♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Pént. Május 10, 2024 10:10 am

» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Leon Williams
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
A New Yorki meló - Page 3 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 3 Voting_barA New Yorki meló - Page 3 Vote_rcap 
Alessandra Clark
A New Yorki meló - Page 3 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 3 Voting_barA New Yorki meló - Page 3 Vote_rcap 
Gloria "Sapphire" Salinas
A New Yorki meló - Page 3 Vote_lcapA New Yorki meló - Page 3 Voting_barA New Yorki meló - Page 3 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#51TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2020 12:36 pm




Hogy haza dugni az orromat? Vigyorra rándul a szám sarka.
- Igyekszem mielőbb elvégezni ezt a melót, oké? De addig is, dugdosd csak szépen ide te a tiédet. Már az orrodat. – fűzöm hozzá, csak mielőtt másra gondolna.
Azt mondja elrendezett pár dolgot, és mindjárt megy tovább.
Hát… Most nem tudom mit tenne egy jó feleség. Kérdezzek rá? Legyek érdeklődő, vagy ne firtassam? Ebben a helyzetben mi a jó megoldás? Nem akarom, hogy azt higgye, nem érdekel mi van vele, de azt sem akarom, hogy úgy érezze, ellenőrzöm, vagy hogy minden lépéséről számot kell adjon. Dehogy kell! Tiszteletben tartom a szabadságát; akármilyen hihetetlen, még azt sem bánom, ha épp varázspor-beszerző körútra megy, csak ne lője túl magát – ez az egy kérésem van. Na jó, meg az, hogy ne bagózzon a lakásban.
Tehát faggatózni, vagy nem faggatózni… Micsoda szörnyű dilemma rögtön a házasságom első napján! Nem akarom elbaszni.
Azért jó hallani, hogy sürög-forog. Egész… komolyan hangzik. Élettelinek.
- Szóval elfoglalt vagy. – döngöm elmosolyodva. - Nem kell beszámolnod semmiről, ha nem akarsz, nemmm vagyok a börtönőröd... – reflex-szerűen megvonom a vállaimat még fektemben is - ...de ha gondolod, elmesélheted mivel ütöd agyon a délutánodat, míg lemegy a nap és beindul az online élet itt a zárdában. Szívesen meghallgatlak. Persze csak ha ráérsz. Nem tartanálak fel. – magyarázom.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#52TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2020 3:26 pm

Felnevetek. Hangosan és jóízűen, talán belezeng még a szomszéd betonfala is.
Kitérdekel..

- Oké, az orromat is dugdosom, csak bírd kivárni.. - és vigyorgok. Tényleg. Ha lehetne már most mennék... Vagy ezt már mondtam??  
Lehet de attól még semmin nem változtat. Már alig várom hogy ottlegyek vele...

Mégis az aztán becsúszó kis közjáték valahogy nyilvánvalóvá teszi hogy őszinte legyek. Elemivé... És hogy mi lesz a következménye??
Azt még én se tudom.
Mégis elmosolyodom.

- Van egy... ötletem, hogy szerezzem vissza a pénzemet. - csak ennyi. Egy ötlet. Nem több. - Tudod van akinek hízelgő, de nekem nem pálya hogy kitartott legyek.. - és megint felnevetek. Csak mert jön zsigerből, és mert.. igaz. Igazából... fura egy helyzet. Újra gyereknek érzem magam...

- De inkább nem számolnék be, amúgy se biztos hogy sikerül, namegaztán... a Fortunám vagy.. - újra mosolygok. Egyre jobban hív az érzés hogy lerúgjam a cipőimet. Csakaztán jön a taxi...

- Inkább drukkolj nekem! - húzom csíkká a szemeimet, de csakmert nem akarok beengedni semmiféle negatív gondolatot. Muszáj hogy sikerüljön... Sikerülnie KELL!!

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#53TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2020 5:31 pm




Ahogy burkoltan belekezd, csupa fül vagyok. És amikor megpendíti ezt a kitartott/eltartott dolgot, ő nem látja, de megforgatom a szemeimet. Megint kezdi... Értem én, hogy mi a baja vele, de basszus egy csapat vagyunk. Vagyis… Család. Ha pénzre lenne szüksége, szívesen adnék neki, csak szólnia kell. Meg aztán egyébként sem kérném vissza; tudhatná, hogy még ebben is számíthat rám. Ez csak pénz. De nem szólok, inkább hallgatom, ahogy folytatja.
Nem rosszallóan, sokkal inkább elgondolkodva ráncolom a szemöldökömet. Az érzés, ami az elején még csak ébredező gyanú volt, pár másodpercre rá már masszív bizonyossággá válik; sejtem hol, azaz inkább kivel van dolga. Nem kell hozzá zseninek lenni, elvégre azt mondta, hogy „visszaszerzi a pénzét”, azt meg kizárólag egyvalakin vasalhatja be. Akinek a nevét nem mondjuk ki.
- Drukkolok, és elhiheted, lélekben is meg mindenhogy veled vagyok. Deee ha ahhoz a valakihez indulsz, akire a Fortunád gondol, akkor adna egy tippet… Legyél rafkós és nyomd be a telódon a hangrögzítést, mielőtt bemész hozzá… Ehm… Fortunád is így tett pár napja, amikor berángatta magához az irodába. Sok faszság el is hangzott, szóóóval Isten tudja most mi hagyja el a száját és mikor jöhet jól az anyag. Tudom, geciség, de na...Jah, a nejed már így játszik a Sátánnal.
Nem fogom Villet feleslegesen az ellen a díszmajom ellen hangolni, az nem segítene semmit, de valamit illő lenne nyikkanni.
- Figyi… Ha pampog, hadd mondja, oké? Sokkal jobban fél tőled, mint ahogy mutatja, meg aztán… ő is függ tőled. – hát asszem ritka szar vagyok lelkesítőbeszédben. - Szóval… Hajrá Tigris! – elmosolyodom - Menni fog. – tényleg bízom benne, ahogy abban is, hogy Ville okos lesz – értsd: nem veri meg rögtön és önmagához képest visszafogottabb lesz a diplomácia kedvéért.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#54TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2020 8:38 pm

És jótanácsok... Volt már olyan hogy én valaha is hátulról kerültem?? Nemigazán. Nemmernék rá megesküdni. És most is.. jobban szeretem a tiszta lapot, nem újak Grid fenyegetései. Voltam már jelen.. nem egy rázós helyzetben - máramire emlékszem - és tudom mik a módszerei. Mégis... megnyugtatásul...

