♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 2 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 2 Voting_barA New Yorki meló - Page 2 Vote_rcap 
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 2 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 2 Voting_barA New Yorki meló - Page 2 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#26TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 1:48 pm

"Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem történik meg megint."

Ez nem az, amire számítottam. Legalább... Így méginkább érthetetlen, és ez egyre inkább feszélyez. Valószínűleg meghelyezkedek a székemben, de ez fel se tűnik, csak tovább figyelek, és minden szónál próbálom értelmezni. Megérteni a miérteket. Megérteni... Őt! Az indokait. Azokat a lépéseket, amiket úgy vél helyesen cselekedett, vagy csak az érzelem hullámai.
Neki kell velük együttélni...
És ezek után.. nekem is.

Nyelek, de csak miután befejezte. Egy rövid elenyésző pillanatra muszáj kitekintenem az ablakon, gondolkodnom kell. Más esetben a szavak maguktól jönnek, de jelenleg...
Azután elhatározásra jutok.

- Megértelek. - bólintok. - Vagy legalábbis szeretnélek megérteni, és azon is leszek minden percben, hogy el tudjam fogadni ezt az egészet. Csak azt teszed amit kértem tőled. Azt amit érzel.. És én tisztellek ezért. Hálás vagyok.. - igen, még az is. - Amiért nem próbálsz mellébeszélni, és amiért nem hagytad hogy.. - észrevétlenül nyelek. - .. reménykedjek. Köszönöm hogy őszinte voltál.. - már egy őszintének ható rejtett mosoly is fogad. - és azt akarom... Tényleg azt akarom hogy boldog legyél. Soha nem akarnék mást... - mindvégig a szemeibe. A szemeimből is kilátszik hogy őszintén beszélek. Mindent megadnék érte. - Szóval remélem a legjobbakat. Szorítok Neked. De azt azért ne felejtsd el, hogy ha bármi... - újra válogatnom kell a szavakat - ha bármi nem úgy sikerülne, ahogy azt megálmodtad... - újabb rövid szünet következik be. - Tudd ki a barátod. És tudd ki az aki szeret... - és újra elmosolyodok.
Talán nem rendezem, talán igen. De ahogy előredőlök, jobb kezem csendben átkúszik az asztalon, az övéért, egyezséget kérve. Bebocsátást. Szeretetet. Egy meghalt szerelmet. Akárhogy is, de nem akarom elveszíteni.
És ez az egy biztos.

 

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#27TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 3:54 pm

Mi mindigis őszinték voltunk egymáshoz.
Akármennyire félek, mert tudom, hogy fájni fog neki, amit mondok, azt is tudom, hogy igazán értékeli az egyenes beszédet. Mi részben ettől vagyunk igazán jók együtt.
Sosem hitegetném Allent. Ahogy Villet sem. Egyikőjükkel sem játszadoznék. Nem ezt érdemlik, nekem meg nem stílusom.
„Tudd ki a barátod. És tudd ki az aki szeret...”
Az arcáról az asztalra sikló kezére vándorol a pillantásom. Előre dőlök, és két kezemmel a kezéért nyúlok, majd az ujjaim finoman rázárulnak.
- Tudom ki az. – búgom halkan, szeretetteljesen mosolyogva rá, miközben a szemeim már a tekintetébe fonódtak.
Csak nézem az arcát és hálás vagyok, amiért Allen van nekem. Ha tudná, mennyire szeretem, még akkor is, ha a külső körülmények teljesen mást mutatnak.
- Allen… Ugyanennyire szerettem volna megélni veled egy új életet, mint amennyire hiányzott a régi… De egyszerűen muszáj megtudnom, hogy működhet-e Villel. – fűzöm hozzá.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#28TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 4:35 pm

Elmosolyodok... Önkéntelen reakcióként jön, még mindig fohászkodik. De tudom jól...

- Nem kell bocsánatot kérned.. - mosolygom, az ujjaim már rég rázáródtak az övéire. - Nem jár megvetés azért aki vagy.. amit érzel... Tudod hogy én így is szeretlek.. - és a mosoly hullámai már szabadabb képet kapnak a szemeimben, az arcomon, és még a szám sarkában is. Megbocsátás?? Nem érdemel... Mert nincs mit megbocsátanom... Nem vétkezett.

- Na gyere ide.. - húzom. Ha hagyja nekem. A kezemmel ösztönzöm, ha feláll, és megkerüli az asztalt, ha mellém ül, ha hozzám bújik, átölelem. Nekem is szükségem van erre a lépésre.
A kérdés, hogy ő készen áll e.

