♦ ♦ WELCOME TO FABULOUS LAS VEGAS ♦ ♦

Where the world can be your playground.... or You can be the toy

 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FIGYELEM!
Az oldalon korhatáros, erotikus tartalom és durva szövegek találhatóak. A később esetlegesen kialakuló lelki defektekért és a fejlődésben való visszamaradásért felelősséget nem vállalunk.

♦ ♦ ♦

Az oldal alapötlete a „Passion in Las Vegas” nevű fórumról származik. Annak folytatásaként jöttünk létre.


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat

Legutóbbi témák
» Red Riding Hood and the Big Bad Wolf
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Pént. Május 03, 2024 8:04 pm

» Tetovált Bestia & Derek - Facciamo una breve visita
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Derek Moretti Hétf. Ápr. 29, 2024 8:15 am

» Leon Williams
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:38 am

» Alessandra Clark
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szer. Ápr. 17, 2024 9:29 am

» Elkészültem!
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Leon Williams Szomb. Ápr. 13, 2024 12:51 pm

» KOCKADOBÓ
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Csüt. Ápr. 11, 2024 10:10 am

» Adminhírek
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Gloria "Sapphire" Salinas Szomb. Márc. 30, 2024 8:32 am

» Harmincas, fehér nő a konténeres bodega falain belül
My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeby Admin Szer. Márc. 20, 2024 10:28 am

Top posting users this month
Leon Williams
My way - my moves - Page 5 Vote_lcapMy way - my moves - Page 5 Voting_barMy way - my moves - Page 5 Vote_rcap 
Alessandra Clark
My way - my moves - Page 5 Vote_lcapMy way - my moves - Page 5 Voting_barMy way - my moves - Page 5 Vote_rcap 
discord
Discord
Regisztrálj az oldalra
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (58 fő) Szer. Márc. 22, 2023 4:23 am-kor volt itt.

Megosztás
 

 My way - my moves

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#101TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jún. 24, 2017 8:54 pm

- Segítek neked vetkőzni - magától értetődőnek gondolta a válaszát a meghallott kérdésre, és nem is rejtette véka alá a feltörő mosolyát. Tovább végül nem húzta azt a bizonyos mézesmadzagot, mert elég volt. Idebent ebből, és Jake.. nos, nem volt a helyzet magaslatán. Talán ezért is változtatott némiképp a kieszelt tervén, és ha már úgyis azt tehette, amihez épp kedve volt, vagy amit csak akart, így nem szerette volna, ha egy életre megbánt dolgokra kelljen visszaemlékeznie majd a dokinak. Ha egyáltalán eljut addig a fejében majd, hogy mi és hogy történt ezen az ártatlannak induló napon.
Katasztrófa - foglalta össze egy szóban. Már ami Jake-et illette, mert amilyen karót nyelt volt az elején, biztosan így jellemezte volna első körben.
Ahogy kinyújtotta a kezét a dokiért, és amaz pedig ha nem is esett, de nem a leghatározottabban engedte le magát a székről, egy féloldalas mosolyt villantott. Aztán mielőtt még elfelejtette volna, ismét a lábai közé pakolta a táskát és a saját farzsebéből húzott elő.. úgy húsz, huszonöt dollárt, amit aztán arra kevert a levegőben, amerre a pultost sejtette. Megnézni már nem volt érkezése pontosan, de a lóvé eltűnt a markából, és már indult is kifelé, újra táskástól, Jake-estől.
- Kissé.. változott a program - magyarázta már akkor, amikor a lépcsőn jártak, ezért hátrafodult félig, hogy szemmel tarhassa a Kékszeműt, nehogy amaz orra bukjon itt a nagy próbálkozások közepette. - Valami sokkal jobb lesz, mint a mosdó. Élvezni fogod.. azt is - nyalta meg a száját gyorsan, kikászálódva az utcára ismét. A félhomályt bevilágították a villodzó fények, a lemenő Nap pedig vöröses-narancsos izzással terítette be a horizontot. Felsóhajtott. Ha nem is volt odáig ezért a romantikus maszlagért, de azt mindig is elismerte, hogy ezek a színek felbecsülhetetlenek voltak. Egyszer szerette volna látni a sarki fényt is. Nem csak tévében.
Ha Jake is épségben felért, elindult balra Danielle, mert tudta, hova akarja vinni a Dokiját. Már előre dörzsölhette volna a tenyereit, ha nem lett volna mindkét oldalról foglalt a keze. A táskásat elkezdte lóbálni lassú ritmusban, és amikor megtalálta a hinta-effektus a táskát, újra és újra figyelte, ahogy a téglatest formájú táska sarkai feltűnnek a látószögének alsó részében.
- Ha szomjas vagy.. szerzünk neked valami ihatót - a fű sajátos tulajdonsága az volt, hogy simán elmehetett volna bálnának tőle, annyi piát magába öntött azután. Folyton száraz volt a nyelve, ha füvezett, és mindig valami nedves alá kellett pakolnia a nyelvét. - Ha inkább ennél.. akkor azt is megoldjuk - toldotta csak meg ennyivel, és valamikor.. két lépés közben Jake kezét felemelve a kis vörös a maga vállára engedte, hogy Danielle pedig átölelhesse a doki derekát. Csak abban az esetben, ha ezt a Grizzly-je hagyta, viszont jobb volt ez így a kis vörösnek. Legalább tudta, hogy nem fog kirohanni a másik az autók elé. Új tapasztalat volt ez a Kékszeműnek, muszáj volt odafigyelnie rá.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#102TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 5:19 pm

"Segítek neked vetkőzni"

- messziről visszhangzik, túúl messziről, és először még fel se fogom a lényeget.
IIIIIITT!???
De mire a tényt elkapnám már magamra is hagy, és a felém nyúló kezei felettébbmód biztosítanak afelől...

...jórészt bármit is mondanának.. MEGYEK!
És nem tudom csak a bódulat teszi e ezt velem.
Semmire nem tudnék megesküdni...

- Énnn.. nekem kéne fizetni.. - a tudás megvan, a cselekedet mégis valahol veszik az éterben és képtelen vagyok mozdulni.
De aztán megint beszél.

"Kissé.. változott a program. Valami sokkal jobb lesz, mint a mosdó. Élvezni fogod.. azt is "

A szavai tőrként szúrnak, de az is lehet hogy csak az a bevillanó fény volt.. az a hirtelen, ami ahogy kilépek, a neonok eltökélt tudattal bökik át a szememet, amire muszáj elsőként az arcom elé kapni a karom.
Valószínűleg fintorgom.
Aztán már sokkal kényelmesebb.

- Hova megyünk..? - csak ennyi sikerül. Az is darabosan.. kényelmesen, ahogy inkább arra figyelek hogy rendes ritmusban egymás elé tegyem a lépteimet, és engedelmeskedjen ez a ringó.. féleszű világ.
Hálás vagyok érte amiért fogja a kezemet.
Lehet simán orra esnék...

"Ha szomjas vagy.. szerzünk neked valami ihatót. Ha inkább ennél.. akkor azt is megoldjuk"


Újabb szavak.. de még mindig nem nyugtatnak. Vagyisinkább...
El kéne gondolkozzak ugyanis mi a fenét csinálok.
Egy gyönyörű vörös lánnyal.. valami.. NAGYONERŐS! és valami kellemesen simogató után szelem a vegasi utcákat, és tartok...
Jórészt fogalmam sincs hova.

Ha eszemnél lennék, talán még az a pár dokumentumfilm is beugrana, a "hogyan rabolnak ki miután leitatnak" története, az alkohol, a lány... A ház kulcsai, a berendezés, a bankkártyák és a hitelek...
De valamiért ez most egy percig se jut eszembe.
Csak lépkedek.
Előre.
Még akkor is amikor a keze felfut a derekamon.
Hozzá igazodom. Közel.. Amennyire csak engedi, egyszerűen mert..
.. mert akarom.
Ha nem akarnám, már rég nem itt lennék a kezeiben...

Vagy legalábbis erősen hiszek benne..

Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#103TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 10, 2017 8:42 pm

Legyintett. Amúgy is már a doki költött rá eleget a hamburgereknél, nem kellett, hogy még itt is ő álljon mindent. Inkább koncentrált már arra odakint, hogy odafigyeljen Jake-re, nem-e fog görbülő gerinccel hányni a hirtelen ingerváltásra, ami az utcákon kísérte minden egyes lépteiket.
- Nem messze.. - válaszolt csak ennyit arra, hogy mégis hova mennek. Elég volt annyi, hogy a kis vörös tisztában volt azzal, hogy mit engedhetnek meg maguknak és mit nem. Eeeeeezt, ami következik, mindenképp. Bevackolta magát a Doki ölelésébe, amit saját maga kezdeményezett, és.. ha lehet, a legfurcsább érzés volt ez a kis vörösnek is. Sosem szokott ilyet csinálni, még akkor sem, ha éppen dugott valakivel.
- Hamarosan megint kell valami a számba - jegyezte meg úgy mellékesen, felsandítva a doki arcára, meg is nyalva a saját száját. Kivételesen a cigire gondolt, a zöldhasú fajtából, pont akkor, amikor a piros keresztezte az útjukat. Megállt, és remélhetőleg a Kékszemű is követte ebben, ezért.. minden előzetes nélkül úgy fordult, hogy még Jake ölelje.. vagy tartsa, esetleg kapaszkodjon benne, de már szemben volt vele, seggel a forgalom felé fordulva, szemből pedig Grizzly felé, már nyújtózkodott is fel, a következő pillanatban pedig anélkül, hogy felsértette volna a húst - és ha nem hajoltak el tőle - akkor beleharapott a tag alsó ajkába kicsit, aztán már csókolta is meg. Nem tartott ez sokáig, helyette a kék szemeket figyelte az ő zöldjeivel, hogy a következő másodpercben már talpaira is ereszkedjen, vissza, a kiindulópontjára.
- Fecske, vagy boxerpárti vagy? - cinkos mosollyal vigyorgott fel Jake-re, visszafordulva mellé, hogy még csak véletlenül se takarja a kilátást a dokija elől. Tudta, hogy miért kérdezi. És kíváncsi volt arra is, hogy kap-e választ. A teste megmozgott egy belső ritmusra a fickó mellett, ujjai lassan simítottak végig a doki hátán. Egészen a csípőtől a lapockájáig. Felsóhajtott reszketegen, mert.. tetszett neki ez a közelség. Naná!
Vajon Miss Conroy odaköszön majd nekik? Mindig ott volt a kis feka néni, és már azt is tudta Danielle róla, hogy a pudlijának neve Pudding. Szerette az ősz, fekete hölgy azt az édességet. Minden formájában. Már csak egy sarok.. és ott lesz a kerítés mögött. Már csak a gondolatra is megborzongott a kis vörös. Nem Miss Conroy miatt.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#104TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 14, 2017 11:01 pm

"Nem messze.. "

Az összetétel még felmerül... Az a két szóó... De a többit már messzire viszi a homály, ahogy érzem szorosabban bújik az ölelésbe és egy pillanatig sincs kétségem.
Aztán valami mégis feltűnik..

"Hamarosan megint kell valami a számba "

A szemeim vagy kétszeresére tágulnak, de ami a biztos, hogy a szemöldökeim kérdőn emelkednek előre, de aztán nem teszek... semmit. Úgy jóformán semmit, és valami belső hang.. valami messziben rejlő nyomatékos féle erősen ösztönöz valamiféle cselekvésre, én mégiscsak.. követem mellettem a lépteit.
Egész addig mígnem jön az az ÚTSZÉL!

Ő megáll, és én is megállok vele.
Nem tudom miért... nem egészen.. körvonalazódott minden cselekedet, de ahogy mozdul, és lassan kifűződve a karjaim alatt már ott áll velem szemben, valahogy mégsem engedem a derekát.
Miért...

Ez a kérdés villódzhatna folyamatosan bennem, de mégis.. mégis inkább sokkal jobban érdekelnek a szemei, és ahogy néz rám vele.
És már mozdul ISS!

A hirtelen fellépő fájdalom, csak olajként hat a tűzre. Alkalmazkodom.. Ahogy csókol, én is egyre inkább merülök bele, merülnéééék... ha a derekára fonódó másik kezem ellenére is ne hagyna túúúl gyorsan magamra.
Aztán az a hirtelen jövő összezavaró képlet!

"Fecske, vagy boxerpárti vagy? "

Az első néhány másodpercben még abban sem vagyok biztos hogy hallottam. Hogy tényleg kimondta. Talán csak a temporális lebeny szórakozik velem!???
De aztán ahogy a szemeibe néz úgy tűnik tényleg vár valamire, én meg.. ahogy lassan igazodik vissza mellettem, valahogy egy torokköszörülés után válaszolok.

- Sose... volt madaram, sőt még kutyám se, fikusz?? A fikusz választható?? - talán a szemeit keresem, talán meg is találom, de érzem közben végigfutni a kezét a hátamon. Kellemes.. semmihez sem hasonlítható érzés. Megremegtet... Vagy sokkal inkább kellemesen bizsergéssel tölt el, de nem adom fel a válaszomat. Vagyissss.. kérdésemet.
Mirőlis beszéltünk???
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#105TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2017 12:05 am

Elsőre az ugrott be neki, hogy mennyire készséges lett a másik. Jött a fűvonat, amire mindketten felkapaszkodtak, és hagyták, hogy a dzsanga szele felkapja őket, és utazzanak. Danielle nem is vágyhatott volna másra, és úgy tűnt, hogy a dokija is ugyanígy volt vele. Ha ebből az egész kibaszott álomból felébred a Kékszemű, biztos volt benne a kis vörös, hogy rohadt sok időre volt/lesz szüksége arra, hogy megeméssze a történteket, de most.. nem az a pillanat volt. Most ott volt a száján.. kevesebb ideig, mint amennyire vágyott volna Jake, ezt tisztán érezte, ezért is szólt az a vigyor. Élvezte. Minden pillanatát, amíg a tűréshatáron kívül töltött Grizzly, de azt álmában sem gondolta volna, hogy a tökéletesen intim és ártatlan kérdésére, miszerint... fecskét hord, vagy boxert... a nadrág alatt, ilyen kérdést fog kapni.
Hirtelen nem tudta eldönteni, hogy... vigyorogjon-e csak.. de aztán engedett az ösztöneinek és kirobbant belőle egy nem hisztérikus, de rohadtul jókedvű nevetés. Megköszörülte a torkát is...
- Szóval fikusz... Az lesz a végső választottad, Jake? - vigyorogva kérdezte mindezt a doki szemeibe nézve, és nem volt szíve elárulni.. a másik fajta értelmezést. Azzal biztos, hogy zavarba hozta volna őt, és most erős volt a gyanúja, hogy nagyon nem jó irányba tartottak volna, ha megakasztja. Ezzel a gondolattal indult el ismét, ahogy a lámpa zöldre váltott, és amikor átértek - remélhetőleg az út túloldalára, még pár lépést tett meg.. aztán felsóhajtott. Megéreztek.. ott a kapun túl várta őket a medencényi meleg, kristálytiszta víz..
Ezért is torpant meg, vagy inkább változtatott irányt, lecsúsztatva a kezét a doki hátán a derekához, aztán csak lazán megfogva a doki biztos kezét, áthelyezte a táskát tartó kezében a táskát úgy, hogy a kapu kilincsét lenyomhassa, és már bent is voltak az udvarban. Már ha Jake is úgy döntött, hogy követi.
A medencét csak az utcáról beszűrődő fények világították meg, az udvarban.. rohadtul nem volt fényforrás. Miss Conroy sosem szerette az éjszakai fényeket, ha aludni akart volna.
- Megjöttünk - fordult mosolyogva Jake felé, remélve, becsukta a kaput is.. ha esetleg a doki nem tette volna. Magára hagyta a fickót, és elsétált a medence széléig... hogy aztán lepakolja a Kékszemű táskáját az aprókavicsos, betonba ágyazott murvára, szembefordult Grizzly-vel.
- Még mindig fikusz a válaszod? - nyalta meg a száját, és a következő pillanatban lehúzta magáról a felsőjét.. a fején át, ledobva a táska mellé a földre azt.. Aztán a cipőjét rúgta le a lábairól. Majd gombolta is a rövidnadrágja gombjait, és csípőnél megfogva az anyagot szinte úgy riszálta le magáról a gatyát. Felsóhajtott.. Nem volt szégyellős, különben is, a csipkemelltartó-csipkebugyi kombó tökkkkéletesen olyan volt, mintha fürdőruhát vett volna fel. Minden egyes tetoválása látszott. A csipkéken át az alhasán lévő is..
- Jössz? - intett fejével a medencényi víz felé, lábfejét a vízbe mártva meg. Csak jelzésképpen. Csobbanni akart.. elmerülni a vízben és ázott csibe lenni. Egy időre.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#106TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2017 1:27 am

És nevet... Mi.. mivan??
Pont így nézhetek, és valószínűleg nem is értem az egészet. Mert nemértem... Susie kizáró ok??
Aztán mégiscsak beszél...