- Jólvan. - egyszerű hanggal engedem. Talán nem ismer annyira hogy csak vetítés. Nincs kedvem magyarázkodni.
De az azután következő féltő-óvó szöveg, már sokkal inkább megmosolyogtat. Hálásan... Azthiszem...

- Okééé... Anyu... - aztán már vigyorgok. Teli szájjal mint az atom. De az a tigris dolog azért még megmozgat, SŐT! Annál jobban!

- Már alig várom az estét... - a hangom kellemes, talán még a vágyakozás is kihallatszik belőle. Vágyom rá.. NAGYON! És nem csak a testére, a hangjára.. a nevetésére.. a nyögéseire a fülemben, a szabadságra mellette... És még az illatára is... Ahogy nagy levegőt veszek, talán még most is érzem... Talán a pólóból szálló az ami visszacseng.
Vagy csak a képzeletem az...


_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#55TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2020 9:35 pm




- Jól van. - ismétlem meg a szavait mintegy belenyugvásul. Nem is tudom mit gondoljak. Talán azt, hogy nem fog a kütyüzéssel bíbelődni. Amekkora antimágus, talán meg a felvevő gombot sem találja.
Aprót sóhajtok. Rendben van. Nem kéne beleszólnom. Tegyen úgy, ahogy jónak tartja. Én is azt teszem. Legfeljebb elválik vagy lelép, vagy mindkettő ebben a sorrendben.
Hogy anyu? Valószínűleg vigyorog, a hangján hallom.
- Ne haragudj. - mondom elmosolyodva - Abbahagyom. - jah. Nem az anyja akarok lenni, hanem egészen más.
Aztán természetesen témát vált. Tudom, nem szabad nyaggatnom, csak engedjem el a témát, és legyek nyugodt meg türelmes. Bassza meg, összetéveszt egy buddhistával!
De mégis szélesre húzódó vigyort csal az arcomra.
- Én is. - felelem búgó hangon. - Nagyon várom. - igazából csak azt szeretném, hogy tudja, vele vagyok, sokat gondolok rá, és történjen bármi, elmondhatja. A legutolsónak nem akarok hamgot adni, nehogy kényszernek érezze, inkább kivárom míg magától megteszi, ha meg. De lehet, hogy a sírba viszi a mai egyezkedés történéseit. Vajon mikor fog megunni vagy besokkalni tőlem és megint lelépni? Úristen... Asszem nem normális, hogy egyfolytában ettől rettegek, meg attól, hogy rossz vagyok, csak mert aggódom érte.
- Melyik nap jössz? - tudakolom. Fogalma sincs róla mennyire hiányzik.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#56TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2020 10:48 pm

Imádom! Komolyan... imádom, hogy valaki törődik velem. A visszacsengő durcás-megbánó hanglejtése meg méginkább vigyorra gerjeszt.

- Ne csücsöríts, nincsháború...! - nevetem. Hogy előtte vagy már utána, az kérdéses. De akárhogy is, IMÁDOM ÉRTE! Most méginkább...

- Tudod hogy megdöglöm érte hogy ennyire féltesz?? - és még mindig lemoshatatlan az a vigyor az arcomon.

- Jó érzés... - ezt már csak mosolygom.
De mert ígyvan, nagyon várom az estét is. Feledhetetlenül...
És valamiért akarom hogy tisztában legyen vele, ezért kimondom.
Ahogy azt követi az ő kérdése.
Ami egy... nagyon is fogós kérdés...

A semmibe húz a mosolyom, és valahogy egyezkedni kezdek. Önmagammal... elsősorban. Egymásra teszem a terveket, mennyi időbe is fog telni...
Nemlehet az annyi!!
Hát majd meglátjuk, teszünk róla hogy kevesebb legyen!

- Szeretnék... - akadok bele - Holnapután már melletted AKAROK(!) ébredni! - és már újra behúz a mosoly szelleme.
Nem képes sokáig magára hagyni...

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#57TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2020 11:28 pm




- Jól van. - ismétlem meg a szavait mintegy belenyugvásul. Nem is tudom mit gondoljak. Egyenesen rettegek attól, hogy elcseszem. Annyival egyszerűbb és könnyebb volt minden, amíg csak szórakoztunk egymással. Nem volt tétje, és nem volt bajom... magammal.
Elkeserítő egy érzés; nem vagyok én ebben jó - nem vagyok feleségalapanyag. Mintha egy elefánttól várnák, hogy fára másszon.
Villenek sem való ez az élet. Vagyis... Ville mint férj és apa? Egyik szemem sír, a másik nevet. Csak beleugrottunk valami őrültségbe. Olyan hirtelen történt, végig sem gondoltuk. Vajon mikor kezdi el kényelmetlenül érezni magát ebben a kapcsolatban? Mikor kezdi el hiányolni a régi szabad életét? Félek, csak idő kérdése. Talán várnunk kellett volna, míg újra megszokjuk egymást, vagy valami ilyesmi.
Úgy megkérdezném tőle, hogy tényleg ezt akarja? Egy feleséget? Ráadásul aki a legbénább a világon? Az éneklés a véremben van. Még a sütés is csak-csak megy. De ez??? A gyerekről már nem is szólva.
Az biztos, hogy nem fogok hangot adni a frusztrációmnak. Szörnyűek ezek a gondolatok. Tudom, ki kell takarítanom a fejemet. Ne most dobjam be a törölközőt, mikor már elintézte a papírokat. Talán ugyanolyan lazán kéne vennem az egészet, mint amikor csak dugni meg baromkodni jártunk össze. Azok szép idők voltak... És a mostani is az lehetne. Nagy eséllyel tök feleslegesen kínzom magam mindenféle ostoba félelmekkel, amiket csak az elmém kreált. Vajon más nők is így szarnak a házas életük első napján? Normális ez?
Mindegy...
- Nem is csücsörítek. - duzzogok, miközben erősen vigyorgom. Túl jól ismer...
Hogy bejön neki, hogy féltem? Nem látja, de belevörösödöm a vallomásába. Amellett, hogy jól esik és megborzongat, pokolian megnyugtat. Valahogy ráérez. Szinte fellélegzem. Ezek szerint nem ma fog válni.
- Holnap után...- ismétlem meg széles banditamosollyal a képemen. Elönt a forróság tetőtől talpig. Mintha az előbbi negatív gondolatok nem is léteztek volna. Ville pár szóval lefejezte őket. Engem meg megvett kilóra. Bár tudnám hogyan csinálja; hogyan tud így levenni a lábamról.
- Asszem innentől csak vegasi melókat fogok vállalni. Piszok szar nélküled. - duruzsolom és beharapom az alsó ajkamat.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#58TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2020 3:09 pm