Egész másféle szeretet ez...


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#29TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 4:55 pm

Ezek az átkozott szívügyek rohadtul megviselnek, de a tudat, hogy Allen a döntésem ellenére szeret, mégis felszabadító. Egész lényemről valamiféle ólomsúly emelkedik fel. Hirtelen minden egyes porcikám ellazul. Eddig észre sem vettem milyen feszült volt a testem.
És ahogy azt mondja „Na gyere ide..”, nyomban széles mosolyra görbül a szám. Mint régen…
Nem kell kétszer mondania. Már pattanok is fel a helyemről, megkerülöm az asztalt, és boldogan odavetődöm mellé a fotelbe.
Odabújok Allenhez, miközben a lábaim lerúgom a vászoncipőt, és felhúzom a térdeimet. Szorosan odakuporodom mellé. A fejemet a vállára döntöm, miközben megfogom az egyik kezét és az ajkaimhoz húzom, hogy gyengéd puszit leheljek a tenyerébe.
- Én is nagyon szeretlek. - döngöm halkan bele a markába.
Ha lehet, még jobban szeretem… Ilyen megértésre, elfogadásra és gyengédségre, mint Ő, nem sok ember képes.
Hálás vagyok neki azért, hogy nem próbál meg elcsábítani. Az hatalmas megpróbáltatás lenne.
Nagyon szeretném, hogy minden visszaálljon közénk a régi állapotba. Jól tudom, időbe fog telni, de... úgy érzem nem lehetetlen.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#30TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 5:19 pm

Azt hittem könnyű lesz.. Azt hittem olyan egyszerű... És egyszerűnek is kell lennie. Muszáj neki...
Ezért amint megjelenik mellettem, karjaim a szokásosan óvón ölelik körbe. Nem akarom elengedni. Csak most egész mások az indokok. Szeretem.. igen... még mindig... De nem akarok neki ártani.

Ahogy elkapja a markomat, engedem. Ahogy beszél... Amint az én arcom is rádől, hozzá fordulva megtelepszik a fején, a hajába temetem az orromat. Mélyet szippantok belőle.
De csendesen.. Egy átkozott jel nélkül, ahogy szemeim összeszorítanak, és engedek az érzésnek egy utolsó percre.
Onnan már csak a szeretet marad.
A többit eltaposom. A mélybe.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#31TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 5:58 pm

Elmerülök az ölelésében. Istenem, de jó így... Megnyugtató, biztonságos.
Érzem, ahogy a fejem tetején a hajamba hajtja az arcát.
Csendesen elmosolyodom. Közben az ujjaim az ő ujjaival babrálnak az orrom előtt, mialatt gyengéden tart a karjai közt.
A kezét az ajkaim előtt marasztalom. Az orrom hegye lágyan, óvatosan cirógatja a kézfejének bőrét. Lehunyom a pilláimat, és beszívom a bőrének az illatát… Aztán lassan, nagyon lassan, egy pihe leheletfinomságával hozzásimítom a kezéhez az arcomat. Szeretném érezni az érintését.
Csak még utoljára. Hogy magamba véshessem az emlékét… Kitörölhetetlenül.
Lopott percek ezek. És szeretném, hogy addig tartsanak, ameddig csak lehet.
Nem akarok semmit mondani. Nem is tudok mit. Nem akarom megtörni ezt a békét, ezt a szép varázst, még ha tudom, hogy múló is.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#32TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 15, 2020 10:49 pm

Bizsergés szalad rajtam végig... Ahogy az ujjaimmal játszik, minden pillanatát érzékelem. Mégse mozdulok meg.. nem állok ellen, és nem is lépek.
Sokmindent megadnék ha most megcsókolhatnám...

Elemelem a fejem, de nem azért hogy a vágynak érvényt szerezzek. Egyszerűen csak muszáj nyelnem. Lassan kihúzom a kezemet, a kezei közül, és ha rám néz, egész közelről nézek a szemeibe.

- Muszáj lesz foglalnunk még egy szobát... Jobb lesz... Mindkettőnknek... - a szemem furcsán enged, de tényleg így gondolom. Azt nem bírnám ki.. biztosan nem. Még... És talán arra is jó lesz, hogy egy kicsit leengedjek.
Hasznossá válhat a távolság.  