- Énn.. nemtudom.. - ráncolom a szemeimet, keresem.. a végét a beszélgetésnek, vagy az elejét?? Minden annyira zavaros!
Aztán mégiscsak belekap a kezeimbe, az egyikbe biztosan, - vagy a hátamon - és ahogy a lámpa zöldre vált, húz magával. Előre. Én meg megyek. Továbbra is tartok vele, a.. z AKÁRHOVÁ!
Akárhogyis, hosszú léptek után csak elérünk egy helyre, egy helyre, amiiii...

Egy kapu.

Egy átlagos kapu. De nem is pazarol fölös időket, már csúszik is az a kilincs, nyikorog.. halkan, és belép. És valószínűleg én is lépek vele, legalábbis engedelmes áhítattal követem, ahogy úgy tűnik zárja is a hátam mögött mielőtt előremegy. És csak ekkor látom meg mi árválkodik a szemeim előtt.

"Megjöttünk"

Csak ennyi. Nemm több, én meg még mindig.. alig pár pillanatra lefagyva figyelem, mielőtt.. aztán összeszedem magam és én magam is beljebb lépkedek.

- Te... Te ittlaksz..? - kérdezem. Szemeim igyekeznek letapogatni a sötét terepet, de jó lenne valami villany. Világítás.. Vagy bármi amitől nem kell.. nemtudom, hunyorogjak?? Már ebben se vagyok biztos. Aztán megint az ő hangja talál szembe, én meg.. alig véve a bátorságot, csak kettőt, de közelebb lépek.

- Az attólfügg.. mi a kérdés.. - tisztul egy kissé a kép, talán a meglepődés szele, de aztán..
Ahogy lassan vetkőzni kezd, a szemeim nem engedik. Nem akarom, de egyszerűen.. udvariatlanul letapogatja a szemem, hullik a ruha, csúszik a cipő, és a nadrág...
A szám kiszárad, nyelnem kell... Sikerül is, hogyis említette azt a vizet??
Mégse most fogok szólni hogy hozzon nekem, egyszerűencsak..

"Jössz?"

És már megint a szemei... Nem látom, csak sejtem őket, mégiscsak ott állok. Még mindig... Mint akit levizeztek.. Jóóó VICC! Aztán mégiscsak utolér a lélekjelenlét, és ahogy eltűnik a vízben, az öltönyöm.. a zakó... lassan csúszik le a vállamon.
Lassan.. és gondosan félbehajtva terítem le...  arra a székre. Arra ami ott fekszik.. közelebb. Nem sokkal, csak épp ott ahol a medence széle, és én...
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#107TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 15, 2017 9:54 am

- Félig-meddig - adott választ arra, hogy hol is lakik. Miss Conroy miatt heti egyszer állandó tagja volt a közösségnek, de vagy két-három órákra. Az idős nő mindig úgy rendezte, hogy Danielle bemehessen a medencéhez. Már kívülről fújta a kis vörös a kódokat, akár be is mászhatott volna a feka néni lakásába, de sosem tette. Még akkor sem, amikor Pudding - a már említett négylábú fel-alá ugrándozva csapta a szelet a lánynak.
Nem kerülte el a figyelmét az, ahogy Jake megbámulta, de nem is tett azért, hogy ne így legyen. Ha szégyellős lett volna, már rég nem itt tartana.. a tetoválások minden egyes félelmét levetkőztették, ami a testével volt kapcsolatos. Ma már.. elégedett volt, mindennel, ami rajta volt, amivel rendelkezett.
Megérezte a doki késlekedését, viszont nem tudott ellenállni a hívogató víznek, ezért is csusszant bele, vállig elmerülve a nyaldosó melegben, felsóhajtva figyelte a kinti eseményeket. Azt a számító zakólevételt és felsóhajtott. Mi a franc?
Ne már!
Eltempózott a medence lépcső részéhez, csak hogy ott felsétálhasson. Végig a Kékszeműt nézte, el nem engedve a pillantásával az alakját. Kiérve a medencéből kicsit megrázta a kezeit, hogy a víz valamennyire leröpüljön onnan.. mert magába, másba úgyse tudta volna megtörölni, hogy szárazabb legyen. Ez a megoldás meg.. kézenfekvő volt.
- Ilyen nehezen megy a vetkőzés? - érdeklődött évődő mosollyal. - Segíthetek - de már ott is volt, Grizzly előtt, szinte centik választották csak el a testüket, felnézve a szemeibe, vizesen sikamlós testtel, várva, hátha elutasítják.
Ha ez mégsem történt meg, akkor az ujjai először az ing gombjait bújtatták ki a lyukakból, fentről lefelé haladva, egészen a nadrágig.. Nem kezdte el kihúzni az anyagot, helyette inkább - ha volt, akkor második körben az övcsatért nyúlva fűzte ki azt, végül pedig a nadrág gombja következett.. Haladt volna a cipzár irányába is, de nem volt abban biztos, hogy nem rántják-e el a kezét, vagy hogy Jake meggondolva magát menekülésbe kezd.
Pedig nagyon szívesen segített volna neki a teljes vetkőzésben is.
- Tovább is? - nézett fel ismét azokba a kék szemekbe, még mindig ott hagyva az ujjait, Jake nadrágja derekánál. És még csak véletlenül sem próbálta leplezni azt a hatalmas, remegő levegővételt, amit ez a helyzet csikart ki belőle.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#108TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 17, 2017 7:20 pm


"Félig-meddig"

Hallom a választ, de nemigazán tudom ez mit jelent. Ám valahogy most nem is igazán van időm gondolkodni.. alkalmam.. lehetőségem, vagy akármi más, sokkal inkább mert teljesen.. elvarázsol az az érzés, az a..
..jelenet, amit kisvártatva végignézek.
Talán el is felejtem az előző kérdést.. VÁLASZT!
Azt amiről szó volt, és ahogy végül engem is invitál, valahogy önműködően.. magától csúszik meg minden, és helyezem el.. na igen, a zakómat azon a széken.
Ám aztán mégis másképp cselekszik.

Talán a köztes idő kiesik. Talán nem is veszem észre, az időt, aközött, amikor még ott van benn, könnyedén siklik a teste a sötét vízben, és amikor már ott áll, szinte velem szemben és... rám néz.

"Ilyen nehezen megy a vetkőzés? "

És a hangja...

"Segíthetek.."

Csacska mosollyal ahogy ott áll előttem, én meg...

Lassan tapogatja le a szemem. Nem akarom... - illetve de, csak valami azt súgja nem kéne - de az előttem megjelenő testén olykor meg-megcsillanó egy-egy vízcsepp hívogatón ragadja el a figyelmemet és én elfelejtek nem beletemetkezni.
Lassan kúszok egyre felfelé.
És csak a szemeinél állok meg.

Az ing gombjai.. maguktól adják meg magukat az engem tapintó kéznek, én meg csak hagyom. Mintha karót nyeltem volna, vagy inkább csak feszültséget, csak őt figyelem. Egy gomb.. meg mégegy.. egy újabb.. amikor leér, lenn, oda a hasamon, és ekkor csattan fel az övem...

Odakapok! Hirtelen, és nem előre meggondolva, pont a kezeire. De még mindig csak az arcát figyelem.
Aztáán...

Lassan tudatosodik az érzés, és valahogy.. egy szót sem szólok. Pedig az a valami még mindig azt súgja kéne, nemmm.. megfelelően cselekszem, de a kezem aztán mégis enged. Lassan emelem el.

Pattan a gomb, aztán megint egy kérdés.
Nem szólalok meg, erős a gyanú(m) hogy nem is menne, ezért csak egy féleszű bólintás.. és hagyom.. lényegében bármit, amihez csak kezd velem.

Alig várom hogy amit csak akar megtegyen!

Féleszű.. furmányos egy érzés...
De mégis.. valahol benn.. legbelül... ÉLVEZEM!
És ki tudna most ennek gátat szabni!??


Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#109TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Júl. 17, 2017 10:22 pm

Túlságosan is hirtelen mozdulat volt Jake részéről az, ahogy odakapott... Már nem bódította el a zöldhasú a tudatát annyira, már nem volt ugyanúgy szétcsúszva, mint fél órája. Egy kósza, benső hang azt suttogta a kis vörösnek, hogy muszáj még adnia belőle a dokinak, csak hogy minden korlátot lezúdítson a mélybe, és szabadon engedhesse. Mint a ketrecükbe zárt galambokat, amikor kiengedik.. Elmosolyodott a gondolatra lassan, a helyzethez mérten igencsak nyugodtan.
Pont akkor, amikor a Kékszemű eleresztette a kezét és ezt igennek vette Danielle. Zöld lámpát kapott a vetkőztetésben, ezért is nézett bele a sötéten örvénylő kékségbe, ami odafentről vizslatta. Határozottan.. megváltozott, és mégis engedett neki. Pedig alig két-három órája még arra is ugrott, ha épp véletlenül ért hozzá.
- Ez az új éned? Mindenre igent mondasz? - nyalta meg a száját, még közelebb préselve a testét a taghoz, szinte már felfeszült a másik mellkasán, de azért ott volt még az az öt centi köztük. Szimplán érezte a másikból áradó hőt. - Csak mert tetszik - ujjai lassan csúsztak le a cipzárig és rettenetesen óvatosan engedte azt lejjebb, ameddig a varrás engedte.. nem megérintve Jake madarát/kutyáját ( XD2 ).
Megköszörülte a torkát, és ezt a pillanatot választotta, hogy eltépje a pillantását a kék szemektől, lemeózva az előtte lévő mellkast, de a kezei máshol jártak. Egy kicsit igazította meg a doki csípőjén, de már tért is rá az alsó gombokra az ingen, és ha azzal megvolt, akkor egy elégedett sóhajjal mosolyodott el. Ennek ellenére a keze feszes mozdulatokkal simított végig az elé táruló bőrön.. végig Grizzly hasán felfelé, át a mellkason a szegycsont felett, amíg oda nem ért a vállakhoz, és az anyag alá benyúlva már vonta is le a dokiról az inget. A legszívesebben ledobta volna a földre, de látta, mit tett. Ezért egy kisebb morcos mozdulattal hajtotta össze félbe az anyagot, hogy a zakóra tegye azt.
Minden további kérdés nélkül visszafordult, az ujjai elérték a nadrág derekát, ujjait beakasztva az öv és a nadrág bújtatói közé, hogy a következő másodpercben letolja a nadrágot is.. miközben felnézett Jake szemeibe, ahogy leguggolt az anyaggal, végig ugyanolyan közelségben maradva..
Csak egy pillantást.. engedett a doki ágyéka felé, csak hogy megbizonyosodjon arról, hogy a régimódi, vagy inkább a kényelmes alsó volt-e rajta. Egyetlen széles mosoly csúszott a képére.. Miközben felállt, hagyva az anyagot Jake bokáinál. És még csak véletlenül sem ért volna hozzá a fickó bőréhez.. pedig minden ízében kurvára azt diktálta volna a vére..
- Megy tovább? - érdeklődött egészen halkan, és rájött, hogy rohadt erős.. mert nem Jake farka felé tévedt állandóan a szeme.
A torka már kapart egy újabb jointért. Igazság szerint majd' megdöglött érte.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#110TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 19, 2017 5:36 pm

"Ez az új éned? Mindenre igent mondasz? "

Hallom a szavait, de mégis még elragad a képe. Az érzés... ahogy szinte nekem támaszkodik. Vagy csak én képzelem ezt?? A gondolataim messzire visznek, de ideje véget vetni nekik.. Végetvetni... Megköszörülöm a torkomat, mintha már tisztábbak lennének a képek. A szívem.. a szívem szüntelenül ütlegel, mégis képtelen vagyok engedelmeskedni neki. A józanésznek... És ahogy végül megérint.. megint.. csúszik a cipzár, és nem tudok ellenállni megint megremegek. Csak most egészen másfajta remegés ez...

Újabb torokköszörülés.. most tőle, határozottan érzékelem, de már mozdul is tovább.
Gombok... Gombok?? Nem nézem. Egész egyszerűen csak az előttem feszülő arcán a szemem.. a szemein.. a bőrén.. még ha ő egészen másfelé is jár, aztán érzem meg a kezeit.
Második remegés.. Ez már sokkal erőteljesebb, de elfojtom egy nyeléssel. Talán fel se tűnt.. talán észre se vette... De aztán egy cseppet sem tágítva csúszik fel a keze, és én már érzem.. Talánnn.. nem is volt ez annyira JÓ.. ötlet.
Mégis tovább engedelmeskedem...

Megint nyelek, újra, amikor nem látja, mert a hátam mögött foglalkozik az inggel, és a távolba bámulok.
Muszáj lesz... muszáj lesz összeszedni magam...
De visszatér. Túúúl hamar, és nekem nemsok időm van, hogy.. nemtudom, megnyugodjak? Már a nadrág mögött a keze, és én képtelen vagyok (ellenállni), csak figyelem. Még akkoris amikor leguggol előttem. Fel, a szemeimbe néz...

- Az istenit.. - csak egész halkan szürcsölöm, csak suttogom ahogy a szemem eltépem, és elnézek.. vissza a simuló víz felé. De elég... csak néhány pillanat. A bevált módszer, és úgy tűnik már csökken a kábulat.
Mikor feláll, már vissza tudok nézni a szemeibe...

és akkor két szó...

"Megy tovább?"

- I..igen! Menni fog... - a hangom karcos.. feszélyezett, de a következőben egy távolodót hátrébb lépek, és csak kis híja van, hogy nem vágódom el a fövenyen.
LÉLEKJELENLÉT!
Azt hiszem előkerült.. valahonnan.. és a következő percben a mögöttem feszülő székre térek, és leülve.. rá a zakóra és rá az ingre, a cipőmhöz nyúlok hogy kifűzzem.
Minél előbb meg akarok szabadulni tőle! De nem azért... nemazért mert sietnem kéne, vaggy.. akarok, egyszerűen csak nehezen bírom a kiszolgáltatott helyzetet. Azt.. hogy bármelyik percben orraesek....
Vagy ez csak egy jó indok..(??)

Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#111TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 19, 2017 7:39 pm

A keze alatt reagált a Kékszemű teste minden egyes tettére. Mindent érzett, és mégsem használta ki. Még akkor sem, amikor a szemei az ágyékánál voltak, a keze a tag hasán, és csak egyetlen félkanyar kellett volna lefelé.
Kezdett megjavulni!
A gondolatra is kirázta a hideg. Persze, ahhoz köze sem volt, hogy vizes testtel az éjszakába nyúló medencézés után itt bámészkodik kint. Igaz, az alig huszonhat fok azért tett arról, hogy úgy igazán ne fázzon meg. A kérdésére kapott válaszra szélesen elmosolyodott. Még mindig nem tudott csupa értelmes reakciót kiváltani Jake-ből. Ugyanaz a zavar, ugyanaz.. a gondolkodás, mint korábban.
Miért hozta zavarba? Hiszen, a francba is, ő volt az, aki nőket vitt el egy körre kósza borozgatások után. Mégis, ahogy majdnem elvágódott, már nyúlt is volna a Doki felé, de végül minden rendben volt, életben és egyenesben maradva huppant le a székre, és így Danielle is felszabadult. Abszolút nyugodtan, minden sietős lépést elhagyva lépdelt oda, ahol a gatyáját szedte le magáról, leguggolva hozzá pedig kivonta a hátsó zsebből a zacskót, a gyújtót, és ahogy a szájába csúsztatta a hófehér, fűszín belsőjű rudat, már gyújtotta is meg azt. Mélyre engedte a füstjét a tüdejébe, ráérős mozdulatokkal pakolta el a vásárolt zacskót oda, ahonnan ki is szedte. Felegyenesedve elnézett Grizzly felé, meg is nyalta a száját, ahogy.. figyelte. Na meg alapból is kiengedte a füstöt, hogy oxigénhez jusson a teste.
- Még mindig nem beszélsz sokat... - jegyezte meg egy kevés feddéssel a szavaiban, de már tovább is lépett a témán, mert ha lehetett, ő sem pazarolta a hangszálait - inkább a száját, a nyelvét - arra, akire nem volt érdemes.
A bagót ismét a szájába pakolta, aztán meg onnan, szinte ugyanonnan, ahol előzőleg, most is belecsúszott a vízbe, de most a doki felé fordulva, alkarjain támaszkodva figyelte a fickót.. Hogy mit és hogy tett.. ott a vízparton. Várta az állandó zsibbadást, a nyugodt boldogsággal teli zsongást..
- Tudsz úszni, ugye? - érdeklődött halkan, egyetlen füstpamacsot fújva ki a száján. Ismét. De igazából már nagyon várta a társaságot a vízben. Ha sokáig húzza a nedvességet a doki, ki fog menni érte.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#112TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 3:20 am


Cipő.. cipő.. cipő... CIPŐFŰZŐ!
Sebtiben bontom ki a csomókat.. azokat a csomókat amiket a nagy sietségben valahogy sikerült bolond mód előidéznem, de nem hagyom hogy kifogjon rajtam... SEMMIT(!!)... nem hagyok hogy kifogjon rajtam, és lááám! Alig néhány hosszú percbe telt, és máris ott végzi a két cipő, valahol balra át, a szék mellett.
Beletűrve a két zoknit is.