Szinte hallom a hangján a duzzogást.. Talán ez is rátesz a jókedvemre, így méginkább megdöglöm érte, és nem is akarom ezt titkolni.

- Hogy nem-e!?? - de ezt csak hasonló derűvel engedem, afféle... jóleső húzásként, és mert lefogadom hogy tényleg így tesz. Ismerem már jól...

De aztán szóba kerül valami más is, és bár már a következő géppel repülnék ha menne, muszáj hogy ne fussak be üres kézzel. Ahhoz meg szükségem lesz még néhány napra.

- VAGY! Egyszerűen alapítunk egy duettet, és onnantól együtt megyünk mindenhova! - vigyorgom - De felőlem szóbajöhet a ragasztó is.. - nevetek. Csakmert jó a kedvem, és csakmert.. nekem is jobban esne ha itt tarthatnám a karjaimban.
DE! Ezt akkoris el kell intéznem...

Ha lehet, minél előbb.


   ✠

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#59TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2020 3:58 pm




„Hogy nem-e!??”
Belenevetek a telefonba.
Tudom, hogy tudja… És most már ha akarnám sem tudnám lemosni magamról ezt a csücsörítős-duzzogást. Még a végén ez lesz a védjegyem.
- Túl jól ismersz. – döngöm, miközben mindvégig vigyorra görbül a szám.
Beletörődve felsóhajtok. De csak mert egyáltalán nem bánom, hogy így kiismert.
A duett szó régi – na jó, nem is olyan régi –, kellemes emlékeket idéz fel bennem. Kicsit el i merengek.
- Mmm… Emlékszel még LA-ra? Arra, amit a színpadon műveltünk? Látod, azt egyenesen IMÁDTAM! – magyarázom, mire kibukik belőlem egy újabb nevetés.
- ...Tiszta Modern Talking lennénk. Csak metál kivitelben. Grid meg a haját tépné… Ami pedig a ragasztót illeti, hááát… Nagyon szeretlek, de arra még nem vagyok felkészülve, hogy kéz a kézben vonuljak veled a budira. – heherészek.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#60TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2020 4:23 pm



Felnevetek. Hangosan, és szinte hahótázva. Egész... különös szintre emelte a jókedvemet, és ezért, csakis hálás lehetek neki. Mindaz előtt ami jönni fog...

- Azt hiszem az még megérne egy misét.. - és vigyorgom. Hogy mit jelent ez!?? Azt én se tudom igazán, de egész.. abszurd az elképzelés, hogy milyen is lehet... hát mondjuk ki, amikor a klozeton trónol.
Nemmost akarom elképzelni...

- Okéé, akkor maradjunk Vegasnál..  Meggyőztél... - mosolygom. De még a mosolyom is annyira őszinte és tiszta, ahogy már nagyon rég nem éreztem magam. Teljesen feltöltődve!
És valahogy kirobbanó ez az opció.

- Na jó, azt hiszem lassan megérkezik a taxim. - nem rázom le... de ha menni kell, hát muszáj lesz! Előbb-utóbb biztos.. - Alig várom az estét.. - és már megint mosolygok. Mellette biztosan, kedvem sincs nem-mosolyogni. És ahogy lassan a szemeimbe akadnak a falon függeszkedő órán futó percek, valahogy nyilvánvalóvá válik, hogy tényleg nem várhatok. A találkozó vár... ideje mennem...
 
 

   ✠

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#61TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 24, 2020 6:03 pm




Hogy lassan jön a taxija?
Szelíden elmosolyodom. Tudom, hogy mennie kell. Neki is jobb, ha mielőbb letudja a dolgot azzal a bizonyos valakivel. Remélem, elmeséli, mire jutott vele. Fogalmam sincs mire számítsak. Azt a szociopata diktátort ismerve, na meg a tegnap délután történteket tekintve… Pfú… Ville most nagyot nőtt a szememben, hogy ezt a lépést bevállalja.
- Jól van. – sóhajtok. - Menj csak. Hamarosan úgyis ütközünk. – duruzsolom. Beletörődve és kissé csalódottan – de csak mert nehéz elválni tőle. Borzasztóan örülök, hogy hallottam a hangját, kellett ez, mint a függőknek az anyag.
„Alig várom az estét.”
- Én is. – búgom vigyorra gördülő ajkakkal. - Na de tünés, mert sosem szabadulsz tőlem. – pár másodpercre elhallgatok, de aztán… - Ville… Nagyon szeretlek. – fűzöm hozzá őszinte érzésekkel átfűtött hangon. Most már kész vagyok útjára engedni.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Ville Deadman Wallow

admin
Ville Deadman Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼

admin

Job : A 'Slaves of Hell' rockzenekar frontembere
Location : mindig máshol
Posts : 2241

#62TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2020 9:27 pm



Elmosolyodom. Már-már vigyorba hajlik, nehéz letenni a telefont. Sose gondoltam hogy lesz ilyen...
De mégis eljött, és ahogy kiengedi a végén azt a kis szöveget, valami felmelegszik... legbelül.  
Mégis időbe telik válaszolni...