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#33TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 11:51 am

Nem szívesen, vagy legalábbis nem könnyen, de elengedem a kezét, amikor érzékelem, hogy elvonná.
A szemeibe pillantok.
- Basszus... – sóhajtok egyet - Tényleg. El is felejtettem. – mosolyodom fel szelíden Allenre.
Bólintok egy aprót.
- Igazad van. Úgy lesz a legjobb.És a legkönnyebb mindkettőnknek.
Talán… egyszerűbb lenne mindjárt két másik szobát kérni. A lakosztályban történtek miatt. Rengeteg emlék él ott. Annak a helynek nincs olyan centimétere, amihez ne kötne valami. A jakuzzi, a nappali, a hálószobák, a fürdő, a konyha… Ott aztán nem tudnánk elmenekülni. Nemhogy egymás, de az elmúlt napok eseményei elől sem. Csodás pillanatok voltak...
Én biztos, hogy szeretnék másik szobába menni, ha lehet. Nem csak Allen és az emlékek miatt, hanem Ville végett is.
Egyelőre nem mondom meg Allennek, hogy Ville ellátogat NY-ba. Épp elég nehéz neki így is, nem gyötörném egy újabb megrázó hírrel.
Amikortól Ville megérkezik, azon leszek, hogy ők ketten ne találkozzanak. Feltéve, ha ezt meg tudom oldani.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#34TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 3:35 pm

" Igazad van. Úgy lesz a legjobb. "

Megkönnyebbülés tölt el. Nem azért mert egyet ért velem, hanem mert mindketten képesek vagyunk, meghozni ezt a távolságot. Úgy tűnik..
Tönkre is mentem volna ha mindvégig őt kell bámulnom...

Nagy levegőt veszek, és bár belső kényszer éltet, mégis ellenállok, hogy elengedjem.

- Megejtem. - csak ennyit mondok. A biztonság kedvéért.
Ha elférek tőle, lassan felállok, és megtalálom a hosszú kanapéra készített laptopom. Biztosan Jonas volt ilyen előzékeny, már rendre megszokhattam tőle.
Kihúzom a cipzárt, a gépet kiveszem, és ha ő nem mozdult el, vagy ha mégis megtette, visszaülve a korábbi helyemre, csendben kihajtom magam előtt az asztalon.
Azonnal a szálloda weboldalát célzom meg.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#35TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 4:20 pm

Vissza a valóságba…
Eldőlök, elhúzódom Allentől, sőt, lassan feltornázom magam a fotelből, és átmasírozok az asztal másik oldalára, vissza a helyemre. Allen hadd tevékenykedjen, és… minden hadd kezdjen szépen leülepedni, rendeződni. Teret akarok adni neki. Tőlem mentes teret.
- Figyelj csak.. – pillantok rá a felnyíló laptopjának fedele fölött. - Öhm… Nem tudom te hogy vagy vele, de… – enyhe zavaromban megvakarom a tarkómat, aztán folytatom - Én szívesen átmennék egy másik szobába... A régi lakosztályunkban… Most kicsit nehéz lenne. – biztosan érti mire célzok. Hiába gyönyörűek az ottani emlékek, az a hely felkavarna. Félek, ott csak sírógörcsöt kapnék.
Remélem nem bántom meg. De szerintem ő is hasonlóképp van a dologgal. Azok közt a falak közt ott kísértenek az emlékek; az a lakosztály a legalkalmatlanabb az elengedésre és a megbékélésre.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#36TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 4:35 pm


Felé pillantok a laptop teteje felett. Nem tudom hogy a kérése meglep e. De ettől függetlenül.. mindenképpen engedek a kívánságának, és egy egyszerű bólintással jelzem, hogy: oké, megértettem.

Hamarjában gépelek. A szobafoglalást lemondom, nem érdekel ha ki kell fizetnem, és keresek két másikat. Valami egyszerűbbet. Elvégre csak alvásra kell..

- Egy szimpla szoba elég lesz?? - pillantok fel ismét rá. Ha jelzi hogy neki megfelel, azonnal járni is kezdenek az ujjaim. Az online rendelés csodája... Most hálás vagyok hogy nem kell mással beszéljek.

- Megvan. - csukom le a fedelet. - Néhány szobányira egymástól... - a szemeibe nézve biccentek, elvégre... jobb lesz nem egymás után hallgatózni.
Nem beszélve a kísértések.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#37TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 5:05 pm