A nadrág.. az előbbihez hasonlatos játszi lassúsággal hajtódik ketté.. lassú kört ír le a kezeimben, de nem is igazán tudom megmondani, hogy tényleg ennyire fontos a precizitás... vagy csupán odázom a pillanatot...
Egyikről se tudnék meggyőződni.


Megfordulok, de a lány ekkor már újra a vízben van.

"Még mindig nem beszélsz sokat..." - valószínű az előző visszhangja... Mert mintha még a vízbecsúszás előtt mondta volna, de nem mernék rá megesküdni.

- Igen, én.. - én.. mi. Mi, én!?? Elharapom a mondatot, csak mert még mindig zavaros az a mindigtiszta helyzet. Helyette összedörzsölöm a kezeimet. És csak állok ott...
Mint egy bamba.. bolond, csődtömeg...
Ezért hirtelen realizálva, egy elnyomott nyeléssel indulok meg. Oda a víz felé, csakhooogy.. valahogy nem ott, ahol a lány is támaszkodik. Tőle egy jóóó 2 méternyire, balra kerülöm meg.
Ott csúszom be a vízbe.

- A múlthéten még tudtam.. - beszélek, és való igaz. Ha nem ilyen.. kellemetlen ez a helyzet, valahogy egészen mások az állapotok.
Kellemetlen...
AZ!???
És felugrik az emlék abból a bárból ahol csókolt...

Abszolút nemnevezném kellemetlennek!
Mégse mozdulok.

Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#113TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimePént. Júl. 21, 2017 10:11 pm

Lassan tapogatta le a pillantásával az elé táruló test minden centiméterét. Ahelyett, hogy beharapta volna a száját, inkább a fehér rudacskát tolta be, lassan, mélyen megszívva azt. Beszéd, beszéd, beszéd. Se eleje, se vége. A lehető legtöbb alkalommal csak ezt a zagyva izét kapta Jake-től, amit nem értett. Kettejük közül a doki volt a tanultabb. Jóval, és mégis a kimondott értelem úgy tűnt sokszor, mintha cserben hagyta volna. Danielle nem szándékozott ezt a fűre fogni, mert az csak ellazított.. Általában. De ugye az alkohol is mindig másként hatott az emberekre.
A halk csobbanást követő pár szóra elmosolyodott könnyedén a kis vörös, kiengedte tüdejéből a füstöt, és csak azután fordult a perem mentén a Kékszemű felé, vigyázva a jointra, mintha legalább az ókoriak afrodiziákuma volna. És igen, számára az volt, minden esetben, minden téren. Az élete volt. Részint.
Megunva a kettejük közt lévő távolságot lassan siklott a vízen a doki felé, és ahogy már csak egy karnyújtásnyi távolságra volt.. még egy kicsit közelebb csusszant a vízben hozzá, csak hogy felajánlja a füvet neki. Két ujja közt fogva biztosan, hogyha akarta, elvehette azt Jake.
- Miért viselkedsz úgy, mintha nem is akarnál itt lenni? - nézett bele egyenesen a kék szemekbe, és ha elvették a cigit, akkor, és csak akkor engedte meg magának, hogy ameddig beleszívtak a jointba, hátraejtve a fejét, csak egy pillanatra elmerült a víz alá, hogy már vizes hajjal, vizes arccal bukkanjon fel a felszínen aztán. Ha nem kellett a fű a dokinak, akkor csak a hátával támaszkodott neki a medence falának, és onnan figyelte a dokit.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#114TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 29, 2017 1:57 am

És jön... A lány. Én meg egy percig se gondolkodok el rajta megijedjek e, egyszerűen kellemesnek veszem a szituációt. Önműködően fordulok az irányába.
Félig...

A cigaretta ottvan a képemben, de én alig egy rövid pillantást pazarlok rá. Aztán őt nézem. A lányt.. Az arcát.. a bőrének simaságát a rendelkezésemre álló kevés fényben, és valahogy elfelejtek értekapni. Pedig akarok. Valami belső, már egy cseppet sem árnyékban rejtőzködő hang, valahol áhítozik érte. Azt mondja úgy minden könnyebb lesz...

"Miért viselkedsz úgy, mintha nem is akarnál itt lenni?"

A hang váratlanul ér. Nem a hang.. inkább az amit mond vele, és egy rövid pillanatra talán kettétörik az idő, talán tényleg felülbírálom a helyzetet, de aztán a másik fél az ami győz.
A cigarettáért nyúlok.
De nem szívok bele...

- Mindennél jobban itt akarok lenni. - sikerül. De aztán muszáj újrafogalmaznom a részletet, torkot köszörülök.. és addigra már kinn is van a vízből. Újra.
A medenceszélnek támasztok háttal és végül mélyen a cigarettába szívok. Hosszú.. már-már fulladásra emlékeztető idővel szabadulok csak meg a füsttől.
És csak azután szólalok meg.

- Én nem tudom.. soha nem gondoltam volna hogy ma itt kötök ki. - magyarázom - Veled.. - és csak ekkor fordítom a fejem felé. - De abban biztos vagyok.. - újabb rövid szünet - hogy ennél jobb dolog nem történhetett volna ma velem. - a szemeibe. Ha igaz. Ha ott volt.. és ha vagyok olyan merész, talán csak a gondolat, de talán maga a szer.. volt ami már ennyi idő után is lazított.
Valahogy képtelen voltam nem igazat mondani...
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#115TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 30, 2017 10:07 am

Meglepték a kimondott szavak. Itt akart lenni Doki, amit csak néha érzett rajta. Az előző merevség a részéről még mindig ott lebegett Danielle szemei előtt, de mégsem mondta ki azt, amire gondolt. Az ellenkezés nem mindig vezetett jóra, és ezért is bólintott végül az egészre rá. Ahogy a joint eltűnt a kezei közül, elégedett pillantással szemlélte azt a hatalmas sóhajt, ahogy Jake megszabadult a füsttől, a köhögésre már nem fordított túl sok figyelmet. Ő is így kezdte. Az elsőnél majdnem megfulladt, a fiúk pedig kiröhögték. A másodiknál nem kapott egy ideig levegőt a füsttől, a harmadiknál pedig nem a tüdejébe, hanem a gyomrába engedte a füstöt. A tizedikre már nem köhögött, nem fuldoklott és függőnek is mondhatta magát.
Vizes hajjal és a fejéről lecseppenő vízbuborékokkal figyelte, ahogy Jake a medence széléhez startolt, és csak lassan söpörte ki a szemei körül, a pilláiról a vizet, hogy aztán közelebb csússzon hozzá a vízben. Egyrészről mert ott volt a dokinál a fűje, másrészt minek kiabáljon, ha beszélgetni is lehetett.. közelről?! Pont akkor, amikor újra beszélt a fickó, mégsem szólt közbe. Hallgatta, amit mondtak, és egy széles mosoly kúszott az arcára.
Szóval jobb a napjának ezen része, mint a konferencia? Nem hitte volna, de... faggatni sem akarta. Még közelebb csúszott hozzá a víz alatt, karnyújtásnyi távolságra, egyik kezével megtámaszkodva a doki mellett a medence szélében.. csuklója éppen elérte Jake vállát, a másikkal pedig lenyúlta a kis fehér rudat, amit a szájába vett, megszívva pedig azt végig a Kékszeműt figyelte. Amikor kifújta a füstöt, volt benne annyi, hogy nem a másik képébe tolta az összes füstöt, és csak azután nyalta meg a száját. Lassan.
Még nem ajánlotta fel a füvet neki. Inkább még közelebb engedte magát.. mellkasával, hasával már a doki testének feszülve, egészen közelről nézett a kék szemekbe. Az eddig a medencében kapaszkodó keze, hogy ne legyen kényelmetlen - igen, csak azért - ölelte át a doki vállát, nyakát. A jobbjában még mindig ott virított a cigi.
- Van még valami, amit a mai napból kihagytál, Jake? - a szemekről az előtte lévő fickó szájára pillantott, beharapta az alsó ajkát is - a sajátját egy pillanatra. Csak ezután nézett fel a doki íriszeibe.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#116TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 09, 2017 11:05 pm

A lány.. A lány hihetetlen! Még mindig ezt érzem, és egyre inkább. És talán az az előbbi szippantás.. - vagy akármi más - úgy érzem sokat lazított a véremen, de akkoris, egyre inkább elural egy érzés.
Pláne amikor a közelembejön...