- Én is.. - hangzik pármásodperces csönd után.

Még a fülemen tartom a telefont, hogy ő lerakta e vagy sem, csak a túlvégről hallom.
Egy "szia" csakis akkor csúszik be, ha elköszön tőlem, de aztán.. még percekig ott nyúlok az ágyon. És csak a plafont bámulom.

Amígcsak nem csörög a taxi...

 

   ✠



VISSZA VEGAS... @

_________________



"Remember those walls I built
Well baby they're tumbling down
And they didn't even put up a fight
They didn't even make a sound
I found a way to let you in
But I never really had a doubt
Standing in the light of your halo
I got my angel now"

Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#63TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 25, 2020 11:17 pm




Csendesen elmosolyodom. Nem most mondaná ki először, hogy szeret, most mégis némi időbe telik neki. Ettől még nem fogok pánikba esni – nem ettől fogok.
- Szia. – köszönök el Villetől, és én is tartom a telefont a fülemen egy darabig, és hallgatózom. Biztosra akarok menni, hogy leteszi, de ahogy kiveszem a helyzetből, azt hiszem ő meg rám vár.
Na jó. Végül én vagyok az, aki nem épp kapkodva, sőt, ha tehetném, még húznám az időt, de bontom a vonalat.
Leejtem a kezemet telefonostul az ágyra, mellém. Felsóhajtok. Már most nem jó.
Csak bámulom a plafont és azon merengek, hogy mennyire hiányzik. A baritonja még ott cseng a fülemben. Az biztos, hogy nagyon-nagyon várom már az estét, hogy újra beszélgethessünk. És ha mákom van, sikerül valami módon beüzemelni a Skype-ot és még láthatom is.
Ahogy így örömködök magamban, hangosat kordul a gyomrom. Na ja. Tényleg legfőbb ideje burkolni már valamit. Az idegességtől még a reggelit is skippeltem. Viszont alig átsuhan ez az agyamon, máris kopogtatnak.
Feltolom maga az ágyról, és ajtót nyitok; a szobaszerviz az – megérkezett a kései ebédem...

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#64TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Szept. 26, 2020 12:05 am

Allen & O.


Mintha megállt volna az idő. Őrület. Percenként az órát lestem – Ott vagyunk már? Ott vagyunk már? Ott vagyunk már? Ehh…
Ebéd után kidőltem ejtőzni; zenét hallgattam. Ville régi dalait. Csakhogy halljam a hangját.
Aztán kicsit később még Florentini is meglátogatott – bekopogtatott és meghívott egy cappuccinora. Közben sűrű bocsánatkérések közepette odaadta a dalszövegeket, tudja, hogy nem utolsó pillanatban szokás az ilyet, de az övé, vagyis a mienk most rendkívüli helyzet. Valami veszett jó érzés, hogy valakinek nem csak hogy ennyire tetszik a munkám, hogy felkér, dolgozzam neki, de a rendelkezésre álló idő szűkössége ellenére így bízik a képességeimben. Már csak ezért sem szeretném eltolni. A maximumot fogom nyújtani, ez nem kérdés. Grid rühelli ugyan a pofámat, de a munkámba egyszerűen nem tud belekötni; és a jövőben sem adok neki rá lehetőséget. Sőt, remélem, hogy máskor is lesz részem ehhez hasonló projektekben. Amiben igazán kiengedhetem a hangomat. Mert ez éltet, az éneklés.
Florentini rám bízta, hogy milyen sorrendben éneklem a dalokat, azt mondta, amelyikhez épp hangulatot és ihletet érzek, ő nem fogja korlátok közé kényszeríteni a művészlelket. Elvégre ő maga is művész, érti ő a csíziót. Ezért külön hálás voltam neki. Amúgy veszett jó fej, közvetlen és barátságos fickó. Mókás is. Megtudtam, hogy épp válik, és ha nem tudná, hogy Villel járok, vacsorázni is meghívott volna. Ehemm… Ha tudná, hogy nem csak járkálunk egymással, hanem össze is házasodtunk… Erről persze mélyen hallgattam. Nem azért mert nem bízom benne, egyszerűen nem szeretném megszellőztetni a dolgot. Allen az egyetlen, akit beavattam. Nem kell ezt a világnak tudnia. Egyelőre.
Szóval csak-csak eltelt valahogy a délután. Két dallal szemeztem, illetve ismerkedtem, a Before I’m dead-del és a Dark horse-szal. Szörnyen bízom benne, hogy napi két dallal elbírok. Remélem jól fog menni minden. Ez egy igen különleges lehetőség egy magamfajta életében.
A végére annyira belemerültem a szolid énekelgetésbe, hogy majdnem elfelejtettem felhívni Allent a vacsora miatt. Ez a nyamvadt 3 órányi időeltolódás is bekavart jócskán. New Yorki idő szerint este 8-kor csörögtem rá.
Szóval épp telózok Allennek. Ha felveszi, beleszólok.
- Szia! Nem hívlak rosszkor? – ki tudja, talán nem ér rá, mert még mindig ügyintéz erre-arra. Az sem biztos, hogy visszaért a hotelbe.
Ha nem zavarom, akkor folytatom a tudakozódást.
- Csak azt szeretném megkérdezni, hogy áll-e még a vacsi. – remélem nem kerül annyira, hogy bekamuzzon valamit, csakhogy lerázzon. Akad itt egy apróság, amit jó lenne elmondanom neki.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#65TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2020 5:05 pm

(előző bejelentkezés...)