„Egy szimpla szoba elég lesz??”
- Persze. Tökéletes. – teljesen felesleges a pucc és a mindenféle extra luxus. Amúgyis kevés időt töltök majd ott a meló miatt.
Miután Allen értesít, hogy megvan, rámosolyodom.
- Köszönöm... – tényleg hálás vagyok érte. Azért, hogy elintézte, a megértéséért és az előrelátásáért. Hülye helyzet, de valóban szerencsésebb két egymástól távol eső szoba.
Kényelmesen felkuporodom a fotelba, és felkönyöklöm a karfájára. A felhőket, az eget és a magasságot kezdem fürkészni.
Eszembe jut Ville… Vajon mit csinálhat? Hogyan érzi magát ott a lakásban? Szerintem hülyére unja magát, vagy épp feldolgozza a harmadik típusú találkozását Wilson nénivel… Nem is sejti, de míg a taxiban ültem a Payne villa felé tartva, Wilson néni rám csörgött, hogy lecsekkolja Villet. Megnyugtattam, illetve megerősítettem, hogy Villenek én engedtem meg, hogy nálam legyen. Arról egy kukkor nem szóltam, hogy a férjem… Nem kell ezt senkinek tudnia.
Halványan elvigyorodom az orrom alatt.
Miért nem lep meg, hogy őfelsége kizárta magát? Mert lefogadom, ez történt. A barátnő- vagyis most már a feleségradar azt súgja, hogy fent hagyta a lakásban a kulcsait. Ha nem akar többet megütközni a házinénivel, jobban odafigyel majd a motyóira.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#38TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 9:18 pm

Csak biccentek. Mindkettőnknek jobb lesz így... Tökéletesebb.

Beáll a néma csönd, és most valahogy én se tudok mihez nyúlni. Meséléshez, vagy vidámsághoz... az időt kitölteni hivatott történetek ecseteléséhez, véleményezéshez, vagy bármi máshoz, csakis a gondolataim töltik ki a fejemet.
A jövő gondolatai...

A bámészkodás közben veszem észre hogy ő elaludt.
Felkelek, csak csendesen, és újra magamhoz veszek egy pokrócot. A kanapéról.
Finoman ráterítem... mint régen... Csak most egész másféleképpen végződik ez a történet.
Megkeseredik az íz a számban, de hamar lenyelem. Pláne mert elcsúszik a távoli ajtó, a szőke lánynak intek hogy jöhet, és rendelek tőle egy narancslevet. Kettőt... A biztonság kedvéért.
Aztán visszaülök a fotelembe...

Az egész út.. teljesen eseménytelenül telt. October végig aludt.. és én nem is bántam, jól esett csak úgy néha végiglegeltetni rajta a szemeimet, teljesen büntetlenül. Aztán már a kapitány hangja szólalt meg a hangosbeszélőben, jelezve, hamarosan leszállunk.

A döccenő Octobert is felkeltette. Hamar realizálta a helyzetet, a többi részlet.. csak a szokásosan, elérve a repteret, az utánunk érkező csomagok előtt hagyva el a repülőgépet, a bérelt kocsi már odalenn várt.
Egy szót se szóltam.. Se ő, se én, mint egy fasírtban lévő házaspár, csak baktattunk egymás után két zombiként, és valahogy az autóba szállva se változott ez a helyzet.
Nem tudtam mi az amit mondhatnék...

A Hotelhez elérve a személyzet nyitotta az ajtót az ő oldalán, én jeleztem, nekem nem kell, így egyszerűen magam léptem ki. A recepciónál a foglalás sikeressége immáron bizonyítottá vált. Igen.. fizetem a nem igénybe vett lakosztályt. És igen.. mindkét szobát is írják az én számlámhoz...
A liftes fiú a csomagokkal, nem teszi szóvá a köztünk beállt néma csendet. Amikor következik az emelet, jelzem, hogy innentől átveszem. A csomagokat. Ő mehet. Szeretnék vele kettesben maradni.
Haladunk.. következik az ő szobaszáma. Átadom a kulcsot, a bőröndjét beállítom az ajtó elé, és...
.. és felé fordulok....

- Ha valami probléma lenne... ott találsz.. - bökök a lapkakulccsal az alig három ajtóval arrébb álló szoba fele. - A 413-as. Vagy hívj... - a számomat nem kell hogy részletezzem.

- Pihenj... amennyit csak tudsz... holnap nehéz napunk lesz. - egy kóbor mosoly megjátszik a szemeimben, de igazán.. nincs mit kiengednem. - Én ma még elvégzem ami szükséges, esetleg a vacsoránál találkozunk.. (?) - készakarva kérdőjelként hagyom meg a végét, elvégre.. nem tudom kívánja e velem elkölteni.
Talán mindkettőnknek jobb lenne ha nem.
Vagy mégis...




(Köv. szitu...)