Ahogy a cigarettáért nyúl, valami felforró.. már ismerős kezd a hatalmába keríteni. Már megint, és ezúttal.. nem érzem veszélyben magam. Átadom, és ahogy beleszív, egy percig sem engedem a szemeit. Én se az övéit, tisztában vagyok vele hogy engem figyel...
És akkor megint közelít.

Most van az első, hogy megint nyelnem kell. De nem futamodok meg. Elhatároztam... Elhatároztam hogy engedek neki, engedek... a helyzetnek, bármi is legyen, és akárhogy... Az istenit, most bármit képes lennék megengedni neki!
Akár ráíratnám a részvényeimet...

És akkor már megint ottvan. Szemben velem. Érzem a bőrömön a kezét... a lehelete ott pulzál, alig centiméterekre tőlem.. Most olyan egyszerű lenne... POFONEGYSZERŰ! Csak odalépsz és megcsókolod!
Ahogy korábban tetted...

Csakhogy az a baki az egészben, hogy korábban sem én voltam a kezdeményező fél..
Még ha mérhetetlenül jól is esett..

"Van még valami, amit a mai napból kihagytál, Jake? "

Hallom aztán megint. A hangja remeg... NEM! Én vagyok az aki megremegek, és most jön a második nyelés. De továbbra sem engedem a szemeit.

- I.. Igen... - sikerül másodikra. Sokadikra.. TÖKMINDEGY! De még mindig nem eresztem a szemeit, illetve nem, mert az előbb a szája volt a cél. Ahogy neki az enyém..

- Újra meg akarlak csókolni! - és kirobban.
Nem a tett, csak a szavak, de a kezem... a karom... ahogy ő újra - és egyre jobban(??) - felfonódik a bőrömön, valahogy önműködően vonult a dereka köré.

Csakhogy...
..még nemigazán öleli át!

Úgy szorosan és igazán...
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#117TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 09, 2017 11:54 pm

Felsóhajtott egészen halkan, mélyről jövőn minden egyes reakcióra, ami Jake-et árulta el. A test remegése, az ádámcsutka megmozdulása.. és ha lehetett volna sem mosolyodott el Danielle. Nem, mert állandóan sünit játszott volna, egyszerűen csak a helyzet, a köztük lévő kialakult - jó - feszültség hatására nem engedett a mosolygásnak.
A félig sikerült ölelésre ugyanazt a reakciót kapta a kis vörös, mint amit adott. Grizzly karja is felfonódott a testére, a szemei pedig a tetováló lány szájára siklott. Danielle mégis inkább megmaradt a gyér fényben feketének tetsző szemeknél, azokat figyelte töretlenül. Amit azonban a kérdésére kapott válaszként érkezett, csak egy pillanatra döbbent meg ezen az őszinteségi rohamon, de ezt a hirtelen érzelmet felváltotta egy laza, kedélyes mosoly.
"Újra meg akarlak csókolni!"
- Hmm - a sóhajának hangot is adott, a hullámmentes medencében pedig élvezte azt, hogy a bőrének tapadó, Jake-ből jövő forróságot a víz némileg lehűtötte. A nagy francokat! Rohadtul nem, és csak egyre inkább, másodpercről másodpercre egyre jobban hevülő testtel reagált a közelségre. Nem, még nem akarta megadni magát a saját faszságának, hogy kikapja a dokiját a medencéből, és már megrohamozzák az ágyat. Sőt! Nem kell elérni az ágyig sem, tökéletes helyen vannak.
Megköszörülte a torkát erre a gondolatmenetre, nagy odafigyeléssel pakolta le a jointot a medence szélére, kicsivel távolabb a Kékszeműtől.. hogy még véletlenül se nyúlkáljon arra véletlenül. Csak ha rá akart startolni a fűre. Danielle sosem volt fukar a rudacskák megosztásával, és főleg akkor nem, ha ilyen reakciót váltott ki másokból.
A felszabaduló kezét.. tenyerét belemártotta a vízbe, hogy aztán azt kiemelve, nedvességtől elcsöppenve az ujjaival a doki hajába túrjon.. Lassan, nem összekuszálva, csak benedvesítve azt a nagyon is tökéletes haját a fejtetőn.. a homloktól kiindulva. Ujjai lassan szántották végig Jake haját a tarkóig, igazodva az előtte feszülő testhez.
- Mi tart vissza, hogy megcsókolj? - Merthogy ő.. a kis vörös biztosan nem akadályozta volna meg. most nem mozdult.. nem erőltette rá a száját a dokiéra.. tudni akarta, hogy mennyi szenvedély, mennyi hirtelenség és meggondolatlanság lakozott a fickóban. A hangja egészen halk volt, a csábítás benne, ha volt is, csak véletlen. Inkább kivárt. Feszült pillanatokat megélve, mert minden egyes idegvégződésével azon volt.. hogy rámásszon.. Ami félig sikerült is, mert a doki testére simult.. teljesen. Szorosan.. még közelebb.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#118TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 15, 2017 3:41 am

És mosolyog... Az ajkai.. mint az örökre magukkal ragadó kénköves homály, de lehet.. csak a saját agyam játszotta ezt velem, vagy a fantáziám? Ebben a percben nemszámított.. Most.. nemszámított, csakis az, ahogy mozdult... a keze lassan nyúlt ki oldalt, és az én szemeim elszakadva tőle csak követték a mozdulatot.
Nem érdekelt.. a távolra kihelyezett cigaretta vagy az ígérete, ahogy visszatért.. már csak akkor vettem észre amikor a vizes keze a hajamba túrt.

Hatalmas levegő.. véletlenül és egyszerre tölti meg a tüdőmet, de lassan játszódik le. Az egész lassan játszódik le... Ahogy a szemeim maguktól választják a sötétséget.. ahogy az érzésre önműködően csukódnak le, az ő keze meg csak siklik. Érzem.
A bennrekedt levegő - merthogy még lélegezni is elfelejtettem egy pillanatra - mikor végzett csak egyöntetűen szakad ki. De nem hagyom látványosra vagy észrevehetőre, csakkk... belenyelek. Vissza a szemeibe, amik magukkal ragadnak és...
Képtelen vagyok nem észrevenni ahogy egyre inkább felfonódik a testemen.
Már az én kezem, - az őt ölelő - is enged neki. Ahogy a másik is követi az előbbi példát.
"Mi tart vissza, hogy megcsókolj?"
És akkor...

Igaza van...

Az ajkaim önmaguktól indulnak felé. Nem is érzem, csak amikor végre elérik. Most annyira más.. Most annyival... Édesebb, mint annak előtte, vagy ott a bárban, most...
..és észre se veszem ahogy az egyik kezem, engedve a derekát, most felfonódik az álla vonalán. Csakúgy mint korábban...
Valahogy valami azt suttogja kell még belőle!

És talán sohasem engedem el...
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#119TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 15, 2017 10:54 pm

Hogy élvezte-e? Talán. Igen, de még mennyire, és ha tehette volna, akkor a vízből ki sem mászott volna, mégis, csak beharapta az alsó ajkát a kis vörös, ahogy a kék szemek, amik most szinte üres feketének tűntek, a szemhéjak elfedték őket. A doki helyett is felsóhajtott, és meg sem mozdult addig, ameddig már Grizzly másik kezét is magán nem érezte. Csak akkor.. egészen kicsit csak, de a teste igazodott az új pózhoz. Oké, egyelőre csak egy ölelés volt ez, de neki aztán pont megfelelt.
Ahogy Jake ismét ránézett, talán egy kisebb mosoly is megjelent Danielle arcán, egészen addig, ameddig meg nem mozdultak ott előtte. Épp, hogy csak lehunyta a szemeit, már érezte is a száján a doki érintését. Nem volt követelő, a durvaság pedig kurva messze is állt tőle, és most nem is hiányzott a kis vörösnek. Egy pillanattal később, de a szája megmozdult az őt érintő ajkak alatt, nem leerőltetve a nyelvét a másik torkán, kivárt..
volna..
Mert az érintés az állán egy pillanatra csak, de megakasztotta. Általában nem szokták így érinteni, emiatt is húzódott hátra egy leheletnyit.. talán még ugyanúgy hozzáérve Jake szájához a sajátjával, de talán.. nem csókolta, mert a szája már mosolyra húzódott egy rövid pillanatra, hogy aztán a nyelve csússzon végig a dokija alsó ajkán lassan, lenyalva onnan a saját ízét.
- Elég volt? - egészen erőtlenül sikeredett suttogással kérdezett csak, testével teljesen nekifeszülve az előtte állónak, már csak bal kézzel ölelve át a doki nyakát, mert a jobb már valahol a mellkasánál járt. Csak hogy érintse ott.. nem akart volna hirtelen akcióba lendülve rámarkolni oda, olyanra, ahol még jelzett a vészvillogó. De lehet, hogy csak beképzelte mindezt Danielle.
- Vagy még mindig vágysz.. valamire? - a szája mosolyra görbült, mielőtt folytatta volna azt a csókot, amibe először Jake kezdett bele. Ugyanúgy.. kényszeredett türelemmel, amit bármikor megakaszthatott a doki, ha válaszolni akart.. a feltett kérdésre. Érdekelte a kis vöröset, hogy most mi volt az, amit a doki akart. Úgy igazán.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#120TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 29, 2017 4:22 pm

Elhúzódik... Csak hátulról, valamiféle homályos ködön túlról érzem, mégis bekapcsol egy vészkapcsoló. Egy olyan vészkapcsoló aminek most elnyomják a hangját a sötétben, mégse vagyok képes rárontani.
Talán nem is akarnék...
Talán..
Aztán mégis végigcsúszik a nyelve..