***

A nap további eseményei valahogy csendes fátylat borítanak a reggel történtekre. Talán csak a nehézségek.. a kihívás, a megmérettetés! Otthon még nem gondoltam hogy ez ennyire nehéz lesz. Összehozni mindent, szinte pillanatok alatt, hogy elcsúsznak majd az egyeztetések, a találkozók időpontjai, a tesztek... hogy kisebb.. súrlódások is megnehezítik majd az együttműködést, és egész nap vagy háromszor.. NEM! NÉGYSZER fordult meg a fejemben, hogy hagyjuk ezt az egészet, feladok mindent!
De akkor az eszembe jutott October... Ez neki is nagy lehetőség, az eszembe jutottak az elmúlt évek, a pillanatok, amikor már számtalanszor hittem azt hogy mindennek vége, és mégis mindig jött az az utolsó lépés, ami egyszeriben megmentett mindent.
Hát ez a nap, is pont ilyen volt.
A hangmérnökök.. az asszisztensek, az egyeztetések.. plusz Florentinivel, mind sínen voltak estére, habár nem mondom azt hogy nem kevert meg engem is az időeltolódás.
Talán este 7 lehetett, de odahaza már biztosan vagy 11 óra amikor először hallottam megkordulni a gyomromat. De olyan NAGYON! Úgy istenigazából, és először amikor úgy éreztem, ha nem tömök most, azonnal magamba néhány falatot, az biztos hogy itt helyben összeesem!

Bár nemigen szeretem a csokoládét, de most viszont felcsaptam a szobám minibárját hogy úgy vessem rá magam minimum két szeletre, mint aki évek óta éhezett. Mert pont így éreztem.
Mint aki menten meghal!

Utolsó energiámmal bedobom a papírt a szemetesbe, amikor viszont megcsörren a mobilom.
Egész napon át magamnál tartottam, és hála istennek sem a stúdióban, sem a taxiban nem sikerült otthagynom, így biztosra veszem hogy megint valamelyik asszisztens hív.


- Na mi van már megint.. - panaszos sóhajjal eresztem, elvégre alig ha 10 perce érkeztem vissza, az utolsó simításokban mindent vagy háromszor - NÉGYSZER! - átnéztem, minden elrendezve, hogy holnapra minden.. minden, de MINDEN rendben legyen, mégis valami azt súgja sötét felhők gyűlnek.
Így ki is kapirgálom a telefont az ágyra hajított zakóm belső zsebéből...

- IGEN!?? - némi újdonsült lelkesedéssel veszem fel, holott a végletekig fáradt vagyok. Mégsem hagyhatom hogy meghallják a hangomon, így készen állok mindenre. Azt mondtam: MINDENRE!

De nem arra a hangra aki a túlvégen fogad.


- Nem.. dehogy.. - a lelkesedésem immáron tompul, de korántsem a személyének köszönhetően, vagyishogy a.. VALÓS.. személyének.
Sokkal inkább a kettőnk között meghúzódó kis...
... affér.

- PERSZE! - ezt már sokkal erőteljesebben vágom rá, holott nem rendezett a szituáció, sokkal inkább önkényes. Így még idejében visszaveszek a hangerőből.

- Úgyértem... - mosolyodom el.. Mímelt?? - persze.. Ha van kedved velem vacsorázni, én szívesen venném.. - most már élőben mosolygok. - Rengeteg minden mesélnivalóm van! - ezt már meglengeti a korábbi lelkesedés szele, de most.. Ő a barátom.
Az a barát, aki mindig meghallgat...

És pillanatnyilag a messzibe szállnak az előzmények.

_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#66TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2020 6:09 pm

Allen & O.


Nagyon megörülök, amikor Allen felveszi a telefont és lelkesen beleszól. Aztán már visszakoznék is, hogy nem kell, ha fáradt, vagy nincs kedve, amint kihallom a hangjából a csalódottságot, miután tudatosul benne, hogy én keresem. De a következőkben már mintha jobb kedve lenne egy fokkal – azt hiszem igyekszik magára erőltetni a dolgokat, épp annyira mint én. Vissza a barátságba, mi? Hááát, nem ez lesz a legegyszerűbb belső munka.
Olyan vegyesek az érzéseim, hogy az már sérti az emberi jogaimat is. Minden esetre megérdemlem, hogy szenvedjek; én vagyok a rossz csaj, aki dobta, mert visszatért az exe.
Amikor Allennel vagyok, egyszerűen csak körülöttem leng annak a rövid időszaknak a hangulata, amíg együtt voltunk. Úgy igazán együtt. És egy részem húz vissza abba az életbe, mert nagyon jó volt, és amit Allen iránt éreztem, igazi volt. Vagyis még mindig érzem. Azt hiszem, nem egy nap alatt fogok kilábalni belőle, de meg fog történni. Ez az állapot nem maradhat így. Akármennyire is fáj, ezen túl kell jutnunk mindkettőnknek. Azzal meg inkább nem is kínzom magam, hogy elképzelem, milyen lett volna vele, hozzá menni meg minden ami ezzel jár. Csak összeszorul a torkom.
Aztán nyomban eszembe jut Ville. Hogy Vegasban vár rám. Visszajött és újra kezdjük. Tagadhatatlanul boldog vagyok, hogy visszatért, és minden majdnem olyan mint régen. Csak annyi, hogy komolyabbá vált köztünk a dolog. Komolyabbá… és ezzel ijesztőbbé is. Rohaggyak meg, ha nem arra számítok minden egyes pillanatban, hogy megint lelép. Remélem hamar elmúlik ez az ótvar érzés. Azt hiszem ettől félek leginkább; hogy totálisan megbízom benne, aztán a legváratlanabb pillanatban bedobja a törölközőt, és csak pislogok, mint hal a szatyorban.
NA, NEM! Elég a hülyeségből. Meg a hülye gondolatokból. MOST burkolni megyek, ESTE online randi a „vén majommal”, HOLNAP meg vár a meló. Pont. A lelkiszarság jelenleg luxus – egyrészt senkin sem segít, másrészt totál kimerülök tőle. Holnap a lehető legjobb formában kell lennem. Na meg… még este is.
VISZONT! Most teljesen félre szeretném tenni és fogom is a Ville körüli gondolataimat. Kizárólag Allenre szeretnék koncentrálni. Ez a mi közös időnk. Megérdemli a kizárólagos figyelmemet.
„Persze.. Ha van kedved velem vacsorázni, én szívesen venném. Rengeteg minden mesélni valóm van!”
Hallom, hogy mosolyog, szinte magam előtt látom azt a helyes kis szakállas arcát.
- Szuper! – vágom rá, miközben én is elvigyorodom. - Akkor ütközzünk a folyosón egy perc múlva. Vagy kettő. Ahogy neked jó. Megvárlak az ajtóm előtt, oké? – tudakolom. Tudni akarom hogyan telt a napja, szeretnék osztozni vele benne.