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#39TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 16, 2020 9:41 pm

Az egész út, egészen a szobám ajtajáig csendben telik. Se, se én nem tudjuk mit is mondhatnánk egymásnak. De elérve a célt aztán mégis megtöröm a csendet, csupán megköszönöm, hogy felhozta a táskámat.
„Pihenj... amennyit csak tudsz.”
Mosolyogva bólintok.
- Rendben, úgy lesz. Ez a terv. Rákészülök a holnapi „megmérettetésekre”. – magyarázom.
Hálás vagyok azért, hogy ma még henyélhetek. Kell, hogy feltöltődjek holnapra, és ép aggyal, kipihenten vethessem magam a munkába.
- Én örülnék, ha együtt vacsoráznánk. – felelem. Bízom benne, hogy nincs ellenére. Nem akarom két hétig kerülni. Az borzalmas lenne.
- Hááát… Te is tudod az én számomat, szóval, ha bármi van... – úristen, de furcsa így csevegni. Ilyen távolságtartóan és ridegen. De tudom, ez majd finomodik és elmúlik. Idővel. Ezen sajnos át kell esnünk. Rühellem ezt a helyzetet.
Mielőtt magamra hagyna, és ellépkedne a saját szobája felé, még cinkosan a szemébe mosolyodom, és a következő szavakkal engedem útjára.
- Allen… Egy kalappal! – minden menni fog. Tudom, hogy ügyesen összehoz minden részletet. Drukkolok neki, érte… És sokat fogok rá gondolni.

***

Elbúcsúzva Allentől, és belépve a hotelszobámba az első gondolatom, hogy éhes vagyok! Na jó. Csak a második. Mert a legelső az, hogy Te jó ég! Micsoda nap már megint!
Beljebb térve épp csak végigfuttatom a tekintetemet a berendezésen, hogy felmérjem a terepet, és megkönnyebbülve konstatálom, hogy a mostani lakrész egyáltalán nem hasonlít a múltkori közös lakosztályra, noha ez is épp olyan barátságos és kellemes környezet, minden kényelemmel ellátva.
Mielőtt a holmijaimmal, vagy bármi mással foglalkozni kezdenék, megcélzom a telefont, hogy ebédet rendeljek; gyrostál narancslével – tökéletes lesz.
Míg a pincérre várok, és mielőtt nekiállnék berendezkedni, lerúgom a cipőimet, aztán hanyatt dobom magam a hatalmas ágyon. Jóleső sóhaj szabadul a tüdőmből.
Talán egy-két percig heverészek így, amikor bevillan, hogy van egy roppant fontos dolgom. Ígértem valamit valakinek. Máris halászom elő a nadrágzsebemből a mobilomat. Fel szeretném hívni Villet.
Alig várom, hogy halljam a hangját, azt a rejtélyesen mélyen búgó, gyógyító baritonját. Kell, hogy halljam. Ha személyesen nincs is itt, a hangja sokat segítene most a lelkemnek – mint már annyiszor régen is. Csak tudni akarom, hogy valahol ott van nekem.
Szeretném Allent, mint szerelmet elengedni, és szeretnék minden csepp gyengéd érzelmemmel visszahangolódni Villere.
Máris kicsöng. A fülemre tapasztom a ketyerét és izgalommal telve várom, hogy felvegye.
Ha felveszi…
- Szia! – szólok bele lelkesen. Hallhatja az altomon, hogy mosolygom, vagy inkább vigyorgom. - Nem hívlak rosszkor? – tudakolom. Ha nem zavarom, folytatom. - Hallom, összecsunyáztad Wilson néninek a lépcsőt... – heherészek a vonal végén. Lebuktááál…! Szerintem mindenképp sokat tanult az esetből. Ha mást, azt biztosan, hogy jó ha a kulcsai mindig nála vannak.
- Amúgy hogy telik az első napod? – kérdem. Közben tudatosul bennem, hogy bakker Ville tök egyedül korzózik otthon! Remélem nem szagolgatja végig a bugyijaimat, és nem bagózik sumákban a lakásban. Na mindegy. Csak semmi pánik...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#40TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 18, 2020 3:28 pm

Las Vegasból... A New Yorki meló - Page 2 Phone-512


Már a kezemben a kulcs.. - csak el ne felejtsem. Nyílik az ajtó, amikor valami csörgésre leszek figyelmes a háttérből.
Bassza meg a telefonom... Megint majdnem itthagytam, így félbe-nyitva hagyva az ajtót, hirtelen mozdulok, és érte nyúlok.
Elsőre a kijelzőt nézem meg.
De nem az fogad akit vártam.. A FASZT!
Szélesre húz a vigyorom, valaki sokkal jobb annál!

