.
Igyekszem egyszerre gyors de körültekintő lenni.
Néha megesik, hogy ugyanígy kell nyomokat begyűjteni, bár az előzmény abszolúte más.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#26TémanyitásTárgy: Re: A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson   A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A bűntény helyszíne- Sherlock és Watson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: külváros / sivatag-