_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#67TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 2:29 am


- Ööö.. PERSZE! - vágom rá, de hogy a kimerültség teszi rá a sietséget, vagy egyszerűen magától jön, örök rejtély marad. ÉHES vagyok! EGYÜNK!

- Akkor.. - akadok bele - Akkor mindjárt ottleszek jóó?? - és ha hallom a túloldalról a válaszát, vagy egyszerűen nyugtáz a kérdésben, már nyomom is ki a gombot.
Először szemezésbe kezdek a zakómmal. Ott az ágyon, elvégre nem épp egy kellemes vacsorához öltöztem, de még átöltözni is fáradt vagyok. Ezért hát.. egyszerűen hátrahagyom, egy utolsó pillantás a tükörben - nem a szokásosan, csak futólag - és máris húzom elő a kis kártyát az ajtó melletti asztalról, hogy az ajtó megfelelő részébe dugva a zár engedjen.
Teljes nyugodtsággal csukom a hátam mögött.

Az út az ajtaja felé, még korántsem tartalmazza a biztosan szokásos feszültséget. Legalábbis amit biztos hogy érezni fogok, és amikor megállok, ott, előtte, csak szemközt nézve az övével, - az ajtólappal - még akkor se engedek, amikor hallom megkattanni az ajtózárat.
Az elektromos zárat...

És egy szót se szólok.
Még akkor se, amikor kilép.
Csak nézem.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#68TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 11:38 am

Allen & O.


„Akkor mindjárt ottleszek jóó??”
- Okés! Megyek. – vágom rá, és alig emelem el a fülemtől a telefont, hallom is, hogy Allen szintén bontja a vonalat a túlvégen.
Ezzel az ágyra hajítom a mobilomat. Szándékosan nem viszem magammal, és hagyom fent a szobában. Most a jóisten is hívhatna, az sem fog érdekelni. Kizárólag Allenre és az együtt töltött vacsi időre szeretnék figyelni, másnak nem lesz helye közben.
Ahogy kilépek a folyosóra, közvetlenül Allenbe botlok. Ott vár rám az ajtó előtt. Én meg jól meglepődök.
Először elakad a lélegzetem. Aztán ahogy az agyam regisztrálja, hogy micsoda dögös jelenség így zakóban, a két vérző agysejtem máris küldi a parancsot a számnak:
- Hű! – bukik ki belőlem elsőre, ám igazán elismerő a hangszín - Valaki nagyon vagány. – de tényleg az. - Még sosem láttalak munkaszerelésben. – mosolyodom a szemébe - Nagyon… előnyös. – magyarázom. Azt mégsem mondhatom, hogy „Kurvadögösvagybazmeg”.
Valljuk be, szívesen kicsomagolnám ebből az inges-zakós kombóból. Mázli, hogy a hangok a fejemben azonnal kontrázni kezdenek.
Férjnélvagy-férjnélvagy-férjnélvagy.
És ha elválnék?
Hülye.
Akkor csak egy kicsit…
Mondtam már, hogy hülye vagy?
Allen jelenléte és közelsége önmagában durva kísértés és próbatétel, erre még ilyen kis cukin-dögösen kiöltözik… Wááá! Ez a két pasi nem is sejti milyen skizofrént csinál belőlem. A hűséges feleség nagyon igyekszik a fényben lenni, épp bucira veri az Allenhez vonzódó énemet, a New Yorki rittyót.
Sóhajtok egyet. Bassza meg, inkább takarodjunk tömődni.
De előtte még valami szemet szúr. Újabb mosolyra görbül a szám sarka. Csak nem csokit evett?
- Figyelj csak… Öhm… Itt... – topografálok mutatóujjammal a saját államra oda, ahol összemaszatolta a szakállát. - ...csokis vagy.
Ha olyan viszonyban lennénk, ha nem lenne tiltott dolog az érintés, én magam törölném le.
Nem tudom, hogy van-e nála zsebkendő, de már nyúlik is a zsebembe, hogy előhúzzak egy papírzsepit és szelíd vigyorgással a képemen átnyújtsam.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#69TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 1:22 pm

Széttárom a kezeimet. Még.. még meg se kell szólalnia, elvből tudom hogy túlöltöztem. Kissé...

- Tudom... tudom.. - vágom rá. Kizárólag, miután végzett. - Én se így terveztem, de most futottam be és be tudnék falni egy egész MAMUTOT!! - és nem viccelek. Komolyan eljátszottam a gondolattal. Hova is a vegán ismérvek...

- Azért... akarod hogy átöltözzek?? - a szemöldökeim a magasba akadnak. Hogy nekem is jól esne e?? Valami kevésbé.. szorítós, feszengős, vagy úgy egyáltalán valami laza viselet. NANÁ! De akkoris iszonyúéhesvagyok!

De persze mielőtt indulnék, valamelyik irányba biztosan, ott akad az a kis baki.
Nah... LEBUKTAM!

- Mi..?? Hol?? - kérdezősködöm, de hogy terelés e vagy csak a valódi kíváncsiság élménye, nem meghatározható. Az viszont beszédes, ahogy átnyújt egy zsebkendőt, én meg.. próbálom.. becélozni az említett pozíciót. Vele. Már a zsebkendővel...
Sikerül??