Benyomom, aztán a fülemhez emelem. Képtelen vagyok lemosni a vigyoromat.

- Szia.. - a hangom mélyen zengő.. kedves... Fogalma sincs róla mennyire örülök neki...

- Te sosem hívsz rosszkor... - a hangom mosolyog, és egy lépés előre, az ajtót fél lábbal berúgom, hatalmasat csapódik a háttérben. Én viszont visszahátrálva az ágyon egyszerűen hanyattdőlve elterülök.
Nyekkenek a művelet alatt.

- Az az öreglány?? - kérdezem - Szóval te állítottál rám ellenőrző készüléket.. - vigyorgom. - Tudtam én hogy félsz itthagyni amilyen kapós vagyok. - oké, ez igaz.. az volt. Most már kitérdekel.
A napot tekintve viszont..

- Semmi extra.. Itthagyott a nejem, szóval lógatom az orrom.. - és vigyorgok. Veszettül. Teljes terjedelmében, már a szó: nejem, megbizsergeti a halántékomat.

Ilyen lesz ez innentől mindig..!??


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#41TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 18, 2020 4:43 pm

Az ajtó hangos csapódását hallom a vonal másik felén a háttérben, aztán a hangjának finom elcsuklásán hallom, hogy valamit csinál közben. Mintha ledobta volna magát valahova; a kanapéra, vagy az ágyra.
Sunyin elvigyorodom.
- Ááá, Wilson nénit nem kellett állítani… Ugrik ő magától is. Az elején, amikor beköltöztem, rám is totál rám kattant, amíg teljesen meg nem bizonyosodott arról, hogy egyetlen államban sem köröznek. Úgyhogy mosom kezeimet, nem nekem dolgozik. – heherészek a telefonba, miközben a tekintetem a mennyezetet pásztázza. Nincs ott semmi érdekes, viszont lelki szemeim előtt annál inkább; magam elé képzelem Villet, amint ficereg vagy épp lustálkodik a lakásban.
Nem is tudja, milyen jó hallani a hangját. A reggeli lelki megmérettetés után egészen új hangulat telepszik rám; már csupán attól, hogy a fülembe duruzsol a baritonja, még ha csak a mobilon keresztül is. Ekkora hatással van rám ez a fickó.
És hogy féltem otthagyni amilyen kapós???
- Na jóóó… Lebuktam. – nevetgélek halkan.
Sóhajtok egyet. Annyival máris jobb, hogy beszélünk… A gépen még hajlandó lettem volna megkérni, hogy néhány nappal később jöjjön, de most nem megy. Hiányzik. És alig várom, hogy újra lássam. Inkább majd valahogy trükközök – ha tudok –, és azon leszek, hogy Allennel elkerüljék egymást.
„Itthagyott a nejem, szóval lógatom az orrom.”
A nejem. – erre az egyetlen szóra csiklandós érzés nyilall a gyomromba. Te jó ég… A neje vagyok. De tényleg. ÉN vagyok a neje. Még mindig olyan hihetetlen.
Valahol most kezd bennem igazán tudatosodni, hogy Ville hozzám tartozik.
- Ahamm, értem. Szóval nős vagy… Az a némber nem is értem hogy volt képes egyedül hagyni. – vigyorodom el gonoszdin - Hááát… A jelek szerint sorstársak vagyunk, mert az én férjemnek meg sok a dolga, és nem tud velem lenni. De ha most itt lenne, hajaj… Le sem tudna vakarni magáról... Nagyon hiányzik. – az utolsó mondatot már mosolyogva ejtem ki a számon.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#42TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2020 12:23 am


- Ami biztos az biztos.. Nemtiszta a tyúk.. - vigyorgok. Csak úgy. Mert jólesik. És mert jólesik az is hogy végre hallom a hangját. Ennyi idő után...

Na de ahogy folyik a folytatás, valami sokkal izgalmasabb kezd kibontakozni.
És mondjuk hogy veszem is az adást!

- Mhm.. visszahívhatlak?? Asszem csomagolnom kell... - és el is dobom a telefont. Na jó,csak  úgy csinálok. Csak a hasamon landol, de közben vigyorgok, persze... ha nem lenne még hátra Grid, még egy hurrikán se tudna visszatartani.

- Figyeljcsak... - aztán bele mégis. - holnaptól újra meg kell tanulnod leírni a nevedet... - és vigyorgok. Teli torokból. Teli ingerből. És még vagy ezerféle teli, de már alig várom a pillanatot. Hogy végre a kezemben tarthassam. Őt is, de hogy a PAPÍROKAT!
Már előre fürdőzöm az érzésben.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#43TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 19, 2020 1:20 am



Vé & O.