Megrázkódom, de csak az élvezet heve. Nyelnem kell.. Újra, és hogy folytatnám még? Istenem, de még MENNYIRE!
De aztán oldalról csúszik be az a véletlen hang.
Pedig itt beszél.. előttem, de a feszült érintéstől a karjaimmal valahogy görcsösen kapaszkodom belé.
Szorítom... csak nehogy soklegyen, útközben próbálom.. korlátozni az érzést, de ott lenn... igen, már éledezik, érzem, mégiscsak egy nyelés ami becsúszik. De a szemeimet nemnyitom ki. És aztán megint az az újabb hang...

Valamit mondanék... egész biztos vagyok benne, valami megfogalmazódott ott benn.. Egy válasz?? Akár... Vagy egyszerűen a dolog érzése, mennyire... mennyire-MENNYIRE... akarok még belőle, és aztán..
De ő az aki előbb lép.

Megcsókol, de az én ajkaim rákapnak az ízére. Hamar.. Először óvatosan.. csak óvakodva kapva rá az őőő.. ízére, de aztán egyre feszültebben, egyre inkább elvetemülve (a magam módján) és egyre inkább magaménak érezve... a közös akaratUNK.. -nak érezve, és ez valahogy felbátorít.
Felbátorít az utca.. a gyenge fény, a víz.. a közös magány kérdése, és az érzés... Az ami belőle áramlik, a hő.. a feszültség.. a cselekedet...
.. és egyre inkább.. egyre jobban elvesztve önmagam már pusztán ösztönösen cselekszek.
Akkoris amikor a nyelvem, magárahagyva az ő finomát, lassan lecsúszik a nyakán..

Végtelenül.. felemelő... érzés...

És én hajlandó voltam engedni neki.

Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#121TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Aug. 31, 2017 7:29 pm

Nem beszélt, már megint.. helyette érezte, ahogy egyre jobban kapaszkodtak belé, amit nem bánt. A fájdalmat ha nem is bírta elviselni, azt szerette, ha egy vele kezdő férfi határozottan tudta, mit akart. Úgy tűnt, most Jake pontosan tudta, hogy mit, hogy mennyit akart.
Elmosolyodott volna, ha az a csók, ami másodjára megindult, nem fordult volna át.. egy valamennyire hevesebb, követelőzőbb csókká. Esze ágában sem volt leállítani a Kékszeműt, az ajkai válaszoltak.. minden egyes pillanatban.. a nyelve is megindult valamikor, elveszve a pillanatban, és.. most így volt neki jó. Belesóhajtott a csókba, és mielőtt még felnyögött volna az érzésre, ami az ereiben szétáradt.. A vízzel körbeölelve, Jake érintésével a testén.. csak még inkább.. rágyógyult a tetovált bige testével Danielle a dokira. Leszarta a vizet. Leszarta a sötétséget, neki most csakis a doki szája kellett, az ujjai a bőrén.. és igen, érezte, hogy kezdenek megint ott tartani, ahol voltak is a fű birodalmában, amikor még a doki ölében ült.
Enyhe remegés futott végig a testén, hagyva, hogy Jake elhúzódjon tőle, de nem úgy, ahogy gondolta.
Nem elég.. a csók.. többet akart.. Tudta ezt?
Ahogy a doki nyelve a bőrét érintette a nyakán.. fel akart nyögni halkan, de mégis csak a saját ajkába harapva, remegő sóhajjal nyelte le a nyögést, ujjaival beletúrva a másik rövid hajába a tarkója felett, megmozdulva előtte.. hogy a testével végigdörgölőzhessen a doki testének feszülve, az ölelésben.
A bőre.. a teste mintha tüzelt volna. Egy kibaszott vulkán mozgolódott benne, legalábbis ilyen érzés volt most ott.. Mintha a víz átvette volna a kis vörös testének hőjét.. minden pillanatban langyosan csapódott neki a testének az újabb és újabb apró hullám.
- Ne hagyd abba - csak ennyit volt képes mondani a fickónak. Inkább csak suttogta. Rekedten, halkan. Vagy talán magának? Is-is. Mégsem tett mást, csak ott maradt.. a dokinak préselődve, ujjaival a Jake hajában.. a nyaka talán még a Kékszemű szája alatt.. jobbjával pedig elfelejtkezett arról, hogy valahol a közeli távolban ott várt rá magányosan a joint. Most nem érdekelte.
A doki mellkasán csúszott lassan a válla felé mind az öt ujjbegye, lassú, formátlan mintát követve a bőrön. Kíváncsi volt, hogy a vele szemben lévő meddig akart elmenni itt.. a medencében. Semmit sem sürgetett.

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#122TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 23, 2017 3:14 pm

Megremeg... Szinte kifinomult érzékkel érzem, de most elfelejtem elemezni..: Miért.. Nemérdekel.. Nem számít az ok, nem számít a megítélés, és most még a következmény se akadályozó indok, ahogy a testéből egyre forrósodva érzem, ő is élvezi.
Legalább annyira, amennyire én teszem.

Az ujjai a hajamba túrnak.. A hátamon bizsergő.. reszketésbe húzó didergető érzés suhan át, de igyekszem szilárdan tartani. Próbálom.. Ahogy továbbra sem hagyom abba, fékezett, megveszekedett vadként kergeti a nyelvem, csókolom a nyakát.. a bőrét ízlelem, és valahogy eszembe se jut abbahagyni.

De akkor megszólal...

A szavak fájdalmas nyílként hasítanak belém, de ez, nemaza fájdalom. Ez most forró.. magávalragadó.. fékevesztett, egyre csökkent birokra kelve a belül tomboló ésszerűséggel.
Hogy mi a helyes...? Ez a része már rég elveszett, ahogy egyre inkább nekem préselődik a teste, és odalenn.. érzem az ágyékom már ágaskodni kezd, és én mégsem engedem.
Kell még belőle! Őrülten kell! Kéne...
És a belőle áradó forró tűz, nem akadékoskodik a kérdésre.

Hogy a fenébe fogom így befejezni...!???
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#123TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Feb. 19, 2018 11:31 pm

Beharapta alsó ajkát kínzó lassúsággal, hogy még csak ne is gondoljon arra, hogy esetleg túlságosan belemerülne.. pontosabban a vízbe. Tudott úszni, de nem akart meghalni csak amiatt, mert valakit nagyon megkívánt. Egyenesen a szájával és a nyelvével.
Aztán mégis csak felnyögött a bőrén szánkázó csókokra, kirázta a hideg annak ellenére, hogy a testét elárasztó forróság kijózanító volt, régi, ismerős. Tudta, hogy hamarosan nem fogja tovább bírni.
Mostanáig.
Hirtelen mozdult, de csak annyira, és talán az egyik kezével is rásegítve, a Kékszemű állcsontját érintve, hogy a Doki száját érje ismét a sajátjával. Igyekezett, hogy lassú, érdeklődő csók legyen, de a nagy szart.. nyers szenvedéllyel tört rá a dokira, annyira azért visszafogta magát, hogy a húst ne tépje, vért ne fakasszon és ne harapjon, de a nyelve, ha engedték, akkor utat tört magának. Már rohadtul nem játszott, átfordult ez a joint okozta bódultság vágyba, hogy azt levezesse szexszel. Mennyiszer volt már ilyen!
A Kékszemű arccsontján lévő ujjai lassan csúsztak lefelé.. a nyakán, a kulcscsontjára, majd lefelé a mellizmairól Jake hasára, miközben ugyanolyan közel maradt hozzá. Már csak pár centi.. már csak egy kis simítás, és Danielle már Jake alsójánál járt volna..
Egy... két, három ujja csúszott még lentebb, egészen a Dokija alsójának vonaláig, amikor.. hezitálva nem mozdította tovább a karját.
Csak csókolt... nyelve csúszott végig a Kékszemű száján, hogy levegőhöz is jusson... el-elnyomva a feltörni vágyó halk nyögéseket..