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#70TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 3:04 pm

Allen & O.


„Akarod hogy átöltözzek?”
Elvigyorodom.
- Nekem semmi bajom a multimilliárdos üzletember és a csóri rockercsaj cosplay-jel, de ha nem érzed kényelmesen magad ebben a ruhában, öltözz csak át nyugodtan, megvárlak. – magyarázom.
Az a részem, amelyiket most verték agyon, baromira sajnálná a dolgot, mert szívesen legeltetné monoklis szemét a zakós úrfin.
És a csokimaszat… Hehe. Hát igen. Lebuktál.
Odaadom Allennek a zsepit, de nyilvánvaló, hogy nem látja hol az a kis júdás csokifolt, úgyhogy…
- Várj... Segítek... Majd inkább én. – mosolyodom rá, és közelebb lépek hozzá.
Ha engedi, egy kedves, lassú kézmozdulattal kihúzom az ujjai közül a papírzsebkendőt, és finoman nekiállok letörölgetni az állát, a szakállát. Nem kapkodok. Egy lopott pillanat... Közben meg, ahogy tudatosul bennem mit is művelek, és milyen közel van hozzám, vörösödni kezd a fejem, épp csak nem lángol a hajam. Ha nagyobb zavarban lennék, lefüstölne.
Megfogalmazódik bennem a gondolat, hogy vacsi után azonnal rácsörgök Villere és megkérdezem tőle, mi a véleménye a nyitott házasságról?
Kínomban beharapom az alsó ajkamat. Kedvem lenne magamon röhögni egy jót. Tényleg? Már itt tartok? Ennél lejjebb már aligha van.
- Meg is vagy. – döngöm azokba a szép szemeibe mosolyogva, aztán elvonom az arcától a kezemet.
Ha mégsem öltözne át, akkor…
- Menjünk. Vadásszuk le azt a mamutot. – kacsintok rá, és ha ő is megindul a folyosón, akkor én is az oldalán, hogy bevegyük magunkat az étterembe.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#71TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 4:04 pm

"Nekem semmi bajom a multimilliárdos üzletember és a csóri rockercsaj cosplay-jel, de ha nem érzed kényelmesen magad ebben a ruhában, öltözz csak át nyugodtan, megvárlak."


Ez nemválasz... Oké, nála sosem az.
Résbe húzom a szemem, mintegy talán dűlőre jutva saját magammal, hogy kibírok e még egy... - igen, akkor már tussolni is kéne, meg egy hajmosás.. - szóval nyert az előbbi pozíció.
Meghát a gyomrom.

- Akkor marad. - de közben beütközik a következő kis gikszer, amire aztán végképp nem számítok. Lehetne ez ennél elvetemültebb??

Próbálkozok, legalább. Ha nem is a konkrét eltüntetéssel, inkább csak vaktában lövöldözöm, de ne legyek már nevetség tárgya, mindjárt az első napon, de úgy tűnik nem járok sikerrel.
Ő az aki kisegít...

Ahogy közelebb lép, egyből tombolni kezd az a feszültség.
Hol az a korábbi magabiztosság a kérdésben??
Nem vitás, őt figyelem. A szemeit.. az arcát... De nem moccanok.
A kezem izzad.. magam mellett...
De amikor végzett, egyetlen lépéssel fellélegzem.

- Köszönöm. - mosolyodom el. Még mindig a szemeibe, ha nem vonja el azokat tőlem.
Még mindig kényes a szituáció. De tudom, nem fogok lépni.
Nem lépek...

- Akkor menjünk! - tárom ki felé a karomat, amolyan úriemberesen, és ha belém karol, megindulunk a lift fele.
Egyetlen további szót se szólok.
Nincs miért...

Úgyis érzi.


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#72TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 4:31 pm

Allen & O.


Okééé, szemmel láthatóan nem csak magamat sikerült zavarba hozni, de őt is. Sugárzik belőle a feszültség, és hogy mennyire igyekszik jó barát lenni.
Amikor végzek a csokimaszat letörlésével, nem kapom el azonnal a tekintetemet az övéből. Elvégre nem félek tőle, és sosem esett nehezemre a szemeibe néznem. Furcsa helyzetbe kerültünk, ami a kapcsolatunkat illeti, de a pillantása elől sosem akarnék menekülni.
Amikor felkínálja a karját, mosollyal az arcomon karolok belé.
- Menjünk. – nyugtázom röviden.
Csendesen, szótlanul lépkedek mellette. Holott mennyi mindent tudnék neki mondani! De egyetlen szavam se a folyosó, vagy a külvilág többi részének a füleinek való. Ezeket a gondolatokat talán örökre magamban tartom.
Közben leérünk a földszintre, majd betalálunk a tágas, fényárban úszó étterembe. Minden csillog. Hagyom vezetni magam, Allen jobban ismeri a járást, az asztalválasztást is rábízom. Nekem nagyjából bárhol jó, csak ne a terem kellős közepén legyünk. Inkább kicsit elbújva valahol.
Én mindenképp túl vagyok Allenhez képest öltözve a fekete szabadidőmmel és vászoncipőmmel. Hát tojom lefele, ha kinéznek az étteremből; én ééén vagyok.
Biztosan megbámulnak minket – vendégek, személyzet egyaránt. Hiszen elég fura páros képét fessük egymás mellett; mint az ég és a föld.
Megaztán… ránézésre sem olyan légkör kering körülöttünk, mint első körben. Már nyoma sincs a sugárzó, szerelmes boldogságnak, amit a vak is észrevehetett rajtunk néhány nappal ezelőtt.
Tuti mennek a tanakodások, hogy mi a fene történhetett. Majd amikor Ville felbukkan, és meglátnak vele, összeáll a népeknek a kép, és elkezdenek röpködni a szalagcímek, hogy „A vegasi rockerpár újra együtt!” Aztán pár hónap múlva, hogy látványosan gömbölyödni kezd a hasam, jönnek a pletykalapok a kérdéssel: „Vajon ki az apa?”
Anyád. Az.
Ha elérjük az asztalt, helyet foglalok.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#73TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 5:14 pm

Az odaút már kevésbé kényes. Talán mert már megbékéltem a helyzettel, vagy csak szeretném azt hinni, hogy képes vagyok rá.
KÉPES VAGYOK RÁ!