Hallom, hogy puffan a telefon. Felnevetek. Hogy csomagol?
- De jó is lenne! - kacarászok. Nem tudom, hogy hallja-e. De őszinte a sóvargásom. Semmire sem vágyom, csakhogy itt legyen velem. Felsóhajtok. Csak ki kell bírnom pár napot. Asszem addig meg is bolondulok, hacsak nem temetkezem a melóba.
Nem akarok mindjárt első nap rossz feleség lenni, ezért nem is faggatom Villet arról, hogy hogyan áll a szükséges dolgok elrendezésével. Nem akarom úgy érezze zaklatom velük.
És hogy megtanulni leírni a nevem?
- Úúú, szóval elintézted? Szuper vagy!... Most aztán felcsigáztál! Nem is kicsit... - bazsalygom évődve. - Meg is lesz a jutalmad...  Ha már nem vagy itt a nászéjszakánkon Tigrisem, este bekapcsolom neked a kamerát... És ki tudja mi fog történni... Például megcsodálhatod a szexi XL-es pizsi pólómat. - nevetgélek.
Na jó, még én sem tudom mi lesz, de bármi megeshet. Villet ismerve őrült dolgokra is rá tud venni. És hát... valahogy fel kell dobni a házas életet.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#44TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 20, 2020 11:44 pm


És elvigyorodok a hangján. Semmi sem szólt szebben még a szájából, mint ez a lelkesedés!
Nekem is lelkesedni támad kedvem, ha már nem tenném amúgy is, de ahogy jön a folytatás, egyre jobban kinyílik az a bicska a zsebemben.
Oké, nem bicska az.
És nem is a zsebem...

- Necsigázz!! - nevetem. De tudja ő hogy őszintén gondolom ezt. Már hogyafenébenetenném! Lehet neki ellenállni?? Meg az XL... Pólójának.

- Hány óra múlva is lesz ott éjjel!?? - összeráncolt szemekkel érdeklődöm, hát mert.. mert csak. Ki a fene akar annyit várni??


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#45TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 12:27 am



Vé & O.

Úristen, mennyire imádom a hangját; azt, ahogyan búg a baritonja, ahogyan kekeckedik és húzza az agyamat. Fogalma sincs mennyire hiányzott. Keserű érzés ez, mert nincs itt fizikailag, de boldoggá tesz, hogy kihallom a hangjából, hogy örül nekem innen több ezer mérföldre.
- Nálam most 3 óra, úgyhogy... Mikor is lesz éjjel? - egy pillanatra elgondolkodom, hogy utánaszámoljak - ...Úgy 8-9 óra múlva? Aw... Basszus, de sokára van az még. - sóhajtok egyet.
- Figyelj csak, a régi laptopom ott van a hálóban a ruhásszekrény alján egy dobozban. Minden megvan hozzá, hálózati kábel, egér... Tök jól működik. Használhatnád. Konnektort mindenhol találsz; a nappaliban, a hálóban az ágy mellett... Akárhol beüzemelheted... Jobb, mint egy 7x15 centis kijelzőn kukkolni, nem? - beharapom az alsó ajkamat, miközben próbálom kipuhatolni Ville mit gondol erről. Én örülnék, ha "nagyban" láthatnám este azt a csinos kis fejét, miközben beszélgetünk.
- Tudom, hogy nem vagy akkora netfüggő, mint a földi halandók, de esetleg csinálhatnál egy Skype fiókot, és akkor csünghetnénk a szeren.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#46TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 12:43 am

Oké.. laptop.. Meg konnektor, meg... Valahol elvesztettem ám a fonalat, de sejtem a lényeget, vagy legalábbis azthiszem.
Mennyivel egyszerűbb lenne egy repjegy!

De még nincs vége...
És ahogy tovább folytatja, át is válthatna akár üzbégbe, mert kurvára nem értem, vágom miről van szó.
Leplezendő röhögni kezdek.

- Tudtam én hogy túl sokat gondolsz rólam! - vigyorgok. - Tudod te kihez mentél hozzá?? - nevetek. Demert.. és csakismert az Ő.. kedvéért, lássuk, megerőltetem magam.
(Vagy valahogy legalábbis elintézem.)