- Kedveském, nem is tudtam, hogy jössz!? Micsoda meglepetés
- nevetett fel fakóan csilingelő hangjával Miss Conroy egészen közelről, amit Pudding cérnavékony pudliugatása kísért. Na meg a kis karmocskás szteppelése, amit mindig előadott, ha idegent, ha ismerőst látott meg.
Danielle a távoli, zsibongó világán betörő hangokra összerezzenve megmerevedett még mindig Jake testének feszülve... meg sem mozdult a doki előtt, ugyanúgy préselődött a filigrán teste a fickóénak, de a csók... mintha kiszakították volna a testéből, egy pillanat alatt csúszott a szája a doki szájáról a nyakára egy csókig, hogy aztán megköszörülje a torkát.
Utálta, ha félbeszakítják szex.. vagy előjáték közben, de.. nem tudta elküldeni Miss Conroy-t a picsába. A nénike olyan volt neki, mint egy töpörtyű nagymama, akire semmi pénzért nem lehetett haragudni.
- Csókolom, Miss Conroy - a hangja csak egy kicsit volt remegő, mélyebb a benne rejlő szexre éhesen, de végül sikerült elfordítania a fejét irányba, a még mindig vakkantgató szőrgombolyag felé. Aztán fel a nő felé is sikerült némileg összpontosítva koncentrálnia. Persze.
Szétcsúszott minden egy pillanatra, de.. próbálkozott, igazán.
- Szólhattál volna korábban is, sütöttem volna neked sütit, tudom, hogy szereted - fontoskodott a néni, mire Danielle egy Jake-nek címzett mély, elakadó sóhajjal válaszolt. Mást is szeretett volna. Mondjuk hogy Jake végre megérintse.. úgy igazán, hogy attól akadjon el a lélegzete. Az isten verje meg!
- Most épp másra vágyom, köszönöm azért! - bepróbálkozott egy mosollyal is, miközben valamiben meg kellett kapaszkodnia.. nos.. az alsónadrágba sikerült ott, a víz alatt... és még mindig nem mozdult el onnan.. Jake.. Jake-nek préselődve/dörgölőzve. Pudding nagy szaglászgatások közepette már indult volna meg a kapu felé, hogy az esti pisi/kaki körútját letudja. Danielle.. pedig mindennél jobban akarta, hogy minél ingerültebben akarjon a kutya dolgára menni...

_________________

Vissza az elejére Go down

Dr. Jake Gryzminski

Dr. Jake Gryzminski

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : Neurológus
Location : Las Vegas
Posts : 99

#124TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimePént. Márc. 09, 2018 10:05 pm

Ahogy felnyög... Forró-tüzelő lávaként söpör a véremben száguldó tűzre, és nem tudom... nem én rendezem, talán lassítani kéne.. igen.. MEGÁLLJ! - kiabálja a magára hagyott eszem, a testem mégis dolgozik. Pumpál... Egyre csak hajtja a véredényeket, feszített transzba esve lüktet.. és most képtelenségnek tűnik magára hagyni.
Aztán ő az aki lép... A lány... Danielle?? De nem jut időm gondolkodni, rám tör, de olyan féktelen hévvel, hogy még a megkímélt eszem is vesztésre játszik. Nembánom... A rohadt fenébe, NEMBÁNOM!
Ahogy mar.. ahogy már-már szinte harap, fokozott ütembe kapcsol a vérem, a hátán feszítő kezeim szorítanak, magamhoz.. magamba falnák teljesen, amikor a keze.. csak sokadikra érzem, ahogy az alsó részlegen megérint.

A levegő bennakad.. tőle, szinte megmerevedve el is tépek, belenézek, pont a szemeibe, lihegve.. az eszemet feledve, valami újszerű ígéretével, de akkor...

.. a hirtelen betörő külső körülmény, egy pillanat alatt ránt magával mindent.
A kitisztulást.. az adrenalint, az összerántó, rajtakapott izmok sűrűjét, és először... még talán azt is megkockáztatom hogy úgy érzem szívroham ami végez velem, de aztán...

.. a lány csendessége megakaszt. Az a sikamlósság, ahogy kezeli a helyzetet, a keze a gatyámon... rajta.. benne... hirtelen engedem a derekát, és kap oda a kezem, igazából... nem is tudom hova fussak szégyenemben, lélegezni még mindig elfelejtek.
Bennakad.. az a korábbi levegő, amit kiváltott a hirtelen betörése, a nőre nézek.. és vissza a lányra itt előttem, megint a nőre... és mint aki be van tojva, öt ujjam görcsösen kapar a medenceszélébe.
A legszívesebben szeretnék most láthatatlanná válni!
De mindez csak mese, a fejemben folyó lasssú kombinatorika nehézkesen rakja egymásra a képeket, hogy lehetne innen a legrövidebb időn belül kámforrá válni.
És ha lehet, feltűnésmentesen!
Vissza az elejére Go down

Danielle C. Portland

Danielle C. Portland

WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼



Job : tattoo artist
Location : Las Vegas
Posts : 245

#125TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2018 3:05 pm

Megérezte a kaparást a csuklóján, pedig az ujjai csak a fickó csípője mentén érintette a Doki alsójának anyagát, alapesetben csak alig gyűrve markába az alsót, de.. muszáj volt elengednie, amikor a tiltakozás ott feszült az őt érintő kézben, és még ha ott, ugyanolyan közel is maradt a Kékszeműhöz, egy elfulladó sóhajt eresztette el, bele az alig gőzölgő víz párájába. Megköszörülte a torkát azokba a kék szemekbe nézve, miközben Miss Conroy, abszolút kihagyva, hogy ő valamennyire zavaró tényező is lehet, alig nevetgélve figyelte a kis vakarék szőrpamacs siettető mozdulatait.
- Jól van akkor - szólalt meg a nénike: - Várlak.. holnap ráérsz, kincsem.. - nem, nem kérdés volt. Magától értetődőnek gondolta mindezt. - Hozd át Bones-t is, hogy az én Puddingom se unatkozzon - mosolyodott el szélesen, de Danielle csak futva figyelt az idős, ezüsthajú fekete nőre, miközben a feszült figyelme mind Jake-re terelődött. Tudta, hogy valami megváltozott a fickóban, és esze ágában sem volt magát ráerőszakolni a pacákra.
Talán.. régen, igen, átélte ugyanezt az egyik sráccal, még tizenévesen, és tudta, hogy mennyire nyomorult érzés volt.
- Holnap átjövünk, ígérem - mégis, kényszerítve magát nézett fel az idős nőre, aki végre megindult a kis pudlija után, a kertkapu felé, ügyet sem vetve igazán arra, hogy a kis vörös nem egyedül volt. Vidám kis dallamot kezdett dúdolni még Audrey Hepburn korából, amit Danielle, ha meg is kínozták volna, akkor sem emlékezett volna a címére. Nem is igazán érdekelte.
Amikor eltűnt a kis feka néni, no meg a bűzgombóca, akkor nézett csak aztán végül Jake szemeibe, teljesen elengedve a fickót is, kissé hátrébb úszva a jointra mart, ami valahol még mindig a medence szélén vidáman füstölgött.
- Elárulod, hogy mi a frász volt ez? - nem, nem volt ideges. Csak érdekelte, hogy hirtelen miért viselkedett úgy, mint egy beszari szűz tinédzser. Azt hitte, hogy a felnőtt férfiak már rég kinőtték ezt a kort. A hátát nekitámasztotta a medence szélének, hagyva, hogy a füst, ami a tüdejében kavargott, lassan tekergőzve hagyja el a száját. A pacáktól nem úszott messzebb, ott maradt a közelében, de már nem gyógyult rá piócaként a testére.

_________________

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



WHAT HAPPENS IN VEGAS
▼ STAYS IN VEGAS ▼




#126TémanyitásTárgy: Re: My way - my moves   My way - my moves - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

My way - my moves

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Las Vegas :: ∷ Játéktér - alternatív valóságok ∷ :: emlékek-