Az étterembe térve a szokásos engedelmességgel húzom ki neki a széket.
Leül, már ha leül, és én vele szemben foglalok helyet.
Érkezik a pincér, átnyújtja az étellapokat, és azonnal kérdez.
Rám... biztosan rám fog férni egy pohár jó bor.
Csak a nehéz nap után..

- Én egy pohár Chardonnay-t kérek. - szögezem le.

- A hölgynek pedig.. - akad rá a szemem, elvégre nem akadályoznám meg abban hogy kiteljesedjen. Akármit is kér.

Ha megvan a válasz, a fickó elszelel, én meg belevetem magam azonnal a szövegbe. Kedvemre tanulmányozom. Igazából... fel tudnám most enni az egész étlapot!
Csak a gyomrom zsugorodott egész csekélyre..


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

October Soininen Wallow

October Soininen Wallow

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : a Slaves of Hell női vokálosa
Location : Still in the galaxy
Posts : 1718

#74TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 5:53 pm

Allen & O.


Allen lovagias, mint mindig. Hálás mosollyal köszönöm meg, hogy kihúzza a széket nekem.
Alig telepszik le szemben velem, máris érkezik a pincér.
„A hölgynek pedig...”
Allen arcáról mosolyogva fordulok a srác felé.
- Egy pohár narancslevet szeretnék. Köszönöm. – alkoholt csak álmaimban ihatok, pedig néha majd megveszek egy kortyért, főleg a napok feszkójának hála. Néha hiányzik hogy szolidan iszogassak, mint régen a haverokkal, Jaanaval vagy Mickkel. Ó, most is megtehetném, de a gyerekem akkor tuti hülye lesz és visszamarad a fejlődésben. Azt nem szeretném. Vigyáznom kell rá.
Én is kézbe veszem az étlapot, és nem is kell sokat pásztáznom. A szemem nyomban megakad a „kínai zöldséges pirított tészta” szövegen. Tökéletes! Szinte a számban érzem az ízét.
- Képzeld. – kezdek bele megtörve a kettőnk közti csendet, miközben összecsukom az étlapot és elfektetem az asztalon előttem.
Mosolygós pillantásomat Allenre emelem.
- Délután Florentini elhívott kávézni. Jól is esett, eléggé bezavart ez a 3 órás eltolódás… Tök jót beszélgettünk. Odaadta a dalszövegeket is, azokkal szórakoztam… Nem tudom, hogy te beszéltél-e vele, de nekem azt mondta, hogy holnap még itt lesz New Yorkban, aztán holnap után el kell utaznia pár napra. Azt mondta, tudja, hogy nyugodtan ránk bízhat addig is mindent. Hááát… mondtam is neki, hogy aki igazán lelkiismeretes és precíz, legyen szó bármilyen munkáról, az Te vagy. – az életemet tenném fel rá, hogy Allen kezében a lehető legjobb helyen van ez a projekt.
- Szóval? Neked hogyan telt a napod? – tudakolom, csak mert tényleg érdekel.

_________________

The darkest corners of my mind are yours…
Vissza az elejére Go down

Allen Payne

Allen Payne

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : az Empire Records nemzetközi lemezkiadó-cég alelnöke
Location : Las Vegas
Posts : 278

#75TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2020 6:32 pm

Beáll a néma csönd.... De most valahogy nem is zavar, és a szomszédos környezet halk, mélymorajló duruzsolása is elnyomja.
Nemúgy a megjelenő hangját.

Rá figyelek, pontosabban felé, hátrahagyva azt amit tanulmányozom.
Nem is olyan érdekes.
Pótcselekvés...

Elmosolyodom... de még valahol útközben, az első mondatok után feküdt el az én étlapom is. Pont ott, a tányér mellett.
De azután...

- Szóval itt is tiszteletét tette a vén csirkefogó... - csak mint egy barátnak engedem, mellékzöngeként eresztve azt a féktelen mosolyt.

- Nekem meg azt mondta hogy halaszthatatlan és megmásíthatatlan üzleti ügye van, azért nem tud rám időt szakítani. - nevetem el. Most már könnyeden, elvégre ő a megrendelő, ő diktál, de nem gondolhatta hogy nem jövök rá.
A szoknyapecér...

Demert egy kérdés is lóg a levegőben, hamar felejtem a szórakoztató szituációt, és inkább a lényegre térek.

- Ütősen! - ráncolok - Leginkább.. - mosolyodok el, és mert érkezik a borom, az egészet egy időre félbeszakítom, és csak miután egyetlen kortynak engedtem, csak azután folytatom.

- Szabályosan az ŐRÜLETBE kergettek! - tágul ki rejtett lelkesedéssel a szemem. - Az egyik azt se tudja mi az a potméter, és még mérnöknek nevezi magát. A másik életrajza mint kiderült tele van sületlenséggel, a fele csak hasraütött kitaláció, az asszisztensjelöltek meg.. Na arról ne is beszéljünk... - akadok megint a borospohárra kézzel, de elgondolkozom, mielőtt újra beleiszok. Összvissz két csokoládé volt a teljes vacsorám.
Aztán mégiscsak lecsúszik.

- Szóval... Csupa móka-kacagás... - mosolyodom el. És ezúttal komolyan gondolom. Így, utólag, már én is képes vagyok rajta mosolyogni.
Még ez a szerencse!

Különben kifutnék a világból!


_________________

Close your eyes and


you'll see what you really want!.



I Don't Need Your Name ♫
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#76TémanyitásTárgy: Re: A New Yorki meló   A New Yorki meló - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A New Yorki meló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

 Similar topics

-
» Meló ezerrel - Riddick és Phyllida/Lidia/A Szőkecsaj

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér ∷ :: bárhol máshol-