- Szóval akkor azt mondod.. 8-9 órám van megcsinálni ezt a szart!?? - és vigyorgooook! Mert éppenséggel már alig várom, nameg.. kezd valami megfogalmazódni a fejemben, és kecsegtető a jutalmazás.
Ilyet se csináltam még!
Mindentelkellkezdeniegyszer...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#47TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 9:34 am




Ejgen, gondoltam, hogy amikor olyan zavarbaejtően misztikus kifejezésekkel dobálózom, mint a „konnektor” és a „Skype fiók” – Úúúúúúú!!! -, Ville azt hiszi káromkodok.
- Baszki... – dünnyögöm magam elé, de közben erősen vigyorgok. Pláne mert hallom, hogy kibukik belőle a röhögés.
- Óóó, nagyon is jól tudom, kihez mentem hozzá, Mr. Énvagyokavilágközepe. – döngöm játékosan gúnyolódó, mély hangon - Nem kell ám hackernek lenni, hogy bekapcsolj egy jelszómentes laptopot... Csak egy ötlet... – most én kezdek el röhögni - ...hívd át Ravint, boldogan segít neked. Némi csokoládéval simán megvesztegethető. – hirtelen átsuhan a gondolat az agyamon, hogy az emberemet még Wilson néni is lealázná kütyükezelésben. Nem merek visítósan felnevetni, inkább visszafogom a késztetést, mert félek, hogy megsértődik és kinyomja a telefont.
- Ha megcsinálod, ígérem, a nagyibugyi és az XL-es AC/DC póló helyett valami csajosabb gúnyát öltök a virtuális randinkra. – heherészek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#48TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 11:16 am

Szélesre húz a vigyorom. Már ha nem vigyorogtam volna alapból is teljes gőzzel, de tetszik a hangja a túlvégen, és ez egyre inkább nyilvánvaló.
Számomra is.

De akkor szembe jön 'Ravin' és maga a gondolatra hirtelen kiráz a hideg. Nem kell nekem az a kotnyeles kis szarkamatyi, hogy aztán telitökbe vigyorogjon a fejemen! Na meg semmi köze ahhoz, mire készülök Octoberrel... MÁS ötletem van!

- Oké, oké, majd megoldom.. - helyette terelek. Tudom mennyire összedugják a fejüket ezek ketten, de azért.. naaa! Nehogy már rajtam röhögjön egy 10 éves...
De aztán az utóbbiak is szöget ütnek a fejembe.
Hátraheveredek kényelmesen, és...

- ..Na mesélj! - a hangom már egész másfajta színben játszik.

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#49TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 11:35 am




Én is szélesen vigyorgok.
- Óóó… Erre bezzeg felkaptad a fejedet. – döngöm bele a telefonba, miközben másik kezemmel szórakozottan pödörgetni kezdem a hajamat, ahogy az ágyon heverészek, és a tekintetem a mennyezetet pásztázza. Lélekben otthon vagyok vele, és nem itt a hotelban. Szinte látom magam előtt őfelségét. Meg azt az önelégült mosolyát.
- Nem is tudom. Talán villantok egy bokát, esetleg egy melltartópántot. – heherészek. - Hm… Úgy látom, amikor haza megyek, leckéket kell adjak neked… számítógép ismeretből. – bököm ki a végét vihogva. Remélem nem másra gondolt.
Hé, egyébként tökre meglepett azzal, hogy nálam, illetve most már nálunk van. Azt hittem visszaszökik a stúdió fölötti szobájába. Megértettem volna, ha így tesz. De örülök, hogy ott van, ahol.
- És amúgy… jól érzed magad a lakásban? – kérdem óvatosan. A hangomon hallhatja, hogy már nem viháncolok, inkább csak szelídem mosolygom. Tudni szeretném jól van-e. Nem érzi-e magát túlontúl idegenül, nincs-e menekülhetnéke. Mármint nem tőlem, csak az épületből és a környékről.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#50TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 11:48 am

Szóval bokát meg melltartópántot...
Megforgatom a szemeimet.
De közben vigyorgoook...

- Szóval zárda feeling.. értem.. - de egy percig se sikerül elvennie a kedvem, elvégre.. értem ééén! Már hogyne érteném, de ezzel a.. kütyüvacakkal azért még jólenne várjunk.

- Na erre majd visszatérünk ha végre hazadugod az orrodat.. - most már csak mosolygok.
De ahogy tovább fut a dolog, már nemigazán tudom mit mondjak.
Automatában körbepásztáz a szemem.

- Auuöööö... lakás! Igazából.. - mert az.. nem? Ez sose számított. - Csak elrendeztem pár dolgot, és mindjárt indulok tovább. - Hogy el akarom e mondani neki hova?? Ezen még nemgondolkoztam el. Majd kiderül ha kéne.
Biztosan kiderül...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#51TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-